Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_lcap6%Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_lcap38%Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_rcap 38% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_lcap48%Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_rcap 48% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_lcap6%Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 52

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Empty Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 6:30 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:02 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1.Την ίδια θεράποντα ιατρο με την Μπεκρου εχουν και τα παιδια!

2.Λουκας και Ερη στην εδεμ και το τηλ της Νόρας: Ανατριχιασα με το Λουκα και την αντιδραση του αλλα και που ρωτησε πως είναι το Νορακι του.Μου άρεσε η συμμεετοχη της Ερης και το ότι του στεκεται τόσο

3.Στο Νοσοκομείο:Στεναχωρηθηκα με Δαφνη και Λευτερη στο κρεββατι του πόνου.

4.Ευα-Λουκάς-Ερη στην εδεμ: Προσφερεται από μονη της πριν καν της το ζητησουν, να βοηθησει αχ μωρε Ερη εισαι ψυχούλα.Στο τελευταιο δευτερολεπτο της σκηνης, το βλέμμα απελπισιας της Ευας απίστευτο!

5.Λουκάς-Νόρα στο γραφειο:Να φανταστω η ακαματα πηρε αδεια από τη σημαια και εφυγε ε? Μου άρεσε το φιλι τους ήταν σα βαλσαμο!

6.Ευαρα-Μπεκρου:Κουκλαρα η ευα!

7.Λιάκος-Ρούσσος:Μου έλειψαν οι κοινες σκηνες τους.Και ο Ηλίας με συγκινησε όταν ειπε πως το παιδι του είναι η ζωη του.

8.Θεαρα-Οχιά:Αυτή και ο Φωσκολος από σεναρια η Οχια άλλο τίποτα!Σιγα μην εχουν οι αλυσιδες των ποδιων τους ασημενια μπαλα σαν το Λουκι Λουκ.Ταπες δινουν και παίρνουν από τη Θεαρα μου!Πρωταγωνιστρια εισαι Θεαρα μου όχι κομπάρσα!

9.Λουκάς-Στεφανος:Είπε ευχαριστω ο Στεφανος και είναι προς τιμην του. Αλλα ακομα καλυτερα τα λογια του Στεφανου στην πορεια που τον νοιαζει μονο η Ευα και το παιδι του.

10.Παναγιωτης-Λουκάς:Αγαπαμε Γιαννη Ζαφειρη!Λαμπρο μυαλο ο Παναγιωτης που άναψε φυτιλιες στο Λουκά

11.Νικόλας-Ευα-Νόρα-Ηλιας στο νοσοκομειο:Μου αρεσει η ψυχραιμια του Νικόλα, και η προστασια στον κυριο Ηλία

12.Λουκας-Οχια:Δεν είναι ο πατερας του ξεχασμενου παιδιου σου τσουχτρα.Πατησε ποδι Λουκακο μου!Δεν ξερω για το Λουκα εγω παντως χαιρομαι πολύ όταν πονας, αλλα κι αυτό που περνας είναι λίγο φυλακη και θανατικη ποινη σου αξιζουν! Να αυτοπυρποληθείς ολεε…Δεν μας νοιαζουν τα λεφτα τσουχτρα! Να φυγεις να πας αλλου και να μην ξαναγυρισεις

13.Μαριούλης-Νικόλας:Μου θυμισε την σκηνη που ειχαν απαγαγει τα κοριτσια και ο Μαριουλης ηταν ακομα μωρακι και ο Νικόλας εκλαιγε....Καλυτερα να ημουν εγω παρα η Δαφνη αχου Νικολακο μου!

14.Ο Νικόλας στο προσκεφαλι της Δαφνης και η ίδια να δειχνει σημαδια πως καταλαβαινει

15.Παρεα στης Νόρας και Μπεκρου σε πρωτο πλανο:Μόλις ακουσε η Μπεκρου πως θελει να βοηθησει και η Ερη ξινισε τα μουτρα της.Θα ηταν πολύ καλυτερη η σκηνη αν δεν ειχαμε στα ποδια μας την άλλη τη Μπεκρου!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Με την αργόσχολη ακαματα στο γραφείο που μιλάει για τη Νόρα και ότι την πλάκωσε το πάπλωμα…μα καλα εχει μουτρα και μιλάει?χαχαχαχ Όταν ερχεται η Νόρα της βάζει και χερι…σαν πολύ αερα δεν πηραμε ξαναλέω αντε να αραιωνουμε εκει μεσα ν μεινουν λιγοι και καλοι και εξω τα παρασιτα! Καλε εδώ το Νεφελακι και δεν του δινει σημασια, θελει να πάρει και το Μαριουλη μας? Τσουκ

2.Οχια και η εφημεριδα και λαπας:Πολύ ψυχραιμος ο Κουνια-Μπέλλος

3. Νεφελάκη Μαριουλης Αμαλι και Μπεκρου:Υπεροχες φατσουλες τα παιδακια, αλλα τρομαξα όταν ακουσα τη Μπεκρου να λεει πως ο Μαριουλης θα μεινει πολλες μερες μαζι της…ωχ ωχ ωχ και η Αμαλι άρχισε τις μπαρούφες!

4.Χαραμιστηκε παλι η Θεαρα για σκηνη του Πατσοζευγαρου….τς τς

5.Πατσαδες στο Καρταλόσπιτο:χοχοχχο Λαπαδοπαιδο στην εφερε η τσουχτρα

Ψηφιζω Πολύ Καλό μου άρεσαν ιδιαίτερα σημερα Παπαδημητρίου, Αρζόγλου, Γεωργόνη,Γιαννακόπουλος,Πετράκης!

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.Θελω να δω Λουκονορικο υπέρηχο!!!!!!!!!!!
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!

Φιλικα
loukitsa

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:15 pm

Ας πω κι εγώ δυο πράγματα..

Νοσοκομείο - Κατασκήνωση
Αδυνατώ να καταλάβω τι ρόλο είχε ο κυριούλης δίπλα στη γιατρό που μίλαγε...

Η βουβή σκηνή στην αρχή μου άρεσε πολύ! Οι αντιδράσεις όλων πολύ καλές!

Η Νόρα συγχυσμένη και στεναχωρημένη μου άρεσε όπως έδινε τα άσχημα νέα στο Λουκά. Kαι οι οδηγίες του Λουκάκο να φροντίσει τον εαυτό της τόσο γλυκούλες!

Η Εριέττα με συγκίνησε με την κίνησή της. Ξέρει ότι δεν μπορεί να προσφέρει και πολλά αλλα είναι διατεθιμένη να δώσει ότι μπορεί. Την παρουσία της για να μη σαλτάρει ο Λουκάς περιμένοντας μόνος του, ίσως λεφτά για τα έξοδα του νοσοκομείου, ότι μπορεί..

Η ανησυχία της Εύας που προσπαθεί να ισορροπήσει δύο ανοιχτά μέτωπα ήταν τόσο συγκινητική!

+++

Δικηγορικό (λέμε τώρα) γραφείο
Έπρεπε να μπει η Δάφνη στο νοσοκομείο για να φτάσει η υπάλληλος στη δουλειά πριν το αφεντικό? Και συγχυστηκε κιόλας η κατσαρή που άργησε η αφεντικίνα! Να της κάνεις παρατήρηση Μελίτα, μη σου πω να την απολύσεις!!!! Fskl

Εντωμεταξύ η Μελίτα εκτός απο ερωτήσεις μπορεί να κάνει τίποτε άλλο?

Μου αρέσει που προσφέρθηκε να κρατήσει το Μάριο λέγοντας "έχω και τη μάνα μου, και την κοπέλα" Αυτοθυσία όχι αστεία! Αχαχαχαχαχαχα

+++

Πατσοζεύγαρο εννοείται ΔΕΝ θα σχολιάσω... Βαριέμαιιι!!!

Μα καλά.... "η νύφη μου"? Είναι "γιάφκα"?? Και η μάνα της "έχει πάθει εξάρτηση"??? Πόσο γελοία είναι????? xoxo

+++

Εριέττα - Άννα
Η Άννα στο άκουσμα της κατάστασης του Λευτέρη μου φάνηκε πολύ αληθινή όπως χαμήλωσε έτσι το βλέμμα..

Η αγανάκτηση της Εριέττας για τα κλασσικά των δημοσιογράφων που αμέσως έβγαλαν το πόρισμα λογικότατη και συγκινητική δεδομένου ότι δεν τους ξέρει!

+++

Λουκάς - Νόρα
Τα φιλάκια μέσα στο χαμό μου φάνηκαν πολύ γλυκά.

Ο Λουκάς χ@στηκε ολίγον τι για την απολογία του Στέφανου ή μου φάνηκε? χαχαχαχαχαχαχαχα

+++

Εύα - Μελίτα
Αυτό που η Εύα έλεγε στη Μελίτα "το ένα χτύπημα μετά το άλλο" ακούστηκε σε κανέναν άλλο η επιτομή της μ@#$ιας???

Διότι τα δύο πρώτα χρόνια η Μελίτα ήταν το ένα χτύπημα ΚΑΙ το άλλο! Κι αντί το επόμενο να είναι η κούτρα της στον τοίχο της προσφέρουν και καφέ!! Ε ρε δημόσιες σχέσεις... και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

+++

Πέτρος - Ηλίας
Καταρχήν κάτι που ήθελα να πω και στο παρελθόν. Αυτές οι μαύρες γραβάτες μου θυμίζουν κηδεία. Και συνεχίζω...

Ο πόνος του Ηλία ήταν συγκλονιστικός! : respect : Και ο Πέτρος είναι φίλος!!!

+++

Αντιγόνη - Νταίζη
Τι κούκλα που ήταν η κα Παπαδημητρίου!

Καλά όταν τη βλέπω να αγανακτεί λιώνω στο γέλιο! Η Αντιγόνη μέχρι το τέλος της σειράς θα έχει αγιάσει!!!

Αυτή η μανταμ που δεν θα αφήσει κανέναν να της το χαλάσει, μπορεί να της το χαλάσει ο ίδιος ο Χρήστος??? Πλιιιιιιιιιιζ!!! pleeease

+++

Λουκάς - Στέφανος
Τουλάχιστον ο Στέφανος αναγνώρισε τη θέση του μπροστά στη Δάφνη! Δεύτερος και καταϊδρωμένος!

Όσο για το Λευτέρη αγαπητέ πρόσεχε τι λες! Ευτυχώς που οι σεναριογράφοι το τράβηξαν απο τα αυτιά γιατί αυτό που έκανες ΚΑΝΟΝΙΚΑ καμμια γυναίκα δεν θα το ξεπερνούσε έτσι εύκολα! Τώρα ξαφνικά τον νοιάζει και για την Εύα? Μη χε! Αλλα βέβαια θέλει να δείχνει κύριος είναι και στην ανάγκη τους..

Τα αστεία του Λουκά καθόλου δεν μου άρεσαν! -_- Ξεχνάει ότι για αυτά τα αρχοντιλίκια του μια γυναίκα με το παιδί στην κοιλιά βρέθηκε στο χείλος του γκρεμού! Και όχι μια οποιαδήποτε γυναίκα, αλλά η κολλητή του!!! Έλεος τι τον βάζετε να λέει!!!

Σπόιλερ:
Πόσο χαίρομαι που το μόνο επιχείρημα του Στέφανου ξέρω ότι θα καταρρεύσει! Γουστάρωωω!!!
Πίνακες ανυπολόγιστης αξίας my @ss lmao Γουστάρωωωωω!!!

Αν έχει νεότερο να ρωτήσω εγω, πώς θα τον ενημερώσει? Με sms ή mms? χαχα

+++

Αμαλία - Μελίτα
Η Αμαλία πόσο βλαμμένη μπορεί να είναι? Είναι δυνατόν να πιστεύει τις εφημερίδες? Fskl

Η Μελίτα πάσαρε μαζί με το δικό της το παιδάκι (που είναι συνηθισμένο) και το παιδάκι της Δάφνης. Είπαμε... θυσιάζεται να βοηθήσει xoxo Εμ βέβαια το θέμα είναι να φανεί ότι βοηθάμε.

+++

Λουκάς - Παναγιώτης
Η συζήτηση ίσα ίσα για να μας βάλει στο κλίμα. Γιατί Παναγιώτη μου οι άνθρωποι δεν μπορεί να ταράχτηκαν από το πιστολίδι? Εδώ ο Στέφανος ταράχτηκε που άκουσε το όνομα του lmao

Η απάντηση του Λουκά στο άν ο Καρτάλης χρωστάει φυσιολογικότατη.

Κανείς δεν σκέφτηκε να πει ποτέ εντωμεταξύ ότι για να πάρει τα λεφτά της διαθήκης ο Στέφανος θα έπρεπε να περιμένει να γίνουν δικαστήρια κλπ κλπ αν η Εύα την προσέβαλε, ενώ με την απαγωγή θα μπορούσε να τα καρπωθεί μπαμ μπαμ? Το λέω γιατί έχει ακουστεί πολλές φορές ότι αν τα ήθελε θα μπορούσε να προσβάλει τη διαθήκη. Ναι μπορεί και να τα έπαιρνε αλλά πότε??? Σίγουρα όχι σε χρόνο dt! Wink

+++

Νοσοκομείο
Οι συζητήσεις στο νοσοκομείο επίσης διαδικαστικές. Το επεισόδιο είχε αυτό το χαρακτήρα σήμερα άλλα δεν με πειράζει..

Η Εύα γιατί μιλούσε και εμείς βλέπαμε το Νικόλα? Έλεος... Και ο Ηλίας γιατί κοιτούσε έτσι περίεργα??? Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το βλέμμα που έριξε στα παιδιά στο άκουσμα της οικογένειας του Λευτέρη.. Πάρα πολύ ύποπτο.. Ελπίζω να μην ήταν σκηνοθετικό λάθος.

+++

Λουκάς - Νταίζη
ΛΑ-ΤΡΕ-ΨΑ!!!

Αχχχ μπορεί η Νταίζη να σέρνεται και να παρακαλά??? Μπορεί να έχει πάρει φωτιά ο απαυτός της έτσι και να τρέχει για πολλά επεισόδια ακόμα??? Congrats Βενέτη! Δώσε!!!

+++

Η σκηνή του Μαριούλη με το Νικόλα δεν μου πολυάρεσε να είμαι ειλικρινής. Δεν καθόταν το παιδάκι και ήταν εκνευριστικό. Λογικά κι ο ίδιος ο κος Γιαννακόπουλςο είχε θέμα να τη γυρίσει. Κρίμα γιατί θυμάμαι τότε στην απαγωγή με το μωρό ήταν σούπερ!

Η Αμαλία αφου είπε στη Μελίτα ότι μπορεί να το έκανε ο Νικόλας μετά προσέγγισε το Νικόλα να του δώσει και κουράγιο! Είναι καραμουρλή δεν την παλεύει! sisi

+++

Αντιγόνη - Νταίζη
Γιατί η Αντιγόνη υποκύπτει μπορεί να μου πει κανείς? Πάντα το είχα μεγάλη απορία..

Επίσης.. πόσο θεά η κα Παπαδημητρίου? Επιτομή της κομψότητας!

+++

Δάφνη - Νικόλας
Πολύ συγκινητική η σκηνή του ζευγαριού. Και μου άρεσε που της είπε ψέμματα για το Λευτέρη.

"Κι εγώ δίπλα σου είμαι, για παντα" Love!

+++

Παρέα + κατσαρή παρείσακτη
Ο Νικόλας διακτινίστηκε?

Η κουβέντα παρεϊστικη όπως πρέπει. Η Μελίτα τι δουλειά είχε εκεί δεν κατάλαβα. Ήταν εμφανές ότι περίσσευε!

Η Ξυλά πόσο όμορφη ήταν??? Οι μπότες της Νόρας τι άσχετες με το τελειο συνολάκι? Ήμαρτον..

Και επαναλαμβάνω, η Μελίτα τι δουλειά είχε εκεί δεν κατάλαβα. Εντελώς παρείσακτη. Και ξίνισε στο άκουσμα της Εριέττας.

Πολύ μου άρσε που αγκαλιαζόντουσαν και αυτή απο μακριά. Δεν κολλάς μανταμ! Ουστ στα στακίδια πια!!!

+++

Πατσοζεύγαρο... ΔΕΝ!

+++

Διαδικαστικό λοιπόν όπως είπαμε και δεν έπιανε μία μπροστά στο χτεσινό αλλα θα πω "Πολύ καλό" από μένα γιατί είμαι ακόμα σε mood από το χτεσινό. Ελπίζω σε καλύτερα... Αυτό το "1 επεισοδιο καλό - 20 πάτος" δεν το αντέχω άλλο.. Λυπηθείτε μας!

Καλό σας βραδυ

ΥΓ. 1 Το Χρήστο τον έφαγε η μαρμάγκα σήμερα??? Άντε να δούμε..
ΥΓ. 2 Στα προσεχώς η Αντιγόνη ΘΕΑ στο μελόδραμα της Νταιζούλας! Δώσε!!!
ΥΓ. 3 Θέλω πιο πολύ Εύα λέμεεεεε!!! (Και ένα yorkie βεβαίως βεβαίως)

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:17 pm

1.τι ψυχουλα η Ερη..αμεσως να προσφερει χωρις να της το ζητησουν
2.τι καλουλης ο Λουκας μεσα σε ολα να λεει και συνεχεια στη Νορα να προσεχει...και τι ωραια η σκηνη τους στο γραφειο!!!!
3.Ηλιας---respect...
4.ο μαριουλης τι γλυκουλικο...τι του εμελλε του παιδιου να μεινει μερες με την Μπεκρου
5.Μελιτα μου...και το παπλωμα να την πλακωσε τη Νορα και πονακια να ειχε δεν θα σου δωσουμε και πληρη αναφορα....σιγα μην σου βαρεσουμε και καρτα...και μετα που εφυγε απο το σπιτι της για να παει στο γραφειο..μαλλον θα βρηκε πολλη κινηση για αυτο δεν θα ηταν εκει οταν πηγε ο Λουκας...και στο σπιτι της Νορας τι ξεκαρφωτα πλανα ηταν αυτα???
6.ολη η παρεα ποναει και στηριζει τον Νικολα στη δυσκολη στιγμη και μπραβο
7.μπραβο και στον Στεφ που καταλαβαινει την ολη κατασταση
8.μεταξυ μας στις σκηνες Νταιζης-Αντιγονης γελαω τρελα....αλλα Αντιγονη μου σε λιγο οοολο το cast κομπαρσοι θα καναντισουν....
9.απαλλαξτε με απο τη ψευτο-βαρβατιλα τ Μπελλου!!!!
πολυ καλο απο μενα!!! Love
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:21 pm

ΕΝΙΩΣΑ.... ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ με ΛουκαΝορικό φιλάκι inlove ΑΧ..αχ...Αχ inlove Μου άρεσε πάρα πολύ το τηλεφώνημα της Νόρας με το Λουκά να της λέει να πάει να 3εκουραστεί.... <<Αχ μωρέ ο γλυκός ΤΗΣ>> Love! Μου άρεσε πολύ και η ΑγκαΛΙΤΣΑ τους .... Love! με το Λουκάκο να της δίνει κουράγιο... inlove

ΑΖΑΠΑΩ Μαριούκο..λιώνω..τη φάτσα είναι αυτή , τι νάζι τι στυλ <3 το λατρεύω μωρέ το φασολάκι Love!

Αρζόγλου-Κατρανίδης : τη γλυκιά και ήρεμη ομιλία ... όπως πάντα : respect :
με τον Ηλία να ανησυχεί για το κοριτσάκι του

Νικόλας-Δάφνη: ΘΕΛΩ η Δάφνη να γίνει καλά... πολύ γλυκιά σκηνή Love!

Λαζαρίδη - Νταιζάρα : lmao Να είναι καλά πάντα με κάνουν και γελάω sisi

Πολύ γλυκιά η Ερριέτα που θέλει να βοηθήσει και στέκεται στον αδερφούλη της.....

Νικόλας-Αμαλία:Μου άρεσε πολύ αυτή η σκηνή... Αμαλία υπέροχη...

Ψηφίζω Πολύ Καλό

Παρατηρήσεις :
Η Νόρα ως Νόρα χρησημοποιούσε το κινητό που είχε ως Αντιγόνη ...τώρα μου φάνηκε σαν να άλλα3ε κινητό η Νόρα.... scratch
Η νοσοκόμα είναι η ίδια που φρόντιζε και τη Μελίτα όπως και το εκκλησάκι που πήγε χθεσ η Εύα είναι το εκκλησάκι που είχε πάει η Αμαλία πέρσι μετά την απαγωγή των κοριτσιών lol!

Μου άρεσε το τρέιλερ...τελικά η μαμά της Νόρας ακόμη δεν 3έρει τίποτα.....ανυπομωνώ να το μάθει....

ΑΑ και πόσο θεικό το ρούχο της Νόρας ... ΘΕΑΡΑ

Υγ: Θέλω περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές
Περισσότερο Νόρα
την Δαάφνη καλά με τον Νικόλα και τον Μαριουκο μαζι

marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:27 pm

ΑΘΛΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝΕΥ ΛΟΓΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΟΜΨΑ. 1. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΑΛΛΗ ΗΤΑΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΥΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ. η ευα λεει κατι στην μελιτα και δεν τις λεει το σημαντικο. να τις πει τα εξης μελιτα εσυ φταις για αυτα που εχασα.Αλλα δυστυχως τιποτα 2 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ. ο στεφανος σαινι ειναι λεει για τον τερη η ευα φανηκε ευτυχισμενη κοντα του. και οτι δεν το ξερει το παλικαρι. στεφανε πες αλευρι. ο λευτερης σε γυρευει. ευτυχισμενη; εδω γελασα. απο που; γιατι τις λεει τρυφερα λογια; η γιατι ξαπλωσε μαζι της χωρις να τις πει αληθειεες. και με εσενα στεφανε στην αρχη η ευα γελουσε αυτο δεν λεει κατι. 3 ΕΥΑ ΝΟΡΑ ΝΙΚΟΛΑΣ εχει οικογενεια ο λευτερης; ευα. ΔΕΝ ΞΕΡΩ η νορα λεει καλα δεν σου μιλησε; ευα. μπα οχι μονο για την κοπελα του μου ειπε. ΚΑΛΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΕ ΑΥΔΙΑ ΤΟ ΛΕΩ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΡΑΚΥΛΗΣΜΑ ΕΝΩΣ ΘΕΙΚΟΥ ΡΟΛΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ; ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΓΕΤΕ ΚΑΙ ΦΕΡΕΤΕ. ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ ΤΟΥ ΡΟΛΟΥ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ. 4 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ. Η δαφνη ειναι οτι καλυτερο εχω κανει. συγνωμη ο μανος τι ειναι οτι χειροτερο; δεν φταιει ο μανος αν μεγαλωσε με το θελει να φτασει την εξουσια με λαθος τροπο ετσι τον μεγαλωσαν. αληθεια ουτε τωρα θα αναφερθει το ονομα του μανου; το θεωρειτε περιτο να μαθει για την αδερφη του; ΛΥΠΑΜΑΙ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:37 pm

Ενα πολυ καλο επισοδειο!!!
Υπεροχη η σκηνη Νορα-Λουκας και το φιλι και ειδικα το ενδιαφερον τους για την Ευα!!! Μου αρεσε παρα πολυ!!!
Οι σκηνες με την Μελιτα στο γραφειο ηταν ελεος!!! Συγνωμη ποια ειναι για να βαζει χερι στην Νορα??? ΕΛΕΟΣ!!! Σαν πολυ αφεντικο την εχει δει!!! Επισης η Ερη με τον Λουκα και την Ευα αγγιξαν την τελειοτητα!!!! Υπεροχοι!!! Η Μελιτα απο ποτε δειχνει ενδιαφερον για την Ευα??? Ελεος και ξανα ελεος!!!! Η Αμαλια απλα Θεα!!!
Αααααααααχ τι υπεροχη φατσουλα που εχει ο Μαριος!!!
Και για να μην ξεχνιομαστε ο Ρουσσος με τον Ηλια ηταν ολα τα λεφτα!!! Μου ειχαν λειψει οι σκηνες τους!!!!!

Οπως ξανα ειπα ενα πολυ καλο επισοδειο!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:45 pm

ntina fan έγραψε: ΑΘΛΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝΕΥ ΛΟΓΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΟΜΨΑ. 1. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΑΛΛΗ ΗΤΑΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΥΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ. η ευα λεει κατι στην μελιτα και δεν τις λεει το σημαντικο. να τις πει τα εξης μελιτα εσυ φταις για αυτα που εχασα.Αλλα δυστυχως τιποτα 2 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ. ο στεφανος σαινι ειναι λεει για τον τερη η ευα φανηκε ευτυχισμενη κοντα του. και οτι δεν το ξερει το παλικαρι. στεφανε πες αλευρι. ο λευτερης σε γυρευει. ευτυχισμενη; εδω γελασα. απο που; γιατι τις λεει τρυφερα λογια; η γιατι ξαπλωσε μαζι της χωρις να τις πει αληθειεες. και με εσενα στεφανε στην αρχη η ευα γελουσε αυτο δεν λεει κατι. 3 ΕΥΑ ΝΟΡΑ ΝΙΚΟΛΑΣ εχει οικογενεια ο λευτερης; ευα. ΔΕΝ ΞΕΡΩ η νορα λεει καλα δεν σου μιλησε; ευα. μπα οχι μονο για την κοπελα του μου ειπε. ΚΑΛΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΕ ΑΥΔΙΑ ΤΟ ΛΕΩ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΡΑΚΥΛΗΣΜΑ ΕΝΩΣ ΘΕΙΚΟΥ ΡΟΛΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ; ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΓΕΤΕ ΚΑΙ ΦΕΡΕΤΕ. ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ ΤΟΥ ΡΟΛΟΥ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ. 4 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ. Η δαφνη ειναι οτι καλυτερο εχω κανει. συγνωμη ο μανος τι ειναι οτι χειροτερο; δεν φταιει ο μανος αν μεγαλωσε με το θελει να φτασει την εξουσια με λαθος τροπο ετσι τον μεγαλωσαν. αληθεια ουτε τωρα θα αναφερθει το ονομα του μανου; το θεωρειτε περιτο να μαθει για την αδερφη του; ΛΥΠΑΜΑΙ

χωρις να διαφωνω στο τελευταιο μαζι σου για το οτι ο μανος πρεπει να μαθει για την αδερφη του να σου θυμισω π.χ τοτε με την απαγωγη των κοριτσιων οι γονεις της Νορας δεν θα επρεπε να εμφανιστουν?η τοτε με την ιστορια του Στελιου....μην το ψαχνεις για αυτο....
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:46 pm

Για μια ακόμα φορά φάνηκε η μεγαλοψυχία του Στέφανου. Παρά το ζόρι που τραβάει ο ίδιος σκέφτηκε την Δάφνη, τον Λευτέρη ακόμα και την Εύα που πράγματι μόνο δίπλα στον Λευτέρη ήταν ανέμελη και ευτυχισμένη. Πολύ σωστά αναθέτει στον Λουκά, την Νόρα και γενικά τους φεγγαροπετρίτες να προσέχουν ώστε η Εύα να μην μεγαλώσει το παιδί τους με την υποψία ότι ο πατέρας του το απήγαγε για τα χρήματα.
Ο Στέφανος την Μελίτα θα την φροντίσει ο ίδιος. Δυστυχώς έχει αρχίσει να συνειδητοποιεί ότι τα στοιχεία είναι εναντίον του και ο κίνδυνος να καταδικαστεί πολύ μεγάλος. Αυτό θα τον κάνει να πάρει αποφάσεις για την ζωή του και για την Μελίτα του.
Η βόμβα που πέταξε ο Παναγιώτης για χρέη του Στέφανου ήταν πολύ ενδιαφέρουσα!!
Η Μελίτα εξεπλάγη από τα δυσάρεστα νέα. Παρόλαυτά το μόνο και το πρώτο που σκέφτηκε ήταν το πώς θα βοηθήσει. Ωραία η σκηνή Εύας – Μελίτας στο ατελιέ της Δάφνης. Η ανανέωση στην σχέση τους έφερε ένα φρεσκάρισμα στο σενάριο. Πολύ γλυκιά και η σκηνή με τον Μάριο και την Νεφέλη.
Κατά τα λοιπά το επεισόδιο κινήθηκε γύρω από την αναμονή στην οποία βρίσκονται όλοι για την υγεία του Λευτέρη και της Δάφνης. Η σκηνή Δάφνης – Νικόλα ήταν καλή και τρυφερή αλλά βλέποντας τον Νικόλα με το πράσινο σκουφάκι δεν μπορώ να μην θυμηθώ την εξαιρετική σκηνή όπου ο Στέφανος με το πράσινο σκουφάκι έκλαιγε πάνω από την Μελίτα!
Τώρα που τα πράγματα είναι σκούρα για τον Χρήστο φάνηκε πόσο πολύ νοιάζεται η Νταίζη γι' αυτόν. Προσπαθεί να πετύχει το καλύτερο γι' αυτόν, πιέζει τον Λουκά, πιέζει την μάνα της – ο έρωτάς της για τον Χρήστο αποκαλύπτει την πιο ανθρώπινη πλευρά της. Πολύ καλές οι σκηνές Νταίζης – Αντιγόνης και Νταίζης – Μπέλλου με την Νταίζη να στριμώχνει τον Μπέλλο λέγοντάς του ότι είχε δει τον δολοφονημένο να βγαίνει από το γραφείο του.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 8:52 pm

οι γονεις στην νορας δεν εμφανιζοταν στο εργο. ο μανος ηταν ομως ο πυρηνας του εργου. ο μανος εχει αφησει εδω εκρεμμοτητες. το θεωρω απαραδεχτο ολο αυτο
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:19 pm

Καλό το σημερινό επεισόδιο.
Ήταν λογικό να υπάρχει μια στασιμότητα στις εξελίξεις .Πρέπει να περάσει έστω και ένα επεισόδιο μετά από τον πυροβολισμό για να δούμε την εξέλιξη της υγείας και των δυο. Και παρόλο που αυτό το περίμενα , φοβόμουν ότι το επεισόδιο θα κάθιζε. Όμως αυτό δεν έγινε.
Πολύ καλή η Εριέττα . Κοντά στον αδερφό της . Του δείχνει την ηθική της υποστήριξη , του λέει ότι υπάρχει και οικονομική υποστήριξη και για το θέμα της Δάφνης. Σωστή αδερφή. Πιστεύω όταν θα ηρεμήσουν κάπως τα πράγματα θα δούμε να αναπτύσεται μια πολύ καλή σχέση μεταξύ τους.
Ο Λουκάς μέσα σε όλα. Να τρέχει για το Στέφανο , να τρέχει για το Χρήστο και κυρίως να είναι όσο το δυνατόν κοντά στο Νοράκι του. Την προσέχει τώρα με την εγκυμοσύνη-κάτι που πάντα έκανε , αλλά τώρα ακόμα περισσότερο- και προσπαθεί να τη βοηθήσει όσο μπορεί. Οι κουβέντες του στο τηλέφωνο έσταζαν μέλι. Πετάχτηκε και από το γραφείο , έστω και για δυο λεπτά για να τη δει. Ο τρόπος που φιλιούνται όταν συναντιούνται μετά από κάποιο βράδυ που είναι χωριστά είναι μοναδικός. Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος και φαίνεται ανά πάσα στιγμή!!!!!!!!
Μου άρεσε και η Μελίτα που πήρε το παιδί στο σπίτι και που προσπάθησε να βάλει πάγο στην Αμαλία για τις θεωρίες της περί του πυροβολισμού. Μπορεί στη Νόρα όταν μπήκε στο γραφείο να μίλησε έτσι , αλλά πού να φανταστεί τι είχε γίνει τη νύχτα. Για να λέμε και του στραβού το δίκιο.
Η Αμαλία εκεί , βράχος στα παιδιά. Αγαπά το Νικόλα και αυτή η αγάπη δεν πηγάζει μόνο από το γεγονός ότι της έσωσε το Νεφελάκι. Και αυτό μπορεί να είναι αλλά τον εκτιμά . Όταν πήγε στο σπίτι ο Νικόλας να δει το γιο του λέω τώρα πλάκα θα έχει να πετάξει καμιά μπηχτή. Αλλά μπράβο της. Οι διάλογοι ήταν τέλειοι.
Ο Ρούσσος σταθερός , εκεί κοντά στον Ηλία. Πραγματικός φίλος. Μπορεί να τα έκανε μπάχαλο με τα παιδιά , αλλά ξέρει να συμπαραστέκεται στους ανθρώπους που αγαπά και σέβεται.
Ο Νικόλας πολύ καλός. Δεν μου άρεσε όταν ξύπνησε η Δάφνη για λίγο. περίμενα περισσότερο συναίσθημα , ένα χάδι στο πρόσωπο , ένα φιλί στο μέτωπο. Τέλος πάντων.
Τώρα πάμε στην Νταιζάρα. Καλά η σκηνή με το Λουκά ενώ κανονικά θα έπρεπε να με εκνευρίσει , κατά μυστήριο τρόπο καλή ήταν. Έπρεπε να δείξει και αυτή την αγάπη που έχει για το Χρήστο. Ωραίες οι ατάκες , θα μπορούσαν να ήταν περισσότερο εκνευριστικές,που ευτυχώς δεν ήταν.Πάντως η Ακρίτα μια χαρά προετοιμάζει το έδαφος για τη σταδιακή αγιοποίησή της , κάτι που εκεί θα με εκνευρίσει.
Εκεί που μου άρεσε ήταν με τον Μπέλλο. Ως εξέλιξη της υπόθεσης εννοώ , ότι δηλαδή αρχίζει σιγά σιγά να τον ξεσκεπάζει. Γιατί ο Μπέλλος δεν σου γεμίζει το μάτι με τίποτα ούτε για απαγωγέα , πόσο μάλλον και για δολοφόνο.Ίσως επειδή από την αρχή τον είχαν παρουσιάσει σαν χαζούλη με τη Νόρα , τώρα πού να γίνει πιστευτός για Αλ Καπόνε;; Με τίποτα!!!!
Η Εύα τώρα . Καλή , προσπαθεί να βοηθήσει τους πάντες και θέλει να βρίσκεται κοντά στο Λευτέρη της. Πάντως βλέπουμε μια άλλη Εύα , σε σύγκριση με τον πρώτο κύκλο , και αυτή η Εύα εμένα προσωπικά μου αρέσει.
Ο Παναγιώτης , ο αστυνόμος. Κάτι έχει ψυχανεμιστεί και για να θέλει να μιλήσει με το "συνεργάτη" του το Λουκά εκτός γραφείο κάτι έχει καταλάβει για το Λευτεράκη.Εύχομαι να μην του μιλήσει μόνο για την Νταιζάρα.Για να δούμε, θα δείξει.
Καλό λοιπόν το επεισόδιο. Κρατά καλά η σειρά , αρκετές μέρες τώρα και μακάρι να συνεχίσει έτσι. να μην φτάσουμε πάλι σε σημείο να κατεβάζουμε το επεισόδιο και να το βλέπουμε μέσα σε 5 λεπτά!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:20 pm

Λοιπόν, σήμερα έχω όρεξη, έναν άσχημο πονοκέφαλο, και ένα ποτηράκι κρασί, οπότε.... πάμε:

1. Ωραία η πρώτη βουβή σκηνή. Περιγραφικότατη Thumbs up

2. Πολύ καλοί Νόρα και Λουκάς στο τηλέφωνο. Όπως έπρεπε και οι δύο.

3. Τελικά όσο πάει η Εριέττα μου αρέσει κάθε μέρα και λίγο περισσότερο... και η ερμηνεία της Λάμπου 9/10 εξαιρετική. Την ευχαριστιέμαι... soutien

4. Πολύ ωραίος και ο Νικόλας. Το κατάλληλο μείγμα ψυχραιμίας και "προσπαθώ-να-μην-το-χάσω-αλλά-ίσα-που-την παλεύω..."

5. Η ανεκδιήγητη που σχολιάζει και την αφεντικίνα της που "άργησε"! Ποιός ήρθε?! imarton Ίσα ρε.... sfyr

6. Το συνολάκι της Νόρας σήμερα το ζήλεψα!!!

7. Τα παιδάκια, το αποκορύφωμα της προσαρμοστικότητας.... Η φωνή τους δεν ακούγεται...θυμήθηκαμε και τη Νεφέλη....βρε για δες....

8. Πραγματικά, δεν μπορώ να βρω λόγια να σχολιάσω τον χαρακτήρα "Μπέλλος". Δεν μπορώ! Οι σκηνές δε, με τη λατρευτή του συμβία, παραπέμπουν σαφώς σε θέατρο του παραλόγου! Ιονέσκο? Ποιός Ιονέσκο!? lmao

9. Η ουρά-του-αλόγου έχει 100 δουλειές να κάνει... wall

10. Λοιπον, μ'αρέσει πολύ το πώς περνάει την ανησυχία της η Άννα....

11. Εύα-Κατσαρή: η Εύα τα είπε όλα με το βλέμμα με το που την είδε! Ας αφήσω τον καφέ.... όλοι έχουμε στιγμές αδυναμίας...

12. Χωρίς λόγια Ηλίας-Πέτρος (από σεβασμό!)

13. Νταιζουλίνι-Αντιγόνη: θέατρο του παραλόγου παρτ του.... Angel Ωραίες ερμηνείες όμως! Παραδέχομαι!

14. Στέφανος: λογικός και σε αποδεκτά πλαίσια okeik ε, είπε και κανα δυο άκυρα, αλλά άντε...

15.
KatsaroYpotheto έγραψε:[font=Comic Sans Ms][color=#ff3355][size=16]
Η Αμαλία αφου είπε στη Μελίτα ότι μπορεί να το έκανε ο Νικόλας μετά προσέγγισε το Νικόλα να του δώσει και κουράγιο! Είναι καραμουρλή δεν την παλεύει! :sisi

Δε θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα!!!! Εύγε!!!

16. Ωραίος ο αστυνόμος, ωραίος.... μας αρέ! sfyr

17.
KatsaroYpotheto έγραψε:[font=Comic Sans Ms][color=#ff3355][size=16]
Αυτή η μανταμ που δεν θα αφήσει κανέναν να της το χαλάσει, μπορεί να της το χαλάσει ο ίδιος ο Χρήστος??? Πλιιιιιιιιιιζ!!!
Αυτό.... αυτό είναι εξίσου οργασμικό με ένα double chocolate brownie.... Angel

18. Ξανα-ματα-φχαριστήθηκα "διάλογο" Λουκά-Νταίζης..... sisi Αυτό βέβαια που είπε "λεφτά υπάρχουν", θα 'πρεπε να τον υποψιάσει?! Ή έχουμε συνηθίσει τόσο να το ακόυμε και να μην ισχύει, πού....

19. Ωραία η σκηνή της παρέας στο τέλος. Η Κατσαρούλα όντως δεν κόλλαγε και με χάλασε κι εμένα που ξύνισε στην αναφορά της Ερριέτας -αδερφή του Λουκά είναι μανδάμ!- αλλά βλέπεις πήρε τον Μάριο.... γι' αυτό ήταν εκεί...

20. Ο Μπέλλος (στο) τέλος άρχιζε να έμφανίζει τικ, ή ιδέα μου ήταν?!?! lmao

kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:24 pm

Παλι ερημος μετα την οαση του χθεσινού επεισοδιου.
Τι βλακειες ακούσαμε κ σημερα?Η Ερι που φέτος τα γνώρισε τα παιδιά στενοχωρηθηκε για το δημοσιευμα της υποτιθεμενης σχεσης του Λευτερη με τη Δαφνη. Η Αμαλία πάλι που υποτιθεται τους γνωρίζει πολύ περισσότερο συνεχίζει τις βλακείες της.
Η Μελίτα προσωποποίηση της συμπονοιας, με το που μαθαίνει για το ατύχημα πρωτα ρωτάει ποιος και γιατί (αυθεντική κόρη της Αμαλίας, το κουτσομπολιό κληρονομικό χάρισμα), μετα ρωτάει τι θα γίνει με τον Στεφανο, ε και τελος εδέησε να ρωτήσει πως είναι η κατάσταση των παιδιών. Θελω κι εγώ τέτοια φίλη!!!!!!!
!Α και μετα με το που μαθαίνει ότι η Εύα προσέχει τον Μάριο προσφέρεται να τον πάρει αυτή να τον προσεχει η παραδουλευτρα με τη τρελοαμαλία!Σιγα ρε κοπελια θα κουραστεις...δουλευεις και τοσο πολυ....

lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:25 pm

Cancoon έγραψε:Ωραία η σκηνή Εύας – Μελίτας στο ατελιέ της Δάφνης. Η ανανέωση στην σχέση τους έφερε ένα φρεσκάρισμα στο σενάριο.
"Φρεσκάρισμα" το λέμε τώρα????
Εγώ το λέω "έχουν μπλέξει τα μπούτια τους"......
Εξάλλου στην αρχή του 3ου κύκλου, όταν η Εύα με την Δάφνη είχαν έρθει σε αντιπαράθεση για τα παλιά, θυμάμαι χαρακτηριστικά τι λεγόταν... ότι είναι λογικό και επόμενο να μην ξεχνάει η Δάφνη αυτά που της έχει κάνει η Εύα... ενώ τώρα τι??? είναι λογικό να ξεχνάει η Εύα αυτά που της έχει κάνει η Μελίτα????
Εγώ απλά λέω οτι ξεχνάμε και θυμόμαστε ό,τι μας συμφέρει....!!!!

Η σκηνή Δάφνης – Νικόλα ήταν καλή και τρυφερή αλλά βλέποντας τον Νικόλα με το πράσινο σκουφάκι δεν μπορώ να μην θυμηθώ την εξαιρετική σκηνή όπου ο Στέφανος με το πράσινο σκουφάκι έκλαιγε πάνω από την Μελίτα!
Σαν να συγκρίνουμε βάτραχο με μύγα (δεν χρειάζεται νομίζω να κάνω την αντιστοίχηση sfyr )

Τώρα που τα πράγματα είναι σκούρα για τον Χρήστο φάνηκε πόσο πολύ νοιάζεται η Νταίζη γι' αυτόν. Προσπαθεί να πετύχει το καλύτερο γι' αυτόν, πιέζει τον Λουκά, πιέζει την μάνα της – ο έρωτάς της για τον Χρήστο αποκαλύπτει την πιο ανθρώπινη πλευρά της.
"Ανθρώπινη πλευρά" και "Νταίζη"??? lmao σαν κακόγουστο ανέκδοτο μου ακούγεται gelio
Το θέμα είναι πως αν η Νταίζη είχε ανθρώπινη πλευρά, θα νοιαζόταν έστω και ελάχιστα για την κατάσταση της Δάφνης, αν είχε ανθρώπινη πλευρά ΔΕΝ θα έπριζε τον Λουκά απο την στιγμή που ξέρει πόσο δύσκολα περνάει, και προπάντων αν είχε ανθρώπινη πλευρά και αγαπούσε τόσο πολύ τον Χρήστο, θα έβγαζε λεφτά ΔΙΚΑ ΤΗΣ για να τον σώσει απο την φυλακή (και να πείς οτι δεν έχει???? αφού πνίγεται στο χρήμα....) , δεν θα περίμενε ούτε θα απαιτούσε απο την μάνα της να πληρώσει....!!! slap
Που να την δώ λοιπόν την ανθρώπινη πλευρά???? αφού ούτε που αχνοφαίνεται lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:40 pm

Το σημερινο μου φανηκε λιγο σαν προετοιμασια μπανιοΥ.Ανοιγουμε πρωτα το ζεστο μετα το κρυο και μετα αν χαλαρωσουμε και πολυ μας παιρνει και ο υπνοε.

"Πρωτα ανοιγουμε το ζεστο"

Μου αρεσει παρα πολυ που η εριεττα πλεον συμμετεχει ενεργα και προσπαθει να βοηθησει οπως μπορει.Ειτε δινοντας λεφτα , ειτε κρατωντας το μωρο.Πραγματικα αυτη η κοπελα ξερει να στεκεται σε δικους της ανθρωπους οταν εχουν αναγκη.

Μου αρεσε που η ευα πηγε στο μαριο και η μαριλια στον αγγελο.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ.Ολοι ενωμενοι στα δυσκολα οπως μπορουν.Και ερωτω γιατι δεν δινουμε ρολο στη μαριλια?Τι κακο και αυτο να μην αξιοποιουμε τα ταλεντα που εχουμε και να χαραμιζομαστε σε ασχετα.

Μου αρεσε η σκηνη με τον στεφανο και τον λουκα.Πραγματικα υπερ του που αναγνωριζει οτι παρολο την υποθεση της δαφνης τρεχουν και για εκεινον.Μου αρεσε που για ακομη μια φορα τονισε το ενδιαφερον ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΝΟ..

Μου αρεσε η σκηνη νταιζης λουκα για τον λουκα Οχι τιποτα αλλο.Αυτη η κοπελα ενα χαστουκι δεν της φτανει.Και μας αποδεικνυει οτι σιγα μην στεναχωρηθηκε για τη δαφνη οπως μας εδειξαν χθες.Καλε η παρτη της και μονο (χμ με καποια αλλη πρεπει να κανει παρεα).Για να μην σκεφτω οτι εχει τα στοιχεια αλλα κινηση καμμια να ελευθερωσουμε το χρηστο για να μην χασουμε το παραδακι.Αν υποψιαστω οτι καποια στιγμη μπορει να το μαθει ο χρηστος αυτο και να συνεχιζει να ειναι μαζι της θα αυτοπυρποληθω Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 17902

Μου αρεσε η σκηνη του λουκα που μιλαγε στο τηλεφωνο με την νορα και προσπαθουσε να την ηρεμησει και να την πεισει να παει σπιτι οπως και μετα η σκηνη τους που μπηκε ο λουκας στο γραφειο και ετρεξε στην αγκαλια του.Εντωμεταξυ του δειχνει την καταθεση του στεφανου και προλαβε σε χρονο dt και να τη διαβασει και να πει ποσο υπεροχη ειναι?Ε αμα αγαπας τον ανθρωπο σου και τον εμπιστευεσαι.Η νορα ξυπναει το ενστικτο της και προσπαθει να καταλαβει τι κρυβεται πισω απο την αποπειρα εναντιον του λευτερη και ο λουκας νομιζω οτι προσπαθει να βγαλει καθε καχυποψια απο το μυΑΛΟ του μονο και μονο για να μην φαει και αλλη κατραπακια η ευα.

Η σκηνη του πετρου με τον ηλια εκπληκτικη.Δεν χρειαζονται σχολια μονο η ερμηνεια τους φτανει.

Υπεροχη εκπληκτικη η σκηνη που ειναι ολοι μαζεμενοι και κοντα στον νικολα.Ββεβαια τι δουλεια ειχε η μελιτα εκει δεν μπορω να καταλαβω οπως δεν μπορω να καταλαβω γιατι ξινισε οταν ακουσε οτι θα βοηθησει η εριεττα?Την εχει ενημερωσει κανεις οτι ειναι αδερφη του λουκα και θα πρεπει να μαθει να ζει μαζι της η τουλαχιστον με το ονομα της η μηπως θα ζητησει απο τον λουκα να μην την βλεπει η να μην αναφερεται σε εκινην για να μην πληγωνεται ο εγωισμος της?

Πολυ γλυκια η σκηνη που ξυπναει η δαφνη και της λεει ο νικολας οτι ειναι εκει και της κραταει το χερι.Οπως επισης μου αρεσε και η αντιδραση της δαφνης πρωτα το παιδι μετα ο λευτερης και μετα το ενδεχομενο το τι θελει να γινει αν παθει κατι.

"Μετα ανοιγουμε το κρυο"

Συγνωμη για να καταλαβω η μελιτα πηγε πριν απο τη νορα μπηκε με ενα σπαστικο υφος λες και δουλευει για τον λυκουρεζο και με το που καθισε εψαχνε την νορα και αναρωτιοταν και που ειναι?Απο που κι ωσπου η υπαλληλος ψαχνει το αφεντικο και σπαζεται κιολας που δεν εχει παει στη δουλεια?Θυμηθειτε μου αυριο να απολυσω και εγω το αφεντικο μου που καθε μερα πηγαινω νωριτερα απο εκεινο. Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 951465 Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 951465 Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 951465

Ερχεται μετα το αφεντικο μας και το ειρωνευομαστε κιολας.Οταν ακουει για τη δαφνη πεταγεται και αντι να μου βγαλει στεναχωριο βλεπω ενα νευροσπαστο πραγμα πανω κατω σαν να τσαντιστηκε κιολας με το σκηνικο.

Μετα ξυπναει η φιλη μεσα της και προτεινει να παρει τον μαριο σπιτι.Τι αναγκη εχει?Μπας και εκεινη θα το προσεχει?Εχουμε την αγγελικη εχουμε τη μαμα μας εμεις θα ασχολουμαστε?Απλα να δειξουμε οτι κατι κανουμε και εμεις

ποσο ακυρο ηταν αυτο με την αμαλια να υποψιαζεται τον νικολα.Τελικα αυτη ειναι μουρλη παει και τελειωσε.Και μετα που πηγε ο νικολας και προπαθουσε ταυτοχρονα και να ψαρεψει και να παρηγορησει ολα τα λεφτα σαν σκηνη αλλα σαν υποθεση δεν μου αρεσε.

"Και μετα αφου χαλαρωνουμε κοιμομαστε."

Και αυτο παθαινω με σκηνες νταιζης-μπελλου.Δεν τους δινω καμια σημασια και εχω ησυχη την ψυχικη μου ηρεμια.Με συγχυζει μια μη προσθεσω και δευτερη στον καταλογο.

Καλο απο μενα. Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 11556 στα γνωστα αγνωστα σεντονακια παω να σας απολαυσω,
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:44 pm

Cancoon έγραψε:
Τώρα που τα πράγματα είναι σκούρα για τον Χρήστο φάνηκε πόσο πολύ νοιάζεται η Νταίζη γι' αυτόν. Προσπαθεί να πετύχει το καλύτερο γι' αυτόν, πιέζει τον Λουκά, πιέζει την μάνα της – ο έρωτάς της για τον Χρήστο αποκαλύπτει την πιο ανθρώπινη πλευρά της. Πολύ καλές οι σκηνές Νταίζης – Αντιγόνης και Νταίζης – Μπέλλου με την Νταίζη να στριμώχνει τον Μπέλλο λέγοντάς του ότι είχε δει τον δολοφονημένο να βγαίνει από το γραφείο του.

αν η νταιζη αγαπουσε τον χρηστο θα πηγαινε απο την αρχη στην αστυνομια να παραδωσει το υλικο που τραβηξε με το βιντεο και να τον απαλλαξει μια και καλη.Αλλα θελει και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 9:46 pm

πολυ καλο για μενα .καλος ρυθμος και ωραιες ερμηνιες ....pas male ......
δυο πραγματα να σχολιασω ......την ξυνιλα της Μελιτα ,οταν μπηκε στο γραφειο και δεν βρηκε κανεναν ......μηπως τους πληρωνει και δεν το ξερουμε ...
και δευτερον την Νταιζη ....
μου φαινεται οτι μονο ο Λουκας το τελευταιο διαστημα την κανει καλα και μπορει στο μελλον να δουμε την απιστευτη Νταιζελιαδα αλλα εχω και την εντυπωση οτι και αυτη μαζι με τον Μπελλο θα αποκαλυφθουν σε ολο τους το μεγαλειο ......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 10:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας πω κι εγώ δυο πράγματα..

Νοσοκομείο - Κατασκήνωση

Διακοσμητικό ρωτάς και εσύ κάτι πράγματα ώρες, ώρες....

Γιατί η σιωπή είναι χρυσός!!!

Η Νόρα συγχυσμένη και στεναχωρημένη μου άρεσε όπως έδινε τα άσχημα νέα στο Λουκά. Kαι οι οδηγίες του Λουκάκο να φροντίσει τον εαυτό της τόσο γλυκούλες!

Φυσικοί και ανθρώπινοι, απλά και καθημερινά...

Η Εριέττα με συγκίνησε με την κίνησή της. Ξέρει ότι δεν μπορεί να προσφέρει και πολλά αλλα είναι διατεθιμένη να δώσει ότι μπορεί. Την παρουσία της για να μη σαλτάρει ο Λουκάς περιμένοντας μόνος του, ίσως λεφτά για τα έξοδα του νοσοκομείου, ότι μπορεί..

Η Εριέττα είναι ΚΥΡΙΑ. Δεν λέει, εννοεί και πράττει....

Η ανησυχία της Εύας που προσπαθεί να ισορροπήσει δύο ανοιχτά μέτωπα ήταν τόσο συγκινητική!

Για Δεύτερη συνεχόμενη μέρα, συνεχίζει να σαρώνει!!!!!+++

Έπρεπε να μπει η Δάφνη στο νοσοκομείο για να φτάσει η υπάλληλος στη δουλειά πριν το αφεντικό? Και συγχυστηκε κιόλας η κατσαρή που άργησε η αφεντικίνα! Να της κάνεις παρατήρηση Μελίτα, μη σου πω να την απολύσεις!!!! Fskl

Να μας σπάει τα νεύρα!!!!

Μου αρέσει που προσφέρθηκε να κρατήσει το Μάριο λέγοντας "έχω και τη μάνα μου, και την κοπέλα" Αυτοθυσία όχι αστεία! Αχαχαχαχαχαχα

ΜΗν το συζητάς, στο λήμμα αυτοθυσία, μπήκε από σήμερα ολόσωμη φωτογραφία της!!!

+++

Μα καλά.... "η νύφη μου"? Είναι "γιάφκα"?? Και η μάνα της "έχει πάθει εξάρτηση"??? Πόσο γελοία είναι????? xoxo

Εμένα μου αρέσει το έχω ξαναπεί!!!

Εριέττα - Άννα

Η Άννα στο άκουσμα της κατάστασης του Λευτέρη μου φάνηκε πολύ αληθινή όπως χαμήλωσε έτσι το βλέμμα..

Ξεπέρασε και αυτή τον εαυτό της, εύγε η κοπελίτσα!!!

Η αγανάκτηση της Εριέττας για τα κλασσικά των δημοσιογράφων που αμέσως έβγαλαν το πόρισμα λογικότατη και συγκινητική δεδομένου ότι δεν τους ξέρει!

Δεν έχει διαβάσει Ζάπινγκ η κοπέλα, να δει πως λειτουργεί το σύστημα!!!

Λουκάς - Νόρα

Ωραία σκηνή

Εύα - Μελίτα
Αυτό που η Εύα έλεγε στη Μελίτα "το ένα χτύπημα μετά το άλλο" ακούστηκε σε κανέναν άλλο η επιτομή της μ@#$ιας???

Διότι τα δύο πρώτα χρόνια η Μελίτα ήταν το ένα χτύπημα ΚΑΙ το άλλο! Κι αντί το επόμενο να είναι η κούτρα της στον τοίχο της προσφέρουν και καφέ!! Ε ρε δημόσιες σχέσεις... και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

Ακόμα και τώρα η πάρτη μας, έλεος πια!!! Αλλά ό,τι και να κάνεις πάντα τριτο-τέταρτη κοπέλα μου!!!

Πέτρος - Ηλίας
Καταρχήν κάτι που ήθελα να πω και στο παρελθόν. Αυτές οι μαύρες γραβάτες μου θυμίζουν κηδεία. Και συνεχίζω...

Μάθημα Υποκριτικής....

Αντιγόνη - Νταίζη

Υπερθεματίζω....

Καλά όταν τη βλέπω να αγανακτεί λιώνω στο γέλιο! Η Αντιγόνη μέχρι το τέλος της σειράς θα έχει αγιάσει!!!

Η μεγαλύτερή της τιμωρία τα παιδιά της, παρόλα αυτά την αγαπώ αυτή την οικογένεια!!!

Αυτή η μανταμ που δεν θα αφήσει κανέναν να της το χαλάσει, μπορεί να της το χαλάσει ο ίδιος ο Χρήστος??? Πλιιιιιιιιιιζ!!! pleeease

Θα διαφωνήσω. ¨Ενα ζευγάρι έχει μείνει να κατεβάζει τζαμαρίες, θα το χαλάσουμε!!

Λουκάς - Στέφανος[/u]
Τουλάχιστον ο Στέφανος αναγνώρισε τη θέση του μπροστά στη Δάφνη! Δεύτερος και καταϊδρωμένος!

Όσο για το Λευτέρη αγαπητέ πρόσεχε τι λες! Ευτυχώς που οι σεναριογράφοι το τράβηξαν απο τα αυτιά γιατί αυτό που έκανες ΚΑΝΟΝΙΚΑ καμμια γυναίκα δεν θα το ξεπερνούσε έτσι εύκολα! Τώρα ξαφνικά τον νοιάζει και για την Εύα? Μη χε! Αλλα βέβαια θέλει να δείχνει κύριος είναι και στην ανάγκη τους..

Τα αστεία του Λουκά καθόλου δεν μου άρεσαν! -_- Ξεχνάει ότι για αυτά τα αρχοντιλίκια του μια γυναίκα με το παιδί στην κοιλιά βρέθηκε στο χείλος του γκρεμού! Και όχι μια οποιαδήποτε γυναίκα, αλλά η κολλητή του!!! Έλεος τι τον βάζετε να λέει!!!

Καλή σκηνή, αν και μπουκωμένος ακόμα ο κ. Σταύρου. Love!
+++

Αμαλία - Μελίτα
Η Αμαλία πόσο βλαμμένη μπορεί να είναι? Είναι δυνατόν να πιστεύει τις εφημερίδες? Fskl

Κλινική περίπτωση....

Η Μελίτα πάσαρε μαζί με το δικό της το παιδάκι (που είναι συνηθισμένο) και το παιδάκι της Δάφνης. Είπαμε... θυσιάζεται να βοηθήσει xoxo Εμ βέβαια το θέμα είναι να φανεί ότι βοηθάμε.

Να φανεί, μόνο αυτό μας νοίαζει, εκτός από το φουντούκι μας φυσικά!!!

Λουκάς - Παναγιώτης
Η συζήτηση ίσα ίσα για να μας βάλει στο κλίμα. Γιατί Παναγιώτη μου οι άνθρωποι δεν μπορεί να ταράχτηκαν από το πιστολίδι? Εδώ ο Στέφανος ταράχτηκε που άκουσε το όνομα του lmao

Κανείς δεν σκέφτηκε να πει ποτέ εντωμεταξύ ότι για να πάρει τα λεφτά της διαθήκης ο Στέφανος θα έπρεπε να περιμένει να γίνουν δικαστήρια κλπ κλπ αν η Εύα την προσέβαλε, ενώ με την απαγωγή θα μπορούσε να τα καρπωθεί μπαμ μπαμ? Το λέω γιατί έχει ακουστεί πολλές φορές ότι αν τα ήθελε θα μπορούσε να προσβάλει τη διαθήκη. Ναι μπορεί και να τα έπαιρνε αλλά πότε??? Σίγουρα όχι σε χρόνο dt! Wink

Δικηγοράρα μου ΑΕΔ εσύ Super Star!!!

Η Αμαλία αφου είπε στη Μελίτα ότι μπορεί να το έκανε ο Νικόλας μετά προσέγγισε το Νικόλα να του δώσει και κουράγιο! Είναι καραμουρλή δεν την παλεύει! sisi

Για του Σινούρη λέμε....

Αντιγόνη - Νταίζη
Γιατί η Αντιγόνη υποκύπτει μπορεί να μου πει κανείς? Πάντα το είχα μεγάλη απορία..

Κάτι θα ξέρει, είναι γάτα αυτή!!!

Χρόνια Τώρα!!!!+++

Δάφνη - Νικόλας
Πολύ συγκινητική η σκηνή του ζευγαριού. Και μου άρεσε που της είπε ψέμματα για το Λευτέρη.

Πολύ ζεστή σκηνή!!! Και φυσικά η σωστή η μάνα ακόμα και στην εντατική το παιδί της σκέφτεται!!!!

Ο Νικόλας διακτινίστηκε?

Μαγικό φίλτρο....

Η κουβέντα παρεϊστικη όπως πρέπει. Η Μελίτα τι δουλειά είχε εκεί δεν κατάλαβα. Ήταν εμφανές ότι περίσσευε!

Μονίμως περισσεύει....

Η Ξυλά πόσο όμορφη ήταν??? Οι μπότες της Νόρας τι άσχετες με το τελειο συνολάκι? Ήμαρτον..

Και επαναλαμβάνω, η Μελίτα τι δουλειά είχε εκεί δεν κατάλαβα. Εντελώς παρείσακτη. Και ξίνισε στο άκουσμα της Εριέττας.

Γιατί η δική μας λέξη είναι ΞΥΝΙΛΑ!!!!!

Πολύ μου άρσε που αγκαλιαζόντουσαν και αυτή απο μακριά. Δεν κολλάς μανταμ! Ουστ στα στακίδια πια!!!

Κρατώ αυτό, γιατί αν μιλήσω ελεύθερα θα επέμβει το ραδιοτηλεοπτικό....

Να περνάμε όμορφα....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 10:51 pm

Ezantakou έγραψε:
"Ανθρώπινη πλευρά" και "Νταίζη"??? Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 191984 σαν κακόγουστο ανέκδοτο μου ακούγεται Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 397896
Το θέμα είναι πως αν η Νταίζη είχε ανθρώπινη πλευρά, θα νοιαζόταν έστω και ελάχιστα για την κατάσταση της Δάφνης, αν είχε ανθρώπινη πλευρά ΔΕΝ θα έπριζε τον Λουκά απο την στιγμή που ξέρει πόσο δύσκολα περνάει, και προπάντων αν είχε ανθρώπινη πλευρά και αγαπούσε τόσο πολύ τον Χρήστο, θα έβγαζε λεφτά ΔΙΚΑ ΤΗΣ για να τον σώσει απο την φυλακή (και να πείς οτι δεν έχει???? αφού πνίγεται στο χρήμα....) , δεν θα περίμενε ούτε θα απαιτούσε απο την μάνα της να πληρώσει....!!! Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 19114
Που να την δώ λοιπόν την ανθρώπινη πλευρά???? αφού ούτε που αχνοφαίνεται lol!

H Nταίζη έχει ήδη το dvd που σκοτώνει ο Μπέλλος τον απαγωγέα.!
Αν ήθελε, θα το πήγαινε στην αστυνομία, και θα είχε βγει ο Χρήστος.

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Ιαν 19, 2011 11:37 pm

Κάπως "διαδικαστικό" ήταν σήμερα,και σίγουρα δε συγκρίνεται με το χθεσινό!

lizzie έγραψε:Τι βλακειες ακούσαμε κ σημερα?Η Ερι που φέτος τα γνώρισε τα παιδιά στενοχωρηθηκε για το δημοσιευμα της υποτιθεμενης σχεσης του Λευτερη με τη Δαφνη. Η Αμαλία πάλι που υποτιθεται τους γνωρίζει πολύ περισσότερο συνεχίζει τις βλακείες της.
Η Μελίτα προσωποποίηση της συμπονοιας, με το που μαθαίνει για το ατύχημα πρωτα ρωτάει ποιος και γιατί (αυθεντική κόρη της Αμαλίας, το κουτσομπολιό κληρονομικό χάρισμα), μετα ρωτάει τι θα γίνει με τον Στεφανο, ε και τελος εδέησε να ρωτήσει πως είναι η κατάσταση των παιδιών. Θελω κι εγώ τέτοια φίλη!!!!!!!
!Α και μετα με το που μαθαίνει ότι η Εύα προσέχει τον Μάριο προσφέρεται να τον πάρει αυτή να τον προσεχει η παραδουλευτρα με τη τρελοαμαλία!Σιγα ρε κοπελια θα κουραστεις...δουλευεις και τοσο πολυ....
lmao lmao lmao lmao lmao
*Συμφωνώ απόλυτα! soutien

Ezantakou έγραψε:"Φρεσκάρισμα" το λέμε τώρα????
Εγώ το λέω "έχουν μπλέξει τα μπούτια τους"......
Εξάλλου στην αρχή του 3ου κύκλου, όταν η Εύα με την Δάφνη είχαν έρθει σε αντιπαράθεση για τα παλιά, θυμάμαι χαρακτηριστικά τι λεγόταν... ότι είναι λογικό και επόμενο να μην ξεχνάει η Δάφνη αυτά που της έχει κάνει η Εύα... ενώ τώρα τι??? είναι λογικό να ξεχνάει η Εύα αυτά που της έχει κάνει η Μελίτα????
Εγώ απλά λέω οτι ξεχνάμε και θυμόμαστε ό,τι μας συμφέρει....!!!
*Είσαι ΘΕΑ : respect : ,όμως! soutien

Κατα τ'αλλα μ'αρεσε εξαιρετικά η "βουβη" σκηνή!

*Η τελευταία σκηνή ήταν επίσης, παρα πολύ καλή με την παρέα (ως είθισται) σύσσωμη δίπλα στο Νικόλα,και για να 'μαι ειλικρινής για πρώτη φορά δε μ'ενοχλησε και η Μελίτα σ'αυτήν,ενδεχομένως γιατί ήταν σαφές πόσο περίσσευε!
Και καθ'όλη τη διάρκεια της και ιδίως στο τέλος που ήταν όλοι οι υπόλοιποι κάπως αγκαλιά!

*Οι δε σκηνές Εύας και Μελίτας μ'ενοχλούν όσα ελάχιστα πράγματα πια στη σειρά!Τόσο περιττές!Αν και δε θεωρώ απίθανο συντόμως να παρηγορήσει η Εύα τη Μελίτα,για το κακό που βρήκε το δεσμό της livani

*Κλασικά παρα πολύ καλή και η σκηνή μεταξύ Ρούσσου και Ηλία!

*Το επεισόδιο δεν ήταν και για να τρελαθείς,αλλά έχουμε δει σίγουρα και απείρωωωωωωωωωωωωωωωως χειρότερα!

*Παλι είχαμε πολύ καλες ερμηνείς..(κλασικά)σχεδόν απ'όλους!

Υγ.Γεια σου Νταιζάρα με τις ευαισθησίες και τις ανθρωπιές σου (όλα στον πληθυντικό για έμφαση) lmao lmao lmao
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Πεμ Ιαν 20, 2011 12:02 am

Περιμενα κατι ποιο δυνατο σημερα αλλα μην ειμαστε και αχαριστοι...δυο τελεια επεισοδια στο καπακι!!!!
Μου αρεσε σημερα που ειδα την παρεα διπλα στον Νικολα...Love!
Μου αρεσε πολυ η Εριεττα και η συμπαρασταση που δειχνει στον Λουκα...φαινεται ποσο αναγκη τον εχει και θελει να γινουν οικογενεια!!!! Love! Love!
Μου αρεσε πολυ το γλυκο ενδιαφερον του Λουκα για την Νορα και η αγκαλια τους στο γραφειο!Love!
Με ξενερωσαν πολυ τα μουτρα της μπεκρους μολις μπηκε στο γραφειο και δεν ηταν εκει η Νορα Fskl και οταν εμαθε τι εγινε πρωτα ρωτησε τι? πως? και γιατι? και μετα αν ειναι καλα η Δαφνη...
Η σκηνη Ευας -Μελιτας ασχολιστει!!!
Με τρομοκρατησε η Νταιζη και η τοσο μεγαλη ανγκη της να εχει ολα τα λεφτα του πλανητη ...θελει τα λυτρα υελει τα λεφτα της Αντιγονης του Μπελου..θελει και τα διαμαντια Ελεοςς....
Θα ηθελα να δω την παρεα να προσταυει την Ευα και οχι να δικαιολογει τον Τερη...γιατι καθαρος δεν ειναι...και δεν της ειπε την αληθεια κατι που η παρεα πληρωνει!!
Η Αντιγονη θεα...δεν ξερει πλεον τι να κανει με την κορη της!! Το βλεμμα της οταν μιλαγε με την Νταιζη ολα τα λεφτα sisi
Την Αμαλια και της ασυναρτησιες της δεν της σχολιαζω καν ...σαν την κορη της κ αυτη....οτι να ναι!!
Μου αρεσε Ρουσσος -Ηλιας και η κουβεντουλα τους ειδικα εκει που ειπε ο Ηλιας Η Δαφνη ειναι οτι καλυτερο εχω κανει στην ζωη μου...ελιωσα Snif
ΠΟλυ Καλο απο εμενα!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Πεμ Ιαν 20, 2011 12:49 am

Καλό το επεισόδιο, δεν τρελάθηκα κιόλας...
Ξεχώρισα:
-Πρώτη σκηνή στο νοσοκομείο
-Λουκά-Έρη, δένουν ως αδελφάκια και ευχαριστιέμαι όλο και περισσότερο τις σκηνές τους.
-Νταίζη-Καρτάλαινα... είναι απολαυστικές μαζί, πολύ καλές και η κα. Παπαδημητρίου και η Πολυχρονίδη!
-Νικόλα δίπλα στη Δάφνη Love!
-Στέφανο στης φυλακής τα σίδερα, να τον νοιάζει ο μπέμπης του... για το Πρόβλημα, που ξενυχτά, είχε βουβό πόνο!
-Ωραία η σκηνή στο σπίτι της Νόρας, όλη η παρέα ενωμένη στα δύσκολα , ένας για όλους και όλοι για έναν (το Πρόβλημα δεν κόλλαγε πουθενά αλλά είδε φως και μπήκε για κακιά μας τύχη)
-Για Κατρανίδη-Αρζόγλου τα λόγια είναι περιττά! : respect :

Κατά τ'άλλα:
-Η Αμαλίτσα πάλι άνοιξε το κουτί και δεν ήξερε τι έλεγε.
-Η κόρη της απλά νεύρα, νεύρα, νεύρα... γη καλεί Μελίτα αλλά ο απομακρυσμένος διακομιστής δεν ανταποκρίνεται!
-Ο Χρήστος άφαντος απόψε..
-Και ο Μπέλλος ό,τι να ναι...
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Ιαν 20, 2011 1:55 am

Καταπληκτικός ο σχολιασμός σου!!! Ας συμπληρώσω κάτι κι εγώ...
KatsaroYpotheto έγραψε:Ας πω κι εγώ δυο πράγματα..

Νοσοκομείο - Κατασκήνωση

Πολύ ωραία σκηνή!

Τι γλυκιά! Αμέσως έτρεξε να βοηθήσει...

+++

Να σφουγγαρίζει, αλλά ευτυχώς όχι στο γραφείο (ακόμα)...
Πάλι καλά που όταν μπήκε η Νόρα δεν της έκανε και παρατήρηση που δεν την ενημέρωσαν νωρίτερα...

Σκοτώνεται η κοπέλα για τους φίλους της... Όχι επειδή θέλει να βοηθήσει πραγματικά, αλλά για να μην πουν ότι δεν βοήθησε...
Η Μελίτα με τι λεφτά πληρώνει την κοπέλα; Με τον τεράστιο μισθό που της δίνει η Νόρα ή με τα λεφτά του μπαμπάκα της; Αυτό ήταν που γύρισε στο σπίτι μόνο για να είναι το παιδί σε οικείο περιβάλλον και ήταν αποφασισμένη να τα βγάλει πέρα μόνη της;

+++

Πατσοζεύγαρο εννοείται ΔΕΝ θα σχολιάσω... Βαριέμαιιι!!!

Και πόσο πιο γελοία θα γίνει;

+++

Εριέττα - Άννα

Πολύ καλή στα δύο τελευταία επεισόδια!

Καλωσήρθατε στην ελληνική πραγματικότητα!
Είναι συγκινητικό το ενδιαφέρον της και είναι εντυπωσιακό το γεγονός ότι ενώ δεν τους ξέρει σχεδόν καθόλου δεν πιστεύει αυτά που γράφουν (σε αντίθεση π.χ. με την Αμαλία που τη Δάφνη την ξέρει καλά).

+++

Λουκάς - Νόρα

Τέτοιες σκηνές θέλουμε να βλέπουμε στο γραφείο ΤΟΥΣ. Όχι τη Μελίτα να μας σπάει τα νεύρα. Γίνεται;

Ο Λουκάς χ@στηκε ολίγον τι για την απολογία του Στέφανου ή μου φάνηκε? χαχαχαχαχαχαχαχα

+++

Εύα - Μελίτα

Τα είπες όλα! Αυτή η σκηνή θα μπορούσε και να λείπει, αλλά...

+++

Πέτρος - Ηλίας

+++

Αντιγόνη - Νταίζη

+++

Λουκάς - Στέφανος

Σπόιλερ:
Πόσο χαίρομαι που το μόνο επιχείρημα του Στέφανου ξέρω ότι θα καταρρεύσει! Γουστάρωωω!!!
Πίνακες ανυπολόγιστης αξίας my @ss lmao Γουστάρωωωωω!!!

+++

Αμαλία - Μελίτα

Ως γνωστόν η βλακεία δεν έχει όρια... Και απ’ ότι φαίνεται, περνάει από γενιά σε γενιά...
Αφού η Αμαλία τα ήξερε πριν τις εφημερίδες! Πάλι καλά που δεν είπε ότι εκείνη έδωσε την πληροφορία στους δημοσιογράφους...

+++

Λουκάς - Παναγιώτης

Μάλλον πριν δεν ήξεραν ότι είχε χρέη για να σκεφτούν ότι αυτό θα μπορούσε να είναι το κίνητρο... Τώρα όμως;

+++

Νοσοκομείο
Οι συζητήσεις στο νοσοκομείο επίσης διαδικαστικές. Το επεισόδιο είχε αυτό το χαρακτήρα σήμερα άλλα δεν με πειράζει..

Η Εύα γιατί μιλούσε και εμείς βλέπαμε το Νικόλα? Έλεος... Και ο Ηλίας γιατί κοιτούσε έτσι περίεργα??? Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το βλέμμα που έριξε στα παιδιά στο άκουσμα της οικογένειας του Λευτέρη.. Πάρα πολύ ύποπτο.. Ελπίζω να μην ήταν σκηνοθετικό λάθος.

+++

Λουκάς - Νταίζη
ΛΑ-ΤΡΕ-ΨΑ!!!

Αχχχ μπορεί η Νταίζη να σέρνεται και να παρακαλά??? Μπορεί να έχει πάρει φωτιά ο απαυτός της έτσι και να τρέχει για πολλά επεισόδια ακόμα??? Congrats Βενέτη! Δώσε!!!

+++

Η σκηνή του Μαριούλη με το Νικόλα δεν μου πολυάρεσε να είμαι ειλικρινής. Δεν καθόταν το παιδάκι και ήταν εκνευριστικό. Λογικά κι ο ίδιος ο κος Γιαννακόπουλςο είχε θέμα να τη γυρίσει. Κρίμα γιατί θυμάμαι τότε στην απαγωγή με το μωρό ήταν σούπερ!

+++

Αντιγόνη - Νταίζη

+++

Δάφνη - Νικόλας

Πολύ συγκινητική σκηνή! Και η Δάφνη ακόμα και σε αυτή την κατάσταση το πρώτο πράγμα που σκέφτηκε ήταν ο Μάριος. Όχι σαν κάποιες άλλες...

+++

Ο Νικόλας διακτινίστηκε?

Εμφανέστατο! Είναι που βοηθάει κι εκείνη, γι΄ αυτό την κάλεσαν! Δεν κρατάει το Μάριο; Καλά όχι ακριβώς η Μελίτα, αλλά λέμε και κανένα ανέκδοτο για να περνάει η ώρα...
Επίσης, τι άσχετα πλάνα στη Μελίτα ήταν αυτά;

Έλεος με αυτό το υφάκι! Ήταν τυχερή που κανείς από την παρέα δεν πρόσεξε το ύφος της... Αφού κανείς δεν της έδινε σημασία...

Πάντα τη θεωρούσα παρείσακτη στην παρέα, αλλά σήμερα ήταν πιο εμφανές από ποτέ. Προσπαθούσε να πεταχτεί για να πει κάτι, αφού κανείς δεν της μιλούσε...

+++

Πατσοζεύγαρο... ΔΕΝ!

+++

Διαδικαστικό λοιπόν όπως είπαμε και δεν έπιανε μία μπροστά στο χτεσινό αλλα θα πω "Πολύ καλό" από μένα γιατί είμαι ακόμα σε mood από το χτεσινό. Ελπίζω σε καλύτερα... Αυτό το "1 επεισοδιο καλό - 20 πάτος" δεν το αντέχω άλλο.. Λυπηθείτε μας!

Καλό σας βραδυ

ΥΓ. 1 Το Χρήστο τον έφαγε η μαρμάγκα σήμερα??? Άντε να δούμε..
ΥΓ. 2 Στα προσεχώς η Αντιγόνη ΘΕΑ στο μελόδραμα της Νταιζούλας! Δώσε!!!
ΥΓ. 3 Θέλω πιο πολύ Εύα λέμεεεεε!!! (Και ένα yorkie βεβαίως βεβαίως)

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Ιαν 20, 2011 2:06 am

Καρ-Mik έγραψε: H Nταίζη έχει ήδη το dvd που σκοτώνει ο Μπέλλος τον απαγωγέα.!
Αν ήθελε, θα το πήγαινε στην αστυνομία, και θα είχε βγει ο Χρήστος.
Βασικά, δεν χρειάζεται καν να φανεί εκείνη. Θα μπορούσε να το στείλει ανώνυμα στους δικηγόρους για παράδειγμα. Αλλά τότε θα πιάσουν τον Μπέλλο, πιθανώς πριν και σίγουρα μετά θα τον ψάξουν, και ίσως ψάξουν και την ίδια τη Νταίζη - είναι γυναίκα του αν μη τι άλλο - και δεν θα 'χει πρόσβαση στα λεφτά "της" ή αν έχει θα μπλέξει (θα 'χει όμως στα λεφτά του Μπέλλου, ως γυναίκα του, νο?). Από την άλλη, όσο δεν μιλάει δεν θα 'χει πρόβλημα η ίδια αλλά τι σκέφτεται για τον Χρήστο??? Τέλος πάντων, προς το παρόν δεν καταλαβαίνω αν θέλει απλώς να μπορεί να εκβιάσει τον Μπέλλο ή αν έχει σκοπό σιγά σιγά να τον τοποθετήσει στο "κάδρο". Αν -μας πουν ότι- είναι το 2ο πάντως, δεν καταλαβαίνω επιπλέον γιατί το κάνει πλαγίως και δεν στέλνει το ντι-βι-ντι, γιατί έτσι θα τους ψάξουν περισσότερο. Άντε αυτά - και πολύ ασχολήθηκα.

Τώρα, γενικά το επεισόδιο ήταν όντως από τα διαδικαστικά και -πάλι γενικά- τα βρίσκω μέτρια αυτά
+
το συνόδεψα με κάτι τέλειες πατατούλες, καλύτερες και από της Αμαλίας (Λουκάκο, όποτε θέλεις να έρχεσαι να σε φιλεύουμε - αν και δεν παίζει να πετύχω ξανά τέτοιο αποτέλεσμα... είναι όμως και η πατάτα... επανέρχομαι)
+
μόλις συνειδητοποίησα πως δεν είμαι πια "τουρίστας" : juhu : - μη μου κάνετε καμιά λαχτάρα πάλι pleeease
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιαν 20, 2011 1:39 pm

Επανήλθαμε στα φυσιολογικά για τη σεζόν επίπεδα. Ένα καλούτσικο επεισόδιο ούτε καλό ούτε μέτριο. Για να μην είμαι βέβαια άδικη είναι λογικό μετά την ένταση του περασμένου επεισοδίου να επιχειρούν την αποφόρτιση.

Οι αντιδράσεις όλων αναμενόμενες.

Η παρέα συσπειρώνεται - αυτή είναι άλλωστε η παρέα που αγάπησα – και προσπαθεί να τα προλάβει όλα

Οι γιατροί έχουν στα χέρια τους τις ζωές των ασθενών – υποθέτω θα χρειαστούν μερικά επεισόδια μέχρι την αποθεραπεία τους

Ο Ηλίας ανησυχεί για το παιδί του και ο Πέτρος με τη σειρά του ανταποδίδει και συμπαρίσταται. Οι δυό τους έχουν καταφέρει μέσα σε δυό χρόνια να αποκτήσουν την κατανόηση και την ανοχή που έχει η παρέα μεταξύ της και να πείθουν, και ειναι αξιοθαύμαστοι, αλλά αναμενόμενο με την κλάση των ηθοποιών.

Ο Χρήστος με το Στέφανο τραβάνε το γολγοθά τους και πηγαίνουν με βήμα ταχύ προς Κορυδαλλό. Του κυρίου Καρτάλη του κάνει καλό η περισυλλογή. Βρήκε χρόνο να σκεφτεί και κάποιον άλλον εκτός απ τον εαυτό του και την κατσαρούλα του.Κατέληξε στο συμπέρασμα οτι ο Λευτέρης έκανε την Εύα ευτυχισμένη. Ελπίζω στον επόμενο τόνο να μετρήσει ποιοί ήταν οι δύο κύριοι που την έκαναν δυστυχισμένη με τη βοήθεια της ίδιας πάντοτε ''κυρίας''

Η Μελίτα παρόλο που έχει ακούσει για το μακελειό πιστή στο χαρακτήρα του εγωκεντρικού πλάσματος φτάνει στο γραφείο και αναρωτιέται γιατί η εργοδότριά της δεν κόβει το λαιμό της να έρθει απ τα χαράματα στο γραφείο να τρέξει για την πάρτη της. Μαθαίνει όμως τα νέα και αποφασίζει να διαθέσει το αγορασμένο με τίμιο ιδρώτα σπίτι της τη μαμά της και το υπηρετικό της προσωπικό για να βοηθήσει.

Στον αντίποδα η Εριέττα προσφέρεται προσωπικά να βοηθήσει όπου χρειαστεί για ανθρώπους που ουδέποτε της έχουν συμπαρασταθεί και που μόλις πρόσφατα γνώρισε.

Η Αμαλία συνεχίζει το παρανοικό παραλήρημά της. Έχει καταλήξει να γίνεται κουραστικό όλο αυτό.

Κάπου μέσα στο χαμό Μπέλλος και Νταίζη ψάχνουν τον τρόπο να φάνε τα λεφτάκια όλου του κόσμου κι επίσης να φάνε ο ένας τον άλλον

Ομολογώ αυτοί οι δύο με έχουν απογοητεύσει οικτρά.

Άντε να δεχτώ οτι ο ηλίθιος έκρυβε το πραγματικό του πρόσωπο πίσω απ αυτή τη μάσκα αν κι ο ηθοποιός καταφέρνει να ακροβατεί στα όρια της γελοιότητας απευθυνόμενος συνεχώς στον εαυτό του στο τρίτο ενικό.

Η Νταίζη όμως θυμίζει κακογραμμένη ηρωίδα τηλενουβέλας. Ξεπετάχτηκε απ το πουθενά όλα τα ξέρει με ολους είναι μπερδεμένη σε όλους κάνει κακό και κανένας δεν καταφέρνει να την σταματήσει μέχρι που φαντάζομαι στο τέλος θα τιμωρηθεί. Οι ίδιοι σεναριογράφοι που έχουν ξεδιπλώσει τον καταπληκτικό χαρακτήρα του Άγγελου Αντύπα στη βέρα και της Αντιγόνης Λαζαρίδη στα μυστικά σμίλεψαν αυτή την ηρωίδα;

Η Αντιγόνη ας πούμε δαιμόνια ή αν θέλετε ''κακιά'' χειρίστηκε προς όφελός της καταστάσεις κι έγινε θύμα επειδή πρωτίστως υπήρξε θύμα. Κατάφερε να κερδίσει χρήμα και να μεθοδεύσει εκδίκηση άσχετα αν τελικά της γύρισε μπούμερανγκ.

Η Νταίζη μικροκομπιναδόρισα ζούσε με το νυχτοκάματο του σκυλάδικου της επαρχίας μέχρι που ξύπνησε κι άρχισε να κάνει τέρατα. Μια τέτοια γυναίκα με τόσο ταλέντο στο έγκλημα θα περίμενα να έχει τυλίξει τουλάχιστον έναν ιδιοκτήτη μεγάλης Αθηναικής πίστας και να κονομάει πριν περάσει στο επόμενο βήμα και αρχίσει να ζητάει τα πάντα. Αντίθετα αυτή ζούσε στη μιζέρια και ξαφνικά βρέθηκε να χειρίζεται κομπιναδόρους απο κούνια -βλέπε Ρουσσο και Αντιγόνη- μεγαλοκαρχαρίες -βλέπε Στέφανο Εριέττα- και την αστυνομία μαζί. Γελοίος ο ρόλος της κι είναι κρίμα γιατί οτι κι αν κάνει η ηθοποιός είναι δύσκολο να πείσει.

Ελπίζω οτι θα αρχίσει επιτέλους το σενάριο να πηγαίνει με λίγο γρηγορότερους ρυθμούς και οτι κάποια στιγμή θα φτάσει η ώρα να τιμωρηθούν και κάποιοι άλλοι εκτός παρέας όπως η Αντιγόνη η Νταίζη ο Μπέλλος ο Στέφανος και κυρίως η Μελίτα που εξακολουθεί μετά απο δυόμισι χρόνια να μένει στο απυρόβλητο πάντα προστατευμένη

Επεισόδιο 486 - Ημερομηνία 19-01-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης