Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

+42
maria*
Foulitsa
kapetanissa
edem4ever
evanna
KatsaroYpotheto
elenh
Aria
alkisti
angeliga
aglaitsa
fanlouknor
evaki16
xalkate
loukasnora
Δ.Μπέλλος
nefelik
stephanos13
pasxalitsa
sifantid
marakii
sarita
FieryRed
tsourdalitsa
annoula!
taradoula
Caroline
fay
Ezantakou
fantina
afroditi_norakii
Cancoon
JESSIE
panpetrakatsi
Ρεγγίνα!
tzibirdika
Καρ-Mik
ntina fan
gxnel
loukitsa
Dimitraaa
Clarabelle
46 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap11%Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap24%Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 24% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap42%Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 42% 
[ 32 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 75
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Φεβ 20, 2011 5:27 pm


Αγαπητή JESSIEκάποιος που φιλοξενείται σε ένα φορουμ και στο πρώτο του ποστ εκφράζει την άποψη οτι οι γράφοντες δεν είναι ικανοί να σκεφτούν δεν ειναι φρέσκια ματιά πάνω στο θέμα ειναι αγενής και εκεί έγκειται και η αντίδρασή μας στο συγκεκριμένο ποστ
Πάντα υπήρχε και υπάρχει ελευθερία απόψεων αλλά καλό θα ήταν η ανταλλαγή τους να γίνεται με ευγένεια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Φεβ 20, 2011 5:35 pm

Μαρία, δεν αναφερόμουν σε ένα συγκεκριμένο πόστ ή στις τωρινές απαντήσεις, μιλούσα γενικά για τη σειρά, πώς τη βρίσκω εγώ, και το πώς εκφράζονται οι διάφορες απόψεις. Και μένα δεν μου αρέσουν οι προσβολές, ούτε να κάνω, ούτε να δέχομαι, και μου αρέσει που το φόρουμ αυτό κρατάει ενα πολύ ψηλό επίπεδο στον τομέα αυτόν.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 5:40 pm

Jessie, Συμφωνώ στο οτι πρέπει να υπάρχουν διαφορετικές γνωμες αλλιώς θα ήταν πολύ βαρετό να συμφωνούμε όλοι με ΄όλους
Και απόλυτα λογικό να μην βλέπουμε όλοι με τον ίδιο τρόπο τα πράγματα, αρκει όπως είπε και η Μαρία αυτό να γίνεται με ευγέενια και να υπάρχει ένα επίπεδο..
Εδω τουλάχιστον υπάρχει και οφείλουμε να το σεβόμαστε, οι διαχειρηστές προσπαθούν πολύ για να υπάρχει ποιότητα σε αυτό το φόρουμ και αν λάβουμε υπ'οψιν την επισκεψιμόητα και τη συμμετόχη μάλλον το έχουν καταφέρει κατα γενική ομολογία..
Προσωπικα δεν ανέχομαι να μου επιβάλει κανείς τη γνώμη θα έχω.. Απο τη στιγμή που δεν έθιξα κανέναν έχω το δικαίωμα να εκφράζομαι ελευθερα σε ένα χωρο συζήτησης...
Να σταθω σε δύο σχόλια, διαφωνω σε πολλά απο όσα είπες αλλά αυτα τα έχουμε ξαναπεί..

Δεν νομίζω οτι ο Κατρανίδης σαν κακός Αγγελος ήταν πιό πετυχημένος. Το ίδιο τον μούτζωνα κι αυτόν, όπως και τη Νταίζη, άρα κι οι δύο πέτυχαν το σκοπό των σεναριογράφων.

Δεν συγκρίνω τον Κατρανίδη με την πολυχρονίδη παρ' όλο που λατρευω την ερμηνεια του πρώτου ως Αγγελο..
Ο Αγγελος με εξόργιζε.. Η Νταίζη με έχει κανει να τη σιχαθω..
Η βασική μου διαφωνία όπως ανεφερα στο πρώτο ποστ είναι στο ρόλο... Δεν έχει συνοχή δεν έχει ιστορία και δεν το στηρίζει και η ηθοποιός χωρίς να φέρει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.. οτι βρέξει ας κατεβασει είναι η Νταίζη πλέον.. Ο Αγγελος κακός ξεκίνησε κακός τερμάτισε και τιμωρηθηκε για τα όσα είχε κάνει..


Τι κι αν το ήξεραν από κάποιο καιρό πριν οτι θα έφευγε, δεν μπορούσαν να κάνουν και πολλά, εκτός από το να τους τελειώσουν μαζί στο τέλος του Β κύκλου.

Εδω και αν διαφωνω..
Ο Στεφανος αρχικά ήρθε με μια φωτογραφια της Ευας στα χέρια..
Αν λάβουμε υπ'οψιν μας και τη χημεία του Σταυρου με την Ξυλά θα μπορούσε να δωθεί μια ιστορια δυνατή.. Θα μπορούσε αυτός ο άνθρωπος να δώσει στην Ευα τα πάντα και να τη διεκδήκησει, και έτσι αν την κερδίσει και να της δώσει όσα της αξίζουν...
Απλά για κάποιους λόγους ηι στορία κάηκε για ενα εμετικό λοβ στορυ και μια ανύπαρκτη χημεία..
Αλλωστε οι φαν του Μάνου και της Ευας απο όσο έχω καταλάβει δεν είναι και πολύ ευχαριστημένοι με το ξεροκόμματο που τους πέταξνα σε πέντε επεισόδια...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 5:49 pm


Καθένας που μπαίνει σε ένα δημόσιο χώρο συζητήσεων καταρχάς κομίζει το χαρακτήρα και τα χαρακτηριστικά του, οφείλει όμως να σέβεται και να μην υποτιμά τους υπόλοιπους συμμετέχοντες.

Όσον αφορά στη σειρά, ξεκίνησε με μεγάλες προσδοκίες από τους δημιουργούς και τους συμμετέχοντες, στην πορεία όμως κάπου παράπεσαν αυτές οι προσδοκίες γιατί μικροσυναισθηματισμοί και τερτίπια πήραν τη θέση του επαγγελματισμού. Έτσι κάπου χάθηκε και η μπάλα και ο ενθουσιασμός και η σειρά πάει με τον αυτόματο πιλότο..... Αδικο και κρίμα
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Φεβ 20, 2011 5:49 pm

Foulitsa, δεν είναι όλοι οι ρόλοι εξ ίσου πετυχημένοι. Και ο Αγγελος, που μας εξόργιζε, υπήρχαν φάσεις της πλοκής, που πήγαν να τον δείξουν πιό ανθρώπινο, όπως όταν βοήθησε για τη σωτηρία του παιδιού της Ρεγγίνας, ή όταν παντρεύτηκε τη Ρεγγίνα κλπ. Δεν σημαίνει οτι ήθελαν να τον αγιοποιήσουν. Γι'αυτό και δεν πιστεύω οτι θέλουν να αγιοποιήσουν τη Νταίζη. Θά έχει κι αυτή την τιμωρία της, αλλά θα είναι ΑΝΑΛΟΓΗ με όσα έχει κάνει, δεν θα τη ρίξουν φυλακή ή θα τη σκοτώσουν. Ασε που και να αλλάξει στο μέλλον, και να σωθεί, κοινώς, θα είναι για μένα αποδεκτό, αρκεί να κάνει ό,τι χρειαστεί για να δικαιούται κάτι τέτοιο.
Για την Εύα με το Στέφανο η ιστορία είχε κλείσει, δεν αγαπιούνται, και ό,τι και να έδειχναν θα ήταν ξαναζεσταμένο φαγητό. Και το λάβ στόρυ δεν το βλέπω να ευοδώνεται , αλλιώς δεν θα έδειχναν όλα τα κουσούρια της Μελίτας τόσο φανερά....
Ας δεχτούμε τη σειρά όπως είναι, γιατί έχουμε και μέλλον έως ότου τελειώσει, κι ας μην απογοητευόμαστε ... Εγω πάντως, το ξαναείπα, είμαι ευχαριστημένη...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 5:54 pm

JESSIE έγραψε:Foulitsa, δεν είναι όλοι οι ρόλοι εξ ίσου πετυχημένοι. Και ο Αγγελος, που μας εξόργιζε, υπήρχαν φάσεις της πλοκής, που πήγαν να τον δείξουν πιό ανθρώπινο, όπως όταν βοήθησε για τη σωτηρία του παιδιού της Ρεγγίνας, ή όταν παντρεύτηκε τη Ρεγγίνα κλπ. Δεν σημαίνει οτι ήθελαν να τον αγιοποιήσουν. Γι'αυτό και δεν πιστεύω οτι θέλουν να αγιοποιήσουν τη Νταίζη. Θά έχει κι αυτή την τιμωρία της, αλλά θα είναι ΑΝΑΛΟΓΗ με όσα έχει κάνει, δεν θα τη ρίξουν φυλακή ή θα τη σκοτώσουν. Ασε που και να αλλάξει στο μέλλον, και να σωθεί, κοινώς, θα είναι για μένα αποδεκτό, αρκεί να κάνει ό,τι χρειαστεί για να δικαιούται κάτι τέτοιο.
Για την Εύα με το Στέφανο η ιστορία είχε κλείσει, δεν αγαπιούνται, και ό,τι και να έδειχναν θα ήταν ξαναζεσταμένο φαγητό. Και το λάβ στόρυ δεν το βλέπω να ευοδώνεται , αλλιώς δεν θα έδειχναν όλα τα κουσούρια της Μελίτας τόσο φανερά....
Ας δεχτούμε τη σειρά όπως είναι, γιατί έχουμε και μέλλον έως ότου τελειώσει, κι ας μην απογοητευόμαστε ... Εγω πάντως, το ξαναείπα, είμαι ευχαριστημένη...


Στη βέρα οι χαρακτήρες ήταν δομημένοι και στοιχειοθετημένοι. Έκαναν τη διαδρομή τους, μας πήραν μαζί τους και έγιναν οι δικοί μας ήρωες. Εδώ είναι όλα διαφορετικά, άλλα τη μια, άλλα την άλλη. Επίσης στη βέρα όλα ήρθαν αβιάστα, δεν σπρώχτηκε κανέις. Εδώ πάλι ακριβώς το αντίθετο.

Εγώ που έχω δει όλες τις τηλεοπτικές σειρές του διδύμου, δηλώνω και απογοητεύμενη και στεναχωρημένη, γιατί πίστευα σε αυτούς!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Φεβ 20, 2011 5:58 pm

Σας παρακαλώ να επανέλθουμε στο σχολιασμό του επεισοδίου τώρα.

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 5:59 pm

JESSIE έγραψε:Foulitsa, δεν είναι όλοι οι ρόλοι εξ ίσου πετυχημένοι. Και ο Αγγελος, που μας εξόργιζε, υπήρχαν φάσεις της πλοκής, που πήγαν να τον δείξουν πιό ανθρώπινο, όπως όταν βοήθησε για τη σωτηρία του παιδιού της Ρεγγίνας, ή όταν παντρεύτηκε τη Ρεγγίνα κλπ. Δεν σημαίνει οτι ήθελαν να τον αγιοποιήσουν. Γι'αυτό και δεν πιστεύω οτι θέλουν να αγιοποιήσουν τη Νταίζη. Θά έχει κι αυτή την τιμωρία της, αλλά θα είναι ΑΝΑΛΟΓΗ με όσα έχει κάνει, δεν θα τη ρίξουν φυλακή ή θα τη σκοτώσουν. Ασε που και να αλλάξει στο μέλλον, και να σωθεί, κοινώς, θα είναι για μένα αποδεκτό, αρκεί να κάνει ό,τι χρειαστεί για να δικαιούται κάτι τέτοιο.
Για την Εύα με το Στέφανο η ιστορία είχε κλείσει, δεν αγαπιούνται, και ό,τι και να έδειχναν θα ήταν ξαναζεσταμένο φαγητό. Και το λάβ στόρυ δεν το βλέπω να ευοδώνεται , αλλιώς δεν θα έδειχναν όλα τα κουσούρια της Μελίτας τόσο φανερά....
Ας δεχτούμε τη σειρά όπως είναι, γιατί έχουμε και μέλλον έως ότου τελειώσει, κι ας μην απογοητευόμαστε ... Εγω πάντως, το ξαναείπα, είμαι ευχαριστημένη...

Αυτό που λέω είναι οτι οι χαρακτηρες της βερας ηταν πιο δομημένοι απο αυτούς των Μυστικών..
Εμενα μου δίνται η εντυπωση οτι για κάποιους πάνε ψάχνοντας και τους αλλάζουν ανα καιρούς..Αποψεις είναι αυτές...
Προσωπικά τον Αγγελο δεν τον είδα ποτε ανθρωπινο.. ΑΚόμα και η αγαπη του για τη Ρεγγίνα ηταν απλά θέμα εγωισμου..
βέβαια τη Νταλιζη απο την αρχή την συνέκρινα με τη ράνι ακια όχι με το Αγγελο...
Και εκεί επίσης απέτυχαν παταγωδως για μενα..

Για την Ευα και το Στεαφνο ρίχνω το φταίξιμο καθαρά σε λάθος εκτιμήσεις..
υπηρχε υποδομή και χημεια για μια εξέλιξη την οποία κανεείς δεν εκμεταλλεύτηκε...οσο γα τον ερωτα του Στεφανου και της μελίτας συμφωνώ στο οτι τη μελίτα σιγά ασιγά την αδειάζουν σαν χαρακτηρα.. Αναμένω την τιμωρία της για όσα προκάλεσε...

Δέχομαι κάποια πράγματα γιατί δεν μπορώ να τα αλλάξω αυτό δεν σημαίνει όμως οτι μπορώ να είμαι ευχαριστημένη.. Απλά ο καθενας μας το βλέπει διαφορετικά.. ))
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Φεβ 20, 2011 6:00 pm

Μάγδα (?) ναί, αυτό το σπρώξιμο έκανε κακό στη σειρά, αν εννοείς της Μελίτας, και ήταν μιά λάθος εκτίμηση των δυνατοτήτων της, αν θές, αλλά νομίζω οτι το είδαν και προσπάθησαν, ακόμη προσπαθούν, να το διορθώσουν. Πώς? Δίνοντάς της τηλεοπτικό χρόνο, αλλά όχι για να την εκθειάσουν, αλλά για να τονίσουν τα τρωτά της σημεία (σαν χαρακτήρας) και να φέρουν ομαλά μιά αλλαγή σκηνικού. Ελπίζω να τα καταφέρουν.
Εσύ που έχεις δεί όλες τις σειρές, θα ξέρεις οτι δεν είναι όλες στο επίπεδο της Βέρας, εκεί ευτύχησαν από κάθε άποψη, αλλά και τα Μυστικά, που ήταν μιά σειρά πολύ φιλόδοξη, έχει πετύχει, κατ'εμέ, πολλά.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 6:01 pm

Τζίνα χίλια συγνώμη, τωρα είδα την προειδοποίηση σαυ και δεν μπορώ να σβησω ουτε να διορθώσω το ποστ... emmm
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Φεβ 20, 2011 6:06 pm


Ας μεταφερουμε τη συζήτηση στο τοπικ Βερα μυστικά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από maria* Κυρ Φεβ 20, 2011 6:07 pm

Βαρετά όλα και σε αυτό το επεισόδιο! Η στάση της Μελίτας, οι απειλές της Νταίζης, η Νόρα που δεν αντέχει τη μαμά της, οι ύποπτοι που μιλάνε και δεν καταλήγουν πουθενά, όλα τα ίδια και τα ίδια. Βαρέθηκα. Και εμένα το πρόβλημά μου δεν είναι το πόσο δείχνουν την παρέα, το Στέφανο, τη Νταίζη ή όποιον άλλο, αλλά ότι όλα όσα δείχνουν κατέληξαν εντελώς βαρετά.
Ελπίζω σε κάτι καλύτερο σύντομα.
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Φεβ 20, 2011 8:26 pm

Είδα πριν από λίγο το επεισόδιο μιας και έλειπα Σαβ/κο. Μπήκα λίγο χθες από το ξενοδοχείο για να σχολιάσω το σάιτ του μέγκα με τις αποκλειστικότητες.
Σήμερα τι να δω; Να βλέπω τη Στέλλα να δικαιολογεί απόλυτα την Νταίζη; Δηλαδή συνεχίζεται η αγιοποίησή της ως εκεί που δεν παίρνει. Ωραιότατα.
Αρνούμαι να ακούω τέτοιες δικαιολογίες. Αρνούμαι να λέει η Νταίζη ότι η Νόρα δεν της έμοιασε ούτε στην ευγένεια ούτε σε φυσική κορμοστασιά .Αρνούμαι να βλέπω τη μάνα να μην αντιδρά όταν της κατηγορούν το παιδί της. Αρνούμαι να βλέπω μια μάνα να πιστεύει μια ξένη που έχει ακούσει τα χειρότερα και που είχε υποβάλλει την κόρη της σε τόσες δοκιμασίες και να μην αντιδρά καθόλου. Απεναντίας να την υπερασπίζεται. Αρνούμαι να βλέπω τόση κατάντια σε ένα έργο που ξεκίνησε με τέλειες προδιαγραφές και τώρα έχει γίνει σκιά του εαυτού της!!!!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Κυρ Φεβ 20, 2011 8:40 pm

Ενα ακομα πολυ βαρετο επεισοδιο...
Και οπως λενε η καλη μερα απο το πρωι φαινεται....και απο την πρωτη σκηνη φανηκε πως δεν θα ειναι και τοσο καλη...με τα διαμαντια κ την Νταιζη που αρχισανε να συζητανε..
Και να σου παλι η Νταιζη στην 2 σκηνη με τον Λευτερη αυτη την φορα....πολυ ωραια η απογοητευση μεγαλωνει...
Και να σου μετα απο 7 λεπτα 2 απο τους 5 πρωταγωνιστες Λουκας -Ευα να συζητανε για ποιον αλλον για την Νταιζη βεβαια...
Τσουπ παλι η Νταιζη...με την μανουλα κ τον Χρηστο αυτη τη φορα ...
και κλασικα η Νταιζη να απειλει πως θα πανε ολοι φυλακη...
καπου εδω επιασα το νοημα πως παει ουτε σημερα θα δω κατι που να αξιζει!!
Και απο την Νταιζαρα παμε στην Μελιτα κ αναρωτιεμαι ποιος θα με λυπηθει? Αφου καθομαι κ βλεπω μια 30 χρονη να μην εχει δικαι της γνωμη κ οτι της πουνε το τρωει σαν χανος... sisi
Και ανοιγει λιγο το ματι μου μολις ειδα την Νορα αλλα κ παλι μιση χαρα πηρα με την αστερο που βαλθηκε να μας βγαλει την Νταιζαρα καλογρια wall
Και ερχεται κ η σκηνη που γελασα πολυ ομως lmao lmao τετοιο σουργελο δεν εχω ξαναδει...μονο η Μελιτα θα μπορουσα να κανει τετοια φασαρια στον πατερα της χωρις η ιδια να ξερει τιποτα για την υποθεσει παρα μονο τα λογια του απολυτου...Ελεος...ποσο αδεια ειναι αυτη η κοπελα? ποσο χωρις προσωπικοτητα?
Και να σου παλι η αστερο με την ενδοσκοπηση? αν την ακουσω αλλη μια φορα αυτην την λεξει θα τρελαθωωωω... wall
Και παλι η Νταιζη να σου στον Λουκα...κ παλι για τα διαμαντια βεβαια η κουβεντα μην ξεχνιωμαστε...
Ειδαμε κ τον Λευτερη με την Δαφνη να συζητανε ειλικρινα υποτιθεται...κ ο Τερης να λεει μονο την αληθεια ηθελα...δεν θα τον καθαριζα Fskl ασε λε Τερη στην αρχη αλλα ελεγες κ εσυ.
Αμαλια-Πετρος ενα ωραιο διαλειμμα...
Μπεκρου Νορα απαλευτη η μπεκρου...η Νορα τα ειδε ολα και βεβαια την παρασταση εκλεψε η Αμαλια που επιτελους χωθηκε στην μπεκρου...Της γυρισε το ματι της Αμαλιας αλλα ειπε αληθειες κ το καταχαρηκα!!!!
Καπου μεσα σε αυτο το χαος ειδαμε κ τον Νικολα να περνει το εξωδικο...(θα μαθουμε ποτε ποιος την πηρε την εδεμ?)
Και στα τελευταια 5 λεπτα ειδαμε και λιγο την παρεα...
Αφου βεβαια ξαναειδαμε Νταιζη..αλλα βαριεμαι να ανφερω...
Το συμπερασμα μου ειναι ...οτι το παιχνιδι χαθηκε...τα μυστικα τελειωσαν περυσι αλλα δεν μας το ειπαν ...
Μπραβο στην Μαριαννα που καταφερε να γινει πρωτο ονομα ....
Αναρωτιεμαι οι πρωην πρωταγωνιστες πως νιωθουν για αυτες της εξελιξεις?
Που καταντησαν κομπαρσει απο πρωταγωνιστες?
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Δευ Φεβ 21, 2011 1:27 pm

Της Αγίας Νταίζης....

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Οικουμενικού Πατριαρχείου η 18η Φεβρουαρίου ανακυρήσσεται επίσημα ημέρα της Αγίας Νταίζης(και ουχί Μαργαρίτας)της διακορευμένης.
Μεταξύ άλλων η Αγία Νταίζη θεωρείται προστάτιδα:
-Των παιδιών,ιδίως των κυοφορουμένων.Παρακαλούνται οι αναμένοντες τέκνο να παύσουν τα τάματα στην Παναγία της Τήνου και να προσέρχονται στην εκκλησία κατά προτίμηση με μια διαθήκη.
-Του γάμου,κυρίως με άτομα αμφιβόλου νοημοσύνης και αναμφιβόλου τσέπης (Δ.Μπέλλο συγνώμη!)αλλά και με άτομα πρώην σοβαρά,νυν συχνάζοντα παντού εκτός από το ταμείο ανεργίας.
-Των ερωτευμένων.Ξεχάστε τον άγιο Βαλεντίνο.Η αγία Νταίζη δείχνει κατανόηση σε όλους τους ερωτευμένους επί της γης.Τιμωρεί αδιακρίτως όσους μπαίνουν ανάμεσα σε ζευγάρια,εκβιάζουν,δεν αγαπούν ανιδιοτελώς.Εναλλακτικά εδώ αναφέρονται οι εορτασμοί του οσίου Χρήστου,που συμπίπτουν με της Αγίας Νταίζης.Πρόκειται για την ημέρα που η αγνή αγάπη της προαναφερθείσας έβγαλε από τη φυλακή τον εν λόγω όσιο,δίχως ωστόσο ποτέ να του το αναφέρει λόγω σεμνότητας.Να σημειωθεί ότι πολλές αιτήσεις ζητούν την ανακύρηξη του οσίου Χρήστου σε άγιο για ευνόητους λόγους(κι εγώ ανάμεσά τους!).
-Της οικογενειακής στέγης.Η στοργή της περιβάλλει όλες τις αγαπημένες οικογένειες.Αλίμονο στις μάνες που παρατούν τα παιδιά τους.Εναλλακτικά οι εορτασμοί γίνονται και κατά την ημέρα της Αγίας Μελίτας(άλλως εθνική εορτή αχαριστίας).
-Της στέγης γενικότερα.Οι άστεγοι παρακαλούνται να τη μνημονεύουν σε κάθε επίκλησή τους.Η αγία φημίζεται για την ικανότητά της να συλλέγει σπίτια.Αυτό οφείλεται στο ότι η ίδια ως παιδί κατοικούσε,ως γνωστόν,σε χαρτόκουτο.
-Της λογικής.Οι φοιτητές παρακαλούνται να προσέρχονται στις εξετάσεις με μια εικόνα της,ιδίως αν έχουν να λύσουν σύνθετα οικονομικά προβλήματα,λ.χ.κληρονομικά μερίδια.
-Της αδελφικής αγάπης.Η περίπτωση αυτή συνεορτάζεται με εκείνη του Οσίου Στεφάνου,προστάτη της πατρότητας,της επιλεκτικής μνήμης και συγχώρεσης και των οικιακών εργασιών,ιδίως του σφουγγαρίσματος.
-Της μητέρας.Ο σεβασμός της για το θεσμό της μητρότητας είναι τέτοιος,που έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα μητέρων που βάζουν τη λατρεία της σε προτεραιότητα από τα παιδιά τους.Πρόκειται κυρίως για γυναίκες σε φάση ενδοσκόπησης και επαναπροσδιορισμού,οι οποίες παρακαλούνται στα πλαίσια της φάσης αυτής να επισκεφθούν και κανένα ψυχίατρο.Σημειωτέον ότι η Αγία Νταίζη είχε αδικηθεί από την ίδια τη μητέρα της,την οποία κοντεύω να συμπαθήσω καθώς,αν και ακόλαστη,αποτελεί τρανό παράδειγμα του αξιώματος''Όλα εδώ πληρώνονται''.
-Των απανταχού θυμάτων βίας,κακοποίησης,αδικίας για λόγους τόσο ευνόητους που δε χρειάζονται περαιτέρω ανάλυση.
-Της περιουσίας,ιδίως των πολύτιμων λίθων.Εδώ εντάσσεται και η συνεργασία της με τον άγιο Φανούριο.Αν χάσετε κάτι,ιδίως απαστράπτον και ορισμένων καρατίων,φτιάξτε μια πίτα με δηλητήριο και να είστε σίγουροι ότι η Αγία με θεμιτά και έννομα πάντοτε μέσα θα το βρει και θα σας το επιστρέψει.

Συγνώμη για το παραλήρημα αλλά μόλις είδα με καθυστέρηση το επεισόδιο της Παρασκευής και δηλώνω αποχή από σοβαρούς σχολιασμούς!
oscar πολλά στους συνήθεις που μας κρατούν το κέφι αμείωτο παρά την απογοήτευση.
Κατά τα άλλα...πρόσχωμεν.... livani
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Φεβ 21, 2011 1:51 pm

Ioanna T έγραψε:Της Αγίας Νταίζης....

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Οικουμενικού Πατριαρχείου η 18η Φεβρουαρίου ανακυρήσσεται επίσημα ημέρα της Αγίας Νταίζης(και ουχί Μαργαρίτας)της διακορευμένης.
Μεταξύ άλλων η Αγία Νταίζη θεωρείται προστάτιδα:
-Των παιδιών,ιδίως των κυοφορουμένων.Παρακαλούνται οι αναμένοντες τέκνο να παύσουν τα τάματα στην Παναγία της Τήνου και να προσέρχονται στην εκκλησία κατά προτίμηση με μια διαθήκη.
-Του γάμου,κυρίως με άτομα αμφιβόλου νοημοσύνης και αναμφιβόλου τσέπης (Δ.Μπέλλο συγνώμη!)αλλά και με άτομα πρώην σοβαρά,νυν συχνάζοντα παντού εκτός από το ταμείο ανεργίας.
-Των ερωτευμένων.Ξεχάστε τον άγιο Βαλεντίνο.Η αγία Νταίζη δείχνει κατανόηση σε όλους τους ερωτευμένους επί της γης.Τιμωρεί αδιακρίτως όσους μπαίνουν ανάμεσα σε ζευγάρια,εκβιάζουν,δεν αγαπούν ανιδιοτελώς.Εναλλακτικά εδώ αναφέρονται οι εορτασμοί του οσίου Χρήστου,που συμπίπτουν με της Αγίας Νταίζης.Πρόκειται για την ημέρα που η αγνή αγάπη της προαναφερθείσας έβγαλε από τη φυλακή τον εν λόγω όσιο,δίχως ωστόσο ποτέ να του το αναφέρει λόγω σεμνότητας.Να σημειωθεί ότι πολλές αιτήσεις ζητούν την ανακύρηξη του οσίου Χρήστου σε άγιο για ευνόητους λόγους(κι εγώ ανάμεσά τους!).
-Της οικογενειακής στέγης.Η στοργή της περιβάλλει όλες τις αγαπημένες οικογένειες.Αλίμονο στις μάνες που παρατούν τα παιδιά τους.Εναλλακτικά οι εορτασμοί γίνονται και κατά την ημέρα της Αγίας Μελίτας(άλλως εθνική εορτή αχαριστίας).
-Της στέγης γενικότερα.Οι άστεγοι παρακαλούνται να τη μνημονεύουν σε κάθε επίκλησή τους.Η αγία φημίζεται για την ικανότητά της να συλλέγει σπίτια.Αυτό οφείλεται στο ότι η ίδια ως παιδί κατοικούσε,ως γνωστόν,σε χαρτόκουτο.
-Της λογικής.Οι φοιτητές παρακαλούνται να προσέρχονται στις εξετάσεις με μια εικόνα της,ιδίως αν έχουν να λύσουν σύνθετα οικονομικά προβλήματα,λ.χ.κληρονομικά μερίδια.
-Της αδελφικής αγάπης.Η περίπτωση αυτή συνεορτάζεται με εκείνη του Οσίου Στεφάνου,προστάτη της πατρότητας,της επιλεκτικής μνήμης και συγχώρεσης και των οικιακών εργασιών,ιδίως του σφουγγαρίσματος.
-Της μητέρας.Ο σεβασμός της για το θεσμό της μητρότητας είναι τέτοιος,που έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα μητέρων που βάζουν τη λατρεία της σε προτεραιότητα από τα παιδιά τους.Πρόκειται κυρίως για γυναίκες σε φάση ενδοσκόπησης και επαναπροσδιορισμού,οι οποίες παρακαλούνται στα πλαίσια της φάσης αυτής να επισκεφθούν και κανένα ψυχίατρο.Σημειωτέον ότι η Αγία Νταίζη είχε αδικηθεί από την ίδια τη μητέρα της,την οποία κοντεύω να συμπαθήσω καθώς,αν και ακόλαστη,αποτελεί τρανό παράδειγμα του αξιώματος''Όλα εδώ πληρώνονται''.
-Των απανταχού θυμάτων βίας,κακοποίησης,αδικίας για λόγους τόσο ευνόητους που δε χρειάζονται περαιτέρω ανάλυση.
-Της περιουσίας,ιδίως των πολύτιμων λίθων.Εδώ εντάσσεται και η συνεργασία της με τον άγιο Φανούριο.Αν χάσετε κάτι,ιδίως απαστράπτον και ορισμένων καρατίων,φτιάξτε μια πίτα με δηλητήριο και να είστε σίγουροι ότι η Αγία με θεμιτά και έννομα πάντοτε μέσα θα το βρει και θα σας το επιστρέψει.

Συγνώμη για το παραλήρημα αλλά μόλις είδα με καθυστέρηση το επεισόδιο της Παρασκευής και δηλώνω αποχή από σοβαρούς σχολιασμούς!
oscar πολλά στους συνήθεις που μας κρατούν το κέφι αμείωτο παρά την απογοήτευση.
Κατά τα άλλα...πρόσχωμεν.... livani

Τρομερός σχολιασμός! Απίστευτη έμπνευση! Thumbs up
Μη ζητάς συγνώμη! Εγώ σημειώνω όλα τα αρνητικά σχόλια που γίνονται για το Μπέλλο (και τις μπηχτές... και τα υπονοούμενα... ) και μια μέρα θα σας κυνηγήσω όλους και θα σας κατατροπώσω! Και δεν κινδυνεύω να χάσω γιατί έχω δει όραμα με την άγια νταίζη και μου είπε ότι ξέρει αυτή κάτι κολπάκια που θα σας κάνουν όλους σκόνη! Ξέρετε εσείς λέει..... lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Φεβ 21, 2011 2:53 pm


Θεικά "εμπνευσμένος" σχολιασμός, Ιοαννα Τ. !!! Μού θύμισε λίγο το στύλ του άλλου "θεικά" εμπνευσμένου, του αείμνηστου Εμαννουήλ Ροίδη στην Πάππισα Ιωάννα... Μήπως το γράψατε συνεταιρικά???

Δ.Μπέλλο, μη μας απειλείς, γιατί έχω την εντύπωση, εδώ και κάτι μέρες, οτι το όνομα του συνωνόματού σου δεν φιγουράρει στους τίτλους αρχής, μήπως γιατί έχει πάει για διακοπές μακράς διαρκείας και δεν θα τον ξαναδούμε στη σειρά? Πάντως εμένα να με εξαιρέσεις απ'όλα σου τα σχέδια, γιατί έχω δώσει "μάχη" εδώ μέσα για να τον παραδεχτούν σαν μεγάλης ολκής "κακό" αλλο αν δυστυχώς απέτυχα παταγωδώς !!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Φεβ 21, 2011 3:01 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:
Τρομερός σχολιασμός! Απίστευτη έμπνευση! Thumbs up
Μη ζητάς συγνώμη! Εγώ σημειώνω όλα τα αρνητικά σχόλια που γίνονται για το Μπέλλο (και τις μπηχτές... και τα υπονοούμενα... ) και μια μέρα θα σας κυνηγήσω όλους και θα σας κατατροπώσω! Και δεν κινδυνεύω να χάσω γιατί έχω δει όραμα με την άγια νταίζη και μου είπε ότι ξέρει αυτή κάτι κολπάκια που θα σας κάνουν όλους σκόνη! Ξέρετε εσείς λέει..... lmao lmao
Θα μας δηλητηριάσεις και συ ψάχνοντας στο google?? sisi
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 21, 2011 3:18 pm

Ioanna T έγραψε:Της Αγίας Νταίζης....

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Οικουμενικού Πατριαρχείου η 18η Φεβρουαρίου ανακυρήσσεται επίσημα ημέρα της Αγίας Νταίζης(και ουχί Μαργαρίτας)της διακορευμένης.
Μεταξύ άλλων η Αγία Νταίζη θεωρείται προστάτιδα:
-Των παιδιών,ιδίως των κυοφορουμένων.Παρακαλούνται οι αναμένοντες τέκνο να παύσουν τα τάματα στην Παναγία της Τήνου και να προσέρχονται στην εκκλησία κατά προτίμηση με μια διαθήκη.
-Του γάμου,κυρίως με άτομα αμφιβόλου νοημοσύνης και αναμφιβόλου τσέπης (Δ.Μπέλλο συγνώμη!)αλλά και με άτομα πρώην σοβαρά,νυν συχνάζοντα παντού εκτός από το ταμείο ανεργίας.
-Των ερωτευμένων.Ξεχάστε τον άγιο Βαλεντίνο.Η αγία Νταίζη δείχνει κατανόηση σε όλους τους ερωτευμένους επί της γης.Τιμωρεί αδιακρίτως όσους μπαίνουν ανάμεσα σε ζευγάρια,εκβιάζουν,δεν αγαπούν ανιδιοτελώς.Εναλλακτικά εδώ αναφέρονται οι εορτασμοί του οσίου Χρήστου,που συμπίπτουν με της Αγίας Νταίζης.Πρόκειται για την ημέρα που η αγνή αγάπη της προαναφερθείσας έβγαλε από τη φυλακή τον εν λόγω όσιο,δίχως ωστόσο ποτέ να του το αναφέρει λόγω σεμνότητας.Να σημειωθεί ότι πολλές αιτήσεις ζητούν την ανακύρηξη του οσίου Χρήστου σε άγιο για ευνόητους λόγους(κι εγώ ανάμεσά τους!).
-Της οικογενειακής στέγης.Η στοργή της περιβάλλει όλες τις αγαπημένες οικογένειες.Αλίμονο στις μάνες που παρατούν τα παιδιά τους.Εναλλακτικά οι εορτασμοί γίνονται και κατά την ημέρα της Αγίας Μελίτας(άλλως εθνική εορτή αχαριστίας).
-Της στέγης γενικότερα.Οι άστεγοι παρακαλούνται να τη μνημονεύουν σε κάθε επίκλησή τους.Η αγία φημίζεται για την ικανότητά της να συλλέγει σπίτια.Αυτό οφείλεται στο ότι η ίδια ως παιδί κατοικούσε,ως γνωστόν,σε χαρτόκουτο.
-Της λογικής.Οι φοιτητές παρακαλούνται να προσέρχονται στις εξετάσεις με μια εικόνα της,ιδίως αν έχουν να λύσουν σύνθετα οικονομικά προβλήματα,λ.χ.κληρονομικά μερίδια.
-Της αδελφικής αγάπης.Η περίπτωση αυτή συνεορτάζεται με εκείνη του Οσίου Στεφάνου,προστάτη της πατρότητας,της επιλεκτικής μνήμης και συγχώρεσης και των οικιακών εργασιών,ιδίως του σφουγγαρίσματος.
-Της μητέρας.Ο σεβασμός της για το θεσμό της μητρότητας είναι τέτοιος,που έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα μητέρων που βάζουν τη λατρεία της σε προτεραιότητα από τα παιδιά τους.Πρόκειται κυρίως για γυναίκες σε φάση ενδοσκόπησης και επαναπροσδιορισμού,οι οποίες παρακαλούνται στα πλαίσια της φάσης αυτής να επισκεφθούν και κανένα ψυχίατρο.Σημειωτέον ότι η Αγία Νταίζη είχε αδικηθεί από την ίδια τη μητέρα της,την οποία κοντεύω να συμπαθήσω καθώς,αν και ακόλαστη,αποτελεί τρανό παράδειγμα του αξιώματος''Όλα εδώ πληρώνονται''.
-Των απανταχού θυμάτων βίας,κακοποίησης,αδικίας για λόγους τόσο ευνόητους που δε χρειάζονται περαιτέρω ανάλυση.
-Της περιουσίας,ιδίως των πολύτιμων λίθων.Εδώ εντάσσεται και η συνεργασία της με τον άγιο Φανούριο.Αν χάσετε κάτι,ιδίως απαστράπτον και ορισμένων καρατίων,φτιάξτε μια πίτα με δηλητήριο και να είστε σίγουροι ότι η Αγία με θεμιτά και έννομα πάντοτε μέσα θα το βρει και θα σας το επιστρέψει.

Συγνώμη για το παραλήρημα αλλά μόλις είδα με καθυστέρηση το επεισόδιο της Παρασκευής και δηλώνω αποχή από σοβαρούς σχολιασμούς!
oscar πολλά στους συνήθεις που μας κρατούν το κέφι αμείωτο παρά την απογοήτευση.
Κατά τα άλλα...πρόσχωμεν.... livani

ενα θα σου πω.Στο γραφειο μου ειμαι μονη μου και υπαρχει λιγο πιο μεσα ενα αλλο κτιριο που δουλευει μια αλλη κοπελα.Τα γελια μου ακουστηκαν μεχρι εκει.Πραγμα που σημαινει οτι αν ηταν οι υπευθυνοι μου εδω τωρα θα ημουν στο ταμειο ανεργιας.Να σαι καλα μου εφτιαξες τη μερα μη σου πω και την εβδομαδα lmao lmao : respect : : respect :
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από elenp Δευ Φεβ 21, 2011 3:44 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή του Λουκά και της Εύας ήταν αρκετά όμορφη.Χαλάρωσαν και συζήτησαν αυτά που τους απασχολούν. Η σκηνή με την Νόρα, την μαμά της και την Νταίζη ήταν ωραία ερμηνευτικά, αλλά αυτά που είχε η μαμά της δεν νομίζω ότι έχουν να κάνουν με την Νταίζη, απλά για όλους λέει καλά λόγια έτσι βρήκε και γι' αυτήν οπότε κάπου το καταλαβαίνω. Με αυτά που είπε δεν συμφωνώ παρά μόνο σε πολύ λίγα. Η Δάφνη με τον Λευτέρη επίσης μου άρεσαν μιας και ήταν ωραία συζήτηση. Ο Λευτέρης δείχνει να την αγαπάει την Εύα πολύ και μου αρέσει. Η Νόρα, η Μελίτα και η Αμαλία που ζήτησε και χρήματα η Μελίτα για να πληρώσει ήταν πολύ καλή ερμηνευτικά. Δεν μου άρεσε καθόλου το ότι η Μελίτα ζητάει χρήματα έτσι και μάλιστα όταν της έχουν προσφέρει τόσα, το ύφος της Αμαλίας και της Νόρας ήταν τέλειο. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά και τον Νικόλα, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Δευ Φεβ 21, 2011 3:54 pm

Ευχαριστώ πολύ!Jessie μακάρι να'μουνα Ροίδης,θα παρατούσα και την εξεταστική!sarita χαίρομαι που γλύτωσες το ταμείο ανεργίας,μας φτάνει η ανεργία που πλήττει τη σειρά... ^^
Δ.Μπέλλο αναμένουμε εκδίκηση! : respect :
Συγνώμη για το off topic,αλλά είναι εκτός τίτλων ο Μπέλλος?
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 21, 2011 3:57 pm

Ioanna T έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!Jessie μακάρι να'μουνα Ροίδης,θα παρατούσα και την εξεταστική!sarita χαίρομαι που γλύτωσες το ταμείο ανεργίας,μας φτάνει η ανεργία που πλήττει τη σειρά... ^^
Δ.Μπέλλο αναμένουμε εκδίκηση! : respect :
Συγνώμη για το off topic,αλλά είναι εκτός τίτλων ο Μπέλλος?


Ο σχολιασμός σου μας έφιαξε το κέφι
Ναι μπήκε στους τίτλους η αστεράτη και βγήκε ο Μπέλλος
Τώρα μπορώ να πω
Κορίτσια ο Μπέλλος τέλος lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Φεβ 21, 2011 3:59 pm

Ροίδης μπορεί να μην είσαι , αλλά βαδίζεις σίγουρα στα χνάρια του!

Εμένα πάντως δεν τον πήρε το μάτι μου το Μπέλλο στους τίτλους. Αλλά επειδή η αφηρημάδα μου είναι παροιμιώδης, ας μας διαφωτίσει κάποιος που προσέχει καλύτερα! Μαρία, είσαι αμέσου δράσεως, ΚΑΙ πάντα η πιό παρατηρητική! Ευχαριστούμε!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Φεβ 21, 2011 4:36 pm

JESSIE έγραψε:
Δ.Μπέλλο, μη μας απειλείς, γιατί έχω την εντύπωση, εδώ και κάτι μέρες, οτι το όνομα του συνωνόματού σου δεν φιγουράρει στους τίτλους αρχής, μήπως γιατί έχει πάει για διακοπές μακράς διαρκείας και δεν θα τον ξαναδούμε στη σειρά? Πάντως εμένα να με εξαιρέσεις απ'όλα σου τα σχέδια, γιατί έχω δώσει "μάχη" εδώ μέσα για να τον παραδεχτούν σαν μεγάλης ολκής "κακό" αλλο αν δυστυχώς απέτυχα παταγωδώς !!!!
Από το επεισόδιο 503 και μετά λείπει ο Καλαθάς από τους τίτλους. Το είχα αναφέρει δακρύβρεχτη σε κάποιον σχολιασμό ((


Καρ-Mik έγραψε:
Θα μας δηλητηριάσεις και συ ψάχνοντας στο google?? sisi
Τι να κάνω; Με την αγία που διάλεξα κι εγώ... lmao lmao lmao


Ioanna T έγραψε:
Δ.Μπέλλο αναμένουμε εκδίκηση! : respect :
Είμαι πολύ εκδικητικός τύπος εγώ! Σαν τον real Μπέλλο! Θα απαγάγω τη διαχειρίστρια! xoxo


Clarabelle έγραψε:
Τώρα μπορώ να πω
Κορίτσια ο Μπέλλος τέλος lmao
Θρηνώ για τον ήρωά μου! Snif
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 21, 2011 6:05 pm

Ioanna T έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!Jessie μακάρι να'μουνα Ροίδης,θα παρατούσα και την εξεταστική!sarita χαίρομαι που γλύτωσες το ταμείο ανεργίας,μας φτάνει η ανεργία που πλήττει τη σειρά... Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 221877
Δ.Μπέλλο αναμένουμε εκδίκηση! Επεισόδιο 508 - Ημερομηνία 18-02-2011 - Σελίδα 5 195890
Συγνώμη για το off topic,αλλά είναι εκτός τίτλων ο Μπέλλος?


καιι μονο που μου εφτιαξες την διαθεση χαλαλι σου!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης