Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 20 από 39 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Σαβ Απρ 02, 2011 2:03 pm

Δηλαδή από ότι κατάλαβα μια από τα ίδια μέχρι την Πέμπτη.Ο Λουκάκος ζητάει συγνώμη αλλά λέει η περίληψη ότι η Νόρα θα του συμπαρασταθεί με το θέμα του Ρούσσου.Μήπως κρατήσει μούτρα και μερικές μέρες ακόμα; Νόρα είναι αυτή , και μάλιστα μεταλλαγμένη.Οπότε προσωπικά κρατάω πάρα πολύ μικρό καλάθι.Τους σεναριογράφους τους έχει φοβηθεί το μάτι μου. Όλο και κάτι θα προκείψει.
Και μια απλή παρατήρηση.Η Νόρα έμεινε μόνο στον έναν υπέρηχο; Είμαι μαμά και ξέρω ότι κάνουν κάθε μήνα.Και ειδικά τώρα μετά από τέτοιο στρες δεν χρειάζεται μια επίσκεψη στη γυναικολόγο; Δεν χρειάζεται να τη δείξουν , ας ειπωθεί ότι τουλάχιστον πήγε.Αλλά τι ζητάω τώρα;

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 2:03 pm

Δεν μπορούσε ο Λουκάς να την είχε περασμένη ως Αμαλία ή κάτι αντί για Τρελοκόριτσο? Γιατί δεν θυμάμαι να την έχει πει ποτέ έτσι.
Αλλά βέβαια πως οι σεναριογράφοι θα γεμίσουν τα επεισόδια? Με πατάτες και κουλές ιστορίες.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Σαβ Απρ 02, 2011 2:36 pm

fay66 έγραψε:Δηλαδή από ότι κατάλαβα μια από τα ίδια μέχρι την Πέμπτη.Ο Λουκάκος ζητάει συγνώμη αλλά λέει η περίληψη ότι η Νόρα θα του συμπαρασταθεί με το θέμα του Ρούσσου.Μήπως κρατήσει μούτρα και μερικές μέρες ακόμα; Νόρα είναι αυτή , και μάλιστα μεταλλαγμένη.Οπότε προσωπικά κρατάω πάρα πολύ μικρό καλάθι.Τους σεναριογράφους τους έχει φοβηθεί το μάτι μου. Όλο και κάτι θα προκείψει.
Και μια απλή παρατήρηση.Η Νόρα έμεινε μόνο στον έναν υπέρηχο; Είμαι μαμά και ξέρω ότι κάνουν κάθε μήνα.Και ειδικά τώρα μετά από τέτοιο στρες δεν χρειάζεται μια επίσκεψη στη γυναικολόγο; Δεν χρειάζεται να τη δείξουν , ας ειπωθεί ότι τουλάχιστον πήγε.Αλλά τι ζητάω τώρα;
Αυτο με τον υπερηχο, ειχα και εγω αυτη την απορια, με οσα περασε η νορα, δεν επρεπε να κανει ?Αλλα βεβαια, πιο σημαντικο ειναι να μας δειξουν μια ανουσια ιστορια με τα μηνυματα, απο τη μπεμπα, που στο κατω κατω, μονο η κοιλια μας θυμιζει οτι ειναι εγκυος, τιποτα αλλο...Κριμα, για μενα τουλαχιστον μεχρι την πεμπτη, δεν νομιζω να δω τετοιες χαζομαρες, και συγγνωμη για τον χαρακτηρισμο, με το ζευγαρι που συμπαθω τοσο, απο πεμπτη και μετα, τουλαχιστον θα υπαρχει και η ιστορια με τον ρουσσο, θα βελτιωθουν τα πραγματα μεταξυ τους, αλλα μεχρι τοτε, υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη, εκτος της σειρας, ειδικα τωρα που ανοιγει και ο καιρος... ;D
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 02, 2011 3:17 pm

Αυτό που έκανε η Νόρα δεν ήταν ΚΑΤΙΝΙΑ...έλεξε το κινητό του...αφού ήδη της είχε πει μια φορά ψέματα και χθες δεν την έπεισε με την απαντησή του...και τι άλλο να καταλάβει η Νόρα;...βλέπει να την έχει γραμμένη στο κινητό "Τρελλοκόριτσο"...τι να υποψιαστεί;...ότι έχει γκόμενα...έχει και λίγο τις ορμόνες της εγκυμοσύνης...δεν θέλει και πολύ...και ο Λουκάς δεν έπρεπε να είχε συμμαχήσει με την Αμαλία και να το κρύψει από την Νόρα...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 3:21 pm

zwi έγραψε:Αυτό που έκανε η Νόρα δεν ήταν ΚΑΤΙΝΙΑ...έλεξε το κινητό του...αφού ήδη της είχε πει μια φορά ψέματα και χθες δεν την έπεισε με την απαντησή του...και τι άλλο να καταλάβει η Νόρα;...βλέπει να την έχει γραμμένη στο κινητό "Τρελλοκόριτσο"...τι να υποψιαστεί;...ότι έχει γκόμενα...έχει και λίγο τις ορμόνες της εγκυμοσύνης...δεν θέλει και πολύ...και ο Λουκάς δεν έπρεπε να είχε συμμαχήσει με την Αμαλία και να το κρύψει από την Νόρα...
Επιτέλους κάποιος που με καταλάβαινει Efxi
Συμφωνώ σε όλα όπως καταλαβαίνεις.....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 02, 2011 3:25 pm

AlexiaQ έγραψε:
zwi έγραψε:Αυτό που έκανε η Νόρα δεν ήταν ΚΑΤΙΝΙΑ...έλεξε το κινητό του...αφού ήδη της είχε πει μια φορά ψέματα και χθες δεν την έπεισε με την απάντηση του...και τι άλλο να καταλάβει η Νόρα;...βλέπει να την έχει γραμμένη στο κινητό "Τρελλοκόριτσο"...τι να υποψιαστεί;...ότι έχει γκόμενα...έχει και λίγο τις ορμόνες της εγκυμοσύνης...δεν θέλει και πολύ...και ο Λουκάς δεν έπρεπε να είχε συμμαχήσει με την Αμαλία και να το κρύψει από την Νόρα...
Επιτέλους κάποιος που με καταλάβαινει Efxi
Συμφωνώ σε όλα όπως καταλαβαίνεις.....
Χαίρωμαι που συμφωνούμε...τι άλλο να υποθέσει η γυναίκα όταν βλέπει να την έχει γραμμένη ως "Τρελοκόριτσο" και να της λέει ψέματα;
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Απρ 02, 2011 4:10 pm

Ναι βρε κορίτσια μου αλλά η Νόρα τόσα χρόνια τον ξέρει το Λουκά..Δε θα ΕΠΡΕΠΕ να αμφιβάλλει κανονικά..
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 02, 2011 4:20 pm

Petrakitsa έγραψε:Ναι βρε κορίτσια μου αλλά η Νόρα τόσα χρόνια τον ξέρει το Λουκά..Δε θα ΕΠΡΕΠΕ να αμφιβάλλει κανονικά..
Ναι αλλά να βλέπει την άλλη να την έχει γραμμένη "Τρελλοκόριτσο" και να της λέει ψέματα...τι άλλο να υποθέση;
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 4:39 pm

Εγω γιατί ο Λουκάς της είπε ψέματα δεν κατάλαβα....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 02, 2011 4:41 pm

AlexiaQ έγραψε:Εγω γιατί ο Λουκάς της είπε ψέματα δεν κατάλαβα....
Ούτε εγώ.....πάντως η Νόρα δικαίως θα θυμώσει μαζί του...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ezantakou Σαβ Απρ 02, 2011 5:05 pm

Ο καθένας βλέπει τα πράγματα απο διαφορετική οπτική γωνία.... ο καθένας αντιλαμβάνεται το όρο "κατινιά" με διαφορετικό τρόπο....!!!!
Αυτό δεν είναι κατακριτέο...!!!

Αυτό όμως που κάνει η Νόρα παραείναι κατακριτέο και δεν αναφέρομαι μόνο στο γεγονός οτι έψαξε το κινητό του Λουκά.... αναφέρομαι γενικώς....!!!!
Υποτίθεται αυτοί οι δύο δεν γνωρίστικαν προχθές, έχουν 15 χρόνια κοινή πορεία, κοινά βιώματα.... ο ένας γνωρίζει τις κινήσεις του άλλου χωρίς να χρειαστεί να το πούν, ο ένας γνωρίζει τι έχει ο άλλος στο μυαλό του χωρίς να χρειαστεί να μιλήσουν.... Έτσι τουλάχιστον μας τους σύστησαν γιατί τώρα.......... άσ'το...... τώρα χρειάζονται διερμηνέα για να συννενοηθούν..... pff

Η Νόρα όχι μόνο δεν έπρεπε να ψάξει το κινητό του αλλά ούτε να υποψιαστεί οτι έχει γκόμενα....!!! Έπρεπε να ρωτήσει κατευθείαν τον Λουκά... Και το γεγονός οτι είναι έγκυος, δεν της δίνει ελαφρυντικά ούτε και δικαιολογεί την παράλογη συμπεριφορά της....!!! Οι ορμόνες τρελαίνουν είπαμε, δεν μεταλάσσουν τον χαρακτήρα....!!!

Και κάτι άλλο που με ξίνησε ήταν η συμπεριφορά της Νόρας πρός τον Λουκά...!! Ο άνθρωπος υποτίθεται γύρισε απο τον άλλο κόσμο (λέμε τώρα valen ) και εκείνη το μόνο που έχει να του προσφέρει είναι ένα τσουβάλι παράπονα....!!! για αγκαλιά μην το συζητάμε, δεν διέθετε το κατάστημα valen


Βασικά δεν έχω όρεξη ούτε να ασχολούμαι πλέον απλά είπα να κρίνω λίγο και την Νόρα όπως κατα καιρούς κρίνω και τον Λουκά....
Δεν παίρνω κανενός το μέρος, απλά κρίνω ανάλογα με τα γεγονότα....!!!!


Τρελοκόριτσο????? xaxa xaxa xaxa
Ακόμα γελάω, πώς συγκρατηθηκε η Νόρα δεν ξέρω.... xaxa xaxa xaxa
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ellie Σαβ Απρ 02, 2011 5:36 pm

Εγω περα απο το θεμα οτι ναι ειναι κατινια απο την πλευρα της Νορας, ναι ειναι βλακεια απο την πλευρα του Λουκα (να κοιταξει το κινητο του Λουκα, να μην πει στην Νορα την αληθεια αντιστοιχα) αυτο που με θλιβει πανω και περα απο ολα ειναι οτι εχουμε ενα τελειο ζευγαρι το οποιο εχει απιστευτη χημεια, και πραγματικα μπορει να κεντισει με ψιχουλα σεναριου, και το αναλωνουν. Και με το αναλωνουν τι εννοω?
Οτι απο τοτε που εγιναν ζευγαρι οι καλες σκηνες τους ειναι ελαχιστες. Πραγματικα τι εχουμε δει?Ζηλιες, τσακωμους, κατινιες, φωνες, υστεριες. Πραγματικα δεν ειναι αυτοι οι χαρακτηρες που ξεραμε!!
Και εμενα αυτο ειναι που με ενοχλει και για αυτο γκρινιαζω. Γιατι ειχαμε δυο τελειους χαρακτηρες, που θα μπορουσαν να ειναι το τελειο ζευγαρι, και τους εχουν καψει παντελως.
Πραγματικα αν δεν ηταν αυτοι οι δυο ηθοποιοι να απογειωνουν οτι σκηνη τους δωσουν, ακομη και αν ειναι ακυρη, δεν ξερω αν θα συνεχιζα να βλεπω την σειρα.

ΥΓ. Αν και μερικες σκηνες τους παραεχουν φωνες, και δεν αντεχονται!!! hihi

Σε καθε περιπτωση για μενα δεν ειναι αυτοι, αυτοι που αγαπησα και για τους οποιους ξεκινησα την σειρα. Δυο αναλοιωτους χαρακτηρες, με τις αδυναμιες τους, που ομως εφτιαχναν το τελειο διδυμο.... ))
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Απρ 02, 2011 5:57 pm

Άν πάρουμε τα πράγματα με βάση τα πόσα χρόνια γνωρίζονται τότε ούτε ο Λουκάς θα έπρεπε να σκεφτεί οτί η Νόρα τον απατάει όταν του έλεγε ψέμματα οτί πήγαινε γυμναστήριο , ενώ πήγαινε στη γυναικολόγο της...Το ίδιο πράγμα είναι με διαφορετικές καταστάσεις...Και οι 2 έχουν δίκιο αλλά και άδικο από την πλευρά τους ....σκοπό όμως δεν έχει να κατακρίνουμε ποιος κάνει τι αλλά εγώ θα υπερασπίζομαι και τους 2 γιατί ο καθένας το βλέπει αλλιώς όπως και θα λέω τη γνώμη μου όταν πιστεύω πως κάποιος από τους 2 έχει κάνει χαζομαρίτσα....
Ερωτευμένοι είναι και επιρρεάζονται έυκολα έστω και από μια μικρή αφορμή...Ούτε ο Λουκάς έπρεπε να της πει ψέμματα , ούτε η Νόρα να ψάξει το κινητό...Δεν το θεωρώ κατινιά μιας και οι υπόλοιπες κοπέλες παλαιότερα είχαν κάνει πολύ χειρότερα και αυτές και ζήλευαν με το παραμικρό.....

Μα τρελοκόριτσο Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 191984
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Απρ 02, 2011 8:52 pm

Κι εγώ αυτό λέω..Μα τρελοκόριτσο;;;; lmao
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 9:00 pm

Έχουν να γράψουν τόσα επεισόδια.
Δεν θα πετάξουν ένα κουλό όνομα, να τσακωθούν 5 επεισόδια να τελειώσει η σεζόν γιατί αλλιώς δεν θα βγει Wink
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Σαβ Απρ 02, 2011 9:10 pm

Μα τρελλοκοριτσο την Αμαλια?
Σκετο τρελλη επρεπε να την γραψει
Παντως αυτο που κραταω αο αυτο το επεισοδιο ειναι το δακρυ που ετρεξε απο τη Νορα οταν διαβασε το μηνυμα.
Πως μπορει να νιωθει μια γυναικα οταν υποψιαζεται οτι ο αντρας που για αυτην ειναι ολη της η ζωη την απαταει.....

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zeta88 Σαβ Απρ 02, 2011 9:16 pm

Εμένα δεν μου άρεσε η συμπεριφορά της Νόρας πριν το μήνυμα..Τόση αγωνία περάσαμε, όσο και να του είχε θυμώσει, έπρεπε να μην μπορεί να κρατηθεί και έστω μια αγκαλιά να τον πάρει..Κι ας του κράταγε μετά μούτρα..
Τώρα όσον αφορά τις υποψίες της Νόρας, από το υποτιθέμενο τηλεφώνημα του Νικόλα και από το μήνυμα καταλαβαίνει ότι ο Λουκάς κάτι της κρύβει και το μυαλό της πάει στο πιο προφανές. Κι η Νόρα φαίνεται ότι ειδικά τώρα με την εγκυμοσύνη τον έχει το φόβο της άλλης γυναίκας γιατί πότε αστεία πότε σοβαρά το αναφέρει. Βλέπει και το Λουκά τον τελευταίο καιρό αλλαγμένο και απόμακρο, καταλαβαίνει μεν ότι είναι έτσι εξαιτίας όλων όσων του συνέβησαν τελευταία αλλά δεν παύει να είναι αλλαγμένος δε. Κι αν σου μπαίνουν τέτοιες ιδέες πιστεύω, όσο καλά και να τον ξέρεις τον άλλον κι όσο και να εμπιστεύεσαι τον άνθρωπό σου δεν μπορείς να το παίρνεις και τελείως χαλαρά..Κι η Δάφνη, όταν την παράτησε ο Νικόλας και παντρεύτηκε την Εύα, 15 χρόνια τον ήξερε και σαν σύντροφο κιόλας. Και η Νόρα το ξέρει αυτό..
Το ότι κοίταξε το κινητό του Λουκά δεν ήταν ωραίο αλλά μπορώ να το δεχτώ, λόγω του ότι λίγο που της είχε βάλει την ιδέα η Δάφνη, λίγο που της φάνηκε κουλό αυτό που της είπε για το κλαμπ, λίγο που ήταν νευριασμένη μαζί του δε θα το σκέφτηκε και πολύ και το 'κανε.
Το γιατί δεν της είπε την αλήθεια ο Λουκάς από την αρχή μάλλον είναι μέρος της γενικότερης αλλοπρόσαλλης συμπεριφοράς του τελευταία, ίσως δεν το θεώρησε απαραίτητο ή πίστευε ότι θα είναι αντίθετη και θα τον εμποδίσει..
Ελπίζω πάντως να τελειώσουν γρήγορα όλα αυτά και να βλέπουμε πάλι ωραίες σκηνούλες!! inlove inlove
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 9:51 pm

sofia έγραψε:Μα τρελλοκοριτσο την Αμαλια?
Σκετο τρελλη επρεπε να την γραψει
Παντως αυτο που κραταω αο αυτο το επεισοδιο ειναι το δακρυ που ετρεξε απο τη Νορα οταν διαβασε το μηνυμα.
Πως μπορει να νιωθει μια γυναικα οταν υποψιαζεται οτι ο αντρας που για αυτην ειναι ολη της η ζωη την απαταει.....
Άμα έχει ο ηθοποιός ταλέντο..... Love! Love!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 02, 2011 9:52 pm

AlexiaQ έγραψε:
sofia έγραψε:Μα τρελλοκοριτσο την Αμαλια?
Σκετο τρελλη επρεπε να την γραψει
Παντως αυτο που κραταω αο αυτο το επεισοδιο ειναι το δακρυ που ετρεξε απο τη Νορα οταν διαβασε το μηνυμα.
Πως μπορει να νιωθει μια γυναικα οταν υποψιαζεται οτι ο αντρας που για αυτην ειναι ολη της η ζωη την απαταει.....
Άμα έχει ο ηθοποιός ταλέντο..... Love! Love!
Kαι εμένα αυτό μου έμεινε...όταν δάκρυσε η Νόρα...έχει απίστευτο ταλέντο... Love! Love! Love!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Απρ 02, 2011 10:22 pm

Συμφωνώ σε σχέση με το δάκρυ.. Αυτή είναι ακριβώς η αντίδραση μιας γυναίκας που βλέπει κάτι τέτοιο : respect : : respect :
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Απρ 02, 2011 10:46 pm

Καλα μην τρελαινεστε και τοσο με το δακρυ της Νορας στο μηνυμα.Υποτιθεται πως δεν ειχε ακομα συνελθει απο την αγωνια της για την μητερα της και ηταν επηρρεασμενη απο αυτο.Οχι πως εκλαιγε για το μηνυμα.

Οσο για την συμπεριφορα της Νορας στον Λουκα οταν γυρισε στο σπιτι τολμω να πω οτι ηταν αισχρη.Η διαφορα στην συμπεριφορα της Νορας στον Λουκα και η συμπεριφορα της Ευας στον Λουκα ηταν εμφανεστατη.Η Νορα μονο που δεν τον εβρισε που τολμησε να γυρισει στο σπιτι και η Ευα συνεχεια τον αγκαλιαζε και τον φιλουσε.Οτι επρεπε να κανει η Νορα χθες το εκανε η Ευα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Απρ 02, 2011 10:48 pm

loukasnora έγραψε:Καλα μην τρελαινεστε και τοσο με το δακρυ της Νορας στο μηνυμα.Υποτιθεται πως δεν ειχε ακομα συνελθει απο την αγωνια της για την μητερα της και ηταν επηρρεασμενη απο αυτο.Οχι πως εκλαιγε για το μηνυμα.

Οσο για την συμπεριφορα της Νορας στον Λουκα οταν γυρισε στο σπιτι τολμω να πω οτι ηταν αισχρη.Η διαφορα στην συμπεριφορα της Νορας στον Λουκα και η συμπεριφορα της Ευας στον Λουκα ηταν εμφανεστατη.Η Νορα μονο που δεν τον εβρισε που τολμησε να γυρισει στο σπιτι και η Ευα συνεχεια τον αγκαλιαζε και τον φιλουσε.Οτι επρεπε να κανει η Νορα χθες το εκανε η Ευα.

Πόσο παίζει να συμφωνώ μαζί σου; : respect : : respect :
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Σαβ Απρ 02, 2011 11:12 pm

loukasnora έγραψε:Καλα μην τρελαινεστε και τοσο με το δακρυ της Νορας στο μηνυμα.Υποτιθεται πως δεν ειχε ακομα συνελθει απο την αγωνια της για την μητερα της και ηταν επηρρεασμενη απο αυτο.Οχι πως εκλαιγε για το μηνυμα.

Οσο για την συμπεριφορα της Νορας στον Λουκα οταν γυρισε στο σπιτι τολμω να πω οτι ηταν αισχρη.Η διαφορα στην συμπεριφορα της Νορας στον Λουκα και η συμπεριφορα της Ευας στον Λουκα ηταν εμφανεστατη.Η Νορα μονο που δεν τον εβρισε που τολμησε να γυρισει στο σπιτι και η Ευα συνεχεια τον αγκαλιαζε και τον φιλουσε.Οτι επρεπε να κανει η Νορα χθες το εκανε η Ευα.
Και εγω συμφωνω απολυτα, δεν μου αρεσε καθολου ετσι που του φερθηκε χθες, τη στιγμη μαλιστα, που πριν φυγει, να παει για τα λυτρα αγωνιουσε τοσο!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 11:22 pm

Εμμ ναι..... Η Νόρα αγωνιούσε για τον Λουκά καθώς δεν γνώριζε τίποτα για το σχέδιο, ότι δηλάδη ο Μπέλλος δεν θα μπορούσε να τον σκοτωσεί. Όταν το έμαθε νευρίασε με τον Λουκά γιατι την άφησε να αγωνιά και για αυτόν και για την μάνα της, ενώ αυτός δεν κινδύνευε. Βέβαια ήταν λιγάκι υπερβολικός ο βαθμός που το έκανε αλλά και πάλι είχε δίκιο.

Δηλάδη λες Νική ότι η Νόρα δεν νοιάζεται αν ο Λουκάς την απατάει?
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 20 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 02, 2011 11:26 pm

AlexiaQ έγραψε:Εμμ ναι..... Η Νόρα αγωνιούσε για τον Λουκά καθώς δεν γνώριζε τίποτα για το σχέδιο, ότι δηλάδη ο Μπέλλος δεν θα μπορούσε να τον σκοτωσεί. Όταν το έμαθε νευρίασε με τον Λουκά γιατι την άφησε να αγωνιά και για αυτόν και για την μάνα της, ενώ αυτός δεν κινδύνευε. Βέβαια ήταν λιγάκι υπερβολικός ο βαθμός που το έκανε αλλά και πάλι είχε δίκιο.

Δηλάδη λες Νική ότι η Νόρα δεν νοιάζεται αν ο Λουκάς την απατάει?
Alexia συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 20 από 39 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης