Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap65%Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 65% 
[ 62 ]
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 95

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011

Δημοσίευση από sofia Την / Το Πεμ Μαρ 03, 2011 11:57 pm

Ενας γαμος τελειος
Η νυφη ελαμπε το ιδιο και ο γαμπρος.
Το επεισοδιο μου προσφερε μεγαλη συγκινηση για τη σκηνη μπαμπα Λουκα
Λουκα Νορας στο τηλεφωνο Λουκα Ερις και ολο το σκηνικο του γαμου.
Ο Πετρος με συγκινησε απιστευτα
Μου αρεσε επισης το βλεμα του Νικολα την ωρα του γαμου
Μου ελειψε και ο Μανος για αλλη μια φορα

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 12:15 am

Συμφωνω στο <επακρον >με Clarabelle και pasxalitsa... τιποτα δεν με αγγιξε..μετα την τοση προσμονη μου..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 12:29 am

Πολύ καλή η πρώτη σκηνή μετά το κατά λάθος φονικό.

Συγκινητικός ο Ρούσος.

Κουκλιά οι Λουκάς, Νόρα, Εριέττα, έλαμπαν.

Κατά τα λοιπά, θα συμφωνήσω κι εγώ απολύτως με Clarabelle και pasxalitsa, καθώς και με την προλαλλήσασα Agree katie007,

και θα πάρω την απογοήτευσή μου να την πάω για ύπνο, καθώς απώλεσα όρεξιν..... Ypnos
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 12:57 am

Ξεκίνησα και γώ να βλέπω το επεισόδιο (στο μέγκα - ευτυχώς - και πριν απο λίγο) και περίμενα να δω ένα τέλειο επεισόδιο αφιερωμένο στα Λουκανοράκια, ανταυτού είδα την ξινίλω σε όλο το επεισόδιο, να μιρλιάζει. Και οχι τίποτα άλλο,ούτε αυτό δεν κάνει πετυχημένα! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 17902

Λίγα για το επεισόδιο:

-Αν και είμαι απο αυτούς που πιστεύουν οτι ο Λουκάς δεν πρέπει να συγχωρέσει εύκολα τον Ρούσσο, πολύ με στεναχώρησε η εικόνα του σήμερα... Με συγκίνησε ο άτιμος...
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 593737
-Τις σκηνές του Καρταλείκου τις πέρασα στο FF .To μόνο που παρατήρησα είναι πόσο όμορφη είναι η άτιμη η Πολυχρονίδη.
-Το τηλεφωνάκι πριν το γάμο, ήταν μια γλύκα!
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 681539
- Η Μάνα της Νόρας να φύγει αμέσως! Δεν παλεύεται! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 304168 Την Νταίζη να την καλέσει στον δικό της γάμο. Στης Νόρας, φτάνει το ένα σούργελο, δεν θέλουμε και δεύτερο.
- Ποσο τραγική ''φιλη'' είναι η Μελίτα? Και μετά διαβάζω παράπονα γιατί δεν φαίρονται στην Μελίτα ως ισότιμο μέλος!
Γιατί η Νόρα βιασμένη, πήγε να παρηγορήσει την Μελίτα
Γιατί η Μελίτα 1) Παράτησε την Νόρα όταν θα παντρευόταν ο Λουκάς (για χάρη του γκόμενου) 2) Δεν πήγε στο μπάτσελορ (για χάρη του γκόμενου) 3) Δεν πήγε στο γάμο (για χάρη του γκόμενου).
Πως να είναι ισότιμο μέλος οταν μόνο παίρνει και ποτέ δεν δίνει? Η τύπισσα είναι ένα τεράστιο ''ΕΓΩ" και τίποτα παραπάνω.
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 951465
-Απίστευτα τρυφερή η σκηνούλα μεταξύ Εριέττας και Λουκά! Αγαπώ τα αδερφάκια! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 811901
- Μόνο σε μένα την σπάει που η Λάμπου λέει συχνά-πυκνά ''ετσι''?

Στυλιστικά (λατρεμένα κατινάζ)
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 139434 :

- Η Ευα με την Δάφνη ήταν κούκλες. Απαστράπτουσες και οι δυό!
- Η Αμαλία ηταν θεά (βασικά πανέμορφα βαμένη ) όπως τόνισε και ο Ρούσσος! (-> Και έλιωσε η θεάρα
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 811901 )
- Το φουστάνι της Αστέρως εντυπωσιακό, κυρίως αν το φορούσε μια νεότερη γυναίκα!
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 558573
- Της Εριέττας το φουστάνι νόμιζα οτι ήταν μαύρο, που δεν μαρέσει σαν χρώμα σε γάμους, αλλα τελικά ήταν καφέ σκούρο, και το έσπασε τέλεια με το γουνάκι και το τέλειο κολιέ της! Εντυπωσιακότατη.
- Αρκετά νεανικό το φορεματάκι της Μαρίλιας, και επιτέλους θυληκό! Συνήθως φοράει κάτι teen-spor ρουχαλάκια, που δεν της πάνε . Επίσης ωραίο μαλλί της Αγγέλας.
-Η Μελίτα δεν μου άρεσε καθόλου. Το total black μέρα μεσημέρι, και σε έξωτερικό χώρο ήταν σαν να είναι σε κηδεία (κυρίως για νεαρή κοπέλα) , και ήταν ΚΑΙ αχτένιστη.
- Οι άντρες γενικώς μαρέσανε. Θα προτιμούσα τον Στέφανο με γραβάτα, αλλα το προσπερνάω.
- Οι νεόνυμφοι ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ,
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 681539 αν και έχω μικρές ενστάσεις (τα μανίκια του νυφικού, και το παπιγιον), αλλα λάμπανε τόσο απο χαρά, που ήταν το τελευταίο που πρόσεξα σε αυτούς!

Γενικώς ήταν ένα επεισόδιο κατώτερο των προσδωκιών μου! Διαφήμησαν έναν γάμο που έδειξαν ελάχιστα, γιατί , για άλλη μια φορα ο τηλεοπτικός χρόνος πήγε στην ωθούμενη, πλην ξινίλω Μελιτα...

Mέτριο
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 951465

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από zouz0unii Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 1:44 am

Θα συμφωνησω με την Kap-Mik
Εχεις Απολυτο Δικιο...!
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 1:54 am

tsourdalitsa έγραψε:
-Ως μύωψ και ξανθιά αδυνατώ να δω και να καταλάβω το αμάρτημα του Ρούσσου! Μπορεί να φταίει ακόμα και για το προπατορικό, αλλά στον Λουκά πάντα στάθηκε σαν πατέρας. Ό,τι έκανε είναι μεμπτό μεν, αλλά το έκανε για το καλό του...
Δέχομαι τον θυμό του Λουκά για τα μυστικά και τα ψέματα αλλά προς τι το μίσος και αλληλοσπαραγμός;
Εμένα το μεγαλύτερο λάθος του Ρούσσου απέναντι στον Λουκά, είναι που τον έμπλεξε στην δίκη της Λαζαρίδως, απέναντι στην αδερφή του, όταν ήξερε πολύ καλά οτι εμπλέκεται (έστω και εν αγνοία του) ο Λουκάς με όλα αυτά τα πρόσωπα.Και όλα αυτά, προς δικό του προσωπικό όφελος.
Θα μπορούσε κάλλιστα να τον αφήσει εκτός υπόθεσης, μιας και του το είχε ζητήσει, και να μην μπεί κόντρα στην αδερφή του, και όχι μόνο....
Δεν είναι λίγο, απο έναν άνθρωπο που θεωρείς πατέρα....

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από aglaitsa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 11:03 am

δεν ξερω για εσας παντως εγω ΕΝΙΩΣΑ...
ειχα αποφασισει απο πριν πως ΤΙΠΟΤΑ δεν θα μου χαλάσει τη διαθεση και ειχα βαλει τον εαυτο μου να σκεφτεται πως παντρευονται οι δυο κολητοι μου φιλοι και αυτο εκανα
απομονωσα ολες τις ασχετες στιγμες (μαζι και αυτη της στελλας που ηθελε να καλεσουν την νταιζη στο γαμο)
και απολαυσα το υπολοιπο
ελιωσα με την συζητηση λουκα ευκλειδη....κλασικος μπαμπας που χανει την κορουλα του
και προειδοποιει τον γαμπρο του
ΕΛΙΩΣΑ με τηλεφωνημα λουκα νορας την παραμονη του γαμουinlove
λατρεψα λουκα εριετα λιγο πριν ξεκινησουν
συγκινηθηκα με ρουσσο Aww
λατρεψα τη συγκινηση του νικολα κατα τη διαρκεια του μυστηριου και τα γελια ευας δαφνης
την ωρα που τους εριχναν το ρυζι
γελασα μετην πλακα του νικολα την αμηχανια του λουκα την νορα που δεν ηξερε τι να κανει με το πεπλο(?) και τον μπαμπα που μπηκε μπροστα απο το λουκα σε μιατελευταια πρσπαθεια να κρατησει την κορουλα του......
και τελος ΔΑΚΡΥΣΑ ΜΕ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΛΟΥΚΑ -ΝΟΡΑΣ Snif
μενω λοιπον στα ευχαριστα
και στα δικα σας Flkia
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 11:56 am

Καρ-Mik έγραψε:Εμένα το μεγαλύτερο λάθος του Ρούσσου απέναντι στον Λουκά, είναι που τον έμπλεξε στην δίκη της Λαζαρίδως, απέναντι στην αδερφή του, όταν ήξερε πολύ καλά οτι εμπλέκεται (έστω και εν αγνοία του) ο Λουκάς με όλα αυτά τα πρόσωπα.Και όλα αυτά, προς δικό του προσωπικό όφελος.
Θα μπορούσε κάλλιστα να τον αφήσει εκτός υπόθεσης, μιας και του το είχε ζητήσει, και να μην μπεί κόντρα στην αδερφή του, και όχι μόνο....

Το συγκεκριμένο συμφωνώ, πως ήταν φάουλ του Ρούσσου. Δεν αντιλέγω ότι είναι και πολύ και δυσκολοχώνευτο αυτό που του έκανε και καταλαβαίνω να έχει θυμώσει, να μην θέλει να δουλέψει μαζί του και, και... ο Ρούσσος έχει πέσει στα μάτια του!
Από εκεί και πέρα ξεχνάει ότι από αυτόν τον άνθρωπο στο παρελθόν έχει πάρει αγάπη, έχει ευεργετηθεί και όποτε αναφέρεται το όνομα του Ρούσσου κάνει λες και τον διαπερνά ηλεκτρικό ρεύμα και φτάνει στο σημείο να θέλει να τον βάλει στη φυλακή, όλη αυτή την αντίδραση την θεωρώ υπερβολική.
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 12:02 pm

tsourdalitsa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Εμένα το μεγαλύτερο λάθος του Ρούσσου απέναντι στον Λουκά, είναι που τον έμπλεξε στην δίκη της Λαζαρίδως, απέναντι στην αδερφή του, όταν ήξερε πολύ καλά οτι εμπλέκεται (έστω και εν αγνοία του) ο Λουκάς με όλα αυτά τα πρόσωπα.Και όλα αυτά, προς δικό του προσωπικό όφελος.

Το συγκεκριμένο συμφωνώ, πως ήταν φάουλ του Ρούσσου. Δεν αντιλέγω ότι είναι και πολύ και δυσκολοχώνευτο αυτό που του έκανε και καταλαβαίνω να έχει θυμώσει, να μην θέλει να δουλέψει μαζί του και, και... ο Ρούσσος έχει πέσει στα μάτια του!
Από εκεί και πέρα ξεχνάει ότι από αυτόν τον άνθρωπο στο παρελθόν έχει πάρει αγάπη, έχει ευεργετηθεί και όποτε αναφέρεται το όνομα του Ρούσσου κάνει λες και τον διαπερνά ηλεκτρικό ρεύμα και φτάνει στο σημείο να θέλει να τον βάλει στη φυλακή, όλη αυτή την αντίδραση την θεωρώ υπερβολική.

Θα συμφωνήσω με τη Φωτεινή. Είναι διαφορετικό να λέμε οτι ο Ρούσσος έκανε λάθος επιλογές και διαφορετικό να τον δαιμονοποιούμε. Έτσι κι αλλιώς είναι ένας ήρωας με πολλά σκοτεινά σημεία αλλά αφού του συγχώρησε το γεγονός οτι πέντε παιδιά έζησαν με τύψεις για χρόνια ολόκληρα χωρίς να έχουν κάνει στην ουσία κάτι κακό το να μην τον συγχωρεί για την απόκρυψη μιας αλήθειας που ήταν άλλοι υπεύθυνοι να αποκαλύψουν και να ξεχνάει οτι γι αυτόν στάθηκε σχεδόν πατέρας και όχι απλά να τον διαγράφει αλλά να θέλει και να τον εκδικηθεί είναι εγωιστικό

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από fay Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 12:48 pm

Μην ξεχνάμε ότι και η Δάφνη συγχώρησε τον πατέρα της και μάλιστα για κάτι πολύ πιο σοβαρό απ΄αυτό που έκανε ο Ρούσσος. Όπως να το κάνουμε, είναι πολύ πιο σκληρό να μαθαίνεις ότι ο πατέρας σου σκότωσε από λάθος τη μητέρα σου και στο έκρυψε για χρόνια από το να μαθαίνεις ότι οι γονείς σου ήταν άλλοι κι ότι έχεις και μια αδερφή. Ο Λουκάς ανακάλυψε τη ζωή του εκ των υστέρων αλλά ακόμη και η αποκάλυψη ότι ο βιολογικός του πατέρας δολοφονήθηκε δεν είναι τόσο τραγική όσο η αλήθεια του Ηλία. Αυτή είναι η διαφορά μεταξύ των δύο. Ο Ηλίας πλήγωσε το δικό του παιδί εξαιτίας ενός δικού του αποκλειστικά λάθους που το πλήρωνε μια ζωή. Ο Ρούσσος πλήγωσε ένα παιδί που το αγαπούσε σαν δικό του εξαιτίας ενός λάθους που έκαναν άλλοι και τον ανάγκασαν να συμμετάσχει κι αυτός. Το μόνο λάθος που έκανε ο ίδιος όπως πολύ σωστά είπε η Καρ-Μικ ήταν που ανάγκασε το Λουκά να πάρει μέρος σε μια δίκη που τον έφερε αντιμέτωπο με την αδερφή του και παραλίγο να τον χωρίσει από τη Νόρα. Αυτό το λάθος πληρώνει τώρα ο Ρούσσος. Αυτό που περιμένω να δω είναι το Λουκά να κάνει κάποια μέρα αυτό που έκανε και η Δάφνη, να αφήσει στην άκρη όλα όσα τον πλήγωσαν και να θυμηθεί μόνο την αγάπη που του έχει δώσει ο Ρούσσος όλα αυτά τα χρόνια. Ίσως είναι λίγο υπερβολική η αντίδρασή του αλλά θέλω να πιστεύω ότι του κόστισε τόσο πολύ ακριβώς επειδή αυτό τον άνθρωπο τον αγαπάει σαν πατέρα του και πονάει περισσότερο όταν σε πληγώνει κάποιος που αγαπάς.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 1:01 pm

Συμφωνώ με Μαρία και fay.Ότι και αν έκανε ο Πέτρος στο παρελθόν δικαιούται τουλάχιστον να μιλήσει και να εξηγήσει στον Λουκά για ποιους λόγους τα έκανε όλα.Αλλά πολύ πιο εύκολο είναι οι σεναριογράφοι να γράψουν μια ατάκα παρά μια ολόκληρη σοβαρή σκηνή... sfyr

Όσο ζω ελπίζω πάντως για ένα θαύμα....
Ο Πέτρος πάντως εκτός από τον Λουκά είχε και από κοντά την Εριέττα και την πρόσεχε κάτι που παρέειψαν να μας διευκρινήσουν όταν πρωτομπήκε η Εριέττα πως γνωρίζονταν αυτοί οι δυο....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 1:31 pm

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 1376124eluyjn3t20

Να ζήσει το ζεύγος Φωκά - Βενέτη ! ! !
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 2:01 pm

"Ωραια που ειναι η νυφη μας" * παραδοσιακο, του γαμου!

"Ωραια που 'ναι η νυφη μας, ωραια τα προικια της, ωραια κι η παρεα της που κανει τη χαρα της."

Ωραια η παρεα της... Ναι, ισως...
Η Ευα και η Δαφνη δυο κουκλες, που ετρεξαν, βοηθησαν, στολισαν τη νυφη, χαρηκαν μαζι της! Hug
Ο Νικολας, ηταν η ευχαριστη νοτα του γαμου, εκφραζει εκεινο το πληθος ατομων που τρωνε και πινουν μεχρι σκασμου στις χαρες των αγαπημενων τους προσωπων! Τα αστειακια βεβαια την ημερα του γαμου θα μπορουσαν να λειπουν και απο τον ιδιο και απο τον γαμπρο! *Ασχετο αλλα ο γαμπρος γιατι ντυθηκε και προπαντων ξυριστηκε μονος του;
Ο Στεφανος, ελεγε να μην παει στο γαμο αλλα δεν φανηκε να δυσκολευτηκε και πολυ να τον πεισει η Εριεττα! Στο κατω κατω θα πηγαινε για τη Νορα και το Λουκα! Ηταν και κουμπαροι του καποτε, ντυσου, στολισου και θα χορεψεις κιολας!
Η Μελιτα δεν ειχε ορεξη γιατι χωρισε Fskl Εχω ακουσει ανθρωπους να μην πηγαινουν σε γαμους λογω πενθους αλλα λογω χωρισμου πρωτη φορα το ακουω, εχω δει μαλιστα ανθρωπους που εχουν χασει αγαπημενο τους προσωπο να πηγαινουν σε γαμο καποιου αλλου καλου φιλου ή συγγενη! Και η Μελιτουλα βαριεται να σηκωθει απο τον καναπε της; Βρε ουστ! Τοτε που παντρευοταν ο Στεφανος με την Ευα την καταλαβαινα, τωρα απλα ειναι για φτυσιμο! *Δεν μου αρεσε αυτο που φορουσε!
Η Αμαλια πηγε, εννοειται στο γαμο και καλα θα εκανε να την παρει σηκωτη την Μελιτα και να τη χτενισει λιγο! Επισης μια κουκλα! Love
Ο Ρουσσος δεν πηγε στον γαμο, κριμα ειναι η αληθεια, ηταν ο πρωτος Λουκονορικος της σειρας, και μου ελειψε απο την τελετη! Θα μπορουσε απλως να τους ευχηθει, οι ευχες απο ανθρωπους που μας αγαπανε ειναι καλοδεχουμενες, τις αλλες να φοβαστε!
Η Μαριλια και η Αγγελα ηταν η κλασσικη νοτα "κοντσομπολιου" που υπαρχει σε καθε γαμο!

"Ενα τραγουδι θα σας πω, απανω στο λεμονι, να ζησει η νυφη και ο γαμπρος κι οι συμπεθεροι ολοι."

Συμπεθερους απο το σοϊ της νυφης εχουμε μονο, οποτε...
Ο Ευκλειδης κανει παταγο με τις ζεμπεκιες του και ο γαμπρος κραταει ντοκουμεντα! sisi Η κουβεντα του προς το Λουκα ηταν γλυκια αν και εμπεριειχε μια δοση απειλης, πεθερος ειναι! Ηταν πολυ γλυκο που εκλαψε με τον γαμο της κορης του! Love!
Η Στελλα απο την αλλη μερια δεν μπορω να καταλαβω τι ρολο βαραει! Μια νυχτα πριν το γαμο της κορης της, της ξεκαθαριζει οτι εκεινη θα φταει για ολα και εκεινη θα πρεπει να κανει τις υποχωρησεις, συγγνωμη αλλα γιατι εγω εχω την αισθηση οτι πρεπει να κανει τις ιδιες υποχωρησεις και ο Λουκας; Οτι να'ναι η συζητηση, καλυτερα να μας εδειχναν την Νορα με τον μπαμπα της!
Αμ το αλλο που ηθελε να καλεσουν την Νταιζαρα στο γαμο, ας την μαζεψει καποιος! wall

"Ενα τραγουδι θα σας πω , απανω στη δεκαρα, να ζησει η νυφη και ο γαμπρος, κουμπαρος και κουμπαρα"

Ενταξει κουμπαρο δεν εχουμε αλλα η κουμπαρα κουκλα!!! Πολυ γλυκια η κινηση της να γραψει το σπιτι της στην ανηψια της! inlove Συγκινηθηκα με τον "Λουκακο" και την "Ερι", στο καλο....! Aww

"Ενα τραγουδι θα σας πω, απανω στο ρεβυθι, χαρα στα ματια του γαμπρου που διαλεξαν τη νυφη."

Λατρεψα το τελευταιο "εργενικο" τηλεφωνημα του ζευγαριου, ηταν πολυ γλυκο (ευτυχως!) Love!
Επισης λατρεψα το προσωπο του Λουκα οταν ειδε τη Νορα Love!

"Ενα τραγουδι θα σας πω , απανω στο κερασι, τ' αντρογυνο που εγινε να ζησει , να γερασει."

Γυρω απο το αντρογυνο η τρελη παρατηρησε τα εξης!
* Τον Λευτερη που ειχε πιασει την παρλα με το Νικολα και τη Δαφνη!
* Τον Ευκλειση που εκλαιγε και την Νορα που γελαγε! sisi
* Την Εριεττα που βουρκωσε!
* Τις λαμπαδες που δεν ηταν αναμενες!
* Το ρυζι το μοιρασε η Ευα ορθως αλλα οχι και η Δαφνη, το ρυζι το μοιραζουν οι ανυπαντρες!
* Η κουμπαρα δεν κρατουσε λαμπαδα και της εδωσαν και ρυζι!
* Το Νικολα που εριξε το ρυζι με το καλαθι! sisi
* Ψαλτης δεν υπηρχε! Ο παπας μου αρεσε!
* Πολυ αραιοκατοικιμενος ο χωρος της τελετης!
* Στην οικογενειακη φωτογραφια συμπεριλαμβανεται και η παρεα της φεγγαροπετρας, τα μελη που ηταν παροντα! Love

Να μας ζησουν, να τους χαιρομαστε, σιδεροκεφαλοι και καλους απογονους!

Οχι δεν το ξεχασα, πως θα μπορουσα αλλωστε! Η ατακα του επεισοδιου δια στοματος Νταιζης, "Τρια μπουμπουκια κι ενα πτωμα", θα μπορουσε να ειναι βιβλιο! lmao Εξαιρετικοι παντως και οι τεσσερις, και τα μπουμπουκια και το πτωμα!

Λοιπον το επεισοδιο λογω του οτι το περιμενα τρια χρονια σχεδον, θα το ψηφιζω "Καλο" αν και θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερο, προσωπικη εκτιμηση!

Και στα δικα μας οι λευτερες και στα παιδια σας οι παντρεμενες! Flkia
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 2:32 pm

Λοιπον ας σχολιασω και εγω αυτο τοσο πολυδιαφημισμενο επεισοδιο.........

Ξεκινωντας με το Καρταλοσπιτο και την Αννα να πεφτει νεκρη,εχω να πω οτι μου αρεσε πολυ η ερμηνεια και της Παπαδημητριου και του Κασσανδρινου και της Πολυχρονιδη!Μετεδωσαν και την αγωνια και τον πανικο! Thumbs up

Στα bachelor τωρα......ο Κυρ-Ευκλειδης εδωσε ρεστα για αλλη μια φορα με τις γυροβολιες του!Δαφνη και Ευα ηταν πολυ γλυκες με τις αγκαλιτσες τους στη Νορα και τη δυναμη που προσπαθουσαν να της δωσουν! Hug
Στη συνεχεια περιμενα να δω κατι πιο τρυφερο και συγκινητικο αναμεσα σε Νορα-Στελλα αλλα δεν μου εκαναν τη χαρη!Αντ'αυτου προτιμησαν να αναλωθουν παλι σε αναλαφρες,ανουσιες σκηνουλες!

Το τηλεφωνηματακι αναμεσα στο ζευγαρι ηταν πολυ γλυκο και ειλικρινες!Και ευτυχως δεν ξεφυγε καθολου απο τα ορια για να γινει γελοιο!

Και ξημερωσε ο Θεος τη μερα και φτανουμε στο γαμο........

Η συζητηση αναμεσα σε Εριεττα και Λουκα ηταν πολυ ωραια!Ειναι τοσο αληθινη η σχεση που εχουν αποκτησει και καταφερνουν να το περασουν και προς τα εξω αυτο! Love!

Για τη Μελιτα τι να πω.....δεν νομιζω οτι υπαρχουν αρκετες λεξεις για να περιγραψουν το ποσο εγωπαθης ειναι!Ανθρωποι που την εχουν στηριξει οσο κανεις και χωρις να το αξιζει παντρευονται και αντι να νιωσει απο μονη της την αναγκη να ειναι διπλα τους σε μια τοσο σημαντικη τους στιγμη πρεπει να τη φερει σηκωτη η μανα της! Fskl
Εν τω μεταξυ ταμα το'χει να πηγαινει σε ολους τους γαμους μες τη μαυριλα! livani

Οι πλακιτσες του Νικολα και το κυνηγητο τη στιγμη αφιξης της νυφης δεν καταλαβαινω ποιο λογο υπαρξης ειχαν αλλα τελοσπαντων!
Πολυ ομορφη και λαμπερη η Νορα....μου αρεσε τρελα και η ανθοδεσμη!
Τα φορεματα των κοριτσιων ηταν ενα και ενα πραγματικα αλλα αυτο το οποιο με ενθουσιασε ηταν της μαμας Στελλας!Εκπληκτικο! : respect :
Η μουσικη επενδυση ηταν αρκετα καλη και σε συνδυασμο με τις χαρουμενες σκηνες βγηκε ομορφο το αποτελεσμα! Love!

Ο Ρουσσος απο μακρια να ευχεται σε Λουκα και Νορα με στεναχωρησε πολυ ο ατιμος! Aww Υπεροχος ο Κατρανιδης!

Καλο απο εμενα το επεισοδιο γιατι εκνευριστηκα που ασχολουμασταν τοση ωρα με τη Μελιτα και γιατι περιμενα να ενθουσιαστω ακομα περισσοτερο πραγμα που δεν εγινε!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 2:37 pm

αγαπητοι σεναριογραφοι βλεπουμε συνεχεια κουφα στον 3 κυκλο με μικρες εξαιρεσεις καντε την κατσαρη να χτενιζετε λιγο δεν βλαπτει. τι ηταν αυτο χθες; λες και σηκωθηκε απο το κρεβατι αναμαλιασμενη τελειως.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 2:48 pm

Ενα επεισόδιο που περιμέναμε δύο χρόνια και βάλε που με άφησε με ανάμεικτα συναισθήματα...
Αρχικά να πω οτι οι νεονυμφοι ηταν δυο κουκλιά ζωγραφιστά!!
Η Αμαλία μια ΘΕΑ!!!!!! Τέλεια τα μαλλιά της και τιο βάψιμο..κούκλα η Πεφάνη!
Δάφνη και Ευα κούκλες! Το φόρεμα της Ξυλά μου άρσε τρελά και της πήγαινε πάρα πολύ.. Η Δαφνούλα να φοράει κόκκινο κραγιονάκι πιο συχνά, της πάει πολύ!
Πολύ κομψή και η Εριέττα, χτενίστε τη μελίτα ΕΛΕΟΣ!

Στην ουσία τωρα..
Ο γάμος κακά τα ψέμματα ήταν ξεπέτα...
Μπορεί να είχαμε όλοι τη γλύκα γιατί παντρευτηκε το πιο αγαπημενο ζευγάρι της Εδέμ αλλά δεν αρκεί αυτό.. τα προεόρτια η μαμά Φωκα ξυπνησε την κορούλα της να της μιλήσει.. Και κάπου εδω σκέφτηκα η Νόρα πάει προς το ονειρό της μετα απο εναν βιασμό, μια έκτρωση και εναν ψυχάκια που πέθανε μπροστά της και η μανούλα συγκινημένη θα τη ρωτησει πως νιώθει που αφησε πίσω της όλα αυτα... Ναααααα Fskl πανηλίθια!!! Η Αστέρω μόνο που δεν της είπε πως να ανεμίσει το σεντόνι!!!
Μη σχολιάσω το ανεκδιήγητο κολλημα της να καλέσουν τη Νταίζη..

Στο υπόλοιπο του επεισοδίου ασχοληθηκαμε με τον χωρισμό της απόλυτης και τη μιρλα της..
Δεν μας νοιάζει η κοπελιά παρτε το χαμπάρι.. Ο χαρακτηρας είναι αντιπαθής και η ηθοποιός δεν πείθει για κανέναν λόγο.. Είναι δυνατό να ασχολούμαστε ακόμα και στο γάμο με τα μούτρα τους? Τη γαιδούρα που δεν ηθελε να πάει στο γάμο των παιδιών να τη σχολιάσω? Που η Νόρα της έχει σταθεί καλύτερα και απο αδερφή και αυτη για τις γκομενοδουλιεές της θα χασει τη σημαντικότερη μέρα της ζωης της... Τουλάχιστον αφου δεν ηθελε να πάει ας πήγαινε στο γραφείο να φανεί χρησιμη και σε κάτι!! ΘΕΑ η Αμαλί!

Συγκηνήθηκα με τα αδερφάκια.. Τόσο ο πετρακης όσο και η Λάμπου βγάζουν μια γλυκήτητα στις μεταξύ τους σκηνές... Love!

Κορυφαία στιγμή του επεισοδίου η ατάκα του Ρούσσου.. Μου πέρασε όλο το συναίσθημα που ένιωθε ο πέτρος εκείνη τη στγμή.. Μου έλειψε απο το γάμο και θα ήθελα να είναι εκει..
οτι και αν εκανε το Λουκά και τη Νόρα τους είχε σαν παιδιά του... Aww

Αυτό το στιγμιότυπο μαζί με κάποιες χαμογελαστές φατσούλες προς το τέλος ήταν ο γάμος της χρονιάς...
Η απόλυτη παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο...
Η Εριέττα μπορεί να μυρίζει καλύτερα απο τη μελίτα παρακαλώ?
Ειδα χορό στο τρέιλερ και το βλέπω το λαγωνικό να το κάνει το θαυμα του πάλι..
Απλά καλό γιατί παντρευτηκαν ο Λουκάς με τη Νόρα και σφράγισαν την αγάπη τους..
Δεν είμαι ικανοποιημένη και δεν νομίζω οτι θα είμαι με τίποτα πια...

ΥΓ. Μάνοοοοο μας λείπεις... Aww Aww
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 2:57 pm

Foulitsa έγραψε:

Βασικα συμφωνω αλλα εδω πεθανα στα γελια!!! lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao ΘΕΑ!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 3:05 pm

Clarabelle έγραψε:
tsourdalitsa έγραψε:

Θα συμφωνήσω με τη Φωτεινή. Είναι διαφορετικό να λέμε οτι ο Ρούσσος έκανε λάθος επιλογές και διαφορετικό να τον δαιμονοποιούμε. Έτσι κι αλλιώς είναι ένας ήρωας με πολλά σκοτεινά σημεία αλλά αφού του συγχώρησε το γεγονός οτι πέντε παιδιά έζησαν με τύψεις για χρόνια ολόκληρα χωρίς να έχουν κάνει στην ουσία κάτι κακό το να μην τον συγχωρεί για την απόκρυψη μιας αλήθειας που ήταν άλλοι υπεύθυνοι να αποκαλύψουν και να ξεχνάει οτι γι αυτόν στάθηκε σχεδόν πατέρας και όχι απλά να τον διαγράφει αλλά να θέλει και να τον εκδικηθεί είναι εγωιστικό

Εγωιστικό δεν είναι. Απλώς οταν ''καιει'' το φαγητό, περιμένεις λίγο να κρυώσει!
Είναι πολύ νωρίς ακόμα για τον Λουκά,να ξεκαθαρίσει στην κεφάλα του τι γίνεται. Νομίζω οτι εν καιρό θα αναθεωρήσει. Αλλωστε, τόσο καιρό λέει για τον Ρούσσο αλλα ουσιαστικά τίποτα δεν έχει κάνει, παρα μόνο να του κόψει την καλημέρα....

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 3:06 pm

Foulitsa έγραψε:Ενα επεισόδιο που περιμέναμε δύο χρόνια και βάλε που με άφησε με ανάμεικτα συναισθήματα...
Αρχικά να πω οτι οι νεονυμφοι ηταν δυο κουκλιά ζωγραφιστά!!
Η Αμαλία μια ΘΕΑ!!!!!! Τέλεια τα μαλλιά της και τιο βάψιμο..κούκλα η Πεφάνη!
Δάφνη και Ευα κούκλες! Το φόρεμα της Ξυλά μου άρσε τρελά και της πήγαινε πάρα πολύ.. Η Δαφνούλα να φοράει κόκκινο κραγιονάκι πιο συχνά, της πάει πολύ!
Πολύ κομψή και η Εριέττα, χτενίστε τη μελίτα ΕΛΕΟΣ!

Στην ουσία τωρα..
Ο γάμος κακά τα ψέμματα ήταν ξεπέτα...
Μπορεί να είχαμε όλοι τη γλύκα γιατί παντρευτηκε το πιο αγαπημενο ζευγάρι της Εδέμ αλλά δεν αρκεί αυτό.. τα προεόρτια η μαμά Φωκα ξυπνησε την κορούλα της να της μιλήσει.. Και κάπου εδω σκέφτηκα η Νόρα πάει προς το ονειρό της μετα απο εναν βιασμό, μια έκτρωση και εναν ψυχάκια που πέθανε μπροστά της και η μανούλα συγκινημένη θα τη ρωτησει πως νιώθει που αφησε πίσω της όλα αυτα... Ναααααα Fskl πανηλίθια!!! Η Αστέρω μόνο που δεν της είπε πως να ανεμίσει το σεντόνι!!!
Μη σχολιάσω το ανεκδιήγητο κολλημα της να καλέσουν τη Νταίζη..

Στο υπόλοιπο του επεισοδίου ασχοληθηκαμε με τον χωρισμό της απόλυτης και τη μιρλα της..
Δεν μας νοιάζει η κοπελιά παρτε το χαμπάρι.. Ο χαρακτηρας είναι αντιπαθής και η ηθοποιός δεν πείθει για κανέναν λόγο.. Είναι δυνατό να ασχολούμαστε ακόμα και στο γάμο με τα μούτρα τους? Τη γαιδούρα που δεν ηθελε να πάει στο γάμο των παιδιών να τη σχολιάσω? Που η Νόρα της έχει σταθεί καλύτερα και απο αδερφή και αυτη για τις γκομενοδουλιεές της θα χασει τη σημαντικότερη μέρα της ζωης της... Τουλάχιστον αφου δεν ηθελε να πάει ας πήγαινε στο γραφείο να φανεί χρησιμη και σε κάτι!! ΘΕΑ η Αμαλί!

Συγκηνήθηκα με τα αδερφάκια.. Τόσο ο πετρακης όσο και η Λάμπου βγάζουν μια γλυκήτητα στις μεταξύ τους σκηνές... Love!

Κορυφαία στιγμή του επεισοδίου η ατάκα του Ρούσσου.. Μου πέρασε όλο το συναίσθημα που ένιωθε ο πέτρος εκείνη τη στγμή.. Μου έλειψε απο το γάμο και θα ήθελα να είναι εκει..
οτι και αν εκανε το Λουκά και τη Νόρα τους είχε σαν παιδιά του... Aww

Αυτό το στιγμιότυπο μαζί με κάποιες χαμογελαστές φατσούλες προς το τέλος ήταν ο γάμος της χρονιάς...
Η απόλυτη παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο...
Απλά καλό γιατί παντρευτηκαν ο Λουκάς με τη Νόρα και σφράγισαν την αγάπη τους..
Δεν είμαι ικανοποιημένη και δεν νομίζω οτι θα είμαι με τίποτα πια...

ΥΓ. Μάνοοοοο μας λείπεις... Aww Aww

Δεν ξερω σε τι να πρωτοσυμφωνησω.... Ακομα και στα σημεια στιξης... και στα εμοτικονς....
Οσο δε για το ΥΓ.... Ουτε μια αναφορα στο οτι θα ηθελαν να ειναι εκει και ο 6ος της Παρεας!!! Ουτε καν μια σκεψη...

Συμφωνω στο οτι ο Ρουσσος επρεπε να ειναι εκει.. Εστω να παει μονος του.. Το ειπα και χθες αλλωστε... Ηταν απιστευτες και οι 2 σκηνες του!! Aww
Συμφωνω στο οτι η Κατσαρη δεν παιζεται... Τον εαυτουλη της και μονο η κοπελιτσα!!
Συμφωνω στο οτι η Στελλιτσα κατεντησε αηδια!!!
Συμφωνω για την ξεπετα του γαμου... Ρομαντικο μεν, ξεπετα δε...
Λουκας και Ερη και απο μενα αξιαγαπητοι...
Λουκας και Νορα επισης στο τελευταιο τηλ...
Κουκλες τα κοριτσια μας!!!

Εσεις εκει πανω προσπαθησατε, αλλα δεν τα καταφερατε να μας εντυπωσιασετε... Αν προσπαθησατε δηλαδη...
Καλο και απο μενα!!!

Και στα δικα μας οι λευτερες!!!

ΥΓ: Απο ενα oscar σε Foulitsa, evanna, Clarabelle, edem4ever, pasxalitsa, Καρ-Mik, fay, tsourdalitsa, nikidanis!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 3:47 pm

το επεισοδιο το ψηφιζω πολυ καλο κι αυτο φυσικα για το γαμο των παιδιων μας που περιμεναμε τοσο καιρο!!!!!!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 943463

ξεχωρισα τα βλεμματα τους την ωρα που συναντηθηκαν Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 226538 αλλα γενικα ολο το σκηνικο ηταν πολυ ομορφο!!!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 681539

η χημεια τους και τα πανεμορφα και λαμπερα προσωπακια τους εδωσαν μια μαγικη διασταση και με εκαναν να μην ξεκολλαω απο την οθονη!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 785868

το τηλεφωνημα παρ πολυ γλυκο!!!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 681539 ο,τι επρεπε!!!

γενικως μου αρεσασν οι σκηνες με την παρεα πριν το γαμο αλλα αυτη που ξεχωρισα ηταν ρουσσος-αμαλια!!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 195890 αυτη τη σκηνη ηθελα να τη δω καιρο τωρα! οπου ο ρουσσος θα λεει ποσο τον ποναει που δεν μπορει να βρισκεται στην πιο ευτυχισμενη στιγμη των ανθρωπων που ειχε σαν παιδια του και που ηταν απο τους πρωτους που πιστεψε οτι αυτοι οι 2 θα γινονταν ζευγαρι κιαι θα εφταναν στο γαμο....!!!!! η σκηνη που ειναι μονος του στο σπιτι την ωρα του γαμου απλα respect!!!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 195890

βαρεθηκα κι εγω τη μελιτα και κατι αλλα κουλα αλλα θα κρατησω τα καλα....!!!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 99687

να μας ζησουν τα παιδια!!! Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 226538 Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 116799
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 3:49 pm

ΤΕΛΕΙΟ επεισόδιο από εμένα..
Νομίζω πως ξέρετε το λόγο!
Λουκανορικός γάμος inlove inlove

~Μου άρεσαν οι σκηνές Λουκά - Ευκλείδη πολύ και το πώς δείχνει ο Ευκλείδης την αγάπη του προς τη Νόρα!

Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Επεισόδιο 517 - Ημερομηνία 03-03-2011 - Σελίδα 3 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 4:11 pm

Να μαι και εγω..λοιπον, να μας ζησουν τα παιδια...!!!!! Love!
επιτελους παντρευτηκαν(αν και αυτο θυμιζει λιγο Αντζελα Razz )
ο γαμος δεν ηταν αυτο που περιμενα βεβαια, αλλα μονο το γεγονος αξιζει να ψηφισω ΤΕΛΕΙΟΟ!!!!

Ας σχολιασω και εγω λιγο στυλιστικα:
Τα ΛουκοΝορακια σκετα κουκλια και ελαμπαν απο ευτυχια!!! Love!
Το Ευακι κουκλαρα οπως παντα,της Δαφνουλας της πηγαινει πολυ το κοκκινο αλλα εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσε το μαλλι...κατα τα αλλα κουκλα!!
Η Ερι επισης κουκλα,η Μελιτα δεν μου αρεσε,πολυ μαυριλα,εφτανε αυτη που ειχε στο προσωπο της..και αχτενιστη..παρολα αυτα δεν ειναι ασχημη κοπελα ειδικα οταν εχει ισιο μαλλι.
Η Αμαλια επισης κουκλα και για ακομα μια φορα εβαλε τα γυαλια στην κορη της
Thumbs up
Το φορεμα της Στελλας μου αρεσε!!

Κατα τα αλλα οπως πολυ Μελιτονι και κλαψα,μια χαρα της τα ειπε η Αμαλια αλλα ποιος την ακουει;;αφου οταν της τα λεει σφυριζει αδιαφορα και μετα που βγαινουν αληθινα τραβαει τα μαλλια της...Ντροπη της μονο που το σκεφτηκε να μην παει..

Πολυ καλες ερμηνειες απο ολους στην σκηνη με την Αννα-πτωμα.
: respect :
ο Κατρανιδης οπως παντα θεος και μονος του και με την Θεα!!!: respect :
Η Στελλα οπως παντα εκνευριστικη και ο Ευκλειδης αντιθετως ηταν αξιολατρευτος!!!
Αυτα και αναμενω τα σημερινα!!Αντε βρε και στα δικα σας οι λευτερες!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ρεγγίνα! Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 4:23 pm

Μονο ο γαμος αξιζε γιατι ολα τα αλλα χαλια...Μια και καλα "κυρια"Ερριετα που προσπαθει να φερει εναν αντρα κοντα της με υπουλο τροπο γιατι να μην ανοιξουν αφου δεν εχει να κρυψει κατι ετσι δεν χτυπιεται να λεει???απλα το εκανε επιτηδες για να δειξει στην Μελιτα οτι ειναι μαζι,θα την παραδεχομουν καλυτερα αν ελεγε σ'αγαπω,σε διεκδικω και το δειχνω αλλα οχι και ετσι..Δεν αντεχω αυτη τη ψευτια...Η Στελλα τι ηταν αυτο το κουλο που ειπε στον αντρα της την ωρα που παρεδιδε την νυφη??"τελειωνε,τελειωνε" κατσε κυρα μου το παιδι του παντρευει,ουτε να συγκινηθει ο ανθρωπος δεν μπορει..Μου ελλειψε ο Ρουσσος,θα τον ηθελα εστω και στα κρυφα..Καλα για τον Μανο δεν το συζητω επρεπε να ειναι...

Ρεγγίνα!

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ
Ασχολίες : Φανατικά Μυστικά της εδεμ

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 4:54 pm

Το επεισόδιο ήταν εξαιρετικό. Μου άρεσαν όλες οι σκηνές σχεδόν, αλλά θα αναφέρω όσες μου άρεσαν περισσότερο. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που μιλούσαν πρίν τον γάμο ήταν πολύ ωραία, φαινόντουσαν ότι τον θέλαν πολύ. Μου άρεσε πολύ η σκηνή με τον Λουκά και την Εριέττα, όπως και το δώρο που έκανε, αλλά και αυτά που είπαν. Μου άρεσε πολύ η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη και την μαμά της Νόρας που ετοιμάζονταν και πήγε και ο Νικόλας με τον μπαμπά της Νόρας και επέμενε να πάρει τα λεφτά, ειδικά το ύφος του Νικόλα που δεν ήθελε να τα πάρει αλλά και που του είπε η Νόρα να τα πάρει τα χρήματα, ήταν πολύ ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Ρούσσο και την Αμαλία, και το ότι ο Ρούσσος στεναχωρέθηκε που δεν πήγε, ήταν πολύ ωραία ερμηνευτικά. Επίσης, η σκηνή που ο Λουκάς περίμενε την Νόρα και ο Νικόλας του έκανε πλάκα όπως επίσης και η σκηνή του γάμου ήταν πολύ ωραία.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 5:02 pm

ntina fan έγραψε: αγαπητοι σεναριογραφοι βλεπουμε συνεχεια κουφα στον 3 κυκλο με μικρες εξαιρεσεις καντε την κατσαρη να χτενιζετε λιγο δεν βλαπτει. τι ηταν αυτο χθες; λες και σηκωθηκε απο το κρεβατι αναμαλιασμενη τελειως.

Αυτό είπα κι εγώ όταν την είδα! Αχτένιστη πήγε! Ένα ακόμα δείγμα αναισθησίας...
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης