Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Δημοσίευση από polykarpos Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 4:33 pm

Ζήτω συγνώμη αν η εκφράση που εγράψα ενώχλισε αλλα η εκφράση αυτή σκυαγράφείτε απο σχολία που εχούν γίνει για τον εν λόγω χαρακτήρα και δεν βλέπω κάνεις να αντηδρα λέω για το Μελίτα-Μπεκρουλίτα για το άλλο που διαβάσα περί εσωρούχου κάπου στο φορούμ αλλο να μην σου αρέσει ενας χαρακτήρας κι άλλο είναι να τον υποβιβάζεις συνεχώςΚαι παλύ ζήτω συγνώμη για το απρέπες λεξιολόγιο ίσως το οχία και το Μπεκρουλίτα κάθωνται καλύτερα στην αισθητική του φόρουμ
polykarpos
polykarpos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 4:36 pm

Ναι Πολύκαρπε κάθονται καλύτερα! Παρακαλώ και συγχωρεμένος!

Επεισοδιο 472 - Ημερομηνία 30/12/2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από polykarpos Την / Το Τετ Δεκ 15, 2010 4:39 pm

ok Δεν θα ξανα επαναλήφθει valen
polykarpos
polykarpos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 27, 2010 12:39 am

Γενικά είμαι πολύ στεναχορημένη και απογοητευμένη από τις περιλείψεις των επεισοδίων της επόμενης εβδομάδας....
Η χειρότερη τιμωρία για έναν άνθρωπο είναι να τον απορίπτουν αυτόι που αγαπά....Και φανταστήτε πόσο μάλλον τα παιδιά των πατέρα....
Οι φίλοι φίλοι και ο πατέρας πατέρας.....
Συγγνώμη δηλαδή τι θα του πεί η Μελίτα?
Μπαμπά συγγνώμη δεν μπορείς να κάνεις μαζί με την οικογένεια σου ρεβεγιόν γιατι δεν σε θέλουν τα παιδιά...κάνε μόνος σου? Μαμά με εσένα δεν υπάρχει πρόβλημα...μπορείς να έρθεις......? Ελεος....
Φταίει και το Μελιτόνι μας.....
(Ευτιχώς που η Αμαλί μου είναι κυρία και καλή συζηγος και θα κάτσει με τον άντρα της....δίπλα του λαμπάδα αναμένη....)
Στο κάτω κάτω θεωρώ το όλο σκηνικό περιττο....μόνο και μόνο για να ''οξινθουν'' τα πνευματα....Θα μπορούσε κάλλιστα να έχει παραλιφθει όλο αυτό και απλά η Αμαλία να έκαναν κανονικά οι δυο τους ρεβεγιον....
Και στην τελική ο Πέτρος τους πείραξε? Αντε να το δεχτούμε ότι η Μελίτα θα κάνει πρωτοχρονια με την παρέα άλλα όχι και σε αυτό το σπίτι ρε φίλε.....
Τι θα λένε δηλαδη σε αυτη τη γωνια το έκανα εγώ με τον Μάνο σε εκείνη εγώ και θα μετράνε σκόρ????? Ελεος.....
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης