Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 17 ]

Σύνολο Ψήφων : 66

Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 10:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Υγ. Αχ βρε δόλιε Ρούσσο μόνος σου έπαιζες. Ο άλλος μπήκε στη φυλακή και τουλάχιστον προσωρινά γλύτωσε. Σκέψου το είναι μια λύση κι αυτή.

Ναι, μπορεί με το στόμα να έλεγε είμαι αθώος, το βλέμμα του όμως έλεγε "αφήστε με εδώ μπας και γλιτώσω"
lmao
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 10:33 pm

Clarabelle έγραψε:

To σημερινό επεισόδιο διαδικαστικό. Σερνόταν οπότε απο μένα δυό σχολιάκια όλα κι όλα
Όχι,ρε Clarabelle queen Αν ξενερώσεις κι εσύ, χαθήκαμε!

Clarabelle έγραψε:
Η Μελίτα σίγουρα αγαπάει τον εαυτούλη της και τον αγαπάει πολύ αλλά είμαι σίγουρη οτι το Στέφανο δεν τον αγαπάει. Όταν ο άνθρωπός σου είναι σε τόσο δύσκολη θέση συμμαχείς και με το διάβολο προκειμένου να τον βοηθήσεις. Η Αντιγόνη χθες αυτό έκανε. Αντίθετα η Μελίτα βλέπει το ενδιαφέρον της Εριέττας που σημειωτέον είναι μια γυναίκα ισχυρή που ενδεχομένως και να μπορεί να βοηθήσει έστω και με τη μαρτυρία της και κλωτσάει. Δηλαδή να είναι ελεύθερος ο Στέφανος αλλά να είναι μαζί της διαφορετικά να πάει να πνιγεί.

Αχαχαχαχαχχαχαχα!Είναι αξιαγάπητη η άτιμη! Nyxia

Clarabelle έγραψε:
Η Νταίζη είναι μια γυναίκα πληγωμένη και νομίζω πρέπει να αρχίσουμε να εκδηλώνουμε τη συμπάθειά μας στο πρόσωπό της. Θα μείνει χωρίς τη μανούλα και χωρίς τον αδελφούλη της. Χωρίς οικογένεια. Πεντάρφανη. Δεν έχετε κλάψει ακόμη; Κλάψτε σας παρακαλώ με δάκρυα ή και άνευ όλα είναι αποδεκτά στα μυστικά. Ίσως έτσι γλυτώσουμε την εξιστόρηση της πονεμένης της ζωής. Θέλετε κι άλλο; Ο άντρας που ακούμπησε τη ζωή της πάνω του της προέκυψε φονιάς. Δεν της φτάνει η κατακραυγή του κόσμου για τη μάνα και τον αδελφό της έτυχε κι αυτό. Κλάψτε μήπως γλυτώσουμε. Κλάψτε.

Θα κλάψουμε χωρίς δάκρυα,γιατί τουλάχιστον δε δηλώνουμε ηθοποιοί!
Εγώ συγκεκριμένα,θα τρεμοπαίζω και πηγούνι,κάτι που έκανα με μεγάλη επιτυχια στα 5 μου!Εντάξει στα 10 το σταμάτησα,αλλά ήταν αντικειμενικά αποτελεσματική μέθοδος..(γελάγανε όλοι μαζί μου)! lmao

Clarabelle έγραψε:
Ο Λουκάς κι η Νόρα επέλεξαν να ενημερώσουν πρώτα την Εύα και το έκαναν στο γυμναστήριο. Να υποθέσω οτι επέλεξαν αυτό το χώρο για να γλυτώσουν απ τις παρεμβάσεις της γραμματέως; Μη σκάτε ρε παιδιά την έχει κάνει για το σπίτι η κιουρία που θα στεκόταν πάνω απ το τηλέφωνο.
lmao lmao lmao

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα εκτίμησα την ερμηνεία του Μπισμπίκη. Χωρίς λόγια μόνο με την έκφρασή του μου πέρασε φόβο στεναχώρια και ντροπή. Την ώρα που η Εύα μιλούσε για τις κακές της επιλογές στους άντρες, αυτό το σκύψιμο του κεφαλιού και το βλέμα του μου είπαν πολλά. Θα μου πείτε αυτονόητο αυτή είναι η δουλειά του ηθοποιού. Μη το λέτε στα μυστικά καθόλου αυτονόητο δεν είναι.
Αυτοσυνωστίζομαι,ασμένως! soutien
Υγ.Αλλάξτέ του αυτό το μακρυμάνικο παραυτα!Το αγόρι δέχεται συνεχή ενδυματολογικό πόλεμο soutien

Clarabelle έγραψε:
Κατέληξα πάντως σε ένα ασφαλές συμπέρασμα. Ο γάμος της Εύας με το Στέφανο ήταν χαμένη υπόθεση απ την αρχή. Σε δεκαπέντε χρόνια να το ξέρετε θα της τα χώνει ο Άγγελος. Θα της λέει ρε μάνα γιατί δεν στεκόσουν σε καμιά μπαλκονόπορτα να τον κρατήσεις τον πατέρα;
Ετσι,έτσι!lmao lmao lmao
Χώσε,Αγγελε,χώσεεεεεεεεεε! soutien

Clarabelle έγραψε:
Ο κατινοκαυγάς ήταν απολαυστικός. Αμαλία και Νταίζη διαφορετική ανατροφή ίδια κατινιά αλλά απολαυστικές και οι δύο.
Συμφωνώωωωωωωωωω!Μ'αρεσαν τρελά οι δυο τους! soutien

Clarabelle έγραψε:
Άντε να πέσει καμιά σφαίρα μήπως και ξυπνήσουμε απ το μπαμ γιατί κοιμηθήκαμε.

Πυροβολείστε ΤΩΡΑ,λέμε soutien
Μπέλε Θεέ,ξέκανέ τους όλους! soutien
Clarabelle έγραψε:

Υγ. Αχ βρε δόλιε Ρούσσο μόνος σου έπαιζες. Ο άλλος μπήκε στη φυλακή και τουλάχιστον προσωρινά γλύτωσε. Σκέψου το είναι μια λύση κι αυτή.
Nyxia
Υγ.ΑΘΛΙΟ!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από JELSOMINA Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 10:37 pm

εγω πάλι θα διαφωνήσω... :( με τους περισσότερους.... για μένα όλα τα λεφτά ήταν η σκηνή με την αμαλία που έπιασε από το μαλλί το νταιζουλίνι... (φυσικά ....μετά από αυτήν με Λουκά Νόρα σιροπιαστά κτλ κτλ.......)
η μελίτα μου φάνηκε μια χαρά... στη σκηνή με το ρούσσο! και γενικότερα μου είναι συμπαθής χαρακτήρας! το καλό είναι ότι από τα κλικ σε youtube, blog mega κτλ από τις ψηφοφορίες εκεί φαίνεται να έχει ένα αξιοσημείωτο κοινό... κ γι αυτό την προωθούν οι σεναριογράφοι... αν και προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν την φροντίζουν ιδιαίτερα στο ενδυματολογικό κομμάτι καθώς και στο μακιγιάζ! επειδή έτυχε να τη δω κι από κοντά είναι μια πολύ εντυπωσιακή κοπέλα! σε σχέση με αυτό το κακομοιρέ στυλ που έχει στη σειρά...
κλείνοντας θέλω να πω πωσ είναι μια σειρά και δεν βρίσκω λόγω για φανατισμούς κ άσχημους χαρακτηρισμούς... όποιον τον κουράζει δεν τη βλέπει!
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από marakii Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 10:54 pm

Εμένα σχετικά μου άρεσε το σημερινό επεισοδιο...θα ψηφίσω Πολύ Καλό γιατί επιτέλους ευχαριστήθηκα ΛουκαΝορικές σκηνές (αν και δεν ήταν τρυφερές) και γιατί μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή με την Έρη αλλά και επειδή έσκασα στα γέλια με τη Θεά Αμαλία και τη Νταιζάρα lmao lmao

Νόρα-Λουκάς:επιτελους είχαμε σκηνές τους yey ΈΝΑ θα πω <<Πω πω πω τι φέρνεις Λουκά >> ΕΊΩΣΑ θεάρα η γυναίκα .... έσκασα στα γέλιαα <<σωροπιαστά μωρό μου αφού σ αρέσουν >> αλλά το κορύφωμα η Νόρα είναι δίπλα στην πόρτα και φωνάζει τον Λουκά που αλλάζει Wink να ανοί3ει την πόρτα ... ΔΕΝ υπάρχει σε συνδυασμό με το <<Ταρίφα μύρισες γλυκό και ήρθες>> lmao lmao
Δένουν πολύ με την φούλλα Ερριέτα και όπως είπε και ο Λουκάς αυτοί οι 2 είναι
ΕΝΑ inlove και μου άρεσε πολύ που η Νόρα ΄'ελεγε θα έχτε το χρόνο να γνωριστείτε και η Ερριέτα του κρατούσε το χέρι.... Μετά ο Λουκάς να σκουπίζει μια σαλατιέρα 3 πιάτα και 3 ποτήρια η Νόρα να κρατά ελαφρώς την κοιλίτσα της και μετά πήρε το ποτήρι και το περιεργαζόταν αν το έπλεινε καλά ο καλός της Love! και μετά άρχισε ο Λουκάς να λέει για το ότι πρέπει να αποκαταστήσει την αδερφούλα του και η Νόρα να θυμώνει ελαφρώς (εγώ με αυτό καταλαβαίνω πβς ΘΕΛΕΙ να τον πανρευτεί και σύντομα μάλιστα) .... Μόνο που ήθελα ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟ ΦΙΛΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ !!!!

Δάφνη-Νικόλας:επιτέλους τους είδαμε...πολύ ευχάριστη σκηνούλα με τον Νικόλα όλο κάτι να σκαρφίζεται και να μιλά για τον γάμο των φίλων του..... και η Δάφνη να του πετ΄σαει ναζιάρικες σπόντες Palamakia

Έλιωσα στα γέλια με Αμαλία-Μελίτα-Νταιζάρα lmao τη σκηνή και αυτή σε καλό να μας βγει .... αχαχαχαχαχαχαχ Αμαλία Θεάρα που την έπιασε από το μαλλί.... αχαχαχαχχααχαχαχαχ

Από γυμνασήτριο κρατάω μόνο το βλεμματάκι του Λευτέρη που ήταν ερμηνευτικά υπέροχο (παρόλο που δεν με τρελένει ο ρόλος του)

Νόρα-Λουκάς 2 : Μου άρεσε που μπήκαν με χαμόγελο στο γραφείο και έριχναν τις σποντούλκες τους και μετά στο γυμναστήριο όλη η ΠΑΡΕΑ με τον Λουκά ΄(ΚΟΥΚΛΙΙΙΙ στην σκηνή)να τα λέει ΟΛΑ ενώ είχε πει στον Παναγιωτη πως δεν θα μιλήσει lmao της Νόρας της πήγαινε τρελά η φράτζα πίσω από το αυτί ΘΕΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και πολύ γλυκιά..επίσης μου άρεσαν και στο αστυνομικό τμήμα πολύ

Και όπως 3ανάπα ...γιατί όποια ερωτεύεται τον Στέφανο τη βγάζει στο παράθυρο ?? Tongue

ο Μπέλλος είχε τύψεις.... Θα Καταρεύσω Tongue πάντως για δολοφόνο δεν τον είχα....... και η αποθήκη που έβαλε η Νταιζάρα τα λύτρα χάλια χάλια

ΑΥΤΑ

ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΙ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 11:04 pm

ειρηνη7 έγραψε:
Και εγω θελω να φυγει η μελιτα απο το γραφειο, τι δουλεια εχει εκει μεσα?Ας παει να δουλεψει με τον στεφανο

Μπα... Δεν παίζει θα κάνει κανα λάθος και θα κλείσει το τηλέφωνο στα μούτρα σε καμια πελάτισσα που θα νομίσει ότι είναι απειλή για τη σχέση τους και θα χαλάσει τη μπίσνα...!!! lmao lmao

Γενικότερα στα του σημερινού, ψιλοαδιάφορο με μοναδική σκηνή που γέλασα μεταξύ Αμαλίας - Νταίζης... ξεμάλλιασμα σε άλλο επίπεδο! Κατά τα άλλα same old story που λένε... Με τη Μελίτα στην ηλικία των 2 σχεδόν να λέει "εμένα πώτη μαμά εμένα!"

Νόρα Λουκάς επιδίδονται στο "run Forrest run!" και οι υπόλοιποι ανύπαρκτοι!

Αυτά καλό μας ΣΚ!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Ιαν 14, 2011 11:20 pm

Λουκάς - Νόρα
το μόνο που άξιζε απόψε. Η σκηνή με το γλυκό που ήθελε να φάει η Νόρα αλλά τελικά δεν της έκατσε μιας και είχε αιφνιδιαστική επίσκεψη από την κουνιαδούλα. Όλα τα λεφτά ήταν η επόμενη σκηνή που έμειναν οι δυο τους. Τελικά -προσωπική άποψη-ο Λουκάκος έχει αρχίσει και επιρρεάζεται από τα λόγια του Νικολάκι για την υπόθεση γάμο. Αυτό το πρέπει να αποκαταστήσω την αδερφή μου λέχτηκε επίτηδες από το Λουκάκο για να δει αντίδραση και΄είδε ακριβώς την αλήθεια.Ότι το Νόράκι δεν είναι κατά του γάμου, για αυτό και το σαρδόνιο χαμόγελό του. Από ότι πιστεύω ο Λουκάς θα της ετοιμάσει γάμο έκπληξη , είμαι πλέον σίγουρη για αυτό.
Τώρα όσο για τους υπόλοιπους και για τα υπόλοιπα. Αν εξαιρέσεις το μαλλιοτράβηγμα της Αμαλίας προς την Νταιζάρα-παιδιά δεν θα το αντέξω να την αγιοποιήσουν στα άλλα επεισόδια-όλα τα υπόλοιπα
GN1

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ellie Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 12:53 am

Ασχημο...Ελεος...

Δηλαδη περα απο την αρχη και το τελος ηταν τοσο αργο το επεισοδιο που κοντεψα να κοιμηθω.

Και πανω που ειχα γλαρωσει αρχιζουν να γκαριζουν οι κατινες πηρα μια τρομαρα δεν λεγεται....Μα ηταν σκηνη αυτη??Τι να πω πια?

Πραγματικα, ουτε θυμαμαι να αξιζε τιποτα απο το επεισοδιο.
Η πρωτη σκηνη με Νορα Λουκα και Ερη πολυ γλυκια, και η τελευταια με τα νεα του Στεφανου στην παρεα+Λευτερη απο Νορα και Λουκα.

Πραγματικα με κουρασε το επεισοδιο τραγικα GN1

Τουλαχιστον μπηκα εδω διαβασα τα σχολια, το βιντεακι, το σχολιο της Μαριας για τον Κατρανιδη που θα μπει φυλακη να σωθει, και ελιωσα στο γελιο!!Μπραβο καταπληκτικοι οι περισσοτεροι σχολιασμοι σας.

Ασχημο λοιπον (αν και επρεπει να ψηφιστει αθλιο) και αυτο για τους κοιλιακους του Πετρακη και το σιροπιαστο!! Miam
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από loukanorofan Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 2:37 am

ας σχολιασω κ εγω....

- φονος μες στην άπλα και τους προβολεις... ουτε θεατρικο να ηταν.... πφφ... κ η Νταιζη τα κανε λιγο πανω της...
πολυ παραμιλητο πεφτει.... Ee?

- πως μπορει να σου τραβηξει αμεσως το ενδιαφερον μια σκηνη οταν υπαρχει αλλαγη μπλουζας... Efxi
μου αρεσε η επισκεψη της Εριεττας και η οικειοτητα αναμεσα τους...
οπως παρα πολυ μου αρεσε το "η Νορα κι εγω ειμαστε ενα.." Love!

- δεν μπορω αλλο Νταιζοδραμα.... ελεος... εχω αρχισει κ λυπαμαι την Αντιγονη που την υπομενει...
"κοιτα να δεις που αν σε ακουσει κανεις μπορει κ να σε πιστεψει!" lmao ...
εχει η μανα αγωνια για το γιο της, κ εχει κ την αποτυχημενη εκδοση της τραγωδιας του Σοφοκλη... Ee?

- καλα που δεν πηγε η Μελιτα στο "εισαι πιο εξυπνη απο ενα 10χρονο"... γλυτωσε το ρεζιλικι... μα ποση επεξηγηση πια?? Ee?

- φτανει το θεατρο του παραλογου απο το πατσατσοζευγαρο... Ee?

- ανυπαντρη αδερφη προς αποκατασταση..... μονο ο Λουκας θα μπορουσε να επικαλεστει τετοια δικαιολογια... valen αν κ εμενα με υποψιαζει ομως αυτο, κ το υφος του μετα, οτι κατι προετοιμαζει...

- ξαγρυπνο τριο: ο Στεφανος με την Εριεττα με αγγιξαν... εκεινος επελπισμενος στο κελι του.... εκεινη με θλιμμενο βλεμμα κ πηγουνι να τρεμει, ετοιμη να βαλει τα κλαμματα..... η Μελιτα ηταν σαν να χαζευε απλα εξω... αφου καθεσαι που καθεσαι, καθαρισε κ κανενα παραθυρο... Razz

- "να ενας ευσυνειδητος εργαζομενος" λεει!! lmao καλοο... Λουκα τι να σου πω.. ξερεις να κρινεις!...
μ'αρεσε που μπηκαν αγκαλια στο γραφειο....

- ε ενταξει, αφου ειδαμε και Νικολα-Δαφνη, παλι καλα... νομιζα οτι τους ειχαν ξεχασει.....

- αχ.. να πω οτι ευχαριστηθηκα την αντιδραση της Μελιτας στο τηλεφωνημα της Εριεττας..? ...
θα το πω! πολυ το ευχαριστηθηκα! Cool για την αδερφη του Λουκα μιλας κοπελιαα.....
επισης μου αρεσε που εφυγαν χερακι-χερακι απ' το γραφειο... Love!

- τωρα, η σκηνη στο γυμναστηριο ηταν τραγικη ειρωνεια για τα προσεχως? δεν μ'αρεσε....
γιατι την εβαλαν εξ' αρχης να τα φτιαξει με το Λευτερη κ να τον ερωτευτει δεν εχω καταλαβει ακομα...
για να πληγωθει ακομα μια φορα?.. ποσα χτυπηματα ακομα θα φαει η Ευα....?
υπηρχαν κι αλλοι τροποι να την αναδειξουν νομιζω... η Ξυλα ειναι ηθοποιαρα και ικανη να κανει ευκολα αισθητη την παρουσια του ρολου της, ακομα κ με απλες ατακες (π.χ. επ 416)..... εχουν περασει το ρολο απο τη μιχανη του κιμα....
ποιος μπορει να βγει αλωβητος ψυχικα, μετα απο τοσα..? με το Στεφανο την ετρεχαν στους ψυχιατρους.... τωρα που 8α την τρεχουν?

- μου αρεσε η σκηνη Νορας-Λουκα-Αστυνομου... ειδα το δικηγορικο μας διδιμο ...

- η ευσυνειδητη εργαζομενη που λεγαμε... αυτο δεν ειναι γραφειο, καφενειο ειναι πλεον... κ σημερα εγινε και πεδιο κυνομαχιων.. εμεινε το πεκινουα στο ποδι της Νορας, αλλα δεν μπορουσε να δουλεψει.... και την ειπε κ στη μαμα του που ηρθε να του συμπαρασταθει... κ μετα εκανε ντου κ το πιτμπουλ με διασταυρωση τσιουαουα, και πουλησε μαγκια... το πεκινουα με τη μητερα του αρχισαν να γαυγιζουν... αλλα το αυτι του πιτμπουλ δεν ιδρωσε... μεχρι που η μαμα του τσιουαουα το πιασε απ' το μαλλι και το τραβηξε εξω... το πιτμπουλ συνεχισε να μην φευγει, κ ετσι η μαμα του αρχισε να γαυγεζει δειχνοντας δοντια και γριλίζοντας... (οχι, καντε εικονα! δεν μοιαζει? valen )... τελικα το πιτμπουλοτσιουαουα εφυγε, αλλα οχι επειδη φοβηθηκε... και το τσιουαουα εκανε χαρουλες επειδη νομισε οτι ειχε πιο κατω επιπεδο κ κατεβηκε...... εκτος αν εχει αρχισει να σκαβει τον πατο.....
κ μετα απ' αυτο.... μετα απο τοσες ενδοξες σκηνες με τους ιδιοκτητες σου.... ακλαυτο πας γραφειακι.... soutien

- συγκεντρωση παρεας..... μετα απο καθε συμβαν κ νεότερο... να κ κατι που περαμενει....
μ'αρεσε που παρ'οτι ειπε στην Μελιτα, η Νορα ενημερωσε την Ευα πρωτα.... εκεινη την αφορα περισσοτερο απ'ολους.....
κ μου αρεσε επισης το τελευταιο πλανο, η εκφραση της Ευας...

αν και καποιους τους ειδαμε ελαχιστα,
σημερα νομιζω θα εδινα oscar σε: Σταυρου, Παπαδημητριου, Πετρακη, Δρακουλακη, Λαμπου, Ξυλα....

ψηφιζω μετριο προς ασχημο... κι αυτο για χαρη των προαναφερθεντων, γιατι, αν κ λιγοτερο απο χτες ευτυχως, ειχε πολυ Μελιτα-Νταιζη-Μπελλο για μενα...

καλο Σαββατοκυριακο!

loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Δημοσίευση από oriana Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 2:50 am

pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ναι, μπορεί με το στόμα να έλεγε είμαι αθώος, το βλέμμα του όμως έλεγε "αφήστε με εδώ μπας και γλιτώσω"
lmao

Το οτι ο χαρακτηρας της Μελιτας δεν ειναι συμπαθης μπορω να το καταλαβω...Το να λεγονται αυτα τα σχολια για την ηθοποιο πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω καθολου!
Η Χρυσα Παπα ΥΠΟΔΥΕΤΑΙ τη Μελιτα!!!!!!Δυστυχως ή ευτυχως οι ηθοποιοί δε γραφουν μόνοι τους τα λόγια τους αρα το θεωρώ τελειως αδικο να τα ριχνουμε στην ηθοποιό όταν δεν συμπαθούμε το χαρακτήρα του στη σειρά!
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η Παπα ειναι μια πολυ καλη ηθοποιός, σαφώς με στοιχεια ανέλιξης, και ιδιαίτερα εξαιρετικη στις ερωτικες σκηνές.
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 3:09 am

oriana έγραψε:
Το οτι ο χαρακτηρας της Μελιτας δεν ειναι συμπαθης μπορω να το καταλαβω...Το να λεγονται αυτα τα σχολια για την ηθοποιο πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω καθολου!
Η Χρυσα Παπα ΥΠΟΔΥΕΤΑΙ τη Μελιτα!!!!!!Δυστυχως ή ευτυχως οι ηθοποιοί δε γραφουν μόνοι τους τα λόγια τους αρα το θεωρώ τελειως αδικο να τα ριχνουμε στην ηθοποιό όταν δεν συμπαθούμε το χαρακτήρα του στη σειρά!
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η Παπα ειναι μια πολυ καλη ηθοποιός, σαφώς με στοιχεια ανέλιξης, και ιδιαίτερα εξαιρετικη στις ερωτικες σκηνές.

Σε ορισμένα άτομα αρέσει ο χαρακτήρας της Μελίτας σε άλλα όχι. Ορισμένα άτομα πάλι την θεωρούν καλή ηθοποιό, όπως εσυ για παράδειγμα, άλλα πάλι όχι. Τέλος, για ορισμένα άτομα -πάλι-, μπορεί να συμπίπτουν και τα δύο σε κάθε διαφορετικό συνδιασμό (Καλή Μελίτα - Καλή Ηθοποιός, Καλή Μελίτα - κακή ηθοποιός, κακή Μελίτα - καλή ηθοποιός, κακή Μελίτα - κακή ηθοποιός)
Το πρόβλημα ποιο είναι δηλαδή?

Σε πάρα πολλούς σχολιασμούς και αρκετά μέλη, (δεν ξέρω αν διαβάζεις καθημερινά τους σχολιασμούς) έχουν αναφερθεί και σε άλλους χαρακτήρες ή ηθοποιούς της σειράς πέρα του συγκεκριμένου, ξέρεις......

Καλημέρα ! Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 99687

Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από oriana Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 3:29 am

Καρ-Mik έγραψε:
oriana έγραψε:

Σε ορισμένα άτομα αρέσει ο χαρακτήρας της Μελίτας σε άλλα όχι. Ορισμένα άτομα πάλι την θεωρούν καλή ηθοποιό, όπως εσυ για παράδειγμα, άλλα πάλι όχι. Τέλος, για ορισμένα άτομα -πάλι-, μπορεί να συμπίπτουν και τα δύο σε κάθε διαφορετικό συνδιασμό (Καλή Μελίτα - Καλή Ηθοποιός, Καλή Μελίτα - κακή ηθοποιός, κακή Μελίτα - καλή ηθοποιός, κακή Μελίτα - κακή ηθοποιός)
Το πρόβλημα ποιο είναι δηλαδή?

Σε πάρα πολλούς σχολιασμούς και αρκετά μέλη, (δεν ξέρω αν διαβάζεις καθημερινά τους σχολιασμούς) έχουν αναφερθεί και σε άλλους χαρακτήρες ή ηθοποιούς της σειράς πέρα του συγκεκριμένου, ξέρεις......

Καλημέρα ! Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 99687

Διαυαζω καθημερινα τους σχολιασμους και στεκομαι στο χαρακτηρα της Μελιτας επειδη γι αυτην λέγονται τα περισσοτερα αρνητικα σχολια και επειδή διαφωνώ θελω να πω την αποψή μου!
Και για να μην ειμαι κ οφ τοπικ στη συγκεκριμενη σκηνή με τον Κατρανίδη τη βρηκα εξαιρετικη.
Καληνυχτα Razz
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 3:31 am

Μέτριο το σημερινό επεισόδιο, με πολύ λίγες καλές σκηνές.

Λουκανοράκια κ Εριέττα, Στέφανος-Παναγιώτης, παρέα στο γυμναστήριο κ το βλέμμα του Λευτέρη όταν η Εύα μιλούσε για την ζωή της, σκηνές που ξεχώρισα.

Τώρα για την Μελίτα δεν ξέρω αν είναι καλό που την δείχνουν τόσο πολύ. Μάλλον την τελειώνουν. Η επιφανειακή αγάπη της για τον Στέφανο, η ζήλεια κ η κακία για την Εριέττα, η σύγκρουση δεν θα αργήσει να έρθει.Νομίζω η πρώτη που θα της τα χώσει άγρια θα είναι η Νόρα. Λίγα τα ψωμιά της στο γραφείο, αλλά κ η σχέση της με τον Στέφανο. Υπομονή βλέπω να έρχεται η τιμωρία[ελπίζω], αλλιώς δεν θα την παρουσίαζαν έτσι.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 3:38 am

oriana έγραψε:
Διαυαζω καθημερινα τους σχολιασμους και στεκομαι στο χαρακτηρα της Μελιτας επειδη γι αυτην λέγονται τα περισσοτερα αρνητικα σχολια και επειδή διαφωνώ θελω να πω την αποψή μου!
Και για να μην ειμαι κ οφ τοπικ στη συγκεκριμενη σκηνή με τον Κατρανίδη τη βρηκα εξαιρετικη.
Καληνυχτα Razz

Tότε θα τυχαίνει να υπάρχουν περισσότερα άτομα με κοινές απόψεις! Cool Αλλα φυσικά καλά κάνεις και συ, και λες την δική σου, εφόσαν αφορά το θέμα που σχολιάζεται στην εκάστοτε περίπτωση και όχι στους σχολιαστές. Wink Πάντως δεν μπορείς να πεις, τα αρνητικά που λέγονται για την Νταίζη ή για τον Μπέλλον είναι σαφώς περισσότερα! Razz

Καληνύχτα Wink

Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 483 - Ημερομηνία 14-01-2011 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 3:44 am

Χ Α Λ Ι Α

Θε μου, γιατί με δοκιμάζεις έτσι??? Αφού ξέρεις, προτιμώ τις γραπτές εξετάσεις
Πόση Μελίτα? πόση Νταίζη ("άντε γεια" κι εσύ)? πόσος Μπέλλος? κι όοοοολο τα ίδια
Τα Λουκανοράκια χαριστικά παίζουν, ένεκα που είναι δικηγόροι και "χρειαζούμενοι" τους καιρούς αυτούς στον κόσμο εκτός εδέμ
Ο Στέφανος είναι μήλον της έριδος και δεν φταίει-γενικότερα
Τους υπόλοιπους ηθοποιούς απορώ γιατί τους κρατούν για 10-12ωρα γυρίσματα

Το μόνο θετικό ήταν που επιτέλους ενημέρωσαν πρώτα την Εύα, γιατί είναι η μάνα του Άγγελου και κυρίως γιατί είναι ΦΙΛΗ τους - να υπάρχει και καμιά προτεραιότητα, δεν είναι κακό
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από oriana Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 7:18 am

Καρ-Mik έγραψε:
oriana έγραψε:
Καληνυχτα Razz

Tότε θα τυχαίνει να υπάρχουν περισσότερα άτομα με κοινές απόψεις! Cool Αλλα φυσικά καλά κάνεις και συ, και λες την δική σου, εφόσαν αφορά το θέμα που σχολιάζεται στην εκάστοτε περίπτωση και όχι στους σχολιαστές. Wink Πάντως δεν μπορείς να πεις, τα αρνητικά που λέγονται για την Νταίζη ή για τον Μπέλλον είναι σαφώς περισσότερα! Razz

Καληνύχτα Wink

Nαι οντως παρολα αυτα η Νταιζη μπορει να ειναι η "κακια" της Εδεμ αλλα μου αρεσει παρα πολυ!Ειναι ενας ενδιαφερον χαρακτηρας που απογειώνει τις σκηνές της οποιος και να είναι μαζι της.
Τωρα για τον Μπελλο πιστευω οτι απο μονοι τους οι σεναριογραφοι ακύρωσαν τον ηθοποιό!
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 11:54 am

[quote="FieryRed"]
ειρηνη7 έγραψε:
Και εγω θελω να φυγει η μελιτα απο το γραφειο, τι δουλεια εχει εκει μεσα?Ας παει να δουλεψει με τον στεφανο

Μπα... Δεν παίζει θα κάνει κανα λάθος και θα κλείσει το τηλέφωνο στα μούτρα σε καμια πελάτισσα που θα νομίσει ότι είναι απειλή για τη σχέση τους και θα χαλάσει τη μπίσνα...!!! lmao lmao

Καλα εισαι φοβερη μιλαμε!!! Ναι παντως και εγω συμφωνω!!! Θα χαλασει τη μπισνα του Στεφανου και μετα πανε τα λεφτα!!! Ασε το αλλο αν δει καμια νοστιμουλα να μπαινει στην εταιρεια ικανη την εχω να την διωξει κακιν κακως!!! Και θα ξανα χαλασει τη μπισνα!!! Οχι οχι δεν συμφαιρει με τιποτα τον Στεφανο να δουλεψουν μαζι!!! Εκτος αν πηγαινει για αυτοκαταστροφη!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 12:49 pm

To λες επεισοδιο μονο για τον Λουκα-Εριεττα-Δαφνη-Νικολα..Αλλιως αστα να πανε και να μην ξαναρθουν ηταν..

Μα τοσο δυσκολο ειναινα συνεχισουν τα ωραια επεισοδια ..

Πλεον ασχολιομαστε με αλλη υποθεση ..Απλως δειχνουν και μερικες σκηνες απο τους ηθοποιους που καποτεεεε ηταν πρωταγωνιστες..

Τι κακο και αυτο με τα παραθυρα ...! Τουλαχιστον η Εριεττα εχει κατι να βλεπει τοσο ωραια θεα εχει η Μελιτα τι κοιτα με τις περσιδες κατεβασμενες κιολας...(εν τω μεταξυ εβλεπα Βερα ενδιαμεσα και ακριβως το ιδιο εκανε ο Στρατος ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ)

Νταιζη δεν παιζεται η γυναικα ειναι απιστευτη αλλα φοβερα βαρετη ..(Μπορει να κανω λαθος δηλαδη γιατι δεν προλαβα να το δω καλα αλλα αυτο το σπιτι με τα λεφτα που τα ειχε απ΄εξω μου θυμιζε Βερα)

Νταιζη στο γραφειο με την Μελιτα ..!! Τελικα εχει αλλη χαρη να την διωχνει ο Λουκας,η Νορα εδω δεν μου αρεσε καθολου ομως ..Εν μεταξυ η Μελιτα ζηταει απο την Αμαλια την διωξει και οταν την διωχνει τι λεει κιολας μηπως κατεβηκαμε επιπεδο εκει τα πηρα ..Αν δεν θες καντο μονη σου αααααααα...

Τι ωραια Λουκας-Εριεττα τι τρυφερη που ειναι με τον Λουκα εκει που του κραταγε το χερι ηταν πολυ ομορφα inlove inlove ..Αλλα την μπηχτη της το Νορακι την εριξε δεν μ'αρεσει καθολου ετσι οπως εχει γινει πως να το πω με εχουν κανει να την βλεπω με αλλο ματι ποιο καχυποπτο Κριμα γιατι και οι δυο ειναι αγαπημενες μου..

Δεν ειχα πολλα..πως να εχωδηλαδη με αυτα που βλεπω
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 9:37 pm

Δεν έχει επιλογή "βαρετό", τι να ψηφίσω?

Κρίμα, και είχα γυρίσει νωρίς απ΄τη δουλειά, και στρώθηκα ευτυχής με τα ρεβύθια μου να παρακολουθήσω....

Τι να παρακολουθήσω?

Πέραν Λουκά-Νόρας, και ολίγον στο τέλος με την Εύα, βα-ρέ-θηκα.... Sleep
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από a! Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 10:54 pm

απο τοτε που αρχισαν να δειχνουν νορα και λουκα να ασχολουνται μονο με τους αλλους ψηφιζω ολο αθλιο,ασχημο...μα γιατι το κανουν αυτο??αφου κανουν τα πιο πολλα νουμερα....βαριεμαι τη μελιτα και το στεφανο πααρα πολυ /S δε λεω να δειχνει μονο νορα λουκα θα ηταν αδικο γιαυτους που δεν ειναι φαν ...αλλα δεν τους δειχνει καθολου!!μεχρι κ την εγκυμοσυνη ξεχασαν μου φαινεται.. ουτα καν ενα γλυκολογο ενα φιλακι τιποτα!πικρα...

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Σαβ Ιαν 15, 2011 11:00 pm

Mας πηρε η κατρακυλα για ακομα μια φορα....
Βαρεθηκα- νυσταξα ....χαλι μαυρο..Μονο η σκηνη με Λουκα -Νορα -Ερι αξιζε..
Η Ευα στο τελος που ενημερωνεται για την κατασταση και το προσωπο της ειναι ολα τα λεφτα...φαινεται ο πονος της...
Α! και η σκηνη με τον Λουκα που λεει στην Μελιτα οτι εχει και μια Συγγενεια με την Εριεττα και τρωει η Μπουκλωτη το ταπωμα χιχιχι!!!!
Και μονο για αυτες της σκηνες το ψηφισα Μετριο αν και ηταν αθλιο!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Κυρ Ιαν 16, 2011 1:25 pm

"Πειτε κατι, οτιδηποτε για να περασει η ωρα...."

"Ατιμη κοινωνια, που αλλους του ανεβαζεις κι αλλους τους ριχνεις στα ξενα χερια"

Γιατι δεν του το ειχες Νταιζακι του Μπελλου;;; Τον ειχες κι εσυ για χαπατο ε; Κι εμεις, ακομα για τετοιον τον εχουμε!!! sisi Πηγε στη μανουλα και της εκοψε τη χολη της γυναικας, μα καλα απο που ξεφυτρωσε;; affraid Τι γελιο εριξα παλι με το ερμο το ορφανο που βρηκε την οικογενεια του και τωρα παλι θα μεινει μοναχουλι του δεν λεγεται!!! Μανα και κορη φοβερες, μεχρι και η Αντιγονη χαμογελασε με το δουλεμα της κορης της εγω δεν θα βαλω τα γελια!;!;
Αχ ατιμη φυση που σε αλλους εδωσες μυαλο και αλλους αχυρα... Μα καλα το πιστολι στο μπουφαν και τις σφαιρες στο παντελονι, παλι καλα που η συζυγος δεν ειχε ορεξη για παιδακι σημερα (αν-) εγκεφαλε! Σκοτωσε τον μονο ανθρωπο που μπορουσε να του πει -λεμε τωρα- που ηταν τα λεφτα και μετα θελετε να μου πειτε οτι κοβει το αχυρο, δεν κοβει μανουλα μου!!!! Δεν κοβει!! ainta
Αυτο το δουλεμα μεταξυ τους εχει αρχισει να με αποσυντονιζει σαν ανθρωπο....!
* Τα λεφτα η Νταιζη που ακριβως τα εχει κρυψει δεν καταλαβα; Ασε που καπου περιμενα να αρχιζει να τους μιλαει και να τα χαϊδευει!!

"Ενα μετρο επι δυο ειναι το κελι μου, ωχ μανουλα μου!"

Μα να χτυπιεται ο ανθρωπΑς και να λεει οτι δεν εχει σχεση με την απαγωγη κι αυτοι να μην τον πιστευουν... Μα αφου σας ειπε ο ανθρωπΑς πηγε να βρει τους απαγωγεις ΜΟΝΟΣ του, ΔΕΝ ενημερωσε την αστυνομια, πυροβολησε τον ΕΝΑ απο αυτους και τον αφησε να ΦΥΓΕΙ γιατι ΤΑ ΕΧΑΣΕ, γιατι δεν το πιστευετε αφου ειναι τοσο πειστικη ιστορια.... Εδω εμεις που την ειδαμε εχουμε τις επιφυλαξεις μας θα τον πιστεψει η αστυνομια με μονο μαρτυρα τον Χρηστο;;; redd Προσπαθησαν να πουν μια καλη κουβεντα εκει κι η Νορα με το Λουκα αλλα δεν τη γλυτωσε τελικα ο Στεφανος... Θα την κανει την επισκεψη στον εισαγγελεα, τα γλυκα να μην ξεχασεις!!!

"Ειμαι αδερφος"

Οσο να πεις εχει ευθυνες ο τιλος! Πρωτον πρεπει να καθησυχασεις την αδερφη που ανησυχει γαι τον ερωτα! *Μα καλα τι τη θελατε τη δεκαποντη στη ντερεκο μου λετε;* Δευτερον αναβαλεις την εξοδο απο τη δικηγορια *ελπιζω επ'αοριστον!* Και τριτον θες να την αποκαταστησεις για να παντρευτεις! Θα ρωτησω εγω τωρα γιατι οσο να πεις δεν μπορω να το κρατησω το στοματα μου ή μαλλον το χερακι μου! Η Νορα γιατι τσινισε, μεχρι χθες δεν ελεγε οτι δεν σκεφτεται το γαμο; Αποφασιστε τον σκεφτεται ή οχι; Να ξερουμε κι εμεις οι Λουκονορικες να ραφτουμε εγκαιρως! Nyxia Τον βλεπω εγω το Στεφανο παντως με τα χερακια ψιλα να φωναζει "Γαμπρος, αρραβωνιαζομαι" sisi

"Βλεπω μια κορη κλαει, σπαραχτηκα θρινει..."

Που λεει ο λογος κι εσεις μην τρομαζετε! Τον θυμηθηκαμε παλι τον μπαμπακα τωρα στα δυσκολα... Τι ελεεινα βαρετη που ηταν η σκηνη.... Sleep

"Ολα κι ολα εγω ειμαι στρατηγος και τα λεω τσεκουρατα"

Μια χαρα τα ειπε ο Λουκας, αλλα βρε καλε μου που το θυμηθηκες κι εσυ τωρα το παιδι εδω το εχει ξεχασει η μανα του... Πηρε κι η Εριεττα με το θαρρος της συγγενειας η κοπελα να ρωτησει για νεωτερα και καπου εδω κολλαει η απαντηση στην παραπανω δηλωση, "Εσυ μπουλη ρουφα τ'αβγο σου!" Οοοοοχι για το Λουκα, για τη Μελιτα, ειπαμε να ενοχλειται οταν η Ερι παιρνει τηλεφωνο τον Στεφανο αλλα το τι κανει ο Λουκας με την αδερφη του δεν την αφορα!!! Το φυμωτρο ΤΩΡΑ!!!! Synelthe

"Πισω απο τα λαβαρα τον επαναστατων, αχνοφαινεται ο Τσαρος"

Οταν λεμε αχνοφαινεται εννουμε αχνοφαινεται, με το κυαλι και δυσκολευεσαι να τον δεις! Η σκηνη του Νικολα και της Δαφνης ανευ ουσιας και περιεχομενου! Καπου πηρε το ματι μου και την Ευα να λεει για το κραξιμο της Μαριλιας και το Λευτερη να σκοτεινιαζει! Ετσι οπως τα εκανες κι εσυ φιλε μου, αντε να τα μαζεψεις... Ακουγα την Ευα και ηθελα να ουρλιαξω!! Kotsides

"Οταν ειμαι καλη, ειμαι καλη, αλλα οταν ειμαι κακια ειμαι καλυτερη!"

Ερωτηση, το γεγονος οτι η Αμαλια κατεβηκε επιπεδο ειναι λογος εορτασμου; Να ξερω αμα ειναι να μη διατηρω κι εγω το δικο μου.... Απο ολη τη σκηνη κατεληξα στα εξης, η Μελιτα ηταν αδυνατο να αντιμετωπισει τη Νταιζη, πραγματικα αν ηταν οι δυο τους θα την ειχε κατατροπωσει και η τσαχπινια της Νταιζης κατα την αποχωρηση της ηταν απολαυστικη! sisi

"Οι φιλοι ειναι τα αδερφια που επιλεγουμε!"

Ποιο γραφειο και ποια αδερφη, η πρωτη που ενημερωθηκε ηταν η Ευα!! Hug Και για να πω την αληθεια δεν ηθελα να γινει αλλιως! Το βλεμμα την Ευας-Ξυλα οταν εμαθαν οτι ο Στεφανος παραπεμθηκε στον εισαγγελεα αφοπλιστικο! : respect :

"Λατρευω Γιουτζιν"

Μην ψαχνεστε ειναι τελειως ασχετο, απλα ηθελα να το πω!!! inlove Το επεισοδιο τωρα δεν ελεγε και πολλα οποτε τι θα το ψηφισω....; Μπαααα τιποτα.... valen
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Κυρ Ιαν 16, 2011 4:37 pm

edem4ever έγραψε:"Πειτε κατι, οτιδηποτε για να περασει η ωρα...."

"Ατιμη κοινωνια, που αλλους του ανεβαζεις κι αλλους τους ριχνεις στα ξενα χερια"

Γιατι δεν του το ειχες Νταιζακι του Μπελλου;;; Τον ειχες κι εσυ για χαπατο ε; Κι εμεις, ακομα για τετοιον τον εχουμε!!! sisi Πηγε στη μανουλα και της εκοψε τη χολη της γυναικας, μα καλα απο που ξεφυτρωσε;; affraid Τι γελιο εριξα παλι με το ερμο το ορφανο που βρηκε την οικογενεια του και τωρα παλι θα μεινει μοναχουλι του δεν λεγεται!!! Μανα και κορη φοβερες, μεχρι και η Αντιγονη χαμογελασε με το δουλεμα της κορης της εγω δεν θα βαλω τα γελια!;!;
Αχ ατιμη φυση που σε αλλους εδωσες μυαλο και αλλους αχυρα... Μα καλα το πιστολι στο μπουφαν και τις σφαιρες στο παντελονι, παλι καλα που η συζυγος δεν ειχε ορεξη για παιδακι σημερα (αν-) εγκεφαλε! Σκοτωσε τον μονο ανθρωπο που μπορουσε να του πει -λεμε τωρα- που ηταν τα λεφτα και μετα θελετε να μου πειτε οτι κοβει το αχυρο, δεν κοβει μανουλα μου!!!! Δεν κοβει!! ainta
Αυτο το δουλεμα μεταξυ τους εχει αρχισει να με αποσυντονιζει σαν ανθρωπο....!
* Τα λεφτα η Νταιζη που ακριβως τα εχει κρυψει δεν καταλαβα; Ασε που καπου περιμενα να αρχιζει να τους μιλαει και να τα χαϊδευει!!

"Ενα μετρο επι δυο ειναι το κελι μου, ωχ μανουλα μου!"

Μα να χτυπιεται ο ανθρωπΑς και να λεει οτι δεν εχει σχεση με την απαγωγη κι αυτοι να μην τον πιστευουν... Μα αφου σας ειπε ο ανθρωπΑς πηγε να βρει τους απαγωγεις ΜΟΝΟΣ του, ΔΕΝ ενημερωσε την αστυνομια, πυροβολησε τον ΕΝΑ απο αυτους και τον αφησε να ΦΥΓΕΙ γιατι ΤΑ ΕΧΑΣΕ, γιατι δεν το πιστευετε αφου ειναι τοσο πειστικη ιστορια.... Εδω εμεις που την ειδαμε εχουμε τις επιφυλαξεις μας θα τον πιστεψει η αστυνομια με μονο μαρτυρα τον Χρηστο;;; redd Προσπαθησαν να πουν μια καλη κουβεντα εκει κι η Νορα με το Λουκα αλλα δεν τη γλυτωσε τελικα ο Στεφανος... Θα την κανει την επισκεψη στον εισαγγελεα, τα γλυκα να μην ξεχασεις!!!

"Ειμαι αδερφος"

Οσο να πεις εχει ευθυνες ο τιλος! Πρωτον πρεπει να καθησυχασεις την αδερφη που ανησυχει γαι τον ερωτα! *Μα καλα τι τη θελατε τη δεκαποντη στη ντερεκο μου λετε;* Δευτερον αναβαλεις την εξοδο απο τη δικηγορια *ελπιζω επ'αοριστον!* Και τριτον θες να την αποκαταστησεις για να παντρευτεις! Θα ρωτησω εγω τωρα γιατι οσο να πεις δεν μπορω να το κρατησω το στοματα μου ή μαλλον το χερακι μου! Η Νορα γιατι τσινισε, μεχρι χθες δεν ελεγε οτι δεν σκεφτεται το γαμο; Αποφασιστε τον σκεφτεται ή οχι; Να ξερουμε κι εμεις οι Λουκονορικες να ραφτουμε εγκαιρως! Nyxia Τον βλεπω εγω το Στεφανο παντως με τα χερακια ψιλα να φωναζει "Γαμπρος, αρραβωνιαζομαι" sisi

"Βλεπω μια κορη κλαει, σπαραχτηκα θρινει..."

Που λεει ο λογος κι εσεις μην τρομαζετε! Τον θυμηθηκαμε παλι τον μπαμπακα τωρα στα δυσκολα... Τι ελεεινα βαρετη που ηταν η σκηνη.... Sleep

"Ολα κι ολα εγω ειμαι στρατηγος και τα λεω τσεκουρατα"

Μια χαρα τα ειπε ο Λουκας, αλλα βρε καλε μου που το θυμηθηκες κι εσυ τωρα το παιδι εδω το εχει ξεχασει η μανα του... Πηρε κι η Εριεττα με το θαρρος της συγγενειας η κοπελα να ρωτησει για νεωτερα και καπου εδω κολλαει η απαντηση στην παραπανω δηλωση, "Εσυ μπουλη ρουφα τ'αβγο σου!" Οοοοοχι για το Λουκα, για τη Μελιτα, ειπαμε να ενοχλειται οταν η Ερι παιρνει τηλεφωνο τον Στεφανο αλλα το τι κανει ο Λουκας με την αδερφη του δεν την αφορα!!! Το φυμωτρο ΤΩΡΑ!!!! Synelthe

"Πισω απο τα λαβαρα τον επαναστατων, αχνοφαινεται ο Τσαρος"

Οταν λεμε αχνοφαινεται εννουμε αχνοφαινεται, με το κυαλι και δυσκολευεσαι να τον δεις! Η σκηνη του Νικολα και της Δαφνης ανευ ουσιας και περιεχομενου! Καπου πηρε το ματι μου και την Ευα να λεει για το κραξιμο της Μαριλιας και το Λευτερη να σκοτεινιαζει! Ετσι οπως τα εκανες κι εσυ φιλε μου, αντε να τα μαζεψεις... Ακουγα την Ευα και ηθελα να ουρλιαξω!! Kotsides

"Οταν ειμαι καλη, ειμαι καλη, αλλα οταν ειμαι κακια ειμαι καλυτερη!"

Ερωτηση, το γεγονος οτι η Αμαλια κατεβηκε επιπεδο ειναι λογος εορτασμου; Να ξερω αμα ειναι να μη διατηρω κι εγω το δικο μου.... Απο ολη τη σκηνη κατεληξα στα εξης, η Μελιτα ηταν αδυνατο να αντιμετωπισει τη Νταιζη, πραγματικα αν ηταν οι δυο τους θα την ειχε κατατροπωσει και η τσαχπινια της Νταιζης κατα την αποχωρηση της ηταν απολαυστικη! sisi

"Οι φιλοι ειναι τα αδερφια που επιλεγουμε!"

Ποιο γραφειο και ποια αδερφη, η πρωτη που ενημερωθηκε ηταν η Ευα!! Hug Και για να πω την αληθεια δεν ηθελα να γινει αλλιως! Το βλεμμα την Ευας-Ξυλα οταν εμαθαν οτι ο Στεφανος παραπεμθηκε στον εισαγγελεα αφοπλιστικο! : respect :

"Λατρευω Γιουτζιν"

Μην ψαχνεστε ειναι τελειως ασχετο, απλα ηθελα να το πω!!! inlove Το επεισοδιο τωρα δεν ελεγε και πολλα οποτε τι θα το ψηφισω....; Μπαααα τιποτα.... valen

: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Συμφωνω σε ΟΛΑ...Τελειος σχολιασμος για ακομα μια φορα!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από evanna Την / Το Κυρ Ιαν 16, 2011 4:49 pm

Μολις τωρα αξιωθηκα να δω το επεισοδιο.....Μεγα λαθος!
Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α !!!!!!!!!!

Ποσες σκηνες Μπελλου-Νταιζης μπορει να αντεξει καποιος σ'ενα επεισοδιο? wall Ολο τα ιδια και τα ιδια!

Ειχαμε και παραθυρατο μουσικο διαλειμμα! slap

Ποσο μουλαρα ειναι η Μελιτα που δεν κρατησε τα προσχηματα μπροστα στο Λουκα οταν τηλεφωνησε η Εριεττα,εστω απο ευγενια! Fskl Ξινισε και τη μουρη για να πεερασει το δικο της!Ουστ απο 'κει κακομαθημενη! Fskl
Τις ευχαριστηθηκα παντως τις σποντες που της πεταξε η Νταιζη οσο και αν την αντιπαθω και αυτη!

Η Ευα εξαφανισμενη φανηκε μετα απο το 37 λεπτο για δυο διλεπτες σκηνες!Το ιδιο και η Δαφνη με το Νικολα!Ελεος! livani

Απορια:Παρ'ολο που πεθανε ο απαγωγεας και δεν μπορει να πιστοποιησει τα λεγομενα του Στεφανου,το τραυμα στο ποδι δεν θα δημιουργησει στην αστυνομια καποιες αμφιβολιες ή ο ιατροδικαστης δεν θα το δει καν!?

Ασχημο απο εμενα το επεισοδιο!Απο την αθλιοτητα το εσωσε η ομορφη σκηνουλα με τα Λουκονορακια και την Εριεττα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Κυρ Ιαν 16, 2011 4:49 pm

Γιαννα μου εξαιρετικος ο σχολιασμος σου οπως παντα!!! και συμφωνω σε ολα!!!!!! : respect :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Κυρ Ιαν 16, 2011 7:52 pm

evanna έγραψε:Απορια:Παρ'ολο που πεθανε ο απαγωγεας και δεν μπορει να πιστοποιησει τα λεγομενα του Στεφανου,το τραυμα στο ποδι δεν θα δημιουργησει στην αστυνομια καποιες αμφιβολιες ή ο ιατροδικαστης δεν θα το δει καν!?

Ποσο χαζη ειμαι που δεν καταλαβαινω την απορια σου;Γιατι εσυ κατι θελεις να πεις που εγω δεν το καταλαβαινω.Ο Στεφανος απο την στιγμη που μιλησε στην αστυνομια ομολογησε οτι τον ειχε πυροβολησει στο ποδι οταν τον βρηκε.Εννοεις αν θα δημιουργηθουν αμφιβολιες στην αστυνομια για το αν ειναι ο Στεφανος ο απαγωγεας του Αγγελου;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης