Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap45%Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 45% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 67

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011

Δημοσίευση από fay Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 9:21 pm

Clarabelle έγραψε:

Έχω μείνει άναυδη!
Γιατί δεν συμφωνούν με το Νικόλα; Ποιός χ@@τηκε ας πάει στα τσακίδια η Νταίζη

Είναι πολύ απλό. Καίγονται όλοι να μάθουν τα στοιχεία που έχει η Νταίζη για να βγάλουν το Στέφανο και να είναι πάλι με τη Μελίτα. Όλα στο βωμό του ξενέρωτα, ακόμη και η Νταίζη συμμετέχει στο σπρώξιμο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 9:34 pm

JESSIE έγραψε:

Μαρία, εξετάζω τι εναλλακτικές λύσεις έχει τη στιγμή αυτή. Δηλαδή εσύ θεωρείς οτι αν ήξερε, ας πούμε, ποιός έδωσε την εντολή, τι θα έκανε, θα τον σκότωνε? Θα γινόταν δολοφόνος ο ίδιος για να εκδικηθεί μιά δολοφονία? Εν τοιαύτη περιπτώσει δεν θα έπρεπε να διανοηθεί να μπλέξει ερωτικά με κάποια γυναίκα, αφού είχε τέτοια σχέδια στο μυαλό του, πόσο μάλλον την Εύα, που έμαθε τι έχει περάσει στο παρελθόν....
Και με τη φυγή τώρα, τι κερδίζει? Παράταση χρόνου μόνο, γιατί οι "αντίπαλοι" θα τον βρούν και πάλι, αφού κουβαλάει και τα διαμάντια μαζί του...

Αν το δω όταν μάθει ποιός έδωσε την εντολή να σηκώνει όπλο να είσαι βέβαιη θα είμαι η πρώτη που θα τον κατηγορήσω
Προς το παρόν όμως είναι αξιοθαύμαστος που δεν ξεπουλάει τη μνήμη των νεκρών του για να ζήσει εκείνος.
Ο Στέφανος είχε πει στην Εριέττα οι άνθρωποι μας πήγαν στο βουνό και δεν γύρισαν. Ας μιλήσει λοιπόν αν δεν είναι ένοχος κι ας πει ποιοί ήταν αυτοί που έστειλαν αυτούς τους ανθρώπους για να μικρύνει ο κύκλος των υπόπτων μήπως τυχόν και βρεθεί ο ένοχος.
Οι αντίπαλοι όπως τους λες έχουν ονόματα κι ο Στέφανος αυτά τα ονόματα τα ξέρει. Περιμένω λοιπόν.

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 9:48 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:

Μαρία, εξετάζω τι εναλλακτικές λύσεις έχει τη στιγμή αυτή. Δηλαδή εσύ θεωρείς οτι αν ήξερε, ας πούμε, ποιός έδωσε την εντολή, τι θα έκανε, θα τον σκότωνε? Θα γινόταν δολοφόνος ο ίδιος για να εκδικηθεί μιά δολοφονία? Εν τοιαύτη περιπτώσει δεν θα έπρεπε να διανοηθεί να μπλέξει ερωτικά με κάποια γυναίκα, αφού είχε τέτοια σχέδια στο μυαλό του, πόσο μάλλον την Εύα, που έμαθε τι έχει περάσει στο παρελθόν....
Και με τη φυγή τώρα, τι κερδίζει? Παράταση χρόνου μόνο, γιατί οι "αντίπαλοι" θα τον βρούν και πάλι, αφού κουβαλάει και τα διαμάντια μαζί του...

Αν το δω όταν μάθει ποιός έδωσε την εντολή να σηκώνει όπλο να είσαι βέβαιη θα είμαι η πρώτη που θα τον κατηγορήσω
Προς το παρόν όμως είναι αξιοθαύμαστος που δεν ξεπουλάει τη μνήμη των νεκρών του για να ζήσει εκείνος.
Ο Στέφανος είχε πει στην Εριέττα οι άνθρωποι μας πήγαν στο βουνό και δεν γύρισαν. Ας μιλήσει λοιπόν αν δεν είναι ένοχος κι ας πει ποιοί ήταν αυτοί που έστειλαν αυτούς τους ανθρώπους για να μικρύνει ο κύκλος των υπόπτων μήπως τυχόν και βρεθεί ο ένοχος.
Οι αντίπαλοι όπως τους λες έχουν ονόματα κι ο Στέφανος αυτά τα ονόματα τα ξέρει. Περιμένω λοιπόν.
Κι εγώ τον θαυμάζω που δεν ξεπουλάει τη μνήμα των νεκρών και πιστευω οτι αγαπάει αληθινά την Εύα. Αλλά από μόνος του είπε οτι δεν γίνεται να αποδοθεί δικαιοσύνη με τη νόμιμη οδό, γιατί δεν υπάρχουν στοιχεία. Αρα μόνο η προσωπική εκδίκηση παίζει, κι αυτό ήταν από την αρχή το σχέδιο. Και δεν πιστεύω οτι θα πρόδιδε τη Βέρα αν σταματούσε αυτή την ιστορία, η ίδια, αν θυμάμαι καλά, του ζήτησε, πριν πεθάνει, να προχωρήσει τη ζωή του.
Ο Στέφανος δεν ξέρει ποιός έδωσε την εντολή, ξέρει το αποτέλεσμα, όπως κι η Εριέττα. Μαζί το ψάχνουν ΚΑΙ αυτό, όπως είπε η ίδια η Εριέττα. Ο Ρούσσος πρέπει να μιλήσει, που μόνος του είπε στην Αντιγόνη οτι εκείνη έδωσε εντολή, κι εκείνη το παραδέχτηκε, αλλά όχι για φόνο, για να βρούν τον άγνωστο και να συνδιαλλαγούν μαζί του.
Πάντως έχει αρκετό σασπένς από δώ και πέρα, και μ'αρέσει.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 9:52 pm

Πολυ Καλο και απο μενα !!
Η Ξυλα ΘΕΑΡΑ : respect :
Λευτερης-Ευα inlove ΧΗΜΕΙΑ ! Ελπιζω συντομα να τα ξαναβρουν !!

3 πραγματα με χαλασαν (περισσοτερο)

1) Η Μελιτα χ@@τηκε αν βγει ο Στεφανος απο την φυλακη ! wall Το μονο που την νοιaζει ειναι να εχει βγει χαρη σε αυτη wall και οχι στην Ερριετα wall ωστε να μην της χρωσταει χαρη wall
Εγωϊσμος ? ΚΑΘΟΛΟΥ lmao

2) Παρακαλαμε την Οχια ? Που φτασαμε Θεε μου livani livani Και αυτη να το παιζει και δυσκολη και απο πανω Mmm Δεν ειμαι καλα !!

3) Ενω μας εχετε Λουκανορικια σκηνη inlove μες το μελι inlove γιατι μας πετατε την Οχια απο το πουθενα Impatient Γιατι ? Impatient

Αυτο απο μενα !
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 10:08 pm

Μου άρεσε η σκηνή της παρέας με το Λευτέρη, όπως και η σκηνή Εύας – Λευτέρη στο τέλος. Η Ξυλά στην τελευταία σκηνή ήταν εκπληκτική. Η μόνη μου ένσταση είναι αυτό που επαναλαμβάνουν όλοι και η ίδια η Εύα, ότι ερωτεύτηκε μετά από τόσο καιρό και πάλι απογοητεύτηκε. Δεν έχει περάσει και τόσος καιρός πια από τότε που έφυγε ο Μάνος. Πάντως ο Λευτέρης φαίνεται καλό παιδί και φαίνεται να την αγαπάει πολύ. Αυτό που θα ήθελα όμως, είναι να θυμούνται κάπου κάπου ότι μπορεί να έγινε ό,τι έγινε με τη Βέρα και τον Αποστόλη, αλλά και ο Λευτέρης έκανε τα δικά του λάθη, τα οποία μάλλον τα έχουν ξεχάσει...

Εξακολουθώ όμως να μην καταλαβαίνω τι θέλει να κάνει ο Λευτέρης... Ακόμα κι αν μάθει ποιος έδωσε την εντολή, θα τον καταγγείλει; Και τι τον κάνει να πιστεύει ότι θα έχει και αποδείξεις; Επίσης, δεν κατάλαβα για ποιο λόγο η Δάφνη και η Εύα πίστεψαν ότι ο Λευτέρης θα φύγει χωρίς να αποχαιρετήσει την Εύα... Rolling Eyes

Καλή και η σκηνή Νόρας – Λουκά που διακόπηκε από τη Νταίζη. Και σε περίπτωση που δεν το ακούσατε, ο Λουκάς έμεινε άναυδος με τις αποκαλύψεις της Νταίζης...

Μυστική συμφωνία Λουκά – Λευτέρη, κι εγώ θέλω να το δω αυτό, αν και κάτι μου λέει ότι δεν θα είναι και κάτι τόσο φοβερό... sfyr

Στη σκηνή με την Εριέττα στο γραφείο της Νόρας και του Λουκά γέλασα πάρα πολύ με το ύφος της Μελίτας, που άκουγε αυτά που έλεγε η Έρη και είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό. lmao Και κλασικά μετά τα έβαλε με την κακιά μαμά που δεν έπεισε τον πιο κακό μπαμπά να βοηθήσουν ΑΥΤΟΙ για να φανεί ότι έκανε κάτι ΕΚΕΙΝΗ, για να βοηθήσει το Στέφανο, ενώ η Εριέττα έκανε τόσα για να τον βγάλει από τη φυλακή και όταν ο Στέφανος βγει θα μάθει ότι το χρωστάει στην Εριέττα! Αντί να χαίρεται που βρέθηκαν στοιχεία και που ο άντρας που υποτίθεται ότι αγαπάει θα είναι ξανά ελεύθερος, είναι έξαλλη επειδή τον βοήθησε κάποια άλλη και όχι εκείνη! Αυτό θα πει αγάπη... Fskl

Ομολογώ ότι δεν κατάλαβα για ποιο λόγο η Νταίζη θα κινδύνευε αν έδειχνε τα στοιχεία εκτός από την Εριέττα και στο Λουκά και στη Νόρα ταυτόχρονα, αφού έτσι κι αλλιώς σκόπευε να το κάνει. Κατά τη γνώμη μου, παιχνιδάκι έπαιζε και οι υπόλοιποι τσίμπησαν και πήγαν να την κυνηγήσουν...

Η σκηνή με Λουκά – Νόρα – Εριέττα – Νικόλα – Μελίτα ήταν απίστευτη! Παλιό και συνηθισμένο βέβαια το κόλπο με την παρεξήγηση, αλλά είχε ωραίες ατάκες και γέλασα πολύ!

Βρήκα πολύ σωστή και την αντίδραση της Εριέττας που είπε στην Άννα ότι ο Λευτέρης πριν φύγει είναι υποχρεωμένος να μιλήσει μαζί της.

Ο Λουκάς πάντως, όσο κι αν προσπάθησε να τα μπαλώσει, με αυτό το «με τους όρους που θέλει» καρφώθηκε στον Μπέλλο. Κι αυτός ο πανέξυπνος αμέσως το κατάλαβε! Και ακριβώς επειδή είναι πανέξυπνος, πήρε τηλέφωνο τη Νταίζη να την προειδοποιήσει να κρυφτεί για να μην τη βρει! lmao

Καλό κι από μένα. Από ένα oscar στους Ξυλά, Παπαδημητρίου, Δρακουλάκη, Πετράκη, Λάμπου, Γιαννακόπουλο και Πολυχρονίδη.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 10:42 pm

βαρεθηκα να βλεπω τρελοσυζητησεις μεταξυ τους......δε λεω στην αρχη ειχε πλακα αλλα κουρασε πλεον το εγω μιλαω γιαυτον εσυ μιλασ για εκεινον κ ολοι μαζι αναλυουμε τ κυπριακο χωρισ να το καταλαβαινουμε......
επισησ με κουρασε το τρεχουμε ολοι πισω απο τη νταιζη για να βρουμε τσ αποδειξεισ.....ειδικα η σκηνη στο σπιτι τησ αντιγονησ που τσ εδινε κ διαταγεσ η αντιγονη μ ηρθε να τραβαω να τα μαλλια μ......
τελοσ βερεθηκα το λευτερη κ τν ερωτα του....κι εγω θελω να δω την ευα ευτυχισμενη πειραζει που θελω να τη δω μονο με το μανο ακομη κ αν ειναι στην αμερικη....στη τελικη χιλιεσ φορεσ να στειλετε την ευα υπερατλαντικο ταξιδι με τν αγγελουκο παρα να τη βλεπω να χτυπιεται γοια καποιον που το ξερει ολο κ ολο 5 μηνεσ κ μαλιστα δε κανει πισω σε καμια εκδικηση για παρτι τησ....οσο κ να καταλαβαινω το λευτερη οτι θελει να μαθει την αληθεια αν την αγαπουσε οσο ελεγε θα εκανε πισω για χαρη τησ....
ωραια σκηνη ηταν αυτη μεταξυ νορασ-λουκα-νταιζη.....αν εξερεσεισ το σημειο που ο λουκασ κανει τη κοτα οταν τ ειπε οτι θα μπορουσε να τν εχει οποτε θελει αλλα οκ...το προσπερναω.....
οπωσ επισησ γουσταρο το ρουσσο οταν δε κανει ολα τα χατιρια τησ κορουλασ του.....αναγνωριζω ολα τ τα λαθη κ θελω να πληρωσει γιαυτα αλλα το οτι δεν εδωσε στη μελιτα λευτα για να ψαξει στοιχεια για τη τυχον αθωωση τ στεφανου...καλα εκανε.....
αυτα απο μενα....το σημερινο το χαρακτηριζω μαλλον βαρετο απο αποψη υποθεσησ.....παρα πολυ καλο για ολεσ τισ ερμηνιεσ των ηθοποιων.....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 10:44 pm

Καλησπέρα!
Πολύ καλό και από μένα γιατί...
-Έχω μείνει άναυδη... θυμήθηκαν ότι υπάρχει μια παρέα! Ωραίο το opening του επεισοδίου... θα συμφωνήσω όμως με την Ευάννα, με όοολα αυτά που λέγανε μου 'ρθε τρικυμία εν κρανίω.
-Είχαμε και αρκετή Εύα σήμερα, ουαου εντυπωσιάστηκα!!! Πότε θα δούμε επιτέλους την Εύα ευτυχισμένη, δεν αντέχω αυτά τα βουρκωμένα μάτια Aww Η Ξυλά απλά θεά σ'όλες τις σκηνές : respect : Με τον Τέρη δένουν όλο και περισσότερο και μ'αρέσουν οι σκηνές τους... ο Μπισμπίκης ακόμα μου φαίνεται λίγο άχρωμος αλλά βελτιώνεται.
-Τα άστρα ήρθαν στην θέση τους και η Δάφνη βρήκε τον παλιό καλό δυναμικό της εαυτό! Thumbs up
-Η έκφραση της Μελίτας όταν έμεινε (ας το θέσω ευγενικά) σύξυλη μου 'φτιαξε την διάθεση! Αγαπώ Έρη ;D Το μετέπειτα λογύδριο στην έρμη μάνα της δεν το σχολιάζω καν (έδειξε πάλι το ποιόν της), ούτε και το λογύδριο της μάνας στον ακόμα πιο έρμο πατέρα... Μια απορία μόνο: άντε και έδινε τα λεφτά ο Ρούσσος, η Μελίτα υπήρχε περίπτωση να κάνει ότι και η Νταίζη και να βρει αποδείξεις και ονόματα???
-Η έκφραση του Λουκά "έχω μείνει άναυδος" επίσης μου 'φτιαξε το κέφι lmao
-Να και κάτι ενδιαφέρον... μυστική συμφωνία Λουκά-Τέρη! άντε να δούμε!
-Αγαπώ σκηνές Καρτάλαινας-κόρης κι ας είναι η επανάληψη, της επανάληψης, ω επανάληψη, απλά μ'αρέσουν Πολυχρονίδη και κα. Παπαδημητρίου (επίσης εξαιρετικό ντύσιμο απόψε) μαζί
-Χιλιοπαιγμένη η σκηνή στο γραφείο, αλλά παρόλα αυτά είχε τη φάση της!
-Το γέλιο χαρίζει μακροζωία και εγώ έχω πιάσει τα 100 με τον Μπέλλο να απειλεί θεούς και δαίμονες... που τα πουλάνε αυτά, ότι με την πρώτη έπιασε ότι τον πρόδωσε η Νταίζη, ενώ μέσα στις ερημιές δεν άκουγε αμάξια, δεν έβλεπε φώτα, δεν ήξερε γενικά που του πάνε τα τέσσερα... Fskl
-Last but not least με το σταγονόμετρο μεν, είδαμε Χρήστο δε... και πως του πάει το αξύριστο δεν λέγεται Love!

GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 10:56 pm

Η Μελίτα στεναχωρήθηκε που δεν μπόρεσε να προσφέρει στον Στέφανο όλη την βοήθεια του κόσμου. Παρόλαυτά δεν θα έπρεπε να το βλέπει έτσι. Προσέφερε στον Στέφανο όλη την βοήθεια που μπορούσε να του προσφέρει αυτή καθεαυτή. Πήγαινε να τον δει συνέχεια κι ας μην δεχόταν να την δει. Αυτό είναι πολύ σημαντικό, γιατί δείχνει ότι η Μελίτα δεν βολεύτηκε με την απόφαση του Στέφανου και ακολούθησε τον δύσκολο δρόμο για την αγάπη της. Πίεσε τον πατέρα της και πέτυχε να μπει ο Στέφανος σε προστατευμένη πτέρυγα των φυλακών και να κρατηθεί ο φάκελος της υπόθεσης ανοιχτός. Ζήτησε από την Αμαλία χρήματα για να βάλει ιδιωτικό ντεντέκτιβ αλλά αυτό οι γονείς της της το αρνήθηκαν. Δεδομένου ότι η Μελίτα δεν έχει δικά της λεφτά δεν θα μπορούσε να κάνει κάτι άλλο.
Η Εριέττα από την άλλη διαχειρίζεται ολόκληρη την κληρονομιά του Χατζηβασιλείου. Έχει λεφτά και γι' αυτό άλλωστε την προσέγγισε η Νταίζη.
Το θέμα λοιπόν δεν είναι αυτό. Το θέμα είναι ότι η Εριέττα συμπεριφέρεται κατά πολύ προβληματικό, εμμονικό τρόπο. Συμπεριφέρεται σαν να θεωρεί τον εαυτό της το λιγότερο σύζυγο του Στέφανου. Ξεχνάει ηθελημένα ότι ο Στέφανος την άφησε, γιατί αγαπάει και θέλει την Μελίτα. Η Εριέττα μέχρι στιγμής δείχνει να μην μπορεί να συνειδητοποιήσει και να διαχειριστεί αυτό το γεγονός.
Η αγάπη του Στέφανου και της Μελίτας είναι πολύ δυνατή και φάνηκε από το ότι ο καθένας έβαζε το καλό του άλλου πάνω από τον εαυτό του: ο μεν Στέφανος δεν ήθελε να “χαρίσει” στην Μελίτα μια ζωή μέσα στα επισκεπτήρια των φυλακών, η δε Μελίτα ουδέποτε σκέφτηκε να τον εγκαταλείψει παρά τις δυσκολίες και το κοινωνικό στίγμα που θα την ακολουθούσε. Ο Στέφανος θέλει την Μελίτα όπως είναι – χωρίς λεφτά.
Η Νταίζη τα είχε οργανώσει όλα πολύ καλά. Ωστόσο το σχέδιό της στράβωσε από την απερίσκεπτη κίνηση της Εριέττας να κουβαλήσει στην συνάντησή τους δύο δικηγόρους, σπάζοντας έτσι την συμφωνία κυριών που είχαν κάνει οι δυο τους. Το χειρότερο όμως ήταν πως, άθελά του, ο Λουκάς έκαψε την Νταίζη. Όταν ο Μπέλλος άκουσε αυτό το “θα μιλήσουμε με τους δικούς της όρους” τα κατάλαβε όλα και τώρα ο κίνδυνος για την Νταίζη είναι θανάσιμος.
Η Εύα είπε αλήθειες στην Αγγέλα, όταν της μίλησε για το πόσο διαφορετικός είναι ο Λευτέρης και για τα όνειρα που έκανε για τον εαυτό της και γι' αυτόν. Στην σκηνή που πήγε να τον αποτρέψει από το να φύγει κυριάρχησε ο Μπισμπίκης.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:21 pm

Ας σχολιάσω και λίγο αναλυτικά.

Κατασκήνωση
Η συζήτηση στην κατασκήνωση δεν έβγαλε και τίποτα καινούριο. Τα συμπεράσματα της παρέας δεν τα συμμερίζομαι πάντως, ειδικά για το Ρούσσο. Αλλα ο Λουκάς έχει δίκιο ότι η Εριέττα είναι η μόνη που είναι στην απέξω.

Μου άρεσε το ξέσπασμα της Εύας και η άμεση αντίδραση του Λευτέρη! Love!

+++

Eύα - Αγγέλα
Η Εύα στην εξομολόγηση στη μαμά της με έκανε να δακρύσω. Η Αγγέλα δεκτό να της πει για τη Μαρίλια και τον Άγγελο αλλά καμμία σχέση με το πορτοκάλι το όλον. Η Εύα της μιλούσε για τον πόνο της! Τα λόγια της, παρηγοριά δεν ήταν!!! Το σωστό το ξέρει, τον πόνο της καρδιάς της είναι που δεν ξέρει πώς να απαλύνει!

+++

Το μουσικό διάλειμμα για μια φορά μου άρεσε. Τα λόγια του Λευτέρη (σε φωτο εννοω) πρώτη φορά με άγγιξαν. Δεν εκδικείται πια και δεν κατάφερε να φτιάξει και τη ζωή του, όλα γύρω του καταστρέφονται.

+++

Δάφνη - Νικόλας
Η συζήτηση Δάφνης - Νικόλα για συνεργασία Στέφανου - Λευτέρη με εκνεύρισε ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ!!! Την τρέλα μου μιλάμε για έναν άνθρωπο που ούτε μια φορά δεν σας έχει φερθεί σωστά, έλεος πια!!!

+++

Λουκάς - Νόρα
Η Νόρα γιατί έπιανε την ανύπαρκτη κοιλιά της σαν να ποναγε ή σα να φούσκωσε από το φαΐ δεν κατάλαβα.. Ee? Η σκηνή καθόλου δεν μου άρεσε. Πρώτα και κύρια η κα Δρακουλάκη και δεύτερον το κουλό της όλης υπόθεσης για ένα Λουκά που πήγε να παντρευτεί 2 φορές στα 2 χρόνια της σειράς και άλλη μία όπως μας είπαν στο παρελθόν. Πάντως μετά που έσκασε μύτη η Νταίζη έλιωσα με τον άναυδο Λουκά χαχα είχε πολύ γέλιο!!!

Το ότι τους έβαλε τα γυαλιά η τραγουδιάρα δεν θέλω να το αφήσω ασχολίαστο! Πάρτε μια κάμερα βρε και αρχίστε να παιρνοδιαβαίνετε τους δρόμους!! Fskl Τι βλακείες τους βάζετε να λένε Παναγία μου ήμαρτον!!!!!

+++

Δάφνη - Λευτέρης
Η σκηνής Δάφνη Λευτέρη μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Το βάρος του Λευτέρη που είναι εμφανές στις κουβέντες τους και η φίλη Δάφνη που ήταν και μια κούκλα.

+++

Δικηγορικό γραφείο
Το κλου της σκηνής. Η φάτσα της απόλυτα ερωτευμένης γυναίκας όταν συνηδειτοποιεί ότι θα απελευθερωθεί ο σύντροφός της!

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 496Mel

Ουπς συγνώμη για αυτή δεν έχει σημασία η απελευθέρωση αλλα ότι θα την κάνει άλλη Fskl

Πόσο κατίνα παίζει να είναι? Πόσο???

Φώναξε και τη μαμά της να την κράξει που δεν την βοήθησαν να βρει κι εκείνη στοιχεία. Κλασσικά δεν φταίει η Μελίτα αλλά οι κακοί γονείς της! xoxo

Όλο της το θέμα είναι εκείνη και εκείνη και εκείνη! Πόσο μικρόψυχη και εγωίστρια είναι??? Ο άνθρωπός σου αποφυλακίζεται μαντάμ και εσύ του φουντουκιού σου το χαβά! Fskl

Θέλει τρελές σφαλιάρες η κοπέλα όχι αστεία!!!

Και ακόμα περισσότερες η Αμαλία βέβαια!!!

Το καλύτερο το είπε ο Ρούσσος! Να πληρώσει για να έχει η Μελίτα guest συμμετοχή στην αποφυλάκιση! lmao ΘΕΟΣ!!!

Αμαλία και Μελίτα νομίζουν ότι ο Στέφανος δεν ξέρει την οικονομική κατάσταση της Μελίτας? Δεν ξέρουν ότι και να ήθελε οικονομικά δεν θα μπορούσε να βοηθήσει? Αλλα βέβαια νομίζουν ότι όλοι μετράνε τα συναισθήματα σε ευρώ όπως αυτές!!!

Σημείωση: Αυτά τα ντεσιμπέλ καθόλου δεν μου είχαν λείψει αλλά είναι λιγότερο απάλευτη απο όταν προσπαθεί να δείξει συγκίνηση ή ότιδήποτε άλλο που δεν το κατέχει.

+++

Ιατρείο Λύτρα
Η Δάφνη επέστρεψε στον παλιό καλό ανακατωσούρικο εαυτό της και πολύ μου αρέσει χιχι

+++

Δεν θα σχολιάσω καν τη σκηνή με τη Νταίζη, την Εριέττα και τους δικηγόρους. Την έχω βαρεθεί τη μπουζουξού με το χέρι στη μέση! Η Νταίζη τους κάνει τσαλίμια και αυτή τρέχουν και εγώ δεν αντέχω άλλο! Στην τελική τώρα μπήκαν στο σπίτι της οπότε όποιος τους είδε, τους είδε! Έλεος!!!

+++

Εύα - Δάφνη
Πολυ γλυκιά σκηνούλα. Η απελπισία της Εύας είναι απίστευτα εμφανής στο πρόσωπό της και μου άρεσε που η Δάφνη έβλεπε και τον φόβο του Λευτέρη.

+++

Η ασυνεννοησία στο δικηγορικό γραφείο με έκανε να ρίξω τρελό γέλιο!!! Τρομερή σκηνή!!! lmao

+++

Η σκηνή Λευτέρη και Λουκά (και στο γυμναστήριο και στο αυτοκίνητο) δευτερόλεπτα μεν μου άρεσε τρελά δε!!! Μυστική συμφωνία κατάλαβα, σχέδιο κατάλα και ο Λευτέρης να δηλώνει ότι αγαπά την Εύα? Το καλύτερό μου!!! Αναμένω τα καλυτερότερα από αυτή τη συμφωνία και ελπίζω ότι δεν θα εμπλουτιστεί με άσχετους! Αντε να δούμε! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!!!

+++

Χρήστος – Νόρα
Το ύφος του Κασσανδρινού όταν μαθαίνει για τη Νταίζη όλα τα λεφτά! : respect :

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 496Xr

Αυτό θα πει ηθοποιός. Πραγματικά μπορούσα να φανταστώ τι βρισιές περνούσαν μέσα από το μυαλό του εκείνο το δευτερόλεπτο, τόσο για τον εαυτό του που την πίστευε ότι τον αγαπά όσο και για τη Νταίζη που αποδείχθηκε για μια ακόμα φορά τιποτένια αλλά ταυτόχρονα και καπάτσα!!! Μην μου τον καταστρέψετε σας παρακαλώ!!!

+++

Νικόλας - Δάφνη
Τους βρήκα τους το είπα αλλά δεν παίρνω όρκο ότι συνεννοηθήκαμε!!! Χαχα

Και το καπάκι Άλλη ασυνεννοησία! Τι γέλιο σήμερα!!! Τρομερή σκηνή!!!

Και διπλώθηκα και με το Μπέλο να μαζεύει τα υπάρχοντά του και να απειλεί, εντελώς γελοίος!!! xoxo

+++

Εύα – Λευτέρης
Αν συγκινήθηκα με τη σκηνή Εύας – Δάφνης σε αυτήν με πήραν τα ζουμιά για τα καλά! Η Ξυλά είναι απίστευτη στις εκφράσεις της! Μου άρεσε η εξομολόγηση και το πώς έβγαζε η ηθοποιός το πόσο δύσκολο ήταν για την Εύα να πει αυτά τα πράγματα, με το βλέμμα και με τις κινήσεις της. Μου άρεσε δε τρελά το ύφος της όταν του έλεγε μείνει. Είχε μια πρόκληση το βλέμμα της. Και η αγκαλιά με έριξε στα πατώματα.

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 496Eva

Είναι απίστευτο να βλέπεις να ξαναζεί τα δράμματα της ζωής της πάντα εις διπλούν! Μια τη Μελίτα που σεξιαζότανε με τους παρολίγον και μη συζύγους της και τώρα μετά το Μάνο η φυγή του Λευτέρη!

Θέλω επιτέλους να τη δω ευτυχισμένη!!!

+++

Περιμένω εναγωνίως την αυριανή σκηνή των κοριτσιών!!!

Πολύ καλό όπως προείπα!!!

Αντε να δούμε τι μας επιφυλάσει η συνέχεια! Μη μου διαλύσετε τη συμφωνία Λευτέρη – Λουκά με προσθήκες γιατί θα χ@#$$%ουμε!!!

Καληνύχτα σας!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Φεβ 09, 2011 1:16 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από black_cat Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:28 pm

Έχω μείνει άναβδη!!! Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 191984
Καλά δεν μπορούν να βάλουν μια κοιλιά στην Νόρα?????ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ????Η κοιλιά της είναι πλάκα!!!
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Δημοσίευση από noraki_love_97 Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:48 pm

πολυ καλο απο μενα αλλα δεν καταλαβα τι συμφωνια εκαναν Λουκακας-Τερης!
Αχ ρε Νταιζη μας τη χαλασες τη σκηνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μελιτα μας επριξες και εμας και τη μανουλα σου!!!!!!!!!!!
αχ ρε Μελιτονι ολοι μεσα και εσυ απ εξω λιγο ο Νικολακης σημερα χαμενος!!!!!
Αρε Ρουσσο τι τραβας και εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ε οχι να τρεξουμε να βρουμε και το Νταιζουλινι!!!!!!!!!! Αχ η Μαρουλιτα το ανοιξε το στοματακι της και τωρα τη βαψασμε!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 11:49 pm

JESSIE έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:

Κι εγώ τον θαυμάζω που δεν ξεπουλάει τη μνήμα των νεκρών και πιστευω οτι αγαπάει αληθινά την Εύα. Αλλά από μόνος του είπε οτι δεν γίνεται να αποδοθεί δικαιοσύνη με τη νόμιμη οδό, γιατί δεν υπάρχουν στοιχεία. Αρα μόνο η προσωπική εκδίκηση παίζει, κι αυτό ήταν από την αρχή το σχέδιο. Και δεν πιστεύω οτι θα πρόδιδε τη Βέρα αν σταματούσε αυτή την ιστορία, η ίδια, αν θυμάμαι καλά, του ζήτησε, πριν πεθάνει, να προχωρήσει τη ζωή του.
Ο Στέφανος δεν ξέρει ποιός έδωσε την εντολή, ξέρει το αποτέλεσμα, όπως κι η Εριέττα. Μαζί το ψάχνουν ΚΑΙ αυτό, όπως είπε η ίδια η Εριέττα. Ο Ρούσσος πρέπει να μιλήσει, που μόνος του είπε στην Αντιγόνη οτι εκείνη έδωσε εντολή, κι εκείνη το παραδέχτηκε, αλλά όχι για φόνο, για να βρούν τον άγνωστο και να συνδιαλλαγούν μαζί του.
Πάντως έχει αρκετό σασπένς από δώ και πέρα, και μ'αρέσει.
Όχι λαθος η Ερριεττα δεν ηξερε όχι ο Στέφανος οταν λεει οι ανθρωποι μας.Τα ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΑ ΧΕΙ
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 12:42 am

Καλά, έλιωσα σήμερααααα...... lmao

(...έλιωσα σε τεύχη βέβαια, ψάχνοντας στο γιουτιούμπι εναγωνίως, α, ρε κακούργα ξενιτιά....)

1. ΛΑΤΡΕΨΑ κυριολεκτικά τη σκηνή Λουκάς-Νόρα-Νταιζουλίνιι.... Τι φάτσες απίθανες και εκπληκτικές, τι ερμηνείες και οι τρεις!!!! Λουκάς άναυδος-ετελείωσεν!!!!!! : respect : Και ξετρελάθηκα με προφορά Νόρας.... όλα, μα όλα τα λεφτά!

2. Η παρεξήγηση στη συνεννόηση μ' έστειλε στον τοίχο κανονικά, και ιδιαίτερα το παρτ τού με απυηδησμένο Νικόλα! Τέλειος! Και έκφραση Δάφνης μοναδική, έλιωσα εις διπλούν!!! lmao lmao Ωραίες ατάκες παντού, μπράβο, μπράβο!!!

3. Εριέτα-Νόρα-Λουκάς-Κατσαρή Παρείσακτη: Θα συμφωνήσω απόλυτα με ανωτέρω σχόλια KatsaroyYpothetou!! Thumbs up Και θα επισημάνω το ζουμάρισμα της κάμερας στην Απόλυτη Ξινίλα όση ώρα μιλούσε η Εριέτα!!!! Έλεος λέμε!!!!! livani

4. Καλά, το ξεδίπλωμα στη συνέχεια της Απόλυτης Υστερίας μάνας-κόρης, ένα έχει να μου πει: ΠΨΠ = Πολλά Ψυχολογικά Προβλήματα, και τι σκ*τ* φταίει ο υπόλοιπος κόσμος, κι εμείς μαζί, που μας τα αδειάζουν πάνω μας.... Πόση ξεφτίλα και ξεπεσμό και κατινιά, και μικρότητα και αναξιοπρέπεια μπορεί να αντέξει ένας μέσος οργανισμός πια.... Mmm
Τα χάπια μου, επειγόντως τα χάπια μου.... Ee?

5. Είδα μια ξανθιά κοπελίτσα προς το τέλος, που χωρίς να ουρλιάζει/φωνάζει/χτυπιέται, έτρεχαν σιωπηλά τα μάτια της ποτάμι, και είχαν τόση θλίψη μέσα τους.... : respect : Εξαιρετική ερμηνεία και από Μπισμπίκη, το σωστό να το πω....

6. Μπέλλος: πόσο κρετίνος, ανόητος, ψυχάκιας, βλαμμένος παίζει να είναι.... ΠΟΣΟ? Ο επικεφαλής του εγκλήματος έχει κάνει τη μια πατάτα πάνω στην άλλη, δεν μπορούσε να βρει ότι 1+1=2, και συνεχώς μιλάει στον εαυτό του...πάλι καλά που δεν του απευθύνεται και στο τρίτο πρόσωπο σαν τον Ιούλιο Καίσαρα.... αυτός δεν είναι για φυλακή, για το άλλο ευαγές ίδρυμα είναι που φοράνε λευκά.... όσο το' βλεπα, ούτε να γελάσω, μια και μόνη απορία "μα πόσα κιλά είσαι....." /S

7. Ωραία και η Χρήστος-Νόρα. Τι βλέμματα, τι εκφράσεις..... Palamakia

Για μένα σήμερα τέλειο!!!! Είχα καιρό να το χαρώ τόσο.... yey
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 1:08 am

kapetanissa έγραψε:

6. Μπέλλος: πόσο κρετίνος, ανόητος, ψυχάκιας, βλαμμένος παίζει να είναι.... ΠΟΣΟ? Ο επικεφαλής του εγκλήματος έχει κάνει τη μια πατάτα πάνω στην άλλη, δεν μπορούσε να βρει ότι 1+1=2, και συνεχώς μιλάει στον εαυτό του...πάλι καλά που δεν του απευθύνεται και στο τρίτο πρόσωπο σαν τον Ιούλιο Καίσαρα.... αυτός δεν είναι για φυλακή, για το άλλο ευαγές ίδρυμα είναι που φοράνε λευκά.... όσο το' βλεπα, ούτε να γελάσω, μια και μόνη απορία "μα πόσα κιλά είσαι....." /S

Eδώ θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω
Ο Μπέλλος απευθύνεται στον εαυτό του κυρίως στο τρίτο ενικό
Παράδειγμα
Ο Μπέλλος είναι καρπερός
Οπότε μάλλον θα σε μαλώσω γιατί δεν τον παρακολουθείς προσεκτικά όπως θα όφειλες να κάνεις για τον εγκέφαλο του εγκλήματος
ΝτροπήImpatient

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 1:56 am

Clarabelle έγραψε:
kapetanissa έγραψε:

Eδώ θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω
Ο Μπέλλος απευθύνεται στον εαυτό του κυρίως στο τρίτο ενικό
Παράδειγμα
Ο Μπέλλος είναι καρπερός
Οπότε μάλλον θα σε μαλώσω γιατί δεν τον παρακολουθείς προσεκτικά όπως θα όφειλες να κάνεις για τον εγκέφαλο του εγκλήματος
ΝτροπήImpatient

Να 'σαι καλά!!!!!! sisi Ε, τώρα ναι! Γέλασα! lmao lmao lmao lmao
Πωπω, πραγματικά, ντροπή μου ε..... lmao lmao

Τι να κάνω κι εγώ το καψερό, τέτοια διάνοια, που να τη φτάσω σε όλο της το μεγαλείο..... ainta
(λοιπόν, δε θα το πιστέψεις..... μέσα στην τρελή πληθώρα εκφραστικότατων διαθέσιμων εμοτικον, δεν βρήκα αυτό που αισθάνομαι όταν τον βλέπω.... ένα που να παίρνει φόρα και να πέφτει από ένα γκρεμό!? αυτό!!!! sisi )

Ρε τι πάθαμε βραδιάτικο με τον (αν) Εγκέφαλο..... imarton
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 2:18 am

KatsaroYpotheto έγραψε:

Χρήστος – Νόρα
Το ύφος του Κασσανδρινού όταν μαθαίνει για τη Νταίζη όλα τα λεφτά! : respect :

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 496Xr

Αυτό θα πει ηθοποιός. Πραγματικά μπορούσα να φανταστώ τι βρισιές περνούσαν μέσα από το μυαλό του εκείνο το δευτερόλεπτο, τόσο για τον εαυτό του που την πίστευε ότι τον αγαπά όσο και για τη Νταίζη που αποδείχθηκε για μια ακόμα φορά τιποτένια αλλά ταυτόχρονα και καπάτσα!!! Μην μου τον καταστρέψετε σας παρακαλώ!!!

+++

Ευχαριστώ! και υποκλίνομαι στην υπέροχη ερμηνεία!

Για άλλη μια φορά ο Χρήστος μας μαθαίνει πως γίνεται να λάμψεις μέσα από 2 ατάκες!
Ο Κασσανδρινός με τις μοναδικές ερμηνείες του έχει δώσει ζωή στο χαρακτήρα του Χρήστου, χωρίς καν να υπάρχει σενάριο και ιστορία πάνω του.!
τεράστιος ηθοποιός!

Παρακαλούνται οι συγγραφείς να ξεστραβωθούν και να δουν τι χρυσάφι έχουν στα χέρια τους, αλλού είναι τα διαμάντια και αλλού τα ψάχνετε κύριοι! είναι πλέον αστείο να έχει αφανιστεί αυτός ο χαρακτήρας.

Καταλαβαίνουμε οτι δεν φροντίσατε μέχρι στιγμής να τον δικαιώσετε γιατί είστε απασχολημένοι με άλλους ήρωες, αλλά ποτέ δεν είναι αργά..
Ειδικά όταν υπάρχουν τηλεθεατές που διψάνε να δούνε τον Χρήστο!
Είναι αυτόφωτος και απαιτούμε να δικαιωθεί μέσα απο μια δική του ιστορία!

Aria

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 3:23 am

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:Ωραίο το σημερινό επεισόδιο, είχε απ'όλα , συν ρυθμό, που είναι βασικό...
Η κουβέντα τους στην Εδέμ μου άρεσε, αλλά βρήκα υπερβολική την επιμονή του Λευτέρη να μην θέλει να ξεπεράσει το θάνατο της Βέρας και να επιμένει στην εκδίκηση, ενώ δεν είναι δυνατόν να βρεί τον υπεύθυνο. Καταστρέφει το παρόν και το μέλλον του , μένοντας προσκολλημένος στο παρελθόν και βρίσκει μόνη λύση τη φυγή, ενώ τίποτε δεν κερδίζει με μιά τέτοια στάση.
Αν έδινε στον Μπέλλο το μερίδιό του, όπως του ζήτησε, και επέστρεφε τα υπόλοιπα διαμάντια στην Εριέττα, παρουσία του Λουκά και της Νόρας, για να μοιράσει τα μερίδια στους δικαιούχους, εξηγώντας της και τι αναγκάστηκε να κάνει με όσα λείπουν, θα ήταν σίγουρος οτι δεν υπάρχουν πιά αντίπαλοι για να φοβάται.... Τέλος πάντων, να δούμε πως θα εξελιχθεί το θέμα....

Θεωρείς δηλαδή οτι θα έπρεπε να πει δεν βαριέσαι εγώ να είμαι καλά ας πάρουν τα λεφτάκια τους και τι πειράζει που σκότωσαν δυό ανθρώπους για τα φράγκα δεν τρέχει τίποτα.
Από την μετέπειτα κουβέντα σας κρατώ σαφώς ότι "είναι αξιοθαύμαστος που δεν ξεπουλάει τη μνήμη των νεκρών του για να ζήσει εκείνος". Αλλά δεν είναι μονάχα αυτό. Ό,τι και αν (μπορεί να) κάνει σε περίπτωση που μάθει τον εντολέα - που όπως πολύ ωραία είπε χθες η Τζίνα "τελικά ο κακός της υπόθεσης είναι (και καλά) ο νεκρός και εμείς απλά περνάμε τον καιρό μας μέχρι να κλείσει η σειρά" - δεν αντιλαμβάνομαι γιατί θα έπρεπε να επιστρέψει τα διαμάντια. Γι αυτά σκότωσαν τη γυναίκα του και τον φίλο του... και θα τους τα επιστρέψει κιόλας? Ποια η λογική σε αυτό? Ας τα πετάξει, καταστρέψει, ας τα δωρίσει καλύτερα...
Και από την άλλη, κι οι "δικαιούχοι"... λίγη τσίπα! Δηλαδή, όσοι δεν έδωσαν εντολή θανάτου, διαχωρίζουν τη θέση τους από τους συνεργάτες τους και δικαιούνται το μερίδιό τους??? Τι λέμε τώρα???
Επειδή εξ όσων διαβάζω παραπάνω, το εχεις σκεφτεί καλά, γιατί παρουσία του Λουκά και της Νόρας???
Επίσης, η <<εναλλακτική>> (όπως λες στο επόμενο ποστ σου) του Λευτέρη είναι να κάνει το χατήρι όλων, Εριέττας, Στέφανου, Πέτρου, Αντιγόνης, ακόμα και Μπέλλου, και να τους μοιράσει τα διαμάντια??? Για να μην έχει αντιπάλους? Έτσι θα προχωρήσει τη ζωή του?
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 4:02 am

Ελεος και σήμερα με το Μελιτόνι!!!!
Εχει πειστεί ότι ο "απολυτος" ερωτας της θα παει ισοβια και ξαφνικα ακούει ότι υπαρχει μεγαλη πιθανότητα να αποφυλακιστεί και πως αντιδρά?Αρχικα απογοητευεται γιατι η ΘΕΑ Ερι εχει παίξει σημαντικο ρολο σ' αυτό και μετα τα βαζει με τους γονεις της γιατι λεει δεν τη στήριξαν, δεν της δωσαν λεφτα και δεν βγήκαν με μια καμερα κι αυτοι στη γυρα να βρουν στοιχεια!!!!
Αντι βρε σουργελο να τα λες στη μανα σου πες τα στον καθρεφτη σου καλυτερα γιατί οποιος ενδιαφερεται και θελει και δραστηριοποιείται και ψαχνεται. Αλλα το θεμα σου δεν ειναι πως θα βγει ο ανθρωπος που αγαπας (λεμε τωρα) απ΄την φυλακή αλλα πόσες φορες τον επισκεφτηκε η Ερι!!

Και αυτό το θεμα με τις συγκρισεις το ειχε κ με την Ευα αφού απ' όλες τις αντίζηλες παντα εβγαινε η κατωτερη και η κατινα όσο κι αν ειχε πείσει τον εαυτο της για το αντιθετο.
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ioanna T Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 4:50 am

KatsaroYpotheto έγραψε:

Eύα - Αγγέλα
Η Εύα στην εξομολόγηση στη μαμά της με έκανε να δακρύσω. Η Αγγέλα δεκτό να της πει για τη Μαρίλια και τον Άγγελο αλλά καμμία σχέση με το πορτοκάλι το όλον. Η Εύα της μιλούσε για τον πόνο της! Τα λόγια της, παρηγοριά δεν ήταν!!! Το σωστό το ξέρει, τον πόνο της καρδιάς της είναι που δεν ξέρει πώς να απαλύνει!

Συμφωνώ απόλυτα!Δεν ξέρω αλλά η Αγγέλα με εκνευρίζει ώρες ώρες.Ο τόνος της είναι συχνά επικριτικός και αυτό δεν ταιριάζει σε μια μάνα που ο άντρας της ήθελε λεφτά για να δώσει το νεφρό του στο παιδί τους.Επίσης συμφωνώ ότι η Μαρίλια πέρασε πολλά όταν αποκαλύφθηκε ότι άλλους νόμιζε για γονείς και άλλοι ήταν αλλά μεγάλωσε φυσιολογικά,με αγάπη και ισορροπία.Στην ηλικία της η Εύα ήταν μάνα και από τότε οι ευτυχισμένες στιγμές της είναι απλά διαλείμματα,θα μπορούσε να δείχνει περισσότερη κατανόηση και να μην αρχίζει κάθε συζήτηση με τη φράση''Τι θα πει η Μαρίλια όταν το μάθει,πόσο θα ταραχτεί η Μαρίλια όταν το μάθει''κλπ...

KatsaroYpotheto έγραψε:

Δικηγορικό γραφείο
Το κλου της σκηνής. Η φάτσα της απόλυτα ερωτευμένης γυναίκας όταν συνηδειτοποιεί ότι θα απελευθερωθεί ο σύντροφός της!

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 496Mel

Ουπς συγνώμη για αυτή δεν έχει σημασία η απελευθέρωση αλλα ότι θα την κάνει άλλη Fskl

Πόσο κατίνα παίζει να είναι? Πόσο???

Φώναξε και τη μαμά της να την κράξει που δεν την βοήθησαν να βρει κι εκείνη στοιχεία. Κλασσικά δεν φταίει η Μελίτα αλλά οι κακοί γονείς της! xoxo

Όλο της το θέμα είναι εκείνη και εκείνη και εκείνη! Πόσο μικρόψυχη και εγωίστρια είναι??? Ο άνθρωπός σου αποφυλακίζεται μαντάμ και εσύ του φουντουκιού σου το χαβά! Fskl

Θέλει τρελές σφαλιάρες η κοπέλα όχι αστεία!!!

Και ακόμα περισσότερες η Αμαλία βέβαια!!!

Το καλύτερο το είπε ο Ρούσσος! Να πληρώσει για να έχει η Μελίτα guest συμμετοχή στην αποφυλάκιση! lmao ΘΕΟΣ!!

lmao lmao : respect : !Και να πεις ότι είχε σχεδιάσει τη μεγάλη απόδραση και της τη χάλασαν!Εδώ τόσες μέρες δεν έχει ενδιαφερθεί να δει το φάκελο της δικογραφίας,να προσφερθεί να βοηθήσει στην υπόθεση βρε αδερφέ!Κλάψα-σπίτι-γονείς-βρίσιμο-φυλακή-κλάψα-γραφείο-σπίτι είναι το κορίτσι.Αλλά τι λέω κι εγώ αυτά τα έχουν αναλάβει οι δικηγόροι αυτή που κολλάει?Τι?Το γραφείο όπου πηγαίνει για συνεδρίες είναι δικηγορικό?Γι'αυτό εκείνη η κοκκινομάλλα ψυχολόγος δεν είναι πάντα διαθέσιμη?
Και στο κάτω κάτω γιατί να βγει από τη φυλακή?Ας το δούμε πιο ανοιχτά το θέμα,εκεί τουλάχιστον ξέρει πού είναι!
Κατρανίδης : respect : !Ρούσσο άμοιρε πάνε να σε τρελάνουν!Παρεμπιπτόντως μου έχει λείψει ο Κατρανίδης!Οι μόνες σκηνές του είναι στα πλαίσια της κλάψας!

Α πα πα τι ήταν να το δω τέτοια ώρα το επεισόδιο και αγριεύτηκα με τον Ντον Κορλεόνε που απειλούσε τη Νταιζάρα?
Δεν ξέρω αν γίνομαι υπερβολική αλλά μετά από όσα έμαθε η παρέα και γνωρίζοντας αν δεν κάνω λάθος ότι ο Μπέλλος ήταν πίσω από την επίθεση στο γυμναστήριο ο Λουκάς(Ποιος?Ο Λουκας!)πηγαίνει στο Μπέλλο και του αφήνει μήνυμα για τη συμβία ότι ''όλα θα γίνουν με τους όρους της?''.Δεν μπορούσε να σκεφτεί ότι ίσως έχει κάποια ανάμειξη και το καταλάβει?Τι να πω,ή εγώ δεν προσέχω τι βλέπω ή ο Μπέλλος εκπέμπει μαγνητικά πεδία που απενεργοποιούν κι άλλους εγκεφάλους σε ακτίνα χιλιομέτρου...

Πολύ καλό για αυξημένη δόση παρέας Palamakia,Γιαννακόπουλο στην κωμωδία των παρεξηγήσεων και φυσικά ΛΟΓΩ ΞΥΛΑ!Η γυναίκα ΠΑΙΖΕΙ,όχι αστεία!
Και επαναλαμβάνω:έναν ενδυματολόγο στη Νταίζη και έναν κομμωτή στον Λουκάκο! pleeease
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 6:35 am

Τέλειο από μένα!

Γέλασα πολύ με Νικόλα. Τρομερος ο Γιαννακοπουλος!

Ξυλά-Γεωργόνη δίνουν ρέστα μαζί, αλλά είπαμε οι σεναριογράφοι έχουν αλλεργία στο ταλέντο κ οι σκηνές είναι με το σταγονόμετρο.

Εύα-Αγγέλα: Καταπληκτική η Ξυλά! Θα συμφωνήσω με Τζίνα, η Εύα το σωστό το ξέρει άλλα ήθελε να ακούσει.

Μυστική συμφωνία Λουκά-Λευτέρη. Άντε να δούμε. Πολύ φοβάμαι ότι θα είναι μάπα το καρπούζι κ θα τραβάω τς κοτσίδες μου.

Παίζει να είναι η πρώτη φορά που με νευρίασε η Εριέττα. Δεν έδωσε αυτή την εντολή , αλλά τα διαμαντάκια τα θέλει.

Γιατί καλέ ο μπαμπάς κ η μαμά δεν έδωσαν λεφτά- ξέρετε από τα βρώμικα- στο μαλλιαρό κουτάβι; Τι θα κάνει τώρα αυτή που έμεινε στην απέξω; Μα κανείς να μη καταλαβαίνει το πόνο της;Πόσο θα την χτυπάει η μοίρα αυτή την κοπέλα; xoxo Αίσχος! Απαράδεκτο! Μη στενοχωριέσαι Μελιτούλα θα σου πάρω σοκολάτα.

Το πρόβλημα είναι ότι οι σεναριογράφοι το παρουσιάζουν λογική αντίδραση ερωτευμένης γυναίκας που στο τέλος θα δικαιωθεί. Είπαμε αδυναμίες.
Εδώ έβαλαν την Δάφνη να έχει γκόμενο για να σώσει το γάμο της. τη συμπεριφορά της Μελίτας δεν θα δικαιολογήσουν;

Εύα-Λευτέρης: Δεν υπάρχουν λόγια! Θ Ε Α! Καταπληκτική!Ταλεντάρα η γυναίκα. : respect : Περίμενα κάτι παραπάνω από Μπισμπίκη, αλλά δεν πειράζει. Δένουν καλά μαζί κ η σκηνή εξαιρετική. Η Εύα κ πάλι στα χαμένα.

Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 10:02 am

Παιδιά συγγνώμη, αλλά με κάποιους από εσάς θα διαφωνήσω στο θέμα των διαμαντιών. Δεν λέω βέβαια ο Λευτέρης να αρχίσει να μοιράζει διαμάντια στους εμπλεκόμενους στην ιστορία. Ας τα κρατήσει μέχρι να μάθει την αλήθεια, αν πιστεύει ότι με αυτόν τον τρόπο θα το πετύχει αυτό. Αλλά τα διαμάντια αυτά προέρχονται από μια συναλλαγή. Όχι απόλυτα νόμιμη μεν, αλλά όλοι ξέρουμε πώς γίνονται αυτές οι δουλειές και τα έχουμε πει πάρα πολλές φορές. Μπορεί τα διαμάντια να είναι «ματωμένα», όπως έχει ειπωθεί κατά καιρούς, αλλά όσοι δεν ευθύνονται για αυτό δεν καταλαβαίνω γιατί να μην θέλουν να πάρουν το μερίδιό τους. Επειδή κάποιος που δεν τον γνωρίζουν έβαλε να σκοτώσουν κάποιους άλλους χωρίς να το γνωρίζουν, δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει οι ίδιοι να χαρίσουν ένα σημαντικό κομμάτι της περιουσίας τους.

Καλώς ή κακώς τα διαμάντια δεν ανήκουν στον Λευτέρη και δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να «τιμωρήσει» ανθρώπους που δεν ευθύνονται για το θάνατο της Βέρας και του Αποστόλη με το να μην τους δώσει ό,τι τους ανήκει. Άλλωστε και ο ίδιος είπε ότι θέλει να τιμωρηθεί μόνο αυτός που έδωσε την εντολή. Επίσης, δεν ξεχνάω ότι στο πρώτο επεισόδιο της σεζόν, ο Λευτέρης δεν έδειχνε καμμια διάθεση να επιστρέψει τα διαμάντια, να τα κρατήσει ήθελε. Δεν ξέρω αν υπήρχε τρόπος να τα είχε επιστρέψει, αλλά σίγουρα κάποιον τρόπο θα έβρισκε, όπως βρήκε και για να στέλνει διαμάντια στους εμπλεκόμενους για να τους τρομοκρατήσει... Κι έτσι θα είχε γλιτώσει τουλάχιστον τη ζωή της Βέρας. Άρα δεν είναι μόνο οι άλλοι υπεύθυνοι, έχει κι εκείνος τις δικές του ευθύνες...

Εγώ πάντως έχω την εντύπωση ότι όλη αυτή η ιστορία με τα διαμάντια είναι μια αφορμή. Δηλαδή το θέμα δεν είναι το αν και πόσο πολύ οι άμεσα ενδιαφερόμενοι θέλουν τα διαμάντια, αλλά νομίζω ότι οι σεναριογράφοι χρησιμοποιούν τα διαμάντια ως καταλύτη για να προχωρήσει η ιστορία. Βάζοντας του ήρωες να τα ψάχνουν (γιατί αν δεν τα ήθελαν δεν θα καθόταν κανείς να ασχοληθεί) νομίζω ότι θα προκύψουν πολλές αποκαλύψεις και θα προχωρήσει η ιστορία σε πολλά επίπεδα...

Ξέρω ότι οι περισσότεροι θα διαφωνήσετε, αλλά ήθελα να γραφτεί και μια διαφορετική άποψη.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 10:18 am

Κατα τη δική μου γνώμη ο Λευτέρης πρέπει να κρατήσει τα διαμάντια μέχρι να καταφέρει να βρει ποιός ήταν υπεύθυνος για το θάνατο της Βέρας και στη συνέχεια να πάει με τις πληροφορίες του και το διαμαντικό στην αστυνομία.
Μπορεί ο φόνος να είναι περισσότερο κολάσιμος σαν πράξη αλλα ας μην ξεχνιόμαστε οτι αυτά τα χρήματα είναι προιόν εγκλήματος
Προέρχονται απο διακίνηση πλαστών και κλεμένων έργων τέχνης και πιστέψτε με αυτού του είδους το εμπόριο δεν αρέσει και πολύ στην αστυνομία
Καλά θα κάνουν λοιπόν οι εμπλεκόμενοι να είναι περισσότερο διαλακτικοιί γιατί εδώ βρέθηκαν να του ζητάνε και τα ρέστα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από stefistaroy Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 10:20 am

ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΡΙΖΙΚΑ
Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ
ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΓΚΕΛΟ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ Η ΕΡΗ Η ΞΥΝΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΘΕΝΤΙΑ Ε ΟΧΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!
Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ, ΚΛΕΜΜΕΝΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ, ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΥΣ, ΦΟΝΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ
ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ?
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΟΝΟ Η ΕΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ

stefistaroy

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 10:34 am

Clarabelle έγραψε:
Κατα τη δική μου γνώμη ο Λευτέρης πρέπει να κρατήσει τα διαμάντια μέχρι να καταφέρει να βρει ποιός ήταν υπεύθυνος για το θάνατο της Βέρας και στη συνέχεια να πάει με τις πληροφορίες του και το διαμαντικό στην αστυνομία.
Μπορεί ο φόνος να είναι περισσότερο κολάσιμος σαν πράξη αλλα ας μην ξεχνιόμαστε οτι αυτά τα χρήματα είναι προιόν εγκλήματος
Προέρχονται απο διακίνηση πλαστών και κλεμένων έργων τέχνης και πιστέψτε με αυτού του είδους το εμπόριο δεν αρέσει και πολύ στην αστυνομία
Καλά θα κάνουν λοιπόν οι εμπλεκόμενοι να είναι περισσότερο διαλακτικοιί γιατί εδώ βρέθηκαν να του ζητάνε και τα ρέστα.
Clarabelle, συμφωνώ μαζί σου να κρατήσει τα διαμάντια μέχρι να βρει τον υπεύθυνο. Και μετά ας τα πάει και στην αστυνομία. Για να το κάνει όμως αυτό, εκτός από τον υπεύθυνο θα πρέπει να έχει βρει και αποδείξεις, γιατί αλλιώς δεν θα τον πιστέψει κανείς.

Όσο για το εμπόριο πλαστών και κλεμμένων έργων τέχνης, μπορεί να είναι παράνομο, αλλά ο Λευτέρης λέει συνεχώς ότι το μόνο που θέλει είναι να τιμωρηθεί αυτός που έδωσε την εντολή. Οπότε γιατί να κάνει κάτι τέτοιο; Βέβαια, αν έχει αποδείξεις και προσπαθήσει να τον τιμωρήσει μέσω της νόμιμης οδού, μοιραία θα χρειαστεί να αποκαλύψει και το θέμα των πινάκων. Αλλά σε καμμια περίπτωση δεν θεωρώ σωστό να κρατήσει ο Λευτέρης τα διαμάντια και δεν νομίζω ότι αυτό θέλει τελικά.

Όσο για το ότι του ζητάνε τα ρέστα, το ότι τόσο καιρό τους έστελνε διαμάντια και απειλητικά σημειώματα (η Άννα το έκανε αυτό) για να τους τρομοκρατήσει, δεν το θεωρώ και λίγο. Ας μην ξεχνάμε ότι ο Λευτέρης είχε ένα πλεονέκτημα, ήξερε ποιοι ήταν ενώ εκείνοι όχι. Είχε πληροφορίες γι΄αυτούς και θα μπορούσε ίσως να είχε χειριστεί το θέμα διαφορετικά για να μάθει αυτό που ήθελε, χωρίς να απειλεί ακόμα και ανθρώπους που ο ίδιος έχει παραδεχτεί ότι ξέρει ότι δεν έχουν καμμια σχέση με την εντολή.

Υ.Γ. Συγγνώμη που θα το ξαναπώ, αλλά εγώ για το θάνατο της Βέρας θεωρώ περισσότερο υπεύθυνο τον Λευτέρη, έστω και παρά τη θέλησή του, παρά αυτόν που έδωσε την εντολή και φυσικά αυτούς που δεν έδωσαν καμμια εντολή.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Φεβ 03, 2011 10:43 am

Cancoon έγραψε:Η Μελίτα στεναχωρήθηκε που δεν μπόρεσε να προσφέρει στον Στέφανο όλη την βοήθεια του κόσμου. Παρόλαυτά δεν θα έπρεπε να το βλέπει έτσι. Προσέφερε στον Στέφανο όλη την βοήθεια που μπορούσε να του προσφέρει αυτή καθεαυτή.

Το θέμα λοιπόν δεν είναι αυτό. Το θέμα είναι ότι η Εριέττα συμπεριφέρεται κατά πολύ προβληματικό, εμμονικό τρόπο.

Συμφωνώ ότι η Μελίτα λόγω της τρέχουσας οικονομικής κατάστασής της δεν μπορούσε να προσφέρει περισσότερα. Σε αντίθεση με την ίδια τη Μελίτα άλλωστε θεωρώ την ψυχολογική υποστήριξη εξίσου πολύτιμη απλώς όπως ξαναείπα η Μελίτα μετρά τα συναισθήματα σε κρεβάτια και ευρώ και τίποτε άλλο!

Το θέμα ΔΕΝ είναι η Εριέττα. Η Εριέττα κάνει ότι μπορεί για τον Στέφανο όπως όλοι τους. Απλώς τυγχάνει να έχει περισσότερο χρήμα από τους υπόλοιπους. Το θέμα είναι ο κομπλεξισμός της Μελίτας και ο εγωκεντρισμός της. Προτιμά δηλαδή να μην βγει ο Στέφανος παρά να τον βγάλει η Εριέττα? Μόνο αυτό δεν την ακούσαμε να λέει!

Αντί να είναι όλη της η έννοια να βγει ο Στέφανος, όλη της η έννοια είναι να βγει ο Στέφανος και να το χρωστάει σε εκείνη και όχι σε άλλη! Αυτό μόνο αγάπη δεν είναι! Ή μάλλον αγάπη είναι αλλα όχι για το Στέφανο, για τον εαυτούλι της και μόνο!!! Wink

Επεισόδιο 496 - Ημερομηνία 02-02-2011 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης