Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap77%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 77% 
[ 89 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 116

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 12:39 pm

Τέλειο το σημερινό επεισόδιο (σ.σ.δεύτερο επεισόδιο κατά σειρά).

Νόρα-Λουκάς: inlove τέλειες όλες οι σκηνές τους και ειδικά αυτή με την Παρέα στην αρχή ξεκαρδιστικότατη.

Δάφνη-Νικόλας: Η φιλομαθής Δάφνη έκλεψε την παράσταση.

Εύα-Λευτέρης: Της πάει να χαμογελάει και της αξίζει επιτέλους.

Αμαλία-Ρούσσος: : respect : : respect : : respect :

Ηλίας-Πυθία: 1-0

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 12:49 pm

Eχω εκπλαγεί από τους τον αριθμό των ψήφων που έπεσαν για το επεισόδιο. Φαίνεται δεν είμαι η μόνη που ενθουσιάστηκε! Πολύ χαίρομαι και θα το επαναλαμβάνω όσο γράφω, ελπίζω να μην διαψευστούμε!!!

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 1:16 pm

Μονο και μονο για την πρωτη αγκαλια,το απιστευτο υφος του Λουκα οταν ρωτησε ''ειστε καλα?''(η Αναστασια σε κατασταση τηξεως),
τα φιλια με τις αγκαλιες στον καναπε και τα χαδια στην κοιλιτσα Love! ,
την εστω υποτυπωδη συζητηση ασχετως του περιεχομενου θα μπορουσε να ειναι ενας προλογος κανονικης συζητησης,
η σκηνη στο κρεβατι...''ματαρες μου'' inlove inlove inlove
και η σκηνη του πρωινου,που εγινε αυτο που ειχε πει η ιδια,θα την μπουκωνε ο Λουκας εκεινη θα διαμαρτυροταν και στο τελος θα τα καταπινε αμασητα.. ααααχχχ αυτα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μ'αρεσει που ειπα και μονο στην αρχη,anyway τελειο για μενα.
Υ.Γ επιτελους μου ελειψαν αυτα τα επεισοδια,τα ''λιωτικα''επεισοσοδια...
Υ.Γ2 Σμα,κι εγω πεθανα στο γελιο στη σκηνη στο κρεβατι με τις κουμπαρες..για ευνοητους λογους!!!!! Nyxia
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 2:01 pm

TEΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ για ολο το επεισοδιο εκτος απο σκηνης στεφανου-μελιτας και εριεττας-στεφανου.γουτσου γουτσου μωρε αγκαλιτσες φιλακια με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια ημουν σε ολο το επεισοδιο...Νορα.Το παιδι Λουκας.Ε μην κοιταει...αχου ελιωσα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 2:10 pm

To χτεσινο επεισοδιο μου αρεσε παρα πολυ πλην ελαχιστων εξαιρεσεων... Innocent

Τα Λουκονορακια ηταν μοναδικα.....δεν με ενδιαφερει αν τους ψιλοξεπεταξανε ουτε αν δεν ειδαμε ουσιαστικη συζητηση,εμενα με τουμπαραν! Matakia Γλυκες Λουκακου,ναζακια Νορας,απιστευτες ατακες για την κορη που ερχεται εκαναν τον καλυτερο συνδυασμο!Αγαπω......! inlove inlove inlove

Δαφνη και Νικολας επισης μου αρεσαν τρομερα!Η πονηρουλα Δαφνη ειδικα ειναι ολα τα λεφτα!Τελειοι! Love!

Πετρος-Αμαλια.....ΡΕΣΙΤΑΛ! : respect : Με πεθανε το υφος της Αμαλιας μολις ειδε την λαδοκολλα,η απαθεια του Ρουσσου,τα ντονερ,το τζατζικι,ΟΛΑ! lmao

Καλα ο Στεφανος ποσα θελει να μας τρελανει....?Δεν του παει η διπλη ζωη λεει? gelio Και εμεις ολοι παραισθησεις ειχαμε περυσι που το πρωι ηταν με την Ευα και το βραδυ επαιρνε ανασες με τη Μελιτα!Ημαρτον!

Για την απολυτη του παρτενερ ας μη σχολιασω καλυτερα......μεχρι και στη Νορα τηλεφωνησε για να τον τσεκαρει!Εμπιστοσυνη πανω απ'ολα! sisi Και στο καπακι φτανει και η maman δινοντας της κατινοσυμβουλες τις οποιες το ''Μελιτακι'' δεν μπορει να ακολουθησει γιατι συμφωνα με τα λεγομενα της ''Δεν ειναι υπερανω,ουτε κυρια,ουτε τιποτα,δεν το'χει'' lmao Επιτελους το παραδεχτηκε γιατι δυο χρονια τωρα το λεω οτι η συγκεκριμενη εχει παρει διαζυγιο με την αξιοπρεπεια προ πολλου!Ελα σιγα-σιγα να τη βλεπουμε λιγοτερο και να μας αδειασει και τη γωνια απο το γραφειο,μπας και επιστρεψει ο Λουκακος!

Εριεττα και Στεφανος ειχαν πολυ καλη σκηνη!Μ'αρεσει το κλιμα ηρεμιας,κατανοησης και συμπαραστασης που υπαρχει αναμεσα τους!Βγαζουν μια ζεστασια στις σκηνες τους!Ελπιζω αργοτερα να ειναι μαζι τελικα!

Και τελος Ευα και Λευτερης......ποσο ακυρο και ξεκαρφωτο ηταν το πρωτο φιλι στο ατελιε!? imarton Τα αλλα δυο ηταν καπως καλυτερα....συγκριτικα με το πρωτο βεβαια,οχι οτι μ'αρεσαν!
Χαιρομαι να βλεπω την Ευα χαμογελαστη,ομως με οσα εχω δει ως τωρα κραταω μικρο καλαθι γιατι και ο Λευτερακης κρυβει αρκετα!Επισης το story τους,ο τροπος με τον οποιο δοθηκε το ενα βημα παρακατω και κυριως η χημεια που για μενα ειναι μηδαμινη εως ανυπαρκτη το τελευταιο πραγμα που θα μπορουσαν να μου δημιουργησουν ειναι ενθουσιασμο! Rolling Eyes
Το μονο που μπορω να αναγνωρισω ειναι οτι ο Μπισμπικης μου φαινεται βελτιωμενος υποκριτικα!

Πολυ καλο απο εμενα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 2:13 pm

"Προποσεις"

"Στα Χριστουγεννα!"

Ναι βρε Δαφνη τωρα ειναι Χριστουγεννα! Το χαμογελο δεν λεει να ξεκολλησει απο το προσωπο μου απο χθες!
"Ειστε καλα;" Το υφος του Λουκα ηταν απιστευτο! inlove Αγκαλιες φιλια... Το φιλι Ευας-Λευτερη ηταν οντως ελαφρως ακυρο, εξεπλαγειν μπορω να πω, μου ηρθε λιγο αποτομα... Μαζι με ολους λατρεψα τη συγκινηση της Νορας με την κοκκινη πετσετουλα, τη Ευα που προσπαθησε να χωρισει τα ΛουκοΝορακια, το Νικολα και τη Δαφνη που καμαρωναν τους φιλους τους και εγω ηθελα φιλι και το Λευτερη που παρατηρησε πως αφου δεν παραπονιεται η Ευα γιατι παραπονιεται ο Λουκας!

"Στις αποκαλυψεις!"

Κριμα κι εγω νομιζα οτι ο Ηλιας εμοιαζε στο γιο του, επιανε πουλια στον αερα... Νομιζα οτι την ειχε ψηλιαστει την κατασταση αλλα λαθος νομισμα χρησιμοποιησα... Πολυ ψυχραιμα το πηρε... Ουτε ενα υποτιμητικο βλεμμα ετσι για να νιωσει λιγο παραπανω ασχημα ο αλλος, να καταλαβει οτι χωρισε δυο αδερφια οχι τα επιπλα του σπιτιου!

"Στο Μανο!"

Τον original! Αυτον που θυμηθηκαμε για να δικαιολογησουμε τον κομπλεξισμο της Μελιτας... Οτι ο Μανος φταιει που η Μελιτα δεν εμπιστευεται το Στεφανο... Ο αλλος μη χασει να διαχωρισει τη θεση του, Στεφανο τον λενε τον ανθρωπΑ... "Δεν ειμαι Μανος" Fskl Ουτε η διπλη ζωη του αρεσει του ανθρωπΑ.. Οταν εστελνε μαυρα νυφικα και ταυτοχρονα χαριζε κοσμηματα πως το λεγαμε, διχασμο προσωπικοτητας; Οταν φιλουσε τη Μελιτα και εκανε προταση γαμου στην Ευα πως το λεγαμε μ@λ@κινση εγκεφαλου; Αλλα η Μελιτα φταει που εβαλε μπροστα το Μανο, επρεπε να χρεωσει στον ιδιο την ελειψη εμπιστοσυνης στο προσωπο του και οχι στο Mανο, βεβαια εκει ρισκαρουμε τις δεκα αγκαλιες και τα δεκα φιλακια!

"Στα φιλια κατω απο τα τριανταφυλλα"

Γκι δεν ειχαν τα παιδια βολευτηκαν στο τριανταφυλλο! Η Αγγελα το παιζει Αμαλια; Γιατι;
Τρια πραγματα παιζει να συμβαινουν, ή εχει αρχισει να μου αρεσει η Ευα με το Λευτερη, ή απλα μου αρεσει να βλεπω την Ευα χαμογελαστη, ή ημουν επηρεασμενη απο το κλιμα του επεισοδιου, παντως μια χαρα γλυκουλα ηταν η σκηνη! Η Αγγελα ηταν λιγο παρατραγουδο αλλα το αντιπαρερχομαι!

"Στις ριγε πυτζαμες"

Για να πω την αμαρτια μου θα προτιμουσα στη σκηνη της Νορας και του Λουκα να δακρυσω αλλα εγω εκλαιγα απο τα γελια! lmao Γιατι εφυγε ο ενας, γιατι του το εκρυψε η αλλη σε συνδιασμο με την υποψια χαμογελου απο του Λουκα και την παραπονιαρικη εκφραση της Νορας το λιγοτερο που μπορουσα να κανω ειναι να χαμογελασω! ;D
Το "ε μη κοιταει" του Λουκα ηταν ολα τα λεφτα sisi Οπως και η πεποιθηση της Νορας οτι αυτη τη φορα θα του αρεσαν οι πυτζαμες γιατι ειχαν διαφορετικη ριγα...
Ξεροσφυρι η επανασυνδεση δεν λεει, συμφωνω! Η γκρινια της Νορας πηγαζει απο την εγκυνοσυνη; Τι πιθανοτητες εχουμε να μειωθει στα προσεχη επεισοδια;

"Στο τζατζικι το θανατερο"

Και το κεμπαπ και το ντονερ... lmao Η Αμαλια να εχει παθει πολιτισμικο σοκ και ο Ρουσσος να γελαει.. Για να πω την αληθεια μου φανηκε λιγο υπερβολικος στο ολο θεμα, ειχε ξεκαρδιστει λες και ελεγαν ανεκδοτα! Την Αμαλια τη λατρεψα, ηθελε και γυρο πικαντικο!!!
Την Αμαλια τη λατρεψα και το επομενο πρωι οταν βογκαγε στον καναπε : respect : Ανακοινωσε και οτι η θεα ειναι εγκυος, προς στιγμην κολλησα, μεχρι να καταλαβω ποια ειναι η θεα! Δεν με εχει συνηθισει σε τετοια!

"Στις επαναληψεις"

Τους λατρευω! Love! Καηκαν δε λεω αλλα αμα το ξυσεις λιγο απο πανω για να φυγει η καρβουνιλα, δεν λεω οτι θα γινει οπως πριν αλλα θα τρωγεται!

"Στους χαζομπαμπαδες"

Βρε παιδια τι ακριβως της εδινε να φαει δεν καταλαβα; Τι λατρεψα τι σκηνουλα! inlove Εχω να πω δυο πραγματα! Πρωτον λατρευω Λουκα χαζομπαμπα και δευτερον καλα κουραγια στη Νορα!
Πειτε και τιποτα αλλο ρε παιδια ολο φονοι και αποκαλυψεις...

"Στους σοβαρους λογους"

Πωωωω ξεφτιλα... Αναγουλα μου ηρθε! Πηρε τη Νορα τηλεφωνο για να τη ρωτησει αν οντως ο Λουκας ειπε στο Στεφανο να πανε στης Εριεττας, εκανε και παραπονα που δεν της ειπε για την εγκυμοσυνη, αν θυμαμαι καλα ετρεχες να προλαβεις τη Νεφελη και δεν ειχες χρονο... Πωωωω ξεφτιλα! Μιλαμε κι αλλος αδειασμα κανονικοτατο, τι σοβαρο λογο να εχει μωρε να αργησει το παιδι να φαει πρωινο με την... αληθεια βρε παιδια τι του ειναι η Μελιτα, πως θα την ονομαζαμε; Ερωμενη; Μνηστη; Γκομενα; Πως;

"Στις βολτες με τις μηχανες"

Ειπαμε δεν εχω αποφασισει ακομα γιατι, αλλα μου αρεσουν οι σκηνες της Ευας με το Λευτερη! Μου αρεσει το υφος της Ευας που βγαζει πονηρια και γλυκα ταυτοχρονα, μου αρεσει και ο Λευτερης που και απο το τηλεφωνο ακομα δειχνει αμηχανος... Λευτερη προετοιμασου για επισκεψη στο τρελαδικο αγορι μου! Η Ευα ειναι μανουλα και δε θελει αν κρυωσει!

"Στις τραγικες ειρωνιες"

Θα βοηθησει ο Λουκας την Εριεττα να βρει τον αδερφο της... Ωχ μανουλα μου! Η Ερι ειχε ρωτησει το Λουκα αν εχουν ξανασυναντηθει, το μετεφρασαν περιεργα επειδη γνωριζονταν οι γονεις τους.. Η εξηγηση ειναι πολυ πιο απλη, ειχαν οντως συναντηθει.... Δυσαρεστα δεν νομιζω να σας περιμενουν Εριεττα μου, βεβαια οπως το παρει κανεις!

"Στις τσιχλοφουσκες"

sisi Εχουν γνωση η φυλακες, πηραν ταπερακια μαζι τους! Ο Ηλιας μετα Χριστον προφητης, δεν μπορει να μιλησει λιγο πιο ξεκαθαρα; Το βλεμμα που του εριξε η Δαφνη κορυφαιο!

"Στην αδερφουλα"

Δε μπορει ειναι το DNA! Προχωρα μπροστα, εχεις τη Μελιτα slap Γιατι Ερι μου μας το κανεις αυτο; Θα ηθελα να σημειωσω εδω οτι η Εριεττα δεν φαινεται να διεκδικει το Στεφανο!

"Στην πρεσβυρα του πολιτισμου"

lol! Επειδη η κορουλα ντρεπεται πηρε η μαμα για να ρωτησει που ειναι ο Λουκας... Το τι το χαρηκα που τους αναψε φιτιλιες ο Λουκακος δεν λεγεται Yess Και ναι η ομολογια! "Μαμα δεν ειμαι υπερανω, ουτε κυρια, ουτε τιποτα δεν το'χω" Επιτελους, νομιζω απο δω και μπρος εχω το ελευθερο να λεω οτι η Μελιτα ειναι κατιναρα και εχω και ομολογια! Την προσπαθεια την εκανε βεβαια, ξερεις για το υπερανω αλλα το μονο που πετυχε ηταν να επιβεβαιωσει οτι δεν ειναι κυρια!

"Στα Χριστουγεννιατικα τραπεζια!"

Ειναι λιγο εκτος αλλα λατρεψα το υφος της Νορας οταν της ειπε ο Λουκας οτι το φαϊ ειναι αναλατο : respect :
Στο γευμα τωρα! Ο Νικολας επεστρεψε στους παλιους του ρυθμους! Τη γκρινια! Σε εσενα τα συγχαρικια Νικολα! Το προξενιο του Λουκα επισης ολα τα λεφτα, ικανο τον εχω να το πει Αστερι το παιδι! sisi(Θεος φυλαξει) Οι πλακες χρυσου του Λευτερη και η αντιδραση στη δηλωση της Ευας για τη μηχανη κορυφη επισης! Και φυσικα...
"Στην παρεα της Φεγγαροπετρας!"
"Στους μηχανοβιους"
"Στα παιδια μας! Σ’αυτα που εχουμε και σ’αυτα που ερχονται!"
"Στη γαλοπουλα μας τη γεμιστη!"
"Στη γελοιοτητα του ταριφα!"
"Στο κακο σου και τον αναποδο σου!" Τους λατρευω ολους, μεχρι και το Λευτερη λογω της ημερας!

"Στους σχολιασμους σας"

Τους κορυφαιους! Προσκυνω! (δεν μου φτανουν τα emoticons) Το επεισοδιο μετα απο πολυ παααρα πολυ καιρο το ψηφισα ΤΕΛΕΙΟ! Παντα τετοια και καλυτερα! Cheers!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 2:14 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eχω εκπλαγεί από τους τον αριθμό των ψήφων που έπεσαν για το επεισόδιο. Φαίνεται δεν είμαι η μόνη που ενθουσιάστηκε! Πολύ χαίρομαι και θα το επαναλαμβάνω όσο γράφω, ελπίζω να μην διαψευστούμε!!!
Οντως πολλους σχολιασμους μπορει να μην εχει αλλα οι ψηφοι τριπλασιαστικαν σχετικα με αυτο που ηταν πρωτο στα προηγουμενα επεισοδια!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 2:53 pm

Εσυ loukitsa ποτε δεν θα συμφωνουσες με εμενα διοτι απο οτι εχω παρατηρησει εσαι τρελλη fun Παναγιωτη Πετρακη και "Λουκα" αλλωστε το λεει και το ονομα σου "loukitsa".
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 3:25 pm

margaret10 έγραψε:Εσυ loukitsa ποτε δεν θα συμφωνουσες με εμενα διοτι απο οτι εχω παρατηρησει εσαι τρελλη fun Παναγιωτη Πετρακη και "Λουκα" αλλωστε το λεει και το ονομα σου "loukitsa".

Ακριβως έχεις απόλυτο δίκιο margaret
Πάω με χίλια Λουκα-Πετρακη
Λατρευω!

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 3:38 pm

Πιστεύω πως όλος αυτός ο ενθοσιασμός και οι ψήφοι ευθύνονται (τουλάχιστον το μεγαλύτερο ποσοστό) στην απανασύνδεση Νόρας-Λουκα inlove
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 3:53 pm

Ενας μικρος σχολιασμος και απο μενα.

Ψηφισα τελειο για τους κατωθι λογους.

1)Η σκηνη στην κατασκηνωση με τον Λουκα να ρωταει την Νορα αν ειναι καλα μου αρεσε τρομερα.Ειχε το πιο γλυκο βλεμμα ο Λουκας αλλα και η παρεα συν τον Λευτερη να τους κοιτανε και να τους καμαρωνουν Love! Love!

2)Γιατι τα φιλια του Λευτερη και της Ευας μου αρεσαν.Απο το πρωτο στο ατελιε ( αν και ξεκαρφωτο ειναι η αληθεια ) μεχρι το φιλι στην μηχανη με το ''ουα'' του Λευτερη.Νομιζω πως εχουν αρχισει να βρισκουν τους δικους τους ρυθμους και κωδικες επικοινωνιες και δενουν ολο και περισσοτερο.

3)Γιατι αν και εκνευριστηκα που πηγε η Νορα να βγει και απο πανω που του εκρυψε την εγκυμοσυνη οι ζουζουνοσκηνες με εριξαν τι να κανω; inlove inlove

4)Γιατι η Δαφνη ειναι φιλομαθης ^^ ^^

5)Γιατι η σκηνη με Λουκα-Εριεττα-Στεφανο μου αρεσε πολυ.Τα αδερφακια δενουν υπεροχα.

6)Γιατι ακουγε η μανα μου τον Πετρο να μιλαει για τα ντονερ και μου φωναξε ''ρε Νικη τι λεει αυτος τωρα και πειναω;'' sisi sisi

7)Γιατι πως να αντισταθεις σε εναν Λουκα χαζομπαμπα και μια Ευα που χαμογελαει και λαμπει η οθονη; inlove inlove inlove inlove
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 4:19 pm

ΤΕΛΕΙΟ!!! ΤΕΛΕΙΟΟ!!! ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!!
Αυτα ειναι!!! Ενα επεισοδιο γεματο χαμογελα!!! Ενα επεισοδιο ΥΠΕΡΟΧΟ!!!

- Λατρεψα το βλεμμα του Λουκα οταν ειχε αγκαλια τη Νορα και αυτο το "ειστε καλα" με εστειλε!!!!! Λατρεψα τη Νορα οταν τον εβριζε!! Λατρεψα τα βλεμματα των φιλων τους που τους καμαρωναν!!! Τον "συμποτη" Λευτερη!!! Λατρεψα την Εύα που αποκαλεσε το Λουκακο δωρο Χριστουγεννων... Και οπως ειπε και η Δαφνη: "τωρα ειναι οντως Χριστουγεννα!!"
Λατρεψα τις παρατηρησεις του Λουκα στο Λευτερη που "ξετσουτσουνισε" για το ξεκαρφωτο φιλι του στην Εύα και την Εύα που μετα μπηκε στη μεση!! Νομιζω πως λατρεψα καθε τους δευτερολεπτο σε αυτη τη σκηνη!!! Love!

- Οποιο κι αν ειναι το περιεχομενο, αγαπω Ρουσσο και Ηλια μαζι!!!!

- Προσπαθησα να μην δωσω σημασια στους απολυτους, αλλα αυτο το "δεν ειμαι Μάνος" στο λαιμο μου καθεται!!! Ιεροσυλια να αναφερεται ετσι ο συγκεκριμενος ηρωας της σειρας!!! Ουστ!!!

- Λατρεψα το φιλι Ευας και Λευτερη στο κεφαλοσκαλο!!! Και με συγκινησε πολυ ο τροπος που μπηκε η Ευα μεσα και ειπε: "Μαμα μου, γυρισε ο Λουκας!!" Εβγαλε τοοοοοοοση μα τοση χαρα απο μεσα της!!! Τι πανεμορφη γυναικα!!! Και ποσο πολυ λαμπει επιτελους!!! Με τετοια χαμογελα, δεν με ενοιαξε καν η Αγγελα ως κουτσομπολα στο παραθυρο!!! Love!

- Λατρεψα ΛουκαΝορακια στον καναπε να φιλιουνται και να πειραζονται... Λατρεψα το υφος της Νορας σε ολες του τις εκφανσεις!!! Λατρεψα ατακες μια προς μια!!! Love!

- Λατρεψα Ρουσσο, Αμαλια και ντονερ (?) με τζατζικι θανατηφορο!!! Τι ατακες!!! Τι ταλεντο!!! Και το πρωι που η Αμαλια εσκουζε, τρελο γελιο!!! Με ξενισε βεβαια λιγο ο Ρουσσος ωσάν μαγκας απ'το Βοτανικο (νομιζα οτι θα πεταχτει ο Κυριακος απο καπου), αλλά χαλαλι του!!!

- Λατρεψα ξαναμμενο Λουκακο που δεν ηθελε "ξεροσφυρι επανασυνδεση" και δεν κρατιοταν!!! Λατρεψα τη Νορα που του εκανε τη δυσκολη!!! Palamakia

- Λατρεψα Νικόλα κ Δαφνη που πεταχτηκαν μουσκεμα κατω απο τα σκεπασματα και ποσο μαλλον την πονηρουλα Δαφνη που ειναι φιλομαθης!!! ^^

- Λατρεψα ΛουκαΝορακια στο πρωινο με το Λουκακο να ταιζει επιμονα!!! Και φιλακι στην κοιλιτσα!!!

- Σιχαθηκα τον Απολυτο Ξενερωτα!!! Με την κατσαρη στα γονατα να παρακαλαει να της κατσει!! Να μην αναφερω τι μου περασε απο το μυαλο!!! wall Αλλά λατρεψα τη Νορα που δουλευε την Κατσαρη στο τηλεφωνο!!

- Λατρεψα το Ευάκι στο τηλεφωνο με το Λευτερη!! Και ναι λατρεψα και το Λευτερη!!! Και τα πειραγματα τους που βγαζουν οικειοτητα!! Και την αμηχανια του!! Και θα ξαναπω: Ποσο ΘΕΑ αυτη η γυναικα!!! Και λατρεψα και τις απαιτησεις για βολτουλα!!

- Μου αρεσαν Εριεττα, Λουκακος και Στεφανος.. Χωρις να ειναι απαραιτητη η παρουσια του Στεφανου αλλα τελος παντων...

- Αηδιασα με Νταιζη και Χρηστο... Πως τον κανανε ετσι και αυτον???? ΠΦφφ.. Και κουράστηκα αδιαφορωντας με Νταιζη και Αντιγονη...

- Λατρεψα τον Ηλια με τις επερχομενες συμβουλες του και το βλεμμα της Δαφνης!!! Ααα, λατρεψα και τις τσιχλοφουσκες!!!

- Σιχαθηκα τις κατινιες μανας και κορης και πολυ το ευχαριστηθηκα που ο Λουκακος τους αναψε φωτιες!!! Σουπερ το μαλλι της Νορας αλλα το υπολοιπο αουτφιτ δεν μου πολυαρεσε!!!

- Λατρεψα Εύα/εσκιμώα και Λευτερη επι της χιλιάρας και κλεμμενο φιλακι και "ουααα"!!!! Love!

- Λατρεψα τη Μελιτα (ναι ναι) που παραδεχτηκε οτι δεν ειναι κυρια κτλ!!! Ετσι ετσι, να υπαρχει αυτογνωσια!!! xoxo

- Λατρεψα το Χριστουγεννιατικο τραπεζι τους και τα πειραγματα τους!!! Λατρεψα τα προξενια για την κορακλα που ερχεται!!! Λατρεψα την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ (ξανα) Ευα!!! Λατρεψα τη μηχανη του Λευτερη που "μας φτανει και μας περισσευει!!!" Και την Ιερα Εξεταση που θα περασει για την Ευα!!!
Λατρεψα τις προποσεις:
"Στην Παρέα της Φεγγαρόπετρας!"
"Στους μηχανόβιους!"
"Στα παιδιά μας!!! Σ'αυτά που έχουμε και σ'αυτα που ερχονται!!"
"Στη γαλοπουλα μας τη γεμιστή!"
"Στη γελοιότητα του ταρίφα!"
"Στον κακό σου και τον ανάποδό σου!"

Τελος, λατρεψα ολους (σχεδον) τους σχολιασμους σας εναν προς εναν!!! Δεν ξερω ποιο να πρωτοσυγχαρω!!! (ΑΕΔ ελιωσα!!!)

Παντα τετοια και καλυτερα ευχομαι!!!

Τα Flkia μου!!!

υγ 1: Εξακολουθει να ειναι αισθητη η απουσια και η μη αναφορα στο Μάναρο!!!
υγ 2: Μα ΠΟΣΟ ομορφη η Εύα???? ΑΓΑΠΩ!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 4:22 pm

Μαράκι ευχαριστώ! Παρατηρώ επανακάμψαμε σχετικά ταυτόχρονα! Μάλλον λόγω θεάς Ξυλά / Εύας με τέλειο χαμόγελο και ίσως μια χαραμάδα στην ευτυχία! Ελπίζω να μη φάμε τα μούτρα μας! Τέλειος σχολιασμός ακριβώς στο ίδιο μήκος κύματος με το απίστευτο επεισόδιο!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 4:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μαράκι ευχαριστώ! Παρατηρώ επανακάμψαμε σχετικά ταυτόχρονα! Μάλλον λόγω θεάς Ξυλά / Εύας με τέλειο χαμόγελο και ίσως μια χαραμάδα στην ευτυχία! Ελπίζω να μη φάμε τα μούτρα μας! Τέλειος σχολιασμός ακριβώς στο ίδιο μήκος κύματος με το απίστευτο επεισόδιο!!!

Ευχαριστώ κι εγώ πολύ γλυκιά Τζίνα!!!
Παρατήρησα κι εγώ την ταυτόχρονη επαναφορά!!! Λόγω θεάς Ξυλά / Εύας εντελώς όμως!!!
Ελπίζω κι εγώ να μην φάμε τα μούτρα μας, όπως ελπίζω και ότι αυτή η χαραμάδα ευτυχίας θα γίνει μια τεράστια πόρτα για την Εύα!!!
Εύχομαι επίσης να συνεχιστούν τα απίστευτα επεισόδια και ακόμα καλύτερα από το χτεσινό!!! Ακούς Άγιε Μπίλυ??? χεχε!!!

Flkia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 4:57 pm

Πολυ ωραίο το επεισόδειο!!!
Επιτέλους είχαμε επανασύνδεση Λουκά Νόρα inlove αν και ελπίζω να δουμε κ καμμια συζήτηση του Προκόπη κ όχι σαχλαμαριτσες όλη την ώρα...
Η Εύα με τον Λευτέρη μ'αρεσε αλλα δεν έχω ξετρελαθεί κιόλας γιατί είπαμε η Εύα δεν ξέρει να διαλέγει άντρες και πάλι θα φάει τα μούτρα της. Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι οι σεναριογράφοι επαναλαμβάνονται, ο Στέφανος ήθελε να εκδικηθεί τον πρώην της αρραβωνιαστικό και τώρα ο Λευτέρης θέλει να εκδικηθεί τον πρώην άντρα της.
Το μελιτόνι σήμερα είχε κρίση αυτογνωσίας, πως το' παθε?
Παντως φάνηκε κ σημερα καθαρά το πόσο διαφορετικές είναι με την Εριεττα και πόσο σκάλες ανώτερη της είναι η Ερι. Η Εριέττα είπε στον Στέφανο να μην ασχολείται άλλο με την υπόθεση της και να προχωρήσει μπροστά με την Μελίτα και το εννοούσε ενώ η Μελίτα με υπόγειο τρόπο κ πλάγια μεσα και μετα από καθοδήγηση της κατιναμάνας του έλεγε να συμπαρασταθεί στην Εριεττα! Κ ο Στέφανος της απαντάει "γι ' αυτό σ' αγαπάω" Ευχομαι σύντομα να καταλάβει ότι οι αρετες που βλέπει στη Μελίτα κ τον έχουν κάνει να την ερωτευτεί είναι ανύπαρκτες και το μόνο που υπάρχει είναι σχέδια και υποκρισία!
Ο Ρούσσος δεν έχει πάρει λίγο από το τακτ της γυναίκας του? Δεν φτάνει που έχει κάνει τόσα πολλά στον Λουκά, δεν μπορεί να τον αφήσει να περάσει τουλάχιστον τα Χριστούγεννα χωρίς να τον ταράξει?που πήγε σιναμενος κουναμενος να του πει τι?τα κάλαντα?Θα του αραδιασει μερικά ψεματα πάλι κι εξω απ' την πόρτα!
Αναμενω στραγηγικό σχεδιο Νικόλα για τουρτοπολεμο! pillow
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:08 pm

Μετα απο 11 μέρες που είχε ο Νικόλας να δείξει τι εστί επαναληψη στην Δαφνη....
8 μέρες που είχε ο Λουκάς να παίξει τις κουμπάρες στο κρεββατι με Τη Νόρα
88 επεισόδια και βάλε με την Ευα στο περιθωριο
11888 τυχαίο δεν νομίζω με ενα Τέλειο επεισόδιο.. xm ^^

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:10 pm

loukitsa έγραψε:Μετα απο 11 μέρες που είχε ο Νικόλας να δείξει τι εστί επαναληψη στην Δαφνη....

Αριαδνάκι, υποκλινομαι!!! Δεν παιζεσαι!!!!! : respect :
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:12 pm

loukitsa έγραψε:Μετα απο 11 μέρες που είχε ο Νικόλας να δείξει τι εστί επαναληψη στην Δαφνη....

: respect : : respect : : respect : Θεα Αριαδνη Θεα!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:14 pm

Λουκίτσα ζωγράφισες!!! Υποκλίνομαι!! : respect :

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:15 pm

Εγραψες Αρια !!
Ελιωσα
: respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:21 pm

: respect : : respect : : respect :
Θεά!! (για να γίνουν οι λέξεις τρείς!!)
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από rachel Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:21 pm

Να γραψω και εγω μερικα σχολια.... ))

Νορα-Λουκας
Γενικα μου αρεσαν οι σκηνες τους αλλα σαν κατι να λειπει.... σαν να χαθηκε η μαγεια της χημειας τους.... Rolling Eyes
Δεν ξερω αν φταιει το σεναριακο αδιεξοδο στο οποιο τους εφτασαν οι σεναριογραφοι, αλλα ακομα και οι ηθοποιοι μου φανηκε σαν να εβγαλαν διεκπεραιωτικα το ρολο τους σαν.... "Αντε να αγκαλιαστουμε, να φιληθουμε να βγει η σκηνη..."
Βεβαια ακομα κι αν ειδα μετριοτητα, τους προτιμω μαζι και αγαπημενους παρα αναιτια χωρισμενους.... soutien
Εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι η επανασυνδεση εγινε με παρουσια κοινου, αλλα το σημαντικο ειναι οτι τελικα ειναι παλι μαζι.... Love!
Παντως λατρεψα τον χαζομπαμπα Λουκακο..... Palamakia

Ευα-Τετερης
Απο οτι ειδα στους σχολιασμους, τελικα σαν να αρχιζει να πεφτει το φορουμικο καστρο (αποδοχης συντροφου Ευας) απο τον Τετερη..... Confused?
Εγω εξακολουθω να μην τους αντεχω μαζι, και ειδικα στην θεα των χθεσινων πρωτων φιλιων, ενισχυσα ακομα περισσοτερο την αποψη μου..... vomit
Τρομαζω για το τι σκηνες θα ακολουθησουν αφου λογικα δεν θα μεινουν μονο στα φιλια, αλλα θα ειναι ενα ακομα ζευγαρι που στις σκηνες τους θα κανω ζαπινγκ ή mute μετα τους Απολυτους και την Νταιζομπελλιαδα.... wall

Μελιτα
Ποτε δεν ηταν η συμπαθεια μου αλλα αυτη η ατελειωτη κατρακυλα του ρολου της, δεν μου προκαλει μονο απεχθεια αλλα και απορια για το ποσο πιο χαμηλα θα φτασει....
Σε καθε νεο επεισοδιο διαπιστωνω οτι τελικα υπαρχει ακομα πιο χαμηλα.... Siga...

Αμαλια-Πετρος
Σε αντιθεση με τους περισσοτερους δεν γελασα, αντιθετως βρηκα σαχλες και ατελειωτες τις σκηνες τους.... Ισως να φταιει οτι δεν υπηρξε σεναριακη συνοχη.... απο μια φορτισμενη δραματικη σκηνη Πετρου-Λιακου περασαμε σε κωμικη σκηνη Πετρου-Αμαλιας..... cake
Τα ξεκατινιασματα της Αμαλιας (παρεα ή χωρις την κορουλα) δεν τα σχολιαζω γιατι ειναι δεδομενα και σε καθημερινη βαση....

Εριεττα-Λουκας-Στεφανος
Να τολμησω να πω τα αδελφακια και ο μελλοντικος γαμπρουλης..... Razz
Μου αρεσουν μαζι και ανυπομονω να δω τις σκηνες που θα αποκαλυφθει η συγγενεια τους και το πως θα την διαχειριστουν....

Αγγελα
Αλλο ενα καψιμο χαρακτηρα..... slap
Εκτος του οτι εξακολουθει λανθασμενα να κακομαθαινει την Ευα και να την αντικαθιστα σε υπερβολικο βαθμο στην ανατροφη του παιδιου της, η ολη σταση της στο θεμα Τετερης δεν εχει καμια δοση αληθοφανειας..... rules
Εχοντας βιωσει απο κοντα την αποτυχημενη προσωπικη ζωη της κορης της, στην παρουσα φαση το μονο που θα περιμενα να την συμβουλευσει, θα ηταν να μεινει για λιγο μονη της και να αφοσιωθει στα παιδια της....
Ειδικα στο θεμα μιας νεας σχεσης, θα περιμενα να ειναι διπλα επιφυλακτικη απο την Ευα και οχι να την παροτρυνει να προχωρησει τοσο συντομα....
Εννοειται οτι κανεις δεν θελει την Ευα μονη και χωρις συντροφο αλλα η αντιθεση μου ειναι οτι δεν δικαιολογειται να προχωρησει τοσο συντομα....

Χριστουγεννιατικο γευμα
Μου αρεσε που η παρεα ηταν μαζι και μες στην χαρα αλλα θα ηθελα και τις οικογενειες τους μαζι τον Λιακο, τον Μαριουλη, την Αγγελα, την Μαριλια και φυσικα τον ποκοπικο.... Aww
Η απολαυση ηταν και παλι ο Λουκας με τα παντρολογηματα της αγεννητης κορακλας του, ενω το ξενερωμα ηταν η προποση του Τετερη για την παρεα της Φεγγαροπετρας....

Απο το σημερινο περιμενω την συζητηση Πετρου-Λουκα, αλλα για να ελαφρυνει το κλιμα, θελω και τρυφερες σκηνες με πολλα χαδακια στην κοιλιτσα της Νορας απο τον χαζομπαμπα..... Matakia

Παντως παρολο που εγω παραμενω ξενερωμενη σε μεγαλο βαθμο, χαιρομαι που στο φορουμ υπαρχει μια σχετικη ευφορια λογω των τελευταιων επεισοδιων, γιατι ετσι ειχαμε την ευκαιρια να απολαυσουμε σχολιασμους μελων που μας ειχαν λειψει οπως η Τζινα αλλα και η αγαπημενη μου συντοπιτισσα Maraki_ch.....

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:23 pm

Το επεισόδιο ήταν εξαιρετικό. Η σκηνή με την παρέα και σε πρώτο πλάνο τον Λουκά να ρωτάει την Νόρα αν είναι καλά αυτή και το μωρό τους, τέλεια! Τα φιλιά μετά με Νόρα-Λουκά, Εύα-Λευτέρη επίσης! Η Δάφνη με τον Νικόλα μπορεί να μην φιλήθηκαν αλλά και αυτοί ήταν χαμογελαστοί και ωραίοι. Ο Λευτέρης πήγε και σπίτι του την Εύα και πήρε ένα ακόμα φιλί και πολύ μου άρεσε. Γενικά αυτό το ζευγάρι μου αρέσει πολύ και χαίρομαι που επιτέλους φιλήθηκαν. Η Αγγέλα ως κλασσική ελληνίδα είχε πλάκα και αυτή! Ο Λουκάς με την Νόρα είχαν μία μικρή συζήτηση και φυσικά είχαν και χαδάκια και αγκαλιές! Ειδικά τα χάδια του Λουκά για το μωρό πολύ ωραία. Βέβαια ο Λουκάς ήθελε και άλλα εκτός από αυτά και όταν είδε πως δεν απαγορεύεται ακόμα κατευθείαν χάρηκε. Δάφνη και Νικόλας και αυτοί πολύ ορεξάτοι και μάλιστα ήθελαν και δεύτερο γύρο. Πολύ γέλιο! Εξαιρετική και η σκηνή με Αμαλία και Πέτρο σε σικάτο τραπέζι και σαμπάνια και αυτοί να τρώνε φάστ φούντ. Το πρωί ο Λουκάς τάϊσε και την Νόρα για να τραφεί σωστά και η κόρη του! Και πρίν φύγει έδωσε και πάλι φιλί και στις δύο. Η συνομιλία με Νόρα και Μελίτα είχε επίσης πολύ πλάκα. Η Μελίτα ήθελε και να το μάθει και πιο πριν. Εδώ ούτε ο πατέρας το ήξερε! Η σκηνή με Λουκά, Εριέττα και Στέφανο αρκετά καλή. Πολύ ωραία και η σκηνή μετά το φαγοπότι που έκανε η Αμαλία με τον Πέτρο. Εμ, τι τα ήθελε και η Αμαλία όλα αυτά όταν το στομάχι της έχει συνηθίσει να τρώει ελαφριά. Η συζήτηση Εύας και Λευτέρη είχε και πλάκα και τρυφερή. Τέλειοι και οι δύο! Ταιριάζουν πολύ! Μαζεύτηκε και η παρέα στο σπίτι της Νόρας για να φάνε όλοι μαζί και πολύ μου άρεσε! Ειδικά ο Λουκάς και ο Νικόλας, αλλά και η Εύα, η Νόρα και η Δάφνη δεν πήγαν πίσω. Ο Λευτέρης δένει ωραία με την παρέα. Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:28 pm

rachel έγραψε:Να γραψω και εγω μερικα σχολια.... ))

Νορα-Λουκας
Γενικα μου αρεσαν οι σκηνες τους αλλα σαν κατι να λειπει.... σαν να χαθηκε η μαγεια της χημειας τους.... Rolling Eyes
Δεν ξερω αν φταιει το σεναριακο αδιεξοδο στο οποιο τους εφτασαν οι σεναριογραφοι, αλλα ακομα και οι ηθοποιοι μου φανηκε σαν να εβγαλαν διεκπεραιωτικα το ρολο τους σαν.... "Αντε να αγκαλιαστουμε, να φιληθουμε να βγει η σκηνη..."
Βεβαια ακομα κι αν ειδα μετριοτητα, τους προτιμω μαζι και αγαπημενους παρα αναιτια χωρισμενους.... soutien
Εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι η επανασυνδεση εγινε με παρουσια κοινου, αλλα το σημαντικο ειναι οτι τελικα ειναι παλι μαζι.... Love!

Ευα-Τετερης
Απο οτι ειδα στους σχολιασμους, τελικα σαν να αρχιζει να πεφτει το φορουμικο καστρο (αποδοχης συντροφου Ευας) απο τον Τετερη..... Confused?
Εγω εξακολουθω να μην τους αντεχω μαζι, και ειδικα στην θεα των χθεσινων πρωτων φιλιων, ενισχυσα ακομα περισσοτερο την αποψη μου..... vomit
Τρομαζω για το τι σκηνες θα ακολουθησουν αφου λογικα δεν θα μεινουν μονο στα φιλια, αλλα θα ειναι ενα ακομα ζευγαρι που στις σκηνες τους θα κανω ζαπινγκ ή mute μετα τους Απολυτους και την Νταιζομπελλιαδα....

Μελιτα
Ποτε δεν ηταν η συμπαθεια μου αλλα αυτη η ατελειωτη κατρακυλα του ρολου της, δεν μου προκαλει μονο απεχθεια αλλα και απορια για το ποσο πιο χαμηλα θα φτασει....
Σε καθε νεο επεισοδιο διαπιστωνω οτι τελικα υπαρχει ακομα πιο χαμηλα.... Siga...

Αμαλια-Πετρος
Σε αντιθεση με τους περισσοτερους δεν γελασα, αντιθετως βρηκα σαχλες και ατελειωτες τις σκηνες τους.... Ισως να φταιει οτι δεν υπηρξε σεναριακη συνοχη.... απο μια φορτισμενη δραματικη σκηνη Πετρου-Λιακου περασαμε σε κωμικη σκηνη Πετρου-Αμαλιας..... cake
Τα ξεκατινιασματα της Αμαλιας (παρεα ή χωρις την κορουλα) δεν τα σχολιαζω γιατι ειναι δεδομενα και σε καθημερινη βαση....

Εριεττα-Λουκας-Στεφανος
Μου αρεσουν μαζι και ανυπομονω να δω τις σκηνες που θα αποκαλυφθει η συγγενεια τους και το πως θα την διαχειριστουν....

Αγγελα
Εκτος του οτι εξακολουθει λανθασμενα να κακομαθαινει την Ευα και να την αντικαθιστα σε υπερβολικο βαθμο στην ανατροφη του παιδιου της, η ολη σταση της στο θεμα Τετερης δεν εχει καμια δοση αληθοφανειας..... rules
Εχοντας βιωσει απο κοντα την αποτυχημενη προσωπικη ζωη της κορης της, στην παρουσα φαση το μονο που θα περιμενα να την συμβουλευσει, θα ηταν να μεινει για λιγο μονη της και να αφοσιωθει στα παιδια της....
Ειδικα στο θεμα μιας νεας σχεσης, θα περιμενα να ειναι διπλα επιφυλακτικη απο την Ευα και οχι να την παροτρυνει να προχωρησει τοσο συντομα....
Εννοειται οτι κανεις δεν θελει την Ευα μονη και χωρις συντροφο αλλα η αντιθεση μου ειναι οτι δεν δικαιολογειται να προχωρησει τοσο συντομα....

Χριστουγεννιατικο γευμα
Μου αρεσε που η παρεα ηταν μαζι και μες στην χαρα αλλα θα ηθελα και τις οικογενειες τους μαζι τον Λιακο, τον Μαριουλη, την Αγγελα, την Μαριλια και φυσικα τον ποκοπικο.... Aww
Η απολαυση ηταν και παλι ο Λουκας με τα παντρολογηματα της αγεννητης κορακλας του, ενω το ξενερωμα ηταν η προποση του Τετερη για την παρεα της Φεγγαροπετρας....

Απο το σημερινο περιμενω την συζητηση Πετρου-Λουκα, αλλα για να ελαφρυνει το κλιμα, θελω και τρυφερες σκηνες με πολλα χαδακια στην κοιλιτσα της Νορας απο τον χαζομπαμπα..... Matakia

Παντως παρολο που εγω παραμενω ξενερωμενη σε μεγαλο βαθμο, χαιρομαι που στο φορουμ υπαρχει μια σχετικη ευφορια λογω των τελευταιων επεισοδιων, γιατι ετσι ειχαμε την ευκαιρια να απολαυσουμε σχολιασμους μελων που μας ειχαν λειψει οπως η Τζινα αλλα και η αγαπημενη μου συντοπιτισσα Maraki_ch.....

Σε ευχαριστώ παρα πολύ hihi

Η αλήθεια είναι ότι η Εύα έλαμπε τόσο πολύ που ανεξαρτήτως της "νεότητος" του Λευτέρη δεν μπορούσες παρα να μην το απολαύσεις! Άλλωστε αυτό θέλω εγω! Την Εύα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! Ας παλεύει με δαίμονες και θεριά αρκεί να έχει δίπλα της τους ανθρώπους της και έναν άντρα να τα δίνει όλα για εκείνη που μια ζωή έδινε και ποτέ δεν πήρε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:30 pm

rachel έγραψε:Να γραψω και εγω μερικα σχολια.... ))

Νορα-Λουκας

Ευα-Τετερης
Τρομαζω για το τι σκηνες θα ακολουθησουν αφου λογικα δεν θα μεινουν μονο στα φιλια, αλλα θα ειναι ενα ακομα ζευγαρι που στις σκηνες τους θα κανω ζαπινγκ ή mute μετα τους Απολυτους και την Νταιζομπελλιαδα.... wall

Μελιτα

Αμαλια-Πετρος

Εριεττα-Λουκας-Στεφανος

Αγγελα

Χριστουγεννιατικο γευμα

Αγαπημενη rachel, παρολο που με το χτεσινο επεισοδιο αναπτερωθηκα αρκετα, εχω να πω πως θεωρω τις σκεψεις σου αρκετα βασιμες και με αρτια επιχειρηματα...
Thank you though!!!

Φιλιααααααααααα!!!
(Α επιτελους εφτασε ο χειμωνας και στην πολη μας, παρολο που εγω εξακολουθω να ειμαι με κοντομανικο.... χεχε!!! )
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης