Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας Empty Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 10:07 pm

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.

Η ανακοίνωση αυτή προκύπτει από κάποια παράπονα που έλαβα από διάφορα μέλη του φόρουμ. Σκέφτηκα λοιπόν ότι ήρθε η ώρα να πω δυο λόγια.

Αυτό το φόρουμ δημιουργήθηκε από φανς της σειράς που ήθελαν να έχουν έναν χώρο όπου θα μπορούσαν ΕΥΠΡΕΠΩΣ να ανταλλάσουν τις απόψεις τους. Είμαστε περήφανοι που τα μέλη αγκάλιασαν αυτή την προσπάθεια ώστε να έχουμε ελάχιστο αριθμό παρατηρήσεων και αποκλεισμών στα 4.000 μέλη που αποτελούν αυτή την κοινότητα, την μεγαλύτερη για την εν λόγω σειρά και με τη μεγαλύτερη επισκεψιμότητα. Αυτό σημαίνει ότι η κοινότητά μας επικροτεί αυτή την προσπάθεια και είμαστε πολύ χαρούμενοι και σας ευχαριστούμε.

Γνωρίζουμε ότι πολλοί από εσάς είστε ενεργά μέλη σε παραπάνω από μια κοινότητες και μάλιστα κοινότητες που αφορούν την ίδια σειρά. Το είχαμε ξεκαθαρίσει από την αρχή σε όλα τα μέλη αλλα επειδή εν προκειμένω είναι το ζήτημα που καίει να επαναλάβω ότι κανένα πρόβλημα δεν υπάρχει αν κάποιο μέλος συμμετέχει και σε άλλα φόρα με την προϋπόθεση πάντα ότι δεν συζητά για αυτά τα φόρα εδώ.

Έχουμε και στο παρελθόν έρθει αντιμέτωποι με περιστατικά όπου πολλά μέλη του φόρουμ έλαβαν σκληρή κριτική και απρεπή σχόλια σε άλλες κοινότητες για τα όσα λένε στο δικό μας φόρουμ, σχόλια τα οποία πολλάκις δεν αφορούσαν καν το περιεχόμενο των ποστ των μελών αλλα την προσωπική τους ζωή ακόμα και την οικογενειά τους, αλλά δεν επιτρέψαμε αυτό να δημιουργήσει αρνητικό κλίμα στο φόρουμ και όλα διευθετήθηκαν ησύχως καθώς τόσο εγώ όσο και ο διαχειριστής του άλλου φόρουμ κατανόησαμε την κατάσταση και συμφώνησαμε ότι ήταν τουλάχιστον άνανδρο και κατινίστικο αντί να απαντήσεις σε κάποιον εδώ και να του επιτρέψεις να σου ανταπαντήσει, να πάς σε κάποιον άλλο ιστότοπο όπου το μέλος μπορεί και να μην έβλεπε ποτέ το μήνυμα και να τον θάβεις.

Συμφωνήσαμε λοιπόν. Στο ένα και εξής: Ότι είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΓΕΝΕΣ να χρησιμοποιεί κάποιος το φόρουμ, να δέχεται να τον φιλοξενεί, να λέει τη γνώμη του και να συμμετέχει ακόμα και με ένα ποστ την ημέρα και ταυτόχρονα να διαθέτει το υπόλοιπο του χρόνου του για να κάθεται και να βωμολοχεί ενάντια στην ομάδα ή τα μέλη που με κόπο και μεράκι έστησαν και συντηρούν αυτό το φόρουμ.

Όταν δεν σου αρέσει ένας χώρος μπορείς να μην τον επισκέπτεσαι και τότε ας τον βρίζεις όπου και όπως θες, με τα μέλη που δεν συμμετέχουν στο δικό μας φόρουμ ουδένα πρόβλημα υπάρχει για να το ξεκαθαρίσουμε. Όταν όμως έρχονται μέλη εδώ στο φόρουμ μας και συμμετέχουν ενεργά (ενεργότατα μην πω - περνούν όλη τους τη μέρα online), και έχουν και θράσσος εν προκειμένω, να κάνουν προτάσεις για την λειτουργία του φόρουμ και να εισακούγονται και ταυτόχρονα να λειτουργούν έναν δεύτερο ιστότοπο στον οποίο να βρίζουν με χυδαίο τρόπο το φόρουμ μας και τα μέλη του, επιτρέψατέ μου να πω ότι αυτό είναι κατάντια, κατινιά και μικροπρέπεια.

Το φόρουμ μας δέχθηκε πολλές επιθέσεις στο παρελθόν, επιθέσεις το λιγότερο χυδαίες που δεν είδαν ποτέ το φώς της δημοσιότητας για να διατηρήσουμε το επιθυμητό επίπεδό του, αλλα επειδή τον καλό στις μέρες μας τον λένε και μαλάκα, θεωρήσαμε σωστό να ενημερώσουμε όλα τα μέλη αυτής της κοινότητας τι ακριβώς συμβαίνει και να ξέρουν όσοι δέχονται τέτοιου είδους συμπεριφορές απο μέλη που συμμετέχουν ενεργά στο φόρουμ μας ότι έχουν την αμέριστη συμπαράστασή μας και ότι το γεγονός ότι δεν μιλάμε δεν σημαίνει ότι δεν αντιλαμβανόμαστε το όσα γίνονται γύρω μας.

Δηλώνουμε λοιπόν απερίφραστα για πρώτη και τελευταία φορά ότι ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ τις κατίνες και τις κατινιές οπότε μπορούν να πάρουν τα κουβαδάκια τους... και σε άλλη παραλία! Όποιος, χρησιμοποιώντας την ανωνυμία που μπορεί να προσφέρει το να έχεις διαφορετικό ψευδώνυμο σε διάφορα φόρα και δεν έχει τα κότσια να αντιμετωπίσει τη γνώμη ενός μέλους αλλά χρησιμοποιεί τη μεγάλη επισκεψιμότητα του φόρουμ μας και την απήχησή του για να εισακουστεί η γνώμη του, ενώ ταυτόχρονα αρέσκεται στο να βρίζει το ήθος και την οικογένειά των μελών με τα οποία δεν συμφωνεί, σε άλλα φόρα, μπορεί να αποχωρήσει.

Μετά τιμής,

μια ξαδέρφη της Μιμής

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Κυρ Δεκ 11, 2011 5:46 pm, 1 φορά

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας Empty Απ: Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Δημοσίευση από sarita Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:00 pm

δυστυχως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.Εχετε φτιαξει ενα φορουμ με επιπεδο και κυριως με πολλα μελη. Ειναι θλιβερο να υπαρχουν μελη τα οποια τα μονα τους επιχειρηματα ειναι να βριζουν τις οικογενειες των μελων που εχουν εμπαθεια μαζι τους.Δυστυχως οταν δεν υπαρχει παιδεια και σωστη ανατροφη εχουμε αυτους τους χαρακτηρες ανθρωπων.Εγω ειλικρινα θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολους οσους δημιουργησαν το φορουμ το οποιο μας μαθαινει τι σημαινει ηθικη, ευγενεια. διακριτικοτητα, αντικειμενικοτητα και ευθυτητα.Και ειλικρινα αν εχει μεινει ενα εκατοστο φιλοτιμου -πραγμα δυσκολο-τα μελη αυτα που δημιουργουν αυτη την κατασταση να αποχωρησουν.Γιατι τουλαχιστον προσωπικα νιωθω σαν να μολυνουν εναν υπεροχο ιντερνετικο κοσμο στον οποιο συζητω και περναω ευχαριστα την ωρα μου!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας Empty Απ: Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Δημοσίευση από ΗΡΩ1993 Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:08 pm

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΒΑΘΥΤΑΤΑ .... ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΦΘΟΝΟ ΚΑΙ ΖΗΛΕΙΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ!!!
ΗΡΩ1993
ΗΡΩ1993
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:24 pm

Θα πω και εγω δικο μου περιστατικο, ειχα γραφτει σε αλλο φορουμ, που επειδη ξεκινησε μια διαφωνια για ρολους στη σειρα, βρεθηκα στην δυσαρεστη θεση να πρεπει να απολογηθω, για την συμπαθεια μου σε νορα λουκα, και μαλιστα με κατηγορησαν αμεσα οτι ειχα συγγενεια με την ηθοποιο επειδη υπερασπιστηκα τον ρολο και το τι πρεσβευει!!!Ηταν πολυ δυσαρεστη εμπειρια να βρεθεις αντιμετωπη με την ειρωνια και τα σαρκαστικα σχολια, σε σημειο να αισθανθω αβολα και να στενοχωρηθω, εννοειται οτι δεν ξαναπατησα το ποδι μου, απλα ηθελα να το μοιραστω εδω, που μπορει μερικες φορες να εχω παρεκτραπει η διαφωνησει με σχολια η με χρηστες, αλλα αυτο το συναισθημα εννοειται δεν το ενιωσα ουτε στον ελαχιστο βαθμο, και επιπλεον ειναι ενα υπεροχο φορουμ με υπεροχους ανθρωπους, και ποικιλια στις αποψεις!!! ;D ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:44 pm

Μου χει συμβει κατι παρομοιο σε ενα αλλο φορουμ βασικα διαβασα κατι πικροκολα σχολια για τον Παναγιωτη Πετρακη
Ολοκληρος τσακομως ειχε γινει
Βρισιες χολη και τα ποστς τους σταζαν δηλητηριο
Λες και δεν ειχαν τιποτα καλυτερο να καναν απο το να θαβουν
Εγω λοιπον εξεφρασα την γνωμη μου και μονο που δεν με σκοτωσαν εκει μεσα
Και φισικα δεν μπηκα στον κοπο να απαντησω ουτε να ξανα μπω
Και να σας πω την αληθεια τους εχω γραμμενους στα παλια μου τα παππουτσια
Αυτα ειχα να πω Razz
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:50 pm

Εχω μεινει αφωνη...δεν μπορουσα να φανταστω οτι ενεργα μελοι κατηγορουν το φορουμ μας...γιατι? αν δεν θες μην μπαινεις!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:54 pm

Σας παρακαλώ πάρα πολύ δεν θέλω να συζητούμε τι γίνεται σε άλλα φόρα. Μόνο το δικό μας μας αφορά! Το δικό μας φόρουμ που ουδέποτε προκάλεσε με τέτοιες συμπεριφορές και οι μικροπρέπιες στις οποίες είμαστε αποδέκτες. Ήθελα να στείλω ένα μήνυμα σε όλους όσους κάνουν τέτοιες κατινιές αλλα και στα μέλη μας να μη μασάνε, όχι να βρούμε ευκαιρία να θάψουμε, καταλαβαίνετε. Μην συνεχιστεί η συζήτηση σας παρακαλώ πολύ.

Και ευχαριστούμε πάρα πολυ για τα καλά σας λόγια ))

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 3:25 am

Κάποιοι τελικά έχουν πανικοβληθεί πολύ. Η λάσπη δεν λερώνει εμάς, αλλά αυτούς που την ρίχνουν.Μη μασάτε! Ξέρουν την απήχηση που έχει το φόρουμ κ αυτό τους τρομάζει. Αγνοήστε τους δεν αξίζει.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 2:54 pm

Tζινακι σε οσα φορουμ και να γραφτουμε αυτο ειναι το καλυτερο πιστεψε με...!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 3:00 pm

Κατα'ρχην καλά έκανες και τα έγραψες και οι περισσότεροι απο μας νομίζω έχουμε βρεθεί σε δύσκολη θέση λόγω ΄τετοιων καταστάσεων...

Τέλος να πω οτι το παρακάτω σχόλειο με μπέρδεψε..
Μετά τιμής,

μια ξαδέρφη της Μιμής
Έχεις ξαδέρφη Μιμή που είναι στο φόρουμ???

Υ.Γ Δεν είμαι ξανθιά (νομίζω) ούτε παίρνω ληγμένα απλά έχω αυτή την απορία... scratch
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 3:03 pm

Αγνωηση...Το φορουμακι μας ειναι ΤΟ TOP OF FOROUMS και ζηλευουν.. θα ηθελαν πολυ να ηταν τοσο καταπλυχτικο και πολυπλοκο με την καλη εννοια οτι μπαινωντας εχουμε πολλες <<δραστηριοτητες>> να κανουμε μεσα και ειναι ολα δεσπεσια και διακοσμημενα σε καταλληλα σημεια που ξεναουμαστε και διασκεδαζουμε κανουμε φιλους κ.λ.π. Και γω πρωτη φορα ακουω πως βριζουν το φορουμακι μας ειναι ΜΕΓΑΛΗ ασεβεια προς τους δημιουργους και τα μελοι που με τοσο κοπο φτασανε εδω που ειμαστε και συνεχιζουμε ακομα...ΝΤΡΟπη τους....Αν δεν σεβονται κανονες και θελουν να βριζουν...
1.ΣΠΙτακι τους να κανουν οτι θελουν ..
2,κουβαδακια τους και σ'αλλη παραλλια οπως λεει και η κ.Ντζινα ....
3,Δεν σ'αρεσει?? ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ.. ΑΠΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!Wink
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 3:53 pm

Antigoni! έγραψε:Κατα'ρχην καλά έκανες και τα έγραψες και οι περισσότεροι απο μας νομίζω έχουμε βρεθεί σε δύσκολη θέση λόγω ΄τετοιων καταστάσεων...

Τέλος να πω οτι το παρακάτω σχόλειο με μπέρδεψε..
Μετά τιμής,

μια ξαδέρφη της Μιμής
Έχεις ξαδέρφη Μιμή που είναι στο φόρουμ???

Υ.Γ Δεν είμαι ξανθιά (νομίζω) ούτε παίρνω ληγμένα απλά έχω αυτή την απορία... scratch
Δεν είμαι σίγουρος..αλλά νομίζω πως είναι λογοπαίγνιο επειδή κάνει ομοιοκαταληξία..τιμή-μιμή δεν είμαι και σίγουρος όμως Razz
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 3:56 pm

Ομολογώ πως εκπλήσσομαι δυσάρεστα κάθε φορά που αντιμετωπίζω τέτοια δείγματα έλλειψης σεβασμού.. Μάλλον αδυνατώ να τα καταλάβω…
Το φόρουμ αυτό έχει δημιουργηθεί με πολλή αγάπη όπως έχει φανεί, για να περνάμε καλά.. Όλα αυτά τα κατινίστικα δείχνουν τουλάχιστον έλλειψη σεβασμού προς τους ανθρώπους που προσπαθούν ώστε να γίνει το φόρουμ καλύτερο.. Να μην αναφερθώ σε έλλειψη παιδείας από μέρους αυτών που προκαλούν τόσο..
Κρίμα να εκμεταλλεύονται κάποιοι καταστάσεις για να προβληθούν, πόσο μεγάλη κατάντια…
Προσωπικά χαίρομαι που είμαι σε ένα χώρο που δημιουργήθηκε με μεράκι από άτομα αξιόλογα, και πάνω από όλα σε ένα χώρο όπου υπάρχει επίπεδο!!
Και όντως, καλό θα ήταν όσοι δεν μπορούν να συνυπάρξουν κάτω απ αυτές τις συνθήκες να στραφούν σε χώρους όπου αυτές οι συμπεριφορές γίνονται δεκτές… και να αφήσουν και εμάς στην ησυχία μας…
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 4:41 pm

Για την κατάντια και την ξεφτίλα που αφορά στα φόρα της Εδέμ (βλέπω έχουν μείνει αξεχαστα σε κάποιους) δε μπορώ να εκφέρω την πραγματική μου γνώμη,ένεκα που είμαι αισθηματίας και οι κοινοί μας φίλοι, με κρατούν μαντρωμένη,..τώρα που είμαστε όλοι μια ωραία ατμόφαιρα Mmm Mmm Mmm
-κι αλλο κακό να μη με βρεί livani
Γιατί τα φόρα ΕΙΝΑΙ τα μέλη τους,το δικό τους επίπεδο αναπαράγουν,και η συμμετοχή ΑΥΤΗΝ την ταύτιση προϋποθέτει!

Αλλά αυτός ο απόπατος της ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗΣ συμμετοχής εδώ ,καθημερινής ή σχεδόν καθημερινής,και με ύφος καρδηναλλιων μάλιστα και της ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗΣ καθύβρισης των μελών και της οικογενείας τους,ΔΗΜΟΣΙΑ, σε άλλα ανθυποφόρα είναι πρωτοφανής πατέντα.-
Το μίνιμουμ της αξιοπρέπειας να διαθέτεις
ή απέχεις και βρίζεις με την ησυχία σου (κι εγώ μαζί σας)
ή συμμετέχεις ,αποδέχεσαι δηλαδή, τον όρο της ανταλλαγης των απόψεων,και επ'ουδενί βρίζεις,δημόσια μάλιστα, αυτούς που σου δίνουν το δικαίωμα ν'ακούγεται η γνώμη σου (καθότι η Τζίνα,το χει γρουσουζιά να μπανάρει)!
Είναι αστείο ΚΑΙ να καρπωνεσαι την αναγνωσιμότητα του φόρουμ των 4000 μελών ΚΑΙ να βρίζεις είτε τα μέλη είτε τους δημιουργούς του!
ή μαλλον ,όχι,δεν είναι αστείο..είναι ΘΛΙΒΕΡΟ.-
Και για τα μπαζα,επίσης soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 8:35 pm

Κατινιες και μικροπρέπειες όντως συνανταμε συχνα
δυστυχως ή ευχτυχως ετσι ξεχωριζουμε τους καλούς απο τους σκάρτους!
όσοι ασπάζονται τουτες τις συμπεριφορες μπορουν να φυγουν!!!!!
Δεν πιέζουμε κανεναν ούτε να μείνει ούτε να φυγει, δεν λογοκρίνουμε και δεν κανουμε επιθεση σε μέλη και οικογενειες.
Αυτο δειχνει την έλλειψης παιδείας και ειναι κριμα!
Ηθέλα απλα να δηλωσω την συμπαρασταση μου, δεν θα επεκταθω παρα πάνω!
Η επισκεψιμότητα και η αναγνωσιμότητα του φόρουμ είναι τελικα πόλος έλξης!

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 8:42 pm

Αυτή τη κατινιά και την άλλη τη μικροπρέπεια να μη τις κάνετε παρέα δεν είναι καλά κορίτσια! Βρωμάνε, λερώνεσαι και στο τέλος βγαίνεις και εκτεθειμένος! lmao ainta
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 9:15 pm

ΜΠΡΑΒΟ σε ολη την διαχειριστηκη ομαδα που αποφασισε να το γραψει αυτο!!!
Εγω δεν εχω δει κατι αντιστοιχο αλλα περιμενα οτι μπορει να συμβαινει!!!
Πραγματικα το θεωρω εντελως κατινιστικο να "θαβεις" προσωπικα καποιον αλλον επειδη εχει αλλες προτειμησεις απο εσενα!!! Ευτυχως δεν βλεπω να γινεται σε αυτο το φορουμ κατι τετοιο!!!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 9:21 pm

FieryRed έγραψε:Αυτή τη κατινιά και την άλλη τη μικροπρέπεια να μη τις κάνετε παρέα δεν είναι καλά κορίτσια! Βρωμάνε, λερώνεσαι και στο τέλος βγαίνεις και εκτεθειμένος! lmao ainta

: respect : : respect : : respect : Θεά τί ακριβώς θέλουν τα παραπάνω κορίτσια στην κουβέντα μας...
Όλοι οι άνθρωποι έχουμε διαφορετικές απόψεις και δικαιούμαστε να τις εκφράζουμε ακόμα και αν δεν αρέσει σε κάποιους.
Ο λόγος που γράφτηκα στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι γιατί εδώ δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα.
Αυτά από μενα... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 11:32 pm

Τζινάκι και όλοι η παρέα keep walking...! Eτσι είναι η ζωή...!!!! Το θέμα είναι αν θα αφήσουμε όλα αυτά να επιρεάσουν αρνητικα ΕΜΑΣ! Δεν νομίζω πως θα το επιτρεψουμε...ας περνάμε καλά εμεις και ας σκάνε οι εχθροί μας!!! ΦΙΛΙΑ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από rodoula14 Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 5:12 pm

Το φορουμ μας ειναι τελειο..ντροπη και ασεβαια τους να μιλανε ετσι και ειδικα ενεργα μελοι...

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 7:40 pm

Παιδια δεν θα ρωτησω τι εγινε,γιατι ισως συνεβει κατι αρκετα ασχημο ομως συμφωνω απολυτως μαζι σας!!!Επειδη και εγω η ιδια εχω δεχτει επιθεση για μια δικη μου δημιουργια(για τη σειρα φυσικα)απο καπου αλλου ξερω ποσο στεναχωρο και προσβλητικο ειναι ειδικα απο ατομα που δεν εχουν μιλησει ποτε μαζι σου και δεν ξερουν πως εισαι και πως φερεσαι!!!!!Εγω παντως να ξεκαθαρισω πως το φορουμ μας εχει κανει υπεροχη δουλεια στον τομεα της σειρας και περναμε πολυ ομορφα!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Πεμ Δεκ 16, 2010 10:38 pm

Εγω ,ανκαι δεν <κατεχω >πολλα απο υπολογιστες ,θελω να εκφρασω την λυπη μου και την απορια μου για οσα διαβαζω ,πως συνεβησαν ,αλλα και τα συγχαρητηρια μου σε οσους <κοπιασαν >για το στησιμο αυτου του υπεροχου φορουμ..ΣαςΕυχαριστω που με δεχθηκατε στη παρεα σας και που γεμιζετε ομορφα καποιες ωρες μου..ευχαριστω που υπαρχετε....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Την / Το Σαβ Δεκ 18, 2010 10:52 am

Αχαριστεια για ενα χωρο που τους φιλοξενει και τους φροντιζεο με τοση αγαπη...
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Δημοσίευση από milia Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 2:33 pm

Α ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ.....ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&amp;amp;amp;

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 2:36 pm

milia έγραψε:Α ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ.....ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...

Για μένα δεν είναι ντροπή τους να βρίζουν το φόρουμ. Ντροπή είναι να βρίζεις γενικώς δημόσια.
Αλλα ακόμα και αυτό δεν είναι το θέμα.
Η διπροσωπία είναι, του να έρχεσαι στο φόρουμ αυτό, να λες ότι θες μόνο και μόνο επειδή ακούγεσαι, και να πηγαίνεις σε άλλο φόρουμ και να το βρίζεις, αυτό, και κυρίως τα μέλη του.

Αυτό είναι ντροπή...

Αλλα, τι να περιμένεις απο μερικούς... Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας 735655

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης