Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 Empty Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 11:58 am

Η Εριέττα μαθαίνει απο τον Πέτρο οτι ο πραγματικός της πατέρας, ο Αραβαντινός, ήταν ζωγράφος.Αντέγραφε πίνακες διάσημων ζωγράφων και η υπόλοιπη ομάδα τους διακινούσε ως γνήσιους. Η παρέα αποφασίζει να κάνει ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς, στο σπίτι της Μελίτας, με τον όρο να μην είναι παρών ο Πέτρος. Ο Στέφανος, μετά απο επιμονή της Αντιγόνης, δίνει ένα δώρο στην Εύα εκ μέρους της.Αυτό, όμως, γίνεται αφορμή να μάθει την αλήθεια. Ύστερα απο αυτό, έρχεται και η καθοριστική ρήξη ανάμεσα στον Στέφανο και την Αντιγόνη. Η Νόρα καθυσηχάζει την Εριέττα, λέγοντας της οτι οι έρευνες για την υιοθεσία της είναι σε καλό δρόμο και της προτείνει να μιλήσουν για όλα, μόλις περάσουν οι γιορτινές μέρες. Ο Μπέλλος φέρνει σπίτι τον Θωμά, έναν τύπο που προσέλαβε για να παραστήσει τον αδερφό του, αλλα η Νταίζη δεν φαίνεται να πείθεται για την συγγένεια τους.

πηγή: iShow.gr

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:22 pm

Καρ-Mik έγραψε:Η Εριέττα μαθαίνει απο τον Πέτρο οτι ο πραγματικός της πατέρας, ο Αραβαντινός, ήταν ζωγράφος.Αντέγραφε πίνακες διάσημων ζωγράφων και η υπόλοιπη ομάδα τους διακινούσε ως γνήσιους. Η παρέα αποφασίζει να κάνει ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς, στο σπίτι της Μελίτας, με τον όρο να μην είναι παρών ο Πέτρος. Ο Στέφανος, μετά απο επιμονή της Αντιγόνης, δίνει ένα δώρο στην Εύα εκ μέρους της.Αυτό, όμως, γίνεται αφορμή να μάθει την αλήθεια. Ύστερα απο αυτό, έρχεται και η καθοριστική ρήξη ανάμεσα στον Στέφανο και την Αντιγόνη. Η Νόρα καθυσηχάζει την Εριέττα, λέγοντας της οτι οι έρευνες για την υιοθεσία της είναι σε καλό δρόμο και της προτείνει να μιλήσουν για όλα, μόλις περάσουν οι γιορτινές μέρες. Ο Μπέλλος φέρνει σπίτι τον Θωμά, έναν τύπο που προσέλαβε για να παραστήσει τον αδερφό του, αλλα η Νταίζη δεν φαίνεται να πείθεται για την συγγένεια τους.

πηγή: iShow.gr
Δηλαδη, ο λουκας θα ηταν αραβαντινος?λιγο περιεργο ονομα...Παντως αποτι καταλαβα τον χρησιμοποιουσαν προς οφελος τους!!!Και μαλιστα εκαναν μεγαλες κομπινες!!!Καλα, βρε παιδια, τοσος πια πολιτισμος, προχθες ακομα χωρισε η ευα και ο στεφανος αυριο θα πανε ολοι μαζι μια τρελη παρεα στο σπιτι της, για ρεβεγιον, χαθηκαν τοσα σπιτια αλλα?Και δεν καταλαβα κανεις δεν εχει πια προβλημα να συχρωτιζεται με τον στεφανο και την μελιτα, ουτε καν η ευα?Τοση ανωτεροτητα πια?Δηλαδη το προβλημα ειναι μονο ο ρουσσος, ολα τα υπολοιπα ειναι τελειως φυσιολογικα?Ναι, το δωρο της αντιγονης στην ευα μας μαρανε, απο που και ως που, δηλαδη, για να κρατησει κλειστο το στομα της?και ναι, μαθαινει ο στεφανος την αληθεια, περιμενω τον σταυρου να δωσει ρεστα με την κυρια παπαδημητριου, σε τετοιες σκηνες, κεντανε!!!Πλησιαζει και η αποκαλυψη της αληθειας για την ερριετα και τον λουκα, προμηνυονται εντασεις μεταξυ ρουσσου λουκα, ελπιζω να το παρει καλα ομως ο λουκακος Aww Aww Ο μπελλος, και η νταιζη και τα παιχνιδακια τους, απλα ασχολιαστα, και πια συνηθισμενα...Ευχαριστουμε παρα πολυ : thanks :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 Empty Απ: Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:36 pm

Καρ-Mik έγραψε:Η Εριέττα μαθαίνει απο τον Πέτρο οτι ο πραγματικός της πατέρας, ο Αραβαντινός, ήταν ζωγράφος.
Ο ένας μπαμπας του Λουκά, Αραβαντινος, ο άλλος Θεόφραστος, και της Νόρας Ευκλείδης.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΜΠΕΜΠΑ Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 382640

ΥΓ: Η μαμά του Λουκά (του Αραβαντινού η γυναίκα) που είναι?????
Αντέγραφε πίνακες διάσημων ζωγράφων και η υπόλοιπη ομάδα τους διακινούσε ως γνήσιους.
Και καλλιτέχνης Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 221877
Η παρέα αποφασίζει να κάνει ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς, στο σπίτι της Μελίτας, με τον όρο να μην είναι παρών ο Πέτρος.
Εδω είναι παρών η Μελίτα, ο Πέτρος πειράζει??? Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 905116 Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 905116 Η κερατού, με την Μελίτα.

ΣΟΥ - Η - ΔΙ - Α

Σπρώξτεεεεεεε Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 13379
Ο Στέφανος, μετά απο επιμονή της Αντιγόνης, δίνει ένα δώρο στην Εύα εκ μέρους της.Αυτό, όμως, γίνεται αφορμή να μάθει την αλήθεια.
scratch scratch
Ύστερα απο αυτό, έρχεται και η καθοριστική ρήξη ανάμεσα στον Στέφανο και την Αντιγόνη.
Προβλέπω σκηνάρα...
Η Νόρα καθυσηχάζει την Εριέττα, λέγοντας της οτι οι έρευνες για την υιοθεσία της είναι σε καλό δρόμο και της προτείνει να μιλήσουν για όλα, μόλις περάσουν οι γιορτινές μέρες.
Κρίμα, γιατί αν το έκανε νωρίτερα, θα βλέπαμε την οικογένεια όλη μαζί στις γιορτές Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 811901
Ο Μπέλλος φέρνει σπίτι τον Θωμά, έναν τύπο που προσέλαβε για να παραστήσει τον αδερφό του, αλλα η Νταίζη δεν φαίνεται να πείθεται για την συγγένεια τους.
Sleep

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:45 pm

ωστε λουκασ αραβαντινοσ.....δν ειναι κ ασχημο αν κ να πω την αληθεια προτιμουσα το βενετησ ειδικα οταν το ακουγα απο τη νορα.....
κ να απο που μασ βγηκε καλιτεχνικη φυση ο λουκακοσ...ειχε το γονιδιο βλεπεισ....ζωγραφοσ ο μπαμπακασ αν κ λιγο λαμογιο με ολο το τοτε παρεακι.....νομιζω παντωσ οταν αποκαλυφθει η αληθεια οτι εριετα κ λουκασ ειναι αδερφια να εχουμε μια εκπληκτικη σκηνη λαμπου-πετρακη αυτη οι δυο τεριαζουν κ νομιζω οτι ειναι οι μονοι καθαροι σε ολη αυτη την ιστορια μαζι με τν στεφανο....μιλωντασ παντα για τσ 6 τησ τοτε παρεασ κ την αντιγονη....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:46 pm

Μόνο εγώ νομίζα οτι το όνομα του είναι Αραβαντινός,ε ?? Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 621900

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 12:52 pm

Η παρέα αποφασίζει να κάνει ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς, στο σπίτι της Μελίτας, με τον όρο να μην είναι παρών ο Πέτρος.
Ee? Ο Πετρος σας πειραξε?Μωρε πατε καλα εκει πανω?Τι ρωταω,οχι βεβαια! hahano Ποσο πιο αναληθες θα γινει το ολο σκηνικο?
Το ειδαμε μια φορα στο παρτυ,γιατι πρεπει να ξαναδουμε γελοιοτητες!? ainta
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:05 pm

Ο ένας μπαμπας του Λουκά, Αραβαντινος, ο άλλος Θεόφραστος, και της Νόρας Ευκλείδης.

Αραβαντινός επίθετο είναι, ε;

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις! : thanks :

Μόνο εμένα δεν ενθουσίασαν οι περιλήψεις; lol! Οι εξελίξεις με ικανοποιούν, χαίρομαι που επιτέλους το μαθαίνει ο Λουκάς, χαίρομαι που γυρίζει στη Νόρα και που όλη η παρέα είναι επιτέλους μαζί κι αγαπημένη. flower Και μου αρέσει πολύ η στάση του απέναντι στο Ρούσσο. Ακόμα και η απόφασή του να εγκαταλείψει τη δικηγορία… Είναι πολύ καλός γι’αυτό το επάγγελμα… valen
Όμως για Νόρα-Λουκά δε λέει κάτι πιο… συγκεκριμένο… Σε περιλήψεις μιας εβδομάδας δε λέει καν ξεκάθαρα ότι τα ξαναβρίσκουν. Μόλις έμαθε ο Λουκάς την αλήθεια και επιτέλους είναι ξανά μαζί, δε θα έπρεπε οι περιλήψεις να λένε κάτι σαν "Και οι δυο μαζί κάνουν όνειρα για τη μπέμπα που έρχεται" ή "Η Νόρα κι ο Λουκάς ζουν επιτέλους μαζί κι ευτυχισμένοι", ή "Ο Λουκάς εξομολογείται στη Νόρα πόσο υπέφερε τόσο καιρό μακριά της" valen κλπ… Κάτι τέλος πάντων που να δείχνει ότι θα έχουμε τη φλογερή επανασύνδεση που αρμόζει, ή ότι θα ασχοληθούν επιτέλους ο ένας με τον άλλον και με το μωράκι που έρχεται… Μάλλον είμαι υπερβολική, άλλωστε πολλές φορές οι περιλήψεις έχουν αποδειχτεί ανεπαρκείς. Απλώς το σκέφτηκα και ήθελα να το πω. sisi lol!

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:08 pm

feggaropetra έγραψε:

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις! Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 7235

Μόνο εμένα δεν ενθουσίασαν οι περιλήψεις; lol! Οι εξελίξεις με ικανοποιούν, χαίρομαι που επιτέλους το μαθαίνει ο Λουκάς, χαίρομαι που γυρίζει στη Νόρα και που όλη η παρέα είναι επιτέλους μαζί κι αγαπημένη. flower Και μου αρέσει πολύ η στάση του απέναντι στο Ρούσσο. Ακόμα και η απόφασή του να εγκαταλείψει τη δικηγορία… Είναι πολύ καλός γι’αυτό το επάγγελμα… Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 558573
Όμως για Νόρα-Λουκά δε λέει κάτι πιο… συγκεκριμένο… Σε περιλήψεις μιας εβδομάδας δε λέει καν ξεκάθαρα ότι τα ξαναβρίσκουν. Μόλις έμαθε ο Λουκάς την αλήθεια και επιτέλους είναι ξανά μαζί, δε θα έπρεπε οι περιλήψεις να λένε κάτι σαν "Και οι δυο μαζί κάνουν όνειρα για τη μπέμπα που έρχεται" ή "Η Νόρα κι ο Λουκάς ζουν επιτέλους μαζί κι ευτυχισμένοι", ή "Ο Λουκάς εξομολογείται στη Νόρα πόσο υπέφερε τόσο καιρό μακριά της" Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 558573 κλπ… Κάτι τέλος πάντων που να δείχνει ότι θα έχουμε τη φλογερή επανασύνδεση που αρμόζει, ή ότι θα ασχοληθούν επιτέλους ο ένας με τον άλλον και με το μωράκι που έρχεται… Μάλλον είμαι υπερβολική, άλλωστε πολλές φορές οι περιλήψεις έχουν αποδειχτεί ανεπαρκείς. Απλώς το σκέφτηκα και ήθελα να το πω. Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 621900 lol!

Δεν είσαι η μόνη, και εγώ δεν ενθουσιάστηκα καθόλου....

Και ναι, έχετε δίκιο, μάλλον επίθετο είναι Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 621900

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:13 pm

feggaropetra έγραψε:Μόλις έμαθε ο Λουκάς την αλήθεια και επιτέλους είναι ξανά μαζί, δε θα έπρεπε οι περιλήψεις να λένε κάτι σαν "Και οι δυο μαζί κάνουν όνειρα για τη μπέμπα που έρχεται" ή "Η Νόρα κι ο Λουκάς ζουν επιτέλους μαζί κι ευτυχισμένοι", ή "Ο Λουκάς εξομολογείται στη Νόρα πόσο υπέφερε τόσο καιρό μακριά της" valen κλπ…

Ιιιι για ποιους τους πέρασες? Εκεί δεν σπρώχνουμε καλό μου Wink ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
feggaropetra έγραψε:Μόλις έμαθε ο Λουκάς την αλήθεια και επιτέλους είναι ξανά μαζί, δε θα έπρεπε οι περιλήψεις να λένε κάτι σαν "Και οι δυο μαζί κάνουν όνειρα για τη μπέμπα που έρχεται" ή "Η Νόρα κι ο Λουκάς ζουν επιτέλους μαζί κι ευτυχισμένοι", ή "Ο Λουκάς εξομολογείται στη Νόρα πόσο υπέφερε τόσο καιρό μακριά της" valen κλπ…

Ιιιι για ποιους τους πέρασες? Εκεί δεν σπρώχνουμε καλό μου Wink ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Έχεις δίκιο, αυτό δεν το είχα σκεφτεί. valen Άλλωστε δε χρειάζονται σπρώξιμο... Wink
Απλώς φοβάμαι λίγο μην το περάσουν κι αυτό στο ντούκου όπως τόσα άλλα, με τόσα που έχω δει η έρμη τηλεθεάτρια το μυαλό μου πάει πρώτα στο κακό. valen Ελπίζω να διαψευστώ. :)

Θέλω ο Λουκάς τώρα που θα αλλάξει επαγγελματικό προσνατολισμό, να το γυρίσει σε κάτι πιο καλλιτεχνικό, να αποκτήσει ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον η σειρά Δεν εννοώ όμως τη ζωγραφική. valen

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:20 pm

Eγω πάλι θέλω να γυρίσει στο γραφείο, για να ξεκουμπιστεί η Μελίτα απο κει μέσα.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:22 pm

Καρ-Mik έγραψε:Eγω πάλι θέλω να γυρίσει στο γραφείο, για να ξεκουμπιστεί η Μελίτα απο κει μέσα.

nai.... Palamakia Palamakia Palamakia Palamakia γτ σαν πολυ την κρυωσαμε τη θεση μασ λουκακο κ δν αντεχεται αλλο μελιτα στη ωραια σ θεσουλα.....οχι τπτ αλλο αλλα τα βρισκουν κιολλασ τα παιδια κ πρεπει να τσ βλεπουμε πολλεσ ωρασ μαζι.....τι μελιτα μεσα στα ποδια μασ τι να τη κανουμε.......???
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:23 pm

Καρ-Mik έγραψε:Eγω πάλι θέλω να γυρίσει στο γραφείο, για να ξεκουμπιστεί η Μελίτα απο κει μέσα.
Αχ,ναι η καλυτερη λυση! soutien
Δεν αντεχεται αλλο πρωτη μουρη παντου! Mmm
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:24 pm

evanna έγραψε:
Αχ,ναι η καλυτερη λυση! Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 13379
Δεν αντεχεται αλλο πρωτη μουρη παντου! Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 274331

Εχουμε πάρτυ στο σπίτι του Τσε-Μελίτα, την έχουμε μπαστακωθεί να είναι στο γραφείο του Λουκά, θα κάνουνε και ρεβεγιόν στην άξια φίλη όλοι οι λαιμοκομμένοι, κάτι πρέπει να γίνει Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 17902 Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 17902

ΟΞΩ Μελιτόνι απο το γραφείο.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:26 pm

Καρ-Mik έγραψε:
evanna έγραψε:
Αχ,ναι η καλυτερη λυση! Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 13379
Δεν αντεχεται αλλο πρωτη μουρη παντου! Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 274331

Εχουμε πάρτυ στο σπίτι του Τσε-Μελίτα, την έχουμε μπαστακωθεί να είναι στο γραφείο του Λουκά, θα κάνουνε και ρεβεγιόν στην άξια φίλη όλοι οι λαιμοκομμένοι, κάτι πρέπει να γίνει Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 17902 Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 17902

ΟΞΩ Μελιτόνι απο το γραφείο.
Μην ξεχνάμε και το δικαστήριο! Πρώτη μούρη φιγουράρει και κει η γραματεύς!
ΟΞΩ - ΟΞΩ Opados
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 1:38 pm

feggaropetra έγραψε:

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις! : thanks :

Μόνο εμένα δεν ενθουσίασαν οι περιλήψεις; lol! Οι εξελίξεις με ικανοποιούν, χαίρομαι που επιτέλους το μαθαίνει ο Λουκάς, χαίρομαι που γυρίζει στη Νόρα και που όλη η παρέα είναι επιτέλους μαζί κι αγαπημένη. flower Και μου αρέσει πολύ η στάση του απέναντι στο Ρούσσο. Ακόμα και η απόφασή του να εγκαταλείψει τη δικηγορία… Είναι πολύ καλός γι’αυτό το επάγγελμα… valen
Όμως για Νόρα-Λουκά δε λέει κάτι πιο… συγκεκριμένο… Σε περιλήψεις μιας εβδομάδας δε λέει καν ξεκάθαρα ότι τα ξαναβρίσκουν. Μόλις έμαθε ο Λουκάς την αλήθεια και επιτέλους είναι ξανά μαζί, δε θα έπρεπε οι περιλήψεις να λένε κάτι σαν "Και οι δυο μαζί κάνουν όνειρα για τη μπέμπα που έρχεται" ή "Η Νόρα κι ο Λουκάς ζουν επιτέλους μαζί κι ευτυχισμένοι", ή "Ο Λουκάς εξομολογείται στη Νόρα πόσο υπέφερε τόσο καιρό μακριά της" valen κλπ… Κάτι τέλος πάντων που να δείχνει ότι θα έχουμε τη φλογερή επανασύνδεση που αρμόζει, ή ότι θα ασχοληθούν επιτέλους ο ένας με τον άλλον και με το μωράκι που έρχεται… Μάλλον είμαι υπερβολική, άλλωστε πολλές φορές οι περιλήψεις έχουν αποδειχτεί ανεπαρκείς. Απλώς το σκέφτηκα και ήθελα να το πω. sisi lol!

Κι εγώ επίθετο νομίζω ότι είναι, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. sisi
Τώρα όσον αφορά την επανασύνδεση δε νομίζω ότι θα περάσει στο ντούκου, κάτι θα παιχτεί, αλλά προσωπικά εμένα μου αρκεί που τα ξαναβρίσκουν.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:00 pm

Καρ-Mik έγραψε:Η Εριέττα μαθαίνει απο τον Πέτρο οτι ο πραγματικός της πατέρας, ο Αραβαντινός, ήταν ζωγράφος.Αντέγραφε πίνακες διάσημων ζωγράφων και η υπόλοιπη ομάδα τους διακινούσε ως γνήσιους.
Δε μου κανει για Αραβαντινος ο Λουκας βρε παιδια...
Καρ-Mik έγραψε:Η παρέα αποφασίζει να κάνει ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς, στο σπίτι της Μελίτας, με τον όρο να μην είναι παρών ο Πέτρος.
Στης Μελιτας;wall
Καρ-Mik έγραψε:Ο Στέφανος, μετά απο επιμονή της Αντιγόνης, δίνει ένα δώρο στην Εύα εκ μέρους της.Αυτό, όμως, γίνεται αφορμή να μάθει την αλήθεια.
Οπα... Ποια απο ολες τις αληθειες...;
Καρ-Mik έγραψε:Ύστερα απο αυτό, έρχεται και η καθοριστική ρήξη ανάμεσα στον Στέφανο και την Αντιγόνη.
Σοβαρο μου ακουγεται...
Καρ-Mik έγραψε:Η Νόρα καθυσηχάζει την Εριέττα, λέγοντας της οτι οι έρευνες για την υιοθεσία της είναι σε καλό δρόμο και της προτείνει να μιλήσουν για όλα, μόλις περάσουν οι γιορτινές μέρες.
Να πω τωρα οτι μου αρεσουν τρελα οι δυο τους, θα το πω!
Καρ-Mik έγραψε:Ο Μπέλλος φέρνει σπίτι τον Θωμά, έναν τύπο που προσέλαβε για να παραστήσει τον αδερφό του, αλλα η Νταίζη δεν φαίνεται να πείθεται για την συγγένεια τους.
Σκορδοκαϊλα μου!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:05 pm

edem4ever έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Η παρέα αποφασίζει να κάνει ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς, στο σπίτι της Μελίτας, με τον όρο να μην είναι παρών ο Πέτρος.
Στης Μελιτας;Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 905116

Καλέ, γιατί σοκάρεσαι? Δεν είναι απολύτος λογικό και αληθοφανές, η Ευα να είναι φιλαράκι και να κάνει ρεβεγιόν με την Μελίτα?
Δεν είναι επίσης αληθοφανες να κάνουν το ίδιο και οι λαιμοκομμένοι?

Τι και αν το Μελιτόνι τους είχε πάντα αφοδευμένουν. Λεπτομέρειες Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 274331 Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 274331

Κάπως πρέπει να χωθεί και στην ιστορία η συγκεκριμένη, στην αληθοφάνεια θα κολλήσουμε?? Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 735655

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:07 pm

Καρ-Mik έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Καλέ, γιατί σοκάρεσαι? Δεν είναι απολύτος λογικό και αληθοφανές, η Ευα να είναι φιλαράκι και να κάνει ρεβεγιόν με την Μελίτα?

Τι και αν το Μελιτόνι τους είχε πάντα αφοδευμένουν. Λεπτομέρειες Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 274331 Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 274331

Κάπως πρέπει να χωθεί και στην ιστορία η συγκεκριμένη, στην αληθοφάνεια θα κολλήσουμε?? Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 735655

Μα στης Μελιτας βρε Βασω...;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:10 pm

edem4ever έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Μα στης Μελιτας βρε Βασω...;

Αυτή πρέπει να σπρώξουμε Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 852852 Σιγά μην κάνουνε στις Ευας, μαζί με τον Αγγελούκο... Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 852852

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:12 pm

Το λογικότερο που διάβασα ήταν το ρεβεγιόν στης Μελίτας
Θα είναι κι ο Στέφανος; Θα τους καμαρώνει η Εύα;
Θα είναι κι ο Λευτέρης; Ωραία η Εύα θα του κάνει ξενάγηση
Βλέπεις εκείνο το τραπεζάκι; Εκεί βρήκα τη Μελίτα ανάσκελα με το μεγάλο μου έρωτα τη νύχτα πριν το γάμο μου
Βλέπεις εκείνο τον καναπέ; Εκεί έπαιρνε ανασες με το Στέφανο όταν εγώ τον περίμενα σπίτι με την κοιλιά στο στόμα τη νύχτα του φόνου
Λευτεράκη μου θα του πει θέλεις κι εσύ να τη δοκιμάσεις; Συνήθως όσοι άντρες είναι μαζί μου ρίχνουν κι ένα σφουγγάρισμα σε τούτο το παρκέ με την Μελιτζούλια
Κάτι άλλο δεν μπορούσαν να σκεφτούν;

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:22 pm

Στης Μελιτας μα στης Μελιτας !! maaaad wall Και ο Πετρος τους πειραξε μεσα αυτη παρωδια που αποκαλουν ρεβεγιον...

Αντε Μελιτα με τον Λευτερη να μπει ο καινουργιος χρονος ... gelio
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:25 pm

Η Εριέττα μαθαίνει απο τον Πέτρο οτι ο πραγματικός της πατέρας, ο Αραβαντινός, ήταν ζωγράφος.Αντέγραφε πίνακες διάσημων ζωγράφων και η υπόλοιπη ομάδα τους διακινούσε ως γνήσιους.

Ολοι οι πατεράδες λαμόγια σ αυτη τη σειρά..

Παμε καλά??
Ο Πέτρος τους ενοχλεί? Το οτι θα είναι η Ευα παρεούλα με την κατινάρα που της διέλυσε τη ζωη δις και τον πρώην σύζηγο δεν μας πειράζει..Ρεαλισμός λέμε!

Ο Μπέλλος φέρνει σπίτι τον Θωμά, έναν τύπο που προσέλαβε για να παραστήσει τον αδερφό του, αλλα η Νταίζη δεν φαίνεται να πείθεται για την συγγένεια τους.

[quote]

Ποιός χ@στηκ@?
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:37 pm

Αυτό θα πει ανωτερότητα κορίτσια η πρών, η νυν και η επόμενη...
Λογικό μου ακούγεται να γίνει το ρεβεγιόν στης Μελίτας, αυτή χρειάζεται προβολή και μόνο μέσα απο την Παρέα θα μπορέσει να την αποκτήσει.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 14, 2010 2:39 pm

taradoula έγραψε:Αυτό θα πει ανωτερότητα κορίτσια η πρών, η νυν και η επόμενη...
Λογικό μου ακούγεται να γίνει το ρεβεγιόν στης Μελίτας, αυτή χρειάζεται προβολή και μόνο μέσα απο την Παρέα θα μπορέσει να την αποκτήσει.

lol! Φτου! ΤΙ κρίμα να μην ξέρει ήδη ο Λουκάς οτι είναι αδερφή του η Ερι και να την καλεσει και αυτή στο ρεβεγιον.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης