Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap28%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 19 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από ellie Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:32 pm

Καλα μονο και μονο απο τα αυριανα που ειδα εχω να δηλωσω:
-Θελω και εγω σοροπιαστο, που θα βρω εδω,στα ξενα???(παλι ακυρες σκηνες ελεος)
-Η Δαφνη επιμενει για γαμο
-Ο γοης κοιταει τον τοιχο και οι γυναικες που στιγματισε το παραθυρο....Τι καημος και τουτος με τα κουφωματα??
-Η Νταιζη παλι λεει ακυρα στην μανα της... imarton για ολα...

Στα σημερινα. Η Νταιζη δακρυσε στο τελος λογω της συγκινησης που εχει πλεον τον Μπελο στο χερι??Η εκανε κρυο και δακρυσε η ηθοποιος??

Η Μελιτα ποσο δραμα και μιρλα ποια??Εχει και ενα οριο ειλικρινα....

Ο Σταυρου ακομη και μονος του εκπληκτικος. Οτι ρολο και να χει αυτος ο ανθρωπος...

Γελασα τρελα με τις μεθοδους της αστυνομιας και την ψυχολογια του κατηγορουμενου... xoxo xoxo Πολυ CSI βλεπουν, που εφυγε ο Παναγιωτης για να μεινει μονος του ο Στεφανος να αγχωθει.Σιγα που θα το σκεφτονταν αυτο στην ΕΛ.ΑΣ.

Ο Χρηστος σημερα ηταν υπερβολικα huhu Faint Κουκλος με τα Λουκανορακια...Ισχυει παντως αυτο που αναφερθηκε για την Νορα, οτι συνεχεια λεει οτι εγκυμονει.Κατι πηρε το αυτι μας

Η Ευα με τον Λουκα τελειοι απλα...Και η Μαριλια στην σκηνη της δεν νομιζω οτι επρεπε να τα χωσει στην Ευα γιατι δεν εφταιγε, αλλα πιστευω και ελπιζω οτι θα το γυρισουν με αντιστροφη σκηνη, που θα εχει ηρεμησει η Μαριλια.

Με αυτα και με αυτα εγω να πω για τον Μπελλο οτι αδυνατω να πιστεψω οτι ειναι ο ιδιος με τον περσινο. Και το ιδιο ΚΑΙ για την Νταιζη παιδια, στην αρχη της περσινης σεζον.
Ειναι ο Μπελλος -Τελος εγκεφαλος ελεος δηλαδη, που μασαγε οτι μ****** του ελεγε η Νορα και νομιζε οτι πηγαιναν για γαμο που τωρα σκοτωνει εν ψυχρω?
Ειναι η Νταιζη εκεινη που οργανωνε στην μικροκατινιες με φωτογραφιες για να χωρισει Νορα Λουκα, που ετρεχε πισω απο τον Λουκα στην αμνησια και που του εφαγε ενα σπιτι για το παιδι???Αδυνατω απλα....Και τωρα εχουν γινει ξαφνικα τα καλυτερα μυαλα slap
ΥΓ οσο για το μαντηλι του Μπελλου το μονο που μπορω να σκεφτω ειλικρινα ειναι οτι φοβοταν μην τον παρακολουθουσε η αστυνομια-τον νεκρο πλεον- και ετσι να μην τον αναγνωρισουν. Ειλικρινα το μονο τραβηγμενο που μπορω να σκεφτω!
Μετριο και πολυ του ειναι, και επειδη η σκηνη Ευας Λουκα ηταν προς το τελος.
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Άλλο νευριάζω που δεν μου κάθονται οι μικροεκβιασμοί μου και άλλο οργανώνω ολόκληρη επιχείρηση! Ο Κυριάκος είναι μικροαπατεώνας τον Μπέλο δεν πάνε να τον παρουσιάσουν έτσι! Δεν είναι τυχαίο που κανείς σχεδόν δεν πείθεται. Καταλαβαίνω ότι θέλεις να είναι κακός για να βγει λάδι ο Στέφανος αλλα ακόμα και τώρα τον βάζουν να κάνει γελοιότητες. Και ο Καλαθάς δεν είναι Σταύρου να τα βγάλει πέρα. Είναι γελοίο όλο αυτό, πόσο μάλλον το να τον συγκρίνουμε με τον Κυριάκο!!! Αν ήταν έξυπνος μόνο φτωχός και έγκλειστος δεν θα ήταν πιστεψέ με..

Δυστυχώς μου αποδίδεις λάθος αιτιάσεις, και χωρις λόγο. Ο Στέφανος δεν έχει καμμιά δουλειά εδώ, δεν είναι ένοχος, και δεν χρειάζεται να πεί κανείς κάτι παραπάνω γι'αυτό....
Είπα οτι και ο Κυριάκος που ήταν επίσης βλάκας, ήταν δολοφόνος και εκβιαστής. Τώρα ο Μπέλλος μιά χαρά στέκει σαν "κακός" που φαινόταν άλλο απ'ό,τι ήταν, δεν χρειάζεται να είναι master mind κανείς για να οργανώσει απαγωγές , υπάρχουν οι μπράβοι και οι συμμορίες γι'αυτή τη δουλειά.... Τώρα αν εσύ δεν θέλεις το Μπέλλο για τον κακό της υπόθεσης, και θέλεις το Στέφανο, τι να σου πώ? Κανένα πρόβλημα για μένα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:35 pm

Λοιπόν, εχω πάρα πολύ καιρό να γράψω και αυτό ως ένδειξη διαμαρτυρίας για την κακομεταχείριση του χαρακτήρα του Χρήστου απο τους σεναριογράφους.

Σήμερα όμως δεν γινόταν να μην εκφραστώ μετά απο τις σκηνάρες του αγαπημένου μας Χρήστου!

Η σκηνή με την Εριέττα κύλησε πολύ ωραία και φυσικά, αν και ήταν πολύ μικρή (για ακόμη μια φορά, μην ξεχνιόμαστε..), ωραία χημεία, σαν να παίζουν συχνά μαζί.

Μου άρεσε πολύ που επιτέλους τον είδαμε να τα παίρνει και λίγο με τη Νταίζη (σήμερα όπως και χτές) γιατί πολύ χαλβά μας τον δειχνουν τελευταία. Ένας κούκλος και πάλι, μου θύμησε τις παλιές καλές σκηνές του που την έφτυνε χωρις δεύτερη κουβέντα.

Το καλύτερο βέβαια ήταν η σκηνή με Νόρα - Λουκά όπου ο Χρήστος τους έβαλε τα γυαλιά, τόσο εκφραστικός και φυσικός, διατηρούσε το δικό του στύλ και τη δική του ενέργεια, και σε έκανε να νιώθεις την ανησυχία του. η Νόρα και ο Λουκάς σαν απλά να συμμετείχαν.
Το συμπέρασμα λοιπόν είναι οτι μετά απο τόσο καιρό γράψανε μια σκηνή στο Χρήστο και αυτός έδειξε πολύ απλά ποιός είναι πρωταγωνιστής και πως με τόση φυσικότητα μπορεί και επιβάλλεται.

Αγαπητοί συγγραφείς, επι της ουσίας, έχουμε πλέον καταλάβει οτι δεν γράφετε τίποτα σπουδαίο για το Χρήστο, απλα του πετάτε μερικές λέξεις χωρίς ουσία. Παρόλαυτά με το τεράστιο ταλέντο του ο Περικλής καταφέρνει και αξιοποιεί το όποιο κείμενο και το μετατρέπει σε μοναδική ερμηνεία συνεισφέροντας έτσι πολύ σημαντικά στη σειρά, μια που ο ρόλος του πλεον δεν υπάρχει.

Ενα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στον Περικλή που υπάρχει στη σειρά και μας χαρίζει αυτές τις όμορφες στιγμές. Ελπίζουμε να μην συνεχίσετε να μας τον στερείτε.

Περικλή είμαστε εδώ και σε στηρίζουμε γιατί αξίζεις πολλά!!!!

Aria

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:36 pm

[quote="ellie"]

Ο Σταυρου ακομη και μονος του εκπληκτικος. Οτι ρολο και να χει αυτος ο ανθρωπος...

΄Αμα έχεις ταλέντο, τα καταφέρνεις παντού. Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:37 pm

JESSIE έγραψε:

Δυστυχώς μου αποδίδεις λάθος αιτιάσεις, και χωρις λόγο. Ο Στέφανος δεν έχει καμμιά δουλειά εδώ, δεν είναι ένοχος, και δεν χρειάζεται να πεί κανείς κάτι παραπάνω γι'αυτό....
Είπα οτι και ο Κυριάκος που ήταν επίσης βλάκας, ήταν δολοφόνος και εκβιαστής. Τώρα ο Μπέλλος μιά χαρά στέκει σαν "κακός" που φαινόταν άλλο απ'ό,τι ήταν, δεν χρειάζεται να είναι master mind κανείς για να οργανώσει απαγωγές , υπάρχουν οι μπράβοι και οι συμμορίες γι'αυτή τη δουλειά.... Τώρα αν εσύ δεν θέλεις το Μπέλλο για τον κακό της υπόθεσης, και θέλεις το Στέφανο, τι να σου πώ? Κανένα πρόβλημα για μένα....

- Καλά, ας μην παίρνουμε και όρκο οτι δεν έχει καμιά δουλειά... ακόμα!

- Mastermind δεν χρειάζεται να είσαι για να τα οργανώσεις, αλλα για να τα φορτώσεις σε κάποιον άλλον με αδιάσειστα στοιχεία, ναι , θα πρέπει να είσαι...

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:41 pm

O Στέφανος θα είχε
1) μεγαλύτερο ενδιαφέρον να είναι ο κακός
2) περισσότερη αληθοφάνεια να είναι ο κακός
3) περισσότερη λογική να είναι ο κακός μια και είναι μεγαλύτερος ο ρόλος του από του κοσμπάρσου Μπέλου

Αυτό δεν έχει να κάνει όμως με το ότι ο Μπέλος είναι πλήρης αποτυχία!!! Τα ποστ λίγο να διαβάσεις σεις 6 αυτές σελίδες αλλα και σε προηγούμενους σχολιασμούς θα καταλάβεις τι εννοώ!

Αν ήθελαν να φέρουν κάποιον άσχετο για να βγει ο Στέφανος καλός τώρα που μας τελείωσε ο Μάνος έκαναν κακή επιλογή απλώς. Και εκτός από κακή επιλογή δεν του έδωσαν και σωστό ρόλο του άνθρωπΑ να μπορεί να αποδώσει με τις δυνατότητές του!

Όσο για τον Κυριάκο σου ξαναείπα τράβηξε όπλο πάνω στα νεύρα του δεν είδαμε να κάνει μεγαλοκομπίνες πάντα ένας μικροαπατεωνίσκος ήταν! Συγκίνεις μεγέθη ασύγκριτα!!!

Και όταν λέω να βγει λάδι ο Στέφανος ΔΕΝ εννοώ για την απαγωγή. Μιλώ καθαρά για τον Αποστόλη και τα λοιπά θέματα που το αθώο παιδί πάντα μάθαινε τα κακά μαντάτα εκ των υστέρων όπως υποστηρίζεις εεεε και τι να κάνει τσέπωνε τα λεφτά και το μουγκωνε το κακόμοιρο!

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:43 pm

Συγνώμη, θα συνεχίσει για πολύ ακόμη αυτή η αντιπαράθεση???? Για μένα ο Μπέλλος μιά χαρά μπορεί να είναι ο απαγωγέας, όπως είπε και η Fantina, και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχω δικαίωμα να σκέφτομαι όπως σκέφτομαι, και πρέπει να παραδεχτώ οτι έχω άδικο στη γνώμη μου??
Για το ρόλο του Στέφανου δεν έχω σκοπό να σχολιάσω, ο καθένας κρίνει και πιστεύει ο,τι θέλει, εγώ έχω τη γνώμη μου και δεν με αφορούν οι γνώμες άλλων....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:45 pm

Εγώ γιατί πρέπει να το αποδεχτώ και να σταματήσω? Άλλωστε εκθέτω τα επιχειρήματά μου..

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:52 pm

Κι εγώ εκθέτω τα δικά μου επιχειρήματα, αλλά στο τέλος θα μας τελειώσουν κι αυτά, και θα επαναλαμβανόμαστε!
Νομίζω οτι δεν είναι κακό να υπάρχουν και άλλες γνώμες στο φόρουμ εκτός των γνωστών, κι αν κάνουμε και γκάλοπ στους δρόμους θα ακούσουμε και πολλές ακόμη γνώμες , γιατί δεν γίνεται όλοι να πιστεύουν το ίδιο με όλους. Δεν υπάρχει κάποιο "θεώρημα" που να αποδεικνύει με ατράνταχτο τρόπο ποιός έχει δίκιο και ποιός άδικο.... Εγω λοιπον διατηρώ το δικαίωμα να εμμείνω στην άποψή μου και σύ στη δική σου, δεν χρειάζονται περισσότερα επιχειρήματα για την έκφραση μιάς απλής γνώμης....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:54 pm

JESSIE έγραψε:Συγνώμη, θα συνεχίσει για πολύ ακόμη αυτή η αντιπαράθεση???? Για μένα ο Μπέλλος μιά χαρά μπορεί να είναι ο απαγωγέας, όπως είπε και η Fantina, και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχω δικαίωμα να σκέφτομαι όπως σκέφτομαι, και πρέπει να παραδεχτώ οτι έχω άδικο στη γνώμη μου??
Για το ρόλο του Στέφανου δεν έχω σκοπό να σχολιάσω, ο καθένας κρίνει και πιστεύει ο,τι θέλει, εγώ έχω τη γνώμη μου και δεν με αφορούν οι γνώμες άλλων....

Ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ό,τι θέλει και να υπερασπίζει τη γνώμη του.
Εμένα δεν με πείθει ο Μπέλος, γιατί δεν μπορεί να με πείσει ο Στέλιος Καλαθάς, δεν του βγαίνει, δεν το έχει, βγαίνει φαιδρός στην τελική.

Ο Στέφανος από την άλλη, κοντεύει να γίνει ο λαπάς από καταβολής Καθημερινών Σειρών. Θα ξαναπώ ότι άν δεν ήταν ο Αλέξανδρος Σταύρου, θα είχαμε γελάσει πολύ και με αυτόν το χαρακτήρα. Τώρα αρκούμαστε να συμπονάμε τον ταλαντούχο!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιαν 13, 2011 11:57 pm

JESSIE έγραψε:Κι εγώ εκθέτω τα δικά μου επιχειρήματα, αλλά στο τέλος θα μας τελειώσουν κι αυτά, και θα επαναλαμβανόμαστε!
Νομίζω οτι δεν είναι κακό να υπάρχουν και άλλες γνώμες στο φόρουμ εκτός των γνωστών, κι αν κάνουμε και γκάλοπ στους δρόμους θα ακούσουμε και πολλές ακόμη γνώμες , γιατί δεν γίνεται όλοι να πιστεύουν το ίδιο με όλους. Δεν υπάρχει κάποιο "θεώρημα" που να αποδεικνύει με ατράνταχτο τρόπο ποιός έχει δίκιο και ποιός άδικο.... Εγω λοιπον διατηρώ το δικαίωμα να εμμείνω στην άποψή μου και σύ στη δική σου, δεν χρειάζονται περισσότερα επιχειρήματα για την έκφραση μιάς απλής γνώμης....

- Δεν νομίζω οτι σου απαγόρευσε κανείς να προβάλλεις τα επιχειρήματα σου. Αλλα όπως μπορείς εσύ να το κάνεις, έτσι μπορεί και κάποιος να τα καταρίψει ή να αντιπαραθέσει τα δικά του.

- Φυσικά και δεν είναι κακό να υπάρχουν άλλες γνώμες. Το πρόβλημα όμως ποιο είναι? Που διαφωνούμε με την δική σου?

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:07 am

Ναί, Βάσω, ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα, οτι διαφωνείτε με όποια γνώμη και αν εκφράσω, όταν εδώ μέσα γράφονται πολλά και διάφορα, και κανείς δεν ασχολείται για να "προβάλλει" και εκεί τα επιχειρήματά του ....
Μπήκα στο φόρουμ με καλές προθέσεις, και βρίσκομαι ξαφνικά να πρέπει να απολογούμαι για ο,τι δήποτε πώ. Στο κάτω κάτω, έχω διευκρινήσει ότι μιλάω μόνο για τον εαυτό μου και την προσωπική μου γνώμη , δεν "καθοδηγώ" κανένα για να σκέφτεται όπως εγώ, ούτε παρασύρω κανένα σε λάθος εκτιμήσεις της σειράς. Σχολιάζω, όπως σχολιάζουν όλοι, με ήρεμο τρόπο και χωρις προκλήσεις, οπότε βρίσκω αδικαιολόγητη όλη αυτή την πολεμική. Αν δεν υπάρχει πολεμική, γράψτε λάθος, εμένα πάντως έτσι μου φαίνεται, και απ'ό,τι είπαμε πρόσφατα γιά το Μπέλλο, ό,τι φαίνεται, αυτό πρέπει και να είναι.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:09 am

Το μονο που θα σχολιασω για το σημερινο επεισοδιο ειναι
Μου αρεσε πολυ Λουκας-Ευα!!
Γελασα τρελλα με την Αμαλια που σκουπιζε τα δακρυα της μπεκρους lmao lmao Μονο βρε Αμαλια μου βιαζοσουν να τα σκουπισεις κ δεν προλαβαιναν να βγουν lmao lmao
Εριεττα Θεα...παλευει για τον αντρα που αγαπαει κ χωρις να περιμενει ανταλλαγμα ))
Η Ευα παλευει για τον πατερα του παιδιου της
Και η μπεκρου κλαιει lmao λεμε τωρα...την αδικη ζωη που δεν την αφηνει να σφουγγαριζει καθε βραδυ Fskl για τον Στεφανο που θα φαει ισοβια καρφακι δεν μας καιγεται...Αν δεν ειναι αυτο απολυτος ερωτας τοτε τι ειναι? lmao lmao
Ο Χρηστος πολυ ωραιος σημερα ειδικα στο γραφειο της Νορας ηταν inlove
Ο Μπελλος ειναι χαπατο ΤΕΛΟΣ lmao μονο αυτος θα σκοτωνε χωρις να παρει πισω τα λεφτα Fskl Fskl
Μετριο απο εμενα για Ξυλα-Πετρακη!!!

ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗς ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!!
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΜΟ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΤΑΙ!!!!
ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΜΑΝΟΟΟΟ!!!!! ΕΦΥΓΕΣ Κ ΗΡΘΕ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ!!!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:15 am

JESSIE έγραψε:Ναί, Βάσω, ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα, οτι διαφωνείτε με όποια γνώμη και αν εκφράσω, όταν εδώ μέσα γράφονται πολλά και διάφορα, και κανείς δεν ασχολείται για να "προβάλλει" και εκεί τα επιχειρήματά του ....
Μπήκα στο φόρουμ με καλές προθέσεις, και βρίσκομαι ξαφνικά να πρέπει να απολογούμαι για ο,τι δήποτε πώ. Στο κάτω κάτω, έχω διευκρινήσει ότι μιλάω μόνο για τον εαυτό μου και την προσωπική μου γνώμη , δεν "καθοδηγώ" κανένα για να σκέφτεται όπως εγώ, ούτε παρασύρω κανένα σε λάθος εκτιμήσεις της σειράς. Σχολιάζω, όπως σχολιάζουν όλοι, με ήρεμο τρόπο και χωρις προκλήσεις, οπότε βρίσκω αδικαιολόγητη όλη αυτή την πολεμική. Αν δεν υπάρχει πολεμική, γράψτε λάθος, εμένα πάντως έτσι μου φαίνεται, και απ'ό,τι είπαμε πρόσφατα γιά το Μπέλλο, ό,τι φαίνεται, αυτό πρέπει και να είναι.....

Δηλαδή δεν έχουμε το δικαίωμα να διαφωνήσουμε ή να εκφέρουμε γνώμη διαφορετική απο την δική σου?
Να συμφωνούμε δηλαδή μαζί σου για να μην υπάρχει πρόβλημα?
Δικαίωμα μου είναι να αντιπαραθέσω την γνώμη μου, δικαίωμα σου επίσης να μου απαντήσεις ή να με αγνοήσεις.

Προσωπικά έχω διαφωνήσει με πολλών τα λεγόμενα κατα καιρούς, δεν καταλαβαίνω γιατί εσύ πρέπει να είσαι η εξαίρεση.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:19 am

Εχεις γράψει πολλές φορές πράγματα με τα οποία διαφωνώ, αλλά δεν κάθομαι να αναλύσω κάθε σου πόστ για να σου πώ πόσο άδικο έχεις! Αυτό συμβαίνει όμως με τα δικά μου πόστ κι από ένα σημείο κι έπειτα αυτό είναι υπερβολή.
Αν δεν το καταλαβαίνεις, λυπάμαι πολύ, πολύ απλά δεν θα γράφω σχολιασμούς, και θα λήξει το θέμα.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:23 am

Ότι πρέπει να απολογούμαι που απαντάω κιόλας δεν το περίμενα... Συγνώμη αλλά δεν θα απολογηθώ. Νόμιζα ότι συμμετείχα σε δημόσια ΣΥΖΗΤΗΣΗ.

Καληνύχτα εδεμοφανάκια μου!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:24 am

JESSIE έγραψε:Εχεις γράψει πολλές φορές πράγματα με τα οποία διαφωνώ, αλλά δεν κάθομαι να αναλύσω κάθε σου πόστ για να σου πώ πόσο άδικο έχεις! Αυτό συμβαίνει όμως με τα δικά μου πόστ κι από ένα σημείο κι έπειτα αυτό είναι υπερβολή.
Αν δεν το καταλαβαίνεις, λυπάμαι πολύ, πολύ απλά δεν θα γράφω σχολιασμούς, και θα λήξει το θέμα.....

Δικαίωμα σου και επιλογή σου είναι να μην σχολιάζεις τα λεγόμενα μου. Επειδή το κάνεις εσύ έχεις την απαίτηση να το κάνω και εγω?

Αν θεωρείς οτι ο μόνος τρόπος που μπορείς να σχολιάζεις είναι να σε αγνοούμε, τότε οκ, απο μένα τουλάχιστον θα αγνοούνται τα ποστ σου.

Καλή καρδιά Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 630559

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:29 am

Εγω δηλαδή γιατί πρεπει να απολογηθω που έχω μιά γνώμη και την εκθέτω εγγράφως? Γιατί πρέπει να γίνω δικηγόρος και να εκθέτω επιχειρήματα επ'άπειρον, για να δικαιολογήσω κάτι που είναι απλά η γνώμη μου? Νομίζω οτι κι εδώ, όπως παντού, το μέτρο έχει τη μεγαλύτερη αξία.

Καληνύχτα κι από μένα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από dwra Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:58 am

Αλλο ενα αθλιο επεισόδιο είδανε και σήμερα τα ματάκια μας, κατά τη δική μου άποψη πάντα. Αν και δεν το ειδα ολο το επεισόδιο μέχρι το τέλος η μοναδική σκηνή που αξιζε ειναι Ευα-Λουκάς. Η πραγματική φιλία σε ολο της το μεγαλείο

Δυστυχώς δεν εχω να πω κατι αλλο... Απο μένα ψήφισα άθλιο
dwra
dwra

Θηλυκό Τόπος : Στη σκέψη σου.....

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:09 am

Ti να πω για το σημερινο?
Μια τρυπα στο κενο
Κι εκει που η Ευα στον Λουκα
Φωναζει «ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩΩ» maaaad
Πεταγεται απο το πουθενα
Η μπουκλα σαν το χαρο affraid
Θεε μου τον συνελαβαν
Θεε μου τι θα κανω?
Θεε μου πως τον αγαπω
Για εκεινον θα πεθανω
Κι ολοι διπλα της τρεξανε
Γιναν μια Σουηδια
Χ*εσανε την ξανθια μαμα
Χριστε μου τι αηδια... vomit
Αθωος ειναι ο Στεφανος
Φωναζε η κουνιαδουλα
Α ρε Λουκακο τι τραβας
Να ακους την αδερφουλα.
Βαρεθηκα να κλαιγονται
Ολες για τον μουσατο
Αν συνεχισει ετσι η σειρα
Θα φτασει εις τον πατο
Μια παρεα ειχαμε
Καποτε τη θυμαστε?
Και τωρα πως καταντησε
Δειτε την και θαυμαστε...
Η Νορα ειναι εγκυος
Μα για τους αλλους τρεχει
Ο ερμος Λουκανορικος
Δε ξερω πως αντεχει
Απο την μια εχουμε
Την κλαιουσα Μελιτα
Αχ δε μπορω με ζαλισε..
Φερτε μου μια αμιτα..xaxa
Κι απο την αλλη ανεχομαι
Την Νταιζη την οχια
Αχ Μπελλο πυροβολα την
Και πες της αντε γεια..
Κι επειτα σου ευχομαι
Να ερθει και η σειρα σου
Κι αμεσως να εξαφανιστει
Η αφεντομουτσουνια σου
Τουλαχιστον απολαυσα
Χρηστο λουκα μαζι
Και η καρδια μου χτυπαγε
Τακ τακ σαν παλαβη
Μα ξαφνικα πεταγεται
Στης Νορας η Καρταλω
Και κοντεψα ολο το χυμο
απ’τη μυτη μου να βγαλω
Θεε μου τι θρασυτατη
Συγχισε το Νορακι
Νευροσπαστο θα γεννηθει
Τ’αμοιρο ψυχουλακι Aww
Λουκας και Ευα μοναχά
Αξιζε η σκηνη τους
Θελω και εγω να δω μαζι
Μ’αυτους τα dvd τους.
Τι βλεπουν τα ματακια μου
Ο Μπελλος με πιστολι? Confused?
Αστο καλο γελασαμε
Σημερα παλι ολοι....
lmao lmao lmao

Ψηφιζω ασχημο...
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από ellie Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:12 am

tzibirdika καταπληκτικος σχολιασμος!! : respect :

Εμ πηγαινει η καρια η Αντιγονη και συγχιζει το Νορακι...τσ τσ τσ Mmm

Η ριμα ειναι τελεια....Η αμιτα ειδικα gelio
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:14 am

tzibirdika έγραψε:Ti να πω για το σημερινο?
Μια τρυπα στο κενο
Φωναζει «ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩΩ»
Πεταγεται απο το πουθενα
Η μπουκλα σαν το χαρο
Θεε μου τον συνελαβαν
Θεε μου τι θα κανω?
Θεε μου πως τον αγαπω
Για εκεινον θα πεθανω
Γιναν μια Σουηδια
Χ*εσανε την ξανθια μαμα
Χριστε μου τι αηδια...
Αθωος ειναι ο Στεφανος
Φωναζε η κουνιαδουλα
Α ρε Λουκακο τι τραβας
Να ακους την αδερφουλα.
Βαρεθηκα να κλαιγονται
Ολες για τον μουσατο
Θα φτασει εις τον πατο
Μια παρεα ειχαμε
Καποτε τη θυμαστε?
Και τωρα πως καταντησε
Η Νορα ειναι εγκυος
Ο ερμος Λουκανορικος
Δε ξερω πως αντεχει
Απο την μια εχουμε
Την κλαιουσα Μελιτα
Αχ δε μπορω με ζαλισε..
Φερτε μου μια αμιτα..
Κι απο την αλλη ανεχομαι
Την Νταιζη την οχια
Αχ Μπελλο πυροβολα την
Και πες της αντε γεια..
Κι επειτα σου ευχομαι
Να ερθει και η σειρα σου
Κι αμεσως να εξαφανιστει
Η αφεντομουτσουνια σου
Τουλαχιστον απολαυσα
Χρηστο λουκα μαζι
Και η καρδια μου χτυπαγε
Τακ τακ σαν παλαβη
Μα ξαφνικα πεταγεται
Στης Νορας η Καρταλω
Και κοντεψα ολο το χυμο
απ’τη μυτη μου να βγαλω
Θεε μου τι θρασυτατη
Συγχισε το Νορακι
Νευροσπαστο θα γεννηθει
Τ’αμοιρο ψυχουλακι
Λουκας και Ευα μοναχά
Αξιζε η σκηνη τους
Θελω και εγω να δω μαζι
Μ’αυτους τα dvd τους.
Ο Μπελλος με πιστολι?
Αστο καλο γελασαμε
Σημερα παλι ολοι....

Ψηφιζω ασχημο...

Δεν υπάρχει αυτό που διαβάζω!!! Απλώς δεν υπάρχει και αυτό αλλα και εσύ !!!!!!

Είναι ΥΠΕΡ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ !!!

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556 Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 3 11556

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:16 am

Μια τρυπα στο κενο
Πεταγεται απο το πουθενα
Θεε μου τον συνελαβαν
Θεε μου τι θα κανω?
Θεε μου πως τον αγαπω
Για εκεινον θα πεθανω
Γιναν μια Σουηδια
Χ*εσανε την ξανθια μαμα
Αθωος ειναι ο Στεφανος
Φωναζε η κουνιαδουλα
Α ρε Λουκακο τι τραβας
Να ακους την αδερφουλα.
Βαρεθηκα να κλαιγονται
Ολες για τον μουσατο
Θα φτασει εις τον πατο
Μια παρεα ειχαμε
Καποτε τη θυμαστε?
Και τωρα πως καταντησε
Η Νορα ειναι εγκυος
Ο ερμος Λουκανορικος
Δε ξερω πως αντεχει
Απο την μια εχουμε
Την κλαιουσα Μελιτα
Αχ δε μπορω με ζαλισε..
Κι απο την αλλη ανεχομαι
Την Νταιζη την οχια
Αχ Μπελλο πυροβολα την
Και πες της αντε γεια..
Κι επειτα σου ευχομαι
Να ερθει και η σειρα σου
Κι αμεσως να εξαφανιστει
Η αφεντομουτσουνια σου
Τουλαχιστον απολαυσα
Χρηστο λουκα μαζι
Και η καρδια μου χτυπαγε
Τακ τακ σαν παλαβη
Μα ξαφνικα πεταγεται
Στης Νορας η Καρταλω
Και κοντεψα ολο το χυμο
απ’τη μυτη μου να βγαλω
Θεε μου τι θρασυτατη
Συγχισε το Νορακι
Νευροσπαστο θα γεννηθει
Τ’αμοιρο ψυχουλακι Aww
Λουκας και Ευα μοναχά
Αξιζε η σκηνη τους
Θελω και εγω να δω μαζι
Μ’αυτους τα dvd τους.
Αστο καλο γελασαμε
Σημερα παλι ολοι....
lmao lmao lmao

Ψηφιζω ασχημο...

Δεν εχω λογια oscar oscar : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:19 am

Σμα δεν έχω λόγια...... τι ήταν αυτό θεούλη μου????? (λέγε με και Σμα)!!!!
ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ σχολιασμός.....!!!!! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:27 am

Μια τρυπα στο κενο
Πεταγεται απο το πουθενα
Θεε μου τον συνελαβαν
Θεε μου τι θα κανω?
Θεε μου πως τον αγαπω
Για εκεινον θα πεθανω
Γιναν μια Σουηδια
Χ*εσανε την ξανθια μαμα
Αθωος ειναι ο Στεφανος
Φωναζε η κουνιαδουλα
Α ρε Λουκακο τι τραβας
Να ακους την αδερφουλα.
Βαρεθηκα να κλαιγονται
Ολες για τον μουσατο
Θα φτασει εις τον πατο
Μια παρεα ειχαμε
Καποτε τη θυμαστε?
Και τωρα πως καταντησε
Η Νορα ειναι εγκυος
Ο ερμος Λουκανορικος
Δε ξερω πως αντεχει
Απο την μια εχουμε
Την κλαιουσα Μελιτα
Αχ δε μπορω με ζαλισε..
Κι απο την αλλη ανεχομαι
Την Νταιζη την οχια
Αχ Μπελλο πυροβολα την
Και πες της αντε γεια..
Κι επειτα σου ευχομαι
Να ερθει και η σειρα σου
Κι αμεσως να εξαφανιστει
Η αφεντομουτσουνια σου
Τουλαχιστον απολαυσα
Χρηστο λουκα μαζι
Και η καρδια μου χτυπαγε
Τακ τακ σαν παλαβη
Μα ξαφνικα πεταγεται
Στης Νορας η Καρταλω
Και κοντεψα ολο το χυμο
απ’τη μυτη μου να βγαλω
Θεε μου τι θρασυτατη
Συγχισε το Νορακι
Νευροσπαστο θα γεννηθει
Τ’αμοιρο ψυχουλακι Aww
Λουκας και Ευα μοναχά
Αξιζε η σκηνη τους
Θελω και εγω να δω μαζι
Μ’αυτους τα dvd τους.
Αστο καλο γελασαμε
Σημερα παλι ολοι....
lmao lmao lmao

Ψηφιζω ασχημο...

lmao lmao lmao Ύπέροχος σχολιασμός, νάσαι καλά, μου έφτιαξες τη διάθεση. Τι να ευχηθώ τώρα εγώ, να βλέπουμε πιο συχνά τόσο άθλια επεισόδια για να έχουμε αφορμή για τέτοια εκπληκτικά σχόλια; Δεν ξέρω πόσο γελάσαμε με το Μπέλλο, αλλά με το ποιηματάκι σου εγώ έκανα καινούργιο συκώτι. Όλα τα παρακάτω δικά σου.
: respect : : respect : : respect : : respect : oscar oscar oscar oscar
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης