Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

+36
st@cy
aggeliki
edem4ever
ellie
verile_mistika
pasxalitsa
nikidanis
eirinipapei
rachel
almaresi
nefelik
fantina
KatsaroYpotheto
rodoula14
Cancoon
sarita
FieryRed
tzibirdika
naive7
Ezantakou
Lyn
fay66
kapetanissa
evanna
afroditi_norakii
fay
marakii
evaki16
Foulitsa
pruedens
gxnel
soso
ntina fan
Καρ-Mik
Caroline
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_lcap26%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_rcap 26% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_lcap23%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_rcap 23% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_lcap34%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_rcap 34% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_lcap5%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 65
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 20, 2011 6:30 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Caroline Πεμ Ιαν 20, 2011 8:01 pm

Ευα & Μελιτα : OI KΟΛΛΗΤΕΣ....
Δεν μπορω.... Γελαω και τραβαω τα μαλλια μου ταυτοχρονα......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlexiaQ στις Πεμ Ιαν 20, 2011 8:05 pm, 1 φορά
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 20, 2011 8:04 pm

••••Τι τραβάει και αυτή? Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 905116

Της
αλληνής ο γκόμενος χαροπαλεύει, της αλληνης η φιλενάδα χαροπαλεύει
επίσης, της αλληνής ο μπαμπάς του παιδιού της είναι φυλακή για την
απαγωγή του παιδιού της, και συ της λές πως θα αντέξεις που ο γκόμενος
σου είναι φυλακή???

Και το λες στην πρώην γυναίκα του, μέσα στο νοσοκομείο που χαροπαλεύουν ο γκόμενος της και η κολλητή της??

Πόσο πιο εγωιστικός εαυτούλης???

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465 Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465 Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465 Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465 Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465 Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465

Και πόσο Σ - Ο - Υ - Η - Δ - Ι - Α για χάρη του σπρωξίματος??

•••• Ο Μπέλλος αγάπησε την Νόρα !!!!!!!!!! Το άκουσα και αυτό Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 382640


•••• Μελιτόνι, όταν θέλουμε χάρες, κάνουμε αγκαλίτσες στον μπαμπάκα, τώρα που δεν μπορεί να κάνει τίποτα ''παρατήστε με''

Αχάριστη και εγωιστρια όπως πάντα Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 951465

•••• Τι αισχρό μοντάζ στην Λουκανορική σκηνή ήταν αυτό ???

•••• Ερη, θα βρείς πολύ καλύτερο απο τον φιόγκο!!!!

•••• Πολύ χαίρομαι που δυο γκόμενοι άντρες/παρολίγο άντρες της Νταίζης, καψουρεύτηκαν την Νόρα Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 558573


ΥΓ: Ωραίο το ζακετάκι-μπολερό της Παπά, άθλιο το πουκάμισο του Μπέλλου !

ΥΓ: Οχι άλλο Νταίζη, γκώ-σα-με!
ΥΓ: Πάρτε την εύκαμπτη-άκλαφτη μακρυά απο την Ξυλά!!! Κάνει μπαμ η διαφορά και δεν είναι υπέρ της προωθούμενης ..... Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 767325
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από ntina fan Πεμ Ιαν 20, 2011 8:12 pm

θα ελεγα αθλιο με την πληρης λοβοτομη της ευας να παρηγορει την μελιτα. το ειπα ξανα και θα το ξαναπω ξανα δεν μπορει ο ρολος της ευας να εξευτελιζετε τελειως με το να ερωτευευετε τον λευτερη.ΠΡΑΓΜΑ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 3- 4 ΜΗΝΕΣ. ΚΑΙ 2 να παρηγορει την μελιτα αισχος. ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ. Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΜΑΖΙ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΜΑΖΙ. ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ. ΑΚΟΥΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ; ΓΕΛΑ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΕΛΑ. ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιαν 20, 2011 8:20 pm

Ναι!Ναι!Ναι!
Η ΕΥΑ παρηγορεί τη ΜΕΛΙΤΑ μέσα στο νοσοκομείο που βρίσκονται η κολλητή της ΚΑΙ ο άντρας που την ενδιαφέρει για το γεγονός ότι ο πατέρας του παιδιού ΤΗΣ προφυλακίζεται για την απαγωγή του παιδιού ΤΗΣ!
Λογικό! livani
Η Ευα έχει δει ζωντανά το Μάνο με τη Μελίτα,και βιντεοσκοπημένα τη Μελίτα με το Στέφανο!
Και της χαϊδευει ΚΑΙ το χεράκι ΚΑΙ την πλατούλα!Χουτο!
Λογικό κι αυτό! Fskl
Υγ.Και τα μυαλά στα μίξερ! soutien soutien soutien
ΥΓ.Κα-ρα-γκιο-ζι-λι-κια ΟΛΕ Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
Υγ.Παντρέψτε τους ΤΩΡΑ,λέμε!Εχουν κι οι προφυλακισμένοι δικαίωμα στον ΈΡΩΤΑ!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από gxnel Πεμ Ιαν 20, 2011 8:22 pm

δεν ηθελα να σχολιασω παλι τη Μπεκρου.....αλλα καθε απογευμα με τσαντιζει και μονο που την βλεπω.....τι μας ανακοινωσε οτι δεν θα παει στο γραφειο σημερα??λες και τις αλλες μερες ηταν ολη τη μερα απο κει και την παρακαλαγαμε να φυγει?????κουβαληθηκε στο νοσοκομειο για συμπαρασταση η για να κλαψει( sisi ) για τον γκομενο????η Δαφνη στο χειρουργειο,ολοι μες στην αγωνια και γυρναει και λεει στην Ευα τι θα κανει με τον γκομενο???που μεχρι και η Ευα που ειναι πατερας του παιδιου της ειχε την εννοια της στη Δαφνη πρωτα????και μετα στο σπιτι της.....ναι τωρα δεν σου καναμε το χατιρι και διωχνεις τους γονεις σου???που με τοσα που εχουν ακουσει απο δαυτην ειναι παντα εκει?????ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ!!!!ελεος πλεον!!!! : curse :

κατα τ αλλα αν και το μονταζ δεν ηταν και το καλυτερο γλυκουλικες οι σκηνες Νορα-Λουκα.....
γελασα στη σκηνη Νορα-Ερι-Νταιζη....
ο Μπελλος ερωτευτηκε τη Νορα......ναι αμε και γω τον Βrad Pitt και μου τον εκλεψε η Angelina......τι λεει τι λεει???και επιτελους τι πουκαμισο????και χαλαρωσε λιγο το κορμι σου Μπελλο....ψευτο-βαρβατιλα!!!!! vomit (Νταιζακι 2 γκομενους σου εχει φαει η Νορα...να λες καλα που ειναι με τον Λουκα γιατι και ο Χρηστακης καλος ειναιxoxo)
και κατι που ξεχασα...ατακα αξεπεραστη:''εσυ και ο Μπελλος και πολιτισμενοι και ανθρωποι????'' lmao

καλο απο μενα γιατι με τσαντισε η Μπεκρου....φιλακιααααα Love


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gxnel στις Πεμ Ιαν 20, 2011 8:34 pm, 2 φορές συνολικά
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από pruedens Πεμ Ιαν 20, 2011 8:24 pm

δεν το ζησα το σημερινο ετσι????? πειτε μου οτι ητανε εφιαλτης!!

pruedens


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιαν 20, 2011 8:31 pm

Ομολογουμένως το επεισόδιο ηταν ένα χάος σήμερα..
Λίγη προσοχή δεν βλάπτει!!!


Κάποτε θυμάμαι μου άρεσαν οι κοινές σκηνές Ευας-Μελίτας.. κάααποτε!
Τωρα τι νόημα έχουν?
Η εν λόγω κυρία διέλυσε της ζωη της Ευας δις και έχει το θράσος να κλαίγεται στην Ευα για το γκόμενο που είναι στη φυλακή ο οποίος συμπωματικά υπήρξε άντρας της και πατέρας του παιδιού της?
Να μην αναφερω τη χαώδη απόσταση Παπά με Ξυλά γιατί θα γίνω κακιά και εναι κρίμα..
Τι ηλιθιότητες βλέπουμε?
Ελεος με τα κουφά για να σπρώξουμε τον κάθε έναν...
Το καλό είναι σε αυτην την καταντια βέβαια ότι αποκαθηλώνεται η οσία Μελίτα που μέρα με τη μέρα μας δέιχνει το πραγματικό της πρόσωπο!

Λατρευω Νικόλα να κρατάει το χέρι της Δάφνης και να σκέφτεται την συγκεκριμένη σκηνάρα με τους 6!
Περάστε την παρεά μπροστά λέμε, ποιός χ@στηκε για τον απόλυτο και τη μίρλα της άκλαφτης?


ΥΓ. Ο Μπέλλος θέλει να "φάει" το Λευτέρη μέσα στο νοσοκομείο?
Θα τρελλαθώ!!
Τον Καπουτζίδη γρήγορα!

Υγ2.soso είσαι ΘΕΑ! Love
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Ιαν 20, 2011 8:40 pm

ΕΛΕΟΣ!!!!

Απο ποτε η Μελιτα και η Ευα εγιναν και φιλεναδες??? Ε οχι!!! Δεν αντεχω να βλεπω την Μελιτα!!! Ποσο μαλλον να κοροϊδευει την Ευα μπροστα στα μουτρα της!!! Γιατι σιγουρα την κοροϊδευει....... Οχι οτι το θελει αλλα δεν ειναι κοροϊδια οταν η Μελιτα της μιλαει για τον γκομενο της ενω η Ευα υποφερει για την κολλητη της που ειναι στον νοσοκομειο για τον αντρα που την εκανε μετα απο καιρο να ξανα νιωσει γυναικα και για τον πατερα του παιδιου της που κινδυνευει να μπει φυλακη??? Αυτη η Μελιτα ελεος!!!!!!

Υπεροχη σκηνη στο γραφειο με Νορα-Ερη- Νταιζη!!!! Θεες και οι τρεις!!!!!!

Η Λουκανορικη σκηνη ηταν ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ-ΤΑ-ΤΗ!!!!!!

Τελικα ο Μπελλος ειναι πολυ πιο βλακας αποτι νομιζα!!! Ετσι Νταιζη καλα του εκανες!!!!!

Η ατακα της Ευας οταν ηταν η παρεα της Φεγγαροπετρας -Επιτελους οι 4 μας- Ηταν Θεϊκη!!! Και γω αυτο ειπα Ευακι μου αυτο ακριβως!!!

Και η κορυφη ηταν το flash back του Νικολα!!! Αχχχχχχχχ η παρεα της Φεγγαροπετρας μαζι και οι 6!!!!! Τι ωραια!!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Ιαν 20, 2011 8:46 pm

εγώ το σημερινό πμορώ να το ψηφίσω ΤΕΛΕΙΟ γιατί ήταν κάποιες σκηνές που ΛΑΤΡΕΨΑ !!!!

Νόρα+Λουκάς: τι όμορφες σκηνές .. τι γλυκιές.... πόσο μου άρεσε η Νόρα που έχει γίνει ευσυγκίνητη και ανυσηχεί πόσο πολύ μου άρεσαν οι αγκαλίτσες και τα φιλιά του Λουκά Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 226538 .... Πάντα μου αρέσουν οι σκηνές που η Νόρα μιλάει στο τηλέφωνο με τη μαμά της... το γέλιο Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 191984 Το ' παμε αυτό ... και αυτό το είπαμε ..Γεια σου μανούλα ... ΓΕΙΑ Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 191984 .. και μετά ομολογώ πως με ΕΛΙΩΣΕ το φιλάκι που έδωσε στον Λουκά και που κοίτα3αν και οι 2 την κοιλίτσα ......
...Εμάς πάντως μας συμφέρει σε μια ωρα να είναι εδώ η Κα Φωκά με μπομπονιέρες , Λουκάκο μην αλλάζεις θέμα Razz

Δάφνη+Νικόλας:πολύ ήρεμες και όμορφες σκηνές.. Μου άρεσαν πολύ ιδιέταιρα εκεί που ο Νικόλας είχε μνήμες της παρέας που τραγουδούσαν όλοι μαζί και μετά η Δάφνη που 3ύπνησε και είπε δεν νιώθω το κορμί μου από τη μέσηκαι κάτω... Πόσο τέλεια παίζει να είναι η Γεωργόνη ...

Μου άρεσε εμένα πάντως που μιλούσε η Εύα με τη Μελίτα , δεν μου χτυπάει άσχημα...

Παρέα: Η σκηνή ήταν όμορφη , συμφωνώ με την άποψη των κοριτσιών να μιλήσουν στην Δάφνη..'ετσι πρέπει να γίνει...

ΛΑΤΡΕΨΑ Μαντάμ Νόρα , Μαντάμ Νταίζη και Μαντάμ Ερριέτα Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 191984 Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή με τη Νόρα να πετάει τις ΤΕΛΕΙΕΣ σπόντες της .. την Νταιζάρα να λέει τον ''πόνο της'' Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 191984 και να της λέει μην συνχίζεις το σόι μας Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 191984 ΄Νόρα όλα τα λεφτά .... <<Το σόι μου μέσα >> και η Ερριέτα από την άλλη να λέει και εγώ θα βιοπραγίσω... μα καλά πως έμπλε3ε ο Λουκάς με αυτήν.... Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 621900


Επίσης μου άρεσε και η συμβουλή της Νόρας για τη δήλοωση που έδωσε η Εύα στα περιοδικά με τον Λουκά να προσπαθεί να τους διώ3ει (ευγενικά πάντα)

ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΟΡΑ+ΛΟΥΚΑ
ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ
ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ
ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΑΡΕΑ


ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ
μάλλον εκείνη τη μέρα θα είχε πάει η κάμερα του πρωινού μου να ρωτήσει την Αντιγόνη για την εκδήλωση στο badmington γιατί η Αντιγόνη αν θυμάμαι καλά αυτό φορούσε στο βίντεο

ΑΠΟΡΙΑ
Τελικά ο Μπέλλος με έχει μπερδέψει... αγάπησε τη Νόρα ??? τι ??? ήταν αθώος δεν κατάλαβε τίποτα και τώρα πήρε στροφή 180 μοιρών.......
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από fay Πεμ Ιαν 20, 2011 8:48 pm

Σήμερα για πρώτη φορά είδα σκηνή Νόρας- Νταίζης και γέλασα με την ψυχή μου. Από τότε που τους άφησε ήσυχους η Νταίζη ηρέμησε και η Νόρα και δεν ξανάπεσε στο επίπεδο της κατίνας που τη θυμάμαι πέρυσι. Την αντιμετώπισε με το ανάλογο ύφος και δεν την άφησε να τη συγχύσει. Ακόμη κι όταν είπε ότι είναι μανάδες δύο αδερφών η Νόρα κράτησε την ψυχραιμία της. Και σ' αυτό το σημείο ας ησυχάσουν και όσοι φοβόντουσαν πώς θα το πάρει η Νταίζη για το παιδί που περιμένει η Νόρα. Μια χαρά ψύχραιμη την είδα. Δεν ξέρω βέβαια πού το έμαθε, αλλά Νταίζη είναι αυτή, εχει δικτυωθεί παντού. Τουλάχιστον τώρα δείχνει να έχει επικεντρωθεί αλλού, άλλωστε δεν έχει να κερδίσει τίποτα πια από το Λουκά. Και μια που το θυμήθηκα, εκείνο το σπίτι που είχε πριν κάτι αιώνες και του το άρπαξε πώς δε σκέφτηκε να πάει να μείνει εκεί τώρα που χωρίζει με το Μπέλλο και πήγε να φορτωθεί στη μάνα της; Καημένε Λουκάκο, πάει το σπίτι σου, κι όχι τίποτα άλλο, έμεινε κι ακατοίκητο πια.
Η Αμαλία μέσα στην τρέλα της είπε και κάτι σωστό στην κόρη της. Έχουμε περιθώρια στην ξεφτίλα. Δίκιο έχει τελικά. Εκεί που λέμε ότι η Μελίτα δεν μπορεί να πέσει πιο χαμηλά κάτι γίνεται και το επίπεδο κατεβαίνει κι άλλο. Περίμενε να τελειώσει το χειρουργείο της Δάφνης και το μόνο που σκεφτόταν ήταν ο Στέφανος, κι όχι μόνο αυτό, το έλεγε και στην Εύα που την παρηγορούσε.
Το πιο κουλό τελικά το ακούσαμε από το Μπέλλο. Τη Νόρα την αγάπησε. Τώρα εγώ να τον πιστέψω, όταν θυμάμαι να λέει στο Λευτέρη ότι ο Λουκάς και η Νταίζη διέλυσαν ένα μεγάλο έρωτα, το δικό του και της Νόρας; Πώς να τον πάρω στα σοβαρά αυτό τον (αν)εγκέφαλο της απαγωγής;
Είπαμε, μια πάνω μια κάτω μας πάνε τα Μυστικά. Μέτριο το σημερινό.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιαν 20, 2011 8:51 pm

Foulitsa έγραψε:Ομολογουμένως το επεισόδιο ηταν ένα χάος σήμερα..
Λίγη προσοχή δεν βλάπτει!!!


Κάποτε θυμάμαι μου άρεσαν οι κοινές σκηνές Ευας-Μελίτας.. κάααποτε!
Τωρα τι νόημα έχουν?
Η εν λόγω κυρία διέλυσε της ζωη της Ευας δις και έχει το θράσος να κλαίγεται στην Ευα για το γκόμενο που είναι στη φυλακή ο οποίος συμπωματικά υπήρξε άντρας της και πατέρας του παιδιού της?
Να μην αναφερω τη χαώδη απόσταση Παπά με Ξυλά γιατί θα γίνω κακιά και εναι κρίμα..
Τι ηλιθιότητες βλέπουμε?
Ελεος με τα κουφά για να σπρώξουμε τον κάθε έναν...
Το καλό είναι σε αυτην την καταντια βέβαια ότι αποκαθηλώνεται η οσία Μελίτα που μέρα με τη μέρα μας δέιχνει το πραγματικό της πρόσωπο!

Λατρευω Νικόλα να κρατάει το χέρι της Δάφνης και να σκέφτεται την συγκεκριμένη σκηνάρα με τους 6!
Περάστε την παρεά μπροστά λέμε, ποιός χ@στηκε για τον απόλυτο και τη μίρλα της άκλαφτης?


ΥΓ. Ο Μπέλλος θέλει να "φάει" το Λευτέρη μέσα στο νοσοκομείο?
Θα τρελλαθώ!!
Τον Καπουτζίδη γρήγορα!

Υγ2.soso είσαι ΘΕΑ! Love

Κάποτε!Ακριβώς!Προτού τη βάλουν να κάνει ΑΠΟΠΕΙΡΑ αυτοκτονίας,ούσα έγκυος,ΕΞΑΙΤΙΑΣ της συνειδητοποιησης ότι για ΔΕΥΤΕΡΗ φορά η ΙΔΙΑ γυναίκα εμπλέκεται στη ζωή της και της την ****ει!Και προτού δείξουν καθόλη τη διάρκεια της διαδρομής της τότε,τη σκέψη της ΚΑΙ στη Μελίτα με το Μάνο ΚΑΙ στη Μελίτα με το Στέφανο!
Η' δε γράφεις αρλούμπες για να γεμίσεις επεισόδια,ή δε βάζεις τη σκηνή της απόπειρας που πέρα από καταφανή λόλα,δείχνει και τον πάτο της απόγνωσης στην οποία περιήλθε ή δε βαζεις τα πρόσφατα καραγκιοζιλίκια!
Διαλέγεις και παιρνεις σεναριακά τί σου κάνει περισσότερο!
Σαφώς θα έχουν τυπικά καλές σχέσεις, αυτό είναι το καλό και το ευκταίο,αλλά όλα τ'αλλα είναι εμετικά!
Φυσικά να μη ξεμαλλιάζονται,αλλα όχι και να παρηγορεί η ΔΙΣ ριγμένη το sex symbol του γλυκού νερού για τον καημό της!(το συγκεκριμένο καημο για τον οποιον την παρουσιάσανε έτοιμη να φουντάρει)
Παλι καλά που δεν την έβαλαν να σκουπίσει ΚΙ αυτή τα ανύπαρκτα δάκρυα που σκουπιζει όλο το υπόλοιπο καστ επί δυο σεζόν!
Ξεφτίλα.-
Υγ. Love Love
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Πεμ Ιαν 20, 2011 8:52 pm

~συμφωνω με τα παραπανω ιδικα για ευα-μελιτα! μα συγνωμη πως το κανουν αυτο το πραγμα; απο την μια σφαζονται,την αλλη κολλητες,μετα μαλλιοτραβιουνται και μετα παριγορουν η μια την αλλη! τι να πω ;;; να δειτε που στο τελος δεν θα ξεκολλανε η μια απο την αλλη livani

~δεν ξερετε πως μου αρεσε η νταιζη οταν μηλουσε στον μπελλο! στον λαιμο μου καθετε αυτος απο την ωρα που εμφανιστηκε! παιθανα στο "μου ελειψες" που του ειπε! που ηθελε και ερωτες με τη νορα ο μητσουλας(που ελεγε και ο λουκακος μου Razz )

~δεν μου αρεσε καθολου ο τροπος που μηλουσε η μελιτα στην αμαλια και τον ρουσσο ιδικα οταν ειπε "παρατηστε με ησυχη αφου δεν μπορειται να βοηθησετε" τα πηρα αγρια!

~νορα λουκας οπως παντα φοβεροι! θελω τρελα να ερθουν οι γονεις της νορας...πεθαινωμονο και μονο στην ιδεα lmao

~νταιζη-νορα-ερριετα : γελασα με την ψυχη μου!!!! θεεεεεεες! : respect :
κυριως ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ oscar
αυτα τα λιγα απο εμενα!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 20, 2011 8:56 pm


Kαλε τι ήταν τούτο σήμερα;

Ο πανέξυπνος, ο εγκέφαλος, ο επικίνδυνος ο Μπέλλος ντε και η σατανική αλλά πονεμένη Νταίζη δουλεύονταν μεταξύ τους. Εγώ τώρα πρέπει να πειστώ οτι αυτοι οι δύο ανεγκέφαλοι είναι οι εγκέφαλοι για τα δεινά όλων; Μπα σε καλό μας

Αμ το άλλο; Ή εγώ τα έχω χάσει η το σενάριο το έχει χάσει ή στο μοντάζ έχουν χάσει τη μπάλλα. Ξεκινάει ο Λουκάς να μιλάει για το Στέφανο και εντελώς στο ξεκούδουνο πετάει στη Νόρα οτι είναι μεγάλη γάτα γιατί πράγματι η επίθεση στο Λευτέρη έγινε με συγκεκριμένο σκοπό την ώρα που η δόλια η Νόρα αναρωτιόταν πως θα πουν σε Εύα Εριέττα και Μελίτα για τα χρέη του Καρτάλη. Κι εν τω μεταξύ πότε είπε ο Παναγιώτης στο Λουκά οτι ο Στέφανος χρωστάει πολλά; Απ όσο θυμάμαι του είπε μήπως χρωστάει; Κι ο Λουκάς απάντησε αποκλείεται. Ότι νάναι.

Κάπου εκεί πετάγεται η Νταιζούλα κι ανακοινώνει στη μανούλα της οτι χώρισαν αυτή κι ο Μπέλλος σαν πολιτισμένοι άνθρωποι. Να αγιάσει το στόμα σου Αντιγόνη μου. Και πολιτσμένοι και άνθρωποι; Θεάαααααααααα

Η Αγγέλα βοηθάει κι αυτή με τον τρόπο της. Ξενυχτάει με τον Ηλία όπως κάποτε κι αυτός ξενυχτούσε μαζί της όταν η Εύα ήταν στο νοσοκομείο. Βέβαια αυτό το φανταστήκαμε γιατί πήγαμε απ τη νύχτα στη μέρα χωρίς να ακούσουμε ούτε λόγο παρηγοριάς. Βλέπετε είχαμε άλλα σημαντικά να δούμε όπως ας πούμε το παραλήρημα της Αμαλίας και Νταιζούλα σε μεγάλες δόσεις.

Δάφνη και Λευτέρης δίνουν τη μάχη τους και δίπλα τους Νικόλας και Εύα αν και την Εύα την είδαμε δύο δευτερα κι απλά μπήκε στο τρέιλερ σαν κράχτης για να περιμένουμε μήπως δουμε καμιά καλή σκηνή.

Η Μελίτα ζει το δικό της δράμα. Ο απολυτούλης παει σήμερα εισαγγελέα. Α ναι παρεπιπτόντως χειρουργείται κι η Δάφνη. Ε καλά δεν έπεσε κι η ζάχαρη στο νερό εδώ έχουμε πρόβλημα εμείς ποιός σκάει για τα πόδια της Δάφνης. Τελικά η Μελιτούλα έχει τον ίδιο νταλκά με τη Νταίζη. Γιατί δεν συναντιούνται να μιλήσουν για τα αγόρια τους και τους έρωτές τους;

Ο Στέφανος χρωστάει γιατί έτσι γίνεται στις μπίζνες Άλλοτε χρωστάς κι άλλοτε σου χρωστάνε. Από πότε είναι επιχειρηματίας ένας που ασχολείται με εμπόριο πλαστών είναι ένα άλλο θέμα. Εγώ κομπιναδόρο και αεριτζή θα τον έλεγα αλλά εγώ είμαι μικροαστή απ αυτές που κάτι τέτοιους τους λέω λαμόγια.

Η ξαδέρφη του Μάνου με την κάμερα στο χέρι παρακολουθεί Μπέλλο και Άννα. Ανησυχεί ο εγκέφαλος μη του πεθάνει ο Λευτέρης και δεν μάθει που κρύβει το διαμαντικό. Ανησυχεί και για τη σύζυγο που μάλλον δεν την θεωρεί και πολύ πολιτισμένη αλλά απο αυτοπεποίθηση τσακίζει το χάπατο. Όπως αντιμετώπισε τα άλλα θα αντιμετωπίσει κι αυτό αλλά στην ώρα του λέει. Εδώ γελάνε. Έχει κάνει τόσες επιτυχίες το παλικάρι σ αυτό θα κολήσει; Πάντως δεν ανησυχεί μήπως τον παρακολουθούν μέχρι εκεί που να φτάσει το φτωχό του το μυαλό;

Κάπου εκεί έκλαψα με μαύρο δάκρυ για το δράμα της μαντάμ Νταίζης. Εχει μάνα άρρωστη στον Ευαγγελισμό τον έρωτά της και τον αδελφό της στον Κορυδαλλό, τη νύφη της στο νοσοκομείο σε κακή κατάσταση το παιδί της ξενητεμένο να μεγαλώνει στα ξένα χέρια και η Νόρα με την Εριέττα εντελώς αναίσθητες δεν καταλαβαίνουν τον καημό της. Αν συνεχίσει κι άλλο να τρώει όλο το χρόνο στα επεισόδια το σούργελο θα βιαιοπραγήσω εγώ τελικά και δεν έμαθα και τι ποινή επισύρει. Μέχρι κι η Εριέττα στη σκέψη οτι ειναι θεία του παιδιού της ετοιμάζεται να πηδηχτεί απ το παράθυρο.

Κι ενώ η Δάφνη χειρουργειται και Ηλίας Νικόλας και Εύα τρώνε σίδερα απ την αγωνία τους η έτερη παρευρισκόμενη σκέπτεται το αμόρε της που παρουσιάζεται στον εισαγγελέα και ζητάει παρηγοριά απο ποιά άλλη; Απ την Εύα. Σου λέει την ευεργέτησα οφείλει να μου συμπαρασταθεί.

Ο Λουκάς χρειάζεται μαστίγωμα. Αντί να ειδοποιήσει τη Μελίτα πήρε την Εύα να ανακοινώσει την προφυλάκιση και το Μελιτόνι ρωτάει την Εύα τι παιχνίδια τους παίζει η ζωή. Τραβούσα τις κοτσίδες μου. Σκάσε μαρή ζαβή που κάνεις και ερωτήσεις. Εσύ τι παιχνίδια έστησες στην πλάτη αυτής που ρωτάς έχεις αναρωτηθεί ποτέ;

Η Αντιγόνη τρελαμένη με τη φυλάκιση του Στέφανου ζητάει απ το Ρούσσο βοήθεια και όταν τον άκουσα να μιλάει για την μεταχείρηση που επιφυλάσσουν οι κρατούμενοι σ αυτούς που πειράζουν παιδιά θυμήθηκα μια παρεμφερή ιστορία πριν μερικά χρόνια. Η Αντιγόνη ζητάει απ το Ρούσσο να σκεφτει οτι τα παιδιά τους πληρώνουν τις δικές τους αμαρτίες. Να δώ πότε τα δύο συγκεκριμένα ''παιδιά'' θα πληρώσουν για τα δικά τους τέρατα.

Η παρέα επιτέλους έμεινε μόνη. Τέσσερις όχι τέσσερις και δέκα άσχετοι οπότε συζητάει για τη Δάφνη για τους φόβους της και για τις κινήσεις που πρέπει να κάνει και τέλος για τον τρόπο που η Εύα θα πρέπει να αντιμετωπίσει την προφυλάκιση του Στέφανου. Βλέπετε το Μελιτόνι έχει να αντιμετωπίσει μόνο τα ψυχολογικά του αυτή η δόλια θα βρεθεί για άλλη μια φορά στα πρωτοσέλιδα.

Το Μελιτόνι κλαίει την άτιμη ζωή που άλλους τους ανεβάζει κι άλλους τους κατεβάζει και μπινελικώνει και λίγο τον πατέρα που δεν κάνει τα άμπρα κατάμπρα του να της φέρει σπίτι το παιχνίδι της. Σου λέει αν δεν μπορείτε να μου κάνετε τα χατήρια να πάτε να πνιγείτε. Πλάτς και πλουτς στήλωσε τα πόδια και θέλει να γίνει το δικό της.

Και σαν να μην μας έφτανε το ένα σαχλοκούδουνο μας ήρθε καπάκι και το ζευγάρι της χρονιάς. Η Νταίζη θυσιάζει τον αδελφό της -για το Χρήστο χέστηκε λέει- για τον άντρα της και λιιιιιιιιιγο και για τα φράγκα. Του έδωσε όμως περιθώριο μάλλον τρόμαξε που της είπε ο Μπέλλος εσύ στο χώμα κι εγώ στη φυλακή. Γειά σου ρε Μπέλλο εγκέφαλε

Κι εκεί που πάει να τελειώσει το επεισόδιο μια σκηνή γροθιά στο στομάχι. Τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά Ο Νικόλας στο προσκεφάλι της Δάφνης ονειρεύεται την παρέα των ΕΞΙ πριν ακρωτηριαστεί. Τότε που όλοι μαζί έκαναν τον τέλειο άνθρωπο. Τότε που έκαναν έναν κύκλο με έξι κρίκους και αντιμετώπιζαν όλα τα δύσκολα.

Αναρωτιέμαι πότε θα ξαναδούμε καλό επεισόδιο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 20, 2011 9:05 pm

Kαλο απο εμενα το επεισοδιακι......

Συμφωνω με ολες για το θεμα Μελιτα-Ευα......ειναι πραγματικα εκνευριστικοτατες τετοιου ειδους σκηνες!Η Ευα να παρηγορει ποια?.....Τη Μελιτα που της κατεστρεψε ΔΙΣ τη ζωη!Και αυτο γιατι ο απολυτος της μπηκε φυλακη ενω η Ευα που εχει τοσα ασχημα να συμβαινουν γυρω της ενα καλο λογο δεν ακουσε απο αυτην! Fskl Fskl Fskl

Κατα τ'αλλα μου αρεσαν οι σκηνες Δαφνης-Νικολα.....ειναι πολυ γλυκος που προσπαθει να της δωσει δυναμη! Love!

Νορα και Εριεττα ειναι πλεον αγαπημενο μου διδυμο.....η εισβολη της Νταιζης ομολογω οτι με εκανε και γελασα αρκετα!Σκηνη σε μοτιβο που εχουμε ξαναδει,αλλα τουλαχιστον με εξυπνες ατακες! xixixi

Τον Μπελλο τον εχω βαρεθει πραγματικα αλλα η σκηνη του με την Αννα ηταν λιγοτερο αδιαφορη απο αλλες φορες!Η Ουστα για πρωτη φορα μπορω να πω οτι μ'αρεσε!

Τη Μελιτα μη τη σχολιασω και για τον τροπο που μιλησε στους γονεις της οταν προσπαθουσαν να της εξηγησουν πως εχει η κατασταση με το Στεφανο!Ειναι εντελως γαϊδουρα! cake

Τα Λουκονορακια ειχαν ωραιες,αναλαφρες σκηνουλες! Matakia Βεβαια η πρωτη ηταν λιγο μπερδεμα,κατι πρεπει να ειχε γινει στο μονταζ δεν εξηγειται αλλιως!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Πεμ Ιαν 20, 2011 9:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Kαλε τι ήταν τούτο σήμερα;
Ποοοολύ καλή ερώτηση -κι εξήγηση δεν πήηηηραααααμε.....

Clarabelle έγραψε:
Αμ το άλλο; Ή εγώ τα έχω χάσει η το σενάριο το έχει χάσει ή στο μοντάζ έχουν χάσει τη μπάλλα. Ξεκινάει ο Λουκάς να μιλάει για το Στέφανο και εντελώς στο ξεκούδουνο πετάει στη Νόρα οτι είναι μεγάλη γάτα γιατί πράγματι η επίθεση στο Λευτέρη έγινε με συγκεκριμένο σκοπό την ώρα που η δόλια η Νόρα αναρωτιόταν πως θα πουν σε Εύα Εριέττα και Μελίτα για τα χρέη του Καρτάλη. Κι εν τω μεταξύ πότε είπε ο Παναγιώτης στο Λουκά οτι ο Στέφανος χρωστάει πολλά; Απ όσο θυμάμαι του είπε μήπως χρωστάει; Κι ο Λουκάς απάντησε αποκλείεται. Ότι νάναι.;
Νννναι, αυτό ακριβώς μάλλον.... scratch

Clarabelle έγραψε:
Κάπου εκεί πετάγεται η Νταιζούλα κι ανακοινώνει στη μανούλα της οτι χώρισαν αυτή κι ο Μπέλλος σαν πολιτισμένοι άνθρωποι. Να αγιάσει το στόμα σου Αντιγόνη μου. Και πολιτσμένοι και άνθρωποι; Θεάαααααααααα.
Ομολογουμένως, απίθανη ατάκα, εξαιρετική Παπαδημητρίου....


Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος χρωστάει γιατί έτσι γίνεται στις μπίζνες Άλλοτε χρωστάς κι άλλοτε σου χρωστάνε. Από πότε είναι επιχειρηματίας ένας που ασχολείται με εμπόριο πλαστών είναι ένα άλλο θέμα. Εγώ κομπιναδόρο και αεριτζή θα τον έλεγα αλλά εγώ είμαι μικροαστή απ αυτές που κάτι τέτοιους τους λέω λαμόγια..
Άστα να πάνε, κι εγώ μια απ'τα ίδια, μην το συζητάς, παλιοκατάσταση και ποιός ν'ακούσει....

Clarabelle έγραψε:
Το Μελιτόνι κλαίει την άτιμη ζωή που άλλους τους ανεβάζει κι άλλους τους κατεβάζει και μπινελικώνει και λίγο τον πατέρα που δεν κάνει τα άμπρα κατάμπρα του να της φέρει σπίτι το παιχνίδι της. Σου λέει αν δεν μπορείτε να μου κάνετε τα χατήρια να πάτε να πνιγείτε. Πλάτς και πλουτς στήλωσε τα πόδια και θέλει να γίνει το δικό της...
Αν "αυτό" είναι σε οποιαδήποτε αντίληψη ώριμος άνθρωπος, αν ΄"αυτό" είναι Μάνα εμένα να με......
ταΐσετε με το ζόρι κέικ σοκολάτας!!! (κάνω αποτοξίνωση....)

Clarabelle έγραψε:
Κι εκεί που πάει να τελειώσει το επεισόδιο μια σκηνή γροθιά στο στομάχι. Τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά Ο Νικόλας στο προσκεφάλι της Δάφνης ονειρεύεται την παρέα των ΕΞΙ πριν ακρωτηριαστεί. Τότε που όλοι μαζί έκαναν τον τέλειο άνθρωπο. Τότε που έκαναν έναν κύκλο με έξι κρίκους και αντιμετώπιζαν όλα τα δύσκολα.
Εδώ θα ομολογήσω ανερυθρίαστα ότι ανακάθισα, γούρλωσα τα μάτια, κοίταζα και δε χόρταινα... Aww

Συνολικά, με μεγάλη επιείκια θα το πω μέτριο....
Αυτά τα ολίγα, πάω να "αναπαυθώ", μια λιποθυμία τη μέρα είναι αρκετή φρονώ....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Ιαν 20, 2011 9:31 pm

Το σημερινό αν και δεν είχε ΄Λουκά και Νόρα-τώρα με το σταγονόμετρο θα βλέπουμε κοινές τους σκηνές -ήταν καλό.
Παρόλο που ζήσαμε την Μπελλιάδα-Νταιζολιάδα , μου άρεσε.
Ο Λουκάς και η Νόρα ωραίοι και οι δυο στο σπίτι τους. Η Νόρα όταν μιλάει στη μάνα της είναι όλα τα λεφτά. Όταν είπε του Λουκά για γάμο ,μιας και μιλάμε για Μάνη καταγωγή , και η γνωστή του υπεκφυγή ψόφησα στο γέλιο. Τελικά ο μπαγάσας πιστεύω ότι σκαρώνει το γάμο , χωρίς να πει λέξη στη Νόρα , για να της κάνει έκπληξη. Εδώ πήγαινε να παντρευτεί την Νταιζάρα , το Νοράκι θα αφήσει; Αποκλείεται!! Και να που ετοιμάζεται και το έδαφος για τον ερχομό των γονιών της Νόρας. Εκεί θα ζήσουμε σκηνές απείρου κάλλους. Και αν γίνει αυτό που λένε τα περιοδικά για φλερτάκι Πέτρου-μάνα Νόρας εκεί θα δούμε μια Αμαλία ταύρο!!!Όχι , φανταστείτε τη σκηνή. Να πηγαίνει στο Ρούσσο να τα ψέλνει , να πηγαίνει στη Νόρα να συμμαζέψει την ερωτοχτυπημένη μάνα , γλέντια μεγάλα!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου άρεσε και η σκηνή Νόρα-Εριέττας. Ωραία κουβεντούλα , μέχρι που τους διέκοψε η οχιά. Αν σας πω τώρα ότι μου φάνηκε η σκηνή που ακολούθησε ανεκτή τι θα μου πείτε; Να με κοιτάξει ένας γιατρός , και άδικο δεν θα έχετε. Τώρα πότε έμαθε η οχιά για την εγκυμοσύνη της Νόρας άντε βρέστε το. Πάντως εγώ δε θυμάμαι να της το έχει πει κάποιος , και ούτε υπάρχει ακόμα εμφανής εγκυμοσύνη. Καλά , όσο για το πρώτο τι το ψάχνω , ψύλλους στα άχυρα . Όσο για το δεύτερο οι σκηνοθέτες κάπου την ξέχασαν και θα δούμε ξαφνικά καμιά κοιλίτσα να διακρίνεται.
Αλλά πού μυαλό και οι συγγραφείς και οι σκηνοθέτες; Έχουν να ασχοληθούν με τη Μελίτα. Βέέέέέβαια. Να της δείχνουν πώς να κλαψουρίζει σε κάθε σκηνή και πώς να φέρεται με αχαριστία σε Ρούσσο και Αμαλία. Πολύ σοβαρή αποστολή , πού μυαλό για το Νοράκι;;;;
Τέλος πάντων.
Ο Σταύρου τώρα. Δεν χρειάζεται να πούμε για αυτόν. Μια κουβέντα , μια ατάκα , μια ματιά είναι όλα τα λεφτά. Πώς τον έβαλαν με τη Παπά άντε βρες το. Εκεί με το ζόρι. Λες και η Λάμπου δεν είναι καλύτερη. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Μπέλλος . Τώρα πραγματικά μπορεί ένας έρμαιος τηλεθεατής , έστω ένας , να τον πείσει ότι είναι εγκληματική φάτσα; Αυτός βρωμάει βουτυράκι από χιλιόμετρα μακρυά. Βουτυρομπεμπές από τους λίγους. Ενώ η Πολυχρονίδη παίζει τέλεια το ρόλο της , άσχετα αν θέλεις να την πνίξεις και αυτό είναι τεράστια επιτυχία. Η Τασσώ Καββαδία του 21ου αιώνα.Όμως όλα και όλα. Αγιοποίησή της και δικαιολογημένη από το Λουκά για τη συμπεριφορά της λόγο του παρελθόντος , ε αυτό δεν θα το αντέξω με τίποτα. Τα πάντα έχουν τα όριά τους.
Ξέρεις η αρχαία τραγωδία είναι και η βάση του σημερινού τρόπου γραφής έργων. όταν επιτυχάνεις την ύβρις έρχεται η κάθαρσις , και σε αυτήν θα είναι πολύ μεγάλη. Η πλεονεξία είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει και αυτό πρέπει με κάποιο τρόπο να τιμωρηθεί.Αρκετά με αυτή .
Εν κατακλείδι λοιπόν . Μέσα στο γενικό χαμό που θα ακολουθήσει , θα ήθελα περισσότερες σκηνές Λουκά-Νόρας , έστω και λιγόλεπτες και κυρίως μην ξενερώσουμε με τίποτα σκηνές ζήλειας από Νόρα προς Λουκά και Δάφνη προς Νικόλα εξαιτίας της γυναικείας φωνής που θα ακούσουν. Είπαμε , να δούμε και κάτι άλλο , αλλά όχι αυτό.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Lyn Πεμ Ιαν 20, 2011 9:37 pm

Ωχ, ωχ ωχ! Τι ήταν κι αυτό σήμερα.....Πολύ γκρινιάρα-νευρική Μελίτα και περιφερόμενη Νταίζη είχε. Κουράστηκα!! Ουφ! : scream :

Στα συν του επεισοδίου Λουκανορική σκηνή με μαμά Νόρας δια τηλεφώνου ( lmao ), Νικόλας με flashback κατασκήνωση και γέλα πουλί μου γέλα (και Μάνο!!!!), μίνι συνέντευξη Εύας,.........(τι άλλο είχε?? δε θυμάμαι προς το παρόν)



Πάμε και στα μείον/βαρετά/τρελά/ότι να 'ναι:

Ο Μπέλλος τι ακριβώς πίνει και δε μας δίνει? Το μόνο που μπορεί και κάνει καλά είναι να παριστάνει τον ηλίθιο. Κι απ' ότι βλέπω δεν του είναι και πολύ δύσκολο. Του βγαίνει πολύ φυσικά.
lmao Ήθελε να ψάξει και την τσάντα της Νταίζης να βεβαιωθεί ότι δεν έχει μαγνητοφωνάκι!! lmao Μπέλλο smile!! Είναι η candid camera!!!
Τι είπε? Τη Νόρα την αγάπησε είπε? Wow
(Πως τα πετάει έτσι απότομα....)

Η Νταίζη είναι έτη φωτός μπροστά απ' το Μήτσο (και ποιος δεν είναι εδώ που τα λέμε....). Θα του τα φάει όλα και τιμωρία δε βλέπω να 'ρχεται. Ελπίζω ακόμα, αλλά διατηρώ τις επιφυλλάξεις μου.
Πάντως την αμαρτία μου θα την πω. Σήμερα τη χάρηκα έτσι όπως είχε στριμώξει το Μήτσο (όπου Μήτσος βλέπε Μπέλλος - το διευκρινίζω sisi ) χωρίς καν να του πει ότι έχει στοιχεία και αυτός ο ηλίθιος δεν ήξερε που να κρυφτεί.
Μέχρι και η Αννούλα τον πήρε πρέφα!! Και ξανά το 'παιζε ηλίθιος!! lmao
Τι ηλίθιος!!!!
Και με Νόρα-Εριέττα μου ψιλοάρεσε η άτοιμη. Γενικά σήμερα δε με κούρασε τόσο η Νταιζάρα. Θα μου πεις: γιατί τη βάζεις στα μειον? Ε είπαμε δε με κούρασε αλλά Νταίζη είναι αυτή! Που να τη βάλω!!


Η Μελίτα κλασικά στην κοσμάρα της. Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα. "Αφού δεν μπορείτε να με βοηθήσετε αφήστε με ήσυχη!"aka "να μη σας κρατάμε/πάρτε δρόμο/στα τσακίδια". Πάλι καλά που δεν τους έστειλε κι αυτούς για λαιμοκόψιμο (ακόμα). Δε με εκπλήσσει βέβαια, αλλά η γαϊδουριά της μου τη δίνει στα νεύρα.
Κι αυτή η μεγαλοψυχία της πάντως!! Μα να μην πάει στη δουλειά για να πάει στο νοσοκομείο για συμπαράσταση!! Ο ορισμός της αυτοθυσίας!!! Και για όσους αμφιβάλλουν ότι πήγε εκεί για συμπαράσταση, ας ξαναδουν το επεισόδιο προσεκτικα: μια χαρά δεν της συμπαραστάθηκε η Εύα στο δράμμα (Fskl) που βιώνει (Fskl) ??
Πάντως γενικά, πολλά νεύρα έχει αυτή η κοπέλα! Νεύρα, νεύρα, νεύρα, αφήστε με ήσυχη, νεύρα, νεύρα, σφίξιμο, νεύρα, κ.τ.λ. Δείξτε λίγο έλεος δηλαδή!! Πόσες αντοχές να έχουμε!!


Υ.Γ. Εκεί που μιλούσε η παρέα στο νοσοκομείο, κατάλαβε κανείς τι στο καλό αποφάσισαν τελικά να κάνουν? Θα της το πουν της Δάφνης ή θα το καταλάβει μόνη της??

Καλό το ψήφισα κι αναρωτιέμαι γιατί.
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Ιαν 20, 2011 9:42 pm

Στο επεισόδιο σήμερα ήμουν τη μια έτσι lmao και την άλλη έτσι wall



Μελίτα-Εύα....
Έλεοοοοοοοοοος..... Τι Σουηδία και κουραφέξαλα, εδώ μιλάμε για ΤΟΝ πολιτισμό...!!!!
Κακά τα ψέματα και η Εύα έχει πληγώσει την Μελίτα και η Μελίτα την Εύα με την διαφορά οτι η δεύτερη επιμένει να το παίζει θύμα με το γνωστό άκλαφτο υφάκι ενώ η Εύα σε κάθε ευκαιρία παραδέχεται τα λάθη της....!!!!
Μου φαίνεται αδιανόητο η "απατημένη" να παρηγορεί την "γκόμενα".... δεν υπήρχε το σημερινό..... και να βλέπω την Εύα να πιάνει το χέρι στην Μελίτα με ΑΠΟΛΥΤΗ συμπόνια.... slap
Απορώ αν θυμούνται και οι δύο τα εξής--> οτι ο Μάνος απάντησε την Μελίτα με την Εύα, ο Μάνος απάτησε την Εύα με την Μελίτα (μια νύχτα πρίν τον γάμο τους), ο Στέφανος απάτησε την Εύα (την έγκυο) με την Μελίτα η οποία Εύα μετά απο αυτό κατέλειξε στην άκρη του γκρεμού...!!!!
Απορώ ειλικρινά τα θυμούνται αυτά και το παίζουν κολλητές ή μόνο οι καημένοι τηλεθεατές τα θυμούνται και τρελαίνονται????
Και μετά η μάνα μου λέει εμένα ξεχασιάρα..... αμ δε, πρέπει να την πείσω να δεί τα Μυστικά....!!!!!



Μπέλλος και Νταίζη.....
Έριξα ΤΟ γέλιο μ'αυτούς τους δύο "καθαρούς" και "ξεκάθαρους" κατά τα άλλα χαρακτήρες..... lmao
Τι είπε η Νταίζη??? Οτι θέλει να είναι ξεκάθαρη απέναντι στους άλλους και οτι βαρέθηκε να το παίζει διπρόσωπη.....???? Εντω μεταξύ λάτρεψα την ατάκα της Αντιγόνης "Μπέλλος, Νταίζη.. ΚΑΙ πολιτισμένοι ΚΑΙ άνθρωποι???" lmao
Ο Μπέλλος πάλι τι είπε και αυτό????? Αγάπησε και ερωτέυτηκε την Νόρα???? κοίτα αυτό μπορεί να είναι και θετικό (εκτός απο γελοίο) διότι όπως είπε και η Βάσω, οι άνδρες της Νταίζης καψουρεύτηκαν την κοκκινομάλλα και αυτό δε με χαλάει..... αλλά ποιός χ@στηκε για τον Μπέλλο και τα αισθήματα του.....!!!!
Η σκηνή Νόρας-Ερις-Νταίζης μου άρεσε πολύ... οι ατάκες έδιναν και έπαιρναν lmao Οι κουνιαδούλες(-σύσσωμες), που "δούλευαν" την Νταίζη, ήταν να τις χαζεύεις ))
Η Νταίζη γενικά ασχολίαστη γιατί αν αρχίσω να σχολιάζω στα σοβαρά θα γίνω ΚΑΙ κακιά ΚΑΙ γραφική ΚΑΙ κουραστική....!!!!



Νικόλας-Δάφνη και flashback.....
Αναμφίβολα η πιο συγκινητική και η πιο ουσιαστική σκηνή του επεισοδίου.....!!!!
Οι 6 τους μαζί και το τραγούδι τους.....!!!!
Μου άρεσε επίσης που όταν μείναν οι 4 τους (Νόρα-Λουκάς-Εύα-Νικόλας) άφησαν να εννοηθεί οτι μιλάνε πιο άνετα όταν είναι μεταξύ τους παρά όταν έχουν κόσμο δίπλα τους.... Αυτό δείχνει το ιδιαίτερο δέσιμο της παρέας αυτής....!!!!


Εριέττα.....
Σήμερα είδα μια Μελίτα να λέει ΣΤΗΝ ΕΥΑ "πώς θα αντέξω ΕΓΩ αν ο Στέφανος προφυλακιστεί????" και μια Εριέττα να λέει στην Άννα "ας είναι ελεύθερος ο Στέφανος και ας είναι και με την Μελίτα"......
Είναι ξεκάθαρη νομίζω η σύγκρηση...... sfyr
Υ.Γ.--> Μα πόσο "δαιμόνια" και "εγωϊστρια" είναι αυτή η Εριέττα τέλος πάντων???? Mmm



Λουκανοράκια.....
Μου άρεσε η σκηνή τους.... είχαμε και φιλάκια.... inlove
Παραπάνω τι να πώ???? ν'αναι καλά η χημεία των ηθοποιών που σώζει ανούσιες σκηνές...!!!!



*Τελικά η μόνη σχέση που θα μείνει στην ιστορία των "μυστικών" ώς η πιο "φυσιολογική" θα είναι αυτή της Αγγέλας και του Ηλία.... soutien Μέχρι και φάν με βλέπω να γίνομαι....!!!!



Αυτά θυμάμαι....!!! Δεν ψηφίζω κλασσικά....!!!!!



Υ.Γ.1-->
soso έγραψε:Υγ.Παντρέψτε τους ΤΩΡΑ,λέμε!Εχουν κι οι προφυλακισμένοι δικαίωμα στον ΈΡΩΤΑ!
Soso με πέθανες lmao ΘΕΑΑΑ : respect :


Υ.Γ.2-->
Clarabelle κλασσικά υπέροχος και ολοκληρωμένος σχολιασμός.... : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από naive7 Πεμ Ιαν 20, 2011 9:45 pm

Μέτριο από μένα το σημερινό επεισόδιο έως κακό. Παράλληλα έπαιζα πασιέντζα από τη βαρεμάρα. Προσωπικά, θέλω λίγο να κατασταλάξουν και οι δημιουργοί και να μας παρουσιάζουν λίγο πιο σοβαρά μερικά επεισόδια. Έστω αυτά που έχουν κάποια σοβαρή πλοκή σε ισχύ. Αυτό το mix της κωμωδίας και του δράματος σε κάποια σημεία (όχι σε όλα) είτε με κουράζει είτε δεν γίνεται καλά. Παρότι μου άρεσε ερμηνευτικά η σκηνή μεταξύ Νταίζης-Εριέττας-Νόρας,
αυτή η πλακίτσα και η ατάκα πάνω στην ατάκα και η φουλ ειρωνεία, μου έφερε στο μυαλό ένα πράγμα: Το Gilmore Girls. Μόνο σε εκείνη τη σειρά, ο κόσμος όλος ήταν ετοιμόλογος (ακόμη και οι κομπάρσοι) και αντιμετώπιζε τα πάντα με ένα διαβολικό χιούμορ. Οπότε λίγη αληθοφάνεια που και που δεν βλάπτει...
Και αυτά περι αληθοφάνειας δεν πάνε μόνο σε αυτή τη σκηνή που ανέφερα. Θα μπορούσε επίσης να λείπει και το σκηνικό όπου η Εύα ανησυχεί για τη φίλη της και τον εραστή της και κάθεται δίπλα της η Μελίτα και την ρωτάει πως θα ζήσει με το Στέφανο στη φυλακή... Όλα αυτά δεν κολλάνε. Εκεί που θα έπρεπε να υπάρχει δράση, λείπει. Προτιμώ να βλέπω Μπέλλο να στήνει σχέδια του τύπου "Πως θα φάμε τον Λευτέρη μέσα στο νοσοκομείο" από την άποψη ότι μου κάνει πιο λογικό, παρά να βλεπω τη Νταίζη να περιφέρεται στη μάνα της και τους υπολοίπους και να λέει κουλαμάρες και τη Μελίτα να είναι "αλλού βαράνε τα βιολιά, αλλού χορεύει η νύφη".

Αυτά τα ολίγα για σήμερα!

Υ.Γ. Την αστοχία του μοντέρ δεν τη σχολιάζω. Νόμιζα ότι μίλησαν για Στέφανο-πήγαν σε διαφημίσεις-γύρισαν- και άρχισαν να μιλάνε για Λευτέρη, χωρίς να το πάρω χαμπάρι!!!




naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Ιαν 20, 2011 10:01 pm

Eiδα το επεισοδιο και μου ρθε να ξερασω
Και μου λεγε η μανα μου να κατσω να διαβασω
Dear god δε το περιμενα
Ο Μπελλος με τη Νταιζη Confused?
Βγηκαν οι μασκες κι επεσαν
Πανω εις το τραπεζι...
Ολο απειλες κι εκβιασμους
Ηταν το Νταιζουλινι
Αχ μου ανοιξε η ορεξη
Ας φαω ενα μανταρινι...xaxa
Ποσο πολυ το χαρηκα
Στριμωχτηκε ο Μπελλος
Αντε και τον βαρεθηκα
Θελω να μπει ενα ΤΕΛΟΣ. Mmm
Κι αλλαζει επιτελους η σκηνη
Να τα λουκανορακια
Παλι για αλλους συζητουν?
Νευρακια τσαταλακιααα maaaad
Μμμ ειχαμε αγκαλιες, φιλια
Σωπα...και πως το παθαν?Mmm
Θελουμε κατι πιο...γκουχ γκουχ sfyr
Ακομα δε το μαθαν?????????
Ηλιας και Αντζελα μαζι
Πιναν και καφεδακια
Για κοιτα πως τα βρηκανε
Τα δυο μας πιτσουνακια ^^
Τι γλυκουλης ο νικολας
Μεσα στην παρηγορια
Ρε Δαφνουλα ακουσε τον
Δεν εισαι τοσο βαρια..
Νορακι σα δε ντρεπεσαι
Φωναζεις στη μαμακα?
Τωρα που θα ρθει να σε δει
Θα σπασω πολυ πλακα xoxo
Λουκακο κατσε φρονιμα
Πετας βομβα και φευγεις
Γαμπρουλη ΘΑ σε ντυσουμε
Γι αυτο μη τ’αποφευγεις
Ερχονται τα πεθερικα
Γι αυτο τρεχα για βερες
Γιατι αν δεν... ο πεθερος
Θα σε κερασει σφαιρες xaxa
Μια Μελιτα πετυχα
Καπου με Αμαλια
Αλλα το mute πατηθηκε
Αχχ τι ωραια ησυχια..
Η Νταιζη παρακολουθει
Αννα μαζι με Μπελλο
Κατι πιο πρωτοτυπο?
Βαριεμαι δεν τους θελωω
Νταιζη μου Νταιζουλινι μου
Βαριομοιρο Νταιζακι
Παρε ενα χαρτομαντηλο
Σκουπισε το ματακι
Νορα μη μου συγχιζεσαι
Εγκυμονουμε λεμεε
Αστην αλλη να λεει τα κουλα
Σε λιγο αλλοι θα κλαινε...
Η ερριετα ειναι θεα
Και αξια κουνιαδουλα
Θα μας τα σκασει λεει χοντρα
Αχ Φερε την εδεμουλα..Matakia
Αληθεια η αλλη
Που εμαθε για το Λουκανορακι?
Ελα χριστε κι αποστολε..
Πυθια το νταιζακι..livani
Οh noo τον φυλακισαν
Παει ο Στεφανακος
Ερι, μανουλα και μπεκρου
Εχουνε γινει ρακος
Παλι σουηδια γιναμε
Τι βλεπω dios mio?Confused?
Η πρωην να παρηγορει
Τη νυν δεν ειναι αστειο???
Μαμακα μπαμπακουλη μου
Καντε μου αυτη τη χαρη Matakia
Τι? Δε θα με βοηθησετε?
ΦΥΓΕΤΕΕΕΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙΙΙ maaaad
Ατσα? Ο Mπελλος μας αγριεψε
Λεει θα τη σκοτωσει
Γελαμε τωρα η μετα?
Μετα. Aφηστε να τελειωσει..
Τη Νορα ερωτευτηκε
Κι αγαπησε με παθος
Καλε το ακουτε αυτο που ακουω κ εγω?
Το γελιο απο το βαθος???????xaxa
Δαφνουλα κανε υπομονη
Θα πανε ολα καλα
Εγω να δω που αν δε στρωθω...
Θα φαω μια ταπα ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Ιαν 20, 2011 10:11 pm

Σμά τι να πώ?????
Είσαι ΜΟΝΑΔΙΚΟ ταλέντο..... : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :


Το ποιηματάκι τα σπάει..... gelio gelio gelio gelio
Απολαμβάνω κάθε σου σχολιασμό αλλά τα ποιηματάκια σου είναι ανεκτίμητα...... oscar oscar oscar
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Ιαν 20, 2011 10:21 pm

Σμα λιώνω μες τους σχολιασμούς σου!! : respect : για το ποιηματάκι! oscar

Με έχετε καλύψει! ΜΕ όλα τα παραπάνω.. Μια απορία μόνο το λαγωνικό τη μυρίστηκε την εγκυμοσύνη της Νόρας;;;;

Επίσης: 2 αυτοκίνητα πιο δίπλα μέρα μεσημέρι δεν την είδαν τη Νταιζούλα μέσα στο αυτοκίνητο της;;;;

Υ.Γ. Θα πάω να κάνω αίτηση να προσληφθώ στο μοντάζ!!!!!!!

Υ.Γ. 2 πολύ Melrose place γίναμε!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από fay Πεμ Ιαν 20, 2011 10:25 pm

Αγαπητή tzibirdika και μόνο που διαβάζουμε τα καταπληκτικά σου σχόλια αξίζει να βλέπουμε επεισόδια κάτω του μετρίου. Πραγματικά εντυπωσιάστηκα. : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Όλα δικά σου. oscar oscar oscar oscar
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Ιαν 20, 2011 10:28 pm

Σμα είσαι ΘΕΑ ...... τέλειο ποιηματάκι...ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης