Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μάνος - Μελίτα

+54
pythas2010
maeveline
MaryLoo
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Black rose
evangeliap2808
mina
manos 4 ever!!
Foulitsa
corazon
marianna
Evelyn
Cancoon
ilaeira
ioulieta
ΤΖΕΛΑ
elli
stefanos-melita
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
T2eNnh
hionati
Alexitsa
kate93
mustikoula
margaret
soso
anastasia20
Izabella29
KonstantinaA
mimi_loukas+nora
eva-margarita
loukitsa
Mafalda
annamaria
zwi
konstantina
giouli_edem
lizzie
felia
ΕΥΑ
mimi
liza17
valia
Jennifer
evanna
manos+eva
anna90
Ntinaki1
Clarabelle
sketi_omorfia
madolato
KatsaroYpotheto
nana
jim7
58 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Μαρ 13, 2010 3:07 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
Εγώ έχω να δηλώσω και κάτι ακόμη.
Το σενάριο δεν το γράφω και να παρεμβω στις εξελίξεις δεν μπορώ.Μπορεί να κάνουν τη Μελίτα τη χειρότερη κατίνα και να παρουσιάσουν την Εύα τη μεγαλύτερη αγία.Να πουν ακόμη ότι Μάνος και Μελίτα δεν υπήρξε ποτέ και ότι ο Μάνος φέρθηκε στην Εύα σαν ιππότης ε,και,ναααα μερικές φορές παρασύρθηκε από τον έρωτα του.
Τους χαρακτήρες τους και το σενάριο τους μπορούν να το λοβοτομήσουν,εμένα όμως όχι.Μπορούν να κάνουν τη σειρά οπως θέλουν αλλά το παρελθόν δεν μπορούν να το σβήσουν...
Μάνος και Μελίτα υπήρξαν και ήταν καταπληκτικοί...

Πες τα χρυσόστομη!

ΤΖΕΛΑ έγραψε:
ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΝΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ,ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΕΥΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΝ ΧΩΡΙΣΕ.
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΠΑΛΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.

Και εσύ πες τα χρυσόστομη! Βέβαια Μάνος και Μελίτα δεν νομίζω να είναι ποτέ ξανά μαζί ( αν και ποτέ μη λες ποτέ) αλλά δεν έχουμε ξεχάσει τι βλέπαμε!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από hionati Σαβ Μαρ 13, 2010 3:59 pm

Ntinaki1 έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
Εγώ έχω να δηλώσω και κάτι ακόμη.
Το σενάριο δεν το γράφω και να παρεμβω στις εξελίξεις δεν μπορώ.Μπορεί να κάνουν τη Μελίτα τη χειρότερη κατίνα και να παρουσιάσουν την Εύα τη μεγαλύτερη αγία.Να πουν ακόμη ότι Μάνος και Μελίτα δεν υπήρξε ποτέ και ότι ο Μάνος φέρθηκε στην Εύα σαν ιππότης ε,και,ναααα μερικές φορές παρασύρθηκε από τον έρωτα του.
Τους χαρακτήρες τους και το σενάριο τους μπορούν να το λοβοτομήσουν,εμένα όμως όχι.Μπορούν να κάνουν τη σειρά οπως θέλουν αλλά το παρελθόν δεν μπορούν να το σβήσουν...
Μάνος και Μελίτα υπήρξαν και ήταν καταπληκτικοί...

Πες τα χρυσόστομη!

ΤΖΕΛΑ έγραψε:
ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΝΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ,ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΕΥΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΝ ΧΩΡΙΣΕ.
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΠΑΛΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.

Και εσύ πες τα χρυσόστομη! Βέβαια Μάνος και Μελίτα δεν νομίζω να είναι ποτέ ξανά μαζί ( αν και ποτέ μη λες ποτέ) αλλά δεν έχουμε ξεχάσει τι βλέπαμε!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΖΕΥΓΑΡΙ...για μενα περυσι αυτοι και ο λουκας με τη νορα ηταν τα δυο πιο τελεια ζευγαρια...και ο μανος παντα μου εδινε την εντυπωση οτι τη μελιτα αγαπα και με αυτη μπορουσε μονο να αλλαξει...αν δεν ηταν ο στεφανος φετος ή αν δεν επαιζε ισως ο αλεξ το ρολο του στεφανου ισως ακομη να ηθελα μανο-μελιτα μαζι...αλλα η μελιτα φαινεται να ερωτευτηκε πολυ περισσοτερο το στεφανο...φαινεται να ειναι τρελη και παλαβη μαζι του να εχει χασει τον ελεγχο και να τον θελει με ενα τροπο που ποτε δεν την ειδαμε με το μανο...μαζι του ηταν σχεδον παντα συγκρατημενη και αξιοπρεπης...και στον μεγαλο και σαρωτικο ερωτα δεν υπαρχει αξιοπρεπεια...αυτο βλεπω εγω και απο τη μερια της μελιτας και του στεφανου...
και δε νοιμιζω να ξαναδουμε μελιτα-μανο μαζι γιατι δεν αφησαν κανενα περιθωριο...και μου ειναι πολυ πιο ευκολο να πιστεψω οτι η μελιτα ξεπερασε το μανο και τα ψεματα του και βρηκε στο προσωπο του στεφανου τον απολυτο και αληθινο ερωτα παρα να πιστεψω οτι ο μανος ξαφνικα καταλαβε οτι ζει μονο για την ευα...αλλα τι να κανουμε μαλλον ολα αυτα ειναι απαραιτητα για να παει παρακατω η ιστορια...μου αρκει η μελιτα να επαναπροσδιορισει τον εαυτο της και τις κινησεις της και θα ηθελα να τη δω με το μανο σα φιλαρακια...πιστευω οτι ζησανε πολλα και ξερουν τοσο καλα ο ενας τον αλλον...θα ηθελα να δω το μανο να ζητα μια μεγαλη ειλικρινη συγνωμη στη μελιτα και να αφηνουν πισω τα παλια προχωρωντας σα φιλοι για το καλο και του παιδιου...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Παρ Μαρ 26, 2010 1:50 pm

ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΕΥΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ...ΚΑΙ;;;;
ΟΛΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ! Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΑΠΛΑ! ΚΑΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ, ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΣ ΗΤΑΝ! ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΛΙΧΘΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ, ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΑ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ. ΔΕ ΤΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!!ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΤΡΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΡΑΒΛΕΠΕΤΑΙ! ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΙ ΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΟΙ 2 ΗΘΟΠΟΙΟΙ. ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΗΤΑΝ ΗΛΙΟΥ ΦΑΣΙΝΟΤΕΡΟΝ ΤΟ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΨΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ....Ε ΟΧΙ ΔΑ! ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΖΟΥΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΖΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΦΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ (ΒΛΕΠΕ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ). ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 26, 2010 2:01 pm

manos 4 ever!! σε παρακαλώ να προσπαθήσεις να μην μιλάς τόσο απότομα (δεν βοηθάνε και τα κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις στη γλώσσα του ίντερνετ δυστυχώς) ο καθένας μπορεί να έχει την άποψή του.

Πέραν των παραπάνω εγώ θεωρώ ότι εφόσον ο Μάνος στην Μελίτα πρόσφερε και όχι στην Εύα πέρισυ εβλεπα ότι εκείνη αγαπούσε. Και για να φτάσει στο σημείο να διαλύσει και το γάμο του για μια βραδιά μαζί της και πάλι πιστευα ότι εκείνη ήθελε.

Όντως το σενάριο δεν τους ήθελε μαζί αλλά καποια πράγματα δεν μπορούμε να μην τα δούμε.. Για μένα μέχρι στιγμης ο Μάνος έχει δώσει σαφέστατα πολλά περισσότερα στη Μελίτα απο την Εύα... και αν όντως η καρδιά του είναι με την τελευταιά είναι απλά κρίμα... (Αλλά αναμένουμε τα καλύτερα για τη συνέχεια χαχα)

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από soso Παρ Μαρ 26, 2010 2:13 pm

manos 4 ever!! έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΕΥΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ...ΚΑΙ;;;;
ΟΛΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ! Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΑΠΛΑ! ΚΑΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ, ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΣ ΗΤΑΝ! ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΛΙΧΘΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ, ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΑ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ. ΔΕ ΤΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!!ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΤΡΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΡΑΒΛΕΠΕΤΑΙ! ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΙ ΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΟΙ 2 ΗΘΟΠΟΙΟΙ. ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΗΤΑΝ ΗΛΙΟΥ ΦΑΣΙΝΟΤΕΡΟΝ ΤΟ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΨΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ....Ε ΟΧΙ ΔΑ! ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΖΟΥΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΖΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΦΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ (ΒΛΕΠΕ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ). ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!

: respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ απολύτως! Δε θα μπορούσα να τα πω καλυτερα!
Από τη στιγμή,που είδα το Μανο να φιλάει την Μελίτα και να φανταζεται την Ευα,ήμουν σίγουρη για το ποια υπερισχύει μέσα του!Ο Μανος τη Μελίτα την παντρευτηκε από συμφερον και μετα δέθηκε μαζί της μ' εναν τρόπο,που ουδέποτε έφτασε το βαθος του δεσίματος που διατηρούσε πάντα με την Ευα!
..Εστω κι αν η δύναμη και το παθος αυτού μπορεί να χαρακτηριστεί από καποιους άρρρωστημενο!
Ο Μανος σέρνεται σ΄όλο τι β κύκλο,όχι γιατί πρωτη φορά καταλαβε τι νιώθει,αλλα γιατί για πρώτη φορα καταλαβε ότι την ΕΧΑΣΕ.
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 26, 2010 2:16 pm

soso έγραψε:
manos 4 ever!! έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΕΥΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ...ΚΑΙ;;;;
ΟΛΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ! Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΑΠΛΑ! ΚΑΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ, ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΣ ΗΤΑΝ! ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΛΙΧΘΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ, ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΑ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ. ΔΕ ΤΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!!ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΤΡΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΡΑΒΛΕΠΕΤΑΙ! ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΙ ΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΟΙ 2 ΗΘΟΠΟΙΟΙ. ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΗΤΑΝ ΗΛΙΟΥ ΦΑΣΙΝΟΤΕΡΟΝ ΤΟ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΨΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ....Ε ΟΧΙ ΔΑ! ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΖΟΥΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΖΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΦΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ (ΒΛΕΠΕ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ). ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!

: respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ απολύτως! Δε θα μπορούσα να τα πω καλυτερα!
Από τη στιγμή,που είδα το Μανο να φιλάει την Μελίτα και να φανταζεται την Ευα,ήμουν σίγουρη για το ποια υπερισχύει μέσα του!Ο Μανος τη Μελίτα την παντρευτηκε από συμφερον και μετα δέθηκε μαζί της μ' εναν τρόπο,που ουδέποτε έφτασε το βαθος του δεσίματος που διατηρούσε πάντα με την Ευα!
..Εστω κι αν η δύναμη και το παθος αυτού μπορεί να χαρακτηριστεί από καποιους άρρρωστημενο!
Ο Μανος σέρνεται σ΄όλο τι β κύκλο,όχι γιατί πρωτη φορά καταλαβε τι νιώθει,αλλα γιατί για πρώτη φορα καταλαβε ότι την ΕΧΑΣΕ.
Και εγω μαζι σας! Agree Συμφωνω απολυτα μεχρι τελειας μιας και εγω ετσι βλεπω τα πραγματα! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από mina Παρ Μαρ 26, 2010 5:04 pm

evanna έγραψε:
soso έγραψε:
manos 4 ever!! έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΕΥΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ...ΚΑΙ;;;;
ΟΛΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ! Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΑΠΛΑ! ΚΑΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ, ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΣ ΗΤΑΝ! ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΛΙΧΘΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ, ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΑ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ. ΔΕ ΤΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!!ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΤΡΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΡΑΒΛΕΠΕΤΑΙ! ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΙ ΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΟΙ 2 ΗΘΟΠΟΙΟΙ. ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΗΤΑΝ ΗΛΙΟΥ ΦΑΣΙΝΟΤΕΡΟΝ ΤΟ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΨΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ....Ε ΟΧΙ ΔΑ! ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΖΟΥΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΖΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΦΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ (ΒΛΕΠΕ ΜΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ). ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!

: respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ απολύτως! Δε θα μπορούσα να τα πω καλυτερα!
Από τη στιγμή,που είδα το Μανο να φιλάει την Μελίτα και να φανταζεται την Ευα,ήμουν σίγουρη για το ποια υπερισχύει μέσα του!Ο Μανος τη Μελίτα την παντρευτηκε από συμφερον και μετα δέθηκε μαζί της μ' εναν τρόπο,που ουδέποτε έφτασε το βαθος του δεσίματος που διατηρούσε πάντα με την Ευα!
..Εστω κι αν η δύναμη και το παθος αυτού μπορεί να χαρακτηριστεί από καποιους άρρρωστημενο!
Ο Μανος σέρνεται σ΄όλο τι β κύκλο,όχι γιατί πρωτη φορά καταλαβε τι νιώθει,αλλα γιατί για πρώτη φορα καταλαβε ότι την ΕΧΑΣΕ.
Και εγω μαζι σας! Agree Συμφωνω απολυτα μεχρι τελειας μιας και εγω ετσι βλεπω τα πραγματα! : respect :

Δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σας!!! Μάνος-Μελίτα για μένα (και είναι προσωπική μου άποψη αυτό) ήταν ένα από τα χειρότερα ζευγάρια της Εδέμ! Ο Μάνος την παντρεύτηκε από συμφέρον αν και στη συνέχεια οι καταστάσεις τους έδεσαν! Η σχέση τους ήταν πάντα ένα ψέμα και μια ψευδαίσθηση!!! Ο Μάνος πάντα την Εύα είχε βαθιά χαραγμένη στην καρδιά και το μυαλό του! Κι αν την στενοχωρούσε περισσότερο αυτό συνέβαινε γιατί συνήθως όσους αγαπάς τους ταλαιπωρείς!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Σαβ Μαρ 27, 2010 10:59 am

Εννοείται κορίτσια! Το να μου λένε οτι ο Μάνος αγαπησε μόνο τη Μελίτα μου ακούγεται τελείως παράλογο και ανακόλουθο. Και φυσικά δε διέλυσε το γάμο του με την Έυα για τη Μελίτα, γιατί πολύ απλά δε φανταζόταν ποτέ ότι η Έυα θα μπορούσε να τον δει ή να το μαθει από καπου. Έξαλλου, αν ήθελε να διαλύσει το γάμο του για τη Μελίτα, πολύ απλά θα είχε στείλει αυτός το μήνυμα στην Έυα! Τέλος, αν αγαπούσε τη Μελίτα δε θα πηγαινε να τη βρίσει και να την προσβάλλει τοσο χυδαία που "του κατέστρεψε τη ζωή και το γάμο" και φυσικά δε θα εβλεπέ το όλο θέμα ως καταστροφή. Για το Μάνο η Έυα ήταν, είναι και θα είναι πάνω από όλα και τώρα πια το έχει συνειδητοποιήσει με τον πιο σκληρό τρόπο δυστυχώς! Και τους Ακρίτα-Κυρίτση να ρωτήσει κάνεις, δε νομίζω πως θα του απαντήσουν οτι ο Μάνος ήθελε ή πόσο μάλλον θέλει τη Μελίτα...
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Πεμ Απρ 01, 2010 2:31 pm

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΠΕΡΙ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΥ .Ο ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΖΗΣΗΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΓΡΑΜΜΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΠΕΝΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΙΔΗ. ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕΛΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.Η ΕΥΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΟΜΩΣ.ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ,ΤΑ ΑΝΑΘΕΩΡΕΙ ΟΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΖΗΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ . ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ. Gamos
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από soso Πεμ Απρ 01, 2010 5:10 pm

ΤΖΕΛΑ έγραψε:ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΠΕΡΙ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΥ .Ο ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΖΗΣΗΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΓΡΑΜΜΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΠΕΝΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΙΔΗ. ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕΛΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.Η ΕΥΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΟΜΩΣ.ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ,ΤΑ ΑΝΑΘΕΩΡΕΙ ΟΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΖΗΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ . ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ. Gamos

Ενώ ο Στεφανος αποπειράται ν΄αυτοκτονήσει παραλληλα με την Ευα,γιατί ποτέ δεν την ξεπέρασε και στο παραθυρο το πίσω είδωλό της κοίταζε και στο κερί,επίσης/και τον σώζει τελευταια στιγμή εκείνη,λέγοντας του "Τι μ*****ιες είναι αυτές που κανεις;;;Εγώ αυτά δεν τα εγκρίνω..Να το ξερεις.Είμαι κατα".
Και αποφασίζουν επίσης,να ναι μαζί!Αλλα υπάρχει ένα βασικό πρόβλημα : Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΗΘΕΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙ! (Τόσες πέρλες ποια θα της πάρει;;; )

Υγ.Είσαι Θεά και καλό μας μήνα! : respect : : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από margaret Παρ Απρ 02, 2010 1:45 pm

hionati έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
Εγώ έχω να δηλώσω και κάτι ακόμη.
Το σενάριο δεν το γράφω και να παρεμβω στις εξελίξεις δεν μπορώ.Μπορεί να κάνουν τη Μελίτα τη χειρότερη κατίνα και να παρουσιάσουν την Εύα τη μεγαλύτερη αγία.Να πουν ακόμη ότι Μάνος και Μελίτα δεν υπήρξε ποτέ και ότι ο Μάνος φέρθηκε στην Εύα σαν ιππότης ε,και,ναααα μερικές φορές παρασύρθηκε από τον έρωτα του.
Τους χαρακτήρες τους και το σενάριο τους μπορούν να το λοβοτομήσουν,εμένα όμως όχι.Μπορούν να κάνουν τη σειρά οπως θέλουν αλλά το παρελθόν δεν μπορούν να το σβήσουν...
Μάνος και Μελίτα υπήρξαν και ήταν καταπληκτικοί...

Πες τα χρυσόστομη!

ΤΖΕΛΑ έγραψε:
ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΝΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ,ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΕΥΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΝ ΧΩΡΙΣΕ.
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΠΑΛΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.

Και εσύ πες τα χρυσόστομη! Βέβαια Μάνος και Μελίτα δεν νομίζω να είναι ποτέ ξανά μαζί ( αν και ποτέ μη λες ποτέ) αλλά δεν έχουμε ξεχάσει τι βλέπαμε!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΖΕΥΓΑΡΙ...για μενα περυσι αυτοι και ο λουκας με τη νορα ηταν τα δυο πιο τελεια ζευγαρια...και ο μανος παντα μου εδινε την εντυπωση οτι τη μελιτα αγαπα και με αυτη μπορουσε μονο να αλλαξει...αν δεν ηταν ο στεφανος φετος ή αν δεν επαιζε ισως ο αλεξ το ρολο του στεφανου ισως ακομη να ηθελα μανο-μελιτα μαζι...αλλα η μελιτα φαινεται να ερωτευτηκε πολυ περισσοτερο το στεφανο...φαινεται να ειναι τρελη και παλαβη μαζι του να εχει χασει τον ελεγχο και να τον θελει με ενα τροπο που ποτε δεν την ειδαμε με το μανο...μαζι του ηταν σχεδον παντα συγκρατημενη και αξιοπρεπης...και στον μεγαλο και σαρωτικο ερωτα δεν υπαρχει αξιοπρεπεια...αυτο βλεπω εγω και απο τη μερια της μελιτας και του στεφανου...
και δε νοιμιζω να ξαναδουμε μελιτα-μανο μαζι γιατι δεν αφησαν κανενα περιθωριο...και μου ειναι πολυ πιο ευκολο να πιστεψω οτι η μελιτα ξεπερασε το μανο και τα ψεματα του και βρηκε στο προσωπο του στεφανου τον απολυτο και αληθινο ερωτα παρα να πιστεψω οτι ο μανος ξαφνικα καταλαβε οτι ζει μονο για την ευα...αλλα τι να κανουμε μαλλον ολα αυτα ειναι απαραιτητα για να παει παρακατω η ιστορια...μου αρκει η μελιτα να επαναπροσδιορισει τον εαυτο της και τις κινησεις της και θα ηθελα να τη δω με το μανο σα φιλαρακια...πιστευω οτι ζησανε πολλα και ξερουν τοσο καλα ο ενας τον αλλον...θα ηθελα να δω το μανο να ζητα μια μεγαλη ειλικρινη συγνωμη στη μελιτα και να αφηνουν πισω τα παλια προχωρωντας σα φιλοι για το καλο και του παιδιου...

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!! Και τη δικη μου μνημη δε μπορει να τη σβησει κανεις..Η Ευα τοσα χρονια εκανε ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ κ τωρα πανε να την εξιλεωσουν..Ειναι σα να λεμε οτι του χρονου θα ξεκατινιασουν τη Νορα και θα αγιοποιησουν τη Νταιζη..Μη τρελαθουμε τελειως τωρα!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Παρ Απρ 02, 2010 2:18 pm

ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Η ΕΥΑ ΤΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ, PLS..ΑΑΑΑ, ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!!!! gelio gelio gelio Penguin Penguin Penguin *****

Εdit by KatsaroYpotheto

1η προειδοποίηση

2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.

1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από evangeliap2808 Παρ Απρ 02, 2010 3:34 pm

Eγώ πάλι επιτρέπω στους άλλους να έχουν άλλη άποψη.Καταλαβαίνω πως, κάποιοι έχουν αδυναμία σε έναν ηθοποιό/χαρακτήρα,μα η αντικειμενικότητα δεν έβλαψε ποτέ.
Να πω,πως εγώ πειράζει που δε βρίσκω αστείο,το γεγονός πως ο Μάνος ενώ έλεγε πως βρήκε την Εδέμ του στη Μελίτα,παλιά,και ενώ η Μελίτα τον βοήθησε πάρα πολλές φορές (όπως τότε που άνοιξε το κουφιοκεφάλο του),την χτυπά και μάλιστα δε τη σκωτώνει για την Εύα;;Έλεος...ας τον μαζέψει κάποιος..
Τέλος,εγώ αυτό που είδα χθες μου έμοιαζε για σαπουνόπερα...Ως πότε θα βλέπουμε μια σειρά που βαρανε γυναικες (!!!) και συμβατικους γαμους που κρυβουν άλλους ερωτες;;
Συμπέρασμα:
Που είσαι ρε "Βέρα";;;Που πήγαν εκείνες οι ένδοξες εποχές;; : scream :
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Black rose Παρ Απρ 02, 2010 4:36 pm

evangeliap2808 έγραψε:Eγώ πάλι επιτρέπω στους άλλους να έχουν άλλη άποψη.Καταλαβαίνω πως, κάποιοι έχουν αδυναμία σε έναν ηθοποιό/χαρακτήρα,μα η αντικειμενικότητα δεν έβλαψε ποτέ.
Να πω,πως εγώ πειράζει που δε βρίσκω αστείο,το γεγονός πως ο Μάνος ενώ έλεγε πως βρήκε την Εδέμ του στη Μελίτα,παλιά,και ενώ η Μελίτα τον βοήθησε πάρα πολλές φορές (όπως τότε που άνοιξε το κουφιοκεφάλο του),την χτυπά και μάλιστα δε τη σκωτώνει για την Εύα;;Έλεος...ας τον μαζέψει κάποιος..
Τέλος,εγώ αυτό που είδα χθες μου έμοιαζε για σαπουνόπερα...Ως πότε θα βλέπουμε μια σειρά που βαρανε γυναικες (!!!) και συμβατικους γαμους που κρυβουν άλλους ερωτες;;
Συμπέρασμα:
Που είσαι ρε "Βέρα";;;Που πήγαν εκείνες οι ένδοξες εποχές;; : scream :

Kρατάω και επικροτώ το συμπέρασμά σου. Penguin
Aγαπάμε βέρα!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Black rose στις Παρ Απρ 02, 2010 5:18 pm, 1 φορά
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Απρ 02, 2010 5:15 pm

Οκ κυρια Ακρίτα!Το καταλάβαμε!Μανος και Μελίτα ποτέ ξανά μαζί!Να μην υπάρχει ούτε η παραμικρή ελπίδα...Κρίμα...
Ανεξάρτητα πάντως ο Μάνος καταντά γελοίος στην προσπάθεια σας να μας πείσετε πως υπεραγαπά την Εύα...
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Παρ Απρ 02, 2010 9:28 pm

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΤΟΥ ΣΥΜΕΠΡΙΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΑΞΕΙ ΒΙΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 02, 2010 9:54 pm

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΤΟΥ ΣΥΜΕΠΡΙΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΑΞΕΙ ΒΙΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.

Εννοείται ότι δεν τα κάνει όλα αυτά για την Εύα όπως βροντοφωνάζει και εννοείται ότι έχει θέμα τρελλής ζήλειας με την Μελίτα. Δεν ξέρω αν είναι καψούρης μαζί της,ξέρω ότι όποιος και να πλησιάσει την συγκεκριμένη γίνεται ταύρος ο Μανωλάκης. Δηλαδή, έτσι δεν έκανε τόσο καιρό που η Εύα η μεγάλη του αγάπη ήταν με τον Στέφανο. Βασικά ούτε ζήλεια έκανε στην Εύα που ήταν με τον Στέφανο, όχι να της κάνει τέτοιο θέμα. Χτες έκανε σαν τον σύζυγο που έπιασε την γυναίκα του με άλλον στο κρεβάτι .Ας του θυμίσει κάποιος ότι η Μελίτα δεν του ανήκει πια και ότι δεν είναι γυναίκα του και έχει το δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει με την ζωή της.Αυτά που της έλεγε ότι θα την σκοτώσει και αν την ξαναδεί με τον Στέφανο θα την γδάρει ζωντανή μόνο ένα άτομο με παθολογική ζήλεια μπορούν να δείξουν. Ο τύπος είναι ελεϊνός και μακρυά από την Μελίτα τελείως. Είναι επικίνδυνος και χρειάζεται ιατρική παρακολούθηση χωρίς πλάκα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από evangeliap2808 Παρ Απρ 02, 2010 10:00 pm

Και σε εσάς αυτήν την εντύπωση έδωσε έ;; Thumbs up
Μου φάνηκε πολύ κουλό που είπε "τον έβαλες στο κρεβάτι μας"!Μόνο ένας άνθρωπος ,γεμάτος ζήλεια θα το έλεγε αυτό.Πάντως μακριά...!!!Ούστ!
Και μη μου πειίτε πως πρόκειτε για τον αντίζηλο γιατί,δεν βγάζει λογική.Και με τον Οδυσσέα τα ίδια έκανε...
Μάλλον συμβαίνει το κλασσίκο..θες αυτό που δεν μπορείς να έχεις.
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από margaret Παρ Απρ 02, 2010 10:19 pm

Νομιζω οτι αυτο ακριβως συμβαινει...Ο Μανωλακης μπορει να δηλωνει ερωτευμενος με την Ευα κ να λεει οτι την αγαπα, αλλα παντα θελει να ξερει οτι η Μελιτα ειναι εκει και τον περιμενει..Οπως μαλιστα εχει πει η Μελιτα ηταν το καταφυγιο του κ αυτη που τον στηριζε στις δυσκολες στιγμες. Πραγμα που οπως φαινεται θελει να συνεχειστει. Κακα τα ψεματα η Ευα δε μπορει να σταθει στα ποδια της και να βοηθησει τον εαυτο της θα στηριξει το Μανο ή οποιονδηποτε αλλον? Σε καθε δυσκολια κανει και μια αποπειρα αυτοκτονιας ετσι για να'χαμε να λεγαμε ή τρεχει να βρει καποιον να στηριξει την ιδια..Αντιθετα η Μελιτα ειναι δυναμικη και παρα τα οσα της φορτωνουν καθε τοσο εμπιξε τα νυχια και ηταν εκει και για τη Νορα και για το Μανο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την margaret στις Παρ Απρ 02, 2010 10:22 pm, 1 φορά
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Απρ 03, 2010 12:58 am

manos 4 ever!! έγραψε:ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Η ΕΥΑ ΤΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ, PLS..ΑΑΑΑ, ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!!!! gelio gelio gelio Penguin Penguin Penguin Penguin
πεστα πεστα πεστα πεστα και ξανα πεστα και ξανα πεστα και ξαναμαναπεστα : respect : Agree Congrats

*****

Εdit by KatsaroYpotheto

1η προειδοποίηση

2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.

1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
[/quote]
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Απρ 03, 2010 1:02 am

margaret έγραψε:Νομιζω οτι αυτο ακριβως συμβαινει...Ο Μανωλακης μπορει να δηλωνει ερωτευμενος με την Ευα κ να λεει οτι την αγαπα, αλλα παντα θελει να ξερει οτι η Μελιτα ειναι εκει και τον περιμενει..Οπως μαλιστα εχει πει η Μελιτα ηταν το καταφυγιο του κ αυτη που τον στηριζε στις δυσκολες στιγμες. Πραγμα που οπως φαινεται θελει να συνεχειστει. Κακα τα ψεματα η Ευα δε μπορει να σταθει στα ποδια της και να βοηθησει τον εαυτο της θα στηριξει το Μανο ή οποιονδηποτε αλλον? Σε καθε δυσκολια κανει και μια αποπειρα αυτοκτονιας ετσι για να'χαμε να λεγαμε ή τρεχει να βρει καποιον να στηριξει την ιδια..Αντιθετα η Μελιτα ειναι δυναμικη και παρα τα οσα της φορτωνουν καθε τοσο εμπιξε τα νυχια και ηταν εκει και για τη Νορα και για το Μανο.
διαφωνω η μελιτα κλαψουριζε στη αποθηκη οχι η ευα που θα επρεπε κι ολας επισης η ευα ειναι δυναμικη και ταυτοχρονος ευαισθητη
το ζευγαρι μανος-μελιτα ειναι χαλια χημεια 0%
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από Izabella29 Σαβ Απρ 03, 2010 2:52 am

manos 4 ever!! έγραψε:ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Η ΕΥΑ ΤΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ, PLS..ΑΑΑΑ, ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!!!! gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio Penguin


Ναι κανένα μα κανένα τέρας!Τίποτα απολύτως!Βασικά απορώ γιατί την ψήφισαν και για σπαστικό χαρακτήρα...ήταν μια γλύκα πέρισυ.Μια ζεστή αγκαλιά για όλους.Την σκέφτομαι δηλαδή να βρίζει τους πάντες και να ξεφτιλίζεται και ανοίγει η καρδιά μου flower

Ναι δεν αγαπάει την Μελίτα ο Μάνος.Αυτό το υποστηρίζω αιώνες,διότι ο Μάνος δεν αγαπάει ούτε τα άντερά του!
Αν βέβαια το συμπέρασμά σου αυτό προκύπτει από το σκηνικό του ξυλοδαρμού,έχω να σου πω πως ούτε την Εύα αγαπάει...και φτάνουμε σ'αυτό που προείπα:ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΤΟΥ!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από T2eNnh Σαβ Απρ 03, 2010 10:24 am

noritsa fwka4ever έγραψε:
margaret έγραψε:Νομιζω οτι αυτο ακριβως συμβαινει...Ο Μανωλακης μπορει να δηλωνει ερωτευμενος με την Ευα κ να λεει οτι την αγαπα, αλλα παντα θελει να ξερει οτι η Μελιτα ειναι εκει και τον περιμενει..Οπως μαλιστα εχει πει η Μελιτα ηταν το καταφυγιο του κ αυτη που τον στηριζε στις δυσκολες στιγμες. Πραγμα που οπως φαινεται θελει να συνεχειστει. Κακα τα ψεματα η Ευα δε μπορει να σταθει στα ποδια της και να βοηθησει τον εαυτο της θα στηριξει το Μανο ή οποιονδηποτε αλλον? Σε καθε δυσκολια κανει και μια αποπειρα αυτοκτονιας ετσι για να'χαμε να λεγαμε ή τρεχει να βρει καποιον να στηριξει την ιδια..Αντιθετα η Μελιτα ειναι δυναμικη και παρα τα οσα της φορτωνουν καθε τοσο εμπιξε τα νυχια και ηταν εκει και για τη Νορα και για το Μανο.
διαφωνω η μελιτα κλαψουριζε στη αποθηκη οχι η ευα που θα επρεπε κι ολας επισης η ευα ειναι δυναμικη και ταυτοχρονος ευαισθητη
το ζευγαρι μανος-μελιτα ειναι χαλια χημεια 0%
ΠΕΣΤΑ ΝΟΡΙΤΣΑ ΦΩΚΑ ΠΕΣΤΑ ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΙΩΩΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΥΤΕ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ Η ΜΙΑ ΠΑΕΙ ΑΦΤΟΚΤΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΚΑΤΙΓΟΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ .... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΕΙΜΙΑ ΜΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΕΡΙΑΖΟΥΝ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΕΡΙΑΖΟΥΝ Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ .... Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΟΤΕ ...ΜΑΛΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟ ΧΑΡΑΚΤΙΡΑ ΤΟΥ ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΗΞΕΡΕ ΠΑΝΤΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ... ΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ..ΛΥΓΙΣΕ ,ΕΚΛΑΨΕ ...ΞΕΧΑΣΕ ΠΟΣΟ ΑΝΕΧΑΡΤΙΤΟΣ ΗΤΑΝ ,ΡΕΖΙΛΕΥΤΗΚΕ ...ΤΟΤΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΕ ...ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΔΙΑΛΙΘΗΚΕ .. ΤΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ .... (ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ...)
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Γεια σας παιδιά!

Δημοσίευση από MaryLoo Πεμ Σεπ 09, 2010 3:06 pm

Γειά σας παιδιά! Διαβάζω καιρό το φόρουμ και αποφάσισα επιτέλους να εγγραφώ!
Ο Μάνος και η Μελίτα ήταν το αγαπημένο μου ζευγάρι στην Εδεμ και για αυτό στεναχωρέθηκα πολύ όταν χώρισαν. Εκπληκτική χημεία Μπουγιούρη-Παππά που δυστυχώς δεν την εκμεταλλεύτηκαν όπως έπρεπε. Είχαν πολλά ακόμα να δείξουν ως Μάνος και Μελίτα.

MaryLoo


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Μελίτα - Σελίδα 7 Empty Απ: Μάνος - Μελίτα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Παρ Σεπ 10, 2010 1:21 am

Ε καλά τώρα πείτε μας ότι ο Μάνος ήταν ερωτευμένος με τη Μέλίτα, να μου φύγει το σαγόνι... Wow Συγνώμη αλλά θα γελάσω τώρα, θα γελάσω! Penguin Penguin Επίσης εγραψα ΤΟΤΕ ότι η Έυα δεν έκανε ΤΟΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ τέρατα, όχι το τι έκανε συγκεκριμένα στην πρώτη σεζόν, αλλά γενικά. Επιπλέον, σε σχέση με τη σκάρτη, ελεϊνή και τρισάθλια συμπεριφορά της Μελίτας την περασμένη σεζόν, η Έυα είναι πολύ ψηλά.. Είναι πλέον κοινός τόπος αυτό το συμπέρασμα!!! emmm
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης