Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap34%Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 34% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap26%Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 58

Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Πεμ Δεκ 16, 2010 10:57 pm

Ψήφίζω πολύ καλό !

Ρεσιτάλ σήμερα η Νταίζη υποκλίνομαι lmao lmao lmao oscar oscar

Fskl Αυτό κάνω όταν η Χηναρη λέει της Ευας γνώρισες ενα καλο παιδί που να μην κρύβει μυστικά ,καθάρος και άλλα που τα ξέχασα... lmao lmao lmao

Αντε Ηλια πες τα και μας σπάσατε .
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 462 - Ημερομηνία 16-12-2010

Δημοσίευση από loukanorofan Την / Το Πεμ Δεκ 16, 2010 11:08 pm

-Τον Ηλια, εκει που τον βλεπαμε σπανια, ηταν να μην επιστρεψει... κι αρχισε τις επισκεψεις...- με την καλη εννοια παντα...

- μ' αρεσε η σκηνη Λουκα-Νορας... που ο Λουκας τα ψιλοχωσε στη Νορα που πιστεψε εστω κ για λιγο οτι θα μπορουσε εκεινος να κανει κατι τετοιο... (-για τον Λουκα μιλαμε κοπελιαα!! you know... Λουκα??.. προσωποποιηση ανιδιωτελειας....? ειδικα για σενα...?).. που τον ξανα ειπε Λουκακο Love! .... απ' της περιληψεις νομιζα οτι ο Λουκας θα της ελεγε να προσεχει, οχι το αντιστροφο.... στο τελος ηταν καπως, αλλα τες πα...

- Η Δαφνη τωρα τελευταια πολυ τον ταπωνει τον Νικολα... τι γινεται?

-η Νταιζη βιονικο ματι εχει? μολις τα πηρε τα πραγματα, χωρις καν να τα ανοιξει, ηξερε ακριβως τι ηταν..?

- η Μελιτα ανακαλυψε δεν ειναι αναγκη να πιανεται ο απαυτος της στο πατωμα, καθως το σπιτι εχει και κρεβατι, εξ'ου κ οι τοσες χαρουλες....

- και βγηκε η "Οϊμε! ανοιξε πετρα να διαβω, χανω τη μανα που αγαπω!" να "καταθεσει"... ...........κο-πη-κα!!!
(μου αρεσε το βλεμμα της Νορας -οκ κ τις μελιτας ολως περιεργως- τη στιγμη που ακουμπουσε το χερι στο Ευαγγελιο...)
λιγο το πολυ δραματικο, lmao λιγο η εξιστορηση, lmao λιγο οι εκφρασεις των υπολοιπων -Ρουσσου- Λουκα lmao ,Αντιγονης lmao , Αμαλιας lmao (η Αμαλια να τα λεει στην Ευα...! imarton sisi ), Νορας lmao .....η ρηση με αποτελειωσε!! lmao .. ..
"Κυρια Καρρα, κατι σχετικο με την υποθεση, γνωριζεται?" lmao ... ....
πηγε η μανταμμ να παιξει το δραμα της στο γηπεδο της Νορας... αλλα δεν της βγηκε η προσπεραση απο δεξια, και το δραμα βγηκε τραγικη κωμωδια, και ρουπωθηκε... Klap ...ρουφα το αβγο σου Νταιζουλινι κ αδειαζε μας τη γωνια..!

καλο απο μενα... περιμενω σημαδια ουσιαστικης βελτιωσης για να βαλω πολυ καλο...
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Δεκ 16, 2010 11:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
JESSIE έγραψε: Για το Μπέλλο, τώρα, μπορεί να είναι δύσκολο να χωνέψουμε οτι αυτός θα είναι ο κακός, μετά το περσινό ρεζίλεμά του, κι ο ηθοποιός δεν είναι και τόσο πειστικός, αλλά αν δεν βγεί αυτός ο κακός της υπόθεσης, θα πρέπει να βγεί κάποιος άλλος, κι εκεί είναι το λούκι, ΠΟΙΟΣ??? Ο Ρούσσος, ο Στέφανος, ο Λευτέρης, όλοι αυτοί δεν θέλουμε να είναι οι κακοί, οπότε μακάρι να είναι ο Μπέλλος κι ας μην πείθει....

Τα είπες όλα : respect :

Βλέπεις άλλους δεν μπορούμε να τους βγάλουμε κακούς γιατί ο κόσμος πολύ που χ@στηκε μια και τους γνώρισε φέτος, άλλους ο κόσμος τους γουστάρει γιατί από την αρχή ήταν στο πλευρό της παρέας και άλλους δεν θέλουμε να τους βγάλουμε κακούς τώρα που μας έφυγε ο Μπουγιουράκος γιατί θα φανούν οι ελλείψεις μας!

Αρα ξωμείναμε με το χάπατο και αν σας αρέσει που λέει ο λόγος γιατί άλλος δεν μας βρίσκεται.

Ο μόνος "νορμαλ" που θα ήταν ο Στέφανος δεν μπορεί να ικανοποιεί την απόλυτη και να σχεδιάζει ίντριγκες θα πάθει υπερκόπωση και δεν θα μπορεί και να συγκριθεί με το Μάνο και εκεί το χασαμε το παιχνίδι! Αμ δεν το'χουμε καταλάβει λες???

Εδώ πέρισυ μείναμε με τις δίπλες και τις σαμπάνιες ανα χείρας. Μάπα το αγόρι, μάπααααααααα!!!

Τζίνα, το θέμα είναι οτι ο Στέφανος θα μπορούσε να είναι ένας τέλειος κακός, εξ ίσου ενδιαφέρων με το Μάνο, διαφορετικός ίσως απ'αυτόν, πιό ραφινάτος, να το πώ, αλλά εγω προσωπικά, δεν θα ήθελα να δώ κάτι τέτοιο, παρ'όλο που μας παραμύθιασαν κάποια στιγμή οτι δεν είναι αυτός που φαίνεται.... Εντάξει, αθώα περιστερά δεν είναι, αλλά και να ήταν, θα ήταν πιστευτό κάτι τέτοιο??? Ανθρωπος είναι κι αυτός, όπως είπε ο Αλέξανδρος στο ΤΕΛΕΙΟ θεατρικό του!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ellie Την / Το Πεμ Δεκ 16, 2010 11:32 pm

Ενα μονο κρατω....Νταιζη:"η μητερα μου ειναι μια αγια" Αμαλια:"βοηθεια μας"
Τα βλεματα δεν υπηρχαν απλα....Ρουσσος Λουκας Αμαλια Ευα Δαφνη Νορα....Και η Νταιζη να δινει ρεσιταλ.
Ασχετο τωρα γιατι δεν ξερω αν θυμαμαι καλα, παει κ καιρος. Η Αμαλια περσυ στις αποπειρες κατα τις Ευας αν θυμαμαι καλα με τα γκομενικα τις κορης της δεν ασχολιοταν??Αυτο που εχουν γινει κολλητες στη δικη ειναι slap Και που ολη την ωρα λεει για τις αποπειρες..
Η Μελιτα εμπιστευτηκε τον Στεφανο παααρα πολυ....χτες. Σημερα μας τελειωσε.Κατινομελιτα ασχολιαστη δεν παλευεται η κοπελα. Κριμα ο Σταυρου, και χτες μου θυμισε αξεχαστο Στρατο οταν την ελεγε στην Νταιζη, να χαραμιζεται με αυτο τον χαλια χαρακτηρα που του χουν δωσει να παιζει. Ελεος κ για αυτο imarton
Η Αμαλια θεα με τις ατακες τις, αν και οταν προσπαθει να βοηθησει την κατινουλα της πραγματικα δεν παλευται...
Αμαλια-Νικολας τρελο γελιο...
Σκηνη Νορας-Λουκα καλη αλλα τι να λεμε τι χες γιαννη τι χα παντα. Τελειωσαμε λοιπον και τι να πουμε, κτλ. Αν δεν ηξερα την συνεχεια θα ηταν τρελο ξενερωμα το τελειωμα τις σκηνης..
Ο Ηλιας και στις δυο σκηνες πολυ καλος "κατι-ξερει-κατι-ξερει" στον Λουκα...
και το συνεχιζει κ αυριο απο οτι ειδα..
Τελευταιο βλεμα Νορας στην Νταιζη απλα καταπληκτικο.
Κατι γινεται παντως, κατι κινειται
ΥΓ. Την μουσικη του Prison Break στη δικη γιατι την εκοψαν?Μπορει να μην ταιριαζε αλλα μου θυμιζε παλιο καλο καιρο...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Δεκ 17, 2010 12:28 am

Σιγα μην βλεπαμε και 3 ΚΑΛΟ επεισοδιο στο καπακι ..Υπερβολη!
Νορα-Λουκας -η στιγμη που η Νορα ειχε μια αμφιβολια για τον Λουκα εστω και αυτο το 1 λεπτο δεν μου αρεσε καθολου...Υποτιθετε πως γνωριζονται 20 χρονια και οχι 20 μερες..
Αχ δεν τον μπορω τον Μπελλο...με κουραζει...και πραγματικα προσπαθω να τον δω σαν κακο αλλα δεν πειθει ρε παιδι μου .Ελπιζω να μην δουμε στο τελος να ειναι αυτος πισω απο ολα γιατι θα τραβαω τα μαλλια μου Kotsides.
Ζηλευει βρε η μουχριτσα ....γιατι καλη μου ειναι ο Στεφανος απιστος? lmao lmao
Ανακαλυψαμε και το κρεβατι? ε οχι..αν δεν το βλεπα με τα ματια μου δεν θα το πιστευα για σενα Μπεκρουλιτσα αυτο!
Η Νταιζαρα εδωσε ρεσιταλ σημερα...Τοσος πονος τοση οργη...Θεα!!!
και η Αντιγονη ειχε ενα βλεμα ολα τα λεφτα..
Ο Ηλιας γυρισε και ξερει πολλα!!! Εμας θα μας τα πει κανεις?
Λουκας Δαφνη-Νικολας ωραια κουβεντουλα αλλα ανατριχιασα ετσι οπωςλεγαν μεσα στα σκοταδια για αορατους εχθρους.
Στειλτε τον τερη ταξιδακι μαζι με την Μελιτα...θα περασουν και αυτοι ωραια και εμεις καλυτερα...
Η Εδεμ πουληθηκε...κανεις δεν εχει αναρωτηθει ποιος την πηρε? Τυχαιο?
Μετριο απο εμενα..
ΥΓ.Μαζεψτε την Αγγελα με τα κουφα που λεει..
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από rachel Την / Το Παρ Δεκ 17, 2010 12:35 am

Μετα απο το πολυ καλο χθεσινο επεισοδιο, σημερα το ξαναγυρισαμε στην γελοιοτητα (εκτος απο ελαχιστες σκηνες)..... Siga...

Το σημερινο φιασκο το περιμενα απο την στιγμη που δεχτηκε ο Ρουσσος να ενταξει την τραγουδιαρα στους μαρτυρες υπερασπισης..... cake
Ηταν δεδομενο οτι θα ζουσαμε αυτο το αποτυχημενο θεατρο του παραλογου αλλα η σκηνη ηταν τοσο υπερβολικη απο αποψη διαλογων, μορφασμων κλπ που για μενα δεν βγηκε αστεια αλλα γελοια.....
Το μονο που χαρηκα απο την σκηνη ηταν το ταπωμα της τραγουδιαρας απο την Νορα....Palamakia

Σχετικα με την σταση της Νορας, δεν συμφωνω με το σχολιο οτι φερθηκε κατινιστικα οταν εξετασε την Νταιζη..... Rolling Eyes
Η Νταιζαρα υπερτονιζε την καλη σχεση με την μητερα της, οτι ειναι μια ευτυχισμενη οικογενεια κλπ...... οποτε σωστα η Νορα ανετρεψε ολη αυτην την ψευδη θεωρια περι δεμενης οικογενειας, αγαπημενης μανας και αγιας γυναικας, καθως επισης οτι το παραδειγμα της μανουλας της το ακολουθησε και η ιδια αφου εγκατελειψε το παιδι της.....

Η Αμαλια αφησε "τις τηγανητες πατατες του Λουκα" και επιασε το "υποκλινομαι στην Δαφνη".... wall
Ποσες ανουσιες σκηνες πρεπει να δουμε ακομα με αυτο το "συνταρακτικο" θεμα??? Τουλαχιστον το ταλεντο της κας Πεφανη την σωζει απο το να γινει καρικατουρα....

Η σκηνη Δαφνης-Νικολα τι μας εδειξε? Οτι πρεπει να θεωρησουμε πως εσωσαν τον γαμο τους επειδη η Δαφνη θα λεει το ονομα "Λευτερης" και ο Νικολας θα τις ζηταει ζουζουνιες και αυριο παλι τα ιδια???? slap

Οι μονες σκηνες που μου αρεσαν ηταν Νορας-Λουκα, Λουκα-Ηλια και Δαφνης-Νικολα-Λουκα..... Thumbs up

Σχετικα με τον Μπελλο, εγω δεν τον θεωρω τον κακο της υποθεσης..... πως μπορω αλλωστε αφου παρακολουθουσα τον 2ο κυκλο..... Tongue
Δεν μπορω να συμμεριστω την παραφροσυνη της Νταιζης οτι θα τους ξεκανει ολους για να καρπωθει αυτος την περιουσια....
Εγω σημερα υποψιαστηκα (οπως και ο Χρηστος αλλωστε) οτι μπορει να κρυβεται και η Νταιζη πισω απο τις φωτογραφιες..... Θεωρει λανθασμενα οτι ειναι η μοναδικη κληρονομος της Αντιγονης, οποτε την συμφερει να καταδικαστει, μια ηλικιωμενη γυναικα με κλονισμενη υγεια δεν θα αντεξει στην φυλακη....

Τουλαχιστον αυριο καταθετει ο Στεφανος και ελπιζω οτι θα επανελθουμε στην αρμοζουσα σοβαροτητα που απαιτει μια τετοια δικη..... livani

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από naive7 Την / Το Παρ Δεκ 17, 2010 11:30 am

Χαιρετώ όλο το φόρουμ μιας και γράφω πρώτη φορά.

Το χθεσινό επεισόδιο το ψήφισα ως καλό. Πέρα από τα προφανή που μου άρεσαν και τονίσατε και παραπάνω, εγώ σκάλωσα σε μια σκηνή. Αυτή του Μπέλλου με τον Λευτέρη. Με τα μισόλογα που πετούσε ο ένας στον άλλον, κάτι μου λέει ότι ο Λευτεράκης πλησίασε την παρέα αρχικά για να την "παγιδεύσει" (μην με ρωτήσετε το πως). Ετοιμάζουν κάποια δουλειά (ή κάποια εκδίκηση), όπως είπε χθες ο Μπέλλος και φαίνεται να καθυστερεί από το Λευτέρη που έχει αρχίσει να ερωτεύεται μάλλον την Εύα και αναθεωρεί τα σχέδια του.

Με αυτή την εντύπωση με άφησαν και οι δυο χθες και πιστεύω ότι ο Μπέλλος πείθει μια χαρά για κακός και δαιμόνιος. Στην περίπτωσή του ισχύει αυτό που λένε "τα ήσυχα ποταμάκια...". Φαινομενικά είναι ο βλάκας που νοιάζεται μόνο για τα χρήματα και την επιχείρησή του, αλλά νομίζω ότι γνωρίζει πολλά.
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Παρ Δεκ 17, 2010 1:02 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ καλό...

Τα σχόλια της Αμαλίας στη δίκη κατά τη διάρκεια της κατάθεσης της Νταίζης ήταν όλα τα λεφτά. : respect :

Επίσης η σκηνή Λουκά-Νικόλα-Δάφνης με γύρισε πίσω και μου θύμισε γιατί αγάπησα την Παρέα της Φεγγαρόπετρας,

Νταίζη-Νόρα: Αυτό και αν ήταν ήττα, η Νταιζούλα τα έπαιξε, θεά η Νόρα, την έκανε πραγματικά σκόνη...

Μου άρεσαν πολύ και οι σκηνές με τον Ηλία, ειδικά αυτή με το Λουκά, ήταν όλα τα λεφτά...

Τέλος Νόρα και Λουκάς στην παραλία...πολύ γλυκιά η σκηνή τους.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Δεκ 17, 2010 2:18 pm

"Ανεκδοτα"

"Δεν πρωταγωνιστουμε τυχαια σε αυτη την υποθεση..."

Οταν ακουσα αυτη την ατακα καγχασα ειρωνικα! Οχι, ναι δικιο εχει, αλλα εμενα μου φανηκε καπως η ατακα!
Η σκηνη γενικα θα συμφωνησω με την Αριανδη ηταν για να μας πριζωσουν εν οψη επανασυνδεσης!
"Ποσο καιρο εχεις να με πεις ετσι;" Αληθεια ποσο; Αχ.... Υπομονη yey Love!

"Ημουν εγω ποτε απιστος;"

lmao Σε καλο σου βρε τετοιο γελιο καιρο ειχα να κανω! Αντε καλε, κερατωσες εσυ την Ευα; Μονο το ξεκαθαρισμα με την Εριεττα θυμιηθηκες, το ξεκαθαρισμα με την Ευα σου διεφυγε, συγγνωμη ξεχασα στην Ευα ησουν πιστος!
Θυμωσε κιολας το παλικαρι, ντροπη Μελιτα μου να αμφισβητεις το υποδειγμα της ηθικης... Βεβαια με δυο τρια ναζακια να το πω τωρα, αλοιφη το παλικαρι! ΚΑΛΕ εχει κρεβατι τα σπιτι!!! Βρε κοριτσια η σκαλα δεν βολευε γι'αυτο την εβγαζαν στο σαλονι τα παιδια, που να την κουβαλαει καθε φορα μεχρι την κρεβατοκαμαρη!

"Φωτεινο προσωπο, καθαρο βλεμμα, μου αρεσει αυτο το παιδι"

Αγγελα μου, Ελληνιδα μανα μου, παντρευτηκες τον Κυριακο! Ποσο σοβαρα πρεπει να παρουμε την κριση σου; sisi Την παρασταση εκλεψε ο Αγγελουκος παντως! Love! Ειχα και την ξαδερφουλα μου του εκανε χαρουλες και τελικα η σκηνη ηταν σκετη απολαυση!

"Γι'αυτο σε κοιταζαν ετσι στο δικαστηριο και μουρμουριζανε"

: respect : Οι εκφρασεις του Νικολα ολα τα λεφτα! Γενικα η σκηνουλα ηταν ακρως αναλαφρη, πηγαινε ασορτι με το επεισοδιο! Ηρθε και ο Λουκας και εφαγαν του ειεπ οτι η Αμαλια τις πιανει της περιεργες καταστασεις απο μακρια -φωτα δεν εχει αυτο το σπιτι κι ετρωγαν σαν τους τυφλοποντικες;- και πηγε ο Νικολας να ζητησει την επαγγελματικη συμβουλη της Αμαλιας... Στην αρχη για να πω την αληθεια απορησα αλλα κατι μου λεει οτι ο Νικολας εχει στρατηγικο σχεδιο για να του ξεκολλησει η ρετσινια του κερατα! xixixi Ελπιζω μονο να μην κανω λαθος!

"Ειναι ξυπνιος Νταιζη, να μη σου πω οτι ειναι πιο εξυπνος απο σενα!"

hahano Αυτο μας ελειπε να βγει ο εγκεφαλος της σπειρας ο Μπελλος... Εχω βαρεθει τοσο πολυ το Μπελλο-Τελο που εχω αρχισει να καλοβλεπω τον Λευτερη που του την λεει, μη σας πω οτι και με την ευα δε με χαλασε, δεν το ειπα!
Απο την αλλη το αλλο μυαλο της υποθεσης, η Νταιζη ντε, σε λιγο θα του ζητησει πνευματικα δικαιωματα για το σχεδιο που ετοιμαζει, να τους ξεκανει ολους και να μεινει αυτος με τα λεφτα, το ειχε σκεφτει αυτη πρωτη! Παλι καλα που υπαρχει και ο Χρηστος και ακουμε καμια λογικη κουβεντα εκει μεσα! Ασπρισε η μανουλα οταν ακουσε οτι μπορει να περιλαμβανεται και ο Αρης στο μεγαλο σχεδιο του Μπελλου! Scandal

"Η καταθεση της Νταιζης!"

Απο την αρχη μεχρι το τελος η συγκεκριμενη καταθεση ειναι ενα καλογραμμενο ανεκδοτο! xoxo
Η Μαργαριτα Καρρα -ειναι της παλιας σχολης σαν την Ευγενια Μανωλιδου, ετσι την ξερουν οι φαυμαστες της δεν μπορει να το αλλαξει- ορκιστηκε να πει την αληθεια! Ο τροπος που κοιτουσαν η Νορα και η Μελιτα το χερι της Νταιζης στο Ευαγγελιο ηταν σαν να περιμεναν να την καψει! sisi Και αρχιζει να λεει το δραμα της ορφανης και οσο ελεγε τοσο γελαγα, με την μανουλα την αγια "βοηθεια μας imarton ", τα ρητα, το μελοδραμα με τη φραση του Σταυριδη, που μονο φραση δεν ηταν, ολοκληρο μονολογο παρεθεσε...! lmao Βεβαια το σοου συμπληρωναν οι ατακες της Αμαλιας με τα συγκρατημενα γελια της Ευας και της Δαφνης, η Νορα που επιανε το κεφαλι της παρεα με τη Μελιτα, ο Λουκας που ανακαθοταν στην καρακλα του και φυσικα η Αντιγονη που ουτε η ιδια δεν πιστευε αυτα που ακουγε lmao Τετοιο γελιο, σε καλο μας!

Extra

Αφου δεν μπορω να τα καταταξω ως ανεκδοτα, τα βαζω εδω, και κυριως αφορουν τον Ηλια, ο οποιος ξερει αλλα δεν ειπε κατι για να μαθουμε κι εμεις και φυσικα φροντισε να προειδοποιησει το Λουκα, κατι που πρωτα εκανε ο Ρουσσος... "Πες οτι σου μιλαει ο πατερας σου" αχ βρε Ηλια....

Αυτα απο μενα, το επεισοδιο "Πολυ Καλο" αξιζει για τετοιο γελιο! Ερχονται Χριστουγεννα! yey
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Δεκ 17, 2010 4:50 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Η σκηνή με Λουκά και Νόρα στην παραλία, ήταν πολύ καλή. Ούτε τσακωμούς είχε, είχε όμως και ένταση και πολύ καλές ερμηνείες και μου άρεσε. Μπορεί να μην είπαν και τίποτα, αλλά ήταν πολύ όμορφη σκηνή. Μετά είχε κάποιες μέτριες σκηνές, με κάποιες ωραίες ενδιάμεσα, όπως αυτής της Δάφνης, του Νικόλα και του Λουκά αλλά και αυτή με την Εύα, την μαμά της και τον μικρό. Αυτή η μαμά της όμως, μέσα έπεσε πάλι! Βέβαια δεν θεωρώ τον Λευτέρη κακό χαρακτήρα, αλλά ότι κρύβει πράγματα, κρύβει. Επίσης μου άρεσε πολύ και ο Ηλίας, γενικά τον βρίσκω πολύ ανεβασμένο και του δίνουν και ωραίες σκηνές. Η δίκη συνεχίστηκε με την κατάθεση της Νταίζης. Μπορώ να πω ότι γέλασα πάρα πολύ σε αυτή την σκηνή. Όλοι, ανεξαιρέτως, ήταν υπέροχοι! Οι εκφράσεις τους τέλεις και η μαρτυρία(λέμε τώρα) της Νταίζης κορυφαία. Βέβαια όταν η Νόρα την κατατρόπωσε, μου άρεσε ακόμα περισσότερο η σκηνή. Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πολύ και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης