Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 Empty Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 11:51 am

Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.Η Μελίτα, ευτυχισμένη που τα ξαναβρήκε με την παρέα και τον Στέφανο, πιέζει τον Πέτρο να αποκαλύψει όσα μυστικά ξέρει, ωστε να μπορέσουν όλοι να προχωρήσουν παρακάτω την ζωή τους. Ο Χρήστος ενημερώνει την Νταίζη οτι ο Μπέλλος έχει πράγματι έναν αδερφό, τον Απόστολο.Την ίδια ώρα, ο Μπέλλος αποφασίζει να παρουσιάσει τον υποτιθέμενο αδερφό του στην Νταίζη, γεγονός που θορυβεί τον Λευτέρη και την Αννα.Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.

πηγή: iShow.gr

Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:12 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.Η Μελίτα, ευτυχισμένη που τα ξαναβρήκε με την παρέα και τον Στέφανο, πιέζει τον Πέτρο να αποκαλύψει όσα μυστικά ξέρει, ωστε να μπορέσουν όλοι να προχωρήσουν παρακάτω την ζωή τους. Ο Χρήστος ενημερώνει την Νταίζη οτι ο Μπέλλος έχει πράγματι έναν αδερφό, τον Απόστολο.Την ίδια ώρα, ο Μπέλλος αποφασίζει να παρουσιάσει τον υποτιθέμενο αδερφό του στην Νταίζη, γεγονός που θορυβεί τον Λευτέρη και την Αννα.Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.

Να τα μας, αρχισαν τα μυστικα του λευτερακη, καλο θα ειναι να τον παρατησει οσο ειναι νωρις η ευα, γιατι δεν θα της βγει παλι σε καλο η ιστορια...Καημενε λουκακο, το περιμενα οτι θα ηθελε να τα παρατησει, ελπιζω ομως να ειναι απλα μια φαση... Aww Aww Για την μελιτα ασχολιαστο απλα τωρα την κοπτει για το<< καλο>> της παρεας αφου πρωτα αποκατασταθηκε με τον πρωην συζυγο μελους της!!!Τελικα, ο χρηστος εγινε το απολυτο τσιρακι της νταιζης, και την ενημερωνει για ολα πλεον, πολυ κριμα, τον βλεπω να μην μπορει να ξεμπλεξει...Αυτο με την αποζημιωση, δεν το καταλαβα, υποτιθεται οτι ο λουκας παραιτηθηκε, μαλλον ομως για ψυχικη οδυνη, θα την παρει, οπως παντα ομως δεν το επεδιωξε ο ιδιος, μπραβο λουκακο!!! )) Cheer inlove Και αυτο το επεισοδιο, αναμενεται ενδιαφερον!!!
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:30 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.
Και ακριβώς θα κάνει? Τον ζαχαροπλάστη?
Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.
Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 17902
Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.
Ακόμα ένας αντρας με σκοτεινό παρελθόν για την Ευα. 3 στα 3.
Η Μελίτα, ευτυχισμένη που τα ξαναβρήκε με την παρέα και τον Στέφανο, πιέζει τον Πέτρο να αποκαλύψει όσα μυστικά ξέρει, ωστε να μπορέσουν όλοι να προχωρήσουν παρακάτω την ζωή τους.
Τα ξαναβρήκε με την παρέα??? Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 905116 Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 905116 Τι δουλειά έχει το ξόμπλι με την παρέα?
Αφήστε την με τον απόλυτο να σωθούμε. ΕΛΕΟΣ. Η εγωίστρια , η εαυτούλα... Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 905116
Ο Χρήστος ενημερώνει την Νταίζη οτι ο Μπέλλος έχει πράγματι έναν αδερφό, τον Απόστολο.
Να τον χαίρεται...
Την ίδια ώρα, ο Μπέλλος αποφασίζει να παρουσιάσει τον υποτιθέμενο αδερφό του στην Νταίζη, γεγονός που θορυβεί τον Λευτέρη και την Αννα.
Sleep
Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.

Είδωλο, με εκπλήσεις ευχάριστα Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 221877

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:38 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.Η Μελίτα, ευτυχισμένη που τα ξαναβρήκε με την παρέα και τον Στέφανο, πιέζει τον Πέτρο να αποκαλύψει όσα μυστικά ξέρει, ωστε να μπορέσουν όλοι να προχωρήσουν παρακάτω την ζωή τους. Ο Χρήστος ενημερώνει την Νταίζη οτι ο Μπέλλος έχει πράγματι έναν αδερφό, τον Απόστολο.Την ίδια ώρα, ο Μπέλλος αποφασίζει να παρουσιάσει τον υποτιθέμενο αδερφό του στην Νταίζη, γεγονός που θορυβεί τον Λευτέρη και την Αννα.Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.

αναμενωμενο ο λουκασ να μν θελει να ασχοληθει με τη δικηγορια...το περιμενα αλλωστε...οπωσ επισησ το βλεπω να κολαει στη νορα κ τη μπεμπα.....κ να γινεται ο απολυτοσ χαζομπαμπασ...βεβαια φαση ειναι κ θα περασει...αλλα μεχρι να γινει αυτο θα απολαυσουμε σκηνεσ ειμαι σιγουρι.....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:48 pm

Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.
ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ???????????????????????? Grrr ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ????? wall
Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:31 pm

Λογικότατη η αντίδραση του Λουκά και σίγουρα θα έχουμε εκπληκτικές σκηνές...
Η Εύα πάλι τον πρώτο αριθμό του λαχείου πέτυχε...
Η Αμαλία ξεφραγκιάζει το Ρούσσο...τέλεια.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:42 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό..............................................Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.

Γιατί κάτι μου λέει ότι θα τον δούμε να τραγουδάει κάπου τελικά;
Και είναι λογικό η Ακρίτα να εκμεταλλευτεί την ικανότητά του αυτή.
Βέβαια κάπου μπορεί και να στενοχωρηθεί η Νόρα που δε θέλει να δουλέψει και πάλι μαζί της στο γραφείο.Αν και αυτή η εξέλιξη είναι ανεπόφευκτη , αφού υποτίθεται είχαν χωρίσει λόγω των ηθικών τους διλημμάτων.
Η Αμαλία , ως συνήθως , θα λειτουργήσει ως πυροσβέστης.Μπορεί να είναι ανακατωσούρα , αλλά στα δύσκολα είναι πάντα μπροστά.Ας μην ξεχνάμε ότι έχει μεγάλη καρδιά και μπορεί και συγχωρεί τους ανθρώπους που αγαπά.Και το Λουκά πραγματικά τον αγαπά , και πολύ μάλιστα!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από black_cat Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:47 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.
Αυτό το πήραν από το σενάριο μου!!Να δείτε,θα τον κάνουν τραγουδιστή!!!! Razz
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:52 pm

Ειπα κι εγω... Αναιμακτα θα τελειωσει ολο αυτο; Δεν γινεται...
Καρ-Mik έγραψε:Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.
Στο βροντο τα λεει η Δαφνη μου φαινεται... γιατι η νυν της Ευας θελουν να καταστρεψουν τους πρωην της;
Καρ-Mik έγραψε:Η Μελίτα, ευτυχισμένη που τα ξαναβρήκε με την παρέα και τον Στέφανο, πιέζει τον Πέτρο να αποκαλύψει όσα μυστικά ξέρει, ωστε να μπορέσουν όλοι να προχωρήσουν παρακάτω την ζωή τους.
Με την παρεα; Διαβασα καλα με την παρεα;
Καρ-Mik έγραψε:Ο Χρήστος ενημερώνει την Νταίζη οτι ο Μπέλλος έχει πράγματι έναν αδερφό, τον Απόστολο.
Ποιον απο τους δωδεκα;
Καρ-Mik έγραψε:Την ίδια ώρα, ο Μπέλλος αποφασίζει να παρουσιάσει τον υποτιθέμενο αδερφό του στην Νταίζη, γεγονός που θορυβεί τον Λευτέρη και την Αννα.
Σας παρακαλω μη μου βγαλετε τον Μπελλο "το μυαλο" πισω απο ολα θα σαλταρω!
Καρ-Mik έγραψε:Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.
Η Αμαλια; Πρεπει να με προβληματισει αυτο;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:15 pm

Γιατί κάτι μου λέει ότι θα τον δούμε να τραγουδάει κάπου τελικά;

Αχ μακάρι....! Palamakia valen

Αυτό το πήραν από το σενάριο μου!!Να δείτε,θα τον κάνουν τραγουδιστή!!!!

Ας πάρουν επιτέλους και κάτι καλό! valen Εμείς δεν παρεξηγούμε. lol!
Θέλω να δω το Λουκάκο να τραγουδάει στη Νόρα και στην κορούλα τους... Τα πιο μελωδικά νανουρίσματα θα ακούει αυτό το παιδί... Love!

: thanks :

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:17 pm

Εγω δεν θέλω τον Λουκά τραγουδιστή, όσο και αν λατρεύω την φωνή του Πετράκη... Rolling Eyes

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:26 pm

Καρ-Mik έγραψε:Εγω δεν θέλω τον Λουκά τραγουδιστή, όσο και αν λατρεύω την φωνή του Πετράκη... Rolling Eyes

Τώρα που το λες ίσως να είναι περίεργο... Θα είναι και κατά κάποιον τρόπο συνάδελφος της Νταίζης, δεν το θέλω αυτό... valen Δεν ξέρω, είναι μεγάλο το δίλλημα... valen

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:29 pm

feggaropetra έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Εγω δεν θέλω τον Λουκά τραγουδιστή, όσο και αν λατρεύω την φωνή του Πετράκη... Rolling Eyes

Τώρα που το λες ίσως να είναι περίεργο... Θα είναι και κατά κάποιον τρόπο συνάδελφος της Νταίζης, δεν το θέλω αυτό... Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 558573 Δεν ξέρω, είναι μεγάλο το δίλλημα... Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 558573

Ενας λόγος είναι αυτός. Δεύτερον, δεν μας έχουν δείξει τον Λουκά να έχει τέτοια όνειρα.

Αλλωστε, μπαμπάς θα γίνει, που να λείπει τις νύχτες Razz

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:29 pm

Ουτε και εγω θελω να γινει τραγουδιστης, ποτε θα συναντιονται με τη νορα, τωρα ειδικα, που ερχεται και η μπεμπα, ποιος θα τη φροντιζει τα βραδια?Καλυτερα να περιμενει λιγακι, να του περασει η πικρα ο θυμος και η απογοητευση απο τα ψεματα του ρουσσου, και να γυρισει στο γραφειο τους με τη νορα... )) Love! Love! inlove inlove δεν μπορω να βλεπω μονη της τη νορα, εκει μεσα, λειπει κατι, και αυτο ασφαλως δεν ειναι η μελιτα... Kotsides
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:33 pm

Ο Λουκάς να γίνει αγρότης και να φυτεύει ραπανάκια, μπας και κάνει λίγο υγειϊνή διατροφή το Νοράκι.
Θεωρώ πως θα επιστρέψει στο γραφείο με τη Νόρα, απλώς χρειάζεται το χρόνο του.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:35 pm

Αλλωστε, μπαμπάς θα γίνει, που να λείπει τις νύχτες

Ουτε και εγω θελω να γινει τραγουδιστης, ποτε θα συναντιονται με τη νορα, τωρα ειδικα, που ερχεται και η μπεμπα, ποιος θα τη φροντιζει τα βραδια

Ομολογώ πως αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Rolling Eyes Έχετε απόλυτο δίκιο... Ο Λουκάκος πρέπει να είναι δίπλα στη γυναίκα του και το παιδί του όλα τα υπόλοιπα βράδια της ζωής του, )) Και όντως, δεν εξέφρασε ποτέ τέτοια επιθυμία, δικηγοράρα ήθελε να γίνει...
Ελπίζω όμως να τραγουδάει πού και πού ιδωτικά κατ'οίκον sisi να ακούμε τη φωνούλα του. valen

Δεν ξέρω αν θα ξαναγυρίσει στο γραφείο με τη Νόρα, αλλά κάνει πολύ καλά που φεύγει από το Ρούσσο...

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 3:35 pm

Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.

Λουκα θα σου δωσω μια συμβουλη που εδωσα και στη Νορα πριν....Ασε τις ανακοινωσεις και βουτα τη Νορα μπας και δουμε κανα καλο επεισοδιο....Αντε....

Οσο για τον επαγγελματικο προσανατολισμο...χμ...τι θα λεγες για αγροτης μονος δεν ψαχνει????? ^^ Να παρεις το Νορακι και να την κανετε προς Βορρα....προτεινω να καλλιεργειτε ζαρζαβατικα οπως... κολοκυθακια... ^^ Αν δυσκολευτειτε, ξερω εγω μια ψυχη που θα σας βοηθησει... sfyr

Η Αμαλία, μετά την παρέμβαση του Νικόλα, επιμένει και πείθει τελικά τον Λουκά να πάρει την αποζημίωση απο το γραφείο του Ρούσσου.

Ρε μην εισαι χαζος...Παρ τα λεφτα λεμε...πως θα αγορασεις τρακτερ? Τα κολοκυθακια θελουν προδερμ και φροντιδα... sisi Α ρε Αμαλι.... Cheer

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 4:58 pm

Εμένα τώρα αυτό γιατί δεν μου πολυαρέσει????
Το όνειρο του Λουκά είναι η δικηγορία.... δεν θέλω να στερηθεί το όνειρο του.....

tzibirdika έγραψε:Οσο για τον επαγγελματικο προσανατολισμο...χμ...τι θα λεγες για αγροτης μονος δεν ψαχνει????? ^^ Να παρεις το Νορακι και να την κανετε προς Βορρα....προτεινω να καλλιεργειτε ζαρζαβατικα οπως... κολοκυθακια... ^^ Αν δυσκολευτειτε, ξερω εγω μια ψυχη που θα σας βοηθησει... sfyr
lmao lmao lmao
Δεν ξέρω σε ποιά ψυχή αναφέρεσαι sfyr αλλά είμαι σίγουρη οτι προσφέρεται να βοηθήσει............. στα κολοκύθια...!!!

Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.
Ωχ ωχ.. Τα έχουν δηλαδή κανονικά????

Η Μελίτα, ευτυχισμένη που τα ξαναβρήκε με την παρέα και τον Στέφανο, πιέζει τον Πέτρο να αποκαλύψει όσα μυστικά ξέρει, ωστε να μπορέσουν όλοι να προχωρήσουν παρακάτω την ζωή τους.
Η Μελίτα τι είχε χάσει για να τα ξαναβρεί με την παρέα?? είπαμε αυτή η κοπέλα ότι και να κάνει τη συγχωρούν...!!!
Με τον Στέφανο γιατί τα ξαναβρήκε???? Πάλι είχαν χωρίσει??? Ειλικρινά έλεοοος!!!!

Καταλαβαίνω τον Λουκάκο που τα αρνείται αλλά πρέπει να τα δεχτεί γιατί τα αξίζει....!!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ellileo Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 6:28 pm

εκεινα τα χωραφια που λεει κατα καιρους οτι θελει να παρει και να αρχισει την αγροτικη ζωη το απορριπτει;

μπορει και να γινει σερβιτορος στης νταιζης!
απο καπου πρεπει να αρχισεις!
προς το παρον θα τον συντηρει η νορα!
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 8:19 pm

Ωπα η Αμαλι!!!!!!!!
Λουκακο δικηγορο σε θελουμε!!!!!!
Τι δουλεια εχει αυτη με την παρεα ρε παιδια?
Πλακα μας κανετε?
ΜΑΚΡΙΑ Η ΜΠΕΚΡΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!!!!!!!!

Επεισοδιο 471 - Ημερομηνία 29/12/2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 9:58 pm

Όχι... Εγώ θέλω το Λουκά δικηγόρο... Αυτό ήταν το όνειρό του και δεν παρατάμε ποτέ τα όνειρά μας... Aww
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από kikitsa Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 3:03 am

[quote="Καρ-Mik"]
Και ακριβώς θα κάνει? Τον ζαχαροπλάστη?

οχι τον γραμματέα της Μελίτας που κατά τη διάρκεια του 8ωρου συναντάει τον γκόμενο πηγαινοέρχεται με τη μάνα της οπότε εναν γραμματέα τον χρειάζεται
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από kikitsa Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 3:06 am

[quote="Καρ-Mik"]Ο Λουκάς ανακοινώνει στην Νόρα οτι δεν θέλει να συνεχίσει να ασκεί την δικηγορία και οτι θέλει να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.

και ελεγα εκείνο το ταξί του Νικόλα που να βόσκει???
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 11:12 am

Ο Λευτέρης και η Ευα περνάνε όμορφες και χαλαρές στιγμές.Εκείνος όμως ανυσηχεί οτι το μυστικό του θα τινάξει την σχέση τους στον αέρα.

Oμορφες στιγμες?????? Να ανατιναχτει και να γινει μπουρλοτω .. τετοια σχεσει.... lmao
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης