Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

+31
zwi
soso
fay66
fantina
annoula!
almaresi
nefelik
Καρ-Mik
tsampika090909
polykarpos
evaki16
Cancoon
kapetanissa
marakii
Δ.Μπέλλος
tsourdalitsa
aggeliki
Caroline
alkisti
Antigoni!
nellyjenn
stephanos13
κικκο
JESSIE
pasxalitsa
gxnel
Foulitsa
Dimitraaa
ntina fan
KatsaroYpotheto
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 68
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 11, 2011 9:37 pm

Ναι, Τζίνα, αλλά το θέμα είναι να βλέπουμε σφαιρικά, κι όχι να απομονώνουμε το Στέφανο, για να του φορτώσουμε όλα τα κουσούρια....
Δεν καμώνεται τον αθώο για τους φόνους, είναι αθώος, αφού την εντολή την έδωσε η Αντιγόνη, πόσο πιό καθαρό να μας το κάνουν? Και επίσης δεν είναι ο μόνος που θέλει τα διαμάντια, και η Εριέττα τα θέλει.... Και ο Ρούσσος δεν θα πεί όχι, αν του δώσουν πίσω το δικό του μερίδιο....
Για το spoiler θα μπορούσα να σου απαντήσω, αλλά δεν ξέρω πώς να το κάνω να φανεί κρυφό, δεν είμαι και αυθεντία στα κομπιούτερ, δυστυχώς....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 11, 2011 9:39 pm

JESSIE έγραψε:Απ'ότι είδαμε, ο Στέφανος δεν ασχολείται μόνο με το εμπόριο πινάκων, και οι πλαστοί, μεταξύ αυτών, είναι αυτοί που κληρονόμησε απ'τη μητέρα και τον πατέρα του, δεν έχει Αραβαντινό αυτός για να εξασφαλίσει οτι θα υπάρχουν πάντα τέτοιοι πίνακες διαθέσιμοι.
Ξέρουμε, απ'τα ίδια του τα λόγια, οτι κάνει επενδύσεις σε επιχειρήσεις , στις οποίες είναι μέτοχος, οπότε τα κέρδη ΄και οι ζημίες εναλλάσσονται, όπως είναι φυσικό.


Κάπως πρέπει κι αυτός να ξεπλύνει το μαύρο χρήμα. Διαφορετικά δεν θα μπορούσε να έχει βίλες και πορσικά. Ας μην κοροιδευόμαστε. Αυτό που μας έχουν πει με δέκα τρόπους είναι οτι κάνει την ίδια δουλειά με το μπαμπά του. Αυτή είναι η πηγή των εσόδων του και κάπως πρέπει να φανούν καθαρά. Πέρα απ αυτό κάνει τις λαμογιές του και δεν είναι ο μόνος αλλά πέρσι μας ζάλισε με τα βρώμικα λεφτά του Μάνου και του Ρούσσου και φέτος μάθαμε ότι συνεργάζονταν που σημαίνει οτι και τα δικά του μια μπουγάδα την θέλουν Αυτό το λένε διπροσωπία
Άκυρος χαρακτήρας πέρα για πέρα πια αυτός του Στέφανου και το σταματώ εδώ γιατί πολύ ασχολήθηκα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 9:41 pm

και κατι αλλο πολυ ποιο σημαντικο απο περιουσιες. Ο ΜΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ο μανος παντα ετρεχε στην νεφελιτσα παντα ηταν τελειος πατερας ο μανος. Ο στεφανος ποτε ακριβως βλεπει τον αγγελο; α ξεχασα πηρε την ουρα και πηγε να δει τον αγγελο στην εξωπορτα. ΚΑΙ θα μου πεις μα ο μανος σκοτωνε παιδακια στο εργοστασιο. ΦΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΕ ΡΟΥΣΣΟ. και ο μανος χιλιο μετανιωσε. ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΧΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ. ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntina fan στις Παρ Φεβ 11, 2011 9:48 pm, 2 φορές συνολικά
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 11, 2011 9:41 pm

Για το spoiler γράφεις τη λέξη αυτή μέσα σε [*] και μετά το κείμενο σου μέσα σε [/*] όπου είναι το αστεράκι κάθε φορά.

Δεν απομονώνουμε το Στέφανο τα παίρνεις όλα πολύ σοβαρά και υποστηρίξεις τυφλά σχεδόν το Στέφανο, προτιμήσεις είναι αυτές, το ποστ όμως δεν είχε αυτό το στόχο. Αυτός είπε θα χτίσει παλάτια στο Χρήστο Razz αυτόν σχολιάσαμε. Επιπλέον ο Ρούσσος και ο Μάνος δουλεύουν, σε δουλειά κανονική, όχι τζόγο aka επενδύσεις.

Άλλωστε εμένα μου αρέσει ως κακός και λωποδύτης και ειδικά στη σκηνή σήμερα με το Λευτέρη που φάνηκε η βασική τους διαφορά!!! Ο ένας μιλούσε για λεφτά και ο άλλος για ζωές!!!

Και βέβαια συμφωνώ και ότι η Ερι θέλει το διαμαντικό μόνο που η Έρι δεν ήταν μπλεγμένη με τη δουλειά. Ο Στέφανος ήταν στην ομάδα που στοίχισε ζωές άσχετα αν έδωσε εντολή ή όχι. Εντολή ληστείας λογικά θα μας πούν.. Η Έρι όχι. Και οι δύο είναι κατάπτιστοι που έχουν σκαλώσει στο χρήμα όπως και να έχει.

Edit: Τζέσυ κάνε προεπισκόπηση πριν ποστάρεις το σπόιλερ να σιγουρευτείς ότι το πέτυχες αν δεν τα καταφέρεις θα δω πώς μπορώ να γράψω αύριο πιο αναλύτικές οδηγίες. Εγώ καληνυχτώ. Flkia
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 11, 2011 9:54 pm

Σ'ευχαριστώ για τις οδηγίες για τα spoiler, Τζίνα, δεν θα το αποτολμήσω σήμερα, μιά άλλη φορά ίσως...
Γενικά μιλώντας, και για να τελειώνω μ'αυτό το θέμα, θα πώ κι εγώ οτι για μένα είναι μιά χαρά έντιμος χαρακτήρας ο Στέφανος, παρ' όλο που από γεννησιμού του ήταν περιτριγυρισμένος από ψεύτες, δολοφόνους και απατεώνες. Και αν συνέχισε τη δουλειά του πατέρα του, ήταν γιατί χρειαζόταν την δύναμη που δίνει το χρήμα για να μπορέσει να "εκδικηθεί" την "τραγωδία" της μητέρας του! Ο ίδιος δεν ενδιαφέρεται τόσο για τα λεφτά, απόδειξη είναι οτι την περιουσία του πατέρα του δέχτηκε να την διαχειριστεί η Εύα, και επίσης δεν του κακοφάνηκε καθόλου που η μητέρα του έγραψε τα πάντα στη Νταίζη.
Τα διαμάντια τα θέλει πίσω γιατι είναι θέμα τάξεως γι'αυτόν, το μερίδιό του ήταν αμοιβή δική του, και κανενός άλλου, αλλά συγχρόνως κάνει ό,τι μπορεί για να βρεθεί η αλήθεια και να αποδοθεί δικαιοσύνη στον ένοχο.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 10:00 pm

δεν θα μπορουσε να κανει και αλλιως ο πατερας του τα εγραψε στον αγγελο. κλεφτης και λοπωδητης ηταν και ο ιδιος ο στεφανος. ΚΑΗΚΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ. και μονο το χρημα το νοιαζει δυστυχως. πηρε απο την μανα του και τον πατερα του. ποιος σωστος ανθρωπος θα ηθελε τα διαμαντια που ειναι βουτηγμενα στο αιμα;
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Φεβ 11, 2011 10:02 pm

Έφυγα με την ψυχή στο στόμα από τα Λατινικά για να το δω στο Megatv γιατί είχα αγωνία για την έλευση της μαμάς...
Δεν ήταν άσχημη αλλά ούτε κι αυτό που περίμενα να δω τόσο καιρό...Αλλα τι να πω?

Τώρα έχω κάτι απορίες....

Στη μαμά μου γιατί δεν δίνουν άδεια και αναγκάζομαι σχεδόν κάθε δεύτερο μήνα να ανεβαίνω μόνη μου Αθήνα? Μήννννυση στους εργοδότες της!

Πώς γίνεται ο Λουκάς να βλέπει την κοιλιά της Νόρας να φουσκώνει και εμείς όχι? Πως λέγεται επιστημονικά αυτή η πάθηση?

Και τέλος να ευχαριστήσω το θεό που δεν βάλανε κουμπάρα την μικρή κλαψιάρα! ( έκανα ρίμα! Angel )

Δεν ψήφισα.... Αφού δεν το είδα όλο δεν μπορώ να κρίνω...
Φιλιά!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από alkisti Παρ Φεβ 11, 2011 10:08 pm

Για να πω την αλήθεια, ο καλός χαρακτήρας ενός ήρωα σε μια τηλεοπτική σειρά, δεν είναι απαραίτητο στοιχείο για να έχει την προτίμησή μου. Και αυτό βεβαίως γιατί μια σειρά δεν έχει σχέση με αυτό που ο καθένας μας θα προτιμούσε στην πραγματικότητα. Θα ψήφιζα λοιπόν εκατό φορές το Στέφανο από το Λευτέρη, κι ας έκανε λαμογιές με πίνακες.
Αρκεί να πληρούσε άλλες προδιαγραφές, αυτές με τις οποίες πρωτοεμφανίστηκε και αργότερα όμορφα κάηκαν.
Στην ενδιαφέρουσα από πλευράς ερμηνειών συνάντησή του με το Λευτέρη, θα σταθώ μονότονα στο εξής. Εγκρίνει την παρουσία του κοντά στο παιδί του;;;;;;;; Impatient Ναι, μεν ο Λευτέρης είναι ερωτευμένος με την Εύα, αλλά πώς μπορεί να είναι σίγουρος για τις αντιδράσεις του με δεδομένο ότι αυτός ψάχνει να ξετρυπώσει δολοφόνους; Τον ήξερε κι από χθες;
Και για να με τελειώσει το σενάριο,...ο Παριζιάνος πετάει την ατάκα...να τελειώνουμε για να συνεχίσουμε τη ζωή μας!
Α, ρε Μάνο, τα χίλια στραβά μπορεί να είχες, αλλά ήσουν άντρας.... όχι σαν κάτι άλλους ξεφτίλες και τζάμπα μάγκες!
Στέφανε, να ζήσουμε να σε θυμόμαστε!! Tongue


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alkisti στις Παρ Φεβ 11, 2011 10:10 pm, 1 φορά
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από Caroline Παρ Φεβ 11, 2011 10:09 pm

Διαβασα τους σχολιασμους σας και το μονο που εχω να πω ειναι οτι ολες σας ειστε πολυ πολυ κακες Mmm

Δηλαδη τι πειραζει που ο Χρηστος τρεχει συνεχεια απο τα φουστανια της Νταιζης ? Fskl
Τι πειραζει που εχουν κανει κλοουν τον Λουκα που ζητιανευει απο παντου ? Fskl
Τι πειραζει που η Μελιτα δεν την εχουμε δει ποτε δευτερολεπτο να δουλευει αλλα της αξιζει η κοπανα αφου βγηκε ο γκ...ος απο την φυλακη ? Fskl
Τι πειραζει που τα ιδια που εγιναν στον γαμο Ρεγγινα-Στρατος θα γινουν και στον γαμο Νορα-Λουκα ? Fskl
Τι πειραζει που εχουν τελειωσει οι ιδεες απο τους σεναριογραφους ? Fskl
ΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ !!!!!

Μα γιατι ειστε τοσο κακες ? Δεν βλεπετε ποσα τελεια παει η σειρα !!!!
Μα τι κακες...
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 10:13 pm

alkisti έγραψε:Για να πω την αλήθεια, ο καλός χαρακτήρας ενός ήρωα σε μια τηλεοπτική σειρά, δεν είναι απαραίτητο στοιχείο για να έχει την προτίμησή μου. Και αυτό βεβαίως γιατί μια σειρά δεν έχει σχέση με αυτό που ο καθένας μας θα προτιμούσε στην πραγματικότητα. Θα ψήφιζα λοιπόν εκατό φορές το Στέφανο από το Λευτέρη, κι ας έκανε λαμογιές με πίνακες.
Αρκεί να πληρούσε άλλες προδιαγραφές, αυτές με τις οποίες πρωτοεμφανίστηκε και αργότερα όμορφα κάηκαν.
Στην ενδιαφέρουσα από πλευράς ερμηνειών συνάντησή του με το Λευτέρη, θα σταθώ μονότονα στο εξής. Εγκρίνει την παρουσία του κοντά στο παιδί του;;;;;;;; Impatient Ναι, μεν ο Λευτέρης είναι ερωτευμένος με την Εύα, αλλά πώς μπορεί να είναι σίγουρος για τις αντιδράσεις του με δεδομένο ότι αυτός ψάχνει να ξετρυπώσει δολοφόνους;
Και για να με τελειώσει το σενάριο,...ο Παριζιάνος πετάει την ατάκα...να τελειώνουμε για να συνεχίσουμε τη ζωή μας!
Α, ρε Μάνο, τα χίλια στραβά μπορεί να είχες, αλλά ήσουν άντρας.... όχι σαν κάτι άλλους ξεφτίλες και τζάμπα μάγκες!
Στέφανε, να ζήσουμε να σε θυμόμαστε!! Tongue
ntina fanΣΕ ΟΛΑ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΧΩΝΤΡΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!! ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Φεβ 11, 2011 10:14 pm

Ας πω κι εγω δυο λόγια γενικά
Τον τελευταιο καιρο προσπαθούν να δικαιολογήσουν τις πράξεις τις Νταίζης ή μάλλον να της δώσουν ελαφρυντικά.
Καταλαβαίνω να εξηγούν γιατί έγινε όπως είναι αλλά οι πράξεις της δεν εχουν δικαιολογία.
Μας λενε οτι αγαπάει το Χρήστο κι αυτός τη βοηθάει να κρατάει ένα κομμάτι ανθρωπιάς.Τι ανθρωπιά να αναγνωρίσω σε μια γυναίκα που προσπάθησε να σκοτώσει μια έγκυο για να πάρει χρήματα και παντρεύτηκε έναν αγαθό κακομοίρη όπως νόμιζε οτι ήταν ο Μπέλλος για να τον σκοτώσει και να τον κληρονομίσει;
Με έχει κουράσει όλο αυτό.
Απ την άλλη κάποτε ξεκίνησα να παρακολουθήσω κάποιους ήρωες και κάπου τους έχασα
Ο Νικόλας και η Δάφνη ασχολούνται με σαχλαμάρες ο Λουκάς κάνει σαν δεκάχρονο και η Νόρα γυρίζει γύρω γύρω. Αγαπάω τα δύο ζευγάρια λατρεύω Λουκανοράκια ,αλλά όπως τα ήξερα σοβαρά και αγαπησιάρικα όχι όπως τα βλέπω τώρα.

Για την Εύα δεν το συζητάω τη χάσαμε απ την οθόνη μας όπως κάποτε χάσαμε το Μάνο. Γιατί αφού δεν υπάρχει ρόλος γι αυτήν δεν μας έλεγαν οτι έφυγε με το Μάνο να μείνουμε με την καλή ανάμνηση; Κι αν πάλι θέλουν να μας δείξουν πως θα προχωρήσει στη ζωή της μετά το Μάνο γιατί δεν της δίνουν λίγο χρόνο στα επεισόδια;

Ο Στέφανος πάλι πως μεταλλάχτηκε έτσι; Ξέχασε οτι η Νταίζη προσπάθησε να σκοτώσει το παιδί του; Δεν νοιάζεται και πολύ γι αυτό; Είναι καλός; Είναι κακός; Δυό χρόνια τώρα δεν έχω καταλάβει. Πόσο θα τραβήξει ακόμη αυτό το δεν ξέρω δεν είδα δεν άκουσα; Βαρέθηκα, αλλά όχι μόνο εγώ κ ο Σταυρου, δεν τον αναγνωρίζω.

Η Αμαλία γυρίζει γύρω γύρω και πότε αγαπάει την Εύα και βλέπουμε σκηνικά σαν αυτό του πάρτι πότε θυμάται περσινά ξυνά σταφύλια και τη βρίζει. Χωρίζει με το Ρούσσο αλλά όλο στο γραφείο του είναι και λέει παλαβομάρες. Βάλτε τη να μαζέψει την κόρη της να έχει και νόημα ο ρόλος της.

Δεν έχω κάτι άλλο να πω απλά είμαι απογοητευμένη με το σύνολο και δεν μου φτάνει μια καλή σκηνή στα 45 λεπτά ή μια πετυχημένη ατάκα για να κρατήσει το ενδιαφέρον μου



aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 11, 2011 10:23 pm

Και για να με τελειώσει το σενάριο,...ο Παριζιάνος πετάει την ατάκα...να τελειώνουμε για να συνεχίσουμε τη ζωή μας!
Α, ρε Μάνο, τα χίλια στραβά μπορεί να είχες, αλλά ήσουν άντρας.... όχι σαν κάτι άλλους ξεφτίλες και τζάμπα μάγκες!
Στέφανε, να ζήσουμε να σε θυμόμαστε!! .

Alkisti, ούτε για μένα πρέπει να'ναι "καλός κ'αγαθός" ένας ήρωας για να μου αρέσει. Γι'αυτό άλλωστε ούτε οι δουλειές του Στέφανου με ενοχλούν, ούτε η εκδίκηση που ήθελε να πάρει με πείραζε. Αυτό που δεν μ'αρέσει, είναι η θρασύτητα, η υποκρισία, το νταιλίκι, κι αυτά ο Μάνος τα είχε σε υπερθετικό βαθμό. Ο Στέφανος ποτέ δεν έκανε το μάγκα, αρα προς τι η παραπάνω φράση σου? Ο Μάνος, αν ήταν απέναντι στο Λευτέρη, στη συζήτηση που είδαμε σήμερα, τι θα έκανε? Θα τον είχε αρπάξει απ'το λαιμό, θα τον απειλούσε και θα έβγαινε κι από πάνω, άσε που θα είχε πολύ νωρίτερα προειδοποιήσει την Εύα οτι θα της κόψει τα πόδια αν έβλεπε το Λευτέρη ξανα δίπλα στο παιδί του!!! Με συγχωρείς, αλλά τέτοια φερσίματα μόνο αναγούλα μπορεί να προκαλέσουν....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Παρ Φεβ 11, 2011 10:26 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ τον σημερινό κόλαφο αν και με έχετε καλύψει...

-Χρήστος-Νταίζη κλασσικά έχουν απίστευτη χημεία Love!, επίσης κλασσικά οι διάλογοι άλλα ντ'άλλα της παρασκευής το γάλα... Τον αγαπά η Νταίζη, αλλά δεν μπορεί και να σεβαστεί τα θέλω του (να ζήσει μέσα στη μιζέρια το κορίτσι, σε ένα ταπεινό 2αρι-3αρι??) και για να πνίξει τον πόνο της πάει για 1.000.000στη φορά να χαϊδέψει τα διαμαντάκια της (έλεος καλέ πόσες φορές θα δούμε αυτή την σκηνή??)!
Επίσης δεν θέλει να τον κάνει σκυλάκι του καναπέ, αλλά ζητάει από τον αδελφούλη να μεσολαβήσει για να έρθει μαζί της στη βίλα!!! Και φυσικά, (τι σου είναι η αδερφική αγάπη) ο αδελφούλης δεν φέρνει αντίρρηση, τρέχει να βοηθήσει το Νταιζάκι να εκπληρώσει έστω αυτό το όνειρο (αφού το άλλο, να βγάλει την Εύα και τον κληρονόμο από την μέση δεν της έκατσαν)ainta Το μόνο που άξιζε είναι οι καλές ερμηνείες Σταύρου-Πολυχρονίδη...
Είναι τρελόσογο δίκιο έχει ο έρμος ο Χρήστος, αλλά που να το βρει!

KatsaroYpotheto έγραψε:Αλήθεια ο Στέφανος ο άφραγκος ο χρεωμένος και πρόσφατα αποκληρωμένος που θα βρει λεφτά να βοηθήσει το Χρήστο??? Απο κάπου χάνει.. ΠΑΛΙ???


Αυτή την απορία την έχω κι εγώ να πω την αμαρτία μου, αλλά μάλλον αυτά είναι λεπτομέρειες! Fskl
Πάντως Σταύρου-Κασσανδρινός μαζί : respect : (και είχαμε καιρό να τους δούμε μαζί)
Και για να κλείσω με το κεφάλαιο "Καρταλέικο" Σταύρου και κα Παπαδημητρίου μαζί μπορούν να κάνουν παπάδες, γιατί τους βλέπουμε να επαναλαμβάνουν την ίδια σκηνή???

-Οι μελλόνυμφοι γλυκιά σκηνή στο σπίτι... μ'αρέσει που η Έρη θα γίνει κουμπάρα (τώρα για το θέμα της αντιγραφής με
έχετε καλύψει) και μ'άρεσε η σκηνή με Λουκά-Έρη ))
Στο γραφείο ο Λουκάς κάνει χαζές ερωτήσεις, πότε ακριβώς πηγαίνει στο γραφείο αυτό και για δουλειά η υπάλληλος του αιώνα??? Αλλά κάπως δεν πρέπει να αναφερθεί και το Μελιτάκι (μη και ξεχάσουμε την ύπαρξη της Fskl)
Ήρθε και η μαμά Νόρας, η κυρά Στέλλα... τώρα καλό είναι αυτό? κρατώ τις επιφυλάξεις μου και θα δείξει (εντωμεταξύ το καταλάβαμε ότι υπάρχει θέμα με την ανακοίνωση του γάμου στους γονείς αλλά πόσες φορές το ακούσαμε σήμερα, έχασα το μέτρημα)

-Οι σκηνές της παρέας μια από τα ίδια (και είναι κρίμα κι άδικο):
τα τρία κορίτσια μαζί ωραία σκηνή αλλά χωρίς κάτι το ιδιαίτερο...
Λουκάς-Δάφνη επίσης σκηνή για να γεμίσουμε το επεισόδιο (το μόνο που κράτησα είναι η πόσο ωραία δένουν μεταξύ τους Γεωργόνη και Πετράκης)
και τέλος για Λουκά-Νικόλα δεν έχω σχόλια, έχω κουραστεί τα ίδια και τα ίδια...

-Το Ρουσσέικο σε έξαρση.
Η Μελίτα έσκαβε πάλι... και δεν φτάνει που από το πρωί ήταν σπίτι για τον απολυτούλη, ένα φαγητό δεν του είχε μαγειρέψει..
Η Αμαλίτσα θυμήθηκε ότι αντιπαθεί την Εύα, την τύχη της Εύας που την είδε δεν το κατάλαβα. Για Group therapy είναι μαμά-κόρη.

-Οι ιππότες της στρογγυλής τραπέζης ξεκαθάρισαν τις θέσεις τους (να ξέρουμε τι ζητάει ο καθένας πια)
Τέρης-Στέφανος ωραίοι και ναι υπάρχει μια ελπίδα ο Στέφανος να μην είναι τόσο (θα το θέσω επιστημονικά) μπούας!
Ο Ρούσσος δεν τον ενδιαφέρει η υπόθεση με τα διαμάντια, αλλά πήγε τελικά...
Κι αν όοοολοι αυτοί εκεί μαζί βρουν λύση, να μου τρυπήσετε την μύτη!!!

-Για την Εύα δεν έχω να πω κάτι, γιατί πολύ απλά αυτές οι σκηνές του3λέπτου δεν μου αρκούν... Έλεος Grrr

Για τα πρακτικά λοιπόν, Μέτριο!


Υ.γ.: Τζίνα ο σχολιασμός σου για oscar (στάνταρ δεν έχουν γράψει οι ίδιοι άνθρωποι την Βέρα)

Καληνύχτα και καλό Σ/Κ
Flkia
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Παρ Φεβ 11, 2011 10:31 pm

Oh mon dieu! Que la misère!
Οποία κατάντια φίλες και φίλοι! Οποία κατάντια!

Τόλμησα η καψερή να σκεφτώ ότι δεν μπορεί... κάτι έχει αρχίσει να γίνεται τις τελευταίες 2 μέρες.. τουλάχιστον μια αξιόλογη σκηνή έστω 20 δευτερολέπτων θα τη δω η άμοιρη τηλεθεάτρια! Αλλά... αυτό ήταν!!! Δυο μέρες μόνο!!!!

Αλί αλί και τρισαλί!
Αφήστε με να πάω στα Γιάννενα
να πέσω μες τη λίμνη
τον πόνο μου να συζητώ
με την κυρά Φροσύνη!
(δικό μου... geek )

Τη χθεσινή τελευταία σκηνή καλά έκανα και δεν τη σχολίασα!

Μη μου τους κύκλους τάραττε!! Αποφυλκισμένος μπάρμαν συναντιέται με τη γυναίκα αμαζόνα, τα κουβεντιάζουν, ο μπάρμαν δέχεται προσβολή από πρώην αφεντικίνα - νυν πεθερά, ταπηροκρανιώνεται και την κάνει, η γυναίκα αμαζόνα ξετρυπώνει τον αποφυλακισμένο μπάρμαν(λέγε με και ζιγκολό), τα τραγουδάνε, η αμαζόνα μονίμως ταπηροκρανιωμένη φεύγει προς και καλά άγνωστη κατεύθυνση, ο αποφυλακισμένος μπάρμαν(λέγε με και λυκόσκυλο) τη βρίσκει, τα ξανασυζητάνε, αποφυλακισμένος μπάρμαν(λέγε με και σκυλάκι του καναπέ) και γυναίκα αμαζόνα τρέχουν προς αντίθετες κατευθύνσεις και ούτω καθεξής, και η ζωή συνεχίζεται!!!

Η Νόρα μπορεί να δυσκολεύεται να φανταστεί τι σχεδιάζει ο Λουκάς για το γάμο(αν και κάτι υποψιάζεται ότι θα πρέπει να κρεμαστεί ανάποδα σε κάνα δέντρο) αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι τον ξέρει απ' έξω κι ανακατωτά και γιαυτό του προτείνει κουμπάρα την Εριέττα! Εύγε Νοράκι!!

Στέφανος - Λευτέρης: Βρέθηκαν τα παιδιά να τα πούνε σαν άντρες!! Απίστευτα αλλαγμένος ο Στέφανος μετά τη φυλακή! Θέλει να πάει τη ζωή του παρακάτω ο μοιραίος ο άντρας αλλά να 'χει και κανένα διαμαντικό στην τσέπη. Μην του τύχει και τίποτα!! Να έχει μια δραχμή στην άκρη! Πολύ τσαμπουκαλεύεται ο Λευτεράκης πάντως και δεν θα του βγει σε καλό φοβάμαι!! Και τώρα που γνωρίστηκαν όλοι διοργανώνουν και παρτάκι στης Εριέττας! To know us better! Ο Στέφανος ήθελε να καλέσει και τους φίλους τους τα διαμάντια αλλά δεν θα μπορέσουν λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων!

Λουκάς - Εριέττα: Μου άρεσε η αντίδραση της αδερφούλας για την κουμπαριά! (Ανάσανα 2 δευτερόλεπτα)

Αδερφός αποφυλακισμένος - Αδερφή πονεμένη: Τι να πω; Ο Στέφανος ευχαριστεί το νταιζουλίνι; Ευχαριστεί το νταιζουλίνι; Πείτε μου! Ευχαριστεί το νταιζουλίνι; Και το νταιζουλίνι; Τι; Από αυτόν δεν θα πάρει φράγκο; Θα της λύσει το γκομενικό και πατσίσανε; Faint

Νόρα-Δάφνη-Εύα: Αναστατώθηκαν τα κορίτσια με την ανακοίνωση της κουμπαριάς ελαφρώς ή το παρεξήγησα; <κυρίες όμως!! Οι ματάρες της Ξυλά : respect : έγραψαν πάλι! Και της Δάφνης όμως αν το προσέξατε! Του ξενιτεμένου θα του το τηλεγραφήσει κανείς το χαρμόσυνο; Μπα.. Στα.........

Λουκάς -Νικόλας: Ο Ζητιάνος κι ο Καρμίρης! Γιατί τους το κάνετε αυτό; Κι αυτό με τα γκολάκια; Τι διάλογος ήταν αυτός Χριστέ μου1

Στέφανος - Αντιγόνη: Τι είχες Γιάννη; Τι είχα πάντα........

Άννα: Χα! Εσένα γλυκιά μου θα σου τα σούρω όταν έρθει η ώρα σου! Μουχρίτσαααααααααα!!

Νόρα: Ο έξυπνος ο εργοδότης αφήνει τον υπάλληλο να "περάσει καλά", να ξεδώσει μήπως και ξελαμπικάρει και κάνει καμια δουλειά!!!

Στέφανος - Ρούσσος: Διάλογος μεταξύ ανδρών Νο2! Εκεί που λέει ο Στέφανος οτι δεν έχει κλέψει τα διαμάντια.. παρατηρήσατε τσαχπινιά;;; Love! Το λοιπόν!!!!!! lmao

Λουκάς - Δάφνη: Μωρή κοντού! Μωρή κοντού! Μωρή κοντούλα λεμονιά!! lmao lmao Δάφνη ΘΕΑ!!! Έχει ομορφύνει ή μου φαίνεται;

Αμαλία - αδειούχα: Άκουσα καλά; Είπε η αδιούχα: "Τώρα που μπορώ να λουφάξω ας λουφάξω!!" ;; Ας της το ράψει κάποιος maaaad Τιναζόταν μωρέ ο πρώην φυλακισμένος! Μελιτάκι αν σου πω ότι έβλεπε την Εριέττα θα καταρρεύσεις; gelio

Εύα - Προσωπικός της Γυμναστής: Με το σταγονόμετρο! Για μικροσταγόνες μιλάμε πάντα βέβαια!!

Η Νταίζη θεραπεία κάνει με τα διαμάντια και πάει και τα χουφτώνει καθημερινά;

Στέφανος. Η προξενήτρα του τρελόσογου!!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!! Επιπλέον γουστάρει τον τσαμπουκά της νύφης και προτίθεται να αποκαταστήσει επαγγελματικά το γαμπρό!!! Δεν υπάρχει η συζήτηση!!! Faint

Στέφανος - Μελίτα: Το μόνο που θα πω είναι ότι κολάστηκα με το μοβ πουκάμισο που φόραγε ο Σταύρου!!! Μα γιατί να μη γίνει η συνάντηση στο σπίτι της Μελίτας; Που έχει και ωραίο πάτωμα!!! Πάλι στης Εριέττας;

Ρούσσος - Αμαλία: Σαν να μην υπήρξε ποτέ ο oscar διάλογος!

Μάζωξη: Αναμένω τη συνέχεια! Για αναποτελεσματική την κόβω....

Λουκάς: "...Και κοίτα τί σου έκανα!!!!!" wall wall Έλα ρε Λουκάααααα!!!!!!!!!

Άφιξη γλυκιάς μανούλας: Θα τη σχολιάσω ολοκληρωμένη στο επόμενο!

Και κάπου εδώ ρωτάω η Μπελλίτσα το εξής: Εφόσον είμαι αναγκασμένη να βλέπω όλα αυτά! Γιατί; Ρωτάω γιατί να μη δω κι εγώ λίγο Μπέλλο η κακομοίρα; Αργοσβήνετε το ρόλο του; Πείτε μου! Θέλω να το ξέρω! Να καταρρεύσω;

Αυτά.... Ψηφίζω μέτριο!!!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από marakii Παρ Φεβ 11, 2011 11:11 pm

Εγώ θα ψηφίσω Τέλειο γιατί υπήρχαν σκηνές που ΛΑΤΡΕΨΑ και επειδή όλες οι σκηνές ήταν χωρταστικότατες σήμερα.....

Νόρα-Λουκάς:Μου άρεσε πολύ το πρωινό τους (όχι το φαγητό) Επίσης λένε ότι το πιο όμορφο πράγμα για μια γυναίκα είναι να ετοιμάζει τον γάμο της και συνήθως οι άντρες δεν ενδιαφέρονται καθόλου για αυτό...Λοιπόν το βρισκω πολύ γλυκό εκ μέρους του Λουκά να ασχοληθεί και να φτιά3ει τον πιο όμορφο γάμο για την αγάπη του...Θέλω όμως να συμμετέχει και η Νόρα στην προετοιμασία...
Μου άρεσε πολύ η κουμπάρα που διάλε3ε η Νόρα και που προβληματιζόταν για το πως θα το πει στους γονείς της..
Στο γραφείο...<<Μιλούνια στην Ευελπίδων>> Ακούς Λουκά γιατί την βασανίζεις την κοπέλα ?? Γιατί δεν της λες από την αρχή οτί είσαι αυτυχισμένος....Βέβαια θύμωσα που οι διαφημήσεις έκοψαν το ΛουκαΝορικό φιλί....(καλά έτσι και αλλιώς η Μελίτα πάντα λέιπει από το γραφείο τώρα μας πείρα3ε Razz )Σκηνή στο σπίτι......Λάτρεψα τον Λουκά που ήταν ανχωμένος και έτρωγε τα τα3ιδιωτικά σοκολατάκια και τη Νόρα που προσπαθούσε να πάρει σοκολατάκι και εκείνος όλο τις τα απομάκρυνε Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 621900 ...ΑΓΑΠΑΩ την άφη3η της μαμάς Στέλλας...Καλέ έμειναν και οι 2 κυριολεκτικά Άναυδοι !!!.Κατά τη γνώμη μου δεν υπήρχε καλύτερη επιλογή για μαμά της Νόρας από τη Χριστίνα Θεωδοροπούλου...Δεν 3έρω αλλά αυτή η αγκαλιά μαμάς-κόρης μου έβγαλε κάτι πολύ γλυκό και νομίζω πως δεν θα μπορούσε να τελειώσει καλύτερα το επεισόδιο από τη σκηνή που η τηλεοπτική μαμά χάιδευε στα μάγουλα την τηλεοπτική κόρη Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 195890 ...Αν και του Λουκάκου του ήρθε κατα κούτελα Razz

Λουκάς-Έρη:Πόσο γλυκιά σκηνή...Έκαναν και οι 2 σαν μικρά παιδάκια και τι όμορφη αγκαλίτσα... Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 226538 Πολύ ταιριαστά αδερφάκια !!!

Κορίτσια:Μου αρέσει που όταν είπε η Νόρα για την κουμπαριά η Δάφνη με την Εύα περίμεναν με ένα χαμόγελο να ακούσουν το όνομα τους και η Νόρα τους είπε την Ερριέτα Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 621900 Πάντως ευχάριστη και 3έγνοιαστη η σκηνή τους όπως κάθε φορά...η Δαφνάρα θα φτιά3ει το νυφικό Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 917917 (λέτε να της έρθει η έμπνευση και να αρχίσει να 3ανασχεδιάζει??)

Δάφνη-Λουκάς:Αγαπώ....Πολύ όμορφη σκηνή και πολύ γλυκά τα λόγια της Δάφνης <<η Νόρα είναι αδερφή μου και θα κάνω το καλύτερο για αυτήν>> και τι γλυκός ο Λουκάς που ήθελε να επαινέσει το κορτσι του !!! Βέβαι γέλασα κιόλας και μου άρεσε που της είπε ο Λουκάς <<καλά εσύ είσαι πιο ψηλή >> Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 191984

Λουκάς-Νικόλας:Η αλήθεια είναι πως δεν μιλούσαν για κάτι σοβαρό αλλά έχουν πλάκα και σου βγάζουν μια παιδικότητα..Έχουν ευχάριστες σκηνές οπότε δεν μπορώ να πω πως δεν μου άρεσε η σκηνή τους ...έτσι και αλλιώς έχουν και αυτοί οι 2 χημεία !!!

Η Αμαλία λατρεύει την Εύα Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 382640 ...βέβαια ένα δίκιο το έχει άντε και 2 μην πω....Είναι θεά πάντως και πάντα έχει τέλειους διλογους με τον Πέτρο και οι σοβαροί και οι κομικοί



Αυτά και από εμένα Τέλειο.....

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 11556 Δρακουλάκη, Πετράκη, Γεωργόνη, Γιαννακόπουλο, Θεωδοροπούλου
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Παρ Φεβ 11, 2011 11:29 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:
Η Νταίζη θεραπεία κάνει με τα διαμάντια και πάει και τα χουφτώνει καθημερινά;

Διάβαζα, διάβαζα, ωραία και καλά, και χαιρόμουν και απολάμβανα και ήπια μια γουλιά νεράκι....
Bad timing!!!!!!!!!!
Με διέλυσες! lmao lmao lmao lmao lmao
(Άσε που θυμήθηκα και Κωσταντάρα-Παπαγιαννόπουλο με τη χούφτα.... sisi )

Οι κρύσταλλοι έχουν λένε διάφορες ιδιότητες λόγω της μοριακής δομής τους και δεν ξέρω τι, και κάποιοι χρησιμοποιούνται και θεραπευτικά, τα διαμάντια όμως ειδικά, είναι γνωστά για την τάση τους να "αποθηκεύουν" την περιρρέουσα ενέργεια... Δε θα ήθελα να βρεθώ κοντά σε καμία πετρούλα που έχει χαϊδέψει το Νταιζουλίνι! Άσε που αυτά είναι και φορτωμένα με κλοπές, λαμογιές, πτώματα.... Η χαρά της ζωής η ίδια! lmao

Λοιπόν, να 'σαι καλά, πάω να συνέρθω, και σχολιάζω όταν ξαναπάρω κανονική ανάσα....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Φεβ 11, 2011 11:30 pm

Είναι σημαντικό και συγκινητικό που η Μελίτα συναισθάνεται τα όσα πέρασε ο Στέφανος και τα όσα προκάλεσαν στην ψυχολογία του. Είναι ο άνθρωπός της, τον αγαπάει και θέλει να τον φροντίσει. Μου αρέσει που πεταρίζει δίπλα του σαν κοριτσάκι αλλά ταυτόχρονα κάνει σωστές και έξυπνες παρατηρήσεις!
Στην σκηνή Εύας - Λευτέρη φάνηκε ότι η Εύα έχει καταλάβει πως ο Λευτέρης είναι το κάτι διαφορετικό στην ζωή της.
Και ο Στέφανος και ο Λευτέρης θέλουν να κλείσουν τους λογαριασμούς με το παρελθόν και να πάνε την ζωή τους παρακάτω, ο πρώτος με την Μελίτα και ο δεύτερος με την Εύα. Αυτό σαν ιδέα είναι πολύ καλή αλλά οι λογαριασμοί με το παρελθόν δεν θα κλείσουν εύκολα. Ο Στέφανος θέλει τα διαμάντια για τα οποία πήρε ρίσκα και αφιέρωσε χρόνο, κόπο και χρήμα και ο Λευτέρης θέλει φυσικά να μάθει ποιος ευθύνεται για τον θάνατο της Βέρας. Και τα δύο ζητήματα θα τους βασανίσουν πολύ, όπως φάνηκε από την αμοιβαία καχυποψία και το αδιέξοδο στο οποίο οδηγείται η συνάντηση των πέντε.
Μου άρεσε που ο Στέφανος και η Νταίζη, σαν αδέρφια που είναι, βρήκαν κάποιο σημείο επαφής.
Η σκηνή της Νόρας και του Λουκά με το φτιάξιμο της βαλίτσας και τα σοκολατάκια ήταν πολύ καλή. Και οι δύο αποσβολώθηκαν όταν είδαν την μαμά της Νόρας!
Η σκηνή του Λουκά και της Εριέττας δεν μου άρεσε – βγήκε κάπως στημένη.
Η Δάφνη και η Εύα τσίνισαν που ο Λουκάς και η Νόρα δεν τους ζήτησαν να γίνουν κουμπάρες, εντάξει είναι φυσιολογικό.
Επίσης είναι φυσιολογικό που το Χαριτέικο περιμένει πώς και πώς τα λύτρα που βρέθηκαν, αφού τους τα αφαίρεσαν με παράνομο τρόπο. Εκείνες τις μεγαλόπνοες δηλώσεις ότι δεν τα θέλουν και τα έχουν ξεχάσει κλπ κλπ, δηλώσεις μικροαστικές και δεύτερες, τι της ήθελαν;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από evaki16 Παρ Φεβ 11, 2011 11:36 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Βαρέθηκα να με ταίζουν το ότι να'ναι σερβιρισμένο όπως να'ναι!!!

Κασσανδρινός και Πολυχρονίδη σε μια εξαιρετική σκηνή δεν μπορούν πια να με αγγίξουν γιατί έχω βαρεθεί να τον βλέπω να τρέχει απο πίσω της!!! Τον αγαπάει αλλα θέλει να μείνουν εκείιιιιιιιι εκεί που πονάει τη μανούλα γιατί αγάπη χωρίς να μιζεριάζεις τη ζωή κανενός τι να την κάνεις??? Fskl Το παραμύθι της κατατρεγμένης δεν το τρώμε λυπάμαι, τα ίδια κάνει στο παιδί της! Σταματήστε τα κουλά!!!

Αντιγόνη και Στέφανος πολυ καλοί, ξαναπιάσαμε πάλι όμως το παλιό τροπάρι! wall

Λουκάς και Νικόλας πάλι μ@#$κίες συζητούσαν??? Ξέρω 2 ζευγάρια που ξεκίνησαν μήνες πριν να ψάχνουν νυφικά μπομπονιέρες και προσκλητήρια γιατί η τσέπη τους δεν τους φτάνει και όμως θα κάνουν γάμο ονειρεμένο! Έκαναν μέχρι και τις μπουμπουνιέρες μόνοι τους χειροποίητες (τύφλα να έχουν τα έτοιμα)!!! Απο πότε το όνειρο μετριέται σε ευρώ?? Τι σιχαμένοι είστε εσείς που γράφετε? Και γιατι δείχνετε έτσι το Λουκά? Να μην μετρά το χρήμα και να κάνει μονίμως το ζητιανάκι? Ποιος σωστός άνθρωπος δεν έχει λεφτά και πάει και ΑΠΑΙΤΕΙ για να κάνει ενα γάμο παραμυθένιο.

Κράζουμε κράζουμε την υπάλληλο της χρονιάς και το μόνο που βρήκατε να κάνετε είναι να βάλετε τη Νόρα και το Λουκά να πουνε και μπράβο που λείπει η Μελίτα γιατί είχε καιρό να κάνει σεξ και θέλει να ικανοποιήσει τις ορμές της??? Τι άλλο θα ακούσουμε σήμερα??? ΣΠΡΩΞΤΕ την "ηθοποιό" και το ρόλο της, σπρώξτε γιατί χαθήκαμε, ταλέντο δεν υπάρχει!

Εξαιρετική η σκηνή Στέφανου - Λευτέρη και διαφωτιστικότατη! Ο Στέφανος και δεν θέλει με τιποτα να χάσει τα κοτρώνια και έριξε και τον εκβιασμούλι του "τα διαμάντια θα βοηθούσαν στις απαντήσεις" Ε ναι λοιπόν είσαι αδερφός της Νταίζης!!! Εξαιρετική σκηνή επαναλαμβανω!

Χάρηκα με τα κορίτσια και μου άρεσε τρελά η ανακοίνωση της κουμπαριάς. Η Ξυλά λέει ιστορίες με τα μάτια και η πλάκα που ξέφυγε στη Δαφνούλα πολύ γέλιο. Η Νόρα δοκίμαζε νυφικά όταν ο Λουκάς θα παντρευόταν τη Νταίζη και τώρα θα της το στερήσει??? Ποιος ή ποια στερημένη το σκέφτηκε αυτό??? Συγνώμη κιόλας αλλα πόσεες από τις γράφουσες έχουν παντρευτεί? Δεν ξέρουν ότι η καλύτερη περίοδος είναι το ψάξιμο και η οργάνωση και ο Λουκάς θα τα κάνει όλα ώστε η Νόρα να τα δεί έκπληξη??? Fskl ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΤΕ!!! Fskl Fskl Fskl

Κατά τα άλλα η Εύα κομπάρσα με ξετρελαίνει τι να πω πια... Fskl Fskl Fskl

Δεν έχει πάτο αυτό το πηγάδι!!!

Τι να το ψηφίσω τώρα αυτό? Δεν είμαι και 12 χρονών, έχω αναπτύξει την κρίση μου Wink Απαπάλευτο όπως και όλα τα τελευταία..

Θέλω περισσότερη Εύα και σοβαρές σκηνές με την παρέα!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει Μελίτα και να απαλλαγούμε από την ωθούμενη! Κάντε άλλη σειρά, μεταμεσονύκτιας προβολής και βάλτε την πρωταγωνίστρια δεν με νοιάζει, απαλλάξτε μας όμως!!!
Θέλω να καταλάβετε ότι αυτό που γράφετε δεν είναι δραματική σειρά! Εκτός αν εσείς τη βλέπετε και κλαίτε... Σίγουρα είναι ΔΡΑΜΑ όσο να πείς..

ΥΓ. @self: Δεν έγραψαν οι ίδιοι τη Βέρα.- Αυτοί την αντιγράφουν, όσο μπορούν. Σταμάτα βρε ηλίθια να έχεις προσδοκίες λέμε!!! ainta Fskl


Συμφωνω σε ολα!!! Η Ευα απο εκει που ηταν η πρωταγωνιστρια ιδιαιτερα στον 1ο κυκλο μας την δειχνουν τωρα 10 λεπτα και αυτα με το ζορι!!! ΕΛΕΟΣ!!! Τον Λουκα μας τον εχουν κανει ζητιανο...... Και την Μελιτα την βλεπουμε ολο και πιο συχνα!!! Που θα παει αυτη η κατασταση...... ΚΟΥΡΑΖΕΙ λεμε η Μελιτα ΚΟΥΡΑΖΕΙ!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από polykarpos Παρ Φεβ 11, 2011 11:57 pm

Λοιπόν έχω βαρεθεί να βλέπω αυτό το ξυνίσμενο βλέμμα της Μελίτας ειδικά όταν ακούει το όνομα Εριέττα όπα μαντάμ χαλαρώστε λιγάκι ...
Ο Λουκάς απαράδεκτος για να γίνει ένας γάμος όμορφος και παραμυθένιος αρκεί μόνο η αγάπη , η αγάπη κάνει την τελετή ξεχωριστή και οχι η χλίδα στης μπομπονιέρες είδαμε και τον γάμο της Μελίτας και του Μάνου που βασίστηκε στο χρήμα και στο ψέμα που το μόνο που άφησε πίσω του ήταν πληγωμένους ανθρώπους
Νικώλας Δάφνη φέτος μ αρέσουν δεν ξέρω γιατί άλλα μου αρέσουν
Δαφνή Λουκάς και λίγα του πε
Στέφανος Λευτέρης καλά και εγώ στην θέση του Κατράλη δεν πειθόμουν ότι το διαμαντικό έκανε φτερά αλλά δεν θα χα και την απαίτηση να μου δώσει ο άλλος το οτιδήποτε απ την στιγμή που ο άλλος για το δικό μου κέρδος έχασε γυναίκα και παιδί
όσο για την μαμά Στέλλα δεν έχω σχόλιο μια ατάκα είπε η γυναίκα όλα τα λεφτά το βλέμμα του Λουκά ήταν σαν να λέει την κάτσαμε τώρα
polykarpos
polykarpos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 11:58 pm

JESSIE έγραψε:
Και για να με τελειώσει το σενάριο,...ο Παριζιάνος πετάει την ατάκα...να τελειώνουμε για να συνεχίσουμε τη ζωή μας!
Α, ρε Μάνο, τα χίλια στραβά μπορεί να είχες, αλλά ήσουν άντρας.... όχι σαν κάτι άλλους ξεφτίλες και τζάμπα μάγκες!
Στέφανε, να ζήσουμε να σε θυμόμαστε!! .

Alkisti, ούτε για μένα πρέπει να'ναι "καλός κ'αγαθός" ένας ήρωας για να μου αρέσει. Γι'αυτό άλλωστε ούτε οι δουλειές του Στέφανου με ενοχλούν, ούτε η εκδίκηση που ήθελε να πάρει με πείραζε. Αυτό που δεν μ'αρέσει, είναι η θρασύτητα, η υποκρισία, το νταιλίκι, κι αυτά ο Μάνος τα είχε σε υπερθετικό βαθμό. Ο Στέφανος ποτέ δεν έκανε το μάγκα, αρα προς τι η παραπάνω φράση σου? Ο Μάνος, αν ήταν απέναντι στο Λευτέρη, στη συζήτηση που είδαμε σήμερα, τι θα έκανε? Θα τον είχε αρπάξει απ'το λαιμό, θα τον απειλούσε και θα έβγαινε κι από πάνω, άσε που θα είχε πολύ νωρίτερα προειδοποιήσει την Εύα οτι θα της κόψει τα πόδια αν έβλεπε το Λευτέρη ξανα δίπλα στο παιδί του!!! Με συγχωρείς, αλλά τέτοια φερσίματα μόνο αναγούλα μπορεί να προκαλέσουν....
ntina fan αυτο ειναι ΜΟΝΟ δικη σου αποψη. ο μανος θα φεροταν αντρικια και δυναμικα. ο μανος δεν ειναι μπουλης σαν τον Στεφανο. Οταν εισαι ερωτευμενος μπορει να πεις σε καποιον θα σου κοψω τα ποδια. ΚΑΙ Η ΑΓΡΙΑΔΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Σαβ Φεβ 12, 2011 12:04 am

ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ 5 ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ. ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΟΥΣ ΛΕΥΤΕΡΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΤΑΙΖΗ ΜΠΕΛΛΟ ΑΜΑΛΙΑ. ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΝΥΣΑΦΙ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΕΜ ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!!! για αυτο τωρα υπαρχουν αλλες ιστοριες
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Σαβ Φεβ 12, 2011 12:30 am

marakι σ υγνωμη αλλα Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. της Αμαλιας της χρειαζετε γιατρος. Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΟΥΤΕ ΕΙΧΕ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ. ουτε κηνηγουσε πλουσιους ουτε ηθελε χρηματα. Αντιθετα την ευα την αγαπησε πολυ Ο ΜΑΝΟΣ. Η ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑΖΕ ΑΝ ΕΜΕΝΑΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΕ ΥΠΟΓΕΙΟ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Φεβ 12, 2011 1:37 am

ntina fan έγραψε:marakι σ υγνωμη αλλα Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. της Αμαλιας της χρειαζετε γιατρος. Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΟΥΤΕ ΕΙΧΕ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ. ουτε κηνηγουσε πλουσιους ουτε ηθελε χρηματα. Αντιθετα την ευα την αγαπησε πολυ Ο ΜΑΝΟΣ. Η ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑΖΕ ΑΝ ΕΜΕΝΑΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΕ ΥΠΟΓΕΙΟ.

Εχεις απολυτο δικιο!!! Η Ευα ειχε πει στον Μανο πως δεν θα την ενοιαζε ακομα και σε μια γκαρσονιερα να ζουσαν αρκει να ηταν οι δυο τους!!! Αλλα ο Μανος ηθελε να της προσφερει πυργους και παλατια!!! Δεν τα καταφερε ομως και εφτασαν εδω που εφτασαν τοσο ερωτευμενοι αλλα με εναν ολοκληρο ωκεανο εμποδιο!!! Ας ευτυχησει τουλαχιστον με τον Λευτερη!!! Της αξιζει η ευτυχια της Ευας οσο καμιας αλλης στη σειρα!!! Και αν το τυχερο της ειναι ο Λευτερης τοτε καλα στεφανα!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από tsampika090909 Σαβ Φεβ 12, 2011 2:23 am

Δε βγαζω ακρη πια με αυτο το εργο...πυροβολουν τη Δαφνη....
Μανος δεν ερχεται...ουτε καν αναφερεται το ονομα του να τον ειδοποιησει καποιος..
Παντρευονται Νορα-Λουκας....παλι τιποτα...ο ξεχασμενος και ξενιτεμενος φιλος
καταντησε που απο την αρχη ηταν ο πυρηνας αυτης της παρεας. Μα καλα ολοι αμνησια επαθαν?
Και μαλιστα επιλεκτικη? Μονο για τις λαμογιες τον θυμουνται....
Αλλα αυτο που ειπε στο χτεσινο επεισοδιο ο Λουκας στην Εριεττα,τι τουβλο ηταν?
Να πας,λεει,στην Αμερικη να ξεπερασεις το Στεφανο.Να εχουμε κι εναν λογο να ρθουμε Αμερικη.
Γιατι ο Μανος δεν ειναι λογος? Σε αλλο εργο επαιζε περυσι? Μηπως εγω την επαθα την αμνησια?
Μπα δε νομιζω!!! livani Kotsides
tsampika090909
tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : rodos
Ασχολίες : ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Σαβ Φεβ 12, 2011 2:27 am

kapetanissa έγραψε:
Δ.Μπέλλος έγραψε:
Η Νταίζη θεραπεία κάνει με τα διαμάντια και πάει και τα χουφτώνει καθημερινά;

Διάβαζα, διάβαζα, ωραία και καλά, και χαιρόμουν και απολάμβανα και ήπια μια γουλιά νεράκι....
Bad timing!!!!!!!!!!
Με διέλυσες! lmao lmao lmao lmao lmao
(Άσε που θυμήθηκα και Κωσταντάρα-Παπαγιαννόπουλο με τη χούφτα.... sisi )

Οι κρύσταλλοι έχουν λένε διάφορες ιδιότητες λόγω της μοριακής δομής τους και δεν ξέρω τι, και κάποιοι χρησιμοποιούνται και θεραπευτικά, τα διαμάντια όμως ειδικά, είναι γνωστά για την τάση τους να "αποθηκεύουν" την περιρρέουσα ενέργεια... Δε θα ήθελα να βρεθώ κοντά σε καμία πετρούλα που έχει χαϊδέψει το Νταιζουλίνι! Άσε που αυτά είναι και φορτωμένα με κλοπές, λαμογιές, πτώματα.... Η χαρά της ζωής η ίδια! lmao

Λοιπόν, να 'σαι καλά, πάω να συνέρθω, και σχολιάζω όταν ξαναπάρω κανονική ανάσα....
Συγνώμη για το ατύχημα!!! Δεν το ήθελα!!!! Yess
Με την ευκαιρία πάντως να πω ότι κύριος λόγος που αποφάσισα να μπω ενεργά σε αυτό το φόρουμ είναι γιατί λάτρεψα το χαβαλέ που γίνεται στο σχολιασμό των επεισοδίων και όχι μόνο!!! Υπάρχει απίστευτο χιούμορ εδώ μέσα!!! Και το καλό χιούμορ σημαίνει πολλά για ένα άτομο!!! Κι εδώ το διαθέτουν πολλοί!!! Στεναχωριέμαι μόνο που άργησα να το ανακαλύψω αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ!!!!!
Ο Δεύτερος λόγος είναι να σας σπάσω τα νεύρα με τον Μπέλλο!!!!! lmao lmao

Σπόιλερ:
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης