Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap28%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap16%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap31%Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 31% 
[ 19 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:37 am

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ.... hihi
Η αληθεια ειναι οτι οσο πιο μαπα το επεισοδιο τοσο πιο πολυ με εμπνεει...τωρα κακο ειναι αυτο? καλο? Δε ξερω.... Rolling Eyes sisi
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:44 am

Πρωτοτυπώντας ,ας προσθεσω κι εγώ ότι το μόνο που άξιζε ήταν η σκηνή Ευας και Λουκά inlove inlove
Κατά την οποία,με πέθανε ενα θεϊκό "πραγμα" με τα δόντια του ,που έκανε ο Πετράκης,προφανώς αυτοσχεδιάζοντας (όταν χαστουκιζόταν).. inlove
Δένουν απίστευτα οι δυο τους,γνωστό!
Κατά τ'αλλα είχαμε την γνωστή άκλαφτη και αδάκρυτη κλάψα της ηθοποιού - Μελίτας (τί σκουπίζει όλο το υπόλοιπο καστ από το μαγουλο της,ήθελα να 'ξερα),η οποία (Μελίτα,παντα) θυμήθηκε σήμερα το Μάνο! livani livani livani
..και τη ζωή ΤΗΣ και τον πόνο ΤΗΣ και γενικότερα τέτοια θέματα γενικού ενδιαφέροντος! livani
Υγ.Χάλια! livani
Υγ.Εχω πειστεί ότι ο Μπέλλος είναι όντως,,υπεύθυνος για όλα ως τώρα,(και για άλλα στην πορεία ..,καναν Αποστολή,καμιά Βερα,όλους αυτος ο αετός τους ξέκανε ,φανταζομαι),γεγονός που με κάνει να πιστευω ,ότι οι σεναριογράφοι έχουν χιούμορ.
Κακιστο χιούμορ.
Υγ.@Τzibirdika lmao lmao lmao
soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 2:31 am

katsaro ypotheto και Clarabelle με καλύψατε επί της ουσίας
και tzibirdika lmao lmao lmao
σκωταριά έφτιαξα, να 'σαι καλά κοπέλα μου!!!! : respect : : respect : : respect :

: thanks :

α, ναι, μέτριο από μένα.... pff
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 2:57 am

Συμφωνώ με την από πάνω μου tzibirdika lmao lmao lmao - με κορύφωση στο τέλος lmao lmao
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 12:18 pm

tzibirdika : respect : !!!!
Ο σχολιασμός - ποιηματάκι δεν υπάρχει!!!
Γέλασα αφάνταστα!! gelio gelio
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:18 pm

tzibirdika έγραψε:Ti να πω για το σημερινο?
Μια τρυπα στο κενο
Κι εκει που η Ευα στον Λουκα
Φωναζει «ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩΩ» maaaad
Πεταγεται απο το πουθενα
Η μπουκλα σαν το χαρο affraid
Θεε μου τον συνελαβαν
Θεε μου τι θα κανω?
Θεε μου πως τον αγαπω
Για εκεινον θα πεθανω
Κι ολοι διπλα της τρεξανε
Γιναν μια Σουηδια
Χ*εσανε την ξανθια μαμα
Χριστε μου τι αηδια... vomit
Αθωος ειναι ο Στεφανος
Φωναζε η κουνιαδουλα
Α ρε Λουκακο τι τραβας
Να ακους την αδερφουλα.
Βαρεθηκα να κλαιγονται
Ολες για τον μουσατο
Αν συνεχισει ετσι η σειρα
Θα φτασει εις τον πατο
Μια παρεα ειχαμε
Καποτε τη θυμαστε?
Και τωρα πως καταντησε
Δειτε την και θαυμαστε...
Η Νορα ειναι εγκυος
Μα για τους αλλους τρεχει
Ο ερμος Λουκανορικος
Δε ξερω πως αντεχει
Απο την μια εχουμε
Την κλαιουσα Μελιτα
Αχ δε μπορω με ζαλισε..
Φερτε μου μια αμιτα..xaxa
Κι απο την αλλη ανεχομαι
Την Νταιζη την οχια
Αχ Μπελλο πυροβολα την
Και πες της αντε γεια..
Κι επειτα σου ευχομαι
Να ερθει και η σειρα σου
Κι αμεσως να εξαφανιστει
Η αφεντομουτσουνια σου
Τουλαχιστον απολαυσα
Χρηστο λουκα μαζι
Και η καρδια μου χτυπαγε
Τακ τακ σαν παλαβη
Μα ξαφνικα πεταγεται
Στης Νορας η Καρταλω
Και κοντεψα ολο το χυμο
απ’τη μυτη μου να βγαλω
Θεε μου τι θρασυτατη
Συγχισε το Νορακι
Νευροσπαστο θα γεννηθει
Τ’αμοιρο ψυχουλακι Aww
Λουκας και Ευα μοναχά
Αξιζε η σκηνη τους
Θελω και εγω να δω μαζι
Μ’αυτους τα dvd τους.
Τι βλεπουν τα ματακια μου
Ο Μπελλος με πιστολι? Confused?
Αστο καλο γελασαμε
Σημερα παλι ολοι....
lmao lmao lmao

Ψηφιζω ασχημο...

Εχω μείνει speechless...
Είχαι ΘΕΑ!! : respect :
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από mary32 Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:38 pm

Τον λυπήθηκα τον Βασίλη (απαγωγέα).Κρίμα το παιδί.
Για δείτε αυτό.Ποιόν σας θυμίζει?
https://www.youtube.com/watch?v=i-5mUdofAMQ&feature=player_embedded#!

mary32
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 1:47 pm

"Θα καταρευσω.....

.... απο τη συγκινηση"

Συνελαβαν το Στεφανο -Μπου!-, λιγο νερο βρε παιδια καταρεω λεμε.... Η Ευα προσπαθει να το χωνεψει... Η Εριεττα δηλωνει υπερασπιση και η Μελιτα... η Μελιτα καταρεει!
Ο Στεφανος δεν ειπε κουβεντα στο κελι, δεν χρειαστηκε καταλαβαμε μια χαρα τι ηθελε να πει, τι ενιωθε! : respect :

.... απο την κουραση"

Πολυ περα-δωθε βρε παιδια πολυ κινητικοτητα.... Η Εριεττα πηγε στο Λουκα, μετα φωναξε το Χρηστο, ο Χρηστος πηγε στο γραφειο να παρει συμβουλες...Το τι τις χαρηκα τις συμβουλες! Μου αρεσαν πολυ οι τρεις τους! Love!
Η Μελιτα πηγε στον πατερα της να του πει να αναλαβει την υποθεση γιατι "ο Στεφανος χρειαζεται εναν καλο δικηγορο" οχι σοβαρα γιατι την κραταει ακομα η Νορα στο γραφειο! wall Μονο σε μενα φανηκε οτι η εκφραση της ηταν σαν να ειχε καταπιει κατι απιστευτα ξινο;;;
Η Αντιγονη πηγε στο Ρουσσο και εβγαλε ασπρη σημαια, για το γιο της ρε γ@μωτο, εφαγε πορτα και πηγε στη Νορα, ξανα πορτα... Σοβαρα περιμενε κατι διαφορετικο! Λατρεψα την ειρωνια της Νορας!

.... απο τα κλαμα"

Δε μπορω απο χθες με λιγμους κλαιω -το λι της Αμαλιας- Ζω ενα δραμα και δυο μη σου πω γιατι το ζω και για τη Μελιτα, γενικα το Στεφανο τον εχω ψιλογραμμενο, δεν θα τα βαψω και μαυρα δηλαδη που μπηκε φυλακη αλλα βρε κοπελια απο αυτο μεχρι εκει που ολοι κλαινε το Στεφανο εσυ να κλαις τη μοιρα σου παει πολυ! Μιλαμε ηθελα να χτυπησω το κεφαλι μου στην τηλεοραση! Η ζωη της καταστραφηκε και για ολα φταει ο μπαμπας, ο Μανος που την κερατωνε και ο κακος αστυνομικος που συνελαβε το Στεφανο, ολοι εχουν βαλθει να καταστρεψουν τη ζωη της Μελιτας... Μα καλα μου κανετε πλακα; Ερχεται στο καπακι η Αμαλια και δηλωνει πως το παιδι δεν εχει κανει λαθη... Καλε τι ειναι αυτο; Οχι δειτε λιγο καλυτερα... Φωτοστεφανο ειναι; Αγια η Μελιτα, για να μην πω Παπισσα! Fskl Δε μπορω αλλο.... Snif

....απο τα νευρα μου"

Στον αντιποδα της κλαιουσας ιτιας εχεις την Ευα για αλλη μια φορα να δεχεται πυρα επειδη ο Στεφανος μπηκε φυλακη... Η Ευα εκανε λαθος επιλογη πατεραδων, ενω τη Μελιτα οι ιδιοι -ολως τυχεως- πατεραδες βαλθηκαν να την καταστρεψουν... Στην Ευα δηλαδη χρεωνουμε τις επιλογες της ενω για τη Μελιτα φταιει η μοιρα; Συγγνωμη καταλαβαινω κατι λαθος, αν ειναι ετσι εξηγειστε μου σας παρακαλω γιατι πρεπει να κραξουμε την Ευα που ο Στεφανος βρεθηκε κατηγορουμενος την ιδια στιγμη που αγιοποιουμε την Μελιτα; Για να μην πω οτι η Μαριλια οτι θυμαται χαιρεται ή μαλλον οτι ξεχναει χαιρεται! Εσυ κοπελα μου δεν ελεγες στην Ευα να μη μεγαλωσει κι αλλο ενα παιδι χωρις πατερα, τωρα σου φταει η Ευα που επελεξε να παντρευτει το Στεφανο παρα τις επιφυλαξεις της;

... απο ευχαριστηση"

Αφου θα πας βρε Λουκα μου γιατι το παιδευεις... Μακραν η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου η σκηνη Ευας και Λουκα! Η ακυρη επιλογη ταινιων, τα μπατσακια, οι μπουρδες για να ξεχνιεται η Ευα και το καρε για μπιριμπα ολα τα λεφτα!!! Ολοκληρη τη σκηνη ειχα ενα χαμογελο μεχρι τ'αφτια!!! Love! inlove
"Οταν σωζεις μια ζωη εισαι υπευθυνος γι'αυτη" Ωραιαιαια ατακα απο τη Νορα ειδικα, αλλο πραμα... Στην αρχη χαμογελασα, στη συνεχεια δαγκωθηκα για να μη βαλω τις φωνες.... ;D

... απο το σοκ"

Συμφορουμιτσες λυπαμε δεν εχετε καθολου φαντασια.... Γιατι ο Μπελλος χρησιμοποιει μαντιλι; Γιατι παρα τα συκοφαντικα σας σχολια που τον θελουν ηλιθιο αυτος εχει μυαλο -ο Μπελλος ρε;- και υποψιαζεται οτι μπορει να παρακολουθουνται τα τηλεφωνα των απαγωγεων γι'αυτο αλιωνει τη φωνη του για να μην τον καταλαβει η αστυνομια Idea Βεβαια το γεγονος οτι επικοινωνει με τους απαγωγεις με τηλεφωνο γνωστο στην αστυνομια μας φερνει ξανα στην αρχικη μας υποθεση, ο Μπελλος ειναι οντως ηλιθιος! donti
Σκιαχτηκα καλε, ο Μπελλος πηγε να μαθει που ειναι τα λεφτα και σκοτωσε το μονο που κατα τον ιδιο μπορουσε να του πει, μεγαλο μυαλο... Γιατι η Νταιζαρα που επαθε σοκ με το φονο που εγινε μπροστα της... Ξερετε τωρα θα της μεινει ψυχολογικο και θα θελει πιο πολλα λεφτα!

.... απο τα γελια"

Σμα δεν υπαρχεις lmao lmao ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!! Το διαβαζω και το ξαναδιαβαζω, ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!! oscar Απιστευτος σχολιασμος!
Τι ψηφισα το επεισοδιο; Μισο καπου το ειχα σημειωσει, α οχι δεν το ψηφισα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 2:55 pm

Ευχαριστω πολυυυ!!!!!

Γιαννα επισης τελειος σχολιασμος!!! ))

ΥΣ--->Προς θεου μην καταρρευσεις affraid Σε θελουμε... Aww valen
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 4:06 pm

Γιάννα και Σμά... τα σέβη μου!!! : respect :

Επεισόδιο 482 - Ημερομηνία 12-01-2011 - Σελίδα 4 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 4:10 pm

Μετριο απο εμενα το επεισοδιο για 3 σκηνες.....

Αυτη στο Χαριτεϊκο με το χωσιμο της Μαριλιας και τα πλανα του Αγγελουκου! Matakia
Αυτη με Λουκονορακια και Χρηστο στο γραφειο! Thumbs up
Της Ευας και του Λουκα τελος!Πολυ γλυκια,και οπως παντα εδεσαν αψογα οι δυο τους! Love!

Κατα τ'αλλα Sleep και wall

Υ.Γ Σμα ο σχολιασμος-ποιηματακι με πεθανε! lmao Θεϊκο! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 5:22 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Θα σχολιάσω εκείνες που μου άρεσαν περισσότερο και αυτές που παρατήρησα κάποια πράγματα. Η σκηνή με την Νόρα και τον Λουκά μου ήταν στο γραφείο, ήταν πολύ ωραία. Μου αρέσει που φαίνεται το ενδιαφέρον τους για την Εύα. Η Εύα με τον Λευτέρη αν και μικρή σκηνή, πολύ όμορφη. Επίσης η σκηνή με τον Λουκά και την Εύα και αυτή πολύ καλή. Κατά τ'άλλα δεν είχε σκηνές με την Δάφνη και τον Νικόλα, τουλάχιστον όχι μεγάλες. Η σκηνή με την Νόρα και την Καρτάλαινα μου άρεσε πολύ, όπως και αυτή με τον Λουκά και την Εριέττα γιατί είχε ωραίες ερμηνείες. Πολύ ωραία και η σκηή με Νόρα, Λουκά και Χρήστο. Συνέλαβαν τον Στέφανο και η Μελίτα πήγε και από τον πατέρα της για να τον πει να αναλάβει την υπόθεση. Αυτό το κορίτσι, από την μία δουλεύει σε μία πολύ καλή δικηγόρο και από την άλλη πάει και ζητάει από τον πατέρα της να αναλάβει την υπόθεση. Και άντε να δεχτώ ότι το κάνει επειδή έχει γνωριμίες, αλλά από την μία του λέει τόσα πράγματα και από την άλλη πάει σε αυτόν να βοηθήσει τον Στέφανο.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης