Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα)

Σελίδα 21 από 38 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Empty Απ: Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα)

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 11:54 am

depi έγραψε:
Βρε Depi είσαι η καλύτερη youtuber!Έχεις τέτοιο υλικό της Χρύσας;;Το έψαχνα παντου στο yt και τίποτα!Έψαχνα ένα βίντεο του Μάριου και είδα τυχαία το απόσπασμα..
: respect :

Χθες το βραδυ το ανεβασα....ειχα κρατησει την σειρα επειδη επαιζε η Ευδοκια και μολις ειδα στα Μυστικα την Χρυσα λεω εδω ειμαστε...εχω υλικο!!!ποτε προλαβες να το ξετρυπωσεις...??τωρα θα το ανεβαζα και εδω.ειναι μια κουκλιτσα με ισιο μαλλι Love! Love!
Είδες,τελείως στη τύχη το είδα! slap Όντως κούκλα με το ίσιο!!!Και όταν έχει πάνω τα μαλλιά είναι μια θεά! Heart2
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Empty Απ: Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα)

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 11:55 am

depi έγραψε:Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_022Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_021Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_006-1Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_003Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_002

depi : thanks :
Πολυ ωραιες οι φωτο...

Η Χρυσα ειναι μια κουκλαααααααα!!! Love!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από depi Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 2:41 pm

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Assets_LARGE_t_1401_13282511
depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 2:43 pm

Ευχαριστούμε πάρα πολύ depi! Τέλειες φωτογραφίες.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από zwi Την / Το Πεμ Απρ 01, 2010 8:46 pm

είναι πολύ όμορφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από Melita4ever Την / Το Παρ Απρ 02, 2010 10:21 am

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita823w4rg
Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita8324t
Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita843dg
Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita834tgdb0

Melita4ever
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Melita4ever Την / Το Παρ Απρ 02, 2010 10:23 am

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita84rtge.th
Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita83rgfd
Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita84rfvd
Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 Melita8yuir

Melita4ever
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Την / Το Παρ Απρ 02, 2010 8:50 pm

προσοπικα αυτη η κοπελα με αφηνει παγερα αδιαφορη τη θεωρω κρυ και δεν μου αρεσει καθολου
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Δημοσίευση από zwi Την / Το Παρ Απρ 02, 2010 11:39 pm

πάρα πολύ όμορφη
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 1:48 am

ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!ΑΥΤΗ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ Ν ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΘΕΑ!Κ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ Η ΠΑΠΠΑ Κ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ!ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΚΗΝΕΣ Τ ΣΠΑΝΕ!ΚΑΤ'ΕΜΕ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΗ ΣΚΗΝΗ!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 1:49 am

VASIA έγραψε:ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!ΑΥΤΗ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ Ν ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΘΕΑ!Κ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ Η ΠΑΠΠΑ Κ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ!ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΚΗΝΕΣ Τ ΣΠΑΝΕ!ΚΑΤ'ΕΜΕ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΗ ΣΚΗΝΗ!
Έχεις δίκιο!Ήταν πάρα πολύ ρεαλιστική! Klap
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 2:13 am

evangeliap2808 έγραψε:
VASIA έγραψε:ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!ΑΥΤΗ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ Ν ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΘΕΑ!Κ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ Η ΠΑΠΠΑ Κ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ!ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΚΗΝΕΣ Τ ΣΠΑΝΕ!ΚΑΤ'ΕΜΕ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΗ ΣΚΗΝΗ!
Έχεις δίκιο!Ήταν πάρα πολύ ρεαλιστική! Klap

ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗ!!Κ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ!ΑΦΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ Τ'ΧΕΙ!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟΣΟ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ! : respect : Palamakia Palamakia Klap DoksasteME
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 2:24 am

Όντως κουκλάρα!Πολύ γυναίκα ρε παιδί μου!Δεν περίμενα ποτέ να μ'αρέσει τόσο ελληνίδα ηθοποιός...συνήθως έχω πολλές ξένες που τρελαίνομαι,αλλά χαίρομαι που βρήκα και μια εγχώρια Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από depi Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 2:07 pm

Izabella29 έγραψε:Όντως κουκλάρα!Πολύ γυναίκα ρε παιδί μου!Δεν περίμενα ποτέ να μ'αρέσει τόσο ελληνίδα ηθοποιός...συνήθως έχω πολλές ξένες που τρελαίνομαι,αλλά χαίρομαι που βρήκα και μια εγχώρια Razz

συμφωνω απολυτα!!και εγω το ιδιο ελεγα για τις Ελληνιδες ηθοποιους.οκ υπαρχουν πολλες ομορφες και πολυ καλες τοσο σαν ανθρωποι και ηθοποιοι αλλα αυτο που βγαζει η Χρυσα ειναι μοναδικο.Γυναικα σεξυ,ομορφη,προσγειωμενος χαρακτηρας, με γηινα χρωματα και χαρακτηριστικα..ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Love! Love!

ευχαριστω πολυ πολυ Melita4ever για τις φωτογραφιες :D
σε λιγο θα ανεβασω και εγω καποιες φωτο...
depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από depi Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 3:26 pm

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_161Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_172Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_175Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_180Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_183
depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από depi Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 3:32 pm

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_188Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_136Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_133Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_150-2Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 PDVD_157
depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 5:14 pm

Aρχικα depi : thanks :
Αυτη η κοπελα ενω ειναι γλυκυτατη δεν καταλαβαινω γιατι τη χαντακωνουν ετσι στη σειρα!Ειναι βαψιμο τωρα αυτο!?Καταχλωμη και μαυρους κυκλους!Για να μιλησω για το ντυσιμο που ειναι συνεχεια με τα μαυρα λες και πενθει μονιμως!Ας την προσεξουν λιγο δηλαδη!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Nikol13 Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 5:32 pm

evanna έγραψε:Aρχικα depi : thanks :
Αυτη η κοπελα ενω ειναι γλυκυτατη δεν καταλαβαινω γιατι τη χαντακωνουν ετσι στη σειρα!Ειναι βαψιμο τωρα αυτο!?Καταχλωμη και μαυρους κυκλους!Για να μιλησω για το ντυσιμο που ειναι συνεχεια με τα μαυρα λες και πενθει μονιμως!Ας την προσεξουν λιγο δηλαδη!
Πες τα Ευαννα μου...ειναι η ατημελητη της παρεας...ενω εχει τοσο λεφτα απο τον μπαμπακα.....
Nikol13
Nikol13
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νίκαια!
Ασχολίες : Σινεμά και τα ΣΚ χορός.......

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 5:36 pm

Eυάννα συμφωνώ!Δεν ξέρω αν το κάνουν για να μας δείξουν,πως νιώθει για όλο αυτό που γίνεται και δε νομίζω..
Εδώ που τα λέμε αν είναι από πραγματική κούραση είναι κατανοητό!Υπερκόπωση έπαθε η κοπέλα πριν κάποιες μέρες λόγω δουλειάς!Καλό θα ήταν πάντως να μην είναι τόσο εμφανές.. ;/
Υγ.Ιζαμπέλλα έχεις δίκιο!Και εγώ έχω μανία με ξένες και μόνο!Αλλά αυτή η κοπέλα βρε παιδί μου...είναι το κάτι άλλο!Και εξωτερικά και σαν άτομο που έχω ακούσει τα καλύτερα!! Γ Υ Ν Α Ι Κ Α Ρ Α!!
Love
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 5:39 pm

Καλα και δεν προλαβαν να την βαψουν καλε?????Δεν πειραζει οπως και να ειναι,διχνει μια κουκλαρα!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 6:47 pm

depi μου : thanks :

Η Χρυσα ειναι κουκλα,πανεμορρφη γυναικα...
Love!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από melitaki-evaki Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 10:16 pm

εμενα προσοπικα δεν μου αρεσει τη θεωρω πολυ ξενερωτη

melitaki-evaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Melita4ever Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 10:19 pm

melitaki-evaki έγραψε:εμενα προσοπικα δεν μου αρεσει τη θεωρω πολυ ξενερωτη
εεε όχι και ξενέρωτη η Χρύσα είναι πολύ ωραία γυναίκα!

Melita4ever
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τρι Απρ 06, 2010 2:47 pm

Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 IMG_0002-
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από Melita4ever Την / Το Τρι Απρ 06, 2010 4:31 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:Φωτογραφίες Χρύσα Παπά (Μελίτα) - Σελίδα 21 IMG_0002-
Κουκλίτσα είναι η Χρύσα μας! Love! Love! Love!

Melita4ever
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 21 από 38 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης