Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap34%Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 34% 
[ 26 ]

Σύνολο Ψήφων : 77

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:11 pm

ποιος στελνει φωτογραφιες στην κατσαρη; ωραια φωτογενεια η ΛΑΜΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:24 pm

elenh έγραψε:για όσες λέτε ότι δεν είδαμε πολύ εύα σήμερα, θυμηθείτε ότι και άλλες φορές δε βλέπουμε καθόλου κυριότερους ρόλους από καλύτερους ηθοποιούς... χωρίς να θέλω να προσβάλω την ηθοποιώ! μου αρέσει πολυ..

Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν θεωρώ ότι κυριότεροι ηθοποιοί απο αυτούς που ενσαρκώνουν την παρέα της Φεγγαρόπετρας δεν υπάρχουν, πάνω τους στήθηκε όλη αυτή η σειρά και για αυτό αγαπήθηκε τόσο, ούτε για τη Νταίζη, ούτε για το Στέφανο, ούτε για τη Μελίτα.

Άσε που οταν βάζεις κάποιον δεύτερο στους τίτλους δεν δηλώνει ότι είναι πρωταγωνιστής? Τι δηλώνει? Άδικο έχουμε να ζητάμε να βλέπουμε την Εύα κάτι περισσότερο από ενα λεπτό στα 45 τη στιγμή που είναι η μόνη από την παρέα που έχει χαθεί έτσι? Για να μη μιλήσω για όσους δεν έχουν χαθεί αλλά εχουν κατακαεί οι κατακα(η)μένοι! Για να μη μιλήσω επίσης για το μπούκωμα από τα γκεστ που όλοι έρχονται για λίγο και μας κάθονται τελικά στο σβέρκο και στο λαιμό μη σου πω.

Για το "καλύτεροι" είναι θέμα προτιμήσεων, αν και, από τους νεαρούς συνομίλικους (λίγα χρόνια κάτω αλλά ΚΑΙ πάνω) συναδέλφους της στη σειρά, η Ξυλά με μεγάααλη διαφορά έχει το πιο γεμάτο βιογραφικό με συνεργασίες που οι μισοί θα ζήλευαν και μιλάμε τόσο για θέατρο όσο για κινηματογράφο και τηλεόραση οπότε δύσκολο να αμφισβητηθεί ότι αποτελεί ταλέντο εκεί μέσα! Αυτά όμως είναι προτιμήσεις ))

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:31 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
elenh έγραψε:για όσες λέτε ότι δεν είδαμε πολύ εύα σήμερα, θυμηθείτε ότι και άλλες φορές δε βλέπουμε καθόλου κυριότερους ρόλους από καλύτερους ηθοποιούς... χωρίς να θέλω να προσβάλω την ηθοποιώ! μου αρέσει πολυ..

Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν θεωρώ ότι κυριότεροι ηθοποιοί απο αυτούς που ενσαρκώνουν την παρέα της Φεγγαρόπετρας δεν υπάρχουν, πάνω τους στήθηκε όλη αυτή η σειρά και για αυτό αγαπήθηκε τόσο, ούτε για τη Νταίζη, ούτε για το Στέφανο, ούτε για τη Μελίτα.

Άσε που οταν βάζεις κάποιον δεύτερο στους τίτλους δεν δηλώνει ότι είναι πρωταγωνιστής? Τι δηλώνει? Άδικο έχουμε να ζητάμε να βλέπουμε την Εύα κάτι περισσότερο από ενα λεπτό στα 45 τη στιγμή που είναι η μόνη από την παρέα που έχει χαθεί έτσι? Για να μη μιλήσω για όσους δεν έχουν χαθεί αλλά εχουν κατακαεί οι κατακα(η)μένοι! Για να μη μιλήσω επίσης για το μπούκωμα από τα γκεστ που όλοι έρχονται για λίγο και μας κάθονται τελικά στο σβέρκο και στο λαιμό μη σου πω.

Για το "καλύτεροι" είναι θέμα προτιμήσεων, αν και, από τους νεαρούς συνομίλικους (λίγα χρόνια κάτω αλλά ΚΑΙ πάνω) συναδέλφους της στη σειρά, η Ξυλά με μεγάααλη διαφορά έχει το πιο γεμάτο βιογραφικό με συνεργασίες που οι μισοί θα ζήλευαν και μιλάμε τόσο για θέατρο όσο για κινηματογράφο και τηλεόραση οπότε δύσκολο να αμφισβητηθεί ότι αποτελεί ταλέντο εκεί μέσα! Αυτά όμως είναι προτιμήσεις ))

Aν εξαιρέσει κανείς τους μεγάλους σε ηλικία η Ξυλά έχει το πιο πλούσιο και βαρύ βιογραφικό απο ΟΛΟΥΣ
Εχει κάνει θέατρο όσο κανένας και καμία και πάντα σε πρωταγωνιστικούς ρόλους και ταυτόχρονα κινηματογράφο και τηλεόραση περισσότερο απο ΟΛΟΥΣ
Έχει εισπράξει διθυραμβικές κριτικές απο ανθρώπους που δεν έχουν καν καταδεχτεί να γράψουν κριτική για άλλους
Μια βόλτα στις βιογραφίες μπορεί να πείσει τον οποιονδήποτε.
Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος με την δική της καταξίωση στο χώρο αλλά είπαμε είναι κουρασμένη
Άλλωστε στα μυστικά έχει σηκώσει τις πιο δυνατές και σημαντικές σκηνές και τα δύο φινάλε.

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:36 pm

Με ένα μέτριο και αυτό λόγω κάποιων -λιγοστών- για την ακρίβεια ερμηνειών και σκηνών, μπάινει ο μήνας.

Ο Ευκλείδης ήρθε, δίδαξε αγάπη -με μαθηματικούς όρους- έδωσε δύο υπέροχες σκηνές με Νόρα και Λουκά και δυστυχώς για μας, θα φύγει χωρίς τη στρέλλα του.

Η δε Στρέλλα, συνέχισε να μας σπάει τα νεύρα με το διαρκές της χώσιμο παντού.

Στο Ρουσέικο, Αμαλία και Ρούσος γράφουν την ουσιαστική τελευταία σελίδα του γάμου τους. Μετρημένοι, σοβαροί με το συναίσθημα να ξεχωρίζει χωρίς υπερβολή (ταλέντο και χημεία λέγεται αυτό)....

Την επομένη η Αμαλία περνά από το γραφείο, ως εκ θαυμάτος η γραμματέας πρότυπο είναι εκεί, η μάνα ανοίγει την καρδιά της, η κόρη μόνιμως στου οργασμού μας το χαβά, τα ίδια και τα γίδια. Δεν μπορώ, μανούλα μου δεν μπορώ, χάνω τον οργασμό.
Και η μίρλα συνεχίζεται και με την μελλόνυμφη και εγκυμονούσα Νόρα. Γιατί ο καημός του οργασμού, είναι μεγάλος πόνος. Τόσος που ξεπερνά και τα γαμήλια άγχη και τα οικογενειακά προβλήματα.
Και η Νόρα έβγαλε γλώσσα. Τα έβαλε με την ΥΦισταμένη της, Ντροπή και αίσχος. Δεν είναι ωραία πράγματα αυτά....

Η Νταίζη με το Χρήστο, σε μια σκηνή δευτερολέπτων έκλεισαν νέα δουλειά. Χαρούμενοι και το έδειξαν. (Ταλέντο και χημεία λέγεται αυτό).

Σ' αυτό το σπίτι το Ψηλό, εκείνο του Καρτάλη μάνα και γιος τσακώνονται με θέμα Διαμάντι. Και ξάφνου η μάνα ομολογεί, τη δίνει την Αννούλα και αιφνής ο γιος σηκώνεται για της πριγκιποπούλας.

Στης Εριέττας, η μουχρίτσα με τα κόκκινα μαλλιά βγάζει γλώσσα και εκβιάζει στεγνά. Τόσο που η Εριέττα, βγάζει και ένα πρόσωπο που δεν είχαμε ξαναδεί.

Όταν έρχεται ο Στέφανος, γυρνά και πάλι στα συνήθη, Ήθος και Αξιοπρέπεια και ξαναγίνεται ο Ακροατής που όλοι θα ήθελαν. Μακάρι να καταλήξουν μαζί. ΓΙα το καλό του Στέφανου και του Ελληνικού κοινού.

Και όσο γίνονται αυτά εντός, η κατινούλα κάνει ρεπορτάζ και διαολοστέλνει, τον απόλυτο. Εκεί που τον στέλνει να πάει η ίδια και να παραμείνει. Απαίτηση μεγάλους μέρους του τηλεοπτικού κοινού.

Τα κορίτσια της Φεγγαρόπετρας, ξεκινούν για spa. Μικρή σκηνή, αλλά ωραία. Δεν αρκεί, αλλά το ταλέντο δεν κρύβεται όσο και να το καπελώσεις!!!!

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο...... πάω να φάω το τυράκι μου....

Για φινάλε.....
Λευτεριά στους ταλαντούχοι (όπως είπε και η συντρόφισσα tsourdalitsa, χθες)

Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από elenh Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:39 pm

εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι θέλετε να βλέπουμε ότι σας αρέσει.
δεν συνεχίζω γιατί θα μου κάνουν παρατήρηση -.-

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:43 pm

λατρευω Ευκλιδηηη!!!!! : respect : φοβερος σε ολες τις σκηνες του! Με τον Λουκα ταιριαξαν απιστευτα και μου αρεσε πολυ η συζητηση τους! με το Νορακι συγκινηθηκα μωρε! Snif το περιμενα οτι θα ειχαν τετοια σχεση!

Η Στελλα με εκνευρησε που ηταν μια αρνηση συνεχως!

Ερη-Στεφανος πολυ καλη σκηνη! οσο παει και την λατρευω περισσοτερο αυτην την γυναικα!

Αμαλια απλα θεαααα! : respect :

Νορα-Λουκας αν και δεν εγινε κατι σπουδαω μου αρεσαν! η εκφραση της Νορας στο τελος της σκηνης τους θεικη! sisi Love!

Δαφνη-Νικολας-Λουκας πολυ γελιο ακομη μια φορα!

Το Νορακι στο γραφειο με την Μελιτα all the money! ολες οι εκφρασεις της ΦΟ-ΒΕ-ΡΕΣ! inlove Δρακουλακη απλα θεα : respect :

Η Νταιζη πως και τοσο λιγο εμφανιστηκε σημερα; δεν μας συνιθιζουν σε αυτα και θα αρχησω να ανυσηχω...παντως ο φουρνος στη γειτονια μου δεν γκρεμιστηκε ακομη!

και τελος την Αννα θα την πλακωνα αν μου ελεγε αυτα που ειπε στην Ερη! xastouki ειναι για πολλες φαπες η κοπελα!

ξεχασα κατι; αχ ναι μωρε το Ευακι...αλλα θα μου πειτε σιγα μωρε δεν ξεχασες κατι συμαντικο, εδω εκεινοι την ξεχασαν εγω δεν θα την ξεχνουσα; λεπτομεριες Fskl

πολυ καλο απο μενα μονο για Λουκα-Νορα-Ευκλιδη και Αμαλια!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:44 pm

κοιτα να δεις τι γινεται η Ευα ειναι πρωταγωνιστρια μαζι με αλλους 4 χαρακτηρες πλεον, που ειναι Η ΠΑΡΕΑ! Δεν νομιζω οτι υπαρχουν κυριοτεροι ρολοι απο αυτους που εχουν οι ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ! που ειναι ειτε το θελουν ειτε οχι για το κοινο Η ΠΑΡΕΑ! Δηλαδη η Ευα ο Λουκας η Δαφνη ο Νικολας και η Νορα! Αρα ΑΠΑΙΤΩ τον χρονο που αξιζει στον καθενα!!!! και ειδικα στην Ευα γιατι πλεον ειναι η μονη που ΔΕΝ εχει βρει την εδεμ της και ΑΠΑΙΤΩ να δω την Ευα να φτιαχνει την ζωη της και να βρισκει την δικη της εδεμ! Με 30 δευτερολεπτα ανα επεισοδιο δεν θεωρω οτι βλεπω την εξελιξη της ηρωιδας αλλα την ξεπετα της! Γιατι οι σκηνες που παιζει ειναι ελαχιστες!!!! Σε σχεση φυσικα με αλλους ρολους που ειναι ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΕΑΣ αρα ΔΕΝ ειναι πρωταγωνιστες!!!! Και επισης θεωρω οτι η Ξυλα ειναι οτι καλυτερο διαθετει η σειρα απο νεες ηθοποιους!!! και αντι για την ταλαντουχα τρωμε στη μαπα τις αταλαντες!!!!!!! Nyxia
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:49 pm

oι σκηνες νορας ευκλειδη τελειεεεςςςςςςς
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:52 pm

elenh έγραψε:εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι θέλετε να βλέπουμε ότι σας αρέσει.
δεν συνεχίζω γιατί θα μου κάνουν παρατήρηση -.-

Αν είναι μεμπτό, να ζητά το κοινό τους ταλαντούχους και τους ανθρώπους που επιλέχθηκαν αρχικά για να στελεχώσουν μια σειρά αξιώσεων, τότε κατηγόρησέ μας

Αλλά επειδή, η σειρά από σειρά αξιώσεων κατέληξε να γίνει σειρά α-παπα-ξιώσεων και βασικό κριτήριο είναι όχι το βιογραφικό και η καλλιτεχνική διαδρομή, αλλά οι υποχρεώσεις, το κοινό βάσει αυτών που βλέπει έχει δικαίωμα να επιλέξει με ποιους θα πάει και ποιους θα αφήσει. Και το μόνο σίγουρο είναι ότι οι Ταλαντούχοι δεν θα πάνε χαμένοι.
Για τους Υπόλοιπους δεν ξέρω.
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 9:54 pm

Με το αριστερό μας μπήκε κι ο Μάρτης...

-Δεν είμαι για μαθηματικά… δεν είμαι καλή στα μαθηματικά.
Κι από ότι κατάλαβα κι ο Λουκάς, όση ώρα του μιλούσε ο πεθερούλης, σιγοτραγουδούσε τη πάλαι ποτέ Αλεξία:
Μα εγώ το μόνο που γνωρίζω να μετρώ
είναι τις ώρες που θα κάνω να σε δω
για να με πάρεις αγκαλιά σου να χαθώ,
στα χέρια σου για μια στιγμή μονάχα ζω.
Ο κυρ Ευκλείδης πάντως έκλεψε την παράσταση! Μπορούμε να κρατήσουμε αυτόν και να στείλουμε το Αστέρι πίσω στα κήπια του??? ^^

-Πέτρο μου, την Αμαλίτσα σου δε την κατάλαβες ποτέ, από συνήθεια έλεγες ναι κι οι όρκοι αγάπης που'χες πει, από συνήθεια κι αυτοί...
: respect : σε Κατρανίδη-Πεφάνη και μόνο με τα βλέμματα τους, τα είπαν όλα!

-Όποιος κρυφακούει, τις πομπές του ακούει.... να το προσέξει αυτό η Αννούλα!
Το ζευγάρι κάτω από τη σκάλα, καλά το πάει inlove
Μια ένσταση μικρή μόνο:
Η Μελίτα απλά δεν μεγάλωσε!!! Το έτσι δεν χρειάζεται κάπου... κι αλλιώς κι αλλιώτικα και Πασαλιμανιώτικα να 'χε μεγαλώσει, το πρόβλημα, πρόβλημα θα ήταν.. sfyr

-Το Αστέρι ανακατεύεται, για το καλό τους για το καλό τους, ώσπου δεν άντεξε στο τέλος το μυαλό τους... Μαζεύτεεεεε την λέμε!!! wall

-Και για να θυμηθούμε τα νιάτα μας, η Ευκλείδεια γεωμετρία αποτελείται από 5 αξιώματα:
1.Μπορούμε να φέρουμε μία ευθεία γραμμή από οποιοδήποτε σημείο προς οποιοδήποτε σημείο.
2.Κάθε πεπερασμένη ευθεία μπορεί να προεκτείνεται συνεχώς και ευθυγράμμως.
3.Μπορούμε να γράψουμε έναν κύκλο με οποιοδήποτε κέντρο και απόσταση (ακτίνα).
4.Όλες οι γωνίες είναι ίσες.
5.Αν μια ευθεία που τέμνει δύο άλλες ευθείες γραμμές σχηματίζει εντός και επί τα αυτά γωνίες συνολικά λιγότερες από δύο ορθές, οι εν λόγω ευθείες, προεκτεινόμενες απεριόριστα, συναντώνται σε εκείνη τη μεριά όπου σχηματίζονται οι γωνίες που είναι λιγότερες από δύο ορθές.
Τα παραπάνω Λουκά, είναι για να τα πεις 50 φορές από μέσα σου, να τα γράψεις 50 φορές σε τετραδιάκι, να τα μοιράσεις σε 50 μαθητές Λυκείου και να αφήσεις τον Νικόλα ήσυχο στον ύπνο του και εμένα ήρεμη στον καναπέ μου.... Synelthe

-Θέλει η κατίνα να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει... όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο φτωχικό της Έρις και το βιονικό μάτι και αφτί του Μελιτακίου έπιασε το κλίμα παρηγοριάς που επικρατούσε στο εσωτερικό. Fskl

-Αχ έγινε και η αγοραπωλησία του cafe-bar και το 'χα μια έννοια... που είναι ο Χρήστος, που είναι ο Βάγκνερ, που είναι ο
Πουτσίνι, κανείς τους πιαααα δεν έχει μείνειιιιιι!

-Αγαπώ μπαμπά Ευκλείδη, ΤΕΛΟΣ! Μαζί με τη Νόρα Love!

-Οι χωρισμένοι δε γιορτάζουνε ποτέ, μη λες πως δε το ξέρεις... ωραίο να βλέπεις κλασσικές και σταθερές αξίες όπως ο Αρζόγλου κι ο Κατρανίδης μαζί!

-Breakfast at Nora's... ο κυρ Ευκλείδης με το τρελΑστέρι που έχει μπλέξει, άγιος πρέπει να ανακηρυχθεί! /S

-Η Καρτάλαινα καλύτερα να μασά παρά να μιλά, το έκανε πάλι το μπάχαλο της... Αυτό δε, που όλοι ήξεραν και κανείς δεν μίλαγε για το καλό όλων, να το κοιτάξουν, μάστιγα έχει καταντήσει εκεί μέσα!
Καρταλοοικογένεια Klap

-Άννα δεν την ακούς την μάνα Αττάρτη... το φλιτζάνι σου δεν είναι καλό,
Σπόιλερ:
πολύ μαυρίλα γύρω-γύρω και στον πάτο ένα "Χ" να το πω, "σταυρό" να το πω... δεν ξέρω, αλλά εγώ τα μαύρα τα αερίζω σιγά-σιγά

-Όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη γκαστρωμένη ή αλλιώς σκηνή at Nora's part 2!

-Στο Μελιτάκι κάποιος μίλησε για την εργασιοθεραπεία και τις ευεργετικές της ιδιότητες... σίγουρα αυτός ο κάποιος ξέχασε να της δώσει και τον ορισμό του πρώτου συνθετικού, της εργασίας...
Θεά η Αμαλίτσα, πες τα ευλογημένη : respect :

-Δεν το είπα εγώ ότι δεν ξέρει η κοπέλα τι θα πει εργασία... ορίστε, νομίζει πως "εργασία" είναι, να ακυρώνεις την "εργασία" του άλλου, ώστε να μπορεί άνετα να κάτσει να ασχοληθεί με τα προβλήματα του απολυτούλη!

-Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι faint γιατί χαραμίζεται ένα ολόκληρο λεπτό στο ξανθό, πανέμορφο και ταλαντούχο κορίτσι??? είναι σοβαρά πράγματα αυτά??? τς τς τς Siga...

-Μικρές φωτογραφίες του έρωτα οι αιτίες
στα χέρια καρφωμένες με κοιτούν
θιγμένες συνηδείσεις του χρόνου συγκινήσεις
όλες κάτι έχουνε να πουν...
Μελιτάκι σε καλή μεριά... άλμπουμ θες ή έχεις???
Λευτεριά στους ταλαντούχους!!! soutien

Ελαφρά τη καρδία, το ψηφίζω μέτριο!!!

Καλή μας νύχτα!
GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:05 pm

Καλός ο Ευκλείδης. Τον συμπαθώ περισσότερο από την Στέλλα, γιατί δεν αυτός τουλάχιστον δεν θα μπει σφήνα ανάμεσα στον Ρούσσο και την Αμαλία.
Καλή η σκηνή Μελίτας Νόρας, παρόλα τα προβλήματά της η Μελίτα είναι εκεί για την Νόρα.
Στέφανος Εριέττα: η σκηνή ήταν για επικούς ύπνους. Εκτός του ότι οι δύο μαζί δεν λένε απολύτως τίποτα, δεν υπάρχει κιόλας τίποτα πιο ξενερωτικό από το να ακούει μια γυναίκα τον άντρα που την ενδιαφερει να γκρινιάζει για την νυν σύντροφό του.
Το μόνο που άξιζε ήταν ότι ο Στέφανος, του οποίου ο εγωισμός είναι πολύ έντονος τον τελευταίο καιρό, άκουσε από την Εριέττα ότι η Μελίτα έχει δίκιο. Και φυσικά έχει δίκιο η Μελίτα που δεν θέλει τον άνθρωπό της μπλεγμένο σε βρωμοδουλειές που μπορεί να του κοστίσουν ακόμα και την ζωή του ή να οδηγήσουν το ζευγάρι στην αποξένωση.
Το διαολόστελμα του Στέφανου από την Μελίτα ήταν πλέον αναμενόμενο. Είναι λάθος του Στέφανου που θεωρεί ότι, επειδή αυτός έχει ξεκαθαρίσει από μεριάς του ότι βλέπει την Εριέττα σαν φίλη, η Μελίτα δεν θα ενοχλείται από τις συνεχείς συναντήσεις τους.
Οι συμπτώσεις και το κατινίστικο σχέδιο κάποιου άγνωστου που επιθυμεί να χωρίσουν ο Στέφανος και η Μελίτα κι έτσι της έστειλε τις φωτογραφίες, οδήγησαν δικαιολογημένα την Μελίτα στην πεποίθηση ότι ο Στέφανος την απάτησε. Την λυπάμαι πάρα πολύ. Τρία χρόνια τώρα δεν έχει πάρει ανάσα, με το ζόρι χαμογελάει.
Θέλω να γίνει κάτι να πάρει το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα τα πάνω του. Χωρίς τον έρωτα και το πάθος τους τα επεισόδια είναι νερόβραστα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:10 pm

Aστα Λουκάκο θα στα ε3ηγήσω εγώ όταν έχουμε ένα ορθογώνιο τρίγωνο μπορούμε να βρούμε το ημίτονο το συνιμίτονο και την εφαπτομένη και σε αυτό μας βοηθάει πολύ η υποτείνουσα...Τώρα για να βρούμε το ημίτονο έχουμε απέναντι κάθετη πλευρά δια υποτείνουσα αντίθετα για το συνημίτονο προσκείμενη κάθετη πλευρά δια την υποτείνουσα και εφαπτομένη ημίτονο δια συνημίτονο.... Από μένα 20 στο σημερινό επεισόδιο και θα έβαζα και τόνο αν είχαμε ΛουκαΝορικό φιλάκι
Μου άρεσε πολύ κα θα ψηφίσω ΤΕΛΕΙΟ

Λάτρεψα την είσοδο του Ευκλείδη , όντως η Νόρα μας είναι διαμάντι και μου άρεσε πολύ ο διάλογος γαμπρού και πεθερού (βέβαια η Νόρα έχει και τον τσαμπουκά μέσα της ) αλλά είναι παιδί μάλαμα , από τα πιο γλυκά πλασματάκια
Ε:Θέλω να την κάνεις ευτυχισμένη και να την αγαπάς Πάντα Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 226538 τι γλυκούλης
Ευκλείδη μου ο Λουκάς αύτό κάνει από τότε που τη γνώρισε.....

Η Στέλλα έχει αρχίσει κα με κουράζει....Πόσο χάρηκε η θεάρα μου που είδε τον μπαμπά της και τι γλυκός διάλογος τι όμορφες αγγαλίτσς και χαμόγελα και μου άρεσε πολύ που της έδωσε την επιταγή και του είπε πως η τσέπη του πάντα είχε κάτι για εκείνη και την πήρε και αγκαλίτσα και την έλεγε διαμαντάκι του....ΛΑΤΡΕΥΩ.....Επίσης μου άρεσε πολύ που της είπε οτί την θέλει ευτυχισμένη και τα ματάκια της να λάμπουν <3

Πέτρος-Αμαλία:Υπέροχες σκηνές και ερμηνείες.... η Αμαλίτσα του φυλάει εκπλη3ούλες lol! Κυρία την γνώρισε Κυρία θα την χωρίσει

Η Λαζαρίδαινα έπεσε στην παγίδα της....

Μου άρεσε πολύ Νόρα-Μελίτα με τη Νόρα να ανχώνεται και τα κορίτσια στο γυμναστήριο υπέροχα . Και μου άρεσε πολύ η ιδέα του spa

O Στέφανος με έχει ψιλοεκνευρίσει μια πάει στην Μελίτα και μια στην Ερριέτα αποκλείεται να μη νιώθει τίποτα για αυτή , δεν 3έρω θα δούμε

Τoday λυπήθηκα λίγο και τη Μελίτα από τις λίγες φορές που η μαμά της της φέρεται έτσι

Πέτρος-Ηλίας:άλλη μια ήρεμη σύζητηση των 2 ανδρών....

Λουκάς-Δάφνη-Νικόλας:καλέ αμάν σε αυτή την παρέα γιατί δεν καταλαβαίνονται με την 1η Razz πάντως εγώ γέλασα και με το Νικόλα που έλεγε οτί φυσσάει ο αέρας και με το Λουκά που ήθελε χαρτί και μολύβι για να λύσει την πρωτοβάθμια ε3ίσωση και να βρει τον άγνωστο χ της Νόρας του και η Δάφνη που έλεγε στο Νικόλα γιατί μίλησε στον Λουκά Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 15147 γενικώς ήταν μια ωραία ατμόσφαιρα

Πρωινό στην οικεία Φωκά:Μου αρέσει πολύ ο Ευκλείδης και η Νόρα που τον υπερασπίζεται και η Στέλλα έχει πολύ πλάκα που του πάει κόντρα....όταν ήρθε ο Λουκάς πολύ όμορφη σκηνή και μετά όταν έφυγαν οι γονείς της...Αχ αυτές οι ορμόνες από τη μια το Νοράκι ανχώνεται και φοβάται μήπως μετάνιωσε ο καλός της και από την άλλη του χαμογελάει με αυτό το λαμπερό της χαμόγελό και του χαιδεύει το μάγουλο !!!

Και μιας και είχαμε Μαθηματικό επεισοδιάκι

Ελεος...η Άννα με το βιωνικό ΟΒΑΛ μάτι της έχει ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ακτίνεσ lazer και έχει καταντήσει ματάκιας photographer και στέλνει φώτο στο Μελιτόνι.....

Αυτά.....

Υγ: Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:16 pm

Cancoon έγραψε:
Οι συμπτώσεις και το κατινίστικο σχέδιο κάποιου άγνωστου που επιθυμεί να χωρίσουν ο Στέφανος και η Μελίτα κι έτσι της έστειλε τις φωτογραφίες, οδήγησαν δικαιολογημένα την Μελίτα στην πεποίθηση ότι ο Στέφανος την απάτησε. Την λυπάμαι πάρα πολύ. Τρία χρόνια τώρα δεν έχει πάρει ανάσα, με το ζόρι χαμογελάει.
Θέλω να γίνει κάτι να πάρει το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα τα πάνω του. Χωρίς τον έρωτα και το πάθος τους τα επεισόδια είναι νερόβραστα.

Σιγά πως κάνει έτσι για δυό φωτογραφίες!!!!!!!!!!!
Δεν τον είδε και ανάσκελα στο παρκέ μια νύχτα πριν το γάμο τους
Να μου πεις τότε θα έπρεπε να κλάψει και δεν τόχει άστο
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:18 pm

aggeliki έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Και σαν ΜΗ-Κατίνα που είναι, είδαμε στα προσεχως οτι ΔΕΝ θα πάει στον Στέφανο, αλλα στην Εριέττα!! Λες και με την Εριέττα έχει την σχέση Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 103275 Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 763297

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:19 pm

Cancoon έγραψε:
Το διαολόστελμα του Στέφανου από την Μελίτα ήταν πλέον αναμενόμενο.

Μήπως έπρεπε να αντιστραφούν οι όροι;

Είναι λάθος του Στέφανου που θεωρεί ότι, επειδή αυτός έχει ξεκαθαρίσει από μεριάς του ότι βλέπει την Εριέττα σαν φίλη, η Μελίτα δεν θα ενοχλείται από τις συνεχείς συναντήσεις τους.

Λάθος είναι που γύρισε ο Στέφανος, σε μια γυναίκα που ο μόνος της καημός έιναι η πάρτη της και το "σφουγγάρισμα". Επίσης όταν αγαπάμε κάποιον, τον αγαπάμε και στο φως και στο σκοτάδι. Αλλά ψιλά γράμματα αυτά.

Οι συμπτώσεις και το κατινίστικο σχέδιο κάποιου άγνωστου που επιθυμεί να χωρίσουν ο Στέφανος και η Μελίτα κι έτσι της έστειλε τις φωτογραφίες, οδήγησαν δικαιολογημένα την Μελίτα στην πεποίθηση ότι ο Στέφανος την απάτησε.

Στην ίερεια της κατινιάς, δεν μιλάμε για κατινιές. (Κακή Αντιγραφή Βέρας, η σκηνή. 16-17 Δεκεμβρίου του 2006)

Την λυπάμαι πάρα πολύ.
Και εγώ, γιατί πόσο πιο χαμηλά να πέσει... lmao

Εγώ πάλι θέλω να πάρει το ζευγάρι αυτό τα κάτω του, για να πάρει ο Σταύρου τα πάνω του και να μην κλαίμε πια τον ταλαντούχο!!!

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:27 pm

aggeliki έγραψε:
Cancoon έγραψε:

ουτε εγκυος ειναι να μαθει απο την ερη για τις ''ανασες'' που επαιρναν μαζι!!! Nyxia σιγα τι ειναι 2 φωτο εδω η Ευα το εζησε live με τον Μανο και το ακουσε απο το στομα της κατσαρης για τον στεφανο!!!!! στις φωτο θα κολλησουμε? ;D
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:33 pm

Συναρπαστικο και το σημερινο επεισοδιο pff

Ο κυριος Ευκλειδης,εν αντιθεσει με τη γυναικα του,ειναι και λογικος και λεει μετρημενα πραγματα,απλα μαθηματικα..ξερει τον ανθρωπο που εχει απεναντι του και τον νοιαζει η ευτυχια της κορης του και τιποτα παραπανω.
Αυτος ειναι ο σωστος γονιος.
Στην σκηνη του με την Νορα αποδειχτηκε περιτρανα.. Love!

Η αληθεια ειναι πως ηθελα τοοοσο λιγο να την πιστεψω την Αμαλια αλλα η τελευταια ατακα ηταν...πολλα υποσχομενη...
Η πικρα φαινεται και στους δυο και η αληθεια ειναι πως εικασιες δεν κανω..

Εριεττα Στεφανος,η χημεια φαινεται,η δικια μου φλυαρια περιττευει
Εχω ειλικρινα βαρεθει να βλεπω το Λουκα να γελοιοποιει ετσι τον ευατο του..ουτε κι ο ιδιος δε θελει να τα κανει αυτα!!!!!! wall

Η Μελιτα δεν αξιζει ουτε φαια ουσια μας αλλα με αυτα που κανει καιμε εμεις τα εγκεφαλικα κυτταρα Ee?
Ειναι ποτε δυνατον να βλεπει τη μητερα της σε μια τετοια κατασταση και να της λεει
''καταλαβαινω οτι εχεις αναγκη να μιλησεις,αλλα δε μπορω γιατι μαλωσα με τον γκομενο...'' Nyxia
Για εμενα αυτη η κοπελα δεν αξιζει τιποτα,γιατι οταν εκεινη κλαιγοτανε σε ολους για τον Μανο για τον Στεφανο ολοι ετρεχαν να τη βοηθησουν και θεωρει δεδομενο πως παντα θα ειναι καποιος εκει να ακουει τον πονο της..αυτο σ'εναν ιδεατο κοσμο,σ'αυτον εδω..δεν.

Και κλεινοντας,υπαρχει και μια κοπελα εν ονοματει ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ πρωταγωνιστει στη καθημερινη σειρα του mega ''τα Μυστικα της Εδεμ''.Για οποιαδηποτε πληροφορια επικοινωνηστε με τη διευθυνση του καναλιου,ευχαριστουμε. ;D
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:40 pm

Μου άρεσε πάρα πολύ ο κύριος Ευκλείδης, η συζήτησή του με το Λουκά και η αδυναμία που έχει στη Νόρα!!! Γίνεται να μείνει ο Ευκλείδης και να γυρίσει η Στέλλα στη Μονεμβασιά; pleeease

Καλή ήταν και η σκηνή Ρούσσου – Αμαλίας. Η Αμαλία βέβαια το παίζει κυρία και δεν διεκδικεί τίποτα. Αυτό είναι προς τιμήν της μεν, αλλά το πόσο κυρία είναι φάνηκε από τη φράση της μόλις έφυγε ο Ρούσσος. Πολύ φοβάμαι ότι ούτε οι τηλεθεατές ξέρουν τι τους περιμένει με αυτή την ιστορία. Και μετά αναρωτιόμαστε σε ποιον έμοιασε η Μελίτα...

Η Εριέττα κυρία όπως πάντα, και για άλλη μια φορά υπερασπίστηκε τη Μελίτα. Ο Στέφανος πάλι που, ενώ πια ξέρει πολύ καλά πώς αισθάνεται η Εριέττα και το έχει ακούσει από την ίδια, εξακολουθεί να πηγαίνει σ’ εκείνη όταν τσακώνεται με τη Μελίτα και να της λέει τα προβλήματά του, τα έχουμε ξαναπεί, ή πολύ αφελής είναι ή καθόλου αδιάφορος για την Έρη ή απλά θέλει να έχει και αυτή την πόρτα ανοιχτή. Πάντως κατά τη γνώμη μου Έρη – Στέφανος είναι το τέλειο ζευγάρι και μακάρι σύντομα να το καταλάβει και ο Στέφανος! Love!

Το Μελιτόνι όχι μόνο πέρασε το βράδυ από το σπίτι της Έρης, για να δει αν είναι εκεί ο Στέφανος, αλλά ξαναπέρασε και το επόμενο πρωί! Μελίτα πέσε ακόμα πιο κάτω, μπορείς! Fskl Το ότι έχει κι ένα παιδί που το παρατάει μόνο του μες στη νύχτα και ένα γραφείο στο οποίο πρέπει να είναι κάποιος τώρα που η Νόρα έχει τις ετοιμασίες, το ξεχνάμε... Και βέβαια δεν έφτανε η παρακολούθηση, την είδαμε να λέει στην Αμαλία ότι δεν είναι καλά και δεν μπορεί να μιλήσει (γιατί πότε μπορούσε να μιλήσει για κάτι άλλο πέρα από τα δικά της προβλήματα; ) και να αναρωτιέται γιατί η μάνα της βρήκε να χωρίσει τώρα που γίνεται χαμός! Σιγά μην της ζητήσει και την άδεια! Και μετά να ζαλίζει τη Νόρα που έχει τόσα πράγματα στο μυαλό της και εντελώς τυχαία παντρεύεται κιόλας! Αλλά ακόμα και τώρα έχει την απαίτηση να ασχολείται μαζί της, γιατί λέει δεν έχει σε ποιον άλλον να τα πει! Αφού δεν είναι ικανή ούτε δικούς της φίλους να κάνει, ποιον να έχει; Πάλι καλά που έστω και αργά όταν είδε την αντίδραση της Νόρας θυμήθηκε να ζητήσει συγγνώμη... Το πόσο χάρηκα πάντως όταν είδε τις φωτογραφίες, δεν περιγράφεται! xixixi

Ο Λουκάς τουλάχιστον τώρα που θα παντρευτεί, γίνεται να σταματήσει να πηγαίνει μέσα στη νύχτα να ξυπνάει το Νικόλα και τη Δάφνη; Έχει καταντήσει κουραστικό, όπως κουραστικές έχουν καταντήσει και οι παρεξηγήσεις. Αυτό που άλλα λέει ο ένας και άλλα καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι, όταν γίνεται μια φορά έχει πλάκα, μετά την εκατοστή είναι απλά εκνευριστικό.

Στη σκηνή Εριέττας – Άννας μου άρεσε πάρα πολύ η αντίδραση και το ύφος της Εριέττας. Πάντως δεν έχουμε παράπονο, όταν δεν έχει πολλή Νταίζη το επεισόδιο, έχουμε την Αννούλα...

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο η Αντιγόνη πίστεψε ότι ο Στέφανος έμαθε την αλήθεια για την εντολή από την Άννα. Δεν μπορούσαν να βρουν έναν πιο αληθοφανή τρόπο για να μαθευτεί η εμπλοκή της Άννας, από το να βάλουν την Αντιγόνη να το αποκαλύψει κατά λάθος;

Καλή και η σκηνή με τα κορίτσια και το Λευτέρη στο γυμναστήριο, αλλά αν βλέπαμε λίγο λιγότερο το Μελιτόνι και λίγο περισσότερο αυτή την ξανθιά κοπελίτσα, Εύα νομίζω τη λένε, δεν θα μας πείραζε καθόλου! Μα καθόλου!

Φάγαμε το μισό επεισόδιο να ασχολούμαστε με τη ζήλεια της Μελίτας, με τις παρακολουθήσεις της Μελίτας, με τη Μελίτα που δεν είναι καλά και δεν μπορεί να συμπαρασταθεί στη μαμά της (λες και το έκανε ποτέ), με τη Μελίτα που ζαλίζει τη Νόρα με τα δικά της προβλήματα δύο μέρες πριν το γάμο, με τη Μελίτα που πήρε τις φωτογραφίες... Τίποτα άλλο έκανε; Κανονικά θα έπρεπε να το ψηφίσω άθλιο, αλλά επειδή ξέρω πού αποσκοπούν όλα αυτά (πέρα από το γνωστό σπρώξιμο) και τί θα ακολουθήσει στα επόμενα επεισόδια, και επειδή μου άρεσαν πάρα πολύ ο κύριος Ευκλείδης και οι σκηνές του με Λουκά και Νόρα, όπως και οι σκηνές Εριέττας – Στέφανου, θα το ψηφίσω καλό...

Υ.Γ.1 Πρωτοβάθμια εξίσωση με άγνωστο στο τετράγωνο δεν υπάρχει! ainta

Υ.Γ.2 Μελιτούλα, γίνεται να πας εσύ εκεί που έστειλες το Στέφανο και να μας αφήσεις ήσυχους επιτέλους; cake

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nefelik στις Τρι Μαρ 01, 2011 10:53 pm, 1 φορά

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:43 pm

Eμένα πάλι δεν με πείρα3ε που δεν είχε Εύα σήμερα
την έχουμε δει σε παλιότερα και πολλά επεισόδια πολύ και ουσιαστικά δεν είναι μόνη της πρωταγονίστρια δεν αμφισβητώ ούτε τα ταλέντα της ούτε το βιογραφικό της αλλά πιστεώ πως από τη στιγμή που έχει φύγει ο βασικός της παρτενέρ είναι κάπως λογικό να μην έχει τόσες πολλές δικές της σκηνές (που να αφορούν το ρόλο της) αν και θα πρέπει να δεί3ει οτί φτιάχνει τη ζωή της...σόρρυ για το οφ τόπικ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 10:54 pm

παρόλα τα προβλήματά της η Μελίτα είναι εκεί για την Νόρα.

Συγνώμη αλλά που το είδες>?
Εγώ είδα τη Νόρα έτοιμη να κλάψει από το άγχος και τη Μελίτα να της λέει για τον Στέφανο...
Αν αυτό είναι στήριξη οκ τότε...Τι να πω...!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 11:01 pm

Antigoni! έγραψε:
παρόλα τα προβλήματά της η Μελίτα είναι εκεί για την Νόρα.

Συγνώμη αλλά που το είδες>?
Εγώ είδα τη Νόρα έτοιμη να κλάψει από το άγχος και τη Μελίτα να της λέει για τον Στέφανο...
Αν αυτό είναι στήριξη οκ τότε...Τι να πω...!
Μα συγνωμμη εχει κατι για το οποιο πρεπει να αγχωνεται?
-Τη μανα της που ηρθε και την εχει τρελανει
-Το γαμο που ειναι σε δυο μερες,και οσο να πεις ενα αγχος ειναι παραπανω απο φυσιολογικο
-Τον Λουκα που αρνειται να φερθει σαν ενηλικας που ειναι και να δει τις επιλογες του
-Την εξωση απο την Εδεμ της Δαφνης και του Νικολα
-Τον μπαμπα της που ηρθε και το διαζυγιο των γονιων της.

Ειναι πολλα? Nyxia
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 11:03 pm

Τι ηταν παλι και τουτο???
Υπαρχει και μια Ευα καπου εκει!!!!!! Δεν το χωραει ο νους μου δηλαδη να την βλεπω μονο ενα λεπτο και αυτο με το ζορυ!!!
Πρωταγωνιστρια ειναι!!!! Δεν βλαπτει να την απολαμβανουμε 10-15 λεπτα!!!! Και λιγα λεω αλλα τι να κανουμε??

Στεφανος/Ερρη-----> Ειναι τοσο τελοιοι μαζι!!! Ευτυχως που ειχαμε και σκηνες με αυτους τους δυο!!!
Νορα/Ευα/Δαφνη-----> Αν και μικρη φοβερη σκηνη!!!! Και η μοναδικη που ειχε Ευα!!!!!
Κος Ευκλιδης-----> Αχ κυριε Ευκλιδη μου σας παρακαλω δεν αντεχω να ακουω για μαθηματικα..... Τοσα μαθηματα αυτο διαλεξατε??? Παντως ειναι πολυ προστατευτικος με το Νορακι!!!! Και ετσι πρεπει!!!!!!
Λουκας-----> Ελεος ρε Λουκακο!!! Δεν λεω αγαπημενος μου ρολος στην σειρα (μαζι με Ευα και Νορα) αλλα παρα παει!!! Γιατι πανε να τον κανουν τοσο σπαστικο??? Ο Νικολας εχει απολυτο δικιο!!! Δεν ειναι κατασταση αυτη...... να βαραει τις πορτες μες την μαυρη νυχτα και για τι? Για να λυσει μαζι με Νικολα-Δαφνη την εξισωση της Νορας!!! Ε οχι!!! Παντως οι σκηνες του με Νορα και Ευκλιδη ηταν θεϊκες!!! Ουτε εμενα Λουκακο μου μου αρεσουν τα μαθηματικα!!!
Μελιτα-----> Και εγω η τρελη πιστευα πως δεν γινεται να μου σπασει περισσοτερο τα νευρα!!! Παλι λαθος διαγνωση!!!!
Αχ δεν την μπορω!!!! Και ποσο ευχαριστηθηκα οταν ειδε το αυτοκινητο του Στεφανου εξω απτο φτωχικο (ο Θεος να το κανει) της Ερρης ενας Θεος ξερει!!!! Ετσι καλα να παθει!!! Και η Αμαλια χαρηκα που ηταν τοσο ψυχρη μαζι της!!! Την ειπε και μανουλα μου!!! Τωρα το θυμηθηκε???? Επισης και η Νορα μια χαρα τις τα χωσε!!! Ετσι!!!! Α και κατι που ξεχασα...... Τι εγινε Μελιτακι ειδαμε το Στεφανακο μας σε ερωτικες σκηνες με την Θεα???? Πολυ στεναχωρηθηκα τωρα!!! Παρτυ ειμαι ετοιμη να κανω απο την στεναχωρια μου!!!!!!
Αντιγονη/Στεφανος-----> Εϊπ Αντιγονη αποκαλυφθηκαμε μονες μας?? Προσεχουμε λιγακι....... Αστον να σου μιλησει πρωτα αυτος και μετα βλεπεις τι να του απαντησεις!!!!! Ωραια σκηνη ομως!!!!!!

Αυτα απο μενα........ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΥΑ!!!!!!!
ΓΙΝΕΤΑΙ?????
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 11:11 pm

Μα συγνωμμη εχει κατι για το οποιο πρεπει να αγχωνεται?
-Τη μανα της που ηρθε και την εχει τρελανει
-Το γαμο που ειναι σε δυο μερες,και οσο να πεις ενα αγχος ειναι παραπανω απο φυσιολογικο
-Τον Λουκα που αρνειται να φερθει σαν ενηλικας που ειναι και να δει τις επιλογες του
-Την εξωση απο την Εδεμ της Δαφνης και του Νικολα
-Τον μπαμπα της που ηρθε και το διαζυγιο των γονιων της.

Ειναι πολλα? Nyxia

Έχεις δίκιο σιγά τα πολλά...
Εξάλλλου έχουμε να ασχοληθούμε και με την Μελίτα τώρα την αδικημένη!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 11:17 pm

st@cy έγραψε:Και κλεινοντας,υπαρχει και μια κοπελα εν ονοματει ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ πρωταγωνιστει στη καθημερινη σειρα του mega ''τα Μυστικα της Εδεμ''.Για οποιαδηποτε πληροφορια επικοινωνηστε με τη διευθυνση του καναλιου,ευχαριστουμε. ;D

Φαιη ξυλα ειπες? Ειναι μια ξανθια πανεμορφη γυναικα με γαλανα ματια???
Aν ναι τοτε εχω εγω μια πληροφορια βεβαια δεν ειμαι και σιγουρη.....
Νομιζω πως την ειδα για μισο λεπτο στο σημερινο επεισοδιο!!!
Στο γυμναστηριο του Λευτερη πρεπει να ηταν αν δεν με απατα η μνημη μου!!!
Ναι ναι τωρα που το ξανα σκεφτομαι εκει ηταν!!!!!!
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ??? ΑΣ ΠΩ ΕΛΕΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΙΣΩ...... ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΑΖΗ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Μαρ 01, 2011 11:24 pm

marakii έγραψε:Eμένα πάλι δεν με πείρα3ε που δεν είχε Εύα σήμερα
την έχουμε δει σε παλιότερα και πολλά επεισόδια πολύ και ουσιαστικά δεν είναι μόνη της πρωταγονίστρια δεν αμφισβητώ ούτε τα ταλέντα της ούτε το βιογραφικό της αλλά πιστεώ πως από τη στιγμή που έχει φύγει ο βασικός της παρτενέρ είναι κάπως λογικό να μην έχει τόσες πολλές δικές της σκηνές (που να αφορούν το ρόλο της) αν και θα πρέπει να δεί3ει οτί φτιάχνει τη ζωή της...σόρρυ για το οφ τόπικ

Διαφωνείς ότι είναι μια εκ των πρωταγωνιστών της Παρέας και θα έπρεπε να "ζούμε" λίγο περισσότερο και τη σχέση της με το Λευτέρη ?

Δηλαδή πρέπει όλο το επεισόδιο να αφορά το γάμο Νόρας - Λουκά, την Αστέρω, την κλάψα της Μελίτας και τα διαμάντια ?

Καλά που κεντάει η κα. Πεφάνη στα τελεταία δύο επεισόδια γιατί αλλιώς δεν ...

Επεισόδιο 515 - Ημερομηνία 01-03-2011 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης