Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap31%Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 31% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap16%Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 15 ]

Σύνολο Ψήφων : 62

Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Φεβ 23, 2011 5:57 pm

Λίγα και καλά για το χθεσινό επεισόδιο....
Κοινιόταν σχετικά σε συγκριση με προηγούμενα....

-->Απόλαυσα ιδιαίτερα κάθε σκηνή με Νταίζη και Διαμαντοπαρέα!
Αν εξαιρέτως του θέματας που μπορεί να μην έχει πια ενδιαφέρον γιατί κούρασε τις βρήκα και τις δυο καλέ σκηνές....
Και με κάποιες αττάκες σκέτα Διαμαάντιαα..... sisi
-Μανούλα έχεις ψιλά για ταξί!!!! lmao
-Χρυση σφαίρα στο κεφάλι!!!! lmao

-->Νόρα-Λουκας, γενίκα σε όλο το επεισόδιο....γλυκες και ευχαριστες σκηνές...!!!
Λάτρεψα το Χαζομπαμπά να πηδαει πάνω στον καναπέ για την κλοτσιά της κοράκλας!!! Αλλά και η υπέροχη αντίδραση της Νόρας....!!!

-->Μου άρεσαν πολύ Νταίζη-Χρήστος και γενικά μου βγάζει μια ηρεμια και κάτι γλυκό όταν είναι μαζί και ειδικα τωρα που είναι μαζί και πιο χαλαροι....λέμε τωρα...

-->Λάτρεψα Στέλλα-Νταίζη!
Ξαιχοριστός και μοναδικος άνθρωπος η Στέλλα μας...μπορεί και αναγνωρίζει σε κάθε άνθρωπο τα μοναδικά του χαρακτηριστικά...Δεν στέκεται εκεί που στέκοναται οι άλλοι και διαβλαζει την Νταίζη....
Με συγκίνησε πολύ η στάση της Νταίζης...Έτσι είναι οι άνθρωποι που δεν έχουν νιώσει ποτέ την αγάπη της οικογένειας....

-->Μελίτα:Ε δεν παίζετε η κοπέλα ρε παιδιά...δεν παίζετε....!!!!
Βούτατην ρε Αμαλία εσύ από τη μια μπουκλα και ο Πέτρος από την άλλη να κουνήθει ο ανύπαρκτος εγκεφαλός τηςςς....!!!! Ε μα πια δεν μπορω άλλο...!!!!
Ακου λέει να πουλήσει το σπίτι...!!! Ετσι ετσι δείξε μας για άλλη μια φορα πόσο ψηλότερα έχεις το γκόμενο από το παιδί σου.....!!!!!
Αξιαααααα......!!!!!

-->Αμαλία-Πέτρος!!!!! : respect : Love!
Ρέστα!!!! και οι δύο....!!!! Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου....!!!!
Η Αμαλία να χτυπάει το ένα εγκεφαλίκο και να κατεβάζει 5 5 τα χάπια του...!!
Και από την άλλη ο Πέτρος να την δουλεύει....
Και οι δύο κεντούν μαζί..... Καλά η Αμαλία με την τελευταία της αττάκα με άφησε....!!!!
Αμ:Εσυ που τα παίρνεις πόση ώρα κάνουννν????
Α:Εχω κα΄τι ψιλα εκει στην πορτα λες να βγαίνουν????
Αντε πιαστε την και οι δυο από το μαλλι μπάς και ξελαμπικάρει το κοριτσάκιιιιι!!!
Αυτα από 'μενααα...
Dorin@

Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Φεβ 23, 2011 6:27 pm

rachel έγραψε:Καποια σχολια και απο μενα.... Cool

Εδω και αρκετες μερες εχω παψει να βλεπω τις σκηνες με την Νταιζη.... δηλαδη περιοριζομαι να βλεπω το 1/3 του καθε επεισοδιου....
Ειναι τοσο προβλεψιμη που ακομα και χωρις ηχο, μονο με την σταση του σωματος, φανταζομαι τι θα πει με τον εκαστοτε παρτενερ.... Τελικα οι προβλεψεις μου επειβεβαιωνονται διαβαζοντας τους σχολιασμους στο forum.... λεφτα, διαμαντια, περιουσιες, εκβιασμοι, μεριδια, με πεταξατε, μου χρωστατε και ολα αυτα συνδιασμενα με μπολικη ειρωνεια και μπολικες χειρονομιες..... Nyxia

Διαβαζοντας λοιπον στο σχολιασμο για τις χθεσινες σκηνες Νταιζης-Στελλας και Νταιζης-Αντιγονης, μπηκα στον πειρασμο να τις παρακολουθησω....Rolling Eyes
Οφειλω να ομολογησω οτι οι συγκεκριμενες σκηνες θα ειχαν τα φοντα να με συγκινησουν και εμενα..... ΑΛΛΑ αν παρακολουθουσα ΜΟΝΟ τον 3ο κυκλο της σειρας..... emmm
Ωραιο αυτο το "αγκαλιες χωρις αγκαθια", πολυ ποιητικο και ειδικα στην περιπτωση μας πολυ "πιασαρικο".... μονο που ευτελιζεται και αυτοαναιρειται οταν ακουγεται απο τα χειλη μιας ΜΑΝΑΣ.... rules
Επειδη λοιπον η συγκεκριμενη μανα ειναι υπολογιστρια και μπορει να καταφερνει να εκτιμα διαμαντια, μεριδια, περιουσιες, δυστυχως στην περιπτωση των αγκαλιων δεν εκανε σωστους υπολογισμους....
Μονη της διαλεξε τις χρυσες, φραγκατες, αδαμαντινες και στο συνολο αγκαθωτες αγκαλιες της καριερας, των αντρων, της απληστιας και απαρνηθηκε τις ανιδιοτελεις, αγνες, τρυφερες και στο συνολο λουλουδενιες αγκαλιες του γιου της....
Θα μπορουσα να μιλησω και για τις αγκαλιες του Λουκα, του Οδυσσεα, του Χρηστου που μονο αγκαθωτες δεν ηταν.... αλλα ακομα και αυτες μοιαζουν πολυ μικρες μπροστα στο μεγαλειο της αγκαλιας του παιδιου σου....

Αυτα τα αγκαθωτα λογια λοιπον που σωστα πονεσαν και λυγισαν την Αντιγονη, καλο θα ειναι να υπαρχουν για παντα στην πισω πλευρα του απληστου μυαλου της..... γιατι θα τα ακουσει κι αυτη με την σειρα της μετα απο καμια δεκαρια χρονια απο τον Αρη.... Εχω πει πολλες φορες πως η τιμωρια της Αντιγονης ειναι η Νταιζη και γι αυτο ελπιζω το τελος να μην της επιφυλασσει θανατο, για να θεωρηθει οτι θα αντιμετωπιστει αντιστοιχα σκληρα απο τον ενηλικα Αρη.... zip

Η μονη στιγμη που συγκινηθηκα ηταν στο διαλογο Στελλας-Νταιζης, οχι για τα λογια της αστερατης..... αλλα επειδη θυμηθηκα την αντιστοιχη σκηνη που η Αντιγονη εκθειαζε την Νορα μετα το τελος της δικης.... Για μενα εχει μεγαλη βαρυτητα και νοημα να ακους κολακευτικα λογια απο μια αδιστακτη γυναικα που φερεται με απιστευτη σκληροτητα ακομα και στην οικογενεια της, απο το να ακους καλοσυνες απο μια χαζοχαρουμενη φιλολογο που με το που γνωριζει τον οποιοδηποτε αναφωνει "Τι γλυκος"!!!.... Mmm

Μου αρεσαν καποια ψηγματα απο τα Λουκανορακια αλλα δυστυχως οι σκηνες τους παντα ξεφευγουν απο τα ορια της γελοιοτητας.... ))

Χθες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ακουστηκαν καποιες αληθειες για την συμπεριφορα της μπουκλωτης, αντε και εις ανωτερα.... livani

Εχω δηλωσει οτι δεν ειμαι fan του ξεπεταγματος σχεσης Ευας-Τετερη αλλα ειδικα χθες μ' εξοργισαν με τα κουλα της συγκατοικησης..... wall

σε πολλά σημεια συμφωνω Thumbs up

Επεισόδιο 510 - Ημερομηνία 22-02-2011 - Σελίδα 4 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης