Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_lcap50%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_rcap 50% 
[ 58 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_rcap 30% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_rcap 13% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 117

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Empty Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 6:47 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:01 pm

Δυο λόγια για σήμερα!

Νόρα και Λουκάς στην αρχή μέτρια η σκηνή. Πιο πολύ γιατί έλεγαν ασυναρτησίες. Σ'αγαπώ μ'αγαπάς αλλα δεν μπορούμε να είμαστε μαζί ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ!!! Μόνο η ατάκα της Νόρας άξιζε ότι δεν είναι ο Λουκάς που αγάπησε αλλα ο Λουκάς που αγαπά. Άργησε να το θυμηθεί όμως!!!

Έχει ένα θέμα με τον πατέρα του κι αντί να στραφεί στους δικούς του ανθρώπους τρέχει? ΒΛΑΚΕΙΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!! Παρεπιπτόντως το αντίο αγάπη μου δεν μου άρεσε καθόλου! Μην τους καίτε την τρέλα μου!!!

Ο Ρούσσος που βλέπει το γαμπρό μονίμως με την πρώην και δεν μιλάει με τρελαίνει lmao

Παρεπιπτόντως είπαμε ο Αραβαντινός ήταν γνωστός Ελληνας ζωγράφος/σκηνογράφος, ντροπή αυτό το όνομα να χρησιμοποιείται σε σειρά με τέτοια απήχηση για ζωγράφο μεν που πλαστογραφούσε γνωστά έργα δε! ΝΤΡΟΠΗ!!! ainta

Μου άρεσε η αντίδραση της Εριέττας πάντως, καταγγελία όχι παρανομίες και εκδικήσεις και βλακείες!!!

Το τρίο στο γυμναστήριο πολύ μου άρεσε. Με το σταγονόμετρο βέβαια μην κακομάθουμε!

Η Αμαλία πόσο ζαβωμένη είναι? Δεν θα σταματήσω ποτέ να αναρωτιέμαι! Και αντί να πει στην κόρη της να πάει στη δική της κόρη της λέει να ετοιμαστεί για το γκόμενο? ΈΛΕΟΣ!!!

Βαρέθηκα την Μελίτα! ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

Τα νοήματα της Αμαλίας είχαν λίγο γέλιο. Και το ξεπέταγμα του Στέφανου στην απόλυτη χαχαχαχαχαχαχα

Το χαμογελάκι της Εύας στο Λευτέρη πολύ μου άρεσε sisi

Η σκηνή της Νταίζης με τον Χρήστο μου φάνηκε σαν επανάληψη! Μέχρι και οι ατάκες έχουν ξανα ειπωθεί! Έλιωσα με τα χαμόγελα του Κασσανδρινού βέβαια inlove Η Νταίζη μόνο το σεξ σκέφτεται??? Έλεος!!!

Η Εριέττα απέναντι στο Στέφανο και τη Μελίτα παρά τα συναισθήματά της : respect : Και μάλιστα χωρίς να το παίζει Wink
Ο Στεφανάκος της πήρε και δώρο έ? χεχε ^^

Αυτό που η Εύα τα ακούει ΚΑΙ για τις βλακείες της Νόρας πολύ με εκνευρίζει!!!

Το Λευτέρη και την Άννα τους βαριέμαι! Τελικά ο Λευτέρης ή ο Στέφανος έιναι το καλόπαιδο??? Θα μας πει κανείς? Η μάχονται από μια παρεξήγηση και είναι όλοι αγγελούδια??? ainta

Ο Αγγελούκος είναι το πιο τέλειο μωράκι!!! inlove Με το τριγωνάκι αλλα και που μασούλαγε το γάντι του μπόξ έλιωσα!!!
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΣ!!!

Ο Μαριούλης που ήθελε και παιχνιδάκια από τον τηλεοπτικό μπαμπά του με έλιωσε! "Εσύ" "εσυ" να του λέει και λίωωωωωωνει η Τζίνα!!!

Τον Ηλία γιατί δεν τον είδαμε με κανένα από τα άλλα του εγγόνια? Εξόριστα τώρα που έφυγε ο μπαμπάς τους???

Το δώρο της Νόρας δεν μου άρεσε. Θα μπορούσε να έχει πάρει ένα ροζ φορμάκι. Το έχουμε υπεραναλύσει ήδη στις δημοσιεύσεις. Άλλωστε το εχουμε καταλάβει ότι στερέψανε οι γράφοντες. Το σημείωμα καλό ήταν. Ο Πετρακης στην έκπληξή του δεν μου άρεσε συγνώμη shy

Κατάλαβε κανείς τι ψιθύρισε η Μαρίλια στην Εύα στη σκηνή (κλασσικά) δευτερολέπτων που την έδειξαν?

Ο ξενέρωτας πανάθλιος όπως πάντα! Φιλιούνται αγκαλιάζονται.. Αλήθεια ο Στέφανος πάει πάντα μεταμεσονύχτια στο Μελιτόνι?

Η εναλλαγή στη σκηνή από το τραγούδι στο κερί της Άννας απερίγραπτη! Λίγο προσοχή δε βλάπτει!!!

Η σκηνή με τις κοπέλες αρκετά φορτισμένη συναισθηματικά, καλή.

Οι γέροι του Μάπετ Σόου πάλι έκαναν το θαύμα τους μπροστά στο τζάκι. Μάθαμε αυτό που ο κόσμος το'χει τούμπανο κι ο Ρουσσος κρυφό καμάρι! Ελπίζω να αρχίσουν λίγο οι εξελίξεις γιατί μια βδομάδα τώρα ασχολούμαστε με το ένα και το αυτό κι ακόμα δεν έχει γίνει τίποτα!

Το τραπέζι της παρέας με το Λευτέρη με μελαγχόλησε! Γλυκιά σκηνούλα. Ο Λευτέρης πολύ καλός με το μαλλί φτιαγμένο -> ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!

Και ναιιιιιι γύρισε ο Λουκάκος!!! pillow Όλοι (οι εναπωμείναντες) μαζί!!! pillow Αντε να δούμε τι θα δούμε!!! Καλό προς το παρόν, ελπίζω και στα καλύτερα!!!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!! Efxi
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!!
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της!!!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα. Γιατί ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο???
Και θέλω και ένα yorkie

Με λεπτομέριες την Κυριακή τα υπόλοιπα! Καλά Χριατούγεννα σε όλους!!! Καλά να περάσετε να διασκεδάσετε και προσοχή στο ποτό και την οδήγηση, σαν το μαύρο με το καφέ, δεν πάνε μαζί!!!

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:02 pm

Έλιωσα στο κλάμα με Νόρα - Λουκά στο Ναύπλιο (και ας ήξερα τη συνέχεια) :'(
Δεν μπορώ με τα χαρτομάντηλα στο χέρι ήμουν.
Αν και ομολογώ ότι περιμένα μεγαλύτερη και πιο συγκινητική σκηνή εκεί που ο Λουκάς έμαθε για το παιδί αλλά δεν πειράζει..
Η τελευταία σκηνή απλά ΚΟΡΥΦΗ <3 έφτιαξε η μέρα μου ΠΕΘΑΙΝΩ ΛΙΩΝΩ ΣΒΗΝΩ ΧΑΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Στη σκηνή Στέφανου - Μελίτας είχα ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά..δεν ξερω γιατί αλλά μου βγήκε αυθόρμητα.. (:

Σε γενικές γραμμές δεν ήθελα να τελειώσει το επεισόδιο.. αχχ.. τα άλλα απλά με άφησαν αδιάφορη.
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:03 pm

Δεν μπορεις να κρυφτεις από το Νορακι Λουκακο μου! Σκηναρα Λουκονορικη με φόντο το Μπουρτζι!!Σπαραξα πλανταξαααα (αχ μου τρεχει το eye liner) τι αγκαλιές και απελπισμένο φιλι ηταν αυτό? Το στομάχι μου εγινε κόμπος..Τι διάλογος Θεε μου «Αντίο Αγάπη μου!» αχ ρε παιδια αχ! Σταυροβελονιά κέντημα από ένα οσκαρ σε Πετρακη-Δρακουλάκη! ίσως να γίνω υπερβολική αλλα παίζει και να είναι η καλύτεροτερη σκηνη τους για φέτος!

Ερη-Στέφανος-Ρούσσος:Πολύ καλή σεκανς ώστε ο Αραβαντινος είναι ο πατέρας της..!Μισές αλήθειες και ψέματα πάλι!

Το Νορακι δακρυσμένο και απογοητευμένο παίρνει το δρόμο του γυρισμού ενώ στο Λουκά λένε τα κάλαντα..!

Δαφνη-Ευα-Τερης:Μου πέρασαν ολη τους την ανησυχία και τελικά έμαθαν τα άσχημα μαντατα…Μου άρεσε που η Ευα προτεινε στον Τερη να περασουν μαζι γιορτινες μέρες, το Ευακι μας χαμογελά και αυτό μου φτάνει τελικά

Αμαλι-Μπεκρου:Που να καταλαβει καλε αυτή? Ποια είναι η κυρια? Η μπεκρου? Χαχαχαχα αρτιο!Πω πω ξινίλα και κατινιά! Οι μορφασμοί της Αμαλι θεικοί!

Θεαρα μου-Ρούσσος:Πολύ κουλ είναι και μου αρεσουν χιχιχιχι

Οχια δωράκι για το Χρησταρα τον γκομενο πηρες, για το παιδι σου πηρες τίποτα?Τι θυμηθηκα και γω τωρα θα μου πείτε!

Ατακαρα Στέφανου στην Ερη που εμενα προσωπικά μου λέει πολλά «Ήθελα και ήμουν εδώ δεν με κράτησες με το ζόρι!» Αυτό θα πει ανωτερότητα,του δινει και συμβουλες με την Μπεκρου και τον ευχαριστεί για όλα!

Νικόλας-Δαφνη:Ο Νικόλας θα τον εφερνε πίσω με το ζόρι! Πόναει πολύ που είναι απων ο Λουκάς, άσχετα με αυτά που λέει, ο Νικόλας.

Αχ μαγεια ο Αγγελουκος ακουει τα πρώτα του κάλαντα και είναι στην αγκαλια των γυναικων της ζωης του! Θέλω να τσιμπισω το μπουτακι του Αγγελουκου λιωνωωω

Η Θεαρα δεν θελει πάρε δωσε με την κορη της και τον Μπέλλο! «Να τον λουστείς» εσυ δεν λυπασαι κανεναν οχια οποτε ασε τις μεγαλοστομίες στη μαμακα σου

Αγγελουκος με τον μπαμπακα του που θα το ξεσκατισει κιολας το σκασμενο!

Μαριούλης με την οικογενεια και ο Λιακος που εκανε τη δηλωση κολαφο! Θα παει να επισκεφτεί και τα λοιπά εγγόνια ουαου!

Λουκανορικη μπεμπουλα ερχεται αχ τα ροζουλι με ελιωσαν και με εκαναν να ξεχασω προς στιγμη τα παπουτσια που του δωσε η οχια του Αρούλη….Λιωμα έγινε ο Λουκας και τα λογακια της Νόρας υπέροχα

Γιατι ντύθηκαν σαν καλιακουδες καλε? Όλοι μες τη μαυρίλα παλι καλα που ηταν στα ροζ το Νεφελάκι μας και άλλαζε λιγακι το mood

Πατσαδες εμετικοι!

Ουυ εγινε η γνωριμια Τερη και πεθερουλας και οι εντυπωσεις είναι θετικές!

Ξενερωτας και γλωσσοφιλα κατω από το γκι..!Το Νεφελακι που το εχει πάλι μονο του?Ετσι θα νιωσει γιορτινες μερες το κοριτσακι, που σημειωση εχει ψυχολογικη ασταθεια, αλλα ποια τα θυμαται αυτά? Ψιλα γραμματα μπρος στο σφουγγαρισμα με τον Απολυτακο της

Παρεα και Τερης φορτισμενο το κλιμα, άδεια τα πιάτα και η σκεψη όλων στο Λουκά

Λιάκος-Ρούσσος και τα αποκαλυπτηρια! Να και ο ορκος σιωπης Ομερτά! Ο Λουκάς και η Ερη είναι αδερφακια να μας ζησουν!

Είναι γουρλης ο Τερης τελειωσεε, ηρθε ο Λουκας και όλα αλλαξαν!

Το επεισόδιο σημερα ηταν ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!
Αγιε Εδεμο-Βασιλη σε ευχαριστω πολύ πολύ.Xαρούμενα Εδεμο-Χριστούγεννα
Με αγάπη
loukitsa

Love! Palamakia cake

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από black_cat Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:06 pm

He is baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaack!!! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 917917 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 917917 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 917917 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 917917
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:07 pm

τελειο τελειο τελειο δεν εχω λογια
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από marakii Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:08 pm

Το σημερινό επεισόδιο το ψηφίζω Τέλειο ..... οι σκηνές Νόρας-Λουκά ήταν υπέροχες και με το παραπάνω

Απλά μοναδικοί στο Νάυπλιο...συγκινήθηκα και με την αγκαλιά και με το φιλί και με τα λόγια τους...έδει3αν τη βαθιά αγάπη που έχουν ο ένας προς τον άλλον Love!
Όσο για την τελευταία σκηνή...τι τέλεια αγκαλίτσα ήταν αυτή ........ αχ μωέ συγκινήθηκαν και οι 2 ...... inlove
ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩ...... και τη Δευτέρα έπεται συνέχεια... Matakia
Νόρα ...αυτή η γυναίκα ακόμη και όταν κλαίει παραμένει η ΑΠΟΛΥΤΗ ΘΕΑ

Λουκάς...τα έχασε με το δώροτου..αχ

Δάφνη-Νικόλας-Ηλίας-Μάριος.....sweet family Efxi

Εύα ...αδιάφορη..

Αμαλία ..κλασσικά είναι θεά η γυναίκα

marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:09 pm

Κατάλαβε κανείς τι ψιθύρισε η Μαρίλια στην Εύα στη σκηνή (κλασσικά) δευτερολέπτων που την έδειξαν?

Της ειπε ''ευχαριστω για τα παπουτσια'' νομιζω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:10 pm

loukasnora έγραψε:

Της ειπε ''ευχαριστω για τα παπουτσια'' νομιζω.

Ναι και γω αυτο άκουσα Razz

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:14 pm

η ψήφος μου στο πρώτο κυκλάκι....
τα υπόλοιπα όταν συνέλθω....................................... Faint Love! Love! inlove Matakia faint : respect : : respect :
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ioannaa Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:18 pm

Ηταν τελειοοοοο πραγματικα παρα πολυ καλοο!!!!!

πετρακης θεοςςςςς απλα μοναδικος! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 195890 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 195890
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από naive7 Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:20 pm

Εγώ το ψήφισα τέλειο για τα γούστα μου. Με συγκίνησε πολύ η πρώτη σκηνή του Λουκά και της Νόρας αλλά εκεί που δάκρυσα (και δεν το περίμενα με τίποτα) ήταν στην εξομολόγηση του Ρούσσου. Έδωσε την αίσθηση ότι όντως προστάτευε τον Λουκά (κρατάω μια πισινή όμως πάντα για τον Ρούσσο καθώς κάποιος πρέπει να σηκώσει και το βαρύ φορτίο του κακού. Μην βγουν στο τέλος όλοι θύματα).

Edit: Σορρυ που το αναφέρω εδώ αλλά στο μέγκα έχει ανέβει και το τρέιλερ της Δευτέρας (μπήκα για να δώ ξανά το επεισόδιο και έπεσα πάνω του) :)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την naive7 στις Παρ Δεκ 24, 2010 8:24 pm, 1 φορά
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:24 pm

HO-HO-HO!!!! Ο Άη Βασίλης έφερε το Λουκάκο πίσω!!! runaround runaround

Αν και συντομότατη η προσπάθεια ψησίματος του Λουκά να επιστρέψει και όπως λέει η Τζίνα μη τους καίτε έτσι βρε παιδιά! "Αντίο αγάπη μου" wall Ήταν επιτηδευμένο να λιώσουμε λιγάκι στο τέλος!!! Love!

Από όλο το επεισόδιο έχω κάνει delete σε όόόλες τις σκηνές εκτός από λίγες της παρέας φυσικά και Ρούσσου, Εριέττας, Στέφανου.

Καλά πόόόσο γλυκές οι σκηνές με τα μωράκια της σειράς;;;; inlove inlove

Άντε και ανοίξαμε την ροζ-μπεμπε σακουλίτσα και πήραμε και δωράκι Λουκάκο , μπεμπούλα καθ' οδόν ειδική παραγγελία!!! inlove Efxi

Και ήρθε το βράδυ και το Πνεύμα των Χριστουγέννων έφερε τον Λουκάκο στη καταλληλότερη στιγμή... του φαγητού!!!

Θέλω επιτέλους να δω Λουκάκο αλοιφή για τη μπεμπούλα
Θέλω να μιλήσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θέλω να δω τι γίνετε με Εύα - Λευτέρη
Και θέλω περισσότερες σκηνές παρέας παρακαλώ!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:25 pm

Τελειοοοοοοοοο...Σε ολες τις σκηνες Νορας-Λουκα εκλαιγα...Κοκκινησαν τα ματια μου."Καλα Χριστουγεννα αγαπη μου απο εμενα και το μωρο μας.Ελπιζω να ειναι κοριτσι οπως το παρηγγειλες" του εγραψε η Νορα και η Ντινα ελιωσεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!Οσκαρ σε Πετρακη-Δρακουλακη.
Πετρος-Ηλιας με αφησαν παγερα αδιαφοροι.
Η σκηνη με τον Μαριουλη και τον Αγγελουκο ηταν τελεια!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Δυο λόγια για σήμερα!

Eυχαριστώ για τα παπούτσια της είπε...

Στα του επεισοδίου τώρα περιληπτικά όπως πάντα....

Νόρα-Λουκάς βρεθήκανε τα είπαμε, περπατήσαν οδήγησαν βρήκαν τα παπούτσια και ξαναβρέθηκαν.
Κάηκαν όμως και δεν φταίνε οι ίδιοι. Ελπίζω από εδώ και πέρα να τους δούμε σε καλύτερες σκηνές. Θα συμφωνήσω με την Τζίνα δεν με έπεισε ο κ. Πετράκης.

Τα μαθήματα Κατινάζ συνεχίζονται και σήμερα. Κυρία Αμαλία μου με τερτίπια και καμώματα δεν κρατιούνται οι αγάπες και οι σχέσεις. Και έχουμε πει, η Κατίνα και η Πλατίνα τον πρώτο χρόνο χαίρονται. Μάθε την κλαψοφουντούκω να είναι καλή μάνα και άσε τα σεμινάρια μικροπρέπειας. Δεν παιρνάνε πια...

Αντιγόνη-Νταίζη ωραία σκηνή, έχουν χημεία άλλωστε. Σκληρές κουβέντες, αλλά αληθινές. Κ. Παπαδημητρίου εξαιρετική όπως πάντα.

Εριέττα-Στέφανος-Ρούσσος εξαιρετικοί. Έχουν χημεία και το πιο σημαντικό δεν παραπέμπουν σε προγενέστερους ρόλους τους που πάλι είχαν αρκετές σκηνές.

Η Εριέττα με το Στέφανο έχουν μια άλλη σχέση ουσιαστική, μπορούν να μιλούν και να συνενοούνται και ενδιαφέρονται πάντα ο ένας για τον άλλο. (Εγώ το κρατώ αυτό). Η Εριέττα είναι Κυρία, αγαπά αλλά δεν καταφεύγει σε γυναικουλίστικα τερτίπια και ευκολίες. Δάκρυσα και εγώ μαζί της για τον Στέφανο Σήμερα. Ναι θέλω να τον διεκδικήσει. ΜΟυ αρέσουν Μαζί.

ΟΙ λιλιπούτιοι ήρωες της σειράς έκλεψαν την παράσταση. Ο Άγγελουκος στην αγκαλιά της φαίη ήταν για δάγκωμα, όπως και μετά στην Αγκαλιά του πατέρα με το γάντι του μποξ στο στόμα. Ωραία σκηνή, με 2 ηθοποιούς που επίσης έχουν χημεία και κώδικα (αλλά ας όψεται το Σπρώξιμο). Love!

Για τον ξενέρωτα δεν έχω λόγια. Θα ήθελα να ήμουν ο φελός και όποιος κατάλαβε κατάλαβε!!! ainta
Εγώ πάντως χημεία δεν βλέπω και πληροφοριακά πρόσφατα πήγα οφθαλμίατρο και με βρήκε μια χαρά.... sfyr

Ρούσσος-Ηλίας σε μια σκηνή με τις σιωπές και το μέτρο να κλέβουν την παράσταση. ΑΠέδειξαν ακόμα μια φορά την κλάση τους.

Η 5/6 παρέα μαζί με το ραπανάκι στην κουβέντα μας, Λευτέρη, με έπεισε. Κρατώ το πλάνο Φαίης-Κωνσταντίνου όταν μπήκε ο Λουκάς, ήταν υπέροχο!

Νταίζη-Χρήστος προβλέψιμο το σενάριο, αλλά το σώζει η χημεία τους. Το κοντινό του Κασσανδρινού ήταν όλα τα λεφτά.

Εν αναμονεί των εξελίξεων.....

Καλά Χριστούγεννα σε όλους και όλες και ας γεννηθεί μέσα μας η Ελπίδα για ένα Καλύτερο Αύριο
Να περάσετε όλοι όμορφα Love!

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από mary32 Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:26 pm

Τ Ε Λ Ε Ι Ο
Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Ο!
Καταπληκτικοί για άλλη μια φορά Πετράκης και Δρακουλάκη!
Υπέροχες σκηνές! Από τις καλύτερες! Τρυφερές !
Μ'άρεσε ιδιαίτερα στο τέλος που όταν ο Λουκάς μπήκε στο σπίτι ήταν όλο χαρά !
Άντε και στα καλύτερα τώρα!!
Υπομονή.Θα περάσουν γρήγορα οι μέρες μέχρι την Δευτέρα που θα πάει! :-)

mary32
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:30 pm

Καλο απλώς!

Πολύ Μελιτόνι για να το αντέξω.. Και ο Στέφανος πήρε και στις δύο δώρο, η Ερί στν Στέφανο, και ατή η γαίδουρα τίποτα?

Η σκηνή στο Ναυπλιο καλή, το φιλί υπέροχο! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 681539

Πολύ εύκολα την αγκάλιασε την Νόρα, εγώ ήθελα να της τα χώσει, έστω και λίγο!!!

ΥΓ: Θέλω και γω περισσότερ Ευα!

ΥΓ: Θέλω και γω να πληρώσει το Μελιτόνι

ΥΓ: Θέλω και γω Yorkie για την Τζίνα

ΟΛΕ Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 13379

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nora19 Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:39 pm

Ψηφίζω μετά από καιρό πολυ καλο για Νόρα Λουκα. Αλλωστε ειναι η πρώτη φορα που ξαναβλέπω ολοκληρο επεισοδιο για χαρη τους. Η πρώτη σκηνη ήταν παρα πάρα πολυ καλή ειδικα τα σ'αγαπώ. συμφωνω πως θα πρεπει ισως να παραλειφθει το αντιο αγαπη μου. αλλα στο σύνολο μια πολυ καλη σκηνη με πολυ ομορφες ερμηνειες απο Παναγιώτη-Αντιγόνη.

Πολυ γλυκο το γράμμα που άφησε η νορα στον Λουκα για το παιδι. οπως γλυκια και η αγκαλιά της επιστροφής της νορας στον Λουκα.

Ισως λοιπον να ξαναρχίσω να βλέπω σκηνές Νορας Λουκα μιας και διακρίνω σαφή βελτίωση. Ελπίζω να συνεχιστεί ολο αυτο με ακομα πιο ομορφες σκηνες.

Καλα Χριστούγεννα σε όλους. ))
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Δημοσίευση από Nausika Prevezanou Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:45 pm

Γειά σας και πάλι μετά απο καιρό...
Λοιπόν, δεν ξέρω τι λέτε εσείς φίλοι μου, εγώ πάντως σήμερα... ΕΝΙΩΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ole

Nausika Prevezanou

Θηλυκό Τόπος : Lamia
Ασχολίες : Daskala

Δημοσίευση από Nausika Prevezanou Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 8:45 pm

...Και φυσικά...
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΕΓΑΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Nausika Prevezanou

Θηλυκό Τόπος : Lamia
Ασχολίες : Daskala

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 9:03 pm

Ψήφισα ΤΕΛΕΙΟ για πρώτη φορά .
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 9:04 pm

Εκεί στο Ναύπλιο φάνηκε πόσο αστείοι ήταν τελικά οι λόγοι που χώρισαν αυτοί οι δύο. Δεν ισχύει το σ'αγαπούσα, ισχύει το σ'αγαπώ, τού είπε η Νόρα, καθυστερημένα βέβαια, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. Τώρα όμως είναι η σειρά του Λουκά για μεγαλοστομίες τύπου δεν θα με ξαναδείτε, πές στην παρέα να σε προσέχει κλπ., και ΑΝΤΙΟ από τη Νόρα... Τι κακό είναι αυτό, δεν μπορούν να μιλήσουν λίγο πιό καθημερινά, να πούν και καμμιά αλήθεια, του τύπου θέλω να μείνω για λίγες μέρες μόνος, θα γυρίσω σύντομα, μην ανησυχείς για μένα, δεν με χάνεις, άλλωστε σ'αγαπώ και σε θέλω κοντά μου , κι εσένα και την παρέα. Βέβαια το ότι η Νόρα έφυγε άκαρπη και έκλαιγε σ'όλη την επιστροφή, ήταν κάτι που έπρεπε να γίνει, να κλάψει δηλαδή κι αυτή λίγο, τόσα του έκανε τόσο καιρό. Είχε φυσικά φροντίσει να αφήσει το μυστικό της όπλο σε μορφή δώρου..... Τα παπουτσάκια δεν με χαλάνε εμένα, τό σημείωμα μου άρεσε πάρα πολύ, πολύ παιδικά τα γραμματάκια της Νόρας πάντως.... Και η σκηνή με τα κάλαντα πολύ γλυκειά!
Αλλη σκηνή που μου άρεσε ήταν Ρούσσος, Εριέττα, Στέφανος, ο Ρούσσος το εμπέδωσε πιά οτι Εριέττα και Στέφανος πάνε μαζί.... Τους είπε πάλι λίγα απ'όλα , πότ πουρί ένα πράγμα... Μ'αρεσε η ευθύτητα της Εριέττας θα σε καταγγείλω για φόνο... Κατόπιν Εριέττα Στέφανος, οι συμβουλές της σχετικά με τη Μελίτα και το δώρο της, ο Στέφανος θα της το δώσει αργότερα (ευκαιρία να τη ξαναδεί!!!)... Και η σκηνή με Εύα Αγγελο και Στέφανο, το γάντι του μπόξ και η μπάλλα ποδοσφαίρου, τα γέλια της Εύας, και η "εκπαίδευση" του Στέφανου στην αλλαγή πάνας... Αλέξανδρε, μάθε ο,τι μπορείς, θα σου χρειαστεί σύτομα....
Για τις κατινιές της Μελίτας δεν μιλάω, βαρέθηκα πιά, ευτυχώς που είδαμε και το Νεφελάκι λίγο , βέβαια μετά το εξαφάνισαν πάλι για να είναι το πεδίο ελεύθερο για σπόρ!
Η παρέα μελαγχολική χωρις το Λουκά αλλά το πνεύμα των Χριστουγέννων έκανε το θαύμα του και εμφανίστηκε, και μάλιστα με διάθεση παιχνιδιάρικη, σαν να μην είχε μεσολαβήσει τίποτε ... Το τελευταίο πλάνο της αγκαλιάς τους πολύ τρυφερό....
Αυτά τα λίγα από μένα, εύχομαι σ'όλους Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα και να περάσετε καλά!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 9:08 pm

Ο Ρούσσος προσπάθησε πολύ σήμερα να κρατήσει τα μπόσικα, να πει την δική του εκδοχή των πραγμάτων. Τον εξυπηρετεί το γεγονός ότι η μόνη άλλη ζωντανή μάρτυρας είναι η Αντιγόνη με την οποία σε αυτό το θέμα έχουν συμμαχήσει.
Όμως όλα αυτά τα “δεν ξέρω” δεν μπορούν βέβαια να γίνουν πιστευτά. Επιπλέον η ειλικρινής έγνοια του για τον Λουκά που τον οδήγησε (λάθος ή σωστά είναι υπό συζήτηση) στο να μην του αποκαλύψει το γεγονός της υιοθεσίας του και τις συνθήκες υπό τις οποίες αυτή η υιοθεσία συνέβη, τον βασανίζει για το αν πρέπει να μιλήσει τώρα.
Αν τελικά αποκαλυφθεί στους Λουκά και Εριέττα ότι είναι αδέρφια, η ζωή τους θα ανατραπεί πλήρως!!
Το εύρημα με τα παπουτσάκια του μωρού ήταν συγκινητικό και ήταν αυτό που έκανε τον Λουκά να αλλάξει γνώμη. Ωραία στιγμή και η επιστροφή του Λουκά ακριβώς όταν όλοι είχαν παραδώσει τα όπλα και ετοιμάζονταν να φύγουν κατσουφιασμένοι.
Πολύ ευχάριστη η σκηνή που ο Λευτέρης πάει να πάρει την Εύα από το σπίτι της και η Αγγέλα και η Μαρίλια τον εγκρίνουν!! Πρόκειται για ένα ειδύλλιο που προχωρά με μικρά προσεκτικά βήματα, γιατί και τα δύο μέρη (η Εύα και ο Λευτέρης) έχουν πολλά τραύματα από το παρελθόν τους. Όταν όμως είναι μαζί, είναι πραγματικά ανέμελοι.
Η σκηνή Μελίτας – Αμαλίας ήταν απολαυστική. Ήταν μια μοντέρνα βερσιόν της αντίστοιχης σκηνής στην ταινία “Δεσποινίς Διευθυντής” άψογα εκτελεσμένη από Πεφάνη – Παπά!!
Η σκηνή Νταίζης – Αντιγόνης επίσης πολύ καλή. Η Νταίζη κοντράρει στα ίσα την μάνα της.
Στις σκηνές με την Εριέττα ο Στέφανος ήταν ο έμπιστος φίλος, στον οποίο η Εριέττα βρίσκει έναν συμπαραστάτη στο οικογενειακό της δράμα. Την εκτιμάει και την στηρίζει αλλά μέχρι εκεί. Η Εριέττα στέκεται μόνη της στην τζαμαρία – ο Στέφανος δεν είναι απέναντι. Πάντως η συμβουλή που έδωσε στον Στέφανο ήταν πολύ σωστή. Έτσι κι αλλιώς ο Στέφανος πρέπει να δείξει κατανόηση στην ψυχολογία της Μελίτας, πολλώ δε μάλλον που η Μελίτα είναι μια γυναίκα που έχει πονέσει πολύ και έχει προδοθεί πολύ σκληρά στο παρελθόν.
Στην σκηνή του με την Μελίτα, όμως ο Στέφανος ήταν το κάτι άλλο. Αυτό είναι έρωτας. Ο τρόπος που την κοίταζε από την στιγμή που μπήκε στο σπίτι ήταν μοναδικός! Κυριολεκτικά δεν ξεκόλλησε τα μάτια του από πάνω της, ακόμα και όταν κρατούσε την σαμπάνια και προσπαθούσε να την ανοίξει. Τι γέλια, τι φιλιά, τι χάδια και αγκαλιές!! Ο Στέφανος μόνο με την Μελίτα ζει τον έρωτα, φοράει ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά, γελάει και είναι ευτυχισμένος!!
Πολύ ιδιαίτερη λεπτομέρεια το ότι πήρε δώρο και για την Νεφέλη.
Οι Σταύρου – Παπά σε αυτήν την σκηνή τους ήταν λαμπεροί (κούκλα η Παπά) και απέδωσαν τέλεια την ευτυχία των ερωτευμένων που γιορτάζουν τα Χριστούγεννα. Η χημεία τους, απολύτως φυσική και ανεπιτήδευτη, έδωσε άλλη ποιότητα στην σκηνή! Μπράβο σε όλους τους συντελεστες!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 9:12 pm

Dimitraaa έγραψε:Έλιωσα στο κλάμα με Νόρα - Λουκά στο Ναύπλιο (και ας ήξερα τη συνέχεια) :'(
Αν και ομολογώ ότι περιμένα μεγαλύτερη και πιο συγκινητική σκηνή εκεί που ο Λουκάς έμαθε για το παιδί αλλά δεν πειράζει..
Η τελευταία σκηνή απλά ΚΟΡΥΦΗ <3 έφτιαξε η μέρα μου ΠΕΘΑΙΝΩ ΛΙΩΝΩ ΣΒΗΝΩ ΧΑΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Στη σκηνή Στέφανου - Μελίτας είχα ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά..δεν ξερω γιατί αλλά μου βγήκε αυθόρμητα.. (:

Σε γενικές γραμμές δεν ήθελα να τελειώσει το επεισόδιο.. αχχ.. τα άλλα απλά με άφησαν αδιάφορη.

Αυτά ξεχώρισα περισσότερο απ' όλα κι εγώ.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Παρ Δεκ 24, 2010 9:21 pm

Cancoon έγραψε:
Dimitraaa έγραψε:Έλιωσα στο κλάμα με Νόρα - Λουκά στο Ναύπλιο (και ας ήξερα τη συνέχεια) :'(

Αυτά ξεχώρισα περισσότερο απ' όλα κι εγώ.

Thumbs up Palamakia

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης