Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_lcap26%Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_lcap29%Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_rcap 29% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_lcap29%Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_rcap 29% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 58

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Empty Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 6:30 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010

Δημοσίευση από rodoula14 Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:13 pm

Εβαλα πολυ καλο για την γλυκαδα του Λουκα προς την Νορα.....
Η Νταιζη και ο Μπελλος = Ξινιζει το ζευγαρι.....
Ο καημενος ο Στεφανος τι να την κανει την ζωη με μια τετοια μανα... ελεος...μπουχτισσα να την βλεπω υποκριτρια..... Νορα=γλυκια γλυκια γλυκια! Ευα...με τετοια πεθερα απ'την μερια του Στεφανου φυσικη η συμπεριφορα της.......

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:16 pm

Εριέττα – Στέφανος
Βαριέμαι.. Ωραία μάθαμε τι είδους κομπίνες έκαναν.. και???

ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!

+++

Πατσοζεύγαρο δεν είχα σκοπό να σχολιάσω αλλά μετά το χοχοχοχοχο δεν μπορώ να μην πώ ότι ο Μπέλλος είναι απύθμενα γελοίος!!!

+++

Κορίτσια & Άγγελος
Ο Αγγελούκος είναι μια ομορφιά!!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ!!!

Η Εύα που κορόιδευε τη Νόρα όλα τα λεφτά!!!

Η παγωμάρα της Εύας στην πρόταση για τη Μελίτα μου άρεσε απίστευτα!!!

Και πες και καλά (αντε μέρες που είναι να το παραβλέψω που δεν ισχύει όμως) Και πες και καλά λοιπόν ισχύουν όσα είπε η Εύα για τη Μελίτα και το Στέφανο, το από 20ετίας όνειρό της το ξέχασε? Πόσο λοβοτομημένη την βγάζουν??? Μιλάμε για ΤΗΝ μετάλλαξη όλων των εποχών!!! Δεν τη νοιάζει για το Στέφανο, ούτε για το Μάνο? Ξέχασε που την είδε ανάσκελα? Δηλαδή θα τρελαθούμε τελείως?????????????????????????

Το ότι έχουμε ξεχάσει όοοοοοοοοοοοοοοολα τα πάντα πόσο για μούτζες είναι??? Fskl x 1000000000000000000000

+++

Λουκάς – Πέτρος
Τον λυπήθηκα τον Πέτρο

+++

Κατινομάνα – κατινοκόρη
Βαριέμαιιι!

Οι άνθρωποι μιλούσαν πολύ καλά μεταφράζεται το "γουσταρα τον Περικλή"!

Εντωμεταξύ συγνώμη κιόλας αλλα δεν πάτε οι συγγραφείς να κοιταχτείτε λιγουλάκι????

Δεν υποτίθεται ότι ο Ρούσσος πήγε με την Άννα πριν να είναι μαζί με την Αμαλία? Πώς λέει τώρα η Αμαλία ότι έδειχνε ο Ρούσσος εκδηλο ενδιαφέρον???

Και δεν υποτίθεται ότι η Αμαλία δεν αναγνωρισε το Βενέτη στη φώτο? Τι λέει ότι ήταν καλός άνθρωπος???

Και η Αμαλία μετά εμαθε τις βρωμοδουλειές αλλα ήθελε το Μάνο για γαμπρό!

Ρε πάτε να κοιταχτείτε λέμε!!! ainta

Η Μελίτα εντωμεταξύ σκεφτόταν να καλέσει τα παιδιά αλλα στην προηγούμενη σκηνή μας είπαν ότι τα κάλεσε??? ainta

Κοιμούνται στο μοντάζ διαφορετικά δεν εξηγούνται κάποια πράγματα!

Τους χρωστάει λέει! Ε βέβαια βρήκε παρέα, δουλειά ΚΑΙ γκόμενο μέσα απο αυτούς! Χρωστάει ναι αλλα δεν βλέπω να πληρώνει! Ως πότε θα είναι στο απυρόβλητο??? Ως πότε θα είναι με τον ξεφτιλισμένο λαπά που κόντεψαν να ξαποστείλουν μια έγκυο γυναίκα και μάλιστα η συγκεκριμένη για δεύτερη φορά επειδή δεν μπορεί να συγρατήσει τις ορμές της? Ε???

+++

Χρήστος – Νταίζη
Ελπίζω να μην επαληθευτούν τα λεγόμενα της Νταίζης γιατί προβλέπεται του χρόνου να είναι στη φυλακή (ελπιζω) και δεν θέλω τέτοια τύχη για το Χρήστο!

+++

Αντιγόνη – Στέφανος
Ελα ρε Στέφανε τόσες και τόσες επαναλήψεις κάνετε, μια ακόμα τι???

Και ναι θέλω η Εύα να στο δώσει να το φάς το δώρο!!! (αλλα δεν προβλέπεται)

Ο Στέφανος γιατί τόση καϊλα για τη δολοφονία? Πιο πολύ συγχύζεται που ο πατέρας του σκότωσε κάποιον άγνωστο παρά που η μάνα του πήγαινε να σκοτώσει το παιδί του! Τελικά Στέφανε κακός είσαι ή απλά μ@#$κας???

Πάντως ο Στέφανος αρέσκεται να πληγώνει τη μάνα του! Προβλημα το λες!

+++

Δεν σχολιάζω την οικογένεια Καρτάλη γιατί θα συγχυστώ μέρες που είναι!!!

+++

Η συζήτηση Εριέττας – Νόρας καλή. Θυμηθήκαμε και το Μάνο imarton

Φάγαμε και κάποια δευτερόλεπτα να βλέπουμε τον Στέφανο στο αυτοκίνητο... γιατί???

Να σχολιάσω το Μπέλο με το μούφα αδερφό? xoxo Αφήστε καλύτερα!!!

+++

Εύα – Λευτέρης
Δευτερόλεπτα όπως πάντα με την τσιγγουνια που μας διακρίνει όταν μιλάμε για την Εύα! Γιατί παρακαλώ? Μου φάνηκε πολύ γλυκιά η σκηνή και η όλη ατμόσφαιρα!!! Μου άρεσε τρομερά δε η φόρμα της Εύας!

+++

Νόρα - Στέφανος
Ο Στέφανος πήγε από τη Νόρα και καθόλου δεν τον λυπηθηκα!

Για να καταλάβω.. πηγε να ζητήσει τα ρέστα???

Οχι.. για μένα.. πήγε να πάρει πληροφορίες! Εγω αυτό εισέπραξα αλλα δεν ελπίζω πια!!!

+++

Λουκάς – Νικόλας
Η αθλιότητα, της αθλιότητας ωωωωωωω αθλιότητα! Δεν πάλιωσε το αστείο???

Επίσης είμαστε στο ΕΛΑΝΤΑ την τρέλα μου!!!

Βρείτε μου ΕΝΑ κοσμηματοπωλείο που θα πάνε δυο άντρες για γυναικείο δαχτυλίδι και ΌΧΙ ΜΟΝΟ θα σκεφτούν ότι πρόκειται να το χαρίσει ο ένας στον άλλο αλλα ΘΑ ΤΟ ΞΕΣΤΟΜΙΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!
ΕΝΑ κοσμηματοπωλείο όχι πολλά!!!

Και τελικά δεν το διάλεξε ο Λουκάς το δαχτυλίδι κιόλας.. Μουφααα!

+++

Wild wild west
Τι ηχητική υπόκρουση και τι βήμα ήταν αυτό του Στέφανου? Τύφλα να έχει ο Κλιντ Ιστγουντ!!! lmao

Συγνώμη κιόλας να ρωτήσω, πρέπει να τον λυπηθώ τον Στέφανο? Ετσι απο περιέργεια ρωτάω!

Η μανούλα τον πείραξε που έκανε το φόνο ενώ θα έπρεπε να είχε βάλει άλλον να το κάνει ε? Όπως αυτός τον Αποστόλη, τη Βέρα και τους δύο μπράβους? Α ρε Αντιγόνη μισές δουλειές κάνεις!!!

Η σκηνη αδιάφορη..

Η κα Παπαδημητρίου πολύ καλή εκεί στο τέλος!

+++

Αμαλία – Πέτρος
Δεν τσουλάει το θέμα δεν τσουλάει... Βαριέμαι λέμε!!!

+++

Νόρα – Λουκάς
Έλεος με τα χαζοχαρούμενα!

Καλά έριξα πολύ γέλιο με τον εκβιασμό lmao και έλιωσα με το Λουκά να κάνει νόημα "λίγο λίγο" sisi

Απόλυτους δεν σχολιάζω ελπίζω μονο μη φάμε πολύ ώρα και στο επόμενο! Δεν θα το αντέξω! Το ότι πήγε να σκοτώσει το γιό του το προσπέρασε στο λιγδομπούκλη κόλλησε ο μεσιέ! Ee?

Μέτριο κι αυτό γιατί μου άρεσαν κανα δυο σκηνές! Και το έλεγα... ελπίζω να μην το μετανιώσω.. και μάλλον προς τα εκεί οδεύουμε!!!

Και εις άλλα με υγείαν και με λιγότερο αλτζχάιμερ!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!!
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!!
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της/τους (ΟΧΙ δεν εννοώ σεξ)!!!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
Και θέλω και ένα yorkie!

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:17 pm

Το σημερινό επεισόδιο θα το ψηφίσω ωσ τέλειο μου άρεσε πολύ και δεν ήθελα να τελείώσει΄.......

Νόρα-Λουκάς : μου άρεσαν πολύ όλες τους οι σκηνές και το φιλάκια διαρκείας στο γραφείο (και το λιώσιμο διαρκείας Love! ) Μου άρεσε πολύ και όταν πήγαν στο σπίτι και εκείνη τον ''εκβίαζε'' γιατί εντά3ει δεν θεωρείται εκβιασμός αυτό.... και έχω να τονίσω πως ο Λουκάς είναι ο τέλειος άντρας...της έκανε μασαζ στα ποδαράκια και μετά που άρχισε να την φιλά και του έλεγε <<θα φ΄΄αμε , θα φάμε>> και τον κοιτούσε με ενα πλατύ χαμόγελο inlove

Λουκάς-Νικόλας: καλά το ότι τους πέρασε η πολίτρια για γκευ και λέει ...όυτε στο δικό σας χέρι κάνει.... lmao το γέλιο Razz και όταν ήταν οι 2 τους στο γραφείο...... με το Νικόλα τον λιγόφαγο lmao

Κορίτσια: καλά της Νόρας της ταιριάζουν πολύ τα μωράκια Love! (αλλά εδώ θα τα χαλάσουμε ...Νοράκι την πριγκιπέσσα μας θα την παντρέψεις με το στυλάτο φασολάκι) η Εύα το πήρε κάπως όταν άκουσε για το σπίτι της Μελίτας αλλά με το ότι δέχεται δείχνει ότι είναι υπέρ-άνω
Δάφνη-Νόρα με κολοκυθάκι.... yeap so sweet

Νόρα-Στέφανος: μου άρεσε και μου αρέσει το στυλ της Νόρας ο τρόπος με τον οποίο αντιμετωπίζει την κατάσταση ...ειναι ΘΕΑΡΑ : respect :

Αμαλία : κλασσικά γατόνι ...όλα τα παίρνει πρέφα <3

Πέτρος-Λουκάς:από τη μια καταλαβαίνω τον Λουκά και έχει δίκιο που του τα χώνει και από την άλλη τον αγαπά όντως σαν γιό του ο Ρούσσος

Νομίζω πως η Αγγέλα συμπεριφέρθηκε κάπως άγρια προς τον Στέφανο και δεν του ά3ιζε γιατί δεν ευθείνεται αυτός

Λουκάς: (κουκλι μου)της πήρε δαχτυλίδι inlove inlove δεν της κάνει και μια πρόταση γάμου το παιδί να χαρεί η θεά Matakia

Νόρα:δεν έχω να πω κάτι τα λόγια είναι περιττά .... επιτάλους 3αναχαμογελά..και το πόσο μ αρέσουν οι εκφράσεις της και ο τρόπος με τον ο ποίο χειρίζεται τον Λουκά....

Νόρα-Ερριέτα:αυτές θα είναι υπέροχες κουνιάδες......

Στέφανος-Λαζαρίδη:3έσπασε ο Στέφανος ένιωσε απαίσια αλλ΄΄α της μίλησε και απαίσια .....εντά3ει όντως πρέπει να τα ακούσει αυτά η Λαζαρίδη για να δει την άλήθεια αλλά την λυπήθηκα στο τέλος

Μπέλος-(υποτιθέμενος)Αμπστόλης: πραγματικά γέλασα που λέει ο Θωμάς<<Μπέλος τέλος>> και λεει ο γνήσιος Μπέλος<<επ αυτή είναι δικιά μου ατάκα>> του Θωμά του γυάλισε η Νταιζούλα Innocent

Μελίτα-Στέφανος : μου άρεσε η σκηνή τους ήταν δυνατή και έβγαζε συναισθήματα αγάπης

Θέλω πολύ να δω το αυριανό επεισόδιο.......... (έχω να πω από το τρέιλερ) μ αρέσει που γέλαγε ο Λουκάς για τον αδελφό της Ερριέτας ...βρε βρε βρε θα του κοπεί το γέλιο..τον λυπάμαι τον Λουκάκο μου
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από naive7 Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:23 pm

Αυτός ο Μπέλλος τόσα λεφτά έχει, δεν μπορούσε να βρει καλύτερο κομπάρσο???
Πολύ καλό το επεισόδιο, χαλαρό και ευχάριστο. Λάτρεψα τη σκηνή ανάμεσα σε Αντιγόνη - Στέφανο. Όταν της είπε ειδικά ότι θα έπρεπε να είχε πεθάνει... Aww
Λατρεύω επίσης (γενικά) το χαρακτήρα του Ρούσσου, αλλά βρε παιδιά δεν μου αρέσει αυτό το επιτηδευμένο που γίνεται και σε κάνει να τον λυπάσαι (γιατί τον λυπάσαι όταν υπερτονίζει πόσο αγαπάει τον Λουκά). Πρέπει να καταλάβει τις ευθύνες των πράξεών του και όχι να λέει ότι κανείς δεν τον καταλαβαίνει.
Γέλασα πάαααρα πολύ στη σκηνή με το δαχτυλίδι. Ε όχι κυρά μο δυο μέτρα παληκάρια και να μας τους βγάλεις ντιντήδες χαχαχαχαχαχα
Για Νόρα και Λουκά δεν μπορώ να πω κάτι... Κάθε τους σκηνή είναι απόλαυση!
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:23 pm

ψηφισα καλο ... το επεισοδιο δεν μου αφησε πολλα πλην μερικων σκηνων

1: Ευα Δαφνη Νορα και ο τελειος Αγγελουκος:
μια παρεΐστικη σκηνουλα... τα κοριτσια σε συνδιασμο με τον μικρο αγγελο ολα τα λεφτα

2: Σημερα μου αρεσε φοβερα ο στεφανος τον λυπηθηκα

3:Λουκας Νικολασ - δακτυλιδη:
πολυ γελιο.... Αυτους τους 2 τους εχουν παρεξηγησει πολλες φορες...

4:Λουκας - Νορα:
μπορει το νορακι να το παιζει πειραγμενη για την αδυναμια του λουκα στην "κορακλα του" αλλα καθε φορα που 8ελει κατι αυτο λεει και επισης οταν ο λουκακος τρεχει να της μαγειρεψει περνει ενα υφος ολα τα λεφτα

αυτα μου αρεσαν σημερα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:27 pm

Καλο απο εμενα το επεισοδιο.....το βρηκα λιγακι βαρετο! Rolling Eyes

Τι απιστευτα πλανα ηταν αυτα του Αγγελουκου!? inlove Εκλεψε την παρασταση παλι με το λαχανι του φορμακι! Matakia
Ομορφη η κοριτσοσυζητηση και μου αρεσε που ειδα μια διαστακτικοτητα απο πλευρας Ευας οταν ακουσε για την προσκληση της Μελιτας!

Νορα και Εριεττα δενουν ολοενα και περισσοτερο!Βγαζουν μια οικειοτητα οι σκηνες τους που μ'αρεσει πολυ! Hug

Στεφανος και Αντιγονη ειχαν δυο τρομερα δυνατες σκηνες!Καταπληκτικες ερμηνειες,απεδοσαν και οι δυο με ολα τα εκφραστικα τους μεσα τα συναισθηματα τους! : respect :

Το διδυμο Νικολας-Λουκας ηταν η ευχαριστη νοτα του επεισοδιου! sisi Γελασα με το σκηνικο στο κοσμηματοπωλειο αλλα εχουμε δει αρκετες φορες κατι αναλογο οποτε καταντα ολιγον κουραστικο........!

Καλα τι φρουτο ειναι τουτος που βρηκε ο Μπελλος να παρουσιασει για αδερφο του!?Εκει στο αμαξι που του εδινε οδηγιες και μετα του ειπε οτι του κλεβει και τις ατακες ειχα λιωσει! lmao Τι γελοιοι....!

Ωχ,τι ειπε η Αμαλιτσα στο Ρουσσο οτι με οποιον κανουμε Πρωτοχρονια τον φορτωνομαστε ολο το χρονο!?Παει,δεν προκειται να γλιτωσουμε ποτε απο τη Μελιτα! Razz

Μ'αρεσει η ναζιαρα Νορα που με τον τροπο της εφερε το Λουκακο στα νερα της και τον επεισε να παει στην Πατρα!
Ο δε Λουκας με πεθανε εκει που της ελεγε ''Λιγο,λιγο.....'' Love!

Αυτα,για να δουμε τι θα αντικρυσουν τα ματια μας αυριο στο Σουηδεζικο ρεβεγιον!ΑΕΔ oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από zimotari Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:32 pm

Συγνωμη για το ασχετο της ερωτησης αλλα επειδη δεν βλεπω πλεον καθημερινα αλλα επιλεκτικα η Διονα συνεχιζει να παιζει ή την παυσανε? scratch

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:35 pm

zimotari έγραψε:Συγνωμη για το ασχετο της ερωτησης αλλα επειδη δεν βλεπω πλεον καθημερινα αλλα επιλεκτικα η Διονα συνεχιζει να παιζει ή την παυσανε? scratch
Συνεχιζει,συνεχιζει!Αλλα τη βλεπουμε σπανιως! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:50 pm

*H σκηνή των κοριτσιων μ'αρεσε κι αυτό για τον Αγγελο και την διστακτικότητα της Εύας..
Πραγματικά μεγαλόψυχος είναι ο χαμένος και η Εύα είναι η μόνη ηρωίδα τους,που φρόντισαν να μην είναι με τον έρωτα της ζωής της..κι έτσι η μόνη χαμένη.
Την τιμά αφανταστα αυτό που είπε για το Στεφανο και τη Μελίτα (θυμίστε μου μισή φορά που ειπε κάτι αντίστοιχο,έστω και αφού γνώρισε τον απόλυτο η Μελίτα),και ειλικρινά υπήρξε άλλη μία κακή ιδέα το ρεβεγιόν που έρχεται!
Σ'αυτό το σπίτι,που μέσα είδε το Μάνο,και έξω το Στεφανο με τη Μελίτα,θα πάει ν΄αλλάξει χρόνο!
Χίλιες φορές να την άφηναν με τον Αγγελο στο σπίτι της,έστω και χωρίς τους φίλους της..(εξάλλου πάντα και οι φίλοι ελέγχονται και για τη στάση,και για τις ιδέες τους..)
ή ακόμη κι αν ηθελαν τη συγκέντρωση του καστ λόγω ημέρας,χίλιες φορές να καλούσαν και την Έρι ως ψυχικο(sic) του Στεφανου σεναριακά,και ως άνθρωπο που δεν πείραξε κανέναν τους ποτέ ηθικά..ή ακόμη/έστω και το Χρήστο,στον οποίον και μόνιμα προσφευγει,οταν βρίσκεται σε ανάγκη ο καινουριος οικοδεσπότης..
Θλιβερό απλά.
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:55 pm

Λοιπόόόν....

πρώτες σκηνές βαρετές...

Σκηνή με τα κορίτσια, υπέργλυκια! αυτό το μωράκι να το φάω μου έρχεται!!!! inlove

Το επόμενο 15 βαρετό...

Ξαναβαρέθηκα.... Είδα τη σκηνή με Λουκά και Ρούσσο... Αλλά δεν έχω να σχολιάσω κάτι.. Ο Λουκάς είναι θυμωμένος και ο Πέτρος πληγωμένος.....

Μετά ξαναβαρέθηκα, ξαναξύπνησα με τον Στέφανο που πήγε στη Νορα... Ο διάλογος εντελώς άκυρος... Απορώ ώρες ώρες αν προσέχουν τι γράφουν... Γιατί να σου πω; Τι σημασία έχει κτλ κτλ wall
Ξύπνησα με ΛουκοΝοράκια στο γραφείο και συνέχεια γέλασα με Νικόλα - Λουκά και το δαχτυλίδι (πως και πως το περιμένω να το δώσει ο Λουκάκος!)

Τις επόμενες σκηνές τις θυμάμαι μόνο και μόνο για το τρομερό παίξημο της Κα Παπαδημητρίου : respect :
Όσο για τον Στέφανο με εκπλήσει πως δεν του κακοφαίνεται τόσο ότι είναι ηθική αυτουργός στην αυτοκτονία του πατέρα του αλλά τον πειράζε ότι ήταν αυτή που αποτελείωσε τον Χατζηβασιλείου.... Τι είναι χειρότερό να φταίς για κάποιν φόνο ή να τον κάνεις;

Και μετά ξαναπρόσεξα πάλι τα ΛουκοΝοράκια με τα χαζοχαρούμενά τους... Είπαμε αγαπητοί με μέτρο! Μη το παραχ...

Αυτά....!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 8:57 pm

Βαριέμαι να σχολιάζω αναλυτικά το σημερινό επεισόδιο..
Σε γενικές γραμμές δεν τρελάθηκα αλλά επειδή φημίζομαι για την Λουκανορική τρέλα μου θα το ψήφιζα τέλειο (όπως και το ψήφισα) μόνο και μόνο για τις σκηνές τους..δεν τους χορταίνω λέμε..μου άρεσε τόσο πολύ η τελευταία τους σκηνή που τους είδα αγκαλιά με τη Νόρα να τον "εκβιάζει" κ' εκείνος σαν χαζομπαμπάς που είναι και επειδή δεν θέλει να κουράσει το Νοράκι του τελικά να δέχεται να πάει στην Πάτρα. Έχει φάει κόλλημα πάντως πως θα'ναι κορίτσι το παιδίιιι.. και εγώ κορίτσι θα'θελα αλλά αν βγει αγόρι τι θα γίνουν τα ρούχα και πως θα προετοιμαστεί ψυχολογικά...? χαχαχα.. καλά η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα να ψάχνουν μονόπετρο τρελή φάση και πολύ γέλιοοοο .. πάλι για ομοφυλόφιλους τους περάσανε (είχε ξαναγίνει αν θυμάστε με ένα γκάλοπ όταν είδε μία δημοσιογράφος στο σπίτι αυτούς τους 2 μαζί και την τρέλαναν με τις απαντήσεις τους) .. Πάλι καλά που στο τέλος αποδείχτηκε πως είναι για γυναίκα το δαχτυλίδι xoxo ααααχ..δαχτυλίδι στη Νόρα από τον Λουκάκο..πως να μην ξεσηκώνομαι μετά ??? Μακάρι να της το δώσει στη συγκέντρωση για την Πρωτοχρονιά..αύριο ή τη Δευτέρα.. :")
τι γλυκός..
Oscar σε Παπαδημητρίου - Σταύρου μου άρεσαν πάρα πολύ οι σκηνές τους(Όχι ότι οι άλλοι δεν ήταν καλοί απλά πιστεύω πως αυτή ήταν και η δυνατή σκηνή του επεισοδίου..) ! Οι άλλες σκηνές με άφησαν λίγο αδιάφορη αν εξαιρέσουμε τη συζήτηση της Νόρας με Εύα και Δάφνη.. Wink
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 9:02 pm

πολυ καλο μονο και μονο για νορα-λουκα!!!! τους λατρυωωω!!!!λιωνωωω!!! Love!

για τους αλλους τι να πω...
τον λυπιηθηκα τον στεφανο σημερα....δεν ξερω πως το επαθα αλλα ναι τον λυπηθηκα... ;/

μου αρεσε η σκηνουλα με τα κοριτσια στο σπιτι της ευας!!! ο αγγελουκος ειναι γλυκααας!!!!

παιθανα στο γελιο για αλλη μια φορα με λουκα-νικολααα!!! αχ θελει να της παρει δαχτυλιδι ο γλυκος μου!!!!!! Love! παρε ομως ρε αγορι μου και την βερα...που ξερεις μπορει να σου χρειαστει αργοτερα Wink

τι σα'ι'νι ειναι αυτο που μας κουβαλισε ο μπελλος ως αποστολη;;;; livani αλλα και η νταιζη συγνωμη κιολας αλλα η πολυ σκεψη για τις πλεκτανες της εχει αρχισει να της ψιλοκαιει το σκληρο lmao δεν πιστευα οτι θα το ετρωγε το παραμυθακι ουτε για μια στιγμη Rolling Eyes
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 9:17 pm

Δυο υπεροχες σκηνες με Αντιγονη και Στεφανο, πραγματικα εκπληκτικοι!!!!!!!! : respect : : respect :

Αλεξανδρε εισαι αστερι, ηθοποιαρα kyma εισαι τελειος αγορι μου....

Η Ευα πολυ ανωτεροτητα δειχνει, σιγα μετα απο οσα εχουν γινει με την Μελιτα μην δεχομουν να αλλαξω και χρονια μαζι της. ΕΛΕΟΣ...... wall ποσο ηλιθια θελουν να την παρουσιασουν, και με τον Μανο που ηταν ο αντρας της ζωης της εκει σφηνα το Μελιτσολι και μετα με το Στεφανο που πιστευε οτι κοντα του θα εκανε μια νεα αρχη χωρις ψεμματα ξανα μπροστα της το Μελιτσολι Fskl λοιπον σε οσους εχουν τετοιες ιδεες.

Νορα και Λουκας εμενα μου ειναι παντελως αδιαφοροι σε σημειο γελοιοτητας, δεν σχολιαζω καν....

Μπελλος και Νταιζη GN1 και Fskl

Ρουσσος οπως παντα αξιος!!!!!!!! ΗΘΟΠΟΙΟΣ!!!!!!
Χρηστο απορω με την βλακεια πο σε δερνει και εχεις κολλησει με την αχωνευτη την Νταιζη, τα τραβαει ο οργανισμος σου

BlackEye αν σε δουμε ετσι καλα θα εισαι μην σε δουμε ετσι GN2 και κοιμηθεις μια και καλη με την μαφιοζα που μπλεκεις.

Αγγελακος ενας κουκλος!!!!!!! Πολυ ομορφο παιδακι και ο Αλεξανδρος ειχε πλακα με τον τροπο που το κρατουσε, προπονησου αγορι μου γιατι απο στιγμη σε στιγμη ερχεται η κορακλα σου στα αληθεια ομως runaround

Δεν ενθουσιαστηκα με το επεισοδιο, αν εξαιρεσω τις σκηνες του Αλεξανδρου και της Κας Παπαδημητριου οπως επισης και Ευα με Στεφανο.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 9:31 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Στέφανος-Έρη:Μιλούν για την εταιρεία του Αραβαντινού και το ταλεντο του.Προσπαθουν να βρουν ακρη για το λόγο του φόνου

2.Κοριτσοπαρεα και Αγγελούκος:Μπέμπα θελουμε και μιλουσαν σαν συμπεθερες! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΚΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΤΗΣ!Μου άρεσε που η Δαφνη αποσπούσε το βλέμμα του Άγγελου με το κουκλάκι Και ο προβληματισμος για το κλιμα που θα επικρατει εκεινη τη βραδια!

3.Ρούσσος-Λουκάς:Κοφτος διάλογος όπως πρέπει

4.Θεάρα-Στέφανος:Ατακαρες..Θεαρα μου τι δωρο του πήρες του μωρού? Το χασάπικο της play mobil? Και κάτι άλλο γιατι να τον φωνάξει?Στο σπιτάκι του σκυλου εχμ του κηπου δεν μένει? Ο Στεφανος λέει αληθεις και η Παπαδημητρίου στεκεται αντάξια του.

5.Τι κι αν έδιωχνε η Νόρα τον Λουκά, το φιλι φιλι και διαρκειας!

6.Άγγελος-Στεφανος-Ευαρα και Αγγέλα:ήρθε να φερει δωρα στο μοναχογιο ο πατερ φαμίλιας αλλα δωρο της Θεαρας δεν δεχομαστε καλε! Του έκανε και την αποκάλυψη η Ευα για τη δολοφονια ήρθε και έδεσε το γλυκό έπεσε από τα συννεφα και ετρεξε στη Νόρα να μάθει λεπτομέρειες…

7.Νόρα-Ερη:Μου αρεσουν μαζί, τα χαμόγελα εκει που έπρεπε και οι αναμνησεις των προηγουμενων υιοθεσιων….

8.Ο Λουκάς πηγε στο Νικόλα για βοηθεια…και μονοπετρο…εχει γουστο να δουμε πρόταση γάμου Λουκονορικη!!!!!!! Ολε ολεεε

9.Η σκηνη Ευας και Λευτερη μου άρεσε

10.Πολυ γλυκια η πωλητρια και πολύ προχω αλλα το θεματακι της ομοφυλοφιλιας ξεπερασμενο….

11.Η Θεαρα μετα από πιεση του Στεφανου του τα ομολόγησε όλα, ασχετα αν ακομα με ξενιζει η και καλα δολοφονια που έκανε.Του βγηκε όλη του η πίκρα «Εγω δεν εχω μάνα πια» της είπε φορτισμενη συναισθηματικα σκηνη από δυο άξιους ηθοποιούς που ο ένας συχνα πυκνα κρυβεται και μένει στο περιθωριο και δεν αναφερομαι στη Θεάρα!

12.Η Αμαλί το πιασε ότι οι αποκαλυψεις του Πετρου ανεπιθύμητου δεν εχουν τελος…

13.Λουκάς-Νόρα και ψυχολογικός εκβιασμος της εγκυμονουσας για το ποιός θα πάει στην Πάτρα…Μου άρεσε το πονηρο βλέμμα του Λουκά τύπου «λεγε εσυ οτι θες το βραδυ θα παιξουμε της κουμπάρες…χοχοχο» μου άρεσε και το βλέμμα της Νόρας τύπου «Θα σε στρωσω εγω Βενέτη και είναι ωραια να είσαι έγκυος»

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Πατσάδες

2.Καλλιτεχνικο κατιναζ από τις δυο κατινες για τα ερωτικα του περελθόντος, την κολάκευανε την κορασίδα και αυτή εκανε ναζακια με το Χατζηβασιλειου…ε Αμαλί? Η ιδέα να κανουν εκει ρεβεγιον καθόλου καλη, αν θελει να τους δειξει εκτιμηση να βρει άλλο τρόπον και όχι ν τους κανει και μάγειρες!

3.Ο αδερφος του Μπέλλου συμπεριφερονταν σαν καμαρινάκιας σε σκυλαδικου επαρχιακης οδου….Πως να μην ψυλλιαστει η άλλη μετα?

Το ψηφιζω Πολύ Καλό για τις ερμηνείες Παπαδημητρίου που και το δραματικο το απογειωνει, και ο Σταυρου επιβλητικός με δακρυα πονου διχως υπερβολές.

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ

Με Αγάπη
loukitsa

Nyxia

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 9:41 pm

loukitsa έγραψε:ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:

Αριάδνη μου μη λες τη λέξη απυρόβλητο μπορεί να παρερμηνευτεί να την πυροβολήσει κανείς και να ασχολούμαστε με αυτήν καμια 30 επεισόδια non stop!! lmao

Τώρα που είπα πυροβολήσει αυτό το πυροβολημένο που το βρήκε ο άλλος ο ΧαχαΜπέλλος;;;; Ee?
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 9:53 pm

FieryRed έγραψε:

Αριάδνη μου μη λες τη λέξη απυρόβλητο μπορεί να παρερμηνευτεί να την πυροβολήσει κανείς και να ασχολούμαστε με αυτήν καμια 30 επεισόδια non stop!! lmao

Τώρα που είπα πυροβολήσει αυτό το πυροβολημένο που το βρήκε ο άλλος ο ΧαχαΜπέλλος;;;; Ee?

Τι να σου πω! Ψωνισε απο σβερκο Μπέλλος Τελος στην χαζομαρα μοιαζουν...Μπας και ειναι κ αυτοι αδερφια και
τα πλεξε ετσι η μοιρα να γνωριστουν κατ αυτον τον τρόπο?! Ee? xoxo xoxo
Το απυροβλητο συνειρμικα μου φερνει το πυροβολημενο αλλα όχι απο πιστολι.....
^^

Επεισόδιο 472 - Ημερομηνία 30-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από maria* Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 9:56 pm

Το σημερινό επεισόδιο το θεωρώ τέλειο χωρίς δεύτερη σκέψη κυρίως για ένα λόγο. Την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ σκηνή του Στέφανου και της Αντιγόνης. Είχα καιρό να κλάψω με σκηνή από το επεισόδιο. Δεν ξέρω αν ήταν το σπαρακτικό παίξιμο της Αντιγόνης, η μάνα που επιτέλους αντιλαμβάνεται ότι έχει χάσει ακόμα και το γιο της, που προσπαθεί να εξηγήσει γιατί έκανε ότι έκανε, που κοντεύει να σε πείσει όταν λέει ότι το έκανε για το όνομα του γιου της, ή ο συντετριμμένος Στέφανος που εν μία νυκτί έμαθε ότι ο πατέρας και η μάνα του είναι δολοφόνοι, που έχασε μια για πάντα ότι ένιωθε για τη μητέρα του, που αισθάνεται προδομένος, μόνος, πληγωμένος, και το βγάζει με τόσο σκληρά λόγια σε κείνη.

Πάρα πάρα πάρα πολλά συγχαρητήρια για αυτή τη σκηνή. : respect :
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από dadela Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 10:25 pm

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο!Μου άρεσε ιδιαίτερα ερμνηνεία του Στέφανου, πραγματικά συγχαρητήρια! Palamakia Τραγελαφική βρήκα τη σκηνή στην οποία ο Λουκάς με το Νικόλα προσπαθούσαν να βρουν δαχτυλίδι για τη Νόρα! gelio
Θα ήθελα βέβαια και τη γνώμη σας πάνω σε αυτό : Λέτε η Αντιγόνη να εκδικηθεί τη Νόρα επειδή αποκάλυψε τη αλήθεια?? shy Τα 'θελε και τα 'παθε(Η Μέγαιρα). yeap
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 11:00 pm

Οπως προειπώθηκε, το σημερινό ήταν τέλειο για τις δύο σκηνές Αντιγόνης Στέφανου, που σάρωσαν με τις εκπληκτικές τους ερμηνείες.
Τέτοιες ερμηνείες δεν μπορείς να τις περιγράψεις, ή να τις αξιολογήσεις, απλά αφήνεσαι να σε παρασύρουν σαν να βλέπεις μπροστά σου κομμάτια ζωής, με όλο της το σπαραγμό, με όλη της την αλήθεια.
Μπράβο και στην κα Παπαδημητρίου και στον Άλέξανδρο Σταύρου...

Στο υπόλοιπο επεισόδιο υπήρχαν χαριτωμένες σκηνές, ή αστείες σκηνές, ή ακόμα και γελοίες σκηνές. Δεν θα σταθώ σ'αυτές...

Ο Αγγελος πρωταγωνιστεί σ'όλες τις σκηνές που εμφανίζεται, είναι ένα πονηρούλικο αγγελουδάκι και χάρμα οφθαλμών.

Με χάλασε ο τρόπος που είπε η Μελίτα στο τηλέφωνο "Α! καλά!" σαν αντίδραση στα λόγια του Στέφανου, που έκαναν φανερό οτι κάτι πολύ άσχημο του είχε συμβεί...

Αυτά από μένα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 11:41 pm

Η Μελίτα είναι πολύ σωστή, πολύ συναισθηματική και θέλει να είναι εντάξει με όλους. Από την στιγμή που νιώθει ότι οι φεγγαροπετρίτες την στήριξαν, αισθάνεται την ανάγκη να τους ευχαριστήσει κάνοντας το ρεβεγιόν στο σπίτι της. Επίσης στην Μελίτα μου αρέσει το ότι δεν απαιτεί. Περισσότερο σαν παράκληση παρά σαν οτιδήποτε άλλο ζήτησε από την Αμαλία να απέχουν αυτή και ο Ρούσσος από το ρεβεγιόν για χάρη του Λουκά. Η Αμαλία, που και αυτή όπως και Ρούσσος, αγαπά τον Λουκά και κατανοεί την φάση που περνάει τώρα, το δέχτηκε ήπια.
Το ρεβεγιόν αυτό είναι όντως αξιοπερίεργο, όπως έλεγαν Εύα, Νόρα, Δάφνη δεδομένων των συγκρούσεων στις οποίες έχουν εμπλακεί όλοι αυτοί. Όμως είναι θετικό ότι έχουν λύσει πια τις διαφορές τους και έτσι επιτυγχάνεται ένα φρεσκάρισμα στο σενάριο. Επίσης είναι πολύ θετικό το ότι βλέπουμε στη σειρά ένα πολιτισμένο διαζύγιο, αυτό ανάμεσα στην Εύα και τον Στέφανο.
Πάντως η Εύα έκανε φάουλ αποκαλύπτοντας στα ξαφνικά στον Στέφανο την αλήθεια για την μητέρα του. Αδικαιολόγητα αυστηρό ήταν και το ύφος της Νόρας όταν του μιλούσε. Η Νόρα θα έπρεπε να τον είχε ενημερώσει εξαρχής επιδεικνύοντας όμως την αρμόζουσα προσοχή.
Η σκηνή Στέφανου – Αντιγόνης ήταν πάρα πολύ καλή. Φάνηκε ότι η εικόνα της Αντιγόνης σπιλώθηκε ανεπόρθωτα πια για τον Στέφανο. Η ίδια η Αντιγόνη υπέστη σοκ από τα λόγια που ακουσε από το γιο της.
Ο Στέφανος δεν δάκρυσε ούτε μπροστά στην Εύα ούτε μπροστά στη Νόρα ούτε μπροστά στην μητέρα του. Άφησε να δάκρυά του να τρέξουν όταν πια πήγαινε στον ολόδικό του άνθρωπο, στην αγάπη του, στην Μελίτα. Ήταν πολύ συγκινητικό το ότι η Μελίτα και μόνο στο άκουσμα της φωνής του στο τηλέφωνο κατάλαβε ότι κάτι του συνέβαινε. Όταν πια έφτασε στο σπίτι της η ένταση του επεισοδίου κορυφώθηκε. Ο Στέφανος με το ζόρι άρθρωσε την φοβερή αλήθεια που έμαθε, η Μελίτα με απέραντη τρυφερότητα του χάιδεψε το πρόσωπο και μετά αγκαλιάστηκαν σφιγκτά και δυνατά.
Σταύρου – Παπά έδωσαν ρέστα, ταιριάζουν τέλεια και Σταύρου – Παπαδημητρίου επίσης εξαιρετικοί.

Απορώ πώς ο Μπέλλος περίμενε ότι η Νταίζη θα πίστευε το παραμύθι ότι αυτός είναι ο αδερφός του. Από κει και πέρα, η Νταίζη νιώθει σαν φυλακισμένη μαζί του και θα κάνει τα πάντα για να απελευθερωθεί.
Ωραία η σκηνή Λευτέρη – Εύας. Η καθημερινή επαφή κάνει την Εύα να ανοίγεται και να χαλαρώνει απέναντί του.
Σπιρτόζικη η σκηνή που η Νόρα “εκβιάζει” τον Λουκά να ψάξει αυτός για την υιοθεσία!
Πετράκης – Γιαννακόπουλος πολύ καλοί στην κωμική σκηνή τους.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Δεκ 31, 2010 12:08 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Εριέττα – Στέφανος
Βαριέμαι.. Ωραία μάθαμε τι είδους κομπίνες έκαναν.. και???

ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!

+++

Πατσοζεύγαρο δεν είχα σκοπό να σχολιάσω αλλά μετά το χοχοχοχοχο δεν μπορώ να μην πώ ότι ο Μπέλλος είναι απύθμενα γελοίος!!!

+++

Κορίτσια & Άγγελος
Ο Αγγελούκος είναι μια ομορφιά!!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ!!!

Η Εύα που κορόιδευε τη Νόρα όλα τα λεφτά!!!

Η παγωμάρα της Εύας στην πρόταση για τη Μελίτα μου άρεσε απίστευτα!!!

Και πες και καλά (αντε μέρες που είναι να το παραβλέψω που δεν ισχύει όμως) Και πες και καλά λοιπόν ισχύουν όσα είπε η Εύα για τη Μελίτα και το Στέφανο, το από 20ετίας όνειρό της το ξέχασε? Πόσο λοβοτομημένη την βγάζουν??? Μιλάμε για ΤΗΝ μετάλλαξη όλων των εποχών!!! Δεν τη νοιάζει για το Στέφανο, ούτε για το Μάνο? Ξέχασε που την είδε ανάσκελα? Δηλαδή θα τρελαθούμε τελείως?????????????????????????

Το ότι έχουμε ξεχάσει όοοοοοοοοοοοοοοολα τα πάντα πόσο για μούτζες είναι??? Fskl x 1000000000000000000000

+++

Λουκάς – Πέτρος
Τον λυπήθηκα τον Πέτρο

+++

Κατινομάνα – κατινοκόρη
Βαριέμαιιι!

Οι άνθρωποι μιλούσαν πολύ καλά μεταφράζεται το "γουσταρα τον Περικλή"!

Εντωμεταξύ συγνώμη κιόλας αλλα δεν πάτε οι συγγραφείς να κοιταχτείτε λιγουλάκι????

Δεν υποτίθεται ότι ο Ρούσσος πήγε με την Άννα πριν να είναι μαζί με την Αμαλία? Πώς λέει τώρα η Αμαλία ότι έδειχνε ο Ρούσσος εκδηλο ενδιαφέρον???

Και δεν υποτίθεται ότι η Αμαλία δεν αναγνωρισε το Βενέτη στη φώτο? Τι λέει ότι ήταν καλός άνθρωπος???

Και η Αμαλία μετά εμαθε τις βρωμοδουλειές αλλα ήθελε το Μάνο για γαμπρό!

Ρε πάτε να κοιταχτείτε λέμε!!! ainta

Η Μελίτα εντωμεταξύ σκεφτόταν να καλέσει τα παιδιά αλλα στην προηγούμενη σκηνή μας είπαν ότι τα κάλεσε??? ainta

Κοιμούνται στο μοντάζ διαφορετικά δεν εξηγούνται κάποια πράγματα!

Τους χρωστάει λέει! Ε βέβαια βρήκε παρέα, δουλειά ΚΑΙ γκόμενο μέσα απο αυτούς! Χρωστάει ναι αλλα δεν βλέπω να πληρώνει! Ως πότε θα είναι στο απυρόβλητο??? Ως πότε θα είναι με τον ξεφτιλισμένο λαπά που κόντεψαν να ξαποστείλουν μια έγκυο γυναίκα και μάλιστα η συγκεκριμένη για δεύτερη φορά επειδή δεν μπορεί να συγρατήσει τις ορμές της? Ε???

+++

Χρήστος – Νταίζη
Ελπίζω να μην επαληθευτούν τα λεγόμενα της Νταίζης γιατί προβλέπεται του χρόνου να είναι στη φυλακή (ελπιζω) και δεν θέλω τέτοια τύχη για το Χρήστο!

+++

Αντιγόνη – Στέφανος
Ελα ρε Στέφανε τόσες και τόσες επαναλήψεις κάνετε, μια ακόμα τι???

Και ναι θέλω η Εύα να στο δώσει να το φάς το δώρο!!! (αλλα δεν προβλέπεται)

Ο Στέφανος γιατί τόση καϊλα για τη δολοφονία? Πιο πολύ συγχύζεται που ο πατέρας του σκότωσε κάποιον άγνωστο παρά που η μάνα του πήγαινε να σκοτώσει το παιδί του! Τελικά Στέφανε κακός είσαι ή απλά μ@#$κας???

Πάντως ο Στέφανος αρέσκεται να πληγώνει τη μάνα του! Προβλημα το λες!

+++

Δεν σχολιάζω την οικογένεια Καρτάλη γιατί θα συγχυστώ μέρες που είναι!!!

+++

Η συζήτηση Εριέττας – Νόρας καλή. Θυμηθήκαμε και το Μάνο imarton

Φάγαμε και κάποια δευτερόλεπτα να βλέπουμε τον Στέφανο στο αυτοκίνητο... γιατί???

Να σχολιάσω το Μπέλο με το μούφα αδερφό? xoxo Αφήστε καλύτερα!!!

+++

Εύα – Λευτέρης
Δευτερόλεπτα όπως πάντα με την τσιγγουνια που μας διακρίνει όταν μιλάμε για την Εύα! Γιατί παρακαλώ? Μου φάνηκε πολύ γλυκιά η σκηνή και η όλη ατμόσφαιρα!!! Μου άρεσε τρομερά δε η φόρμα της Εύας!

+++

Νόρα - Στέφανος
Ο Στέφανος πήγε από τη Νόρα και καθόλου δεν τον λυπηθηκα!

Για να καταλάβω.. πηγε να ζητήσει τα ρέστα???

Οχι.. για μένα.. πήγε να πάρει πληροφορίες! Εγω αυτό εισέπραξα αλλα δεν ελπίζω πια!!!

+++

Λουκάς – Νικόλας
Η αθλιότητα, της αθλιότητας ωωωωωωω αθλιότητα! Δεν πάλιωσε το αστείο???

Επίσης είμαστε στο ΕΛΑΝΤΑ την τρέλα μου!!!

Βρείτε μου ΕΝΑ κοσμηματοπωλείο που θα πάνε δυο άντρες για γυναικείο δαχτυλίδι και ΌΧΙ ΜΟΝΟ θα σκεφτούν ότι πρόκειται να το χαρίσει ο ένας στον άλλο αλλα ΘΑ ΤΟ ΞΕΣΤΟΜΙΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!
ΕΝΑ κοσμηματοπωλείο όχι πολλά!!!

Και τελικά δεν το διάλεξε ο Λουκάς το δαχτυλίδι κιόλας.. Μουφααα!

+++

Wild wild west
Τι ηχητική υπόκρουση και τι βήμα ήταν αυτό του Στέφανου? Τύφλα να έχει ο Κλιντ Ιστγουντ!!! lmao

Συγνώμη κιόλας να ρωτήσω, πρέπει να τον λυπηθώ τον Στέφανο? Ετσι απο περιέργεια ρωτάω!

Η μανούλα τον πείραξε που έκανε το φόνο ενώ θα έπρεπε να είχε βάλει άλλον να το κάνει ε? Όπως αυτός τον Αποστόλη, τη Βέρα και τους δύο μπράβους? Α ρε Αντιγόνη μισές δουλειές κάνεις!!!

Η σκηνη αδιάφορη..

Η κα Παπαδημητρίου πολύ καλή εκεί στο τέλος!

+++

Αμαλία – Πέτρος
Δεν τσουλάει το θέμα δεν τσουλάει... Βαριέμαι λέμε!!!

+++

Νόρα – Λουκάς
Έλεος με τα χαζοχαρούμενα!

Καλά έριξα πολύ γέλιο με τον εκβιασμό lmao και έλιωσα με το Λουκά να κάνει νόημα "λίγο λίγο" sisi

Απόλυτους δεν σχολιάζω ελπίζω μονο μη φάμε πολύ ώρα και στο επόμενο! Δεν θα το αντέξω! Το ότι πήγε να σκοτώσει το γιό του το προσπέρασε στο λιγδομπούκλη κόλλησε ο μεσιέ! Ee?

Μέτριο κι αυτό γιατί μου άρεσαν κανα δυο σκηνές! Και το έλεγα... ελπίζω να μην το μετανιώσω.. και μάλλον προς τα εκεί οδεύουμε!!!

Και εις άλλα με υγείαν και με λιγότερο αλτζχάιμερ!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!!
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!!
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της/τους (ΟΧΙ δεν εννοώ σεξ)!!!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Και θέλω και ένα yorkie!

Συμφωνω απολυτα μαζι σου μαλλον μια αναλαμπη ηταν τα 2-3 καλα επεισοδια κ παλι στα ιδια!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Παρ Δεκ 31, 2010 1:16 am

1.Στέφανος-Έρη:Μιλούν για την εταιρεία του Αραβαντινού και το ταλεντο του.Προσπαθουν να βρουν ακρη για το λόγο του φόνου

2.Κοριτσοπαρεα και Αγγελούκος:Μπέμπα θελουμε και μιλουσαν σαν συμπεθερες! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΚΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΤΗΣ!Μου άρεσε που η Δαφνη αποσπούσε το βλέμμα του Άγγελου με το κουκλάκι Και ο προβληματισμος για το κλιμα που θα επικρατει εκεινη τη βραδια!

3.Ρούσσος-Λουκάς:Κοφτος διάλογος όπως πρέπει

4.Θεάρα-Στέφανος:Ατακαρες..Θεαρα μου τι δωρο του πήρες του μωρού? Το χασάπικο της play mobil? Και κάτι άλλο γιατι να τον φωνάξει?Στο σπιτάκι του σκυλου εχμ του κηπου δεν μένει? Ο Στεφανος λέει αληθεις και η Παπαδημητρίου στεκεται αντάξια του.

5.Τι κι αν έδιωχνε η Νόρα τον Λουκά, το φιλι φιλι και διαρκειας!

6.Άγγελος-Στεφανος-Ευαρα και Αγγέλα:ήρθε να φερει δωρα στο μοναχογιο ο πατερ φαμίλιας αλλα δωρο της Θεαρας δεν δεχομαστε καλε! Του έκανε και την αποκάλυψη η Ευα για τη δολοφονια ήρθε και έδεσε το γλυκό έπεσε από τα συννεφα και ετρεξε στη Νόρα να μάθει λεπτομέρειες…

7.Νόρα-Ερη:Μου αρεσουν μαζί, τα χαμόγελα εκει που έπρεπε και οι αναμνησεις των προηγουμενων υιοθεσιων….

8.Ο Λουκάς πηγε στο Νικόλα για βοηθεια…και μονοπετρο…εχει γουστο να δουμε πρόταση γάμου Λουκονορικη!!!!!!! Ολε ολεεε

9.Η σκηνη Ευας και Λευτερη μου άρεσε

10.Πολυ γλυκια η πωλητρια και πολύ προχω αλλα το θεματακι της ομοφυλοφιλιας ξεπερασμενο….

11.Η Θεαρα μετα από πιεση του Στεφανου του τα ομολόγησε όλα, ασχετα αν ακομα με ξενιζει η και καλα δολοφονια που έκανε.Του βγηκε όλη του η πίκρα «Εγω δεν εχω μάνα πια» της είπε φορτισμενη συναισθηματικα σκηνη από δυο άξιους ηθοποιούς που ο ένας συχνα πυκνα κρυβεται και μένει στο περιθωριο και δεν αναφερομαι στη Θεάρα!

12.Η Αμαλί το πιασε ότι οι αποκαλυψεις του Πετρου ανεπιθύμητου δεν εχουν τελος…

13.Λουκάς-Νόρα και ψυχολογικός εκβιασμος της εγκυμονουσας για το ποιός θα πάει στην Πάτρα…Μου άρεσε το πονηρο βλέμμα του Λουκά τύπου «λεγε εσυ οτι θες το βραδυ θα παιξουμε της κουμπάρες…χοχοχο» μου άρεσε και το βλέμμα της Νόρας τύπου «Θα σε στρωσω εγω Βενέτη και είναι ωραια να είσαι έγκυος»

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Πατσάδες

2.Καλλιτεχνικο κατιναζ από τις δυο κατινες για τα ερωτικα του περελθόντος, την κολάκευανε την κορασίδα και αυτή εκανε ναζακια με το Χατζηβασιλειου…ε Αμαλί? Η ιδέα να κανουν εκει ρεβεγιον καθόλου καλη, αν θελει να τους δειξει εκτιμηση να βρει άλλο τρόπον και όχι ν τους κανει και μάγειρες!

3.Ο αδερφος του Μπέλλου συμπεριφερονταν σαν καμαρινάκιας σε σκυλαδικου επαρχιακης οδου….Πως να μην ψυλλιαστει η άλλη μετα?

Το ψηφιζω Πολύ Καλό για τις ερμηνείες Παπαδημητρίου που και το δραματικο το απογειωνει, και ο Σταυρου επιβλητικός με δακρυα πονου διχως υπερβολές.

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ

Με Αγάπη
loukitsa

Nyxia
Συμφωνώ σε όλα και ειδικά στα υστερόγραφα! : respect :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Δεκ 31, 2010 1:27 am

Η κορυφαία σκηνή απόψε την έκλεψε για μένα ο μικρός Άγγελος.Αυτό το παιδάκι είναι όλα τα λεφτά.Να το χαίρονται οι γονείς του.Τόσο ήσυχο και τόσο γελαστό σε άγνωστους , μπράβο!!!
Όσο για τους μεγάλους τώρα.
Εύα-Δάφνη-Νόρα
πολύ μου άρεσε η συζήτησή τους. Η Εύα , αν και δεν ξετρελάθηκε με την ιδέα να πάει στης Μελίτας , δέχεται για να μην χαλάσει το χατήρι της παρέας. Η Δάφνη μια ρωτάει αν πρέπει να ρωτήσουν τους άντρες , αλλά από την άλλη πήρε την έγκριση του Άγγελου για όλο τον αντρικό πληθυσμό και καθάρισε.Ωραίες και οι δυο.Όσο για τη Νόρα βλέπω ότι αρχίζει και επηρέαζεται από το Λουκά με το θέμα της κόρης.
Λουκάς-Νικόλας:
έχουν αρχίσει και μου αρέσουν οι κοινές τους σκηνές. Για μένα είναι σαν βλέπουμε-σε λιγότερο βαθμό επιτυχίας , αλλά αυτό μου θυμίζουν-τη Νόρα με το Λουκά του α΄κύκλου και του μισού του β΄κύκλου. Μου άρεσε ο διάλογος περί σολωμού και καταγωγή Λύτρα . Καλά εκεί που γέλασα και πρέπει να ξύπνησα κόσμο-τώρα πριν από λίγο είδα το επεισόδιο-ήταν στο κοσμηματοπωλείο. Ο Νικόλας κοιτούσε συνέχεια προς την πόρτα , σου λέει μην μπει μέσα κανείς και γίνουν ρεζίλι.
Και μιας και λέμε για το κοσμηματοπωλείο.Δεν μπορούσαν να βρουν άλλο , έπρεπε να πάνε στο ίδιο που είχαν πάει Ρεγγίνα -Στράτος;Τι στην ευχή τόσα υπάρχουν στην Παιανία , αυτό βρήκανε πάλι;
Εριέττα-Στέφανος
Καλοί και οι δυο ,αλλά ίσως να είμαι και η μοναδική , δεν με ξετρελαίνει να είναι και μαζι. Ζητώ συγνώμη σε αυτούς που τους θέλουν , καθαρά προσωπική άποψη εκφέρω.
Λουκάς-Νόρα:
καλά κεντάνε οι δυο τους. Αυτά τα ατελείωτα φιλιά στο γραφείο , η Νόρα που κατάλαβε ότι ο καλός της κάτι πάει να σκαρώσει , τέλεια.Ειδικά όταν έφυγε ο Λουκάς και μιλούσε η Νόρα στο έμβρυο , εκεί έλιωσα.Ωραία χειρίστηκαν οι σεναριογράφοι σήμερα το ζευγάρι σε αυτήν τη σκηνή όπως και
Νόρα-Λουκάς:
στο σπίτι το βράδυ. Η Νορίτσα παίζει μια χαρά το Λουκάκο στα δάκτυλά της. Το ταξίδι για την Πάτρα μια χαρά του τη φόρεσε.Αν και είμαι σίγουρη ότι στο τέλος θα πήγαινε έτσι και αλλιώς , αλλά η Νόρα τον τούμπαρε μια ώρα αρχίτερα. Κάτσε να κάνει κόρη ο Λουκάς.Μόλις καταλάβει η μικρή την αδυναμία του , άντε Λουκά θα τρέχεις και για τη μεγάλη και για τη μικρή. Αυτό που με τρελαίνει είναι το πονηρό βλέμμα της Νόρας , μόλις καταφέρνει το Λουκά σε κάτι.Όλα τα λεφτά μιλάμε.
Λουκάς-Πέτρος:
έχει δίκιο ο Λουκάς , όμως κάπου έχω αρχίσει και λυπάμαι τον Πέτρο. Τώρα δίκιο έχουν και οι δυο. Το λάθος για μένα ήταν ότι έπρεπε ο Πέτρος να έχει μιλήσει νωρίτερα.Αυτό που σκέφτομαι συνέχεια είναι τα λόγια του Μάνου πριν φύγει.Έχω την εντύπωση ότι ο Μάνος πρέπει να ήξερε για την υιοθεσία Εριέττας - Λουκά και ότι είναι αδέρφια. Η επιμονή του να πάει η Άννα στο γραφείο των παιδιών για μένα δεν ήταν τυχαίο. Όπως και δεν ήταν τυχαίο η κουβέντα που είπε στο ζευγάρι ότι θα τους πλησιάσουν άτομα που δεν θα είναι αυτό που φαίνονται.Μήπως λοιπόν ήξερε για την Εριέττα και το Λουκά; Λέω μήπως ότι, άν τελικά ο Μπουγιούρης γυρίσει για τα τελευταία επεισόδια αποκαλυφτεί ότι όλα τα νήματα τα κινούσε και ο Μάνος; Τραβηγμένη υπόθεση , αλλά όλα είναι πλέον δυνατά να συμβούν σε αυτό το έργο.
Στέφανος-Αντιγόνη
καλά , ο Σταύρου με την Παπαδημητρίου έδωσαν τα ρέστα τους.Τέλειο.Μπράβο τους. Τώρα όσο για
Μελίτα-Στέφανο
χμ , θα δείξει αύριο.Εδώ κρατώ μικρό καλαθάκι για την Παπά , γιατί ο Σταύρου θα σαρώσει, είμαι σίγουρη!!
Νταίζη-Μπέλλος-"Απόστολος"
αδιάφοροι εντελώς και οι τρεις για μένα.Ακόμα και αν ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή και από οτιδήποτε άλλο ούτε κρύο μου κάνει ούτε ζέστη.Τουλάχιστον ως τώρα. Πάντως ότι έχω κουραστεί από τις μηχανοραφίες της Νταίζης είναι δεδομένο και κάπου πρέπει και αυτή να βρει το μάστορά της.
Πέτρος-Αμαλία
το κλασικό ελληνικό ζευγάρι.Μόλις ο άντρας έχει πρόβλημα τσουπ η γυναίκα κοντά. Μπορεί να του είπε ότι αναγκαστικά θα είναι μαζί , αλλά η Αμαλία δεν υπήρχε περίπτωση να τον άφηνε μόνο του. Ξέρει πόσο έχει στενοχωρηθεί ο Πέτρος με το Λουκά , γιατί γνωρίζει και πόσο τον αγαπά το Λουκά.Πάντως εκεί που μου φάνηκε αστείο , ενώ θα είναι σοβαρή η σκηνή , είναι στο πρωτοχρονιάτικο τραπέζι οικ.Ρούσσου. Μόλις της είπε να κατεβάσει το πιρούνι να μην της πέσει , μπορεί και να φοβόταν μόλις της πει ότι Εριέττα-Λουκάς είναι αδέρφια , μην του έρθει στο μάτι.Αυτή η σκηνή πέρασε φευγαλέα από το μυαλό μου και γελούσα μόνη μου.
Τέλος πάντων.
Το καλό είναι ότι δεν κόβουμε πλέον φλέβες με το έργο , όπως πριν από μια βδομάδα και για κάτι μήνες.Για να δούμε , για να δούμε πόσο θα κρατήσει αυτή η αναλαμπή;

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Παρ Δεκ 31, 2010 3:12 am

Στεφανος-Ερριετα
Σιγα που δεν θα ενημερωνε τν απολυτο η Ερριετα μας για τα νεα δεδομενα…
Ειχαμε και μια συνοψη για τις δουλειες του καθενα από την παρεα…Ωραια σκηνη!!
Συγκινητικο σημειο που με «παραπονο» η Ερι ειπε πως απ’ ολους αυτους, μονο τον πατερα της σκοτωσαν =/

Μπελοσ-Νταιζη
Γιακς…
Αντε όχια τι περιμενεις? Ετσι θα τον υποθεχθεις τν κουνιαδο?

Νορα-Δαφνη-Ευα-Αγγελουκος
Γλυκια σκηνη…
Καλε αν κανουν αγορι ο Λουκας θα ψαχνει για καρτα αλλαγης χΔ
Χαζομαμα θα γινει και η Νορα
Αυτό το εμμεσο ψαρεμα με τρελενει χΔ

Λουκασ-Ρουσσος
Ρε παιδια, ας τον αφησει να μιλησει…ΠΡΕΠΕΙ να μαθει…
Καταντησε κουραστικο να ακουω τους ιδιους διαολογους..
Ο Ρουσσος να προσπαθει να απολογειθει, και ο Λουκας να τον διωχνει, χωρις να δεχεται κουβεντα… Δεν λεω, του ρθε γερο το χτυπημα απ τν Πετρο αλλα επρεπε να τον αφησει…

Αμαλια-Μελιτα
Αμαλια: μικρο κ αθωο κοριτσακι<3

Στεφανοσ-Αντιγονη
Επαναληψη.Επαναληψη.Επαναληψη…
Ναι, κανε την ανηξερη αντιγοναρα…
Ναι καλε ΕΝΑ ΦΟΝΟ ΠΟΥ (Δ Ε Ν) ΕΚΑΝΕΣ
Παρτο το ερημο το δωρο, και πετα το, μας εχει σπασει τα νευρα με τα δωρα της -.-

Λουκανορακι<3
Αδιαφορη σκηνη… «ανταλλαγη» νεων

Ευα-Αγγελα-Στεφανοσ-Αγγελουκος
Τι γλυκια «παραλιγο-οικογενειακη» σκηνη<3
Καλε γιατι σοβαρεψατε ετσι? Μερες που είναι…
Ερριετα-Νορα
Πολύ ομορφη σκηνη<3

Νικολασ-Λουκας
Όχι παλι τσιφουτης ο Λουκακος ρε

Νταιζη-Μπελοσ-Αποστολης
Χαχαχαχα…τι πεσιμο μες την μουρη ηταν αυτό?

Στεφανοσ-Νορα
Υποκριτικα γελοια σκηνη απ τν πλευρα του Α.Σταυρου πιστευω…
Πολύ ψευτικο =/

Λουκασ-Νικολας-πωλητρια
Εεεει…όχι και γκαυ ο λουκακος μας <3
Γελιοοοοοοοο αυτή η σκηνη<3
Στεφανοσ-αντιγονη
Ο Σταυρου σε αντιθεση με τν προηγουμε σκηνη του εδωσε ΡΕΣΙΤΑΛ.
Την λυπηθηκα στο τελος την αντιγονη…(νταξει μερες που ναι, με πιασε το χριστουγεννιατικο πνευμα μου<3 )
Ρουσσοσ-Αμαλια
Ελα ρε τιτανομεγιστοι<3
Νορα-Λουκας
Τι παρακαλιαα ηταν αυτά<3

Γενικα δεν μου αρεσε το σημερινο επεισοδιο =/
με απογοητευσαν..
η μοναδικεσ (3) σκηνεσ που αξιζαν ηταν η πρωτη τησ ερι με τν στεφανο, τα κοριτσια μαζι με τον αγγελουκο και ΦΥΣΙΚΑ αυτη στ κοσμηματοπωλειο<3
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης