Λευτέρης ή Μάνος;

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε ότι η Εύα θα γίνει κάποια στιγμή κυρία Πολίτη ή θα περιμένει για πάντα τον Μάνο;

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 54 ]
Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Vote_lcap56%Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Vote_rcap 56% 
[ 70 ]

Σύνολο Ψήφων : 124

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 5:40 pm

ntina fan έγραψε: Η ΕΥΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΤΟΤΕ ΤΕΛΟΣ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑ, ΚΑΙ Η ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ.

Καμιά φορά όμως οι μεγάλες αγάπες είναι καταδικασμένες, να μην είναι μαζί. Ο Μάνος και η Εύα θα αγαπιούνται για πάντα ότι κι αν γίνει μεταξύ τους και όσο μακριά κι αν είναι ο ένας από τον άλλο. Αν όμως δεν μπορούνε να είναι μαζί καλύτερα να συνεχίσουνε και οι δύο τη ζωή τους. Η Εύα θα είναι ευτυχισμένη με το Λευτέρη και η ευτυχία είναι κάτι που αξίζει σε όλους. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 5:42 pm

ntina fan έγραψε: Η ΕΥΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΚΤΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΤΟΤΕ ΤΕΛΟΣ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑ, ΚΑΙ Η ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ.

Επειδή διαφωνείς με την αποψη κάποιου, δεν σημαίνει οτι μπορείς αυτόματα να λες οτι ''δεν έζησε μεγάλη αγάπη''.

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 5:45 pm

η σχεση μανου ευας δεν θα ειναι ποτε καταδικασμενη. οι μεγαλες αγαπες ξεπερνουν ολα μα ολα τα εμποδια αν οχι δεν ηταν αληθινη. της ευας της αξιζει η εδεμ της που ειναι ο καρμικος μανος. αυτο τις αξιζει αν δεν γινει αυτο ακυρωνετε οτι βλεπαμε μεχρι τωρα,
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 5:59 pm

ntina fan έγραψε:η σχεση μανου ευας δεν θα ειναι ποτε καταδικασμενη. οι μεγαλες αγαπες ξεπερνουν ολα μα ολα τα εμποδια αν οχι δεν ηταν αληθινη. της ευας της αξιζει η εδεμ της που ειναι ο καρμικος μανος. αυτο τις αξιζει αν δεν γινει αυτο ακυρωνετε οτι βλεπαμε μεχρι τωρα,

Συμφωνώ ότι η σχέση Μάνου και Εύας δε θα είναι καταδικασμένη, αλλά μερικές φορές κάποιοι άνθρωποι όσο κι αν αγαπιούνται δεν μπορούν να είναι μαζί, ακόμα κι αν ξεπεράσουν όλα τα εμπόδια και τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν. Οι καρμικές αγάπες είναι οι πιο δύσκολες, σίγουρα αν δεν είναι μαζί ακυρώνονται όλα όσα είδαμε, αλλά καμιά φορά και η ίδια η ζωή ακυρώνει τα σενάρια που φτιάχνει... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 6:07 pm

πειραζει που θα το ξαναπω; εργο βλεπουμε πο καρμικες αληθινες αγαπες δεν χανονται και μονιμως εμεις χανουμε οποτε καλο θα ηταν να δικαιωθουμε και εμεις γιατι τρια χρονια το περιμενουμε οσοι το περιμενουμε. οπως μερικοι δεν θελουν να δουν νορα λουκα χωρια ετσι και εμεις θελουμε μανο ευα μαζι τουλαζιστον να μπορουμε να το εκφραζουμε αυτο

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntina fan στις Τετ Φεβ 16, 2011 6:09 pm, 1 φορά
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 6:09 pm

συμφωνω ντινα
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : στην εδεμ μαζι με τη δαφουλα μου
Ασχολίες : υπολογιστης εδεμ εδεμ εδεμ και εδεμ

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 6:14 pm

ntina fan έγραψε:πειραζει που θα το ξαναπω; εργο βλεπουμε πο καρμικες αληθινες αγαπες δεν χανονται και μονιμως εμεις χανουμε οποτε καλο θα ηταν να δικαιωθουμε και εμεις γιατι τρια χρονια το περιμενουμε οσοι το περιμενουμε. οπως μερικοι δεν θελουν να δουν νορα λουκα χωρια ετσι και εμεις θελουμε μανο ευα μαζι τουλαζιστον να μπορουμε να το εκφραζουμε αυτο

Αν το πάρουμε από την οπτική αυτή έχεις δίκιο, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα υπάρξει δικαίωση στο τέλος... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 7:29 pm

Επειδη ξερω οτι ο Μανος δεν θα γυρισει.....
Επιλέγω να καταλήξει με το Λευτέρη

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 8:38 pm

loukitsa έγραψε:Επειδη ξερω οτι ο Μανος δεν θα γυρισει.....
Επιλέγω να καταλήξει με το Λευτέρη

Εγώ πάλι ξέρω πως θα γυρίσει... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 8:49 pm

ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΛΕΟΣ ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΜΑΝ . ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΤΑΗ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 8:55 pm

συμφωνο ντινα και οποιος πιστευει οτι ο Μανος δε θα γυρυσει ας μην μπαινει εδω ή ας κραταει τι γνωμμη του για τον εαυτο του απλα να ψηφιζει
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 8:59 pm

Λοιπόν, δεν είχα καμία πρόθεση να προκαλέσω ταραχή, εγώ απλώς εξέφρασα την άποψή μου... )) με συγχωρείτε, αλλά δεν μπορεί να αρέσει σε όλους...
Συγγνώμη για το οφ-τόπικ...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 9:16 pm

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΦΝΗ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΑ ΜΑΝΟΣ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μάνος Λύτρας στις Τετ Φεβ 16, 2011 9:36 pm, 1 φορά
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 9:28 pm

Με Λευτερη θελω και πιστευω.... Βεβαια θα προτιμουσα να τους διχνει που και που αντι να βλεπουμε ολη την ωρα την Οχια και την Μπεκρου....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 9:53 pm

Δεν θα επιλέγετε εσείς ποιος θα πει τη γνώμη του! Ο καθένας μπορεί να εκθέσει τη γνώμη του είτε σας αρέσει είτε όχι και αν θέλετε να διαφωνήσετε να το κάνετε ΕΥΓΕΝΙΚΑ και με επιχειρήματα! Τελευταία προειδοποίηση!

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 10:18 pm

Πιστεύω ότι πρέπει να μείνει με τον Λευτέρη... ο κύκλος της Εύας με τον Μάνο έκλεισε, οι δυο σκιές τους έγιναν μια και αφού δεν πρόκειται να γυρίσει ο Μάνος, πρέπει να προχωρήσει παρακάτω. Ο Λευτέρης μπορεί (αφού καθαρίσει με την ιστορία με τα διαμάντια κλπ) να την κάνει ευτυχισμένη και πρέπει επιτέλους να είναι ευτυχισμένη!
Αλλά όπως είπαν και οι προλαλήσασες να δούμε και το ταξίδι αυτού του ζευγαριού, όχι μόνο το φινάλε... αλλιώς τι Μάνος, τι Λευτέρης, τι ο Μπάμπης ο σουβλατζής.
Έλεος πόση ξεπέτα πια!!!!
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 11:23 pm

Επειδή ο Μάνος δεν θα γυρίσει θέλω τη Εύα με τον Λευτέρη.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από ellileo Την / Το Τετ Φεβ 16, 2011 11:40 pm

θελω με τον μανο αλλα οπως το βλεπω με τον λευτερη θα καταληξει
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Δημοσίευση από maria-loukanoraki Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 1:28 pm

Εγώ θέλω να μείνει με το Λευτέρη! Θεωρώ πως είναι ο μονος που της αξίζει πραγματικα! Ο μονος που την κάνει να γελάει με την καρδια της.. Και ο Μανος και ο Στεφανος την πληγωσαν ανεπανορθωτα. Ο Λευτερης καταφερε να την ξανακανει ανθρωπο... Και οταν αποφασισε να της μιλησει για τα παντα της τα ειπε ολα και μονο μερικους μηνες μετα που τη γνώρισε οχι μετα απο 15 χρόνια!
maria-loukanoraki
maria-loukanoraki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 2:06 pm

θεωρω πως η ευα με τον μανο ειναι ενα κανενας λευτερης δεν μπορει να το αναπληρωσει αυτο και οταν υπαρχει αληθινη αγαπη τα παντα συγχωρουνται. ο μανος δεν της εκρυψε τιποτα για να της το πει μετα απο 15 χρονια.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 2:16 pm

ntina fan έγραψε:θεωρω πως η ευα με τον μανο ειναι ενα κανενας λευτερης δεν μπορει να το αναπληρωσει αυτο και οταν υπαρχει αληθινη αγαπη τα παντα συγχωρουνται. ο μανος δεν της εκρυψε τιποτα για να της το πει μετα απο 15 χρονια.

Δεν τις έκρυψε ποτέ τίποτα ? Εκτός απο ένα φόνο (Του Φώτη), τη γνωριμία του με τον Στέφανο και την Εριέττα. Και για να μην βγω εκτός θέματος θέλω η Εύα να μείνει με τον Λευτέρη. Να μην μείνει μόνη της από τη στιγμή που ο Μάνος δεν θα επιστρέψει.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 2:39 pm

σοφια δεν μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχεις με την αποψη μου οκ εσυ τι θελεις με τον λευτερη εγω οχι την προτιμω ναι μονη χιλιες φορες η να φυγει αμερικη. με τον φωτη δεν τις εκρυψε κατι ηταν ομερτα του ρουσσου και ηταν ατυχημα με την ερριετα δεν ξερουμε ακομη την εξελιξη του σεναριου παντως δεν ηταν ο μανος και της παρουσιαστηκε πετρος ο μανος οσο για τον στεφανο δεν μπορουσε να της το πει τοτε γιατι ειχε αυτο το προβλημα για να μην την χασει ο μανος ευτυχως βγηκε ο καλυτερος απο ολους. απο οτι καταλαβαινω τσαμπα λεμε εστω και την αποψη μας οι σεναριογραφοι θα ικανοποιησουν τους φανς λευτερης ευα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntina fan στις Σαβ Φεβ 19, 2011 2:51 pm, 2 φορές συνολικά
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 2:41 pm

ntina fan έγραψε:σοφια δεν μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχεις με την αποψη μου οκ εσυ τι θελεις με τον λευτερη εγω οχι την προτιμω ναι μονη χιλιες φορες η να φυγει αμερικη. με τον φωτη δεν τις εκρυψε κατι ηταν ομερτα του ρουσσου και ηταν ατυχημα με την ερριετα δεν ξερουμε ακομη την εξελιξη του σεναριου παντως δεν ηταν ο μανος και της παρουσιαστηκε πετρος ο μανος αυτα.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την αποψή σου ή την άποψη κανενός στο φόρουμ. Λέω απλά τη γνώμη μου.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 2:51 pm

ntina fan έγραψε:θεωρω πως η ευα με τον μανο ειναι ενα κανενας λευτερης δεν μπορει να το αναπληρωσει αυτο και οταν υπαρχει αληθινη αγαπη τα παντα συγχωρουνται. ο μανος δεν της εκρυψε τιποτα για να της το πει μετα απο 15 χρονια.

Δεν της εκρυψε τιποτα;Και ο θανατος του Φωτη τι ηταν;Που αφησε και την Ευα και ολη την παρεα να ζουν με τυψεις επειδη ενιωθαν υπευθυνοι για τον θανατο του;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Σαβ Φεβ 19, 2011 3:02 pm

απαντησα πριν διαβασε καλυτερα την θεση μου την ευα την θελω με τον μανο κανενας αλλος δεν συγκρινετε με την ευα και τον μανο ειναι το απολυτο αυτο τις αξιζει της ευας
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης