Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 34 από 39 Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 9:29 pm

zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......

Εμένα δεν με χαλάει και τόσο όλο αυτό..
Και αν γίνει όπως είπε η Ελένη σε προηγούμενο πόστ πως η Νόρα θα του τραβήξει τα μαλλιά θα είναι ωραίοοοοο... Cool
Αναμένω για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ..(ελπίζω πάντα)
Κι εγώ θέλω πρωταγωνίστριαααααααα....:Ρ

Υ.Γ Χαχαχαχα πάλι καλά από την μιααα.. :Ρ

Δεν ξέρω , βασικά νομίζω πως αν τον δω να λυποθυμά και πάλι θα βάλω τα γέλια , καλά αυτό που με χαλάει είναι η περιπέτεια π.ν(προ νοσοκομείου) η λυποθυμία όχι τόσο αλλά δεν με ξετρελένει...Θέλω και εώ τράβηγμα μαλλιού Razz και πρωταγωνίστρια Razz....

Y.γ:Θέλω ρολογάκι να μετρήσει αντίστροφα όπως γινόταν και στα επεισόδια 323 και 327....Razz

Τι εννοείς ρολογάκι μπερδεύτηκααα.. scratch
Ε καλά θα δείξει ρεεε..εγώ πιστευώ θα έχει φάση..Razz

Δεν ξέρω πως θα είναι , εγώ πιστεύω πως θα είναι τέλειο και το περιμένω με πολύ χαρά !!!

Αν δεν κάνω λάθος παλιά πριν γίνουν ζευγάρι τα παιδιά μας στα επεισόδια 323 και 327 η Ειρήνη μια κοπέλα ενημέρωνε πόσος χρόνος απομένει για το επεισόδιο...Το έχει αναφέρει και πιο πάνω η Γιάννα...

Αναμένουμε τη Δευτέρα με πολλές πολλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Κυρ Μάης 29, 2011 10:18 am

marakii έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......

Εμένα δεν με χαλάει και τόσο όλο αυτό..
Και αν γίνει όπως είπε η Ελένη σε προηγούμενο πόστ πως η Νόρα θα του τραβήξει τα μαλλιά θα είναι ωραίοοοοο... Cool
Αναμένω για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ..(ελπίζω πάντα)
Κι εγώ θέλω πρωταγωνίστριαααααααα....:Ρ

Υ.Γ Χαχαχαχα πάλι καλά από την μιααα.. :Ρ

Δεν ξέρω , βασικά νομίζω πως αν τον δω να λυποθυμά και πάλι θα βάλω τα γέλια , καλά αυτό που με χαλάει είναι η περιπέτεια π.ν(προ νοσοκομείου) η λυποθυμία όχι τόσο αλλά δεν με ξετρελένει...Θέλω και εώ τράβηγμα μαλλιού Razz και πρωταγωνίστρια Razz....

Y.γ:Θέλω ρολογάκι να μετρήσει αντίστροφα όπως γινόταν και στα επεισόδια 323 και 327....Razz

Τι εννοείς ρολογάκι μπερδεύτηκααα.. scratch
Ε καλά θα δείξει ρεεε..εγώ πιστευώ θα έχει φάση..Razz

Δεν ξέρω πως θα είναι , εγώ πιστεύω πως θα είναι τέλειο και το περιμένω με πολύ χαρά !!!

Αν δεν κάνω λάθος παλιά πριν γίνουν ζευγάρι τα παιδιά μας στα επεισόδια 323 και 327 η Ειρήνη μια κοπέλα ενημέρωνε πόσος χρόνος απομένει για το επεισόδιο...Το έχει αναφέρει και πιο πάνω η Γιάννα...

Αναμένουμε τη Δευτέρα με πολλές πολλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539

Αααα δεν το ήξερα οκ περιμένω κι εγώ...
Οσο για το έπι ανυπομωνώ σαν τρελήήή!!!!
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Κυρ Μάης 29, 2011 11:26 am

zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......

Εμένα δεν με χαλάει και τόσο όλο αυτό..
Και αν γίνει όπως είπε η Ελένη σε προηγούμενο πόστ πως η Νόρα θα του τραβήξει τα μαλλιά θα είναι ωραίοοοοο... Cool
Αναμένω για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ..(ελπίζω πάντα)
Κι εγώ θέλω πρωταγωνίστριαααααααα....:Ρ

Υ.Γ Χαχαχαχα πάλι καλά από την μιααα.. :Ρ

Δεν ξέρω , βασικά νομίζω πως αν τον δω να λυποθυμά και πάλι θα βάλω τα γέλια , καλά αυτό που με χαλάει είναι η περιπέτεια π.ν(προ νοσοκομείου) η λυποθυμία όχι τόσο αλλά δεν με ξετρελένει...Θέλω και εώ τράβηγμα μαλλιού Razz και πρωταγωνίστρια Razz....

Y.γ:Θέλω ρολογάκι να μετρήσει αντίστροφα όπως γινόταν και στα επεισόδια 323 και 327....Razz

Τι εννοείς ρολογάκι μπερδεύτηκααα.. scratch
Ε καλά θα δείξει ρεεε..εγώ πιστευώ θα έχει φάση..Razz

Δεν ξέρω πως θα είναι , εγώ πιστεύω πως θα είναι τέλειο και το περιμένω με πολύ χαρά !!!

Αν δεν κάνω λάθος παλιά πριν γίνουν ζευγάρι τα παιδιά μας στα επεισόδια 323 και 327 η Ειρήνη μια κοπέλα ενημέρωνε πόσος χρόνος απομένει για το επεισόδιο...Το έχει αναφέρει και πιο πάνω η Γιάννα...

Αναμένουμε τη Δευτέρα με πολλές πολλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539

Αααα δεν το ήξερα οκ περιμένω κι εγώ...
Οσο για το έπι ανυπομωνώ σαν τρελήήή!!!!
Οχι παλι το ρολογακι ρε κοριτσια!Μου ειχε σπασει τα νευρα σε αυτα τα επεισοδεια!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 29, 2011 1:23 pm

Ο Λουκάς θα προλάβει να μπει στον τοκετό την τελευταία στιγμή και θα δει την κόρη του να έρχεται στον κόσμο. Όσο για τις λιποθυμίες δεν της βρήκα καθόλου υπερβολικές, αντίθετα πιστεύω ότι συμβαίνουν, λόγω των συναισθημάτων που διακατέχουν το Λουκά εκείνη τη στιγμή. Θεωρώ ότι θα δούμε πάρα πολύ όμορφες και γλυκές σκηνούλες και η τηλεταινία θα μας αφήσει μια πολύ γλυκιά γεύση... flower

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Δευ Μάης 30, 2011 12:07 pm

από αυτά που έδειξε το πρωινό mou ,μου φάνηκε αρκετά υπερβολική η δεύτερη λιποθυμία.... Rolling Eyes αν ήταν να λιποθυμήσει ρε παιδί μου δεν μπορούσε αφού την έβλεπαν πρώτα μαζί με τη Νόρα..??τι τώρα??θα την πάρει μόνη της η Νόρα πρώτη φορά αγκαλιά?? Aww ελπίζω να συνέλθει κατευθείαν ο Λουκάς.... Rolling Eyes κατά τ' άλλα νομίζω ότι οι υπόλοιπες σκηνές !μετά τη γέννα! (γιατί πριν θα είναι το θέατρο του παραλόγου) θα είναι απόλυτα λιωτικές!! Love!
ελπίζω να μην απογοητευτούμε γι' ακόμη μία φορά.... Rolling Eyes
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μάης 30, 2011 12:18 pm

Πάμε να γίνουμε γονείς!!! Γοοουυυχχοοουυυυυυ!!!!!!!!!!

runaround runaround

Υ.Γ. πολύ καλημέρα σας!!!!!!!!!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Δευ Μάης 30, 2011 12:32 pm

Μπορεί να φανώ κακιά αλλά η λυποθυμία του νοσοκομείου δεν μου άρεσε Rolling Eyes μου φάνηκε κάπως υπερβολική να το πω.....Κατά τ'αλλα για τη ''οδύσεια'' δεν τρελένομαι αλλά έριξα ένα γέλιο εκεί που ο Λουκάκος βρήκε σήμα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 621900 ......Η Αντιγόνη ήταν θεά Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 195890 την ώρα που ακούστηκε το κλάμμα του μωρού....Το προσωπάκι της Νόρας ιδρωμένο , ήρεμο και γλυκό με ένα χαμόγελο πραγματικά ότι πιο ωραίο θα προτιμούσα εκείνη τη στιγμή ο Λουκάς να της έδινε ένα φιλί και όχι να λυποθυμούσε Razz .....Μετά εκεί με τα μωράκια πολώ ωραίοοο....Αναμένω με πολύ χαρά και αγωνία το σημερινό επεισόδιο και με πολλές καλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539





Προς το παρόν ΓΕΝΝΑΜΕ και σε κανά 8ωρο θα λέμε ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ Razz Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Δευ Μάης 30, 2011 12:39 pm

marakii έγραψε:Μπορεί να φανώ κακιά αλλά η λυποθυμία του νοσοκομείου δεν μου άρεσε Rolling Eyes μου φάνηκε κάπως υπερβολική να το πω.....Κατά τ'αλλα για τη ''οδύσεια'' δεν τρελένομαι αλλά έριξα ένα γέλιο εκεί που ο Λουκάκος βρήκε σήμα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 621900 ......Η Αντιγόνη ήταν θεά Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 195890 την ώρα που ακούστηκε το κλάμμα του μωρού....Το προσωπάκι της Νόρας ιδρωμένο , ήρεμο και γλυκό με ένα χαμόγελο πραγματικά ότι πιο ωραίο θα προτιμούσα εκείνη τη στιγμή ο Λουκάς να της έδινε ένα φιλί και όχι να λυποθυμούσε Razz .....Μετά εκεί με τα μωράκια πολώ ωραίοοο....Αναμένω με πολύ χαρά και αγωνία το σημερινό επεισόδιο και με πολλές καλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539





Προς το παρόν ΓΕΝΝΑΜΕ και σε κανά 8ωρο θα λέμε ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ Razz Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379

αυτό λέω κι εγώ μία σελίδα πριν περί υπερβολικής λιποθυμίας.. Razz
όντως θα ήταν πολύ λιωτικό και γλυκό αν την παίρναν μαζί αγκαλιά και αντί για λιποθυμίες και τα τοιαύτα να τη φιλούσε!! Love!
αλλά δεν πέφτουμε!!εγώ πιστεύω ότι θα δικαιωθούμε σ' αυτό το επεισόδιο!!(έστω στο μισό Razz )
τώρα πια άλλαξε το ρητό....''ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : juhu : : juhu :
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Δευ Μάης 30, 2011 12:43 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:
marakii έγραψε:Μπορεί να φανώ κακιά αλλά η λυποθυμία του νοσοκομείου δεν μου άρεσε Rolling Eyes μου φάνηκε κάπως υπερβολική να το πω.....Κατά τ'αλλα για τη ''οδύσεια'' δεν τρελένομαι αλλά έριξα ένα γέλιο εκεί που ο Λουκάκος βρήκε σήμα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 621900 ......Η Αντιγόνη ήταν θεά Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 195890 την ώρα που ακούστηκε το κλάμμα του μωρού....Το προσωπάκι της Νόρας ιδρωμένο , ήρεμο και γλυκό με ένα χαμόγελο πραγματικά ότι πιο ωραίο θα προτιμούσα εκείνη τη στιγμή ο Λουκάς να της έδινε ένα φιλί και όχι να λυποθυμούσε Razz .....Μετά εκεί με τα μωράκια πολώ ωραίοοο....Αναμένω με πολύ χαρά και αγωνία το σημερινό επεισόδιο και με πολλές καλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539





Προς το παρόν ΓΕΝΝΑΜΕ και σε κανά 8ωρο θα λέμε ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ Razz Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379

αυτό λέω κι εγώ μία σελίδα πριν περί υπερβολικής λιποθυμίας.. Razz
όντως θα ήταν πολύ λιωτικό και γλυκό αν την παίρναν μαζί αγκαλιά και αντί για λιποθυμίες και τα τοιαύτα να τη φιλούσε!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538
αλλά δεν πέφτουμε!!εγώ πιστεύω ότι θα δικαιωθούμε σ' αυτό το επεισόδιο!!(έστω στο μισό Razz )
τώρα πια άλλαξε το ρητό....''ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 189890 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 189890


Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 621900 Óντως άλλαξε το ρητό Razz...Εγώ από αυτά που είδα στο΄''πρωινό μου'' αν εξαιρέσουμε την ταλαιπωρία του να φτάσει και τη λύποθημία μου φάνηκαν πάρα πολύ τέλεια τα αποσπάσμα και γενικά περιμένω να δω ένα πάρα πολύ καλό επεισίδιο....όπως αξίζει στα ΛουκαΝοράκια δηλαδή είναι ΤΕΛΕΙΟ επεισόδιο Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 189890
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Δευ Μάης 30, 2011 12:58 pm

Eγω εχω να πω κατι αλλο περα απ'το οτι κι εμενα τα αποσπασματα μου ανεπτερωσαν τη λαχταρα για το αποψινο..... Jump Jump
Λατρεψα τον Κυριτση..... Hug Αυτη η φωνη και αυτα τα "υπονοουμενα" που ειπε μου αρεσαν μα παρα μα παρα πολυ.... : respect : : respect : Δεν ξερω αν συμφωνειτε αλλα νομιζω πως θα εχουμ ετελειες και ανατρεπτικες εξελιξεις αν οντως ειναι ο Αραβαντινος, ο παππους της πιο ομορφης!!!!! Αναμενω για το αποψινο!!!!!

ΥΓ Ουτε εμενα μου αρεσε πολυ εως καθολου μπορω να πω η δυτερη λιποθυμια... ενταξει την πρωτη μπορουμε να τη δικαιολογησουμε ως καποιο σημειο οτι ειναι πρωτογνωρο γι'αυτον... Αλλα το δευτερο δεν νομιζω οτι ειχε καμια σημασια να γινει!! Καλα αυτη τη γυναικολογο οσο παει και τη συμπαθω περισσοτερο, αφασια ειναι....


ΥΓ2 επιτελους μετα απο τοσα σκαμπανεβασματα ΓΕΝΝΑΜΕΕΕ
runaround runaround
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Δευ Μάης 30, 2011 2:10 pm

Εγώ λάτρεψα τα πάντα και καταλαβαίνω την λυποθυμία του Λουκά γιατί έχω ακούσει τα πάντααααα..δεν μπορείτε να φανταστείτε..
Πιστεύω και ελπίζω ότι θα δικαιωθούμε και πιστεύω επίτηδες δεν έδειξαν σκηνές μετά την γέννα στο νοσοκομείο για να έχουμε αγωνία..
Πιστεύω πως θα είναι τέλειο το έπι από όλες τι εκδοχές και ναι λάτρεψα κι εγώ Κυρίτση και μακάρι να είναι ο Αραβαντινός...Efxi
Επίσης λάτρεψα Αντιγόνη καταϊδρωμένη γλυκιά αλλά και με ένα τεράστιο χαμόγελοοοο... : respect : και μου άρεσε που λέει Λουκάά.. Razz
Όσο για την γυναικολόγο την έχω καταλατρέψει είνα πάρα πολύ καλή..

Αναμένω για τα καλύτερα και όπως είπατε το ρητό άλλαξε..

ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΙ ΜΠΕΜΠΑΑΑΑΑ!!! : juhu : : juhu : : juhu :

Και ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....!!!!!!!!!!!!!!
yey yey yey
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 30, 2011 2:43 pm

marakii έγραψε:Μπορεί να φανώ κακιά αλλά η λυποθυμία του νοσοκομείου δεν μου άρεσε Rolling Eyes μου φάνηκε κάπως υπερβολική να το πω.....Κατά τ'αλλα για τη ''οδύσεια'' δεν τρελένομαι αλλά έριξα ένα γέλιο εκεί που ο Λουκάκος βρήκε σήμα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 621900 ......Η Αντιγόνη ήταν θεά Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 195890 την ώρα που ακούστηκε το κλάμμα του μωρού....Το προσωπάκι της Νόρας ιδρωμένο , ήρεμο και γλυκό με ένα χαμόγελο πραγματικά ότι πιο ωραίο θα προτιμούσα εκείνη τη στιγμή ο Λουκάς να της έδινε ένα φιλί και όχι να λυποθυμούσε Razz .....Μετά εκεί με τα μωράκια πολώ ωραίοοο....Αναμένω με πολύ χαρά και αγωνία το σημερινό επεισόδιο και με πολλές καλές ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539





Προς το παρόν ΓΕΝΝΑΜΕ και σε κανά 8ωρο θα λέμε ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ Razz Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 13379


Μαράκι μου, συμφωνώ απόλυτα!!!


ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
: juhu : : juhu : : juhu :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Δευ Μάης 30, 2011 2:46 pm

Θα συμφωνήσω κι εγώ σε σχέση με τη λιποθυμία. ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ! Αλλά δεν πτοούμαστε γιατί
ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Μάης 30, 2011 3:02 pm

Η λιποθυμία του Λουκά είναι αποτέλεσμα της κούρασης και της αγωνίας του για να προλάβει την γέννα και της έντασης του όταν πια γεννήθηκε η μικρή του και τελείωσε όλο αυτό!Άρα είναι απόλυτα φυσιολογική!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Δευ Μάης 30, 2011 3:08 pm

Επιτέλους ΓΕΝΝΑΜΕ...!!!
Όσον αφορά τις λιποθυμίες του Λουκά, λόγω επαγγέλματος (σπουδάζω Νοσηλευτική), έχω δει και πολύ χειρότερα πράγματα από αυτά. Πιστέψτε με, ότι οι λιποθυμίες του Λουκάκου ήταν πολύ φυσιολογικές. Πέρα από το γεγονός ότι είναι κάτι πρωτόγνωρο γι' αυτόν, όλη η ένταση και τα συναισθήματά του βγήκανε με αυτό τον τρόπο. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ γλυκό.
Επίσης, μου άρεσαν και οι σκηνές με τα "ευτράπελα" του Λουκά, φανταζόμουνα κάτι πιο γελοίο όταν το διάβασα, αλλά τελικά μου φάνηκε πολύ αστείο το όλο σκηνικό.
Θεωρώ μετά από το απόσπασμα που είδα στο "ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ" ότι θα έχουμε υπέροχες και παρά πολύ γλυκές σκηνούλες. Θα έχουμε συγκίνηση, χαρά, σασπένς, τρυφερότητα και πάνω από όλα το Λουκά και τη Νόρα επιτέλους ευτυχισμένους μαζί με το μωράκι τους. Περιμένω με ανυπομονησία το αποψινό επεισόδιο και είμαι σίγουρη ότι θα ξεπεράσει ακόμα και τις προσδοκίες μας... Opados1

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Δευ Μάης 30, 2011 3:12 pm

loukasnora έγραψε:Η λιποθυμία του Λουκά είναι αποτέλεσμα της κούρασης και της αγωνίας του για να προλάβει την γέννα και της έντασης του όταν πια γεννήθηκε η μικρή του και τελείωσε όλο αυτό!Άρα είναι απόλυτα φυσιολογική!

Σίγουρα , αλλά δε μου άρεσε ο τρόπος που δόθηκε μου φάνηκε οτί ήταν κάπως υπερβολικό
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Δευ Μάης 30, 2011 3:16 pm

marakii έγραψε:
loukasnora έγραψε:Η λιποθυμία του Λουκά είναι αποτέλεσμα της κούρασης και της αγωνίας του για να προλάβει την γέννα και της έντασης του όταν πια γεννήθηκε η μικρή του και τελείωσε όλο αυτό!Άρα είναι απόλυτα φυσιολογική!

Σίγουρα , αλλά δε μου άρεσε ο τρόπος που δόθηκε μου φάνηκε οτί ήταν κάπως υπερβολικό

Θα συμφωνήσω "loukasnora". Όταν ένας άντρας βρίσκεται στην αίθουσα τοκετού, εκείνη τη στιγμή βλέπει τη γυναίκα του με μία άλλη οπτική, τα συναισθήματα που τον κατακλίζουνε είναι τόσα πολλά που τις περισσότερες φορές δεν μπορούν να περιγραφούνε ούτε με λόγια. Λίγο η συγκίνηση, λίγο η ένταση, λίγο ο πανικός, λίγο που βλέπει τη Νόρα να πονάει, λίγο τα αίματα, ήρθε και έδεσε, τέζα ο Λουκάκος... Wink

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Δευ Μάης 30, 2011 6:49 pm

taradoula έγραψε:Επιτέλους ΓΕΝΝΑΜΕ...!!!
Όσον αφορά τις λιποθυμίες του Λουκά, λόγω επαγγέλματος (σπουδάζω Νοσηλευτική), έχω δει και πολύ χειρότερα πράγματα από αυτά. Πιστέψτε με, ότι οι λιποθυμίες του Λουκάκου ήταν πολύ φυσιολογικές. Πέρα από το γεγονός ότι είναι κάτι πρωτόγνωρο γι' αυτόν, όλη η ένταση και τα συναισθήματά του βγήκανε με αυτό τον τρόπο. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ γλυκό.
Επίσης, μου άρεσαν και οι σκηνές με τα "ευτράπελα" του Λουκά, φανταζόμουνα κάτι πιο γελοίο όταν το διάβασα, αλλά τελικά μου φάνηκε πολύ αστείο το όλο σκηνικό.
Θεωρώ μετά από το απόσπασμα που είδα στο "ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ" ότι θα έχουμε υπέροχες και παρά πολύ γλυκές σκηνούλες. Θα έχουμε συγκίνηση, χαρά, σασπένς, τρυφερότητα και πάνω από όλα το Λουκά και τη Νόρα επιτέλους ευτυχισμένους μαζί με το μωράκι τους. Περιμένω με ανυπομονησία το αποψινό επεισόδιο και είμαι σίγουρη ότι θα ξεπεράσει ακόμα και τις προσδοκίες μας... Opados1

Με κάλυψες απόλυταααααα.. : respect : : respect :
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Δευ Μάης 30, 2011 6:54 pm

taradoula έγραψε:
marakii έγραψε:
loukasnora έγραψε:Η λιποθυμία του Λουκά είναι αποτέλεσμα της κούρασης και της αγωνίας του για να προλάβει την γέννα και της έντασης του όταν πια γεννήθηκε η μικρή του και τελείωσε όλο αυτό!Άρα είναι απόλυτα φυσιολογική!

Σίγουρα , αλλά δε μου άρεσε ο τρόπος που δόθηκε μου φάνηκε οτί ήταν κάπως υπερβολικό

Θα συμφωνήσω "loukasnora". Όταν ένας άντρας βρίσκεται στην αίθουσα τοκετού, εκείνη τη στιγμή βλέπει τη γυναίκα του με μία άλλη οπτική, τα συναισθήματα που τον κατακλίζουνε είναι τόσα πολλά που τις περισσότερες φορές δεν μπορούν να περιγραφούνε ούτε με λόγια. Λίγο η συγκίνηση, λίγο η ένταση, λίγο ο πανικός, λίγο που βλέπει τη Νόρα να πονάει, λίγο τα αίματα, ήρθε και έδεσε, τέζα ο Λουκάκος... Wink

Agree με Νίκη και taradoula!
Συμβαίνουν και πολύ χειρότερα και όλα αυτά που θα περάσει θα τον οδηγήσουν στην λυποθυμία..
Για αυτό η γυναικολόγος το είπε και χαλαρά κάτι ήξερε...
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Δευ Μάης 30, 2011 6:55 pm

Σήμερα ΓΕΝΝΑΜΕ....ελπίζω να έχουμε λιώτικες σκηνές μεταξύ τους και με την μπέμπα... Love!
Η δεύτερη λιποθυμία μου φάνηκε λίγο ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...από τον τρόπο που την απέδωσαν... Rolling Eyes
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Δευ Μάης 30, 2011 7:57 pm

Aaaaχχχχχ βρε παιδια θυμαμαι περυσι τετοια εποχη που ηταν να γεννησει η Ευα μας τον Αγγελουκο.... Ποτε περασε κιολας ενας χρονος??? Ποτε ηταν η περιοδος εκεινη με τους χωρισμους και τους τσακωμους του λουκανορικου ζευγους που ολοι θελουμε να διαγραψουμε απ'το ιστορικο αυτου του ζευγαριου, ποτε ηταν που η Νορα εμαθε για την εγκυμοσυνη και μετα που ακολουθησε τον Λουκα στον Ναυπλιο, το πρωτο υπερηχογραφημα της μπεμπας, η πρωτη κλωτσια, οι αρραβωνες, ο γαμος..... Love! Love!
Τι να πω, τελικα ο καιρος περναει πολυ πιο γρηγορα απ'οτι φανταζομουνα... Snif Τι θα κανουμε τωρα 4 μηνες χωρις μυστικα μεχρι τον Οκτωβρη??? ((
Τελος παντων το σταματαω γιατι ηδη αρχισα τη μελαγχολια και δεν πρεπει.... Σημερα ειναι μερα χαρας για τους λουκανορικους αλλα και ολους τους φανς της παρεας της φεγγαροπετρας και οχι μονο και θα την απολαυσουμε τη σημερινη βραδια οσο το δυνατον περισσοτερο... Efxi Απο αυριο ξαναπιανουμε το μελοδραμα...
Σε 4 λεπτα (ή σε περισσοτερο γιατι αυτες οι ειδησεις δεν τελιωνουν ποτε ακριβως) εχουμε το φιναλε!!! yey yey

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ lol! και θα τα πουμε σε δυομιση ωριτσες για σχολιασμο του τελευταιου επεισοδιου που νομιζω θα ειναι καλυτερο απο περυσι αν εξαιρεσουμε την απουσια του Μανου.... Aww
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Δευ Μάης 30, 2011 10:53 pm

η κορη τους ειναι ΘΕΑ, πολυ πολυ ομορφη!!!!! Ενα ειναι σιγουρο, πηρε και απο τις δυο πλευρες.
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Δευ Μάης 30, 2011 11:17 pm

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ........................... inlove inlove Matakia Matakia
λουκανορικές σκηνές υπέρτατες,τι υπέροχη οικογένεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inlove inlove
λατρεύω λατρεύω λατρεύω λατρεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Efxi
για μεγαλύτερο σχολιασμό θα επανέλθω μία από τις επόμενες μέρες καθ' ότι πολύ δουλειά.... pff
δε θέλω να σχολιάσω τίποτ' άλλο προς το παρόν....
τους λατρεύωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matakia inlove
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 30, 2011 11:22 pm

Τι υπέροχες σκηνές ήταν αυτές???
Τι λιώσιμο????
inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από evaggelia* Δευ Μάης 30, 2011 11:27 pm

αχχχχχχχ....!!!!οι λουκανορικες σκηνες απιστευτες!!!!τοσο μα τοσο λιωτικες ολες.....τις λατρεψα!!!!!!!!!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539
αχ ειναι τρομερη οικογενεια τους λατρευω!!!!!!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539

Ν+Λ=ΜΠΕΜΠΑ!!!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 34 681539
evaggelia*
evaggelia*
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Ασχολίες : πολλα και διαφορα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 34 από 39 Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης