Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

+38
ilio
Καρ-Mik
taradoula
evanna
stefistaroy
almaresi
nefelik
tsourdalitsa
κικκο
annoula!
aggeliki
Δ.Μπέλλος
DESPOINA
fantina
tzibirdika
KatsaroYpotheto
AmaliaPetros_fan1
evaki16
amoust
kapetanissa
polykarpos
ειρηνη7
Antigoni!
Foulitsa
Caroline
Cancoon
afroditi_norakii
marakii
sarita
Kornilia_Petrakitsa
pasxalitsa
maria-loukanoraki
Νίκος
ntina fan
gxnel
fay66
Dimitraaa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 14, 2011 9:37 pm

ψαχνω και εγω να βρω ποια μαιρη εχει σχολιασει!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από polykarpos Δευ Φεβ 14, 2011 9:40 pm

Εμένα μου άρεσε το επεισόδιο οι 5 αμίγκος δεν με επισάν όμως έχω μια θεωρία για το μακελειό λοιπόν κάπου άκουσα εδώ στο φόρουμ ότι η Αννούλα έχει πάρε δώσε με την Αντιγόνη κάτι μου λέει λοιπόν ότι η Άννα πίστευε ότι αν πεθάνει η Βέρα ο Λευτέρης θα γίνει δικός της έτσι ξέροντας που είναι το κρησφύγετο με τα διαμάντια το λέει στην Αντιγόνη δεν της ζητάει τίποτα ως αντάλαγμα το μόνο που της ζητά είναι να πεθάνει η Βέρα
Και αφού είπα τι δικιά μου θεωρεία για το σπίτι στο Βουνό ας έρθουμε στον Λουκά λοιπόν από πότε ο Λουκάς αυτό ξεφτιλίζετε μπροστά στην Μελίω και την πεθερά ; θα μπορούσε να μιλήσει ιδιαίτερος στην Νόρα τουλάχιστον
Στέφανος Εριέττα τελικά ο Στεφ θέλει να μας τρελάνει βρομιές άλλων λέει ρε φίλε πλαστούς πινάκες δεν πουλάς ; δεν θες τα διαμαντάκια αν δεν έχεις σχέση τι τα θες ; να τα κανείς κολιέ για το λαιμό του Μελιτονίου;
Η μόνη που δεν εχεί μεγάλη ευθύνη είναι η Ερη δεν έδωσε την εντολή άλλα θέλει το διαμαντικό ο Νικόλας έχει χίλια δίκια αυτός τον δικό του γάμο κι μάλιστα τρεις (έχει πληρώσει 2 με την Δάφνη έναν με την Έυα ) δεν είδα κανένα να συνεισφέρει οικονομικά καλά κάνει και είναι Σκρουτζ αντί να ντραπεί ο Λουκάς που ζήτησε να του πληρώσει τον γάμο σίγα μην ντραπεί ο Νικόλας Mmm
ο Λευτέρης με την Έυα μου αρέσουν όπως μου άρεσε και η Ξυλά με τον Σταύρου μόνο με τον Μπουγιούρη δεν μου άρεσε τεσπα θα θελά να τους βλέπω σε ποιο πολλές σκηνές
Νταίζη Χρήστος πάρα πολύ καλοί και οι δύο
Νταίζη Χρήστος Στεφάνος ωραίοι και οι τρείς τρελή χημεία εχουν τα αδερφάκια της οφείλει ενα ευχαριστώ ο Στέφανος και νομίζω ότι μπορει να την συγχωρέσει για της αποπείρες κατα της Εύας αυτή κυνδεινεύει τώρα ναα δολοφωνηθεί επειδή βωηθησε στην συληψη του απαγογέα μην το ξεχνάτε δεν θεωρώ αθώα την Νταίζη αλλά σε όλο τον κόσμο αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία
polykarpos
polykarpos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Φεβ 14, 2011 9:45 pm

[quote="Foulitsa"]
pasxalitsa έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:Και φυσικά έγραψε η ατάκα της Στέλλας προς τον Στέφανο να ευτυχήσει με την Μελίτα!

Αυτη την ευτυχία μόνο με κλύσμα δεν μας την έχουν περάσει μπας και τη δεχτούμε... Nyxia
Στην νεοαφιχθείσα θα κολλήσουμε?Matakia


Εγώ είμαι Ακατάδεκτη, Δεν τα Δέχομαι τα Α-παπα-λευτα με την καμία όμως lmao

Αααχ θα σε μαλώσω..
Δεν σου έχουν μάθει να μη λες όχι όταν σου προσφέρουν κάτι τόσο "αβίαστα" και "φυσικά"?
Τσ τσ τσ...

Ακριβώς επειδή έχω μάθει στα επί της ουσίας ΑΒΙΑΣΤΑ και ΦΥΣΙΚΑ, δεν μπορώ να συμβιβαστώ με αυτά τα ξεφυτιλίκια και νυν "Υπερ Πάντων η Προώθηση"
(και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.... lmao )

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Φεβ 14, 2011 9:46 pm

Μαριέφη μου αν δεν σου φαίνεται παράξενο τότε δεν είμαι τρελή!
Εγώ είμαι η Μαίρη , Μαρία/...Μπερδεύτικες ε? Wink
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Φεβ 14, 2011 9:47 pm

Και κάτι που 3έχασα....Πολύ γλυκός διάλογος ή μάλλον μονόλογος της Νόρας με τον ''μπαμπά'' της ...ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΟΤΑΤΗ ΘΕΑΡΑ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 195890
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Φεβ 14, 2011 9:49 pm

Μάγδα μου, τα καλά μια φορά γίνονται!!
Μαιρούλα όχι όχι... καλομελέτα κι έρχεται!!
Καλη συνέχεια στους σχολιασμούς, θα επανέλθω αύριο αναλυτικά.. ))
Καληνύχτα!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Δευ Φεβ 14, 2011 9:50 pm

Aaaaaaaaa, εγώ σήμερα γέλασα!!!! Αμέ!

1. Με το ύφος του Στέφανου στο παραλήρημα της Στέλλας -τι του 'μελλε του κακομοίρη πουρνό πουρνό, έχει τον διαμαντοκαημό του, άκουσε και τα κελαηδίσματα..... lmao
α) (α, a propos, που ξενύχτησες εσύ πουλάκι μου και είναι τα ματάκια σου κομμένα?! ^^ χαρές το κατσαρό...... lmao )
β) καλά, ότι βάλανε τη νεοαφιχθείσα στο πρώτο της ουσιαστικά επεισόδιο να του ευχηθεί και κάθε ευτυχία με τη Μελίτα -ε, εκεί έλιωσα λέμε..... lmao lmao lmao αφού είχα ξεράσει πρώτα!!! vomit )


2. Με την είσοδο της Αντιγόνης στο γραφείο του Ρούσου και ύφος "έρδε Μπούμπουληηηηη"....αυτά είναι!!!!!! lmao lmao

3. Με το κλαούρισμα της Νταίζης στο Χρήστο μετά τα μπουμπουνητά. Είναι καιρό που είχε να κλαουρίσει η Μελίτα, οπότε σου λέει.... μη μείνουμε ακλαούριστοι!!! Και.... κλάουουουουου........ lmao

4. Συνάντηση Κοκοκοκορυφής! (διότι όλοι, τις κοτούλες....)
Αυτό που λένε "εγώ δεν ξέρω τίποτα για το φόνο"?! Αααααααυτό!
Όλοι μαζί ήτανε, γνωστοί-άγνωστοι, απ' τα ιδρύματα, τις Αμέρικες, μουγγοί, λαλίστατοι, τους δένει αίμα (δάκρυα κι ιδρώτα? δεν έχει?! sisi ), αλλά δε γνωρίζονταν και κανείς δεν ξέρει τίποτα.....
Παράαααααλογοο.....???? lmao

Αν προσπαθήσω (πολύ όμως......) να σοβαρευτώ, θα πω για άλλη μια ότι μ'αρέσει η στροφή που παίρνει ο Στέφ (άντε να την πάρει ολοκληρωτικά), σε όλες τις σκηνές με αρέ, το ότι καίγονται οι διάλογοι με Νταίζη δε φταίνε τα παιδιά...... Καλά, και ερμηνευτικά στη συνάντηση των 5 (σαν Fskl ακούγεται...... sisi ) όλοι ωραίοι, φυσικό.... Από Εύα τι να σχολιάσω? Την είδα? sfyr

Νόρα: με γεια την κεραμμίδα κοπελιά..... Angel

Λουκάς: "τι γλυκός!" (και ξεφτίλας, στο γιαπί ρε!!!!! άει στην ευχή, συγχίστηκα..... Impatient )

Αυτά..... και επειδή είμαι πολύ καλή (λόγω της ημέρας, η συγκίνηση, τα λόγια του παπά), άντε καλό, αφού γέλασα.... xixixi
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 14, 2011 9:53 pm

Antigoni! έγραψε:Μαριέφη μου αν δεν σου φαίνεται παράξενο τότε δεν είμαι τρελή!
Εγώ είμαι η Μαίρη , Μαρία/...Μπερδεύτικες ε? Wink


καλε επαθα ενα μικρο εγκεφαλικο λεω τι στο καλο δεν βλεπω?Ξεμπερδευτηκα τωρα οκ! Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 621900
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από amoust Δευ Φεβ 14, 2011 9:54 pm

Μετά απο πλύ καιρό θα σχολιάσω γιατί αυτά που βλέπω θα με βγάλουν απο τα ρούχα μου. Ο αγαπημένος μου χαρακτήρας ο Λουκάς για κάποιο λόγο αποσυντίθεται απο τους σεναριογράφους. Αυτό που έκαναν σήμερα να πάρει λεφτά απο την Νόρα για να βγάλει για φαγητό την μητέρα της τί να πώ. Εδώ και καιρό σε όλα τα επεισόδια και παραπάνω απο μια φορά σε κάθε επεισόδιο ,έτσι για να μην τυχόν και δεν το προσέξουμε, ζητάει χρήματα ή δεν έχει να φάει. Που θα πάει αυτή η ιστορία. Δεν θα αποφασίσει τί θέλει να κάνει επιτέλους να το προχωρήσει γιατι όλη η ιστορία καταντάει ανυπόφορη και κουραστική. Η Δάφνη μέσα σε λίγα επεισόδια επειδή ένοιωθε άσχημα βρήκε δουλειά παρόλο που δεν είχε δουλέψει ποτέ εκτός του σπιτιού της και θα μας πούν πως ο Λουκάς αιθάνεται όμορφα που απλώς βοηθάει για να του δίνουν ένα χαρτζιλήκι. Και μάλιστα ετοιμάζεται για γάμο.
Και στα τελευταία επεισόδια εξελίσεται και σε συνήγορο της Νταίζης που έχει εκβιάσει όλο το κάστ του σήριαλ. Σε λίγο αφού βγάλει αγία την Νταίζη θα μας πεί οτι κι ο Ρούσσος καταλάθος του έκρυψε το θέμα της υιοθεσίας του, του είχε παραπέσει ο φάκελλος. Ο Ρούσσος ο οποίος τόσα χρόνια δεν είχε πάρει έναν απο αυτούς τους πίνακες που πούλαγαν να τον κρατήσει κι όταν έρθει η ώρα να του πεί ορίστε κάτι απο τον πατέρα σου να το έχεις να τον θυμάσαι.
Και για να επανέλθω στο θέμα μου ο Λουκάς δεν δεχόταν να πάρει τα χρήματα που είχε δουλέψει απο τον Ρούσσο, και τώρα πέρνει χρήματα απο τους φίλους του. Κάτι πρεπει να διορθώσετε κύριοι σεναριογράφοι δεν νομίζετε;

amoust
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Φεβ 14, 2011 9:58 pm

Λουκανορικες σκηνες-----> Δεν εχω λογια!!!! τελειες!!!
Δαφνη-Ευα-Λευτερης-----> Εριξα ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!! Ρε Δαφνουλα προσεχουμε πως παμε!!!
Νταιζη-Χρηστος---->Υπαρχει χημεια και μ'αρεσει!!!
Στεφανος-Ερριετα----> Και εδω υπαρχει χημεια!!! Και γιαυτο μου αρεσει
Ευα-Λευτερης----> Πολυ ωραια και συναισθηματικη σκηνη!!!!
Νικολας-Λουκας-Δαφνη-----> Το εχει παρακανει ο Νικολας με τα λεφτα!!! Οχι οτι ο Λουκας παει πισω!!! Μην μας τον παρουσιαζεται ως ζητιανο!!! Γιατι δεν ειναι!!!!!
Κα. Στελλα-----> Ε καλα εδω τι να πω? Θεα η γυναικα!!! Ειμαι σιγουρη πως θα κανει αυτη μια παρεα με την Αμαλια!!! Αλλο να το σκεφτομαστε και αλλο να το βλεπουμε!!!!

Υ.Γ-----> Σημερα την Ευα παιζει να την ειδα 10 λεπτα!!! Και πολλα λεω!!! Δεν παει αλλο αυτη η κατασταση!! Θελω περισσοτερη Ευα!!!!!! Γινεται????
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Δευ Φεβ 14, 2011 10:00 pm

Αρχικά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους ερωτευμένους....
Πολύ Καλό το επεισόδιο σήμερα...

ΜΟΥ ΆΡΕΣΕ....
1.Η μαμά Στέλλα με τις 6 βαλίτσες (ο χριστός και η μάνα του...τι έφερε πια).Καλά πέθανα όταν συστήθηκε στο Στέφαν sisi και με την Αμαλία έδεσαν απόλυτα (βέβαια είναι μέχρι να ξεκατινιαστούν για τον Πετράν).

Έλυσα>>>Λουκάς:Αστέρι μου... Νόρα-Στελλά:Ναι... lmao lmao lmao
sisi Στέλλα:Στέλλα Φωκά.Το Στέλλα όχι απο το Στελιανή απ'το λατινικό Αστέρι...

2.Το τηλεφώνημα του Λουκά στη Νόρα για καληνύχτα.Τι γλυκό!!! inlove

3.Η Μελίτα που είχε απόλυτο δίκειο για Στέφαν-Ερη.Ούτε και σε 'μενα θα άρεσε το αγόρι να μένει όλη νύχτα με μια δίμετρη και να...συζητάνε!!! Grrr Μαζί σου Μελίτα!

4.Η συνάντηση των 5 μου άρεσε πολύ.Ο Πέτρος ΘΕΟΣ ξεκαθάρισε απο την αρχή τη θέση του.Δεν πιστεύω πως η Έρη δεν ασχολείται πια με της δουλειές του θετού της πατέρα.Και παω στοίχημα οτί την εντολή την έδωσαν η Αντιγόνη και ο μακαρίτης!

5.Η Δαφνούλα που μπήκε μέσα και είδε την Ευα με τον Τέρη καβάλα παν στην εκκλησιά lmao

6.Και τέλος η Νταίζη...λάτρεψα τον στοργικό Στέφαν και τη σκηνή της με τον Χρήστο!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΆΡΕΣΕ....
1.Η αμφιβολία της Αντιγόνης για τη Νταίζη.Τη μάνα ρε είναι αυτη ακόμα και η Μήδεια καλύτερη είναι!!!

2.Η σκηνή του Πέτρου με την Αντιγόνη...μετά απο όσα εχει κάνει παει και το γραφείο να τον κατηγορίσει!ΕΛΕΟΣ πια!!!

Θέλω περισσότερη Αμαλία...Καίγομαι!!!!!! Flkia
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 14, 2011 10:06 pm

Clarabelle oscar , pasxalitsa oscar , amoust oscar και last but not least kaperanissa oscar σχολιασμοί που με βρίσκουν 100% σύμφωνη!

Προβλέπω και μετά το αυριανό να κάνω βιντεάκι "Στέλλα όχι από το Στυλιανή (γιατί μας βρωμάνε τα ελληνικά μη χε!), από το λατινικό αστέρι" "Αχ τι γλυκός!" "Αχ τι γλυκια!" Είμαι σίγουρη κουράστηκε η γυναίκα να τις μάθει τις ατάκες της! Αλλά να μου πεις όταν θα τις διάβασε θα βάραγε και κάνα τέταρτο το κεφάλι της στον τοίχο, πώς να αποστηθήσει μετά 3 ολόκληρες γραμμές! Και υποτίθεται είναι και φιλόλογος.. Για αυτό πάει κατά διαόλου η μάθηση!!!

Μ'αρέσει που τα είχαμε λύσει όλα μας τα θέματα και αυτό που βασικά μας ενδιέφερε είναι ένα ακόμα διαζύγιο με παρεξηγήσεις και γελοίες καταστάσεις! Σαν να γράφει το σενάριο η κυρα κουτσομπόλα της γειτονιάς είναι! Επίπεδο σου λέει μετά..


Κατά τα άλλα η ορθογραφία που θα μας στερήσουν είναι που θα μας στείλει στο δ@#$λο!


ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ SPOILERS ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ!!!

Κατά τα άλλα με συγχωρείτε για το ξέσπασμα.. καληνύχτα σας..

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Δευ Φεβ 14, 2011 10:24 pm

evaki16 έγραψε:Λουκανορικες σκηνες-----> Δεν εχω λογια!!!! τελειες!!!
Δαφνη-Ευα-Λευτερης-----> Εριξα ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!! Ρε Δαφνουλα προσεχουμε πως παμε!!!
Νταιζη-Χρηστος---->Υπαρχει χημεια και μ'αρεσει!!!
Στεφανος-Ερριετα----> Και εδω υπαρχει χημεια!!! Και γιαυτο μου αρεσει
Ευα-Λευτερης----> Πολυ ωραια και συναισθηματικη σκηνη!!!!
Νικολας-Λουκας-Δαφνη-----> Το εχει παρακανει ο Νικολας με τα λεφτα!!! Οχι οτι ο Λουκας παει πισω!!! Μην μας τον παρουσιαζεται ως ζητιανο!!! Γιατι δεν ειναι!!!!!
Κα. Στελλα-----> Ε καλα εδω τι να πω? Θεα η γυναικα!!! Ειμαι σιγουρη πως θα κανει αυτη μια παρεα με την Αμαλια!!! Αλλο να το σκεφτομαστε και αλλο να το βλεπουμε!!!!

Υ.Γ-----> Σημερα την Ευα παιζει να την ειδα 10 λεπτα!!! Και πολλα λεω!!! Δεν παει αλλο αυτη η κατασταση!! Θελω περισσοτερη Ευα!!!!!! Γινεται????
ntina fan EΓΩ ΠΑΛΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΕ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΞΑΠΛΕΣ. ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ. ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΒΑΡΕΤΟ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ. ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΤΑΛΑΞΗ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Δευ Φεβ 14, 2011 10:24 pm

Καλο το επεισοδιο...διοτι ξεφυγαμε απο τα συνηθισμενα...ειχαμε και μπολικη πεθερουλα...

Στελα απο το λατινικο αστερι.... ΟΧΙ απο το Στυλιανη...αυτο το αλλαξατε τελευταια στιγμη να υποθεσω?? sfyr

Μου αρεσει η Θεοδωροπουλου!! Εδεσε μια χαρα με Δρακουλακη Πετρακη!
Νομιζω η φραση "τι γλυκος" θα ακουστει πολλες φορες ακομα απο το στοματακι της.. lmao Ο καημενος ο Λουκας ειπε να αποφυγει τον στραβοκαναπε και πιαστηκε η μεση του απο το κουβαλημα τελικα...Ποσες βαλιτσες ειχε κι αυτη??? Ολη την προικα της εφερε? Παντως ωραια χρωματακια οι βαλιτσουλες εγκρινω.. ^^
Ο Λουκας τα ξερασε ολα για την κορακλα..ευτυχως που η Στελα το πηρε ψυχραιμα...τελικα στο μπαμπα απο το τηλεφωνο του το ειπε?? Ερμε Ευκλειδη απο τωρα σε λυπαμαι...

Ο Νικολας ελεοος με τις γκρινιες του... "Μου τη δινει ο Λουκααας" "Μου τη δινουν οι γαμοιιι" Να παει στο στρουμφοχωριο να βρει τον γκρινιαρη...Θα κανουν αχτυπητο διδυμο...

Πετρος-Ερι-Στεφ-Αντιγονη-Τερης απλα Sleep



Χριστε μουυυυ ελεπα τον μπουκωμενο Νικολα και νομιζα οτι θα εκτοξευτει κανενα μαρουλοφυλλο απο το στομα του affraid gelio
Ρε καρμιρη τι παραπονιεσαι???? Αφου ολοι ξερουμε οτι θα του τα δωσεις τα κλειδια στο τελος.. Nyxia

Τηλεφωνημα Λουκα-->Πολυ γλυκο!!! Δεν αντεχουν ο ενας μακρια απο τον αλλον...Οταν ειπε η Νορα οτι της φαινεται παραξενο που δεν ειναι εκει μαζι της η μαμα της το ακουγε...κανονικα θα αισθανομουν ασχημα στη θεση της και την επομενη μερα θα πηγαινα να μεινω αλλου... Mmm
Το "καληνυχτα αγαπες μου" με πεθανε... sisi και το φιλι του Λουκα στο κινητο του με ελιωσε... Love!

Η αλλη ψαχνει τον Στεφανο...Ψαξε ψαξε δε θα τον βρεις!!! Tongue

Σκηνη Στελας-Στεφανου

Τι γελιο θεε μου..

Στελα...απο το λατινικο αστερι
Στεφανος απο το Στεφανος
Τι γλυκοοος gelio

Ο Σταυρου οταν παιρνει αυτο το κωμικο υφος οπως την αλλη φορα με τη χαρτοσακουλα και την Αμαλια ειναι τελειος!!!!

Α ρε Νορα τι τα θελες τα κουτσομπολια απο το τηλεφωνο? Λουσου τα τωρα...

Αμαλια χρυση μου? Γιατι χαρηκες? Δε θελω να σε πληγωσω αλλα σε λιγα επεισοδια απο τωρα θα μουτζωνεσαι.. sfyr

Η Δαφνη που τους πετυχε σε ακαταλληλη σκηνη lmao

Η μικρη Νταιζουλαααα καθεται και κλαιει γιατι ο Χρηστος και ο Στεφ δε την επαιζουνε...
Παιξτε την μωρε κι αυτη να μη παραπονιεται...


ΕΛΕΟΣΣΣ ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΑΑΑ!!!!!!!!
Τι ξεφτιλικια ειναι αυτα να ζητιανευει λεφτα απο τη Νορα?????? Αυτος που δε δεχοταν μυγα στο σπαθι του...που ενιωθε ασχημα να δανειζεται απο κεινη και της το ειχε δηλωσει τωρα να ζητα λεφτα για να βγαλει τη μαμα της για φαγητο???
Ας βρει μια δουλειαα να μη νιωθει αχρηστος..ας συνεχισει τη δικηγορια ή ας παει να γινει σουβλατζης.....Ας ερθει να μου κανει ιδιαιτερα (φωνητικης, χορου, μαγειρικης κτλ) ...πληρωνω οσο οσο lmao
κατι τελοσπαντων....αρκει να σταματησει να φερεται σα ζητιανος λες και δεν εχει ουτε ενα ευρω στη τσεπη για τσιχλες...

Αυτα....
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Φεβ 14, 2011 10:29 pm

Σμα Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 195890 εκπληκτικός σχολιασμός
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Φεβ 14, 2011 10:35 pm

Λουκάς: "τι γλυκός!" (και ξεφτίλας, στο γιαπί ρε!!!!! άει στην ευχή, συγχίστηκα.....)

καπετανισσα ........ντροπη !!!!!!!!!!!!
στο γιαπι το αγλάισμα του δικηγορικου συλλογου .............

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Φεβ 14, 2011 10:35 pm

Έδεσαν ωραία μαμά κ κόρη, ελπίζω μόνο να μη μας μπουκώσουν. Έχουμε χάσει το μέτρο λέμε.

Τελικά η Εριέττα έχει στην κατοχή της πίνακες του Αραβαντινού. Τότε γιατί ρωτούσε τον Ρούσσο που θα βρει δικά του έργα; Η Εριέττα ή παίζει παιχνιδάκια ή έχουμε άλλη μια τρύπα.

Ο Στέφανος μια έτσι μια γιουβέτσι. Ας αποφασίσουν τι είναι; Ηλίθιος ή κακός;

Καλά για Ρούσσο-Αντιγόνη οι τρύπες μεγαλώνουν. Άκρη δεν βγάζουμε κ βαριέμαι.

Ξεφτιλίστε κ άλλο τον Λουκά, μπορείτε.

Έλεος πια με την Μελίτα κ τς ζήλιες της.

Την Νταίζη θα την φάμε τελικά στη μάπα. Δεν γλυτώνουμε απ αυτήν.

Εύα-Λευτέρης κλασικά 1 λεπτό. Σπρώχνουμε τώρα δεν θα ασχοληθούμε με Εύα. Ότι έκαναν πέρσι στο Μπουγιούρη κάνουν φέτος στην Ξυλά. Ούτε τα προσχήματα πια.

Μέτριο.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Φεβ 14, 2011 10:37 pm

Ας σχολιάσουμε και το σημερινό...
Τίτλοι σειράς: α) την προσέξατε την είσοδο της Θεοδωροπούλου από εχθές φαντάζομαι...
β) την απουσία του Καλαθά (επίσης από εχθές) την προσέξατε; Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Cry-icon

Λουκάς-Νόρα-Γλυκιά Μανούλα, φάση Α:Καλή η πρώτη εμφάνιση! Αν και φοβόμουν λίγο αν θα ταιριάξει με το ρόλο η Θεοδωροπούλου λόγω του ότι την έχω συνηθίσει σε άλλους ρόλους και σε πολύ διαφορετικά σήριαλ αλλά τελικά νομίζω ότι ήταν σωστή επιλογή! Ειδικά αν αναλογιστούμε την απεγνωσμένη προσπάθεια των σεναριογράφων να δώσουν κωμικά στοιχεία στη σειρά. Άσχετο: Δράμα δεν είπαμε ότι βλέπουμε;

Νταίζη: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 037 Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 037 Ε δεν το λες και βροχή από σφαίρες... και φυσικά δεν περίμενα να απαλλαχθούμε από τη σβούρα! Τρέχα πάλι λυκόσκυλο......

Λουκάς-Νόρα-Γλυκιά Μανούλα, φάση Β: Άψογο δέσιμο Νόρας - Στέλλας! Άψογη η πολύχρωμη συλλογή από βαλίτσες της μαμάς! Άδικα φοβόταν η Νόρα την αποκάλυψη της κοράκλας και του γάμου! Ο Λουκάκος κλασσικός γαμπρός πρώτου έτους! Πρόθυμος, ευγενικός και.... τι γλυκόοοοοοοοος! Α και γκαφατζής καμιά φορά... sisiΚυρία Στέλλα μας ολόκληρη σειρά μεταλλάχτηκε σε εσάς θα κολλούσαμε; Λουκά, έβαλες χεράκι κι έβγαλες ματάκι! Ξεσπιτώσου τώρα! Κι επιτέλους θα βγει η ρόμπα!!!

Δάφνη - Νικόλας: Παραμυθένιος γάμος --> 2 ψήφοι! sisi Ο Νικόλας με προβληματίζει με την αντίδρασή του. Δεν μου αρέσει στο ρόλο του καρμίρη. Καθόλου όμως! Τον λατρεύω όμως όταν κάνει γλύκες στη δάφνη!

Μάζωξη, φάση Α: Πόσο δίκιο είχε η almaresi! Έτσι διευθετούνται αυτά τα θέματα! Μαζευτείτε, κοροϊδευτείτε, τελειώσατε! Ρούσσος - Αντιγόνη: Εμείς δεν έχουμε ιδέα! lmao Απαξιώ να σχολιάσω περαιτέρω...

Χρήστος - Νταίζη: Τα έκανε πάνω του το νταιζάκι! Επιτέλους είδαμε το ίδιο ύφος και εμπρός αλλά και πίσω από την πλάτη του συνομιλητή της! Αλλά με τέτοιον άντρα μπορεί να νιώθει ασφάλεια (και αναστάτωση βέβαια.. soutien ). Άκουσα καλά; Είπανε "Μπέλλος" ή έχω πάθει στέρηση κι άρχισαν οι παραισθήσεις;

Μάζωξη, φάση Β: Συνεχίζω να απαξιώ! Τον Λευτέρη λυπάμαι που ξανοίγεται με δηλώσεις και ίσως να μην του βγει σε καλό..

Νόρα - Γλυκιά μανούλα going to bed..: Η Νόρα κλασσική κορούλα με αδυναμία στον μπαμπάκα! Μου άρεσε η μαμά Στέλλα και οι εκφράσεις της που φαίνονταν στον καθρέφτη όταν μίλαγε η Νόρα στο τηλ με τον μπαμπά! Πολύ ωραία τα λόγια της Στέλλας περί γάμου και συναισθήματος αλλά πώς τα λες έτσι στην μελλόνυμφη οεο;

Δάφνη - Νικόλας - Λουκάς: Συμπαθητική βοηθητική σκηνή περί άφιξης εισβολέα Λάκωνα! Νικόλας θεός (της τσιγκουνιάς βέβαια αλλά.... Θεός)!!!

Εριέττα - Στέφανος: Σοβαροί και συγκεντρωμένοι στο θέμα τους!

Νόρα - Λουκάς on the phone: Τ-Ε-Λ-Ι-Ο-Ι ! Απίστευτη Αργονορική σκηνή! inlove

Τσα! Το Μελιτάκι βρε! Τόση ώρα ξεκίνησε το επεισόδιο και δεν μας τη δείξανε καθόλου! Ε και να μωρέ.... το πήρε ο ύπνος το κορίτσι! Αλλά με το που ξύπνησε.. κατευθείαν στο ρόλο της! Γκρίιιιιιιιιιινιαααααα!!!!!!!!

Αντιγόνη - Χρήστος - Νταίζη: Πολύ καλός ο Χρήστος! Η φωνή του με τρέλανε! Η Νταίζη όμως.. δεν υπάρχει αυτό το πλάσμα! Εχθές πανικός και σήμερα άντε πάλι το μυαλό της στην περιουσία. Αλλά θέλω να της δώσω μια συμβουλή: θες κοπέλα μου διαμάντια και αμύθητη περιουσία και βίλες και μεγάλη ζωή και πας μόνη σου να ετοιμάσεις πρωινό; Την παλεύουμε; Το σωστό κορίτσι μου είναι: πάω να πω να ετοιμάσουν πρωινό! Πρέπει να αρχίσεις να μαθαίνεις!
Ωχ! Να το πάλι! Το άκουσα! Είπανε: Μπέλλος! Δεν μπορεί να είναι ιδέα μου!

Στέφανος - Στέλλα (λατινικό αστέρι): oscar

Λευτέρης - Εύα: Θα μείνει το αγόρι! Palamakia Αλλά μόνο για να μάθεις την αλήθεια; με απογοητεύεις!

Μελίτα - Αμαλία: κλασσικά εικονογραφημένα!

Αμαλία - Στέλλα: θα ζήσουμε μεγάαααααλες στιγμές!

Το συγκαταβατικό υφάκι της Μελίτας: δεν έχω μόνο εγώ τρελή μάνα νοράκι... έχεις κι εσύ Tongue πρέπει να ήταν πρόκληση ερμηνείας καθώς δεν είχε να κάνει σε κανένα σημείο με τον στέφανο!

Λουκάς - Στέφανος : Βρε μήπως τα πήρε η Εύα τα διαμάντια που ήξερε και πού ήταν; lmao Και νάτες πάλι οι παραισθήσεις...

Νικόλας - Δάφνη: Άνοιξε το γυμναστήριο! Έχουμε δουλειάααα!Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 034

Είδατε πώς άστραψε το μάτι της μελίτας όταν της μίλαγε η Στέλλα για τον Στέφανο; Επιτέλους! Και το είχε τόσο πολύ ανάγκη να μιλήσει με κάποιον για τον έρωτά της!

Φρίκαρα με τη σκηνή που η Νόρα δίνει λεφτά στο Λουκά για το τραπέζωμα! Πραγματικά φρίκαρα!

Μελίτα μην παίρνεις θάρρος! Άκου ζηλιάρα σαν κι εσένα το Νοράκι!!! Έλεος!!!

Δάφνη - Εύα - Λευτέρης: Δεύτερη σκηνή με Εύα - Λευτέρη μαζί;;;; Ηδονή;;;;; Παίρνω τώρα τηλέφωνο για συμμετοχή στο Γκίνες!!! Η κακομοίρα η Δαφνούλα κατακοκκίνησε!! Άσχετο: δραματική σειρά δεν είπαμε ότι βλέπουμε;

Νταίζη - Χρήστος - Στέφανος: Κι άλλη παραίσθηση... Το άκουσα πάλι! Μπέλλος! Τέλος πάντων! Τι έχουμε εδώ;! Ο μεγάλος αδερφός που συμπονά την πονεμένη του αδερφούλα και έμμεσα δίνει τη συγκατάθεση του για τη σχέση της με τον αδερφικό του φίλο ειδικά τώρα που η πονεμένη του αδερφή χρειάζεται ένα λυκόσκυλο!!! Σώπαινε Νταίζη σώπαινε! Μιλάνε οι άντρες τώρα!

Νταίζη - Στέφανος: Κι άλλη που τον βρίσκει αλλαγμένο τον πρώην φυλακισμένο. Μου άρεσε πολύ το βλέμμα της πάντως μετά την ατάκα του Στέφανου.

Ρούσσος - Αντιγόνη πριβε: Θα είμαι ξεκάθαρη μαζί σου ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ! lmao Απειλή;;

Σήμερα θα σχολιάσω και τα προσεχώς καθώς αυτό δεν μπορεί να ήταν παραίσθηση! Τον είδα! Και τρελάθηκα! Αναστατώθηκα! Μπέλλος σας λέω.....! Τέλος!

Ψηφίζω καλό!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Φεβ 14, 2011 10:57 pm

Σήμερα ασχοληθήκαμε με τα διαμάντια.
Ενας μεγαλοδικηγόρος με αίσθημα δικαίου, η κληρονόμος του Χατζηγλίτση, μια μουγκή κι ένας λαπάς που ποτέ δεν ξέρει τίποτα όλοι έχουν λερωμένη τη φωλιά τους αλλά κανένας δεν ξέρει τιποτα.
Ο Λευτέρης πλήρωσε τη νύφη για τις δικές τους μπίζνες και προσπαθεί να μάθει την αλήθεια αλλά σιγά μην του την έλεγαν.
Δεν περίμενα να μάθω κάτι η ιστορία προχωράει λες κι έχει καβαλήσει χελώνα.

Ο Στέφανος πάλι άφησε την αγάπη του να γουβώνει τον καναπέ και έκλεισε και το τηλέφωνο να μιλήσει με τη ''φίλη'' του και η μπουκλωτή αρχισε πάλι να φορτώνει. Ο θεός να μας λυπηθεί με την κλάψα της.

Ο Λευτέρης ανακοινωσε στην Εύα οτι θα μείνει γιατί θέλει να μάθει την αλήθεια. Υποτίθεται τώρα οτι αυτός ειναι ερωτευμένος κι εμείς κάτι περιμένουμε να δούμε για την Εύα. Με την αναμονή θα μείνουμε. Σπρώχνουν οι άνθρωποι που να προλάβουν να δείξουν και την Εύα.
Η Δάφνη χάρηκε που θα ανοίξει το γυμναστήριο και μπούκαρε αλλά ρε Δάφνη στην κρεβατοκάμαρα που πας κορίτσι μου;

Οι φονιάδες αστόχησαν και το πεδιλάκι τη γλύτωσε. Πείτε με κακιά καθόλου δεν την λυπήθηκα μάλλον χάρηκα που πήρε έστω και μια μικρή λαχτάρα. Αυτή έχει προσπαθήσει να καθαρίσει κόσμο και κοσμάκη σιγά μη τη λυπηθώ.

Η κυρία Στέλλα μου φάνηκε λίγο ψωνισμένη και ανακατωσούρα. Άντε καλώς ήρθε. Θα τραβήξουμε τις κοτσίδες μας τώρα που γνωρίστηκε με την άλλη παλαβή .

Το χειρότερο σημείο του επεισοδίου ήταν όταν είδα το Λουκά να απλώνει το χέρι να πάρει λεφτά απ τη Νόρα. Ποιός ο Λουκάς που δεν καταδέχτηκε να πάρει απ το Ρούσσο ούτε τα δουλεμένα του.

Δεν μπορεί κάτι τους έχει κάνει η παρέα και φέρονται έτσι στους ήρωες. Άλλους τους ξεφτυλίζουν και την Εύα την εξαφάνισαν. Αφου δεν την δείχνουν γιατί δεν την άφηναν να φύγει με το Μάνο;
Μέτριο απο μένα και πολύ του είναι.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από annoula! Δευ Φεβ 14, 2011 11:33 pm

Καλο απο μενα γιατι δεν ειδαμε και καμια σοβαρη εξελιξη....

Τρεις λαλουν και δυο χορευουν...
ταιριαζει απολυτα στη σκηνη της μαζωξης που σιγα μη βγαζανε ακρη...
ο Ρουσσος δεν ηταν μπλεγμενος,αλλα μπορει και να ητανε,βεβαια ισως και να μην ητανε αλλα....τωρα ητανε δεν ητανε τι μας νοιαζει εμας;;;μη το κανουμε και ολοκληρο θεμα... Faint
η Αντιγονη εδινε εντολες οπως καθε μουγκη αλλωστε και ο Χατζηπνιγμενος τις εκτελουσε...πηγαινε στο ιδρυμα πεινανε κανα καφε, ΛΕΓΑΝΕ τα νεα τους,μετα της ελεγε και τον καφε, ησυχα πραγματα....και ο αβγαλτος ο Στεφανακος συγκινηθηκε μωλε... Snif
τι αλλο θα ακουσω Θεε;; livani
κατα τα αλλα στο τσακιρ κεφι ολοι τους...η Ερι συνειδητοποιησε οτι το ταβανι θελει βαψιμο,ο Στεφ ειδε το παρκε και θυμηθηκε τι τον περιμενει μετα σπιτι....μια χαρα.... gelio
Το συμπερασμα που βγαλανε ειναι οτι ο Ρουσσος ειναι χωμενος ΚΑΙ σε αυτο και εγω εχω αρχισει να απορω ποτε προλαβε να κανει παιδια...τοσες βρωμοδουλειες ειχε να ασχοληθει...!!!!xoxo

Ηρθε η κυρα Στελλα(πολυ καλη η Θεοδωροπουλου)που αναθεμα κι αν εχει καταλαβει γιατι χωρισε τον αντρα της....δηλαδη θελει να μας πει οτι βαρεθηκε την καθημερινη ρουτινα;;;τον λυπηθηκα λιγο τον κυρ Ευκλειδη.....και θελουν να μας πουν οτι απο το "μαλαμα" θα παει στον "ειμαι παντου και πουθενα,σας ξεγελαω ολους"(τον Ρουσσο ντε);;;; Ασε καλη μου καναμε αμαν να τον μαθει η ΘΕΑ που τον ειχε τοσα χρονια...που να τρεχουμε και για σενα τωρα.... pff
Το οτι τους εβλεπε ολους γλυκους ειναι σοβαρο;;;θα ζησει γιατρε μου;;;δεν ειμαστε στο εργοστασιο σοκολατας του Τσαρλι αγαπη μου...(δυστυχως.... xm )ή το αλλο "Στελλα απο το λατινικο αστερι" ή αυτη περναει κριση μεσης ηλικιας ή εγω θα παθω κριση με αυτα που βλεπω και ακουω σε αυτο το δραμα...αλλα συνεχιζω να το βλεπω γιατι εχει και τα καλα του και γιατι δεν χανω με τιποτα τα σχολια σας μετα....να περναμε καλα τουλαχιστον!!!!! ))
Ελιωσα στο γελιο με τον Σταυρου :respect : "Στεφανος απο το....Στεφανος"χαχαχα ΘΕΟΣ του πανε πολυ αυτες οι ατακες!!!!

Και η Μελιτονιαδα συνεχιζεται..τι Ομηρος και Ευριπιδης μου λες τωρα σιγα....εγραψαν εκει πεντε στιχους(μακαρι να ταν μονο πεντε.. sisi )και κατι εκαναν....εμεις εχουμε ΤΟ τραγικο προσωπο που εδω και 3245 στιχους ζηλευει τον Στεφανο και η δολια η μανα ειναι αναγκασμενη να ακουει τα ιδια και τα ιδια(και εμεις οι αμοιροι μαζι..)και της λεει "χωρισε τον να τελειωνουμε" αλλα δεν της αρεσε της μοσχαναθρεμμενης..."τι καθομαι και σου μιλαει" λεει (αφου δε μπορεις να κλαψεις...εδω το χα ρε παιδια να μη το πω;;; sisi )και επεται συνεχεια...
ποσο βαρος να αντεξω πια;;;θα παθω σκολιωση... Nyxia

Υσ.Ευα(το εμαθααα Yess )καταρχας να σαι καλα και εγω χαιρομαι να διαβαζω τους σχολιασμους σου οπως και απο πολλα αλλα παιδια απλα δεν εχω μαθει ακομα τα ονοματα ολων και επειδη κατι μου ελεγε πως σε ξαναβαφτισα... lmao
Ασε που καναμε ολοκληρο πλανο,να μην ξερω το ονομα της συνεταιρου μου;;;;Ντροπη.... xoxo

Καληνυχτα και χρονια πολλα στους ερωτοχτυπημενους!!!!! ;D
Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από κικκο Τρι Φεβ 15, 2011 12:00 am

πολυ καλο το σημερινο....μιλαμε αγαπω στελλα-αστερι....δενει απιστευτα με πετρακη-δρακουλακη κ νομιζω το αποκορυφωμα α ειναι στισ σκηνεσ τησ με την αμαλια.....
κλπ κλασικα....βαριεμαι να βλεπω 5 ανθρωπουσ να παιζουν το που ντα που ντα τα διαμαντια......
οσο για το λουκακο τωρα...κι εμενα μ τη ψηλοδινει που κ με κουραζει πλεον το γεγονοσ οτι ζηταει λευτα απο το νικολα κ απλα περιπλανιεται....αλλα απο την αλλη τον δικαιολογο γτ του εχουν φερει τη ζωη τουμπα κ οσο κ αν για εμα περασε κ δν αγγιξε αν το σκεφτουμε απο αποψη χαρακτηρα ειναι λογικο να νιωθει οτι δε θελει να ασκει τη δικηγορια κ κακα τα ψεματα ειναι το μονο που ξερει να κανει κ το μονο που πορει να κανει.....γιαυτο κ η νορα προσ το παρον το ανεχετε κ το καταλαβαινει.....γτ δεν θελει να του δειξει εναν δρμο μακρια απο το ονειρο τ.....
κ επειδη βλεπω οτι πολυ λετε οτι ο νικολασ δν ειναι υποχρεωμενοσ να δινει στ λουκα λευτα...μη ξεχναμε οτι λουκασ κ νορα ξεπαραδιαστηκαν για οταν χρωστουσε η δαφνη με το κλεισιμο τησ επιχειρησησ.....
αλλα ακομη κ αυτο να μν ειχε συμβει μεταξυ αδελφικων σχεσεων οπωσ νικολασ-λουκασ δν υπαρχουν πρεπει κ υποχρεωσεισ παρα μονο ανοδειωτελησ σχεσηεισ.....οσο κ αν αυτο ακουγεται παραλογο στισ μερεσ μασ.....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τρι Φεβ 15, 2011 1:39 am

Τι αμαρτίες έχω κάνει δεν άντεχω άλλο φτάνει
τι αμαρτίες εγώ πληρώνω και ποτέ δεν ξεχρεώνω...
(Χριστέ μου πόσο χαμηλά με έχει ρίξει αυτό το έργο, να με εκφράζει άσμα του Χ. Κωστόπουλου imarton )

-Έφτασε η κυρά Στέλλα με τα έξι μπαγκάζια της... η Θεοδωροπούλου έδεσε με Δρακουλάκη και Πετράκη, από εκεί και πέρα λίγο με ενδιαφέρει η φάση επαναπροσδιορισμού και ενδοσκόπησης της κυρά Στέλλας και πολύ θα με κουράσει φοβάμαι! Γενικά άλλη μια Αμαλία προβλέπω, να ανεβαίνουν επικίνδυνα τα ντεσιμπέλ προβλέπω και να με πιάνει πονοκέφαλος προβλέπω.
Όσον αφορά το ζεύγος αυτό καθεαυτό κρατώ το βραδινό τηλεφώνημα!
Α! και δυο ατάκες της Νόρας με τις οποίες γέλασαααα
1: Εδώ είναι πρωτεύουσα και τρέχουμε όλη μέρα (έλα μου?? άλλο έργο βλέπω εγώ)
2:Θα σταματήσετε εσείς οι δυο, δουλεύω ( πως κι έτσι καλέ, συνήθως κάνουν την ψυχολόγο της Μελίτας εκεί μέσα)

-Στης Έρης όλα μαζί τα παιδιά έπαιξαν, με μεγάλη επιτυχία ομολογώ, την κολοκυθιά:
"δεν φταίω εγώ, φταις εσύ"
"μα ούτε εγώ ξέρω τίποτα, ο άλλος φταίει"
...και έτσι περνούσε ο καιρός κι έτσι ο καιρός περνούσε...
Α ρε Τέρη αν είναι η μοίρα σου σακατεμένη δεν φταίει ο κόσμος, ούτε κι αυτοί, ότι αγαπάς εσύ πεθαίνει και ξαναρχίζεις απ' την αρχή (τα χει πει κι ο Καζαντζίδης) Razz

-Πάντως αν κι όπως ήταν αναμενόμενο άκρη όλοι μαζί δεν έβγαλαν, έβγαλε ο καθένας τα συμπεράσματα του... Ωραία η σκηνή Στέφανου -Έρης (έστησε και τον απολυτούλη yey ). Πάλι καλά που η Έρη είναι γατόνι γιατί του αγοριού απέναντι δεν του κόβει και πολύ, του χει πάρει τα μυαλά ο απολυτούλης.

-Και μιας και το έφερε η κουβέντα, αυτό το κορίτσι τι πίκρα την πήρε σήμερα χρονιάρα μέρα??? Αναπάντητες κλήσεις παντού το Μελιτάκι και δεν της έφτανε ο καημός της, πήγε και η μαμά πουρνό-πουρνό να την τσιτώσει!!! Fskl
Αυτή η γυναίκα (?) θυμάται ότι έχει κι ένα παιδί κάααααπου χαμένο, ή μόνο που με ποια και τι κάνει ο απολυτούλης την νοιάζει???

-Ο Νικόλας πόσο καρμίρης και ο Λουκάς πόσο περιπλανώμενος ιουδαίος? Οκ, θέλετε σκηνές για να γεμίσετε το επεισόδιο (και να αξιοποιήσετε τους πρωταγωνιστές σας!!!!) αλλά βρειτε κάτι πιο ευφάνταστο επιτέλους!!! wall Αυτή η παρέα έχει περάσει τόσα, την δένουν τόσα, είναι δυνατόν να γκρινιάζει ο Νικόλας με τη χαρά του κολλητού του για τα χρήματα όταν γνωρίζει και τι πέρασε πρόσφατα με τις διάφορες αποκαλύψεις??
Γίνετε ο Λουκάς να έχει πάθει ολική μετάλλαξη να κάαααααθεται και να "ζητιανεύει" από φίλους και γνωστούς??? ainta

-Ο Θεός αγαπά την Νταίζη και την γλίτωσε (Άγνωσται αι βουλαί Του Κυρίου).
Στη σκηνή των πυροβολισμών θες το μοντάζ, θες το όλο θέμα ψιλογέλασα δεν το κρύβω, αλλά μετά ήρθε η σκηνή Χρήστου-Νταίζης και κάτι έγινε...γιατί μ'αρέσουν μαζί Love! όχι ότι είχε κάτι άλλο η σκηνή που δεν έχουμε ξαναδεί!
Επίσης μ'άρεσαν σκηνές Χρήστου-Καρτάλαινας και της τριάδας (Χρήστος-Νταίζη-Στέφανος) στο τέλος η οποία ήταν βέβαια λες και έβλεπα το "Godfather" ("χρείαζονται επιθετικές κινήσεις", "θες να το κανονίσω", "όχι θα το κάνω εγώ, από μένα έχει άλλη βαρύτητα" κ.ο.κ) άλλα όταν οι άνθρωποι είναι ταλαντούχοι, οι σκηνές βγαίνουν καλές!
Περιμένω αύριο τον Στέφανο να δηλώσει την συμπαράσταση του στην αδερφούλα (γιατί έχουμε πει η άσχημη παιδική ηλικία, παραγράφει τα μετέπειτα εγκλήματα) wall

-Τέλος το Ευάκι πάλι 3 λεπτάκια (είπαμε οι πρωταγωνιστές είναι για να γεμίζουν τα κενά στα επεισόδια) παρόλα αυτά και στα 3 λεπτά η Ξυλά έκανε το θαύμα της! Σκηνές με Τέρη και οι αγκαλίτσες και το μετά inlove

-Αυτό που μου άρεσε τελικά περισσότερο στο σημερινό ήταν το "άντιvalentine's day" κλίμα που επικρατούσε... η κυρά Στέλλα χωρίζει, η Αμαλία ακολουθεί το παράδειγμα της και ο απολυτούλης περνάει κρίση!!! sisi

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμ για όλα αυτά μέτριο και σήμερα!

Καληνύχτα και καλή βδομάδα!
Flkia
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Φεβ 15, 2011 2:08 am

fantina έγραψε:
καπετανισσα ........ντροπη !!!!!!!!!!!!
στο γιαπι το αγλάισμα του δικηγορικου συλλογου .............

....και σύντομα Επίτιμος Πρόεδρος του Απανταχού Συλλόγου Επαιτών.... Δοξή και Τιμή..... Angel
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Φεβ 15, 2011 2:19 am

Βαρέθηκα λίγο με το επεισόδιο...

Συνάντηση των πέντε: Ο Ρούσσος και η Αντιγόνη φυσικά δεν ήξεραν τίποτα... Ο Ρούσσος από εκεί που έλεγε ότι ήταν μόνο νομικός σύμβουλος, μάθαμε ότι είχε επενδύσει κι εκείνος κεφάλαιο στην ιστορία με τους πίνακες. Η Αντιγόνη που το έπαιζε άρρωστη μέχρι και στο Χρήστο συνεργαζόταν με το Χατζηβασιλείου και το Ρούσσο μέσα από το ίδρυμα. Ο Στέφανος ακόμα δεν έχω καταλάβει τί ήξερε και τί όχι. Για την Εριέττα δεν μου κάνει εντύπωση που ρωτούσε το Ρούσσο και το Στέφανο αν είχαν δει έργα του πατέρα της και μετά έδωσε πλαστούς πίνακες στη Νταίζη. Αν έχουν κάποια λογική όσα μας δείχνουν, όταν έμαθε για τον πατέρα της πιθανόν να ήξερε ότι ο Χατζηβασιλείου είχε πλαστούς πίνακες, αλλά να μην ήξερε ποιος τους είχε ζωγραφίσει και γι’ αυτό αναρωτιόταν. Και μετά μάθαμε ότι ο Αραβαντινός έφτιαχνε δύο αντίγραφα από κάθε πίνακα, οπότε δεν αποκλείεται να έδωσε στη Νταίζη το ένα και το άλλο να το έχει ακόμα. Τις δουλειές του Χατζηβασιλείου δεν αρνήθηκε ποτέ ότι της ήξερε, αλλά έχει διευκρινίσει ότι δεν είχε καμμία ανάμειξη όσο εκείνος ζούσε.

Αυτός που με εντυπωσίασε όμως ήταν ο Λευτέρης: η σιγουριά του ότι τα διαμάντια τα έχει κάποιος από τους τέσσερις, ενώ ο ίδιος έλεγε ότι υποψιαζόταν και την Νταίζη. (Εκτός κι αν το είπε επίτηδες για να τους βάλει να τρώγονται μεταξύ τους, μήπως κάποιος κάνει μια κίνηση και αποκαλυφθεί κάτι.) Όπως και η σιγουριά του ότι τώρα δεν κινδυνεύει... Αν όντως κάποιος έχει τα διαμάντια και αν όντως κάποιος έδωσε την εντολή για τους φόνους, θεωρεί τόσο απίθανο να δώσει και μια εντολή για να πάθει κάποιο περίεργο ατύχημα; Και εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω πώς θα τιμωρήσει τον ένοχο όταν μάθει την αλήθεια... sfyr

Σήμερα βεβαιώθηκα για ένα πράγμα: Τελικά έχουμε δίκιο όταν λέμε ότι άλλοι γράφουν τις μονές μέρες και άλλοι τις ζυγές. Εκτός από το ότι δεν έχουμε καταλάβει ποιος συνεργαζόταν με ποιον, ποιος γνώριζε τί και ποιος ήθελε να εκδικηθεί ποιον, από το ότι τα έργα του Αραβαντινού δεν μπορούσαν να τα ξεχωρίσουν ούτε έμπειροι εκτιμητές, φτάσαμε στο ότι ο Ρούσσος, που είναι δικηγόρος αν δεν κάνω λάθος, ήταν αρκετά εξοικειωμένος για να αναγνωρίσει έναν πλαστό πίνακα. Τρύπες... τρύπες... κι άλλες τρύπες...

Η μαμά Στέλλα πολύ καλή και έδεσε αμέσως με τους υπόλοιπους, αλλά απ’ ότι φαίνεται θα είναι άλλη μια κωμική παρουσία σε μια υποτίθεται δραματική σειρά. Προβλέπω σύντομα ξεμάλλισμα με την Αμαλία. Το ότι την έβαλαν ακόμα δεν ήρθε να ευχηθεί στον Στέφανο κάθε ευτυχία με τη Μελίτα, κανονικά δεν θα έπρεπε να μου κάνει εντύπωση. Εντάσσεται στο γνωστό σχέδιο σπρωξίματος... Έλα όμως που κάτι τέτοιες ατάκες μου προκαλούν στομαχικές διαταραχές... vomit

Η Μελιτούλα ξαναγύρισε στη φυσιολογική συμπεριφορά της. Κατίνα όπως πάντα... Συμφωνώ με την Αμαλία όμως. Ας τον χωρίσει επιτέλους να ησυχάσουμε κι εμείς κι αυτή! Μπροστά στον Στέφανο φυσικά περιμένω να προσπαθήσει και πάλι να το παίξει κυρία... Δεν τη βλέπω να αντέχει για πολύ πάντως... Και αν είναι δυνατόν να συγκρίνουμε τη ζήλεια της Νόρας και της Μελίτας! Τι άλλο θα ακούσουμε; wall

Μου άρεσε πολύ η σκηνή Λουκά – Στέφανου, αν και δεν μου άρεσε η προσπάθεια του Λουκά να δικαιολογήσει την Νταίζη. Μου άρεσαν επίσης πολύ οι σκηνές Νταίζης – Χρήστου και Στέφανου – Εριέττας. Χημεία και ταλέντο... Πολύ καλές ήταν και σχεδόν όλες οι σκηνές Νόρας – Λουκά (και πεθεράς), όπως και οι σκηνές Εύας – Λευτέρη.

Τον Λουκά που ζητούσε λεφτά από τη Νόρα για να πάει την πεθερά του για φαγητό, ας μην τον σχολιάσω καλύτερα. Θα ξανασχολιάσω όταν γυρίσει ο παλιός Λουκάς που μάλλον τον έχουν απαγάγει εξωγήινοι. Grrr

Καλή και η σκηνή Νταίζης – Χρήστου – Στέφανου, αλλά η προσπάθεια αγιοποίησης της Νταίζης συνεχίζει να με εκνευρίζει. Τουλάχιστον η Πολυχρονίδη έχει ταλέντο, σε αντίθεση με κάποιες άλλες...

Υ.Γ.1 Σήμερα ακούσαμε αρκετές φορές τη λέξη «μετάλλαξη». Λετε να έχουν αρχίσει να καταλαβαίνουν οι σεναριογράφοι ότι αυτό έχουν πάθει οι περισσότεροι χαρακτήρες τους;

Υ.Γ.2 Επειδή είναι της μόδας, μήπως θα πρέπει και οι σεναριογράφοι να κάνουν μια ενδοσκόπηση και να επαναπροσδιορίσουν τις προτεραιότητές τους σε αυτή τη σειρά;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από almaresi Τρι Φεβ 15, 2011 5:00 am

annoula! έγραψε: ο Ρουσσος δεν ηταν μπλεγμενος,αλλα μπορει και να ητανε,βεβαια ισως και να μην ητανε αλλα....τωρα ητανε δεν ητανε τι μας νοιαζει εμας;;;μη το κανουμε και ολοκληρο θεμα... Faint
Παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εδώ τα πράγματα είναι ξεκάθαρα. Κανείς τους δεν έχει μερίδιο ευθύνης για τα φονικά, κανείς τους δεν είναι μπλεγμένος στην υπόθεση γενικά, δεν ήξεραν, κάτι πήρε το αυτί τους αργότερα, αλλά όλοι τους δικαιούνται μερίδιο από τα κέρδη...
Δ.Μπέλλος, σου τα 'λεγα... και χαίρομαι που με πρόσεχες... Το σενάριο βρίθει μεγαλοφυών ιδεών... αλλά πού να τις αντιληφθούμε εμείς οι κοινοί θνητοί με τη μέση περιορισμένη στενή αντίληψη?????

annoula! έγραψε: Ηρθε η κυρα Στελλα(πολυ καλη η Θεοδωροπουλου)που αναθεμα κι αν εχει καταλαβει γιατι χωρισε τον αντρα της....δηλαδη θελει να μας πει οτι βαρεθηκε την καθημερινη ρουτινα;;;τον λυπηθηκα λιγο τον κυρ Ευκλειδη.....
Κα Στέλλα μου, από το Stella, όχι από το Στυλιανή, αλοίμονο άλλωστε, όταν λέτε "αστικές αντιλήψεις" εννοείτε? Αχ κυρ Ευκλείδη μου, τι πάθατε μαθηματικός πράμα? Σας συμπονώ βαθιά. Αν βρείτε γιατί χωρίζετε, κερδίζετε μια τετραγωνοποιημένη λαχανοτυροπιτοκρακεροζουρλομανδυόπιτα του αγίου στεφάνου και της αγίας ανάπας του μιρικισπινσπονκισλλλλλλλ. Ναι πείτε μου τώρα ότι πρώτη φορά ακούτε αυτή τη λέξη να μας τρελάνετε τελείως. Σύζυγος φιλολόγου σου λέει μετά... Αυτό πάντως που κατάλαβα βλέποντας κόρη και μάνα, είναι ότι η Νόρα δεν έπινε το γάλα της μικρή...

annoula! έγραψε: Υσ.Ευα(το εμαθααα Yess )καταρχας να σαι καλα και εγω χαιρομαι να διαβαζω τους σχολιασμους σου οπως και απο πολλα αλλα παιδια απλα δεν εχω μαθει ακομα τα ονοματα ολων και επειδη κατι μου ελεγε πως σε ξαναβαφτισα... lmao
Ασε που καναμε ολοκληρο πλανο,να μην ξερω το ονομα της συνεταιρου μου;;;;Ντροπη.... xoxo
Ναι ναι, αντιλαμβάνομαι... "πα πα πα" πάμε μαζί
Υγ. Τα κόκκινα λόγω της ημέρας? ή τυχαία?
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης