Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_rcap 31% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_lcap27%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_rcap 27% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_lcap38%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_rcap 38% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 74

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Empty Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 6:44 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:05 pm

Ρουσσοσ-Αντιγονη
αδιαφορη σκηνη…μονο στο τελος λιγο που ειπε ο πετρος «ο λουκας μονο…μονο ο λουκας» εε εκει κατι με ξυπνησε…

Αααχ Στεφανοσ-Ερριετα<3
μαρεσαν…και γενικα μαρεσει η σχεση αυτή που εχει αναπτυχθει μεταξυ τουσ

Νορα-Λουκασ
Παλι γκρινιαζει η νορα?καλα σου λεει βεβαια βρε λουκακο… εγκυος γυναικα, πως θα δουλευει σε λιγο καιρο?

Ευα-λεφτερης
Συμπαθητικη σκηνη για αρχη της σχεσης… μαρεσει που δεν μενουν στα ερωτικα κ υπαρχει συζητηση…
Αστην κοπελα να φαει, την εχεις ταραξει στην κουβεντα
Εεεεειιιιιιιιιιι αυτος μου εκλεψε την ατακα -.- («…και στην σπανια ομορφια μας»

Λουκασ-Νικολασ
:Ο δωρακια για την κορη? Γλυκεε μου<3
Ωχ ωχ, ακουει Ρουσσος, ο Λουκακος και γινεται τουρμπο….
Βρηκαμε και νονο..τι άλλο ψαχναμε δηλαδη…

Λουκασ-Νορα
(στο γραφειο)
Η Κοκκινομαλλα μας επαθε την πλακα της με τα δωρακια για τν κορη
(Στο αμαξι)
Αχαχαχαχαχα…πραγματικα Η γελοια σκηνη….

Λουκασ-Νικολας (στο τηλεφωνο)
Το πιστεψε ο νικολακης και ετρεξε….

Νταιζη-Χρηστος
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Χρηστοοοσς απολαυση<3 (μονο που υπαρχει στην οθονη ομορφαινει την αθλια σκηνη)
Και τι μαθαμε? Ότι εχει αδελφο ο μπελος…σιγαααααα…

Λευτερησ-Μπελος
Αυτοι ρε παιδια τι σχεση μπορει να εχουν τελικα…?
Ααααααωωωωωωω….εγω λεω ότι ο αδελφος του Μπελου είναι εκεινος που εδωσε τα διαμαντια στον λευτερη Ee?

Νικολασ-Νορα-Λουκας
Η απολυτη…
Τι γελιο εχω ριξειιιι…
«εεεε που πατε? Ξεχασατε τον πατερ φαμιλια»
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στεφανοσ-Μελιτα
Ιιουυυυυυυυυυυυ πλεον δεν αντεχοντε άλλο -.-
Τελος παντων… μια φορα εγω αν τον ειχα να μου λεει ότι είναι συνεχεια με την πρωην θα τον ειχα σκοτωσει

Ευα-Νορα-Δαφνη
«αν και φοβαμαι, αν συνεχισει να κανει παρεα με τους δικους μας, θα γινει ένα με τα μουτρα τους» χαχα…παει θα χαλασει κ ο λευτερακης
Ωραια σκηνη γλυκια και πολύ παρειστικη…γυναικειο κουτσομπολιο κλπ…

Αμαλια-Νικολας
Ρισπεκτ στην αμαλια που βλεπει την αληθεια!
Με τροπο θα το κανει νικολακη μου…Λες και δεν την ξερεις την αμαλια χΔ

Λουκασ-Ερριετα
Δοξα σοι κυριε θα αφησουν τον πληθυντικο
Η φαντασια του Λουκα οργιαζει(νταξει βεβαια σαν την δικια μας φαντασια δεν… αλλα νταξει)
Τη γλυκια γυναικα θεε<3 και είναι τοσο μα τοσο καληηη

Αννα-Λευτερης
Τι ρολο βαραει αυτή η Αννα επιτελους?
Και μην μου πειτε ότι είναι γραμματεας της Ερριετας…
Ποιον θελει να εκδικηθει μαζι με τον Λευτερη?
Ποιον?

Τιτανομεγιστοι
Δωσε Αμαλια θεα…
Ωραια σκηνη Wink
Καλα λεει, ο Λουκας σε αντιθεση με τον Πετρο ΕΧΕΙ αξιοπρεπεια(κατι που με το ονομα Ρουσσος δεν συγχεεται)

Λουκασ-Νταιζη
Ο χριστος και η παναγια..
Αυτό κι αν είναι σκηνη-εκπληξη
Αυτή η ειρωνεια του Λουκα με τρελενει…
Οκ υπαρχει τελικα σκηνη με την Νταιζαρα που γελασα και λιγακι
Συγγνωμη Νταιζαρα μου, γιατι εσυ βλεπεις τιποτα λογικο σε ολο το σηριαλ, και σου κανει εντυπωση μονο αυτό?
Ωχ αρχισε παλι..πωωω…ναι ναι και μεις σαγαπαμε, τελειωσες τωρα?

Λουκασ-Νορα
«Λουκα μου, ενταξει περνας μια φαση τωρα, δεν θα ναι για μια ζωη»
Τι γλυκιααα<3
Σωθηκε η Νορα από την παρουσια της Αμαλιας<3
Εδωσε ρεστα η Βανα σ αυτή τη σκηνη, ενταξει απλα προσκυνω…

Ρουσσοσ-Ερριετα
Νταξει oscar η Λαμπου στην τελευταια σκηνη…
Τσακαλι η Ερριετα…

Νορα-Λουκας
ΑΠΛΑ ΜΕ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ αυτή η σκηνη…

Παρα πολύ ευχαριστο το σημερινο επεισοδιο… και η τελευταια σκηνη ηταν για
oscar oscar oscar
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:08 pm

Καλά τι τέλειο το σημερινό!!! Σαν να συνειδητοποίησαν τι γράφουν τόσον καιρό και αυτοσαρκάζονται... Τέλειο για το γέλιο που έκανα, δεν ασχολούμαι με τίποτα άλλο σήμερα.-

Υγ. Βασούλα, η θεά σου είναι Η ΘΕΑ
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:10 pm

αν δεν υπηρχε η τελευταια σκηνη θα μ φαινοταν γελοιο ολο το προηγουμενο επεισοδιο.....γτ ειπαμε εχει κ η γελεοιοτητα τα ορια τησ.....αλλα απο οτι φαινεται ολο το επεισοδιο ηταν η αφορμη για να γινει η τελευταια δραματικη σκηνη που για μενα ο παναγιωτησ την απογειωσε ερμηνευτικα.....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:11 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ

1.Θεαρα-Ρούσσος:Ξέρουν από φαρμάκια…Μπλέξατε πολύ άσχημα…Τελικα ο Λαζαριδης ηταν ο φονιάς…Το παιζει τρελίτσα η Θεαρα μου για την εξομολογηση του φονου στη Νόρα..!Τον ανεβασε στα ματια μου η φραση του που είπε ότι τον νοιάζει μόνο ο Λουκάς..!

2.Στεφανος-Εριέττα: Αλληλοσυμπληρώνονται οι σκέψεις τους και δενουν απίστευτα καλα μαζι οι δυο τους. : respect :

3.Λουκάς-Νόρα στο γραφείο: Εμεις δικηγορο σε θελουμε Λουκακο μου! Ναι τελεια ιδεα με το μπεμπακι στο γραφειο διχως την Μπεκρου ασφαλώς.Το αχτύπητο διδυμο μαζι.Η Νόρα βρηκε το κουμπι του Λουκά και τον κοντρολάρει με τα πονακια στην κοιλιτσα της.

4.Ευα-Λευτερης:Μια χαλαρη κουβέντα και εξηγημένες και οι δυο πλευρές.!

5.Ο Λουκάς πηγε να γλύψει το Νικόλα για να του πληρωσει τα δωρακια για την κορακλα.Φορμακια φουστιτσες κτλ Αλλα μια παρακληση μη μου τον παρουσιαζεται σαν τσιφουτη και απενταρο!

6.Το γαιτανάκι με τον ταξι της Νόρας και το Νικόλα και την κοριτσοπαρεα να περιμένει, δεν με ξετρελανε αλλα τουλαχιστον ειδαμε ερμηνείες

7.Νόρα-Ευα-Δαφνη:Ευακι όλα καλά θα πάνε, έτσι μπουσουλώντας γιαβας γιαβας στρατα στρατούλα

8.Ο Νικόλας έχει λόγο και μιλάει στην Αμαλί γιατι ξέρει το Λουκά και τη δυσκολη θεση που βρίσκεται με συγκινησε η κίνηση του και με πέθανε η Αμαλι που πηρε τον τιτλο της προσωποποίησης του τακτ

9.Μου άρεσε που επιτελους αφησαν πίσω αυτόν τον πληθυντικό στις συνομιλίες τους.Λουκα έλα να ενωσουμε τις πένες μας θα μεγαλουργησουμε.

10.Το τακτ της Αμαλί σπάει κόκκαλα ετσι ορθα κοφτα δωσε αποζημειωση Ρούσσο τωρα!

11.Τις Λουκανορικες αγαπούλες ταραξε η Αμαλί παρεα με το τακτ της βεβαιως βεβαίως..Εχει δικιο η Αμαλί και πολύ καλα έκανε. : respect :

12.Ερη-Πέτρος:Ώστε ζωγραφος αλλα «βρωμικος» ο πατερας Αραβαντινος…!

13.Η καλυτερη σκηνη κατ εμε…Πετρακης : respect : και τα μυαλα στα κάγκελα με συνεπήρε και με συνεσηκωσε δακρυσα και γω! Αυτος είναι ο λουκάς ο ευαισθητος ο μαναδικος….Το δακρυ του κορόμηλο έρρε αφθονο διχως να ζοριζεται και διχως κολλύριο.Μου ράγισε την καρδια και η Νόρα που τον ειδε να λείπει από το κρεββατι τον αναζητησεLove! Aww

ΣΠΑΣΤΗΚΑ

1.Οχια-Χρησταρας:Δεν μου φταιει ο Χρηστος αλλα η άλλη είναι αηδια σκέτη! Οι συζητήσεις οι ίδιες τιποτα νέο….

2.Ξενερωτας…Ποτε μιλησε με το μπαμπακα της η Μπεκρου ρε παιδια? Παλι σκηνη έκοψαν ή ηταν λόγια του αερα?

3.Αννα-Λευτερης:Απλα αδιαφορη σκηνη

4.Οχια-Λουκάς:Μη τραβατε τον κατακαμμενο ρόλο από τα μαλλια ο ρόλος της επρεπε να είχε τελειωσει από περσι είναι αφορητα κουραστικη ΕΛΕΟΣ!

Σημερα ήταν απλα Καλό αηδίασα με την Οχιά, θα ψηφιζα και πιο χαμηλα αλλα να ναι καλαο
Πετρακης!
Μου άρεσαν οι ερμηνείες Πεφανη,Κατρανίδη,Λαμπου,Πετράκη Ξυλά
Με αγάπη
loukitsa
Nyxia

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:12 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ..

Αντιγόνη - Πέτρος
Μέτρια σκηνή. Κατά την ταπεινή μου γνώμη η κα Παπαδημητρίου ήταν καλύτερη των δυο..

Τις ερωτήσεις τι μας τις απαρύθμισαν εντωμεταξύ? Έχω 500 ακόμα αν θέλουν από προηγούμενα επεισόδια που δεν προκειται και ποτέ να απαντηθούν!

Γιατί η Αντιγόνη δεν παραδέχτηκε το φόνο? Μήπως γιατί πήγε και ομολόγησε στη Νόρα για να θολώσει τα νερά? Άλλωστε εξαρχής πίστευα ότι δεν στέκει όλο αυτό...

+++

Εριέττα - Στέφανος
Πολύ καλή η αντίδραση της Εριέττας που κατανόησε τη θέση του Στέφανου.

Καλά αυτό για την τελευταία κουβέντα του πατέρα της τι βλακεία! Εντελώς μελοδραματικό! Πφφ

+++

Λουκάς - Νόρα
Χαίρομαι που η Νόρα δεν δέχτηκε καν να ακούσει για το Λουκά και το να παρατήσει τη δικηγορία!!!

Το πονηρό υφάκι του Λουκά στο τέλος πολύ γλυκό!

Η κατσαρή πάλι δεν δούλευε?

+++

Εύα – Λευτέρης
Συγνώμη αφού δεν την πιέζει γιατί πάλι το ξανασυζητούν??? Μου φάνηκε πολύ περίεργο.

Αυτά που είπαν μου άφησαν ενα πολύ γλυκό συναίσθημα..

Τρελή η ατάκα του Λευτέρη στο τσούγκρισμα το λέμε κι εμείς με τις κολλητές μου! Έλιωσα!!!

+++

Λουκάς - Νικόλας
Το τι γέλιο έριξα με τις γαλυφιές του Λουκά δεν λέγεται! Η έκπληξη του Νικόλα δε με αποτελείωσε!!!

Ο Λουκάς μου θύμησε εμένα όταν ψωνίζω για τη βαφτιστήρα μου! Πολύ γέλιο!!!

Παρεπιπτόντως Λουκάκοοοοο τα ρουχαλάκια είναι για παιδάκι αγόρι μου όχι για νεογέννητο!!! xoxo

+++

Λουκάς – Νόρα – Κορίτσια - Νικόλας
Ο Λουκάς διακτινίστικε στη Νόρα εντωμεταξύ. Και μετά διακτινίστηκε μαζί με τη Νόρα στο αυτοκίνητο. Γιατί τέτοια σύγχυση στο μοντάζ? Και γιατί γεμίζουμε λεπτά με ανούσιες σκηνές τύπου «ξεμείναμε από βενζίνη»? Και γιατί ο Λουκάς βγαίνει τρελός τσίπης? Γιατί πάλι βλακείες??? ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

+++

Λευτέρης - Δημήτρης
Ο σφίχτης και ο τσιριμπιμ τσιριμπομ μου τη δίνουν!!! Τελικα ο Λευτέρης ήξερε ή όχι για τις μπνίζνες του Μπέλου με τον Στέφανο?

+++

Χρήστος - Νταίζη
Επιτέλους να μπλέκεται και ο Χρήστος λίγο στα πράγματα!!!

Επιτέλους συζητούν και κάτι διαφορετικό!!!

Κούκλος με το καφέ μπλουζάκι δε! ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Και οι εκφράσεις τού όταν μιλούσε μαζί της μου άρεσαν τρελά! Γιατί δεν του δίνουν ένα ρόλο της προκοπής δεν καταλαβαίνω! Όταν άρχισε η σεζόν βλέπαμε μια καταπληκτική εξέλιξη και όλα πήγαν στράφι! ΈΛΕΟΣ!!

+++

Ξενέρωτας
Κόψανε τη σκηνή που μίλαγε η Μελίτα με τον Πέτρο?

Εντωμεταξύ αυτή η κοπέλα θέλει πολλές σφαλιάρες! Άλλη ψάχνει τον αδερφό της, άλλος έμαθε ότι ο πατερας του έκανε φόνο και αυτή μιλάει για τη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗ να ξεκαθαρίσει το τοπίο! ainta

+++

Κορίτσια στην κατασκήνωση
Πολύ γλυκιά κουβεντουλα! Μου αρέσουν οι σοβαροί δικηγόροι και γιατροί που κάνουν χαζομάρες! Αρκεί να μην τρώμε πολλές ώρες με αυτά!!!

Οι κοπέλες που ήθελαν κουτσομπολιό ήταν τέλειες!!!

Και μου άρεσε και η Εύα που φυσάει και το γιαούρτι!!!

Η Νόρα πάλι τι είπε? Ότι η Εύα πρέπει να της ανάψει το πάθος για να λειτουργήσει? Δηλαδή τελικά και με το Στέφανο υπήρχε πάθος? Μια έτσι μια γιουβέτσι ανάλογα τι μας εξυπηρετεί κάθε φορά, ε? ainta

+++

Νικόλας - Αμαλία
Η Αμαλία είχε πολυ φάση όπως περίμενε να μάθει από το Νικόλα τι την θέλει! sisi

Η κίνηση του Νικόλα πάλι καθόλου δεν μου άρεσε!!!

Η Αμαλία που είναι προσωποποίηση του τάκτ όλα τα λεφτά lmao

+++

Φρεσκο-αδερφάκια
Πολύ καλή η Εριέττα και χάρηκα που θέλησε να απαλλάξει το Λουκά απο ένα βάρος παραπάνω. Η θεωρία του Λουκά όλα τα λεφτά lmao

+++

Άννα - Λευτέρης
Πωωω ρε ο Λευτέρης τα πήρε με τον τσιριμπιμ τσιριμπομ! Καλέ σκιάχτηκα! Ήταν και εντελώς ξαφνικό! Αμαν με αυτό το μοντάζ!

Η Αννούλα είναι ΨΕΥ-ΤΙ-ΚΗ!

+++

Αμαλία - Πέτρος
Χάρηκα την τάπα του Πέτρου ωωωωωωωωωω : respect :

Το σακάκι της Αμαλίας πολύ καλό!!!

Καλά το ύφος του Πέτρου όταν είπε η Αμαλία ότι είναι μάνατζερ του Λουκά όλα τα ευρώ!!! Αχαχαχαχαχαχαχα

+++

Λουκάς - Νταίζη
Καλά πόσο καιρό είχα να γράψω τέτοια επικεφαλίδα! Απαπαααααααα μακριά απο μας!

Πόσο γελοία είναι η Νταίζη? Ο Λουκάς ΘΕΟΣ με τις σπόντες!

Επίσης, τι κουλά της φοράνε της κοπέλας? Αυτή τη ζακέτα τυφλός τη διάλεξε και την ταίριαξε με τα υπόλοιπα???

Νταίζη: Λουκά ξύπνα και ψάξε!
Λουκάς: Νταίζη σήκω και φύγε!!! ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!

+++

Λουκάς – Νόρα - Αμαλία
Η Νόρα είχε πολύ σωστο σκεπτικό!!! Και πολύ λυπάμαι που ο Λουκάς τελικά βιώνει αυτό ακριβώς που ήθελε να αποφύγει, να νιώθει «λίγος» πλάι στη Νόρα του!

Η Αμαλία και το τακτ έννοιες ταυτόσημες ε? Αχαχαχαχα! Τη βλέπει το τακτ και αλλάζει δρόμο!!!

Αυτό το θεα της Αμαλίας μόνο εμένα με εκνευρίζει??? -_-

Το ύφος της Νόρας σα να λέει «δεν είναι κι άσχημα να είσαι έγκυος» πολύ φάση!!!

+++

Εριέττα - Πέτρος
Δεν σχολιάζω ξανά μανά το επάγγελμα του Αραβαντινού! Είστε έλεος εκεί πάνω!!! Κατά τα αλλα η σκηνή ζζζζζζζζζζ... Βαρέθηκα.. Τίποτε άλλο?

+++

Η τελευταία σκηνή απλά Snif Aww : respect :

Για την Εύα και τις κοριτσοσκηνές αλλα και για την τελευταία σκηνή και τον Λουκά!!! Για την Ξυλά και τον Πετράκη σήμερα!!! Καλό!

Αναμένω Άγγελο με λαχανί φορμάκι!!! και ελπίζω να μην το κόψουν ΚΑΙ αυτό!

Και εις άλλα με υγείαν!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!!
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!!
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της/τους (ΟΧΙ δεν εννοώ σεξ)!!!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
Και θέλω και ένα yorkie!

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ..

Αντιγόνη - Πέτρος
Μέτρια σκηνή. Κατά την ταπεινή μου γνώμη η κα Παπαδημητρίου ήταν καλύτερη των δυο..

Τις ερωτήσεις τι μας τις απαρύθμισαν εντωμεταξύ? Έχω 500 ακόμα αν θέλουν από προηγούμενα επεισόδια που δεν προκειται και ποτέ να απαντηθούν!

Γιατί η Αντιγόνη δεν παραδέχτηκε το φόνο? Μήπως γιατί πήγε και ομολόγησε στη Νόρα για να θολώσει τα νερά? Άλλωστε εξαρχής πίστευα ότι δεν στέκει όλο αυτό...

+++

Εριέττα - Στέφανος
Πολύ καλή η αντίδραση της Εριέττας που κατανόησε τη θέση του Στέφανου.

Καλά αυτό για την τελευταία κουβέντα του πατέρα της τι βλακεία! Εντελώς μελοδραματικό! Πφφ

+++

Λουκάς - Νόρα
Χαίρομαι που η Νόρα δεν δέχτηκε καν να ακούσει για το Λουκά και το να παρατήσει τη δικηγορία!!!

Το πονηρό υφάκι του Λουκά στο τέλος πολύ γλυκό!

Η κατσαρή πάλι δεν δούλευε?

+++

Εύα – Λευτέρης
Συγνώμη αφού δεν την πιέζει γιατί πάλι το ξανασυζητούν??? Μου φάνηκε πολύ περίεργο.

Αυτά που είπαν μου άφησαν ενα πολύ γλυκό συναίσθημα..

τρελή η ατάκα του Λευτέρη στο τσούγκρισμα το λέμε κι εμείς με τις κολλητές μου! Έλιωσα!!!

+++

Λουκάς - Νικόλας
Το τι γέλιο έριξα με τις γαλυφιές του Λουκά δεν λέγεται! Η έκπληξη του Νικόλα δε με αποτελείωσε!!!

Ο Λουκάς μου θύμησε εμένα όταν ψωνίζω για τη βαφτιστήρα μου! Πολύ γέλιο!!!

Παρεπιπτόντως Λουκάκοοοοο τα ρουχαλάκια είναι για παιδάκι αγόρι μου όχι για νεογέννητο!!! xoxo

+++

Ο Λουκάς διακτινίστικε στη Νόρα εντωμεταξύ. Και μετά διακτινίστηκε μαζί με τη Νόρα στο αυτοκίνητο. Γιατί τέτοια σύγχυση στο μοντάζ? Και γιατί γεμίζουμε λεπτά με ανούσιες σκηνές τύπου «ξεμείναμε από βενζίνη»? Και γιατί ο Λουκάς βγαίνει τρελός τσίπης? Γιατί πάλι βλακείες??? ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

+++

Λευτέρης - Δημήτρης
Ο σφίχτης και ο τσιριμπιμ τσιριμπομ μου τη δίνουν!!! Τελικα ο Λευτέρης ήξερε ή όχι για τις μπνίζνες του Μπέλου με τον Στέφανο?

+++

Χρήστος - Νταίζη
Επιτέλους να μπλέκεται και ο Χρήστος λίγο στα πράγματα!!!

Επιτέλους συζητούν και κάτι διαφορετικό!!!

Κούκλος με το καφέ μπλουζάκι δε! ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Και οι εκφράσεις τού όταν μιλούσε μαζί της μου άρεσαν τρελά! Γιατί δεν του δίνουν ένα ρόλο της προκοπής δεν καταλαβαίνω! Όταν άρχισε η σεζόν βλέπαμε μια καταπληκτική εξέλιξη και όλα πήγαν στράφι! ΈΛΕΟΣ!!

+++

Ξενέρωτας
Κόψανε τη σκηνή που μίλαγε η Μελίτα με τον Πέτρο?

Εντωμεταξύ αυτή η κοπέλα θέλει πολλές σφαλιάρες! Άλλη ψάχνει τον αδερφό της, άλλος έμαθε ότι ο πατερας του έκανε φόνο και αυτή μιλάει για τη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗ να ξεκαθαρίσει το τοπίο! ainta

+++

Κορίτσια στην κατασκήνωση
Πολύ γλυκιά κουβεντουλα! Μου αρέσουν οι σοβαροί δικηγόροι και γιατροί που κάνουν χαζομάρες! Αρκεί να μην τρώμε πολλές ώρες με αυτά!!!

Οι κοπέλες που ήθελαν κουτσομπολιό ήταν τέλειες!!!

Και μου άρεσε και η Εύα που φυσάει και το γιαούρτι!!!

Η Νόρα πάλι τι είπε? Ότι η Εύα πρέπει να της ανάψει το πάθος για να λειτουργήσει? Δηλαδή τελικά και με το Στέφανο υπήρχε πάθος? Μια έτσι μια γιουβέτσι ανάλογα τι μας εξυπηρετεί κάθε φορά, ε? ainta

+++

Νικόλας - Αμαλία
Η Αμαλία είχε πολυ φάση όπως περίμενε να μάθει από το Νικόλα τι την θέλει! sisi

Η κίνηση του Νικόλα πάλι καθόλου δεν μου άρεσε!!!

Η Αμαλία που είναι προσωποποίηση του τάκτ όλα τα λεφτά lmao

+++

Φρεσκο-αδερφάκια
Πολύ καλή η Εριέττα και χάρηκα που θέλησε να απαλλάξει το Λουκά απο ένα βάρος παραπάνω. Η θεωρία του Λουκά όλα τα λεφτά lmao

+++

Άννα - Λευτέρης
Πωωω ρε ο Λευτέρης τα πήρε με τον τσιριμπιμ τσιριμπομ! Καλέ σκιάχτηκα! Ήταν και εντελώς ξαφνικό! Αμαν με αυτό το μοντάζ!

Η Αννούλα είναι ΨΕΥ-ΤΙ-ΚΗ!

+++

Αμαλία - Πέτρος
Χάρηκα την τάπα του Πέτρου ωωωωωωωωωω : respect :

Το σακάκι της Αμαλίας πολύ καλό!!!

Καλά το ύφος του Πέτρου όταν είπε η Αμαλία ότι είναι μάνατζερ του Λουκά όλα τα ευρώ!!! Αχαχαχαχαχαχαχα

+++

Λουκάς - Νταίζη
Καλά πόσο καιρό είχα να γράψω τέτοια επικεφαλίδα! Απαπαααααααα μακριά απο μας!

Πόσο γελοία είναι η Νταίζη? Ο Λουκάς ΘΕΟΣ με τις σπόντες!

Επίσης, τι κουλά της φοράνε της κοπέλας? Αυτή τη ζακέτα τυφλός τη διάλεξε και την ταίριαξε με τα υπόλοιπα???

Νταίζη: Λουκά ξύπνα και ψάξε!
Λουκάς: Νταίζη σήκω και φύγε!!! ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!

+++

Λουκάς – Νόρα - Αμαλία
Η Νόρα είχε πολύ σωστο σκεπτικό!!! Και πολύ λυπάμαι που ο Λουκάς τελικά βιώνει αυτό ακριβώς που ήθελε να αποφύγει, να νιώθει «λίγος» πλάι στη Νόρα του!

Η Αμαλία και το τακτ έννοιες ταυτόσημες ε? Αχαχαχαχα! Τη βλέπει το τακτ και αλλάζει δρόμο!!!

Αυτό το θεα της Αμαλίας μόνο εμένα με εκνευρίζει??? -_-

Το ύφος της Νόρας σα να λέει «δεν είναι κι άσχημα να είσαι έγκυος» πολύ φάση!!!

+++

Εριέττα - Πέτρος
Δεν σχολιάζω ξανά μανά το επάγγελμα του Αραβαντινού! Είστε έλεος εκεί πάνω!!! Κατά τα αλλα η σκηνή ζζζζζζζζζζ... Βαρέθηκα.. Τίποτε άλλο?

+++

Η τελευταία σκηνή απλά Snif Aww : respect :

Για την Εύα και τις κοριτσοσκηνές αλλα και για την τελευταία σκηνή και τον Λουκά!!! Για την Ξυλά και τον Πετράκη σήμερα!!! Καλό!

Αναμένω Άγγελο με λαχανί φορμάκι!!! και ελπίζω να μην το κόψουν ΚΑΙ αυτό!

Και εις άλλα με υγείαν!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!!
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!!
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της/τους (ΟΧΙ δεν εννοώ σεξ)!!!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
Και θέλω και ένα yorkie!

Συμφωνω σε όλα ειδικα στα υπογραμμισμενα!

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
+++

Με 3 σειρές και ανέλυσες για εμένα όλο το σημερινό επεισόδιο.... Γενικότερα ναι χαίρομαι τρομερά με Λουκά χαζομπαμπα αλλά παιδιά ψυχραιμία να υπάρχει και ένα μέτρο... Επίσης όχι άλλο Λουκά ζητιανάκο! ΄Οχι άλλη περιφερόμενη Νταίζη να πάει και να αμολάει τις μπαρούφες της και μετά να φεύγει...! Πραγματικά αυτό το κομμάτι δεν το καταλαβαίνω. Οκ, τα άλλα είναι για να προκαλέσουν στιγμές γέλιου και το ψιλοκαταφέρνουν... Η περιπλανώμενη Νταίζη τηλεοπτικά που αποσκοπεί στο να γεμίσουν επεισόδια; Δεν έχετε σκηνές να γεμίσετε το επεισόδιο; Περάστε από τα φανταστικά σενάρια στο φόρουμ! μάτσο οι ιδέες!!! ainta

Ο Λουκάς στο τέλος με αποτελείωσε! Αναμενόμενο σε έναν τόσο ευαίσθητο άνθρωπο όπως ο Λουκάς και πολύ αργήσαμε να το δούμε!!

Υ.Γ Icognito σας θυμίζει κάτι;
Υ.Γ2 Καλέ Άγιε Βασίλη πάρτους από ένα Yorkie! κρίμα είναι τα κορίτσια!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:28 pm

ειχα καθε καλη διαθεση να σχολιασω αλλα πραγματικα ξενερωσα οταν ενω περιμενα ολες αυτες τις μερες λογω γιορτων να αναφερθει ο μανος και το ποσο λειπει αναφερθηκε απο την νταιζη για το ποσα χρηματα εχει και αναρωτηθηκα.Εσεις οι σεναριογραφοι λεγατε παντα οτι οι ηρωες σας ειναι τα παιδια σας.Τι σοι αντιμετωπιση ειναι αυτη στον μανο?Αν δεν σεβεστε εσεις τους ηρωες που πλαθετε πως περιμενετε να σεβαστουμε εμεις τη σειρα και τους ηρωες σας?Και που στην τελικη αποδεικνυεται οτι εμεις σεβομαστε περισσοτερο απο εσας.Ειτε για λαμογια ειτε για χρηματα ειτε για συνταγες θα αναφερετε το ονομα του?Μπραβο σε μεγαλη εκτιμηση σας εχετε.Αν πιστευετε οτι ετσι θα μας πεισετε να αντιπαθησουμε τον μανο σας πληροφορω οτι εχετε κανει το αντιθετο γιατι με αυτα που μας πασαρετε καθε μερα ο μανος εχει βγει ο πιο καθαρος και ντομπρος σε αυτη τη σειρα (με εξαιρεση λουκα νικολα φυσικα).Μπραβο και παλι μπραβο για την εκτιμηση σας σε εμας και τη σειρα σας.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από marilou.t Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:31 pm

Τι ήταν και το σημερινό επεισόδιο;;; Ξεκίνησε με γέλιο και τελείωσε με κλάμα (αχ βρε Λουκάκο μας συγκίνησες πάλι...) Σήμερα έκανα σκόρ!!! DoksasteME Έχω και μάρτυρα τη μαμά μου!!! Όταν ρώτησε η Νόρα "Βενζίνη έβαλες;;" λέω καλά από βενζίνη θα μείνουνε...και τσούπ σβήνει το αμάξι (η μάνα μου με λοξοκοιτούσε με ύφος "το χάνουμε το παιδάκι μου"!!!) Και μετά από λίγο που λέει ο Λουκάς " Θα πάρω ένα ταξί" λέω καλά το Νικόλα θα πάρει στάνταρ και εκείνη τη στιγμή δείχνει το Νικόλα και σκάω μόνη μου στα γέλια!!! lmao Μετά άρχισα τις φιλοφρονήσεις για τον εαυτό μου και κάπως έτσι η μάνα μου πήγε μέσα γιατί την έπρηξα...καλά ε το γούστο του Λουκά στα μωρουδιακά δεν παίζεται!!!! Love! Τα λάτρεψα τα μίνι φουστανάκια!!!!! inlove inlove Τι χαζομπαμπάς που είναι...πεθαίνω!!!! inlove Καλά και τη Νόρα την έλιωσε, άσχετα που προσπαθούσε να μείνει σοβαρή...τυχερέ Νικολάκο, πάλι εσύ θα την πληρώσεις αγόρι μου!!! sisi
Η Αμαλία ΘΕΑ για ακόμα μια φορά...μπήκε με πυγμή στο γραφείο του Pούσσου αλλά βγήκε σα βρεγμένη γάτα..."Άντε μην πάω κάτω και τα κάνω όλα λαμπόγυαλο!!!" Προσκυνώ!!!! Στο Λουκά : "Γειά σου πατατάκια" ...Στη Νόρα "Αντίο Θεά!" lmao

Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι παιχνίδι παίζουν Λευτέρης-Άννα αλλά πού θα μου πάει θα το βρώ...

O Αποστόλης είναι νεκρός;; Δε θα κοιμηθώ το βράδυ... sisi

Νταίζη:"Λουκά ξύπνα και ψάξε!!"
Λουκάς: " Νταίζη σήκω και φύγε!!" Ιδέα μου ήταν ή η Μαριάννα γέλασε κανονικά στην αρχή και μετά το γύρισε στο ειρωνικό της Νταίζης;;; lmao

Το κλάμα του Λουκά δεν το περίμενα... αν και είχα προετοιμαστεί από το τελευταίο που είπε με την Εριέττα, αυτό που ήρθε κεραμίδα!!! Αχ ρε Ρούσσο τι μας έκανες...τώρα κλαίει το αγόρι μας!!! Aww Aww Aww
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:34 pm

Ήταν κουραστικά τα τόσα κωμικά ιντερμέντσα του Λουκά στο σημερινό επεισόδιο: στο δικηγορικό γραφείο, στο ιατρείο του Νικόλα, στο αυτοκίνητο, στη μέση του δρόμου, πάλι στο δικηγορικό γραφείο, στο σπίτι κοκ. Καλέ φτάνει! Θα αρκούσαν λιγότερα για να φανεί η προσπάθεια του Λουκά να δείχνει καλοδιάθετος ενώ δεν είναι.
Επί της ουσίας αυτά που ξεχώρισα από το επεισόδιο είναι τα εξής:
Η Νταίζη έχει αρχίσει να ασφυκτιά από την κατάσταση που βιώνει με τον Μπέλλο. Αυτό που είπε ότι βρίσκει αφορμές για να καβγαδίζει μαζί του προκειμένου να φεύγει είναι ενδεικτικό του ότι έχει φτάσει στα όριά της από την υποτιθέμενη ευτυχία την οποία προσποιείται ότι ζει κάθε μέρα. Αναρωτιέμαι πού θα την οδηγήσει αυτό.
Ο Λαζαρίδης είναι τελικά αυτός που σκότωσε τον Αραβαντινό και όλοι τους ήταν μέλη συμμορίας διακίνησης πλαστών πινάκων. Αυτή η ίντριγκα μου αρέσει – η μαφία στον χώρο της ελίτ και των φιλότεχνων είναι πολύ ενδιαφέρον θέμα.
Η Εριέττα σωστά δεν προσάπτει στον Στέφανο ευθύνες για τις πράξεις των γονιών του. Από κει και πέρα όμως κακώς βαυκαλίζεται. Ο Στέφανος την εκτιμάει αλλά είναι ερωτευμένος μόνο με την Μελίτα. Βεβαίως πρόκειται για συνηθισμένο λάθος που κάνουν οι γυναίκες: να νομίζουν ότι κερδίζοντας την εκτίμηση ενός άντρα θα κερδίσουν και τον έρωτά του. Δεν είναι έτσι. Η εκτίμηση δεν μπορεί να αντικαταστήσει τον έρωτα.
Η Μελίτα είναι πολύ γενναιόδωρη με τους ανθρώπους. Χωρίς να έχει ούτε υποχρέωση ούτε λόγο να κάνει κάτι τέτοιο, ζήτησε από τον πατέρα της να φέρει την αλήθεια στο φως, να βρουν όλοι τις απαντήσεις που ζητάνε. Επίσης προσπαθεί να ξεπεράσει τις ανασφάλειές της. Ωραία η σκηνούλα της με τον Στέφανο. Πλέον έχουν εξομαλύνει την επικοινωνία τους. Μου αρέσουν πάρα πολύ. Άμεση και ανεπιτήδευτη η χημεία των Σταύρου – Παπά.
Είναι απολύτως φυσιολογικό να θέλει η Εύα να προχωρήσει αργά με τον Λευτέρη δεδομένου του παρελθόντος της. Και ο Λευτέρης θα κάνει την απαραίτητη υπομονή, γιατί είναι όντως ερωτευμένος μαζί της. Φυσικά χάρη στην κουβέντα με την Άννα συνειδητοποίησε για πρώτη φορά πώς οι δουλειές στις οποίες μπλέχτηκε μπορούν να σταθούν εμπόδιο σε αυτήν την σχέση.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:38 pm

Τέλειο για την τελευταία σκηνή . Αν δεν ήταν η τελευταία σκήνη θα ψήφιζα πολύ καλό.

Επιτέλους βλέπω επισόδια καλάααααααααααααααααααααααα.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:39 pm

Cancoon έγραψε:
Η Εριέττα σωστά δεν προσάπτει στον Στέφανο ευθύνες για τις πράξεις των γονιών του. Από κει και πέρα όμως κακώς βαυκαλίζεται. Ο Στέφανος την εκτιμάει αλλά είναι ερωτευμένος μόνο με την Μελίτα. Βεβαίως πρόκειται για συνηθισμένο λάθος που κάνουν οι γυναίκες: να νομίζουν ότι κερδίζοντας την εκτίμηση ενός άντρα θα κερδίσουν και τον έρωτά του. Δεν είναι έτσι. Η εκτίμηση δεν μπορεί να αντικαταστήσει τον έρωτα.
Νομίζω οτι είναι πλέον ΣΑΦΕΣ οτι η Εριέττα δεν βαυκαλίζεται στο θέμα του Στέφανου. Γνωρίζει πολύ καλά τι νιώθει και τι έχει επιλέξει.
Δεν είναι κακό να ''φοβίζει'' το τόσο πίτσι-πίτσι του Στέφανου με την Ερι, αλλα να τα ρίχνουμε στην Εριέττα, καταντά αστείο.

Η Μελίτα είναι πολύ γενναιόδωρη με τους ανθρώπους. Χωρίς να έχει ούτε υποχρέωση ούτε λόγο να κάνει κάτι τέτοιο, ζήτησε από τον πατέρα της να φέρει την αλήθεια στο φως, να βρουν όλοι τις απαντήσεις που ζητάνε. Επίσης προσπαθεί να ξεπεράσει τις ανασφάλειές της
Εμένα πάλι μου έκανε σαφές, και απο την κουβέντα της με τον Στέφανο, οτι το έκανε μόνο και μόνο για να λυθεί το θέμα, να πάψει να ασχολείται ο Στέφανος με την Ερι και να της αδείάσει την γωνιά!

Αυτό δεν λέγεται γενναιοδωρία, λέγεται εγωισμός και κουτοπονηριά

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από noraloukitsa Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:40 pm

τελειο..!!..
Νορα-λουκασ στο γραφειο..!!..καλα 3ετρελα8ηκε η νορα με τα ρουχαλακια..!!..
λουκασ-νικολασ..!!..καημενε νικολα τα μαλλικεφαλα σσ 8α πληρωωσειεσ...εμμ δεν φτανει που 8α γινεισ νονοσ.?>ααντεε..!!
λουκασ-νορα στο αυτποκινητο!..ειναι που τα προγραμματισει ολα ο πατερ φαμιλιασ..δεν πειραζει μωρε αυτοι να ναι καλα..!!..
λουκασ-νικολασ-νορα.!..απι8ανοι...εεμμ λουκακο0ο μμ η8ελεασ να κλειδωσεισ και το αυτοκινητο0ο..!!.
Αμαλλια-νικολασ ...τι μπορεισ να πεισ για την Αμαλλια.?>απλα ρισπεκττ...εγω προσωπικα
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 195890
ευα-δαφνη-νορα..--καλα τισ λατρευωω ..ειναιθ παντα το0οσο0οοο...και αλλοο0οο τοσοο..!!..
ευα-λευτερησ./.κατι κανουμε..!!..για ερχη μαρεσουν ..ασε που το πανε και αργα ..!!,,αυτα ειναι...
νταιζαρα../.οτι και να λετε..οσο και να μμ τη σπαει ..πρεπει να το παραδεχτουμε η μαριαννα παιζει τελεια...η νταιζαρα τα σπαειι..βεβαια αν ηταν στο χερι μμ την νταιζη 8α την εριχνα στην πυρα ..!!..
μπελλοσ- μητσο0οσ..!!...ειναι απλο..ο μητσλασ ειναι μπρο (αδερφοσ )του αποστολου..!!..και μπηκε και αυτοσ στον χορο..η αννα ομωσ.?.ή γκομενα του αποστολου ή αδερφη βερασ..

και που 8ελω να καταλη3ωω..!!...ΚΟΡΥΦΑΙΑ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ... νορα-λουκασ..εδω και αν προσκυνωω..Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ0ΟΣ ..ΤΑ ΔΩΣΕ ΟΛΑΑ..!!...ΠΕ8ΑΝΑ ΕΛΙΩΣΑ..!!..ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ <3
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 11556 Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 11556 ΚΑΙ ΕΤΣ 4ΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ0Ο
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:44 pm

Τελειο ψηφισα το επισοφιο σημερα μ'αρεσε , ο Λουκας ολο δανεια κανει τωρα τελευταια στον Νικολα απενταρο θα τον αφησει ααα τον καημενο! χαχα!

Για Νταιζη..Εχω να πω ΕΝΑ μονο πραγμα......μπομπαλακια σου και εξω απ΄τα μυστικα!! ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ !!!

Νορα Λουκας,.....οταν της πηρε τα παιδικα ελιωσαα,Συγκινηθηκα χαλι εγινα!χαχα ...ειχα και καμ.....ρωτιστε οποτε θελετε ημουν με δακρυα.... η φαση που πηγε η Αμαλια και εδωσε λεφτα στον Λουκα θα την *** ...ξανθια στο μυαλο και δεν το τηρη !χιχιχι

Εριεττα-Στεφανος-ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΤΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ..!!!
Μελιτονι εδειξε καθολου σημερα??? Αποχωρισα για λιγο απ'την τηελεο.. και δεν ξερω..

Που εφυγαν και αφησαν τον Λουκα...κριμα μωρε ο δυστυχως πατερας,, επρεπε να τον παρουν μαζι τους..το αυτοκινητακι τον προδωσε ΑΧΧ...

Η Καρδια μου στην κουλουρι οταν εκλαιγε ο Λουκαε μου αχχ αχχ εκλειγα και παλι..........

Αποφαση να το παρη ο Μανος να επιστερεψει αλλιως θα το παρει το κοριτσι ο Τετερης(_Λευτερης_)

Δαφνουλα......Η Γυναικα ειναι Θ.Ε.Α. κεντα τελεια....

Νικολας...κακος..χρειαζετε βελτιωση..αποτομος προς τον Λουκακο ..δεν ειμαι σιγουρη τι εχει αλλαξει τα τελευταια περιπου 6 επεισοδια ....αρχιζει να μου θυμιζει ψωνιο...ας βελτιωθει πλιςς...

ΑΥΤΑ........!!!!!!
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:49 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Νομίζω οτι είναι πλέον ΣΑΦΕΣ οτι η Εριέττα δεν βαυκαλίζεται στο θέμα του Στέφανου. Γνωρίζει πολύ καλά τι νιώθει και τι έχει επιλέξει.
Δεν είναι κακό να ''φοβίζει'' το τόσο πίτσι-πίτσι του Στέφανου με την Ερι, αλλα να τα ρίχνουμε στην Εριέττα, καταντά αστείο.

Η Μελίτα είναι πολύ γενναιόδωρη με τους ανθρώπους. Χωρίς να έχει ούτε υποχρέωση ούτε λόγο να κάνει κάτι τέτοιο, ζήτησε από τον πατέρα της να φέρει την αλήθεια στο φως, να βρουν όλοι τις απαντήσεις που ζητάνε. Επίσης προσπαθεί να ξεπεράσει τις ανασφάλειές της
Εμένα πάλι μου έκανε σαφές, και απο την κουβέντα της με τον Στέφανο, οτι το έκανε μόνο και μόνο για να λυθεί το θέμα, να πάψει να ασχολείται ο Στέφανος με την Ερι και να της αδείάσει την γωνιά!

Μα το είπε κιόλας! Ότι το εκανε γιατί έχει τη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗ να ξεκαθαρίσει το τοπίο! Δεν την νοίαζει για τους υπόλοιπους παρα μόνο (σε σπάνιες περιπτώσεις και τότε) όταν εκείνη είναι καλά και μόνο όταν νιώθει κέντρο του κόσμου.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:52 pm

πολυ καλο το σημερινο....
~νορα-λουκας στο γραφειο: μ αρεσει που η νορα δεν συκωνει κουβεντα στο να αφησει ο λουκας την δικηγορια.
~νικολας-λουκας:τι γελιο ηταν αυτοοοοο;;;; χαχαχα φοβερη σκηνη!!!! ο λουκακος παιρνει ρουχαλακια απο τωρα στην κορακλα τουυυυυ Love!
~νορα-λουκας και ρουχαλακιααααααα: λατρεψα τις εκφρασεις στις φατσουλες τους Love!
~λουκας-νορα-νικολας : ημουν σιγουρη οτι ο λουκας θα επερνε τηλεφωνο τον νικολα lmao παιθανα με την ατακα του νικολα στο τηλεφωνο << τι θες παλι εσυ ρε;;; μηπως θες να σου αγορασω και τα επιπλα;;; >> και στο τελος που "ξεχασαν" τον....πατερ φαμιλια : respect :
~ νικολας -αμαλια : μπραβο ρε νικολααααα...απο τις πιο σωστες πραξεις που εχεις κανει ποτε αγορι μου!!!! καλα δεν περιμενα να ακουσω και κατι αλλο απο το στομα της αμαλιας...σιγα που δεν θα βοηθουσε
Razz
~ρουσσος- αμαλια: ΑΜΑΛΙΑ υποκλινομαιιιι : respect : θεα οπως παντα !!!
~νταιζη-λουκας : ωχ παναγια μου....δεν την μπορω πραγματικα!!!!καλα αυτη η γυναικα τιποτα καινουριο δεν ξερει να πει...εχω μαθει την καθε επομενη φραση της απο εξω πια!!!!δεν καταλαβες ποτε ποσο σε αγαπησα,πατερα του παιδιου μου, εμεις θα ζουσαμε μια πολυ καλη ζωη μαζι,για εμας τα κανω ολα και τα λοιπα και τα λοιπααα!!! παιθανω με την ειρωνια και την εκφραση του λουκα!!! sisi

κατι ακυρο...η νταιζη δεν πρεπει να ξερει ακομη για την εγκυμοσυνη της νορας μας ε;;; πωπω χαρες που θα κανει οταν το μαθειιιι lmao

~ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ απλα απιστευτοι στην τελευταια σκηνηη!!!!ΕΛΙΩΣΑΑΑ Love
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Μα το είπε κιόλας! Ότι το εκανε γιατί έχει τη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗ να ξεκαθαρίσει το τοπίο! Δεν την νοίαζει για τους υπόλοιπους παρα μόνο (σε σπάνιες περιπτώσεις και τότε) όταν εκείνη είναι καλά και μόνο όταν νιώθει κέντρο του κόσμου.

Η κοπέλα -λέμε τώρα- αυτή είναιΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Μονίμως του φουντουκιού της το χαβά. Πάντα ο εαυτός μας. Δεν πα να καίγεται το σύμπαν ολόκληρο, νυν Υπερ Πάντων ο Οργασμός. Και επειδή δεν μπορούμε να δένουμε μονίμως κορδόνια, αλλά πρέπει να γουβώνουμε και τους καναπέδες, μιλάμε και λέμε και καμιά σαχλαμάρα να περνά η ώρα.
Δυστυχώς όμως ούτε η ώρα περνά, ούτε και τα νεύρα μας.... Σώστε μας ΛΕΜΕ.....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 8:58 pm

pasxalitsa έγραψε:Η κοπέλα -λέμε τώρα- αυτή είναιΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Μονίμως του φουντουκιού της το χαβά. Πάντα ο εαυτός μας. Δεν πα να καίγεται το σύμπαν ολόκληρο, νυν Υπερ Πάντων ο Οργασμός. Και επειδή δεν μπορούμε να δένουμε μονίμως κορδόνια, αλλά πρέπει να γουβώνουμε και τους καναπέδες, μιλάμε και λέμε και καμιά σαχλαμάρα να περνά η ώρα.

lmao lmao lmao χα χα χα του φουντουκιού το χαβά!!!! lmao
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 9:01 pm

pasxalitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:

Η κοπέλα -λέμε τώρα- αυτή είναιΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Μονίμως του φουντουκιού της το χαβά. Πάντα ο εαυτός μας. Δεν πα να καίγεται το σύμπαν ολόκληρο, νυν Υπερ Πάντων ο Οργασμός. Και επειδή δεν μπορούμε να δένουμε μονίμως κορδόνια, αλλά πρέπει να γουβώνουμε και τους καναπέδες, μιλάμε και λέμε και καμιά σαχλαμάρα να περνά η ώρα.

lmao lmao lmao lmao lmao
Σιγά μη σε σωσουν από την ωθούμενη! Angel Αγόγγυστα θα το παλεύουν μέχρι τέλους!Angel
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 9:22 pm

Η σκηνή Ρούσσου – Αντιγόνης καλή αν και επαναλάμβαναν τα ίδια πράγματα. Το μόνο καινούριο στοιχείο ήταν ότι η Αντιγόνη επιβεβαίωσε ότι ο πατέρας του Στέφανου σκότωσε τον πατέρα του Λουκά και της Εριέττας.

Πολύ καλή και η σκηνή Στέφανου – Εριέττας. Την αντίδραση της Εριέττας τη βρήκα πολύ σωστή, άλλωστε για το συγκεκριμένο θέμα δεν φταίει ο Στέφανος. Η τελευταία φράση του πατέρα της, αν υποθέσουμε ότι δεν ήταν τυχαία, θα μπορούσε να είναι ένδειξη για δύο πράγματα: πρώτον ότι η μητέρα τους είχε πεθάνει και δεύτερον ότι φοβόταν ότι μπορεί και να τον σκοτώσουν...

Άντε να αποκτήσει επιτέλους ο Λουκάς πλούσια αδελφή για να σταματήσει να ζητάει λεφτά από τους φίλους του, που δεν έχουν κιόλας. Αυτή η ιστορία έχει πάψει να μου φαίνεται αστεία εδώ και καιρό. Να πληρώνει το ξενοδοχείο στο Ναύπλιο είχε λεφτά. Όταν γύρισε του τελείωσαν. Αν αργούσαν να τον βρουν ή δεν γύριζε πώς θα πλήρωνε το ξενοδοχείο και τι άλλο σκεφτόταν να κάνει;

Εύα – Λευτέρης καλοί, αν και βαρέθηκα λίγο. Πολύ καλή και η σκηνή με τα κορίτσια. Η Εύα βέβαια δεν μου φαίνεται πολύ ενθουσιασμένη με το Λευτέρη, αλλά προφανώς είναι ακόμα επιφυλακτική μετά από όσα έχει περάσει. Ας ελπίσουμε ότι θα της βγει σε καλό όλο αυτό.

Μου άρεσε πάρα πολύ και η σκηνή Λουκά – Εριέττας. Τελικά ο Λουκάς αν αποφασίσει να αλλάξει επάγγελμα (που δεν το εύχομαι) είναι καλή ιδέα να γίνει σεναριογράφος, μήπως γράψει και κανένα σενάριο με λιγότερες τρύπες από αυτό που παρακολουθούμε. Για μπασκετμπολίστας πάλι, δεν το ‘χει...

Καλή και η σκηνή Ρούσσου – Εριέττας. Μάθαμε και κάτι για τον Αραβαντινό (ασχολίαστο το όνομα). Άντε να δούμε και τα υπόλοιπα...

Μη με λιθοβολήσετε, αλλά εγώ δεν ενθουσιάστηκα και πάρα πολύ με τις ερμηνείες στην τελευταία σκηνή. Ok, πρόβλημά μου, αλλά βρήκα ότι θα μπορούσε να είναι και καλύτερη. Πάντως ήταν αρκετά καλή, συγκινητική και τουλάχιστον δικαιολόγησε κάπως όλα τα προηγούμενα.

Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Βάσω με πρόλαβες, κι εγώ αυτά τα δύο σημεία ήθελα να σχολιάσω και εννοείται ότι συμφωνώ απόλυτα, όπως και με τα επόμενα σχόλιά σας! : respect :

Επίσης, δεν ξέρω αν η εκτίμηση μπορεί να αντικαταστήσει τον έρωτα, αλλά νομίζω ότι όταν ένας άντρας δεν εκτιμάει μια γυναίκα δεν μπορεί να είναι ερωτευμένος μαζί της ή τουλάχιστον δεν μπορεί να την αγαπήσει πραγματικά. Αλλά μάλλον αυτό θα έχουμε πολύ καιρό και πολλές αφορμές να το συζητήσουμε στα προσεχή επεισόδια...

Στη σκηνή με το Στέφανο, η Μελίτα μου έδωσε κι εμένα την εντύπωση ότι απλά θέλει να κλείσει το θέμα για να συνεχίσει τη ζωούλα της, όχι γιατί ενδιαφέρεται για κανέναν άλλον. Όπως έγραψε και το KatsaroYpotheto (Τζίνα είπαμε; ) πιο πάνω «Άλλη ψάχνει τον αδερφό της, άλλος έμαθε ότι ο πατερας του έκανε φόνο και αυτή μιλάει για τη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗ να ξεκαθαρίσει το τοπίο!» Αυτό τα λέει όλα! Η δική μου ανάγκη πάλι είναι να μην την ξαναδώ στη σειρά! Γίνεται; pleeease

Στο σημείο δε που ρώτησε το Στέφανο πώς ξέρει την άποψη της Εριέττας και της απάντησε ότι το συζήτησαν, φάνηκε από το ύφος της ότι με το ζόρι κρατήθηκε να μη βάλει τις φωνές. Και όταν είπε αυτό το «Φαντάζομαι πως αυτό τώρα σας φέρνει σε δύσκολη θέση με την περαιτέρω συνεργασία σας» μου έδωσε την εντύπωση ότι το είπε με την ελπίδα ότι επιτέλους θα ξεφορτωθεί την Έρι. Κι αυτό το «Ναι, καταλαβαίνω» όταν της εξήγησε ο Στέφανος, το είπε με μια απογοήτευση... Προσπαθεί να ακολουθήσει τις συμβουλές της Αμαλίας, αλλά όπως δήλωσε και η ίδια δεν το ‘χει, και δε νομίζω ότι θα αντέξει να υποκρίνεται για πολύ ακόμα... Δυστυχώς για σένα Μελίτα μου, η Έρι είναι και λογική και κυρία...

Αλήθεια, μπορεί να φανταστεί κανείς πώς θα αντιδρούσε η Μελίτα αν μάθαινε ότι ο πατέρας του Στέφανου σκότωσε τον δικό της πατέρα; lmao

Υ.Γ. Μήπως έχει καταλάβει κάποιος γιατί άλλες σκηνές βλέπουμε στα προσεχώς και άλλες μας δείχνουν στα επεισόδια; Δε με χάλασε βέβαια που είδα σε μια σκηνή λιγότερη το Μελιτόνι, αλλά τόση προχειρότητα πια; Επίσης, τη σκηνή Ρούσσου – Εριέττας, γιατί οι περιλήψεις γράφουν ότι θα τη βλέπαμε αύριο; Τα έχουν μπερδέψει τελείως!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 9:26 pm

1) Συμφωνώ για τις ερμηνείες αλλα ήταν τέλεια η τελευταία σκηνη για μενα λόγω του συναισθήματος που μου πέρασε και επιτέλους λόγω του ότι ήθελα να δω να ναντεύουν το Λουκά που όλο για τους άλλους τρέχει και η Νόρα βγαίνει και απο πάνω.

2) Τζίνα ναι :)

3) Κάνουν σταυροβελονιά οι απο πάνω μια καλή μια ανάποδη σαν το Θεόφιλο, αποφάσισαν να αλλάξουν το σχέδιο μάλλον και βλέπουμε κοπτική ραπτική στο ψιλοαποτυχημένο της, για αυτό και το μπέρδεμα!! Κοντά στο έμενταλ να σου και η σαλάτα!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 9:31 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:1) Συμφωνώ για τις ερμηνείες αλλα ήταν τέλεια η τελευταία σκηνη για μενα λόγω του συναισθήματος που μου πέρασε και επιτέλους λόγω του ότι ήθελα να δω να ναντεύουν το Λουκά που όλο για τους άλλους τρέχει και η Νόρα βγαίνει και απο πάνω.
Προσωπικά, η ερμηνεία είναι το λιγότερο που με ενδιαφέρει σε έναν ηθοποιό που ΜΟΝΙΜΩΣ βελτιώνεται, και απο την στιγμή που υπάρχουν πολύ χειρότεροι-(η) μέσα στην σειρά, που οχι μόνο δάκρυ δεν βγάζουν αλλα ούτε κάν το κατάλληλο συναίσθημα.

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 9:35 pm

''Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο ειδήσεων του ΝΛ channel!

Κ-Ο-Π-Η-Κ-Α-Μ-Ε νομίζω όλοι μας με την τελευταία σκηνή σημέρα εεε???

Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή!

~ Ρούσσος - Αντιγονάρα....
ντάξει...δεν τρελάθηκα με την σκηνή...με συντάταραξε ο εμμονή του Ρούσσο. << τον Λουκά....μόνο τον Λουκά...>> μου αρέσει που έχει βάλει αυτόν ως προτεραιότητα ....τώρα γενικά σαν σκηνή ...οκ

~ Νομίζω το έχω ξαναπεί αλλά δεν πειράζει ...επανάληψη μήτηρ πάσις μαθήσεως....αγαπώ Στέφανο - Εριέττα ( πάνθεον για μένα : respect : )... δεν το βλέπετε...οι άνθρωποι αλληλοσυμπληρώνονται...αφήστε που μαζί με την Εριέττα ο Στέφανος αποκτά και μια υπόσταση..όχι όπως στις σκηνές με την μύγα....- τι ήθελα και την θυμήθηκα vomit - Γενικότερα θα λέγαμε πως Εριέττα - Στέφανος κινούνται στο ίδιο μήκος κύματος...και για άλλη μια φορά η Έρι έδειξε την κυρία είναι...τίποτα...ούτε κατινιές ούτε βλακείες...άλλο εσύ άλλο ο πατέρας σου...σκεφτείτε την λογύδριο θα άρχιζε το άλλο το φρόκαλο εαν είχε τεθεί τετοιο ζήτημα...πάλι στα χωρίσματα θα ήταν με τον Στέφανο...όχι για να βλέπουμε τι εστί Κυρία και Κατινάρα! και τα δύο με Κ αρχίζουνε αλλά ... οι λεπτομέρειες είναι που κάνουν τη διαφορά σ'αυτή τη ζωή!

~ Βουρρρρ Νοράκι μου ! Έτσι κάθετη και απόλυτη.....Δικηγοράρα είσαι Λουκάκο μας...ούτε κουβέντα για παραίτηση...ορίστε μας...να λόγια...ντροπή! Και πρακτικό μυαλό το Νοράκι μας...μια χάρα θα διαμορφωθεί το γραφείο για την μπεμπα μας...ορίστε μας...κάνεμε τόσο αγώνα όλοι μας - και ειδικά εμείς / θα ξεχάσω εγώ τους αγώνες μας απο πέρσι το χειμώνα - και θα κολλόσουμε στο γραφείο? Οριστέ πράγματα....

~ Το Ευάκι μας εξηγείται για να μην παρεξηγείται και την ασπάζομαι...έτσι είνια ...οι σωστοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους...αλλά για να ξεκαθαρίσω κι γω τη θέση μου...Επειδή αναπολώ κα΄τι σκηνές απείρου κάλλους ( μη χε...) με την Μελίτα να το κάνει με όλους τους συντρόφους της Εύας ΠΑΝΤΑ στο πάτωμα ( πάει το παρκέ ! ) μη δω κανα τέτοιο και με τον Ελευθέριο....έλεος...πια! Μα την Παναγία δηλαδή θα προβώ σε κυρώσεις! Στα σιχτίρια αν γίνει καμιά τέτοια στραβή....τέρμα το τεστ ντραιβ...τώρα αγοράζουμε απευθείας!

~ Πλάκα είχε η όλη σκηνή με το Λουκάκο να παίρνει τα πράγματα της μικρής...καλά δεν παίζεται ... όπως και το σκηνικό με τον ταρίφα Νικόλα! αλλά δεν τρελαίνομαι που τον παρουσιάζεται να ''ζητιανεύει'' ο Λουκάς δεν θα το έκανε ποτέ αυτό...για να επανερχόμεθα στους παλιούς καλούς χαρακτήρες!

~ Ήταν απίστευτη η κίνηση του Νικόλα να μιλήσει στην Τιτανομέγιστη : respect : ! Έδειξε τέτοια τρυφερότητα απέναντι στο πρόβλημα του φίλου του...! Love! Καλά ένα έχω να πω...ΤΑΚΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ gelio ΠΕΘΑΝΑΑΑΑ!!!!

~ Στ'άρματα , Στ'άρματα εμπρός στον αγώνα...κατέβαινε Ρούσσο...θεαρα η Αμαλία .... έτι για να έρχονται οι ισορροπίες....το μόνο που θέλω να τονίσω σ'αυτό το σημείο...μπορεί να είμαι και υπερβολική αλλά ντάξει...δεν μου άρεε πολύ που ο Ρούσσος σκέφτηκε και ρώτησε αν έστειλε ο λουκάς την Αμαλία...ο Λουκάς το ξέρουν όλοι πως δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο...έχει τεράστιο απόθεμα αξιοπρέπειας...μην τρελαθούμε...και ο Ρούσσος το ξέρει πολυ΄καλα....ας μην προβούν οι σεναριογράφοι σε τέτοιου είδους ατοπήματα...θα ήταν στενάχωρω....

~ Το Νοράκι μας εννοείται πως ήξερε που ήξερε πριν τα κουμπιά του τώρα...πάει...θα ζήσουμε ιστορικές στιγμές! και γούτσου γούτσου πολύ γλυκά...διακόπηκαν απο την Αμαλίτσα αλλά χαλάλι!...

~ Και έρχομαι στο αποκορύφωμα... δάκρυσα...υπέροχη υποκριτικά σκηνή...κέντησε ο Πετράκης...πραγ,ατικά με άγγιξε...μπράβο...και παρουσιάζεται πλέον και η όλη διαδικασία και ο ρόλος του καθενός σε μία σχέση...ο ένας στηρίζει τον άλλο...παντού και πάντα!

* Χάρηκα που Λουκάκος - Εριέττα έκοψαν τον πληθυντικό...όπως επίσης διάβασα στις περιλη΄ψεις πως θα πάει σπίτι τους να την παρηγορήσουν για τον Στέφανο...πολύ γλυκό...βρήκε μια οικογένεια.....αλλά Εριεττούλα μου...να μην ξεχνάμε τις ώρες κοινής ησυχίας...δεν θα θελα να διακόψεις κάποια καλή σκήνη σαν κάποιες - κάποιες...για να μαστε καλά!

-->> Ασχολίαστο!

Μύγα - Στέφανος

Πασούμι - Ηλίθιος....Σχετικά sympa το επεισόδιο....οψόμεθα!

Γιο οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε τη ροή του προγράμματος μας...καλό σας βράδυ!
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 9:38 pm

Καρ-Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:1) Συμφωνώ για τις ερμηνείες αλλα ήταν τέλεια η τελευταία σκηνη για μενα λόγω του συναισθήματος που μου πέρασε και επιτέλους λόγω του ότι ήθελα να δω να ναντεύουν το Λουκά που όλο για τους άλλους τρέχει και η Νόρα βγαίνει και απο πάνω.
Προσωπικά, η ερμηνεία είναι το λιγότερο που με ενδιαφέρει σε έναν ηθοποιό που ΜΟΝΙΜΩΣ βελτιώνεται, και απο την στιγμή που υπάρχουν πολύ χειρότεροι-(η) μέσα στην σειρά, που οχι μόνο δάκρυ δεν βγάζουν αλλα ούτε κάν το κατάλληλο συναίσθημα.
Τζίνα, από αυτή την άποψη έχεις απόλυτο δίκιο! Έτσι κι αλλιώς κι εμένα ο Λουκάς είναι ένας από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες )) . Απλά τον Πετράκη τον προτιμώ στις σκηνές με περισσότερο χιούμορ, αλλά εννοείται ότι ήταν απαραίτητο να υπάρξει και μια τέτοια σκηνή...

Βάσω, ότι υπάρχουν και πολύ χειρότεροι (που δεν τους λες καν ηθοποιούς, αλλά τέλος πάντων) είναι το μόνο σίγουρο... Και όντως είναι σημαντικό ότι βελτιώνεται συνεχώς.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης