Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

+46
soso
aggeliki
Mariap
maria*
Foulitsa
Elsa*
rachel
ellie
edem4ever
nefelik
evanna
jim7
ntinafer
ειρηνη7
alkisti
dadela
annoula!
κικκο
a!
MARINAKI_AGAPI_97
Rafaella+Manos=EdemReee.G
ebelina2007
fay66
veronica1757
sifantid
Cancoon
JESSIE
stephanos13
Nausika Prevezanou
nora19
Καρ-Mik
mary32
pasxalitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
FieryRed
naive7
ioannaa
xristinaki_noraloukofan
loukasnora
marakii
$ofi@ loukakos + nora
black_cat
loukitsa
Dimitraaa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
50 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap50%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 50% 
[ 58 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 117
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από Mariap Δευ Δεκ 27, 2010 3:25 pm

nefelik έγραψε:
Mariap έγραψε:Α μάλιστα.... Πήγε στην πρώην ΚΑΙ στη νυν και δεν πήγε στην μάνα του παιδιού του....

Υγ.Ευχαριστω πολύ!



Στη νυν πήγε και πήγε και δώρο για τη Νεφέλη. Στην πρώην είπε ότι πήρε κάτι και θα της το πάει, αλλά εμένα γιατί μου έδωσε την εντύπωση ότι το είπε μόνο από ευγένεια; Στην Εύα δεν έδειξε να πήγε τίποτα, οπότε ή εννοείται (που μάλλον το αποκλείω) ή όντως ξέχασε τη μάνα του παιδιού του...

Υ.Γ. Όντως, θεϊκή υπογραφή!



(Σε ευχαριστω πολύ!)

Πόσο πιο κάτω θα πέσει ο Στέφανος;;; ainta
Τουλάχιστον θυμήθηκε το γιό του...Κάτι ειναι κι αυτό.Μην μας κακομαθαίνουν κι΄ολας..δεν είμαστε και συνηθισμένοι σε τέτοιες <κινήσεις>.Μην πάθουμε και τίποτα... Ee?
( Nyxia Nyxia Nyxia Nyxia Nyxia )
Mariap
Mariap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 27, 2010 3:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος πηγαίνει τα δώρα του στον Άγγελο. Μια σκηνή που θυμίζει οτι οι καλοί ηθοποιοί μπορούν να παρασύρουν απ το τίποτα και να δώσουν συναισθήματα ζεστασιάς χωρίς την παραμικρή αβάντα. Ο Στέφανος πήρε στο μπόμπιρα γάντια του μποξ και μπάλα ποδοσφαίρου. Έχω δει πολλούς μπαμπάδες να αγοράζουν στα καμάρια τους παιχνίδια πέρα απ την ηλικία τους και με πρόσχημα τα πιτσιρίκια να καταλήγουν να παίζουν οι ίδιοι μ αυτά. Ο Στέφανος όμως δεν ζει με αυτό το παιδί οπότε μάλλον άγνοια των αναγκών του μου έδειξαν παρά αγάπη. Ο Άγγελος είναι ο μεγάλος χαμένος του απόλυτου. Όχι γιατί οι γονείς του χώρισαν αλλά γιατί δεν πήρε καν την ευκαιρία να τον γνωρίσει ο πατέρας του. Δεν άκουσε ποτέ το κλάμα του τη νύχτα και δεν θα έχει μνήμες απ αυτό το παιδί να τον κρατούν. Όταν κάποτε αποκτήσει άλλο παιδί και το ζήσει μοιραία αυτό το αγοράκι θα γίνει απλά μια υποχρέωση. Κρίμα. Ο Αγγελούκος πάντως όταν μασουλούσε το γάντι του μποξ ήταν για ζούλιγμα.

Τέλος να πω οτι απογοητεύτηκα απο κάτι ακόμη. Περίμενα μια αναφορά σε ένα ακόμη παιδάκι που ξεχάστηκε σαν να μην υπάρχει. Τον Άρη. Η Νταίζη είναι σκύλα μάνα αλλά τουλάχιστον περίμενα να δω το Λουκά έστω να αναφέρεται σ αυτό το παιδί που πέρσι έλεγε οτι θα το βλέπει τακτικά και δεν θα το ξεχάσει και απ τον καιρό που έφυγε ούτε το αναφέρει. Μεγάλη παράλειψη των σεναριογράφων δεδομένου οτι ο Λουκάς είναι υποτίθεται ένας ήρωας τρυφερός και πιστός στους ανθρώπους που αγαπάει. Ίσως πάλι μ αυτό τονίζουν αυτά που έλεγα και για το Στέφανο και τον Άγγελο.

Από τα πιο εύστοχα σχόλια!!! Τα ανέφερα κι εγώ αλλα πιο περιληπτικά! Έγραψες δεν έχω τίποτα άλλο να πω : respect : : respect : : respect :

aggeliki έγραψε:Η Τζίνα γύρισε κ με υπέρδιπλο σεντονάκι. yey Μου έλειψαν τα υπέρδιπλα. Palamakia

Φυσικά συμφωνώ μέχρι τελείας. oscar oscar

Ευχαριστώ πολύ aggeliki!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Δεκ 27, 2010 3:33 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος πηγαίνει τα δώρα του στον Άγγελο. Μια σκηνή που θυμίζει οτι οι καλοί ηθοποιοί μπορούν να παρασύρουν απ το τίποτα και να δώσουν συναισθήματα ζεστασιάς χωρίς την παραμικρή αβάντα. Ο Στέφανος πήρε στο μπόμπιρα γάντια του μποξ και μπάλα ποδοσφαίρου. Έχω δει πολλούς μπαμπάδες να αγοράζουν στα καμάρια τους παιχνίδια πέρα απ την ηλικία τους και με πρόσχημα τα πιτσιρίκια να καταλήγουν να παίζουν οι ίδιοι μ αυτά. Ο Στέφανος όμως δεν ζει με αυτό το παιδί οπότε μάλλον άγνοια των αναγκών του μου έδειξαν παρά αγάπη. Ο Άγγελος είναι ο μεγάλος χαμένος του απόλυτου. Όχι γιατί οι γονείς του χώρισαν αλλά γιατί δεν πήρε καν την ευκαιρία να τον γνωρίσει ο πατέρας του. Δεν άκουσε ποτέ το κλάμα του τη νύχτα και δεν θα έχει μνήμες απ αυτό το παιδί να τον κρατούν. Όταν κάποτε αποκτήσει άλλο παιδί και το ζήσει μοιραία αυτό το αγοράκι θα γίνει απλά μια υποχρέωση. Κρίμα. Ο Αγγελούκος πάντως όταν μασουλούσε το γάντι του μποξ ήταν για ζούλιγμα.

Τέλος να πω οτι απογοητεύτηκα απο κάτι ακόμη. Περίμενα μια αναφορά σε ένα ακόμη παιδάκι που ξεχάστηκε σαν να μην υπάρχει. Τον Άρη. Η Νταίζη είναι σκύλα μάνα αλλά τουλάχιστον περίμενα να δω το Λουκά έστω να αναφέρεται σ αυτό το παιδί που πέρσι έλεγε οτι θα το βλέπει τακτικά και δεν θα το ξεχάσει και απ τον καιρό που έφυγε ούτε το αναφέρει. Μεγάλη παράλειψη των σεναριογράφων δεδομένου οτι ο Λουκάς είναι υποτίθεται ένας ήρωας τρυφερός και πιστός στους ανθρώπους που αγαπάει. Ίσως πάλι μ αυτό τονίζουν αυτά που έλεγα και για το Στέφανο και τον Άγγελο.

Από τα πιο εύστοχα σχόλια!!! Τα ανέφερα κι εγώ αλλα πιο περιληπτικά! Έγραψες δεν έχω τίποτα άλλο να πω Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 195890 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 195890 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 195890


Δυστυχώς το έχουν σε αυτή τη σειρά, όποιος δεν ξαναπαίζει να αναφέρεται απο ελάχιστα εως καθόλου.

Πόσες φορές ακούσαμε για τον Μάνο? Τον κεντρικό ήρωα?
Για τον Φίλιππο?
Για τον Αρη και τον Οδυσσέα?
Ακόμα και για τον Στέλιο??

Οταν φεύγει ο ηθοποιός, δυστυχώς ξεχνάνε και την πρώην υπαρξη του... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 735655 Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 735655
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Δεκ 27, 2010 3:49 pm

ΑΕΔ ,Θεϊκός Σχολιασμός! : respect : : respect : : respect :
*Μ'αρεσε απίστευτα που γύρισε ο Λουκάκος soutien
Για μένα αυτός ήταν παντα εξάλλου η "καρδιά της παρέας"..και με συγκίνησε πολύ η τελευταία σκηνή Snif
*Μ'αρεσει απίστευτα που αρχίζει επιτέλους να κινείται το Ευα-Τέρης,όπως κι η τόσο ζεστή Σκηνή με Στεφανο και μωρό.. Χαμογελάει και λάμπει αυτή η γυναίκα! inlove!Θεά!
*Πεθανα με γάντια του μποξ και τόπι,που το αριστοκρατικό φυζίκ του Στεφανου -Σταυρου αλλά και η φλωρο- προσωπικότητά του (Στεφανου σκέτου ),δεν σ'αφηνει να μαντέψεις ως πιθανά δώρα!Κάτι σε baby μουσαμά Goya περίμενα,για να μαι ειλικρινής Tongue
*Ίουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!θ'αρχίσουν επεισόδια με εγκυμοσύνη στην Εδεμούλα με γονείς 1.αγαπημένους κατ'αποκειστικότητα 2. μεταξύ τους ερωτευμένους και 3.(για πάντα) μαζί;;;;;;;;;;;ΣΟΚ! affraid
* Κατιναριό,βαριέμαι!Τα ίδια και τα ίδια,και με πάντα με τη γνωστή αρτιότητα Sleep
*Αν υπάρχουν γυναίκες σαν την Ερι,στην πραγματική ζωή υπό αυτές τις συνθηκες,τους ευχομαι να χουν πολύ καλύτερη ερωτική τύχη,απ αυτήν που ετοιμάζουν στη συγκεκριμένη οι ,επίσης, γυναικες σεναριογράφοι της σειράς! livani

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! soutien soutien soutien soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Δεκ 27, 2010 4:01 pm

soso έγραψε:ΑΕΔ ,Θεϊκός Σχολιασμός! : respect : : respect : : respect :
*Μ'αρεσε απίστευτα που γύρισε ο Λουκάκος soutien
Για μένα αυτός ήταν παντα εξάλλου η "καρδιά της παρέας"..και με συγκίνησε πολύ η τελευταία σκηνή Snif
*Μ'αρεσει απίστευτα που αρχίζει επιτέλους να κινείται το Ευα-Τέρης,όπως κι η τόσο ζεστή Σκηνή με Στεφανο και μωρό.. Χαμογελάει και λάμπει αυτή η γυναίκα! inlove!Θεά!
*Πεθανα με γάντια του μποξ και τόπι,που το αριστοκρατικό φυζίκ του Στεφανου -Σταυρου αλλά και η φλωρο- προσωπικότητά του (Στεφανου σκέτου ),δεν σ'αφηνει να μαντέψεις ως πιθανά δώρα!Κάτι σε baby μουσαμά Goya περίμενα,για να μαι ειλικρινής Tongue
*Ίουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!θ'αρχίσουν επεισόδια με εγκυμοσύνη στην Εδεμούλα με γονείς 1.αγαπημένους κατ'αποκειστικότητα 2. μεταξύ τους ερωτευμένους και 3.(για πάντα) μαζί;;;;;;;;;;;ΣΟΚ! affraid
* Κατιναριό,βαριέμαι!Τα ίδια και τα ίδια,και με πάντα με τη γνωστή αρτιότητα Sleep
*Αν υπάρχουν γυναίκες σαν την Ερι,στην πραγματική ζωή υπό αυτές τις συνθηκες,τους ευχομαι να χουν πολύ καλύτερη ερωτική τύχη,απ αυτήν που ετοιμάζουν στη συγκεκριμένη οι ,επίσης, γυναικες σεναριογράφοι της σειράς! livani

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! soutien soutien soutien soutien

Soso Soso Soso!!Κάθε φορά με ξεκάνεις στο γέλιο!!!!

απορία το: Ίουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απέχθεια ή.....;;;;;
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από margaret10 Δευ Δεκ 27, 2010 4:09 pm

Σημερα εκατσα και το ειδα απο το site του mega. Kaλο ηταν μετα απο παααααααααααααααααρα πολυ καιρο.

Λουκας και Νορα στο Ναυπλιο παγωμενα πραγματα, αμα ειναι ετσι οι τρελλα ερωτευμενοι αντε γεια λεμε.....

Στεφανος με Ευα στο σπιτι που πηγε ο μπαμπας τα δωρα στο γιο εξαιρετικη σκηνη, ο Αγγελος ειναι μια γλυκα, να του ρουφηξεις τα μαγουλακια, αλλα και μπαλα και γαντι του μποξ εριξα πολυ lmao λεμε. Τι ομορφα που δενει ο Στεφανος με την Ευα μαζι inlove γιατι να μας διαλυσουν ενα τετοιο ζευγαρι? κριμα.... shy

Αλλα αφου εγινε αυτο ας βλεπουμε τουλαχιστον Στεφανο με Εριεττα μαζι, δενουν απολυτα και εμφανισιακα και υποκριτικα. Η Εριεττα νοιαζεται και κατανοει τον Στεφανο, μαζι συζητουν τα παντα, και εκεινος την νοιαζεται ουσιαστικα, τωρα τι θελει με την κατσαρη δεν μπορω να καταλαβω. Δεν βλεπουν οτι δεν κολλανε μαζι? Γιατι μας την δειχνουν γιορτες μερες και μας χαλανε την διαθεση?

Εριεττα Κυρια!!!!!!! Δινει και συμβουλες στο Στεφανο για την ακατανομαστη παρολο που τον αγαπα βαθια και ουσιαστικα, τον θελει ευτυχισμενο.Αυτη τον αγαπα πραγματικα και οχι η αλλη που του κανει ζηλειες και υστεριες, τον πηρε τηλ. κατοπιν οδηγιων της μαμας Αμαλιας και η ατακα που με εκανε και γελασα "να ξερω ποτε θα ερθεις να βαλω φουρνο" Fskl μην πω τιποτα πιο βαρυ.

Σκηνη Ρουσσου - Στεφανου και Εριεττας καταπληκτικη αλλα αμα το εχει ο ηθοποιος απλα σε παιρνει μαζι του.... : respect :

Επισης σκηνη Πετρου και Ηλια εξισου πολυ καλη....

Ο Μαριουλης φατσακι, πιο μεγαλο παιδακι και κανει τα δικα του, νομιζω 1η φορα ακουσαμε την φωνη του Μαριου η κανω λαθος?

Ο Λευτερης μου αρεσει τελικα με την Ευα και εχει βελτιωθει κατα πολυ, και η σκηνη με αυτους τους δυο και την Δαφνη στο γυμναστηριο αρκετα καλη.

Αμαλια και Πετρος τα γνωστα μην επαναλαμβανομαστε.

Ολη η παρεα μαζεμενη ηταν σαν δειπνο της Μ.Παρασκευης οχι σαν ρεβεγιον Χριστουγεννων, μεχρι που εσκασε μυτη ο Λουκας, ας μην ηταν τα παπουτσακια και τα καλτσακια και δεν ξερω αν θα τον βλεπανε.

Νταιζη , Μπελλος, Αννα μαλλον πρεπει να τους δειξουν την εξοδο απο το σηριαλ, υπερβολικα βαρετοι GN1

Ο Χρηστος απιστευτη γλυκα οταν χαμογελα, αλλα απορω πως μπορει και αγαπα μια γυναικα σαν την Νταιζη που ξερει τι τερατα εχει κανει.

Ειδατε και το καμαρι μου τον Αλεξανδρο που χαμογελουσε στο δειπνο με την κατσαρη? Σπανια στιγμιοτυπο αυτο για το παλληκαρι μου, εκει βρηκε να χαρει ομως? Anyway.... απο το τιποτα ειδαμε και το χαμογελο του

Αντε να δουμε τι θα μας δειξουν παρακατω....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Δεκ 27, 2010 4:12 pm

FieryRed έγραψε:
soso έγραψε:ΑΕΔ ,Θεϊκός Σχολιασμός!
*Μ'αρεσε απίστευτα που γύρισε ο Λουκάκος
Για μένα αυτός ήταν παντα εξάλλου η "καρδιά της παρέας"..και με συγκίνησε πολύ η τελευταία σκηνή Snif
*Μ'αρεσει απίστευτα που αρχίζει επιτέλους να κινείται το Ευα-Τέρης,όπως κι η τόσο ζεστή Σκηνή με Στεφανο και μωρό.. Χαμογελάει και λάμπει αυτή η γυναίκα! !Θεά!
*Πεθανα με γάντια του μποξ και τόπι,που το αριστοκρατικό φυζίκ του Στεφανου -Σταυρου αλλά και η φλωρο- προσωπικότητά του (Στεφανου σκέτου ),δεν σ'αφηνει να μαντέψεις ως πιθανά δώρα!Κάτι σε baby μουσαμά Goya περίμενα,για να μαι ειλικρινής
*Ίουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!θ'αρχίσουν επεισόδια με εγκυμοσύνη στην Εδεμούλα με γονείς 1.αγαπημένους κατ'αποκειστικότητα 2. μεταξύ τους ερωτευμένους και 3.(για πάντα) μαζί;;;;;;;;;;;ΣΟΚ!
* Κατιναριό,βαριέμαι!Τα ίδια και τα ίδια,και με πάντα με τη γνωστή αρτιότητα
*Αν υπάρχουν γυναίκες σαν την Ερι,στην πραγματική ζωή υπό αυτές τις συνθηκες,τους ευχομαι να χουν πολύ καλύτερη ερωτική τύχη,απ αυτήν που ετοιμάζουν στη συγκεκριμένη οι ,επίσης, γυναικες σεναριογράφοι της σειράς! livani

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Soso Soso Soso!!Κάθε φορά με ξεκάνεις στο γέλιο!!!!

απορία το: Ίουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απέχθεια ή.....;;;;;

Σ'ευχαριστώωωωωωωωωωωω,πάντα Love!

Εννοείται εκπληξη και ΤΡΕΛΟΣ και ΑΚΡΑΤΟΣ ενθουσιασμός ..ήτοι :ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ,λέμε soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Δεκ 27, 2010 4:18 pm

soso έγραψε:
Σ'ευχαριστώωωωωωωωωωωω,πάντα Love!

Εννοείται εκπληξη και ΤΡΕΛΟΣ και ΑΚΡΑΤΟΣ ενθουσιασμός ..ήτοι :ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ,λέμε soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien

yey Χιχιχι!!!! Αυτό περιμένω και εγώ!!!!! shy

Επίσης συμφωνώ μέχρι τελευταίου soutien του σχολιασμού σου!!!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από margaret10 Δευ Δεκ 27, 2010 4:33 pm

Συγνωμη αλλα το θεωρω απρεπες και προσβολη να συγκρινουμε τον Αλεξανδρο Σταυρου και την Φαιη Ξυλα με τον Πετρακη και την Δρακουλακη.

Οι πρωτοι ειναι μακραν καλυτεροι με πειρα και ολο το πακετο, οι δευτεροι απορω γιατι τους εβαλαν στη σειρα, για να κανουν πλακιτσα και ατακουλες καλοι ειναι, δεν μπορουν να κανουν ομως τιποτα παραπανω. Δεν το εχουν οι ανθρωποι. Το οτι βρεθηκαν σε μια σειρα δεν σημαινει οτι αξιζουν ουσιαστικα, αν ψαξετε θα δειτε οτι απο θεμα καριερας δεν εχουν κανει τιποτα αξιολογο σε βαση υποκριτικης γιατι ο Πετρακης ασχολειται και με το τραγουδι.

Επισης να πω οτι ο Πετρακης ειναι καλος σε οτι αφορα το μουζικαλ και το χορευτικο μερος αυτου. Σαν ηθοποιος ειναι μετριος, η δε Δρακουλακη ανυπαρκτη, δεν μου κανει αισθηση σε τιποτα. Αυτα ειναι προσωπικη μου αποψη παντα και εκφραζω μια γνωμη και δεν ζητω απο κανεναν να την ασπαστει.

Αλλα ειναι ιεροσυλια να συγκρινουμε ανθρωπους με πολυ καλες σπουδες και αξιολογες δουλειες στο χωρο καθως επισης και ηθος και σεβασμο ως προς τους εαυτους τους πρωτα και μετα στο κοινο τους με ανθρωπους που στην τελικη κανουν ντορο για να υπαρχουν στην δημοσιοτητα με οτιδηποτε αλλο και οχι με την δουλεια τους. Το οτι βγαινουν συνεχως και ολοι λενε "τα κουμπαρακια" και τι ωρα εφαγαν, τι ωρα βγηκαν, ποτε εχουν γενεθλια, ποιος παντρευτηκε, ποιος εχει γκομενα και να χασκογελανε αυτο δεν ειναι τεχνη. Αυτο ειναι "ψοφαω να ειμαι στη δημοσιοτητα με οποιοδηποτε τροπο και να με βλεπουν ολοι" εγω το θεωρω ανασφαλεια και οταν καποιος δεν εχει να δωσει κατι ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ.... απλα πεφτει σε αυτο το λακκο. Εγω θεωρω καμμενα χαρτια τετοιους ανθρωπους.

margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Δευ Δεκ 27, 2010 4:40 pm

First of all, Χρόνια πολλά σε όλους και όλες!!! Με υγεία και αγάπη!!!

Το Παρασκευιάτικο επεισόδιο το ψηφισα Πολυ Καλο ως όαση στις τελευταιες εξελιξεις κτλ...

Αναλυτικα:
- Σαν σκηνη η 1η με Λουκα και Νορα μου αρεσε παρα πολυ!!! Και λεω σαν σκηνη, γιατι σαν περιεχομενο δεν μαθαμε κατι καινουριο.. Μου αρεσε ο Λουκας οπως ηταν. Ηθελα να τον δω ακομα πιο κουρελιασμενο, αλλά και με τη Νορα διπλα του. Δεν ηθελα, οπως και εγινε, να φυγουν εκεινη τη στιγμη μαζι...
Δεν μου αρεσει ωστοσο που αυτοι οι 2 ανθρωποι με τοσα να τους ενωνουν, ειναι χωρισμενοι για αδιευκρινιστους λογους.
Δεν μου αρεσε που ζητησε στη Νορα να τον ξεχασει... Αλλά η αγκαλια και το φιλι τους ηταν υπεροχα!!! Love!

- Η συναντηση στο γραφειο του Ρουσσου με Στεφανο και Εριεττα ηταν κλασικης αξιας σκηνη!! Βεβαια, αγνωστος ο λογος που ο Απολυτος ακολουθει απο πισω την Εριεττα και τον κοφτει τοσο πολυ... Μηπως? Λεω μηπως?
Συγχαρητηρια στον Κο Κατρανιδη γιατι η ψυχολογια στην οποια βρισκεται ο Ρουσσος σε αυτη τη φαση ειναι πολυ απαιτητικη!! Και την απεδωσε οπως επρεπε.... Σε αναμμενα καρβουνα αλλά με το κυρος του Πετρου Ρουσσου...
Αλλά και η Εριεττα εδειξε την κλαση της με τον τροπο που απαντησε και αντεδρασε...

- Τα μαθηματα κατινιας απο Μαμα και Κορη Αρχικατινες ασχολιαστα.... Θεά ωστοσο η Πεφανη με τα νοηματα...

- Η αγωνια κοριτσιων στο γυμναστηριο με τη συμπαρασταση του Λευτερη πολυ γλυκια.. Οπως γλυκα και τα τηλεφωνηματα του Νικολα!! Μ'αρεσει το πιο σκουρο μαλλι της Δαφνης!!! Ωστοσο, λευκα Χριστουγεννα για ολους τους δεν εχουμε δει ποτε!!

- Νταιζη και Χρηστος αδιαφοροι... Το ρολόι παλι, καθολου..

- Το οτι πηρε δωρο η Εριεττα στο Στεφανο εδειξε και παλι την κλαση της... Αυτος παλι που το ειχε και δεν το κρατουσε μαζι?? Ή μηπως δεν το ειχε?

- Νικόλας και Δάφνη αγκαλια στο δεντρο υπεροχοι!!! Μ'αρεσει η ανησυχια που βγαζει ο Νικολας για το Λουκα!!

- Τα καλαντα στον Αγγελουκο παράλληλα με Λουκακο μονο του και Νορα στο αμαξι, επισης μου αρεσαν πολυ!!! Τι μωρακι αυτος ο Αγγελος!!! Love!
Απο τη μια, δε φταιει η Ευα για τη Νορα και το Λουκα, αλλά μου αρεσαν αυτα που ειπε η Μαριλια!!! Ενα δικιο το εχει αν το δει κανεις γενικα!!!

- Αννα και Λευτερης αδιαφοροι.... Αμαν κι αυτη με τη θυσια της αγαπης της!! Πφφ...

- Νταιζη και μανουλα επισης... Τα ιδια και τα ιδια!!!

- Δωρακια στον Αγγελουκο...... Love! Ο Αγγελος με το γαντι του μποξ υπεροχοςςςςςςς!!! Και που ο Στεφανος επρεπε να τον αλλαξει επισης τελειο!!

- Γιαννακοπουλος και μικρος Μαριος ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!!! "εσυ... εσυ"!!! Μ'αρεσε ο Ηλιας με τον εγγονο του, αλλα μετα απο αυτη τη σκηνη περιμενα σκηνες και με Μαριλια και Νεφελη!! Κριμα που δεν ειχε!!! Αργκ....

- Μου αρεσε ο τροπος με τον οποιο εμαθε ο Λουκας για το μωρακι τους που ερχεται, αλλά περιμενα την σκηνη άκρως πιο συγκινητικη και δυνατη!! Οσο γλυκο ηταν το σημειωμα, τοσο κατι μου ελειπε απο το ολο κονσεπτ!!!

- Ρουσσοσπιτι και λοιπες τρελες και σποντες Αμαλιας wall . Οτι αξιζε μονο το Νεφελακι!!! Και γιατι τοοοοοοοοοοση μαυριλα πια???

- Νταιζη και Μπελλος στο απυροβλητο.... cake

- Ο ερωτας των απολυτων αηδιαστικος... Πφφφ...

- Αννα και Εριεττα μελαγχολικη σκηνη, αλλά παρ'όλα αυτα, αδιαφορη...

- Ρουσσος και Ηλιας απλα : respect : !!!!!

- Η σκηνη της παρεας μαζεμενης και του Λευτερη ως κερασακι, ναι μεν εβγαζε μια μελαγχολια λογω της φυγης του Λουκα, αλλά αυτον τον ηρωα που κρατουσε τη σειρα 2 χρονια, ενας ανθρωπος δεν τον θυμηθηκε?? Ολοκληρος Μάναρος απών και ουτε καν μια αναφορα απο κανεναν? Ουτε απο τα παιδια του, ουτε απο τις γυναικες της ζωης του, ουτε απο τα αδερφια του, ουτε απο τον πατερα του, ουτε απο κανεναν αλλο της παρεας!!! Δε θα με εξεπληττε καθολου το γεγονος να πεταχτει απο καπου η Νταιζη και να πει: "Ειμαι σιγουρη οτι ο Λυτρας τρωει τα λεφτα μονος του..." Μα καθολου δεν θα με εξεπληττε ομως!!! Αλλά ουτε καν ετσι... Η απουσια του ειναι αισθητη και κανενας δεν κανει τιποτα γι'αυτο!!!
Στα της σκηνης, η καταθλιπτικη κουβεντα για το Λουκα εβγαζε μεγαλο πονο απο ολους!! Κ το χιουμορακι του Νικολα για το οτι τους αφησε νηστικους, επισης μου αρεσε!!!
Οταν δε, φανηκε να ερχεται ο Λουκας και μπηκε μεσα ετσι οπως μπηκε συν τα βλεμματα ολων και η αγκαλια στη Νορα ΥΠΕΡΟΧΟ!!! Συγκινητικο και ολογλυκο!!!

Αυτα και απο μενα!! Τα γνωστα oscar ακια στα γνωστα προσωπακια!!!

Καλες υπολοιπες γιορτες να εχουμε!!!
Εν αναμονη για το σημερινο!!!!

Τα Flkia μου!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από elenp Δευ Δεκ 27, 2010 4:46 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Η σκηνή με Νόρα και Λουκά ήταν εξαιρετική! Μου άρεσαν πολύ οι ερμηνείες τους, όπως και το φιλί τους! Μία ακόμα σκηνή που μου άρεσε ήταν αυτοί στο γυμναστήριο με την Εύα, την Δάφνη και τον Νικόλα να περιμένουν να τους πει η Νόρα για τον Λουκά και τον Λευτέρη να δείχνει ότι πράγματι νοιάζεται και αυτός. Η Εριέττα πάρα πολύ καλή, ειδικά στην σκηνή με την Άννα. Η σκηνή με την Εύα, τον μικρό και τον Στέφανο και αυτή καλή, όπως και με την Αγγέλα και την Μαρίλια. Η σκηνή που ο Λουκάς ανοίγει το δώρο και διαβάζει το σημείωμα ήταν καλή. Το σημείωμα μου άρεσε πολύ! Επίσης η σκηνή που ήρθε ο Λουκάς ήταν και αυτή ωραία!
Γενικά μου άρεσε το επεισόδιο και το ψηφίζω πολύ καλό!
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 27, 2010 5:02 pm

Θα παρακαλούσα πολύ το θέμα με τους ηθοποιούς να λήξει εδώ. Έχουμε ο καθένας την άποψή του και εν υπάρχει λόγος να δημιουργούνται εντάσεις. Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010

Δημοσίευση από maeveline Δευ Δεκ 27, 2010 5:55 pm

ειδα μονο τις σκηνες νορας λουκα σημερα μετα απο παροτρυνση μιας φιλης μου που ειχε πραγματικα ενθουσιαστει και λεω εδω ειμαστε....!!!!
αλλα τελικα απογοητευτηκα..και μαλιστα οικτρα....

το ζευγαρι αυτο στη σειρα μου αρεσει παρα πολυ γιατι περα απο οποιαδηποτε υποκριτικη αδυναμια που μπορει να εχει ανα καιρους ειχε ιστορια και δυνατη χημεια...ειχε αυτο το κατι που κανει τον τηλεθεατη να κολλησει στην οθανη ...κανει το κλικ...
αλλα απο οποια πλευρα και να το παρω...οπως και να το κοψω να το ραψω αν η ιστορια δεν βοηθαει και ποσο μαλλον αν τους καιει ε τι να πρωτοσωσει και αυτη η καημενη η χημεια... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 852852

μεγαλα λογια που δεν ταιριαζαν..
και μ'αγαπας και σ'αγαπω..και δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι...
γιατι;...μα γιατι οι σεναριογραφοι βλεπουν πως το ζευγαρι πουλαει και το τραβανε απο τα μαλλια και απο το ξεμαλλιασμα φτασαμε στην κουρουπα! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 123796
εν το μεταξυ κατι ελειπε στις πρωτες σκηνες..κατι δεν μου πηγαινε καλα...
το τοπιο θαυμασιο μεν αλλα οταν ακουγα τα κουλα δεν με ηρεμουσε η θεα παλι να βρισω ηθελα χρονιαρες μερες...!!!! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 905116

για την φυγη του λουκα τι να πει κανεις;.... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 19114
ποιος ο λογος;...
εναν τοσο καλο χαρακτηρα ..καθαρα αξιοπρεπη και τον εχουν φτασει σε ενα σημειο να τρεχει να ζητιανευει για στεγη και φαγητο ενω προφανως απο το ξενοδοχειο που πηγε ειχε χρηματα (και εν μεσω οικονομικης κρισης τονιζω!) και ταυτοχρονα δειχνουν εναν χαρακτηρα υπερευαισθητο, αδυναμο, ανασφαλη, και φυγοπονο...ικανο να απαξιωσει καθε σταθερα στην ζωη του απο μια ..υποψια! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 103275 ...και μαλιστα για κατι που ο ιδιος δεν φερει καμια ευθυνη!

και με την ιδια παραλογη λογικη δεν μπορει να ειναι με την γυναικα που αγαπαει γιατι δεν ειναι πια ο λουκας και να τον ξεχασουν και καποτε μπορει και να ξανασυναντηθουν και οτι αλλο κουφιο και κενο δραματικο στοιχειο μπορουν να δωσουν για να προωθησουν την μεγαλη αγαπη που ειναι αδυνατη...
Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 103275
τι γινεται ρε παιδια;...υπαρχει κατι στο νερο;..κατι στον αερα;..χτυπησαν οι εξωγηινοι την πορτα των σεναριογραφων η εγω αλλα βλεπω αλλα καταλαβαινω και ειμαι τελειως αδικη!? scratch
και μια νορα που δεν ηθελε ο λουκα να γυρισει σε αυτη για το παιδι για να ξερει πως γυρναει για αυτην αλλα τελικα το μονο που μπορεσε να σκεφτει για να τον κανει να γυρισει ηταν το παιδι σαν να ηταν χαρτι στο ποκερ... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 951465
και καλα ολα αυτα αλλα οχι δεν μπορουσε να του το πει οταν ηταν μαζι...
οοοοχι ..οξεια φαρυγγιτιδα;...μπα οξεια μαλακινση εγκεφαλου το λενε αλλα τουλαχιστον το εχει και ο λουκας και συνεπως ταιριαζουν...!!!! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 521610

δεν ξερω σπασιμο...χαλαστηκα...ακομα και εγω δεν αντεχω να βλεπω σκηνες τους...
με τι να συγκινηθω;...πως;...με ποιον τροπο;...τα αποθεματα καλης θελησης τελειωσαν...
και οχι επειδη τους ειχαν χωρισει εδω και καιρο..
εμενα ποτε δεν με ενοιαζε αυτο..
ας τους ειχαν χωρια και τον διπλασιο χρονο αλλα οχι χωρις λογο και χωρις αιτια και απλα να ειναι χωρισμενοι για να ειναι χωρισμενοι και να δινουν σκηνες και καλα προς χαρην τηλεθεασης...
το παραλογο σε ολο του το μεγαλειο...

ο λουκας δεν μου αρεσε καθολου στην σκηνη που αποκαλυπτει την εγκυμοσυνη της νορας...
αλλα μου αρεσε το γραμμα και μου αρεσαν και τα καλτσακια που ηταν τοσο μικροσκοπικα στην παλαμη του..

για το οτι αναλωθηκαν σε ιδια σκηνη last year με τα παπουτσακια (και το ειχα πει η γκαντεμω πολυ καιρο πιο πριν και μαλιστα ειχα πει ναι καλα σιγα μην το κανουν αυτο πλακα κανω αλλα τελικα προσεχε τι λες!) απαξιω να σχολιασω την ελλειψη μνημης και φαντασιας των σεναριογραφων... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 274331

και ερχεται η σκηνη με το τραπεζι....ξερετε το τραπεζι λιγο πριν τον επιταφιο...
τι χριστουγεννα εχουμε;...αντε και δεν φαινοταν... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 191984

και στο τελος ο νικολας αγκαλιαζει και θερμα τον λευτερακη που εχουν γινει φιλαρακια γιατι αν ο αλλος δεν φλερταρει πριν καποιες μερες την γυναικα σου και δεν παραστησει τον εραστη της και δεν την φιλησει μπροστα σου πως να γινεται κολλητοι δεν γινεται Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 141519 ....και πιο διπλα την ευα την πρωην γυναικα του η οποια πρωην γυναικα του εχει ξεχασει και τον μανο και τον στεφανο και εχει διπλα της τον λευτερη!,,ενδιαφερον δεν λεω...τουλαχιστον ο λευτερης εχει σταθερο γουστο και η ευα και η βερα/καμμενη και η δαφνη ειναι και οι τρεις ξανθιες...κατι ειναι και αυτο προς αποφυγη μελλοντικων παρεξηγησεων... Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 40499

και η δαφνη παρηγορει την νορα...και μπαινει ο λουκακος ...
ωραια σκηνη...ωραια αγκαλια...
αλλα δεν με ενθουσιασε γενικως...ειδικως λιγο το παραδεχομαι...
αλλα οταν ολο το πλαισιο της ιστοριας ειναι καρβουνιασμενο δεν μπορω να μην ειμαι αρνητικη..μου βγαινει αυθορμητα!

περιττο να σας πω πως δεν συμμεριστηκα την ιδια γνωμη με την φιλη μου και μαλιστα θυμωσε κιολας επειδη δεν μου αρεσε η τελειοτητα...
μμμμ..και περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 558573


υ.γ..απο οτι καταλαβατε ...η αιδιοδοξια ελαβε τελος...felia is back!
τουλαχιστον οσο αφορα τα της εδεμ! Επεισόδιο 468 - Ημερομηνία 24-12-2010 - Σελίδα 4 44808
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης