Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

+36
evanna
Foulitsa
aglaitsa
ilio
stefistaroy
almaresi
kapetanissa
tzibirdika
verile_mistika
Cancoon
Aria
annoula!
Dorina <3 Πέτρος
evaki16
soso
tsourdalitsa
alkisti
afroditi_norakii
nikidanis
ειρηνη7
edem4ever
zwi
Δ.Μπέλλος
nefelik
JESSIE
AmaliaPetros_fan1
pasxalitsa
taradoula
fay66
gxnel
kallialoukanorikhmpoumpou
ntina fan
jenoy
Dimitraaa
marakii
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap36%Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 36% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 85
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 09, 2011 10:31 pm

Clarabelle έγραψε:
Περιμένω αύριο να δω την πολυδιαφημισμένη συγκινητική σκηνή ανάμεσα σε πατέρα και γιό Ο Σταύρου με τα πιτσιρίκια είναι το καλύτερό μου. Τώρα βέβαια με την απάλευτη μέσα στη μέση δεν ξέρω αν θα τη χαρώ. Εκτός κι αν ήταν μόνο αυτά τα δέκα δεύτερα και μείνω με τη χαρά.

Έχει πραγματικά διαφημιστεί τόσο!Ο Μπουζιωτης ειδικό πρόμο έκανε! soutien
Και,όντως, όταν έχει κέφια ο Σταυρου,τις δραματικές τέτοιου τύπου τις αποθεώνει, τις ξεσκίζει,τις παίρνει και τις σηκώνει κτλ κτλ! Snif Snif Snif (πόσο πιο περιγραφική να γίνω)???
Αλλά μάλλον θεωρώ..ότι αυτό ήταν..κι ό,τι είδαμε -είδαμε lmao lmao lmao
Για ωθούμενη βαριέμαι!Όπως παρά τα ωστικά κύματα βαριούνται κι όλοι οι άλλοι εκτός..
Εξ άλλου και η Εύα είχε σκηνές με Μάνο και Νεφέλη! Fskl
Πεφάνη Θεά! : respect :
Μαζί με τον Κατρανίδη,εσωτερικά και χωρίς επιτηδευμένες φιοριτούρες (απο τις οποίες έχουμε ΓΚΩΣΕΙ παρεμπιπτόντως) ήταν απλά εξαιρετικοί και οι δύο σήμερα.
Η "πρόταση γάμου της Νόρας" ,που ήταν πιο κοινή απ'ό,τι ακουγόταν..ήταν και καλύτερη απ'ό,τι περίμενα Palamakia
Και τον Λευτέρη,"όπως πάντα" δεν τον περιμένει κανείς..
Αχουτο,λέμε Snif


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Τετ Φεβ 09, 2011 10:39 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Φεβ 09, 2011 10:31 pm

Λουκας-Ερρη-------> Υπεροχη σκηνη!!! Ο Λουκας απελπισμενος ψαχνει παρηγορια στη αδερφουλα του!!!
Λουκας- Νικολας-----> Ετσι Λουκακο δωσε!!! Πηγε να σε κανει και νταντα του Μαριουκου!!! Βεβαια εγω και τι δεν θα δινα για να περασω μια μερα με τον Μαριο!!! Αλλα αφου ο Λουκας δεν θελει καλα του κανε!!!
Νορα-Δαφνη-----> Θεες!!! Σε καθε σκηνη!!!!
Προταση γαμου-----> Την περιμενα καλυτερη!!!! Και απτον Λουκα οχι απτην Νορα!!! Ηθελα να δω τον Λουκα με ενα κουτι σοκολατακια με ενα μπουκετο λουλουδια και με ενα ωραιο διαμαντενιο δαχτυλιδι........ Να γονατισει μπροστα της και να της κανει την προταση γαμου!!! Ηθελα να δω μια ωραια προταση και οχι απο αναγκη επειδη ο Λουκας ειναι down!!!!
Ευα-Νορα-Δαφνη-------> Χαιρομαι να τις βλεπω μαζι!!! Η μια συμπληρωνει την αλλη ειναι απιστευτες!!!
Νταιζη-Παναγιωτης-------> Ωραια σκηνη και με αρκετο χιουμορ!!!
Ανακοινωση Γαμου στην Εδεμ------> Φοβερες αντιδρασεις και ερμηνιες και απτους 4!!!
Ανακοινωση Γαμου στο σπιτι της Ευας!!!!-----> Η εκφραση της Ξυλα της Φαιη της Χαριτου της Ευας πειτε την οπως θελετε ηταν Κ-Α-Τ-Π-Λ-Κ-Τ-Ι-Κ-Η!!!!!!!! Θεα η γυναικα!!!! Και ο Λουκας με την Νορα ολα τα λεφτα!!!΄
Λουκας-Λευτερης-----> Ωραια σκηνη!!!!! Μου αρεσει που και οι δυο ενδιαφερονται για την Ευα!!!
Η Ερριετα θεα σε ολο το επεισοδιο!!!!!

Ενα oscar για τους: Πετρακη Ξυλα Δρακουλακη Λαμπου Γεοργονη Γιαννακοπουλο!!!! Πιστευω πως το αξιζαν!!!

evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τετ Φεβ 09, 2011 10:38 pm

Kaλησπέρα και απο μένα μου λείψατε, καιρό έχω να μπώ...
Για μένα το σημερινό πισόδιο ήταν τέλειο...

-->Λουκας-Νικολας:
Βρήκα αυτή τη σκηνή πολύ όμορφη...μια καλή αρχή για ένα σχετικά δυνατό επεισόδιο (όσο γίνετε πλέον)....
Απόλαυσα...

-->Πρόταση γάμου!
Θα συμφωνήσω με τους περισσότερους περίμενα κάτι πολύ καλύτερο για αυτή τη σκηνή....Μέτρια θα την έλεγα...Μου άρεσε η περιοδία στην παρέα για να ανακοινώσουν τα ευχαριστα...και ζήλεψα με τα πιτόγυρα....
Θα 'θελα να τους δούμε στο παγκάκι αγκαλίτσα το Λουκά να χαιδεύει κοιλίτσα και να κοιτάζουν τα αστέριαα....τρώγοντας σουβλάκια...!!!

-->Μελίτα-Στέφανος:
Μου άρεσε που τους είδα ξανα έτσι μαζί...και όχι άλλη γκρίνια...Ελπίζω να μας λειπιθεί ο θεός...!!!!!

-->Στέφανος-Αγγελάκι:
Απλά ελιωσα...! Πανέμορφη στιγμή....!!!

Και αφήνω το καλό για το τέλος....
-->Πέτρος-Αμαλία:
Λόγω του συναισθηματικού φόρτου που με διακατέχει αυτές τις μέρες για διάφορους λόγους...Η απίστευτη κΠεφάνη με έκανε να κλάψω μαζί της... (όχι ότι ήθελα και πολύ..αλλά λέμε) Δυο καταπλικτικές ερμηνείες... Λάτρεψα για μια ακόμη φορά τον κΚατρανίδη...!
Οσον αφορά το θέμα της σκηνής εχω να πώ τούτα:
Πότε δεν είναι αργά να εκφράσει κα΄ποιος τα συναισθηματά του...αρκεί να το κάνει...Πιστεύω ότι σε μια τέτεια σχέση σαν την δική τους φαινετε αν την αγαπάει ή όχι...
Πιστεύω πως πραγματικά η Αμαλία δεν θέλει αυτό το διαζύγιο...γιατί πολύ απλά δεν μπορεί να φανταστεί τη ζω'η της χωρίς τον Ρούσσο... Εχεί και αυτή ταα δίκια της...δεν μπορέις να είσαι με έναν άνθρωπο που δεν σε εμπιστεύεται...Αλλα και πως να σου πεί κάτι τέτειο ο χριστιανός όταν σε ξέρει....τοσο καλά...! Περαν του όλου θέματος δεν βλέπω γιατί πρέπει να πάρουν διαζύγιο...Ειδικά σε μια σχετικά προχωρημένη ηλικία που δεν εχουν σκοπό να ξαναφτιάξούν τη ζωή τους και να πάνε πατα κάτω δεν βρίσκω νόημα...Αν πραγματικά η Αμαλία δεν τον είχε συγχωρέσει δεν θα ήταν τώρα μαζί του...Γιατί λοιπον να πάρουν διαζυγιο για να περάσουν το θπόλοιπο της ζωής τους βασανίζοντας τους εαυτούς τους? Και για να είμαστε και λίγο ορθολογιστές....έχει σκφτεί η Αμαλία τόσο καιρό που μας έπριξε με το διαζύγιο, τη ζωή της στα επόμενα χρόνια μόνη της, χωρίς τον Πέτρο?
Γιατί είμαι βέβαιη πως όχι? Τι θέλει να καταλήξει μια γρια μόνη της σε ένα σπίτι με επτα γάτες? Κια ο Πέτρος να βλέπι τα χρόνια να παιρνούν και να είναι μόνος του? Ξέρτε οι τηλεθεατές έχουν ένα κακό συνήθειο μετα το τέλος της σειράς φαντάζονται την συνέχει αν θέλετε, ή το μέλλον των ηρωων...Και επειδή εμένα αν μου τους αφήσετε χωρισμένους εκει θα παέι το μυαλό μου....Δεν θέλω να δω αυτους τους δυο στο τέλος χώρια....Οχι...γιατί η αγάπη είναι σν την ενέργεια ποτέ δεν χάνετε...απλά αλλάζει μορφές...
Αυτά από μενα καλή σας νύχτα....
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από annoula! Τετ Φεβ 09, 2011 11:21 pm

Clarabelle τι τελειος σχολιασμος;;;εισαι ΘΕΑ τελος!!!!
nikidanis συμφωνω μαζι σου και πρεπει να το κανονισουμε να τους στειλουμε το σεναριο μας για τους Τιτατομεγιστους πριν αρχισω να τραβαω τις κοτσιδες μου..!!!! xoxo

Ας ξεκινησω λοιπον...τελειο για μενα μονο για Νορα-Λουκα,Αμαλια-Ρουσσο!!!!!

και για να μην νομιζει το αβαταρ μου οτι κανει την γλαστρα(γιατι συνηθως το αφηνω να εννοειται πως μου αρεσαν οι εικονιζομενοι και ασχολουμαι με τους υπολοιπους sisi )εχω να κανω δηλωση αφηστε πιρουνια κατω.... xoxo
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ!!!!!Δε ξερω τι θα κανετε αλλα αυτους τους δυο εγω τους θελω μαζι!!!και αφου δεν προκειται να κανει τιποτα το φυντανι τους θα κανω εγω,δεν ξερω ακομα τι αλλα ειμαι σιγουρη πως οταν μπει σε εφαρμογη αυτη η "φοβερη" ιδεα του φλερτ με την κυρα Στελλα εγω θα ειμαι καπως ετσι Kotsides οποτε με τα νευρα κροσια θα μου ερθει κατι καλο.. gelio
Α και μην αναρωτιεστε ποτε της ξαναειπε σ'αγαπω...προφανως οταν της πηρε την αλλη την κοτρονα που φοραει στο αριστερο!!!(παρεπιπτοντως ωραιο δαχτυλιδι της πηρε ο κερατουκλης* Love! )
*=με την καλη εννοια Tongue

Κατρανιδης-Πεφανη ΘΕΟΙ!!!!!Οι ανθρωποι παραδιδουν μαθηματα υποκριτικης και καποια αργει παντα στο μαθημα....(ονοματα δε λεμε....sfyr )η Πεφανη ειναι απιστευτη,δεν προλλαβε να αρχισει η σκηνη και πλανταξε στο κλαμα,της αλλης μισο επεισοδιο της δινουμε,δεν μας κανει την τιμη....!!!! sisi
εχουν παρα πολυ καλη χημεια και μερικες φορες δεν χρειαζεται να πουνε τιποτα!!!!απλα προσκυνω : respect :


Η προταση γαμου παλι ευτυχως για ολους μας δεν ηταν τοσο χαλια οσο την φανταζομουν αλλα ουτε και οπως θα την ηθελα για το συγκεκριμενο ζευγαρι..παρολα αυτα ηταν πολυ πολυ γλυκια σκηνη!!!!Heart2 αφηστε που ζηλεψα τα σουβλακια και τα σοκολατακια βεβαιως βεβαιως...!!!!

Για να εμπεδωσουμε πως τιποτα δεν λεγεται τυχαια σε αυτη τη σειρα ηρθε ακομα κατι που το επιβεβαιωνει...τι δεν το καταλαβατε;;;γιατι νομιζετε οτι τον Λουκα τον φωναζουνε και Λουκακο;; χαϊδευτικα;;
TutTut πιαστηκαμε κορόιδα παιδες...ηταν προμελετημενο..το παληκαρι ειχε σαν ονειρο να γινει σεφ και πως μας το δειχνουν;;κανοντας εστω ΜΙΑ αναφορα στο παρελθον;;; Οοοχι αλλα φωναζοντας τον Λουκακο οπως λενε και τον γνωστο Ελληνα σεφ Γιαννη Λουκακο που ηταν κριτης και στο μΑστερ σεφ(αλα Ευγενια)!!!
Τι εγινε;;καταρρευσατε και εσεις;;; xoxo

Το πασουμακι δε το σχολιαζω βαριεμαι...!!!
Και τωρα της Μελιτας το αναγνωσμα προσχωμεν livani (Αγια δεν ειπαμε οτι ειναι;; huhu )κυριε ελεησον, κυριε ελεησον, κυριε Ελεησον... xaxa
λοιπον αφου κοντεψε να πνιξει τον Λουκα που ΤΟΛΜΗΣΕ να μην ασχοληθει με τον απολυτο της οσο επρεπε,ντυθηκε,στολιστηκε ΕΛΙΩΣΕ μπροστα στον καθρεφτη και εκει που παει να φυγει τι θυμηθηκε;;δεν θα το πιστεψετε...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΛΕ...!!!ε και οπως ηταν αναμενωμενο το φορτωσε στη μαμακα(στην συγκεκριμενη περιπτωση,αφου θα μας κρατησει το παιδι...)και πηγε πλαι στο τσοκαρο να περιμενει...με το που τη βλεπει παιδια ο Στεφ την παιρνει μια αγκαλια λες και ηταν λυσσαρα θαυμαστρια και παει να δωσει συνεντευξη...με την ιδια βαρεμαρα(του μεινε απο χθες)...μονο στο μουσικο διαλεμμα ηταν χαρουμενος και αυτο πιστευω επειδη του ειπαν πως η σκηνη θα ειναι δευτερολεπτων!!!!!!Και λυπηθειτε πια το ερμο το κοινο σας δεν αντεχω καθε τρεις και λιγο να πεταγεται στην οθονη μου σε λιγο θα περναει σε ολες τις σκηνες κατω κατω στην οθονη...σπρωξτε λιγο πιο διακριτικα...!!! Αμην!!

Σημερα μου λυθηκαν δυο αποριες:
1)για ποιον ειπε η Μαρινελλα το "τιποτα δε γινεται τυχαια"Rock
2)και φυσικα γιατι λενε τον Λουκα "Λουκακο"!!!! Palamakia
Αυτα απο μεναα!!!!Καληνυχταα!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από Aria Τετ Φεβ 09, 2011 11:33 pm

Σήμερα ο Χρήστος βγήκε από τη φυλακή και ήταν σαν να μπαίνει η άνοιξη...! Love! Love! Love!
Πιό λαμπερή αποφυλάκιση δεν έχω ματαδεί! Heart2 Θεός και πάλι kyma Φτού σου αγορι μου να'σαι καλά, έναν σε έχουμε...

Ευχαριστώ παναγιά μου, χάρηκα λες και αποφυλακιζόμουν εγώ! Cheer

Για το έτερο ζεύγος να μην μιλήσω, τα είπε όλα το κουτάβι που περίμενε κουνώντας την ουρά... sisi
Δεν τίθεται φυσικά θέμα σύγκρισης μεταξύ των ζευγαριών.. φωνάζουν οι χημείες!! Ο Χρήστος και η Νταίζη (αν και στο λαιμό μου κάθεται) είναι αυθεντικοί.

Την πήρα μια χαρά δε λέω αλλα πάλι με το σταγονόμετρο μας τον δίνετε το Χρηστάκη.. τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή για να τον έχουμε σε κανονικές δόσεις? : scream : : scream : : scream : Τάμα στην Αγία Ακρίτα? imarton

Ας εισακουστούν τουλάχιστον οι προσευχές μου.. pleeease

Αντίο για τώρα.. GN1

Υ.Γ. Σκηνες της παρέας= βαρετές, λίγο σασπένς παρακαλώ



Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Φεβ 09, 2011 11:48 pm

Από το επεισόδιο μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ οι στιγμές του Στέφανου με την Μελίτα. Εκείνο το νεύμα που της κάνει στο επισκεπτήριο των φυλακών με τσαχπίνικο και πονηρό βλέμμα να πλησιάσει το τζάμι είναι όλα τα λεφτά!!
Και η σκηνή της αποφυλάκισης ήταν πολύ ωραία. Ο Στέφανος και ο Χρήστος χαμογελαστοί και ανακουφισμένοι έπεσαν στην αγκαλιά της Μελίτας και της Νταίζης αντίστοιχα!! Μου άρεσε πολύ που ο Στέφανος έκρυψε το πρόσωπό του μέσα στα μαλλιά της Μελίτας!!
Μου άρεσε που ο Στέφανος πήγε να δει τον γιο του και να τον διαβεβαιώσει ότι δεν θα του έκανε ποτέ κακό και μου άρεσε που το έκανε αυτό συνοδευόμενος από την Μελίτα. Είναι οικογένεια!
Σταύρου-Παπά καταπληκτικοί με απίστευτη και αβίαστη χημεία!
Μου άρεσε που ο Λευτέρης κινείται με γνώμονα να μην βλάψει κάποιος την Εύα.
Μου άρεσε η αντισυμβατική πρόταση γάμου που έκανε η Νόρα στον Λουκά - ήταν χαριτωμένη σκηνή.
Μου προκάλεσε θλίψη το επερχόμενο διαζύγιο Αμαλίας - Ρούσσου.
Δεν μου άρεσε η Εριέττα. Βλέπει με τα ίδια της τα μάτια τον μεγάλο έρωτα του Στέφανου και της Μελίτας αλλά αρνείται να το αποδεχτεί. Πραγματικά δεν ξέρω πού θα την οδηγήσει αυτός ο πόνος που η ίδια με τις πράξεις της επιτείνει.
Δεν μου άρεσε ο γνωστός κακώς εννοούμενος μικροαστισμός του Χαριτέικου που όλο δεν θέλει τα λύτρα και όλο τα μνημονεύει.
Δεν μου άρεσε η φάρσα του Λουκά προς τον Νικόλα και όλο το μπλα μπλα που την ακολούθησε.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Φεβ 09, 2011 11:58 pm

jenoy έγραψε:Παιδια μου αρεσε πολυ η σκηνη της αποφυλακισης που ο Στεφανος επεσε στην αγκαλια της Μελιτας, επισης ήταν τρυφερος μαζι της και σε στιγμιοτυπο μεσα στη φυλακη ,
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να μεινουν και μαζι οπως λενε και να ειναι για παντα μαζι
Οσο για την Εριεττα νομιζω οτι πρεπει να φυγει οπως την συμβουλεψε ο Λουκας για να μπορεσει να ξεπερασει τον Στεφανο
που τετοια τυχη ομως θα μας ταλαιπωρησει πολυ ακομα η Ερη
Συμφωνώ απολύτως και σε καταλαβαίνω!!!

AmaliaPetros_fan1 έγραψε:ΤΕΛΕΙΟ απο 'μένα...
Βγήκαν τα παλικάρια απο τη φυλακή yey
ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ τα παιδιά.... Yess Yess Yess
Επιτέλους η Μελίτα με το Στεφαν μαζί...χωρίς τζάμι ανάμεσα τους ))
ΑΜΑΝ αυτός ο Λουκάς...σόνι και καλά να βάλει τον Πέτρο στη φυλακη...τη Μελίτα δεν τη σκέφτεται που είναι και φίλη του τη Νεφέλη την Αμαλία που τον λατρεύει...και δεν κατάλαβα ο Μάνος τόσα έχει κάνει και τον καλήψανε και τώρα θέλει να βάλει τον Πέτρο μέσα δηλαδή την παρέα την καλύπτουμε και τους υπόλοιπους τους πάμε φυλακη;;;
Πολύ γέλιο με Νικόλα-Λουκά και κυνηγητό lmao
ΑΛΛΆ πολύ κλάμα για μένα ως AmaliaPetros_fan1 της είπε (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) ότι την αγαπάει και της έδειξε τα συναισθήματα του και εκείνη τα δικά της (όχι τόσο με λόγια όσο με βλέμα) μα είναι πολύ πληγωμένη ακόμα και δείχνει ανένδοτη.Ας ελπείσουμε ότι θα τον συνχωρέσει!!!!!!
Εξερετική η κυρία Πεφάνη έκλεγα και 'γώ!!!

Με εξαίρεση την φάρσα του Λουκά προς τον Νικόλα που δεν μου άρεσε, συμφωνώ με όσα γράφεις και ειδικά με αυτό που λες για το μένος που δείχνει ο Λουκάς σε βάρος του Ρούσσου.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Πεμ Φεβ 10, 2011 12:10 am

Dorina <3 Πέτρος έγραψε:Kaλησπέρα και απο μένα μου λείψατε, καιρό έχω να μπώ...
Για μένα το σημερινό πισόδιο ήταν τέλειο...

-->Λουκας-Νικολας:
Βρήκα αυτή τη σκηνή πολύ όμορφη...μια καλή αρχή για ένα σχετικά δυνατό επεισόδιο (όσο γίνετε πλέον)....
Απόλαυσα...

-->Πρόταση γάμου!
Θα συμφωνήσω με τους περισσότερους περίμενα κάτι πολύ καλύτερο για αυτή τη σκηνή....Μέτρια θα την έλεγα...Μου άρεσε η περιοδία στην παρέα για να ανακοινώσουν τα ευχαριστα...και ζήλεψα με τα πιτόγυρα....
Θα 'θελα να τους δούμε στο παγκάκι αγκαλίτσα το Λουκά να χαιδεύει κοιλίτσα και να κοιτάζουν τα αστέριαα....τρώγοντας σουβλάκια...!!!

-->Μελίτα-Στέφανος:
Μου άρεσε που τους είδα ξανα έτσι μαζί...και όχι άλλη γκρίνια...Ελπίζω να μας λειπιθεί ο θεός...!!!!!

-->Στέφανος-Αγγελάκι:
Απλά ελιωσα...! Πανέμορφη στιγμή....!!!

Και αφήνω το καλό για το τέλος....
-->Πέτρος-Αμαλία:
Λόγω του συναισθηματικού φόρτου που με διακατέχει αυτές τις μέρες για διάφορους λόγους...Η απίστευτη κΠεφάνη με έκανε να κλάψω μαζί της... (όχι ότι ήθελα και πολύ..αλλά λέμε) Δυο καταπλικτικές ερμηνείες... Λάτρεψα για μια ακόμη φορά τον κΚατρανίδη...!
Οσον αφορά το θέμα της σκηνής εχω να πώ τούτα:
Πότε δεν είναι αργά να εκφράσει κα΄ποιος τα συναισθηματά του...αρκεί να το κάνει...Πιστεύω ότι σε μια τέτεια σχέση σαν την δική τους φαινετε αν την αγαπάει ή όχι...
Πιστεύω πως πραγματικά η Αμαλία δεν θέλει αυτό το διαζύγιο...γιατί πολύ απλά δεν μπορεί να φανταστεί τη ζω'η της χωρίς τον Ρούσσο... Εχεί και αυτή ταα δίκια της...δεν μπορέις να είσαι με έναν άνθρωπο που δεν σε εμπιστεύεται...Αλλα και πως να σου πεί κάτι τέτειο ο χριστιανός όταν σε ξέρει....τοσο καλά...! Περαν του όλου θέματος δεν βλέπω γιατί πρέπει να πάρουν διαζύγιο...Ειδικά σε μια σχετικά προχωρημένη ηλικία που δεν εχουν σκοπό να ξαναφτιάξούν τη ζωή τους και να πάνε πατα κάτω δεν βρίσκω νόημα...Αν πραγματικά η Αμαλία δεν τον είχε συγχωρέσει δεν θα ήταν τώρα μαζί του...Γιατί λοιπον να πάρουν διαζυγιο για να περάσουν το θπόλοιπο της ζωής τους βασανίζοντας τους εαυτούς τους? Και για να είμαστε και λίγο ορθολογιστές....έχει σκφτεί η Αμαλία τόσο καιρό που μας έπριξε με το διαζύγιο, τη ζωή της στα επόμενα χρόνια μόνη της, χωρίς τον Πέτρο?
Γιατί είμαι βέβαιη πως όχι? Τι θέλει να καταλήξει μια γρια μόνη της σε ένα σπίτι με επτα γάτες? Κια ο Πέτρος να βλέπι τα χρόνια να παιρνούν και να είναι μόνος του? Ξέρτε οι τηλεθεατές έχουν ένα κακό συνήθειο μετα το τέλος της σειράς φαντάζονται την συνέχει αν θέλετε, ή το μέλλον των ηρωων...Και επειδή εμένα αν μου τους αφήσετε χωρισμένους εκει θα παέι το μυαλό μου....Δεν θέλω να δω αυτους τους δυο στο τέλος χώρια....Οχι...γιατί η αγάπη είναι σν την ενέργεια ποτέ δεν χάνετε...απλά αλλάζει μορφές...
Αυτά από μενα καλή σας νύχτα....
Πες τα βρε θεά μου!!! Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 521610
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Φεβ 10, 2011 12:27 am

Καλο επεισοδιο ...!

Η καλυτερη σκηνη ηταν Αμαλιας: respect :-Πετρου ..Ειχε δεν ειχε με συγκινησε αυτη σκηνη υποκριτικα και δυο ηταν αριστοι που ζηταγε διαζυγιο αντι να συγκινησει η''προταση''της Νορας.

Καλα,παλι καλα η ''προταση'' δεν εγινε ετσι οπως φανταζομουν ...Εχω μαθει να πηγαινω συνεχεια στην υπερβολη με αυτο το εργο..Μπορω να πω οτι η σκηνη αυτη δεν με αφησε αδιαφορη ηταν καλη σκηνη ..Αλλα αφου ηθελε προταση με σουβλακια(μαζι σου) τουλαχιστον γιατι δεν ειδαμε τοτε μια παρομοια σκηνη και ειδαμε κατευθειαν που πηγαν στον Νικολα..

ΑΑΑ ο Νικολας μ'αρεσε υπερβολικα του πανε τα νευρα ..Γινεται γλυκουλης οταν νευριαζει..

Η Νταιζη μου αρεσε οταν ειναι στο τμημα βγαζει μια φυσικοτητα οταν μιλαει..

Μ'αρεσε που πηγαν αμεσως να το ανακοινωσουν στους φιλους η Νορα και ο Λουκα τους την κοινη τους αποφαση..Εν τω μεταξυ οι φιλοι τους χαρηκαν πιο πολυ αυτους..

Εριεττα για μια ακομη φορα ΚΥΡΙΑ ..Σταθηκε απο μακρια και παρακολουθουσε τον Στεφανο..Εδω φαινεται ποιος αγαπαει γιατι οταν ειδε τον Στεφανο χαμογελασε και ας ειδε οτι αυτος αγκαλιασε την Μελιτα της εφτανε οτι ειναι ελευθερος..Ο Λουκας εχει αρχισει και την καταλαβαινει σε βαθος ηξερε οτι θα παει και εμφανιστηκε διπλα της της με συγκινησε η κινηση του ..

Καλα ο Σταυρου μαζι με παιδι ειναι να τον χαζευεις ωρες ..Τοσο εκφραστικος..Αλλα παντα υπαρχει κατι να χαλει την εικονα ..

Αυτα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Φεβ 10, 2011 12:50 am

Ειλικρινα δεν ξερω τι εχω παθει σημερα.....Μαλλον απο την χαρα μου που τελειωσε η εξεταστικη μου τα βλεπω ολα θετικα και ωραια...Οπως πολυ καλο βρηκα και το επεισοδιο....Η αληθεια ειναι οτι σταυροκοπιομουν..δεν το πιστευα...κι ομως δε βαρεθηκα σχεδον σε καμμια σκηνη...


Η φαρσα του Λουκα εγινε καθαρα για να γεμισει το επεισοδιο....Μου φανηκε λιγο γελοιο το ολο σκηνικο...ειδικα εκει που ο Νικολας τον κυνηγουσε μεχρι το αμαξι και χτυπαγε το τζαμι και τον εβριζε...Κατα τ'αλλα ομολογω πως γελασα... lmao

Παντως συμφωνω απολυτα με τη Δαφνη που του τα εχωσε....Ποτε θα σταματησουν τα παιδιαρισματα??? Κατανταει γελοιο και κουραστικο...Ενταξει γελαμε...αλλα υποτιθεται οτι βλεπουμε δραματικη σειρα (ενταξει πεταω και καμια βλακεια να περασει η ωρα... lmao )

Το γουρλωμενο ματι του Γιαννακο all the money!!!! Γενικα μου αρεσ επολυ σημερα!!! Ειδικα εκει περα που λεει η Δαφνη στη Νορα "ποιος ειναι ο πατερας του παιδιου σου" και πεταγεται ο Νικολας και λεει "ωπα?" τι σκεφτηκε παλι ο πονηρος??? Να κανει φαρσα στο Λουκα οτι το παιδι δεν ειναι δικο του??? Ναι κανε καμια τετοια βλακεια Νικολακη να το πιστεψει ο αλλος να τρεχουμε μετα...

Δ-ρε Νικολα σιγουρα ηταν πλακα?
Ν-Οχι Δαφνη μου δεν ηταν πλακα...ειμαι απατεωνας, ειμαι ενας ???? γιατρος και ξεφτυλισμενος...αληθεια στο λεω...ΑΙ ΣΙΧΤΙΡΙ ΠΙΑΑΑ Mε πεθανεεεεεεεxaxa Τι υφος ηταν αυτο?

Καλα η Νορα μολις ακουσε οτι παραλιγο να πυροβολησουν το Λουκα αντι να ανησυχησει που παραλιγο να τον χασει αυτη καταλαβε οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα? Τι κουλο συμπερασμα ειναι αυτο?? Και αντι να κατσουν να το συζητησουν δεν ειπαν τιποτα? livani Αντιθετως ζητησε μπακλαβα???? Αιντααα..... (να ειχα κ εγω ενα τωρα που το σκεφτομαι μιαμ μιαμ)

Ερι-Λουκας μ'αρεσουν παααααρα πολυ μαζι!!! Εχουν πολυ καλη χημεια Πετρακης Λαμπου...Η Ερριετα ακουει τα προβληματα του αδερφου της και παρ'ολο που τον ξερει τοσο λιγο τον αγαπαει πολυ και συμπασχει μαζι του...
Λουκακο βρηκα τι θα κανεις! Τι θα ελεγες να γινεις ο νεος master chef? Οπως λεει και η αδερφουλα ποτε δεν ειναι αργα...να τωρα νομιζω θα βγει maste chef 2 προλαβαινεις..!!!^^

Πετρος-Αμαλια

Προσκυνω θεα Πεφανη!!!! Αψογη υποκριτικα!!!!oscar Με συγκινησε....και ο Πετρος με συγκινησε με τις δηλωσεις του...Δε θελω να χωρισουν... Aww Ελπιζω η μαμα της Νορας να γινει αφορμη να ερθουν πιο κοντα αυτοι οι 2 και τελικα αντι να χωρισουν η σχεση τους να δυναμωσει..

Νορα-Λουκας

Η σκηνη ηταν καλυτερη απο οτι την περιμενα....Δεν ηταν ακριβως προταση γαμου αλλα και παλι ξενερωνω....Ειναι σα να εχω επετειο με τον καλο μου και να το εχει ξεχασει και να του το θυμισω....και μετα να μου πει χρονια πολλα....Ε να το βρασω το χρονια σου πολλα κυριε Mmm Οπου χρονια πολλα τωρα....βαλτε προταση γαμου...
Την περιμενα διαφορετικη....να την αιφνιδιασει...να το σκεφτει απο μονος του...να την παει στη παραλια για μια βολτα και να γονατισει ας πουμε...αλλα σιγα μη γραψουν τετοια σκηνη.....Μπορει να αφησε να εννοηθει οτι ο Λουκας ηθελε να της το ζητησει και οτι φοβοταν οτι η Νορα δεν ηθελε....μπορει η Νορα να ζητησε να της κανει αυτος προταση γαμου....

ΑΛΛΑ πως να το κανουμε ρε παιδι μου??????Δεν ειναι το ιδιο..Και να δω προταση γαμου απο το Λουκα...δεν θα ειναι κατι απροσμενο ουτε για μας και φυσικα ουτε για την Νορα...Να την βρασω λοιπον κι εγω τη προταση γαμου...Που πολυ αμφιβαλλω αν θα τη δειξουν....Λογικα αφησε να εννοηθει οτι την εδειξε καθοτι δεν επαιξε ποτε η σκηνη με τα σουβλακια και το παγκακι οπου θα μπορουσε ανετα να της το ζητησει εκει..Αντιθετως αρχισαν τις βραδινες επισκεψεις διαλαλωντας οτι παντρευονται...Παλι καλα που το μαθαμε κι εμεις ...Ευχαριστουμε βρε.... Fskl

Στις σκηνες με τα σουβλακια μ'αρεσαν τα χαμογελα τους οταν ανακοινωναν το γαμο...κατα τ'αλλα αν δεν ηταν τα χαμογελα τους θα ειχα εστιασει στα σουβλακια κι ειχα και μια πεινα...με ενα κρουασαν ημουν ολη μερα η καημενη..... Aww Παλι ξεφευγω....συνεχιζω....

Ααααααααααααααχ μα τι συγκινηση ηταν αυτη...Ενα δακρυ κυλησε απο το ματι μου...μπορει και 2 δε θυμαμαι θα σας γελασω....οταν ειδα τη Μελιτα και τη Νταιζη να τρεχουν να αγκαλιασουν τους αγαπημενους τους...Ετσι που τις ειδα διπλα διπλα βρεθηκα και σε διλημμα...δεν ξερω ποια απο τις 2 μου τη δινει πιο πολυ...οταν μαθω θα σας το πω ομως..μην ανησυχειτε..
Απο ολη αυτη τη σκηνη οι μονοι που αξιζαν ειναι αυτοι που την ειδαν απο μακρια...Ο Λουκας και η Ερριετα...Ο Λουκας ειναι απιστευτα γλυκος οταν της ειπε "Ποναει ε?" Aww Και η το υφος της Λαμπου ηταν τελειο!!! Και ναι μετα απο αυτη τη σκηνη ηθελα να αγκαλιασω τον δικο μου αδερφο αλλα ειναι μακρια ρε γαμωτο... Aww

Χρηστο αγορι μου δειξε χαρακτηρα!!!!! I love youu!!! Love!
Ο Στεφανος πηγε να δει το γιο του και απο πισω ξεπροβαλλαν κατι μπουκλες...Καλε??????Βλεπω καλα??? Confused? Τι δουλεια ειχε εκει???? Θα πρεπε να μεινει στο αυτοκινητο....ουτε το γιο του δε μπορει να χαρει λιγο ο Στεφανος χωρις τη μπουκλωτη απο διπλα???? Αγγελουκος μια γλυκα!!!

Αυτα...ψηφιζω πολυ καλο μετα απο καιρο διοτι οπως ειπα και στην αρχη ειμαι χαρουμενη σημερα και θα ειμαι καλη!!! ;D
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Πεμ Φεβ 10, 2011 1:00 am

Σήμερα μ' άρεσε αρκετά και θα το πω καλό.

1. Νόρα Λουκάς: γλύκυτατοι, δε λέω. Κοίτα που φτάσαμε, δεν το *μπιιιιιιιιιπ* όσο νομίζαμε και χαιρόμαστε! Nyxia
Μ' άρεσε όμως. Και ζήλεψα τα πιτόγυραααααααα..... Aww

2. Εύα: Τι θεϊκό πνίξιμο!!!!! sisi

3. Δάφνη: επιτέλους, ένας άνθρωπος εκεί μέσα εξανέστη με τον παραλογισμό που βιώνει!!!! yey

4. Αμαλία-Πέτρος: τα λόγια είναι περιττά : respect :

5. Μουσικό διάλλειμα; ευχαριστώ! Thumbs up

6. Λουκάς:, α, ώστε είχε εξήγηση τελικά η μαλάκυνση που παρακολουθούσαμε!!!!! Ας είναι που σοβάρεψε έστω και λίγο.... Μ'άρεσαν πολύ οι σκηνές του με την Έρι. Ειδικά εκεί που άνοιξε την πόρτα του αυτοκινήτου φάντης-μπαστούνι στα δύσκολα της αδερφούλας..... Love!

7. Πλάκα του Λουκά στον Νικόλα: Siga... ρε, σοβαρευτείτε ρε.........

8. Νταίζη: καλά έχει ξεφύγει αυτή οριστικά, απειλεί τον αστυνόμο..... imarton έτσι είναι αυτά, πρώτα βγαίνει η ψυχή μετά το χούι.....έξις δευτέρα φύσις κλπ..... μου άρεσε όμως πολύ η σκηνή της αποφυλάκισης με τον Χρήστο, το 'χουνε.... (όχι σαν.... sfyr ). Και πιο πολύ απ' όλα μ' άρεσε η τάπα του Χρήστου στο τέλος! ^^

9. Πολύ τον χάρηκα τον έταιρο αποφυλακισθέντα που έτρεξε γραμμή στο παιδί του. Καθόλου, μα καθόλου δε χάρηκα που είχε και παρέα. Τσίπα εκεί μέσα? Κανείς? Λίγη? Κάτι??? wall wall wall

Αυτά και Ypnos νανάκια τώρα....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Φεβ 10, 2011 4:35 am

tzibirdika έγραψε: Νορα-Λουκας
Η σκηνη ηταν καλυτερη απο οτι την περιμενα....Δεν ηταν ακριβως προταση γαμου αλλα και παλι ξενερωνω....Ειναι σα να εχω επετειο με τον καλο μου και να το εχει ξεχασει και να του το θυμισω....και μετα να μου πει χρονια πολλα....Ε να το βρασω το χρονια σου πολλα κυριε Mmm Οπου χρονια πολλα τωρα....βαλτε προταση γαμου...
lmao δεν ήσουν αρκετά σαφής και σε έσωσε η τελευταία αυτή πρόταση lmao

tzibirdika έγραψε:Την περιμενα διαφορετικη....να την αιφνιδιασει...να το σκεφτει απο μονος του...να την παει στη παραλια για μια βολτα και να γονατισει ας πουμε...αλλα σιγα μη γραψουν τετοια σκηνη.....Μπορει να αφησε να εννοηθει οτι ο Λουκας ηθελε να της το ζητησει και οτι φοβοταν οτι η Νορα δεν ηθελε....μπορει η Νορα να ζητησε να της κανει αυτος προταση γαμου...
Τώρα είπες τη μαγική λέξη... φοβάται, φοβάται, αλλά δεν μπορεί, δεν γίνεται όλα να τα κάνει εκ του σαφαλούς... πρώτη φορά υποδυόμενος αμνησία... εξομολόγηση αφού πρώτα την πήρε από τη Νόρα με κολπάκι... πρόταση αφού του το ζήτησε η Νόρα... δώστε λίγο θάρρος στον Λουκάκο, είναι πιο γοητευτικό και από την τελειότητα την ίδια... αν και δεν ξέρω τι απέμεινε πια να κάνει - και μιλάμε για τον ίδιο Λουκά που κατά τα άλλα παλεύει με Στέλιους... με τα βασικά δυστυχώς έχει θέματα...

annoula! έγραψε:Και λυπηθειτε πια το ερμο το κοινο σας δεν αντεχω καθε τρεις και λιγο να πεταγεται στην οθονη μου σε λιγο θα περναει σε ολες τις σκηνες κατω κατω στην οθονη...σπρωξτε λιγο πιο διακριτικα...!!! Αμην!!
lmao lmao lmao
και στο τέλος του επεισοδίου, πόσες Μελίτες πέρασαν από την οθόνη σας σήμερα?
παίζει και να δώσαμε ιδέα τώρα και φοβούμαι λιγάκι
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από stefistaroy Πεμ Φεβ 10, 2011 8:53 am

Παιδια μου αρεσε απιστευτα που επιτελους ο Στεφανος επεσε στην αγκαλια της Μελίτας, εκει που ανηκει φυσικα
επιτελους μαζι
βεβαια πιστευω οτι εχουμε δρόμο ακομα , βλεπετε εχουμε και μια Ερη που το παιζει τελεια και εναν Στεφανο να την θαυμαζει
περιμενω να δω τι θα πει παρακατω σημερα όταν της λεει της Ερης "θα μπορουσαμε να ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι εμεις οι δυο" αλλα............?
θελω να της πει "αλλα αγαπαω την Μελίτα"
να δουμε όμως τι θα της πει
δεν τον εχω και πολυ εμπιστοσυνη
για να δουμε

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Συμφωνω απολυτα μαζι σου

Δημοσίευση από stefistaroy Πεμ Φεβ 10, 2011 9:01 am

Cancoon έγραψε:Από το επεισόδιο μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ οι στιγμές του Στέφανου με την Μελίτα. Εκείνο το νεύμα που της κάνει στο επισκεπτήριο των φυλακών με τσαχπίνικο και πονηρό βλέμμα να πλησιάσει το τζάμι είναι όλα τα λεφτά!!
Και η σκηνή της αποφυλάκισης ήταν πολύ ωραία. Ο Στέφανος και ο Χρήστος χαμογελαστοί και ανακουφισμένοι έπεσαν στην αγκαλιά της Μελίτας και της Νταίζης αντίστοιχα!! Μου άρεσε πολύ που ο Στέφανος έκρυψε το πρόσωπό του μέσα στα μαλλιά της Μελίτας!!
Μου άρεσε που ο Στέφανος πήγε να δει τον γιο του και να τον διαβεβαιώσει ότι δεν θα του έκανε ποτέ κακό και μου άρεσε που το έκανε αυτό συνοδευόμενος από την Μελίτα. Είναι οικογένεια!
Σταύρου-Παπά καταπληκτικοί με απίστευτη και αβίαστη χημεία!
Μου άρεσε που ο Λευτέρης κινείται με γνώμονα να μην βλάψει κάποιος την Εύα.
Μου άρεσε η αντισυμβατική πρόταση γάμου που έκανε η Νόρα στον Λουκά - ήταν χαριτωμένη σκηνή.
Μου προκάλεσε θλίψη το επερχόμενο διαζύγιο Αμαλίας - Ρούσσου.
Δεν μου άρεσε η Εριέττα. Βλέπει με τα ίδια της τα μάτια τον μεγάλο έρωτα του Στέφανου και της Μελίτας αλλά αρνείται να το αποδεχτεί. Πραγματικά δεν ξέρω πού θα την οδηγήσει αυτός ο πόνος που η ίδια με τις πράξεις της επιτείνει.
Δεν μου άρεσε ο γνωστός κακώς εννοούμενος μικροαστισμός του Χαριτέικου που όλο δεν θέλει τα λύτρα και όλο τα μνημονεύει.
Δεν μου άρεσε η φάρσα του Λουκά προς τον Νικόλα και όλο το μπλα μπλα που την ακολούθησε.


Συμφωνω απολυτα μαζι σου ο Στεφανος ήταν πολυ καλος με τη Μελίτα και θελω να συνεχίσει έτσι!!!

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Φεβ 10, 2011 9:51 am

stefistaroy έγραψε:Παιδια μου αρεσε απιστευτα που επιτελους ο Στεφανος επεσε στην αγκαλια της Μελίτας, εκει που ανηκει φυσικα
επιτελους μαζι
βεβαια πιστευω οτι εχουμε δρόμο ακομα , βλεπετε εχουμε και μια Ερη που το παιζει τελεια και εναν Στεφανο να την θαυμαζει
περιμενω να δω τι θα πει παρακατω σημερα όταν της λεει της Ερης "θα μπορουσαμε να ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι εμεις οι δυο" αλλα............?
θελω να της πει "αλλα αγαπαω την Μελίτα"
να δουμε όμως τι θα της πει
δεν τον εχω και πολυ εμπιστοσυνη
για να δουμε
Και ότι αγαπάει τη Μελίτα να πει, που το θεωρώ πολύ πιθανό, ένας άντρας δεν λέει «θα μπορούσαμε να ζήσουμε πολύ ευτυχισμένοι εμείς οι δυο» σε μια γυναίκα που ξέρει ότι είναι ερωτευμένη μαζί του. Κανονικά θα έπρεπε να προσπαθήσει να την πείσει ότι δεν ταιριάζουν, όχι για το αντίθετο. Αν το πει, αυτό δύο πράγματα μπορεί να σημαίνει: Ή ότι είναι πολύ ηλίθιος ή ερωτευμένος και δεν το έχει καταλάβει... Και αν το πει και της δώσει ελπίδες χωρίς να το εννοεί, δεν φταίει εκείνη, αλλά αυτός...

Θα δούμε όμως...

Όσο για τη σκηνή της αποφυλάκισης, για μένα το μόνο που άξιζε ήταν το βλέμμα της Εριέττας και το ενδιαφέρον του Λουκά. Ατυχέστατη η επιλογή να δείχνουν ταυτόχρονα Στέφανο – Μελίτα και Νταίζη – Χρήστο. Η διαφορά χημείας φωνάζει έστω και από μακριά, δεν κρύβεται...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Φεβ 10, 2011 9:59 am

[quote="nefelik"]
Όσο για τη σκηνή της αποφυλάκισης, για μένα το μόνο που άξιζε ήταν το βλέμμα της Εριέττας και το ενδιαφέρον του Λουκά. Ατυχέστατη η επιλογή να δείχνουν ταυτόχρονα Στέφανο – Μελίτα και Νταίζη – Χρήστο. Η διαφορά χημείας φωνάζει έστω και από μακριά, δεν κρύβεται...


Γκαρίζει μη σου πω και βγάζει μάτι σαν εννιάρα ταβανόπροκα!!!! lmao lmao lmao
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty συμφωνω μαζι σου

Δημοσίευση από stefistaroy Πεμ Φεβ 10, 2011 10:20 am

nefelik έγραψε:
stefistaroy έγραψε:Παιδια μου αρεσε απιστευτα που επιτελους ο Στεφανος επεσε στην αγκαλια της Μελίτας, εκει που ανηκει φυσικα
επιτελους μαζι
βεβαια πιστευω οτι εχουμε δρόμο ακομα , βλεπετε εχουμε και μια Ερη που το παιζει τελεια και εναν Στεφανο να την θαυμαζει
περιμενω να δω τι θα πει παρακατω σημερα όταν της λεει της Ερης "θα μπορουσαμε να ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι εμεις οι δυο" αλλα............?
θελω να της πει "αλλα αγαπαω την Μελίτα"
να δουμε όμως τι θα της πει
δεν τον εχω και πολυ εμπιστοσυνη
για να δουμε
Και ότι αγαπάει τη Μελίτα να πει, που το θεωρώ πολύ πιθανό, ένας άντρας δεν λέει «θα μπορούσαμε να ζήσουμε πολύ ευτυχισμένοι εμείς οι δυο» σε μια γυναίκα που ξέρει ότι είναι ερωτευμένη μαζί του. Κανονικά θα έπρεπε να προσπαθήσει να την πείσει ότι δεν ταιριάζουν, όχι για το αντίθετο. Αν το πει, αυτό δύο πράγματα μπορεί να σημαίνει: Ή ότι είναι πολύ ηλίθιος ή ερωτευμένος και δεν το έχει καταλάβει... Και αν το πει και της δώσει ελπίδες χωρίς να το εννοεί, δεν φταίει εκείνη, αλλά αυτός...

Θα δούμε όμως...

Όσο για τη σκηνή της αποφυλάκισης, για μένα το μόνο που άξιζε ήταν το βλέμμα της Εριέττας και το ενδιαφέρον του Λουκά. Ατυχέστατη η επιλογή να δείχνουν ταυτόχρονα Στέφανο – Μελίτα και Νταίζη – Χρήστο. Η διαφορά χημείας φωνάζει έστω και από μακριά, δεν κρύβεται...

Συμφωνω μαζι σου ότι την ολη ζημια την κανει ο Στεφανος με τα μισολογα
πρεπει να ειναι πιο ξεκαθαρος και στη Μελιτα και στην Εριεττα
θα δουμε τι θα γινει στο τελος
εγω οπως ξερετε αλλωστε τον θελω με την Μελιτα εφοσον ομως την αγαπαει και την σεβεται , οχι να τρεχει πισω απο την καθε Εριεττα .
αν ειναι ετσι στο καλοοοοο να παει, θελουμε ανδρα διπλα στη Μελιτα οχι απομιμησεις

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από stefistaroy Πεμ Φεβ 10, 2011 10:29 am

Παιδια επαναλαμβανω ο Στεφανος ειναι αυτος που φταιει για ολα αυτα που γινονται με την Μελιτα και την Εριεττα
αυτος με τα μισολογα μας μπερδευει
αν ειναι να συνεχισει ετσι δεν τον θελω διπλα στη Μελίτα, πιστευω οτι της αξιζει ενας πραγματικος ανδρας που να την αγαπαει και να την σεβεται
αυτα τα περα δωθε με την Ερη εμενα δεν μου αρεσουν
ας ξεκαθαρισει τι θελει και αν θελει την Ερη να παει στο καλο

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από ilio Πεμ Φεβ 10, 2011 12:00 pm

stefistaroy "εγραψες" , εχεις απολυτο δικιο, το προβλημα ειναι ο Στεφανος με την συμπεριφορα του
αν και γω ειμαι φαν του ζευγαριου Μελιτας- Στεφανου θελω διπλα στη Μελιτα εναν ανδρα που να την αγαπαει και να την σεβεται οχι εναν τυπο που να τρεχει πισω απο την οποιαδηποτε Ερη
ελπιζω να καταλαβει ο Στεφανος την αξια της Μελίτας και στο τελος να μεινει μαζι της αλλιως υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες, αρκετα τραβηξε μαζι του , να την αμφισβητει κιολας Ε ΟΧΙ ΕΛΕΟΣ

ilio


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από aglaitsa Πεμ Φεβ 10, 2011 12:11 pm

ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1ον για την προταση-αποφαση γαμου Love!
Ηταν οσο συγκινητικη την ηθελα χωρις υπερβολες και με καθαρο κινητρο την αγαπη τους....
ποσο πολυ ταιριαζουν αυτοι οι δυο.....
2ον αμαλια και πετρος
Με συγκινησε αφανταστα η αμαλια και ο πονος της ερωτευμενης και παραμελημενης γυναικας
που εβγαζε με καθε της εκφραση: respect :
3ον λουκας και εριετα
Η"διαισθηση" του λουκα που πηγε και τη βρηκε εξω απο τις φυλακες
4ον στεφανος και αγγελος
χωρις σχολιασμο oscar
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Φεβ 10, 2011 1:01 pm

Λίγα πράγματα έχω να πω για το χτεσινό και αυτά επιλεκτικά...

Αρχικά θεωρώ τη φάρσα με τα φακελάκια ανούσια εντελώς..
Γεμίζουμε επεισόδια ξεφτυλίζοντας την παρέα και αυτό μου τη σπάει απίστευτα...

Δευτερον τι επίθεση ηταν αυτη απο την άχρηστη, με το που μπήκε στο γραφείο ο Λουκάς?
Χ@στήκαμε για το Στεφανο σας μαντάμ! Mmm

Πολύ γλυκiά η συζήτηση του Λουκά κaι της Εριέττας, είναι πολύ όμορφο το πως έρχονται κοντά και χτίζουν σιγά σιγά τη σχεση τους..

Λάτρεψα σκηνή Τιτανομέγιστων!!
Μια Πεφάνη συγκλονιστική! Πολύ ιδιάιτερος ο τρόπος πoυ δόθηκε και πολύ γλυκός..
Η Αμαλία έχει πληγωθεί και δνε κάνει πίσω παρ' όλο που αγαπάει.. Είναι απο τα ζευγάιrα που τα δένουν τόσα πολλά με την πάροδο των χρόνων όσο και να τρώγονται.. Αχ μωρέεε με συγκινήσανε και οι δύο, εξαιρετικοί.... Snif

Και μπάινει ο Λουκάς στο σπίτι του και κάθομαι αναπαυτικά για να απολαύσω την τελειωτική κατρακύλα του αγαπημένου μου ζευγαριού...
Πολύ καλύτερο απο ότι το περίμενα μεν, μετριοτατο παραμένει δε..
Για να καταλάβω ο Λουκάς πίστευε οτι η Νόρα δεν ήθελε γάμο, για αυτό δεν της το ζητουσε τόσο καιρό?
Ομολογουμένως η στηριξη της Νόρας σε οτι αποφασίσει να κάνει πολύ γλυκιά, αλλά το όλο κόνσπετ παραμένει τραγικό..
Περίμενα να δω μια συγκινητική κουβέντα κάποτε αναμεσά τους για οτι τους έχει συμβεί και δνε έγινε ποτέ, ίσα ίσα που όλα δόθηκαν με προχειρότητα.. Περίμενα να δω εναν τρυφερό υπέρηχο και είδα γελοιότητες, τελικά περίμενα ο Λουκάς να κάνει την υπέρβαση και να μας εκπλήξει..
Αυτο το ζευγάρι είναι τόσο ιδιαίτερο, περίμενα να δω μια πρόταση γάμου, κοινής ζωης, δν ξέρω και εγω τι με έναν τρόπο που θα με κάνει να δακρύσω.. Πως μπορώ να είμαι ικανοποιημένη μ αυτό λοιπόν?
Στο κάτω κάτω αν έχουν ξεμείνει γιατί τα έχου δώσει όλα στον απόλυτο, ας μπούν να διαβάσουν εδώ, τόσα υπέροχα σενάρια έχουν γραφτεί...
Κρίμα....

Καθοριστική για τη ψήφο μου η σκηνή στο ατελιέ...
Ξέχασα το πως εγινε η πρόταση και έμεινα στα χαμογελαστά πρόσωπα του Νικόλα και της Δάφνης και τις αγκαλιές..
Αυτη η παρέα μαζί στα δύσκολα μαζί και στις χαρές, εκει ο ένας για τον άλλον...
Υπέροχη η σκηνή με τους τέσσερις... Love!

Πολύ γλυκιά και η σκηνή στο Χαριτέικο!!
Με το που άκουσα βέβαια να αποκαταστησουν την Ευα φλύκταινες έβγαλα.. αι σιχτίρ, μου το χαλάσανε με τις αηδίες τυς..

Ποιός έξυπνος σκέφτηκε να ανταμώσει τα δυο ζευγάρια μαζί?
Μια χημεία όπως της Πολυχρονίδη με τον Κασσανδρινό παρεούλα με την ανύπαρκτη χημεία του απόλυτου.. χαώδης η διαφορά..
Το εντυπωσιακό είναι όμως οτι η Εριέττα παρακολουθούυσε απο μακριά.. εχοντας παρακολουθησει τους συγκεκριμένους συγκραφείς, δεν μπορώ να το θεωρήσω τυχαίο... sfyr
Ο Λουκάς δίπλα στην Εριέττα που υπέφερε απο μακριά, πόσο γλυκος!!!

Και κλείνω με τη χειρότερη μακράν σκηνή του χτεσινού..
Και σαν υλοποίση κα σαν ιδέα..
Καταλαβαίνω οτι δεν πρέπει να βρίσκονται μόνοι τους η Ξυλά με το Σταυρου γιατί τις χημείες τις χαντακώνουμε αλλά ας έμνεε η Αγγέλα μαζί ως συνήθως..
Είναι δυνατόν να πάει να δει το γιό του ο Στέφανος μαζί με τη γυναίκα που είναι υπέυθυνη για το χωρισμό του με την Ευα?
Που είναι υπέυθυνη που μεγαλώνει ο Αγγελος χωρίς πατέρα?
Πόσο τραγικό να χώνουμε την απάλευτη παντού ακόμα και σε τέτοιες σκηνές?
Χαρακτηριστικά θυμάμαι τη μελίτα να πατάει πόδι στο Μάνο, να μείνει μακριά απο την Ευα η Νεφέλη, και αυτό οταν η Ευα της διέλυσε τη ζωή χωρίς να υπάρχει ουδεμία σχεση μεταξύ τους..
Τωρα που η Μελίτα έχει πάρει σβάρνα τη ζωή της Ευας δύο φορές έχοντας και προσωπική σχέση μαζί της τη δευτερη τουλάχιστον η Ευα γιατι δεν πατάει πόδι? Γιατί δεν ζητάει μακριά τη Μελίτα απο το παιδί της? Γιατί τους υποδέχεται σαν να μην τρέχει κάτι?
Γιατί η Ευα ήταν το μίασμα του πρώτου κύκλου και η Μελίτα απλώς ερωτευμένη εδω και τρία χρόνια που προβάλλεται η σειρά?
Πόσο σπρώξιμο πια???ΕΛΕΟΣ!!!!

Μέτριο για την σκηνή Πέτρου -Αμαλίας και τη χαρά της παρέας στο άκουσμα του γάμου..
Αλλιώς, κάτω του αθλίου... Fskl
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 10, 2011 2:51 pm

Σε σχεση με τα προηγουμενα δυο επεισοδια,πολυ καλο απο εμενα το χτεσινο! Thumbs up

Οι πλακιτσες Λουκα-Νικολα με κουραζουν και εμενα πολυ πλεον!Ξερουμε οτι αυτοι οι δυο εχουν τα φοντα να μας παρουσιασουν κατι αξιολογο και δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να αναλωνονται σε τετοια γελοια σκηνικα!

Αμαλια & Πετρος ειχαν μακραν την καλυτερη σκηνη του χθεσινου επεισοδιου! : respect : Συγκλονιστικες ερμηνειες και απο τους δυο που μας παρεσυραν!

Πολυ γλυκια η σκηνη Λουκα-Εριεττας........μου αρεσαν απο την πρωτη στιγμη και ευτυχως συνεχιζουν να δενουν τελεια και να αποτελουν μια απο τις ωραιοτερες εικονες της σειρας! Hug

Την προταση γαμου αναφορικα με τα Λουκονορακια την περιμενα ομολογουμενως πολυ χειροτερη!Παρολ'αυτα ηταν καλογραμμενη η σκηνη και η χημεια αναμεσα τους σωζει πολλα! Love! Βεβαια,αυτο δεν σημαινει πως δεν περιμενα κατι καλυτερο και διαφορετικο αλλα τελοσπαντων!

Η ανακοινωση πρωτα σε Δαφνη-Νικολα και μετα σε Ευα ομως ηταν υπεροχη!Οι χαρουμενες αντιδρασεις,οι αγκαλιες και η πλακιτσα ηταν ολα πολυ ομορφα! Matakia

Στα της αποφυλακισης τωρα,κραταω δυο πραγματα.......την αγκαλια Νταιζης-Χρηστου Love! και τη μοναδικο βλεμμα της Εριεττας που περιμενε διακριτικα απλα για να δει το Στεφανο! Bow

Τελος με ενοχλησε τρομερα που στην επισκεψη του Στεφανου στην Ευα και στο γιο του ηταν παρουσα και η Μελιτα!Μα να μην εχει καθολου λεπτοτητα και ευγενεια αυτη η κοπελα!Θα μπορουσε να περιμενει στο αμαξι,ελεος δηλαδη! Fskl
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Φεβ 10, 2011 3:55 pm

AmaliaPetros_fan1 έγραψε:
Dorina <3 Πέτρος έγραψε:Kaλησπέρα και απο μένα μου λείψατε, καιρό έχω να μπώ...
Για μένα το σημερινό πισόδιο ήταν τέλειο...

-->Λουκας-Νικολας:
Βρήκα αυτή τη σκηνή πολύ όμορφη...μια καλή αρχή για ένα σχετικά δυνατό επεισόδιο (όσο γίνετε πλέον)....
Απόλαυσα...

-->Πρόταση γάμου!
Θα συμφωνήσω με τους περισσότερους περίμενα κάτι πολύ καλύτερο για αυτή τη σκηνή....Μέτρια θα την έλεγα...Μου άρεσε η περιοδία στην παρέα για να ανακοινώσουν τα ευχαριστα...και ζήλεψα με τα πιτόγυρα....
Θα 'θελα να τους δούμε στο παγκάκι αγκαλίτσα το Λουκά να χαιδεύει κοιλίτσα και να κοιτάζουν τα αστέριαα....τρώγοντας σουβλάκια...!!!

-->Μελίτα-Στέφανος:
Μου άρεσε που τους είδα ξανα έτσι μαζί...και όχι άλλη γκρίνια...Ελπίζω να μας λειπιθεί ο θεός...!!!!!

-->Στέφανος-Αγγελάκι:
Απλά ελιωσα...! Πανέμορφη στιγμή....!!!

Και αφήνω το καλό για το τέλος....
-->Πέτρος-Αμαλία:
Λόγω του συναισθηματικού φόρτου που με διακατέχει αυτές τις μέρες για διάφορους λόγους...Η απίστευτη κΠεφάνη με έκανε να κλάψω μαζί της... (όχι ότι ήθελα και πολύ..αλλά λέμε) Δυο καταπλικτικές ερμηνείες... Λάτρεψα για μια ακόμη φορά τον κΚατρανίδη...!
Οσον αφορά το θέμα της σκηνής εχω να πώ τούτα:
Πότε δεν είναι αργά να εκφράσει κα΄ποιος τα συναισθηματά του...αρκεί να το κάνει...Πιστεύω ότι σε μια τέτεια σχέση σαν την δική τους φαινετε αν την αγαπάει ή όχι...
Πιστεύω πως πραγματικά η Αμαλία δεν θέλει αυτό το διαζύγιο...γιατί πολύ απλά δεν μπορεί να φανταστεί τη ζω'η της χωρίς τον Ρούσσο... Εχεί και αυτή ταα δίκια της...δεν μπορέις να είσαι με έναν άνθρωπο που δεν σε εμπιστεύεται...Αλλα και πως να σου πεί κάτι τέτειο ο χριστιανός όταν σε ξέρει....τοσο καλά...! Περαν του όλου θέματος δεν βλέπω γιατί πρέπει να πάρουν διαζύγιο...Ειδικά σε μια σχετικά προχωρημένη ηλικία που δεν εχουν σκοπό να ξαναφτιάξούν τη ζωή τους και να πάνε πατα κάτω δεν βρίσκω νόημα...Αν πραγματικά η Αμαλία δεν τον είχε συγχωρέσει δεν θα ήταν τώρα μαζί του...Γιατί λοιπον να πάρουν διαζυγιο για να περάσουν το θπόλοιπο της ζωής τους βασανίζοντας τους εαυτούς τους? Και για να είμαστε και λίγο ορθολογιστές....έχει σκφτεί η Αμαλία τόσο καιρό που μας έπριξε με το διαζύγιο, τη ζωή της στα επόμενα χρόνια μόνη της, χωρίς τον Πέτρο?
Γιατί είμαι βέβαιη πως όχι? Τι θέλει να καταλήξει μια γρια μόνη της σε ένα σπίτι με επτα γάτες? Κια ο Πέτρος να βλέπι τα χρόνια να παιρνούν και να είναι μόνος του? Ξέρτε οι τηλεθεατές έχουν ένα κακό συνήθειο μετα το τέλος της σειράς φαντάζονται την συνέχει αν θέλετε, ή το μέλλον των ηρωων...Και επειδή εμένα αν μου τους αφήσετε χωρισμένους εκει θα παέι το μυαλό μου....Δεν θέλω να δω αυτους τους δυο στο τέλος χώρια....Οχι...γιατί η αγάπη είναι σν την ενέργεια ποτέ δεν χάνετε...απλά αλλάζει μορφές...
Αυτά από μενα καλή σας νύχτα....
Πες τα βρε θεά μου!!! Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 521610
Ta λεω αγάπη μου τα λέω μας ακούει κανείς όμως???? Και δεν τα βλέπω καλα τα πράγματα....
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από elenp Πεμ Φεβ 10, 2011 4:29 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ. Ο Λουκάς έκανε πλάκα στον Νικόλα και μου άρεσε η σκηνή αρκετά, μου αρέσουν πολύ. Η Εύα, η Νόρα και η Δάφνη μου άρεσαν πολύ στην σκηνή που είχαν και που φάνηκε πως γνωρίζονται πολύ καλά όλοι τους. Επίσης πολύ ωραία σκηνή ήταν αυτή με τον Πέτρο και την Αμαλία να συζητούν για την σχέση τους. Η σκηνή με την πρόταση της Νόρας στον Λουκά, ήταν τέλεια και μου άρεσε ο τρόπος που το ζήτησε να της κάνει ο ίδιος πρόταση για να παντρευτούν, όπως και αυτά που είπαν. Επίσης οι σκηνές που πήγαν στην παρέα για να το ανακοινώσουν, ήταν πολύ ωραίες.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πολύ και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 501 - Ημερομηνία 09-02-2011

Δημοσίευση από jenoy Πεμ Φεβ 10, 2011 4:47 pm

Γιατι ρε παιδια σας κανει εντυπωση το οτι η Μελίτα ήταν μαζι με τον Στεφανο στης Ευας
πρωτοχρονια κανανε ολοι μαζι
στο σπιτι της Μελιτας ηταν μαζεμενοι προχθες και παιζανε χαρτια και η Ευα της εδινε και συμβουλες πως να κρατησει τον Στέφανο
και τωρα που ειναι το παραξενο που ήταν η Μελίτα μαζι του αφου μεχρι στιγμης (και ελπιζω για παντα ) αυτή ειναι ο ανθρωπος του
που ειναι λοιπον το προβλημα?

jenoy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης