Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:42 pm

Νομίζω οτι δεν θα ήταν άσχημο όποιοι ξέρουν τι ακριβώς συνέβη, και ποιούς αφορά το θέμα, να ενημερώσουν όποιους χρειάζεται να ενημερωθούν με προσωπικό μήνυμα, γιατί έτσι είμαστε όλοι στο σκοτάδι και βάζουμε ο,τι φανταστείς με το μυαλό μας... Αν πάλι δεν το κρίνουν απαραίτητο , ας το αφήσουμε το θέμα ώς έχει, κι ας αδιαφορήσουμε....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 9:55 pm

Οι περισσότεροι είναι ενήμεροι Jessie καθώς δεν θα επέτρεπα ποτέ να βρίζουν μέλη του φόρουμ και να είναι στο σκοτάδι! Ειδικα όταν απλά σχολιάζουν ευπρεπώς την αγαπημένη τους σειρά και τίποτα άλλο!!! Ήθελα όμως να είναι ενήμερα όλα τα μέλη και να ξέρουν ότι έχουν την υποστήριξή μας. Δεν θα ήθελα λόγω κακοηθέστατων συμπεριφορών από πολύ συγκεκριμένα μέλη να πλήττεται η όμορφη παρέα του φόρουμ μας!

Το μήνυμα βέβαια είχε κι ως στόχο να παροτρύνει τις εν λόγω "κυρίες" να σταματήσουν να εκμεταλλεύονται την καλοσύνη των μελών και να πάνε εκεί όπου ανήκει το κατώτατο επίπεδό τους, αλλά στου κουφού την πόρτα.. Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 735655

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 10:04 pm

Τζίνα σ'ευχαριστώ για τη διευκρίνηση και την υποστήριξη στα μέλη του φόρουμ. Φαίνεται πόση προσπάθεια καταβάλλετε για να κρατήσετε το επίπεδο ψηλά εδώ μέσα, και να ξέρεις οτι το εκτιμούμε όλοι...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 10:05 pm

JESSIE έγραψε:Τζίνα σ'ευχαριστώ για τη διευκρίνηση και την υποστήριξη στα μέλη του φόρουμ. Φαίνεται πόση προσπάθεια καταβάλλετε για να κρατήσετε το επίπεδο ψηλά εδώ μέσα, και να ξέρεις οτι το εκτιμούμε όλοι...
Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ! Razz
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:36 pm

Δεν ήξερα οτι συμβαίνει κάτι τέτοιο..Αλλά συμφωνώ με τα κορίτσια..Εκτιμούμε τη δουλειά που έχετε κάνει ))

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Δημοσίευση από alex1 Την / Το Παρ Ιουν 03, 2011 11:15 pm

Εγώ θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην διαχειριστική ομάδα πρωτίστως,γιατί για μένα η διαχείρηση είναι το Α και το Ω.

Χαίρομαι τόσο πολύ που βρήκα ένα χώρο που μπορώ να εκφράζω την άποψη μου ελεύθερα,και πάνω απο όλα που τα μέλη του forum,δεν εκφράζονται χυδαία.

Σε αυτο το forum πάνω απο όλα μπορώ να κάνω διάλογο,και νοιώθω να με σέβονται!!!!!!!Οι όποιες ώρες αφιερώνω εδώ,νοιώθω οτι δεν πάνε χαμένες!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιουν 03, 2011 11:22 pm

alex1 έγραψε:Εγώ θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην διαχειριστική ομάδα πρωτίστως,γιατί για μένα η διαχείρηση είναι το Α και το Ω.

Χαίρομαι τόσο πολύ που βρήκα ένα χώρο που μπορώ να εκφράζω την άποψη μου ελεύθερα,και πάνω απο όλα που τα μέλη του forum,δεν εκφράζονται χυδαία.

Σε αυτο το forum πάνω απο όλα μπορώ να κάνω διάλογο,και νοιώθω να με σέβονται!!!!!!!Οι όποιες ώρες αφιερώνω εδώ,νοιώθω οτι δεν πάνε χαμένες!!!!!

Αυτός είναι ο σκοπός μας και ευχαριστούμε πολύ Alex1 για τα καλά σου λόγια, όπως και ευχαριστούμε όλα τα μέλη που με την συμπεριφορα τους κρατάνε το φόρουμ σε αυτό το υψηλό επίπεδο.
Να είσαι καλά! Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 99687

Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Μικροπρέπειες εναντίων μελών του φόρουμ μας - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης