Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

+37
Dorina <3 Πέτρος
ellie
Foulitsa
evanna
polykarpos
dwra
a!
alkisti
rachel
pasxalitsa
soso
loukasnora
FieryRed
ebelina2007
marakii
katie007
sarita
Cancoon
Antigoni!
AmaliaPetros_fan1
kapetanissa
nefelik
oriana
stephanos13
fay66
nikidanis
KatsaroYpotheto
ειρηνη7
fay
Καρ-Mik
verile_mistika
afroditi_norakii
MARKOS31
Νίκος
gxnel
loukitsa
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap47%Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 47% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιαν 11, 2011 9:25 pm

oriana έγραψε:Δε συμφωνω ΚΑΘΟΛΟΥ με την επιμονη της Δαφνης για το γαμο και που ανακατευεται τοσο πολυ.
Η Νορα και ο Λουκας ειναι αναμφισβητητα ερωτευμενοι και δε θελουν γαμους για να το αποδειξουν αυτο.
Και ΑΝ ακομα θελουν θα το αποφασισουν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ χωρις κανενα δεν ειναι παιδια....

Ναι όντως φανηκε λιγακι
πιεστικη σημερα Thumbs up
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Ιαν 11, 2011 9:32 pm

Ο Στέφανος όταν θέλει να ηρεμήσει πηγαίνει στην Εριέττα. Τυχαίο; Κι εκείνη πάντα τον στηρίζει και δικαιολογεί και τη Μελίτα! Ας ελπίσουμε ότι κάποια στιγμή ο Στέφανος θα ξυπνήσει και θα κάνει αυτό που είπε η Νόρα στο Μελιτόνι. Θα πάει στην Εριέττα και δεν θα ξαναγυρίσει πίσω. pleeease

Μου άρεσε πολύ και η σκηνή Λουκά – Εριέττας. )) Και η Εριέττα έχει δίκιο που υποστηρίζει το Στέφανο, αφού είναι σίγουρη ότι δεν οργάνωσε εκείνος την απαγωγή, και ο Λουκάς έχει δίκιο που έχει κάποιες επιφυλάξεις με όσα έχει δει... Μου άρεσε που ο Λουκάς της είπε ότι έχει καταλάβει τα αισθήματά της και που εκείνη το παραδέχτηκε. Και γενικά μου αρέσει που αρχίζουν να συμπεριφέρονται σαν αδέλφια. Βέβαια αυτό που είπε ο Λουκάς, ότι η σχέση του Στέφανου με τη Μελίτα έχει περάσει πολλά και άντεξε, δεν χρειαζόταν να μας το πει, το βλέπουμε... lmao

Η Νόρα σήμερα ήταν για πολλά Fskl Για πάρα πολλά Fskl (Sorry, κι εγώ τη συμπαθώ πολύ, αλλά και το σπρώξιμο έχει τα όριά του... Ή μήπως στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει όρια; ) Όχι απλά παράτησε για μια ακόμα φορά τη δουλειά της για να δώσει συμβουλές στο Μελιτόνι, αλλά σχεδόν κατηγορούσε και την Εριέττα... Είπαμε, ας βγάλουν την ταμπέλα που γράφει δικηγορικό γραφείο και ας το κάνουν γραφείο συνοικεσίων. Και στην επόμενη σκηνή παρακαλώ να είναι και ο Λουκάς και να δίνει κι εκείνος συμβουλές στη γραμματέα τους (?) για να τη βοηθήσει να μην της πάρει η αδελφή του τον απόλυτο. Αλήθεια, τελικά η Μελίτα έχει ωράριο; Και αν ναι, γιατί πάντα πηγαίνει στο γραφείο μετά την εργοδότριά της;

Μου άρεσε η συζήτηση Εύας – Λευτέρη και η ανησυχία της για το τι θα πει στο παιδί της. Και βέβαια η σκηνή με τον Αγγελούκο! Το ότι έβαλαν μέχρι και την Εύα να λυπάται τη Μελίτα, ασχολίαστο... Όντως όμως η Εύα στο τέλος είπε «Κι εκεί δεν θα πάει μακριά η βαλίτσα». Μακάρι!

Μου άρεσε και η σκηνή Νόρας – Δάφνης, αν και το κόλλημα της Δάφνης που έλυσε όλα τα δικά της προβλήματα και ο σκοπός της ζωής της είναι να αποκαταστήσει τους φίλους της, δεν το καταλαβαίνω. Πολύ καλή και η σκηνή Νόρας – Λουκά στο τέλος.

Τη Νταιζομπελλιάδα τη βαρέθηκα απίστευτα! Μα ο Μπέλλος; lmao

Επίσης, δεν αντέχω άλλο να βλέπω το Μελιτόνι στο μισό επεισόδιο, και βάλε, να κλαίγεται χωρίς λόγο! Εδώ ο κόσμος καίγεται, ο άντρας της ζωής της (λέμε τώρα) κοντεύει να πάει στη φυλακή και το πρόβλημά της είναι γιατί της μίλησε απότομα ή γιατί τον στηρίζει η Εριέττα! wall Πάντως όσο κι αν εκνευρίζομαι όταν τη βλέπω, σήμερα η τελευταία σκηνή με το Στέφανο μου άρεσε πολύ. Ο Στέφανος μου έδωσε την εντύπωση ότι της είχε μαζέψει πολλά τον τελευταίο καιρό και η συμπεριφορά της στο συγκεκριμένο θέμα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι και τον έκανε να της πει αυτά που της είπε. Όσο κι αν βαριέμαι να τη βλέπω να κλαίγεται, κάτι τέτοιες σκηνές με κάνουν να ελπίζω ότι μπορεί να έρθουν και καλύτερες μέρες... Efxi

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 11, 2011 9:40 pm

Nefelik πολύ καλός συνοπτικός σχολιασμός.

Εγώ ένα θα πω, παρόλο που δεν μου αρέσει η πίεση και πάνω απο όλα η μετάλλαξη με Νόρα και Λουκά πεισματικά να μη θέλουν γάμο, η Δάφνη είναι πιστή στο χαρακτήρα της, σαν την υγρασία τσικ τσικ θα στο πλυμμηρίσει το σπίτι! lmao

Όσο για το Στέφανο πειράζει που εγώ δεν τον θέλω με την Εριέττα παρα μόνο επειδή τον θέλει εκείνη? Ειλικρινά δεν της αξίζει!!! Του αξίζει ο κατιμάς και εκεί να μείνει!

Απλώς δεν γίνεται και αυτό και να σωθεί ο Σταύρου... είμαι διχασμένη.. sisi

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 11, 2011 9:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Nefelik πολύ καλός συνοπτικός σχολιασμός.

Εγώ ένα θα πω, παρόλο που δεν μου αρέσει η πίεση και πάνω απο όλα η μετάλλαξη με Νόρα και Λουκά πεισματικά να μη θέλουν γάμο, η Δάφνη είναι πιστή στο χαρακτήρα της, σαν την υγρασία τσικ τσικ θα στο πλυμμηρίσει το σπίτι! lmao

Όσο για το Στέφανο πειράζει που εγώ δεν τον θέλω με την Εριέττα παρα μόνο επειδή τον θέλει εκείνη? Ειλικρινά δεν της αξίζει!!! Του αξίζει ο κατιμάς και εκεί να μείνει!

Απλώς δεν γίνεται και αυτό και να σωθεί ο Σταύρου... είμαι διχασμένη.. sisi


Μπρός γκρεμός και πίσω ρέμα!
Συμφωνώ!
Αυτή η υστέρω του αξίζει,. και της αξίζει αυτός, αλλα χαντακώνεται ο Σταύρου ...

Μήπως ζήτησε και αυτός πολλά? sisi
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Ιαν 11, 2011 9:44 pm

Διαβάζω το forum κάνα χρόνο, γράφτηκα πριν λίγες μέρες, αυτό είναι το πρώτο ποστ..... διότι δεν κρατιέμαι από τη χαρά μου!!!!
Αυτό το ξέσπασμα του Στέφανου σήμερα, πόσο το ευχαριστήθηκα δε λέγεται.... σαν να έβλεπα να ξεχύνεται όλη μαζί η αγανάκτηση και του χαρακτήρα και του ηθοποιού! Α, ρε Σταύρου, ζωγραφίζεις.... yey

Μου άρεσαν Λουκάς Νόρα (έχει βελτιωθεί πολύ η ερμηνεία της Δρακουλάκη, ή ξέφυγε ο ρόλος από την περσινή βλακεία και της βγαίνει φυσικότερος.... xixixi )

Το φοβερό μαφιόζο Αρχικοιμίση και την Ουρά-του-Αλόγου συμβία του δεν τους σχολιάζω, με έχετε καλύψει όλοι οι προηγούμενοι συμφορουμίτες... θα τονίσω όμως κι εγώ την ελλιπή σκηνοθεσία, 2 αυτοκίνητα στη μέση του πουθενά και ο Αρχικοιμίσης (ε, μα δεν είναι!?!?!?) χαμπερίμ γιόκ... Α, ρε εγκέφαλε....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 11, 2011 9:45 pm

Kαλωσήρθες kapetanissa καλά εδεμοπόστ!!!

Τρομερό username!!! Τυγχάνει και παρατσούκλι μου και μ'αρεσει sisi

Ουρά-του-Αλόγου συμβία του??? xoxo (Πάντως έχει τέλειο μαλλί η άτιμη!)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Ιαν 11, 2011 9:50 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Nefelik πολύ καλός συνοπτικός σχολιασμός.

Εγώ ένα θα πω, παρόλο που δεν μου αρέσει η πίεση και πάνω απο όλα η μετάλλαξη με Νόρα και Λουκά πεισματικά να μη θέλουν γάμο, η Δάφνη είναι πιστή στο χαρακτήρα της, σαν την υγρασία τσικ τσικ θα στο πλυμμηρίσει το σπίτι! lmao

Όσο για το Στέφανο πειράζει που εγώ δεν τον θέλω με την Εριέττα παρα μόνο επειδή τον θέλει εκείνη? Ειλικρινά δεν της αξίζει!!! Του αξίζει ο κατιμάς και εκεί να μείνει!

Απλώς δεν γίνεται και αυτό και να σωθεί ο Σταύρου... είμαι διχασμένη.. sisi

Σ’ ευχαριστώ πολύ Τζίνα!

Για τη Δάφνη έχεις δίκιο, αλλά εδώ κοντεύουν να τους πάρουν την Εδέμ, που δεν ξέρουν ποιος την έχει αγοράσει, για να πω το πιο απλό που μου έρχεται στο μυαλό (τη δίκη για το ιατρικό λάθος του Νικόλα και κάποιες άλλες ασήμαντες λεπτομέρειες τις έχουμε ήδη ξεχάσει), και το μυαλό της είναι στο γάμο. Πάντως όντως είναι η μόνη πιστή στο χαρακτήρα της!

Εγώ εξακολουθώ να θέλω μαζί Εριέττα – Στέφανο... Ok, της αξίζει κάποιος καλύτερος, αλλά αφού τόσοι και τόσοι έχουν πάθει μετάλλαξη σε αυτή τη σειρά, εξακολουθώ να ελπίζω ότι μπορεί να πάθει και ο Στέφανος προς το καλύτερο... Δύσκολο, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία... Μήπως και σωθεί και ο Σταύρου, γιατί δεν αντέχω άλλο να τον βλέπω με το Μελιτόνι...

Υ.Γ.1 Νεφέλη με λένε!

Υ.Γ.2 Περιμένουμε και το δικό σου απολαυστικό, όπως πάντα, σχολιασμό!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Τρι Ιαν 11, 2011 9:50 pm

Λάτρεψα τη σκηνή του Πέτρου και της Αμαλίας Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 531955 επιτέλους κάτι αληθεινό και ρομαντικό μεταξύ τους!!! Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 226538
Στεναχωρέθικα με τους καβγάδες του Στέφανου και της Μελίτας Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 94762
Πιστεύω οτι ο Ηλίας είχε δίκαιο σ' αυτά που είπε στο Λουκα για το σπίτι Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 766909
Και θέλω να κανω αυτό Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 857167 στο Μπέλλο!!
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Ιαν 11, 2011 9:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Kαλωσήρθες kapetanissa καλά εδεμοπόστ!!!

Ευχαριστώ, ευχαριστώ : thanks :

KatsaroYpotheto έγραψε:Τρομερό username!!! Τυγχάνει και παρατσούκλι μου και μ'αρεσει sisi

Ξανα : thanks : (εμ.... κι εμένα!!!!!)

KatsaroYpotheto έγραψε:Ουρά-του-Αλόγου συμβία του??? xoxo (Πάντως έχει τέλειο μαλλί η άτιμη!)

Εμ, σαν την ουρά τ'αλόγου, δε στέκεται σε μια μεριά, είναι παντού και πουθενά το Νταιζουλίνι, άντε τώρα.... sfyr

Μα τι χαρακτήρες προβάλλονται.... imarton
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Ιαν 11, 2011 10:10 pm

kapetanissa έγραψε:

Το φοβερό μαφιόζο Αρχικοιμίση και την Ουρά-του-Αλόγου συμβία του δεν τους σχολιάζω, με έχετε καλύψει όλοι οι προηγούμενοι συμφορουμίτες... θα τονίσω όμως κι εγώ την ελλιπή σκηνοθεσία, 2 αυτοκίνητα στη μέση του πουθενά και ο Αρχικοιμίσης (ε, μα δεν είναι!?!?!?) χαμπερίμ γιόκ... Α, ρε εγκέφαλε....

Καταρχήν καλώς ήρθες στο παρεάκι μας και καλά ποστ! ))
Κατα δεύτερον τι ήταν αυτό που έγραψες? xoxo xoxo xoxo xoxo
Πέθανα στο γέλιο..Θεά θεά!

Nefelik συμφωνώ απόλυτα με τον σχολιάσμό σου....
Για να πω την αλήθεια εγώ νόμιζα ότι η Νόρα τα ΄έλεγε αυτά επίτηδες για την Εριέττα για να τσιγκλίσει την Κατσαρή και δεν τα ενοούσε...Τι να πω?

Υ.Γ Clarabelle και Loukitsa with love oscar oscar
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Ιαν 11, 2011 10:17 pm

Ο καβγάς ανάμεσα στον Στέφανο και την Μελίτα ήταν πολύ καλός – άναψαν τα αίματα!! Από τους καβγάδες που μόνο ο Στέφανος και η Μελίτα ξέρουν να κάνουν και οι Σταύρου-Παπά να ερμηνεύουν!! Πάρα πολύ καλοί οι δυο ηθοποιοί και με εκρηκτική χημεία!
Επί της ουσίας ο καθένας έχει τα δίικια του. Η Μελίτα έχει απόλυτο δίκιο στο θέμα της Εριέττας. Είναι απαράδεκτο το ότι όποτε παίρνει τον Στέφανο τηλέφωνο αυτός είναι στην Εριέττα και όποτε ο Στέφανος είναι με την Μελίτα τον παίρνει τηλέφωνο η Εριέττα!! Ο Στέφανος μπορεί να είναι εντάξει απέναντι στην Μελίτα αλλά πρέπει να δείξει κατανόηση σε αυτό το θέμα.
Ο Στέφανος έχει δίκιο στο ότι οι προτεραιότητες της Μελίτας είναι λάθος αυτήν την στιγμή. Θα έπρεπε να βάλει τις ανασφάλειές της στην άκρη και να μην κάνει ζήλειες στον Στέφανο τώρα που ζει μέσα στην αγωνία της ενδεχόμενης σύλληψής του.
Έτσι είναι όμως οι ερωτευμένοι. Θυμώνουν, διεκδικούν, ξεσπάνε σε αυτόν που αγαπάνε που είπε και ο Στέφανος. Ό,τι και να λέει η Μελίτα, θέλει τον Στέφανο δικό της και ό,τι και να λέει ο Στέφανος θέλει την Μελίτα και μόνο η δική της υποστήριξη τον αναπτερώνει. Της Εριέττας δεν του αρκεί. Φαίνεται ότι έρχονται φουρτούνες για τον Στέφανο και την Μελίτα αλλά ο έρωτάς τους είναι πολύ δυνατός!
Πολύ καλά τα είπε η Νόρα στην Μελίτα. Πρέπει να αποφύγει την πίεση και την γκρίνια προς τον Στέφανο. Και πολύ καλά τα είπε η Νόρα για την Εριέττα. Η Εριέττα έχει σχέδιο, άλλο πρόσωπο παρουσιάζει στον Στέφανο και άλλα πράγματα επιδιώκει. Η στάση της είναι ύπουλη και σιγανοπαπαδίστικη.
Επίσης πολύ καλά τα είπαν η Εύα και η Αγγέλα στον Στέφανο. Η αυτοδικία δεν είναι λύση. Σωστή και η παρατήρηση της Εύας για τον Στέφανο ότι αν συνεχίσει με αυτό το ύφος θα έχει προβλήματα με την Μελίτα.
Η Εύα για ό,τι της συμβαίνει προστρέχει στον Λευτέρη. Να του μιλήσει, να τον εμπιστευτεί, να τον συμβουλευτεί. Η σχέση τους έχει περάσει προ πολλού το στάδιο της χαλαρότητας και έχουν ήδη δεθεί πολύ.
Η σκηνή του Ρούσσου και της Αμαλίας ήταν από τις καλύτερές του στο σίριαλ. Μακριά από τους γνωστούς πικάντικους λεκτικούς διαξιφισμούς τους, έβγαλαν καθαρό συναίσθημα και υπενθύμισαν ο ένας στον άλλον ότι και αυτοί υπήρξαν κάποτε νέοι, ανέμελοι και ονειροπόλοι.
Η Νταίζη σήμερα έδωσε ρέστα. Για πότε κατάλαβε τον Μπέλλο, επιβεβαίωσε την υποψία που είχε, τον παρακολούθησε και τον κατέγραψε με κάμερα δεν λέγεται!! Η Νταίζη παραδίδει μαθήματα στην ελληνική αστυνομία!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από sarita Τρι Ιαν 11, 2011 10:23 pm

Μαλιστα ενα επεισοδιο με καλα και ασχημα μαντατα

.Τα πολυ καλα ηταν το εκπληκτικο ξεσπασμα του στεφανου στην μελιτα. Το οτι αυτος ο ανθρωπος μας πειθει οταν της τα χωνει παρα οταν την μελωνει ειναι τυχαιο?Δεν νομιζω Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 767325


Μιλαμε παντως για μεγαλη αγαπη οχι αστεια.Να ειναι ο ερωτας σου σε κρισιμη κατασταση, ενα βημα πριν απο τα καγκελα και εσυ να του κανεις μουτρα επειδη σου εκλεισε το τηλεφωνο στα μουτρα.Που αν ειχε λιγο τακτ αξιοπρεπεια τσιπα και διακριτικοτητα με το που ακουσε ειμαι στην ευα επρεπε να του ελεγε καλα αγαπη μου σε αφηνω και οταν τελειωσεις παρε με (τηλεφωνο καλε που πηγε το μυαλο σας?)

Παντως αυτη η γυναικα δεν προκειται αν με πεισει οτι πραγματικα τον αγαπαει και τον πιστευει αν δεν επιαζε η εριεττα στη μεση ουτε για φτυσιμο δεν θα τον ειχε.

Η ευα τι ειπε?Δεν θα παει μακρια η βαλιτσα απαντηση δικη μου:

"Πιστευω εις μιαν ευα διαισθητικη εξυπνη και εις ενα πνευμα αγιο να επιφωτισει τα μυαλα των σεναριογραφων και εις μιαν αντιγονη πανουργα να διαλυθει αυτο το ζευγαρι να ηρεμησουν οι ψυχες μας.ΑΜΗΝ"


Απολαυσα διαλογο μεταξυ αδερφων αραβαντινου.Η εριεττα οταν της ειπε ο λουκας οτι ειναι ερωτευμενη με τον στεφανο η εκφραση της ηταν ολα τα λεφτα.Σαν μικρο παιδι που το επιασες να κλεβει γλυκο απο το βαζακι που ειχες στο ντουλαπι.Αρχιζουν να δενουν οι δυο τους και μου αρεσει.

Πραγματικα χαζεψα τον ρουσσο με την αμαλια.Ηταν ενας διαλογος που πιστευω οτι επρεπε να γινει και τα λογια του πετρου απλα αφοπλιστικα και υπεροχα μεχρι που αναφωνησα "Α ρε αμαλια τι τυχερη γυναικα εισαι" Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 681539 (επανηλθα γρηγορα παντως μην ανησυχειτε)

Για να καταλαβω αλλη δουλεια προβληματα και βασανα δεν εχουμε σε αυτη τη σειρα πως να παντρεψουμε την νορα και τον λουκα?Δεν μου αρεσε τοση πιεση λες και πρεπει να κανουν τον γαμο επειδη θελουν οι φιλοι τους και οχι εκεινοι.

Και τελος κραταω τη σκηνη που πραγματικα με εριξε στα πατωματα.

Λευτερης-Ευα.Αυτη η αγκαλια ειναι αληθεια οτι εμενα μου προκαλεσε μια λιποθυμια να το πω?Χανω τον κοσμο να το πω?Ηταν αυτο που πραγματικα ειχε αναγκη η ευα και ο λευτερης ηταν εκει για εκεινην και την ακουσε.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΜΗΝ ΤΗΣ ΡΙΞΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΟΥΤΕ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΟ.ΚΑΘΑΡΙΣΤΕ ΤΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗΝ ΕΥΑ..

Δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο.

Νταιζη μπελλος πραγματικα με αφηνουν αδιαφορη αλλα θελω να κανω μια ερωτηση:

Υποτιθεται οτι μας τους εβαλαν για να μας τους παρουσιαζουν ως κακους και δολοπλοκους?Εγω γιατι οταν τους βλεπω γελαω λες και βλεπω την κωμικη πλευρα της σειρας?Δεν ειμαι καλα να κοιταχτω?

Τελος
Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 11556
σε ολες τις λατρεμενες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Ιαν 11, 2011 10:25 pm

Νίκος έγραψε:Ψιλιάζομαι ότι ο Μπέλλος σκότωσε τον αδερφό του τον Αποστόλη Neutral
Λες;; Δεν μου φαίνεται πιθανό. Καταρχήν πρόκειται για τον αδερφό του! Επίσης ο Αποστόλης και ο Μπέλλος δούλευαν μαζί στο κύκλωμα λαθρεμπορίας διαμαντιών. Ο Μπέλλος έχει πει ότι ο Αποστόλης του έστελνε τα κέρδη από αυτό το εμπόριο για να κάνει ξέπλυμα χρήματος. Πέρα από αδερφός του, δηλαδή, του ήταν και χρήσιμος.
Ίσως τον σκότωσαν κάποιοι ανταγωνιστες του Μπέλλου.

oriana έγραψε:Δε συμφωνω ΚΑΘΟΛΟΥ με την επιμονη της Δαφνης για το γαμο και που ανακατευεται τοσο πολυ.
Η Νορα και ο Λουκας ειναι αναμφισβητητα ερωτευμενοι και δε θελουν γαμους για να το αποδειξουν αυτο.
Και ΑΝ ακομα θελουν θα το αποφασισουν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ χωρις κανενα δεν ειναι παιδια....
Συμφωνώ!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Ιαν 11, 2011 10:31 pm

Υποτιθεται οτι μας τους εβαλαν για να μας τους παρουσιαζουν ως κακους και δολοπλοκους?Εγω γιατι οταν τους βλεπω γελαω λες και βλεπω την κωμικη πλευρα της σειρας?Δεν ειμαι καλα να κοιταχτω?

Τι να σου πω..Μαρία (??)..Και γω το ίδιο πρόβλημα αντιμετοπίζω...Αν είναι να κοιταχτούμε παρέα...Θα μας κάνουν και έκπτωση φαντάζομαι...
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από sarita Τρι Ιαν 11, 2011 10:33 pm

Antigoni! έγραψε:
Υποτιθεται οτι μας τους εβαλαν για να μας τους παρουσιαζουν ως κακους και δολοπλοκους?Εγω γιατι οταν τους βλεπω γελαω λες και βλεπω την κωμικη πλευρα της σειρας?Δεν ειμαι καλα να κοιταχτω?

Τι να σου πω..Μαρία (??)..Και γω το ίδιο πρόβλημα αντιμετοπίζω...Αν είναι να κοιταχτούμε παρέα...Θα μας κάνουν και έκπτωση φαντάζομαι...

νομιζω πως η ομαδικη παρακολουθηση εχει εκπτωση.Και δεν παμε?Και ναι μαρια με λενε αντιγονη μου. Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 99687
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Ιαν 11, 2011 10:37 pm

sarita έγραψε:
Antigoni! έγραψε:
Υποτιθεται οτι μας τους εβαλαν για να μας τους παρουσιαζουν ως κακους και δολοπλοκους?Εγω γιατι οταν τους βλεπω γελαω λες και βλεπω την κωμικη πλευρα της σειρας?Δεν ειμαι καλα να κοιταχτω?

Τι να σου πω..Μαρία (??)..Και γω το ίδιο πρόβλημα αντιμετοπίζω...Αν είναι να κοιταχτούμε παρέα...Θα μας κάνουν και έκπτωση φαντάζομαι...

νομιζω πως η ομαδικη παρακολουθηση εχει εκπτωση.Και δεν παμε?Και ναι μαρια με λενε αντιγονη μου. Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 99687
Ωραία..Μπορεί να μαζευτούνε κι άλλες..Τζάμπα θα πάμε...
Μαίρη με λένε... Wink

Κάτι που ξέχασα να πω πριν..΄Λάτρεψα Λουκά -Εριέττα!! Efxi
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από sarita Τρι Ιαν 11, 2011 10:39 pm

Antigoni! έγραψε:
sarita έγραψε:
Antigoni! έγραψε:
Υποτιθεται οτι μας τους εβαλαν για να μας τους παρουσιαζουν ως κακους και δολοπλοκους?Εγω γιατι οταν τους βλεπω γελαω λες και βλεπω την κωμικη πλευρα της σειρας?Δεν ειμαι καλα να κοιταχτω?

Τι να σου πω..Μαρία (??)..Και γω το ίδιο πρόβλημα αντιμετοπίζω...Αν είναι να κοιταχτούμε παρέα...Θα μας κάνουν και έκπτωση φαντάζομαι...

νομιζω πως η ομαδικη παρακολουθηση εχει εκπτωση.Και δεν παμε?Και ναι μαρια με λενε αντιγονη μου. Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 99687
Ωραία..Μπορεί να μαζευτούνε κι άλλες..Τζάμπα θα πάμε...
Μαίρη με λένε... Wink

Κάτι που ξέχασα να πω πριν..΄Λάτρεψα Λουκά -Εριέττα!! Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 811901


α συνονοματες ωραια Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 99687
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από katie007 Τρι Ιαν 11, 2011 10:40 pm

Καλησπερα στην ομορφη παρεα...εινα τιμη και χαρα που με δεχθηκατε που ανεχεσθε να σας <ξεζουμισω> καθημερινα..,αλλα λυπουμαι που δεν μπορω να <αναπτυξω και να περιγραψω >τα σχολια και τις σκεψεις μου οσον αφορα στην σειρα των Μυστικων..μηπως ενοχλω??

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από marakii Τρι Ιαν 11, 2011 11:15 pm

Νόρα-Λουκάς: αν και μια και μοναδικη σκηνή..τόσο γλυκιά γεμάτη συναισθήματα.. Μου άρεσε που η Νόρα του έλεγε οτί θα του σταθεί και του έκανε ναζακια οτί γύρισε για το παιδί και ο Λουκάς την αποκάλεσε παραπονιάρικο inlove ..... Και είχε και μια μεγάλη αγκαλίτσα (το ασχετάκι μου..... τι ΘΕΑ που ήταν η Αντιγόνη σ αυτή τη σκηνούλα με τι τέλειο ρούχο )

Νόρα-Δάφνη:αυτές είναι οοι θεάρες ... το απόλυτο δίδυμο.... η απόλυτη κοριοτσοπαρέα...πες τα Δαφνούλα πες τα ... ο Λουκάς θέλει να της δώσει το όνομα του...πόσο μου αρέσει όταν η Νόρα γέλά <<συγνωμη παντρεύομαι και δεν το 3έρω>> lmao

Λουκάς-Ερριέτα:δένουν πάρα πολύ σαν αδελφάκια....και μου άρεσε που η Ερριέτα του μίλησε για τον Στέφανο

Λουκάς-Νικόλας-Ηλίας: τι γλυκός που είναι ο κος Ηλίας ...που τους έχει σαν παιδιά του.... Μου άρεσαν αυτά που είπε ο Λουκάς είχε επειχηρήματα

Νόρα-Μελίτα: Μου άρεσε που η Νόρα όλο την ψιλοδούλευε lmao ΄΄η χαρά του γραφείου΄΄ lmao και δεν της έδινε ακριβώς συμβουλές τις ε3ηγούσε τι παει να πει καπάτσα Wink

και άλλο ένα ασχτάκι..... Νταιζουλίννι και Χρήστος γατόνια..... ρε παιδιά η Νταίζη έχει πολύ σταθερό χαίρι... Razz


Ψηφίζω Πολύ Καλό για αυτά που προείπα....ελπίζω να δω περισσότερς ΛουκαΝορικές σκηνές

ΘΕΛΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΑΚΙΑ
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΟΡΑ
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από marakii Τρι Ιαν 11, 2011 11:18 pm

verile_mistika έγραψε:Ενταξει σημερα τσαντιστικα υπερβολικα ..

Απο εναν ανθρωπο που ειναι ο αγαπημενη μου(για την Νορα) δεν περιμενα τετοια σταση ενταξειι να δικαιολογησω μια μικρη υπερασπιση για την φιλη της αλλα εδω την εθαψες την γυναικα
Κριμα κριμα ..απογοητευτηκα..

Ερι inlove

Το πρωτο μου χαλασε το ενδιαφερον για ολο το υπολοιπο


Αν εννοείς πως η Νόρα έθαψε την Εύα εγώ δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο...απλώς είπε στην Μελίτα να προσέχει πως συμπεριφέρεται με το Στέφανο γιατί θα τον χάσει από καμιά καπάτσα...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 11, 2011 11:20 pm

Καλέ katie007 τι λές? Ευπρόσδεκτοι οι γράφοντες και οι αναγνώστες ειδικά όσοι έχουν παντα έναν καλό λόγο :)

Και ελπίζουμε να μας αναλύσεις τη σκέψη σου όποτε θέλεις!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Ιαν 11, 2011 11:25 pm

Σημερα λατρεψα Στεφανο!!!! Το ποσο ευχαριστηθηκα την συμπεριφορα του απεναντι στην μουχριτσα δεν λεγετε....ε,μα ο ανθρωπος κινδυνευει να μπει φυλακη...τον κατηγορουν για την απαγωγη του γιου του και αυτη μου θελει γλυκες κ σφουγγαρισματα ΕΛΕΟΣΣΣ...ποσο γαιδουρα πια?
Κατα τα αλλα ειδαμε ενα λαγονικο (Νταιζη) να κυνηγαει ενα βοδι (Μπελλος) και ο Πονηρος κ αδισταχτος Μπελλος χαχαχα να μην εχει παρει χαμπαρι τιποτα ....η απαγωγες τον μαραναν..
Ειδαμε 1 λεπτακι τον Λουκα με την Νορα και πολυ μας ειναι μην καλομαθαινουμε ..μια γευση απο Ευα ...μια ακομη απο Δαφνη Νικολα και πολυ μας ητανε....γιατι ειχαμε να ασχοληθουμε με της μπεκρους την κατινοζηλια cake
...και τον μαφιοζο Μπελλο lmao lmao
Λαυτρεψα Ρουσσο και το ποσο ομορφα μιλαγε στην Αμαλια...
Σημερα Ψηφισα πολυ καλο γιατι ο Στεφανος Ξυπνησε και ειδε τι ειναι η Μελιτα !

Υγ. Ερι -Στεφανος ειναι τελειο ζευγαρι...
Η Εριεττα ξερει πως να ηρεμει εναν αντρα..
Η Μπεκρου ξερει πως να σφουγγαριζει !!!!
ΥΓ2 ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!! .
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Ιαν 11, 2011 11:43 pm

Καλησπέρα! Το πόσο χαίρομαι που πήγα για καφέ κατά τη διάρκεια των μυστικών και όχι αργότερα δε λέγεται!

Λίγες οι σκηνές που μου άρεσαν η μία από αυτές ήταν του Πέτρου και της Αμαλίας. Είναι τόσο γλυκό να ακούς αυτά τα λόγια μετά από τόσα χρόνια γάμου και να τα εννοεί ειδικότερα που όλο και σπανιότερα τα ζευγάρια γερνάνε μαζί.... (Ναι δεν πιστεύω ότι θα χωρίσουν!)

Η άλλη σκηνή που μου άρεσε ήταν η "μπρουτίλα" του Στέφανου! Έτσι έτσι τρίξε λίγο τα δοντάκια!!!! ;D Κοίτα την στα μάτια πιασ' της τα χέρια και πες της αργά και δυνατά "Δεν είσαι εσύ μόνο στον πλανήτη γη, υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που έχουν προβλήματα"!

Μερικές κακίες ακόμα:

-Μελίτα μου το πτυχίο σου από που το πήρες;;; Γιατί οι δημοσιες σχέσεις και γενικότερα η επικοινωνία δε σου βγαίνει!.. Καθόλου....!!!

-Βρε Λαγωνικούλι Κ-9 χαραμίζεσαι στη νύχτα άλλαξε επαγγελματική κατεύθυνση... γιατί ακόμα μια σκύλα στην Ελληνική Αστυνομία είναι χρήσιμη! Να μη χαραμιστεί το ταλέντο για αυτό το λέω!!! lmao
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Ιαν 11, 2011 11:50 pm

marakii έγραψε:
verile_mistika έγραψε:Ενταξει σημερα τσαντιστικα υπερβολικα ..

Απο εναν ανθρωπο που ειναι ο αγαπημενη μου(για την Νορα) δεν περιμενα τετοια σταση ενταξειι να δικαιολογησω μια μικρη υπερασπιση για την φιλη της αλλα εδω την εθαψες την γυναικα
Κριμα κριμα ..απογοητευτηκα..

Ερι inlove

Το πρωτο μου χαλασε το ενδιαφερον για ολο το υπολοιπο


Αν εννοείς πως η Νόρα έθαψε την Εύα εγώ δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο...απλώς είπε στην Μελίτα να προσέχει πως συμπεριφέρεται με το Στέφανο γιατί θα τον χάσει από καμιά καπάτσα...

Η Νορα εκφραστηκε με εναν ιδιαιτερα κατινιστικο τροπο για την Εριεττα που εντελως παρεπιπτοντως ειναι και αδερφη του Λουκα.Παρουσιασε στην Μελιτα μια Εριεττα κατινα και αυτο με ενοχλησε και εμενα παρα πολυ.Δηλαδη αυτη την γνωμη εχει για την αδερφη του αντρα της;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011

Δημοσίευση από sarita Τρι Ιαν 11, 2011 11:50 pm

FieryRed έγραψε:

-Βρε Λαγωνικούλι Κ-9 χαραμίζεσαι στη νύχτα άλλαξε επαγγελματική κατεύθυνση... γιατί ακόμα μια σκύλα στην Ελληνική Αστυνομία είναι χρήσιμη! Να μη χαραμιστεί το ταλέντο για αυτό το λέω!!! Επεισόδιο 480 - Ημερομηνία 11-01-2011 - Σελίδα 2 191984

σε προσκυνω δεν υπαρχει αυτο το σχολιο μου βγηκε το νερο απο τη μυτη!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης