Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

+30
almaresi
rachel
anastasia20
Cancoon
fay66
ebelina2007
sifantid
aggeliki
DESPOINA
katie007
nefelik
νοριτσα
MARINAKI_AGAPI_97
Ezantakou
Caroline
PrincessRachel
fay
Antigoni!
Lyn
verile_mistika
taradoula
JESSIE
Καρ-Mik
FieryRed
pasxalitsa
soso
KatsaroYpotheto
loukitsa
marakii
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_lcap34%Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_rcap 34% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_lcap35%Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_rcap 35% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_lcap24%Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_rcap 24% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 62
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 14, 2010 6:41 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από marakii Τρι Δεκ 14, 2010 8:10 pm

Το σημερινό επεισόδιο κατα τη γνώμη μου ήταν πολύ ωραίο είχε την ένταση του δικαστιρίου και μου θύμισε τα Μυστικά του 1ου κύκλου
θα 3εκινήσω με αυτά που με στεναχώρησαν
1)Δεν μου άρεσαν τα χτυπήματα κάτω από τη μέση εκ μέρους του κυρίου Ρούσσου
2) κατά τη γνώμη το να απειλίσουν τις κοπέλες με μύνηση ήταν ακραίο
3) μου ήρθενα δείρω τη Λαζαρίδαινα όταν είπε ότι όλα είναι ψέμματα
και πάμε στα ευχάριστα
στην αρχή δεν το πίστευα πως ο Λουκάς δεν είπε κάτι ότν ο Ρούσσος μίλησε για μύνηση μετά όμως είδα το βλέμμα του και κατάλαβα οτί πραγματικά τον πονάει πολύ τον γλυκούλη μου
Η Δάφνη δεν μπορεί να κρατίσει κακία
χάρηκα που ο Λουκάς τάπωσε με τον τρόπο του την Λαζαρίδαινα
Λάτρεψα τον έμμεσο τρόπο με τον οποιο η Νόρα υπερασπίστηκε τον Λουκάκο της
Χάρηκα αφάνταστα την Αμαλία που ήταν πολιτισμένη και τάπωσε τον Ρούσσο...
Γέλασα με τις γκριμάτσες του Κατρανίδη και με το διάλογο Λαζαρίδη-Νταίζη
και χάρηκα πολύ που είδα το Νοράκι μου να γελά μου είχε λείψει το χαμόγελο της
Επίσης πιστεύω πως καλά θα κάνει η Νόρα που θα πει για την δωροδοκία βαίβεα ο Λουκάς όντως δεν το ή3ερε αλλά νομίζω οτί αυτό είναι το σωστό
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 14, 2010 8:11 pm

• Το ξεκίνημα της δίκης συναρπαστικό!
• Το υφος της Μπεκρουλιτας αθλιο ουτε δικαστης Αρειου Παγου τετοιο τουπέFskl
• Η Νόρα (σε μερικα σημεία) και Νικόλας εκνευριστικοί
• Δαφνη και Ευα για τη μηνυση μιλησε ο Ρούσσος όχι ο Λουκάς που ηταν κουρελι με τις εξελιξεις και φανηκε στο βλέμμα του, που είναι υπάλληλος του γραφειου του άρα όλες οι επιθεσεις σας δεκτες αλλα αδικες! Δυστυχως δεν μπορει κανεις ακομα να αποδειξει ότι οι αποπειρες εγιναν από την Καρταλω…
• Η Μπεκρουλιτα τι δουλεια εχει μετα τη δικη στο σπιτι της Νόρας με τα κοριτσια;
• Ο Λουκάς δειχνει κάθε μερα την ηθικη του και το ακέραιο του χαρακτηρα του, μιλησε εντονα στην Καρταλω και ειπε ξεκαθαρα πως αν γινουν μηνυσεις αυτος αποσυρεται από τη δικη…
• Στεφανος και Εριετα αχ αυτή η απαράμιλλη χημεια Σταυρου-Λαμπου, δυστυχως τον χαντακωνουν τον ανθρωπο με άλλες
• Η Μπεκρουλιτα ξινομούρα σαν να της ετριψαν λεμονι στα μουτρακια, κατινα ως εκει που δεν παει, ας συνεχισει ετσι να την ξαποστειλει ο Στεφανος για να μεγαλουργησει υποκριτικα ο ίδιος!Fskl Fskl
• Ο Τερης με σκλαβωνει μερα με τη μερα ειδικα για το ποσο στηριζει το Λουκά
• Η Ειρωνεια της Θεαρας στην οχια μοναδικη
• Η Δαφνη εχει ακομα αισθηματα και λογικη και μπορει να ξεχωρισει, γι αυτό και σκεφτηκε το Λουκα και τον συμπεριέλαβε στο βραδινο τραπεζι.

Μου άρεσε που στα κορίτσια η Νόρα υπερασπιστηκε το Λουκά, στο θεμα με τις μηνυσεις..! Love!

Σημερα ηταν δυνατο επεισόδιο και ο Πετρακης ΣΑΡΩΣΕ!: respect : : respect :
Μου άρεσαν πολύ Γεωργονη, Ξυλά, Σταυρου, Παπαδημητρίου και Ρωμανιδης στον ρολο του δικαστη! : respect : : respect :
Από τη μια εκνευρίστηκα από την άλλη όχι και για να ειμαι ετσι σημαίνει ότι άξιζε σαν επεισοδιο.
Η ψηφος μου σε λιγο θα πέσει...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 14, 2010 8:14 pm

Αριαδνάκι συμφωνώ σε όλα!!!

Το ύφος της Παπαδημητρίου στη Νταίζη ΘΕΙΚΟ!!! Έλιωσα lmao

Η Μελίτα γιατί κάνει ζήλιες? Δεν θυμάται ότι όταν εκείνη είχε "επαγγελματικά" ραντεβού με το Στέφανο τα κρατούσε κρυφα? Ε αφού της το λέει αθώο θα έπρεπε να το βγάζει.. Ακόμα και τη σκιά μας φοβόμαστε ε? Καλάαααα να πάθεις!!! Πόσο το ευχαριστιέμαι δεν λέγεται!!!

Η Εύα ΘΕΑ στο δικαστήριο και το βλέμμα της απίστευτο!!! Με το Λευτέρη δεν το συζητώ! Τον μισώ! Τον μισώ! Τον μισώ! sisi
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 14, 2010 8:20 pm

loukitsa έγραψε:• Το ξεκίνημα της δίκης συναρπαστικό!
• Το υφος της Μπεκρουλιτας αθλιο ουτε δικαστης Αρειου Παγου τετοιο τουπέ Fskl


Και τέτοιο κότσο,επισης,Θεότητα! Fskl Fskl Fskl
Ήμαρτον livani

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Δεκ 14, 2010 8:27 pm

soso έγραψε:
loukitsa έγραψε:• Το ξεκίνημα της δίκης συναρπαστικό!
• Το υφος της Μπεκρουλιτας αθλιο ουτε δικαστης Αρειου Παγου τετοιο τουπέ Fskl


Και τέτοιο κότσο,επισης,Θεότητα! Fskl Fskl Fskl
Ήμαρτον livani


Άλλο κακό να μη μας βρει...
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Δεκ 14, 2010 8:38 pm

Μου άρεσε το σημερινό. Είχε ένταση και με κράτησε και με κάνει να θέλω να δω τη συνέχεια (αυτό θα έπρεπε να συμβαίνει συνεχώς αλλά...)

Μου άρεσε για δεύτερη συνεχόμενη φορά η Κα Παπαδημητρίου που με κέρδισε με την εναλλαγή και των εκφράσεων και προσώπων! : respect : Είπε την πιο σωστή έκφραση που όχι μόνο την πιστεύω αλλά νομίζω ότι συμβαίνει σε μεγαλύτερο ή μικρότερο βαθμό στις ζωές όλων "Όλα εδώ πληρώνονται"

: respect : Πετράκη, Δρακουλάκη όπου τους βρήκα άψογους. Διαφωνώ με τις αγαπητές συμφορουμίτισσες δεν την βρήκα καθόλου εκνευριστική. Νομίζω ότι παίζει το παιχνίδι της δίκης μια χαρά, είναι παιχνίδι εντυπώσεων το δικαστήριο και δεν τη βλέπω να μασάει, μια χαρά τα είπε... Και τις αμφιβολίες έσπειρε και τον ειρμό των αντιδίκων διέκοπτε και μια χαρά φάνηκε να μη κλονίζετε από τις απειλές των μηνύσεων. Την αλήθεια μου; Με εκνευρίζει δεις που παρουσιάζουν το Λουκά κακομιράκο. Δεν είναι το παλικάρι μας κακομιράκος είναι άκυρο έτσι πως τον παρουσιάζουν τελευταία!

Μελίτα - Στέφανος: τί 'χες Γιάννη τι 'χα πάντα; Τι κάνεις Γιάννη; κουκιά σπέρνω. Μια χαρά αντιγραφή επικόλληση η σκηνή από τα παλιά... Ούτε ατάκα δεν άλλαξε!

Αμαλία - Πέτρος : respect : Α, ρε έρμε Πέτρο τι σου ξημερώνει!!!!! Αν και ανευ ουσίας σκηνή, με ξετρέλαναν!!! : respect :

+1 Για τη Νόρα που υπερασπίστηκε τον Λουκά για τα σωστά του αυτή τη φορά!

+1 Για την Εύα και την Δάφνη που δε μασάνε και τα είπαν όλα όσα έπρεπε, χωρίς αποδείξεις ναι μεν αλλά ήταν η αλήθεια!
Η ιδέα μου είναι ή η Εύα σήμερα ήταν μια κούκλα; Το ίδιο και η Δάφνη που επιτέλους της ίσιωσαν το μαλλί!

Αύριο η συνέχεια!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 14, 2010 8:40 pm



Απ τα πάρτι με χαρτοσακούλες προτιμώ τις δίκες με όλα τους τα κουλά.lmao

Βλέπει κανείς πράματα και θάματα.

Ο Λουκάς τώρα κατάλαβε οτι συμμάχησε με το διάολο και φαινόταν να θέλει να ανοίξει η γη να τον καταπιεί. Ειδικά όταν άκουσε το Ρουσσο να μιλάει για μυνήσεις κατά της Δάφνης και της Εύας φαινόταν σαν να του έριχναν ζεματιστό νερό. Πληρώνει την επιλογή του. Βλέπεις αυτός είναι φεγγαροπετρίτης και οι συγκεκριμένοι πληρώνουν πάντοτε όχι σαν κάτι άλλους ainta

Η Δάφνη στην κατάθεσή της περιέγραψε τα γεγονότα εξιστόρησε και τα καμώματα της γιαγιάς του έτους 2010 εισέπραξε και μια απειλή και τα πήρε στο κρανίο. Ποιός μπορεί να την κατηγορήσει; Όμως στο φίλο της πρόσφερε ένα πιάτο φαγητό αποδεικνύοντας οτι παρά τα λάθη του στέκεται δίπλα του.

Η Εύα πάλι δεν μπορούσε να χωνέψει οτι οι ίδιοι άνθρωποι που κάποτε την προστάτευαν τώρα θέλουν να την μηνύσουν επειδή τολμάει να εξιστορεί τα γεγονότα. Η Ξυλά απ τη μεριά της αποδεικνύοντας οτι πρωταγωνίστρια δεν σε κάνουν τα κοντινά πλάνα αλλά η δυνατότητά σου να περνάς συναισθήματα έστω και με ελάχιστη συμμετοχή την ώρα που κοίταξε το Λουκά ήταν απλά Θεά.: respect :

Της Μελίτας της είπαν κάνε κότσο τα μαλλιά σου να φανεί η αρχοντιά σου και κατάλαβε οτι αν δείξει σοβαροφανής και βλοσυρή θα προαχθεί σε αρεοπαγείτη. Τί ύφος ήταν αυτό καλέ; Εκατό καρδιναλίων και βάλε Τόσο κόπο κάνουν να την περιλαμβάνουν σε κάθε πλάνο σου λέει να έχω το ανάλογο ύφος. lol!

Ο Στέφανος ξέρουμε γιατί αμέσως μετά τη δίκη έπινε καφεδάκι με την Ερι; Το δικό τους είναι το μεγαλύτερο παράδοξο αυτής της δίκης. Αφού συμπαραστάθηκε στη μανούλα που προσπαθούν άδικα να την καταδικάσουν για φόνο μετά πήγε για καφεδάκι στο σπίτι της συνεργάτιδος που τι σύμπτωση είναι αυτή που τραβάει τη μανούλα στα δικαστήρια

Το Μελιθρόνι πήρε τον απολυτούλι του τηλέφωνο να του κάνει γουτσου γουτσου και τον πέτυχε να εργάζεται με την Ερι. Ε και να σας έβλεπε να πίνετε καφεδάκια που της πουλάς μούσι οτι δουλεύειες Στεφανούκο μαύρο φίδι που θα σε έτρωγε Του έκανε και μια νερόβραστη σκηνούλα οπότε πήρε φιλάκι κι όλα καλά. Ρίχτε τους καλύτερα στο παρκέ γιατί το ομιλείν δεν τόχει το κορίτσι

Ο Λευτεράκης υπερασπίζεται το Λουκά στην Εύα. Απο που κι ως που δεν έχω καταλάβει. imarton Οφείλω όμως να ομολογήσω οτι αρχίζει σιγά σιγά να βρίσκει πατήματα. Τέλος πάντων ας την αφήσει κάποιος να ξεσπάσει αυτή την γυναίκα. Η μόνη που έχει κάθε λόγο να αισθάνεται πληγωμένη απ την απόφαση του Λουκά να υπερασπιστεί την Αντιγόνη είναι αυτή. Περίμενα οτι ο Λουκάς θα πήγαινε απ το σπιτι της ή τέλος πάντων θα προσπαθούσε να απολογηθεί στην Εύα αλλά μπααααααααα. Είπαμε η Ξυλά είναι πολύ πολύ πολύ κουρασμένη και πολύ πολύ πολύ ακριβή ίσως.

Aυτή η Εύα εντελώς ηλίθια. Αντί όταν έβγαινε το διαζύγιο να ξεκατινιαστεί σαν τη Μελιτζούλια και να πάρει το σπίτι του Στέφανου για πάρτη της όπως έκανε το Μελιτόνι με το σπίτι του Μάνου το άφησε και κατσικώθηκε εκεί η πονεμένη Νταιζάρα.

Αυτός ο Μπέλλος δεν ντρέπεται την κατηγορεί οτι δεν είναι πιστή. Άκου εκεί να διαδίδει οτι τάχει με το Χρήστο!!!!! Ντροπής πράγματα που έλεγε κι η γιαγιά μου

Εγώ πάντως με το Μπέλλο διασκεδάζω απίστευτα. Λατρεύω τον υψηλό δείκτη ευφυίας του. Το παλικάρι ακόμη δεν έχει κατανοήσει την ένοια του εγώ και μιλάει για τον εαυτό του στο τρίτο ενικό. Νομίζω είναι δείγμα νοητικής στέρησης το συγκεκριμένο.

Η Αντιγόνη πάντως το κοριτσάκι της το ξέρει καλά κι η ειρωνία της εκπληκτική.

Η Αμαλία πρόσφερε τελευταίο δείπνο στο Ρούσσο με γεμιστά απ την ταβέρνα. Μελαγχόλησα όταν θυμήθηκα τα πρώτα επεισόδια της σειράς και την ιστορία με τα γεμιστά Θυμήθηκα πόσα περίμενα τότε απ τη σειρά και τι βλέπω τώρα. Κρίμα. Snif

Είμαι περίεργη αν η Αμαλία θα αφηνιάσει όταν την καλέσουν για κατάθεση κι αν ο Στέφανος παραδεχτεί οτι η μανούλα του και η αδελφούλα του ήθελαν να στείλουν την Εύα και τον Αγγελο στον άλλο κόσμο

Αναρωτιέμαι ποιός στέλνει τις φωτογραφίες στη Νόρα. Ελπίζω να μάθουμε ποιός κρύβεται πίσω απ όλα αυτά και να μη μείνουμε με την απορία. Ζητάω πολλά ε; Και πέρσι υποτίθεται θα μαθαίναμε ποιός σκότωσε το Χατζηβασιλείου και ακόμη το ψάχνουμε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Δεκ 14, 2010 8:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Αναρωτιέμαι ποιός στέλνει τις φωτογραφίες στη Νόρα. Ελπίζω να μάθουμε ποιός κρύβεται πίσω απ όλα αυτά και να μη μείνουμε με την απορία. Ζητάω πολλά ε; Και πέρσι υποτίθεται θα μαθαίναμε ποιός σκότωσε το Χατζηβασιλείου και ακόμη το ψάχνουμε

Μπέλλος στο χαλαρό...

Μην ξεχνάς, ήταν μια μεγάλη αγάπη Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 13379 Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 382640
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Δεκ 14, 2010 8:45 pm

Ηταν πολύ καλό το σημερινό, είχε όλη την ένταση της αντιδικίας, λυσσαλέα θα την έλεγα, και επίσης απίθανες ερμηνείες από όλους....
Η Νταίζη και η Εύα, φοβερές στο κατηγορητήριό τους, κι έρριχναν τρομερά βλέμματα στο Λουκά, ο οποίος έβραζε στο ζουμί του ο άνθρωπος... Αφού ξέρει οτι άνευ αποδείξεων, τίποτε δεν στέκει μπροστά στην δικαστική έδρα, τι να πεί? Ο Ρούσσος, όσο χρειαζόταν ψυχρός και αποστασιοποιημένος, απειλεί με μηνύσεις για δημιουργία εντυπώσεων στους ενόρκους, αλλά ξέρει κι αυτός οτι καμμία μήνυση δεν θα γίνει απ'αυτόν τουλάχιστον....
Κατόπιν μόνοι τους με την Αντιγόνη, τις το ξεκαθάρισαν και οι δύο οτι δεν υπάρχει περίπτωση να πέσουν μηνύσεις, όμως εκείνη άλλα σχέδια έχει, όταν αθωωθεί.... Κι εδώ έκανε τη σωστή κίνηση ο Λουκάς, πήγε και βρήκε το Στέφανο... Κι ο Στέφανος δεν δίστασε να την αδειάσει τη μανούλα, λέγοντάς της οτι θα τα πεί όλα στο δικαστήριο αν τολμήσει να μηνύσει τη μάνα του παιδιού του και τη Δάφνη.... Γιατί ο Στέφανος έχει το δικό του κώδικα ηθικής και κάνει πάντα αυτό που θεωρεί δίκαιο και σωστό, βάζοντας τα προσωπικά του αισθήματα παράμερα....
Μου άρεσε επίσης η σκηνή του Λευτέρη με την Εύα, ο Λευτέρης έχει αυτό το ντόμπρο και φέρνει ισορροπίες, κάτι που θα κάνει πολύ καλό στην Εύα, όταν είναι μαζί του.... Μακάρι να βρεί μιά διέξοδο γιά την υπόθεση των διαμαντιών, που τον βαραίνει και τον ίδιο, για να μπορέσουν αυτοί οι δύο να προχωρήσουν....
Στέφανος και Εριέττα, ωραία σκηνή, ώσπου χτύπησε το τηλέφωνο για το καθημερινό τσεκάρισμα..... Και αργότερα, χτυπάει το κουδούνι, ανοίγει την εξώπορτα η Μελίτα και λέω τώρα θα αρχίσει τα μωρό μου και αγάπη μου και τους βαρειαστεναγμούς, αλλά είναι σε άλλο mood, της χάλασε τη διάθεση η Εριέττα και τώρα δεν φροντίζει να "διαφυλάξει" τη σχέση τους, αλλά βγάζει όλη της τη ζήλεια ολοφάνερα.... Τουλάχιστον δείχνει τι αισθάνεται, για να καταλάβει κι ο άλλος οτι τίποτε δεν άλλαξε, παραμένει τόσο ολιγόπιστη όσο ήταν πάντα μαζί του....
Ο Λουκάς είναι σταθερά το πηγαίο χιούμορ της παρέας, ακόμη κι όταν όλοι τον βρίζουν.... Το πώς γέλασα στην επίσκεψη στης Δάφνης με τις ατάκες του δεν λέγεται... Επίσης η Δάφνη είναι ψυχούλα, δεν πρόκειται να τον αφήσει να φύγει χωρις να τον φιλέψει, ενώ ο Νικόλας έχει κι αυτός .....Λυτραίικο αίμα, πώς να το κάνουμε!
Επίσης η Μελίτα καλά περνάει να παριστάνει το δικηγόρο στη δίκη, να ρίχνει άγρια βλέμματα δεξιά αριστερά, να "συσκέπτεται" με τη Νόρα, να συμμετέχει στις κουβέντες των κοριτσιών μετά, αλλά όταν της ζητηθεί να πάρει το μέρος τους ανοιχτά, τότε .....κολλώνει, σου λέει κι αν αυτό με κάνει να χάσω τη χορηγία του ....μπαμπά, τι γίνεται???
Τώρα η Νταιζούλα διαλέγει υπνοδωμάτιο στη βίλλα, ενώ ο Στέφανος θα έπρεπε να μείνει στο σπιτάκι του......σκύλου!!! Παρεμπιπτόντως, θα ήθελα πολύ να δώ το Στέφανο στο σπίτι του κήπου, μόνο του φυσικά, να τον δώ στα απλά καθημερινά πράγματα, να κοιμάται, να φτιάχνει πρωινό κλπ.. Είναι πολύ αυτό που ζητάω????
Αμαλία Ρούσσος, πολύ κακό για το τίποτε, γιά ένα όνομα, για μιάν Ελένη, που λένε..... Εξαιρετικοί και οι δύο τους πάντως. Αύριο ποιός θα επιζήσει μετά την κατάθεση της Αμαλίας, δεν ξέρω, θα δούμε.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 14, 2010 8:46 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αναρωτιέμαι ποιός στέλνει τις φωτογραφίες στη Νόρα. Ελπίζω να μάθουμε ποιός κρύβεται πίσω απ όλα αυτά και να μη μείνουμε με την απορία. Ζητάω πολλά ε; Και πέρσι υποτίθεται θα μαθαίναμε ποιός σκότωσε το Χατζηβασιλείου και ακόμη το ψάχνουμε

Μπέλλος στο χαλαρό...

Μην ξεχνάς, ήταν μια μεγάλη αγάπη Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 13379 Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 382640


Συγνώμη αλλά αν απ όλους αυτούς τους έξυπνους και τους εκδικητές μας βγεί ο Μπέλλος το καθυστερημένο απο πάνω θα φάω τις κοτσίδες μου δεν θα το γλυτώσω. lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Δεκ 14, 2010 8:47 pm

Σύντομη διόρθωση στο προηγούμενο πόστ μου , εννοώ η Εύα και η Δάφνη, στο κατηγορητήριό τους......
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από taradoula Τρι Δεκ 14, 2010 8:57 pm

Το σημερινό επεισόδιο είχε ένταση και ομολογώ ότι μετά από πολύ καιρό μου κέντρισε το ενδιαφέρον...

Αμαλία: Τα πήρε όλα κι έφυγε.
: respect :

Η Κα Παπαδημητρίου στη σκηνή με τη Νταίζη όλα τα λεφτά και οι ατάκες το ίδιο...

Ο Μπέλλος τελικά μας βγήκε γάτα με διπλοπέταλα...προσκυνώ.

Μου άρεσαν οι σκηνές της δίκης και τα βλέμματα ανάμεσα στο Λουκά και τη Νόρα.
Μπράβο στο Λουκά που είπε στην Αντιγόνη ότι δε θα προδώσει τα αδέρφια του και επίσης μπράβο στη Δάφνη που δέχτηκε το Λουκά.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 14, 2010 9:01 pm

Μαρία (FieryRed) κι εμένα με εκνευρίζει απίστευτα όλο αυτό με το Λουκά όπως λές!!!

Σήμερα έδιωξα τρεις ανθρώπους που ήρθαν στην εταιρία μας ψάχνοντας για δουλειά. Είναι απίστευτα τραγική η κατάσταση της χώρας μας! Στις 4 φίλες μου οι 2 ψάχνουν για δουλειά, σε λίγο οι 3 και μάλιστα η μία πάνω από χρόνο. Βλέπω τηλεόραση για να ξεχνιέμαι και βλέπω το Λουκά που έχει μια χαρά δουλειά ΚΑΙ σπίτι να τριγυρνά και να ζητιανεύει, άκουσον άκουσον, ένα πιάτο φαϊ? Έλεος την τύχη μου την ξελογιάστρα έλεος!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Δεκ 14, 2010 9:05 pm

Δίκης η συνέχεια λοιπόν με αλήθειες να διαταράσσουν τις σχέσεις και τις ισορροπίες.
Αν εξαιρέσεις την -θέλω να φάνε όλα τα ελληνόπουλα σήμερα το φαί τους- γραμματέα, θρίλερ αμα τη εμφανίσει, Κατρανίδης-Δρακουλάκη-Πετράκης- Γεωργόνη πάρα πολύ καλοί.
Η κ. Παπαδημητρίου μίλησε με το βλέμμα και τις εκφράσεις της, ενώ η Φαίη Ξυλά ακόμα μια φορά απέδειξε οτι είναι η ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ της σειράς.

ΥΠέροχη σκηνή Νταίζης-Χρήστου, εδώ Υπάρχει ένας Έρωτας μεγάλος (είμαι fan) και χημεία και ταλέντο... oscar

Πολύ καλοί ακόμα μια φορά Εριέττα-Στέφανος, η χημεία που λέγαμε, απλά και φυσικά με τις κούπες από το (Σκλαβενίτη είναι της έδινε πέρυσι δώρο, γιατί δεν μου αρέσει να σας αφήνω στο σκοτάδι)

Και ύστερα ήρθε η Κατίνα. Τον ζάλισε τον Χριστιανό, ήρωας δεν το συζητώ αλλά έκανε μετά η κοπέλα την Υπέρβασή της. Ναι όταν μπήκε ο Λουκάς και "κατηγόρησε" την Αμαλία, τη μανούλα ξέρετε, το κατινάκι την υπερασπίστηκε. Εκείνη την ώρα δάκρυσα, σκούπισα τα δάκρυα μου και τα κράτησα να της τα στείλω, μπορεί να τα χρειαστεί....

Μια απορία. Διακτινίζονται σε αυτή τη σειρά; 2 σκηνές Αντιγόνης στο καπάκι, Από το μελιτόσπιτο στο Καρταλόσπιτο ο Στέφανος, για μια εξαιρετική όπως πάντα σκηνή με την Αντιγόνη και τον δικό του ιδιότυπο κώδικα ηθικής να ξεπερνά συναισθήματα. Και ύστερα ήρθε και η κόρη και μαζί με τη μάνα κέντησαν. Η μια έκοβε η άλλη έραβε. Πάντα απολαυστικές...

Σήμερα ξαναθυμήθηκα πόσο υπέροχη ηθοποιός είναι η Βάνα Πεφάνη, όταν έχει κείμενο που δεν την κάνει Κατίνα. Μετρημένη στη σκηνή με τον Κατρανίδη.

Για φινάλε....
Κατρανίδης-Πεφάνη- Παπαδημητρίου-Ξυλά-Κασσανδρινός- Δρακουλάκη- Πολυχρονίδη-Πετράκης-Σταύρου oscar

Και από ένα oscar στις συνήθεις αγαπημένες συμφορουμίτισσες

Καλό βράδυ Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Δεκ 14, 2010 9:07 pm

Δολοφονικα βλεματα σημερααα το επεισοδιο..

1.Ο Λουκας ολο και πιο πολυ καταλαβαινει που εμπλεξε ...Και τωρα πληρωνει την επιλογη του.Με το να εισπραττει τα βλεμματα των φιλων του
2.Ο Ρουσσος καλος,χρυσος αλλα μου την εσπασε υπερβολικα οταν ειπε για τις μηνυσεις ..
3.Ερι φοβερη ...
4.Ειπε η Αμαλια να φερθει πολιτισμενα αλλα ο Ρουσσος παλι δεν ηθελε να τις μιλησει .. : respect : στην Αμαλια ο Πετρος τωρα ηθελε και τα επαθε...
4.Να κατι που δεν ειχε κανει ποτε η Μελιτα να ζηλεψει lmao lmao . lmao Μαζεψε την !!!

Αυτα...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Δεκ 14, 2010 9:08 pm

JESSIE έγραψε:
Επίσης η Μελίτα καλά περνάει να παριστάνει το δικηγόρο στη δίκη, να ρίχνει άγρια βλέμματα δεξιά αριστερά, να "συσκέπτεται" με τη Νόρα, να συμμετέχει στις κουβέντες των κοριτσιών μετά, αλλά όταν της ζητηθεί να πάρει το μέρος τους ανοιχτά, τότε .....κολλώνει, σου λέει κι αν αυτό με κάνει να χάσω τη χορηγία του ....μπαμπά, τι γίνεται???

Αυτό που κάθε λίγο και λιγάκι σκύβει και λέει κάτι στη Νόρα μου τη δίνει αφάνταστα!!
Μπορεί βέβαια να συμμετεχει παντού και συμφωνεί με τα κορίτσια, αλλά δε νομίζω ότι φοβάται μη χάσει τη χορηγία του μπαμπά. Κάποιου άλλου τη "χορηγία" φοβάται μη χάσει. Κάτι άλλο την τρώει και την καίει.....σου λέει, η Εριέττα καραδοκεί!!

lmao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lyn στις Τρι Δεκ 14, 2010 9:11 pm, 1 φορά
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Δεκ 14, 2010 9:09 pm

Θέλω την βοηθειά σας...Είχα πάει οδοντίατρο ( : scream : ) την τύχη μου και δεν το είδα.... : curse : Αξίζει να το δω ή να διαβάσω βιολογία ξανά???
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 14, 2010 9:09 pm

Πραγματικά ήταν καλό το σημερινό! livani
*Αποφασιστικότητα Ευας και θεϊκό βλέμμα Ξυλά στο τέλος : respect :
*Λουκακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο..Πόσο τον λυπήθηκα σήμερα,ειδικά,όταν κατέθετε η Εύα για τις απόπειρες,σε μια εκ των οποίων ήταν παρών Snif Snif Snif
*Δαφνη παρμένη μετά την κατάθεσή της ,όλα τα λεφτά!
*Μέχρι και το Στέφανο συμπαθώ σήμερα Razz Razz
*Να ενημερωθεί ο εμβληματικός κότσος δίπλα στην πρωταγωνίστρια της δίκης,ότι δεν κλήθηκε να παίξει τον Κόκκινο,αλλά τη γραμματέα που επειδή α-γα-πα-με,χώνουμε αδιακρίτως παντου! soutien
*Ο Μπισμπι μ'αρεσε εξ αρχής..Τώρα ακόμη περισσότερο!Δώσε,Τέρι,δώσεεεεεεεεεεεεε! soutien
*Την Νταίζη τη σκυλοβαριέμαι,τέλος!Αλλά με το Χρήστο,μ'αρεσει τρε-λά!
*Η Αντιγόνη που θα κάνει και μηηηηηηηηηννννννννννννννννύσεις.. imarton
*Λουκάκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Snif Snif Snif Snif Snif Snif
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Δεκ 14, 2010 9:13 pm

Το σημερινό επεισόδιο το βρήκα καλό κυρίως γιατί άρχισε επιτέλους λίγη δράση και πλέον δεν υπάρχει χρόνος για βλακείες. Παραφράζοντας λίγο το Λουκά, ''έχουμε και μια δίκη'' και πρέπει να επικεντρωθούμε σ' αυτήν.
Μου θύμισε και μένα παρόμοιες σκηνές του πρώτου κύκλου και ευελπιστώ ότι τα επεισόδια βελτιώνονται.
Ήταν φυσικό να υπάρχει ένταση μετά τις καταθέσεις Δάφνης και Εύας για τις απόπειρες και ομολογώ ότι λυπήθηκα το Λουκά εκείνη την ώρα που ο δικαστής ρωτούσε αν υπάρχουν αποδείξεις, γιατί ο Λουκάς ήταν παρών στην τρίτη απόπειρα κατά της Εύας και θα μπορούσε να το βεβαιώσει αν δεν ήταν αντίδικοι. Θυμήθηκα ανάλογη σκηνή στον πρώτο κύκλο που η Νόρα τον κάλεσε να καταθέσει υπέρ του Μάνου ενώ εκπροσωπούσε την Αμαλία και αναρωτήθηκα τι θα συνέβαινε αν σηκωνόταν και επιβεβαίωνε τη μαρτυρία της Εύας. Όταν η Εύα γύρισε και τον κοίταξε επίμονα εκείνος απέφυγε να την κοιτάξει και ήταν φανερό πόσο χάλια ένιωθε εκείνη την ώρα. Αργότερα όμως τον θαύμασα όταν μίλησε έξω από τα δόντια στην Αντιγόνη (και μάλιστα στον ενικό) και της είπε το αμίμητο '' δεν θα πάω εγώ ενάντια στα αδέρφια μου για σένα'' . Πραγματικά υποκλίθηκα τόσο στη στάση του Λουκά όσο και στον Παναγιώτη, ήταν συγκλονιστικός. Θεωρώ το Ρούσσο κύριο υπεύθυνο που ο Λουκάς βρίσκεται σε τόσο δεινή θέση, αποκομμένος από τους φίλους του, αντίπαλος με τη Νόρα στη δίκη και πιο μόνος από ποτέ. Ελπίζω να καταλάβει πόσο κακό έχει κάνει στο παιδί αυτό που δηλώνει ότι το αγαπάει σαν γιο του κι όμως τώρα με την απαράδεκτη στάση του και τη σιωπή του τον έχει φέρει σε αδιέξοδο. Και βέβαια ξέρουμε ότι ο Λουκάς δεν θα υπέφερε τόσο αν δεν ήταν τόσο ηθικός και έντιμος καθώς έρχεται αντιμέτωπος και με τη συνείδησή του.
Κι εμένα μου άρεσε που η Νόρα εμμέσως πλην σαφώς υπερασπίστηκε το Λουκά υποστηρίζοντας ότι δεν θα κάνει μήνυση στα κορίτσια. Αρχίζει να γίνεται ξανά η παλιά Νόρα που ήξερε το Λουκά καλύτερα από κάθε άλλον. Αλλά και η Δάφνη με συγκίνησε που αν και πληγώθηκε και συγχύστηκε στο δικαστήριο δεν ξέχασε ότι ο Λουκάς είναι φίλος της και τον κράτησε για φαγητό όπως παλιά. Μόνο τη συμπεριφορά του Νικόλα θεωρώ υπερβολική, αν σκεφτούμε μάλιστα ότι ο Λουκάς τον υποστήριξε όταν έκανε τη λάθος διάγνωση και τον έπεισε με τον τρόπο του να μην παρατήσει την ιατρική.
Συγγνώμη, Αριάδνη, αλλά όσο κι αν θαυμάζω την κυρία Παπαδημητρίου (πάντα εξαιρετική) η ηρωίδα της με εκνεύρισε πάρα πολύ σήμερα. Ευχαριστήθηκα που την τάπωσε ο Λουκάς και επίσης το χάρηκα που κι ο Στέφανος της ξεκαθάρισε ότι αν επιμείνει στις μηνύσεις θα πει κι εκείνος αυτά που ξέρει για τις απόπειρες. Κι ότι αν αθωωθεί για το φόνο θα πάει φυλακή για τις απόπειρες. Η καταδίκη της λοιπόν αναπόφευκτη. Μου άρεσε όμως πολύ στη σκηνή με τη Νταίζη, η ειρωνεία της αφοπλιστική. Τελικά αυτές οι δυο μαζί κεντάνε υποκριτικά. Αντίθετα τη Νταίζη με το Μπέλλο μαζί τους βαριέμαι θανάσιμα.
Σήμερα μου άρεσε πολύ η Αμαλία. Κάλεσε το Ρούσσο σπίτι για ένα τελευταίο πολιτισμένο γεύμα για να γιορτάσουν το χωρισμό τους πριν σφαχτούν στο δικαστήριο. Απολαυστικοί και οι δυο. Τι ήταν αυτό όμως που είπε η Αμαλία; Ότι έχουν δυο υπέροχα παιδιά; Ο Φίλιππος το ένα, εντάξει, το άλλο ποιο είναι;
Από τότε που άρχισε η δίκη τα επεισόδια ξέφυγαν από την αθλιότητα και μάλλον οδεύουν πάνω από τη μετριότητα. Μόνο οι σκηνές με τη Μελίτα και τη Νταίζη με το Μπέλλο τα εμποδίζουν να βελτιωθούν περισσότερο. Αυτό όμως ελπίζω να διορθωθεί εν καιρώ.
Καλό από μένα το επεισόδιο γιατί μου προκάλεσε ανάμικτες αντιδράσεις κι αυτό το βρίσκω θετικό. Κάτι αχνοφαίνεται στον ορίζοντα. Ίσως είναι τα Μυστικά που ξέραμε.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Δεκ 14, 2010 9:14 pm

Antigoni! έγραψε:Θέλω την βοηθειά σας...Είχα πάει οδοντίατρο ( : scream : ) την τύχη μου και δεν το είδα.... : curse : Αξίζει να το δω ή να διαβάσω βιολογία ξανά???
Εμένα μου άρεσε σήμερα γενικά! Είχε σασπένς (τρομάρα μου ;Ρ)
Αλλα μην περιμένεις να δείς Νόρα-Λουκά!
Σίγουρα καλυτερο απο την βιολογία πάντως! vomit
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Δεκ 14, 2010 9:15 pm

Καλέ είδαμε και φλασμπακ με το Μάνο σήμερα!!!
Πόσο μου λείπει...... Snif Snif
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Caroline Τρι Δεκ 14, 2010 9:17 pm

1) Για άλλη μια φορα μου άρεσε η δική... (μόνο όταν βγουν τα αποτελέσματα δεν θα δω το επεισόδιο)

2) Η Αμαλία κλασικά Θέα !!!!!

3) Το βλέμα της Νόρας με σκοτώνει... Πόσο πιο τέλειο μπορεί να γίνει ???

4) Μελίτα Η Ζηλιάρα 4 ή 5 (έχω χάσει το μέτρημα)

5) Ερριέτα - Στέφανος γιατί χαλάσατε αυτό το ζευγάρι ? Έχουν τρομερή Χημεία !!!!!!!

6) Η Νόρα ηπερασπίζετε τον Λουκά <3

7) Μια κόκκινη κάρτα στον Ρούσσου για αυτά που είπε στο δικαστήριο....

Cool Ο Λευτέρης συμπαθεί τον Λουκά ή μου φαίνεται ???

9) Λουκά τώρα κατάλαβες ΤΟ λάθος που έκανες !!!!!!

Αυτά.....
Ψηφίζω Πολύ Καλό.... Τέλειο δεν είναι ΠΟΤΈ επεισόδιο που δεν είναι μαζί η Νόρα και ο Λουκάς....

Ένα όσκαρ σε Δρακουλακη (για το θεϊκό βλέμα), Πεφάνη (θέα όπως πάντα), και στον Πετράκη που του αξίζει !!!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Δεκ 14, 2010 9:21 pm

Fay, συμφωνώ με όσα έγραψες, θέλω να κάνω μιά μικρή διευκρίνηση....
Οσα περιέγραψαν η Δάφνη και η Εύα σχετικά με τις απόπειρες δεν αμφισβητούνται , έχουν ήδη γραφτεί και στα πρακτικά της αστυνομίας, αρα το ότι ήταν παρών ο Λουκάς σε μία από αυτές τις απόπειρες δεν σημαίνει τίποτε και δεν θα χρειαζόταν να το επιβεβαιώσει, έστω κι αν είναι αντίδικοι. Αυτό που αμφισβητείται είναι οτι αυτές τις απόπειρες της έκανε η Αντιγόνη, αυτό υποστήριξαν τα κορίτσια ενώ δεν μπορεί να αποδειχτεί νομικά κάτι τέτοιο....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 460 - Ημερομηνία 14-12-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Δεκ 14, 2010 9:21 pm

Εμένα μου άρεσε σήμερα γενικά! Είχε σασπένς (τρομάρα μου ;Ρ)
Θα σε εμπιστευτώ! Love!

Αλλα μην περιμένεις να δείς Νόρα-Λουκά!
Όχι καλέ..Εγώ να περιμένω τέτοιο πράγμα???

Σίγουρα καλυτερο απο την βιολογία πάντως!

Το μόνο σίγουρο....

Πρόλαβα να δω μόνο εκεί που είπε η Νταίζη οτι ο Στέφανος θα έπρεπε να κοιμάται στο σπίτι του σκύλου....Μόνο κάτι τέτοιο δεν μας έχουν δείξει...
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης