Νόρα - Λουκάς

Σελίδα 21 από 39 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από a! Την / Το Σαβ Απρ 02, 2011 11:36 pm

και γω συμφωνω..η νορα δακρυσε με το που ειδε το μηνυμα..οσο για τη συμπεριφορα της απεναντι στο λουκα,ναι συμφωνω επρεπε να ειναι λιγο πιο τρυφερη αλλα οχι και οτι εχει και εντελως αδικο..ο λουκας αν κινδυνευε ναι να της το κρυψει τωρα γιατι? του κραταει μουτρα γιατι αυτη αγωνιουσε αδικα ...χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι την δικαιολογω απολυτα...

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Σαβ Απρ 02, 2011 11:58 pm

Δεν ειπα οτι δεν νοιαζεται αν την απαταει.Αλλα οχι πως ηταν αυτος ο λογος που δακρυσε μην τρελαθουμε κιολας.Ηταν ακομα επηρεασμενη απο πριν.Δεν ειχε προλαβει να συνελθει απο το σοκ ολης της απαγωγης ή και την συγκινηση της αν θες για την επιστροφη της μητερας της.

Οσο για το οτι ο Λουκας εκρυψε απο την Νορα το σχεδιο για την απαγωγη λυπαμαι αλλα δεν μπορουσε να κανει και τιποτα αλλο απο την στιγμη που ειχε εντολες απο την αστυνομια να μην διαρρευσει τιποτα και σε κανεναν.Μην ξεχναμε οτι τον Λουκα τον παρακολουθουσε ανθρωπος του Μπελλου και αν διερρεε τιποτα απο τον οποιονδηποτε ολα θα πηγαιναν κατα διαολου.Αρα η Νορα ηταν αδικαιολογητα ψυχρη και σκληρη απεναντι του ενω δεν προλαβε καλα καλα ο ανθρωπος να μπει στο σπιτι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από fanlouknor Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 12:11 am

Να πω λίγο σύντομα πως όταν η Νόρα μπήκε μέσα ο Λουκάς, μετά τη μητέρα της φυσικά, έπρεπε να τρέξει και να σφίξει στην αγκαλιά της τον Λουκά , όχι μόνο που γύρισε ασφαλής γιατί κάτι θα μπορούσε να είχε πάει στραβά, αλλά και γιατί ρίσκαρε και έφερε πίσω τη μητέρα της.
Ειναι αχαριστη ως προς αυτό.
Όμως ειλικρινά και εγώ να διάβαζα τετοιο μήνυμα στο κινητό-αν και δεν ψάχνω ποτέ κινητό του άντρα μου- θα είχα καταπιεί τη γλώσσα μου!
Ειδικά από έναν χαρακτήρα όπως ο Λουκάς δεν πιστεύεις αυτό που διαβάζεις
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 1:13 am

Παιδιά ό,τι και να λέμε οι συγγραφείς μας έχουν τόσο πολύ αλλοιώσει τους χαρακτήρες τους που πλέον ό,τι και να πούμε άκρη δε θα βγάλουμε.Τη μια έκλαιγε η Νόρα για τη μάνα της και ο Λουκάς καθόταν από μακρυά.Μετά που τη πλησίαζε ο Λουκάς η Νόρα είχε τα παλαβά της. Όταν εξαφανίστηκε όλη μέρα και έκανε τη βλακεία της παρασύροντας και την Εριέττα ο Λουκάς μόλις την είδε έτρεξε σαν παλαβός κοντά της και αυτή μόνο που δεν τον εδειρε.
Εντάξει , μάνα σου ήταν αλλά εσύ το παράκανες.Και τον έστειλες τον άνθρωπο στον καναπέ βραδιάτικά.
Όσο για την κατινιά της έπρεπε κάπως να ξεκινήσουν την "απίθανη" ιστορία της ζήλειας και να φτάσει σε σημείο να θέλει να χωρίσουν.'Ισως όμως αυτό ταρακουνήσει το Λουκά και επιτέλους καταλάβει και αυτός τα λάθη του. Ίσως χρειαζόταν ένα γερό ταρακούνημα γιατί αυτός από τα Χριστούγεννα δεν λέει να συνέλθει.Αυτή και μόνο αυτή εξήηγση μπορώ να δώσω για όλη αυτήν την παρωδία που θα ζήσουμε την εβδομάδα που μας έρχεται.
Τώρα στην πραγματικότητα επειδή ανήκω στο κλαμπ των παντρεμένων αρκετά χρονάκια κινητό του άντρα μου δεν έχω ψαχουλέψει. Δεν ξέρω το θεωρώ πολύ κατιναριό.Τώρα αν μου μπουν και τίποτα ψύλλοι στα αυτια , για να είμαι ειλικρινείς δεν ξέρω πώς θα αντιδράσω.Πάντως δεν θα ξεκινήσω από το κινητό.
Γενικά οι συγγραφείς έχουν μάλλον κουραστεί ή έχουν δώσει αλλού προτεραιότητες σε άλλους ρόλους.Καλώς ή κακώς από ότι έχουμε όλοι καταλάβει έχουμε την αγιοποίηση της Νταίζης και μετά θα πρέπει να ασχοληθούμε και με τη Μελίτα. Ίσως επειδή μετά από πολλή πίεση από το κοινό για να τους παντρέψει το έκαναν , σου λένε αρκετά , θα ακολουθήσουμε την πορεία-λέμε τώρα γιατί μάλλον έχουν χάσει την πυξίδα- που είχαν σκεφτεί.
Καλό θα είναι όμως τώρα που υποτίθεται που έφυγαν από την εδέμ , θα αντιμετωπίσουν προβλήματα που ίσως τους ωριμάσουν , να τους ξαναδούμε όπως παλιά , ίσως με περισσότερη πείρα και ωριμότητα στη ζωή τους.Κάπως έτσι θα πρέπει λογικά-λέμε τώρα- να έχουν σκεφτεί. Και γι΄ αυτό προγραμματίζουν τόσα προβλήματα.
Από πρακτικής άποψης σκεφτείτε ότι από το πουθενά τους προέκυψε να επιμικύνουν και άλλο το σίριαλ.Λογικό είναι πάνω στο βασικό κορμό που φαντάζομαι να έχουν καταστρώσει θα πρέπει τώρα να βάζουν και άλλες ιστορίες , ώστε να τρενάρουν έτσι της εξέλιξη. Και αυτό το τρενάρισμα από ότι φαίνεται δεν μπορεί να τους βγει .
Έτσι λοιπόν προσωπικά από εδώ και πέρα θα περιμένω να ευχαριστιέμαι έστω και με μονόλεπτες καλές ατάκες , γιατί έχει δυστυχώς αποδειχτεί ότι να ευχαριστηθούμε ολόκληρο επεισόδιο ανήκει στο πολύ μακρινό παρελθόν.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από marakii Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 8:52 am

Οι αντιδράσεις της Νόρας μπορούν να δικαιολογηθούν καθ'όλη τη διάρκεια της απαγωγής μιας και βρισκόταν σε άσχημη κατάσταση , το οτί θα έπρεπε να αγκαλιάσει το Λουκά θα έπρεπε αν και η αλήθεια είναι πως περίμενα να αγκαλιάσει πρώτα τη μαμά της που είχε να τη δει τόσο καιρό...Όσο για το μύνημα ήταν όντως επιρεασμένη ακόμη από την απαγωγή αλλά δεν μπορούσε να συνηδητοποιήσει και αυτό που διάβασε...Και εμένα μου άρεσε που δάκρυσε Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 226538 ....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 9:34 am

Τη συμπεριφορά της Νόρας όταν επέστρεψε ο Λουκάς από την επιχείρηση "ΜΠΕΛΛΟΣ-ΤΕΛΟΣ" δε θα τη σχολιάσω.
Όσον αφορά το μήνυμα, θεωρώ πως κάθε γυναίκα που θα έβρισκε κάτι τέτοιο στο κινητό του άντρα της ακόμα κι αν δεν ήταν έγκυος έτσι θα αντιδρούσε μη σας πω και χειρότερα. Η Νόρα λοιπόν που είναι και έγκυος και έχει και ανασφάλειες κατάλαβε ότι κάτι δεν πάει καλά, όσα χρόνια και να ξέρει το Λουκά, είναι απόλυτα φυσιολογική η αντίδρασή της. Μην ξεχνάμε πως σε περίοδο εγκυμοσύνης η ερωτική ζωή ενός ζευγαριού αλλάζει και κατά συνέπεια δημιουργούνται και πολλές παρεξηγήσεις. Τώρα όσον αφορά για το πόσο θα κρατήσει όλο αυτό, στις περιλήψεις γράφει ότι την Πέμπτη ο Λουκάς θα ζητήσει συγγνώμη για το λάθος του, οπότε λίγο υπομονή.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από fantina Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 10:36 am

οτι η taradoula εχει απολυτο δικιο , εχει .......
οταν μετα απο μια τετοιας (υποτιθεται )εντασεις επιχειρηση και κατασταση ,που ο αντρας σου εχει αναλαβει αδιαμαρτυρητα επιτελικο ρολο ανεχομενος την γκρινια και την ξεροκεφαλια σου ,εσυ κολλας στο γιατι δεν μου το ειπατε .........τι να πω ,δεν εχω να πω τιποτα ,ουτε να πω τι θα επρεπε να κανει η Νορα !!!!!!!

τωρα ως προς το ψαχνω κινητο ..........δεν ψαχνεις (ομως το εχει ξανακανει .....
στο πρωτο κυκλο ....απανταει σε κληση στο κινητο του Λουκα οταν του τηλεφωνουσε η μητερα του Φωτη .....και αυτο δεν ηταν σωστο ) αλλα ....
οταν ο συντροφο σου σου δινει το δικαιωμα ,λεγοντας σου μια δικαιολογια που δεν στεκει (ενα κλαμπ )........
και εσυ εχεις δειξει απο την αρχη της εγκυμοσυνης (το οτι δεν μπορω να σου ζεστανω ....και οχι μονο το φαϊ )οτι εχεις ανασφαλειες με το συγκεκριμενο θεμα και φοβασαι μην τυχων και βρει <<ανακουφιση >>και ζεστο φαγακι καπου αλλου ,ενα δικιο το εχει η Νορα ως προς την μην πρεπουσα αντιδραση .....

γιατι γινεται ολο αυτο ?
εχω μια αποψη ......
οτι μονο αν δει οτι η Νορα ναι μεν τον στηριζει σε οτι αποφασισει αλλα απο την αλλη θελει να δει και σοβαρες αντιδρασεις και δρασεις απο αυτον ....

π.χ.το κολπο με την Αμαλι ....δεν ταιριαζει ουτε σε παιδια γυμνασιου ....

και συν τοις αλλοις βαζει σε κινδυνο και την σχεση τους ......
ισως ετσι δει ο Λουκας οτι αυτη η αναβλητικοτητα ως προς τι θελω να κανω στην ζωη μου (γιατι τους τελευταιους 3 μηνες απλα περιφερεται )και οτι πλεον σοβαρα και χωρις αστεια πρεπει να αναλαβω δραση .........

ενα μικρο για το τελος ....
ποσο καιρο εχουμε να δουμε τον Λουκα με κουστουμι (του γαμου το φρακο δεν πιανεται )......σε ρολο δικηγορου ......
και σας λεω οτι εμενα μου εχει λειψει και ο Λουκας με κουστουμι ,οπως και τα πουκαμισα με τα περιεργα χρωματα και ο Λουκας δικηγορος ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 2:21 pm

fantina έγραψε:

τωρα ως προς το ψαχνω κινητο ..........δεν ψαχνεις (ομως το εχει ξανακανει .....
στο πρωτο κυκλο ....απανταει σε κληση στο κινητο του Λουκα οταν του τηλεφωνουσε η μητερα του Φωτη .....και αυτο δεν ηταν σωστο )

μια μικρη διορθωση μονο...
στον πρωτο κυκλο οταν χτυπησε το κινητο του λουκα αν θυμαμαι καλα ο λουκας ηταν στο μπανιο και η νορα του ειχε πει πως το κινητο του χτυπαγε και της ειπε ο ιδιος να το σηκωσει...
δεν το ειχε σηκωσει απο μονη της...

σο αφορα τα υπολοιπα..δεν ειδα τη σκηνη για να ξερω πως δοθηκε αλλα απο τα σχολια σας και απο τα σποιλερ που ειχα δει παλιοτερα η νορα κοιταξε στα κρυφα το κινητο του λουκα...
προσωπικα σε τετοιες κινησεις διαφωνω απολυτα και τις θεωρω μεγαλες κατινιες και καθαρη αναξιοπρεπεια..ποσο μαλλον οταν υπαρχουν και αλλοι τροποι οπως οταν γνωριζεις καποιον 15 χρονια και τον ξερεις πολυ απλα μπορεις να του μιλησεις στα ισια..
αλλα απο οτι φαινεται οσο αφορα τις γυναικειες αντιδρασεις (κατι που εχει φανει σε ολους τους γυναικειους ρολους οσο παρακολουθουσα τη σειρα με εξαιρεση ισως την εριεττα) οι σεναριογραφοι εχουν αλλες αντιληψεις και αποψεις...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από fantina Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 4:02 pm

maeveline έγραψε:
fantina έγραψε:

στο πρωτο κυκλο ....απανταει σε κληση στο κινητο του Λουκα οταν του τηλεφωνουσε η μητερα του Φωτη .....και αυτο δεν ηταν σωστο )

μια μικρη διορθωση μονο...
στον πρωτο κυκλο οταν χτυπησε το κινητο του λουκα αν θυμαμαι καλα ο λουκας ηταν στο μπανιο και η νορα του ειχε πει πως το κινητο του χτυπαγε και της ειπε ο ιδιος να το σηκωσει...
δεν το ειχε σηκωσει απο μονη της...

σο αφορα τα υπολοιπα..δεν ειδα τη σκηνη για να ξερω πως δοθηκε αλλα απο τα σχολια σας και απο τα σποιλερ που ειχα δει παλιοτερα η νορα κοιταξε στα κρυφα το κινητο του λουκα...
προσωπικα σε τετοιες κινησεις διαφωνω απολυτα και τις θεωρω μεγαλες κατινιες και καθαρη αναξιοπρεπεια..ποσο μαλλον οταν υπαρχουν και αλλοι τροποι οπως οταν γνωριζεις καποιον 15 χρονια και τον ξερεις πολυ απλα μπορεις να του μιλησεις στα ισια..
αλλα απο οτι φαινεται οσο αφορα τις γυναικειες αντιδρασεις (κατι που εχει φανει σε ολους τους γυναικειους ρολους οσο παρακολουθουσα τη σειρα με εξαιρεση ισως την εριεττα) οι σεναριογραφοι εχουν αλλες αντιληψεις και αποψεις...

εχεις δικιο ,ετσι εγινε ....
το επιβεβαιωσα μετα και δεν ειχα χρονο να διορθωσω τα λογια μου

οσο δε για τα υπολοιπα και εκει εχεις δικιο (εχουμε διαφορα αντιληψεων με τους σεναριογραφους )......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 6:08 pm

Δε μπορω να πω οτι εστερνιζομαι το τι κανει η Νορα,οτι ειναι φαουλ και λαθως κινηση δε μπορει να το αμφισβητησει κανεις.Και ειδικα οταν μιλαμε για εναν ανθρωπο που γνωριζει ολη της τη ζωη,εμπιστευεται,λατρευει και θα εκανε τα παντα για εκεινον το ολο θεμα ξεφευγει εντελως.Και η σταση και η αντιδραση ειναι αδικαιολογητες.
Αλλα οταν εχουμε τοσα παραδειγματα απο ποικιλες αντιδρασεις του παρελθοντος

maeveline έγραψε:

εμεις τι θα επρεπε να περιμενουμε...? valen
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 6:41 pm

st@cy έγραψε:

maeveline έγραψε:

εμεις τι θα επρεπε να περιμενουμε...? Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

αυτο θα πει ακομα στο περιμενε Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

αν θα επρεπε να μαντεψω ομως...απο οτι περιμενετε... να περιμενετε το αντιθετο Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 6:54 pm

maeveline έγραψε:
st@cy έγραψε:

maeveline έγραψε:

εμεις τι θα επρεπε να περιμενουμε...? Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

αυτο θα πει ακομα στο περιμενε Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

αν θα επρεπε να μαντεψω ομως...απο οτι περιμενετε... να περιμενετε το αντιθετο Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
και νομιζω πως στο περιμενε θα μεινουμε...αν και αυτο που περιμενουμε να ερθει,οχι αυτο που ελπιζουμε,θα ηταν καλυτερο να μην ερθει valen
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 7:06 pm

βασικα η ιστορια της νορας και του λουκα μου θυμιζει λαθος αγορες Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
καποτε αγορασαμε ενα καλο ρουχο ..ας το πουμε παντελονι Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 απο ενα μαγαζι που καποτε ειχε καλη φημη Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 ...
το παντελονακι ηταν απροσμενα τελειο και το φοραγαμε συνεχεια...εγινε και το τυχερο μας...το βαζαμε και στις καζουαλ και στις καλες περιστασεις ....και καναμε τι βλακεια θελοντας να το χρησιμοποιησουμε παραπανω να του ζητησουμε μεταποιηση Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 και η μοδιστρα του μαγαζιου τα εκανε αστα να πανε Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 ..μας γυρισε το παντελονι χαλια..δεν φοριεται πια Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
αλλα επειδη καποτε φοριοταν με καμαρι πως να το αποχωριστουμε...αλλα το προβλημα ειναι πως οταν το φοραμε το αποτελεσμα ειναι κατι παραπανω απο χαλια...
και εδω ερχεται η συμβουλη του στυλιστα...
βρε ανθρωπε...τοσα μαγαζια εκει εξω ολο και καποιο αλλο παντελονι θα βρεις Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
αλλα μια που υπαρχει το συναισθηματικο δεσιμο μια και η κριση που να παει ο πελατης ο καμμενος να αγορασει νεο παντελονι. Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 ..μενει στο παλιο και το παει απο μπαλωμα σε μπαλωμα μηπως και φτιαξει τιποτα αλλα καθε φορα το αποτελεσμα βγαινει ολο πιο αθλια κακοραμμενο...
στο τελος θα μεινουν ανα χειρας κατι κατεστραμμενες ξεμπαρκες ραφες αλλα μην ανυσυχειτε ολο και καποια φωτογραφια θα σας ειχε μεινει που το φοραγατε.. και καποτε θα λετε..ειχα μια φορα και ενα καιρο ενα ωραιο παντελονι Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

υ.γ..λεμε και καμια βλακεια να περναει η ωρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από maria_sab Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 7:23 pm

To χω παθει παντως το παραπανω...σχεδον οπως το πες....αλλα δεν τα βαλα με την κυριουλα που το φτιαξε..αλλα με μενα που το πηγα...τεσπα... παλτουδακι ηταν για την ιστορια.. Aww Razz

Παντως αν κ το χερι καμια φορα παει στα ξενα κινητουλια Razz , καλο ειναι να το μαζευεις....αλλα εχω να κανω μια αλλη ερωτηση...τοσο καλα που τον ξερει, λετε να μην καταλαβε πως της ειπε ψεματα; αρα αφου αντιληφθηκε το ψεμα η εμπιστοσυνη πηγε περιπατο..

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από charmie258 Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 1:36 pm

maeveline έγραψε:βασικα η ιστορια της νορας και του λουκα μου θυμιζει λαθος αγορες Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
καποτε αγορασαμε ενα καλο ρουχο ..ας το πουμε παντελονι Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 απο ενα μαγαζι που καποτε ειχε καλη φημη Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 ...
το παντελονακι ηταν απροσμενα τελειο και το φοραγαμε συνεχεια...εγινε και το τυχερο μας...το βαζαμε και στις καζουαλ και στις καλες περιστασεις ....και καναμε τι βλακεια θελοντας να το χρησιμοποιησουμε παραπανω να του ζητησουμε μεταποιηση Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 και η μοδιστρα του μαγαζιου τα εκανε αστα να πανε Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 ..μας γυρισε το παντελονι χαλια..δεν φοριεται πια Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
αλλα επειδη καποτε φοριοταν με καμαρι πως να το αποχωριστουμε...αλλα το προβλημα ειναι πως οταν το φοραμε το αποτελεσμα ειναι κατι παραπανω απο χαλια...
βρε ανθρωπε...τοσα μαγαζια εκει εξω ολο και καποιο αλλο παντελονι θα βρεις Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573
αλλα μια που υπαρχει το συναισθηματικο δεσιμο μια και η κριση που να παει ο πελατης ο καμμενος να αγορασει νεο παντελονι. Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573 ..μενει στο παλιο και το παει απο μπαλωμα σε μπαλωμα μηπως και φτιαξει τιποτα αλλα καθε φορα το αποτελεσμα βγαινει ολο πιο αθλια κακοραμμενο...
στο τελος θα μεινουν ανα χειρας κατι κατεστραμμενες ξεμπαρκες ραφες αλλα μην ανυσυχειτε ολο και καποια φωτογραφια θα σας ειχε μεινει που το φοραγατε.. και καποτε θα λετε..ειχα μια φορα και ενα καιρο ενα ωραιο παντελονι Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

Να κατι τετοια σχολια σου διαβαζω Φελακι μου και λέω πόσο πολύ σας έχω πεθυμήσει... Θεα as always my dear!!!!
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Απρ 06, 2011 8:53 pm

Ένα πράγμα δεν έχω καταλάβει στην αντίδραση της Νόρας και των κοριτσιών όταν έμαθαν για το μήνυμα και απορώ πώς είναι δυνατόν μορφωμένες γυναίκες και να μην το σκέφτηκαν. Είναι δυνατόν ένας άντρας να έχει γκόμενα και να αφήνει έτσι εκθετημένα τα πράγματά του; Μάλλον όχι, σίγουρα θα έβρισκε τρόπους για να το καλύψει, οπότε έτσι κι αλλιώς η ιστορία μπάζει νερά, αλλά μην ξεχνάμε το γεγονός ότι η σειρά πήρε παράταση μέχρι τα Χριστούγεννα. Αν λοιπόν τα δείξουνε όλα από τώρα, στο τέλος τί θα μας δείξουνε; Σίγουρα οι σεναριογράφοι κρατάνε ακόμα πολλούς κρυφούς άσσους στο μανίκι τους για τη συνέχεια της πλοκής, αλλά θα τους εμφανίσουνε σιγά-σιγά. Γι' αυτό το λόγο λοιπόν αναλώνονται σε ανούσιες παρεξηγήσεις για να γεμίσουνε τα επεισόδια... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τετ Απρ 06, 2011 8:55 pm

Νομίζω πως μίλησαν για αυτό taradoula. Νομίζω, πως η Νόρα αναρωτήθηκε γιατί άφηνει ίνχη.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Απρ 06, 2011 9:14 pm

AlexiaQ έγραψε:Νομίζω πως μίλησαν για αυτό taradoula. Νομίζω, πως η Νόρα αναρωτήθηκε γιατί άφηνει ίνχη.

Μπορεί, συγχώρεσε με αλλά δεν το πρόσεξα... ))
Να θέσω μια απορία μου: " Σύμφωνα με όλα αυτά που βλέπουμε και σε όσα μας έχουνε συνηθίσει κατά καιρούς οι σεναριογράφοι (πριν τους απαγάγουν οι εξωγήινοι φυσικά) xoxo
Πιστεύετε πώς η γέννα της Λουκανορικής μπέμπας θα πραγματοποιηθεί κάτω από ευχάριστες ή δυσάρεστες συνθήκες;

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από zouz0unii Την / Το Τετ Απρ 06, 2011 9:48 pm

taradoula έγραψε:
AlexiaQ έγραψε:Νομίζω πως μίλησαν για αυτό taradoula. Νομίζω, πως η Νόρα αναρωτήθηκε γιατί άφηνει ίνχη.

Μπορεί, συγχώρεσε με αλλά δεν το πρόσεξα... ))
Να θέσω μια απορία μου: " Σύμφωνα με όλα αυτά που βλέπουμε και σε όσα μας έχουνε συνηθίσει κατά καιρούς οι σεναριογράφοι (πριν τους απαγάγουν οι εξωγήινοι φυσικά) xoxo
Πιστεύετε πώς η γέννα της Λουκανορικής μπέμπας θα πραγματοποιηθεί κάτω από ευχάριστες ή δυσάρεστες συνθήκες;
Δεν ξέρω αν η Μπεμπουλα που την περιμενουμε πως και πως γεννηθει κατω απο ευχαριστες ή δυσαρεστες
συνθηκες παντως το μονο που θα πω ειναι οτι αν δεν ερθει αυτο το Ψυχουλακι συντομα Ασπρη μερα στα Μυστικουλια
δεν θα δουμε...!!! Ελεος... 3 χρονια περιμεναμε και τωρα που τα βλεπουμε δεν τα εχουμε ολα...!! Που ειναι η Νορα
& ο Λουκας που Αγαπησαμε...? Γι`αυτο τους παντρεψαμε...? για να ειναι μαζι και να μην ειναι...? Τερμα δεν εχω
ελπιδες να δω Μυστικα...μεχρι να ερθει η Μπεμπα τουλαχιστον...!!
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 2:47 pm

Μας έδωσαν υπέροχες σκηνές αυτού του ζευγαριού και σαν φίλοι αλλά και σαν ζευγάρι.....τώρα γιατί αυτοί που μας έδωσαν όλες αυτές τις ονειρεμένες και καλογραμμένες σκηνές θέλουν να μας δείξουν κάτι άλλο....
Τουλάχιστον η Νόρα και ο Λουκάς ακόμη και αν τσακώνονται η χημεία ξεχειλίζει Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 681539
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 6:21 pm

maeveline έγραψε:βασικα η ιστορια της νορας και του λουκα μου θυμιζει λαθος αγορες Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 21 558573

Το χειρότερο είναι όταν αυτό το παντελόνι που πρίν απο 2 χρόνια εσύ το πήρες για 75 ευρώ, τώρα το βλέπεις στην βιτρίνα να το πουλάνε για 3 ευρώ.... μετά λές "φτού ρε γ@μ*** τζάμπα τα 72 εύρω valen

Φέλια τα ρέστα μου.....
Με πέθανες με αυτό το πόστ που θεωρώ οτι είναι η αλήθεια μας προσωποποιημένη....!!!! sfyr
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 7:54 pm

Μετά από πάρα πολύ καιρό σήμερα είδα και αναγνώρισα επιτέλους τους ήρωες που αγάπησα. Συμφωνώ με όσους υποστηρίζουνε ότι η αντίδραση της Νόρας ήταν υπερβολική, αλλά είχε δίκιο. Ο Λουκάς χρειαζόταν ένα πάρα πολύ γερό χαστούκι για να συνέλθει και να επανέλθει στον ευατό του. Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό τόσο καιρό να προσπαθεί να αποφύγει τη σύγκρουση με όσα τον πονάνε. Σίγουρα όμως κάποια στιγμή θα γινότανε και αυτό και ήρθε επιτέλους η ώρα ο Λουκάς να φερθεί σαν ενήλικας και όχι σαν πεντάχρονο. ΟΙ σημερινές τους σκηνές με συγκλόνισαν, ακόμα και όταν μαλώνουνε μας περνάνε απίστευτα συναισθήματα. Η δέυτερη σκηνή τους ήταν μαγική : respect : : respect : : respect : το ήξερα ότι κάποια στιγμή οι αξιόλογοι σεναριογράφοι θα παρουσίαζαν μια τέτοια σκηνή και θα μας αφόπλιζαν. Μέσα στα βλέμματά τους φάνηκε για ακόμη μια φορά η απόλυτη και ανιδιοτελής αγάπη που έχουνε ο ένας για τον άλλο. Και επίσης μου άρεσε το γεγονός ότι η Νόρα στηρίζει για ακόμα μία φορά το Λουκά στην απόφασή του να μιλήσει στον αστυνόμο.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 8:06 pm

taradoula έγραψε:Μετά από πάρα πολύ καιρό σήμερα είδα και αναγνώρισα επιτέλους τους ήρωες που αγάπησα. Συμφωνώ με όσους υποστηρίζουνε ότι η αντίδραση της Νόρας ήταν υπερβολική, αλλά είχε δίκιο. Ο Λουκάς χρειαζόταν ένα πάρα πολύ γερό χαστούκι για να συνέλθει και να επανέλθει στον ευατό του. Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό τόσο καιρό να προσπαθεί να αποφύγει τη σύγκρουση με όσα τον πονάνε. Σίγουρα όμως κάποια στιγμή θα γινότανε και αυτό και ήρθε επιτέλους η ώρα ο Λουκάς να φερθεί σαν ενήλικας και όχι σαν πεντάχρονο. ΟΙ σημερινές τους σκηνές με συγκλόνισαν, ακόμα και όταν μαλώνουνε μας περνάνε απίστευτα συναισθήματα. Η δέυτερη σκηνή τους ήταν μαγική : respect : : respect : : respect : το ήξερα ότι κάποια στιγμή οι αξιόλογοι σεναριογράφοι θα παρουσίαζαν μια τέτοια σκηνή και θα μας αφόπλιζαν. Μέσα στα βλέμματά τους φάνηκε για ακόμη μια φορά η απόλυτη και ανιδιοτελής αγάπη που έχουνε ο ένας για τον άλλο. Και επίσης μου άρεσε το γεγονός ότι η Νόρα στηρίζει για ακόμα μία φορά το Λουκά στην απόφασή του να μιλήσει στον αστυνόμο.

μαζι σου,μεχρι τελειας !!!
ναι μου αρεσαν και οι δυο σκηνες
και η πρωτη με το χωσιμο της Νορας ,(που ενα δικιο το εχει) ,φτανει η πλακα .
οπως μου αρεσε και η δευτερη σκηνη στο συνολο της ........

κοντεψαμε να ξεχασουμε γιατι αγαπησαμε αυτο το ζευγαρι .
σημερα μας το ξαναθυμισαν !!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 8:10 pm

taradoula έγραψε:Μετά από πάρα πολύ καιρό σήμερα είδα και αναγνώρισα επιτέλους τους ήρωες που αγάπησα. Συμφωνώ με όσους υποστηρίζουνε ότι η αντίδραση της Νόρας ήταν υπερβολική, αλλά είχε δίκιο. Ο Λουκάς χρειαζόταν ένα πάρα πολύ γερό χαστούκι για να συνέλθει και να επανέλθει στον ευατό του. Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό τόσο καιρό να προσπαθεί να αποφύγει τη σύγκρουση με όσα τον πονάνε. Σίγουρα όμως κάποια στιγμή θα γινότανε και αυτό και ήρθε επιτέλους η ώρα ο Λουκάς να φερθεί σαν ενήλικας και όχι σαν πεντάχρονο. ΟΙ σημερινές τους σκηνές με συγκλόνισαν, ακόμα και όταν μαλώνουνε μας περνάνε απίστευτα συναισθήματα. Η δέυτερη σκηνή τους ήταν μαγική : respect : : respect : : respect : το ήξερα ότι κάποια στιγμή οι αξιόλογοι σεναριογράφοι θα παρουσίαζαν μια τέτοια σκηνή και θα μας αφόπλιζαν. Μέσα στα βλέμματά τους φάνηκε για ακόμη μια φορά η απόλυτη και ανιδιοτελής αγάπη που έχουνε ο ένας για τον άλλο. Και επίσης μου
άρεσε το γεγονός ότι η Νόρα στηρίζει για ακόμα μία φορά το Λουκά στην απόφασή του να μιλήσει στον αστυνόμο.

συμφωνω απολυτα!!!!! μονο να πω πως η αντιδραση της νορας δεν ηταν καθολου υπερβολικη. ετσι επρεπε να του ειχε μιλησει καιρο τωρα!!!!!!

και ναι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΝΟΡΑ ΚΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ!!!!!!! Heart2 Palamakia
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από zwi Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 8:12 pm

Σήμερα η Νόρα είχε δίκιο σε ότι είπε...και ο Λουκάς χρειαζόταν ένα δυνατό ταρακούνημα για να τον ξυπνήσει...η τελευταία τους σκηνή ήταν καταπληκτική...επιτέλους μετά από πολύ καιρό βλέπουμε την Νόρα και τον Λουκά που αγαπήσαμε...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Σελίδα 21 από 39 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης