Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

+9
kapetanissa
verile_mistika
loukanorofan
sifantid
fay66
Foulitsa
edem4ever
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 18, 2011 6:16 pm

Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου. Η Νταίζη, που έχει καταλάβει ότι είναι στο κατώπι της, πηγαίνει στην Εριέττα και αφού ανταλλάσσει το dvd με πολύτιμους πίνακες και πολλά μετρητά, της ζητάει να την προστατέψει. Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή. Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα. Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας. Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει. Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη. Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο. Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 18, 2011 6:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου.
Ο Μπέλλος αρχιμαφιόζος Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 905116 Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 905116 Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 905116 Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 905116
Η Νταίζη, που έχει καταλάβει ότι είναι στο κατώπι της, πηγαίνει στην Εριέττα και αφού ανταλλάσσει το dvd με πολύτιμους πίνακες και πολλά μετρητά, της ζητάει να την προστατέψει.
Και πίνακες και μετρητά! Α ρε Ερη!!!
Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή.
Είδες σε ποιόν πήγες να προξενέψεις το Νοράκι σου Λουκά? Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 951465
Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα. Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας.
Ο Λουκάς και ο Νικόλας σώζουν την Νταίζη? Αντε ο Λουκάς, είπαμε απο πριν με την Νόρα. Τώρα κι ο Νικόλας? Να δούμε πόσοι ακόμα θα πάνε...
Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει.
Οσμίζομαι μ@λ@κίες...

Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη.
Οι κομμιστές Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984 Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984
Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο. Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.
Και η Αμαλία προστατεύει το πασουμάκι ? Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984 Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Ιαν 18, 2011 6:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου.
lmao lmao lmao
KatsaroYpotheto έγραψε:Η Νταίζη, που έχει καταλάβει ότι είναι στο κατώπι της, πηγαίνει στην Εριέττα και αφού ανταλλάσσει το dvd με πολύτιμους πίνακες και πολλά μετρητά, της ζητάει να την προστατέψει.
Το ιδιο δεν ζητησε και απο το Λουκα και τη Νορα;
KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή.
Γιατι βρε Λουκα μου δε σε καταλαβαινω!!! lmao
KatsaroYpotheto έγραψε:Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα. Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας. Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει.
Οταν λεμε παρεξηγηση... Προσεχτε τι θα πειτε....Ksilo
KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη.
Καλα το πατε....
KatsaroYpotheto έγραψε:Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο.
Συντομα ελπιζω!
KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.

Ο Χανσελ και η Γκρετελ!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 18, 2011 6:47 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου.

Όταν λέμε παγίδα...??? Αυτό???
Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Bear-trap1
Δεν τον έχω ικανο και για τίποτα άλλο! Μιλάμε άλλωστε για τον ίδιο άντρα που δεν μπόρεσε να βρει έναν κομπάρσο της προκοπής για αδερφό και σκότωσε τον απαγωγέα πριν μάθει που έχει τα λύτρα ainta


KatsaroYpotheto έγραψε:Η Νταίζη, που έχει καταλάβει ότι είναι στο κατώπι της, πηγαίνει στην Εριέττα και αφού ανταλλάσσει το dvd με πολύτιμους πίνακες και πολλά μετρητά, της ζητάει να την προστατέψει.

Έρι στείλτην στον αγύριστο!

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή.

Ε ναι όσο να πεις δεν ξέρετε και τα ρεζιλίκια που ξέρουμε εμείς οπότε λογικό είναι...

KatsaroYpotheto έγραψε:Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα. Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας. Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει. Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη. Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο. Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.

Αυτός είναι αδερφούλης Hug Αναμένω τις παρεξηγήσεις! Θα έχουμε και χαστούκια α λα δεύτερη σεζόν? Πλίιιιιιιιιιιιιιζ!!! Να δω Νικόλα - Νταίζη στης Αμαλίας και τι στον κόσμο lmao
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Ιαν 18, 2011 6:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου.

Όταν λέμε παγίδα...??? Αυτό???
Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Bear-trap1
Δεν τον έχω ικανο και για τίποτα άλλο! Μιλάμε άλλωστε για τον ίδιο άντρα που δεν μπόρεσε να βρει έναν κομπάρσο της προκοπής για αδερφό και σκότωσε τον απαγωγέα πριν μάθει που έχει τα λύτρα ainta

lmao lmao lmao lmao Θεα ΑΕΔ δεν υπαρχεις!

Υ.Γ. Ευχαριστουμε για τις περιληψεις!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Ιαν 18, 2011 6:51 pm

Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου.

xoxo xoxo
Δεν ακούγεται πολύ γελοίο??

Η Νταίζη, που έχει καταλάβει ότι είναι στο κατώπι της, πηγαίνει στην Εριέττα και αφού ανταλλάσσει το dvd με πολύτιμους πίνακες και πολλά μετρητά, της ζητάει να την προστατέψει.

Ωχου ας πάει σε κανα άσυλο, μας έπρηξε!


Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή.

Και μεις πέσαμε Λουκά μου..
Οχι και εγκέφαλος το χαπατίδιο!


Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα. Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας. Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει. Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη.

Τωρα αυτό να το σχολιάσω?
Που θα γίνει τη μουρλής για να προστατευτεί η άθλια!


Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο.

lmao lmao
και θα τους κρύβεται το άτιμο εεε??

Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.


livani livani livani
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Ιαν 18, 2011 7:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
.................... Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή. ...........
Είδες ο Μήτσουλας;;;;;;

Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα.
Αν θες κάνε και αλλιώς με την τέως σου!!!!!!

Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας.
Να και ο αδερφός βοηθός!!

Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει.
Φανταστείτε σκηνικό. Να μπαίνει μέσα η Νόρα και να βλέπει το Λουκά της με την Νταίζη και να και ο Νικολάκης.Α, ρε παρεξήγηση .Σκηνή απείρου κάλλους θα ζήσουμε.

Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη.
Μπράβο bodyguard ο Νικολάκης!!!!!!

Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο. Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.
Φανταστείτε το ύφος της Αμαλίας όταν θα της πουν ότι πρέπει να κρύψει για λίγες μέρες εκεί την Νταίζη!!!!!!!!!!!Γλέντια !!!!!!!


fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 18, 2011 10:26 pm

Αν δεν πάει από τα χεράκια του Μπέλλου, θα πάει από τα δικά μου! Έγινε και προστατευόμενο είδος η Καρέτα-καρέτα! wall
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από loukanorofan Τρι Ιαν 18, 2011 11:45 pm

καλα ε, μ' εχει πιασει σπαστικο γελιο μ'αυτα που διαβαζω..... lmao lmao lmao
KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Μπέλλος καταλαβαίνει ότι η Νταίζη τον πούλησε και ψάχνει να την βρει και να την σκοτώσει. Πηγαίνει στο σπίτι της Αντιγόνης και της στήνει παγίδα θανάτου.

στο μυαλο μου: σκηνες απο το scary movie.... δεν μπορω να επιλεξω..... lmao
Η Νταίζη, που έχει καταλάβει ότι είναι στο κατώπι της, πηγαίνει στην Εριέττα και αφού ανταλλάσσει το dvd με πολύτιμους πίνακες και πολλά μετρητά, της ζητάει να την προστατέψει.
"πρωτα ξηλωσου, αλλιως no dvd... αντε γιατι με κυνηγαει κ το σάϊκο" lmao
μην ακουσω την μετα να λεει στο Χρηστο οτι γι'αυτον εδωσε τa στοιχεια κ απελευθερωθηκε.. Threat!!

Ο Λουκάς πέφτει από τα σύννεφα όταν μαθαίνει ότι ο Μπέλλος κρύβεται πίσω από την απαγωγή.
μα γιατι ρε Λουκα? το mojo jojo του εγκληματος?lmao
(ειδες? κ εσυ τον προξενευες στην τοτε-κολλητη σου! δεν το χεις το συνοικεσιακο....)

Για να μη ρισκάρει τη ζωή της Εριέττας, αναλαμβάνει να κρύψει τη Νταίζη στο παλιό σπίτι του Νικόλα. Στο κόλπο, μπαίνει και ο Νικόλας.
πρωην κ αδερφος, κ οι δυο πολυ λατρεμενοι της, στον αγωνα για τη διασωση της Ntaizius Arpaxtrious..... lmao
Αλλά, η παρεξήγηση δεν θα αργήσει να συμβεί, καθώς στο σπίτι έρχονται η Νόρα, η Εύα και η Δάφνη για να διαπιστώσουν τι συμβαίνει.
ΝΤΟΥ! lmao οχι που δεν θα γινοταν.... μη σου πω οτι θα νομιζουν οτι κατι "παιζει" με Νταιζη-Λουκα-Νικολα....
Ο Λουκάς και η Νόρα παραδίδουν το επίμαχο dvd στον εισαγγελέα και ο Νικόλας αναλαμβάνει να προστατέψει τη Νταίζη.
ο Λουκας με τη Νορα κλασικα να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα....
Νικολακη εσυ θα την πληρωσεις.... ποιος τη χαρη σου!lmao

Η αστυνομία ξεκινάει ανθρωποκυνηγητό για να συλλάβει τον Μπέλλο.
πισω απ' την κουρτινα ψαξτε! ή μαλλον οχι... κατω απο το χαλι!! lmao lmao (αλα scream στο scary movie..)
Ο Νικόλας και η Νταίζη βρίσκουν καταφύγιο στο σπίτι της Αμαλίας.

στη συμπαθεια της με το τακτ! άλλα ευτραπελα απο κει! lmao

υ.γ. μη με παρεξηγειτε.. απο το να wall , προτιμω να το διακωμωδω......
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Ιαν 19, 2011 3:06 pm

Τι γινεται εδω εχω χασει τα επεισοδια !!
Ο Νικολας σκιζεται για την αδελφη του ..!Ε οχι ειμαι σε κρισικη ηλικια ..

Παλι η Αμαλια σωζει την κατασταση ..!! lmao

Προβλεπω γελιο με τις παρεξηγησεις ..

Ερι μου ολα τα λεφτα : respect :
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από kapetanissa Πεμ Ιαν 20, 2011 1:31 am

Εγώ, επειδή είμαι και χαζή κατά βάθος, μια απλή απορία έχω....
Γιατί όλοι αυτοί να προστατέψουν τη Νταίζη? ε? scratch

κατά τα άλλα, προβλέπω lmao δεν το χάνω με τίποτα το επεισόδιο.....
Το γέλιο είναι υγεία εξάλλου!!! sisi
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 20, 2011 1:32 am

kapetanissa έγραψε:Εγώ, επειδή είμαι και χαζή κατά βάθος, μια απλή απορία έχω....
Γιατί όλοι αυτοί να προστατέψουν τη Νταίζη? ε? scratch

κατά τα άλλα, προβλέπω Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984 δεν το χάνω με τίποτα το επεισόδιο.....
Το γέλιο είναι υγεία εξάλλου!!! Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 621900

Γιατί είναι αυτή που μπορεί να σώσει τον Στέφανο απο την φυλάκα!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από kapetanissa Πεμ Ιαν 20, 2011 9:32 pm

Καρ-Mik έγραψε:
kapetanissa έγραψε:Εγώ, επειδή είμαι και χαζή κατά βάθος, μια απλή απορία έχω....
Γιατί όλοι αυτοί να προστατέψουν τη Νταίζη? ε? scratch

κατά τα άλλα, προβλέπω Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984 δεν το χάνω με τίποτα το επεισόδιο.....
Το γέλιο είναι υγεία εξάλλου!!! Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 621900

Γιατί είναι αυτή που μπορεί να σώσει τον Στέφανο απο την φυλάκα!

Ααααααα! Μάλιστα!
Ναι.
Σωστά.....
(μη βασανίζομαι εγώ τώρα και σκέφτομαι, για δεν παίρνουν τα στοιχεία και μετά να την παραδώσουν κι αυτή δεμένη σα σαλάμι, παρά έχουν πιάσει το μαραθώνιο να την....κρύψουν από τον δολοφόνο με το κούτσουρο -για μυαλό....)
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιαν 21, 2011 1:15 pm

kapetanissa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
kapetanissa έγραψε:Εγώ, επειδή είμαι και χαζή κατά βάθος, μια απλή απορία έχω....
Γιατί όλοι αυτοί να προστατέψουν τη Νταίζη? ε? scratch

κατά τα άλλα, προβλέπω Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984 δεν το χάνω με τίποτα το επεισόδιο.....
Το γέλιο είναι υγεία εξάλλου!!! Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 621900

Γιατί είναι αυτή που μπορεί να σώσει τον Στέφανο απο την φυλάκα!

Ααααααα! Μάλιστα!
Ναι.
Σωστά.....
(μη βασανίζομαι εγώ τώρα και σκέφτομαι, για δεν παίρνουν τα στοιχεία και μετά να την παραδώσουν κι αυτή δεμένη σα σαλάμι, παρά έχουν πιάσει το μαραθώνιο να την....κρύψουν από τον δολοφόνο με το κούτσουρο -για μυαλό....)

Τη Νταιζη καλε; Αν ειναι δυνατον! Η Νταιζη θα μας θαψει ολους!!!
Αφου ειναι μαρτυρας σε υποθεση δολοφονιας και φοβαται για τη ζωη της, γιατι δεν την προστατευει το κρατος;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 21, 2011 1:16 pm

edem4ever έγραψε:
kapetanissa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
kapetanissa έγραψε:Εγώ, επειδή είμαι και χαζή κατά βάθος, μια απλή απορία έχω....
Γιατί όλοι αυτοί να προστατέψουν τη Νταίζη? ε? scratch

κατά τα άλλα, προβλέπω Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 191984 δεν το χάνω με τίποτα το επεισόδιο.....
Το γέλιο είναι υγεία εξάλλου!!! Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 621900

Γιατί είναι αυτή που μπορεί να σώσει τον Στέφανο απο την φυλάκα!

Ααααααα! Μάλιστα!
Ναι.
Σωστά.....
(μη βασανίζομαι εγώ τώρα και σκέφτομαι, για δεν παίρνουν τα στοιχεία και μετά να την παραδώσουν κι αυτή δεμένη σα σαλάμι, παρά έχουν πιάσει το μαραθώνιο να την....κρύψουν από τον δολοφόνο με το κούτσουρο -για μυαλό....)

Τη Νταιζη καλε; Αν ειναι δυνατον! Η Νταιζη θα μας θαψει ολους!!!
Αφου ειναι μαρτυρας σε υποθεση δολοφονιας και φοβαται για τη ζωη της, γιατι δεν την προστατευει το κρατος;


Τι να σου κάνει το έρμο το κράτος μάνα μου;
Τι είναι ο Κλίντον που ήρθε στο Ελλάντα και καθόταν όπου του λέγανε να τον προστατέψουν;
Αυτή γυρίζει σαν σβούρα που να προλάβουνε οι Χριστιανοι;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 21, 2011 1:17 pm

Mαλλον επειδή μιλάμε για το ίδιο κράτος που ο υπεύθυνος έρευνας μιας δολοφονίας δεν είχε διαβάσει την ιατροδικαστική έκθεση και αυτοκτόνησε αδίκως?? Ιδέες ρίχνω τώρα τι να πω... lmao
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιαν 21, 2011 1:32 pm

Συμπερασμα: Το κρατος αδυνατει να διαβασει μια ιατροδικαστικη εκθεση αρα ειναι πρακτικα αδυνατο να προφυλαξει τη Νταιζη που δεν βαζει κ***ο κατω! Χμμμμ, ναι, νομιζω καλυφθηκα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από rachel Παρ Ιαν 21, 2011 5:04 pm

Περα απο την αδυναμια του κρατικου μηχανισμου στο προγραμμα προστασιας (απληστων) μαρτυρων, ακομα και στα δεδομενα της Εδεμ..... sisi

Την παραμετρο αποκρυψης στοιχειων σε υποθεση μεσω εκβιασμου.... δεν την σκεφτηκε κανενας απο τους μεγαλοδικηγορους, λαμογια, αρχικαρχαριες και γενικα ολα τα καλα παιδια απο τους οποιους η Νταιζαρα κανει αφαιμαξη???Matakia
Τους ενημερωνει οτι εχει τα στοιχεια, υποκυπτουν στους εκβιασμους της και παραλληλα την προστατευουν κιολας??? slap

Μαλλον θα ζησουμε deja vu 2ου κυκλου που οταν η Νταιζαρα εκβιαζει.... η νομικη επιστημη σφυριζει αδιαφορα..... Innocent

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 21, 2011 5:13 pm

rachel έγραψε:Περα απο την αδυναμια του κρατικου μηχανισμου στο προγραμμα προστασιας (απληστων) μαρτυρων, ακομα και στα δεδομενα της Εδεμ..... sisi

Την παραμετρο αποκρυψης στοιχειων σε υποθεση μεσω εκβιασμου.... δεν την σκεφτηκε κανενας απο τους μεγαλοδικηγορους, λαμογια, αρχικαρχαριες και γενικα ολα τα καλα παιδια απο τους οποιους η Νταιζαρα κανει αφαιμαξη???Matakia
Τους ενημερωνει οτι εχει τα στοιχεια, υποκυπτουν στους εκβιασμους της και παραλληλα την προστατευουν κιολας??? slap

Μαλλον θα ζησουμε deja vu 2ου κυκλου που οταν η Νταιζαρα εκβιαζει.... η νομικη επιστημη σφυριζει αδιαφορα..... Innocent


Να σου θυμίσω οτι μιλάμε για τα μυστικά της Εδέμ
Εδώ σήκωσε τα χέρια ψηλά η ψυχολογία (βιασμένη γυναίκα χρησιμοποιεί το κορμί της σαν μέσο) και η νομική (μεταβιβάζουν ακίνητα σε ένα μη αναγνωρισμένο παιδί με γονική παροχή) για την κοινή λογική θα μιλάμε;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Ιαν 21, 2011 5:14 pm

rachel έγραψε:
Την παραμετρο αποκρυψης στοιχειων σε υποθεση μεσω εκβιασμου.... δεν την σκεφτηκε κανενας απο τους μεγαλοδικηγορους, λαμογια, αρχικαρχαριες και γενικα ολα τα καλα παιδια απο τους οποιους η Νταιζαρα κανει αφαιμαξη???Matakia
Η πρώτη ή η τελευταία τρύπα θα είναι???? slap

Τους ενημερωνει οτι εχει τα στοιχεια, υποκυπτουν στους εκβιασμους της και παραλληλα την προστατευουν κιολας??? slap
Ε μη το λές.... τς τς τς... Την προστατεύουν την "αγία" ΑΦΟΥ πρώτα έχουν μάθει το σκληρό, άδικο και πονεμένο παρελθόν της το οποίο (μην ξεχνάμε) δικαιολογεί ΑΠΟΛΥΤΑ το παρόν της... εδώ και αν δεν βαράς το κεφάλι σου wall
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 497 - Ημερομηνία 3/2/2011

Δημοσίευση από ma_ma Πεμ Ιαν 27, 2011 2:06 am

Μάλλον η Νταίζη θα ΄ταξε στο Νικόλα να τους δωσει πίσω την Εδέμ αν την κρύψουν....Δεν εξηγείται αλλιώς...

ma_ma


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης