Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 35 από 39 Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Δευ Μάης 30, 2011 11:36 pm

Αααααχχχχχ να τους ζησει μωρε..... )) ))
Τι υπεροχο και γλυκο κοριτσακι ηταν αυτο!!!! Love! Love! Κουκλιτσα μου!!!!
ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!! : respect : : respect : Τι λιωσιμο κι αυτο αποψε!!! Love Love Απο λουκανορικες σκηνες ομως ειχαμε ουκ ολιγες, μια χαρα την χωρτασαμε τη μπουμπου, οχι οτι θα μας χαλαγε παραπανω αλλα ενταξει συμβιβαζομαστε εμεις.....
Ειδικα η τελευταια τους σκηνη παρα μα παρα πολυ συγκινητικη.... inlove inlove Snif Snif
Επισης στο flashback εριξα ΤΟ γελιο.... xixixi xixixi Τελικα μου αρεσε σαν ιδεα!!! Hug Ρεγγινα-Ελσα ΘΕΕΣΣ!!! Τις λατρευω!! Palamakia


ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΗ ΡΕΓΓΙΝΑ!!!!
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Τρι Μάης 31, 2011 12:15 pm

τι υπεροχες οι χθεσινες σκηνες!!!!!! ελιωσα λεμε!!!!! Love! Love! Love!

προσπερνω το σκηνικο με την αργοπορια(αν κι εκει με την κατσικα εριξα ΤΟ γελιο! lmao ) και μενω κυριως στα της γεννας....

τη σκηνη της γεννας εγω προσωπικα η βρηκα πολυ φυσικη, αστεια εκει που του τραβουσε τα μαλλια sisi αλλα και γλυκια.... η λιποθυμια ισως θα μπορουσε να λειπει αλλα δε μου φανηκε και ακυρη....

καλα οι σκηνες μετα ηταν ολες μια και μια!!!!! τοοοοσο γλυκες!!!! inlove inlove inlove

βεβαια ομολογω επειδη δε μας τους εδειχνε για αρκετες σκηνες πιστευα οτι τη σκηνη τους με τη μπεμπα την εκοψαν και αρχισα να τραβαω τα μαλλια μου maaaad αλλα μετα ανακουφιστηκα και ελιωσα....!!! Heart2

θα ηθελα βεβαια να τελειωσει με λουκανορομπεμπικη σκηνη(καινουρια λεξη sisi ) και ελεγα μηπως μας δειξουν εκεινη που ειναι ο λουκας με αλλο μπλουζακι και της φιλαει το χερι αλλ απ'οτι καταλαβα αυτο ειναι απο την επομενη μερα και θα τη δουμε στο νεο κυκλο.... Wink

εγω παντως δηλωνω απολυτα ευχαριστημενη απο λουκανορακια!!!!! ))
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Μάης 31, 2011 12:25 pm

Αχ, ηταν πολυ ομορφες και συγκινητικες οι σκηνες τους...Βεβαια δεν μουθ αρεσε η ολη καθυστερηση του λουκα, και οπως το παρουσιασαν το σδκηνικο, αλλα επειτα με αποζημιωσαν οι στιγμες τους, ειδικα μετα τη γεννα, απλα ελιωσα πραγματικα...Η μικρη ρεγγινα, απλα δεν υπαρχει τετοιο γλυκο, πλασμα, τη λατρεψα αμεσως... inlove inlove inlove Και το πατουσακι της, και το χερακι της ηταν για πολλα γουτσου... inlove inlove inlove νορα και λουκας μου αρεσαν ιδιαιτερα με την τρυφεροτητα τους και την αληθινη αγαπη που εδειξαν μετα τον ερχομο της μικρης...Ο καημενος ο λουκας παντως και σαν παναγιωτης πρεπει να πονεσε πολυ με το μαλλιοτραβηγμα δυο φορες στην γεννα...Και η λιποθυμια του για μενα ηταν πολυ φυσικη, αρκετοι εξαλλου δεν αντεχουν...Απλα μονο και μονο για αυτες τις σκηνες αξιζε για μενα η τηλεταινια...Και για αλλη μια φορα η μπουμπου ειναι μια καραμελιτσα... inlove inlove inlove
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τρι Μάης 31, 2011 12:28 pm

Οι σκηνές τους ήταν πραγματικά υπέροχες, ειδικά στην τελευταία εγώ συγκινήθηκα. Η ταλαιπωρία που πέρασε ο Λουκάς μέχρι να φτάσει στο μαιευτήριο άπαιχτη, γέλασα πάρα πολύ. Ελπίζω και εύχομαι ότι και στον επόμενο κύκλο θα έχουμε υπέροχες σκηνές με τους τρεις τους τώρα πια...

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΡΕΓΓΙΝΑ... kyma

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Τρι Μάης 31, 2011 12:45 pm

αχ μωρε!!!!! η μικρη ρεγγινα ειναι τοσο γλυκα και νορα-λουκας τοσο γλυκοι και τρυφεροι γονεις...!!!!!! Love! Love! Love! και μονο η εικονα τους σε γεμιζει τοσο τρυφερα συναισθηματα....!!!! Heart2

το μονο κακο ειναι οτι πρεπει να περιμενουμε τοσους μηνες για να δουμε σκηνες μα την μπεμπουλα τους... Aww μου φαιναεται ολο το καλοκαιρι αυτες τις σκηνες θα βλεπω... sisi
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τρι Μάης 31, 2011 3:25 pm

ntinafer έγραψε:τι υπεροχες οι χθεσινες σκηνες!!!!!! ελιωσα λεμε!!!!! Love! Love! Love!

προσπερνω το σκηνικο με την αργοπορια(αν κι εκει με την κατσικα εριξα ΤΟ γελιο! lmao ) και μενω κυριως στα της γεννας....

τη σκηνη της γεννας εγω προσωπικα η βρηκα πολυ φυσικη, αστεια εκει που του τραβουσε τα μαλλια sisi αλλα και γλυκια.... η λιποθυμια ισως θα μπορουσε να λειπει αλλα δε μου φανηκε και ακυρη....

καλα οι σκηνες μετα ηταν ολες μια και μια!!!!! τοοοοσο γλυκες!!!! inlove inlove inlove

βεβαια ομολογω επειδη δε μας τους εδειχνε για αρκετες σκηνες πιστευα οτι τη σκηνη τους με τη μπεμπα την εκοψαν και αρχισα να τραβαω τα μαλλια μου maaaad αλλα μετα ανακουφιστηκα και ελιωσα....!!! Heart2

θα ηθελα βεβαια να τελειωσει με λουκανορομπεμπικη σκηνη(καινουρια λεξη sisi ) και ελεγα μηπως μας δειξουν εκεινη που ειναι ο λουκας με αλλο μπλουζακι και της φιλαει το χερι αλλ απ'οτι καταλαβα αυτο ειναι απο την επομενη μερα και θα τη δουμε στο νεο κυκλο.... Wink

εγω παντως δηλωνω απολυτα ευχαριστημενη απο λουκανορακια!!!!! ))


Ποια σκηνη εννοεις οτι της φιλαει το χερι και δεν την εδειξαν?? )) lol!
Εγω αυτο που πιστευω οτι δεν εδειξαν ειναι η σκηνη που ο Λουκας μεταφερει την μπεμπα σ'αυτο το καροτσακι οταν ειναι στο δωματιο οπως το εδειξε στο τρειλει απ'το πρωινο μου. Αν δεν κανω λαθος μας εδειξε μονο τη σκηνη κατευθειαν απο πανω που την εβαζε οχι απο εκει που την κρατουσε προσεχτικα..... Rolling Eyes
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Τρι Μάης 31, 2011 4:16 pm

mariavenetifoka έγραψε:
ntinafer έγραψε:τι υπεροχες οι χθεσινες σκηνες!!!!!! ελιωσα λεμε!!!!! Love! Love! Love!

προσπερνω το σκηνικο με την αργοπορια(αν κι εκει με την κατσικα εριξα ΤΟ γελιο! lmao ) και μενω κυριως στα της γεννας....

τη σκηνη της γεννας εγω προσωπικα η βρηκα πολυ φυσικη, αστεια εκει που του τραβουσε τα μαλλια sisi αλλα και γλυκια.... η λιποθυμια ισως θα μπορουσε να λειπει αλλα δε μου φανηκε και ακυρη....

καλα οι σκηνες μετα ηταν ολες μια και μια!!!!! τοοοοσο γλυκες!!!! inlove inlove inlove

βεβαια ομολογω επειδη δε μας τους εδειχνε για αρκετες σκηνες πιστευα οτι τη σκηνη τους με τη μπεμπα την εκοψαν και αρχισα να τραβαω τα μαλλια μου maaaad αλλα μετα ανακουφιστηκα και ελιωσα....!!! Heart2

θα ηθελα βεβαια να τελειωσει με λουκανορομπεμπικη σκηνη(καινουρια λεξη sisi ) και ελεγα μηπως μας δειξουν εκεινη που ειναι ο λουκας με αλλο μπλουζακι και της φιλαει το χερι αλλ απ'οτι καταλαβα αυτο ειναι απο την επομενη μερα και θα τη δουμε στο νεο κυκλο.... Wink

εγω παντως δηλωνω απολυτα ευχαριστημενη απο λουκανορακια!!!!! ))


Ποια σκηνη εννοεις οτι της φιλαει το χερι και δεν την εδειξαν?? )) lol!
Εγω αυτο που πιστευω οτι δεν εδειξαν ειναι η σκηνη που ο Λουκας μεταφερει την μπεμπα σ'αυτο το καροτσακι οταν ειναι στο δωματιο οπως το εδειξε στο τρειλει απ'το πρωινο μου. Αν δεν κανω λαθος μας εδειξε μονο τη σκηνη κατευθειαν απο πανω που την εβαζε οχι απο εκει που την κρατουσε προσεχτικα..... Rolling Eyes

ναι και αυτο αλλα αυτο ηταν μονο ενα στιγμιοτυπο....

απο τη σκηνη που λεω εχουμε μονο αυτη τη φωτογραφια.....

https://2img.net/r/ihimizer/img694/7707/mistikaedem207.jpg
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τρι Μάης 31, 2011 5:41 pm

ntinafer έγραψε:
mariavenetifoka έγραψε:
ntinafer έγραψε:τι υπεροχες οι χθεσινες σκηνες!!!!!! ελιωσα λεμε!!!!! Love! Love! Love!

προσπερνω το σκηνικο με την αργοπορια(αν κι εκει με την κατσικα εριξα ΤΟ γελιο! lmao ) και μενω κυριως στα της γεννας....

τη σκηνη της γεννας εγω προσωπικα η βρηκα πολυ φυσικη, αστεια εκει που του τραβουσε τα μαλλια sisi αλλα και γλυκια.... η λιποθυμια ισως θα μπορουσε να λειπει αλλα δε μου φανηκε και ακυρη....

καλα οι σκηνες μετα ηταν ολες μια και μια!!!!! τοοοοσο γλυκες!!!! inlove inlove inlove

βεβαια ομολογω επειδη δε μας τους εδειχνε για αρκετες σκηνες πιστευα οτι τη σκηνη τους με τη μπεμπα την εκοψαν και αρχισα να τραβαω τα μαλλια μου maaaad αλλα μετα ανακουφιστηκα και ελιωσα....!!! Heart2

θα ηθελα βεβαια να τελειωσει με λουκανορομπεμπικη σκηνη(καινουρια λεξη sisi ) και ελεγα μηπως μας δειξουν εκεινη που ειναι ο λουκας με αλλο μπλουζακι και της φιλαει το χερι αλλ απ'οτι καταλαβα αυτο ειναι απο την επομενη μερα και θα τη δουμε στο νεο κυκλο.... Wink

εγω παντως δηλωνω απολυτα ευχαριστημενη απο λουκανορακια!!!!! ))


Ποια σκηνη εννοεις οτι της φιλαει το χερι και δεν την εδειξαν?? )) lol!
Εγω αυτο που πιστευω οτι δεν εδειξαν ειναι η σκηνη που ο Λουκας μεταφερει την μπεμπα σ'αυτο το καροτσακι οταν ειναι στο δωματιο οπως το εδειξε στο τρειλει απ'το πρωινο μου. Αν δεν κανω λαθος μας εδειξε μονο τη σκηνη κατευθειαν απο πανω που την εβαζε οχι απο εκει που την κρατουσε προσεχτικα..... Rolling Eyes

ναι και αυτο αλλα αυτο ηταν μονο ενα στιγμιοτυπο....

απο τη σκηνη που λεω εχουμε μονο αυτη τη φωτογραφια.....

https://2img.net/r/ihimizer/img694/7707/mistikaedem207.jpg

Ναι ναι εχεις δικιο!!! Thumbs up )) Τωρα αφου ο Λουκας φοραει αλλο μπλουζακι ή θα ειναι απο τα επομενα γυρισματα οπως πολυ σωστα ειπες ή μπορει να μην την εβαλαν, που δεν το νομιζω αλλα ουτε θελω να το σκεφτομαι επισης γιατι θελω πολυ να τη δω αυτη τη σκηνη!!!! Love! Love! Love!

Επισης δεν ξερω αν το παρατηρησατε αλλα επειδη το εχω δει 500 φορες κατι μου λεει οτι στην τελευταια τους σκηνη το βραδυ με την μπεμπα εκει που η Νορα του λεει "κοιτα κοιτα...." και χαμογελαει νμζ μετα απο λιγο την ξαναεβαλαν.....
Πωπωπω πολυ αναλυση εκανα... slap

ΥΓ Υπαρχει περιπτωση να βγει πιο νωρις τρειλερ για του χρονου δεδομενου οτι εχουν γυριστει ηδη καποια πραγματα??? inlove Efxi
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zeta88 Τρι Μάης 31, 2011 6:07 pm

ntinafer έγραψε:
το μονο κακο ειναι οτι πρεπει να περιμενουμε τοσους μηνες για να δουμε σκηνες μα την μπεμπουλα τους... Aww μου φαιναεται ολο το καλοκαιρι αυτες τις σκηνες θα βλεπω... sisi

Συμφωνώ, αλλά δε λες πάλι καλά που μας έδειξαν κι ότι η μπέμπα γεννήθηκε και δε μας άφησαν όλο το καλοκαίρι να αναρωτιόμαστε αν γεννήθηκε ή δε γεννήθηκε,αν πήγαν ή δεν πήγαν όλα καλά, αν πρόλαβε ή δεν πρόλαβε ο Λουκάς, αν πήρε και την κατσίκα μαζί ή όχι...Γιατί όλες τις άλλες ιστορίες σε τέτοιο "κρίσιμο" σημείο τις άφησαν...Πάλι καλά που δε σταμάτησαν και τη γέννα την ώρα που σπάνε τα νερά..

Νόρα-Λουκάς-μπέμπα απλά Love! Love! Love! Love! Πολύ όμορφη εικόνα!!!Νομίζω αποζημίωνε για όλη την προηγούμενη αναμονή..
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Τρι Μάης 31, 2011 8:06 pm

zeta88 έγραψε:
ntinafer έγραψε:
το μονο κακο ειναι οτι πρεπει να περιμενουμε τοσους μηνες για να δουμε σκηνες μα την μπεμπουλα τους... Aww μου φαιναεται ολο το καλοκαιρι αυτες τις σκηνες θα βλεπω... sisi

Συμφωνώ, αλλά δε λες πάλι καλά που μας έδειξαν κι ότι η μπέμπα γεννήθηκε και δε μας άφησαν όλο το καλοκαίρι να αναρωτιόμαστε αν γεννήθηκε ή δε γεννήθηκε,αν πήγαν ή δεν πήγαν όλα καλά, αν πρόλαβε ή δεν πρόλαβε ο Λουκάς, αν πήρε και την κατσίκα μαζί ή όχι...Γιατί όλες τις άλλες ιστορίες σε τέτοιο "κρίσιμο" σημείο τις άφησαν...Πάλι καλά που δε σταμάτησαν και τη γέννα την ώρα που σπάνε τα νερά..

Νόρα-Λουκάς-μπέμπα απλά Love! Love! Love! Love! Πολύ όμορφη εικόνα!!!Νομίζω αποζημίωνε για όλη την προηγούμενη αναμονή..

αυτο μας ελειπε... να μην μας εδειχναν και τη γεννα..... Impatient οφειλαν να τη δειξουν για να αποζημιωσουν το λουκανορικο κοινο!!!

κι επαναλαμβανω ποσο πολυ τους λατρεψα!!!!! Heart2 με τη δε μπεμπα εχω κολλησει!!! τι γλυκο μουτρακι...!!!!! inlove
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Τρι Μάης 31, 2011 8:30 pm

Θέλω και εγώ πολύ να σχολιάσω αναλυτικά τις σκηνές οπότε θα σχολιάσω αναλυτικά αύριο....Να πω οτί τα παιδιά μας για άλλη μια φορά έκλεψαν την παράσταση είχαν άκρως λιοτικότατες σκηνές και ήταν πολύ γούτσου με το μικράκι τους !....

Αγαπώ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 13379 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 681539
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Τρι Μάης 31, 2011 8:36 pm

Να μας ζησει η Ρεγγινα μας.
Ομολογω οτι χθες συγκινηθηκα παρα που μου αρεσαν ολες οι σκηνες με τη μπεμπα και τυς γονεις της.
Λατρεψα αυτη τη μιξρη πατουσιτσα. Με συγκινησε η Νορα πο χαζευε το μωρο μαζι με τον παππου μυστηριο..
Ξετρελαθηκα με Ρεγγινα Καμπα και Ελσα Σαραντη. Αδυναμιες ειναι αυτες
Και παλι να μας ζησει

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μάης 31, 2011 8:51 pm

Εγώ λατρεύω το μωράκι, αυτό έχω να πω! Matakia Έχει τόσο χαριτωμένο προσωπάκι και αν προσέξατε ανά διαστήματα έκανε κάποιες ασυναίσθητες, αξιολάτρευτες γκριμάτσες! Love!

Κατά τα άλλα μου άρεσε η τελευταία σκηνή του ζευγαριού. Έβγαλε τα συναισθήματα που έπρεπε. Ένιωθες την αγάπη να αιωρείται...

Βέβαια επίσης αγαπημένη σκηνή αυτή του Στέφανου και της Εριέττας το βράδυ της γέννησης στην πισίνα. Αλλά μάλλον δεν είμαι στο σωστό topic...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τρι Μάης 31, 2011 8:52 pm

Όταν είδα Δρακουλάκη-Πετράκη να κλαίνε πέθανα!!!
Πόσο υπέροχες σκηνές είχαν??!!!!!
inlove inlove inlove inlove inlove
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koukoumfkos Τρι Μάης 31, 2011 9:21 pm

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με αυτό που παρακολούθησα χθες,όσων αφορά Νόρα-Λουκά.
Οι σκηνές τους έβγαζαν τόσα συναισθήματα,χάρας,συγκίνησης.
Η μπέμπα είναι απίστευτη και σκέτη γλύκα.

Ευχαριστούμε Θέε μου που 'δαμε μπέμπα!!!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Τρι Μάης 31, 2011 9:28 pm

sifantid έγραψε:Εγώ λατρεύω το μωράκι, αυτό έχω να πω! Matakia Έχει τόσο χαριτωμένο προσωπάκι και αν προσέξατε ανά διαστήματα έκανε κάποιες ασυναίσθητες, αξιολάτρευτες γκριμάτσες! Love!

Κατά τα άλλα μου άρεσε η τελευταία σκηνή του ζευγαριού. Έβγαλε τα συναισθήματα που έπρεπε. Ένιωθες την αγάπη να αιωρείται...

Βέβαια επίσης αγαπημένη σκηνή αυτή του Στέφανου και της Εριέττας το βράδυ της γέννησης στην πισίνα. Αλλά μάλλον δεν είμαι στο σωστό topic...


Και ελεγα που ειναι το Σοφακι να σχολιασει

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μάης 31, 2011 9:29 pm

sofia έγραψε:
sifantid έγραψε:Εγώ λατρεύω το μωράκι, αυτό έχω να πω! Matakia Έχει τόσο χαριτωμένο προσωπάκι και αν προσέξατε ανά διαστήματα έκανε κάποιες ασυναίσθητες, αξιολάτρευτες γκριμάτσες! Love!

Κατά τα άλλα μου άρεσε η τελευταία σκηνή του ζευγαριού. Έβγαλε τα συναισθήματα που έπρεπε. Ένιωθες την αγάπη να αιωρείται...

Βέβαια επίσης αγαπημένη σκηνή αυτή του Στέφανου και της Εριέττας το βράδυ της γέννησης στην πισίνα. Αλλά μάλλον δεν είμαι στο σωστό topic...


Και ελεγα που ειναι το Σοφακι να σχολιασει
Off-topic: Το Σοφάκι διάβαζε για τα ΜΜΕ, την προπαγάνδα, την παραπληροφόρηση, τη χειραγώγηση, το ρατσισμό, τα στερεότυπα και όλα τα θέματα της Έκθεσης της Β' Λυκείου! Να μην τα πολυλογώ!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Ιουν 02, 2011 8:10 pm

Επιτέλους λοιπόν γέννησε η Νόρα! flower Το επεισόδιο δε με ξετρέλανε, αλλά δε θα μπορούσα να χαρακτηρίσω άσχημο το επεισόδιο που ήρθε στον κόσμο η Λουκανορική μπέμπα! Love! Ήταν η πιο γλυκιά φατσούλα, και έκαναν νομίζω και πολύ καλή επιλογή μωρού, αφού εκτός του ότι είναι μια γλύκα, είναι και μελαχρινάκι σαν τον Λουκάκο! Μοιάζουν θα έλεγα! valen

Το ατέλειωτο τρέξιμο του Λουκά είχε κάποια αστεία στοιχεία, αλλά στο σύνολό του μου φάνηκε υπερβολικό. Ήταν φανερό πως θέλησαν να εκμεταλλευτούν το πιο "αστείο" ζευγάρι της σειράς για να δώσουν μια κωμική νότα στο επεισόδιο, αλλά νομίζω το αποτέλεσμα δεν ήταν το καλύτερο δυνατό… Ίσως έπρεπε έτσι να είναι, ίσως ήταν έτσι οι σκηνοθετικές οδηγίες, ίσως να έφταιγαν οι σκηνές, τα χωράφια και οι γίδες που με ξενέρωσαν λίγο valen , ίσως να λέω και μπούρδες, απλά έτσι μου φάνηκε… Αντίθετα στις σκηνές με τη Νόρα και τη μπέμπα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα… Ειδικά η τελευταία σκηνή, ήταν πολύ γλυκιά και αγαπησιάρικη, όπως έπρεπε. :)

Το flash back με τη Ρεγγίνα και την Έλσα δε μου άρεσε τελικά… Είχε μια νοσταλγία για όλους εμάς που αγαπήσαμε τη Βέρα, αλλά τελικά δε μου άφησε καλή γεύση… Ίσως το όνομα… Αν και είναι πολύ όμορφο όνομα και βασιλικό όπως το ήθελε ο Λουκάς, θα ήθελα κάτι μοναδικό και ξεχωριστό για τη Λουκανορική μπέμπα… Κάτι μόνο δικό της… Το όνομα Ρεγγίνα είναι πολύ ταυτισμένο με την ηρωίδα της Βέρας, μας έδειξαν άλλωστε με κάθε τρόπο ότι προήλθε από αυτήν… Όσο αγαπητή κι αν ήταν η Ρεγγίνα Καμπά, κι όσο κι αν είναι γλυκό που "χρησιμοποίησαν" αυτή την τόσο αγαπημένη ηρωίδα για να ονομάσουν την πιο αγαπημένη τηλεοπτική μπέμπα, θα προτιμούσα κάτι καινούριο, κάτι που θα ταυτιστεί μόνο με εκείνη, μόνο με τη Νόρα και το Λουκά, κάτι καταδικό τους, όχι κάτι "δανεικό"…

Κάτι άλλο που μου χτύπησε κάπως άσχημα, ήταν οι αναφορές στο "πρώτο" παιδί του Λουκά. Σίγουρα γονιός είναι αυτός που μεγαλώνει ένα παιδί, και θα ήταν πολύ δύσκολο να νιώσει για τον Άρη ό,τι για τη "Ρεγγίνα"… Ήταν εκεί στη γέννησή της, έζησε από κοντά την εγκυμοσύνη της Νόρας, τη Νόρα τη λατρεύει και είναι η γυναίκα της ζωής του, ήθελε τόσο πολύ μια κορούλα δική του και δική της, όμως ο Άρης δεν παύει να είναι γιος του… Είναι λογικό μέχρι ένα σημείο να αισθάνεται ότι στην ουσία τώρα γίνεται πατέρας, αλλά μου φάνηκε κάπως υπερβολικό να ειπωθεί κάτι τέτοιο… Δεν πιστεύω πως ο Άρης είναι γιος του, θεωρώ ακόμα πως θα έρθει η στιγμή που η Νταίζη θα του αποκαλύψει την αλήθεια… Όμως ο Λουκάς αυτό γνωρίζει για αλήθεια… Οπότε είτε είναι όντως γιος του, είτε όχι, δεν έχει σημασία… Για το Λουκά είναι… Και αν δε θέλει ο Άρης και η Ρεγγίνα να μεγαλώσουν χωρίς να ξέρουν ότι είναι αδέρφια –όπως έγινε με εκείνον και την Εριέττα, κάτι για το οποίο κατηγορεί το Ρούσσο- θα πρέπει κάποια στιγμή να πει και στον Άρη την αλήθεια…

Οι Λουκανορικές σκηνές κατέλαβαν –πολύ σωστά valen - το μεγαλύτερο μέρος του επεισοδίου, αλλά θα ήθελα λίγο παραπάνω ακόμα… valen Χωρίς να σημαίνει ότι ένας Κατρανίδης δε δικαιούται το τελευταίο πλάνο, θα ήθελα να κλείσει η σεζόν με τη μπέμπα… Ας ήταν η σκηνή με το έμφραγμα προτελευταία… Θα προτιμούσα μια πιο γλυκιά τελευταία σκηνή… Καταλαβαίνω όμως ότι το έκαναν γιατί ήθελαν να κορυφώσουν την αγωνία των τηλεθεατών…
Επίσης πολύ όμορφη η σκηνη με τη Νόρα και τον κύριο Κυρίτση! Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση η είσοδός του! :)

Γενικά τίποτα το ιδιαίτερα συγκλονιστικό, σίγουρα θα μπορούσαν να είναι και πολύ καλύτερα τα πράγματα, ακόμα πιο γλυκά, αστεία με πιο φυσικό τρόπο, και να βλέπαμε ακόμα περισσότερο τη Νόρα και το Λουκά…

Όλα αυτά είναι προσωπικές μου απόψεις και δε σημαίνει ότι έχω δίκιο. :) Η γεύση που μου άφησε το φινάλε του Γ’ Κύκλου δεν ήταν ούτε πικρή, ούτε ιδιαίτερα γλυκιά. Δε μου δημιούργησε αγωνία, δε με έκανε να εκπλαγώ, και από Λουκανορικής άποψης valen θεωρώ πως είδαμε τα στοιχειώδη και όχι κάτι εξαιρετικό... Αν και τίποτα δεν είναι δεδομένο, θα μπορούσε να είχε κλείσει ο κύκλος με τη Νόρα ακόμα έγκυο, ή και πολύ χειρότερα -δε θέλω ούτε καν να το σκέφτομαι valen - οπότε μάλλον είμαι λίγο άδικη, αλλά έτσι είναι ο Λουκανορικός τηλεθεατής, δεν ικανοποιείται με τίποτα! valen
Θα προτιμούσα στον επόμενο κύκλο να μας έδειχναν στα γρήγορα τι έγινε το καλοκαίρι και να προχωρήσουν τέσσερις μήνες μετά. Να δούμε περισσότερες σκηνές με τη μπέμπα, αλλά και με τους δυο τους. Και καμιά ερωτική ή ζουζουνιάρικη σκηνή δε θα έβλαπτε… Άντε, να πάμε για το γιο… :valen

Να μας ζήσει η μικρή Ρεγγίνα! Καλό καλοκαίρι σε όλους! Flkia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την feggaropetra στις Πεμ Ιουν 02, 2011 8:22 pm, 1 φορά

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιουν 02, 2011 8:22 pm

Συμφωνώ μαζί σου σε γενικές γραμμές εκτός από ένα σημείο. Θεωρώ ότι θα κούραζαν οι παραπάνω Λουκανορικές σκηνές -μην ξεχνάμε ότι τη σειρά δεν την παρακολουθούν μόνο Λουκανορικοί valen -. Αυτό που πιστεύω ότι σου δημιούργησε αυτήν την ανάγκη είναι η έλλειψη για ακόμη μία φορά ουσιαστικών σκηνών. Μπορεί να τους βλέπαμε συνέχεια, ειδικά το Λουκά, αλλά νομίζω ότι και να μην έβλεπα τη γίδα ή το σκαρφάλωμα στην ελιά, δε θα μου στοίχιζε ως τηλεθεάτρια. Προσωπικά, δε μου άρεσε ιδιαίτερα η κατανομή του επεισοδίου. Μόνο στο τέλος είδαμε τη Λουκανορική μπέμπα, ενώ θα μπορούσε κάλλιστα να είχε γεννηθεί νωρίτερα κατά τη διάρκεια του επεισοδίου. Τέλος πάντων...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Ιουν 02, 2011 8:25 pm

sifantid έγραψε:Συμφωνώ μαζί σου σε γενικές γραμμές εκτός από ένα σημείο. Θεωρώ ότι θα κούραζαν οι παραπάνω Λουκανορικές σκηνές -μην ξεχνάμε ότι τη σειρά δεν την παρακολουθούν μόνο Λουκανορικοί valen -. Αυτό που πιστεύω ότι σου δημιούργησε αυτήν την ανάγκη είναι η έλλειψη για ακόμη μία φορά ουσιαστικών σκηνών. Μπορεί να τους βλέπαμε συνέχεια, ειδικά το Λουκά, αλλά νομίζω ότι και να μην έβλεπα τη γίδα ή το σκαρφάλωμα στην ελιά, δε θα μου στοίχιζε ως τηλεθεάτρια. Προσωπικά, δε μου άρεσε ιδιαίτερα η κατανομή του επεισοδίου. Μόνο στο τέλος είδαμε τη Λουκανορική μπέμπα, ενώ θα μπορούσε κάλλιστα να είχε γεννηθεί νωρίτερα κατά τη διάρκεια του επεισοδίου. Τέλος πάντων...

Έχεις δίκιο. flower
Η έλλειψη επαρκών ουσιαστικών σκηνών με έκανε ασυναίσθητα να νιώθω πως ίσως δεν ήταν αρκετές οι σκηνές... Σημασία δεν έχει μόνο η ποσότητα, αλλά και η ποιότητα... :)

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Πεμ Ιουν 02, 2011 8:27 pm

Το μίνι-φινάλε μου άρεσε στο σύνολο βέβαια κάποια κομμάτια τα βρήκα υπερβολικά όπως το όλο τρεξιματάκι του Λουκά και τη δεύτερη λυποθυμία ..... Μου άρεσε πολύ το προσωπάκι της Νόρα όταν ακούστηκε το 1ο κλάμμα της μικρής Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 195890 και οι ΛουκαΝορικές σκηνές ήταν όλες πολύ όμορφες ! Μου άρεσε φυσικά η βραδινή που ήταν τα 2 τους και για μένα από το μίνι-φινέλα αυτό ήταν το πιο λιωτικό φιλί , μου άρεσε και η άλλη βραδινή με τη μπουμπού (Σταματία αν δεν κάνω λάθος , ένα γλυκουλίνι σκέτο είναι μωρέ , κουτσουνάκι να το χαίρονται οι δικοί του!) οι διάλογοι και οι ερμηνείες σε αυτή τη σκηνή ήταν πολύ γλυκοί/ες και πολύ συγκινυτικοί/ες.....Λάτρεψα το πρωινό ξύπνημα εννοείται και γενικώς ότι είχε Νόρα-Λουκά λάτρεψα.....Τη σκηνή που ο Λουκά φιλάει το χέρι της Νόρας δεν την έδειξε αλλά το μάτι μου πήρε πολλές φώτο με το γαλάζιο μπλουζάκι του Λουκά οπότε ελπίζω να μην έχει κοπεί όπως άλλες σκηνές........

Και στα γενικά του επεισοδίου μου άρεσε πάρα πολύ η είσοδος του Κυρίτση , με στεναχώρησε το επόμενο βήμα του Πέτρου εναντίον του Λουκά και επίσης θέλω ο Πέτρος να γίνει καλά !!!.....


Τα ΛουκαΝοράκια είπαμε ΛΑΤΡΕΥΩ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 681539 αν και βέβαια θα ήθελα πολύ παραπάνω Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 558573 (σκηνές)
και επιτέλους το Γεννάμε έγινε

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ
Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 254837_230636903620449_100000224225181_1114070_6605972_n
Αναμένω πολλές τέλειες ΛουκαΝορικές σκηνές και βέβαια σκηνές με το μικρό ψυχουλάκι <3


Α και κάτι που ξέχασα....η εισχώρηση της Βέρας ήταν μικρή και εύθυμη , μου άρεσε αρκετά και είχα σκάσει στα γέλια με τα κορυφαία σχόλια της Μουτάφη και τις απαντήσεις της Τουμασάτου....Η Δρακουλάκη ταίριαξε απόλυτα μαζί τους !!!! Απολαυστικές και οι 3 στη σκηνή !!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από tweetyedem Παρ Ιουν 03, 2011 11:17 am

Όλες οι σκηνές τους στο "τελευταίο" επεισόδιο του Γ' κύκλου ήταν υπέροχες. Η μικρή Ρεγγίνα είναι κουκλίτσα, θέλω να πιστεύω πως στον επόμενο κύκλο θα έχουμε ακόμα πιο απίθανες σκηνές μαζί με τη μικρή φυσικά. valen

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Αυγ 22, 2011 2:15 pm

μολις διαβασα κατι που δεν μου αρεσε καθολου, στο τιβο αυτης της εβδομαδας λεει, οτι τη νεα σεζον θα χωρισουν για λιγο, και ο γαμος αποδεικνυεται οτι δεν ειναι τοσο ευκολη υποθεση... gibbs imarton Mmm pff Ελεος πια, ολο τους χωριζουν, ακομα και με τη μικρη, θα ειναι χωρια εστω και για λιγο?το μονο καλο τουλαχιστον ειναι, το δευτερο παιδι yey inlove , αλλα και παλι εκνευριστηκα με οσα διαβασα γιατι ας μην ξεχναμε, εχουν περασει μεγαλες φουρτουνες τουλαχιστον επρεπε για ολα τα επεισοδια να ειναι μαζι... Threat Τελος παντων, αφου στο τελος θα ειναι νορμαλ, οκ, αλλα ξενερωσα αλλη μια φορα... ;/ wall
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τρι Αυγ 23, 2011 12:50 pm

ειρηνη7 έγραψε:μολις διαβασα κατι που δεν μου αρεσε καθολου, στο τιβο αυτης της εβδομαδας λεει, οτι τη νεα σεζον θα χωρισουν για λιγο, και ο γαμος αποδεικνυεται οτι δεν ειναι τοσο ευκολη υποθεση... gibbs imarton Mmm pff Ελεος πια, ολο τους χωριζουν, ακομα και με τη μικρη, θα ειναι χωρια εστω και για λιγο?το μονο καλο τουλαχιστον ειναι, το δευτερο παιδι yey inlove , αλλα και παλι εκνευριστηκα με οσα διαβασα γιατι ας μην ξεχναμε, εχουν περασει μεγαλες φουρτουνες τουλαχιστον επρεπε για ολα τα επεισοδια να ειναι μαζι... Threat Τελος παντων, αφου στο τελος θα ειναι νορμαλ, οκ, αλλα ξενερωσα αλλη μια φορα... ;/ wall

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ εκνευρίστηκα με αυτό, αλλά σε όλες τις σχέσεις υπάρχουνε δυσκολίες και σκαμπανεβάσματα, όταν όμως υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 35 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Αυγ 23, 2011 5:59 pm

Καλα σαφως και υπαρχουν δυσκολιες σε ολες τις σχεσεις απλα και περυσι τους χωρισαν δυο φορες τη δευτερη σχεδον, αλλα ητα αναγκη και τη τελευταια σεζον, για τη δαφνη και το νικολα πχ, δεν εχει ακουστει κατι, δεν τους εχουν βαλει τοσες φορες να ειναι εστω και λιγο χωριστα... Τουλαχιστον θα μας αποζημιωσουν λιγο, με το δευτερο παιδακι, και μακαρι να δειξουν λιγακι τη μικρη...γιατι πολυ φοβαμαι, οτι παλι στο τρεξιμο θα τους εχουν... Rolling Eyes
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 35 από 39 Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης