Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν..

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν..

Δημοσίευση από noraki_love_97 Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 1:40 pm

evaki16 έγραψε:Εμένα μου έχει μείνει επίσης ο διάλογος ανάμεσα σε Εύα-Δάφνη-Μελίτα τότε που ήταν στο υπόγειο
Μελίτα: Τόσα πολλά μυστικά ρε παιδιά... τόσα πολλά μυστικά που να μην σας δέσουν...
Δάφνη: Ρε Μελίτα δεν είναι μόνο τα μυστικά... Εμείς οι 6 κατά κάποιο τρόπο συμπληρώνουμε ο ένας τον άλλον
Εύα: Αν μας βάλεις όλους μαζί στο μπέντερ βγάζεις τον τέλειο άνθρωπο
Δάφνη: Φιλόδοξο σαν τον Μάνο
Εύα: Με αρχές σαν τον Νικόλα
Δάφνη: Παθιασμένο σαν την Εύα
Εύα: Καλό σαν την Δάφνη
Δάφνη: Και πιστό φίλο σαν τον Λουκά και την Νόρα

Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 195890 Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 195890 Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 195890 Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 195890λατρευω!!!!!!!!!!!!η παρεα της φεγγαροπετρας ηταν η πιο τελεια παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα ομως....δεν ειναι ολη μαζι! Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 593737
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες ατάκες,που μας αγγίζουν..

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 2:39 pm

Επεισόδιο 254 . Συζήτηση-λέμε τώρα -ανάμεσα σε Αμαλία και Ρούσσο παρουσία Λουκά , όπου η Αμαλία ζητά για άλλη μια φορά διαζύγιο , ζητώντας παράλογα ,και πάλι για άλλη μια φορά:
Ρούσσος : Τι θέλεις πάλι ρε Αμαλία;
Αμαλία : Θέλω , λεφτά για τα παιδιά μου θέλω.Την Νταίζη μοιραστείτε την , με το δικήγορο μου.
Ρούσσος : Πολύ καλά , θα τα πούμε στο δικαστήριο λοιπόν.
Φεύγει ο Ρούσσος από το γραφείο και μένουν μόνοι Λουκάς και Αμαλία.
Αμαλία : Τον είδες , τον είδες.
Λουκάς : Αυτόν το είδα , και εσάς σας άκουσα.
Αμαλία :Γιατί Λουκά , τι ζήτησα , αυτά που μου ανήκουν ζήτησα.Και φρόντισα και για σένα.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από amcy Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:08 pm

fay66 έγραψε:Επεισόδιο 254 . Συζήτηση-λέμε τώρα -ανάμεσα σε Αμαλία και Ρούσσο παρουσία Λουκά , όπου η Αμαλία ζητά για άλλη μια φορά διαζύγιο , ζητώντας παράλογα ,και πάλι για άλλη μια φορά:
Ρούσσος : Τι θέλεις πάλι ρε Αμαλία;
Αμαλία : Θέλω , λεφτά για τα παιδιά μου θέλω.Την Νταίζη μοιραστείτε την , με το δικήγορο μου.
Ρούσσος : Πολύ καλά , θα τα πούμε στο δικαστήριο λοιπόν.
Φεύγει ο Ρούσσος από το γραφείο και μένουν μόνοι Λουκάς και Αμαλία.
Αμαλία : Τον είδες , τον είδες.
Λουκάς : Αυτόν το είδα , και εσάς σας άκουσα.
Αμαλία :Γιατί Λουκά , τι ζήτησα , αυτά που μου ανήκουν ζήτησα.Και φρόντισα και για σένα.

lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

amcy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από evanna Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:17 pm

evaki16 έγραψε:Εμένα μου έχει μείνει επίσης ο διάλογος ανάμεσα σε Εύα-Δάφνη-Μελίτα τότε που ήταν στο υπόγειο
Μελίτα: Τόσα πολλά μυστικά ρε παιδιά... τόσα πολλά μυστικά που να μην σας δέσουν...
Δάφνη: Ρε Μελίτα δεν είναι μόνο τα μυστικά... Εμείς οι 6 κατά κάποιο τρόπο συμπληρώνουμε ο ένας τον άλλον
Συμφωνω μαζι σου........Νομιζω απο τα καλυτερα(ισως και το καλυτερο)που εχουν ειπωθει στη σειρα τρια χρονια τωρα! : respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από stellinalove Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 4:59 pm

επεισοδιο 282 στο ξενοδοχειο που ειναι ο λουκας με την νταιζη και η νορα με τον δημητρη ...
πραγματικα ειναι τελειο .. Yess

stellinalove

Θηλυκό Τόπος : drama
Ασχολίες : boltes pc koytsompolia

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Παρ Ιουλ 29, 2011 12:01 pm

evanna έγραψε:
Συμφωνω μαζι σου........Νομιζω απο τα καλυτερα(ισως και το καλυτερο)που εχουν ειπωθει στη σειρα τρια χρονια τωρα! : respect : : respect : : respect :
Φυσικά θα συμφωνήσω μαζί σας και εγώ! : respect :
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από zwi Την / Το Παρ Ιουλ 29, 2011 12:08 pm

koukoumfkos έγραψε:
evanna έγραψε:
Φυσικά θα συμφωνήσω μαζί σας και εγώ! : respect :
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σας... : respect :
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Παρ Ιουλ 29, 2011 8:00 pm

τελικα εμενα αυτη η στοισομυθια συμπεριλαμβανε τι ειναι τα μυστικα της Εδεμ : respect :
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης