Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

+64
alex1
afroditi_norakii
dm10811
$ofi@ loukakos + nora
ginak
MELITA-STEFANOS
zeta88
ale3ia_eva&nora!!!
roria
MARINAKI_AGAPI_97
Kornilia_Petrakitsa
evaki16
gabi05
JESSIE
zouz0unii
ilio
Irida
Cancoon
stefistaroy
τατουάζ
kapetanissa
christina123
trelli petrakitsa
jenoy
tsourdalitsa
eva-leyterhsrespect
noraki_love_97
verile_mistika
loukitsa
filitsa
Dimitraaa
νοριτσα
mariannitaki
maria*
JELSOMINA
marakii
st@cy
anna-maria
ntina fan
AmaliaPetros_fan1
almaresi
Ezantakou
Clarabelle
feggaropetra
eirinipapei
rodoula14
trelh gia nora-louka
ellie
soso
KatsaroYpotheto
Caroline
DESPOINA
nefelik
ebelina2007
Antigoni!
Foulitsa
xristinaki_noraloukofan
evanna
loukasnora
sifantid
koukoumfkos
edem4ever
sarita
tzibirdika
68 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 84 ]
Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Vote_lcap60%Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Vote_rcap 60% 
[ 208 ]
Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 56 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 348
 
 

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από τατουάζ Τρι Φεβ 01, 2011 8:54 pm

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και ειπαμε σημερα κερναω τουρτα και αν δεν την θελουν στην μουρη οχι τρελλες......!!!!

τατουάζ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty ΓΑΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ

Δημοσίευση από stefistaroy Τετ Φεβ 02, 2011 9:37 am

tzibirdika έγραψε: Rolling Eyes
ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΠΙΟ ΚΑΥΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Φεβ 02, 2011 10:52 pm

Ναι! Θα είναι μια σημαντική στιγμή γι' αυτό το υπέροχο ζευγάρι!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από stefistaroy Πεμ Φεβ 03, 2011 2:04 pm

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες του Φόρουμ. Κάθε απάντηση πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 3 λέξεις. Και καλό είναι να αποφεύεγτε τα κεφαλαία γιατί κουράζουν στην ανάγνωση.

Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Irida Τετ Φεβ 09, 2011 1:12 pm

Φυσικά και δεν θέλω να δω γάμο Στέφανου – Μελίτας! Δεν αγαπιούνται αληθινά και ένας τέτοιος γάμος μόνο ευτυχή κατάληξη δεν μπορεί να έχει, τουλάχιστον στην πραγματική ζωή. Εκτός από αυτό, για μένα είναι το πιο αποτυχημένο ζευγάρι της σειράς και η χημεία τους είναι ανύπαρκτη!

Δεν θέλω όμως και να δω να δικαιώνεται η ούτως ή άλλως πιο ευνοημένη ηρωίδα της σειράς που έχει καταστρέψει τις ζωές άλλων ηρώων, έχει πληγώσει ανθρώπους, που απορώ πώς της μιλάνε ακόμα, δεν κατάλαβε ποτέ τα λάθη της, δεν μετάνιωσε ποτέ για τίποτα και δεν ζήτησε ποτέ συγγνώμη.


Irida


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από ilio Τετ Φεβ 09, 2011 1:59 pm

ΝΑΙΙΙΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ
Νομιζω οτι περασαν πολλα και το δικαιουνται
ειναι μια αγαπη δυνατη και πρεπει να αντεξει

ilio


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από zouz0unii Τετ Μαρ 02, 2011 2:54 am

Όχι...Να μου λείπει το Βύσσινο...!
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Μαρ 02, 2011 11:06 am


Δεν θυμάμαι αν έχω ήδη απαντήσει, αλλά δεν πειράζει, ξανα-απαντάω αν είναι!
ΟΧΙ, για πολλούς λόγους, και δεν είναι μέσα σ'αυτούς η ζημιά που έκανε στην Εύα, που της πήρε δηλαδή το Στέφανο, γιατί για τα προηγούμενα είχαν έρθει "ισοπαλία".... Κι αυτό γιατί αν μιά γυναίκα αγαπάει, πραγματικά, θα κάνει τα ΠΑΝΤΑ για να κερδίσει τον άνδρα που αγαπάει, ακόμη κι αν αυτά δεν είναι συμβατικά σωστά : "Στον έρωτα και στον πόλεμο" κάθε μέσο, θεμιτό ή αθέμιτο, επιτρέπεται. Αλλά αυτό προυποθέτει οτι η αγάπη της είναι αληθινή, έχει κυριαρχήσει μέσα της και δεν μπορεί να κάνει αλλιώς . Δεν συμβαίνει όμως κάτι τέτοιο με τη Μελίτα. Η αγάπη της για το Στέφανο είναι επιφανειακή, τον θέλει όχι γιατί δεν μπορεί να ζήσει χωρις αυτόν, αλλά για να εκπληρώσει την ρομαντική της εικόνα , δυό πιτσουνάκια μονίμως σε φάση οργασμου, χωρις να επιτρέπεται η εικόνα αυτή να σκιαστεί από καμμία δυσκολία, κανένα πρόβλημα, όλα πρέπει να είναι ασυννέφιαστα σε τόνους ροζέ. Αλλιώς, στραβώνουμε τα μουτράκια, βάζουμε τα χέρια στη μέση, γλύφουμε τα χείλη και λέμε , "δεν το αντέχω αυτό", "βαρέθηκα", "φύγε από μπροστά μου, θα καλέσω την αστυνομία" καί άλλα χαριτωμένα.....
Τι γάμο να ευχηθώ λοιπον, είναι σαν να εύχομαι την καταδίκη του Στέφανου!
Στην έσχατη ανάγκη, θα δεχόμουν ένα γάμο φιάσκο, που θα κατέληγε σε ένα γρήγορο (αλλά επώδυνο) διαζύγιο, αλλά γιατί να γίνει έτσι, δεν λένε οτι η πρόληψη είναι η καλύτερη θεραπεία????
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από gabi05 Παρ Μαρ 04, 2011 9:16 pm

ΟΧΙ...1ο:γιατί ενας γάμος - μια σχέση δεν μπορεί αντέξει όταν δεν υπάρχει η εμπιστοσύνη και αυτό δείχνει η Μελίτα...δεν έχει εμπιστοσύνη στον άνδρα που δήθεν αγαπάει...αν τον αγαπούσε δεν θα προσπαθούσε να τον αλλάξει θα τον αποδεχόταν όπως είναι,θα του είχε λίγη εμπιστοσύνη..η Μελίτα δεν έχει καθόλου εμπιστοσύνη στο Στέφανο και όλα τα κάνει για να μην τα κάνει πρώτη η Εριέττα π.χ το οτι ζήτησε τα λεφτά απο την κληρονομία της...αυτό για μένα δεν είναι αγάπη...
2o:γιατί πιστεύω πως ο Στέφανος πρέπει να είναι με την Εριέττα...έχουν χημεία και η Εριέττα τον αγαπάει αληθινά χωρίς να του ζητάει τίποτα..τον αγαπάει έτσι όπως είναι..νομίζω πως και ο Στέφανος έχει αισθήματα για την Εριέττα και εξάλλου της το είχε πει,πως αν την γνώριζε πιο γρήγορα τα πράγματα θα ήταν αλλιώς...
gabi05
gabi05

Θηλυκό Τόπος : στο δικό μου μοναδικό κόσμο [bsd]
Ασχολίες : μουσική με τρέλα,Βέρα για πάντα...και φυσικά Μυστικά...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Μαρ 05, 2011 11:52 am

Γιατι να κανω εγω την διαφορα???
Οχι οχι και ξανα οχι!!!!
Αφου δεν υπαρχει χημεια γιατι να την κανουν την ανοησια???
Και ακομα γιατι δεν θελω την Μελιτα ευτυχισμενη!!! Εχει κανει παρα πολλα που η ευτυχια δεν της αξιζει!!!! Επισης ακομα και αν παντρευτουν κουφια η ωρα το διαζυγιο δεν θα αργησει να 'ρθει μιας και η Μελιτα ειναι υπερβολικα ζηλιαρα!!!.... οποτε μη σωσει και γινει αυτος ο γαμος!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Μαρ 05, 2011 1:00 pm

Φυσικά και όχι...
Η Μελίτα δεν αξίζει τίποτα..Δεν πρέπει να είναι με τον Στέφανο..
Προτιμώ Στέφανο - Ερη Love!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Σαβ Απρ 16, 2011 2:15 am

Άπαπα με τίποτα!!!
Αν τυχών δείξει τέτοιο επεισόδιο ελπίζω να κάνει διακοπή ρεύματος!!
Αλλά δεν θέλω καθόλου να γίνει κάτι τέτοιο!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από roria Τετ Απρ 20, 2011 1:33 am

Ούτε με σφαίρες! Το γάμο του καραγκιόζη θα τον έβλεπα με πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον.
Εξάλλου νομίζω πως αυτό το γάμο θα πρέπει να τον απεύχονται ακόμη και όσοι συμπαθούν τη Μελίτα ως χαρακτήρα. Για την ψυχική της ισορροπία είναι απαραίτητο να μείνει μόνη μετο παιδί της και μακριά από τουςγονείς της για ένα μεγάλο διάστημα (μόνο πού και πού να τσεκάρει κανείς αυτό το έρμο το παιδί, γιατί δεν το καλοβλέπω). Διαφορετικά με τον άρρωστο εγωισμό, τους παλιμπαιδισμούς, τα ξεκατινιάσματα και τις υστερίες της είναι μαθηματικά βέβαιο ότι θα καταλήξει σε νευρολογική κλινική.
Είναι προφανές ότι ένα τέτοιο ατομο είναι παντελώς ανίκανο να αγαπήσει οποιονδήποτε, άρα δεν μπαίνω καν στη λογική να αναφέρω τους λόγους για τους οποίους δεν αγαπάει το Στέφανο, λόγους που άλλωστε τους έχετε αναλύσει με το παραπάνω.
Και, τέλος, ναι, εξώφθαλμα και αναμφίβολα, σεναριακά, υποκριτικά, δραματουργικά, συναισθηματικά, εγκεφαλικά, διανοητικά, ψυχικά και σωματικά, οριζοντίως, καθέτως και διαγωνίως ο Στέφανος είναι ασυζητητί της Εριέττας! Κάθε άλλη κατάληξη για μένα θα είναι απλά τερατώδης!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τετ Απρ 20, 2011 8:31 am

ΤΙ?ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ???Αν το δουμε κι αυτο παει τελειωσε το χασαμε τελειως!!!!!!!!!συμφωνω με τις πο πανω 1)προτιμω να δω το γαμο του Καραγκιοζη
2)θα ηθελα να γινει διακοπη ρευματος
3)ο Στεφανος ΘΕΛΩ να ειναι με την ΕΡΗ γιατι του αξιζει!!η Μελιτα οχι!!!συνεχεια τον υποψιαζετι τον ζηλευει αφανταστα και γενικα ου!!!!!!!ποτε!ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!Ποσο ακομα θα αντεξουμε οι καημενοι τηλεθεατες???ποσο???αντε καταπιαμε τοσα αλλα οχι και αυτο!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Τετ Απρ 20, 2011 9:21 pm

Γιατι μωρε ποιος θελει για να θελω εγω???
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από zeta88 Τετ Απρ 20, 2011 11:09 pm

Είχα ψηφίσει "Δε με νοιάζει" αλλά τώρα πια δε θέλω να δω κάτι τέτοιο!! Μια τέτοια εξέλιξη θα μου φαινόταν πολύ ψεύτικη..Έχουν πάψει εδώ και καιρό να με πείθουν ότι αγαπιούνται αυτοί οι δύο κι ότι αν γινόταν ένας τέτοιος γάμος θα μπορούσε να 'χει κάποιο μέλλον..
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από MELITA-STEFANOS Πεμ Απρ 28, 2011 1:15 pm

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!

MELITA-STEFANOS


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από ginak Τετ Μάης 04, 2011 2:53 pm

Ψήφισα ναι γιατί πιστεύω ότι η Μελίτα αγαπά πραγματικά τον Στέφανο, άσχετα αν δεν μπορεί να το εκφράσει σωστά. Αλλωστε απο την αρχή αυτός ο έρωτας ήτανε μέσα στη γκρίνια και τά εμπόδια.
Η Εριέττα κάπως μου φαίνεται ψιχρή και υπολογίστρια. Δεν νομίζω ότι αγαπάει τον Στέφανο ούτε ο τρόπος που τον πήρε απο την Μελίτα ήταν σωστός και αθώος.
Οτι και να γίνει όμως η λύση δεν θα είναι εύκολη και ο Στέφανος θα πληγωθεί. Ισως και να του αξίζει γιατί τα θέλει και αυτός όλα δικά του.

ginak

Θηλυκό Τόπος : Σπάρτη
Ασχολίες : Εργαζόμενη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από nefelik Τετ Μάης 04, 2011 4:03 pm

Δε θυμάμαι τι έχω ξαναγράψει, αλλά δεν πιστεύω με τίποτα ότι η Μελίτα αγαπάει το Στέφανο. Αν τον αγαπούσε θα τον εμπιστευόταν, και δεν αναφέρομαι στην Εριέττα, αλλά κυρίως στο γεγονός ότι έφτασε στο σημείο μέχρι και να τον θεωρήσει δολοφόνο του παιδιού του. Αν τον αγαπούσε θα τον δεχόταν όπως είναι και δεν θα του ζητούσε να αλλάξει εδώ και τώρα, χωρίς να υπολογίζει ούτε ότι για να κλείσει κάποιες εκκρεμότητες χρειάζεται χρόνος. Για την ακρίβεια, αν τον αγαπούσε δεν θα του ζητούσε να αλλάξει ποτέ. Αν τον αγαπούσε δεν θα φερόταν ανταγωνιστικά απέναντι στο παιδί του και στη μάνα του (ακόμα θυμάμαι φράσεις του τύπου «Να πάρουμε τη Νεφέλη και να φύγουμε», ενώ υπάρχει και ο Άγγελος, και «Αυτό δεν έχει σχέση μ’ εμάς», όταν ο Στέφανος μόλις της είχε πει ότι η μάνα του είναι δολοφόνος). Αν τον αγαπούσε θα ενδιαφερόταν να βγει ο Στέφανος από τη φυλακή, όταν είχε προφυλακιστεί, με οποιονδήποτε τρόπο και δεν θα ενδιαφερόταν περισσότερο για το αν θα βοηθήσει η Εριέττα παρά για το αν θα είναι ελεύθερος. Και τέλος, αν τον αγαπούσε δεν θα σκεφτόταν αν θα πει την αλήθεια για τη νύχτα του φόνου της Άννας, ενώ ήξερε ότι έτσι θα του έδινε άλλοθι. Όλα αυτά εμένα δεν μου δείχνουν μια γυναίκα που αγαπάει αλλά δεν ξέρει πώς να το εκφράσει, μου δείχνουν ένα ανώριμο, κακομαθημένο και μικρόψυχο κοριτσάκι που αγαπάει μόνο τον εαυτό του και που βλέπει το Στέφανο σαν ένα παιχνίδι που το θέλει πίσω από πείσμα, επειδή πιστεύει ότι της το πήρε κάποια άλλη, και δεν έχει καταλάβει καν ότι εκείνη με τη συμπεριφορά της το έδιωξε.

Η Εριέττα αντίθετα έχει αποδείξει με χίλιους τρόπους ότι αγαπάει πραγματικά το Στέφανο. Τον βοηθούσε σχεδόν από την πρώτη στιγμή που τον γνώρισε, χωρίς να του ζητήσει ποτέ κανένα αντάλλαγμα. Κατά βάθος, ίσως να είχε την ελπίδα ότι κάποια στιγμή θα γυρίσει σ’ εκείνη, αλλά αυτό είναι απολύτως λογικό όταν είσαι ερωτευμένος, και δεν χρησιμοποίησε κανένα αθέμιτο μέσο για να το επιδιώξει. Εκτός αν η ειλικρίνεια και η ανιδιοτέλεια θεωρούνται τέτοιου είδους μέσα... Το Στέφανο δεν τον πήρε η Εριέττα από τη Μελίτα, η Μελίτα τον έδιωξε με τη συμπεριφορά της. Ακόμα και όταν χώρισαν με τη Μελίτα, η Εριέττα απλά του μίλησε ειλικρινά για τα συναισθήματά της και περίμενε να αποφασίσει εκείνος. Και ο Στέφανος ήταν αυτός που επέλεγε να είναι συνεχώς με την Εριέττα, ακόμα και την εποχή που ήταν ζευγάρι με τη Μελίτα, αποδεικνύοντας έτσι ότι τελικά μακριά από την Εριέττα δεν μπορεί να ζήσει. Με τη Μελίτα τον περισσότερο καιρό είναι χωρισμένοι και παρόλα αυτά είναι μια χαρά.

Εννοείται ότι δεν θέλω να δω γάμο Στέφανου – Μελίτας, γιατί φυσικά πιστεύω ότι ο Στέφανος πρέπει να μείνει με την Εριέττα. Απ’ ότι έχω καταλάβει ούτε οι σεναριογράφοι θέλουν αυτό το γάμο, αλλά ελπίζω να μη δούμε ούτε καν σχέση Στέφανου – Μελίτας στο μέλλον.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Μάης 04, 2011 6:03 pm

ΟΧΙ βεβαια !
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Ιουν 08, 2011 12:16 am

Μεχρι πριν λιγο καιρο θα ελεγα δε με νοιαζει...Τωρα ομως λεω οχι γιατι τον θελω με την Εριεττα...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από afroditi_norakii Τετ Ιουν 08, 2011 3:33 pm

dm10811 έγραψε:Μεχρι πριν λιγο καιρο θα ελεγα δε με νοιαζει...Τωρα ομως λεω οχι γιατι τον θελω με την Εριεττα...

Συμφωνω απολυτως!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τετ Ιουν 08, 2011 6:19 pm

dm10811 έγραψε:Μεχρι πριν λιγο καιρο θα ελεγα δε με νοιαζει...Τωρα ομως λεω οχι γιατι τον θελω με την Εριεττα...

συμφωνω απολυτα!!!!!!!βαιβεα εγω απο την αρχη λεω ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από alex1 Τετ Ιουν 08, 2011 11:43 pm

Ψήφισα δεν με νοιάζει!!!!!!!

Πιστεύω οτι η Μελ πρέπει να μείνει μόνη της,να αυτονομηθεί,να πάρει την ζωή της στα χέρια της!!!!!!αν δεν το κάνει όποια σχέση και να δημιουργήσει,θα είναι σκέτη καταστροφή!!!!!!!πρέπει να εξελιχθεί επιτέλους.
3 κύκλους στάσιμη σε όλα.Για μένα αυτό θα ήταν <δικαίωση>για εκείνη!!!!!!

Δεν ψήφισα ΟΧΙ γιατί απλά δεν πιστευω οτι πρέπει να τιμωτηθεί για όσα πέρασε η Εύα,γιατί δεν φταίει η Μελ!!!!!!!τπτ δεν έγινε βάση σχεδίου!!!!!ειδικά στην σχέση της με τον ΣΤΕΦ.
Για τον Μάνο δεν θα αναφερθώ,γιατί αγνοούσε την υπαρξη της!!!!!!!!!

Δεν ψήφισα ΝΑΙ γιατί αν υπάρξει γάμος,αυτό που θα μας δείξουν στο τέλος θα είναι απλά πασαλείμματα!!!!!!!!και πραγματικά,αυτό εμένα δεν με ενδιαφέρει.

Κάποτε,αυτό το ζευγάρι το λάτρεψα,τώρα με την πορεία του,απλά δεν με νοιάζει.Απλά δεν θέλω να δω την Μελ,για τα επόμενα 45 επεισόδια,να σέρνεται και να κλέγεται,και απλα να περιμένει,κάποιον!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Ιουν 09, 2011 12:01 am

Εγω δεν θελω να δω κανεναν γαμο αναμεσα σε Στεφανο και Μελιτα!
Θα συμφωνησω μαζι σου alex μου,οτι η Μελ,πρεπει να μεινει μονη της
στο τελος και δεν ειναι καθολου κακο αυτο.Πρεπει να ωριμασει και να αυτονομηθει!!
Ομως μ αρεσει παρα πολυ ο Στεφ με την Εριεττα και τωρα πια μετα απ
ολα οσα μας εδειξαν δεν μπορω να τον φανταστω να γυρναει στην Μελ.

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης