Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

+48
xristinaki_noraloukofan
nora_oscar
evanna
dwra
eirinipapei
Vasouli
rachel
black_cat
nandine
Dimitraaa
Cancoon
Καρ-Mik
Caroline
tsourdalitsa
jim7
FieryRed
marakii
Antigoni!
aggeliki
spartiana
afroditi_norakii
nikidanis
alkisti
sarita
JESSIE
fay
sifantid
fantina
Lisa Nova
evaki16
trelh gia nora-louka
tzibirdika
ειρηνη7
νοριτσα
naive7
pasxalitsa
gxnel
ntina fan
loukasnora
fay66
edem4ever
tatiana<3<3
loukitsa
κικκο
a!
DESPOINA
KatsaroYpotheto
Clarabelle
52 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap6%Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap57%Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 57% 
[ 46 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 80
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Ιαν 26, 2011 4:50 pm

Εχω παντως μια απορια, με το συγκεκριμενο επεοσοδιο, τι ηθελαν να πετυχουν τελικα οι σεναριογραφοι?Ακομα και αν υποθεσουμε οτι βιαστηκε, ασχετα αν εγω δεν το πιστευω με την καμια αυτο, δικαιουται μια υποτιθεται κακοποιημενη γυναικα, να φερεται ετσι στους υπολοιπους?Τι της εφταιξε ο λουκας, ο οδυσσεας, το παιδι της, η ευα, η νορα η παρεα, και γενικα ολοι αυτοι που τους φερθηκε κατα καιρους, και διαρκως ασχημα?Δηλαδη εκατομμυρια κακοποιημενες γυναικες, βασανισμενες καθημερινα, μεσα στο σπιτι τους απο πατερα, συζυγο,ειτε καποιον αγνωστο, επρεπε κατα τους σεναριογραφους, να γινουν εγκληματιες απαρνουμενοι, και το παιδι τους?Τελειως απαραδεκτη, αχαρακτηριστη αυτη η τακτικη, που φυσικα δεν πειθει και κανενα...Κριμα... pff livani
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Ιαν 26, 2011 5:26 pm

μπορειτε να μου λυσετε μια απορια ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ????????? και ΓΙΑΤΙ δεχτηκε την κληρονομια απο τον βιαστη της????
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από eirinipapei Τετ Ιαν 26, 2011 5:37 pm

νοριτσα έγραψε:μπορειτε να μου λυσετε μια απορια ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ????????? και ΓΙΑΤΙ δεχτηκε την κληρονομια απο τον βιαστη της????

Τρέμω για την ώρα που θα επιχειρήσουν να τα δικαιολογήσουν ΚΑΙ αυτά....δεν ξέρω πόσα "χτυπήματα" θα αντέξω πια η έρμη η τηλεθεάτρια.... Kotsides
eirinipapei
eirinipapei

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Ιαν 26, 2011 5:42 pm

νοριτσα έγραψε:μπορειτε να μου λυσετε μια απορια ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ????????? και ΓΙΑΤΙ δεχτηκε την κληρονομια απο τον βιαστη της????

Όντως τι να πει κανείς ??? Εκτός βαιβεα αν η Νταίζη ήταν βιτσιόζα και καθόταν να τη βιάσει για να κληρονομήσει.... δεν 3έρω τι άλλο να πω όλα τα περιμένω από αυτή
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιαν 26, 2011 5:45 pm

Η ξεφτίλα..
Της ξεφτίλας..
Ω ξεφτίλα..

Νόμιζα πως υπήρχαν προδιαγραφές να δημιουργηθούν χαρακτηρες με συνοχη, με συνέπεια και λογική εξέλιξη..
Ποιός λογικός άνθρωπος σκέφτηκε να βγάλει τη Νταίζη κοριτσάκι με τα σπίρτα?
Απο τη στιγμή που έχει ήδη προσπαθήσει να σκοτώσει τρείς ανθρώπους και το αγέννητο ανηψακι της, έχει κοιμηθεί με κόσμο και κοσμάκη για τα λεφτά και έχει πουλήσει στην κυριολεξία το παιδί της για τα λεφτά ποιόν θα πείσει οτι έχει κακοπεράσει?
Ποιος λογικός άνθρωπος σκέφτηκε να βάλει τον πλέον συμπαθή χακρακτηρα της σειράς, τον πιο καθαρό για την ακρίβεια χαρακτηρα της σειράς να ζητάει συγνώμη απο μια γυναίκα που προσπάθησε να του πάρει μέχρι και τα σωβρακαι και του διέλυσε δις τη ζωή??
Τα χετε κάνει σκ@τα!!!
Αν έχετε τα κότσια δημιουργήστε ενα χρακτηρα κακό, σάπιο όχι έτσι και έτσι, ίσα να βρισκόμαστε σε δουλειά..

Στα υπόλοιπα αυτης της αθλιότητας..

Η Εριέττα μου άρεσε όταν ανέκρινε την Αννα, η Αννα πάλι καθόλου..
Η ιστορία τραγική.. απο όλες τις απόψεις.. wall

Κάπου μες στο χάος είχαμε και κάτι αναλαμπές με τους γνωστούς..
Την Ευα, τη Δάφνη, λίγο την υπόλοιπη παρέα.. έτσι ρε παιδί μου να μην ξεχνιόμαστε.. Fskl

Το οτι βάζουν την Ευα ΠΑΛΙ να λέει οτι ο άνθρωπος που επέλεξε δεν έχει κρυμμένα μυστικά ενω ξέρουμε το παρελθόν του είναι τραγικό έως σκανδαλώδες..
Σταματηστε πια να ξεπαστρευετε την πρωταγωνήστρια σας... ΕΛΕΟΣ!!
Τουλάχιστον περιμένω να δω το Λευτέρη να τα δίνει όλα, να ξεχνάει εκδίκηση και διαμαντια για να την προστατέψει.. Πράγμα που πρίμενα και για το Στεφανο πέρισυ αλλά ας όψεται το σπρωξιμο..

Δαιμόνιος Μπέλλος και πανούργα Νταίζη πλέον για γέλια..
Τουλάχιστον η Πολυχρονίδη μέχρι ενός σημείου έπειθε, ο Καλαθάς ούτε καν...

Βλέπουμε ΛουκαΝορική σκηνή με θέμα τη Νταίζη και τον πόνο της?
ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ???
Τι σκ@τα σκέφτεστε εκεί πάνω και γραφετε τέτοιους διαλόγους?? ΕΛΕΟΣ!!

Η αναίσθητη κακομαθημενη ξαφνικά αγκαλιάζει τον πατερα που της έκανε το χατηρι?
Να ξεράσω τώρα η αργότερα?? vomit

Πολύ καλοί Γεωργόνη και Αρζόγλου αλλα η κατασταση δεν σωζεται.. κρίμα..

Πάντα στυλάτη Στέλλα Παπαδημτρίου.. η σκηνή βαρετη.. Οσία Νταίζη και π...ες! και την ψυχη της στο διάολο θα έδινε για τα λεφτά.. Fskl

Ασχολίαστη η σκηνή Νταίζης-Λουκά!!!
Είναι τραγικό!! Ακόμα δεν έχετε αποφασίσει για που φυσάει ο άνεμος τον χαρακτηρα της Νταίζης και είναι μια έτσι και μια γιουβέτσι..
Βέβαια εμείς θυμόμαστε πόσους πήγε να φάει με πόπσυς κοιμήθηκε και κυρίως γιατί τα έκανε όλα αυτά!!!!!
Μου αρεσε το βλέμμα της Πολυχρονίδη αλλά αφού τη βάζετε να πετάει βατράχια δεν πείθει κανέναν.. Fskl

Και για φινάλε έρχεται η απόλυτη μίρλα να με αποτελειώσει..
Η άκλαφτη έβαλε ενα προβατάκι πάνω της και πήγε να θρηνήσει τη χαμένη της αγάπη..χωρίς δάκρυ και με πολύ σφίξιμο πάντα..
ΑΗΔΙΑ!!!!


Αυτό το πράγμα χτες πάντως Μυσατικά δεν ήταν..
Και πάνω που λέγαμε οτι πήραμε τον ανηφορο, πέσαμε απότομα χωρίς αλεξίπτωτο..

Στα πρόσεχως Νταίζη και σε κλύσμα.. Fskl
Αθλιο απο μένα..

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 26, 2011 5:47 pm

νοριτσα έγραψε:μπορειτε να μου λυσετε μια απορια ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ????????? και ΓΙΑΤΙ δεχτηκε την κληρονομια απο τον βιαστη της????

Γιατί δυστυχώς Κατερίνα μου, ασχοληθήκανε με ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως ο βιασμός, και τα θαλλασώσανε.

Και δεν αναφέρομαι ΜΟΝΟ στην Νταίζη! Η Νόρα μαθαίνει για βιασμούς, και κάθεται αμέριμνη? Το γεγονός οτι έχει βιαστει, και μόνο στο άκουσμα αυτής της λέξης, θα έπρεπε να την χτυπήσει ηλεκτρικό ρεύμα! Μην αναφέρω τον Λουκά, που δεν θα έπρεπε ΚΑΝ να κάνει τέτοια κουβέντα. Τούλάχιστον σχετικά με της Νταίζης, όταν δεν έχουν καλά καλά μιλήσει για της Νόρας.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Ιαν 26, 2011 6:01 pm

Καρ-Mik έγραψε:
νοριτσα έγραψε:μπορειτε να μου λυσετε μια απορια ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ????????? και ΓΙΑΤΙ δεχτηκε την κληρονομια απο τον βιαστη της????

Γιατί δυστυχώς Κατερίνα μου, ασχοληθήκανε με ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως ο βιασμός, και τα θαλλασώσανε.

Και δεν αναφέρομαι ΜΟΝΟ στην Νταίζη! Η Νόρα μαθαίνει για βιασμούς, και κάθεται αμέριμνη? Το γεγονός οτι έχει βιαστει, και μόνο στο άκουσμα αυτής της λέξης, θα έπρεπε να την χτυπήσει ηλεκτρικό ρεύμα! Μην αναφέρω τον Λουκά, που δεν θα έπρεπε ΚΑΝ να κάνει τέτοια κουβέντα. Τούλάχιστον σχετικά με της Νταίζης, όταν δεν έχουν καλά καλά μιλήσει για της Νόρας.
Συμφωνώ απόλυτα για ότι αφορά τη Νόρα...με τα λόγια του Λουκά έδειχνε οτί θα έπρεπε να καταλάβει τότε τη Νταίζη (θα μας τρελάνουν δηλαδή να την είχε συνχωρέσει και τώρα ο Λουκάς να μην ήταν με τη Νόρα) γιατί όλα αυτά γίνονται εις βάρος των πιο καλλογραμμένων χαρακτήρων ??
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 490 - Ημερομηνία 25-01-2011

Δημοσίευση από maraki_ch Τετ Ιαν 26, 2011 6:35 pm

Ασχημο απο μενα!!!

Φαουλ η προσπαθεια αγιοποιησης της Νταιζης...
Φαουλ η συμπεριφορα του Λουκα στη Νταιζη... Μα Συγνωμη??? Και με τετοιο υφος?
Φαουλ η Δαφνη και τα μηνυματα που περασε σε αυτο το επεισοδιο...
Φαουλ η Κατσαρη που αγκαλιαζει τον μπαμπακα της μονο οταν της κανει τα χατιρια...
Φαουλ για την Ευα που την περιμενει καινουριος Γολγοθας!!!
Φαουλ για το προβατο της Κατσαρης...
Φαουλ ο Μπελλος που υπαρχει... ΑΠΛΑ!!!
Μου αρεσε μονο η σταση της Εριεττας προς Αννα και Λευτερη..
ΞαναΦαουλ η Νταιζη που δεν πειθει με τιποτα...

Αυτα!!! Και εις αλλα με πιο γερα νευρα!!!
Σχεδον ολα τα προηγουμενα ποστς με εχουν υπερκαλυψει!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης