Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

+31
depi
ebelina2007
moonstone1
Ntinaki Agapaei Petraki
st@cy
dadela
sifantid
evanna
maria_sab
loukitsa
Lyn
Lisa Nova
Καρ-Mik
rachel
xristinaki_noraloukofan
fay
taradoula
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
loukasnora
νοριτσα
Penaqueen_R.B.D Fan
soso
feggaropetra
black_cat
fay66
edem4ever
ειρηνη7
KatsaroYpotheto
nikidanis
35 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 08, 2010 12:18 pm

Από το www.ishow.gr
Η Νόρα και ο Λουκάς συναντιούνται στο Ναύπλιο. Εκείνη προσπαθεί να τον πείσει να γυρίσει πίσω, αλλά εκείνος είναι αμετακίνητος στην απόφασή του. Η Νόρα τον αποχαιρετάει και γυρίζει πίσω, άπραγη. Ο Πέτρος λέει μισές αλήθειες στην Εριέττα και στον Στέφανο. Αυτοί δεν τον πιστεύουν και δεν μπορούν να καταλάβουν γιατί συνεχίζει να τους λέει ψέματα. Ο Στέφανος επισκέπτεται την Εύα και αφήνει τα καθιερωμένα δώρα, στο μικρό Άγγελο. Και οι υπόλοιποι ήρωες ανταλλάσουν δώρα και ευχές. Η Νόρα έχει αφήσει στο ξενοδοχείο ένα πακέτο για τον Λουκά. Το περιεχόμενό του τον βάζει σε σκέψεις. Η παρέα μαζεύεται στο σπίτι της Δάφνης για να κάνει ρεβεγιόν, αλλά το κλίμα είναι βαρύ. Κανείς δεν μπορεί να δεχτεί ότι θα περάσουν παραμονή Χριστουγέννων, χωρίς τον Λουκά. Ο Πέτρος επισκέπτεται τον Ηλία και του εκμυστηρεύεται ένα μεγάλο μυστικό...

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 08, 2010 12:40 pm

Τζίνα: Μακάρι το δώρο να είναι σαν αυτό στο σενάριο της Σοφίτσας μας
Σεναριογράφοι: Μη φας, έχουμε γλαρόσουπα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Δεκ 08, 2010 12:45 pm

Παντως νομιζω οτι τελικα ο λουκας θα παει στο ρεβεγιον, ετσι οπως το περιγραφουν αφηνουν ενα περιθωριο την τελευταια στιγμη, να παει...Οσι για το πακετο, μακαρι οντως να ειναι ενα φορμακι, η κατι αναλογο, μπας και το καταλαβει, αλλα θα προτιμουσα να το ελεγε η ιδια, και επισης, μαλλον το δεμα εχει σχεση με την υποθεση του πατερα του...Και ναι το βλεπω συντομα η νορα θα ανακαλυψει το οτι ο λουκας και η ερριετα ειναι αδερφια... Rolling Eyes Nyxia
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Δεκ 08, 2010 1:16 pm

nikidanis έγραψε:Από το www.ishow.gr
Η Νόρα και ο Λουκάς συναντιούνται στο Ναύπλιο. Εκείνη προσπαθεί να τον πείσει να γυρίσει πίσω, αλλά εκείνος είναι αμετακίνητος στην απόφασή του. Η Νόρα τον αποχαιρετάει και γυρίζει πίσω, άπραγη.
Snif Snif
nikidanis έγραψε:Ο Πέτρος λέει μισές αλήθειες στην Εριέττα και στον Στέφανο.
Σιγα μην τις ελεγε ολοκληρες....
nikidanis έγραψε:Αυτοί δεν τον πιστεύουν και δεν μπορούν να καταλάβουν γιατί συνεχίζει να τους λέει ψέματα.
Ελα μου ντε...
nikidanis έγραψε:Ο Στέφανος επισκέπτεται την Εύα και αφήνει τα καθιερωμένα δώρα, στο μικρό Άγγελο.
Μμμμ θυμηθηκε οτι ειναι και πατερας...
nikidanis έγραψε:Και οι υπόλοιποι ήρωες ανταλλάσουν δώρα και ευχές. Η Νόρα έχει αφήσει στο ξενοδοχείο ένα πακέτο για τον Λουκά. Το περιεχόμενό του τον βάζει σε σκέψεις.
Efxi Efxi κατι καλο, κατι καλο, σας παρακαλω....!
nikidanis έγραψε:Η παρέα μαζεύεται στο σπίτι της Δάφνης για να κάνει ρεβεγιόν, αλλά το κλίμα είναι βαρύ. Κανείς δεν μπορεί να δεχτεί ότι θα περάσουν παραμονή Χριστουγέννων, χωρίς τον Λουκά.
...... Aww δεν εχει καλαντα φετος...
nikidanis έγραψε:Ο Πέτρος επισκέπτεται τον Ηλία και του εκμυστηρεύεται ένα μεγάλο μυστικό...

*κραταει την ανασα της*

Υ.Γ. Να τολμησω να ελπισω πως ερχονται καλυτερα επεισοδια;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από fay66 Τετ Δεκ 08, 2010 1:34 pm

nikidanis έγραψε:Από το www.ishow.gr
. ........... Η Νόρα έχει αφήσει στο ξενοδοχείο ένα πακέτο για τον Λουκά. Το περιεχόμενό του τον βάζει σε σκέψεις. .........


Γιατί είμαι σίγουρη ότι το πακέτο περιέχει κάτι σχετικό με μωρό(κάποιο ρουχαλάκι,κανένα μπιμπερό , κάτι σχετικό τέλος πάντων.)Είμαι σίγουρη ότι ο Λουκάς ανήμερα τα Χριστούγεννα θα θυμάται γεγονότα και σιγά σιγά θα αρχίζει να ενώνει το παζλ και θα καταλάβει τους λόγους που η Νόρα ήταν έτσι . μάλλον γιατί είναι έγκυος.
Θα πει στον εαυτό του "Τι βλάκας που ήμουν που δεν το κατάλαβα τόσο καιρό!!Α , βρε Νοράκι τι σου έκανα;"
Οι συγγραφείς τον στέλνουν στο Ναύπλιο γιατί μόλις καταλάβει τι συμβαίνει με τη Νόρα , σε μιάμιση ώρα θα είναι κοντά της.Πιστεύω ότι θα εμφανιστεί στην πόρτα της Νόρας με κανένα αρκουδάκι και εκεί θα βεβαιωθεί για την εγκυμοσύνη.
Πιστεύω ότι η μετάλλαξη κάπου εδώ θα σταματήσει-πια δεν πάει άλλο-και θα τους δούμε επιτέλους μαζί.
Δεν ξέρω , σήμερα είμαι πολλή αισιόδοξη, έχω ξυπνήσει με τα κέφια μου.Ότι και να δω το βράδυ και τις επόμενες μέρες , δε θα με πτοήσει .Υπομονή 2 βδομάδες.Τόσο καιρό βλέπαμε όλα τα άκυρα, εδώ θα σταματήσουμε;
Με την προυπόθεση ΄ότι τα πράγματα θα πάνε έτσι.Είμαι σίγουρη όμως ότι έτσι θα πάνε , ή κάπως έτσι.
Λοιπόν το κεφάλι ψηλά!!!!!!!!!!Θα τους δούμε επιτέλους μαζί.
Αν όχι όμως , ε τότε οριστκά delete στο σίριαλ!!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από black_cat Τετ Δεκ 08, 2010 1:54 pm

Άρα ο Λουκάς,τα Χριστούγεννα θα μάθει πως θα γίνει μπαμπάς...
Έτσι φαίνεται! Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 141519
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από feggaropetra Τετ Δεκ 08, 2010 2:11 pm

Το ευχάριστο είναι ότι το θέμα με τη δίκη τελειώνει πριν τα Χριστούγεννα, και μέσα στο μήνα θα γίνουν και οι αποκαλύψεις που περιμένουμε... Το δώρο θα είναι κάτι που παραπέμπει σε Λουκανορική μπέμπα να υποθέσω; Ελπίζω ο Λουκάς να καταλάβει, να γυρίσει γρήγορα πίσω, να προλάβει το ρεβεγιόν, να τελειώσουν επιτέλους τα βάσανά του και τα δικά μας επίσης... valen Αν αρχίσουν νέα προβλήματα και είναι ακόμα χώρια, τραβάει πολύ και δεν έχουν μείνει και πολλά περιθώρια...
: thanks :

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από soso Τετ Δεκ 08, 2010 2:13 pm

Συνοπτικά και συγκεντρωτικά απ'όλα τα παρακάτω, μήπως ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;;;;;;;??????????
affraid affraid affraid affraid affraid
Υγ.Μ'αρέσει απίστευτα το Ναύπλιο!
Υγ.ΟΛΕ soutien
Και κυρίως..ευχαριστούμε ΘΕΑ ρεπορτάρα για την επική ενημέρωση,ολόκληρων προσεχών εβδομάδων! Wow
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από Penaqueen_R.B.D Fan Τετ Δεκ 08, 2010 2:37 pm

Θα συμφωνησω μηπως τελικα το πακετακι ειναι κατι σχετικο με το μωρακι μας???? Και ναι ο Λουκας θα γυρησει στο ρεβεγιον το καλο που του θελω δηλαδη και θα γινει και πατερας.... Αντε να δουμε και ναι εππιτελους τα επεισοδια ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ....ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΤΕ ΠΙΑ....
Penaqueen_R.B.D Fan
Penaqueen_R.B.D Fan
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush ( Kendall)&Ashley and Jackson!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Δεκ 08, 2010 3:09 pm

αφου διαβασα ολες τις περιληψεις να πω ενα ευχαριστω στη νικη μας! να τολμησω να πιστεψω πως τα επεισοδια επιτελους φτιαχνουν? ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!!!!!! yey yey
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Δεκ 08, 2010 3:16 pm

soso έγραψε:Συνοπτικά και συγκεντρωτικά απ'όλα τα παρακάτω, μήπως ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;;;;;;;??????????
affraid affraid affraid affraid affraid
Υγ.Μ'αρέσει απίστευτα το Ναύπλιο!
Υγ.ΟΛΕ soutien
Και κυρίως..ευχαριστούμε ΘΕΑ ρεπορτάρα για την επική ενημέρωση,ολόκληρων προσεχών εβδομάδων! Wow

Κι εγω διαπιστωνω μια βελτιωση μεσα απο τις περιληψεις.Ελπιζω τα επεισοδια να ειναι ανταξια των περιληψεων γιατι τωρα τελευταια αλλα γραφουν στις περιληψεις και αλλα βλεπουμε στις οθονες οπως πχ. οι θανατηφορες ατακες του Λουκα και της Νορας στο παρτυ της Μελιτας.

Υ.γ.Εχω σπιτι στο Ναυπλιο.Παμε μια βολτα; lol! lol! lol! lol!

Ευχαριστουμε πααααααρα πολυ Νικη!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από ntinafer Τετ Δεκ 08, 2010 3:18 pm

αχ πως θελω να διαβασω την αμεσως επομενη περιληψη!!!!! Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 65142 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 65142 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 65142 κατι νομιζω θα γινει το βραδυ των χριστουγερννων αναμεσα σε νορα-λουκα!!!!!!! Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 0667 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 226538 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 482288
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τετ Δεκ 08, 2010 3:22 pm

Αν και δεν εχω και πολυ καλες εμπειριες απο το Ναυπλιο....να πανε τα παιδα να πανεεε!!!!!

Τι πακετο θα στειλει η Νορα στο Λουκα? Μηπως του στειλει κατι ασχετο αλλα γραψει και μια καρτα με μια ευχη μες το υπονοουμενο??? ^^ Κι εγω πιστευω οτι ο Λουκας θα γυρισει τη τελευταια στιγμη.....Ισως η Νορα δε θελει να παει στην Εδεμ να γιορτασει με τους αλλους και επιμενει να μεινει σπιτι...και ξαφνικα ακουει κουδουνι ανοιγει...τη βουτα ο Λουκας...μετα του λεει για εγκυμοσυνη στην ιδια θεση οπου περυσι εδωσαν το πρωτο τους φιλι....μετα ξυπνησα αποτομα και αρχισα να βριζω....lmao Οχι σοβαρα τωρα μπορειτε να μας κανετε αυτη τη χαρη???
Οτι θα μετρουσα και εγω αντιστροφα τις μερες σα τα παιδακια της διαφημησης του jumbo δε το περιμενα.....

Συνθημαα: Τζαμποσακουλαααααααααααα..........................17 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑ yey yey yey
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από fanlouknor Τετ Δεκ 08, 2010 3:55 pm

tzibirdika έγραψε:
Οτι θα μετρουσα και εγω αντιστροφα τις μερες σα τα παιδακια της διαφημησης του jumbo δε το περιμενα.....

Συνθημαα: Τζαμποσακουλαααααααααααα..........................17 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑ yey yey yey

Υποκλίνομαι... lmao lol!
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Δεκ 08, 2010 3:56 pm

tzibirdika έγραψε:
Οτι θα μετρουσα και εγω αντιστροφα τις μερες σα τα παιδακια της διαφημησης του jumbo δε το περιμενα.....

Συνθημαα: Τζαμποσακουλαααααααααααα..........................17 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑ yey yey yey

: respect : : respect : : respect : Εισαι ΘΕΑ κοπελα μου!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από taradoula Τετ Δεκ 08, 2010 4:10 pm

nikidanis έγραψε:Από το www.ishow.gr
Η Νόρα και ο Λουκάς συναντιούνται στο Ναύπλιο. Εκείνη προσπαθεί να τον πείσει να γυρίσει πίσω, αλλά εκείνος είναι αμετακίνητος στην απόφασή του. Η Νόρα τον αποχαιρετάει και γυρίζει πίσω, άπραγη. Η Νόρα έχει αφήσει στο ξενοδοχείο ένα πακέτο για τον Λουκά. Το περιεχόμενό του τον βάζει σε σκέψεις. Η παρέα μαζεύεται στο σπίτι της Δάφνης για να κάνει ρεβεγιόν, αλλά το κλίμα είναι βαρύ. Κανείς δεν μπορεί να δεχτεί ότι θα περάσουν παραμονή Χριστουγέννων, χωρίς τον Λουκά.


Τώρα αρχίζουν τα καλά...το πακέτο ελπίζω να περιέχει κάτι καλό...και να καταλάβει επιτέλους ο Λουκάς.
Μάλλον θα γυρίσει ο Βενέτης

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από fay Τετ Δεκ 08, 2010 4:21 pm

Τελικά είναι αλήθεια, πρέπει να πιάσεις πάτο για να αρχίσεις να ανεβαίνεις. Τα επεισόδια προβλέπεται να βελτιωθούν σημαντικά μέχρι τα Χριστούγεννα που σημαίνει ότι ανεβαίνουμε σιγά σιγά. Και μόνο που η παρέα ξανάρχεται επιτέλους στο προσκήνιο είναι μια σημαντική εξέλιξη. Ίσως αυτό χρειαζόμουν για να ανέβω ψυχολογικά σαν Λουκανορική γιατί είχα αποφασίσει ότι πλέον δεν αντέχω άλλο ξενέρωμα. Και μάλλον δεν πρέπει να είναι φουσκωμένες οι περιλήψεις γιατί αναφέρονται σε σημαντικές εξελίξεις που δεν τους παίρνει να τις διαψεύσουν. Ελπίζω κι εγώ σε καλύτερες μέρες και καλύτερα επεισόδια. Μια απορία μόνο. Γιατί αφού μπορείτε το καλύτερο δεν το κάνετε χωρίς να δοκιμάσετε πρώτα το χειρότερο; Ήταν ανάγκη να ξενερώσουμε και να αγανακτήσουμε τόσο πολύ για να χαρούμε με τις τελευταίες εξελίξεις; Ευχαριστούμε για τα δημοσιεύματα φρέσκα και ζεστά και πάνω απ' όλα νωρίς νωρίς.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 08, 2010 4:25 pm

fay έγραψε:Τελικά είναι αλήθεια, πρέπει να πιάσεις πάτο για να αρχίσεις να ανεβαίνεις. Τα επεισόδια προβλέπεται να βελτιωθούν σημαντικά μέχρι τα Χριστούγεννα που σημαίνει ότι ανεβαίνουμε σιγά σιγά. Και μόνο που η παρέα ξανάρχεται επιτέλους στο προσκήνιο είναι μια σημαντική εξέλιξη. Ίσως αυτό χρειαζόμουν για να ανέβω ψυχολογικά σαν Λουκανορική γιατί είχα αποφασίσει ότι πλέον δεν αντέχω άλλο ξενέρωμα. Και μάλλον δεν πρέπει να είναι φουσκωμένες οι περιλήψεις γιατί αναφέρονται σε σημαντικές εξελίξεις που δεν τους παίρνει να τις διαψεύσουν. Ελπίζω κι εγώ σε καλύτερες μέρες και καλύτερα επεισόδια. Μια απορία μόνο. Γιατί αφού μπορείτε το καλύτερο δεν το κάνετε χωρίς να δοκιμάσετε πρώτα το χειρότερο; Ήταν ανάγκη να ξενερώσουμε και να αγανακτήσουμε τόσο πολύ για να χαρούμε με τις τελευταίες εξελίξεις; Ευχαριστούμε για τα δημοσιεύματα φρέσκα και ζεστά και πάνω απ' όλα νωρίς νωρίς.

Γιατί αν το τέλειο είναι το 10 και το χείριστο το 0, πρέπει να πιάσεις -5 για να μείνει ευχαριστημένος ο άλλος με το αυτονόητο 3-5 Wink
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Τετ Δεκ 08, 2010 4:49 pm

εξελήξεις!!!!!!!!!!!!!!!επιτέλους ΕΞΕΛΗΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!
αναμένω εναγωνίως τα προσεχώς επεισόδια!!!!!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!! kyma
μόνο που φαντάζομαι σκηνές ΛΙΩΝΩ......... Faint Love!
υπερυπερευχαριστούμε μεγάλη θεά Νίκη!!!!!!!!!!!! : thanks : Flkia
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από rachel Τετ Δεκ 08, 2010 5:02 pm

Ευχαριστουμε πολυ για ολες τις περιληψεις.... Cool

Πραγματικα μετα απο πολυυυυυυυυυυ καιρο, μου αρεσαν ολα τα προσεχως....... yey

Η ιστορια επικεντρωνεται στην παρεα, θ' απαντηθουν πολλα ερωτηματα και κυριως η ιστορια του father Χατζηβασιλειου θα κλεισει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στην σειρα.... livani

Ανυπομονω για τις σκηνες Νορας-Λουκα και ισως τελικα μας αποζημιωσουν για το σεναριακο αδιεξοδο των τελευταιων 2 μηνων.... ))

Μια παρατηρηση μονο..... Rolling Eyes
Αν και δεν εχω δει ακομα την σκηνη της παραμονης Χριστουγεννων οπου δικαιολογημενα η παρεα ειναι σε βαρυ κλιμα λογω της απουσιας του Λουκα, ελπιζω τουλαχιστον να αναφερθει οτι εκτος απο τον Λουκα, φετος απουσιαζει και ο Μανος..... Snif

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Δεκ 08, 2010 5:17 pm

nikidanis έγραψε:Από το www.ishow.gr
Η Νόρα και ο Λουκάς συναντιούνται στο Ναύπλιο. Εκείνη προσπαθεί να τον πείσει να γυρίσει πίσω, αλλά εκείνος είναι αμετακίνητος στην απόφασή του.
Γιατί ρε Λουκάκο το κάνεις αυτό? Σαγαπάμε λέμε Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 593737
Η Νόρα τον αποχαιρετάει και γυρίζει πίσω, άπραγη.
Πες του μωρή χαζή και συ για την μπέμπα...Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 593737
Ο Πέτρος λέει μισές αλήθειες στην Εριέττα και στον Στέφανο.
Ρούσσο σε μισώ. Δεν σε θέλουμε για νονό. Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 274331
Αυτοί δεν τον πιστεύουν και δεν μπορούν να καταλάβουν γιατί συνεχίζει να τους λέει ψέματα.
Ελα μου ντες...
Ο Στέφανος επισκέπτεται την Εύα και αφήνει τα καθιερωμένα δώρα, στο μικρό Άγγελο.
Θυμήθηκε το παιδί του?affraid
Και οι υπόλοιποι ήρωες ανταλλάσουν δώρα και ευχές. Η Νόρα έχει αφήσει στο ξενοδοχείο ένα πακέτο για τον Λουκά. Το περιεχόμενό του τον βάζει σε σκέψεις.
Παπουτσάκια μικρής? Φορμάκι? Πιπίλα? Μπιμπερό? Σαλιάρα?
Η παρέα μαζεύεται στο σπίτι της Δάφνης για να κάνει ρεβεγιόν, αλλά το κλίμα είναι βαρύ. Κανείς δεν μπορεί να δεχτεί ότι θα περάσουν παραμονή Χριστουγέννων, χωρίς τον Λουκά.
Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 593737 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 593737
Ο Πέτρος επισκέπτεται τον Ηλία και του εκμυστηρεύεται ένα μεγάλο μυστικό...

Κι άλλο??? Sleep
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Δεκ 08, 2010 5:25 pm

[quote="Καρ-Mik"]
nikidanis έγραψε:
Ο Πέτρος λέει μισές αλήθειες στην Εριέττα και στον Στέφανο.
Ρούσσο σε μισώ. Δεν σε θέλουμε για νονό. Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 274331

Αυστηρη σε βρισκω! soutien
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από Lisa Nova Τετ Δεκ 08, 2010 6:33 pm

Ένα πράγμα μόνο εύχομαι, Rolling Eyes το επεισόδιο της Δευτέρας (27/12) να είναι αντάξιο των εξελίξεων μέχρι εδώ!! Neutral Αν δεν επιστρέψει ο Λουκάκος πίσω και να τα βρει με τη Νόρα τουλάχιστον ως τη παραμονή της πρωτοχρονιάς θα είναι μεγάλη ξενέρα για μένα!! pff Δε φτάνει που πέρσι έπεσε φιλί και μετά μας το παίζαν ότι δεν έγινε τίποτα, Grrr δε θα έχουμε τίποτα καλό αυτή τη πρωτοχρονιά?? gmt

Αφού αρχίσαν που αρχίσαν οι σεναριογράφοι να γράφουν καλύτερα επεισόδια, ας το διατηρήσουν τουλάχιστον για ένα χρονικό διάστημα πέραν της μιας εβδομάδας!! pleeease pleeease
Lisa Nova
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Limassol

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από fay66 Τετ Δεκ 08, 2010 7:10 pm

edem4ever έγραψε:
tzibirdika έγραψε:
Οτι θα μετρουσα και εγω αντιστροφα τις μερες σα τα παιδακια της διαφημησης του jumbo δε το περιμενα.....

Συνθημαα: Τζαμποσακουλαααααααααααα..........................17 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑ Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 917917 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 917917 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 917917

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890 Εισαι ΘΕΑ κοπελα μου!

καλά κορίτσι μου με άκουσε όλη η πολυκατοικία από τα γέλια!!! Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890 Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 195890

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 468 - Ημερομηνία 24/12/2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Δεκ 08, 2010 8:19 pm

Τι πακέτο άφησε η Νόρα για το Λουκά?? Δεν πιστεύω να είναι πάλι οι γνωστές (μεταλλαγμένες κι αυτές πλέον) πιτζάμες??lmao
Άντε να δούμε!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης