Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_lcap43%Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_rcap 43% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_lcap24%Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_rcap 24% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_rcap 16% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 67

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Empty Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 6:38 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010

Δημοσίευση από naive7 Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:09 pm

- Λύθηκε το μυστήριο της ριγέ πυτζάμας. Όχι δεν επέστρεψε η παλιά, αλλά αποφάσισε να του πάρει καινούργια δώρο.
-Το πανω κατω, δεξια αριστερά στο Ναύπλιο έκανε τη σκηνή κωμική αντί για δραματική. Έλεος!
- Παίζει να έχει ο Λουκάς τα χρήματα που αναζητούν όλοι (δεν εξηγείται αλλιώς πως πληρώνει την ξενοδοχειάρα)

-Μου άρεσε παααααααααααρα πολύ η εικόνα της Εριέττας με την παρέα στο σπίτι της Νόρας. Σα να ήταν χρόνια φίλοι. Καμία σχέση με τη χημεία που έχουν με τον Τέρη.
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:14 pm

αυτό το επεισόδιο το ψηφίζω ωσ πολύ καλό......

και 3ΕΚΙΝΩ....

Νόρα: θεάαααα η γυναίκα , τι να πρωτοσχολιάσω το πόσο αγαπάει το Λουκά και το δείχνει κάθε λεπτό και στιγμή.....μου άρεσε ο τρόπος με τον οποίο μίλησε στον Ρούσσο..... μου άρεσε όταν χάρηκε που έμαθε οτί ο Λουκάς είναι στο Ναύπλιο....φαινόταν πραγματικά ανχωμένη όταν ήταν στο αμά3ι για Ναύπλιο...και όταν περπατούσε στα σοκάκια ΑΠΛΑ ΘΕΑΑ επίσης απ τη μία συγκινήθηκα με τις πιτζάμες και αυτά που έλεγε και από την άλλη μου ήρθε να βάλω τα γέλια με το <<Σου πήρα ριγοτές πιτζάμες που τις μισείς>> γλύκα μου Love!

Λουκάς :τον λυπήθηκα όταν θυμόταν τη Νόρα ΤΟΥ .... αλλά συγνώμη εγώ για άφραγκο τον είχα και τώρα βλέπω μένει στο Ναυπλία Παλλάς......που τα βρήκε τα λεφτά.....???

Αμαλία....... respect...... υπέροχη

Νταίζη:μου έρχεται να γελάσω με τις χαζομάρες που λέει ...αλλά είχε δίκιο....η τότε παρέα <<διαλεχτά παιδιά>>

Λαζαρίδη:....... ερώτηση κρίσης <<Εχεις ικανή τη μάνα σου για φόνο>> και όλοι εμείς απαντάμε ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ........ lmao

Νόρα-Λουκάς : και ναιιι αυτό δεν είναι φυσική είναι χημεία ..... περνούσαν από το ίδιο σημείο σε διαφορετικά λεπτά (αχ Ναύπλιοοο...) αλλά το αποκορύφωμα ήταν όταν ήταν και οι 2 στην ίδια σκάλα και έπαιρναν άλλη κατεύθυνση.... το τέλος που η Νόρα τον φώνα3ε.....ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΑΤΟ

Νόρα-Δάφνη: πραγματική φιλική αγκαλίτσα

Ερριέτα:δεν 3έρω γιατί αλλά μου έβγαλε ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ

Μελίτα-Εύα:αδιάφορες για σήμερα
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:16 pm

Απόψε μπορώ να πω ότι μου άρεσε πάρα πολύ το επεισόδιο. Ούτε το τηλέφωνο δε σήκωνα που χτυπούσε .
Η παρέα ολόκληρη αντιμέτωπη στο Ρούσσο.
Ο Νικόλας πιο ψύχραιμος από όλους ήθελε να μάθει αν ο πατέρας του Λουκά ήταν ανακατεμένος. Ύστερα πήγε και στην Αμαλία , μιας και την ξέρει πάρα πολύ καλά ότι τα νέα θα μεταδοθούν όλα σε χρόνο dt.
Μου άρεσε που όλοι πια μαζεύτηκαν στο σπίτι της Νόρας και όχι στο σπίτι της Δάφνης.
Καλά η Μελίτα εντελώς στην κοσμάρα της. Εδώ ο κόσμος καίγεται και αυτή …………..
Και να που μέσα στην αναμπουμπούλα έσκασε μύτη και η Νταιζάρα με την Αντιγόνη. Όλα τα είχαμε , η Νταίζη μας έλειπε.
Περιττό να σας πω ότι όταν η Νόρα ήταν στο σπίτι , άνοιξε το δώρο για το Λουκά ,πήρε αγκαλιά τις πιτζάμες έκλαιγε αυτή , έκλαιγε και η Φαίη από εδώ. Τέτοιο κλάμα παιδιά…., ευτυχώς έλειπαν όλοι για ψώνια από το σπίτι , ρεζίλι θα γινόμουν. Και μιας και λέμε πιτζάμες , τόση οικονομική στενότης πια και δεν μπορούσαν να βάλουν άλλες πιτζάμες. Βαρέθηκα να τις βλέπω από την ημέρα που η Νόρα του τα πήγε δώρο στο γάμο του με την Νταιζάρα , μιας και δε θα τα χρειαζόταν στο σπίτι. Κουράστηκα με αυτές τις μπλε ρίγες!!!
Και αφού είδαμε όλα τα σοκάκια του Ναυπλίου-που χωρίς παρεξήγηση είναι για μένα η ωραιότερη πόλη –πάνω ο ένας , κάτω ο άλλος , δεξιά ο ένας , αριστερά ο άλλος, μπροστά ο ένας , πίσω ο άλλος , τσουπ βρέθηκαν.
Ωραία η σκηνή που η σκιά της Νόρας ακουμπά στο σώμα του Λουκά και γυρίζει και τη βλέπει. Εκείνη η ματιά που αντάλλαξαν μεταξύ τους απίθανη. Και μετά τίτλοι τέλους , έτσι για να μας σκάσουν αυτοί οι άνθρωποι. Και αύριο που θα γυρίσει άπρακτη , θα ξυπνήσει ο Λουκάς με τα παπουτσάκια ή ό,τι είναι τέλος πάντων έχει αυτό το περιβόητο πακέτο , θα φάμε καμιά σκηνή με την Νταιζάρα πάλι και θα αναγκαστούμε να δούμε την επιστροφή του στην Αθήνα και να τα ξαναβρούν τη Δευτέρα.!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:17 pm

• Ο Ρούσσος πάλι ειπε μισες αληθειες και λίγα άκουσε από την παρεα
• Ο Νικολας τα προλαβε στην Αμαλι και η καψερουλα πάνιασε βρηκατε ακομη δυο βρε ο πατερας του Λουκά και ο βιολογικός της Ερης
• Κοριτσοπαρεα:Ακομη και τωρα τον αναζητά η Νόρα, δεν περνα λεπτό που να μην τον σκεφτεί
• Μιλα με την Ερη και μαθαινει τα αισιοδοξα νεα,την επικοινωνια με το Λουκά, αχ κουνιαδούλες
• Αμαλια-στεφ-μελ:Η Μελίτα έκανε σαν ούφο με ανοιχτο στόμα και ο Στεφανος φοβερα εκφραστικός. Ηθελε να προλαβει τα μαντατα στην Ερη και η Μεκρουλίτα άρχισε τις κατινιες, συνεχισε ετσι να σε ξαποστειλει γιατι βαρεθηκαμε. Ασφαλως και ο Στεφανος πάτησε πόδι και έκανε το σωστο και ετρεξε στο Εριετακι
• Η παρεα με τη βοηθεια της Ερης τον βρηκανε σχεδον…
• Ο Πέτρος παλευει με τις Ερινύες η Αμαλι θα του σταθεί αλλα ο γαμος του τελειωσε, καθως το βλεπω σαν μια ανακοχη λόγω του λατρεμενου Λουκά
• Θεάρα-Στεφανος:Είναι θεαρα λεμε κανει ότι δεν ξέρει τίποτα κεντημα η σκηνή!
• Όλες οι σκηνες της κουτσουρεμενης παρεας ηταν μοναδικες!
• Εριέτακι-Στεφανος:Η ΧΗΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΕΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!
• Νικόλας-Δαφνη-Λιάκος:Μπορει βρε παιδια ο Ρούσσος να το έκανε και από αγαπη και όχι μονο από ενοχες όλο αυτό το λανθασμενο πανηγύρι, ο μονος καλος λέει και ο Λιάκος είναι ο Θεοφραστος
• Η Νόρα με τις μπυτζάμες του Λουκά με έλιωσαν και συγκινήθηκα πάρα πολύ
• Η Παρέα εύχεται καλη τύχη στο Νοράκι όντως από το Άργος είναι καλύτερος ο δρόμος
• Στεφανος-Μπεκρου:Με το ζορι εβγαιναν οι ατάκες.Ξινύλα και ειρωνεια στο φουλ.Ποια εμπιστοσυνη καημενε? Για το σφουγγαρισμα σε εχει ακομα να το καταλάβεις?
• Ο Λουκάς σκεφτεται τα λόγια της Νόρας και βολτάρει πικραμένος, θαρρω πως Η νόρα πηγε όντως από Άργος και Δαλαμανάρα!
• Οχιά και μανα αράχνη κοινώς Θεαρα:Τα διαμαντια την καινε και τα λεφτα! Μπελλο θα μας απαλλαξεις από την παρουσία της, είναι αηδιαστικά κουραστικη, αντε να ξεμπερδεύουμε σιγα σιγα αντε!
• Άλλη μια εξαίσια σκηνη με Στέφανο και Ερη που φοβάται
• Πολύ έρημη η πλατεία Συνταγματος παιδια γιατι έτσι, καλα η τραγικη ειρωνεια να περνανε από το ίδιο στενακι ή το ακριβως παραπάνω ΤΡΟΜΕΡΟ!
• Η Νόρα τον βρηκε και ο Λουκάς την κοιτούσε σαν χαμένος
Καλό από μένα για τους ηθοποιούς που απαρτίζουν την παρεα Πετρακη,Δρακουλάκη,Γιαννακοπουλο,Γεωργόνη,Ξυλά,Παπαδημητρίου,Σταυρου και Λαμπου
Αναμενω τα καλυτερα
Με αγάπη
loukitsa

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:20 pm

Μέτριο το σημερινό! Επιστρέφω (όχι σύντομα Razz) με πλήρη σχολιασμό!

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:30 pm

Ηταν ένα ωραίο, στρωτό επεισόδιο, χωρις γεμίσματα, καμμιά σκηνή δεν περίσσευε, οπότε το χάρηκα. Θα πώ στην τύχη πράγματα που θυμάμαι...

Ο Ρούσσος είναι σε δεινή θέση, και υποστηρίζεται τέλεια από τον Κατρανίδη, ερμηνευτικά , ωστόσο δεν μπορεί κανείς να παίζει το θεό επ'άπειρον, και τις περισσότερες φορές οι άνθρωποι δεν χρειάζονται προστασία, την αλήθεια χρειάζονται και στήριξη για να την διαχειριστούν.

Αυτό ακριβώς που είπε ο Στέφανος στην Εριέττα, όταν προς στιγμήν εκείνη δείλιασε μπρος στο αν θ'αντέξει τις αποκαλύψεις, της είπε , " θα είμαι δίπλα σου" και έδεσαν τα χέρια τους σε μιά πολύ όμορφη σκηνή... Ταιριάζουν απίστευτα οι δυό τους, δεν βαριέμαι να το λέω ξανά και ξανά...

Η Αμαλία σοβάρεψε μπροστά στα νέα για το φόνο, που είχε πετάξει στην τύχη η ίδια, αλλά παρ'όλο που θα τον στηρίξει τον άνδρα της, θα τον χωρίσει κιόλας... Πώς γίνεται να συνυπάρχει η σοφία και η ασυναρτησία στην ίδια γυναίκα απορώ!

Η Μελίτα επίσης στο ίδιο καζάνι βράζει, άντε τελειώσαμε με τη δίκη (βάζουμε στο πλάι τη μυγοσκοτώστρα, τη φάγαμε τη μύγα που μας ενοχλούσε), ας δούμε τώρα πώς θα περάσουμε τα Χριστούγεννα ... αλλά με το που ακούει το όνομα της Εριέττας γίνεται ταύρος σε υαλοπωλείο... Συνεννόηση με το Στέφανο μηδέν, και το ζευγάρι γυρίζει πάλι στην αφετηρία...

Αντιγόνη Νταίζη, της βγάζει το χειρότερο εαυτό της της Αντιγόνης η Νταίζη, όταν δείχνει απροκάλυπτα πόσο κυνική και παραδόπιστη είναι... Πολλά λεφτά, πάντως, ποιανού είναι, από ποιόν τα πήραν, και που πήγαν, θα μάθουμε κάποια στιγμή???

Οι σκηνές στο Ναύπλιο μ'αρεσαν, σαν να βλέπουμε ταινία ήταν, ιδίως εκεί που γυρίζουν κι οι δύο στους ίδιους δρόμους με διαφορά δευτερολέπτων...
Το background τραγούδι μίλαγε για ένα λουλούδι κερασιάς, κι αυτό ακριβώς μου θυμίζει η Νόρα, σαν λουλουδάκι μοιάζει, κι όμως κρύβει και δύναμη και ισχυρογνωμοσύνη... Ακου κεί, σου πήρα δώρο τις πιτζάμες τις ριγωτές που τις συχαίνεσαι, Λουκάκο μου! Αλλά φαίνεται ξέρει καλύτερα εκείνη, για κάτι τέτοια την αγάπησε ο Λουκάς, και είναι φανερό οτι αλληλοσυμπληρώνονται...
Η τελευταία σκηνή και οι ματιές που αντάλλαξαν έδειξαν και τη μεταμέλεια της Νόρας και τον πόνο του Λουκά αντίστοιχα.

Το αυριανό αναμένεται πολύ ενδιαφέρον....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:37 pm

Πολυ καλό από εμένα σήμερα γιατί είχε σκηνές και εξελίξεις.
Ακολουθώ γραμμή Loukitsa, γιατί αγαπώ και κάνει σχολή.

Πολύ καλές οι σκηνές της παρέας σήμερα, αν και καμιά φορά δεν χρειάζεται να φωνάζουμε για να βγάλουμε πόνο ή αγωνία, δεν πείθουμε έτσι περισσότερο.

Σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ η Αμαλία σε όλες τις σκηνές της. Είχε το μέτρο και το συναίσθημα όπως έπρεπε και πάνω από όλα δεν έβγαλε κατινία.

Αντιγόνη μετά τέκνων όπως πάντα Υπέροχοι, αφού το έχει η Οικογένεια και της βγαίνει αβίαστα!!!!

Η "χαμένη" και πληγωμένη Εριέττα εμένα με συγκίνησε. ΕΞαιρετική η Μάντυ Λάμπου σε όλες τις σκηνές.

Αλλά επειδή η κατινιά δεν μπορεί να λείπει, το κατινάκι του έδωσε και κατάλαβε. Του φουντουκιού μας ο χαβάς, επί μονίμου βάσεως. Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα. Τον κούρασε και τον άνθρωπο (εξαιρετικός όπως πάντα), πόσο να αντέξει ο έρημος, την κλαψοφουντουκιά σε όλο της το μεγαλείο. Μελίτα συνέχισε έτσι και να δεις σε πόση εκτίμηση θα σε έχουν όλοι, εντός εκτός και επι τα αυτά.

Οι σκηνές στο Ναύπλιο με κούρασαν, γιατί είπαμε είμαι και με ίλιγγο και δεν μπορώ τα πηγαινε έλα.

ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΕΦΑΝΗ-ΞΥΛΑ-ΛΑΜΠΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥ oscar

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:40 pm

Πολυ καλο το σημερινο και για μενα
~μου αρεσε παααααρα πολυ ο τροπος που μιλησε η νορα στο ρουσσο!!!!
~επαθα ενα μικρο σοκ με την ηρεμια της αμαλιας προς τον ρουσσο!!! απο τις λιγες φορες που δεν γελασα αλλα ψιλοσυγκινιθηκα σε σκηνη τους Razz
~αρχιζω να συμπαθω την ερριετα....δεν ξερω γιατι αλλα της τελευταιες μερες κατι μου βγαζει
~ γελασα στην σκηνη στο ναυπλιο Razz ιδικα στην σκαλα που ο ενας περνουσε απο κατω και ο αλλος απο πανω! ρε παιδια δραματικη δεν θα επρεπε να βγει η σκηνη κανονικα ;;; μου αρεσε ομως οταν τον φωναξε...(ασχετα που μας το εκοψαν παααλι πανω στο καλυτερο )
~ειχα και εγω τη ελπιδα οτι δεν θα εβλεπα την νταιζη...που τετοια τυχη ομως! τι λεει ο στομας της παναγια μου ;;; livani
~για την νορα δεν εχω λογια : respect : απλα μοναδικη η αντιγονη μου στις ερμηνειες της!!!!!! λατρευω ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΗΗΗ Love! Love! Love!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 8:45 pm

Το σημερινό επεισόδιο μου άρεσε και ψήφισα πολύ καλό!
-Τα μισά είπε πάλι ο Ρούσσος και βαρέθηκα,λες και δεν έχει καταλάβει η μισή Υφήλιος ότι ο Λουκάς είναι αδερφός της Εριέττας.Περίμενα να του τα χώσει πιο άγρια η Νόρα,αλλά και αυτό καλό ήταν.Ο Νικόλας κοιτούσε μετά τον Ρούσσο όταν μιλούσαν οι δυο τους με το ύφος ''ξέρω ότι ο πατέρας μου ήταν μεγάλο λαμόγιο,πες αντέχω''
-Την λυπήθηκε το μάτι μου την Αμαλίτσα.Τσιμεντόληθος στο κεφάλι της ήρθε.Βασικά όχι και τόσο γιατί τα είχε προφητέψει η πυθία μας xm Αλλά μετά όταν πήγε και βρήκε το καμάρι της..τι ωραία σκηνή, φαινόταν ότι τον αγαπούσε.
-Η Λάμπου με την Δρακουλάκη,πόση χημεία παίζει να χουν?Μου αρέσουν πάρα πολύ μαζί.Καλά η Έρι θεά...έμαθε και η παρέα ότι Λουκάς είναι Ναύπλιο
-Η παρέα συσπειρωμένη και υπέροχη..είδα στο βάθος την αληθινή παρέα που αγαπήσαμε.
-Η Νόρα τι συγκηνητική που ήταν όταν έκλαιγε και έλεγε για τις πυτζάμες του Λουκάκου
-Υπέροχα πλάνα στο Ναύπλιο..αν και το πουντο πουντο το δαχτυλίδι με το Λουκά και την Νόρα ήταν κάπως αστείο αυτό το πράγμα γίνεται στη πραγματική ζωή
-Μελίτα,Νταίζη pff Δεν μπορώ άλλο λυπηθείτε μας!Η Νταίζη το χαβά της,της τρελής γίνεται εκείνη τα διαμάντια και τα λεφτά σκέφτεται.Η Μελίτα ασχολίαστη.
-Η Νόρα στο τέλος ήταν πάααρα πολύ όμορφη.
Κρατάω την ατάκα της Αγγέλας ''εσείς δεν μαθαίνετε από τα λάθη σας γι αυτό δεν θα ωριμάσετε ποτέ.''
Αναμένω το επόμενο επεισόδιο με ανυπομονησία και μια επανασύνδεση.
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 9:07 pm

Μπορώ να πω ότι μου άρεσε το σημερινό....
Θα βάλω τα σχόλια της γιαγιάς μου που με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνη...
Μελίτα: Η χαΐμένη, η λελούδω που τρέχει με το γκόμενο και άλλη δουλειά δεν κάνει...
Νόρα: Πολύ ωραία κοπέλα αλλά μουρλή....
Λουκάς: Αδυνάτησε ο Λουκάκος μου...
Αμαλί: Αυτή είναι μουρλή??
Νόρα-Λουκάς: Θα παντρευτούν επιτέλους τώρα που την γκάστρωσε???
Στα υπόλοιπα δεν κοίταζε....Με έβριζε....
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 9:15 pm

Antigoni! έγραψε:Μπορώ να πω ότι μου άρεσε το σημερινό....
Θα βάλω τα σχόλια της γιαγιάς μου που με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνη...
Μελίτα: Η χαΐμένη, η λελούδω που τρέχει με το γκόμενο και άλλη δουλειά δεν κάνει...
Νόρα: Πολύ ωραία κοπέλα αλλά μουρλή....
Λουκάς: Αδυνάτησε ο Λουκάκος μου...
Αμαλί: Αυτή είναι μουρλή??
Νόρα-Λουκάς: Θα παντρευτούν επιτέλους τώρα που την γκάστρωσε???
Στα υπόλοιπα δεν κοίταζε....Με έβριζε....

xaxaxaxaxaxaxaxaa ... συμφωνώ ο Λουκάς αδυνάτισε ....διαφωνώ η Νόρα ΔΕΝ είναι μουρλή είναι μοναδική <3 <3 <3
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 9:36 pm

Ο Ρούσσος νοιάζεται για τον Λουκά και, προκειμένου να διώξει από τον μυαλό του Λουκά την φοβερή σκέψη ότι ο πατέρας του ίσως ήταν δολοφόνος, πήρε το ρίσκο να κάνει κάποιες αποκαλύψεις σχετικά με το παρελθόν στους φεγγαροπετρίτες. Το πρόβλημα γι' αυτόν είναι ότι δεν μπορεί να κάνει μερικές αποκαλύψεις. Τώρα που άνοιξε το στόμα του, όλοι θα διεκδικήσουν να μάθουν ολόκληρη την αλήθεια.
Η Νταίζη γάτα, αμέσως κατάλαβε ότι η Αντιγόνη όντως έχει σκοτώσει τον Χατζηβασιλείου. Όπως είπε η Αντιγόνη αυτό λογικά θα έπρεπε να την κάνει να αντιμετωπίζει με μεγαλύτερη προσοχή την μάνα της αλλά η Νταίζη δεν φοβάται κανέναν.
Ο Στέφανος βλέπει την Εριέττα σαν φίλη, όπως βλέπει και η Μελίτα τους δικούς της φίλους. Επίσης την συμπονά για το οικογενειακό δράμα που περνά. Όλα αυτά είναι σωστά, όμως η συμπεριφορά του απέναντι στην Μελίτα σήμερα ήταν λάθος. Είναι λάθος που δεν κατανοεί ότι η Μελίτα έχει δίκιο που ενοχλείται από τα τόσα πάρε δώσε που έχει με την πρώην του και είναι λάθος που την μαλώνει γι' αυτό. Η καημένη η Μελίτα είναι τόσο συναισθηματική που και πάλι τον άφησε να πει την τελευταία κουβέντα του καβγά.
Τελικά ο Στέφανος πρέπει να υποστεί το ίδιο πράγμα για να καταλάβει την ψυχολογία της Μελίτας. Μερικά πράγματα δεν μπορείς να τα κατανοήσεις αν δεν τα αισθανθείς στο πετσί σου. Ήταν βλάκας σήμερα αλλά είναι ο βλάκας της Μελίτας. Τέλος πάντων, καθώς ο Στέφανος και η Μελίτα μου αρέσουν φοβερά σαν ζευγάρι, αυτή η κατάσταση με στεναχώρησε πολύ. Παρόλ' αυτά πιστεύω ότι με πυξίδα την αγάπη τους θα βάλουν πίσω τους αυτόν τον καβγά και ότι όταν αρχίσουν τα δύσκολα ο Στέφανος θα προστατέψει την Μελίτα.
Η χημεία των Σταύρου – Παπά είναι πάντα εξαιρετική και το παιχνίδι με τα βλέμματα αποδόθηκε τέλεια. Μπράβο τους.
Η Έρη συνεχίζει να συγχέει την συμπόνια που της προσφέρει ο Στέφανος με τον έρωτα και τον κοιτάζει σαν ξερολούκουμο. Κατα τα λοιπά οι σκηνές τους με κούρασαν.
Μπράβο στην Αμαλία που συμπαραστάθηκε στον Ρούσσο και έδειξε ότι τον ξέρει σε βάθος. Αλλά δεν μου άρεσε καθόλου που πήγε στο σπίτι της Μελίτας μέσα στην νύχτα για να πικάρει τον Στέφανο και προσπέρασε πρόχειρα το σοκ της Μελίτας που μάθαινε για μια ακόμη φορά για νέες βρωμοδουλειές του πατέρα της.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 9:48 pm

χαιρετε χαιρετε!Δεν ξερω γιατι αλλα δεν εχω πολλα να σχολιασω.

*Η Βομβα εσκασε και ποιος ειδε την παρεα και δεν την φοβηθηκε?Πειραζει που θελω να τιμωρηθει ο ρουσσος?Ειμαι πολυ κακια?

*Η παρεα αποχωρει και ο ρουσσος οργανωνεται.Παιρνει την αλλη εντιμη να οργανωθουν στο τι θα πει.Παλι μισες αληθειες ρουσσο?Παλι μυστικα?Καλα ειπε ο νικολας οτι κανεις δεν μαθαινει απο τα λαθη του ουτε οι μεγαλοι ουτε οι μικροι.

*Παει η αμαλια μετα να αποκαλυψει τα καθεκαστα στα ερωτευμενα περιστερακια!Ο στεφανος παθαινει σοκ και το πρωτο πραγμα που σκεφτεται ειναι η εριεττα.Το αδειασμα του αδειασματος ω αδειασμα.Μεγαλη αγαπη εχει στη μελιτα.Το ποσο ευχαριστιεμαι το συνεχες αδειασμα που της ριχνει δεν λεγεται.

*ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ?ΓΙΝΕΤΑΙ?Η πρωταγωνιστρια να εχει αντιμετωπισει χειροτερη συμπεριφορα και η κομπαρσα για λιγο πρωταγωνιστρια να βγαινει λαδι γιατι?Τετοια διακριση για ποιο λογο?Ημαρτον σεβαστειτε το κοινο σας και αν μη τι αλλο σεβαστειτε οτι εχετε γραψει μεχρι τωρα. Μπορει να εχετε κανει πολλες επιτυχιες αλλα μια γερη αποτυχια φτανει να ισοπεδωσει τις προηγουμενες επιτυχιες.Συνελθετε και φερθειτε δικαια σε ολους τους ηρωες εσεις τους πλασατε ελεος.

*Μετα η αμαλια παει στο ρουσσο να μαζεψει τα ασυμμαζευτα.Τρελλη η αμαλια αλλα μου αρεσει αυτο που εχει.Τον βριζει αλλα οταν φανουν τα σκουρα ειναι εκει για αυτον.

*Η παρεα συσπειρωνεται στη νορα και φωναζουν και την εριεττα η οποια αποτελεσε και τον συνδετικο κρικο για να μαθουμε που ειναι ο λουκας.Μετα ο στεφανος την παιρνει να την ενημερωσει η εριεττα του λεει τα εμαθα αλλα παρολαυτα θελει να της μιλησει.Αφου εμαθε αυτα για τα οποια ηθελε να την συναντησει τι την ηθελε?Πηγαμε στη μανουλα και ως γνωστον τα ιδια τι ξερεις δεν ξερω μιλα μανα δεν ξερω τιποτα.Αφου δεν θα παρει απαντησεις τι παει?Καιει και τζαμπα η βενζινη στις μερες που περναμε.

*Μετα παει η νταιζη.Τελικα ναι ειναι αδερφη του στεφανου χωρις αμφιβολια.Πανε και οι δυο να μαθουν και φευγουν παντα απραγοι.

*Βλεπω μετα σκηνη εριεττα-στεφανου και παρατηρω οτι απο τοτε που γνωρισε την εριεττα της στεκεται σε ολα τα δυσκολα εν αντιθεσει με τη μελιτα που αν θελει καποια ας με διορθωσει παντα στα δυσκολα την αδειαζε.Τι γινεται ρε παιδια αλλη αγαπαει σε αλλη συμπαρεστεκεται?Τι καινουριο ειδος αγαπης ειναι αυτο?

*Η νορα ετοιμαζεται και η παρεα την τρελλαινει.Μετα απο αρκετα επεισοδια η νορα ειπε και μια σωστη ατακα."ειστε ολοι για τα πανηγυρια".Εδω καραβια χανονται και η παρεα τα τρελλα της.

*Μου αρεσει ο λευτερης με την ευα το ειπα?Αν οχι το λεω.Μου αρεσει μου αρεσει.Κρατηστε τον μακρια απο την μελιτα σας παρακαλω.

*Η οποια μελιτα μονο και μονο για να μην παραχωρησει τον στεφανο στην εριεττα και αναγκαστει να περασει τη διαδικασια της ητημμενης ειναι διατεθειμενη να ανεχτει τα παντα απο τον στεφανο.Ενα "αν συνεχισεις ετσι δεν μπορουμε να προχωρησουμε" της λεει και αμεσως αλοιφη η μελιτα.

Αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλο.Ελα για να μην ξεχνιομαστε oscar στις γνωστες λατρεμενες
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 10:09 pm

ειδα δυο σκηνες οταν εκανα ζαπινγκ και στις δυο γελασα τοσο μα τοσο πολυ...Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984

επεσα στην σκηνη που λεει ο νικολας στην αμαλια...

--> αμαλια εσω ετοιμη!
και παρολο που το βλεμμα της πεφανη ηταν ολα τα λεφτα δεν μπορεσα να μην γελασω! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984
που πας ρε καραμητροοοοο!!! μια αμαλια ειναι παντα ετοιμη για τα παντα!!! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 274331 για λιγο θα ξαποστασει και παλι προς την δοξα θα τραβηξει το ειδωλο με τακτ πανω απο ολα...!!! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 767325 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 141519

και στην δευτερη σκηνη που πραγματικα ας ειναι καλα ο σταυρου - ΘΕΟΣ!...με εκανε και γελασα παρα πολυ! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984

του λεει η μελιτα ειρωνικα να παει αμα εινα να παρηγορησει την εριεττα και της απανταει αυτος με το πιο αθωο και ειλικρινες βλεμμα...
ΛΕΣ? Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984

αυτο ηταν...ελιωσαααα... Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984
και δευτερο που πας ρε καραμητροοοο!!!! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984
καλα το υφος του ολα τα λεφτα!!! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984

ας ειναι καλα με εκαναν και γελασα παλι..Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984

αλλα το επεισοδιο δεν το ειδα...πλεον δεν με τραβαει κατι στην οθονη απο αυτη τη σειρα...
ολη η προχειροτητα σε ολο της το μεγαλειο....κατι που βαριεμαι αφορητα...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 10:35 pm

μπορω να πω το επεισοδιο πολυ καλο..... εξερετικη η αντιγονη δρακουλακη για αλλη μια φορα. πιστευω οτι η καλητερη σκηνη της ηταν που κρατουσε τις πιτζαμες του λουκα και εκλεγε και ελεγε γυρνα πισω..αχχχχχχ

της αξιζει οσκαρ

θελω επανασυνδεση ΤΩΡΑ και τρυφερες Λουκανορικες σκηνες
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:07 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ!

Ρούσσος - 4/6 Παρέας της Φεγγαρόπετρας
Πολύ καλή σκηνή! Όταν άκουσα την Εύα να λέει ότι Αντιγόνη - Πέτρο τους ενώνει αίμα κόντεψα να πνιγώ με την κοκα κόλα γιατί θυμήθηκα τους άλλους που τους χωρίζει αίμα lmao

Η κα Παπαδημητρίου τι τέλεια που ήταν ντυμένη! Τα λαμπάκια όμως πολύ εκνευριστικά! Καλέ πάρτε τα άλλα που παίζουν και μουσικούλα έχουν πολύ φάση! χιχι

Ο Νικόλας μου άρεσε που πιο ήρεμος από τις κοπέλες ζήτησε να μάθει εστω κάποιες περισσότερες λεπτομέριες! (Απλώς μου πήρε 5 λεπτά για να διαπιστώσω ότι έκανα λάθος χαχα)

+++

Νικόλας - Αμαλία
Ο Νικόλας μου άρεσε που πιο ήρεμος από τις κοπέλες ζήτησε να μάθει εστω κάποιες περισσότερες λεπτομέριες! (Απλώς μου πήρε 5 λεπτά για να διαπιστώσω ότι έκανα λάθος χαχα)

Είναι ποτέ δυνατόν να πηγαίνει να δώσει τα σέβη του στην Αμαλία? Στην ίδια Αμαλία που έπεσε από τις σκάλες για να ενοχοποιήσει τον γαμπρό της? Την ίδια που έλεγε την ανηψιά του ξώγαμο? Την ίδια που ανακατεύεται στη ζωή όλων για να κάνει τα δικά της? Την ίδια που είναι η μεγαλύτερη κατίνα και ανταγωνίζεται επάξια την κόρη της? Την ίδια που το δίκιο το μετράει με βάσει το τι την συμφέρει? ΕΛΕΟΣ! Τι κουλή σκηνή ήταν αυτή???

Πόσο θα γεμίσουμε με ανούσιες σκηνές? Αλλα και πώς αλλιώς θα τα μάθαινε η Αμαλία? Ε-ΛΕ-ΟΣ!!!

Όταν άκουσα ότι πήγε να τη συγχαρεί ήθελα να βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο! Πόσα να αντέξει ένας δόλιος τηλεθεατής???

+++

Ξενέρωτας
Η Μελίτα σκεφτόταν ότι είναι καιρός να ξανασμίξουν μια και δεν έχουν τίποτα να χωρίσουν! Ε τι να έχουν να χωρίσουν? Το γάμο με το Μάνο τον πρόλαβε με το πατωματάτο, τον γάμο με τον Στέφανο τον διέλυσε, με το Λευτέρη δεν έχει μπλέξει ακόμα, οι φίλοι της Εύας την συγχώρεσαν χωρίς δεύτερη σκέψη που κόντεψε να στείλει μια έγκυο, ναι νομίζω πια η Εύα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ!! ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΜΑΡΗ ΞΕΦΤΙΛΩ!!!

Η Αμαλία με τα κουλούρια θεά χαχαχαχαχαχαχαχα

Όντως η σταύρωση και η σούβλα τους ταιριάζουν χεχε

Μου άρεσε που η Μελίτα δεν είχε ιδέα τι γίνεται γύρω της. Γιατί ο απόλυτος ξέχασε να της πει σε τί είναι μπλεγμένος και τι έχει ανακαλύψει για τον πατερούλη του και τον πατερούλη της? Που όσο να πεις την αφορα, νομίζω? Αλλα πάνω απο όλα έχουν μια ειλικρινη σχέση γεμάτη εμπιστοσύνη xoxo

Όλα εδώ δε λένε ότι πληρώνονται? Αντε αγαπητοί μόδιστροι-σεφ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!

Το τι γέλιο έκανα που αμέσως σκέφτηκε την Ερι ο Στέφανος δεν λέγεται! Αχαχαχαχαχαχαχα

Στεφ: Κάτσε να την πάρω τηλέφωνο (την Έρι ντε!)
Μελ: Εγώ λέω να πας καλύτερα απο εκεί!
Στεφ: Λες? (Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Παρεπιπτόντως η Μελίτα μόνο παραλογη δεν είναι. Ο Στέφανος ο οποίος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ η ίδια ότι ποτέ δεν την έχει απατήσει της έχει φερθεί σκάρτα αλλα το καταπίνει μην τον χάσει! Καλά να πάθει λοιπόν!

Όσο για το Στέφανο ειλικρινά θεωρεί ότι μπορεί να είναι φίλος με μια γυναίκα που κοιμόντουσαν μαζί πριν από τόσο λίγο χρονικό διάστημα? Δεν νομίζω. Άρα μια χαρά κανει το παιχνίδι του!

+++

4/6 Παρέας της Φεγγαρόπετρας και Εριέττα
Η συζήτηση πολύ καλή και μου άρεσε που η Εριέττα δεν βιάστηκε να βγάλει συμπεράσματα και να εξαπολύσει κατηγορίες και ούτε πίεζε συνέχεια η συζήτηση να γυρνά γύρω της παρόλο που θα μπορούσε. Δεδομένου ότι ο Λουκάς είναι φίλος των παιδιών κατανοούσε ότι για εκείνους άλλο προέχει!

Η ανησυχία τους μου άρεσε πολύ!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Η Αμαλία ήθελε ο Πέτρος να την εμπιστευτεί λέει!

Γιατί? Αφού την ξέρει! Ξέρει ότι η Αμαλία προκειμένου να ικανοποιήσει την προσωπική της επιθυμία κατά της Αντιγόνης που δεν ήθελε την κορούλα της για νύφη (γίατί ΤΙΠΟΤΕ αλλο δεν της έχει κάνει) θα τα έλεγε όλα αδιαφορώντας για το Λουκά. Μα καλα, πόσο τρελή είναι?

Η Αμαλία εντωμεταξύ αυτό που με το που η παρέα λοβοτομήθηκε και ξέχασε τα ανασκελα μπερδέματα της κόρης της άρχισε να τους φροντίζει όλους με τρελαίνει! Δεν την μπορώ.- Είδωλο μεν - απότρελο δε!

Η εξομολόγηση του Ρούσσου απλά : respect :

+++

Καρταλέικο
Με το που άκουσα το Στέφανο να λέει "Μίλα μάνα" έριξα ένα γέλιο! Μπα σε καλό να μας βγεί! Τρελό γέλιο λέμε!!! xoxo

Βλακείες - μπούρδες - ασυναρτησίες! Οι ηθοποιοί όμως καταπληκτικοί!

Παρεπιπτόντως αυτό που λεει η Αντιγόνη πάντως έχει μια βάση. Από όσο έχουμε δει εκτός από το Ρούσσο που .... κοιμότανε (ας το θέσω κομψα) με τη γυναίκα του Λύτρα (την Άννα) όλοι τις γυναίκες τους τις είχαν τόσο στην απέξω που οι άλλοι δεν τις ήξεραν καν. Η Αντιγόνη γιατί να είναι μπλεγμένη περισσότερο απο ότι π.χ. η Άννα? Δηλαδή γιατί να τη συνδέει κάτι παραπάνω από ένα κέρατο με τη συμμορία? Και τελικά γιατί αγαπουσε τα παιδιά? χαχαχαχαχαχαχα

+++

4/6 Παρέας της Φεγγαρόπετρας
Επιτέλους η Νόρα κατάλαβε τις μ@$#ες που έκανε τόσο καιρό!!!

+++

Ερι - Στεφανος
Πολύ γλυκιά σκηνή. Θα είμαι ειλικρινής, ο κος Σταύρου δεν με ενθουσίασε. Η Λάμπου όμως τρομερή!

Ο Στέφανος παράτησε την απόλυτη να μείνει με την φιλενάδα του την Ερι? χαχαχαχαχαχαχα

+++

Δάφνη - Νικόλας - Ηλίας
Καλέ??? Ακούστηκε το όνομα του Μάνου??? ΟΥΑΟΥ!!! χεχε

Μέτρια σκηνή. Το βασικό είναι πιστεύω να ενημερωθεί η Μελίτα ότι τα ξεπλεναν τα χρήματα δεν είναι βρώμικα! Αλλα τι λέω.. αφού ξαναγύρισε στο σπιτάκι το έχουμε λύσει αυτό το ζήτημα? χαχαχαχαχαχαχα

Την ώρα που ο Ηλίας έιπε "εταιρια" σκέφτηκα "δολοφόνων???" χεχε

Πάντως πώς είπε έτσι ο κος Αρζόγλου τη λέξη κουμάσια? Έλιωσα στο γέλιο!!!

+++

Εύα - Αγγέλα
Τι τέλεια που είναι η Εύα με φόντο το δέντρο??? ΑΓΑΠΩ!!! Θέλω να τη βλέπω περισσότερο και ευτυχισμένη! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Μια χαρά τα είπε η Αγγέλα αλλά σε λάθος γυναίκα! Η Νόρα είναι η ξεροκέφαλη της υπόθεσης!!!

+++

Νόρα & παρέα
Η σκηνή με τις πυτζάμες ασχολίαστη δεν μου άρεσε καθόλου! Για να μη σχολιάσω ότι η Νόρα πήρε δώρο κάτι που ήξερε ότι ο άλλος μισεί! Τι κουλαμάρες την τρέλα μου!!! Ήθελε λέει μετά τη δίκη να τα βρόυνε? Για αυτό του είπε ότι ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα τελειώσανε??? ainta Όοοχι ήθελε μετά τη δίκη να την κυνηγάει αλλα δεν της έκατσε! Συγνώμη αλλά δεν την λυπάμαι!!!

Οι οδηγίες των παιδιών μου άρεσαν πολύ! Όπως και η Νόρα που μπερδεύτηκε χιχι

Τέλεια η τσάντα και η φούστα της! Και υπερτέλεια η μπλούζα της Εύας!

Καλέ Νικόλα ποιος πάει Ναύπλιο από Λιγουριό??? Τι λές??? Αμα πας από το Λιγουριό πας Επίδαυρο, Ναύπλιο παντως δεν πάς! lmao

+++

Ξενέρωτας 2
Η Νόρα δεν μπορούσε να πάει και η Μελίτα έσπευσε να γεμίσει τη θέση? Στο γραφείο σου μαρή!

Επειδή έχω χάσει και πολλά επεισόδια σε ποιο σπίτι τηλεφωνούσε η Μελίτα? Που μένει ο Στέφ? Αν εννοεί στο Καρταλόσπιτο γιατί δεν απαντούσε η Αντιγόνη???

Επίσης αυτό που είπε ο Στεφ ότι και η Μελίτα όπως αυτός συμπεριφέρεται στους φίλους της να το σχολιάσω? Ε ναι χρυσή μου δίκιο έχει κι εσύ τους γ@#$ς!!!

Πάντως δεν ξέρω τι είναι χειρότερο. Να είσαι κατίνα ή να μην μπορείς να την παίξεις? lmao Βάσω ΘΕΑ!

Με την παραμικρή απειλή πάντως μούγκα η Μελίτα! Αυτά παθαίνεις για να ανέχεσαι την απιστία! Δεν έμαθες τίποτα πια τόσο καιρό θεατής τον πρώτο χρόνο? Ζαβό τι να πείς..

+++

Εριέττα - Άννα
Πολύ τέλεια ντυμένες οι κοπέλες. Η Αννουλα όμως δεν τα λέει..

+++

Το ξενοδοχείο που μένει ο Λουκάς το γνωρίζω. Τα λεφτά που βρήκε μου λέει? Εγώ που δουλεύω και πάλι δεν το αντέχει η τσέπη μου!!! Αυτός που ζητιάνευε φαϊ πώς μένει εκεί???

+++

Στο γυμναστήριο πολύ όμορφη η σκηνή αλλα κλασσικά... δευτερόλεπτα!

+++

Αντιγόνη - Νταίζη
Βαριέμαι και να σχολιάσω. Τέλειο το φόρεμα της Πολυχρονίδη αλλα μιλάμε λέει τα ίδια και τα ίδια με το ίδιο και το ίδιο ύφος! ΗΜΑΡΤΟΝ! Παραδίνομαι!

Το πώς το ευχαριστήθηκα το βλέμμα της Αντιγόνης (Παπαδημητρίου μάλλον) στο άκουσμα της περιουσίας αλλα και όταν την ξαπώστειλε! ΘΕΙΚΟ!!!

+++

Εριέττα - Στέφανος
Η δεύτερη σκηνή μου άρεσε πολύ. Μου άρεσε ο καθυσηχαστικός του τρόπος παρόλο που δεν της αξίζει ο αντε να μην πω! Τι να πω άμα τον θέλει.. Μόνο για αυτό θα τους ήθελα μαζί. Για να ευτυχίσει εκείνη γιατί εκείνου ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!

+++

Και εντωμεταξύ φάγαμε μισό επεισόδιο με σκηνές Ναύπλιο - Εθνική οδός - τιμόνι - περπάτημα - σταυροδρόμια κλπ κλπ! ΕΛΕΟΣ!!! Τουλάχιστον άξιζε το πλαϊνό πλάνο στο Λουκά χιχι

Μέτριο απο μένα, περιμένω να γυρίσει ο Λουκάκος να αρχίσω να ψηφίζω τα καλά!

Αγιε μου Βασίλη κάνε να μην το μετανιώσω που θέλω να δω τα επόμενα επεισόδια!!!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!! Efxi
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!! Efxi
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της!!! Efxi
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα. Γιατί ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο??? Efxi
Και θέλω και ένα yorkie Efxi

ΥΓ. I AM BACK! (Ελπίζω να μην το σκυλομετανιώσω οι μόδιστροι σε ένα είναι αυθεντίες, στο ξενέρωμα!)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Πεμ Δεκ 23, 2010 11:14 pm, 1 φορά

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:12 pm

Νόρα - πυτζάμες Λουκάκου <3 :'(
Νόρα τα χώνει στον Ρούσσο *.* Wink
Νόρα αγχωμένη+να αγωνιά για τον Λουκάκο της.. :/ :(
και Νόρα - Λουκάς στο υπέροχο Ναύπλιο (πάντα στο καλύτερο το κόβουν :@) :")
Μόνο αυτά έχω να πω..καληνύχτες..
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πάντως δεν ξέρω τι είναι χειρότερο. Να είσαι κατίνα ή να μην μπορείς να την παίξεις? Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 191984 Βάσω ΘΕΑ!
Και να είσαι, και να μην μπορείς να την παίξεις! Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 382640 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 382640

Ευχαριστώ Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 635142 Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 635142

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:18 pm

Υποθετακι ελπιζω και γω να μην το μετανιωσεις!
Welcome back μας έλειψες!
)) Palamakia

Επεισόδιο 467 - Ημερομηνία 23-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:20 pm

Ευχαρστώ Αριαδνάκι μου! Κι εγώ το ελπίζω! Εναποθέτω τις ελπίδες μου στους αγιασμούς της νέας χρονιάς! lmao

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από veronica1757 Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:36 pm

Aς πω και εγω την αποψη μου... valen

Χμμμ...Λοιποοον... scratch

Σε γενικες γραμμες ηταν ενα καπως αδιαφορο επεισοδιο..Δεν εγινε και τιποτα σπουδαιο αν εξαιρεσουμε τις σκηνες της παρεας και την τελευταια σκηνη στο Ναυπλιο... Να μου πειτε εχουμε δει και χειροτερα... Και σ αυτο θα συμφωνησω! lmao

Αλλα ακομα και οι σημαντικες σκηνες του επεισοδιου δεν ειχαν οση ενταση οση περιμενα..Ακομα και η Νορα δεν μου φανηκε οτι υπεφερε οσο θα ηταν λογικο δεδομενης της καταστασης... Η σκηνη στο δεντρο ηταν αρκετα συγκινητικη οφειλω να ομολογησω...Ειδικα εκει που ανεφερε και το παιδι τους!

Αλλα και η τελευταια σκηνη ηταν πολυ ομορφη...Αν εξαιρεσουμε αυτο το κηνυγητο που εκτος απο εκνευριστικο ηταν και γελοιο οχι οπως προφανως επιθυμουσαν οι σεναριογραφοι... emmm

Και φυσικα οπως παντα αφησαν το καλυτερο για αυριο! Δηλαδη απο Δευτερα τα καλα! : curse :

Κατα τα αλλα οι υπολοιπες σκηνες αδιαφορες..Ειδικα εκεινης της Νταιζης ηταν ΒΑΡΕΤΗ! /S
Ειναι η ιδεα μου ή ο χαρακτηρας της Νταιζης δεν εχει πια τιποτα καινουριο να δωσει;

Αυτααα! redd
veronica1757
veronica1757

Θηλυκό Τόπος : Κεφαλονια!

Δημοσίευση από dadela Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:45 pm

Έχουμε και λέμε: Η Εριέττα ξέρει που μένει η Νόρα επειδή......αα! ναι πήγε να της πει τα κάλαντα πέρυσι και της κακοφάνηκε που δεν της έδωσε μεγάλο φιλοδώρημα.
Περιτό να πω πως η μάδερ μου όλη την ώρα μου...με εκνεύριζεKotsides λέγοντας ότι η Νόρα κάπως κατάφερε και είνια η πραγματική κόρη της Μουγγής, γι'αυτό η Μουγγή πήγε και της είπε την αλήθεια, για να την ενισχύσει το ηθικό της κορούλας[ είπε κιόλας ότι μια κόρη σαν εκείνη θα ήθελε να έχει.......(ολίγον άσχετο αλλά...).έτσι δένει και η Νόρα με την υπόλοιπη παρέα..
Ο Λουκάς με την Νόρα πάνω κάτω, δεξιά αριστερά στα στενά του Ναυπλοίου μας έκαναν να εμπεδώσουμε πως η Ακρίτα θέλει τους 2 ηθοποιούς να κάνουν περισσότερη γυμναστική, ειδάλως δεν εξηγείται ;/

dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Δεκ 23, 2010 11:56 pm

τζινα ιs back pillow runaround runaround runaround runaround Μας ελειψες αεδ μας.Να μας γραφεις συχνοτερα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 12:11 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ!

Ρούσσος - 4/6 Παρέας της Φεγγαρόπετρας
Πολύ καλή σκηνή! Όταν άκουσα την Εύα να λέει ότι Αντιγόνη - Πέτρο τους ενώνει αίμα κόντεψα να πνιγώ με την κοκα κόλα γιατί θυμήθηκα τους άλλους που τους χωρίζει αίμα lmao

Η κα Παπαδημητρίου τι τέλεια που ήταν ντυμένη! Τα λαμπάκια όμως πολύ εκνευριστικά! Καλέ πάρτε τα άλλα που παίζουν και μουσικούλα έχουν πολύ φάση! χιχι

+++

Νικόλας - Αμαλία

Είναι ποτέ δυνατόν να πηγαίνει να δώσει τα σέβη του στην Αμαλία? Στην ίδια Αμαλία που έπεσε από τις σκάλες για να ενοχοποιήσει τον γαμπρό της? Την ίδια που έλεγε την ανηψιά του ξώγαμο? Την ίδια που ανακατεύεται στη ζωή όλων για να κάνει τα δικά της? Την ίδια που είναι η μεγαλύτερη κατίνα και ανταγωνίζεται επάξια την κόρη της? Την ίδια που το δίκιο το μετράει με βάσει το τι την συμφέρει? ΕΛΕΟΣ! Τι κουλή σκηνή ήταν αυτή???

Πόσο θα γεμίσουμε με ανούσιες σκηνές? Αλλα και πώς αλλιώς θα τα μάθαινε η Αμαλία? Ε-ΛΕ-ΟΣ!!!

Όταν άκουσα ότι πήγε να τη συγχαρεί ήθελα να βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο! Πόσα να αντέξει ένας δόλιος τηλεθεατής???

+++

Ξενέρωτας
Η Μελίτα σκεφτόταν ότι είναι καιρός να ξανασμίξουν μια και δεν έχουν τίποτα να χωρίσουν! Ε τι να έχουν να χωρίσουν? Το γάμο με το Μάνο τον πρόλαβε με το πατωματάτο, τον γάμο με τον Στέφανο τον διέλυσε, με το Λευτέρη δεν έχει μπλέξει ακόμα, οι φίλοι της Εύας την συγχώρεσαν χωρίς δεύτερη σκέψη που κόντεψε να στείλει μια έγκυο, ναι νομίζω πια η Εύα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ!! ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΜΑΡΗ ΞΕΦΤΙΛΩ!!!

Η Αμαλία με τα κουλούρια θεά χαχαχαχαχαχαχαχα

Όντως η σταύρωση και η σούβλα τους ταιριάζουν χεχε

Μου άρεσε που η Μελίτα δεν είχε ιδέα τι γίνεται γύρω της. Γιατί ο απόλυτος ξέχασε να της πει σε τί είναι μπλεγμένος και τι έχει ανακαλύψει για τον πατερούλη του και τον πατερούλη της? Που όσο να πεις την αφορα, νομίζω? Αλλα πάνω απο όλα έχουν μια ειλικρινη σχέση γεμάτη εμπιστοσύνη xoxo

Το τι γέλιο έκανα που αμέσως σκέφτηκε την Ερι ο Στέφανος δεν λέγεται! Αχαχαχαχαχαχαχα

Στεφ: Κάτσε να την πάρω τηλέφωνο (την Έρι ντε!)
Μελ: Εγώ λέω να πας καλύτερα απο εκεί!
Στεφ: Λες? (Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Παρεπιπτόντως η Μελίτα μόνο παραλογη δεν είναι. Ο Στέφανος ο οποίος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ η ίδια ότι ποτέ δεν την έχει απατήσει της έχει φερθεί σκάρτα αλλα το καταπίνει μην τον χάσει! Καλά να πάθει λοιπόν!

Όσο για το Στέφανο ειλικρινά θεωρεί ότι μπορεί να είναι φίλος με μια γυναίκα που κοιμόντουσαν μαζί πριν από τόσο λίγο χρονικό διάστημα? Δεν νομίζω. Άρα μια χαρά κανει το παιχνίδι του!

+++

4/6 Παρέας της Φεγγαρόπετρας και Εριέττα
Η συζήτηση πολύ καλή και μου άρεσε που η Εριέττα δεν βιάστηκε να βγάλει συμπεράσματα και να εξαπολύσει κατηγορίες και ούτε πίεζε συνέχεια η συζήτηση να γυρνά γύρω της παρόλο που θα μπορούσε. Δεδομένου ότι ο Λουκάς είναι φίλος των παιδιών κατανοούσε ότι για εκείνους άλλο προέχει!

Η ανησυχία τους μου άρεσε πολύ!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Η Αμαλία ήθελε ο Πέτρος να την εμπιστευτεί λέει!

Γιατί? Αφού την ξέρει! Ξέρει ότι η Αμαλία προκειμένου να ικανοποιήσει την προσωπική της επιθυμία κατά της Αντιγόνης που δεν ήθελε την κορούλα της για νύφη (γίατί ΤΙΠΟΤΕ αλλο δεν της έχει κάνει) θα τα έλεγε όλα αδιαφορώντας για το Λουκά. Μα καλα, πόσο τρελή είναι?

Η Αμαλία εντωμεταξύ αυτό που με το που η παρέα λοβοτομήθηκε και ξέχασε τα ανασκελα μπερδέματα της κόρης της άρχισε να τους φροντίζει όλους με τρελαίνει! Δεν την μπορώ.- Είδωλο μεν - απότρελο δε!

Η εξομολόγηση του Ρούσσου απλά : respect :

+++

Καρταλέικο
Με το που άκουσα το Στέφανο να λέει "Μίλα μάνα" έριξα ένα γέλιο! Μπα σε καλό να μας βγεί! Τρελό γέλιο λέμε!!! xoxo

Βλακείες - μπούρδες - ασυναρτησίες! Οι ηθοποιοί όμως καταπληκτικοί!

Παρεπιπτόντως αυτό που λεει η Αντιγόνη πάντως έχει μια βάση. Από όσο έχουμε δει εκτός από το Ρούσσο που .... κοιμότανε (ας το θέσω κομψα) με τη γυναίκα του Λύτρα (την Άννα) όλοι τις γυναίκες τους τις είχαν τόσο στην απέξω που οι άλλοι δεν τις ήξεραν καν. Η Αντιγόνη γιατί να είναι μπλεγμένη περισσότερο απο ότι π.χ. η Άννα? Δηλαδή γιατί να τη συνδέει κάτι παραπάνω από ένα κέρατο με τη συμμορία? Και τελικά γιατί αγαπουσε τα παιδιά? χαχαχαχαχαχαχα

+++

4/6 Παρέας της Φεγγαρόπετρας
Επιτέλους η Νόρα κατάλαβε τις μ@$#ες που έκανε τόσο καιρό!!!

+++

Ερι - Στεφανος
Πολύ γλυκιά σκηνή. Θα είμαι ειλικρινής, ο κος Σταύρου δεν με ενθουσίασε. Η Λάμπου όμως τρομερή!

Ο Στέφανος παράτησε την απόλυτη να μείνει με την φιλενάδα του την Ερι? χαχαχαχαχαχαχα

+++

Δάφνη - Νικόλας - Ηλίας
Καλέ??? Ακούστηκε το όνομα του Μάνου??? ΟΥΑΟΥ!!! χεχε

Μέτρια σκηνή. Το βασικό είναι πιστεύω να ενημερωθεί η Μελίτα ότι τα ξεπλεναν τα χρήματα δεν είναι βρώμικα! Αλλα τι λέω.. αφού ξαναγύρισε στο σπιτάκι το έχουμε λύσει αυτό το ζήτημα? χαχαχαχαχαχαχα

Την ώρα που ο Ηλίας έιπε "εταιρια" σκέφτηκα "δολοφόνων???" χεχε

Πάντως πώς είπε έτσι ο κος Αρζόγλου τη λέξη κουμάσια? Έλιωσα στο γέλιο!!!

+++

Εύα - Αγγέλα
Τι τέλεια που είναι η Εύα με φόντο το δέντρο??? ΑΓΑΠΩ!!! Θέλω να τη βλέπω περισσότερο και ευτυχισμένη! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Μια χαρά τα είπε η Αγγέλα αλλά σε λάθος γυναίκα! Η Νόρα είναι η ξεροκέφαλη της υπόθεσης!!!

+++

Νόρα & παρέα
Η σκηνή με τις πυτζάμες ασχολίαστη δεν μου άρεσε καθόλου! Για να μη σχολιάσω ότι η Νόρα πήρε δώρο κάτι που ήξερε ότι ο άλλος μισεί! Τι κουλαμάρες την τρέλα μου!!! Ήθελε λέει μετά τη δίκη να τα βρόυνε? Για αυτό του είπε ότι ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα τελειώσανε??? ainta Όοοχι ήθελε μετά τη δίκη να την κυνηγάει αλλα δεν της έκατσε! Συγνώμη αλλά δεν την λυπάμαι!!!

Οι οδηγίες των παιδιών μου άρεσαν πολύ! Όπως και η Νόρα που μπερδεύτηκε χιχι

Τέλεια η τσάντα και η φούστα της! Και υπερτέλεια η μπλούζα της Εύας!

Καλέ Νικόλα ποιος πάει Ναύπλιο από Λιγουριό??? Τι λές??? Αμα πας από το Λιγουριό πας Επίδαυρο, Ναύπλιο παντως δεν πάς! lmao

+++

Ξενέρωτας 2
Η Νόρα δεν μπορούσε να πάει και η Μελίτα έσπευσε να γεμίσει τη θέση? Στο γραφείο σου μαρή!

Επειδή έχω χάσει και πολλά επεισόδια σε ποιο σπίτι τηλεφωνούσε η Μελίτα? Που μένει ο Στέφ? Αν εννοεί στο Καρταλόσπιτο γιατί δεν απαντούσε η Αντιγόνη???

Επίσης αυτό που είπε ο Στεφ ότι και η Μελίτα όπως αυτός συμπεριφέρεται στους φίλους της να το σχολιάσω? Ε ναι χρυσή μου δίκιο έχει κι εσύ τους γ@#$ς!!!

Πάντως δεν ξέρω τι είναι χειρότερο. Να είσαι κατίνα ή να μην μπορείς να την παίξεις? lmao Βάσω ΘΕΑ!

Με την παραμικρή απειλή πάντως μούγκα η Μελίτα! Αυτά παθαίνεις για να ανέχεσαι την απιστία! Δεν έμαθες τίποτα πια τόσο καιρό θεατής τον πρώτο χρόνο? Ζαβό τι να πείς..

+++

Εριέττα - Άννα
Πολύ τέλεια ντυμένες οι κοπέλες. Η Αννουλα όμως δεν τα λέει..

+++

Το ξενοδοχείο που μένει ο Λουκάς το γνωρίζω. Τα λεφτά που βρήκε μου λέει? Εγώ που δουλεύω και πάλι δεν το αντέχει η τσέπη μου!!! Αυτός που ζητιάνευε φαϊ πώς μένει εκεί???

+++

Στο γυμναστήριο πολύ όμορφη η σκηνή αλλα κλασσικά... δευτερόλεπτα!

+++

Αντιγόνη - Νταίζη
Βαριέμαι και να σχολιάσω. Τέλειο το φόρεμα της Πολυχρονίδη αλλα μιλάμε λέει τα ίδια και τα ίδια με το ίδιο και το ίδιο ύφος! ΗΜΑΡΤΟΝ! Παραδίνομαι!

Το πώς το ευχαριστήθηκα το βλέμμα της Αντιγόνης (Παπαδημητρίου μάλλον) στο άκουσμα της περιουσίας αλλα και όταν την ξαπώστειλε! ΘΕΙΚΟ!!!

+++

Εριέττα - Στέφανος
Η δεύτερη σκηνή μου άρεσε πολύ. Μου άρεσε ο καθυσηχαστικός του τρόπος παρόλο που δεν της αξίζει ο αντε να μην πω! Τι να πω άμα τον θέλει.. Μόνο για αυτό θα τους ήθελα μαζί. Για να ευτυχίσει εκείνη γιατί εκείνου ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!

+++

Και εντωμεταξύ φάγαμε μισό επεισόδιο με σκηνές Ναύπλιο - Εθνική οδός - τιμόνι - περπάτημα - σταυροδρόμια κλπ κλπ! ΕΛΕΟΣ!!! Τουλάχιστον άξιζε το πλαϊνό πλάνο στο Λουκά χιχι

Μέτριο απο μένα, περιμένω να γυρίσει ο Λουκάκος να αρχίσω να ψηφίζω τα καλά!

Αγιε μου Βασίλη κάνε να μην το μετανιώσω που θέλω να δω τα επόμενα επεισόδια!!!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!! Efxi
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!! Efxi
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της!!! Efxi
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα. Γιατί ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο??? Efxi
Και θέλω και ένα yorkie Efxi

ΥΓ. I AM BACK! (Ελπίζω να μην το σκυλομετανιώσω οι μόδιστροι σε ένα είναι αυθεντίες, στο ξενέρωμα!)
Θεϊκός σχολιασμός!!! Με κάλυψες απόλυτα!!! : respect :

Υ.Γ. Σχετικά με την απορία σου, σε ποιο σπίτι τηλεφωνούσε η Μελίτα, στο σπιτάκι του κήπου δεν υποτίθεται ότι μένει τώρα ο Στέφανος; Άραγε έχουν κι εκεί σταθερό τηλέφωνο;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης