Στέλλα Φωκά

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 3 Empty Απ: Στέλλα Φωκά

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 18, 2011 2:27 pm

JESSIE έγραψε:
Συμφωνώ, Μαρία, υπάρχουν πολλά κενά για πολλούς, και προσθέτουμε νέες ιστορίες, αντι να καταλήξουμε σε κάτι συγκεκριμένο με τις παλιές.... Για μένα κυρίως το σπαστικό αυτό αλισβερίσι μεταξύ Στέφανου, Μελίτας και Εριέττας πρέπει να λυθει άμεσα, γιατί όσο καλοπροαίρετη κι αν είμαι, αγανακτώ....

Η προσπάθειά μου να "υιοθετήσω" τη σειρά, Fantina, ψάχνοντας να βρώ τα καλά της στοιχεία, οφείλεται πρώτ'απ'όλα στο οτι δεν θέλω να χαρακτηρίσω τον εαυτό μου χαζό που κάθεται και τη βλέπει, ενω δεν αξίζει. Αλλωστε πραγματικά νομίζω οτι αξίζει, παρά τα κάποια αδύνατα σημεία της, την έχω συνηθίσει και last, but not least, δεν υπάρχει άλλη σειρά που να εμφανίζεται ο Σταύρου. Λίγο τό'χεις αυτό????

χαζες δεν ειμαστε...
και μονο οτι ειναι μια καθαρα ελληνικη προσπαθεια σε καιρους οικονομικα δυσκολους και που ολοι ψαχνουν να βρουν τις ευκολες ξενοφερτες λυσεις ,σημαινει παρα πολλα και χρειαζεται στηριξη
(η κριτικη ,κριτικη ομως ...δεν θα μου χαλασουν εμενα το σπορ )
απο την αλλη,αδυναμιες ειναι αυτες και τι να κανουμε ...

τελειως οφ τοπικ ,συγνωμη !!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Μαρ 18, 2011 3:14 pm

Θα μου επιτρέψετε να μπώ και εγώ στην ενδιαφέρουσα κουβέντα σας....!!!!

Η Στέλλα αν ενθυμούμαι (αλά Κατακουζίνα) καλά ήρθε στην σειρά για να ενσαρκώσει τον ρόλο της ΜΑΝΑΣ της Νόρας....!!!!
Εγώ γιατί μόνο σαν ΜΑΝΑ δεν μπορώ να την δώ????

Μια μάνα-->
1)Τρέχει κοντά στο παιδί της ΌΤΑΝ το σπλάχνο της, μετά απο δυσκολίες που έχει ζήσει, χρειάζεται την αγάπη, την στοργή και την φροντίδα της....

Η Στέλλα τι έκανε???-->
1)Έτρεξε κοντά στο παιδί της ΟΤΑΝ αποφάσισε να χωρίσει απο τον άντρα της... για να ενδοσκοπηστεί και να επαναπροσδιοριστεί....

Μια μάνα-->
2)Δείχνει ωριμότητα και φροντίζει πάντα την έγκυο κόρη της με τον καλύτερο τρόπο βάζοντας στην άκρη της ανάγκες της ίδιας....

Η Στέλλα τι έκανε???-->
2)Έδειξε ανωριμότητα και έχει φτάσει στο σημείο να πρέπει να την φροντίζει η κόρη της αδιαφορώντας για τις αυξημένες ανάγκες του παιδιού της λόγω εγκυμοσύνης....

Μια μάνα-->
3)Ακόμα και αν η έγκυος κόρη της περνάει δύσκολα, φροντίζει να την καθησυχάσει και να την ηρεμεί με την στοργηκότητα της....

Η Στέλλα τι έκανε???-->
3)Ενώ η έκγυος κόρη της είδη έχει αρκετά προβλήματα, εκείνη φροντίζει να της τα πολλαπλασιάζει προκαλώντας της έτσι σύγχυση και πολλά νεύρα κάτι που πρέπει να αποφεύγει σε περίοδο εγκυμοσύνης....

Μια μάνα-->
4)Πρώτα ακούει την εκδοχή και την γνώμη του παιδιού της για κάποιο συγκεκριμένο θέμα, και έπειτα τους υπόλοιπους....!!!

Η Στέλλα τι έκανε???-->
4)Πρώτα ακούει την εκδοχή και την γνώμη των άλλων παρείσακτων, και ύστερα την εκδοχή και την γνώμη του ίδιου της του παιδιού....

Μια μάνα-->
5)Όταν μαθαίνει οτι κάποιος τελείως άγνωστος σε αυτήν έχει στεναχωρέσει ή έχει πληγώσει το παιδί της, τον βάζει στην θέση του προστατεύοντας το παιδί της απο αυτόν....

Η Στέλλα τι έκανε???-->
5)Όταν έμαθε οτι κάποια άγνωστη (στην προκειμένη περίπτωση) πλήγωσε και στεναχώρησε το παιδί της, εκείνη πήγε και έγινε φιλενάδα μαζί της χωρίς κανέναν δισταγμό σύν το οτι ακούει την Νταίζη να προσβάλλει συνεχώς την Νόρα και η κυρά Στέλλα δείχνει να το απολαμβάνει κιόλας....

Μια μάνα-->
6)Όταν μαθαίνει οτι το παιδί της έχει υποστεί βιασμό και ψυχολογική βία, συμπαραστέκεται πρώτα στο παιδί της, μιλάει μαζί του για όλα αυτά που πέρασε και έπειτα ασχολείται με τα προβλήματα των "άγνωστων" πονεμένων ανθρώπων....!!!

Η Στέλλα τι έκανε???-->
6)Όταν έμαθε (που σίγουρα θα έμαθε) οτι το παιδί της υπέστει βιασμό και ψυχολογική βία, δεν μπήκε κάν στην διαδικασία να το συζητήσει μαζί της.... αυτό που έκανε τώρα ασχολίαστο... πήγε να συμπαρασταθεί σε κάποια άγνωστη για τον ίδιο ακριβώς λόγο και μάλιστα με στοργικότητα και πολλά "χάδια"....

Το πρόβλημα δεν είναι οτι εγώ προσωπικά δεν αντέχω να βλέπω την Στέλλα (άλλωστε έχω τηλεκοντρόλ με επιλογές "Mute" και "Off", τα πατάω και τελειώνει εκεί η υπόθεση), το πρόβλημα είναι οτι η Στέλλα δεν κάνει για μάνα (συγγνώμη αν γίνομαι σκληρή αλλά μιλάω έτσι επειδή έχει να κάνει με ρόλο κυρίως).... κάνει περισσότερο για "ανακατώστρα" θα έλεγα...
Επίσης αν ήθελαν να την δούμε κωμικά, θα μπορούσαν να την φέρουν με την αφορμή της αντιζήλου της Αμαλίας και όχι με την αφορμή της μάνας της Νόρας....

Αυτά που κάνει τώρα η Στέλλα, υποβιβάζουν τα θετικά στοιχεία που θα μπορούσε να έχει ο συγκεκριμένος ρόλος....

Αυτή είναι η δική μου η γνώμη... το ξεκαθαρίζω....!!! είναι μια τελείως υποκειμενική διατύπωση...!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μαρ 18, 2011 4:07 pm

Fantina, το χαζός πήγαινε μόνο σε μένα, δεν γενικεύω, γιατί ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους για να βλέπει τη σειρά.... Και τα λές πολύ ωραία, η κριτική είναι κριτική, αλλά επειδή τυχαίνει να μην χωνεύω τους κριτικούς, σαν συνομοταξία, σαν επάγγελμα εννοώ , εγώ την αποφεύγω...

Εzantakou, πολύ καλή ανάλυση, φαντάζομαι όμως οτι δεν είναι όλες οι μάνες τέλειες, και ότι κι αν ήταν τέτοια μάνα η Στέλλα, θα την αγαπούσαμε μεν, αλλά δεν θα της δίναμε και πολύ σημασία , όπως κάποιες φορές κάνουμε και με τις δικές μας -καλές- μανάδες, δυστυχώς.... Κι αν κάνουμε και μιά σύγκριση, τι να πείς για την Αντιγόνη σαν μάνα, ή για τον Κυριάκο σαν πατέρα, και οι δύο δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Δεν ψάχνω δικαιολογίες για τη Στέλλα, φυσικά, απλά καταλαβαίνω οτι σκοπός του σεναρίου δεν είναι να έχουμε την τέλεια μάνα σε κάθε περίπτωση, αλλά κάτι διαφορετικό, που θα προκαλέσει ή θα εκπλήξει, είτε δυσάρεστα, είτε ευχάριστα.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Μαρ 18, 2011 4:45 pm

JESSIE έγραψε:Εzantakou, πολύ καλή ανάλυση, φαντάζομαι όμως οτι δεν είναι όλες οι μάνες τέλειες, και ότι κι αν ήταν τέτοια μάνα η Στέλλα, θα την αγαπούσαμε μεν, αλλά δεν θα της δίναμε και πολύ σημασία , όπως κάποιες φορές κάνουμε και με τις δικές μας -καλές- μανάδες, δυστυχώς....
Ναι σίγουρα.... είμαι άλλωστε της άποψης οτι "το αίμα νερό δε γίνεται" και θα το ξαναπώ, μιλάω εκ του ασφαλούς μιας και αναφέρομαι σε ρόλο και όχι σε πραγματικό πρόσωπο...!!!
Έχω γνωρίσει και εγώ αντίστοιχες -καλές- μανάδες απλά έτσι ήταν ανέκαθεν και άλλωστε είναι μητέρες και αξίζουν (οι περισσότερες ελπίζω) τον σεβασμό.... Και για την Στέλλα δεν είπα οτι δεν θέλω η Νόρα να την αισθάνεται μάνα της (πρός θεού), ούτε να την διαγράψει είπα... απλά δεν μου αρέσει η συμπεριφορά της απέναντι στην κόρη της... θα ήθελα προσωπικά σαν τηλεθεάτρια να βλέπω την Στέλλα να φροντίζει την Νόρα και όχι η Νόρα την Στέλλα.... θα μου φαινόταν πιο λογικό και πιο πρέπον...!!!

Κι αν κάνουμε και μιά σύγκριση, τι να πείς για την Αντιγόνη σαν μάνα, ή για τον Κυριάκο σαν πατέρα, και οι δύο δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Δεν ψάχνω δικαιολογίες για τη Στέλλα, φυσικά, απλά καταλαβαίνω οτι σκοπός του σεναρίου δεν είναι να έχουμε την τέλεια μάνα σε κάθε περίπτωση, αλλά κάτι διαφορετικό, που θα προκαλέσει ή θα εκπλήξει, είτε δυσάρεστα, είτε ευχάριστα.
Νομίζω είναι ατυχής η σύγκριση με τους δύο αυτούς γονείς τόσο αν την έκανα εγώ, όσο και αν την έκανε ο οποιοσδήποτε....!!! Και αυτό γιατί το λέω??? Γιατί η Αντιγόνη και ο Κυριάκος απο την αρχή είχαν αυτόν τον ρόλο, απο την αρχή μας τους παρουσίασαν έτσι ώστε να το πάρουμε απόφαση οτι βάζουν σε πρώτο πλάνο την ανάγκη τους για συμφέρον και σε δεύτερο (μη σου πώ και τρίτο) πλάνο την αγάπη τους για τα παιδιά τους....!!!!

Η Στέλλα όμως είχε όλες τις προδιαγραφές να γίνει μια καθημερινή απλή και καλή (όπως το ορίζει ο καθένας) μάνα.... αντ'αυτού έγινε μια αντιπαθητική ανδροχωρίστρα που δίνει μητρική αγάπη και στοργή στην Νταίζη και προσφέρει απλόχερα σύγχυση και νευράκια στην ίδια της την κόρη....!!! Αυτό είναι που με εξοργίζει....

Δεν με νοιάζει να δώ την ΤΕΛΕΙΑ μάνα, με νοιάζει να δώ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΝ ΝΟΡΑΣ με τα λάθη της μέν αλλά δίπλα στην κόρη της...!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 18, 2011 6:27 pm

[code][quote]Fantina, το χαζός πήγαινε μόνο σε μένα, δεν γενικεύω, γιατί ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους για να βλέπει τη σειρά.... Και τα λές πολύ ωραία, η κριτική είναι κριτική, αλλά επειδή τυχαίνει να μην χωνεύω τους κριτικούς, σαν συνομοταξία, σαν επάγγελμα εννοώ , εγώ την αποφεύγω...[guote]

επειδη και εγω πολλες φορες αναρωτιεμαι γιατι βλεπω την σειρα ....
για αυτο το λογο και μονο εβαλα και τον εαυτο μου μεσα .
οσο για τους κριτικους ,το να κρινεις ακολουθουντας τους νομους της ευπρεπειας αυτο που βλεπεις ,δεν θεωρω οτι ειναι κακο .....
απο την στιγμη που εκτειθεται κατι στο κοινο (σεναριο ,σειρα ,ηθοποιος ,τραγουδιστης ,πολιτικος )ειναι λογικο να υπαρχει και η οποιαδηποτε κριτικη ,καλη ή κακη .

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Τετ Μαρ 23, 2011 9:31 pm

τι λετε να γινει με την απαγωγη;;;;;;;
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : στην εδεμ μαζι με τη δαφουλα μου
Ασχολίες : υπολογιστης εδεμ εδεμ εδεμ και εδεμ

Δημοσίευση από sofia Την / Το Τετ Μαρ 23, 2011 11:18 pm

Εγω απορω εμας μας εχει τρελλανει η Στελλα το Μπελλο δε μπορει να τον τρελλανει

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Μαρ 23, 2011 11:21 pm

sofia έγραψε:Εγω απορω εμας μας εχει τρελλανει η Στελλα το Μπελλο δε μπορει να τον τρελλανει
΄

Χαλαρά.. Θα πει και σε αυτόν ότι είναι παρεξηγημένο παιδί και καταλαβαίνει γιατί την απήγαγε... Το βλέπω εγώ στον ώμο της θα κλαίει ο Μπέλλος!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από sofia Την / Το Τετ Μαρ 23, 2011 11:32 pm

FieryRed έγραψε:
sofia έγραψε:Εγω απορω εμας μας εχει τρελλανει η Στελλα το Μπελλο δε μπορει να τον τρελλανει
΄

Χαλαρά.. Θα πει και σε αυτόν ότι είναι παρεξηγημένο παιδί και καταλαβαίνει γιατί την απήγαγε... Το βλέπω εγώ στον ώμο της θα κλαίει ο Μπέλλος!

Τωρα που το λες μη σου πω οτι το κανω και εικονα

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 3:06 pm

απαγωγή της εγκυμονούσας Νόρας θα δώσει άλλη τροπή στις περιπέτειες και τις αναζητήσεις μιας παρέας που μήνες τώρα έχει ξεχάσει τη λέξη «ηρεμία»...
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από sofia Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 4:05 pm

Μάνος Λύτρας έγραψε:απαγωγή της εγκυμονούσας Νόρας θα δώσει άλλη τροπή στις περιπέτειες και τις αναζητήσεις μιας παρέας που μήνες τώρα έχει ξεχάσει τη λέξη «ηρεμία»...

Τι σημαινει αυτο ακριβως που λες?

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 4:10 pm

ο μπελος απαγαγη και την νορα
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από koalaki Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:20 pm

[/quote] τα λές πολύ ωραία, η κριτική είναι κριτική, αλλά επειδή τυχαίνει να μην χωνεύω τους κριτικούς, σαν συνομοταξία, σαν επάγγελμα εννοώ , εγώ την αποφεύγω...

Εzantakou, πολύ καλή ανάλυση, φαντάζομαι όμως οτι δεν είναι όλες οι μάνες τέλειες, και ότι κι αν ήταν τέτοια μάνα η Στέλλα, θα την αγαπούσαμε μεν, αλλά δεν θα της δίναμε και πολύ σημασία , όπως κάποιες φορές κάνουμε και με τις δικές μας -καλές- μανάδες, δυστυχώς.... Κι αν κάνουμε και μιά σύγκριση, τι να πείς για την Αντιγόνη σαν μάνα, ή για τον Κυριάκο σαν πατέρα, και οι δύο δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Δεν ψάχνω δικαιολογίες για τη Στέλλα, φυσικά, απλά καταλαβαίνω οτι σκοπός του σεναρίου δεν είναι να έχουμε την τέλεια μάνα σε κάθε περίπτωση, αλλά κάτι διαφορετικό, που θα προκαλέσει ή θα εκπλήξει, είτε δυσάρεστα, είτε ευχάριστα. [/quote]
Ειλικρινα τα λες ολα τοσο ωραια..Ουτε εμενα μου αρεσει να κριτικαρω τις πραξεις των αλλων λες και ειμαι τελεια!
Η Στελλα ειναι ενας καλος ανθρωπος εχει μεγαλωσει καλα το παιδι της αλλα αυτο που δε μου αρεσε ειναι που παρατησε τον ανδρα της και δε μου αρεσε γιατι απλα δε καταλαβαινω πως παραταει καποιον αφου τον αγαπαει πολυ!!οκ ηξερε υποθετω πως ο ερωτας δε κραταει παντα ΑΛΛΑ η αγαπη μενει παντα και αυτο ισχυει παντα στο γαμο!εκτος απο καποιες περιπτωσεις!!!αυτο που εκανε το βρηκα λιγο εγωιστικο!αλλα αυτο που λενε πως ηρθε τωρα που θελει να ξανακανει τη ζωη της δεν ισχυει γιατι πολυ απλα η ιδια δεν ηξερε πως το παιδι της περιμενε δικο του παιδι!
Η κυρια Στελλα φαινεται ενας πολυ γλυκος και τρυφερος ανθρωπος με απεραντη καλοσυνη προς το παιδι της!!!
λιγο εκει που δε μου αρεσει παλι ηταν που ρωτησε την Αμαλια για το αν θελει να χωρισει με το Ρουσσο αλλιως να ειναι μαζι του!εγω 8α της απαντουσα στη 8εση της Αμαλιας << εγω χωριζω γιατι υποφερω μαζι του αυτο δε σημαινει πως δε θα πονεσω αν το δω με αλλη >>
αυτο για εμενα 8α επρεπε να το σκεφτει η κυρια Στελλα!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από koalaki Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:22 pm

να ρωτησω κατι αφου ο Μπελλος 8α πεθανει πως θα απαγαγει και τη Νορα?
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:25 pm

Εμένα δεν με πειράζει που χωρίζει τον Ευκλείδη. Με πειράζει που στις δυσκολότερες στιγμές της κόρης της (βιασμός, απαγωγή) δεν ήταν έκει. Ήρθε κοντά της μόνο και μόνο επειδή χώριζε. Όχι γιατί ξαφνικά την ένοιξε.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από koalaki Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:29 pm

μπορει να μη της το ειχανε πει για να μη την στενοχωρησουν!!δε 8υμαμαι καμια τετοια σκηνη να μιλανε και να το ξερει η κυρια Στελλα αν κανω λαθος παρακαλω διορθωσε με !
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:32 pm

Όχι αλλά δεν πιστεύω να μην το ξέρει. Η κόρη της πληγώθηκε.
Τώρα μπορεί να μην είναι ετσί αλλά δεν μου αρέσει μια μάνα να αφήνει μια τρίτη, που έχει κάνει κακό στο παιδί της, να προσβάλει την κόρη της και να μην λεει τίποτα.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:41 pm

και γω απλα το διαβασα και το εκανα επικολιση εδω η φωτο που εχεις μανο ευα η πρωτη φωο επο ποιο επ ειναι;;;;
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από koalaki Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:44 pm

Ειναι καλος ανθρωπος και εχει κατανοηση γι'αυτο!Ολες οι μαναδες ειναι επικριτικες στο παιδι τους και ακομα και οταν μεγαλωνει προσπαθουν να το συμβουλευουν και να το κανουν καλυτερο..με το να προσπαθουν να το γεμισουν κατανοηση ισως γι'αυτο..
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από koalaki Την / Το Σαβ Μαρ 26, 2011 7:46 pm

η πρωτη φωτο νομιζω ειναι απο το ξενοδοχειο τοτε που θα παντρευοντουσαν?η απο τοτε που εμεναν μαζι στο σπιτι που μενει τωρα η Μελιτα?δε 8υμαμαι για να ειμαι ειλικρινης Στέλλα Φωκά - Σελίδα 3 220721
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Σαβ Απρ 02, 2011 1:54 pm

η στελλα ειναι μια φισιολογικη μανα για την εποχη της οταν ειδα την στελλα ετσι [img][/img] σπαραξε η καρδια μου
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Απρ 04, 2011 11:21 am

Η Στελλίτσα εχει μπει για μενα στο πανθεον των οτι να ναι ρόλων!
Ασάφεια, ανολοκληρωτος χαρακτηρας και "γεροντομπεμπέκα"
και φυσικα ανευθυνη!
Ας ελανε την επανασταση της νωριτερα!
Απερισκεπτη διχως στάλα κατανόηση στην κατασταση και εγκυμοσυνη Της Νόρας, δημιουργεί μονιμως μπελάδες και ερχεται να επισφραγίσει
την αγιοποιηση της Οχιάς-Νταίζης!
Ελπίζω να μας αφησει ησυχους γρηγορα

Στέλλα Φωκά - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από zouz0unii Την / Το Δευ Απρ 04, 2011 8:57 pm

loukitsa έγραψε:Η Στελλίτσα εχει μπει για μενα στο πανθεον των οτι να ναι ρόλων!
Ασάφεια, ανολοκληρωτος χαρακτηρας και "γεροντομπεμπέκα"
και φυσικα ανευθυνη!
Ας ελανε την επανασταση της νωριτερα!
Απερισκεπτη διχως στάλα κατανόηση στην κατασταση και εγκυμοσυνη Της Νόρας, δημιουργεί μονιμως μπελάδες και ερχεται να επισφραγίσει
την αγιοποιηση της Οχιάς-Νταίζης!
Ελπίζω να μας αφησει ησυχους γρηγορα
Αρια συμφωνω απολυτως μαζι σου...!
Η Στελλιτσα Η Αστερω η οπως αλλιως θελετε....Για εμενα Πεφταστερι Σουλτουκο πρεπει να φυγει απο
την σειρα...! Μας Εχει κανει τα νευρα Κροσια...! Ανακατευεται παντου!!!
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Δημοσίευση από marakii Την / Το Δευ Απρ 04, 2011 9:47 pm

Δεν ήξερα που να το ποστάρω το συγκεκριμένο....μπορεί να σπάει νεύρα αλλά σήμερα που είχε αγκαλιά τη Νόρα γιανα την ηρεμήσει και της τραγουδούσε και η Νόρα φαινόταν σα μικρό κοριτσάκι που είχε ανάγκη τη μαμάκα της ήταν πολύ τρυφερούλα η σκηνή Στέλλα Φωκά - Σελίδα 3 226538
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από zouz0unii Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 1:22 am

marakii έγραψε:Δεν ήξερα που να το ποστάρω το συγκεκριμένο....μπορεί να σπάει νεύρα αλλά σήμερα που είχε αγκαλιά τη Νόρα γιανα την ηρεμήσει και της τραγουδούσε και η Νόρα φαινόταν σα μικρό κοριτσάκι που είχε ανάγκη τη μαμάκα της ήταν πολύ τρυφερούλα η σκηνή Στέλλα Φωκά - Σελίδα 3 226538
Μαράκι αν σου πω οτι συμφωνω τι θα μου πεις....? Την συγκεκριμενη σκηνουλα παιζει να την ειδα πανω απο 10 φορες....
Ηταν οντως πολυ τρυφερη....!!!
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης