Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_lcap21%Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_rcap 21% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_lcap55%Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_rcap 55% 
[ 43 ]
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_lcap19%Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_lcap1%Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 78

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Empty Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 6:30 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:04 pm

MOY ΑΡΕΕΕΕΣΑΝ: Αρραβώνας - "Σ'αγαπώ" Λουκάκου + η παρέα (το μόνο που δεν μου άρεσε Τέρης - Εύα..Μάνοοοο κάνε κάτι τα νεύρα μουυ! Razz)
Λουκανορική σκηνή στο κρεβάτι
Νικόλας - Δάφνη
Στέφανος - Μελίτα
η φωτογράφηση της Εύας, πάλι θεά ήταν!
Νταίζη - Χρήστος (χημείαααααα..και γιατί ταιριάζουν σαν ζευγάρι)
Αμαλία - Πέτρος στο γραφείο, στενοχωρήθηκα πάντως..
Μελίτα - Νόρα (πολύ της πάει το ροζ της 2ης :D)
Αγγέλα - Εύα RESPECT καλά σου λέει η μάνα..
Άννα - Λευτέρης.....
Αμαλία - Λουκάς (πατατούλεςςςςςςςς ααααααααααα πεινάααααααααωωωωωωω)
Στέφανος - Ερριέτα (ενδιαφέρον συζήτηση)
Πολύ καλό από μέναααααααα!

Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:06 pm

Ασπάστηκα:

1.Συνέχεια αρραβώνα: Δεν ηξερες δε ρωταγες Λουκάκο? Τους αρεσουν τα καυτερα χααχχα
Λιγώθηκαμε με τη μπριζολιτσα που έμοιαζε με πανσετούλα..Χαρούμενα προσωπάκια όμορφα λογάκια και η Ερη
μας μοναδικη όπως πάντα, η Στελλίτσα τα έβρισκε όλα γλυκά εκεινο το βραδυ...
Φιληθηκε Νορα-Λουκάς, φιλήθηκε Ευα-Λευτερης ο Νικόλας ο ξενερωτος δε γινοταν να φιλησει τη Δαφνουλα?
Πολυ ωραία σκηνουλα! : juhu :

2.Αρραβωνας συνεχεια: Πρωτοψαλτη -Ρεμος "Σ άγαπώ" Ελιωσα με τα Λουκονορακια και το υπόλοιπο παρεακι

3.Επιτελους Λουκάς-Νόρα ξυπνησαν μαζι και κλωτσησε και η μπεμπα μας

4.Το Ευακι μας εχει τυψεις για τον Αγγελουκο αχου μωρε την υπέροχη μανουλα ειναι αυτη!

5.Νικόλας κάνει το μισοκοιμισμενο για να γλυτωσει τη μουρμουρα
της Δαφνης αλλα δεν του τα πανε καλα...

6.Τη στάση της Αμαλι στην παραχαιδεμενη μικροψυχη κόρη της!Πάλι δε δουλευει αυτη?
Ασφαλως και την εβαλε ο Στεφανος να ζητησει συγνωμη σιγα μην το ελεγε απο μονη της!
Στοκος ειναι δεν ειναι αφελης Αμαλι! Κουνα τη μανιβελα Μπεκρου χωριζουν σου λέιι..Αλλαποτε νοιάστηκες εσυ ε?

7.Μια κουκλίτσα σωστη η Ευα μας στη φωτογραφηση άλλες δουλευουν
κι άλλες γουβωνουν καναπεδες!

8.Ρούσσος-Στελλίτσα-Αμαλι:όλο τι γλυκια λεει η Στελλα κατι άλλο δεν εχει να πει?
Περασαμε και στον ενικο..Η Νόρα είπε στη μανα της να μην ανακατευτει με τα επαγγελματικα του Λουκά
Αν "γουσταρει" τον Πετραν να του την "πέσει" αλλιως!Πεσανε υπογραφες στην αιτηση διαζυγιου..

9.Λευτερης-Αννα:Πηγε να τον φορτωσει τυψεις η προδωτρα η Αννουλα του χιονιά χαχαχα

10.Πολυ σωστα κάνει και προσγειωνει την Ευα η Αγγελα γιατι στον έρωτα άθελα μας κανουμε λάθη
λόγω του ενθουσιασμού κρίμα ειναι.

11.Μου άρεσε η Δαφνη που τους την είπε του Λουκα και του Νικόλα για το βάψιμο του σπιτιου
αν και όπως βλέπω σε μπογιατζη θα καταληξουν...

12.Ρισπεκτ στην Θεαρα μου για όλα οσα ειπε
στην Οχια ότι θα πιαστει "κότσος" και λίγα της ειπε ελπιζω να ειναι προφητικα και να πεθανει συντομα η κομπρα!

13.Στεφανος-Ερη:Τα παιδια μου Υπέροχοι, σαγηνευτικοι με ΧΗΜΕΙΑ που ξεχωριζει!
Σας ευχαριστω πολυ αγαπητη συγγραφικη ομαδα αν θελετε κανετε θαυματα!
Υποπτα τα λόγια του Στεφανου για την Άννα και τα διαμαντια...

14.Το βαλιτσακι το άφησαν στην οχια και εβαλαν μεσα εικοσι ευρω..τι έγινε διακτινιστηκε
το βαλιτσακι μονο του και πηγε να φυλάξει τα διαμαντια?

15.Ο Λουκας εμεινε αναυδος αλλα δεν υπέκυψε ευτυχως στις πατατες

Σπάστηκα:

1.Ξενερωτας:Η Μαρια Αντουανέτα και ο Λουδοβικος των κατωγείων γουβωνουν τον καναπε...
Της βάζει χέρι με τακτ και η άλλη ακόμα να καταλάβει πως ο Στεφανακος ξερει ποσο κατινα
ειναι και ψυλιαστηκε τον ανταγωνισμο της και την Ερη.Μόλις άκουσε για τον πίνακα που εδωσε η Ερη
έβγαλε καπνους απο τα αυτια σούπερ! Ποια αγαπη χρυση μου για σφουγγαρισμα τον θες

2.Θεαρα μου-Στεφανος-Οχιά:ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ θυμηθηκαν τον Άγγελο..Άντε πάλι το δραμα του θυληκου
Βασιλά Σκορδοκαίλα...Και γω μισω την Οχια Θεαρα μου τετοια που ειναι μόνο για φαπες!

3.Κακιά πεθερα-Νόρα:Στελλίτσα αν θες να ασχολεισαι εσυ με το Ρούσσο ο δρομος ειναι ανοικτος
και τα σκυλιά δεμένα, ασε το Λουκά απ έξω γραφειο εχει δοξα τω Θεω, θα διωξουν τη Μπεκρου που δεν δουλευει
απλα πηγαινοερχεται και όλα ωραια!Μην πλέκεσαι εκει που δεν σε σπέρνουν.
Ευτυχως απο το γραφειο έλειπε η αργόσχολη Μπεκρου...
Αλλα και τη Στελλιτσα που βλέπω μου σπάει τα νευρα γι αυτο και την εβαλα εδω

4.Ο Χρησταρας τη συμβουλευεται για την επαγγελματικη του κινηση ενω αυτη τον εχει
για τα αποφάγια και για το κρεββατι...Αχ Χρησταρα αχχχ γιατι ξεπεσες ετσι???

5.Μπεκρου-Νόρα:Για δουλεια ούτε λόγος φυσικα...Εισαι πάρα πολυ εγωιστρια Μπεκρου
εδω δε σκεφτεσαι το Νεφελάκι θα σκεφτεις τους γονεις σου??

Πολυ Καλό απο μένα σημερα και στην πλειοψηφια ειχε ωραίες σκηνες της Παρεας
και Στεφανου-Ερης

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:20 pm

Μαλιστα.Αυτο ηταν καηκε ολοσχερως και ο Χρηστος.Οι αλλοι καιγοντουσαν σιγα-σιγα και προς τα εκει πηγαινε και ο Χρηστος αλλα τελικα με την μια εγινε σταχτη και μπουρμπερη Fskl Fskl Fskl

Η συνεχεια του αρραβωνα ηταν πολυ ωραια.Ο Λουκακος επεσε στην παγιδα που ειχε στησει για τον Νικολα αφου του Νικολα του αρεσουν τα καυτερα.

Η Μελιτα δεν ζητησε συγγνωμη απο την μανα της απο δικη της πρωτοβουλια.Επειδη της το ειπε ο απολυτουλης το εκανε.Διαφορετικα ουτε που θα το σκεφτοταν απο μονη της.Παρολα αυτα καταχαρηκα τις ταπες και της Αμαλιας ( : respect : : respect : ) και του Στεφανου.

Η Στελλα μπορει να σταματησει να ανακατευεται με το ζευγαρι και κυριως με το τι θα κανει ο Λουκας επαγγελματικα;Ειναι δικο του θεμα λεμε.Θελω να φυγει.Και θελω να φυγει χθες!!!

Αμαλια και Πετρος υπεροχοι.Πολυ συγκινητικη σκηνη : respect : : respect :

Η Ευα Θεα στην φωτογραφηση αλλα και στο πρωινο ξυπνημα με τον Λευτερη Love! Love!

Η Αννα ζηταει και τα ρεστα ε;Το παιζει θυμα και θιγμενη.Βρε ουστ Fskl

Καλο το επεισοδιο γιατι ειχε μπολικη παρεα σε καλες σκηνες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:27 pm

ελεος παιζουν με τα νευρα μας; τι χαλι ειναι αυτο με τερη ευα; ΑΙΣΧΟΣ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΑΝΟ; ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ ΑΥΔΙΑ ΜΑΣ ΠΟΙΑΝΕΙ. δειξτε την ευα με την κορη της. επιτελους δηλαδη βαλατε αντε μην πω τον λευτερη να λεει κουφα στην παρεα και στην ευα τρωγε καλυτερα και μην μιλας. αντε μπραβο. respect αμαλια με συγκινησε σημερα.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:37 pm

Κάνει ΜΠΑΜ έτσι ΟΠΩΣ το παρουσίασαν σήμερα ότι ο Χρίστος έχει πάρει τα διαμάντια και ότι έκλεψε την Νταίζη .
Αυτό φάνηκε απο την συνομιλία Στέφανου-Ερι όπου λέει ο Στέφανος ότι υποψιάζεται την Αννα αλλά εμεις ξέρουμε οτι με την συνομιλία που είχε με την Αντιγόνη καμία απο τις 2 δεν έχει τα διαμάντια .(παρεμπιπτοντως την ώρα που μιλούσε η Αννα με τον Λευτέρη ήθελα να την πιάσω απο την κοτσίδα και να αρχίσω να την βαράω πάνω στον τοίχο.) και ακριβώς μετά δείχνει ένα ΑΝΔΡΙΚΟ ΧΕΡΙ να ανακατεύει τα διαμάντια , που πάει το μυαλό αμέσως?Δεν ξέρω αν είναι τρικ των σεναριογράφων αλλά με τα σημερινά δεδομένα αυτός που φαίνεται είναι ο Χρίστος.

@ntina-fan:Χωρίς λογική αυτά που λες , χώνεψε το ότι Μάνος έφυγε δεν μπορούν να τον αναφέρνουν συνέχεια .
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:47 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ!
Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας ήταν εξαιρετική. Φάνηκε ότι οι δυο τους έχουν ουσιαστική επικοινωνία, καταλαβαίνονται, κατανοούν τις δράσεις και τις αντιδράσεις ο ένας του άλλου, πόσο νοιάζονται ο ένας για το καλό του άλλου, πόσο αγαπιούνται! Έτσι ο Στέφανος με αχτύπητο μειλίχιο στιλ μέντορα εξήγησε στην Μελίτα πως το κίνητρό του για όσα κάνει, για την θέση του τότε να μην την βλέπει στην φυλακή, ήταν η αγάπη του γι’ αυτήν. Πως κατανοεί την ανησυχία και την άβολη θέση στην οποία βρίσκεται βλέποντας την Εριέττα να τον βοηθά συνέχεια αλλά δεν θα έπρεπε να συγκρίνει τον εαυτό της μαζί της, γιατί για την Εριέττα αισθάνεται φιλία και ευγνωμοσύνη ενώ η αγάπη του είναι η Μελίτα. Πως συγκινήθηκε από την κίνησή της να θέλει να τα δώσει όλα για χάρη του. Πως το μόνο που τον πληγώνει είναι το να αμφισβητεί η Μελίτα τα συναισθήματά του. Πως πρέπει να φτιάξει την σχέση της με την μητέρα της και να ξεπεράσουν αυτόν τον άσχημο καβγά που είχαν,
Η Μελίτα τον άκουγε σαν κοριτσάκι και ο τρόπος που χαμήλωσε τα μάτια ήταν τόσο αθώος και τρυφερός! Τα είπε όλα για την ψυχολογία της με την ατάκα «είναι σκληρό να μην μπορείς να βοηθήσεις τον άνθρωπο που αγαπάς».
Ήταν μια πολύ ωραία σκηνή στην οποία δόθηκαν εξηγήσεις, δεν έμειναν υπόλοιπα και μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους. Μπράβο στους δημιουργούς και μπράβο στους Σταύρου-Παπά για τις αισθαντικές ερμηνείες τους και την αβίαστη χημεία τους!
Η σκηνή Αντιγόνης, Στέφανου, Νταίζης ήταν επίσης πάρα πού καλή. Ήταν ένα πραγματικό ξεκαθάρισμα λογαριασμών ανάμεσα στους τρεις και χάρηκα πάρα πολύ που ο Στέφανος στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων και πήρε το μέρος της Νταίζης. Η σκληρότητα και η αγριότητα της Αντιγόνης ξεδιπλώθηκαν απροκάλυπτα όταν παραδέχτηκε πως ξέσπασε το μίσος της για τον Λύτρα στο παιδί τους. Συνεχίζει όμως ακόμα και τώρα να φέρεται άσχημα στην Νταίζη, μπαρουτιάζοντας την σχέση της με τον Χρήστο.
Στην άλλη οικογένεια, το Ρουσσέικο, η σκηνή είχε κι αυτή ενδιαφέρον. Η Μελίτα πάντα με ειλικρίνεια τα είπε όλα στην μητέρα της και ζήτησε συγγνώμη. Η Αμαλία προσπάθησε να πονηρέψει κάπως την κόρη της. Γενικώς καλά κάνει και της λέει να έχει τα μάτια της ανοιχτά και να μην θεοποιεί τους συντρόφους της, ειδικώς όμως είναι λάθος να προσπαθεί να της δημιουργήσει υποψίες για τον Στέφανο.
Η σκηνή Μελίτας – Νόρας ήταν κι αυτή πολύ καλή. Μου αρέσει το σχήμα που έχει διαμορφωθεί, που δηλαδή η Μελίτα με τους φεγγαροπετρίτες έχει πλέον μια σχέση αλληλοκατανόησης και εκτίμησης χωρίς να είναι κολλητοί. Το βρίσκω νορμάλ και πολύ καλό να μείνουν οι φεγγαροπετρίτες από την μία και η Μελίτα με τον Στέφανο από την άλλη.
Η σκηνή επιπλέον μου άρεσε, διότι έδειξε πόσο καλόψυχη και ευαίσθητη είναι η Μελίτα που έκανε την αυτοκριτική της για τυχόν δικές τις ευθύνες στο διαζύγιο των γονιών της και για το πόσο λογικά μίλησε η Νόρα, η οποία είχε και δίκιο. Οι άνθρωποι δεν χωρίζουν γιατί διαφωνούν για τις επιλογές των παιδιών τους. Χωρίζουν γιατί δεν μπορούν να τα βρουν στα δικά τους θέματα.
Ελπίζω ο Ρούσσος και η Αμαλία να τα βρουν και δε μου αρέσει καθόλου που η Στέλλα πάει να μπει σφήνα ανάμεσά τους.
Η Άννα συνειδητοποίησε ότι δεν έχει καμιά ελπίδα με τον Λευτέρη και γι’ αυτό λογικά θα κινηθεί μόνη της από δω και πέρα.
Μου άρεσε που ο Στέφανος θέλει να επιστρέψει τον πίνακα στην Εριέττα, γιατί αυτό δείχνει πως το αντιλαμβάνεται ως χρέος τιμής το οποίο οφείλει να καλύψει και ότι δεν θέλει χάρες και χαρούλες από την Εριέττα.
Ωραίες οι σκηνές του αρραβώνα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:48 pm

stephanos13 έγραψε:Κάνει ΜΠΑΜ έτσι ΟΠΩΣ το παρουσίασαν σήμερα ότι ο Χρίστος έχει πάρει τα διαμάντια και ότι έκλεψε την Νταίζη .
Αυτό φάνηκε απο την συνομιλία Στέφανου-Ερι όπου λέει ο Στέφανος ότι υποψιάζεται την Αννα αλλά εμεις ξέρουμε οτι με την συνομιλία που είχε με την Αντιγόνη καμία απο τις 2 δεν έχει τα διαμάντια .(παρεμπιπτοντως την ώρα που μιλούσε η Αννα με τον Λευτέρη ήθελα να την πιάσω απο την κοτσίδα και να αρχίσω να την βαράω πάνω στον τοίχο.) και ακριβώς μετά δείχνει ένα ΑΝΔΡΙΚΟ ΧΕΡΙ να ανακατεύει τα διαμάντια , που πάει το μυαλό αμέσως?Δεν ξέρω αν είναι τρικ των σεναριογράφων αλλά με τα σημερινά δεδομένα αυτός που φαίνεται είναι ο Χρίστος.

@ntina-fan:Χωρίς λογική αυτά που λες , χώνεψε το ότι Μάνος έφυγε δεν μπορούν να τον αναφέρνουν συνέχεια .
ntina fan ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΆΣ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΛΟΓΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ. ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΕΔΩ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΘΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:52 pm

stephanos13 έγραψε:Κάνει ΜΠΑΜ έτσι ΟΠΩΣ το παρουσίασαν σήμερα ότι ο Χρίστος έχει πάρει τα διαμάντια και ότι έκλεψε την Νταίζη .

Εμένα το χέρι μου φάνηκε γυναικείο!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:54 pm

1.αρραβωνας part2...ερμε Λουκα δεν ηξερες δεν ρωταγες??σε σενα γυρισε η πλακα....χαρουμενα προσωπα...φιλια...γλυκα λογια!!!ωραια σκηνη!!!!!και το τραγουδι Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 226538
2.Νορα-Λουκας...ξυπνησαν μαζι....εκανε και την πλακα με τη βερα ο Λουκας δεν αντεξε....κλωτσησε και η κοριτσαρα!!!συγκινηθηκε το Νορακι και ο Λουκας παει τρελαθηκε.....
3.ωραια η φωτογραφηση της Ευας....
4.χωστα στην Μελιτα Αμαλιαααα....αλλα λες και καταλαβαινει?που αν δεν της το ελεγε ο Στεφ σιγα που θα ζηταγε συγνωμη...και τετοια συγνωμη..μας υποχρεωσες...σωπα επικοινωνει με Γη η Μελιτα και καταλαβε οτι η μαμα της χωριζει...σοκ!!!!!!
5.μιλησε για αγαπη η Μελιτα....
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 397896 σε καλο σου καθε απογευμα....ασε μωρε που ειπε ο Στεφ για τον πινακα της Εριεττας και αλλαξες 20 χρωματα....σε πηρε πρεφα και ο Στεφ....ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ.....αντε γουβωνε τον καναπε σου....
6.Ρουσσος-Στελλα-Αμαλια:..περασαμε στον ενικο,στα Πετρο μου Στελλα μου....και η Αμαλια να υποψιαζεται....δεν θελω να χωρισουν
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 94762.....ευτυχως που της ειπε η Νορα της Στελλας να μην ανακατευτει στην υποθεση του Λουκα.... Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 5012

7.χαρηκε πολυ η Μελιτα με τον αρραβωνα...φανηκε καλε.....και μετα ποια ηταν αυτη που εμοιαζε στην Μελιτα και ελεγε οτι εχει τυψεις,οτι μπορει να φταιει και αυτη που χωριζουν οι δικοι της,οτι δεν ενδιαφερθηκε για τα προβληματα των γονιων της γιατι ειχε τα γκομενικα της???αλλα μετα εκανε την ερωτηση "που παει τις νυχτες?" και καταλαβα οτι η Μελιτα ηταν....λες και ολοκληρη Αθηνα ενα ξενοδοχειο δεν εχει πρεπει ο Ρουσσος να κοιμαται ή σπιτι ή στην γκομενα....
8.μωρε Αννα με τις ειρωνειες και το υφακι σου...δεν σε πηγαινα που δεν σε πηγαινα εχει παραγινει το κακο σου....
9.καλα η Δαφνη ειναι να μην βαλει φωνη....ολοι προσοχη καθονται....
Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 191984

πολυ καλο απο μενα...

Υ.Γελπιζω το "χερι" που ειδαμε να μην εχει και αυτο τη συνηθεια να χαιδευει καθε τρεις και λιγο τα διαμαντια...

καλα να περνατεεεε!!!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την gxnel στις Παρ Φεβ 25, 2011 8:59 pm, 1 φορά
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:56 pm

Μου άρεσαν:

~Αρραβώνες(συνέχεια) : Πολύ ωραίες σκηνές και οι δυο...Και εκεί με το "Σ'αγαπώ" και εκεί με το Λουκά και το Νικόλα...
~Νορα-Λουκάς : Επιτέλους ξύπνησαν μαζί και η μπέμπα έδωσε το παρόν..
~Εύα-Λευτέρης : Πολύ όμορφη και γλυκιά σκηνή..Επιτέλους βλέπουμε την Εύα ευτυχισμένη..
~Δάφνη-Νικόλας : Εμένα πάντα μου αρέσουν..
~Αμαλία-Μελίτα : Μου άρεσε η τάπα της Αμαλίας"σε είδος;" : respect :
~Στέλλα-Νόρα : Ωραια σκηνη και μου αρεσε που η Νορα πηρα το πανω χερι στο θεμα του Λουκα..
~Ευα : ΚΟΥΚΛΑ στη φωτογράφηση..
~Λουκάς-Νικόλας-Δάφνη : Α ρε Δαφνουλα τον εβαλες στη θεση του τον Νικολα..
~Αμαλί-Λουκάς : Μου αρεσε το υφος του Λουκακου με τις πατάτες να τις πηγαινοφέρνει η Αμαλία μπροστά του lmao lmao
~Έρη-Στέφανος: Μα πόσο παίζει να ταιράζουν; Love! Love!

ΔΕΝ μου άρεσαν:

~Οχιά-Αντιγόνη-Στέφανος : Μα ειναι δυνατον ο Στεφανος να υπερασπίζεται την Νταίζη μετα απο ΟΛΑ οσα εχει κανει;;; cake
~Οχιά-Χρήστος: Ξεφτίλισμα του Χρηστου Fskl
~Στέλλα-Ρούσσος: vomit
~Ξενέρωτας : Επίσης vomit

Καλό από 'μένα!

Y.Γ. : Τα διαμάντια ποιός τα έχει ΤΕΛΙΚΑ;;;

Petrakitsa ))

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 8:58 pm

Cancoon έγραψε:

Και μενα γυναικειο μου φανηκε παιδια το χερι με τα διαμαντια
αλλα και πάλι εχουμε δει και εχουμε δει όπως στο φονο του χατζηβασιλειου
[που όλα παρεπεμπαν σε αντρα δολοφονο
και τελικα ηταν γυναικα

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 9:05 pm

εμενα μου φανηκε απο τον τροπο που χαιδευε τα διαμαντια οτι ηταν γυναικειο το χερι και δεν αποκλειω την αμαλια να τα πηρε. το θεμα για εμενα ειναι αλλο. αυτος που εχει τα διαμαντια εχει τα λεφτα απο την απαγωγη η οχι;
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 9:07 pm

loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Και μενα γυναικειο μου φανηκε παιδια το χερι με τα διαμαντια
αλλα και πάλι εχουμε δει και εχουμε δει όπως στο φονο του χατζηβασιλειου
[που όλα παρεπεμπαν σε αντρα δολοφονο
και τελικα ηταν γυναικα

Το χερι ηταν αντρικο.Εντελως αντρικο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 9:14 pm

Aφου το χέρι πάνω απο το γάντι ήταν γεμάτο τρίχες -.-

Είναι δυνατόν να είναι γυναίκας ? /S
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 9:21 pm

stephanos13 έγραψε:Aφου το χέρι πάνω απο το γάντι ήταν γεμάτο τρίχες -.-

Είναι δυνατόν να είναι γυναίκας ? /S

Παιδια δεν το προσεξα τοσο πολυ ημουν και μακρια απο την tv
αλλα για να το λετε εσεις ετσι θα ειναι Wink

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από rafoni Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 9:48 pm

Το χέρι ήταν αντρικό γιατί ήταν γεμάτο τρίχες και ίσως να είναι του Λουκά! Μην με γιαουρτώσετε παρακαλώ!! shy

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 9:52 pm

rafoni έγραψε:Το χέρι ήταν αντρικό γιατί ήταν γεμάτο τρίχες και ίσως να είναι του Λουκά! Μην με γιαουρτώσετε παρακαλώ!! shy

Δεν παίρνω και όρκο ότι ήταν ανδρικό αλλά έτσι φάνηκε .

Rafoni axaxaaxaxaxxaaxxa εντελώς επιστημονικό σενάριο Razz
Εγώ σκεφτηκά τον Λευτέρη σε περίπτωση που δεν είναι ο Χρίστος αλλά δεν κολλάει να είναι ο Λευτέρης σύμφωνα με όσα έχουμε δει,και δεν πιστευω ότι οι σεναριογράφοι θα έκαναν την Εύα να χάσει και το νεο της amore ,το παρα....
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από rafoni Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 10:05 pm

Ίσως να' ναι κι ο Χρίστος! Τί να πω? Αλλά όπως είναι τα πράγματα μέχρι τώρα, όλα με οδηγούν στο Λουκά! Βέβαια ο Λουκάς δεν τα πήρε για την πάρτη του! Απλά μάλλον είναι ένας τρόπος για να μάθουν μαζί με το Λευτέρη, την αλήθεια για τα διαμάντια! Καλύτερα όμως να μην σας μπερδέψω! Είναι κ εκτός θέματος!
Εμένα το σημερινό επεισόδιο μου άρεσε πολύ!! Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο!

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ρεγγίνα! Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 10:43 pm

Ο αρραβωνας εγινε,αντε να δουμε και τον γαμοοοο...Κατι ασχετο με το επεισοδιο αλλα,πειραζει που θελω να ειναι και ο Μανος,η αληθεια ειναι οτι οπως τους ειδα ολους εκει στν ταβερνα μου ελλειψε και θα ηθελα να ειναι οπως και στον γαμο δεν μπορει να λειπει πως δεν σκεφτηκαν να τον φερουν πισω εστω για αυτα τα επεισοδια..ειναι κομματι της παρεας...Θελω πισω τον Μανο...Λιγο ακυρο αυτο που λεω..Συγνωμη....

Ρεγγίνα!

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ
Ασχολίες : Φανατικά Μυστικά της εδεμ

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 10:58 pm

2 ερωτήματα αναγεννουνται από το σημερινό επισόδιο

1)Ποιος εχει τα διαμάντια και τα λυτρα
2)Ποιος έδωσε την εντολή για τυος φόνους (ίσως το πιο μπερδεμενο ερώτημα)
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Φεβ 25, 2011 11:50 pm

Δεύτερο επεισόδιο που κύλησε γρήγορα και ανησυχώ

Όμορφες σκηνές στην ταβέρνα με όλους σε μεγάλα κέφια.
Ο Λουκάς έσκαψε λάκο και έπεσε μέσα την ώρα που ο Νικόλας διασκέδαζε με το πάθημά του
Η Νόρα κατάλαβε αμέσως τι πήγε να κάνει κι μάλλον κι όλοι οι υπόλοιποι.
Όλοι έδιναν ευχές κι έκαναν προπόσεις
Όλοι κάνουν μια νέα αρχή
Ο Λουκάς και η Νόρα σαν επίσημο ζευγάρι
Ο Νικόλας και η Δάφνη σε καινούριο σπίτι (ή τουλάχιστον έτσι νομίζουν)
Ο Λευτέρης και η Εύα σαν ζευγάρι
Η Εριέττα σαν μέλος της οικογένειας
Κι η Στέλλα όλους τους βρήκε γλυκούς.

Να πω οτι η σκηνή μου άρεσε; Θα το πω

Κι όσο η παρέα γιορτάζει τη χαρά των φίλων τους οι απόλυτοι που αλλού στον καναπέ ξεκαθαρίζουν μεταξύ τους. Τελικά ο Στέαφανος δεν είναι τόσο ηλίθιος. Ξέρει τα ελαττώματα της κατσαρής του. Ξέρει οτι τα χρήματα δεν τα ζήτησε για να τον βοηθήσει αλλά για να μην προλάβει να τον βοηθήσει η Εριέττα. Της λέει για τον πίνακα που πρόσφερε η Εριέττα και τη στέλνει να ζητήσει συγνώμη απ τη μάνα της ώστε να αποκατασταθεί η εικόνα του. Πειράζει που μου φάνηκε σαν να έβαζε στη θέση του άτακτο παιδί; Πειράζει που μου θύμισε τον τρόπο που πέρσι όλη τη χρονιά έκανε στην Εύα πλύση εγκεφάλου για το Μάνο; Τότε πίστευα οτι είχε τα δίκια του τώρα που ξέρω οτι είναι κι ο ίδιος λαμόγιο πειράζει που δεν τον εμπιστεύομαι; Το κατσαρό ζωντόβολο ζήτησε και συγνώμη απο πάνω. Μάστορας στη χειραγώγηση ο τύπος.

Τα τρία ζευγάρια ξημερώθηκαν μαζί

Λουκάς και Νόρα έκαναν μουτράκια και πείσματα καθώς η Νόρα δεν έβλεπε τη βέρα στο δάχτυλο του μνηστήρα Εντελώς χαρακτηριστικό αυτού του ζευγαριού να πειράζουν ο ένας τον άλλον. Αγαπησιάρικα τρυφερά πεισματάρικα. Ο Λουκάς απ τα μυστικά είχε βάλει τη βέρα στο δεξί. Κι εκεί που έκαναν τα γνωστά τους το πιτσιρίκι τους έδωσε ηχηρό παρών κι ο πατέρας αφού πρώτα κατουρήθηκε στη συνέχεια έτρεξε να ταίσει τις γυναίκες της ζωής του.

Ο Λευτέρης και η Εύα ξυπνούν για πρώτη φορά μαζί. Εκείνος δείχνει να απολαμβάνει το γεγονός οτι ξύπνησε δίπλα της και να προσπαθεί να κρατήσει τη στιγμή κι εκείνη τον γειώνει. Α ρε Λευτέρη δεν ήξερες δεν ρώταγες; Πάντα ο επόμενος πληρώνει τα απωθημένα απ τον προηγούμενο. Η Εύα έχει φάει τόσες σφαλιάρες που δεν ανοίγεται πια κι ελπίζω αυτή η σχέση να την οδηγήσει στην ευτυχία κι όχι σε ένα ακόμη άδειασμα. Εκείνος δείχνει ευτυχισμένος κι η Εύα δείχνει κουμπωμένη. Κι όμως του λέει οτι πέρασε υπέροχα κι όχι επειδή έφαγε και ήπιε. Βάλε βρε αγόρι μου κανένα στόρι στο παράθυρο ενοχλείται το κορίτσι λέμε

Η Δάφνη κι ο Νικόλας δεν γλυκοξύπνησαν αντίθετα η σύζυγος μόνο το πάπλωμα δεν του τράβηξε να τον στείλει για μπογιάτισμα. Πες της βρε Νικόλα μου οτι κι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή.

Στο Καρταλέικο συζητάνε του κόσμου τα παράλογα. Ο Στέφανος ζητάει απ τη Νταίζη να μη πουλήσει τον πίνακα σε άλλον κι εκείνη αφου πρώτα τον κατηγορεί οτι του δίνουν λεφτά οι γυναίκες του εξηγεί οτι ναι μεν θα τον κρατήσει γι αυτόν αλλά θα του τον πουλήσει στο μάξιμουμ της αξίας του, κι αυτός όχι μονο το δέχεται αλλά υποστηρίζει την επίδοξη φόνισα του παιδιού του την γυναίκα που χτες τον εκβίαζε για να του τα φάει στη μάνα του. Μάνα και κόρη τρώνε τις σάρκες τους. Και να καταλάβω οτι η Αντιγόνη έδωσε το παιδί για υιοθεσία γιατί ήταν γι αυτή μια διαρκής υπενθίμηση των λαθών της όμως κάτι δεν μου κολάει. Έστελνε χρήματα άφησε κάποια κληρονομιά στο παιδί μέσω του πατριού, και στην πρώτη της διαθήκη το είχε δικαιούχο. Αυτό δεν δείχνει μίσος δείχνει τύψεις. Όπως είδατε το Μίχα που την εκβίαζε πέρσι τον ξεχάσαμε. Νόμιμη η κληρονομιά απ την μαμά τι θέλετε και θυμάστε οτι τότε μας έδειχναν οτι πήρε την κληρονομιά παράνομα;

Στη συνέχεια τρείς μανάδες κάνουν λάθη. Κι όμως και οι τρείς αγαπούν τα παιδιά τους. Δυστυχώς και οι τρείς έχουν ένα κοινό. Θέλουν να επεμβαίνουν στις ζωές τους και δεν καταλαβαίνουν οτι πρέπει να τις αφήσουν να πορευτούν μόνες

Το Μελιτάκι μιας και το έπιασε απ τα αφτί ο δάσκαλος έτρεξε στη μάνα του να ζητήσει συγνώμη. Η Αμαλία την ξέρει την κόρη της και κατάλαβε οτι την έστελνε ο γκόμενος. Βέβαια οταν παει να ζητήσει συγνώμη και της λέει και ένα φταις κι εσύ δεν θέλει και πολύ σκέψη να το καταλάβει κανείς. Τι ακούω; Εκμεταλεύεται ο Στέφανος και τη μία και την άλλη; Μπράβο ρε Αμαλία άργησες ένα χρόνο αλλά το κατάλαβες. Λάθος σου Αμαλία που την έσπρωχνες στο Στέφανο μεγάλο λάθος

Το Μελιτόνι έμαθε απ την Αμαλία οτι χωρίζει και το έπιασαν οι τύψεις. Αναρωτιέται αν είναι τόσο εγωίστρια. Τόσο κι άλλο τόσο καλή μου. Όταν έκλαιγε η μάνα σου και ήθελε κάποιον να μιλήσει την έδιωχνες τώρα τη θυμήθηκες; Αμ το άλλο; Επειδή το Στέφανο κάθε φορά που απομακρύνεται τον κατηγορεί για ερωτοδουλειές φόρτωσε το ίδιο και στον πατέρα της. Τι μυαλό κουβαλάει αυτό το κορίτσι!!!!!!!!!

Η Στέλλα πάλι αφού δεν διάλεξε βέρες αποφάσισε να διαλέξει δουλειά στο γαμπρό. Τα είπε στη Νόρα δεν βρήκε ανταπόκριση και έτρεξε στο Ρούσσο. Δεν μου αρέσει που ανακατεύεται και νομίζω θα δημιουργήσει προβλήματα. Αυτή μας λέει οτι ξέρει τα πάντα και δείχνει να αγνοεί τα βασικά. Είτε είναι απλά μια ανακατωσούρα είτε έχει δικά της θέματα στην αντζέντα της. Δεν μπορώ ακόμη να αποφασίσω. Όμως όλη αυτή η αγάπη στο πρόσωπο της γυναίκας που μπαχάλιασε τις ζωές της Νόρας και των φίλων της κι όλη αυτή η εμπλοκή της στα προσωπικά τους δείχνει μάλλον το δεύτερο.

Η Αγγέλα πάλι άρχισε να τρώγεται με τα ρούχα της. Έχει αφήσει την Εύα στη μοίρα της τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής της και ενώ πριν λίγες μέρες μιλούσε για το καθαρό βλέμα του Λευτέρη ξαφνικά άρχισε να κάνει την Πυθία και να προμηνύει κακά ξεμπερδέματα. Τη θυμάμαι να στραβώνει όταν η Εύα ζούσε με το Μάνο. Τη θυμάμαι να στραβώνει όταν η Εύα παντρεύτηκε το Στέφανο και τη βλέπω πάλι να στραβώνει. Σε κάθε της σχέση αντιδράει. Τελικά ή ετοιμάζουν κι άλλο άδειασμα στην Εύα και η Αγγέλα προοικονομεί ή δεν θέλει να βλέπει την κόρη της με κάποιον Δεν μπορώ ειλικρινά να την καταλάβω όπως δεν καταλαβαίνω γιατί άρχισαν να μας δείχνουν πάλι την Εύα στη δουλειά.

Η Αμαλία σε μια απ τις ωραιότερες σκηνές του επεισοδίου υπογράφει το διαζύγιό της. Δεν έχω να πω τίποτα άλλο η κυρία Πεφάνη Θεά. Ο τρόπος που επέστρεψε το στυλό με έκανε να σκεφτώ οτι πια δεν θα μοιράζονται τίποτε με το Ρούσσο. Πειράζει που αυτοί οι δύο δεν θέλω να χωρίσουν; Στο μυαλό μου είναι ζευγάρι και δεν θέλω να τους διαχωρίσω.

Η Νταιζούλα που εκβίασε και έκλεψε για να αποκτήσει χρήμα θα αγοράσει παιχνιδάκι στο Χρήστο. Αν δεν κρύβεται κάτι πίσω απ τη συμπεριφορά του Χρήστου τότε απο αντράκι ξέπεσε σε ζιγκολό. Κρίμα

Σε μια προσπάθεια να κάνει το Λευτέρη να νοιώσει τύψεις η Άννα λέει οτι εκείνος ξεπούλησε τη μνήμη της Βέρας. Ελπίζω να μαθει γρήγορα ο Λευτέρης τα χαίρια της. Ελπίζω ακόμη οτι λέει αλήθεια και πράγματι αγάπησε την Εύα και δεν την χρησιμοποιεί κι αυτός με τη σειρά του.

Ο Στέφανος κάνει μια επισκεψούλα στην Εριέττα για να της πει οτι κάποια στιγμή θα της επιστρέψει τον πίνακα και κάνει μαζί της μια συζήτηση για τον πιθανό κλέφτη των διαμαντιών. Σ αυτήν την κουβέντα έμεινα με την εντύπωση οτι ο κάθε ένας κρατούσε κρυφές τις σκέψεις του απ τον άλλον.

Στο φινάλε του επεισοδίου ένα χέρι που σ εμένα φάνηκε μάλλον αντρικό τράβηξε δύο κορνιζαρισμένους πίνακες άνοιξε κάτι που μου έμοιαζε με χρηματοκιβώτιο και έβγαλε ένα βαλιτσάκι που μέσα είχε τα διαμάντια. Κάπου εδώ μπερδεύτηκα. Κορνιζαρισμένοι πίνακες και χρηματοκιβώτιο δίπλα σε κρασιά οδηγούν κατευθείαν σε αποθήκη αρχοντόσπιτου κι όχι σε τυχαίο χώρο. Πίστευα μέχρι τώρα οτι ίσως τα λάφυρα της Νταίζης τα είχαν ο Λουκάς με το Λευτέρη. Μήπως όμως πρέπει να βάλλω στους πιθανούς υπόπτους κι άλλους; Ο Στέφανος ίσως; Ο Χρήστος σαν άνθρωπος της Αντιγόνης; Μήπως είναι ο Ρούσσος; Και το δικό του σπίτι έχει αρκετούς πίνακες της Αμαλίας. Μήπως το χέρι δεν είναι αντρικό; Μπερδεύτηκα εντελώς.

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25-02-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από maria_sab Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 12:08 am

Clarabelle έγραψε:

Στο φινάλε του επεισοδίου ένα χέρι που σ εμένα φάνηκε μάλλον αντρικό τράβηξε δύο κορνιζαρισμένους πίνακες άνοιξε κάτι που μου έμοιαζε με χρηματοκιβώτιο και έβγαλε ένα βαλιτσάκι που μέσα είχε τα διαμάντια. Κάπου εδώ μπερδεύτηκα. Κορνιζαρισμένοι πίνακες και χρηματοκιβώτιο δίπλα σε κρασιά οδηγούν κατευθείαν σε αποθήκη αρχοντόσπιτου κι όχι σε τυχαίο χώρο. Πίστευα μέχρι τώρα οτι ίσως τα λάφυρα της Νταίζης τα είχαν ο Λουκάς με το Λευτέρη. Μήπως όμως πρέπει να βάλλω στους πιθανούς υπόπτους κι άλλους; Ο Στέφανος ίσως; Ο Χρήστος σαν άνθρωπος της Αντιγόνης; Μήπως είναι ο Ρούσσος; Και το δικό του σπίτι έχει αρκετούς πίνακες της Αμαλίας. Μήπως το χέρι δεν είναι αντρικό; Μπερδεύτηκα εντελώς.

Εμενα παλι μου φανηκε οτι ανοιξε ντουλαπι γκρι..παρομοιο χρωμα με αυτο που ειναι στο σπιτι του Νικολα, και μαλιστα σκεφτηκα πως τα κουτια και τα λοιπα, καδρονια-πινακες, ειναι επειδη στο σπιτι του πηγε υλικα για βαψιμο και γινεται χαμος. Και αν θυμαμαι καλα απο παλια, που δεν παιρνω και ορκο, καπου στον παγκο του Νικολα ειχε κατι κρασια

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 12:17 am

Ενα παρα πολυ ωραιο επεισοδιο με λιγες σκηνες που ηθελα να σπασω την τηλεοραση... Επιτελους!!!!!

Αρραβωνας----> Παρα πολυ ωραιες σκηνες!!! Τα φιλακια Λουκα-Νορας Ευα-Λευτερης παρα πολυ ωραια και γενικα ολη η ατμοσφαιρα!!!!
Ευα-Λευτερης-----> Ο στιχος "Του αντρα του πολλα-βαρη μη του μιλατε το πρωι" ακουστα θα τον εχετε.... Ε αν αλλαξουμε καποιες λεξουλες γαντι ταιριαζει στην Ευα!!! Αχ Λευτερη μην της μιλας και 'συ πρωι πρωι ασε την κοπελα να πιει πρωτα το καφεδακι της και μετα εχετε χρονο για κουβεντουλες!!!!
Λουκας-Νορα----> Θεϊκη σκηνη!!!!!
Μελιτα-Νορα-----> Αχ δεν αντεχω την αυτογνωσια της Μελιτας!!! Μου τι δινει λεμε!!!!!
Ευα στις φωτογραφησεις-----> Τι ομορφη που ειναι αυτη η γυναικα? Θεα λεμε Θεα!!!!
Ευα-Αγγελα-----> Σωστη η Αγγελα!!! Αλλα γιατι τα λεει αυτα τα λογια τωρα??? Ωχ Παναγια μου!!! Τι ετοιμαζουν παλι Ακριτα-Κυριτσης????? Ελπιζω τιποτα!!!!!
Μελιτα-Στεφανος-----> Πω πω πως το καταλαβε ο Στεφανος οτι η Μελιτα ηθελε να βοηθησει τον Στεφανο μονο και μονο για να μην το κανει η Ερριετα??? Γατος μας βγηκε ο Στεφανακος!!! Γατος με πεταλα!!!!!
Δαφνη-Λουκας-Νικολας-----> Θεα η Δαφνη!!! Και πολυ καλα τους εκανε!!! Ετσι Θεα μου εμπαινε!!!!
Αμαλια-Λουκας-----> Πα-τα-του-λες!!!! Αααααααααααααααααααααχ!!!!!!!
Στεφανος-Ερριετα------> Αντε ποτε θα ειναι μαζι?????
Διαμαντια------> Μου εχουν περασει τοσα ονοματα οτι μπορουν να εχουν τα διαμαντια??? Αλλα δεν ξερω ποιος!!!
Ελπιζω την Δευτερα να μας το αποκαλυψουν!!!!

evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από sofia Την / Το Σαβ Φεβ 26, 2011 12:19 am

Εγωπαλι εκτος απο ταχερια ειδα και ενα μικρο φερμουα τσεπης στο μπουφαν σαν του Λουκα μου φανηκε
Οσο για το επεισοδιο ηταν αρκετα καλο

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης