Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

+38
ilio
Καρ-Mik
taradoula
evanna
stefistaroy
almaresi
nefelik
tsourdalitsa
κικκο
annoula!
aggeliki
Δ.Μπέλλος
DESPOINA
fantina
tzibirdika
KatsaroYpotheto
AmaliaPetros_fan1
evaki16
amoust
kapetanissa
polykarpos
ειρηνη7
Antigoni!
Foulitsa
Caroline
Cancoon
afroditi_norakii
marakii
sarita
Kornilia_Petrakitsa
pasxalitsa
maria-loukanoraki
Νίκος
ntina fan
gxnel
fay66
Dimitraaa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από stefistaroy Τρι Φεβ 15, 2011 11:16 am

Δεν καταλαβαινω την συνεχομενη και αδιακολογητη επιθεση κατα της Μελιτας ρε παιδια
την χαρακτηριζετε κατινα κρινιαρα ζηλιαρα και οτι απαξιωτικο σας βρισκετε
δηλαδη εμεις αν ο συντροφος μας με τον οποιο συγκατοικουμε δεν ερθει καθολου ενα ολοκληρο βραδυ , δεν εχει παρει ενα τηλεφωνο και στο καπακι εχει και συνατηση με την πρωην , η οποια κοβει φλεβες ,τι ακριβως θα καναμε
θα ειμασταν κουλ και υπερανω , δεν νομιζω , επιτρεψτε μου να διαφωνησω ,εγω θα γινόμουνα τουρκος
μη γινομαστε αδικοι για να μην πω "εμπαθης'
ενταξει δεν συμπαθειτε την Μελιτα -απολυτως σεβαστο- αλλα εχει και αυτή ενα δίκιο νομιζω

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Φεβ 15, 2011 11:28 am

Η Στέλλα ήρθε και όχι μόνη της..
Ήρθε με ένα διαζύγιο μαραμάσχαλα λες και δεν μας έφταναν όσα είχαμε θέλαμε και άλλα χαριτωμένα.. Η Θεοδωροπούλου καλά έδεσε με τη Δρακουλάκη και τον Πέτράκη, κυρίως τον δεύτερο.. Μιλάμε για ένα κωμικό χαρακτήρα βέβαια πάλι, πλήρης υποτίμηση για το ζευγάρι και τους ηθοποιούς να μην τους δίνουν κάτι σοβαρό και να τους αναλώνουν σε χαζομάρες.. Τα καλά τα κρατάμε για τον απόλυτο βεβαίως βεβαίως.. τι και αν η Νόρα με το Λουκά φέρνουν τα νούμερα? Τι και αν η σειρά αγαπήθηκε για έξι βασικούς χαρακτήρες και τις ιστορίες τους που μπλέκονταν η μία γύρω από την άλλη?
Ψιλά γράμματα…
Και η πρωτοτυπία στις ατάκες…. τι γλυκός…wall
Ο τρόπος δεν που έμαθε η μαμά για το μωρό αναμενόμενος, ήμουν σίγουρη.. έχετε γίνει προβλέψιμοι εσείς εκεί πάνω…
Η άφαντη κοιλίτσα της Νόρας πως σας φάνηκε?? imarton
Η συντηρητική λογική του Λουκά απέναντι στης μανούλας που από την αρχή του πρώτου κύκλου προσπαθεί να παντρολογήσει τη Νόρα ασχολίαστη…


Η Νταίζη τη γλίτωσε παρά τρίχα, γιατί ρε Χρήστο? Γιατί πήρες τηλέφωνο και τη βρήκε η σφαίρα ξώφαλτσα? Threat

Η σύνοδος κορυφής ξεκίνησε και οι ευθύνες κάνουν βόλτες από τον έναν στον άλλον..
Ο Πέτρος χωμένος στην κλίκα, μπορεί διαμάντια να μην πήρε αλλά δεν νομίζω ότι πήρε την κανονική αμοιβή του νομικού συμβούλου…
Η Εριέττα πάλι ακριβώς τι δουλειά κάνει δεν έχω καταλάβει, και ακριβώς πόσα ήξερε για τι δουλειές του πατέρα της επίσης…
Ο Στέφανος είχε άμεση σχέση με αυτή τη δουλειά? Άρα καμία επαφή με το Ρούσσο? Και πως μπλέχτηκε με τα διαμάντια? Από τη μουγκή μανούλα που κανόνιζε κομπίνες μέσα στην τρέλα της?
Την Αντιγόνη αρχικά όταν μας συστήθηκε την είχα λυπηθεί, τη θεώρησα μια τραγική φιγούρα που πόνεσε πολύ και για αυτό μπήκε στη θέση του θύτη.. Χωρίς δικαιολογίες μεν αλλά κατανοητή η στάση της .. και ξαφνικά το σκηνικό ανατρέπεται.. Η Αντιγόνη συνεργαζόταν με το Ρούσσο και το Χατζιβασιλείου και δεν ξέρω και εγώ ποιόν.. Στο τέλος θα μας πουν ότι ο Λαζαρίδης δεν αυτοκτόνησε, πέθανε σε τροχαίο…
Ανάθεμα και αν ξέρουνε και οι ίδιοι ποίοι και μέχρι ποιου σημείου είναι μπλεγμένοι στη διαμαντοιστορία…

Συνεννόηση μπουζούκι αρχικώς στην Εδέμ και μετά μια από τα ίδια.. Ο Λουκάς στην κοσμάρα του, ο Νικόλας μες στη γκρίνια για το οτιδήποτε και η Δάφνη ουδέτερη..
Βαρέθηκα αυτή την ξεφτίλα… pff

Ο Στέφανος έμεινε να συζητήσει τα τεκταινόμενα με τη φιλενάδα του και στην απόλυτη δεν νοιάστηκε να κάνει ένα τηλέφωνο? Matakia
Και πως άντεξε να μην την ακούσει έστω και για λίγη ώρα? affraid
Πως δεν έτρεξε στην αγκαλιά της να βρει καταφύγιο και να παρηγορηθεί στα πατώματα? affraid
Ελαφρώς χ@σμένη η Μελιτούλα όταν πρόκειται για τα διαμάντια..
Ντροπή Στέφανε, θα σε μαλώσω που πληγώνεις το κορίτσι μας.. malli
Και αυτή η Εριέττα τι ξετσίπωτη.. είναι δυνατόν να είναι ΚΑΙ ερωτευμένη ΚΑΙ κυρία? Δεν την ενημέρωσαν πριν ενταχθεί στο καστ? Mmm

Σημ: Θέλω ένα κοντινό στις μπότες της Παπά γιατί νομίζω ότι μου άρεσαν..

Η συνάντηση Στέλλας και Στέφανου που αποσκοπούσε?
Η διευκρίνηση για το αστέρι που αποσκοπεί επίσης?
Ο Σταυρού πάντως με αυτό το έκπληκτο τα σπάει, είναι και μακριά από το ταίρι του.. όσο να πεις βοηθάει και αυτό…
Και πήραμε και την ευχή της νεοαφιχθείσας για τον απόλυτο.. Σπρώξτε κι άλλο!!

Κάπου εκεί είδαμε και για λίγο τη χαμένη πρωταγωνίστρια με το Λευτέρη να συζητάνε για τη διαμαντοιστορία.. Αφιέρωσαν και κάτι δευτερόλεπτα στο πως προχωράνε από δω και πέρα.. Όχι καμία εξήγηση, όχι κανα ωραίο λογάκι μιας και ο έρωτας είναι φρέσκος, απλά ξεπετάγματα γιατί έχουμε να σπρώξουμε και δεν προλαβαίνουμε…

Η σκηνή με τη Μελίτα και την Αμαλία, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ..
Αρνούμαι να σχολιάσω περαιτέρω…
Τη Στέλλα δεν την ενημέρωσε κανείς ότι η κούκλα Μελίτα πάτησε πάνω στην παιδική φίλης της κόρης της για να είναι με τον ερωτά της?? Matakia

Ο Λουκάς ζητάει λεφτά από τη Νόρα?
Ο ΛΟΥΚΑΣ????? wall

Μια μικρή ανάσα στο γυμναστήριο η Εύα με το Λεύτερη να μαζεύουν τα ασυμμάζευτα..
Η Ξυλά με αυτό το ανέμελο χαμογελαστό που της πάει πολύ και η Δάφνη δήθεν σοκαρισμένη από ότι είδε…
Πολύ καλές και οι δυο τους, η σκηνή δευτερολέπτων φυσικά.. Ίσα να μην ξεχάσουμε ότι κάνει guest η Εύα στα επεισόδια..

Άχρωμο και βαρετό…
Άσχημο από μένα, ευτυχώς γλιτώσαμε γλύκες απολύτων..
Στο προσεχώς ο Στέφανος παίρνει μπρος και αγριεύει στο Μπέλλο.. Μα στο Μπέλλο????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Φεβ 15, 2011 11:36 am

kapetanissa έγραψε:
fantina έγραψε:
καπετανισσα ........ντροπη !!!!!!!!!!!!
στο γιαπι το αγλάισμα του δικηγορικου συλλογου .............

....και σύντομα Επίτιμος Πρόεδρος του Απανταχού Συλλόγου Επαιτών.... Δοξή και Τιμή..... Angel

τουλαχιστον θα ειναι προεδρος ..........ο τιτλος εχει σημασια .........
αμ πως .......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από sarita Τρι Φεβ 15, 2011 12:45 pm

stefistaroy έγραψε:Δεν καταλαβαινω την συνεχομενη και αδιακολογητη επιθεση κατα της Μελιτας ρε παιδια
την χαρακτηριζετε κατινα κρινιαρα ζηλιαρα και οτι απαξιωτικο σας βρισκετε
δηλαδη εμεις αν ο συντροφος μας με τον οποιο συγκατοικουμε δεν ερθει καθολου ενα ολοκληρο βραδυ , δεν εχει παρει ενα τηλεφωνο και στο καπακι εχει και συνατηση με την πρωην , η οποια κοβει φλεβες ,τι ακριβως θα καναμε
θα ειμασταν κουλ και υπερανω , δεν νομιζω , επιτρεψτε μου να διαφωνησω ,εγω θα γινόμουνα τουρκος
μη γινομαστε αδικοι για να μην πω "εμπαθης'
ενταξει δεν συμπαθειτε την Μελιτα -απολυτως σεβαστο- αλλα εχει και αυτή ενα δίκιο νομιζω


οτι θεριζεις σπερνεις! Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 767325
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 15, 2011 1:33 pm

Foulitsa έγραψε: Και πως μπλέχτηκε με τα διαμάντια? Από τη μουγκή μανούλα που κανόνιζε κομπίνες μέσα στην τρέλα της?
lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao


Κάτι άλλο που ξέχασα να πω εχθές! Ο Λουκάς θυμήθηκε στη συζήτηση που είχε με το Στέφανο για τη Νταίζη ότι έχει κι άλλο παιδί!!!!! Φοβερό; Yess lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 15, 2011 1:35 pm

Λοιποοοοον............

Η νεοαφιχθεισα Στελλα μου εκανε αρκετα καλη εντυπωση μπορω να πω!Και με τη Νορα μου φαινεται πως ηδη εχουν δεσει πολυ καλα! Thumbs up Γνωρισε και την Αμαλια και καταλαβαινετε.....κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι!
Το μονο που περιμενα διαφορετικο ηταν το ντυσιμο της.....παραηταν grande!
Περα απο τον επαναπροσδιορισμο και την ενδοσκοπηση αν καταλαβε κανεις για ποιους λογους χωριζει τον αντρα της,ας με διαφωτισει γιατι απορω! scratch
Σημειωση:Δεν κοιτανε να γραψουν κανα διαλογο της προκοπης,τα Λατινικα τους μαραναν!

Η Νταιζη τη γλιτωσε ε?Κριμα! Razz Ωραιες οι σκηνες με το Χρηστο βεβαια!

Η κατασταση που βλεπουμε αναμεσα σε Λουκα-Νικολα εχει αρχισει να με κουραζει και να με εκνευριζει επικινδυνα! wall

Η συναντηση των 5 για τα διαμαντια εμενα με εκανε να βαρεθω.......για αλλη μια φορα αναλωθηκαν στα ιδια και στα ιδια και κατι καινουριο δε μαθαμε!
Η σκηνη Στεφανου-Εριεττας στη συνεχεια ως συνηθως ηταν πολυ ομορφη!
Η Μελιτα κλασσικα εβγαζε καπνους απο τη φωτια!Να πω οτι με νοιαζει,ψεματα θα'ναι! valen

Το να βλεπω την Ευα ενα τριλεπτο καθε φορα και αυτο μονο σε συναρτηση με το Λευτερη ειτε στην κουζινα ειτε στο κρεβατι του,το ποσο με δαιμονιζει δε λεγεται! Grrr

Κατι αλλο δε θυμαμαι.......Οσο για το επεισοδιο δεν το ψηφιζω! ;/
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από taradoula Τρι Φεβ 15, 2011 1:35 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ καλό, η ενσωμάτωση της μαμάς της Νόρας έγινε καταπληκτικά και η χημεία των ηθοποιών είναι εξαιρετική.
Πολύ ωραίες όλες οι σκηνές, με ωραιότερη αυτή με το τηλέφωνο...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 15, 2011 1:39 pm

stefistaroy έγραψε:Δεν καταλαβαινω την συνεχομενη και αδιακολογητη επιθεση κατα της Μελιτας ρε παιδια
την χαρακτηριζετε κατινα κρινιαρα ζηλιαρα και οτι απαξιωτικο σας βρισκετε
δηλαδη εμεις αν ο συντροφος μας με τον οποιο συγκατοικουμε δεν ερθει καθολου ενα ολοκληρο βραδυ , δεν εχει παρει ενα τηλεφωνο και στο καπακι εχει και συνατηση με την πρωην , η οποια κοβει φλεβες ,τι ακριβως θα καναμε
θα ειμασταν κουλ και υπερανω , δεν νομιζω , επιτρεψτε μου να διαφωνησω ,εγω θα γινόμουνα τουρκος
μη γινομαστε αδικοι για να μην πω "εμπαθης'
ενταξει δεν συμπαθειτε την Μελιτα -απολυτως σεβαστο- αλλα εχει και αυτή ενα δίκιο νομιζω
Εσένα σου αρέσει σαν χαρακτήρας η Μελίτα, σε μερικούς άλλους όχι. Με σωστα ή λάθοςεπιχειρήματα ο καθένας δικαιολογεί την στάση του απέναντι σε αυτον τον χαρακτήρα. Γιατί το θεωρείς επίθεση? Επειδή οι περισσότεροι εδωμέσα δεν συμπαθούν αυτόν τον χαρακτήρα?Προσωπικά -Ναι- ΠΛΕΟΝ την αντιπαθώ σαν χαρακτήρα να μην το πω?

Τέλος, ειδικά για την συγκεκριμένη, καλά να πάθει. Γιατι? Οταν ο Στέφανος συναντούσε την ίδια μέσα στα μεσάνυχτα, όντας παντρεμένος με την Ευα, η Μελίτα έλεγε οτι ''μόνο μιλάγανε'', και δικαιολογούσε αυτές τις συναντήσεις τους. Μάλιστα, με οσους διαφώνησαν, τα έβαλε και μαζί τους. Αρα απο την πλευρά της Μελίτας, θα έπρεπε να είχε την ίδια αντίδραση που είχε σαν ''θύτης'' και όχι μόνο σαν ''θύμα''. Γιατί τώρα την χαλάει που συναντάει μέσα στα βράδια, για μπίζνες την Εριέττα? Αφού έχει βρεθεί σε αυτή την θέση, πως και δεν τον καταλαβαίνει τώρα?

Σε κάποια άλλη περίπτωση, ναι, και γω θα τα παιρνα, αλλα θα ήταν κάτι που θα συζητούσα με τον συντροφο μου. Και θα έπραττα αναλόγως. 'Η θα τον πίστευα, θα τον εμπιστευόμουν και θα προχωρούσαμε παρακάτω ή οχι. Αν όχι, θα του ζητούσα να κόψει τις συναντήσεις, κυρίως της μεταμεσονύχτιες. Αν δεν μπορούσε/ήθελε,μάλλον θα τον χώριζα.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Φεβ 15, 2011 1:46 pm

stefistaroy έγραψε:Δεν καταλαβαινω την συνεχομενη και αδιακολογητη επιθεση κατα της Μελιτας ρε παιδια
την χαρακτηριζετε κατινα κρινιαρα ζηλιαρα και οτι απαξιωτικο σας βρισκετε
δηλαδη εμεις αν ο συντροφος μας με τον οποιο συγκατοικουμε δεν ερθει καθολου ενα ολοκληρο βραδυ , δεν εχει παρει ενα τηλεφωνο και στο καπακι εχει και συνατηση με την πρωην , η οποια κοβει φλεβες ,τι ακριβως θα καναμε
θα ειμασταν κουλ και υπερανω , δεν νομιζω , επιτρεψτε μου να διαφωνησω ,εγω θα γινόμουνα τουρκος
μη γινομαστε αδικοι για να μην πω "εμπαθης'
ενταξει δεν συμπαθειτε την Μελιτα -απολυτως σεβαστο- αλλα εχει και αυτή ενα δίκιο νομιζω
Δεν νομίζω ότι συγκατοικούν ακόμα. Σε όρους σειράς, υποτίθεται ότι ο Στέφανος έχει βγει μόλις δύο 24ωρα από τη φυλακή, οπότε δεν νομίζω ότι πρόλαβαν να το συζητήσουν και να το αποφασίσουν. Αυτό μάλλον θα γίνει προσεχώς. Δεν λέμε ότι η συμπεριφορά του Στέφανου απέναντί της είναι απόλυτα σωστή, αλλά η Μελίτα ένα θέμα εμπιστοσύνης είχε και εξακολουθεί να το έχει. Για μένα δεν θα υπήρχε πρόβλημα να ζηλεύει σε ένα φυσιολογικό πλαίσιο, αλλά αυτό που με ενοχλεί είναι η εμπάθειά της προς την Εριέττα, ενώ ουσιαστικά το πρόβλημά της είναι ο Στέφανος. Αυτό φάνηκε τόσο στη συζήτησή της με την Αμαλία, γιατί όσο και να ζηλεύει αυτή συμπεριφορά κυρίας δεν ήταν, όσο και από το ύφος της όταν ο Στέφανος της είπε ότι η συνάντηση θα γίνει στο σπίτι της Εριέττας (φυσικά σε μια στιγμή που δεν την έβλεπε ο Στέφανος). Επίσης, αυτό που με ενοχλεί αφάνταστα είναι ότι αντί να συζητήσει με το Στέφανο για όσα την απασχολούν, προτιμάει να τα αγνοεί και μπροστά του προσπαθεί να το παίξει κυρία, ακολουθώντας τις συμβουλές της Αμαλίας, ενώ όταν δεν είναι μπροστά (ή πίσω από την πλάτη του στην κυριολεξία) βγάζει τον πραγματικό της εαυτό. Αυτό είναι υποκριτικό και δεν νομίζω ότι και η ίδια θα αντέξει να ζει έτσι για πολύ. Θα του αποκαλύψει τον πραγματικό της εαυτό και ο Στέφανος θα καταλάβει ότι τελικά τίποτα δεν άλλαξε...

Πάντως όταν βλέπεις έναν Στέφανο που όλο το βράδυ είναι με τη φίλη του και συζητάνε για δουλειές, και δεν θυμάται να πάρει ούτε ένα τηλέφωνο την γυναίκα που λέει ότι αγαπάει (για να μην θυμηθώ και όλα τα προηγούμενα που έχει κάνει κι έχει πει τόσο στην Έρη όσο και στη Μελίτα) αυτό θα έπρεπε να σου δείξει ότι μάλλον δεν την αγαπάει όσο λέει και κανονικά νομίζω ότι θα έπρεπε να θεωρείς ότι δεν της αξίζει...

Επίσης, το γεγονός ότι οι περισσότεροι από εμάς όντως αντιπαθούμε το χαρακτήρα της Μελίτας (προφανώς όχι χωρίς λόγο), εντείνεται από το γεγονός ότι πια δεν παρακολουθούμε τα «Μυστικά της Εδέμ», το «Σπρώξιμο της Απόλυτης» παρακολουθούμε...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Δημοσίευση από ilio Τρι Φεβ 15, 2011 2:38 pm

stefistaroy έγραψε:Δεν καταλαβαινω την συνεχομενη και αδιακολογητη επιθεση κατα της Μελιτας ρε παιδια
την χαρακτηριζετε κατινα κρινιαρα ζηλιαρα και οτι απαξιωτικο σας βρισκετε
δηλαδη εμεις αν ο συντροφος μας με τον οποιο συγκατοικουμε δεν ερθει καθολου ενα ολοκληρο βραδυ , δεν εχει παρει ενα τηλεφωνο και στο καπακι εχει και συνατηση με την πρωην , η οποια κοβει φλεβες ,τι ακριβως θα καναμε
θα ειμασταν κουλ και υπερανω , δεν νομιζω , επιτρεψτε μου να διαφωνησω ,εγω θα γινόμουνα τουρκος
μη γινομαστε αδικοι για να μην πω "εμπαθης'
ενταξει δεν συμπαθειτε την Μελιτα -απολυτως σεβαστο- αλλα εχει και αυτή ενα δίκιο νομιζω

ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα μαζι σου, και για μενα οι αντιδρασεις της Μελίτας ειναι γηινες και αναμενομενες
φταιει βεβαια και ο Στεφανος που την "γραφει " και δεν ξεκολλαει απο την μις τελεια Ερη

ilio


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 15, 2011 2:50 pm

Όχι φταίει η Μελίτα που ενώ βλέπει ότι του έχει πει για τη ζήλια της και βλέπει ότι ο Στέφανος δεν τη σέβεται, δεν σέβεται κι εκείνη τον εαυτό της να τον σχολάσει ή να πατήσει πόδι! Θέλει και τα παθαίνει! Όταν τα έκανε στην Εύα ήταν καλά???
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από anna-maria Τρι Φεβ 15, 2011 2:57 pm

Μου αρεσε πολυ το επεισοδιο πιο πολυ για την κυρια Στελλα (ουψ..ειπα κυρια?) Τη λατρεψα με την ενδοσκοπιση της και τον επαναπροσδιορισμος της...(βεβαια λυπηθηκα και λιγο τον Ευκλειδη...)
Με πορωσε το ΦΟΒΕΡΟ διδυμο Αμαλιας-Στελλας (κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι...)lmao Και οι αγαπουλες γαμπρου-πεθερας....(Στελλα: Τι γλυκος...)Matakia
Εσκασα στα γελια με τη σκηνη Στεφανου-Νορας-Στελλας (Στελλα οχι απο το Στιλιανη απο το λατινικο Αστερι...- Στεφανος απο το Στεφανος....) lmao
Διαφωνω λιγο με το γουστο της Στελλας γιατι μου αρεσε πολυ η ρομπα της Νορας (μια γλυκα ηταν) Matakia
ΜΕ ΕΛΙΩΣΕ η σκηνη της καληνυχτας (ειδικα οταν ο Λουκακος εδωσε φιλακι απο το κινητο)......και η αγκαλιτσα μαμας κορης στο κρεβετι.... Matakia
Λουκας : Αστερι μου...lmao
Στελλα-Νορα : Ναι....lmao
Μου αρεσε επισης η σκηνη Ευας Λευτερη και κερβερου-Δαφνης χιχιχι...
Razz
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Φεβ 15, 2011 3:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Όχι φταίει η Μελίτα που ενώ βλέπει ότι του έχει πει για τη ζήλια της και βλέπει ότι ο Στέφανος δεν τη σέβεται, δεν σέβεται κι εκείνη τον εαυτό της να τον σχολάσει ή να πατήσει πόδι! Θέλει και τα παθαίνει! Όταν τα έκανε στην Εύα ήταν καλά???
Μα Μελίτα δεν είναι Εύα!
Η Εύα τα άξιζε ενώ η καλή Μελιτούλα όχι...Είναι πολύ πληγωμένο άτομο καταβάθος!
Δουλεύει σαν το σκυλί, αγαπά το μπαμπά , τη μαμά, και βάζει πάνω από όλα το παιδί.....Σκουπίζει ανελιπώς και αδιαλύπτως
Ενώ η Ευα τι κάνει?
Θέλει να δώσει την εδέμ στους φίλους και τα παιδία της....Κακιάάάά
Δουλεύει για να βοηθήσει στο σπίτι σαν μοντέλο- που της πάει- ενώ είναι ηθοποιός κακιάάάά
ΑΓΑΠΑ τους φίλου της...κακιάάά
Μα συγκρίνονται ? Μελίτα λέμε! Push it to the limit! Fskl Fskl Fskl Fskl
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 15, 2011 3:18 pm

Antigoni! έγραψε:
Μα Μελίτα δεν είναι Εύα!
Η Εύα τα άξιζε ενώ η καλή Μελιτούλα όχι...Είναι πολύ πληγωμένο άτομο καταβάθος!
Δουλεύει σαν το σκυλί, αγαπά το μπαμπά , τη μαμά, και βάζει πάνω από όλα το παιδί.....Σκουπίζει ανελιπώς και αδιαλύπτως
Ενώ η Ευα τι κάνει?
Θέλει να δώσει την εδέμ στους φίλους και τα παιδία της....Κακιάάάά
Δουλεύει για να βοηθήσει στο σπίτι σαν μοντέλο- που της πάει- ενώ είναι ηθοποιός κακιάάάά
ΑΓΑΠΑ τους φίλου της...κακιάάά
Μα συγκρίνονται ? Μελίτα λέμε! Push it to the limit! Fskl Fskl Fskl Fskl

Διακρίνω μια συμπάθεια στη Μελίτα που δεν σε αφήνει να δεις καθαρά την κατάσταση!

xoxo xoxo xoxo
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Φεβ 15, 2011 3:21 pm

Η αληθεία να λέγεται Ιωάννα!! lmao
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 15, 2011 3:33 pm

ilio έγραψε:
stefistaroy έγραψε:Δεν καταλαβαινω την συνεχομενη και αδιακολογητη επιθεση κατα της Μελιτας ρε παιδια
την χαρακτηριζετε κατινα κρινιαρα ζηλιαρα και οτι απαξιωτικο σας βρισκετε
δηλαδη εμεις αν ο συντροφος μας με τον οποιο συγκατοικουμε δεν ερθει καθολου ενα ολοκληρο βραδυ , δεν εχει παρει ενα τηλεφωνο και στο καπακι εχει και συνατηση με την πρωην , η οποια κοβει φλεβες ,τι ακριβως θα καναμε
θα ειμασταν κουλ και υπερανω , δεν νομιζω , επιτρεψτε μου να διαφωνησω ,εγω θα γινόμουνα τουρκος
μη γινομαστε αδικοι για να μην πω "εμπαθης'
ενταξει δεν συμπαθειτε την Μελιτα -απολυτως σεβαστο- αλλα εχει και αυτή ενα δίκιο νομιζω

ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα μαζι σου, και για μενα οι αντιδρασεις της Μελίτας ειναι γηινες και αναμενομενες
φταιει βεβαια και ο Στεφανος που την "γραφει " και δεν ξεκολλαει απο την μις τελεια Ερη


Η Μελίτα κάπως έτσι με έχει αηδιάσει
Πρώτα έφταιγε η Εύα που ο Μάνος δεν ξεκόλαγε απο πάνω της
Μετά έφταιγε η Εύα που έμεινε έγκυος κι όχι ο Στέφανος που της ζητούσε και ένα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά
Τώρα φταίει η Εριέττα που είναι τέλεια
Ποτέ δεν φταίει η μετριότητα κι η κατινιά της πάντα οι άλλοι. Μίζερη και λίγη πάντα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Φεβ 15, 2011 3:54 pm

"Εσωτερικος μονολογος"

Το φιλοσοφισα -οχι μην τρομαζετε- τελικα αυτο που βλεπουμε ειναι οντως τα Μυστικα της Εδεμ -τωρα μπορειτε τα τρομαξετε- μετα τον "υπονοουμενο συγγραφεα" και τον "υπονοουμενο αναγνωστη" εχουμε τα "υπονοουμενα Μυστικα" επειδη σας βλεπω κοιτατε την οθονη με μισο ματι θα επιχειρημτολογισω σχετικα!

Πως ξεκινησε η σειρα που ολοι αγαπησαμε; Με τη νυχτα των Λεοντιδων, σωστα; Πεφταν τα αστερια και εκαναν τα παιδια ευχες! Δεν το ειδαμε αυτο χθες; Τα πεφταστερια καλε; Κοτζαμ Στελλα-Αστερι μας ηρθε ουρανικατευατη με της βαλιτσουλες της σε ολα τα χρωματα της ιριδας! ;D Τετοιο ατσερι ειχα να δω απο το "Stardust"!
Καποιος ευχηθηκε να παντρευτει η κορη του! Τι του εμελε του ερμου του πατερα να ακουσει μεσα στη νυχτα, ηταν και μονος του, θα παθει και τιποτα, θα τρεχουν ολοι μαζι στην Μονεμβασια! Τι γλυκα η κορουλα! Love!
Καποιος ευχηθηκε να ξεσπιτωθει! Πηγε στο Νικολα, πηρε κλειδια και φαϊ και πηγε να παρει τηλεφωνο για καληνυχτα inlove
Καποιος ευχηθηκε για παρεα! Χριστε μου ειναι ΔΥΟ! Γιατι δεν μας εφτανε η Αμαλια ηρθε και το αλλο της μισο!
Καπου αναμεσα στις ευχες και τα πεφταστερια ο Λουκας (τι γλυκος! Rolling Eyes ) ζητησε λεφτα απο τη Νορα για να παει τη μαμα για ψαρακι! Ο Λουκας που δεν παρετηθηκε απο του Ρουσσου οταν του ζητησε να υπερασπιστει την Αντιγονη γιατι δεν ηθελε να πεσει στα ματια της Νορας! livani Να παρεις το ταξι κυριε και να κοβεις βολτες, με τοσες απεργιες στα ΜΜΜ θα κανεις χρυσες δουλειες!

Μετα εχουμε την παρεα! Της διαμαντοπετρας -δεν θυμαμαι ποια το ειχε γραψει! Ενας μεγαλοδικηγορος που δεν ξερει τιποτα, δεν ακουει τιποτα, δεν βλεπει τιποτα, μια μουγγη που μιλησε, ο γιος της μουγγης που τον μεγαλωσαν ως εκδικητικη μηχανη τον χανο, μια κληρονομος που ηξερε αν και δεν ενεκρινε και τωρα τρωει και ενας φουκαρας που δεν κουρδισε καλα το ξυπνητηρι! Τους ενωνουν τα μυστικα που θα βγουν στο φως -λεμε τωρα- γιατι αν την παρατηρησατε τη σκηνη ηταν η ιδια με αυτες του στεφανου και της Αντιγονης μονο που στην προκειμενη περιπτωση ειχαν ενταχθει στην συζητηση "Πες μου"-"Δεν σου λεω" και αλλοι τρεις!
Συμπερασματα παντως δεν ξερω για εσας εγω εβγαλα, πρωτον ο Αραβαντινος οχι μονο αντεγραφε πινακες αλλα οι πινακες αυτοι σωζονται μεχρι σημερα 30 χρονια μετα το θανατο του, κομματια εχει η Εριεττα, ο Στεφανος, ο Μανος, και ο Ρουσσος, αυτοι στο γαρφειο του ειναι αντιγραφα το ειχε πει ο Στεφανος! Δευτερον η Εριεττα δεν ειχε ιδεα ποιος πλαστογραφουσε τους πινακες που ειχε στην κατοχη της, ουτε και ο Στεφανος! Και τριτον, ολοι αυτοι συνεργαζονταν αλλα δεν ηξερε η αριστερα τους τι κανει η δεξια τους! Ο μονος που τους ηξερε ολους ηταν ο Περι αλλα αυτον τον φαγανε και δεν μπορει να δωσει απαντησεις! ;D
Ο Λευτερης μενει κι επιμενει να βρει τον ενοχο! Ο Στεφανος μενει για να το φιλοσοφησει με την Εριεττα και να σπασει τα νευρα της Μελιτας και κατα συνεπεια τα δικα μου γιατι δεν την αντεχω τη μιρλα της!

Τα υπολοιπα ειναι σταθερες αξιες των Μυστικων!
Οι ερωτες με μπανιστιρι! Ειχαμε την ατυχη Ευα, τον φιλοδοξο Μανο, το "στημενο" Μπελλο και τωρα την απροσεχτη Δαφνη! imarton
Οι πυροβολισμοι! Ποικιλια, απο αυτους που βρισκουν στοχο μεχρι αυτους που βρισκουν λαμπα! Grrr Αχρηστοι ανθρωποι!
Οι βιασμοι! Απο τον ηταν και δεν ηταν της Ευας και τον last year της Νορας, στον "φταιω για ολα" της Νταιζης! livani
Η Αμαλια! geek
Και να σημειωσω τελος τα χαμενα αδερφια! Πρωτος στο χορο ο Μανος, αλλα τωρα λεμε για την Νταιζη και τον μεγαλο της αδερφο που αναλαμβανει την προστασια της! Γενικα η σκηνη ηταν "γεια σου" αλλα μου αρεσε η Νταιζη που δεν την επαιζαν! sisi

Μετα απο ολα αυτα εξακολουθειτε να αμφιβαλετε οτι βλεπετε Τα μυστικα της Εδεμ; Δεν ξερω τι αλλο να σας πω για να σας πεισω, παιζουν καθε καθημερινα στις 7 μ.μ. στο Mega! Δεν ψηφιζω, δεν ψηφιζω!


Υ.Γ.1 Μια κουβεντα για τα προσεχως! "Σκασμος Αντωνακη!" Ksilo
Υ.Γ.2 Τωρα να σου πω οτι εχεις αδικο Τζινακι θα ειναι ψεμα! Δεν φταει μονο η ορθογραφια!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 15, 2011 4:18 pm

Εμένα πάντως με έπεισες! Ναι! Βλέπουμε Μυστικά της Εδέμ!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τρι Φεβ 15, 2011 4:22 pm

Και μόλις παρακολουθήσατε την κωμωδία παρεξηγήσεων''Τα Μυστικά της Εδέμ''....
Εναλλακτικοί τίτλοι''Τα Μυστικά που βάλτωσαν''(μα τώρα ήταν συνάντηση κορυφής αυτή,δεν ξέρω δεν ξέρεις,υποφέρω κι υποφέρεις?),'',''Όσα παίρνει ο άνεργος''(ΠΟΣΟ πιο πάτος για το Λουκά?),''Ρωμαίος και Μιρλοιουλιέτα'' κλπ κλπ....
-Κατά τα άλλα συμφωνώ με όσα είπατε!Βγάλτε τη σκοτεινή πλευρά του Στέφανου,αφού του πάει!Όχι όμως σε στυλ''Ξέρω γω Χρήστο θα πας εσύ σουπερμάρκετ ή εγώ?'',''Άσε να πάω εγώ,η Νταίζη θέλει γυαλιστικό για τα διαμάντια'',''Άσε θα πάω εγώ να πάρω και για το παρκέ...'' ^^ Γράψτε διαλόγους λέμε,το ταλέντο είναι εμφανές και η χημεία Πολυχρονίδη-Κασσανδρινού πολύ καλή για να αναλώνεται στα''παίξτε με και μένα''....
-Ώπα ώπα!Φάνηκε η κοιλίτσα της Νόρας λίγο ή μου φάνηκε?Το πρωί βέβαια,γιατί όταν την έβλεπε η μαμά της και της φάνηκε και σε προχωρημένη...φούσκωμα δεν έβλεπα,δάκρυα δεν βλέπω(βλ.Μιρλοιουλιέττα)...γιατρέ μου τι έχω?
Κατά τα άλλα με έχετε καλύψει πλήρως,
oscar πολλά και συνεχίστε απτόητα!!! pleeease
Μέτριο από μένα και αυτό για τις στιγμές που το υποκριτικό ταλέντο παλεύει με την έλλειψη πρωτοτυπίας,πράγμα που είναι εμφανές νομίζω σε πολλούς ηθοποιούς...Και επειδή ακριβώς γι'αυτό μου έμεινε το δίλεπτο της Ξυλά.... oscar

Υ.Γ.Δ.Μπέλλο(συνονόματη?)πεθαίνω για τους σχολιασμούς σου! : respect : και μόνο για τον αξιαγάπητο,πνευματώδη τρόπο που στηρίζεις Μπέλλο χαίρομαι που δε σου φάνηκε...αύριο θα τον δεις!
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Φεβ 15, 2011 4:26 pm

edem4ever μπορει να μην συμφωνο συνηθως με τους σχολιασμους σου, αλλα θεωρω τους σχολιασμους σου καταπληκτικους διοτι σατιριζεις το εργο. εχω πεθανει στο γελιο μπανηστηρι ερωτες; σε ευχαριστω πεθανα στο γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntina fan στις Τρι Φεβ 15, 2011 4:27 pm, 1 φορά
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Φεβ 15, 2011 4:27 pm

ααα......ετσι το λενε το σηριαλ, που βλεπω καθε μερα στις 7 μμ?
να εισαι καλα ..............

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 15, 2011 4:29 pm

Ioanna T έγραψε:Και μόλις παρακολουθήσατε την κωμωδία παρεξηγήσεων''Τα Μυστικά της Εδέμ''....
Εναλλακτικοί τίτλοι''Τα Μυστικά που βάλτωσαν''(μα τώρα ήταν συνάντηση κορυφής αυτή,δεν ξέρω δεν ξέρεις,υποφέρω κι υποφέρεις?),'',''Όσα παίρνει ο άνεργος''(ΠΟΣΟ πιο πάτος για το Λουκά?),''Ρωμαίος και Μιρλοιουλιέτα'' κλπ κλπ....
-Κατά τα άλλα συμφωνώ με όσα είπατε!Βγάλτε τη σκοτεινή πλευρά του Στέφανου,αφού του πάει!Όχι όμως σε στυλ''Ξέρω γω Χρήστο θα πας εσύ σουπερμάρκετ ή εγώ?'',''Άσε να πάω εγώ,η Νταίζη θέλει γυαλιστικό για τα διαμάντια'',''Άσε θα πάω εγώ να πάρω και για το παρκέ...'' ^^ Γράψτε διαλόγους λέμε,το ταλέντο είναι εμφανές και η χημεία Πολυχρονίδη-Κασσανδρινού πολύ καλή για να αναλώνεται στα''παίξτε με και μένα''....
-Ώπα ώπα!Φάνηκε η κοιλίτσα της Νόρας λίγο ή μου φάνηκε?Το πρωί βέβαια,γιατί όταν την έβλεπε η μαμά της και της φάνηκε και σε προχωρημένη...φούσκωμα δεν έβλεπα,δάκρυα δεν βλέπω(βλ.Μιρλοιουλιέττα)...γιατρέ μου τι έχω?
Κατά τα άλλα με έχετε καλύψει πλήρως,
oscar πολλά και συνεχίστε απτόητα!!! pleeease
Μέτριο από μένα και αυτό για τις στιγμές που το υποκριτικό ταλέντο παλεύει με την έλλειψη πρωτοτυπίας,πράγμα που είναι εμφανές νομίζω σε πολλούς ηθοποιούς...Και επειδή ακριβώς γι'αυτό μου έμεινε το δίλεπτο της Ξυλά.... oscar

Υ.Γ.Δ.Μπέλλο(συνονόματη?)πεθαίνω για τους σχολιασμούς σου! : respect : και μόνο για τον αξιαγάπητο,πνευματώδη τρόπο που στηρίζεις Μπέλλο χαίρομαι που δε σου φάνηκε...αύριο θα τον δεις!

Σε ευχαριστώ και για να ανταποδώσω τα εύσημα πολύ πετυχημένοι οι εναλλακτικοί τίτλοι! Να τους προτείνουμε και στους Τούρκους!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Φεβ 15, 2011 4:35 pm

Συνωνοματη, η "Τ" , λατρευω τους τιτλους σου! : respect :
Σε πειραζει να μου διεκρινισεις κατι γιατι θα σκασω! "Τα Μυστικα που βαλτωνσαν" ειναι απο "Τα Μυστικα του βαλτου" Π.Δ.;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τρι Φεβ 15, 2011 4:46 pm

edem4ever έγραψε:Συνωνοματη, η "Τ" , λατρευω του τιτλους σου! : respect :
Σε πειραζει να μου διεκρινισεις κατι γιατι θα σκασω! "Τα Μυστικα που βαλτωνσαν" ειναι απο "Τα Μυστικα του βαλτου" Π.Δ.;

Ευχαριστώ!Ακριβώς όπως το είπες,Π.Δ.!(το''Όσα παίρνει ο άνεργος'' πάλι είναι από Σεφερλή,και το λέω και για το copyright αλλά και γιατί αυτό λέει πολλά... ^^ )
oscar (ΚΑΙ)για το σημερινό σχολιασμό!

Έτερη συνονόματη(Μπελλίτσα!)καλή πρόταση,μόνο εμείς θα βλέπουμε τούρκικα?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ioanna T στις Τρι Φεβ 15, 2011 4:47 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφία)
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14-02-2011

Δημοσίευση από elenp Τρι Φεβ 15, 2011 5:10 pm

Το επεισόδιο μου ήταν ωραίο. Μου άρεσαν σχεδόν όλες οι σκηνές αλλά θα σχολιάσω αυτές που μου άρεσαν περισσότερο. Ο Λουκάς και η Νόρα μου άρεσαν πολύ στην σκηνή που ήρθε η μαμά της, όπως και εκείνη ήταν πολύ ωραία. Η Δάφνη με τον Νικόλα επίσης πολύ ωραίοι και μαζί με τον Λουκά είχαν πολύ πλάκα στην σκηνή τους. Τέλεια η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα να μιλάνε και η μαμά της από δίπλα να στέλνει φιλάκια. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη μου άρεσαν πολύ εκεί που μπήκε η Δάφνη στο σπίτι, ήταν πολύ ωραία. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που πήγε στο γραφείο για να πάρει ο Λουκάς την μαμά της για να την πάει για ψάρια, είχε χιούμορ αρκετά καλή και αυτή.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης