Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_lcap62%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_rcap 62% 
[ 47 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_rcap 32% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 76

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Empty Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 5:39 pm

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 7:59 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ

1.Ο Λουκάς πηρε απότομες στροφές, ο Ρούσσος ήρθε σε ακατάλληλη ώρα (τέτοια ώρα τέτοια λόγια), η παρεα πάγωσε και τα κοντινα στο βλέμμα της Νορας φοβερα ευρηματικά. «Θα μου επιτρεψεται να κλείσω την πόρτα στους ψευτες!» Λουκάκο έμπαινε αγορι μου στο Ρούσσο και μετα άλλαξε εντελως και συνεχισε στο γιορτινο κλίμα«Χρόνια Πολλά και του χρόνου να τσουγκρίζουμε φρουτόκρεμες»

2.Η ομαδα των αγοριων και των κοριτσιων φοβερες!Ο διάλογος ειχε ροη και πολύ καλές ερμηνείες από όλους. Λατρεψα Γιαννακοπουλο ωπα ωπα και να σου να σπάει τα πιάτα!Ευτυχως γλυτώσαμε τουρτοπόλεμο και τελικα εφαγαν ό,τι απέμεινε από την τούρτα όλοι μαζί.Τους λατρεψα έστω κι αν αντι για Μάνο ειδαμε Λευτερη…

3.Η Θεάρα ντε και καλα να δωσει το δωρο στον Άγγελο…Σκηνη με ένταση εκει που έπρεπε από δυο άξιους ηθοποιούς! Τα δάκρυα της Παπαδημητρίου με συγκλόνισαν, είναι ηθοποιάρα!

4.Ερη και Στεφανος επικονωνουν και κανουν τις ίδιες σκέψεις για το δολοφόνο…

5.Η Ευα και ο Λευτερης σε ξέγνοιαστες στιγμές.Πολυ ρομαντικη εξομολογηση με μουσικη υπόκρουση της Λουκονορικης σκηνης 351 Γυαλοτουβλάτο ρε παιδια! Πολύ ωραία συζητηση και μετρημενα λόγια Thumbs up όχι πυροτεχνηματα και σκηνες σεξ!

6.Νικόλας-Δάφνη:Μαζι δεν κανουν και χωρια δεν μπορουν με το Λουκά. Τι καλος φιλος ο Νικολακος που το κανε για να ξεχαστει ο Λουκάς με το θεμα του Ρούσσου! Μου αρεσει που τους δειχνει να συμπεριφερονται σαν ερωτευμενο ζευγαρι Love! Love! και τους προσεχουν πιο πολύ τωρα

7.Λουκάς-Νόρα: «Που την είδες ρε Σουπερμαν την πανεμορφη?» Γνωριζουμε την αδυναμια που εχει στον ΣούπερΜαν ο Παναγιωτης και η φραση μου άρεσε πολύ!Θα πάρει από την ομορφια της Νόρας και το μυαλο του Λουκάκου μας αχχχ Love! χαζομπαμπακουλης τρομερος ο Λουκας που ξερουμε και αγαπαμε! Καλα εκει που κοιτούσε μέσα από τη μπλουζα της Νόρας και της είπε ότι εχουν ακομα καιρό και μετα θα δει που θα εκτονώνεται γέλασα τόσο αχ ψυχουλα μου εσυ! Η Νόρα διαμαρτύρεται κιολας που της κανει πρωινό κάθε μερα..απολαυσε το καλη μου!

8.Λουκάς-Ρούσσος:Ο Λουκάς μου θυμισε εισαγγελέα και ο Ρούσσος κακοποιό που παλευει για άφεση αμαρτιων…. «Πως μπορεσατε να μου το κανετε αυτό?» ρωτησε με πικρα ο Λουκάς…και που να δεις τι άλλα σου χει κανει λατρεια μου!Τον εκμεταλλεύτηκες Ρούσσο!Σε όσα λέει εχει δικιο ο Λουκάς…Ξεπεσε στα ματια του Λουκά ο Πετρος και που εισαι ακομα καλε μου…!Η αναφορα στο Νικόλα και στο ήθος του με συγκινησε

9.Νικόλας-Λουκάς:Δεν περιμενα να είναι απ εξω ο Νικόλας! «Σ ευχαριστω που με κανεις να ξεχνιέμαι!» φανταστικη φράση και οι δυο αγκαλιες βάλσαμο και για τους δυο! Σε θελουμε ΔΙΚΗΓΟΡΟΟ!

10.Θεαρα-Αμαλί:Δειτε ηρεμια και χαμογελο η Θεοτητα μου! Ήρθε παλι να το παιξει προξενητρα για Στεφ-Μελ xoxo

11.Λουκάς με το Νικόλα στο Λιάκο: Ο Ηλίας προσπαθει να αποκαταστήσει τον νεκρο Θεοφραστο Βενετη στα μάτια του Λουκά…Τα λόγια του νεκρου φιλου με εκαναν να ανατριχιασω με την κακη εννοια…

12.Τα φιλακια και η λαμπερη-κουκλαρα Ευα στο γυμναστηριο so sweet!

13.Αγιε-Εδεμο-Βασιλη με βλεπεις αλλιως δεν εξηγειται και χτυπας αλύπητα με λιώνουν τα φιλακια στην κοιλια της Νόρας απο το Λουκαααα Faint : juhu :

14.Στεφανος-Ερη: Με οφθαλμοφανή χημεία μοιραστηκαν τις ιδιες σκέψεις! Love! Δενουν υπέροχα μαζι θέλουμε κι άλλες κοινες σκηνες τους και φυσικα τους θελω ζευγαρι!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ

1.Θεαρα-Οχιά απλα προσπερνω σιγα μη χαλασω τη ζαχαρενια μου για τη χαζομαρα της Οχιάς!Μιας και χωνεται παντου δεν γινεται να κανουμε κατι να ξεμπερδεύουμε μια και εξω? Μου άρεσε ο κοφτός τρόπος της Θεαρας προς την οχια…Το προφίλ της καημενουλας-αδικημενης Νταίζης δεν περνάει!!!!!Είναι η κακια και ετσι θα παραμεινει να τη συμπαθησω εγω δεν υπάρχει ουτε μια στο εκατομμυριο οποτε όσο κι αν θελετε να την βγαλετε Βασιλεια Σκορδοκαηλα δεν…!

2.Πατσαδες η αυτοκριτικη της οχιας πολύ καλη τα λογια της δεν μπορω δυστυχως να τα αναπαράγω! Ναι λοιπόν αυτό που είπες εισαι! Tigania Fskl “Ακομα δεν προλαβε να στεγνωσει το μελανι από τις άδειες του γαμου μας» Καλε πως του τα λεει έτσι? χαχαχαχα

3.Μετα από Λουκά και Νόρα….οι Πατσαδες xoxo πατησα σιγαση

4.Νόρα-Μπεκρου:Η γραμματεας σηκωσε από τη θεση της την εγκυμονούσα Νόρα εργοδοτρια για να στρογυλλοκατσει Ευγε! Και αντι να κατσει να ακουσει τη χαρα της λαιμοκομμενης «φιλης» της και εργοδότριας την σταματα Tigania Fskl αρε κατιναρααα κατινια σ ολο το μεγαλειο!

Ρεσιταλ από Κατρανίδη, Παπαδημητρίου, Πετρακη,Δρακουλακη και Γιαννακόπουλο!
Σας αξίζει oscar

Θα το ψηφίσω Τέλειο γιατι ειμαι στις καλες μου και γιατι αγαπώ τον Άγιο Εδεμο-Βασίλη

Υγ.όνομα Λουκονορικής μπέμπας: Αριάδνη
Γιατί βοήθησε το Λουκά να βρει το δρόμο πίσω στη Νόρα του, όπως ο Μίτος της Αριάδνης τον Θησέα! By ΑΕΔ

Με αγάπη
loukitsa Efxi

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:06 pm

to mono pou mporo na po eine oti proskynw paraponiara noraaaa<3
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:08 pm

Elsa* έγραψε:to mono pou mporo na po eine oti proskynw paraponiara noraaaa<3

Καλώς ήρθες και καλά πόστς
Η γλώσσα του Φόρουμ ειναι η Ελληνικη και απαγορεύονται
τα greeklish.Θα σε παρακαλουσα να διαβασεις τους κανόνες του φ΄ρπουμ.
Ευχαριστω

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:14 pm

Ψηφίζω Τέλειο ...

Έχουμε και λέμε
Νόρα-Λουκάς inlove πολύ γλυκιά η σκηνή στον καναπέ ........ Matakia
με τον Λουκά να ψάχνει όνομα για την κόρη (πολύ σίγουρο τον βλέπω από σιγουριά θα πάει Razz )
και η Νόρα είχε δίκιο για το Αθηνά ...τι το κάναμε δεσποινίς διευθυντής lmao .....βαίβεα πάλι ο κάμερα μαν μας το έκοψε στο καλύτερο Impatient
Η παρέα είχε πολύ πλάκα ...και ο Νικόλας τι να πω πήρε το χουι από την αδελφούλα του ...το έχουν οικογενειακό να σπάνε πιάτα ΌΠΑ ..... μου άρεσε πολύ η παρεμβολή της Νόρας (όχι που δεν θα μου άρεσε) <<μην τολμήσεις και πετά3εις τούρτα σε εποχή κρίσης μπροστά σε έγγυο γυναίκα , θα γίνει η μάχη του Δράμαλη>>
Ωραίο το καθιερομένο πρωινό μπούκωμα .... αλλά εμένα μου άρεσε η μπλούζα της Αντιγόνης.... ααα και το κοτσάκι της .......
Και στο τέλος εκεί που έσκυψε ο Λουκάς λέω ωραία θα την πάρει αγκαλιά και τον βλέπω για 1000στη φορά να φιλάει την κοιλία της (ψιτ κύριος έχει και στόμα η κοπέλα)αλλά βρίσκω τόσο γλυκό οτί την φιλά στην κοιλίτσα ΛΙΩΝΩ....
Δάφνη-Νικόλας Love!
και πάμε στο
ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΟΘΕΝ
Εύα Χαρίτου γνωστό (λέμε τώρα) μοντέλο (λέμε τώρα) ανοίγει το τριόδιο για το 2011 ..... κοινως ΑΠΟΚΡΙΕΣ .... καλή μου πας στο γυμναστήριο με το μαλλί που δεν πετάγεται ούτε τρίχα από την υπερβολική δόση λακ και το κιτσαρέ κραγιόν ....και πάει και σε ψαροταβέρνα μετά θα την πάρουν με τα ψάρια και θα έχουν και δίκιο
Λυπήθηκα τη Λαζαρίδαινα (όσο και αν φαίνεται περίεργο)
Αμαλία κλασσικά : respect :
καταλαβαίνω τον Λουκά αλλά λυπηθηκα κα τον Ρούσο.......
και κάτι ακόμη η Νόρα τον αποκάλεσε SUPERMAN λες να 3έρει...μπα ??

Έχει επεξεργασθεί από τον/την marakii στις Τρι Δεκ 28, 2010 8:20 pm, 1 φορά
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από noraloukitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:18 pm

Αχο0ουυυ..!!..ενα μον0ο εχωωω να πωω..!!..τελειο0ο επεισοδειο0οο!!!..
αχ 0 νικο0ολασ τα σπασε..!!..(στην κυριολε3ια..!!)
ο λουκακ0σ φιλαει την κοιλια τσ νο0ορασ..!!..λιωωνωωω..!!..
...αχο0ου ...τι μου 8υμησατε...ολοι η παρεα μαζι(πλιν ..μανο0ου..ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ)ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...

...και αφηνωω για τελευταιο0ο και καλυτερο0ο...!!..
Η ΝΟΡΑ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ SUPERMAN..!!.
ΑΧΟΥΥΥ ΛΑΤΡΕΥΩΩ..!!..
Παναγιώώώώώτη μμ♥

8ΕΛΩΩ ΝΑ ΓΡα4ω αλλα τοσαα..!!!..
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:23 pm

Τελειο το σημερινο επεισοδιο!!

Πολυ ωραια η πρωτη σκηνη στο σπιτι της Νορας...σπαστα Νιιικο!!!

Μου αρεσουν παρα πολυ Νικολας και Δαφνη!! Αχ να ο Νικολας κατι τετοια κανει και αϊ μετα να νευριασεις με τις γκρινιες του!Πολυ επαναληψη πεφτει παιδια... μηπως θα εχουμε και δευτερο φασολακι φετος?

Καλα τρελαινομαι με Νορα και Λουκα!! inlove Αχου μορε πως κανει για το μωρο!! Θελω να δω παντως αντιδραση ετσι και αντι για μπεμπα μας βγει μπεμπης! Τι φιλακι στην κοιλιτσα ηταν αυτο? Που να φουσκωσει κιολας!
Μου αρεσαν πολυ τα λογια του Λουκα στον Ρουσσο και εχει και ολο το δικιο με το μερος του αλλα δεν μπορω να τον βλεπω ετσι τον Ρουσσο!! Τον λύπηθηκε η ψυχη μου! Φαινεται οτι εχει μετανιωσει και ελπιζω αφου ξεκαθαρησουν τα πραγματα με τον Λουκα να τον συγχωρεσει!

Σημερα η κ.Παπαδημιτριου αλλα κυριως ο κ.Κατρανιδης ηταν μια απο τις σπανιες φορες που βουρκωσανν. Βασικα ο κ.Κατρανιδης νομιζω βουρκωσε η κ.Παπαδημιτριου εκλαψε και πραγματικα μπραβο και στους δυο!! Για αλλη μια φορα αποδειξαν ποσο καλοι ηθοποιοι ειναι!!

Πολυ ωραια και οι σκηνη με Αμαλια και Αντιγονη! Καλα με τετοιες ηθοποιους που να μην μας αρεσουν σκηνες που ειναι μαζι! Τωρα χημεια ειναι? Ταλεντο ειναι? Επαγγελματισμος ειναι?...Νομιζω και τα τρια!

Οταν σκεφτοταν η Εριεττα τα λογια του Ρουσσου νομιζα θα σκεφτοταν μηπως ο αδερφος της ειναι ο Στεφανος αλλα φαινεται δεν εχει ακομα ξεφυγει η φαντασια της!!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:26 pm

loukitsa έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Elsa* έγραψε:to mono pou mporo na po eine oti proskynw paraponiara noraaaa<3

Καλώς ήρθες και καλά πόστς
Η γλώσσα του Φόρουμ ειναι η Ελληνικη και απαγορεύονται
τα greeklish.
Θα σε παρακαλουσα να διαβασεις τους κανόνες του φόρουμ.
Ευχαριστω

ωχ ναι σορρυ απο κεκτημενη ταχυτητα γτ σε αλλα σιτε γραφω με αγγλικουσ χαρακτηρεσ...
δν ειμαι καινουργια...
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Δημοσίευση από Morena Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:32 pm

Το σημερινό επεισόδιο ήταν κυριολεκτικα απόλαυση....το χάρηκα πάρα πολύ...επιτελους η παρέα που αγαπησαμε...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:37 pm

Snif Ελιωσα με Ρούσσο...Δεν μπορώ να τον βλέπω έτσι τον γλυκό μου... imarton Εχει μετανιώσει μωρε...Μακάρι να τον συγχωρισει ο Λουκάκος...!!!! Κρίμα είναι....δεν θα το αντέξει να ''χάσει'' κιάλλο παιδί.... Snif Love!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από ellie Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 8:56 pm

Tελειο για τον τελειο φιλο Νικολα. Με συγκινησε η σκηνη του με τον Λουκα, με συγκινησε στην αρχη που εσπαγε τα πιατα και το εξηγησε στην Δαφνη γιατι το εκανε. Μπραβο στον Νικολα που ηρεμησε τον Λουκα να μην παει χαλια στην Νορα.
Τελειο για τις αρχικες σκηνες με την παρεα μειον ενα(Μανο) συν ενα (Λευτερη). Πολυ καλες σκηνες πολυ ευχαριστες και φυσικες.
Τελειο για τις Λουκανορικες σκηνες, που μας σκλαβωσαν για μια ακομη φορα.
Τελειο για την κουβεντα Ρουσσου Λουκα. Απλα καταπληκτικες ερμηνειες, λυπηθηκα για καποιο λογο τον Ρουσσο ενω ειχε δικιο ο Λουκας, ηταν παααρα πολυ καλη σκηνη.Ο Λουκας δεν πιστευε λεξη του
Πολυ καλη σκηνη Στεφανου με μητερα καταπληκτικοι και οι δυο.
Μπορω πραγματικα να αγνοησω Νταιζη πολυ ευκολα, γιατι το υπολοιπο ειναι καλο, αλλα πραγματικα ποσες βολτες να κανω σπιτι??Φτανει το δουλεμα με τον Μπελλο, φτανει ο παραλογισμος να βγαινει η Νταιζη σαν Μαρθα Βουρτση με πεταξατε κτλ....Ελεος να πουμε!! livani
Πολυ καλη σκηνη με Λευτερη Ευα επισης, πολυ φυσιολογικο, παλι καλα ειπε η Ευα οτι δεν την δαγκωσε την λαμαρινα ακομη, αυτο ειναι λογικο...
Τι να πω, τελειο απο μενα γιατι αυτα τα λιγα η τα πολλα μου φαινονται αρκετα.
Αυτη η φιλια που εχουν αυτα τα παιδια με συγκινει...Απλα....Μπραβο για Νικολα Λουκα αυτη η σκηνη με σκλαβωσε σημερα....
inlove Με Λουκα και Νορα χαζογονεις...
Αυταααα
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 9:12 pm

Λάτρεψα σημερινό επεισόδιο!

την όμορφη παρέα, τον Λουκάκο που προσέχει μάνα και κόρη, αλλα χώνει επίσης!

Επίσης, η κούβεντα

''Με μια φωτογραφία έχασα δύο πατεράδες'' μαχαίρι στην καρδιά!

(Που να ήξερε οτι είναι 3 οι πατεράδες)

marakii έγραψε:
Εύα Χαρίτου γνωστό (λέμε τώρα) μοντέλο (λέμε τώρα) ανοίγει το τριόδιο για το 2011 ..... κοινως ΑΠΟΚΡΙΕΣ .... καλή μου πας στο γυμναστήριο με το μαλλί που δεν πετάγεται ούτε τρίχα από την υπερβολική δόση λακ και το κιτσαρέ κραγιόν ....και πάει και σε ψαροταβέρνα μετά θα την πάρουν με τα ψάρια και θα έχουν και δίκιο

Εμ Rolling Eyes Απο την στιγμή που δουλεύει ως μοντέλο, και μάλιστα καλλυντικών, λογικό είναι να βάφεται!!!!

Και ήταν μία κούκλα.

Το κόκκινο κραγιόν σε μια ξανθιά γυναίκα, και τόσο κουκλάρα οσο η Φαίη Ξυλά, κάθε άλλο παρά κιτσαρέ είναι!

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 9:19 pm

Βασικα την εχω δει την Ξυλα με κόκκινο κραγιον και της πάει τρελλα, ειναι και μια κουκλα...!
Τωρα το τριωδιο δεν καταβαλα που κολλάει?

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 9:38 pm

marakii έγραψε:

Εμ Rolling Eyes Απο την στιγμή που δουλεύει ως μοντέλο, και μάλιστα καλλυντικών, λογικό είναι να βάφεται!!!!

Και ήταν μία κούκλα.

Το κόκκινο κραγιόν σε μια ξανθιά γυναίκα, και τόσο κουκλάρα οσο η Φαίη Ξυλά, κάθε άλλο παρά κιτσαρέ είναι![/quote]

Δεν αναφέρθηκα στην Φαίη Ξυλά που δε λέω είναι όμορφη κοπέλα αλλά όχι του γούστου μου και είναι καλή ηθοποιός
αναφέρομαι στον ρόλο της Εύας που υποτίθεται οτί πάει για γυμναστική με μαλλί κομωτηρίου και καλοντυμένη...προς Θεού δεν μου έχει κάνει κάτι η Ξυλά απλά πιστεύω πως επειδή πήγε γυμναστήριο θα μπορούσε να φοράει κάτι πιο απλό όπως στα άλλα επεισόδια
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 9:38 pm

Μια Θεα ηταν στη συγκεκριμενη σκηνη η Φαιη και πολυ αψογα την δικαιολογησαν (πειραζοντας την η Δαφνη) γιατι πηγε ετσι στο γυμναστηριο.

Οσο για το τριωδιο σε δυο μηνες οχι τωρα νωρις ειναι ακομη !

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Τρι Δεκ 28, 2010 9:43 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 9:41 pm

marakii έγραψε:
Δεν αναφέρθηκα στην Φαίη Ξυλά που δε λέω είναι όμορφη κοπέλα αλλά όχι του γούστου μου και είναι καλή ηθοποιός
αναφέρομαι στον ρόλο της Εύας που υποτίθεται οτί πάει για γυμναστική με μαλλί κομωτηρίου και καλοντυμένη...προς Θεού δεν μου έχει κάνει κάτι η Ξυλά απλά πιστεύω πως επειδή πήγε γυμναστήριο θα μπορούσε να φοράει κάτι πιο απλό όπως στα άλλα επεισόδια

Ναι αλλα υποτίθεται οτι πήγε καπάκι απο την δουλειά στο γυμναστήριο!!!

Μας έχουν δείξει οτι όταν πάει απο μόνη της, φοράει μια απλή φορμίτσα Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 99687

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 9:42 pm

nikidanis έγραψε:Μια Θεα ηταν στη συγκεκριμενη σκηνη η Φαιη και πολυ αψογα την δικαιολογησαν (πειραζοντας την η Δαφνη)) γιατι πηγε ετσι στο γυμναστηριο.

Οσο για το τριωδιο σε δυο μηνες οχι τωρα νωρις ειναι ακομη !

δεν είπα κάτι για την α3ιαγάπητη Φαίη ....ο σχολιασμός μου αναφέρθηκε στο look που η Εύα και όχι η Φαίη πήγε γυμναστήριο....και το τριόδιο για αυτό τον λόγο το ανέφερα ......δεν έχω κάτι προς αυτήν απλώς είπα τη γνώμη μου
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 10:46 pm

Αν μπορούσα να έδινα έναν εναλλακτικό τίτλο στο σημερινό επεισόδιο θα το ονόμαζα “γλυκόπικρο” και αυτό γιατί το πρώτο μισό ήταν μες τη γλύκα! Με παρέα στα τρελά της κέφια όπου επιδόθηκε σε αχόρταγη “τουρτοφαγεία” και στο παραδοσιακό κατά την νεοελληνική παράδοση σπάσιμο πιάτων! Θα ήθελα εδώ να δώσω έναν μεγάλο μπράβο στο Νικόλα και το άψογο σχέδιο του που συνέβαλε καταλυτικά στο να ελαφρύνει η ατμόσφαιρα! Η μοναδική “παραφωνία” η επίσκεψη Ρούσσου όχι γιατί ήταν παρατράγουδο αλλά επειδή ένιωσα άσχημα για εκείνον, ήταν φανερό πως πονούσε, όχι, δεν τον δικαιολογώ απλώς νομίζω ότι πραγματικά υπέφερε.

Τρελαίνομαι να βλέπω Νόρα Λουκά σε τρυφερές στιγμές! Η αγκαλιά που έδωσε στον Λουκά μετά την αποχώρηση του Ρούσσου ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να κάνει εκείνη τη στιγμή να του δείξει και την αγάπη της και πόσο πολύ τον στηρίζει. Love!

Νταίζη, πραγματικά κουράστηκα! Βασικά κουράστηκαν τα δάκτυλά μου να πληκτρολογούν τη λέξη κουράστηκα για αυτό το άτομο….

Στέφανος – Αντιγόνη. Αφού πρώτα θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την Κα Παπαδημητρίου και να το υποκριτικό της ταλέντο στη συνέχεια θα περάσω στο χώσιμο!!! Δεν μπορεί η ψυχασθένεια φοριέται πολύ!!! Πήρε δώρο για τον Άγγελο άκου εκεί; Τι είναι αυτό τώρα αφού δεν μπορείς να κερδίσεις πήγαινε με τον δυνατότερο; Τα ματάκια πριν λίγους μήνες έκαναν Ευρόπουλα και να τα σχέδια και οι απόπειρες για την απόκτηση της τεράστιας περιουσίας!!! Πφφφ τι να πω; Από την άλλη η επίθεση του Στέφανου προς εκείνη παρά το γεγονός ότι η Αντιγόνη είναι πραγματικά μια δολοφόνος και ψυχρή εγκεφαλική γυναίκα με έκανε να την λυπηθώ, είναι το πιο σκληρό πράγμα να ακούς και από τα δύο σου παιδιά τόσο πικρές αλήθειες. Η αντίδραση της Αντιγόνης με έκανε να αναρωτηθώ, μπορούν να γίνουν πραγματικά κακοί οι άνθρωποι μόνο από συμφέρων ή είναι ένα συνονθύλευμα κακών αποφάσεων, συγκυριών και πληγωμένων συναισθημάτων;

Η Εριέττα δεν μπορώ να καταλάβω πως συμπέρανε πως ο δολοφόνος του πατέρα της είναι ο Λύτρας senior μόνο από το flashback του Ρούσσου…. Χάλια την ντύνουν ώρες ώρες τη κοπέλα… Καθόλου δεν μου άρεσε σήμερα!

Εύα – Λευτέρης: Αχ Λευτεράκη, ξεκινώ και σε συμπαθώ αλλά σε φοβάμαι πολύ γιατί και εσύ κρύβεις πολλά μυστικά και η Εύα με μαθηματική ακρίβεια θα πληγωθεί από την απόκρυψή τους. Σου αναγνωρίζω το γλυκόλογο και σου αφιερώνω το τραγουδάκι που είναι παρακάτω και ταιριάζει γάντι!
https://www.youtube.com/watch?v=CTbNTe5gZLo

Νταίζη – Μπέλος: πειράζει που έβαφα τα νύχια μου εκείνη τη στιγμή και δεν πρόσεχα; Όχι ε; Να ‘στε καλά!!!

Δάφνη – Νικολάκης: Βρε Νικόλα τέρας μορφώσεως θα την κάνεις τη Δαφνούλα!!! Όχι ότι παραπονιέται κιόλας!!!! Μπράβο παλικάρι μου σπάσε τις κακές τις παραδόσης και στη Δαφνούλα σε αφήνω να ενδώσεις!! lmao

ΛουκοΝοράκια: Αχ αχ αχ γλυκές στιγμές που τόόόσο πολύ μου έλειψαν inlove , πάλι με το χαμόγελο του Γκούφι με άφησαν!!!! Οι αναφορές στα ονόματα σκάλισαν την πολύ βαθιά πληγή του Λουκά αλλά το βρήκα σωστό που η Νόρα το άφησε το θέμα μαλακά χωρίς να πιέζει καταστάσεις. Έμαθα και μια καινούρια λέξη, ναι βέβαια, δαιμονοποιείς!!

Και έρχονται οι πίκρες!!!!! Πραγματικά συγκινήθηκα, το σπάσιμο της φωνής του Ρούσσου η τεράστια πληγή του Λουκά και όλη η στιχομυθία με έκανε και ήμουν συνεχώς συνοφρυωμένη! Αυτό δε που με συγκλόνισε ήταν η αναφορά στο Νικόλα και το ήθος του! Το ήξερα τι έχει κάνει ο Νικόλας αλλά ακούγοντάς στη προκειμένη φάση το συνειδητοποίησα ίσως επειδή δεν είχα δει από την αρχή τη σειρά το είχα περάσει κάπως πιο γενικά και αναφορικά! Φεύγοντας τα βουρκωμένα μάτια του Ρούσσου σε συνδυασμό με τα λόγια του Λουκά με έκαναν και εμένα να δακρύσω!!!!
Εκεί που δεν κρατήθηκα δε, ήταν στη σκηνή που ο Νικόλας που περίμενε με ανοιχτή την Αγκαλιά του! Γιατί όπως είχα πει απαντώντας σε προηγούμενο σχόλιο, η φιλία είναι πραγματική ασπίδα και όπλο όταν να μάχεσαι με δαίμονες και τέρατα! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ!!!!!! Για αυτά βλέπουμε τη σειρά, για αυτά τα 6(5 πλέον) παιδιά της!!!! Snif

Συμπεθέρες φαρμακερές! Γεια σου ρε Αμαλία με τις ατάκες σου!!! Έλιωσα… Αν και η σκηνή τελείως out of order δεν κατάλαβα το νόημα της! Να μας κάνει να γελάσουμε ήταν; Οκ… Αλλά δεν θα έπρεπε να έχει και καμιά συνοχή; Λέω εγώ τώρα….

Ο Ηλίας μίλησε. Τα ξέρει όλα και χωρίς κόπο.. Βασικά τα νέα βρίσκουν τον Ηλία ούτε καν κοπιάζει! Μήπως αυτό να κάνει και ο Λουκάς; Τι ψάχνεις να βρεις Άσε τα νέα να σε βρουν!!! Μα καλά βρε Ηλία λες ο Νικόλας να χαίρεται σε κάθε αναφορά του πατέρα του; Πες το κάπως με πιο τακτ…. Κάθαρμα τον ανεβάζει κάθαρμα τον κατεβάζει!!! Ναι είναι, αλλά η Νικόλας δεν κάνει και χαρούλες να τα ακούσει!!!

Εύα στο gym! Πα πα πα καλέ θαμπώθηκα!!! ΘΕΑ η κοπέλα.. Μαρή Δάφνη ρουφ; Θα σου βγει το όνομα!!!!!

Γραφείο Νόρας: Όλα τα λεφτά η έκφραση της Νόρας στη βουτία του Λουκά προς τη κοιλιά της!!! Αχ αχ αχ λατρεύω και που να αρχίσει να φαίνεται κοιλίτσαααα!!! inlove inlove

Τελευταίες σκηνές με Εριέττα-Στέφανο και Ρούσσου – Αντιγόνης. Απλώς συνδετικές για τα επόμενα…

Αυτά.. καιρό είχα να γράψω τόσα πολλά!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από sofia Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 10:53 pm

Για μενα σημερα ολο το επεισοδιο ηταν ο Λουκας με τον Ρουσσο
μια δυνατη σκηνη με μισες αληθειες.
Συγκινηθηκα απιστευτα και στεναχωρεθηκα πολυ

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 11:04 pm

Πολύ καλή η ίντριγκα που δημιουργείται από την κόντρα Αντιγόνης – Νταίζης.
Ξεχώρισα την ατάκα του Στέφανου ότι πάει να κάνει Χριστούγεννα με την γυναίκα που αγαπάει. Έτσι είναι, ο Στέφανος και η Μελίτα αγαπιούνται, είναι πολύ ερωτευμένοι και μου αρέσει που ζουν οικογενειακές στιγμές, όπως το να κάνουν Χριστούγεννα μαζί!!
Αντιγόνη – Αμαλία κάνουν σπιρτόζικο δίδυμο. Έχουν όλα τα φόντα να σκίσουν ως συμπεθέρες!
Η Εριέττα κλαίγεται στον Στέφανο. Με κουράζει. Αυτό δεν μπορεί να αναπληρώσει τον έρωτα που ο Στεφανος νιώθει για την Μελίτα.
Ο Ρούσσος αρχίζει να πληρωνει τις συνέπειες του παρελθόντος.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 11:20 pm

FieryRed έγραψε:Αν μπορούσα να έδινα έναν εναλλακτικό τίτλο στο σημερινό επεισόδιο θα το ονόμαζα “γλυκόπικρο” και αυτό γιατί το πρώτο μισό ήταν μες τη γλύκα! Με παρέα στα τρελά της κέφια όπου επιδόθηκε σε αχόρταγη “τουρτοφαγεία” και στο παραδοσιακό κατά την νεοελληνική παράδοση σπάσιμο πιάτων! Θα ήθελα εδώ να δώσω έναν μεγάλο μπράβο στο Νικόλα και το άψογο σχέδιο του που συνέβαλε καταλυτικά στο να ελαφρύνει η ατμόσφαιρα! Η μοναδική “παραφωνία” η επίσκεψη Ρούσσου όχι γιατί ήταν παρατράγουδο αλλά επειδή ένιωσα άσχημα για εκείνον, ήταν φανερό πως πονούσε, όχι, δεν τον δικαιολογώ απλώς νομίζω ότι πραγματικά υπέφερε.

Τρελαίνομαι να βλέπω Νόρα Λουκά σε τρυφερές στιγμές! Η αγκαλιά που έδωσε στον Λουκά μετά την αποχώρηση του Ρούσσου ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να κάνει εκείνη τη στιγμή να του δείξει και την αγάπη της και πόσο πολύ τον στηρίζει. Love!

Νταίζη, πραγματικά κουράστηκα! Βασικά κουράστηκαν τα δάκτυλά μου να πληκτρολογούν τη λέξη κουράστηκα για αυτό το άτομο….

Στέφανος – Αντιγόνη. Αφού πρώτα θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την Κα Παπαδημητρίου και να το υποκριτικό της ταλέντο στη συνέχεια θα περάσω στο χώσιμο!!! Δεν μπορεί η ψυχασθένεια φοριέται πολύ!!! Πήρε δώρο για τον Άγγελο άκου εκεί; Τι είναι αυτό τώρα αφού δεν μπορείς να κερδίσεις πήγαινε με τον δυνατότερο; Τα ματάκια πριν λίγους μήνες έκαναν Ευρόπουλα και να τα σχέδια και οι απόπειρες για την απόκτηση της τεράστιας περιουσίας!!! Πφφφ τι να πω; Από την άλλη η επίθεση του Στέφανου προς εκείνη παρά το γεγονός ότι η Αντιγόνη είναι πραγματικά μια δολοφόνος και ψυχρή εγκεφαλική γυναίκα με έκανε να την λυπηθώ, είναι το πιο σκληρό πράγμα να ακούς και από τα δύο σου παιδιά τόσο πικρές αλήθειες. Η αντίδραση της Αντιγόνης με έκανε να αναρωτηθώ, μπορούν να γίνουν πραγματικά κακοί οι άνθρωποι μόνο από συμφέρων ή είναι ένα συνονθύλευμα κακών αποφάσεων, συγκυριών και πληγωμένων συναισθημάτων;

Η Εριέττα δεν μπορώ να καταλάβω πως συμπέρανε πως ο δολοφόνος του πατέρα της είναι ο Λύτρας senior μόνο από το flashback του Ρούσσου…. Χάλια την ντύνουν ώρες ώρες τη κοπέλα… Καθόλου δεν μου άρεσε σήμερα!

Εύα – Λευτέρης: Αχ Λευτεράκη, ξεκινώ και σε συμπαθώ αλλά σε φοβάμαι πολύ γιατί και εσύ κρύβεις πολλά μυστικά και η Εύα με μαθηματική ακρίβεια θα πληγωθεί από την απόκρυψή τους. Σου αναγνωρίζω το γλυκόλογο και σου αφιερώνω το τραγουδάκι που είναι παρακάτω και ταιριάζει γάντι!
https://www.youtube.com/watch?v=CTbNTe5gZLo

Νταίζη – Μπέλος: πειράζει που έβαφα τα νύχια μου εκείνη τη στιγμή και δεν πρόσεχα; Όχι ε; Να ‘στε καλά!!!

Δάφνη – Νικολάκης: Βρε Νικόλα τέρας μορφώσεως θα την κάνεις τη Δαφνούλα!!! Όχι ότι παραπονιέται κιόλας!!!! Μπράβο παλικάρι μου σπάσε τις κακές τις παραδόσης και στη Δαφνούλα σε αφήνω να ενδώσεις!! lmao

ΛουκοΝοράκια: Αχ αχ αχ γλυκές στιγμές που τόόόσο πολύ μου έλειψαν inlove , πάλι με το χαμόγελο του Γκούφι με άφησαν!!!! Οι αναφορές στα ονόματα σκάλισαν την πολύ βαθιά πληγή του Λουκά αλλά το βρήκα σωστό που η Νόρα το άφησε το θέμα μαλακά χωρίς να πιέζει καταστάσεις. Έμαθα και μια καινούρια λέξη, ναι βέβαια, δαιμονοποιείς!!

Και έρχονται οι πίκρες!!!!! Πραγματικά συγκινήθηκα, το σπάσιμο της φωνής του Ρούσσου η τεράστια πληγή του Λουκά και όλη η στιχομυθία με έκανε και ήμουν συνεχώς συνοφρυωμένη! Αυτό δε που με συγκλόνισε ήταν η αναφορά στο Νικόλα και το ήθος του! Το ήξερα τι έχει κάνει ο Νικόλας αλλά ακούγοντάς στη προκειμένη φάση το συνειδητοποίησα ίσως επειδή δεν είχα δει από την αρχή τη σειρά το είχα περάσει κάπως πιο γενικά και αναφορικά! Φεύγοντας τα βουρκωμένα μάτια του Ρούσσου σε συνδυασμό με τα λόγια του Λουκά με έκαναν και εμένα να δακρύσω!!!!
Εκεί που δεν κρατήθηκα δε, ήταν στη σκηνή που ο Νικόλας που περίμενε με ανοιχτή την Αγκαλιά του! Γιατί όπως είχα πει απαντώντας σε προηγούμενο σχόλιο, η φιλία είναι πραγματική ασπίδα και όπλο όταν να μάχεσαι με δαίμονες και τέρατα! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ!!!!!! Για αυτά βλέπουμε τη σειρά, για αυτά τα 6(5 πλέον) παιδιά της!!!! Snif

Συμπεθέρες φαρμακερές! Γεια σου ρε Αμαλία με τις ατάκες σου!!! Έλιωσα… Αν και η σκηνή τελείως out of order δεν κατάλαβα το νόημα της! Να μας κάνει να γελάσουμε ήταν; Οκ… Αλλά δεν θα έπρεπε να έχει και καμιά συνοχή; Λέω εγώ τώρα….

Ο Ηλίας μίλησε. Τα ξέρει όλα και χωρίς κόπο.. Βασικά τα νέα βρίσκουν τον Ηλία ούτε καν κοπιάζει! Μήπως αυτό να κάνει και ο Λουκάς; Τι ψάχνεις να βρεις Άσε τα νέα να σε βρουν!!! Μα καλά βρε Ηλία λες ο Νικόλας να χαίρεται σε κάθε αναφορά του πατέρα του; Πες το κάπως με πιο τακτ…. Κάθαρμα τον ανεβάζει κάθαρμα τον κατεβάζει!!! Ναι είναι, αλλά η Νικόλας δεν κάνει και χαρούλες να τα ακούσει!!!

Εύα στο gym! Πα πα πα καλέ θαμπώθηκα!!! ΘΕΑ η κοπέλα.. Μαρή Δάφνη ρουφ; Θα σου βγει το όνομα!!!!!

Γραφείο Νόρας: Όλα τα λεφτά η έκφραση της Νόρας στη βουτία του Λουκά προς τη κοιλιά της!!! Αχ αχ αχ λατρεύω και που να αρχίσει να φαίνεται κοιλίτσαααα!!! inlove inlove

Τελευταίες σκηνές με Εριέττα-Στέφανο και Ρούσσου – Αντιγόνης. Απλώς συνδετικές για τα επόμενα…

Αυτά.. καιρό είχα να γράψω τόσα πολλά!!!
Συμφωνώ με όλα όσα γράφεις!

Σχετικά με την απορία σου, ο Λαζαρίδης κατέληξαν ότι έκανε το φόνο, όχι ο Λύτρας. Η Εριέττα και ο Στέφανος προσπαθούσαν εδώ και καιρό να καταλάβουν για ποιο λόγο ο Ρούσσος και η Αντιγόνη αντιδρούσαν τόσο πολύ στο ενδεχόμενο να είναι μαζί. Δύο εκδοχές υπήρχαν: Ή να είναι αδέλφια, που το απέκλεισαν, ή να συμβαίνει κάτι άλλο πολύ σοβαρό. Από την άλλη, ψάχνουν να βρουν ποιος πυροβόλησε τον Αραβαντινό και πιστεύουν ότι ο Ρούσσος λέει ψέματα ότι τον πυροβόλησε ο Χατζηβασιλείου. Το μόνο άλλο πολύ σοβαρό γεγονός που θα μπορούσε να έχει συμβεί και να τους κάνει να αντιδρούν έτσι είναι ότι ο πατέρας του Στέφανου σκότωσε τον πατέρα της Εριέττας. Ok, δεν βγαίνει άμεσα το συμπέρασμα, τα έχουν μπερδέψει λίγο οι σεναριογράφοι, αλλά η αλήθεια είναι ότι κι εγώ το ίδιο είχα σκεφτεί εδώ και καιρό, και μάλλον ισχύει...
Cancoon έγραψε:Ξεχώρισα την ατάκα του Στέφανου ότι πάει να κάνει Χριστούγεννα με την γυναίκα που αγαπάει. Έτσι είναι, ο Στέφανος και η Μελίτα αγαπιούνται, είναι πολύ ερωτευμένοι και μου αρέσει που ζουν οικογενειακές στιγμές, όπως το να κάνουν Χριστούγεννα μαζί!!
Ο Στέφανος αγαπάει τη Μελίτα που νομίζει ότι ξέρει. Αυτήν που του παρουσιάζεται όταν ακολουθεί τις συμβουλές της Αμαλίας. Κάποια στιγμή θα δει και την πραγματική Μελίτα και κάτι μου λέει ότι αυτή η στιγμή δεν είναι πολύ μακριά... Και τότε θα δούμε αν την αγαπάει τόσο πολύ...

Υ.Γ. Οικογενειακές στιγμές; Είδε κανείς τη Νεφέλη;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 11:36 pm

nefelik έγραψε:
Χριστούγεννα με Νεφέλη - χριστούγεννα με Στέφανο = 0-1

Για μια γιορτή που είναι αμιγώς οικογενειακή και κυρίως για τα παιδάκια, η Μελίτα φυσικά και διαλέγει τον γκόμενο......

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 11:38 pm

Πολυ καλο ..!!

Μ'αρεσε πολυ το κλιμα της παρεας στο σπιτι της Νορας ..Ειχαν ωραιες αυθορμητες και τρυφερες σκηνες..Αλλα μ'αρεσε πολυ η ατακα της Νορας με την τουρτα .. gelio Love!

Λουκας μ'αρεσε επιτελους μιλησε με σεβασμο μεν αλλα μιλησε πιο καθαρα απο καθε αλλη φορα και μ'αρεσε ..Ο Πετρος δεν ξερω αλλα μου θυμησε κατι απο τα παλια και τον λατρεψα εκεινη την στιγμη πιο πολλη απο καθε αλλη φορα.. Love!

Η Νταιζη την παω με κουραζει μεν τα ιδια και τα ιδια αλλα τουλαχιστον μενει σταθερη στον χαρακτηρα της ..Αλλα απορω αυτα που λεει στον Μπελλο που τα σκεφτεται..Θα την πιστεψω στο τελος ...

Ευα-Λευτερης =Α ρε Ευα τι να σε κανω ? Αμα το θελεις τον Λευτερη τι να πω παρτον..Φαινεται καλος μεχρι τωρα να λεμε την αληθεια..Και εγω επιτελους θελω να την δω να ειναι καλα και να την βλεπουμε πιο συχνα

Η ιστορια ενος χαζομπαμπα μολις αρχισε και μ'αρεσειιιιι (αλλα παντα βεβαια να μην το παμε στην υπερβολη )!!! Love! Love! Αλλα προβλεπτω πολλες κρινιες απο την Νορα αν συνεχισει ετσι gelio

Με την Αντιγονη δεν εχω καταλαβει που αποσκοπουν οι επισκεψεις στην Νορα και τωρα στην Αμαλια με εχει μπερδεψει εναι γεγονος

Ενθουσιασμενη για μια ακομη φορα αλλα πιστευω να κρατησει pleeease
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Δεκ 28, 2010 11:53 pm

Καρ-Mik έγραψε:
nefelik έγραψε:
Χριστούγεννα με Νεφέλη - χριστούγεννα με Στέφανο = 0-1

Για μια γιορτή που είναι αμιγώς οικογενειακή και κυρίως για τα παιδάκια, η Μελίτα φυσικά και διαλέγει τον γκόμενο......

+1 για εσάς κυρίες μου! Ποια Νεφέλη;

@ Nefelik, ευχαριστώ.. Ναι συγνώμη ο Λαζαρίδης ήταν το σωστό επίθετο αλλά από τον καταιγισμό σκέψεων είπα λάθος άτομο!( με έφαγε που ήθελα να γράψω το senior τρομάρα μου! )
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 12:02 am

Πολυ ωραια η παρεα στο σπιτι της Νορας...και ο Νικολας ολλα τα λεφτα..
Ο Λουκας με τον Ρουσσο πολυ εντωνει σκηνη εκει ειδικα που ειπε να κλεισει την Πορτα παγωσε ο Ρουσσος...
Ο Λουκακος τρελλος χαζομπαμπας ...προσεχει την κορουλα του πριν καν γεννηθει Love!
Η Νταιζη εχει καταντησει τελειος αδιαφορη και δεν την παλευω αλλο cake
Μου αρεσε πολυ η Ευα και η στασει της απεναντι στον Τερη ...
Οσο για το γυμναστηριο ηταν Θεαααα...
Λυπυθηκα τον Ρουσσο στο γραφειο οταν τον ξεστρωνε ο Λουκας αλλα πρεπει να πληρωσει για αυτα που εκανε..
Ευτχως σημερα δεν ειχαμε απολυτους ....Μονο Στεφανο- Ερι Palamakia
Πολυ καλο απο εμενα ... περιμενω κ συνεχεια
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή