Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

+24
Foulitsa
polykarpos
ilio
KatsaroYpotheto
stefistaroy
tsourdalitsa
ebelina2007
annoula!
soso
Cancoon
marakii
evaki16
nefelik
kapetanissa
Δ.Μπέλλος
Καρ-Mik
fay66
Antigoni!
JESSIE
jenoy
ntina fan
νοριτσα
loukitsa
Clarabelle
28 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 09, 2011 1:54 pm

stefistaroy έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Οι Σταύρου - Παπά για άλλη μια φορά έδωσαν ρέστα και κέρδισαν τις εντυπώσεις!!
Τις δικές σου εντυπώσεις Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 767325

Κερδισαν γενικα τις εντυπωσεις νομιζω!!!!

Νομίζω οτι ο καθένας θα πρέπει να μιλάει για τον ευατό του. Η τουλάχιστον για την πλειοψηφία, και σε αυτό το φόρουμ, είναι φανερό οτι δεν τις έκλεψαν Razz
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 09, 2011 2:40 pm


Με έχετε καλύψει σχεδόν όλες, οπότε ας μην φλυρήσουμε.
Με κούρασε και εμένα αυτό το Α-ΠΑΠΑ-Λευτο σπρώξιμο, γιατί δεν έχει καμιά ούσια και είναι ΑΝΑΞΙΟ λόγου.
Αυτή η ολική μετάλαξη των ηρώων πόσο ακόμα θα μας σπάσει τα νεύρα, εδώ είναι Βαλκάνια, όχι ΣΟΥΗΔΙΑ, έλεος....

Πολύ καλή η σκηνή Νταιζης-Χρήστου, θα ξαναπω να μην μπαίνει μετά από Στέφανο-ΜΕλίτα γιατί η Διαφορά βγάζει μάτι.

Ο Σταύρου μόνος του ως συνήθως, έκλεψε την παράσταση, συνηθισμένος πια τα τελευταία δύο χρόνια. ΠΟυ θα πάει, θα τελειώσει, πάντως τη φλέβα την κόβει για άλλη νεαρή κυρία, η οποία είμαι σίγουρη δεν είναι άκλαυτη. Love!

Αμαλία-Ρούσσος όπως πάντα όαση.
Νταίζη-Αντιγόνη έπαιξαν ως συνήθως με τα βλέμματα και μας πήραν μαζί τους.
Δάφνη-Εύα-Λουκάς-ΝΙκόλας σε μεγάλα κέφια.
Το τι γέλασα με τον Μπέλλο δεν λέγεται xoxo

Να περνάμε όμορφα
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από jenoy Τετ Φεβ 09, 2011 3:59 pm

Ποια αγαπα ρε παιδια ο Στέφανος???
γιατι δεν μπορει εγω θα βλεπω αλλο εργο αν ο Στεφανος δεν αγαπα την Μελίτα
μη μου πειτε μονο οτι αγαπα την Ερη , γιατι μονος του το δηλωσε πολλες φορες , εχει ξεκαθαρισει τα αισθηματα του, την Ερη την βλεπει σαν φιλη και τιποτα παραπανω τουλαχιστον προς το παρον
θα δουμε στο μελλον μηπως αλλαξουν τα αισθηματα του
δεν θελω βεβαια να το πιστεψω αυτο , τοτε δεν θα εχει καρδια θα εχει αγκιναρα

jenoy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Τετ Φεβ 09, 2011 4:13 pm

jenoy έγραψε:Ποια αγαπα ρε παιδια ο Στέφανος???
γιατι δεν μπορει εγω θα βλεπω αλλο εργο αν ο Στεφανος δεν αγαπα την Μελίτα
μη μου πειτε μονο οτι αγαπα την Ερη , γιατι μονος του το δηλωσε πολλες φορες , εχει ξεκαθαρισει τα αισθηματα του, την Ερη την βλεπει σαν φιλη και τιποτα παραπανω τουλαχιστον προς το παρον
θα δουμε στο μελλον μηπως αλλαξουν τα αισθηματα του
δεν θελω βεβαια να το πιστεψω αυτο , τοτε δεν θα εχει καρδια θα εχει αγκιναρα
Την κόρη του εννοεί προφανώς η pasxalitsa (ο Σταύρου, όχι ο Στέφανος). Κάνω λάθος;

Ο Στέφανος τώρα, ανεξάρτητα από το τι λέει, δεν με έχει πείσει ότι βλέπει την Έρη μόνο σαν φίλη (έστω και υποσυνείδητα) και κυρίως δεν με έχει πείσει ότι αγαπάει τη Μελίτα. Και η χθεσινή σκηνή για μένα ήταν πολύ χαρακτηριστική, όπως και αντίστοιχες προηγούμενες που έχουμε δει. Βέβαια, μια σκηνή ο καθένας μπορεί να την ερμηνεύσει όπως θέλει... Ίσως να έχει να κάνει και με αυτό που λες... Ίσως με μικρές λεπτομέρειες να μας προϊδεάζουν ότι κάποια στιγμή θα αλλάξουν τα αισθήματά του...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 09, 2011 4:21 pm

nefelik έγραψε:
jenoy έγραψε:Ποια αγαπα ρε παιδια ο Στέφανος???
γιατι δεν μπορει εγω θα βλεπω αλλο εργο αν ο Στεφανος δεν αγαπα την Μελίτα
μη μου πειτε μονο οτι αγαπα την Ερη , γιατι μονος του το δηλωσε πολλες φορες , εχει ξεκαθαρισει τα αισθηματα του, την Ερη την βλεπει σαν φιλη και τιποτα παραπανω τουλαχιστον προς το παρον
θα δουμε στο μελλον μηπως αλλαξουν τα αισθηματα του
δεν θελω βεβαια να το πιστεψω αυτο , τοτε δεν θα εχει καρδια θα εχει αγκιναρα
Την κόρη του εννοεί προφανώς η pasxalitsa (ο Σταύρου, όχι ο Στέφανος). Κάνω λάθος;

Το βρήκες, το βρήκες....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από jenoy Τετ Φεβ 09, 2011 4:38 pm

Ωραίο παιδιά!!! θα συμφωνησω μαζι σας αυτή τη φορα απολυτα
ο ανθρωπος αγαπα το παιδακι του! να τους ζησει
αλλα φοβαμαι οτι εκει σταματα η συμπτωση αποψεων μας
εμενα μου αρεσει το ζευγαρι Στεφανου Μελιτας (θα το εχετε καταλαβει φυσικα)
και δεν μου ερεσει η Ερη καθολου ως συντροφος του Στεφανου
κατα τα αλλα δεν με χαλαει μακρια απο τον στεφανο και οπου να'ναι
παρολα αυτα χαιρομαι που μπορουμε και διαφωνουμε με χιουμορ
καλη συνεχεια σε ολους

jenoy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 500 - Ημερομηνία 08-02-2011

Δημοσίευση από elenp Τετ Φεβ 09, 2011 5:00 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη αλλά και την Μελίτα με την Αμαλία να περιμένουν τον Λουκά και τον Νικόλα που χάρηκαν όλοι που επιτέλους συνέλαβαν τον Μπέλλο και επιτέλους δεν θα χρειαζόταν να φυλάγοντε. Επίσης μου άρεσε και η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι να συζητάνε για το μωρό. Ωραία σκηνή ήταν και αυτή με την Εύα και τον Λευτέρη που της τα είπε όλα και δεν της κρύβει πράγματα. Επίσης καλή σκηνή ήταν αυτή με τον Λουκά και την Νόρα να σκέφτονται τι ονόματα θα δώσουν στο μωρό. Ο Λουκάς και ο Νικόλας επίσης μου άρεσαν στην σκηνή που είχαν στην κατασκήνωση.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης