Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

+29
Vasouli
chrysa
ebelina2007
fanlouknor
Foulitsa
soso
Lyn
pasxalitsa
Cancoon
taradoula
fay66
JESSIE
nefelik
KatsaroYpotheto
Καρ-Mik
MARINAKI_AGAPI_97
marakii
maria_sab
tzibirdika
loukasnora
νοριτσα
FieryRed
fay
κικκο
aggeliki
abba
DESPOINA
loukitsa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap43%Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 43% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Δεκ 13, 2010 8:58 pm

Διάβασα τους σχολιασμούς σας και είδα πόσο άσχημη φάνηκε σε όλους η συμπεριφορά της Μελίτας, ο εγωκεντρισμός της, η έλλειψη στοιχειώδους στοργής στην ίδια της τη μάνα, το πόσο σε άλλο πλανήτη βρίσκεται, όταν μεσούσης μιάς δίκης τόσο σοβαρής για τον άνθρωπο που λέει οτι αγαπάει, του μιλάει για χιόνια και διασκεδάσεις.... Είμαι λοιπον απόλυτα σίγουρη οτι αυτή η συμπεριφορά δεν δίδεται τυχαία από τους σεναριογράφους, και το "σπρώξιμο" που λέμε μπορεί ακριβώς να γίνεται για να τονιστούν όλες αυτές οι αρνητικές πλευρές του χαρακτήρα της... Η Μελίτα είναι ένα αναίσθητο, χαζοχαρούμενο και κακομαθημένο πλάσμα, που δεν την ενδιαφέρει και δεν την αφορά τίποτε πέρα απ'τον στενά προσωπικό της ορίζοντα....
Η Νόρα και ο Λουκάς είναι τα δυό κοκκόρια που μαλώνουν αλλά ματώνουν μέσα τους πολύ περισσότερο απ'ότι δείχνουν. Τα μάτια της Νόρας σ'όλη τη διάρκεια της δίκης έχουν μιά τρομερή ένταση που μου δείχνουν πάνω απ'όλα της τα ξεσπάσματα το πόσο αποφασισμένη είναι... Και ναί, δεν συμφωνώ με τη στάση των υπόλοιπων απέναντι στο Λουκά, αν έπρεπε να του πούν κάτι, αυτό έπρεπε να γίνει ΠΡΙΝ τη δίκη, τώρα τι νόημα έχει να τον "φτύνουν" , για να τον κάνουν να χάσει την αυτοκυριαρχία του και να κάνει λάθη ? Η Εύα είναι φυσικά η μόνη που έχει λόγους να εναντιώνεται στην επιλογή του Λουκά, αλλά τώρα δεν ωφελεί ό,τι και να πεί.
Η Αντιγόνη τι ηθοποιός, στέκει στο ύψος της και μιλάει με τα μάτια και τη στάση της χωρις να αρθρώσει κουβέντα....
Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή με το στόλισμα του δέντρου με τον Αγγελούκο με το σκούφο του, τις φωτογραφίες, και τη διάχυτη χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.
Μου άρεσε πολύ η ντόμπρα απάντηση του Χρήστου στα μεσοβέζικα του Μπέλλου, όπως και η σκηνή του Λευτέρη μπρός στη φωτογραφία της Βέρας, που αναρρωτιέται για το τι κρύβει ο Μπέλλος... Και φυσικά τα δύο νέα φιλαράκια, Λουκάς και Λευτέρης, να που κάποιος έξω απ'την παρέα στέκεται στο Λουκά στη δύσκολη αυτή στιγμή.
Η δίκη προχωρεί αρκετά γρήγορα, και περιμένω με ανυπομονησία τις μαρτυρίες της Αμαλίας , των κοριτσιών , του Στέφανου και της Νταίζης...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Δευ Δεκ 13, 2010 9:01 pm

Καλά η Αμαλία σήμερα όλα τα λεφτά. Δεν χαμπαριάζει τίποτα απολύτως .Οπότε πήραμε μια ιδέα τι έχει να γίνει στη συνέχεια. Γλέντια μεγάλα. Μέσα στο δικαστήριο μπροστά σε όλους έκανε την επίθεσή της και δε λογαριάζει κανέναν και τίποτα. Όσο για τον καβγά της με το Ρούσσο μια χαρά του τα είπε. ΄Αντε Ρούσσο ,βγάλτα πέρα μαζί της , αν μπορείς.

Η Μελίτα με το Ρούσσο τι ματιά ήταν αυτή μετά τη δίκη; Η ματιά που σκοτώνει. Καλά τα γονίδια της Αμαλίας μια χαρά κυκλοφορούν στο αίμα της. Εκεί , να καταλάβει και ο Ρούσσος τι μέτωπα έχει ανοίξει. Μυστικά , μυστικά αλλά και αυτά έχουν τα όριά τους.

Σήμερα μου άρεσε και ο Νικόλας. Μια χαρά τα είπε και τα έψαλλε στο Λουκά. Μπράβο Νικόλα λοιπόν. Ας το συνηθίζει αυτό σιγά σιγά , καθημερινό θα γίνεται. Και η παρέα μια χαρά του τα έψαλλε.Ο Λουκάς τώρα έπρεπε να το περιμένει ότι όλοι θα ήταν εναντίον του. Όμως ότι θα γινόταν φιλαράκι με το Λευτέρη , ποιος το περίμενε;

Η Μελίτα με το Στέφανο πλάκα έχουν. Από τη μια ψιλοαντίδικοι ας πούμε στην παρέα , αλλά να και το μεσημεριανό παρεούλα για φαγητό. Η στάση της Μελίτας απέναντι στη μάνα της που δεν την άφησε να μιλήσει για να ξεσπάσει και να βγάλει τον πόνο της α π α ρ ά δ ε κ τ η.Τόσος εγωισμός , πλέον τι να πω; Όταν αυτή μυξόκλαιγε πότε για το ένα και πότε για το άλλο ήταν καλό. Το να σταθεί και στη μάνα της μια φορά που τη βλέπει ότι έχει λυγίσει και αυτή το αρνείται δείχνει πόσο κοιτά μόνο τον εαυτό της. Βρε άντε από εδώ κοπέλα μου, κακομαθημένο πλουσιοκόριτσο πια. Και μην ακούσω ότι θέλει να προστετέψει τη σχέση της με το Στέφανο.Άλλο το ένα , άλλο το άλλο. Όταν ο Στεφανάκος θα τη βαρεθεί –γιατί αυτό ψυλλιάζομαι- θα φταίει η Αμαλία να της κλείσει κατάμουτρα την πόρτα μες στη μούρη; Αμ , δε θα φταίει.

Η μαμά της Νόρας όλα τα λεφτά στο τηλέφωνο. Ειδικά για το ποιο προφίλ να δείχνει στην τηλεόραση αποδεικνύει μια ακόμα αθάνατη Ελληνίδα μάνα.

Ο Στέφανος μου άρεσε που πήγε να περάσει ωραίες στιγμές με το γιόκα του.

Η Νταίζη , ως συνήθως , αντιπαθητικότατη όσο δεν παίρνει. Μάζεψέ την Ακρίτα , μας έχει κουράσει πάρα πολύ και δεν πάει παρακάτω.

Λευτέρης-Εύα προχωράνε αργά αργά και να που αρχίζουν και τα φλερτάκια μεταξύ καφέ και γλυκού.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από taradoula Δευ Δεκ 13, 2010 9:16 pm

fay66 έγραψε:Καλά η Αμαλία σήμερα όλα τα λεφτά. Δεν χαμπαριάζει τίποτα απολύτως .Οπότε πήραμε μια ιδέα τι έχει να γίνει στη συνέχεια. Γλέντια μεγάλα. Μέσα στο δικαστήριο μπροστά σε όλους έκανε την επίθεσή της και δε λογαριάζει κανέναν και τίποτα. Όσο για τον καβγά της με το Ρούσσο μια χαρά του τα είπε. ΄Αντε Ρούσσο ,βγάλτα πέρα μαζί της , αν μπορείς.

Η Μελίτα με το Ρούσσο τι ματιά ήταν αυτή μετά τη δίκη; Η ματιά που σκοτώνει. Καλά τα γονίδια της Αμαλίας μια χαρά κυκλοφορούν στο αίμα της. Εκεί , να καταλάβει και ο Ρούσσος τι μέτωπα έχει ανοίξει. Μυστικά , μυστικά αλλά και αυτά έχουν τα όριά τους.

Σήμερα μου άρεσε και ο Νικόλας. Μια χαρά τα είπε και τα έψαλλε στο Λουκά. Μπράβο Νικόλα λοιπόν. Ας το συνηθίζει αυτό σιγά σιγά , καθημερινό θα γίνεται. Και η παρέα μια χαρά του τα έψαλλε.Ο Λουκάς τώρα έπρεπε να το περιμένει ότι όλοι θα ήταν εναντίον του. Όμως ότι θα γινόταν φιλαράκι με το Λευτέρη , ποιος το περίμενε;

Η Μελίτα με το Στέφανο πλάκα έχουν. Από τη μια ψιλοαντίδικοι ας πούμε στην παρέα , αλλά να και το μεσημεριανό παρεούλα για φαγητό. Η στάση της Μελίτας απέναντι στη μάνα της που δεν την άφησε να μιλήσει για να ξεσπάσει και να βγάλει τον πόνο της α π α ρ ά δ ε κ τ η.Τόσος εγωισμός , πλέον τι να πω; Όταν αυτή μυξόκλαιγε πότε για το ένα και πότε για το άλλο ήταν καλό. Το να σταθεί και στη μάνα της μια φορά που τη βλέπει ότι έχει λυγίσει και αυτή το αρνείται δείχνει πόσο κοιτά μόνο τον εαυτό της. Βρε άντε από εδώ κοπέλα μου, κακομαθημένο πλουσιοκόριτσο πια. Και μην ακούσω ότι θέλει να προστετέψει τη σχέση της με το Στέφανο.Άλλο το ένα , άλλο το άλλο. Όταν ο Στεφανάκος θα τη βαρεθεί –γιατί αυτό ψυλλιάζομαι- θα φταίει η Αμαλία να της κλείσει κατάμουτρα την πόρτα μες στη μούρη; Αμ , δε θα φταίει.

Η μαμά της Νόρας όλα τα λεφτά στο τηλέφωνο. Ειδικά για το ποιο προφίλ να δείχνει στην τηλεόραση αποδεικνύει μια ακόμα αθάνατη Ελληνίδα μάνα.

Ο Στέφανος μου άρεσε που πήγε να περάσει ωραίες στιγμές με το γιόκα του.

Η Νταίζη , ως συνήθως , αντιπαθητικότατη όσο δεν παίρνει. Μάζεψέ την Ακρίτα , μας έχει κουράσει πάρα πολύ και δεν πάει παρακάτω.

Λευτέρης-Εύα προχωράνε αργά αργά και να που αρχίζουν και τα φλερτάκια μεταξύ καφέ και γλυκού.


Θα συμφωνήσω, αν και δε βρίσκω το λόγο που ο Νικόλας τα χώνει στο Λουκά, στα άλλα με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Δεκ 13, 2010 9:50 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε!
Πρώτα πρώτα μου άρεσε η σκηνή του Στέφανου και της Μελίτας, της οποίας η τρυφερότητα αναδείχθηκε πλήρως από την όμορφη και αβίαστη χημεία των Σταύρου – Παπά!
Μετά από όλα όσα πέρασαν και ειδικά την αποβολή της Μελίτας και το ότι παραλίγο να καταλήξει στην εγχείριση, χαίρομαι να τους βλέπω σε μικρές ευτυχισμένες στιγμές.
Μου άρεσε, λοιπόν, γιατί είδα ένα ζευγάρι με όλη την σημασία της λέξης. Γιατί ο Στέφανος θέλει να μάθει λεπτομέρειες για την ζωή της Μελίτας του (της το είχε πει εξάλλου όταν επανασυνδέθηκαν ότι θέλει να μάθει τα πάντα γι’ αυτήν). Γιατί ο Στέφανος δεν σταματάει να της λέει «σ’ αγαπώ».
Γενικά ο Στέφανος της Μελίτας δεν έχει καμία σχέση με τον Στέφανο χωρίς την Μελίτα. Μαζί της χαλαρώνει, γίνεται συναισθηματικός, αυθόρμητος και παιχνιδιάρης. Τα πειράγματα και τα «σ’ αγαπώ» πάνε κι έρχονται!!! Καμία σχέση με τον αποστασιοποιημένο και ψυχρό άντρα που ήταν μέχρι τώρα χωρίς αυτήν.
Επίσης μου άρεσε που και ο Στέφανος και η Μελίτα προσπαθούν να προστατέψουν την σχέση τους από τους τριγμούς που θα μπορούσε να προκαλέσει η δίκη. Στα πλαίσια αυτά η Μελίτα δεν θέλησε να συζητήσει με την Αμαλία για την δίκη και για το λαμόγιο τον πατέρα της και μπλα μπλα μπλα. Παρότι κατανοώ τη στάση της, λυπήθηκα την Αμαλία.
Μου άρεσε που η Μελίτα ανησυχεί για την Νόρα. Είναι γεγονός ότι η ισχυρότατη αντιπαράθεση στην οποία θα βρεθούν η Νόρα και ο Λουκάς θα τραυματίσει την σχέση τους πολύ σοβαρά. Θα συγκρούονται, θα προσπαθούν να πικάρουν ο ένας τον άλλον, να ανατρέψουν ο ένας τα λεγόμενα του άλλου καθημερινά κι έτσι θα συσσωρευτεί πολλή ένταση στη σχέση τους. Ευτυχώς γι’ αυτούς υπάρχει το παιδί τους, χάρη στο οποίο θα έχουν την ευκαιρία να ξεπεράσουν αυτήν την κρίση.
Μου άρεσε η σκηνή Λουκά – Λευτέρη. Ο Λευτέρης ενσωματώνεται πλήρως στην φεγγαροπαρέα για τον λόγο ότι οι φεγγαροπετρίτες είναι σημαντικοί άνθρωποι για την Εύα και δείχνοντας το ενδιαφέρον του γι’ αυτούς ο Λευτέρης δείχνει ουσιαστικά το ενδιαφέρον του για την Εύα.
Αν και η Εύα δεν πρέπει να αμφιβάλλει πια για το πόσο είναι ερωτευμένος μαζί της ο Λευτέρης. Αυτό που της είπε ότι του έχει γίνει απαραίτητη, την άγγιξε πολύ. Πιστεύω ότι το ίδιο ισχύει και για την ίδια αλλά η επιφυλακτικότητά της απέναντι στους άντρες δεν την αφήνουν να το παραδεχτεί.
Χαίρομαι που ο Στέφανος έχει αποκατασταθεί ως πατέρας – κατά τα λοιπά η σκηνή στο Χαριτέικο Sleep Sleep Sleep .
Η Άννα μίλησε πολύ σωστά στην Εριέττα. Η ίδια η Εριέττα ξέρει πολύ καλά πόσο αγαπάει ο Στέφανος την Μελίτα. Της το είχε πει ο ίδιος όταν της δήλωσε με κάθε ειλικρίνεια πως ούτε μπορεί ούτε θέλει να ξεχάσει την Μελίτα και το καταλάβαινε και η ίδια ως γυναίκα. Το φυσιολογικό θα ήταν να προσπαθεί να τον ξεπεράσει. Αντίθετα αυτή κάθεται μόνη της και φουρκίζεται. Οδεύει πράγματι ολοταχώς προς την νεύρωση.
Ο Μπέλλος σήμερα αποκάλυψε σε μεγάλο βαθμό το σκοτεινό του πρόσωπο. Κάθε άλλος άντρας έχοντας την ομολογία του εραστή της γυναίκας του, θα χώριζε πάραυτα. Αντίθετα αυτός το μόνο που σκέφτεται είναι το πώς θα εκδικηθεί την Νταίζη. Κατανοώ ότι ο Χρήστος ήθελε να τον πιέσει ώστε να απελευθερώσει την Νταίζη αλλά η κίνησή του ήταν λάθος. Έπρεπε να το έχει σκεφτεί ότι η αντίδραση του Μπέλλου δεν θα ήταν η αναμενόμενη και ότι έτσι εξέθεσε άσχημα την Νταίζη.
Από τα της δίκης σήμερα δεν μου άρεσε καθόλου το επεισόδιο που προκάλεσε η Αμαλία. Μου άρεσε η αντιδικία Νόρας – Λουκά και Νόρας – Ρούσσου (χαλαρά ο Ρούσσος κέρδισε εδώ).
Αυτό που ήταν το κλου της ημέρας και το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου ήταν το ομαδικό πέσιμο που έκαναν οι φεγγαροπετρίτες στον Λουκά. Ο Λουκάς είχε σε όλα δίκιο.
Η Αντιγόνη δεν δικάζεται ούτε γενικώς και αορίστως ούτε για τις απόπειρες κατά της τότε εγκύου Εύας. Δικάζεται για τον φόνο του Χατζηβασιλείου. Αντιστοίχως η Αντιγόνη δεν θα καταδικαστεί για τον φόνο του Χατζηβασιλείου, επειδή είναι κακιά και έκανε απόπειρες κατά της Εύας. Θα καταδικαστεί μόνο αν βρεθούν αποδείξεις ότι διέπραξε το συγκεκριμένο έγκλημα.
Φυσικά το ότι ο Λουκάς την ανέλαβε για την συγκεκριμένη δίκη δεν σημαίνει ότι επικροτεί το παρελθόν της. Συνεπώς το να προσπαθούν οι φεγγαροπετρίτες να του δημιουργήσουν τύψεις που είναι δικηγόρος της Αντιγόνης και να επικαλούνται ένα κενό ηθικής στην στάση του θυμούμενοι όλα αυτά τα άσχετα ήταν απαράδεκτο και ιδεολογικά επικίνδυνο. Και ήταν πολύ περισσότερο και μια επίδειξη αχαριστίας απέναντι στον Λουκά του οποίου την ηθική δεν θα έπρεπε να αμφισβητεί κανένας από αυτούς.
Σε τελική ανάλυση ο Λουκάς σε αυτούς δεν έχει να λογοδοτήσει για τίποτα. Ανέλαβε μία υπόθεση, τα σημεία της οποίας τα οποία είναι υπέρ της πελάτισσάς του, θα τα θέσει ενώπιον του δικαστηρίου και αυτό θα αποφασίσει. Όλοι οι άλλοι να αφήσουν τους δικηγόρους να κάνουν τη δουλειά τους.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Δευ Δεκ 13, 2010 9:52 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Δεκ 13, 2010 9:52 pm

Το αποψινό επεισόδιο είχε δύο πρωταγωνιστές. Το νεαρό άγγελο στην αγκαλιά του μπαμπά του, (εξαιρετικά τρυφερή σκηνή) και τον Χρήστο.
Γιατί αγαπημένοι μου όλοι, πρωταγωνιστής γίνεσαι αμα τη εμφανίσει, ακόμα και με μία ατάκα. Ο Περικλής Κασσανδρινός και σήμερα μας έδωσε τα διαπιστευτηρια του χωρίς περιττά. Αφάνισε τον Μπέλλο (Καλαθά) με την αλήθεια του. oscar

Στα υπόλοιπα τώρα,

Κατρανίδης-Πεφάνη-Παπαδημητρίου ακόμα μια φορά έδειξαν την κλάση τους.
oscar
Υπέροχη σκηνή Παπαδημητρίου-Πολυχρονίδη, έχουν χημεία και πείθουν.oscar
Λάτρεψα τη σκηνή με το στόλισμα του δέντρου στην οικία Χαρίτου, μου έβγαλε μια οικειότητα και μια γλύκα, ακόμα και κάτω από αυτές τις συνθήκες. Ο κ. Σταύρου το έχει με τα μωρά, οι πρόβες τζενεράλε είναι τέλειας, συνεπώς στην πρεμιέρα θα σπάσει πόρτες Love!
Ωραία η σκηνή Νόρας με τη μαμά της στο τηλέφωνο
Με εκνευρίζει η συμπεριφορά όλων απέναντι στο Λουκά, είναι επαγγελματίας, τέλος!

Για φινάλε, η κλαψουφουντούκω σε όλο της το μεγαλείο. Πόσα ελαττώματα να έχει ένας άνθρωπος, έλεος. Ο εαυτός μας και του φουντουκιού μας ο χαβάς. Ούτε η δίκη και ο άνθρωπος που μας δίνει ένα κομμάτι ψωμί, ούτε μετά ο άνθρωπος που μας έδωσε ζωή και στέκεται στο πλευρό μας, ακοίμητος φρουρός, τι το παιδί μας -γιατί είναι και μάνα πάνω από όλα- lmao μόνο το σεξ μας νοιάζει. Κοπέλα, πάρτο αλλιώς θα βρεις. Μας έχεις κουράσει, γιατί ντροπιάζεις το γυναικείο φύλο. Αλλά μη σε νοιάζει, η κατίνα και η πλατίνα τον πρωτο χρόνο χαίρονται. Εξάλλου η Έρι το δήλωσε "Δεν τα παρατάει έτσι εύκολα, αυτά που αγαπά"

Καλή μας εβδομάδα Love!

Από ένα oscar στις συνήθεις αγαπημένες
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Δευ Δεκ 13, 2010 10:01 pm

Από ότι καταλαβαίνω απόψε τη μεγαλύτερη αντιπάθεια την προκάλεσε η Μελίτα για τη στάση της απέναντι στην Αμαλία.
Η αντιπάθειά μας είναι τυχαία; Δε νομίζω.
άσχετα για το αν μας αρέσει με το Στέφανο ή όχι.Αυτό είναι ένα άλλο θέμα τελείως διαφορετικό.Αλλά απέναντι στην Αμαλία;
Κακομαθημένο , εγωιστικό πλουσιοκόριτσο.
Όμως πες αλεύρι: Η Εριέττα στη γωνία σε γυρεύει.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Δευ Δεκ 13, 2010 10:09 pm

Σήμερα πραγματικά τη σιχάθηκε η ψυχή μου τη Μελίτα. Φέρθηκε τόσο μικρόψυχα και απαξιωτικά στον άνθρωπο που στάθηκε δίπλα της σε ότι πρόβλημα και να είχε (είτε αυτό ήταν υπαρκτό, είτε της φαντασίας της) τη στιγμή που φαινόταν ότι είχε ανάγκη να μιλήσει σε κάποιον!! Είπε στη μάνα της "δε θέλω τέτοια πράγματα στο σπίτι ΜΟΥ"(ποιανου το σπίτι?) και την άφησε να φύγει σε χάλια ψυχολογική κατάσταση, γιατί λέει "περιμένω το Στέφανο για να περάσουμε καλά". Δε σχολιάζω την παρουσία της στο δικαστήριο και τα συνεχή ψου ψου ψου με τη Νόρα, δε σχολιάζω το γεγονός ότι νοιάζεται μόνο για τα χιόνια και χ$στηκε για τον πόνο του Στέφανου. Έχει δείξει πολλάκις ότι δε νοιάζεται για τους άλλους, δε βαριέσαι βρε, εμείς να 'μαστε καλά! Περίμενα τουλάχιστον όμως ότι έναν καλό λόγο στη μάνα της θα τον έλεγε. Λάθος μου. Για μένα πλέον είναι μακράν ο πιο αντιπαθής και αχόνευτος χαρακτήρας της Εδέμ.
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Δεκ 13, 2010 10:10 pm

*Πολύ ωραία η σκηνή με τη γιορτινή ατμοσφαιρα,τις οικογενειακές φωτο και το σκουφί του Αγγελούκου κτλ.. inlove
Η πιο ευχάριστη του επεισοδίου μακράν!
*Αυτό που μιλάνε ο γιος της κατηγορουμένης ως δολοφόνου και η κορη του δις Razz δολοφονηθέντος στα διαλείμματα της δίκης,θεωρείται νορμάλ;;; livani
*Με παρρησία δηλώνω ότι μ'αρέσει κι άλλο ο Μπισμπι! soutien (μη με κάνετε,να νιώθω μοναξιά,φανερωθείτε lol! )
*Ο Ρούσσος είναι ο κύριος υπευθυνος για όσα βλέπουμε και θα δούμε κατά τη γνωμη μου
..Λουκάκο,όταν έρθει η ώρα ΧΩΣΕ! soutien
*Αν δεν ήμουν τόοοοοοοοοοσο ξενερωμενη με την εξέλιξη και κυρίως κατάληξη τη δίκης,θα μου άρεσε πολύ αυτό που βλέπω! livani κι αν δεν τράβαγα τα ξανθά μαλλιά μου με τα νομικά πρωτοφανή χωροταξικά σπρωξίματα!
*Η χειρότερη σκηνή του Μελιτονίου ever!Αν όχι,επάξια στο top 3 της,απο την έναρξη της σειράς
Πόσο αχάριστη και εγωκενρική και πόσο αγνώμων,απέναντι στο είδωλο (το πάντα λολό,βεβαίως)???
Τώρα που προσέλαβε τη Νορα για αισθηματικό σύμβουλο,(αυτήν που επειδή είχε κάποτε αντιρρήσεις -και σώας τα φρένας Angel -έστελνε για λαιμοκόψιμο) έστειλε με τον απαράμιλλο τρόπο της για λαιμοκόψιμο επίσης,ΚΑΙ τη μάνα της..
Τον εξής ένα και μοναδικό άνθρωπο που ήταν ΠΑΝΤΑ δίπλα της..
Ναι,με το λαθος τρόπο..Ναι,με τα λάθος μέσα..Αλλα ΠΑΝΤΑ δίπλα της..(και δικαιλογημένα,μαλλον,αφού δεν είναι ικανή να 'χει κι άλλους μη συγγενείς σ'αυτη τη θέση..)
Λίγη,λιγότερη,ελάχιστη!
ΣΚΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Δεκ 13, 2010 10:30 pm

Το πιο θλιβερό απο όλα να βλέπεις μια μάνα που παρα την παλαβομάρα της έχει δωσει τα πάντα για την γαιδύρα την κόρη της να τρώει πόρτα για το γκόμενο..
Πόσο πιο κάτω μπορεί να συρθεί ο χαρατηρας της Μελίτας?
Και καλά στους φίλους της, πες το χει το κορίτσι τι να κάνουμε αλλά και στη μάνα της, που σιγόνταρε την απύθμενη βλακεία της ένα χρόνο τωρα?
ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΤΗΣ??
Αισχος...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από fanlouknor Δευ Δεκ 13, 2010 10:45 pm

tzibirdika έγραψε:
Τη Μελιτα να διωχνει τη μανα της που ηταν σε κακο χαλι για να δεχτει τον γκομενο και να ξανακυλιστουν στα παρκε με τη Νεφελη να κοιμαται στο πανω οροφο....Θα μου πειτε τοσο καιρο ειχε να.... γκουχ γκουχ δεν κρατιεται πλεον.... Fskl

Την Ερριετα να μιλα για το Στεφανο λες και δεν υπαρχει αλλος τετοιος στη γη....Ρε αστον λεμε και βουρ σε κανεναν αλλον...Ποιον? Χμμμ αυτο ο ωραιος ασκουμενος στο γραφειο του Ρουσσου ισως????? Καλο γκομενακι... ^^ Αμα σου πεφτει μικρος δωστον σε μενα.. Nyxia

Ο Λευτερης εγινε ο νεος κολλητος του Λουκα? Περιεργως μ'αρεσουν μαζι....Ο Λουκας δεν εχει λεφτα αλλα το φιλαρακι του το κερασε....Μπραβο Λουκα!!!!

Το μονο που μ'αρεσε ηταν η Νορα να μιλα με τη μανα της...Καλα ιδια εγω ε? lmaoΝαι μανουλα μου...ναι... Matakia κλεισε τωρα... Matakia κλεισε λεμε... Matakia Ε ΚΛΕΙΣΕ ΠΙΑΑΑ maaaad sisi
Και φυσικα ο Χρηστος που ταπωσε το Μπελλο.... μποχοχοχο
Α και ο Αγγελουκος με το σκουφακι μια γλυκα....!!!!!

Για άλλη μια φορά συμφωνώ απόλυτα! Όσο για το τηλέγωνο στη μαμά Φωκά , μάλλον όλες έτσι κλείνουμε το τηλέφωνο... sisi
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 13, 2010 10:51 pm

Cancoon έγραψε:Επίσης μου άρεσε που και ο Στέφανος και η Μελίτα προσπαθούν να προστατέψουν την σχέση τους από τους τριγμούς που θα μπορούσε να προκαλέσει η δίκη. Στα πλαίσια αυτά η Μελίτα δεν θέλησε να συζητήσει με την Αμαλία για την δίκη και για το λαμόγιο τον πατέρα της και μπλα μπλα μπλα.

Παρεπιπτόντως και εντελώς απρόσμενα θα διαφωνήσω με την προλαλήσασα Φουλίτσα! lmao

Φίλοι είναι η οικογένεια που διαλέγεις!!! Συνεπώς η Μελίτα έχει αποδείξει πολλάκις και επανηλημμένως τι γαϊδούρα που είναι! Γιατί σας κάνει εντύπωση? Μετά τον πατέρα και τους, λέμε τώρα, φίλους της ήρθε και η σειρά της μάνας της!

Στα του παρατιθέμενου ποστ τώρα, η Μελίτα μπορεί να μην ήθελε να συζητήσει με τη μάνα της για τον όποιο λόγο μπορεί να βρει κανείς να την δικαιολογήσει αλλά ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ! Ποιος θα το έκανε αυτό στη μάνα του? ainta Εκτός απο τη Μελίτα εννοω..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Δεκ 13, 2010 10:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Cancoon έγραψε:Επίσης μου άρεσε που και ο Στέφανος και η Μελίτα προσπαθούν να προστατέψουν την σχέση τους από τους τριγμούς που θα μπορούσε να προκαλέσει η δίκη. Στα πλαίσια αυτά η Μελίτα δεν θέλησε να συζητήσει με την Αμαλία για την δίκη και για το λαμόγιο τον πατέρα της και μπλα μπλα μπλα.

Παρεπιπτόντως και εντελώς απρόσμενα θα διαφωνήσω με την προλαλήσασα Φουλίτσα! Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 191984

Φίλοι είναι η οικογένεια που διαλέγεις!!! Συνεπώς η Μελίτα έχει αποδείξει πολλάκις και επανηλημμένως τι γαϊδούρα που είναι! Γιατί σας κάνει εντύπωση? Μετά τον πατέρα και τους, λέμε τώρα, φίλους της ήρθε και η σειρά της μάνας της!

Στα του παρατιθέμενου ποστ τώρα, η Μελίτα μπορεί να μην ήθελε να συζητήσει με τη μάνα της για τον όποιο λόγο μπορεί να βρει κανείς να την δικαιολογήσει αλλά ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ! Ποιος θα το έκανε αυτό στη μάνα του? Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 735655 Εκτός απο τη Μελίτα εννοω..

Ποιά μάνα ? Μάνα είναι ΜΟΝΟ όταν συμφωνεί μαζί μας, και ΜΟΝΟ όταν δεν έχουμε γκόμενο..

Οπως τότε είναι και οι φίλοι....

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 852852
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Δεκ 13, 2010 10:59 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Παρεπιπτόντως και εντελώς απρόσμενα θα διαφωνήσω με την προλαλήσασα Φουλίτσα! lmao

Φίλοι είναι η οικογένεια που διαλέγεις!!! Συνεπώς η Μελίτα έχει αποδείξει πολλάκις και επανηλημμένως τι γαϊδούρα που είναι! Γιατί σας κάνει εντύπωση? Μετά τον πατέρα και τους, λέμε τώρα, φίλους της ήρθε και η σειρά της μάνας της!



Φυσικά και οι φίλοι είναι η οικογένεια που διαλέγουμε και η θέση τους είναι ψηλά! Τουλάχιστον στους φυσιολογικούς ανθρωπους αυτό ισχύει...
Αλλά η Μελίτα δεν επέλεξε τους φίλους της! Επειδή δεν είχε κανέναν, διπλάρωσε τους φίλους του πρωήν συζήγου και μεγαλου έρωτα Νο1.MatakiaMatakiaMatakia
Αρα γιατί να τη νοιάξει?
Χ@στηκε μετα συγχωρήσεως...

ΥΓ. Νομίζω πως δεν μου κάνει τίποτα εντύπωση σ αυτη τη σειρα πλέον...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 13, 2010 11:04 pm

Εμένα πάλι μου κάνει. Βλέπω τις πιο ευφάνταστες δικαιολογίες δεν έχω να πω, συνεχίζω να εκπλήσσομαι! lmao
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Δεκ 13, 2010 11:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα πάλι μου κάνει. Βλέπω τις πιο ευφάνταστες δικαιολογίες δεν έχω να πω, συνεχίζω να εκπλήσσομαι! lmao

Αυτό που λές αποτελεί και για μένα πηγή περιέργειας, να δώ πως θα δικαιολογηθούν τα αδικαιολόγητα , και μέχρι τώρα δεν μπορώ να πώ, έχω εντυπωσιαστεί, τότε με τη φαντασία, όσο και με την ικανότητα αντιστροφής των πάντων κατα το δοκούν.... Μήπως ο Ρούσσος χρειάζεται κι άλλους βοηθούς ???
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Δεκ 13, 2010 11:32 pm

Ξαφνιαστηκα για ακομα μια φορα με την ακρως εγωιστηκη και αθλια συμπεριφορα της Μελιτας απεναντι στην μανα της ...αν κ δεν επρεπε γιατι δεν μας εχει δειξει κ κατι καλο σαν χαρακτηρας περα απο κατι ψευτικες συμπαραστασεις που εκανε στην Νορα και με την πρωτη ευκαιρια γινοταν καπνος...Αμα θες χιονι Κοπελια πηγενε στης Ελβετια στην Σουηδια και κατσε κανα 3 μηνο και σου κανω κ τα εξοδα μηπως και ηρεμησουμε λιγο Fskl
Η Νορα πεταγε φωτιες με τα ματια της σημερα στον Λουκα κ ο καημενος δεν ειχε που να βαλει το κεφαλι του...τον πιασαν κ οι αλλοι μετα ......ενιωθε τοσο μονος... Hugg
Η πιο ομορφη εικονα σημερα ηταν του Αγγελου που με το σκουφακη του ηταν μια γλυκα inlove inlove
Χρηστος θεος τον εστειλε τον Μπελλο...αλλα περιμενε και αλλα του ηρθαν ....
Πειραζει που εγω δεν θελω με τιποτα την Ευα με τον Λευτερη...δεν τους μπορω μαζι....Synelthe
Μετριο απο εμενα...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Δευ Δεκ 13, 2010 11:36 pm

Καρ-Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Cancoon έγραψε:Επίσης μου άρεσε που και ο Στέφανος και η Μελίτα προσπαθούν να προστατέψουν την σχέση τους από τους τριγμούς που θα μπορούσε να προκαλέσει η δίκη. Στα πλαίσια αυτά η Μελίτα δεν θέλησε να συζητήσει με την Αμαλία για την δίκη και για το λαμόγιο τον πατέρα της και μπλα μπλα μπλα.

Παρεπιπτόντως και εντελώς απρόσμενα θα διαφωνήσω με την προλαλήσασα Φουλίτσα! Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 191984

Φίλοι είναι η οικογένεια που διαλέγεις!!! Συνεπώς η Μελίτα έχει αποδείξει πολλάκις και επανηλημμένως τι γαϊδούρα που είναι! Γιατί σας κάνει εντύπωση? Μετά τον πατέρα και τους, λέμε τώρα, φίλους της ήρθε και η σειρά της μάνας της!

Στα του παρατιθέμενου ποστ τώρα, η Μελίτα μπορεί να μην ήθελε να συζητήσει με τη μάνα της για τον όποιο λόγο μπορεί να βρει κανείς να την δικαιολογήσει αλλά ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ! Ποιος θα το έκανε αυτό στη μάνα του? Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 735655 Εκτός απο τη Μελίτα εννοω..

Ποιά μάνα ? Μάνα είναι ΜΟΝΟ όταν συμφωνεί μαζί μας, και ΜΟΝΟ όταν δεν έχουμε γκόμενο..

Οπως τότε είναι και οι φίλοι....

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 852852
Ε ναι!!!
Τι μανα ειναι αν δεν συμφωνει με το βλασταρι της?
Αν την ξαναπαρατησει ο Στεφανος να μην εχει καπου να κλαφτει? Τι ετσι στον πρωτο τυχοντα!!!
ΤΟΤΕ θα θυμηθει οτι εχει μανα!!! Τοτε θα θυμηθει οτι εχει και παιδι και οτι υπειρξε μια παρεα που την εχει βοηθησει και της εχει σταθει!!!
Εγω βρικα και το μοναδικο πραμα που θελω και ειναι το ιδιο που θελει και η Μελιτα...δεν ειναι ο Στεφανος...και εγω θελω να χιονισει!!!! Βεβαια πιο πιθανο ειναι να χιονισει εδω που ειμαι εγω παρα στην Αττικη!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από chrysa Τρι Δεκ 14, 2010 1:10 am

loukitsa έγραψε:ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.ΌΣΟΙ ΒΛΈΠΟΥΝ ΦΑΝΑΤΙΚΑ μΥΣΤΙΚΆ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΩς Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗς βΕΡΑς στην κορνίζα βγηκε
στο σαλονι Νικόλα-Δαφνης στην κατασκηνωση....
2.Ξενερωτας:Φαινεται ότι την νοιάζουν άλλα πραγματα, ο Στεφανος έχει ανάγκη να μιλησει
για το θεμα που τον καιει και τη δικη και η άλλη τα χιονια στο νου τους!
3.Πολυ καλά της τα ειπε της Αμαλίας ο Ρούσσος στο γραφειο του. Απο που κι ως που λεει τετοιες
ηλιθιότητες στο Λουκά η Αμαλία?
4.όντως η οχια κουρασε πάρα πολυ ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ!
5.Με τη θεση της Εριέττας απεναντι στην ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ! Αν ειναι ενοχη να κριθει αν όχι να κριθει ο ένοχος!
6.Με τη γιορτινή εικόνα διπλα στο δεντρο, το σκουφακι στον Αγγελούκο με έλιωσε
7. Ο Λουκας προσπαθει να πιαστει και να νιωσει συντροφια απο το Λευτερη, είναι ο μονος που τον ακούει
κι όσο κι αν δεν μου αρεσει αερας που πηρε, με ευχαριστει που ο Λουκας εχει εναν ανθρωπο να πιαστεί.
8.Κόλαφος ο ιατροδικαστης
9.Χρηστάρας που ταπωσε τον Κουνια-Μπέλλο
10.Ο αστυνομος Παναγιωτης στο δικαστηριο που μας έλειψε τόσο!
11.Ο Ρωμανιδης στο ρόλο του δικαστη "τα σπάει"!
12.Στην Παπαδημητριου που διχως να μιλά γεμιζε η αιθουσα


ΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.Ρεζίλι τους έκανε η Αμαλία στο δικαστηριο, να απο που πηρε την κατινια της
η Μπεκρουλιτα!
2.Ο Λουκάς πικραμένος και μπερδεμένος σε αντιθεση με την ειρωνικη Νόρα
3.Νικόλα ελεος ντροπη σου! Και τα δυο ισχύουν.
4.Που στησανε στα 3 μετρα το Λουκα και τον κανουν περισσότερο κουρελι απο ότι είναι
η Ευα,Δαφνη-Νικόλας, στη ζωη ετσι ειναι οι ηθικά δίκαια είναι καταπτυστοι,
οι καλυτεροι φιλοι ελεω δικης γινονται ανημερα θεριά καλύτερα να μην αναλυσω αλλο τη θεση μου...
5.Με τη Μελίτα που δεν υπολογιζει τιποτα παρα μονο τον εαυτουλη της κ εδιωξε την Αμαλί!

Αγιε Εδεμο-Βασιλη πριν τις γιορτες Λουκας και Νόρα μαζι
γιατι δεν παλεύεται.

Ψηφιζω Καλό για Πετρακη-Παπαδημητριου-Ρωμανιδη!
Με αγάπη
loukitsa

ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΟΓΟ
Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ...
Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ.
Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ
Η ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕ
ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΛΟΓΩ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΙΚΟ
ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

chrysa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Vasouli Τρι Δεκ 14, 2010 2:22 am

Διαβασα τα σχολια σας κ την κοινη αποψη για τη γαιδουρινη συμπεριφορα της Μελιτας. Δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι σας...
Η Μελιτα για αλλη μια φορα φανηκε ποσο κακομαθημενη, αναισθητη και χαζοχαρουμενη ειναι.. Οχι μονο της εκοψε την κουβεντα αλλα την εδιωξε και απο το σπιτι για "να περασουνε καλα" με το λαπά της και εμεινε μονη να κοιταζει το δεντρο με ενα χαζο χαμογελο..(εν τω μεταξυ γιατι καθε φορα που τη δειχνει διπλα στο δεντρο κρεμαει κ απο μια μπαλα?) Καρφακι δεν της καηκε που ειδε τη μανα της σε τοσο ασχημη κατασταση (απο τις ελαχιστες γιατι η Αμαλια ειναι μονιμως μεσα στην τρελα της).. Μαλλον δεν πρεπει να το προσεξε καν οτι κατι δεν πηγαινε καλα...
Αυτο ομως που με εκνευριζει απιστευτα ειναι οτι ενω με τον ιδιο ασχημο τροπο εχει φερθει κατα καιρους στον πατερα της, στη Νορα.. κανεις ποτε δεν της εχει γυρισει την πλατη.. συνεχιζουν να την προστατευουν κ να της στεκονται - οποτε εκεινη τους χρειαζεται βεβαια- ενισχυοντας ετσι αυτη της τη συμπεριφορα..
Λυπηθηκα πραγματικα την Αμαλια για 1η φορα..
Αναλογη σταση για το θεμα της δικης κρατησε κ με το Στεφανο... δε θελει να τα συζητανε αυτα.. προτιμα να σκεφτεται τα χιονια...
Κατα τη γνωμη μου η Μελιτα αποφευγει το θεμα οχι για να προστατεψει τη σχεση τους αλλα γιατι απλα δεν την ενδιαφερει.. Δεν την ενδιαφερουν τα προβληματα των αλλων. Ποιων αλλων δηλαδη, των δικων της ανθρωπων.. Κ δεν ξεχναω τοτε με το θεμα που χε δημιουργηθει με το αν ο Αγγελος ηταν παιδι του Στεφανου η οχι.. που ο Στεφανος ηταν προβληματισμενος, νευριασμενος.. κ κεινη για να τον παρηγορησει του λεγε δεν πειραζει, θα κανουμε μαζι αλλα παιδακια! Τι καλα! Η κοπελα ειναι στον κοσμο της. ΤΕΛΟΣ!

Κατα τα αλλα.. απιστευτα βλεμματα Νορας-Λουκα..
ο Αγγελος με το σκουφακι ενα πανεμορφο μωρακι!!!!
Ο Χρηστος ταπωσε τον Μπελλο για τα καλα!!
Μου αρεσε και η συζητηση Λουκα-Λευτερη γιατι ηταν το μονο καλο στη μερα του, οπως ειπε κ ο Λουκας.. Ολοι οι αλλοι τον εφτυναν κ τον κατηγορουσαν για αλλη μια φορα (η Ευα λογικα, ο Νικολας ηταν υπερβολικος..)

Αυτα!! Δε θυμαμαι κατι αλλο...
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Δεκ 14, 2010 11:14 am

1)Mελιτα εχει στουρακει στην χαζομαρα της ...Τι να πω οτι για μια ακομη φορα εδειξε ποσο εαυτουλης ειναι ?
2)Η δικη μεχρι στιγμης μ'αρεσει ...!!!
3) Αμαλια : respect : δεν υπολογιζει τιποτα ετσι ...!!! Τον αγαπαει ... inlove
Ολα αυτα που εχουν γινει με την δικη με τον Λουκα την Νορα εχω χασει την αντικειμενικοτητα μου πλεον δεν ξερω ποιον να υποστηριξω και γιατι ...
4)Εριεττα (Κατσε εδω και μην κουνηθεις )μ'αρεσει υπερβολικα αυτη η γυναικα μακαρι χωρις να καταντησει κατινα να αποκτησει αυτο που θελει ..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Δεκ 14, 2010 3:58 pm

Δεν εχω πολλα να πω για αυτο το επεισοδιο !

"Μελαχρινη, εγωιστρια με τασεις ασθματος και με ανοιχτο στομα 6 γραμματα"

Οποιος το βρει κερδιζει το dvd της νταιζης και σειρα προτεραιοτητος για φτυσιμο στην εν λογω μελαχρινη.
Δεν προκειται ποτε να σκεφτει τιποτα αλλο περα απο τον εαυτο της.Στα δυσκολα τρεχουμε στους γονεις μας στα ευκολα τους παραταμε. Θεωρω προσωπικα μεγαλη καταντια των ηρωων να αντιπαθω περισσοτερο τη συγκεκριμενη ηρωιδα απο την νταιζη και να ζητω μεγαλυτερη τιμωρια ακομα και απο της νταιζης.

Κατα τα αλλα.

Λουκας -παρεα:Οσο και αν τον λυπηθηκα καλα του τα ειπανε.Στον μανο ξεραμε να τον κλεισουμε για τον τιμωρησουμε για τα εγκληματα του με αφορμη την βουτια της αμαλιας απο τη σκαλα ακομα και αν ξεραμε οτι ηταν αθωος για αυτο.

Στεφανος-Οικογενεια χαριτου: Εννοειται οτι κρατησε δευτερολεπτα.Μην πεσει και σε συγκριση ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΧΗΜΕΙΑ με το ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ (ΜΑΘΗΜΑ ΩΘΗΣΗ).

Δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο και πολλα του εγραψα.

ΥΓ:Θελω τον λευτερη να κατακτα με παθος και αγωνα την ευα.Αν το κανει ειλικρινα θα ειμαι η πρωτη που θα βροντοφωναξει να ειναι μαζι.

Θελω την 6 γραμματα να τιμωρηθει για τη συμπεριφορα της

Θελω τον στεφανο να μην συνεχιζουν να μου τον χαντακωνουν ερμηνευτικα.

Αυτα!Παω να σας διαβασω

oscar στις γνωστες αγνωστες!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Δεκ 14, 2010 4:38 pm

Μετά απο αρκετές μέρες είδα επεισόδιο..
Οχι οτι είδα και κανα έπος αλλά απο κάτι στιγμιότυπα του πάρτυ με τη σακούλα της φρουτεμπορικής πρώτο τραπέζι πίστα, θα προτιμήσω τη δίκη..
Η μάλλον αυτό που θα έπρεπε να είναι δίκη, αν δεν ξεκατινιάζονταν όλοι με όλους ακόμα και στο δικαστηριο..
Φάτσα φόρα το άσχετο Μελιτόνι, η Ευα δίπλα δίπλα με την Αμαλία και πόσα να αντέξω ακόμα?

Περιττό οτι η Μελίτα στον κόσμο της..
Ο Στεφανος έχει τη μάνα του στα δικατηρια, ναι αυτη τη γυναίκα που έκλαιγε και έδειχνε με όλα τα εκφραστικά του μέσα την αγάπη του πριν γνωρίσει την αχρηστη, και η άλλη θέλει χιόνια.. Μα καλά το μυαλό της πάνω απο το κεφάλι της είναι?

Η δύο μέτρα και πολλή αξιοπρέπεια στην κυριολεξία όμως, θα σουρθει για τα μάτια του Στέφανου?
Κοψτε τις σκηνες με τη Μελίτα, κολλάει αυτό που χει στο κεφάλι της..

Επίθεση κατα του λουκά, γιατί μέρες που είναι μην είμαστε μονιασμένοι και χαλασει το προξενιο..
Δν μπορώ να βλέπω το Λουκά να κατηγορείται συνέχεια..

Η ανίσθητη κόρη, εδιωξε τη μάνα της γιατι περίμενε το γκόμενο..
Στην πυρά την αχάριστη επιτέλους.. Η Αμαλία κομμάτια και αυτή στα μη πω ποια της.. Σιχάθηκα τη συμπεριφορά της ..
Ας τιμωρηθεί όπως πρέπει.. Απαράδεκτη.

Η Αγία οικογενεια στόλισε δεντρο, και ο μικρός Αη βασίλης αγκαλιά στο μπαμπά με την απαστράπτουσα μαμά δίπλα να χαμογελάει ήταν απο τις μια όμορφες εικόνες του τρίτου κύκλου..
Μην τα ξαναλέμς μπροστά στον απόλυτο διαλύσαμε χημείς και ιστορίες για να σπρώξουμε την ξενέρα..

Ο Λουκάς λέει τον πόνο του στο Λευτέρη? Μέγας είσαι Κύριε!
Ας πεί κάποπιος στο Λευτέρη οτι δεν μασάμε με τα απλά.. Μας λείπουν είκοσι χρόνια μονόπλευρου έρωτα που θυμήθηκε να δικαιωθει για μια εβδομάδα,και ενα νεφρό που το δωσαμε με περισσή χαρά στο λαμόγιο νούμερο 1..
Εχει δρόμο μπροστά του..

Ο θάνατος προήλθε απο ασφξία και ο Σταυρίδης μαύρα μεσάνυχτα ?οτι να ναι..

Η δίκη έχει ενα ενδιαφέρον αλλά δύσκολο να κολλησω στην οθόνη πάλι..
Μέτριο για τον Αγγελο στο δέντρο κυριως..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από elenp Τρι Δεκ 14, 2010 5:00 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε πολύ. Ο Λουκάς και η Νόρα είναι αντίπαλοι στην δίκη. Υπέροχα βλέμματα από την Νόρα όπως και του Λουκά σε αυτήν. Βέβαια δεν είναι ερωτικά, αλλά όπως και να έχει είναι πολύ καλοί. Η Δάφνη και ο Νικόλας μαζί με την Εύα νευρίασαν και αυτοί με τον Λουκά και μπορώ να πω δικαιολογημένα. Βέβαια είναι υπερβολική η αντίδραση του Νικόλα γιατί ένταξει, όπως και να έχει φίλος του είναι και επιπλέον η Εύα και η Νόρα δικαιολογούνται να έχουν μία τέτοια συμπεριφορά γιατί τους ενδιαφέρει άμεσα. Η Δάφνη δέχτηκε και αυτή μία επίθεση όταν ήταν με την Εύα, αλλά ο Νικόλας που του έχει σταθεί τόσο και ο Λουκάς ναι μεν λογικό είναι να τον ενοχλεί, αλλά όχι τόσο πολύ. Κατά τ'άλλα η στάση της Εριέττας και πάλι ήταν σωστή. Δεν θέλει να κατηγορηθεί κάποιος που δεν φταίει, γενικά την βρίσκω πολύ καλή. Η Αμαλία μπορεί να τα λέει πολύ έντονα, αλλά είχε δίκαιο. Εν τω μεταξύ η στάση της Μελίτας ήταν απαράδεκτη. Ο Χρήστος δεν κόλλησε και είπε ότι είναι μαζί με την Νταίζη στον Μπέλλο. Πολύ γλυκιά η σκηνή με την Εύα, την μαμά και τα παιδιά της μαζί με τον Στέφανο.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Δεκ 14, 2010 5:21 pm

"Αμα βαριεται ο ανθρωπος...."


"....μιλαει στις φωτογραφιες!"

Γιατι μου τα χαλατε βρε παιδια... Πρεπει τωρα εγω να ανησυχησω αν θα του την σκασει ο Μπελλος τπυ Λευτερακη; Γιατι δεν εχω προβληματιστει ηδη αρκετα ετσι οπως τα εχετε κανει, δεν θα πω πως! zip
Την μια εξομολογειται στη νεκρη τις ανησυχιες του και την αλλη στην Ευα οτι του εχει γινει απαραιτητη, για να μην πω για την εξομολογηση της εξομολογησεις στο Λουκα.... Γιατι δεν τα λεει σε καποιον αλλο το Λουκα βρηκαν...
Παρεπιπτοντως στην τελευταια σκηνη αν δεν μου εκαναν το κολπακι που πληρωσε ο Λουκας θα σηκωνα επανασταση, οχι σαν της Μελιτας απο τις αλλες!


"....κανει ηλιθιες ερωτησεις!"

Ακου "ποιος ειναι τελικα ο Μπελλος;" Τωρα να της πω οτι τα θελε κι αυτηνης ο απαυτος της ή οχι; Ετσι οπως τα εκανε να τα λουστει... Δε λεω ομως ωραια η ατμοσφαιρα, υπο αλλες συνθηκε θα μου φαινοταν πολυ φυσιολογικο να συναστηθουν μανα και κορη μετα τη δικη της πρωτης, βεβαια οχι αν αυτες ειναι η Αντιγονη και η Νταιζη, εκει μου κανει λιγο ανεκδοτο...
Τον εστειλε στον ξενωνα τον Μητσο, παλι καλα που δεν του εστρωσε στον καναπε! Nyxia


"...κανει ηλιθιες ερευνες!"

Συγγνωμη ο Μητσος γιατι ρωτησε το Χρηστο τι τρεχει με τη Νταιζη; Δεν ξερει; Το dvd δεν ηταν διαφωτιστικο, ηθελε και λεπτομεριες... Ααααα δε μπορω να πω τον χαρηκα το Χρηστο μια χαρα του τα ειπε, βεβαια εξακολουθω να μην καταλαβαινω ποιος δουλευει ποιον σε αυτη την ιστορια, αλλα δε βαριεσαι!
Μετα τη συναντηση με το Χρηστο διεκτινιστηκε σπιτι και πηρε τη γυναικα, ο αντρας και της ειπε να παει σπιτι... Οπα ρε θα σου πεσει η μαγκια! gibbs


"...χωριζει!"

Και οταν δε βαριεται και δε χωριζει μπρει να κανει χιλιαδες τηλεθεατες να μουτζωνουν ταυτοχρονα την οθονη τους! Αφου πηγε για φαγητο με τον απολυτο μετα τη δικη, του εκανε της τσαχπινιες της γυρισε σπιτι... Εβαλε το παιδι για υπνο, το οποιο κοιμηθηκε αμεσως μαλλον απο ενστικτο αυτοσυντηρησης και εδιωξε κακην κακως τη μανουλα για να ξανασυναντηθει με τον απολυτο Fskl Συγγνωμη αλλα η Αμαλια μπορει να εινει ημιτρελη, μπορει να εχει κανιε οτι εχει κανει αλλα ειναι μανα της και της εχει σταθει οσο κανεις, τη στιγμη λοιπον που η μανα της ειναι σε τοσο ασχημη ψυχολογικη κατασταση καλο θα ηταν να αφησει λιγο στην ακρη την καψουρα της να να προσπαθησει να την καθησυχασει... ainta Τζαμπα ειναι!


"....στηνει καβγαδες!"

Η Αμαλια στο δικαστηριο ηταν τραγικα υπερβολικη, βεβαια η ολη σκηνη αξιζε για την απορια της Εριεττας απο πισω... Οι κυριες Αμαλια, Αντιγονη και Νταιζη στο τσεπακι τον εχουν τον καβγα, συγχαρητηρια! Να χαρω εγω ηρεμη δικη!Thumbs up
Καταλαβαινω τον εκνευρισμο του Πετρου απεναντι της, αυτο που δυσκολευομαι ακομα να καταλαβω ειναι τα συναισθηματα του απεναντι της... Η Αμαλια τον αγαπαει, αυτο το εχω καταλαβει, ο Πετρος ομως; ;/
"Λουκα ενα πραγμα διαπιστωνω με τα χρονια" ωχ λεω εγω... "Οτι οσο μεγαλωνεις αγορι μου μοιαζεις στον αντρα μου. σε εχει κανει σαν τα μουτρα του..." μ@λ@κ@ς εγω... "Δε θα αφησω τη Νορα να περασει αυτα που περασα εγω τοσο χρονια πλαι του!" Ξανα μ... εγω! Απο ολο αυτο φυσικα δεν πιστευω οτι ο Λουκας μοιαζει στο Ρουσσο, νομιζω καπου στην πορεια τη γλυτωσε, απλα καταλαβα ποσο πολυ πονεσε την Αμαλια που δεν της μιλησε ο Ρουσσος και που εφτασαν σε αυτο το σημειο... Aww Και φυσικα θυμωσα ακομη περισσοτερο με τη Μελιτα...


"...φτυνει γραμματοσημα!"

Ειλικρινα θα προτιμουσα ο Νικολας να εφτυνε γραμματοσημα και οχι το Λουκα! Την αντιδραση της Ευας την καταλαβαινω, το ιδιο και της Νορας, θεωρω ομως πως η αντιδραση του Νικολα και της Δαφνης ειναι υπερβολικη...Δεν περιμενα φυσικα να τον στηριξουν αλλα οχι και τετοιο πολεμο βρε παιδια...


"... στολιζει δεντρα"

Μα καλα βροχη; Θα με τρελαναιτε τελειως; Χρυση την εκανα τη μανα μου να την πεταξει απο το δεντρο κι εσεις μου βαζετε βροχη;
Κουκλος ο Αγγελουκος με το σκουφι! inlove


"...κουτσομπολευει!"

Ειδε την κορη στην τηλεοραση η μαμα και πηρε να καμαρωσει! sisi Κλασσικη σκηνη! Ειδικα το κλεισιμο, αθανατο!
Μου αρεσει που ψαχνοταν η Νορα να δει αν εχει παχυνει... Δεν το γλυτωνεις...


"....παρακολουθει δικες!"

Μαλιστα οι πρωτοι μαρτυρες κατεθεσαν, δεν βγαλαμε κανενα συμπερασμα της προκοπης βεβαια αλλα μολις αρχισαμε! Βρε παιδια ουτε εγω κραταω αποκομματα απο το σινεμα λετε να βρεθω πουθενα μπλεγμενη; shy


"...γραφει βλακειες!"

Σε εμενα πηγαινε αυτο! ;D Τι να πω ή το επεισοδιο ηταν τοσο βαρετο που βαριεμαι ακομα και να το κραξω ή ηταν τοσο καλο που δεν εχω τιποτα να σχολιασω ή κατι δεν παει καλα με μενα... Νομιζω το ψηφισα "Μετριο"...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 459 - Ημερομηνία 13-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 14, 2010 5:34 pm

edem4ever έγραψε:"


"...γραφει βλακειες!"

Σε εμενα πηγαινε αυτο! ;D Τι να πω ή το επεισοδιο ηταν τοσο βαρετο που βαριεμαι ακομα και να το κραξω ή ηταν τοσο καλο που δεν εχω τιποτα να σχολιασω ή κατι δεν παει καλα με μενα... Νομιζω το ψηφισα "Μετριο"...


Οι σχολιασμοί σου ειναι πάντα πρωτότυποι αλλά νομίζω οτι έχεις πάθει ότι και το μεγαλύτερο μέρος των μελών του φόρουμ
Ισοπέδωσαν το παραμύθι της σειράς και μας έχουν κάνει να τα βλέπουμε όλα με μισή καρδιά και να μην έχουμε διάθεση ούτε καν για κράξιμο
Μια ερωτησούλα κι απο μένα
Είμαι μόνη μου ή είμαστε πολλοί που πια τη Νταίζη και το Μπέλλο τους βλέπουμε σαν να αντιπροσωπεύουν το κωμικό κομμάτι της σειράς; Εγώ βάζω τα γέλια αμα τη εμφανίσει]
Κι αν δεν είμαι μόνη μου το λες καλό να γελάμε με αυτούς που υποτίθεται αντιπροσωπεύουν την ίντριγκα της σειράς;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης