Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap36%Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 36% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 59

Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:02 am

Συμφωνώ κι εγώ με όσα γράψατε για τη Μελίτα (τι πρωτότυπο, έ?) και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πού το πάνε οι σεναριογράφοι. Αφού ο χρόνος παρουσίας της στη σειρά δίδεται ακριβώς για να προβάλλουν τα τρωτά του χαρακτήρα της και το πόσο εγωκεντρική και ανίκανη να αγαπήσει πραγματικά είναι, κι αφού έχουν κάνει φανερό οτι η σχέση τους έχει όλα τα στοιχεία της αποτυχίας και της δυστυχίας, πώς σκοπεύουν να προχωρήσουν μ'αυτό το ζευγάρι ? Θα τους παντρέψουν για να τους χωρίσουν με συνοπτικές διαδικασίες? Κρατούν αυτή τη μεσοβέζικη στάση γιατί θέλουν τους φάνς και τους αντιφάνς σε εγρήγορση και αντιπαλότητα , σαν ένα πρόσθετο στοιχείο σασπένς? Μάλλον αυτό συμβαίνει, αλλά είναι κρίμα να επιμηκύνεται το διάστημα που ο Σταύρου θα προσπαθεί μόνος του να δώσει μιά αληθοφάνεια στις κοινές σκηνές τους... Δεν θέλω να έρθει το τέλος της σειράς για να τον δώ να κάνει τη σωστή επιλογή συντρόφου....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011

Δημοσίευση από fantina Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:10 am

ενα τελευταιο σχολιο για αυτο .........σε μικρους,κλειστους χωρους (γυαλες και αλλα τετοια μερη )συνηθως αναπτυσσονται μυκυτες ........Οι περισσότεροι ανευρίσκονται στο έδαφος και τα φυτά και διατρέφονται από οργανικά συστατικά ζώντων ή νεκρών οργανισμών γι' αυτό και θεωρούνται το "βιολογικό εργαστήριο αποδόμησης των οργανικών ουσιών".

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:14 am

JESSIE έγραψε:
Συμφωνώ κι εγώ με όσα γράψατε για τη Μελίτα (τι πρωτότυπο, έ?) και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πού το πάνε οι σεναριογράφοι. Αφού ο χρόνος παρουσίας της στη σειρά δίδεται ακριβώς για να προβάλλουν τα τρωτά του χαρακτήρα της και το πόσο εγωκεντρική και ανίκανη να αγαπήσει πραγματικά είναι, κι αφού έχουν κάνει φανερό οτι η σχέση τους έχει όλα τα στοιχεία της αποτυχίας και της δυστυχίας, πώς σκοπεύουν να προχωρήσουν μ'αυτό το ζευγάρι ? Θα τους παντρέψουν για να τους χωρίσουν με συνοπτικές διαδικασίες? Κρατούν αυτή τη μεσοβέζικη στάση γιατί θέλουν τους φάνς και τους αντιφάνς σε εγρήγορση και αντιπαλότητα , σαν ένα πρόσθετο στοιχείο σασπένς? Μάλλον αυτό συμβαίνει, αλλά είναι κρίμα να επιμηκύνεται το διάστημα που ο Σταύρου θα προσπαθεί μόνος του να δώσει μιά αληθοφάνεια στις κοινές σκηνές τους... Δεν θέλω να έρθει το τέλος της σειράς για να τον δώ να κάνει τη σωστή επιλογή συντρόφου....
JESSIE, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και μακάρι να είναι όπως τα λες. Μακάρι να είναι ένα κόλπο των σεναριογράφων και μακάρι ο Στέφανος, έστω και στο τέλος, να κάνει τη σωστή επιλογή. Αν και βέβαια σε αυτή την περίπτωση θα έχουν χαντακώσει τον Σταύρου σχεδόν για όλη τη διάρκεια της σειράς. Αυτό που φοβάμαι όμως, είναι ότι οι σεναριογράφοι δεν σκέφτονται και δεν αναλύουν ορισμένα πράγματα όσο τα αναλύουμε εμείς. Φοβάμαι ότι ίσως να μην αντιλαμβάνονται καν πόσο αντιπαθή έχουν κάνει το χαρακτήρα της Μελίτας και ότι αυτό πια δεν διορθώνεται, και απλά εμμένουν στην καραμέλα περί γυάλας, που σύμφωνα με τη δική τους άποψη δικαιολογεί όλα τα υπόλοιπα. Τι κι αν η Μελίτα δεν πείθει κανέναν ότι όλα τα κάνει με καλές προθέσεις και όχι για τον εαυτό της; Τι κι αν δεν πείθει κανέναν ότι αγαπάει το Στέφανο; Οι σεναριογράφοι αυτό θα προσπαθούν να μας περάσουν και θα προσπαθούν μάλιστα να μας πείσουν ότι αυτό θέλει το κοινό! Τόσο καιρό τουλάχιστον εμένα αυτό μου δίνουν την εντύπωση ότι κάνουν... Είναι και ο βασικός τους στόχος, το σπρώξιμο, που δεν τους αφήνει να δουν καθαρά...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:42 am

Fantina, συμφωνώ, είναι μιά αρρωστημένη κατάσταση όλο αυτό.....
Nefelik, νομίζω οτι αδικούμε τους σεναριογράφους οτι δεν αντιλαμβάνονται πόσο ελλειπή σαν χαρακτήρα μας παρουσιάζουν τη Μελίτα. Αν ήταν έτσι, γιατί τότε μας έδειξαν την Εριέττα το ακριβώς αντίθετο της Μελίτας, να έχει όλα τα χαρακτηριστικά που λείπουν απ'τη Μελίτα, να αγαπάει πραγματικά και ανιδιοτελώς, αντίθετα απ' την εγωιστική "αγάπη" της Μελίτας? Ξέρουν τι κάνουν, αλλά είναι άδικο να μας δείχνουν οτι πλάσματα σαν τη Μελίτα κερδίζουν στον έρωτα και άνθρωποι σαν την Εριέττα χάνουν.
Ελπίζω να μην αργήσουν να βάλουν τα πράγματα στη σωστή τους θέση....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:07 pm

JESSIE έγραψε:
Fantina, συμφωνώ, είναι μιά αρρωστημένη κατάσταση όλο αυτό.....
Nefelik, νομίζω οτι αδικούμε τους σεναριογράφους οτι δεν αντιλαμβάνονται πόσο ελλειπή σαν χαρακτήρα μας παρουσιάζουν τη Μελίτα. Αν ήταν έτσι, γιατί τότε μας έδειξαν την Εριέττα το ακριβώς αντίθετο της Μελίτας, να έχει όλα τα χαρακτηριστικά που λείπουν απ'τη Μελίτα, να αγαπάει πραγματικά και ανιδιοτελώς, αντίθετα απ' την εγωιστική "αγάπη" της Μελίτας? Ξέρουν τι κάνουν, αλλά είναι άδικο να μας δείχνουν οτι πλάσματα σαν τη Μελίτα κερδίζουν στον έρωτα και άνθρωποι σαν την Εριέττα χάνουν.
Ελπίζω να μην αργήσουν να βάλουν τα πράγματα στη σωστή τους θέση....
Σ’ αυτό έχεις δίκιο, αλλά κρίνοντας από τις τρύπες που έχει το σενάριο έχω καταλήξει ότι ίσως λόγω έλλειψης χρόνου, προσοχής, δεν ξέρω, κάποια πράγματα δεν τα προσέχουν όσο εμείς εδώ που είμαστε και τόσοι άνθρωποι και ο καθένας μπορεί να θυμηθεί και από μια λεπτομέρεια που τους έχει ξεφύγει... Βέβαια το να μην αντιλαμβάνονται πώς έχουν σκιαγραφήσει έναν χαρακτήρα είναι όντως υπερβολικό, ειδικά όταν οι ίδιοι έχουν δημιουργήσει και το χαρακτήρα της Εριέττας, που είναι ακριβώς το αντίθετο, και οι ίδιοι τις έχουν βάλει τη μια απέναντι στην άλλη, γεγονός που κάνει αυτή την αντίθεση ακόμα πιο εμφανή.

Αλλά και από τις δηλώσεις που έχουν κάνει κατά καιρούς οι ίδιοι οι σεναριογράφοι, μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι ο χαρακτήρας της Μελίτας τους είναι ιδιαιτέρως συμπαθής και δεν μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση... Εκτός κι αν όλα αυτά εντάσσονται στο σχέδιο που ανέφερες κι εσύ παραπάνω... Μακάρι, τι να πω...

Απλά φοβάμαι ότι ακόμα κι αν όντως αντιλαμβάνονται τί γράφουν, τελικά θα δώσουν στην ιστορία ένα τέλος που βολεύει τους ίδιους, προσπαθώντας να μας περάσουν ότι αυτό θέλει το κοινό. Και στην απορία όσων δεν ανήκουμε σε αυτό το «κοινό», γιατί ένας χαρακτήρας όπως αυτός της Εριέττας δεν δικαιώνεται, ενώ δικαιώνεται η Μελίτα, η απάντηση θα είναι ότι στις σειρές, όπως και στην πραγματικότητα, η ζωή δεν είναι δίκαιη.

Εκτός κι αν μέχρι το τέλος της σειράς και οι δύο ηρωίδες πάθουν μετάλλαξη και προσπαθήσουν να μας πείσουν ότι η Εριέττα έγινε ξαφνικά η κακιά και το «έγκλημα», που γράφει κι ο Μπουζιώτης, και η Μελίτα έγινε εντελώς ξαφνικά και χωρίς καμμια επαρκή δικαιολογία το καλό κορίτσι που κατάλαβε τα λάθη της και μετάνιωσε για όλα. Ακόμα κι αυτό να προσπαθήσουν να κάνουν όμως, με τους χαρακτήρες που έχουν δημιουργήσει και μετά από όσα παρακολουθούμε τόσο καιρό, δε νομίζω ότι θα καταφέρουν να πείσουν κανέναν...

Υ.Γ. Fantina, τέλειο σχόλιο!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:12 pm

Nefelik, αν τελικά παίξει αυτό το (απαισιόδοξο για μένα) σενάριο, τότε απλά θα πώ, έγινε ένα φάουλ από τους σεναριογράφους, και πάμε γι'αλλα.... Ο Σταύρου δεν χάνεται, το ταλέντο του είναι πηγαίο και θα τον δούμε σε άλλες σειρές (ευελπιστώ) όπου θα έχει τις ευκαιρίες που του αξίζουν.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:20 pm

JESSIE έγραψε:
Nefelik, αν τελικά παίξει αυτό το (απαισιόδοξο για μένα) σενάριο, τότε απλά θα πώ, έγινε ένα φάουλ από τους σεναριογράφους, και πάμε γι'αλλα.... Ο Σταύρου δεν χάνεται, το ταλέντο του είναι πηγαίο και θα τον δούμε σε άλλες σειρές (ευελπιστώ) όπου θα έχει τις ευκαιρίες που του αξίζουν.
Αυτό είναι σίγουρο. Αλλά επειδή και για μένα είναι απαισιόδοξο αυτό το σενάριο, κι επειδή οι ίδιοι οι σεναριογράφοι έχουν πει ότι θέλουν να τιμωρηθούν οι κακοί και να δικαιωθούν οι καλοί, περιμένω να το δω και να συμβαίνει. Άλλωστε για μυθοπλασία μιλάμε, ας δικαιωθούν και μια φορά οι καλοί, αφού αυτό σπάνια γίνεται στην πραγματικότητα... Και κακός δεν είναι μόνο ο Μπέλλος ούτε μόνο ο Ρούσσος και η Αντιγόνη (αν μας προκύψουν τελικά οι κακοί), «κακοί» υπάρχουν και για άλλους λόγους, σε άλλα επίπεδα...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:24 pm

Ακριβώς, ας περιμένουμε ελπίζοντας οτι δεν θα διαψευστούμε..
Νομίζω οτι η παράταση που πήρε η σειρά ως τα Χριστούγεννα, θα δώσει χρόνο στους σεναριογράφους να προχωρήσουν στήν ανατροπή αυτή, που θα δικαιώσει , όπως λές, τους καλούς και θα τιμωρήσει , όχι μόνο τους "βέρους" κακούς, αλλά και τους "ιμιτασιόν"!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:26 pm

JESSIE έγραψε:Ακριβώς, ας περιμένουμε ελπίζοντας οτι δεν θα διαψευστούμε..
Νομίζω οτι η παράταση που πήρε η σειρά ως τα Χριστούγεννα, θα δώσει χρόνο στους σεναριογράφους να προχωρήσουν στήν ανατροπή αυτή, που θα δικαιώσει , όπως λές, τους καλούς και θα τιμωρήσει , όχι μόνο τους "βέρους" κακούς, αλλά και τους "ιμιτασιόν"!!!!
Εντελώς off-topic, αλλά δεν μπορώ να μη ρωτήσω: Είναι σίγουρο ότι πήρε παράταση ή ακόμα συζητάνε στο κανάλι, αν θα τους το προτείνουν;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:27 pm

H Eριέττα όπως φάνηκε και στο χθεσινό επεισόδιο αγαπάει μάλλον τον Στέφανο και κάνει τα πάντα να τον ελευθερώσει σε αντίθεση με τη Μελίτα που ακόμη παραπαίει και δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμη αν πιστεύει ή όχι στην αθωότητά του
Όμως....
Ακόμη η Εριέττα είναι άγνωστη για μας. Ξέρουμε τις αντιδράσεις της τη δεδομένη χρονική στιγμή αλλά όχι το χαρακτήρα της. Αυτόν τώρα αρχίζουμε να τον μαθαίνουμε οπότε ας κρατήσουμε επιφυλάξεις.
Προσωπική μου πάντοτε εκτίμηση είναι οτι δεν είναι το παντελώς αθώο πλάσμα που πιστεύει ο Λουκάς αλλά έχει κι αυτή τα τρωτά της σημεία.
Δεν την θεωρώ απόλυτα καθαρή (άλλωστε ποιός είναι) αλλά τουλάχιστον μέχρι τώρα έχει δείξει οτι δεν ειναι μικρόψυχη σαν την αντίζηλό της.
Αν πάντως η Εριέττα είναι το καθαρό πλάσμα που πιστεύει ο Λουκάς δεν της αξίζει ο Καρτάλης, που μέχρι τώρα έχει δείξει αναξιόπιστος ασταθής συναισθηματικά για άνθρωπο που διαλαλούσε οτι φοβόταν τον έρωτα, και άνθρωπος που δρα υπόγεια και βρώμικα.

Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:34 pm

Σίγουρα είμαστε off topic, Νefelik, aλλά νομίζω οτι τελικά θα δεχτούν, τουλάχιστον απ'όσα έγραψε ο Μπουζιώ, αλλά αυτό που δεν ξέρω είναι αν τα επεισόδια θα γυριστούν όλα από πριν, γιατί λήγουν τα συμβόλαια των ηθοποιών.... Θα μάθουμε ....
Mαρία, κανείς δεν είπε οτι η Εριέττα είναι "αγία", άνθρωπος είναι κι αυτή και σίγουρα έχει τρωτά, όπως όλοι. Στο θέμα τού έρωτα, για το οποίο συζητάμε, όμως, μας έδειξε οτι είναι ικανή για πραγματικά αισθήματα, οτι ξέρει να αγαπάει, και άρα αξίζει να κερδίσει αυτόν που διάλεξε η καρδιά της, αφού τον δέχεται και τον αγαπάει , παρά τα όσα γνωρίζει γι'αυτόν, που ίσως δεν είναι πάντα κολακευτικά, αλλά γι'αυτήν αγάπη σημαίνει να κατανοείς και να αποδέχεσαι.

Καλημέρα από μένα και καλό μας επεισόδιο το απόγευμα!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:53 pm

JESSIE έγραψε:Σίγουρα είμαστε off topic, Νefelik, aλλά νομίζω οτι τελικά θα δεχτούν, τουλάχιστον απ'όσα έγραψε ο Μπουζιώ, αλλά αυτό που δεν ξέρω είναι αν τα επεισόδια θα γυριστούν όλα από πριν, γιατί λήγουν τα συμβόλαια των ηθοποιών.... Θα μάθουμε ....
Mαρία, κανείς δεν είπε οτι η Εριέττα είναι "αγία", άνθρωπος είναι κι αυτή και σίγουρα έχει τρωτά, όπως όλοι. Στο θέμα τού έρωτα, για το οποίο συζητάμε, όμως, μας έδειξε οτι είναι ικανή για πραγματικά αισθήματα, οτι ξέρει να αγαπάει, και άρα αξίζει να κερδίσει αυτόν που διάλεξε η καρδιά της, αφού τον δέχεται και τον αγαπάει , παρά τα όσα γνωρίζει γι'αυτόν, που ίσως δεν είναι πάντα κολακευτικά, αλλά γι'αυτήν αγάπη σημαίνει να κατανοείς και να αποδέχεσαι.

Καλημέρα από μένα και καλό μας επεισόδιο το απόγευμα!

Στο θέμα του έρωτα θα συμφωνήσω οτι η Εριέττα δειχνει οτι αγαπάει στα μυστικά όμως αυτές που αγαπάνε και προσφέρουν συνήθως βρίσκονται στο γκρεμό. Περίτρανο παράδειγμα η Εύα που πρόσφερε τα πάντα και έχασε

Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 12:58 pm

Clarabelle έγραψε:
H Eριέττα όπως φάνηκε και στο χθεσινό επεισόδιο αγαπάει μάλλον τον Στέφανο και κάνει τα πάντα να τον ελευθερώσει σε αντίθεση με τη Μελίτα που ακόμη παραπαίει και δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμη αν πιστεύει ή όχι στην αθωότητά του
Όμως....
Ακόμη η Εριέττα είναι άγνωστη για μας. Ξέρουμε τις αντιδράσεις της τη δεδομένη χρονική στιγμή αλλά όχι το χαρακτήρα της. Αυτόν τώρα αρχίζουμε να τον μαθαίνουμε οπότε ας κρατήσουμε επιφυλάξεις.
Προσωπική μου πάντοτε εκτίμηση είναι οτι δεν είναι το παντελώς αθώο πλάσμα που πιστεύει ο Λουκάς αλλά έχει κι αυτή τα τρωτά της σημεία.
Δεν την θεωρώ απόλυτα καθαρή (άλλωστε ποιός είναι) αλλά τουλάχιστον μέχρι τώρα έχει δείξει οτι δεν ειναι μικρόψυχη σαν την αντίζηλό της.
Αν πάντως η Εριέττα είναι το καθαρό πλάσμα που πιστεύει ο Λουκάς δεν της αξίζει ο Καρτάλης, που μέχρι τώρα έχει δείξει αναξιόπιστος ασταθής συναισθηματικά για άνθρωπο που διαλαλούσε οτι φοβόταν τον έρωτα, και άνθρωπος που δρα υπόγεια και βρώμικα.
Και να έχει, ακόμα πάντως τόσους μήνες μετά την έναρξη της σεζόν δεν τα έχουμε δει, ούτε καν τα έχουμε υποψιαστεί. Εγώ βλέπω μια Εριέττα που αγαπάει πραγματικά το Στέφανο και κάνει τα πάντα για να τον βοηθήσει χωρίς να περιμένει τίποτα, και κάνει ό,τι μπορεί για να βοηθήσει ακόμα και ανθρώπους που σχεδόν δεν ξέρει, όπως τη Δάφνη... Η χαρά της χθες όταν έμαθε τα νέα για τη Δάφνη ήταν αληθινή... Ακόμα και για το θέμα των διαμαντιών ήταν απόλυτα ειλικρινής με το Λουκά.

Οπότε ακόμα κι αν υπάρχουν τρωτά σημεία, όπως είναι λογικό να συμβαίνει για κάθε άνθρωπο, ό,τι και να κάνουν από εδώ και πέρα, μετά από όσα μας έχουν παρουσιάσει, δε νομίζω ότι θα καταφέρουν να μας την παρουσιάσουν ως το «έγκλημα» που ίσως να ήθελαν κάποιοι να είναι και δε νομίζω ότι θα καταφέρει ποτέ να πέσει στο επίπεδο της Μελίτας...

Για το χαρακτήρα της τουλάχιστον, νομίζω ότι από τις αντιδράσεις της μέχρι στιγμής έχουμε καταφέρει να καταλάβουμε αρκετά πράγματα. Οπότε με αυτό ως δεδομένο, ό,τι κι αν έχει κάνει, ΑΝ έχει κάνει, θα πρέπει μαζί με αυτό να μας παρουσιάσουν κι έναν πολύ σοβαρό λόγο που να το δικαιολογεί απόλυτα. Διαφορετικά θα μιλάμε για άλλη μια τρύπα του σεναρίου... Και ας μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για ένα σενάριο που στόχος του στο άμεσο μέλλον είναι να δικαιώσει τη Νταίζη!

Όσο για το Στέφανο, δεν ξέρω αν της αξίζει, αλλά με όσα έχουμε δει μέχρι τώρα, και δεν νομίζω ότι αυτό θα αλλάξει στο μέλλον, της αξίζει να γίνει ευτυχισμένη. Και αφού το Στέφανο αγαπάει, και αφού όπως γράφει και η JESSIE τον αποδέχεται όπως είναι, μόνο μαζί του θα είναι ευτυχισμένη.

Υ.Γ.1 Ευχαριστώ JESSIE, καλημέρα κι από μένα!

Υ.Γ.2 Clarabelle, τουλάχιστον η Εύα πέρασε πολλά, αλλά έχει το Λευτέρη και ελπίζω να συνεχίσει να τον έχει μέχρι το τέλος. Βέβαια δεν είναι Μάνος, αλλά δείχνει να την αγαπάει αληθινά... Για την Έρη, στο πλαίσιο του σπρωξίματος του απόλυτου, δεν ξέρω αν το τέλος θα είναι το ίδιο αισιόδοξο... Το ελπίζω πάντως...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 1:06 pm

ΗΕΥΑ ΕΧΑΣΕ ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΗΣ ΜΙΣΟ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΣ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΗΡΩΑΣ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΕΤΕ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ Η ΕΥΑ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 2:27 pm

Εχω μια άσχετη απορία..Η Νταίζη γιατί έχει τέτοια πρεμούρα να βάλει στο χέρι τα διαμάντια? Και κυρίως ποιον τρόπο έχει να τα σπρώξει στην αγορα?Στα σκυλαδικα που τραγούδαγε είχε επαφες ΚΑΙ με μεγαλοκαρχαρίες που ασχολούνται με διακίνηση παράνομων διαμαντιών????
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ioanna T Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 2:52 pm

Lisa Nova έγραψε:Θα πω κάτι αλλά παρακαλώ οι Λουκίτσες να μην με λιθοβολίσουν στα 6 μέτρα door ......
Ο Λουκάς τις τελευταίες μέρες μου τη σπάει, -.- -_- με εκνευρίζει ρε παιδί μου πως το λένε?? Grrr Πεθυμώ τον παλιό καλό ευαίσθητο και αθεράπευτα ερωτευμένο Λουκά. Γενικά οι σεναριογράφοι αγνοούν το λουκανορικο ζευγάρι αλλά η στάση του Λουκά προς την Νόρα έχει γίνει κάπως ψυχρή να το πω?? Αδιάφορη?? Ακόμα και για τη μπέμπα έχει πάψει να ασχολήτε και τόσο. Δεν λέω ότι και η Νόρα πάει πίσω αλλά..... ο Λουκάς σήμερα ειδικά δε μου άρεσε καθόλου που παραπονιόταν συνέχεια!!! Αν ο λόγος που η Νόρα ζητά απ'το Λουκά να παντρευτούν είναι γιατί έχει συνεχώς αυτά τα μούτρα τότε δε θέλω να γίνει καμία προταση και κανένας γάμος!! ;/ Που πήγε βρε παιδία αυτός ο ερωτισμός που έβγαζε αυτό το ζευγάρι?? Γιατί τόση αδιαφορία??? Neutral

(Σημείωση: Αυτή είναι η δική μου άποψη! Ξέρω ότι δε συμφωνειτε οι περισσότεροι αλλά εγώ αυτό βλέπω, αυτό λαμβάνω και αυτό σχολιάζω Wink )
Μου αρέσει που τους βλέπω να ασχολούνται με περιφερειακά και νοιάζονται για τα προβλήματα των άλλων,μου θυμίζει κάτι από πρώτο κύκλο.Ελπίζω να μας αποζημιώσουν άλλωστε με ωραίες σκηνές επικεντρωμένες στη σχέση τους στα προσεχή.Θα ήθελα όμως όσον αφορά το θέμα του παιδιού να δοθεί περισσότερη προσοχή.Δυο άνθρωποι που θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς έχουν ανησυχίες για τους εαυτούς τους,απλές απορίες,συζητήσεις για το μέλλον.Δεν είπα να ζουζουνίζουν όλη την ώρα αλλά θα ήθελα κι εγώ το θέμα της εγκυμοσύνης να μην αναλώνεται στα παράπονα της Νόρας και τα πρωινά του Λουκά,κυρίως μια και το ζευγάρι αυτό έχει δυνατότητες σε κάθε είδους συζήτηση,σοβαρή ή κωμική,και το έχει αποδείξει.Επίσης συμφωνώ και για το θέμα του γάμου,δε θέλω να προδικάζω αλλά δε θέλω να αποδοθεί πρόχειρα και λόγω ανασφαλειών.Συγνώμη αν ξεφεύγω λίγο αλλά πρόσφατα έβλεπα την ανέμελη πρόταση του Στράτου στη Ρεγγίνα στον τρίτο κύκλο της Βέρας και ήταν το ιδανικό παράδειγμα του πώς ένα τρελά ερωτευμένο ζευγάρι που έχει περάσει ακραίες καταστάσεις περνά με άνεση,φυσικότητα και χιούμορ στο επόμενο στάδιο της σχέσης του.Είδωμεν...

tsourdalitsa έγραψε:
-Ο ματάκιας ευτυχώς που τέλειωσε τη δουλειά του και πήρε τον δρόμο που του πρέπει τον αγύριστο γιατί είχε καταντήσει πρωταγωνιστής (κάθε δεύτερη σκηνή τσουυυυπ).

xoxo πες τα του τύπου τα ποπ κορν του έλειπαν!

Καλό από εμένα μου άρεσαν πολύ οι σκηνές από παρέα!Με χάλασε το φινάλε όμως!Ε όχι και η Νταιζάρα με ύφος my precious...
Έναν κομμωτή για το Λουκάκο και μια ενδυματολόγο για τη Νταίζη pleeease pleeease !
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 3:43 pm

lizzie έγραψε:Εχω μια άσχετη απορία..Η Νταίζη γιατί έχει τέτοια πρεμούρα να βάλει στο χέρι τα διαμάντια? Και κυρίως ποιον τρόπο έχει να τα σπρώξει στην αγορα?Στα σκυλαδικα που τραγούδαγε είχε επαφες ΚΑΙ με μεγαλοκαρχαρίες που ασχολούνται με διακίνηση παράνομων διαμαντιών????
ntina fan η νταιζη μονο μεσα απο το χρημα υπαρχει. νομιζει πως με το χρημα τα πλουτη γενικως θα βρει την ευτυχια. η νταιζη ειναι καιροσκοπος.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 4:29 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Ο Λουκάς, ο Νικόλας, η Νόρα και η Εύα βοήθησαν την Δάφνη να περπατήσει ξανά. Πολύ ωραία σκηνή με την παρεα! Επίσης η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι μου άρεσε, αν και λένε κάποια πράγματα που δεν ταιριάζουν, αλλά μου άρεσε που επιτέλους είχαν κοινή σκηνή. Η σκηνή με τον Νικόλα και την Δάφνη πολύ καλή, πέρασε και κάποια ωραία μηνύματα. Η Εύα, η Δάφνη και ο Λευτέρης μου άρεσαν στην σκηνή που είχαν. Επίσης η Εύα με τον Στέφανο μου άρεσαν επίσης πολύ. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα είχε πολύ πλάκα και μου άρεσε πολύ. Επίσης η σκηνή που η Αμαλία συμβούλευε την Μελίτα μου άρεσε αρκετά. Η σκηνή με την παρέα στην κατασκήνωση πολύ καλή.

Γενικά, το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 4:32 pm

Λίγα για το χτεσινό...

Δεν θα σχολιάσω Νταίζη ή Μπέλλο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!

Και δεν θα σχολιάσω και Αμαλία-Πέτρο γιατί δεν είδαμε και τίποτα εκτός από το πόσο τρελή είναι... Και την έχω βαρεθεί σχεδόν όσο και την κόρη της...

Πάντως έχει τρελή φάση που τελικά ο κακός της υπόθεσης είναι (και καλά) ο νεκρός και εμείς απλά περνάμε τον καιρό μας μέχρι να κλείσει η σειρά xoxo Εμπνευσμένη σειρά όχι αστεία xoxo

Νόρα και Εύα να χοροπηδάνε με την Δάφνη λιπόθυμη με συγκίνησαν απίστευτα!!! Love!

Η μετέπειτα συζήτηση ευτυχής και πρόσχαρη όπως θα έπρεπε να είναι με έκανε να χαμογελάσω!!!
Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 495-1

Η Μελίτα με τις ανασφάλειές της με έχει κουράσει τρελά!!! Η Μελίτα αναρωτιέται ποιος έχει μεγαλύτερη αξία εκείνη ή τα διαμάντια! Μην απαντήσω και της χαλάσω την καρδιά χαχα Αν δεν είναι σίγουρη για αυτό απλά δεν ξέρει τον σύντροφό της, πράγμα που ήξερα εξαρχής αλλα χαίρομαι που γίνεται εμφανέστατο! Πάντως η σύγκριση με την Εριέττα είναι κουραστική πραγματικά, πέρασε και δεν ακούμπησε (γενικά και ειδικά). Το όλο θέμα των δύο γυναικών ενώ θα έπρεπε να είναι να βγεί ο Στέφανος, είναι ότι η Μελίτα σε αντίθεση με την Εριέττα δεν έχει αποδεχτεί το ποιος είναι. Όλα για το Στέφανο δεν το συζητώ lmao

Η συζήτηση Δάφνης και Νικόλα γλυκούλα και μου άρεσαν και τα πειράγματα!

Η Νόρα με το υπερμεγέθες παλτό είχε πολύ πλάκα!!! Κατά τα άλλα τι άκουσαν τα αυτάκια μου? Ρώτησε η Νόρα αν ο Λουκάς θα έπαιρνε ψαλίδα να την υπερασπιστεί αν την απειλούσαν με όπλο? Τον ίδιο Λουκά που την υπερασπίστηκε ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΨΑΛΙΔΑ??? Που να χτυπήσω το κεφάλι μου δεν έχω! wall Αμάν πια με το αλτζχάιμερ με αυτούς τους σεναριογράφους!!!

Κατά τα άλλα... πρώτο υπερηχογράφημα, η Νόρα δεν έχει ΚΑΝ κοιλιά και θα μάθουν το φύλο του παιδιού??? Ούτε να το κράξω δεν έχω όρεξη...

Εύα και Δάφνη στο γυμναστήριο σε μια πολυ καλή σκηνή θα μπορούσαν να με ενθουσιάσουν αν δεν με εκνεύριζε τρελά ο ανώνυμος παρατηρητής που έχω βαρεθεί να τον βλέπω πιο πολύ κι απ'την παρέα!!! Ήμαρτον πια!!! Η ατάκα με τη σαλάτα με έλιωσε!!!

Ανούσια σκηνή πρωινού με ΛουκαΝοράκια και στο καπάκι Νταίζη - Αντιγόνη και βαριέμαι...

Μίρλα Μελίτας πόση να αντέξουμε πια? Διπλοί και τριπλοί γύροι σε κάθε επεισόδιο! ΉΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!!! Σταματήστε!!! Δεν το έχει η κοπέλα!

Η σκηνή Εύας - Στέφανου ήταν επλά εξαιρετική!!! Η Εύα έπαιξε το τελευταίο της χαρτί! Και η σκηνή με τους δυό τους ήταν εκπληκτική! Ταιριάζουν τρομερά και έδωσαν συναισθήματα ακόμα και με τον τόνο της φωνής τους! Αγαπώ κι ας μισείτε!!! Ας όψεται το σπρώξιμο...

Η επιμονή της Εριέττας για την αθωότητα του Στέφανου συγκινητική δε λέω αλλα με έχει εκνευρίσει τρελά πια! Επιμένει παρα πολύ έντονα και στην τελική δεν τον ξέρει τόσο καλά όσο οι άλλοι που έχουν ζήσει στο πετσί τους απειλές και ψέμματα και την προδοσία του στην Εύα. Άλλο που τα έχουν όλα ξεχάσει μια και σπρώχνουμε λέμε!

Μελόδραμα μέρος δεύτερο ακόμα πιο βαρετό από το πρώτο. Ο Πέτρος είναι ηρωας αυτό έχω να πω μόνο!!! Τον λυπάμαι και τον συμπονώ!!! Ουδώλως δεν τον θεωρώ κακό πόσο μάλλον με τα όσα τραβάει από την Αμαλία! Λέμε για τη Μελίτα που δεν εμπιστεύεται το Στέφανο αλλα είχε να πάρει η κατιινοκόρη. Α ρε καημένε Πέτρο!!!

Νικόλας - Λουκάς - Τριαντάφυλλα είχαν τρελό γέλιο!!! Αλλά ειλικρινά έιμαι στο τσακ να στήσω ενέδρα έξω από το "Πόρτα" να πάρω τον κο Πετράκη με την ψιλή! lmao Και μετά θα περάσω και από τα πλατώ να ρίξω ένα κούρεμα και στον κο Μπισμπίκη χαχα

Η σκηνή της Νταίζης με του Χρήστου μου άρεσε πολύ! Καταρχήν το αξύριστο του πάει τρελά!!! Κατα δεύτερον μου άρεσε η συμπεριφορά του Χρήστου. Τα ψέμματα της Νταίζης τα ξέρει και δεν τα χάφτει! Μην μου τον καταστρέφετε!!! Και μην τον εξαφανίζετε!!!! Να δω αν μάθει ότι η λάμια είχε τα στοιχεία να τον βγάλει εξαρχής και τα παζάρευε τι θα πει! -_-

Και επιτέλους ξεκουβάλησε και ο ανώνυμος παρατηρητής γιατί δεν τον άντεχα άλλο!

Οι πλακίτσες στην κατασκήνωση με έλιωσαν! Τα βλέμματα της Εύας και του Λευτέρη όταν συναντήθηκαν είπαν όσα δεν ήθελαν να εκφράσουν τα λόγια! Τα χαμόγελά τους μου θυμίζουν ερωτευμένο νεαρό ζευγάρι που είναι στις αρχές κι ακόμα ντρέπεται sisi Δεν θέλω να τους χαλάσετε και πάνω απο όλα θέλω να τους βλέπω και όχι να υποθέτω την ιστορία τους!!!

Σκέτο καλό και πολύ του είναι θα έλεγα...

Αντε να δούμε τι θα δούμε σήμερα..

Επεισόδιο 495 - Ημερομηνία 01-02-2011 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 5:02 pm

lizzie έγραψε:Εχω μια άσχετη απορία..Η Νταίζη γιατί έχει τέτοια πρεμούρα να βάλει στο χέρι τα διαμάντια? Και κυρίως ποιον τρόπο έχει να τα σπρώξει στην αγορα?Στα σκυλαδικα που τραγούδαγε είχε επαφες ΚΑΙ με μεγαλοκαρχαρίες που ασχολούνται με διακίνηση παράνομων διαμαντιών????

Μάλλον τα περνάει για στραγάλια και ετοιμάζεται να τα πουλήσει με το κιλό!!! ainta ainta
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 5:12 pm

ntina fan έγραψε:
ntina fan η νταιζη μονο μεσα απο το χρημα υπαρχει. νομιζει πως με το χρημα τα πλουτη γενικως θα βρει την ευτυχια. η νταιζη ειναι καιροσκοπος.

Εννοείται ότι το χρήμα είναι ο στόχος της Νταίζης αλλα η απορία μου είναι με τα διαμάντια πως θα φτάσει σ' αυτό δηλ πως θα τα πουλησει?Γιατι αυτές οι δουλειες θέλουν και άκρες τις οποίες η Νταίζη αποκλείεται να εχει πρόσβαση..
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 5:33 pm

"Τηλεγραφηματα"

Δαφνη περπατησε ΣΤΟΠ Παραλιγο εμφραγμα ΣΤΟΠ Νορα και Ευα θεες ΣΤΟΠ Λατρεψα λυποθυμια ΣΤΟΠ Αγαπω Νικολα ΣΤΟΠ Γιατι δεν ειδαμε αντιδραση Ηλια; ΣΤΟΠ Εξαιρετικο κοινωνικο μηνυμα ΣΤΟΠ

Νορα μην κανεις ηλιθιες ερωτησεις!ΣΤΟΠ

Γαμος Λουκα Νικολα ΤΩΡΑ ΣΤΟΠ lmao

Μελιτα εχει ψυχολογικα ΣΤΟΠ Αποφασισε επιτελους ΣΤΟΠ Εριεττα σε τρωει ΣΤΟΠ Μην ξινιζεις ΣΤΟΠ

Αμαλια κουραστηκεΣΤΟΠ Οντως χωριζει;ΣΤΟΠ pff

Νταιζη τρωει ΣΤΟΠ Ποτε χορταινει;ΣΤΟΠ

Ευα ειδε ΣτεφανοΣΤΟΠ Ξυλα ΘΕΑ! ΣΤΟΠ Θελει φωτο ο μπαμπας ΣΤΟΠ Συμφωνω με την Ευα ΣΤΟΠ Καλυτερα δεν υπαρχει παρα αυτοΣΤΟΠ Ελπιζω ταρακουνηθηκε ΣΤΟΠ

Περιμενω κουβεντουλα ΣΤΟΠ Λουκας μαγειρεψε για ολους ΣΤΟΠ sisi

Δεν εχω πολυ χρονο ΣΤΟΠ "Καλο"ΣΤΟΠ Φιλια ΣΤΟΠ
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από ellie Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 5:57 pm

Αρχικα να πω λατρεμενη σκηνη με κουκουλοφορους, περιττο να πω οτι νομιζα οτι θα βγει γελοια η σκηνη αλλα τελικα βγηκε γλυκια! Τελεια σκηνη που τα κοριτσια χοροπηδαγαν απο χαρα και ο Λουκας ελεγε μπορει να ξεραθηκε τωρα αλλα περπατησε!!Γλυκα...Και η κουβεντουλα μετα πολυυ πλακα!!

Αν ξανακουσω την κουβεντα "ποιος εδωσε την εντολη για το μακελειο" θα κανω χαρακιρι στην trafalgar square οταν βρεθω Λονδινο!!Δηλαδη ελεος με τις ανουσιες σκηνες που συνηθως περιεχουν υστερια και πολλη βαρεμαρα!!

Οι κατινες των βορειων προαστιων(χωρις παρεξηγηση για τους Β.Π.) μιρλιαζουν απειρως. Το περιεργο ειναι οτι η Αμαλια δεν μιλησε εντελως ακυρα, αλλα ειπε καποια λογικα πραγματα στο Μελιτονι.Ξενερωσε το Μελιτονι!

Η Νταιζη ειναι ανυποφορη τελος. Αλλος ενας λογος για χαρακιρι, αλλα αυτη τη φορα στη Leicester sq. που ειναι κοντα στα θεατρα γιατι ειναι κριμα για την κυρια Πολυχρονιδη να ερμηνευει αυτο τον ρολο...χαραμιζεται!

Γλυκα σκηνη Νικολα Δαφνης πραγματικα κριμα που καταντουν βαρετοι οταν δεν εχουν ιστορια. Πραγματικα και οι ηθοποιοι αξιζουν πολλα μπραβο γιατι ενα δυσκολο ερμηνευτικο κομματι το διεκπεραιωσαν αψογα!!

Εχω την εντυπωση οτι δεν εχουν αλτσχαιμερ στο θεμα του Στελιου, αλλα σε λιγο θα μας πουν οτι και πισω απο τον Στελιο το εγκλημα "Μπελλος" κρυβονταν. Ελεος με τις βλακειες που γραφουν!Ο Λουκας εχει κινδυνεψει για να σωσει την Νορα!!
Κατα τ αλλα η σκηνη πολυ γλυκια, περιμενουμε υπερηχο και το αστειακι με την αγκαλια ηταν γλυκα!!Οσο για τις γκρινιες, παλι τρωμε τσαμπα χρονο με βλακειες?

Το θεμα με τις καμερες πραγματικα μου θυμισε πρωτο κυκλο, μονο που εκεινη την φορα ειχε νοημα. Τωρα ο ματακιας που παρακολουθουσε με τις ωρες τι νοημα ειχε?Ελεος ηταν αναγκη να βλεπουμε τις συζυτησεις μεσα απο δευτερη οθονη.

Τελεια σκηνη Ευας Στεφανου. Αυτοι οι δυο ταιριαζουν απιστευτα!!Η Ξυλα με τον Σταυρου κεντανε..Ειλικρινα κριμα που τους διελυσαν.Η Ευα καλα του τα πε του Στεφανου.Χρησιμοποιει το τελευταιο χαρτι.

Ο Χρηστος κουκλος οπως παντα, μονο με αυτον η Νταιζη αντεχεται.
Αυτα με το σημερινο μετριο θα ελεγα γιατι το μισο και βαλε το προσπερασα λογω Νταιζης.

ΥΓ. Οπου και να σχολιαζω θα το λεω, σας ευχαριστω για τα βιντεακια, για το επεισοδιο που μπορω να κατεβασω και να δω, τωρα που μας απεκλεισαν τους ξενιτεμενους απο την ελληνικη τηλεοραση! Ειλικρινα ευχαριστω!!
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 6:06 pm

Aria έγραψε: τον Χρήστο τον κούκλο τον Θεό? Μάλλον οι συγγραφείς χάσανε το ρόλο του Χρήστου κάπου στο δρόμο.. τελείωσε η έμπνευση φαίνεται...ainta αρκούνται μόνο να τον βλέπουν μέσα στο βρακί της Νταίζης-Οχιας!!
Θα φάω τις κοτσίδες μου!!

Αυτο είναι όντως το τραγικό και το έχω πει πολλές φορές..
Δωσανε ρόλο στο Χρηστο μέσω της Νταίζης ενω μπορούσε άνετα να τραβηξει κάτι επάνω του και να χωθει στα πράγματα..
Και με αυτό το ευρημα vomit του άλλαξαν όλη του την ψυχοσύνθεση..
Τον γνωρίσαμε ντόμπρο και με αρχές και κατέληξε σκυλλάκι της ανεκδιήγητης...
Κρίμα, που μεταλλάχθηκε και αυτός ο χαρακτηρας, βέβαια δεν είναι ο μόνος...

Και για να μην ξεφευγω πολύ απο το θέμα, όντως ηταν πολύ καλός αξύριστος και πολύ εκφραστικός στη σηνή..
Αναγνωρίζω πάντα, βεβαια οι η Πολυχρονίδη με τον Κασσανδρνινό έχουν εξαιρετική χημεία, έστω και αν τους κάψανε ΚΑΙ αυτούς!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης