Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

+29
maria pappa
kikitsa
Cancoon
sofia
sifantid
loukitsa
dadela
Ezantakou
DESPOINA
rachel
tzibirdika
maria_sab
loukasnora
Clarabelle
soso
taradoula
pasxalitsa
ellileo
edem4ever
fay66
tweetyedem
feggaropetra
Foulitsa
Lyn
KatsaroYpotheto
κικκο
ειρηνη7
JESSIE
Καρ-Mik
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 14, 2010 2:54 pm

Αγαπάμε Μελίτα!!!!!! soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien
Χώστε την ΠΑΝΤΟΥ!
Σε δικαστήρια,ρεβεγιον,μαιευτήρια και γυμναστήρια!
Κάντε την κλίσμα,αντιβίωση και ένεση!
Υγ.Σώστε τον Μπίσμπι από το sex appeal της,λέμε (δις)
ΔΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 14, 2010 2:58 pm


Καλέ είσαστε χαζές;
Δεν θα είναι ο Στέφανος στο ρεβεγιόν;
Συνδυάζει βουνό και θάλασσα
Θα ειναι με τη απόλυτη αγάπη του και ταυτόχρονα θα πει τις ευχές του στη μάνα του παιδιού του να μη τρέχει την επομένη που θα έχουν σφουγγάρισμα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Δεκ 14, 2010 2:59 pm

Συνολικα οι περιληψεις με αφησαν με αναμεικτα συναισθηματα.Απο την μια χαιρομαι που ο Λουκας με την Νορα τα ξαναβρισκουν αλλα επιθυμουσα να δοθει αλλιως.Ηθελα εστω για μια φορα ο Λουκας να βαλει τις φωνες στην Νορα που του εκρυψε την εγκυμοσυνη και οχι να πεσει κατευθειαν στην αγκαλια της συγκινημενος.Αυτο θα μπορουσε να γινει και μετα.Αλλα τα ΛουκαΝορακια ως γνωστον ειναι η ξεπετα των σεναριογραφων.

Θελουν τον Λευτερη με την Ευα;Εχει καλως αλλα θελω πραγματικα να τα δωσει ολα για αυτη.Να φτυσει αιμα που λεει ο λογος για να την κατακτησει και να κανει για χαρη της οσα δεν εκαναν ποτε ο Μανος και ο Στεφανος για εκεινη.

Ο Στεφανος και η Μελιτα εχουν καταντησει πιο κουραστικοι και απο περσι που σε καθε επεισοδιο χωριζαν 520 φορες.Ας πανε να πνιγουν αδιαφορω.Απαλλαξτε μας ομως.

Το μονο θετικο που βρισκω αυτη την στιγμη ειναι οτι ο Λουκας με την Εριεττα θα ερθουν κοντα με την ευκαιρια των ερευνων τους για το παρελθον και ετσι οταν μαθουν την πραγματικη τους σχεση οταν περασουν το πρωτο σοκ θα μιλησουν ακομα πιο ανοιχτα ο ενας στον αλλον.

Και τελος:ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ!!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από taradoula Τρι Δεκ 14, 2010 3:06 pm

loukasnora έγραψε:Συνολικα οι περιληψεις με αφησαν με αναμεικτα συναισθηματα.Απο την μια χαιρομαι που ο Λουκας με την Νορα τα ξαναβρισκουν αλλα επιθυμουσα να δοθει αλλιως.Ηθελα εστω για μια φορα ο Λουκας να βαλει τις φωνες στην Νορα που του εκρυψε την εγκυμοσυνη και οχι να πεσει κατευθειαν στην αγκαλια της συγκινημενος.Αυτο θα μπορουσε να γινει και μετα.Αλλα τα ΛουκαΝορακια ως γνωστον ειναι η ξεπετα των σεναριογραφων.


Δε νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά αν γινότανε πάλι καυγάς θα τα πέρναμε που τους βάζουν να τσακώνονται, είμαστε όμως...από τη μία θέλουμε ζουζουνιές, από την άλλη θέλουμε και το Λουκά να αγριεύει.
Πάντως κάτι θα της πετάξει δεν μπορεί. Το περίμενα ωστόσο, ο Λουκάς ήθελε όσο τίποτα άλλο ένα παιδί από τη Νόρα και τώρα που το έμαθε θα θύμωνε;

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 14, 2010 3:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλέ είσαστε χαζές;
Δεν θα είναι ο Στέφανος στο ρεβεγιόν;
Συνδυάζει βουνό και θάλασσα
Θα ειναι με τη απόλυτη αγάπη του και ταυτόχρονα θα πει τις ευχές του στη μάνα του παιδιού του να μη τρέχει την επομένη που θα έχουν σφουγγάρισμα

Ο λαός απαιτεί στο αναστενάζον γλωσσόφιλο για την αλλαγή του έτους ανάμεσα στους απόλυτους η κερατού να βαράει πηρουνια και να φωνάζει ΦΙ-ΛΙ, ΦΙ-ΛΙ, ΦΙ-ΛΙ! soutien
Το Μελιτόνι δεν είδε ποτέ κατι αντίστοιχο με Εύα-Μάνο,βεβαίως,αλλά αυτή έκραζε μέχρι και πριν φύγει το Μάνο (κι ας βρήκε τον απόλυτο 2 βδομάδες μετα την έναρξη της σεζόν),εδώ η άλλη,μόνο στέφανα δε θα τους αλλάξει!
Που θα τους άλλαζε, δηλαδή,αλλά η Μελίτα θα ναι ΚΑΙ η νύφη,ΚΑΙ η κουμπαρα στο γάμο της!
(διπλά τα πλάνα/διπλή χαρά)
livani livani livani livani livani livani livani livani livani livani
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Δεκ 14, 2010 3:12 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Καλέ είσαστε χαζές;
Δεν θα είναι ο Στέφανος στο ρεβεγιόν;
Συνδυάζει βουνό και θάλασσα
Θα ειναι με τη απόλυτη αγάπη του και ταυτόχρονα θα πει τις ευχές του στη μάνα του παιδιού του να μη τρέχει την επομένη που θα έχουν σφουγγάρισμα

Ο λαός απαιτεί στο αναστενάζον γλωσσόφιλο για την αλλαγή του έτους ανάμεσα στους απόλυτους η κερατού να βαράει πηρουνια και να φωνάζει ΦΙ-ΛΙ, ΦΙ-ΛΙ, ΦΙ-ΛΙ! Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 13379
Το Μελιτόνι δεν είδε ποτέ κατι αντίστοιχο με Εύα-Μάνο,βεβαίως,αλλά αυτή έκραζε μέχρι και πριν φύγει το Μάνο (κι ας βρήκε τον απόλυτο 2 βδομάδες μετα την έναρξη της σεζόν),εδώ η άλλη,μόνο στέφανα δε θα τους αλλάξει!
Που θα τους άλλαζε, δηλαδή,αλλά η Μελίτα θα ναι ΚΑΙ η νύφη,ΚΑΙ η κουμπαρα στο γάμο της!
(διπλά τα πλάνα/διπλή χαρά)
Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297

Η Ευα κουμπάρα???? Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Αυτό είναι !!!! Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από maria_sab Τρι Δεκ 14, 2010 3:16 pm

soso έγραψε: ...αλλά η Μελίτα θα ναι ΚΑΙ η νύφη,ΚΑΙ η κουμπαρα στο γάμο της!
(διπλά τα πλάνα/διπλή χαρά)
Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297 Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 763297

χαχαχαχαχαχαχ...το καλυτερο που διαβασα!!!!!!!!!!!!

Palamakia

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Δεκ 14, 2010 3:17 pm

taradoula έγραψε:
loukasnora έγραψε:Συνολικα οι περιληψεις με αφησαν με αναμεικτα συναισθηματα.Απο την μια χαιρομαι που ο Λουκας με την Νορα τα ξαναβρισκουν αλλα επιθυμουσα να δοθει αλλιως.Ηθελα εστω για μια φορα ο Λουκας να βαλει τις φωνες στην Νορα που του εκρυψε την εγκυμοσυνη και οχι να πεσει κατευθειαν στην αγκαλια της συγκινημενος.Αυτο θα μπορουσε να γινει και μετα.Αλλα τα ΛουκαΝορακια ως γνωστον ειναι η ξεπετα των σεναριογραφων.


Δε νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά αν γινότανε πάλι καυγάς θα τα πέρναμε που τους βάζουν να τσακώνονται, είμαστε όμως...από τη μία θέλουμε ζουζουνιές, από την άλλη θέλουμε και το Λουκά να αγριεύει.
Πάντως κάτι θα της πετάξει δεν μπορεί. Το περίμενα ωστόσο, ο Λουκάς ήθελε όσο τίποτα άλλο ένα παιδί από τη Νόρα και τώρα που το έμαθε θα θύμωνε;

Οχι δεν ζητησα ποτε μονο ζουζουνιες του ζευγαριου.Ποτε δεν ζητησα να ειναι ολα μελι γαλα συνεχεια.Απλα θεωρω καραακυρο που δεν τα χωνει ο Λουκας στην Νορα που του εκρυψε την εγκυμοσυνη.Δεν ειπα οτι θελω αυτος ο καβγας να κρατησει μερες μονο καποια λεπτα.Οσο χρειαζεται για να της τα χωσει και μετα ας πεσει στην αγκαλια της.

Αλλα εδω εχουμε σοβαρα ζητηματα να ασχοληθουμε.Εχουμε τις ζηλειες της Μελιτας και τα ρεβεγιον της δεν μπορουμε να ασχοληθουμε με λεπτομερειες οπως το οτι η Νορα εκρυψε απο τον Λουκα οτι θα γινει πατερας επειδη εκεινος αποφασισε να υπερασπιστει την Αντιγονη Λαζαριδη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από feggaropetra Τρι Δεκ 14, 2010 3:44 pm

Απλα θεωρω καραακυρο που δεν τα χωνει ο Λουκας στην Νορα που του εκρυψε την εγκυμοσυνη.Δεν ειπα οτι θελω αυτος ο καβγας να κρατησει μερες μονο καποια λεπτα.

Μπορεί να τσαντιστεί για λίγο και απλώς να μην το λέει η περίληψη. Ή μπορεί να θυμώσει, αλλά μόλις γυρίσει σπίτι και δει τη Νόρα, να του περάσουν όλα... valen Μπροστά στη μπέμπα όλα τα άλλα είναι ασήμαντα έτσι κι αλλιώς...

Εγώ θεωρώ πολύ πιο άκυρο να μην το συζητήσουν όλο αυτό, απλώς ο Λουκάς να μάθειι την αλήθεια, να είναι και πάλι μαζί και τέρμα... Και μετά να αρχίσουν πάλι να ασχολούνται μόνο με τους άλλους... Γιατί σε κάτι τέτοιο με παραπέμπουν οι περιλήψεις, ελπίζω να κάνω λάθος...

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Δεκ 14, 2010 3:56 pm

Ο Στέφανος, συντετριμένος απο την αποκάλυψη οτι η μητέρα του είναι δολοφόνος, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Μελίτας.

θα χτίσω είκοσι φωλιές κι άμα γουστάρω αγκαλιές
από κανάρα σε κανάρα θα πετάω ..................

Οπου καναρες βλεπε Μελιτα-Ερι

Παρηγορια το λεμε τωρα το σφουγγαρισμα στο παρκε....
Ε αη............... παρηγορηθειτε........ να ησυχασουμε... Tigania

Εκείνη τον βεβαιώνει οτι θα κρατήσουν την ζωή τους και την αγάπη τους, μακριά απο όλα αυτά

τι ρομαντικοοο inlove ΘΑ ΞΕΡΑΣΩΩΩ vomit

Η Νόρα ζητάει απο τον Λουκά να την βοηθήσει με την υπόθεση της Εριέττας και να κάνει ένα μικρό ταξίδι στην Πάτρα, μιας και η έρευνα με τις υιοθεσίες την οδηγεί εκεί.

Εδω θα εχουμε διαλογο του τυπου...

Λ-Και γιατι να παω εγω?
Ν-Ε ποιος να παει?
Λ-Εσυ
Ν-Ρε μωρο μου ειμαι εγκυος....δε μπορω να ταλαιπωρουμαι...ελαααα Matakia δεν θα μου κανεις τη χαρη? Matakia ε? στη μανα του παιδιου σου Matakia

Λουκας γινεται αλοιφη και σμα ξυπνα απο το ληθαργο...

Παντως Λουκα αν πας Πατρα να μου το πεις...καπου εκει θα ειμαι.. ^^

Την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, η παρέα ετοιμάζεται για το ρεβεγιόν, στο σπίτι της Μελίτας.

Confused? Ε? Και συγγνωμη θα ειναι οοοολοι μαζι?????? Και η Ευα? Και η Αγγελα? Και η Μαριλια? Και ο Αγγελος? Πω πω Σουηδιαααα.....ελεοοοοοοος...χαθηκε ενα γλεντακι στην Εδεμ??????

Ο Στέφανος ακούει, καταλάθος, την Εριέττα να λέει στην Άννα οτι είναι ερωτευμένη μαζί του και προβληματίζεται

Προβληματιζεται?????Καλο αυτο...ΣΟυ λεει αυτη δεν ηρθε να μου κλαφτει....παραμερισε τα αισθηματα της και με αφησε ελευθερο να επιλεξω ποια θελω...ενω αη αλλη η μουλαρω με εχει πρηξει με τις υστεριες της..Μηπως να το ξανασκεφτω????? ^^


Την ώρα που αλλάζει ο χρόνος, ο Πέτρος αποκαλύπτει στην Αμαλία την αλήθεια για τον Λουκά.

Και η Αμαλια η λιποθυμα η ριχνει μια σφαλιαρα στο Πετρο και φευγει.. sisi
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Δεκ 14, 2010 4:10 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Καλέ είσαστε χαζές;
Δεν θα είναι ο Στέφανος στο ρεβεγιόν;
Συνδυάζει βουνό και θάλασσα
Θα ειναι με τη απόλυτη αγάπη του και ταυτόχρονα θα πει τις ευχές του στη μάνα του παιδιού του να μη τρέχει την επομένη που θα έχουν σφουγγάρισμα

Ο λαός απαιτεί στο αναστενάζον γλωσσόφιλο για την αλλαγή του έτους ανάμεσα στους απόλυτους η κερατού να βαράει πηρουνια και να φωνάζει ΦΙ-ΛΙ, ΦΙ-ΛΙ, ΦΙ-ΛΙ! soutien
Το Μελιτόνι δεν είδε ποτέ κατι αντίστοιχο με Εύα-Μάνο,βεβαίως,αλλά αυτή έκραζε μέχρι και πριν φύγει το Μάνο (κι ας βρήκε τον απόλυτο 2 βδομάδες μετα την έναρξη της σεζόν),εδώ η άλλη,μόνο στέφανα δε θα τους αλλάξει!
Που θα τους άλλαζε, δηλαδή,αλλά η Μελίτα θα ναι ΚΑΙ η νύφη,ΚΑΙ η κουμπαρα στο γάμο της!
(διπλά τα πλάνα/διπλή χαρά)
livani livani livani livani livani livani livani livani livani livani

Για στεφανα δεν ξερω αν θα τους αλλαξει αλλα το πρωτο το βλεπω να'ρχεται.... imarton

Υ.Γ. Περιοριστειτε στην ηπειρωτικη Ελλαδα και αφηστε τα νησακια στην ησυχια τους!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από rachel Τρι Δεκ 14, 2010 4:54 pm

Ευχαριστουμε πολυ για ολες τις περιληψεις..... ))

Συνολικα για ολες τις εξελιξεις κραταω μονο την επανασυνδεση Λουκα-Νορας, αν και παλι φανταζομαι θα γινει βεβιασμενα και προχειρα..... Love!

Μου αρεσει που ο Λουκας εναντιωνεται απεναντι στον Ρουσσο, αλλα δεν μου αρεσει καθολου που σκεφτεται να αφησει την δικηγορια...... το ενδεχομενο να γινει τραγουδιστης δεν θελω καν να το σκεφτω...... wall
Τον θελω διπλα στην κοκκινομαλλα του στο δικηγορικο ΤΟΥΣ γραφειο, αφου πρωτα απολυμανθει ο χωρος απο μπουκλωτα καταλληπα.... Siga...
Αλλωστε πεθαινω για Λουκα με κουστουμι, γραβατα και χαρτοφυλακα...... Love! Love! Love!

Μπαινουμε σιγα σιγα και στο κεφαλαιο υιοθεσιας τεκνων Αραβαντινου (?) και αυτο προκαλει ενδιαφερον.... Thumbs up

Τα υπολοιπα περι "σπρωξιματος" , απολυτου ξενερωτα, ερωτες Ευας-Τετερη, Νταιζομπελλιαδας με αφηνουν παγερα αδιαφορη και βαριεμαι ηδη....... Sleep

Soso λατρευω τα σχολια σου, ειδικα τα περι ομοφωνιας ΦΙ-ΛΙ ΦΙ-ΛΙ!!! : respect :

Υ.Γ. Βραβευμενοι μας συγγραφεις καλο το "σπρωξιμο" αλλα σας εχει ξεφυγει τοσο η κατασταση που..... εχει γυρισει μπουμερανγκ ολο αυτο...... Nyxia

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 14, 2010 4:56 pm

@ rachel

Εγώ πάλι πιστεύω ότι καλό το σπρώξιμο, αλλά δεν τους έχει ξεφύγει! Γιατί απο δω το πανε απο κεί το πάνε πάλι στα παιδιά τα δικά "μας" το γυρνάνε!!! Wink
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Δεκ 14, 2010 5:14 pm

Ρεβεγιόν στο σπίτι της Μελίτας; Πάμε καθόλου καλά; Γραμμένους στα παλιά τους παπούτσια μας έχουν. Aς είναι μαζι με τον Απόλυτο, να την βάλουν να γυαλίζει το πάτωμα 5 φορές την μέρα. Ας την βλέπουμε 30 λεπτά μη τς στερήσουνε κ τη χαρά. Στην παρέα γιατί την χώνουν μου λέτε; Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι δεν γράφουν πλέον σενάριο, σπάσιμο στο κοινό τους κάνουν. Διασκεδάζουν με το να μας κάνουν τα νευρά τσαντάλια.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Δεκ 14, 2010 5:21 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Στέφανος, συντετριμένος απο την αποκάλυψη οτι η μητέρα του είναι δολοφόνος, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Μελίτας. Εκείνη τον βεβαιώνει οτι θα κρατήσουν την ζωή τους και την αγάπη τους, μακριά απο όλα αυτά.
Θυμίστε μου να δακρύσω σε αυτό το επεισόδιο........... Φαντάζομαι στο παρκέ θα γίνεται πάλι της............... παρηγοριάς vomit

Η Νόρα ζητάει απο τον Λουκά να την βοηθήσει με την υπόθεση της Εριέττας και να κάνει ένα μικρό ταξίδι στην Πάτρα, μιας και η έρευνα με τις υιοθεσίες την οδηγεί εκεί.

Και στο ταξίδι αυτό όλο και κάτι θα ανακαλύψει ο Λουκάς για τον αδελφό της Εριέττας... τον ίδιο δηλαδή....!!!!

Την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, η παρέα ετοιμάζεται για το ρεβεγιόν, στο σπίτι της Μελίτας.
Κατάλαβα..... Τα είπε όλα η Σμα..... ΣΟΥΗΔΙΑΑΑΑΑΑ.... soutien

Ο Στέφανος ακούει, καταλάθος, την Εριέττα να λέει στην Άννα οτι είναι ερωτευμένη μαζί του και προβληματίζεται.
Προβληματίζεται = Κολακεύεται.....!!!!

Αλλα και η Νταίζη μαθαίνει την ώρα που κρυφακούει οτι ο Θωμάς δεν είναι ο πραγματικός αδερφός του Μπέλλου.

Και άλλος κρυφακούει???? Ορίστε η απόδειξη οτι η Νταίζη και ο Στέφανος είναι αδέλφια... ΔΕΝ κρυφακούνε lol!
Κατά τα άλλα βαριέμαι λέμεεεεεε χρονιάρες μέρες.... Sleep

Την ώρα που αλλάζει ο χρόνος, ο Πέτρος αποκαλύπτει στην Αμαλία την αλήθεια για τον Λουκά.
Αμαλία εξοπλίσου με τάκτ.... soutien

Υ.Γ.--> Σ'ευχαριστούμε πολύ Βασού για τις περιλήψεις... ))
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από ellileo Τρι Δεκ 14, 2010 6:38 pm

πραγματικα ηθελα στην αλλαγη του χρονου να ειναι μονοι τους η νορα κι ο λουκας οπως περσυ!τι κριμα! Aww
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από dadela Τρι Δεκ 14, 2010 7:36 pm

30 δευερόλεπτα πριν την αλλαγή του χρόνου
Ρούσσος: Αμαλία έχω να σου πω κάτι πολύ σημαντικό.
Αμαλία: Σημαντικό ακούω, τι έγινε Ρούσσο πάλι μπλέχτηκες και θες εγώ να βγάλω το φίδι απ'την τρύπα?
Ρούσσος: Έλα ρε Αμαλία σοβαρέψου κάνε μου τη τελευταία χάρη του έτους και άκουσέ με.
Αμαλία: Σου έχω κάνει τόσες χάρες που έχουμε χάσει το λογαριασμό Ρούσσο,ε?
15 δευτερόλεπτα πριν την αλλαγή του χρόνου
Ρούσσος: Αμαλία , λοιπόν άκου, είναι ένα σημανιτκό ζήτημα που αφορά το Λουκά και την Εριέττα..
Αμαλία: Μην μου πεις πως ο Λουκάς τα έχει με την Εριέττα και εμείς τόσο καιρό προσπαθούμε μάταια να του τα ξαναφτιάξουμε με την Νόρα.Άκους εκεί ο Λουκάς, μου τις θέλει και δυο-δυο.Θα σε φτιάξω εγώ όμως,όλα στη Νόρα..(συγχυσμένη, πιάνει το ποτήρι της για να πιει κρασί)
5 δευτερόλεπτα πριν την αλλαγή του χρόνου
(Η Αμαλία πίνει κρασί)Ρούσσος: Λοιπόν, επειδή δεν πάμε πουθενά έτσι θα στο πω μια και καλή, Ο Λουκάς και η Εριέττα είναι αδέρφια.
Αλλαγή του χρόνου
Αμαλία : Φτύνει το κρασί στο πρόσωπο του Ρούσσου
Ρούσσος: Καλή χρονιά Αμαλία και σε εσένα.

: thanks :
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 14, 2010 9:32 pm

JESSIE έγραψε:Ρεβεγιόν στο σπίτι της Μελίτας??? Γιατί βρε παιδιά, δεν πιστεύω να έχουμε τίποτε χαζά πάλι όπως με το διαβόητο πάρτυ!

Η Αντιγόνη καλύπτει κάποιον σίγουρα, δεν είναι αυτή η δολοφόνος...
Ο Στέφανος είναι συντριμμένος γιατί η μάνα του σκότωσε τον Περικλή, και πού να μάθει οτι ο πατέρας του σκότωσε τον φυσικό πατέρα της Εριέττας! Και που να τα μάθει κι η Εριέττα! Αυτά είναι εμπόδια, όχι αστεία! Να δούμε πώς θα το αντιμετωπίσει η Εριέττα....
Να κι ο μπουναμάς για τις Εριεττικές, ο Στέφανος ακούει κατά λάθος την εξομολόγηση της Εριέττας οτι είναι ερωτευμένη με το Στέφανο! Ας το επεξεργαστεί λίγο στο μυαλό του, γιατί το έχει ψιλοχάσει από την στενή συναναστροφή με τη Μελίτα... Για να δούμε τι μας επιφυλάσσει ο νέος χρόνος!

Συμφωνω σε αυτα που λες!
Επίσης λιγος σεβασμος στο φιλοθεαμον κοινο που σας ακολουθει
3 χρονια στα Μυστικα κ αλλα τοσα απο προηγουμενες δουλειες σας!
Ελεος δηλαδη με το πουσαρισμα της Μελιτας που ντε και καλα την κολλάτε με την παρεα σε καθε ευκαιρια...
που η ΠΑΡΕΑ
ξαναλεμε φερνει τα νούμερα! ainta
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Δεκ 14, 2010 10:00 pm

Μετά το Μάνο τα κολοκυθάκια τα ανέλαβε ο Λουκάς; Ωχ... gibbs
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από sofia Τρι Δεκ 14, 2010 11:12 pm

Αντε Αμαλια παλι θα αφιερωσεις.
Θα σου δωσει καλο λογο ο Ρουσσος

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Δεκ 15, 2010 12:32 am

Ο Στέφανος, συντετριμένος απο την αποκάλυψη οτι η μητέρα του είναι δολοφόνος, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Μελίτας. Εκείνη τον βεβαιώνει οτι θα κρατήσουν την ζωή τους και την αγάπη τους, μακριά απο όλα αυτά.
Αχ τι υπέροχη σκηνή που θα είναι αυτή!!!

Ο Στέφανος ακούει, καταλάθος, την Εριέττα να λέει στην Άννα οτι είναι ερωτευμένη μαζί του και προβληματίζεται.
Ο Στέφανος θα καταλάβει έτσι ότι οι ανασφάλειες της Μελίτας δεν ήταν αναιτιολόγητες και πιστεύω ότι προβλήματίζεται για το πώς θα καταφέρει να προστατέψει την σχέση του με την Μελίτα.

Το ρεβεγιόν θα είναι πολύ ευχάριστο!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από kikitsa Τετ Δεκ 15, 2010 2:38 am


Καρ-Mik έγραψε:Η Νόρα ζητάει απο τον Λουκά να την βοηθήσει με την υπόθεση της Εριέττας και να κάνει ένα μικρό ταξίδι στην Πάτρα, μιας και η έρευνα με τις υιοθεσίες την οδηγεί εκεί.
Πατρα.... Σας θυμιζει κατι η Πατρα ή κανω λαθος...

εχω την εντυπωση οτι εκει εψαχναν τον υποτιθεμενο ξαδελφο του Νικολα τον Μανο
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από dadela Τετ Δεκ 15, 2010 1:17 pm

Αν θυμάμαι καλά, έτσι πρέπει να ήταν, γιατί ο Μάνος γεννήθηκε στην Πάτρα...
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty wraio eirini tha gineis senariografos.padws pisteuw pws tha pathei kai kanena eggefaliko!!! ;)

Δημοσίευση από maria pappa Τετ Δεκ 15, 2010 1:42 pm

dadela έγραψε:30 δευερόλεπτα πριν την αλλαγή του χρόνου
Ρούσσος: Αμαλία έχω να σου πω κάτι πολύ σημαντικό.
Αμαλία: Σημαντικό ακούω, τι έγινε Ρούσσο πάλι μπλέχτηκες και θες εγώ να βγάλω το φίδι απ'την τρύπα?
Ρούσσος: Έλα ρε Αμαλία σοβαρέψου κάνε μου τη τελευταία χάρη του έτους και άκουσέ με.
Αμαλία: Σου έχω κάνει τόσες χάρες που έχουμε χάσει το λογαριασμό Ρούσσο,ε?
15 δευτερόλεπτα πριν την αλλαγή του χρόνου
Ρούσσος: Αμαλία , λοιπόν άκου, είναι ένα σημανιτκό ζήτημα που αφορά το Λουκά και την Εριέττα..
Αμαλία: Μην μου πεις πως ο Λουκάς τα έχει με την Εριέττα και εμείς τόσο καιρό προσπαθούμε μάταια να του τα ξαναφτιάξουμε με την Νόρα.Άκους εκεί ο Λουκάς, μου τις θέλει και δυο-δυο.Θα σε φτιάξω εγώ όμως,όλα στη Νόρα..(συγχυσμένη, πιάνει το ποτήρι της για να πιει κρασί)
5 δευτερόλεπτα πριν την αλλαγή του χρόνου
(Η Αμαλία πίνει κρασί)Ρούσσος: Λοιπόν, επειδή δεν πάμε πουθενά έτσι θα στο πω μια και καλή, Ο Λουκάς και η Εριέττα είναι αδέρφια.
Αλλαγή του χρόνου
Αμαλία : Φτύνει το κρασί στο πρόσωπο του Ρούσσου
Ρούσσος: Καλή χρονιά Αμαλία και σε εσένα.

: thanks :
donti donti

Σε παρακαλώ να διαβάσεις τους Κανόνες του Φόρουμ, κάθε απάντηση πρέπει να έχει τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επικοδομητική για το θέμα συζήτησης.

Καλώς μας ήρθες

KatsaroYpotheto

maria pappa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 473 - Ημερομηνία 31/12/2010

Δημοσίευση από fay Τετ Δεκ 15, 2010 2:35 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Στέφανος, συντετριμένος απο την αποκάλυψη οτι η μητέρα του είναι δολοφόνος, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Μελίτας. Εκείνη τον βεβαιώνει οτι θα κρατήσουν την ζωή τους και την αγάπη τους, μακριά απο όλα αυτά
.

Όπως πάντα νοιάζεται μόνο για τον εαυτό της και να περνάει αυτή καλά. Όπως τότε που ετοιμαζόταν να πάνε στο Παρίσι ενώ η Εύα και το παιδί της κινδύνευαν και επιπλέον και το δικό της παιδί είχε προβλήματα και αρνιόταν να πλησιάσει το Στέφανο. Αλλά είπαμε, η Μελίτα έχει σαν κέντρο του σύμπαντος τον εαυτό της και τη δική της ευτυχία.

Η Νόρα ζητάει απο τον Λουκά να την βοηθήσει με την υπόθεση της Εριέττας και να κάνει ένα μικρό ταξίδι στην Πάτρα, μιας και η έρευνα με τις υιοθεσίες την οδηγεί εκεί. Την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, η παρέα ετοιμάζεται για το ρεβεγιόν, στο σπίτι της Μελίτας.

Τι δουλειά έχει η Μελίτα να κάνει ρεβεγιόν με την παρέα; Αφού ποτέ δεν ήταν μια από αυτούς. Ας γιορτάσει την Πρωτοχρονιά με το Στέφανο που είναι ο μόνος που την ενδιαφέρει κι ας σταματήσει επιτέλους να χώνεται στην παρέα. Δεν ανήκει εκεί, ούτε θα ανήκει ποτέ.

Ο Λουκάς αναλαμβάνει το μαγείρεμα, με όλα τα ευτράπελα που προκύπτουν.

Για να πω την αλήθεια, κι εμένα θα μου άρεσε ο Λουκάς και η Νόρα να κάνουν Πρωτοχρονιά οι δυο τους όπως και πέρυσι.

Ο Στέφανος ακούει, καταλάθος, την Εριέττα να λέει στην Άννα οτι είναι ερωτευμένη μαζί του και προβληματίζεται.

Γιατί να προβληματίζεται; Ας κάνει τη ζωή του με τη Μελίτα κι ας αφήσει την Εριέττα να το ξεπεράσει μόνη της. Ας κρατήσει απόσταση, άλλωστε αυτό δεν θέλει και η άλλη;

Αλλα και η Νταίζη μαθαίνει την ώρα που κρυφακούει οτι ο Θωμάς δεν είναι ο πραγματικός αδερφός του Μπέλλου
.

Αδιάφορο.

Την ώρα που αλλάζει ο χρόνος, ο Πέτρος αποκαλύπτει στην Αμαλία την αλήθεια για τον Λουκά.

Επιτέλους άρχισε να μιλάει κι αυτός. Αλλά δεν θα τη βγάλει καθαρή, έχει να αντιμετωπίσει πολλά και έχει τεράστια ευθύνη που έκρυβε μυστικά τόσα χρόνια. Μια που το λέει στην Αμαλία φαντάζομαι δεν θα μείνει για πολύ ακόμα κρυφό.

πηγή: iShow.gr
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης