Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap49%Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 49% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 53

Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:08 pm

ntina fan έγραψε:αν τον ξεχασαν τοσο ευκολα τοτε δεν αξιζαν σαν παρεα. και τα διαμαντια δεν ανηκουν στην ευα και τα διαμαντια ειναι ματωμενα. αν η ευα παρει την εδεμ θα ειναι απο τα λυτρα της απαγωγης του αγγελου αυτα τα λεφτα και μονο της ανηκουν και ο μανος το ειχε πει ο αγγελος θα μας ενωσει παλι

Πολλά εχουν ειπωθει κατα καιρούς!
Ας επιστρεψουμε στο σχολιασμο επεισοδίου παρακαλω

Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:09 pm

στο θεμα του επεισοδιου ειμαι
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:11 pm

μου αρεσε πολυ η πρωτη σκηνη με την παρεα και στεναχωρεθηκα! αν και πιστευω πως στο τελος με καποιο τροπο η Εδεμ θα γυρισει σε αυτους! επισης περιμενα να ακουσω κατι και για τον Μανο αλλα...τελος παντων δεν πειραζει!

ελπιζω να φυγει η Στελλα απο το σπιτι της Νορας να τελειωνουμε με αυτο το θεματακι...ελεος πια! φτανει!

νικολας-λουκας πολυ καλοι!!!! μου αρεσε πολυ σημερα ο νικολας και μου αρεσε και ο λουκας πο για ακομη μια φορα βαζει μπροστα το χιουμορ και προχωραει!

ευα-λευτερης πολυ καλες σκηνες αν και μου ακουστηκε καπως κουφο το να αγοραζε ο λευτερης την Εδεμ....το προσπερνω ομως!

μελιτα-στεφανος-θεα πολυ καλη σκηνη! αμαλια-στεφανος φοβεροι! με την μελιτα σε καποια φαση ημουν ετοιμη να διπλωθω απο τα γελια με το υφος της Razz

και το κορυφαιο της ημερα: η Νταιζη δεν ειναι παραλογη....ΟΟΟΟΧΙ....θελει 100.000.000....ΜΟΝΟ! και εκτος αυτου επειδη ειναι και πολυ καλος ανθρωπος θελει να δωσει τα μισα στον Λευτερη! lmao απο την καλοσυνη θα παει αυτο το κοριτσι!
αυτα τα λιγα απο μενα! καλο !
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:13 pm

Σήμερα πήρα μια ανάσα η τηλεθεάτρια! Έχοντας διαβάσει την περίληψη δεν περίμενα πολλά από το επεισόδιο... αλλά τελικά ήταν μια ευχάριστη έκπληξη!

Έχουμε και λέμε:

Παρέα - Εξώδικο: Συγκινήθηκα πολύ με το ήρεμο ξέσπασμα των κοριτσιών και την φαινομενική ψυχραιμία των αγοριών! Το χιουμοράκι Νικόλα - Λουκά νομίζω πώς αυτή τη φορά χρειαζόταν! Μου άρεσε που βάλανε κάτω τα δεδομένα για να δουν πώς θα κινηθούν! Όσο για τον απολογισμό τους για τα λάθη που τους έδιωξαν από την Εδέμ όπως τους πρωτόπλαστους.... Τι να πω; Επιτέλους είχαμε μια σκηνή όαση!

Λευτέρης - Εριέττα - Στέφανος: Αρκετά ξεκάθαρη η στάση και των τριών! Ο Λευτέρης δηλώνει με την κάθε ευκαιρία τα αισθήματα του για την Εύα χωρίς ντροπές και μισόλογα! Μπράβο του!

Ρούσσος - Αμαλία: Παιδιά μην ξεγελιέστε! Η κορούλα σας δεν έχει ανάγκη τον Στέφανο να την εκμεταλλευτεί! Είναι αυτοεκμεταλλευόμενη! Μιλάμε για περιπτοσάρα! Κράτα γερά Αμαλίααα! Πάντως αφού πιστεύει πως ο Ρούσσος δεν έχει τα διαμάντια τότε εγώ.... μαζί της! Πάντα κάτι παραπάνω ξέρει αυτή! Την εμπιστεύομαι σε αυτά... Πάντως ήταν απίστευτο αυτό το συμβούλιο γονέων! Για πολλλά : respect :

Στέφανος - Εριέττα: Εεεεεεεεεεεεερωτααααααααααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λουκάς - Νόρα: Θυμηθήκατε τις ετοιμασίες του γάμου! Αποκλείεται! Δεν άκουσα καλά! Λουκά μου ότι και να κάνεις είσαι παγκόσμια πατέντα αγόρι μου! Heart1 Μια απορία θέλω να μου λύσετε! Όταν λέτε ότι θα οραματιστείτε το δωμάτιο του παιδιού σας... μήπως μπορείτε να μου διευκρινίσετε σε ποιο ακριβώς τετραγωνικό μέτρο υπολογίζετε να το ενσωματώσετε;

Νικόλας - Δάφνη: Από τα πιο τρυφερά και δυνατά ζευγάρια! : respect :

Αμαλία - Στέφανος: Χώσε Αμαλία! Χώσε! oscar και στους δυο! Εκείνο το κοριτσάκι που έλεγε συνέχεια: μαμά, μαμά, μαμά, τι το θέλανε; Με αναστάτωσε πάλι ο Σταύρου πάντως! inlove Η Αμαλία βέβαια δεν τα περίμενε τα καραγκιοζιλίκια αυτά από την κόρη της.... εμείς πάλι..... το αντίθετο ένα πράγμα! sisi

Αντιγόνη - Νταίζη: Η ατάκα "Μαζευόμαστε κάθε φορά να λέμε τα ίδια πράγματα" απλά έ-γ-ρ-α-ψ-ε! Ούτε οι ρόλοι δεν αντέχουν το σενάριο πια! Απορία: Από πότε η Νταίζη δεν τα πάει καλά με τις αναίμακτες λύσεις; Κι από πότε η κατρακύλα μπορεί να έχει επίπεδο;

Ρούσσος - Στέφανος: Τρομερή έκρηξη τεστοστερόνης! Για πολλά oscar
Ρούσσος: "Όσο ξέφυγες κι εσύ από τη μάνα σου" τρελή τάπα!!!!!!
Κύριε Σταύρου σταματήστε να με αναστατώνετε τώρα! soutien lmao

Λουκάς - Νικόλας: Παρατήρησα μια αντιστροφή ρόλων σήμερα ή ήταν ιδέα μου! Μου άρεσαν πάρα πολύ πάντως! Hug

Εύα - Αγγέλα: Κουράγιο Ευάκι!

Στέλλα - Νόρα: Αγρίεψε το Νοράκι και μου άρεσε απίστευτα! Βάση καλεί Λουκά! Ακούει Λουκάς; Πάντως σήμερα το Αστέρι τα είπε ωραία! Έτσι τη θέλω τη Στέλλα! Να φτιάξει άλλη μια καλή Νόρα (έλιωσα)! αυτός πρέπει να είναι ο ρόλος της! Όλε γλυκιά μανούλα! Θεοδωροπούλου : respect :

Λουκάς - Δάφνη: Επιτέλους ο Λουκάς που μας έλειψε! No comments! : respect :

Λευτέρης - Εύα: Α στο καλό! Δεδομένου ότι θέλω να γυρίσει ο Μάνος, σήμερα ο Λευτέρης και η Εύα μου άρεσαν μαζί σκάλες παραπάνω από το επιτρεπτό! lol!

Στέλλα - Λουκάς: Έχω μείνει κατάπληκτος! Συνεννόηση πιλάφι! Θέλει μοναξιές ο επαναπροσδιορισμός κυρία Στέλλαααααα!

Μελίτα - Νόρα: Πείτε μου! Από πότε όταν ο ανύπαρκτος εργαζόμενος βαριέται να κάθεται στη δουλειά και προτιμά να κάθεται σπίτι του... τότε παίρνει τους δρόμους ο εργοδότης για να συνεχίσει την ψυχολογική υποστήριξη τώρα και κατ' οίκον! Εννοείται ότι το θέμα είναι ένα κι έχει τίτλο "Εριέττα"! Τζάπα χαλάς το σάλιο σου Νοράκι! Δεν πιάνει τόπο ούτε μια σου συλλαβή!

Εριέττα - Λουκάς: Άκου τον αδερφό σου κοπελιά και δεν θα χάσεις! Μην καταντήσεις ανεπίδεκτη σαν την αντίζηλο!

Αντιγόνη να φτιάχνεται για τη μάζωξη Νο 2547 : respect :
Ότι και να πάθεις Αντιγόνη τη διαθήκη σου την έχεις κάνει! lmao

Νικόλας - Δάφνη: Η ατμόσφαιρα ηλεκτρισμέεεεεεεενη!

Μάζωξη Νο 2547: Πετύχαμε την άγια νταίζη ψυχοσάββατο και την έπιασαν οι καλοσύνες! Τι να πω; Ευτυχώς που υπάρχει κι αυτή να αντιλαμβάνεται το δίκαιο και να το υπερασπίζεται! Ευτυχώς!

100.000.000 ευρώ; xoxo

Τι να ψηφίσω; Άντε ας ψηφίσω τέλειο!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Δ.Μπέλλος στις Δευ Φεβ 21, 2011 9:38 pm, 1 φορά
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από marakii Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:17 pm

Καλησπέρα σας !!!

Λοιπόν σήμερα θα ψηφίσω Πολύ Καλό 1ον γιατί είδαμε λίηο πολύ όλους τους ήρωες και 2ον) γιατί εναλάσσονταν γρήγορα οι σκηνές και δεν βαρέθηκα καθολου

Μου άρεσε:

1)Παρέα στην Εδέμ , μου άρεαν πολύ οι αντιδράσεις των παιδιών και κυρίως της Δαφνούλας που έχει μεγαλώσει και έχει ζήσει εκεί αλλά και του Λουκάκου που το έπαιζε ψύχραιμος...Λάτρεψα τη Νόρα που είπε ''Μην τον ακούτε πονάει περισσότερο απ'όλους'' Μου άρεσαν πολύ οι ΛουκαΝορικές αγγαλίτσες και γενικώς μου άρεσε πολύ το όλο κλίμα...
2)Μου άρεσε πολύ Δάφνη-Νικόλας-Ηλίας , πολύ γλυκιά σκηνή με υπέροχες ερμηνείες
3)ΛουκαΝοράκια Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 621900 ο Λουκάς έλεγε στη Νόρα να παίρνει ανασούλες και να μην του ανχώνεται ενώ αυτός φαινόταν πιο ανχωμένος και η Νόρα τον κοιτούσε καλά καλά....ΛΑΤΡΕΥΩ
4)Νοράκι-Αστέρι....Μου άρεσε πολύ η κουβέντα τους και γενικώς έχουν πολύ χημεία οι 2 τους , είναι πάντα τόσο απολαυστικές...Η Στελλίτσα δεν έχει πρόβλημα να πάει και σε 3ενοδοχείο....ΑΓΑΠΩ ΄τη φράση που της είπε η μαμά της ''Για να μεγαλώσω άλλη μια Νόρα ... γιατί είσαι ένας άγγελος'' Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 195890 ΛΑΤΡΕΥΩ
5)Η ατάκα του Λευτέρη που είπε μακάρι να είχε λίγα διαμάντια για να τους φέρει πίσω την Εδέμ
6) Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 699144 Η Νταίζη δεν ήθελε να ρί3ει το ήδη πεσμένο της επίπεδο Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 13379 και ευτυχώς που ζήτησε λίγα πάλι γιατί σε επόχή κρίσης η κοπέλα κατανοεί και ζητάει ψύχουλα Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 15147
7)ΛουκαΝοράκια και Αστέρι...Λάτρεψα το ταβλάκι γαμπρού και πεθεράς και τα χαμόγελα της Νόρας (Επιτέλους είναι ευτυχισμένη με αυτούς που αγαπάει Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 811901 )
7)Λουκάς-Νικόλας μου άρεσαν πολύ αυτά που είπε ο Λουκάς στο Νικόλα γιατί έκρυβαν αλήθειες αλλά πολύ όμορφε αλήθειες
8 )Δάφνη-Λουκάς τους λατρεύω , επίσης υπέροχη χημεία ..Πολύ όμορφα λόγια πολύ όμορφη αγγαλιά , πολύ όμορφη εδέμ
9)Νόρα-Μελίτα ... λατρεύω τον τρόπο που τα λέει η Νόρα και συμφωνώ απόλυτα μαζί της

Δεν μου άρεσε ....
Η συνάντηση περί διαμαντιών
Ο τρόπος του Στέφανου προς τον Πέτρο
Και η συμπεριφορά της Μελίτας προς την μαμά της

Υγ:Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές
Θέλω περισσότερο Πέτρο-Αμαλία
Περισσότερο παρέα
Και να τα βρει ο Ρούσσος με τα ΛουκαΝοράκια....
....επίσης να έρθει και ο Ευκλείδης

Καλή μας εβδομάδα
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:36 pm

Άντε καλέ, για 100 εκατομύρια γίνεται το όλο θέμα? Μόνο το 1/3 των διαμαντιών, σιγά το πράγμα πια. Τι τσιγκουνηδες όλοι τους, τς τς τς.....
Ας της δώσουν της κοπέλας το μερίδιο που "νόμιμα" "δικαιούται" για το θάνατο του παρολίγον κουνιάδου της να τελειώνουμε επιτέλους. Αρκετά ασχοληθήκαμε με ψωροδίφραγκα.
slap

Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:39 pm

Άρωμα από τα παλιά!
Η σκηνή με την παρέα στην Εδέμ καταπληκτική! Όλα τα όνειρα της Εύας χαμένα. Τραγικό. Τραγικότατο που την ευτυχία της πρέπει να την φανταστούμε κ όχι την δούμε. Ψίχουλα μας πέταξαν πάλι 1 λεπτό με Λευτέρη κι εγώ πρέπει να καταλάβω ότι η Εύα είναι ερωτευμένη.

Γέλασα πολύ με την ξεφτίλα της κατσαρής. Έμπαινε Αμαλία γιατί το καμάρι σου θα χαρίσει την περιουσία στο Στέφανο όοοοχι, γιατί τον αγαπάει, αλλά είναι κ η Έρι βλέπεις. Μη χάσουμε κι άλλο γκόμενο δεν κάνει. Τόσα σφουγγαρίσματα να πάνε χαμένα. Έκανε το παν η κοπέλα να τον πάρει από την Εύα, να χάσει από την Έρι, δεν λέει

Δάφνη-Λουκάς: Αγαπώ, απλά!

Επιτέλους όμορφη σκηνή με Λουκανοράκια. Καιρός να ασχοληθούν λίγο με το γάμο κ την εγκυμοσύνη.

Η τάπα του Ρούσσου στον Στέφανο όοοολα τα λεφτά.

Δεν σχολιάζω Νόρα-Μελίτα θα γίνω πολύ κακιά.

Δεν είχε πολύ Νταίζη σήμερα κ τα νευράκια μου δεν έγιναν κρόσια.

Καλό από μένα.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 9:50 pm

Aλλο ενα βαρετο επεισοδιο....

Παει η Εδεμ.....εδω και ενα χρονο τη θρηνουμε ομως ελεος....τουλαχιστον ειχαμε σκηνες με παρεα..παλι καλα!!

Ο Λουκας μια γλυκα προσπαθωντας να τους παρηγορησει ολους...τον καθενα με το τροπο του! Τη Δαφνη με τραγουδι και τον ταριφα με το γνωστο χιουμορακι!
Μ'αρεσε που προπαθωντας να ηρεμησει τη Νορα αγχωθηκε αυτος τελικα!

Βαρεθηκα τη Νταιζη και τους εκβιασμους της...
ΒΑ-ΡΕ-ΘΗ-ΚΑ....

Λευτερης-Ευα μ'αρεσουν πολυ μαζι!! Η Ευα τουλαχιστον χαμογελα ξανα... ))

Λουκας-Στελλα

Πειραζει που δε γελασα??? Αυτες οι δηθεν παρεξηγησεις που αλλα λεει ο ενας και αλλα καταλαβαινει ο αλλος ειναι πολυ της μοδος ή μου φαινεται??? Παντως αστειο δε το βρηκα.....Αλλη μια σκηνη για να γεμισει το επεισοδιο..

Μελιτα απλα και περιεκτικα Fskl Fskl γιατι δε μ'αρεσει να χρωσταω...

Μπορω αυριο να εχω μια σοβαρη Λουκανορικη σκηνη σας παρακαλω? hahano

ΥΣ1--->Σουδα μου λειπεις... Aww Α ρε Λουκα την καλυτερη βαση εχεις.. ^^ xaxa

YΣ2---> Στελλα ξεκουμπισου απο το σπιτι των παιδιων...Ενοχλεις λεμε Mmm

ΥΣ3---> Βενετη ελα να σε παιξω κι εγω ενα ασσοδυο να σε σκισω!! ^^

ΥΣ4--> Ευκλειδη γυρνα να παρεις τη γυναικα σου πισω..

ΥΣ5--> Δεν ψηφιζω.....
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:02 pm

Δεν ξέρω αν είναι ασέβεια στη μνήμη μιας θρυλικής ταινίας, αλλά αυτο το σημερινό μου θύμισε λίγο
"Τόνυ μη φύγεις, θα φαρμακωθώωω......" lmao lmao lmao

Αλλά ας τα πιάσω απ' την αρχή.
Και απ' την αρχή θα πω ότι το σημερινό επεισόδιο δεν με χάλασε. Πολύ καλή η σκηνή με την παρέα και το εξώδικο, σφαίρα στην καρδιά ο ψίθυρος της Εύας, ό,τι πάει κι αυτό το όνειρο.... Σαν να μην της έχει μείνει πια τίποτα..... Aww Ευτυχώς, δεν το ξεφτιλίσανε.

Ωραίοι επίσης Λευτέρης-Έρι-Στέφανος, ο καθείς απ' την πλευρά του, υπερασπιζόμενος το ό,τι έχει.
Αμαλία-Πέτρος: καλημέρα σας, και καλά κρασά και κόκκινα και πάλι καλά που καταλάβατε πόσο μπάζει το καμάρι σας.... Πολύ καλή σκηνή επίσης.

Η Στέλλα σήμερα έπαθε μια έκλαμψη λογικής! Βρε τι λες! Γίνονται και τέτοια.... δεν έχει χαθεί κάθε ελπίδα λοιπόν ακόμα....

Άκουσα την Νταίζη να προσπαθεί να κρατήσει ένα επίπεδο?! Confused? και μετά lmao (ε, πόσο να κρατηθώ κι εγώ.....στο επίπεδό μου!!!!! Angel )

Να πιάσω και τη Μελίτα? Ναι. Από πού? Απ' το μαλλί? Ή απ' τ'αυτί και στον ψυχίατρο? Κοίτα να δεις πώς εξελίχθηκε στην επόμενη γενιά το πειραγμένο dna της Αμαλίας....... Δεν παίζεται η κοπελιά με τίποτα. Είπα να εξοργιστώ, και εκεί, στην καταπλητκική σκηνή του καυγά, όταν πλέον έφυγαν οι άμεσα καυγαδίζοντες..... ξαφνικά τη λυπήθηκα. Μου βγήκε ένας οίκτος. Πόσο άδειος, πόσο τελειωμένος μέσα του άνθρωπος έχει τέτοιες αντιδράσεις, τι ανασφάλεια και ανεπάρκεια είναι αυτή που, αδειάζει μάνα και πατέρα όχι για έναν έρωτα, αλλά για μια αρρωστημένη εξάρτηση, έναν ανταγωνισμό που έχει φτιάξει μες στο μυαλό της και τρώγεται με τα ρούχα της.... Mmm

Σφάχτηκε με τον πατέρα της χωρίς βάση, έδιωξε τη μάνα της.... κι έχει και παιδί ε?! Ναι, καλά.....

Το ότι η έγκυος παράτησε το γραφείο που υποτίθεται δουλεύει κι αυτή και πήγε να της βάλει μυαλό.... Να μην το σχολιάσω έτσι? Δεν την άκουσε εξάλλου....

Όσο για τον Στέφανο... δεν νομίζω ότι είχε σκοπό να την χρησιμοποιήσει. Μπορεί να κατηγορεί τον Ρούσσσο, αυτή είναι η δικιά του πλευρά, αλλά κοπελιά, αν ένας γκόμενος είχε πει μια τρίχα για τον πατέρα ΜΟΥ, θα είχe βρεθεί έξω απ'την πόρτα σε dt.... και μάλιστα κλωτσηδών. Τη στιγμή που και τον ίδιο αγιόπαιδο δεν τον λές.... Αφού είναι και οι δυο μπλεγμένοι, ή μην ανακατεύεσαι ή άκου και τον μπαμπά. Αλλά να αδειάζεις την οικογένειά σου για τον αναμάρτητο.... γιατί? για το κοκό? για την εξάρτηση? για την ανάσφαλεια? και να πω ότι δεν πήρε αγάπη?! Τς τς τς..... imarton

Αλλού: το απορημένο ύφος της Νόρας όταν έφυγε ο Λουκάς να της φέρει νερό, όλα τα λεφτά! lmao

Και δυο συνήθειες που δεν θα καταλάβω ποτέ μάλλον: τριγυρνάνε μες στο σπίτι με τις μπότες και κουβεντιάζουν ορθοί μπρος στα παράθυρα.... livani

Καλά, αυτή η επαναλαμβανόμενη συνάντηση κορυφής στο γραφείο, επίσημα, εν είδει σύσκεψης/διαπραγμάτευσης, με τους δερμάτινους φακέλους ολούθε και τα νερά στη μέση, ΟΗΕ ένα πράμα σου λέει..... και μετά pillow

Αλλή σήμερα μίλησε το παιδί!!!! 100 μύρια σου λέει, τι, παράλογοοοοοο?!?!?!?!?! Λύσσαξα λέμε! lmao lmao

Πάντως παιδιά, άμα σώσει κι εμφανιστούν εκείνα τα γυαλιστερά, κρατήστε μου κι εμένα κανά δυο με ραβδώσεις, ε.... που έχω κάτι μικροέξοδα..... Angel

Εν κατακλείδι, δεν ήταν κακό. Και παρέα, και ερμηνείες και εντάσεις και γλύκα και απ' όλα είχε ο μπαξές..... Άντε βρε, καλό! sisi
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:17 pm

Ωραιο το επεισοδιο εχει παρεα τουλαχιστον ...

Η σκηνη με ολους μαζευμενους πολυ ωραια θυμιζε κατι απο τα παλια ...
Σκηνη Νορας-Στελλας ωραια τρυφερη περισσοτερο απο καθε αλλη φορα ..

Ευας -Λευτερης μ'αρεσει που Ευα εχει βρει εναν ανθρωπο που την κανει να αισθανεται ομορφα στις δυσκολες στιγμες και ο Λευτερης ειναι ενταξει τυπος αλλα ακομα να συνηθισω τον Λευτερη διπλα της ....

Εριεττα παντα μα παντα κυριααααα ...Οι σκηνες με τον Στεφανο δειχνουν το προφανες οτι ταιριαζουν απιστευτα μαζι οσα προβληματα και να εχει ο Στεφανος ηρεμει οταν ειναι διπλα της..Του λεει(Εριεττα) οτι τον νοιαζεται αλλα μεχρι εκει γιατι οπως ειπαμε ειναι ΚΥΡΙΑ..

Στεφανος δεν μ'αρεσε ο τροπος του προς την Αμαλια..Καθολου ομως ουτε που μετα πηγε στον Ρουσσο..Καλα η Μελιτα ελεος ειχε ξεχασει οτι εχει πατερα..!! τι μιλαει για εναν αγνωστο τι για τον πατερα της το ιδιο ειναι...

Τι ζητησε !!Τι ζητησε !! 100 εκατομυρια μα καλα ...Ανηκουστα πραγματα να μην τις τα δινουν ....Οπως ειχε πει δεν θελει να ανυσηχει πως θα πληρωνει το φως,νερο ... Μηπως και λιγα ειναι ?Συμβαβιζουμε με την πραγματικοτητα στον εργο παντως ειναι φανερη η οικονομικη κριση lmao lmao wall

Αααα..Η Αντιγονη εχει αναπτυξει πολυ το χιουμορ της και σημερα εγραψεεεεε ..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:18 pm

Παρεα της Φεγγαροπετρας στην ΕΔΕΜ------> Και καθολου λογια να μην ειχαν αυτοι οι 5 κορυφαιοι ηθοποιοι μονο τα βλεμματα και οι αντιδρασεις τους τα λενε ολα!!! Οι αγκαλιες ηταν τοσο τοσο τελειες και τρηφερες ταυτοχρονως!!! Ειδικα ο Λουκακος που μια αγκαλιαζε την Ευα μια την Νορα και στο τελος και τις δυο!!! Αχ τι υπεροχες σκηνες!!!
Αμαλια-Μελιτα-Στεφανος------> Ετσι Θεα μου δωσε!!!!
Νικολας-Δαφνη-----> Ο Νικολας οποτε θελει με συγκινει αφανταστα!!!!
Λουκας-Νορα-----> Αψογες ερμηνιες!!!
Λευτερης-Ευα-----> Η Ευα ειναι ηρεμη μαζι του!!! Και εγω την θελω καλα!!!! Μονο αυτο θελω πραγματικα!!!!!
Στεφανος-Ερρη-----> Ποτε θα ειναι μαζι?
Νικολας-Λουκας-----> Το χιουμορ ποτε δεν εγκαταλειπει τον Λουκακο ε? Ειναι τοσο γλυκος!!!
Λουκας-Δαφνη-----> Αχ βρε Λουκακο μου προσπαθεις να καθησυχασεις τον καθενα..... ενω εσυ πονας περισσοτερο απο ολους!!! Η ΕΔΕΜ σας ανηκει....... γιατι μπορει εικονικα να χασατε ενα κομματι γης αλλα στην ουσια χασατε την ζωη σας!!! Και αυτο ποναει!!!
Νορα-Μελιτα------> Η Μελιτα νομιζει οτι η αγαπη ειναι ποιος θα δωσει το μεγαλυτερο χρηματκο ποσο? Αν ναι που αυτο νομιζει τοτε δεν εχει ιδεα!!! Νορα εισαι Θεα!!!!!!!
Στελλα-Νορα-----> Πρωτη φορα βλεπω την Στελλα τοσο τρυφερη προς την Νορα!!!
Λουκας-Στελλα----> Σκηνες που μας προσφεραν λιγακι χιουμορ!!! Πολυ ωραιες!!!
Νταιζη-Στεφανος-Πετρος-Αντιγονη-Ερριετα------> Τι διαστημικα ποσα ειναι αυτα ρε παιδα? 100.000.000 ευρω????
Και λεει η αλλη οτι δεν ειναι και παραλογη...... δηλαδη αν ηταν τι θα ζητουσε?????
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:24 pm

evaki16 έγραψε:Παρεα της Φεγγαροπετρας στην ΕΔΕΜ------> Και καθολου λογια να μην ειχαν αυτοι οι 5 κορυφαιοι ηθοποιοι μονο τα βλεμματα και οι αντιδρασεις τους τα λενε ολα!!! Οι αγκαλιες ηταν τοσο τοσο τελειες και τρηφερες ταυτοχρονως!!! Ειδικα ο Λουκακος που μια αγκαλιαζε την Ευα μια την Νορα και στο τελος και τις δυο!!! Αχ τι υπεροχες σκηνες!!!
Λευτερης-Ευα-----> Η Ευα ειναι ηρεμη μαζι του!!! Και εγω την θελω καλα!!!! Μονο αυτο θελω πραγματικα!!!!!
Νικολας-Λουκας-----> Το χιουμορ ποτε δεν εγκαταλειπει τον Λουκακο ε? Ειναι τοσο γλυκος!!!
Λουκας-Δαφνη-----> Αχ βρε Λουκακο μου προσπαθεις να καθησυχασεις τον καθενα..... ενω εσυ πονας περισσοτερο απο ολους!!! Η ΕΔΕΜ σας ανηκει....... γιατι μπορει εικονικα να χασατε ενα κομματι γης αλλα στην ουσια χασατε την ζωη σας!!! Και αυτο ποναει!!!
Νορα-Μελιτα------> Η Μελιτα νομιζει οτι η αγαπη ειναι ποιος θα δωσει το μεγαλυτερο χρηματκο ποσο? Αν ναι που αυτο νομιζει τοτε δεν εχει ιδεα!!! Νορα εισαι Θεα!!!!!!!
Νταιζη-Στεφανος-Πετρος-Αντιγονη-Ερριετα------> Τι διαστημικα ποσα ειναι αυτα ρε παιδα? 100.000.000 ευρω????
Και λεει η αλλη οτι δεν ειναι και παραλογη...... δηλαδη αν ηταν τι θα ζητουσε?????
ntina fan ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕ!!!!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΕΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΨΕΙ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΗΣ!!!!!
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:28 pm

Καλησπέρα....
Καλά ούτε και γω ξέρω πόσο καιρό έχω να σχολιάσω επειδόδιοοοο....
Έχουμε και λέμε λοιπόν.....!!!

-->ΕΔΕΜ-Φεγγαρόπετρα
Δεν ξέρω γιατί αλλά κουράστηκα να αποχαιρετάμε και να κλαίμε την Εδεμ.....
Και εκνευρίζομαι με τη Δάφνη....παρότι αγαπώ ιδιαίτερα Μάνο θεωρώ μέγιστη χαζομάρα (επιικως!) ότι πούλησε την Εδεμ για να τον ξελασπώσει....
Η ζωή μας είναι το τώρα ούτε το αύριο ούτε το χθές....!
-->Λάτρεψα Λουκάκο-Νόρα....!!!

-->Καναπεδοέρωτας....+ Μπουλντόζα!Λάτρεψα Αμαλία-Τούρμπο να μπαίνει και να τα ισοπεδώνει όλα...σαν μπουλτόχα ένα πράγμα.....!!!! Δώσε Θεαάρα μου δώσε....!!!!!
Εκει που λύθηκα στο γέλιο ήταν ότνα χτύπησε το κουδούνι και πήγε το Μελιτόνι μας να ανούξει....!!! Μαμα μου: Πωπω τι στραβοπόδρι, στραβοκάνα είναι αυτη!!?????!! (για την Μελίτα!!!!!!) Πέθαναααα!!!!!!!
Και τέλος με την έκφραση και γενικότερα με την όλη συμπεριφορά της Μελίτας δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ή να γελάσωωωω....!
Τι να πρωτοπώ?? Για το παρακαλετό της στο Στέφανοοοο???
''Στέφανε μην φεύγεις θα φαρμακοθώωωω?''
Ή για την συμπεριφορά της στην δόλια μάνα που τα δωσε όλα και έμεινε στον άσσο για για να τηην μεγαλώσει!!!! Χτυπα και άλλο θα το αντέξω! ενα τέτειο πράγμα ήταν η σκηνη αυτή!!!!

-->Τιτανομέγιστού μουυυυ!!!!
Οπως πάντα λάτρεψα!!!
Μια σοβαρή συζήτηση...θα μπορούσε κάλιστα κάποιως να πεί...
Αμαλία: Η χαζοβιόλα η κόρη ΣΟΥ!
Πέτρος:Κορη ΜΑΣ!
Ε ότι το άκουσα και αυτό....? Και μη χειρότερα να λεςςςς.....!
Λάθοι πολλά....! Αλλά αν είναι να φτάσει εσύ 65 και το παιδί σου 35 για να συνηδητοποιησεις κάποια πράγματα.....Φασκελοκουκούλοστα που λεέι και η γιαγιά μουυυυ.....!

-->Αντιγονάρααααααα....λεμεεεε....!!!!!!
Ρε έλιωσα όταν εφτιαχνε το μαλλί στον καθρέφτηηηη....!
Αντε μανούλα μου καλά σου λεέι και το Νταιζουλίνιιιιι δεν πάμε καλιστία....!!!!

-->Κεφτεδούλης(βλΣτέφανος)-Πέτρος!
Γιατί μου την δίνει τόσο η συμπεριφορά του....προς τον Πέτρο?
Αλλά πιο πολύ μερα με τη μρα συνηδιτοποιω το πόσο μου τη δινει η συμπεριφορα της Μελίτας προς τον πατέρα της....ΝΑΙ έχει κάνει τόσα....!
Αλλα σε μεηγάλωσε στα πουπουλα...! Γιαν να έχεις την πολυτέλεια εσύ να τον κατηγορείς ότι σε μεγάλωσε σε ροζ συννεφάκι...! Μπορεί κάλιστα να τα ξεχωρίσει....Πατέρα-Οικογένεια και γκόμενο....!!!! Εντάξη καθρμα και δολοφόνος ο μπαμπάς αλλα αμην τι άλλο δεν θα ταν καλό να κόβεις και λίγο την φόρα στον Κεφτεδούλι....? Εε...είπαμε είναι πατέρας μου....!
Εσυ για να μην τον χάσεις είσαι ικανη να του φέρνεις λαι τις παντούφλες (που λέμε και στο χωρίο μου...! ) ''Ναι αφέντη''!!!

Διευχόν και σον είμας....!!!!
Και δόξαζι ο θεος πρέπει να λέμε....!!!!!
livani
Φιλιά!!!! @
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:35 pm

Να συπληρώσωωωω....@
Λατρευω Στελλα....μαμα και κόρη δυο θεες....!!!!!
Και ειδικα που η μανουλα θέλει να κάνει και το φασολακι που έρχεται μια τέλεια Νόρα....!!!! Τέλειοοοο! Love!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 10:38 pm

ntina fan έγραψε:
evaki16 έγραψε:Παρεα της Φεγγαροπετρας στην ΕΔΕΜ------> Και καθολου λογια να μην ειχαν αυτοι οι 5 κορυφαιοι ηθοποιοι μονο τα βλεμματα και οι αντιδρασεις τους τα λενε ολα!!! Οι αγκαλιες ηταν τοσο τοσο τελειες και τρηφερες ταυτοχρονως!!! Ειδικα ο Λουκακος που μια αγκαλιαζε την Ευα μια την Νορα και στο τελος και τις δυο!!! Αχ τι υπεροχες σκηνες!!!
ntina fan ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕ!!!!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΕΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΨΕΙ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΗΣ!!!!!

Ναι δεν αντιλεγω!!!! Η Ευα πραγματικα και το τονιζω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ευτυχισμενη θα ειναι με τον Μανο!!! Αλλα αν ο Μανος δεν επιστρεψει γεγονος πιθανον αλλα που απευχομαι δεν θελω να μεινει μονη της!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 11:08 pm

όλο το επεισόδιο η ατάκα της Αντιγονάρας στην τελευταία σκηνη....
''Τώρα θα καλοπεράσουμε..'' : respect : : respect :
Θεαααααααααααααα!!!!!!!!!!! : respect : : respect :
και η λουκανορικές (άφαντες) σκηνές επείσης μου άρεσαν -όσο κράτησαν-
όπως και η πρώτη σκηνή με την παρέα μαζεμένη

τα υπόλοιπα με απόλυτους και πιστολάκι,ούτε να τα σχολιάσω..
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 11:13 pm

Σε γενικες γραμμες ηταν καλο
Μου αρεσαν οι σκηνες της παρεας,Λουκα-Νικολα,Λουκα-Δαφνης παρα πολυ..
στη σκηνη στο γραφειο,η αληθεια μαζευτηκαν πολλα αλλα παιδια ψυχραιμια.. αλλος χρειαζεται το νερο Λουκακο sisi
Αν και η Νταιζη εχει καταντησει γραφικη με τους εκβιασμους της,οι ατακες της και οι διαλογοι της με την Αντιγονη εχουν ψυχαγωγικο χαρακτηρα...
''Γιατι μανα εγω τα λεφτα θελω να μεινουν στην οικογενεια...!'' myalo
''Μπιζνες δε κανουμε?? Nyxia ''
Και φυσικα η Νταιζη προσπαθει να κρατησει ενα επιπεδο,το τριτο υπογειο θελει δουλεια... pff
Η Μελιτα δε χρηζει σχολιασμου,δε το αξιζει ουτε στο απειροελαχιστο...
Εχει πολυ πλακα που συναντιουνται συνεχεια οι τεσσερις τους χωρις να γινεται κατι το ιδιαιτερο..μαλλον ανουσιο.
Τωρα θα καλοπερασουμε..μα καλοπερναμε ηδη...???;D
Αλλα πιο αξιοσημειωτο ειναι νομιζω τα 100.000.000...ΜΟΝΟ valen

ΥΓ.Η Νορα διαβαζε παραμυθι???Κανει προπονηση για το μελλον??? inlove inlove inlove inlove
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Δευ Φεβ 21, 2011 11:21 pm

Ειδατε αυτο που ειδα;;;επιτελους ενα καλο επεισοδιο...που να παω να αναψω λαμπαδα;;; runaround

Παρεα-εξωδικο(εκανε κι αυτο ενα γκεστ..!!!):πολυ ωραια σκηνη και οι εμηνειες εξισου καλες!!!!μπραβοοο!!!!!

Αμαλια-Πετρος:επισης ωραια σκηνη αλλα εμενα μ'αρεσει που σφαζονται για το ποιανου ειναι το Ζαβο...χαχαχα φημες λενε οτι ειναι και των δυο σας,εγω παλι εχω καποιες αμφιβολιες... gelio

Μελιτονιο-Απολυτουλης-Τιτανομεγιστη:Δωσε Θεααα!!!!ενα oscar σε Πεφανη-Σταυρου!!!Η κοπελια με το ροζ δεν ξερω τι εκανε εκει,εψαχνε κατι και μπηκε καταλαθος στη σκηνη;;;και γιατι αρχισε να αργοσβηνει η φωνη της οταν φωναζε τον κεραυνοβολιμενο;;;στον πολεμο παει;;; Aww να κλαψω;;το χανουμε το παληκαρι;;;οιμε συμφορααα....ΤΙ;;μεχρι τον Ρουσσο πηγε;;;και γιατι χτυπιεμαι εγω ρε παιδια;ενημερωστε και πηγε τσαμπα το σοφτεξ.. lmao
Αυτα που κανει τοσο καιρο δεν ειναι καραγκιοζιλικια;;;ποτε αλλαξε ρεπερτοριο και δεν το πηρα χαμπαρι;;; affraid

Δαφνη-Λουκακος:Πολυ ομορφη σκηνη...δεν λεω τιποτα αλλο...λατρευωωω!!!!

Στελλα-Νορα:ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΥΩ,ακουσα ΜΟΝΟ μια φορα την φραση "επαναπροσδιορισμος και ενδοσκοπηση;;;"και δεν βρηκε τιποτα "γλυκοοοο";;;ολα τα θαυματα σημερα Θεε;;;μας κακομαθαινεις... yey
Επισης μου αρεσε πολυ που η Στελλα θελει να κανει αλλη μια Νορα γιατι ειναι αγγελουδι....αχχ τι γλυκοοοο(ΩΧ αμαν αμαν,κολλησα αστεριτιδα;;; Synelthe )

Λουκας-Νικολας:ομολογω πως με συγκινησε ο Νικολας και ο Λουκακος παντα με τα αστεια του για να ελαφρυνει την ατμοσφαιρα..τι γλυκοςςς(αντε παλι...εναν γιατρο γρηγορααααα,με χανεται μαγκες!!!χαχα)

Η Αντιγονη ετοιμαζεται να παει στο "κατι κλαπηκε"αντιστοιχο του "κατι ψηνεται" και ηταν ΘΕΑΑΑ!!!Αυτη την εβδομαδα μαγειρευει η Νταιζη λοιπον και τα υλικα κανουν 100.000.000 ευρω(μεταξυ μας,σιγα το ποσο...χαχα)αλλα επειδη ειναι ψυχουλα θα δωσει τα μισα για φιλανθρωπικους σκοπους και συγκεκριμενα στον Λευτερη που πασχει απο καλοσυνη που ειναι ανιατη ασθενεια για την Νταιζη και κανει σημαντικες προσπαθειες να την καταπολεμησει...ΕΥΓΕ κοριτσι μου!!!!!

Αυτα απο μενααα,,,Δ. Μπελλος και kapetanissa ειστε θεες!!!!! oscar

Καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 12:00 am

Όταν τα επεισόδια κινούνται γύρω από την ίντριγκα Ρούσσοι-Καρτάληδες-Μελίτα, πραγματικά βγαίνουν πολύ δυνατές σκηνές.
Τι να πει κανείς για τις σκηνές Μελίτας-Στέφανου-Αμαλίας, Ρούσσου-Στέφανου, Αμαλίας-Ρούσσου. Είχαν ένταση, είχαν ενδιαφέρον, για κάθε στοιχείο που δινόταν υπήρχαν δύο αναγνώσεις κοκ.
Συγκεκριμένα είναι πασιφανές ότι ο πανικός της Μελίτας έχει χτυπήσει κόκκινο. Έχουν συσσωρευτεί επάνω της όλες οι προδοσίες που έζησε εδώ και τρία χρόνια από τον Μάνο και τον πατέρα της, όλα τα εμπόδια στα οποία προσέκρουσε ο έρωτάς της με τον Στέφανο και όλα αυτά την κάνουν να μην μπορεί να χειριστεί την κατάσταση με ψυχραιμία και δυναμισμό. Τρέμει το φυλλοκάρδι της ότι μπορεί να χάσει τον Στέφανο και αυτό φάνηκε καθαρά από τον πονεμένο τρόπο που του έλεγε να μην φύγει.
Ο Στέφανος, πολύ σωστά, προσβλήθηκε και μόνο στην ιδέα ότι μπορεί να καθοδηγεί την Μελίτα να δώσει δικά της χρήματα προς δικό του όφελος. Έχει δίκιο – ο Στέφανος δεν εκμεταλλεύεται την Μελίτα. Το λάθος του είναι ότι άθελά του την πιέζει συναισθηματικά πάρα πολύ.
Στην διαμάχη Ρούσσου-Στέφανου μέχρι στιγμής ισχύει ότι για όσα κατηγόρησε ο Ρούσσος τον Στέφανο, ο δεύτερος αποδείχθηκε αθώος ενώ όσα αρνήθηκε κατά καιρούς ο Ρούσσος, αποδείχθηκε τελικά ότι τα είχε κάνει. Αυτός είναι άλλωστε ο λόγος που ακόμα και η Αμαλία σήμερα είχε αμφιβολίες για το αν της λέει την αλήθεια.
Πάντως ο Ρούσσος και η Αμαλία, όταν ο Στέφανος ήταν μέσα στην φυλακή και δεν ήθελε να τραβήξει την Μελίτα στον πάτο μαζί του, αναγνώρισαν σε αυτήν του την κίνηση την ανιδιοτελή του αγάπη για την Μελίτα. Τώρα γιατί θεωρούν ότι θέλει να την εκμεταλλευτεί; Μαλλον γιατί διαπίστωσαν ότι η Μελίτα έχει φύγει πια από τον κύκλο της απόλυτης επιρροής τους κι έτσι μπούκαραν σήμερα στην ζωή της και προκάλεσαν τρικυμία. Η σκηνή τους στο γραφείο όπου κάνουν μόνοι τους σενάρια για το πώς ο Καρτάλης παρασύρει την κόρη τους και η εισβολή της Αμαλίας στο σπίτι της Μελίτας κατηγορώντας τον Στέφανο για κάτι τόσο άσχημο, ήταν πέρα για πέρα εξοργιστικά.
Μου άρεσε η σκηνή Στέφανου – Ρούσσου και η σύγκρουσή τους για την σχέση του καθενός με την Μελίτα και πρωτίστως μου άρεσε που ο Στέφανος υπερασπίστηκε την Μελίτα και τον δεσμό τους.
Τελικά αυτή που λυπάμαι μέσα σε αυτόν τον κυκεώνα των συγκρούσεων είναι η Μελίτα, γιατί όλα αυτά αποβαίνουν σε βάρος της ψυχολογίας της, την φοβίζουν, την κάνουν ανασφαλή. Μακάρι να γίνει ένα μπαμ και να ξαναβρεί τη δύναμή της. Να ζήσει επιτέλους τον ερωτά της με τον Στέφανο.

Είναι σχεδόν κωμικό το πόσο υπερτονίζει η Εριέττα στον Στέφανο ότι νοιάζεται γι’ αυτόν – φυσικά το γεγονός ότι τρέχει να τον ξελασπώσει κάθε φορά είναι και ο τρόπος που έχει βρει για τον υποχρεώνει απέναντί της. Το θέμα είναι όμως ότι η αγάπη δεν εξαγοράζεται. Με ή χωρίς λεφτά ο Στέφανος αγαπάει την Μελίτα.

Ήθελα να ξέρα, αυτή η Νόρα που τα έχει πει λεπτομερώς στην μητέρα της όλα για όλους (μα όλους!) για την δική της εγκυμοσύνη δεν μπορούσε να της πει;; Μόνο τις ζωές των άλλων κουτσομπολεύουν;

Πολύ καλά τα έλεγε ο Λουκάς για τα λάθη που έκαναν και έχασαν την Εδέμ. Όταν θα είναι έτοιμοι, θα την ξαναπάρουν.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 12:06 am

Επιτελους ενα επεισοδιο ΚΑΛΟ!!!!
Μου αρεσαν.....Οι παρεα στην Εδεμ και το μελανχολικο υφος που ειχαν και οι 5 Snif ...Εδω βεβαια περιμενα κ μια αναφορα στον Μανο αλλα τζαμπα .....
Επιτελους ξεκαθαρισαμε με την αστερω και θα αφησει τα παιδια υσηχα...
αντε να δουμε και μια αγκαλιτσα Hugg
Λατρεψα Αμαλια Πετρο και ειδικα Αμαλια που πηρε φορα και τα εχωσε κ στον απολυτο και στην κατσαρη...επιτελους καποιος πρεπει να την βαλει στην θεση της Fskl
Ο Νικολας στεναχωριεται για την Δαφνη του κ ειναι τοσο γλυκος... inlove
Λουκας Δαφνη τελεια σκηνη!!!
Ευτυχως Νταιζη δεν ειχαμε κ πολυ σημερα τοσο την αντεχω...αλλα ειχε την χαρα η Μπεκρου να μου κανει τα νευρα κροσια Kotsides κ μου αρεσε η σταση της Νορας απεναντι της..
Σρεφανος Ερι τι χημεια??? inlove
Η Ευα παλι θλιμμενη σημερα ..αλλα απιστευτα ομορφηη!!!!
Τι ζητησε η κοπελα ?100 εκατομμυρια τιποτα καλε αμα σκεφτης οτι θα δωσει κ στον Τερη δεν βγαινει βαλτε κατι ακομα lmao
Ο Χρηστος παλι αφαντος.
Αυτα απο εμενα ...καλο βραδυ!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 12:39 am

Αλληλούια, αλληλούια, αλληλούια!!!! livani Απίστευτο κι όμως αληθινό, το σημερινό επεισόδιο ήταν συμπαθητικό!!!

-"Aχ, οι λυπημένες φράσεις, οι λυπημένες λέξεις..." Η παρέα καλείται να αποχωριστεί την Εδέμ της και επιτέλους μια ωραία και ουσιαστική σκηνή μεταξύ τους, με κορυφαία την Ξυλά : respect : Άλλο ένα όνειρο της Εύας γκρεμίστηκε, να δούμε μέχρι πότε θα ζει μέσα στα συντρίμμια αυτή η κοπέλα... ((

-Το παρεάκι στο γυμναστήριο καθάρισε την θέση του με αυτή του την κατάσταση, πριν κάνει επανάσταση. Χαίρομαι που ο Λευτέρης μένει σταθερός στα πιστεύω του και δεν ξεπουλά τους ανθρώπους του!

-Η χαρά του ψυχολόγου, λέγε με και Μελίτα σε μεγάλα κέφια σήμερα!
Οι έρμοι οι γονείς της πρέπει να έχουν σκύλομετανιώσει που στο δίλημμα "παιδί ή μπανάνα" απάντησαν παιδί! (Κατρανίδης-Πεφάνη : respect :)
Όταν η Αμαλίτσα τα χώνει είναι θεά, όταν έχει και δίκιο είναι διπλά θεά!!! (: respect : επίσης σε Πεφάνη-Σταύρου). Το απολειφάδι, η κόρη της ας φαρμακωθεί, τι περιμένει? Ότι αυτή η γυναίκα μεγαλώνει παιδί και δεν της το 'χει παρει η Πρόνοια είναι ζήτημα... wall
Και φυσικά το δικηγορικό γραφείο πάλι στον αυτόματο για να ακούσει η Νόρα τις υστερίες και το παραλήρημα του Μελιτακίου!!! Αγαπητή Μελίτα, δεν είναι έτσι η αγάπη, λάθος σου τα 'χουν μάθει... Fskl

-Love is in the air για Έρι-Στέφανο και πολύ μ'αρέσει inlove
Η πίγκωση της Μελίτας δε, μ'αρέσει ακόμα περισσότερο, πάντα τέτοια εύχομαι yey

-Και πάνω που βάρυνε το κλίμα, ήρθε το ανέκδοτο δια στόματος Νταίζης. Θέλει να κρατήσει επίπεδο lmao και θέλει και αναίμακτες δουλειές lmao (προφανώς η κοπέλα εννοεί ότι φοβάται τη θέα του αίματος, γι'αυτό και όλους πάει να τους βγάλει από την μέση με πληρωμένους δολοφόνους και με δηλητήρια)

-Χωρίς πολλά λόγια από ένα oscar σε Σταύρου-Κατρανίδη!!!

-Ο παλιός καλός Λουκάς επέστρεψε για περιορισμένες εμφανίσεις, τώρα και στην πόλη σας! Συμπαθητική η σκηνή με τον Νικόλα και υπέροχη η σκηνή με την Δάφνη. Επιτέλους ο Λουκάς που είναι εκεί για τους φίλους του με το χιούμορ του, την αγκαλιά του, την αλήθεια του!

-Ήμουν σίγουρη ότι και σήμερα τη Στέλλα με λεξοτανίλ θα την αντέξω και στην αρχή προς τα 'κει το πήγαινε με βήμα ταχύ. Στα μισά του δρόμου όμως, με διέψευσε, έπαθε μετάλλαξη, έκανε στροφή 180ο και κατέληξε σε μια γλυκιά σκηνή!

-Ο Τέρη μέχρι στιγμής τα τιμά τα παντελόνια του, είναι πολύ εντάξει και γενικά και απέναντι στην Εύα ειδικά. Η σκηνή του 3λεπτου πάλι, αλλά inlove

-Πολλά τα λεφτά Άρη και συγκεκριμένα 100.000.000! Πάλι φιλική τιμή το Νταιζάκι, θα δώσει και τα 50 στον Τέρη, με ψίχουλα θα μείνει!!! Και οι άλλοι οι καρμίρηδες, αμέσως να γουρλώσουν τα μάτια...τς τς τς! Mmm

Αν και ήταν σε γενικές γραμμές καλό, λόγω Μελίτας θα το ψηφίσω μέτριο!

Καληνύχτα και καλή βδομάδα!
GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 12:42 am

evaki16 έγραψε:
ntina fan έγραψε:

Ναι δεν αντιλεγω!!!! Η Ευα πραγματικα και το τονιζω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ευτυχισμενη θα ειναι με τον Μανο!!! Αλλα αν ο Μανος δεν επιστρεψει γεγονος πιθανον αλλα που απευχομαι δεν θελω να μεινει μονη της!!!
ntina fan ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ Η ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΜΕΡΙΚΗ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 1:13 am

Σήμερα στη σειρά τα μυστικά της Νταίζης είχαμε ένθετο επεισόδιο απ τα μυστικά της Εδέμ και μόνο γι αυτό θα το ψηφίσω καλό.

Όταν άρχιζε η σεζόν οι πέντε που απόμειναν απ την παρέα της φεγγαρόπετρας ανανέωσαν τις ευχές τους τη νύχτα των λεοντιδών.
Χάθηκε λοιπόν η Εδέμ και μαζί χάθηκε το όνειρο ή αν θέλετε η ευχή της Εύας Το γελοίο του πράγματος όμως είναι οτι είδαμε την Εύα και παλι σε γκεστ συμμετοχή Περισσότερη ώρα είδαμε την αστεράτη να βροντοχτυπάει τα ζάρια παρά την Εύα.

Μου άρεσαν οι αντιδράσεις των παιδιών στην συνειδητοποίηση οτι δεν θα έχουν ποτέ ξανά την μικρή τους Εδέμ

Για τη Δάφνη αυτή η έκταση είναι ο τόπος που μεγάλωσε και είναι φυσικό να πονάει όπως είναι φυσικό να αισθάνεται και τύψεις επειδή την πούλησε όταν όλοι την παρακαλούσαν να μη το κάνει. Παλεύει να μη το δείξει για να μη πληγώσει το Νικόλα και τον πατέρα της που επίσης χάνει το σπίτι που έζησε όλη του τη ζωή κι αυτό είναι τόσο τρυφερό.

Για το Νικόλα πέρα απ το ότι χάνεται η επαφή με τον τόπο των παιδικών του χρόνων νομίζω οτι ένα μεγάλο πρόβλημα είναι ο πόνος της γυναίκας του. Θα ήθελα να δω τους δύο να το συζητούν ανοιχτά. Αν ούτε τώρα δεν καταφέρουν να μιλήσουν με όλα τα χαρτιά στο τραπέζι τότε γι αυτούς δεν είναι καλά τα πράγματα. Δεν φτάνει μόνο η αγάπη σε ένα ζευγάρι χρειάζεται να μπορεί να αντιμετωπίζει τα πάντα απο κοινού διαφορετικά δεν επιβιώνει.

Για το Λουκά και τη Νόρα η απώλεια ίσως και να είναι μικρότερη. Υπάρχουν οι αναμνήσεις τους απ αυτόν τον τόπο αλλά τις αναμνήσεις μας τις κουβαλάμε πάντα μαζί μας. Νομίζω είναι οι πρώτοι που θα καταφέρουν να διώξουν τον πόνο όσο κι αν αυτή τη στιγμή τους πληγώνει η σκέψη. Τους βοηθάει το γεγονός οτι αυτοί οι δύο την ώρα ακριβώς που χάνεται η Εδέμ κάνουν μια νέα αρχή οπότε θα χτίσουν απ την αρχή.

Για την Εύα τι να πω; Την άκουσανα να λέει στην Αγγέλα οτι στα δύσκολα εμείς εκεί βρίσκουμε γαλήνη. Φέτος έχω δει στην παραλία της Εδέμ το Λουκά τη Νόρα το Νικόλα τη Δάφνη στις δύσκολες στιγμές τους αλλά ούτε μια φορά δεν έχω δει εκεί την Εύα λες και εκείνη δεν αντιμετώπισε κανένα πρόβλημα. Αν αυτό δεν είναι ένδειξη πόνου που δεν έχει καταλαγιάσει ακόμη δεν ξέρω τι είναι. Νομίζω σ αυτή την παραλία είναι ο ίσκιος του Μάνου και η Εύα δεν πήγε ποτέ εκεί απο τότε που έφυγε δεν τον ξόρκισε. Μέσα σε 110 επεισόδια δεν διέθεσαν μια σκηνή να δούμε τι νοιώθει αυτή η γυναίκα. Κι αφού μας λένε οτι ερωτεύτηκε αναρωτιέμαι γιατί δεν μας την έδειξαν να μοιράζεται αυτό το ιδιαίτερο μέρος μ αυτόν που μας λένε οτι αγαπάει. Αλλά είπαμε δεν υπάρχει χρόνος έχουμε να σπρώξουμε την κατσαρή και να δικαιολογήσουμε την ύαινα. Δίνουν την ιστορία της Εύας με το Λευτέρη με μια απίστευτη προχειρότητα για να μη πω οτι δεν τη δείχνουν κι απλά καλούμαστε να την φανταστούμε Κι όμως ο Μπισμπίκης έδεσε τελικά πολύ όμορφα με την Ξυλά κι η σημερινή τους σκηνή ήταν πολύ τρυφερή και όμορφη

Στο άλλο μέτωπο ο Στέφανος και η Εριέττα προσπαθούν να πείσουν το Λευτέρη να αρνηθεί οτι έγιναν οι φόνοι έτσι ώστε να μην υπάρχει τίποτα άλλο πέρα απ το λόγο της Νταίζης που όσο να πεις δεν είναι και συμβόλαιο. Ο Στέφανος προσπάθησε να χρησιμοποιήσει με το Λευτέρη την τακτική που ακολουθεί με τις γυναίκες. Για δικό του καλό τον συμβουλεύει, για να μη μπλέξει. Μωρέ τι καλός χριστιανός είναι αυτό το παλικάρι. Ο Λευτέρης δεν μάσησε όμως κι απο μένα πήρε πόντους. Σκέπτομαι οτι ίσως υπάρχει μια δεύτερη ερμηνεία σ αυτή του την ενέργεια αν πράγματι έχει στήσει κάτι με το Λουκά. Ισως χρησιμοποιεί τη Νταίζη σαν μοχλό πίεσης. Η Εριέττα πάλι προσπαθεί με πιο γυναικείο τρόπο θυμίζοντάς του οτι η ζωή και ο έρωτας είναι εκεί και τον περιμένουν και δεν τον συμφέρει να μπλέξει. Το μόνο που θεωρώ μάλλον σίγουρο είναι οτι ο Λευτέρης θέλει να ξεκαθαρίσει με το παρελθόν και να ζήσει με την Εύα

Ο Στέφανος και πάλι το πρόβλημά του το μοιράστηκε με την Ερι. Αναρωτιέμαι αν το κάνει επειδή ξέρει οτι μ αυτήν μπορεί να είναι ο εαυτός του ή αν προσπαθεί να έχει κι αυτή την πόρτα ανοιχτή. Φτάνουμε στο τέλος και αυτόν τον τύπο δεν τον ξέρω ακόμη. Αποτυχία το λέω εγώ αυτό αλλά τέλος πάντων. Αφού πρώτα μίλησε με την Εριέττα στη συνέχεια είπε και στην Μελίτα τα αδιέξοδά του. Άραξε στον καναπέ σταύρωσε και τα πόδια λες και ήταν στο τσιφλίκι του και όταν μπούκαρε η Αμαλία με το γνωστό της τακτ και τον στόλισε λέγοντάς τον νταβατζή κοίταξε τα χέρια είδε οτι δεν κρατούσε κομπολογιά και θύμωσε για την αδικία που του έκανε οπότε σηκώθηκε να φύγει. Η Μελίτα βεβαίως έτρεξε πίσω του φωνάζοντας Στέφανε μη φεύγεις θα φαρμακωθώ κι εγώ λύθηκα στο γέλιο. Αυτή τώρα είναι μια γυναίκα που έχει σταθεί στα πόδια της λέτε;

Και ξαφνικά τι βλέπουν τα ματάκια μου; Ο μεσιέ εκ Παρισίων απειλεί οτι θα καθαρίσει την Αμαλία; Ώπα ρε Στέφανε θα σκίσεις κανένα καλσόν αγόρι μου. Έτσι μιλάνε οι αθώοι οι ευαίσθητοι οι αισθηματίες οι πληγωμένοι και παρεξηγημένοι;

Εν τω μεταξύ εκείνο το γραφείο η Νόρα θα το κλείσει πολύ σύντομα. Δεν φτάνει που πληρώνει μια υπάλληλο που ποτέ δεν είναι στη δουλειά της τώρα φεύγει κι αυτή να πάει να της συμπαρασταθεί που σκυλόβρισε τη μάνα της επειδή πρόσβαλε τον απολυτούλη Βλέπετε η ωθούμενη δεν έχασε το όνειρό της σήμερα αλλά είχε δυό χορταστικές σκηνές μη μας λείψει.

Νταιζη και Αντιγόνη τα ίδια και τα γίδια Τις βαριέμαι να επαναλαμβάνουν τους ίδιους διαλόγους

Η αστεράτη μάνα σαν τη σβούρα γύριζε σήμερα Όλα τα ξέρει κι ολα τα καταλαβαίνει μπορεί να κάνει το κορόιδο και να σωπαίνει παρακαλώ; Τη βαρέθηκα ήδη.

Αύριο θα μπουκώσουμε στο χρήμα και το διαμαντικό. Οι απατεώνες έχουν πάλι σύνοδο κορυφής και θα παρθούν αποφάσεις.

Υγ1 Άκουσα καλά στα προσεχώς το Στέφανο να λέει οτι δεν έχει λεφτά; Γιατί δεν πουλάει κανένα απ τα δικά του ''παιδιά''; Έτσι δεν έλεγε τους πίνακες της συλλογής του στο Χατζηβασιλείου πέρσι; Τι τους έκανε φέτος αυτούς τους πίνακες; Εξαυλώθηκαν;

Επεισόδιο 509 - Ημερομηνία 21-02-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 1:34 am

Clarabelle με εξτασιάζεις! oscar
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Φεβ 22, 2011 9:47 am

Καλημερα.Λοιπον λογω δουλειας θα κανω εναν γρηγορο σχολιασμο.

Πολυ καλο απο μενα για τους εξης λογους:

1) Για την λογικη που διεκατειχε για αυτα τα ολιγα λεπτα η στελλα.Συλλεκτικη εμφανιση δεν πρεπει να την χασουμε.

2) Για την σκηνη της παρεας στο ακουσμα οτι πρεπει να φυγουν απο την εδεμ.Φυσικα περιοριστηκαμε στο να ακουσουμε οτι πουληθηκε για ποιον και γιατι ουτε λογος.Ασχολιαστο

3)Για τη σκηνη λευτερη-ευα.Επιτελους καποιος που βαζει την ευα πανω απο ολους και απο ολα.Με πραξεις οχι μονο λογια.Χμ μαλλον για αυτο δεν της δινουν μεγαλυτερο ρολο.Εμ της βρηκαμε καποιον να την εχει θεα εμ θα της δωσουμε και μεγαλο ρολο?Πολυ της παει μην κακομαθαινει κιολας.

4)Για την αμαλια.ΘΕΑ η αμαλια.Την μελιτα δεν την σχολιαζω πλεον νομιζω οτι και το λεξικο τεγοπουλος θα σηκωσει τα χερια ψηλα.Δεν υπαρχουν αλλες λεξεις να περιγραψεις την μελιτα.Εχουν ειπωθει ολες.

5)Για τη σκηνη πετρου-στεφανου.Το ποσο μου αρεσουν αυτοι οι δυο δεν λεγεται.
Ενα περιεργο πραγμα παντως με ολους να κενταει ο στεφανος αλλα στις σκηνες με τη μελιτα να βαριεται?Τυχαιο?Οχι!

6)Για τη σκηνη λευτερη-εριεττα-στεφανου.Το ποσο μου αρεσει ο λευτερης δεν λεγεται ομως.Ρε λευτερακη ομως αγαπας την ευα αλλα οτι θα την πληγωσεις αν στειλεις τον εαυτο σου στη φυλακη δεν το σκεφτεσαι?Ηθελα να ξερα αν στο ζητησει η ευα τι θα κανεις? Θα πεις οχι?

Καλε ποσα ζητησε η νταιζη?100 εκατομμυρια?για αυτο το ευτελες ποσο κανουμε ετσι?Καλε να τα δωσω εγω?Σιγα στραγαλια ειναι για μενα.Δεν παμε καλα και οπως ειπε η αντιγοναρα θα καλοπερασουμε!

Αυτα.Παιζει να ξεχασα κατι αν το θυμηθω θα επανελθω.

ΥΓ:Θελω τη δουλεια της μελιτας.Να καθομαι ολη την ωρα, να πληρωνομαι και να φερνω και τον εργοδοτη μου να με συμβουλευει.Ολε!Και για την μελιτουλα θα υιοθετησουμε καινουριο αποφθεγμα "Καλος φιλος μονο αυτος που τασσεται υπερ των συμφεροντων μας, μας λεει παντα ναι και υποστηριζει τον ερωτα μας". Να χαρω εγω εκτιμηση φιλιας. Fskl Fskl

Αυτά

oscar στις γνωστες λατρεμενες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή