Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_lcap36%Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_rcap 36% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_lcap26%Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_rcap 26% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_lcap29%Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_rcap 29% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 77

Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Empty Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 6:42 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:01 pm

Επειδή θέλω να κρατήσω μόνο τα περί του γάμου από το σημερινό θα σχολιάσω μόνο αυτά..
ΥΠΕΡΟΧΟΣ ο γάμος με ενθουσίασε πολύ περισσότερο απ'ότι νόμιζα χθες..
Τέλεια τα φιλάκια στη γαμήλια σουίτα αλλά και αυτά που έλεγε ο Λουκάκος στη Νόρα, πραγματικά πολλά oscar σε Αντιγόνη & Παναγιώτη για αυτήν την
άψογη ερμηνεία..
Σκηνούλα στο κρεβάτι φιλιά, αγκαλίτσες - ύπνος μαζί και πρωινό ξύπνημα.. Απλά έλιωσα κ' ένιωσα...! Wink

Το σημερινό επεισόδιο ήταν το καλύτερο της χρονιάς! Ειλικρινά αν εξαιρέσουμε 2 ή 3 σκηνές όλες οι άλλες ήταν τόσο μαγικές...!!

Όπως καταλαβαίνετε, με "χάλασαν" λίγο οι σκηνές με Αντιγόνη - Νταίζη και το γνωστό θέμα..
Ενδιαφέρουσες μεν, αλλά το σημερινό ήταν καθαρά αφιερωμένο στο γάμο..και εκεί επικεντρονώμαστε Wink

Υ.Γ Ποια ήταν τελικά η "πονηρή" Razz έκπληξη της Νόρας για τον άντρα της; (άντρας της..τι ωραίο που ακούγεται!)
προφανώς, θα την δούμε τη Δευτέρα..άντε να αντέξουμε οι Λουκανορικές..
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:04 pm

Σας παρακαλώ, αν μπορείτε, εξηγείστε μου κάτι. Στα τελευταία δύο επεισόδια παρακολουθήσαμε το γάμο της Νόρας και του Λουκά ή το ξεκατίνιασμα της Μελίτας σε συνέχειες; Γιατί εγώ νόμιζα ότι το βασικό θέμα αυτών των επεισοδίων θα ήταν το πρώτο, αλλά μάλλον έκανα λάθος και ήταν το δεύτερο...

Είπα να μείνω μόνο στη στιγμή που περιμέναμε 3 χρόνια και να μη σχολιάσω ό,τι εκνευριστικό είδα, αλλά όλα έχουν και ένα όριο!

Αναλυτικό σχολιασμό, όταν και αν ηρεμήσω ποτέ...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:05 pm

τελειοι Νορα λουκας. με χαλασε βεβαια αυτο που ειπε για την Ερριετα το καταλαβαινω αλλα να κραταμε πισινες στην Ερριετα και οχι στον τερη; δεν βλεπω να κρατανε καμια πισινη για αυτο,τωρα παμε στην ΑΥΔΙΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ. ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕ.......ΣΩ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:06 pm

Η δεξίωση του γάμου ήταν όμορφη και ρομαντική. Τα καλαθάκια με τις μπανάνες ήταν όντως λίγο αστεία!!
Ο χορός του Στέφανου και της Εριέττας ήταν αδιάφορος και δεν υπήρχε φλόγα ανάμεσά τους. Ο Στέφανος κοιτούσε προς την μεριά της Μελίτας, η δε Μελίτα σαφώς και έφυγε πικαρισμένη. Στη συνέχεια η Μελίτα έθαβε τον Στέφανο στην Αμαλία και την επομένη ο Στέφανος την Μελίτα στην Αμαλία. Η Μελίτα λέει «τελειώσαμε», το ίδιο και ο Στέφανος! Αυτά είναι εφηβικά καμώματα και από τους δύο.
Η ουσία του προβλήματος είναι αυτό που είπε η Αμαλία. Ακόμα και παλιές να είναι οι φωτογραφίες, υπάρχει ένα αγκάθι στην σχέση τους που οφείλεται και στους δύο, και στην ανασφάλεια της Μελίτας και στον εγωισμό του Στέφανου.
Πάντως είναι πολύ πολύ ενδιαφέρον και ιντριγκαδόρικο που και οι δύο πονάνε αλλά ταυτόχρονα έχουν πεισμώσει και έχουν θυμώσει ο ένας με τον άλλον. Πραγματικά είναι άδικο να επωμιστεί το βάρος του χωρισμού η Μελίτα που παρεξήγησε όταν ο ίδιος ο Στέφανος με την στάση του δημιούργησε την παρεξηγήσιμη κατάσταση. Περιμένω να δω πώς θα συμπεριφέρονται ο ένας στον άλλον τώρα που έχουν να διαχειριστούν ταυτόχρονα τον θυμό τους και το γεγονός ότι πεθαίνουν ο ένας για τον άλλον.
Η Εριέττα καλή χρυσή αλλά δεν χάνει ευκαιρία να πετάξει την κακία της για την Μελίτα φροντίζοντας αμέσως μετά να φανεί μεγαλόψυχη δικαιολογώντας την. Αναρωτιέμαι αν δρα έτσι εκ του πονηρού ή της ξεφεύγουν αυθόρμητα οι κακίες για την Μελίτα, γιατί δεν την πάει.
Σε κάθε περίπτωση η Εριέττα κλείνει τα μάτια μπροστά σε ένα βασικό γεγονός: όταν ο άντρας που την ενδιαφέρει ακόμα και στις στιγμές που είναι μόνοι τους στο μισοσκόταδο το μόνο που κάνει είναι να μιλάει με θυμό για την πρώην του και για τον έρωτά του γι’ αυτήν, σημαίνει πολύ απλά ότι είναι κολλημένος με την πρώην του. Κακώς δεν το καταλαβαίνει η Εριέττα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Παρ Μαρ 04, 2011 8:09 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:08 pm

Κακο πραγμα η διαφημιση τελικα.Διαφημιζαν τον γαμο σαν τρελοι και εβαζαν Πετρακη και Δρακουλακη να δινουν συνεντευξεις σε ολα τα καναλια για αυτο και τελικα αντι να ευχαριστηθουμε τον γαμο του δημοφιλεστερου ζευγαριου της σειρας ασχολιομασταν ΠΑΛΙ με τις κατινιες της Μελιτας.Ε αντε πηδηχτειτε απο κανενα παραθυρο Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:13 pm

nefelik έγραψε:Σας παρακαλώ, αν μπορείτε, εξηγείστε μου κάτι. Στα τελευταία δύο επεισόδια παρακολουθήσαμε το γάμο της Νόρας και του Λουκά ή το ξεκατίνιασμα της Μελίτας σε συνέχειες; Γιατί εγώ νόμιζα ότι το βασικό θέμα αυτών των επεισοδίων θα ήταν το πρώτο, αλλά μάλλον έκανα λάθος και ήταν το δεύτερο...

Είπα να μείνω μόνο στη στιγμή που περιμέναμε 3 χρόνια και να μη σχολιάσω ό,τι εκνευριστικό είδα, αλλά όλα έχουν και ένα όριο!

Αναλυτικό σχολιασμό, όταν και αν ηρεμήσω ποτέ...

Σε ΟΛΟΥΣ τους γάμους ή παρ'ολίγον γάμους της Εδέμ ασχολούμαστε με τη μίρλα και το ξεκατίνιασμα της Μελίτας!
Να λές πάλι καλά που στον τρέχοντα, δεν π@@@ξε το γαμπρό την προηγούμενη μερα,γιατί έχει κι ενα 2 στα 2 πίσω της! livani
Υγ. Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
Υγ.Ωραίες οι σκηνές Νόρας - Λουκά σήμερα!
Υγ.Ερι,γίνει θεία μου!-κλασικό- soutien
Υγ.Και στα προσεχώς θ'ασχοληθούμε εκτενως και με τα γκομενικά της Στέλλας Fskl
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:18 pm

Τρία χρόνια τώρα μονότονο μοτίβο παρακολουθούμε την πιο επίπεδη και ανούσια ηρωίδα της σειράς να τρέχει πίσω απο ένα σώβρακο να γρινιάζει και να κλαουνίζει ατάλαντα
Έγκωσα πια

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:22 pm

θα το ψηφιζα πολυ καλο γιατι ηταν πολυ ωραιες οι σκηνες του νιοπαντρου ζευγαριου αλλα και οι σκηνες του Σταυρου που επιτελους ο ανθρωπος ξυπνησε!!!! και ελαμψε το προσωπο του που εχει αξιους παρτενερ!!!! Λατρεψα το Σ'αγαπω του Λουκα που ηταν συγκινημενος και φαινοταν στο βλεμμα του που γυαλιζε το ματι του απο τη συγινηση!!!! inlove ΑΛΛΑ θα το ψηφισω μετριο γιατι με χαλασε το γεγονος οτι ασχολουμασταν με το δραμα της ακλαυτης ακομα και η νυφη!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!! ακομα και στο γαμο ειχε περισσοτερα πλανα απο το ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!! Και φυσικα ολοι μα ολοι ασχολουνται με το θεμα της!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!! Fskl Fskl Fskl
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:26 pm

Clarabelle έγραψε:
Τρία χρόνια τώρα μονότονο μοτίβο παρακολουθούμε την πιο επίπεδη και ανούσια ηρωίδα της σειράς να τρέχει πίσω απο ένα σώβρακο να γρινιάζει και να κλαουνίζει ατάλαντα
Έγκωσα πια

ναι αλλα............ τι σωβρακα ?

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:34 pm

fantina έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Έγκωσα πια

Στο γάμο της Δάφνης έκλαιγε για το σώβρακο του Μάνου γατζωμένη στο σώβρακο του Οδυσσέα
Στον παρ ολίγον γάμο της Εύας για το σώβρακο του Μάνου
Στον γάμο της Εύας για το σώβρακο του Στέφανου
Στον γάμο της Νόρας για το σώβρακο του Στέφανου
Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο παπάς τουλάχιστον να τόχε το κλάμα.....

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:42 pm

Τι τα θέλετε, τελείωσε ο γάμος, τελείωσε κι η γαμήλια σουίτα, τώρα τα κεφάλια μέσα! Ολα ξαναγυρίζουν εκεί που τα ξέραμε, κι η ζωή συνεχίζεται, μ'όλα της τα παλαβά και εκνευριστικά! Πάντως είχαμε τον εκπρόσωπό μας στο σήριαλ, και μάλιστα εντός της παρέας, ο Νικόλας γκρίνιαξε όσο κι όλοι εδώ μέσα για την "ξεπέτα" του γάμου, μόνο που αυτός τη χρέωσε στο Λουκάκο. Εγώ θα πώ το παράπονό μου, χάθηκε να φύγουν για λίγες μέρες σε ταξίδι του μέλιτος, να αλλάξουμε και λίγο περιβάλλον? 'Ηταν ανάγκη να γυρίσουν αμέσως πάλι στο δυάρι (με την Στέλλα μπάστακα, που όλο φεύγει κι όλο εκεί βρίσκεται?)... Εδω που τα λέμε, δεν θυμάμαι να έχει γίνει ποτέ ταξίδι του μέλιτος μετά από γάμο στα σήριαλ των Ακρίτα Κυρίτση....

Συμπαθητικό το επεισόδιο, τα δυό παιδιά έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και η φράση του Λουκά "μέχρι τα βαθιά γεράματα" χτύπησε μιά χορδή μέσα μου.... Επίσης η όλη σκηνή του αποχαιρετισμού του Ευκλείδη ήταν απλή αλλά με κρυφή ένταση. Μ'αρεσε το μπατσάκι του Ευκλείδη στο μάγουλο του Λουκά : "Τώρα μας δουλεύει αυτός?"

Επίσης ο Χρήστος ωραίος μέσα στην ανησυχία του ότι δεν θα γλυτώσει, αχ που το μπλέξατε το παληκάρι, αν δεν ήταν οι βρωμοδουλειές με τα διαμάντια κανένα λόγο δεν είχε να μπλέξει, σε άμυνα ήταν, όπως ακριβώς και ο Λουκάς με τον τρελλο- Στέλιο....

Ο Στέφανος με την Αμαλία τέλειος, έτσι τον θέλω, αποφασισμένο, αυτά τα "την αγαπάω μεν αλλά...." είναι το τελευταίο προπύργιο πριν ομολογήσει και στον εαυτό του οτι η αγάπη του αρρώστεια ήταν και πάει, πέρασε (και πίσω να μην έρθει!....)

Η Μελίτα δυστυχώς για μάς θα συνεχίσει να ωρύεται, και να γλύφεται, όπως πάντα, αλλά τουλάχιστον ελπίζω οτι δεν θα έχουμε και κοινές σκηνές με το Στέφανο να λυπόμαστε τον άνθρωπο για την κατάντια που του επεφύλαξε το σενάριο!!!

Ο Λευτέρης με την Εύα πολύ στον εφηβικό έρωτα το έριξε, έτσι κάνουν τα νεαρούδια που πρωτο-ανακαλύπτουν τον έρωτα, αλλά μ'αρέσει, γιατί όλα γίνονται ΚΑΙ με χαριτωμένο τρόπο ΚΑΙ χωρις να προσβάλλει την Εύα, απλώς την είχε δίπλα του τόσες ώρες χωρις να μπορεί να την αγγίξει και τώρα βγάζει το άχτι του!

Επίσης βρήκα σωστή ως ένα σημείο την επιφυλακτικότητα της Νόρας σχετικά με το "μέγαρο" που σκοπεύει η Εριέττα να γράψει στο ανηψάκι της. Δεν τους ταιριάζει αυτό το στύλ ζωής, είναι πιό μποέμ τύποι, αλλά επ'ουδενί δεν πιστεύω οτι πρέπει να έχουν επιφυλάξεις για την ειλικρίνεια της Εριέττας...

Δεν θυμάμαι τίποτε άλλο, περιμένουμε την Καθαρή Δευτέρα , τελευταία ημέρα που θα γιορτάσουν μαζί στην Εδέμ τους, προς το παρον τουλάχιστον.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από fay Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:45 pm

Θυμάμαι πόσοι είχαν ψηφίσει τέλειο το επεισόδιο που ο Λουκάς και η Νόρα φιλήθηκαν για πρώτη φορά και θυμάμαι επίσης πόσα ενθουσιώδη σχόλια είχα διαβάσει (γιατί δεν ήμουν ακόμη μέλος του φόρουμ) για το επεισόδιο που έκαναν έρωτα για πρώτη φορά. Αν συγκρίνω εκείνα τα επεισόδια που ήταν σταθμοί στην ιστορία του ζευγαριού με αυτό που θα έπρεπε να είναι το αποκορύφωμα και η ευτυχής κατάληξη μιας τόσο όμορφης και καθαρής αγάπης η διαφορά είναι εμφανέστατη και απογοητευτική. Ελπίζω οι σεναριογράφοι να είναι ικανοποιημένοι με αυτό αλλά εγώ δυστυχώς δεν είδα αυτά που ήθελα να δω γι' αυτό το ζευγάρι. Κρίμα γιατί αν ήθελαν θα μπορούσαν πολύ καλύτερα.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 8:47 pm

fantina έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Έγκωσα πια

Από μένα μόνο για το....σώβρακο του Οδυσσέα τη θεωρώ άξια, και πολύ της είναι, γιατί ο άνθρωπος ήταν αξιοπρεπής και κείνη του φέρθηκε απαίσια !!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:16 pm

Θα σχολιάσω το επεισόδιο σε ό,τι έχει σχέση με το γάμο , αφήνω εκτός Μελίτα και Νταίζη για ευνόητους ψυχολογικούς λόγους!!
Ο γάμος πάρα πολύ ωραίος. Ρομαντικός και μου άρεσε η ιδέα με τα καλαθάκια. Ένα σχόλιο μόνο. Το κάθε καλαθάκι θα μπορούσε να περιέχει και κάτι παραπάνω. Είπαμε οικονομική κρίση και στην τηλεόραση , αλλά όχι και έτσι. Ας έβαζαν και κάτι άλλο εκτός από μπανάνες. Αυτό πραγματικά μου τη χάλασε. Κατά τα άλλα ήταν πολύ ωραίος!!!
Η Μαρίλια έχει πάρει το χιούμορ του μπαμπά λαμόγιου. Τίποτα δεν της ξεφεύγει και μου άρεσε πολύ η ατάκα της "να μας δίνεουν και ένα σχεδιάγραμμα για να ξέρουμε ποιος είναι με ποιον τελικά' ωραία.
Μου άρεσε πολύ ο μπαμπάς Ευκλείδης. Ωραίος απέναντι στη Νόρα , τρομερά υπομονετικός με τη Στέλλα. Βρε άντε από εκεί με την τρελοκαμπέρο που λέει και η γιαγιά μου!!!85 χρονών , αλλά επεισόδιο δε χάνει. Εδώ ξεχνάει τι έφαγε το μεσημέρι αλλά όλα τα γεγονότα στο έργο τα ξέρει απέξω και ανακατωτά.Τι σόι άνοια είναι αυτή; Τέλος πάντων. Στο σχολιασμό.
Λουκάς-Νόρα:
απλά τέλειοι και οι δυο.Οι ματιές τους , τα λόγια τους , οι κινήσεις τους, άψογοι!!!!!!!
Πέτρος:
καλά τον λυπήθηκα απόψε και πάλι. Τι να σου κάνω και σε εσένα;
Αμαλία:
ελληνίδα μαμά. προσπαθεί να συμβιβάσει τα ασυμβίβσστα. Βρε κανένα γονίδιό της πια δεν πήρε; Μπούφος γεννήθηκε , έτσι θα παραμείνει τελικά. Ούτε την πονηριά του πατέρα της πήρε.
θα σταθώ στον Ευκλείδη και στο Νέστορα-Ηλία:
Σε μένα φάνηκε μόνο , αλλά ο μπαμπάς Ευκλείδης μπας και ξέρει και άλλα μυστικούλια και δεν τα λέει; Κάτι παίζει εδώ.
Ωραίος και ο Λευτεράκης απέναντι στην Εύα. Σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ όπως έπαιξε με την Ξυλά όταν έμειναν οι δυο τους μόνοι. Ευχάριστη εκπληξη ήταν για μένα για να πω την αλήθεια!!
Και μια ερώτησης κρίσεως. Τα παιδιά παντρεύτηκαν. Η Στελλάρα δεν έχει σκοπό να αδειάσει τη γωνιά των παιδιών; Εκεί θα μπαστακωθεί ακόμα και θα τους έχει ακόμα χωριστά;;;; Τόση ξεφτίλα πια θα ζήσουμε;;;

Σπόιλερ:
Δεν το πιστεύω πια!!!!!!!!!!Είδα το τρέιλερ της Δευτέρας από το μέγκα. Η τρελλή η Στέλλα μένει ακόμα στο σπίτι της Νόρας. Δηλαδή ο Λουκάς παντρεμένος είναι ακόμα στο Νικόλα ή στον καναπέ; Τόση βλακεία για να μην πω άλλη λέξη , διαβάζουν και μικρά παιδιά , μα τόση βλακεία τους δέρνει;;;;;;;;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την fay66 στις Παρ Μαρ 04, 2011 9:28 pm, 2 φορές συνολικά

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:17 pm

κραταω μονο Νορα-Λουκα σε γαμο και σουιτα....ποσο γλυκουλια ηταν στην σουιτα.... Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 681539

δεν ηθελα να φυγει ο Ευκλειδης!!!!συγκινηθηκα στη σκηνη στο σπιτι που εφευγε......

το Μελιτονι αδυνατω να το σχολιασω....ειμαι σε καρναβαλικη διαθεση δεν μπορω να μου κανει τα νευρα κροσια....ελεος πλεον εχει παραγινει το κακο της.....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ!!!!!!

καλο απο μενα!!!!!καλο 3ημερο να εχετε!!!!!!!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:18 pm

αλλά επ'ουδενί δεν πιστεύω οτι πρέπει να έχουν επιφυλάξεις για την ειλικρίνεια της Εριέττας...

Να σου πω την αλήθεια Τζέσυ (?) , και μένα μου ακούστηκε κάπως αλλα είναι και λογικό κατ' εμέ. 'Εχουν περάσει όλοι τους πάρα πολλά και έχουν μάθει πολύ καλά - και με τον χειρότερο τρόπο- ότι τα φαινόμενα απατούν.
Λογικό να έχουν επιφυλάξεις πόσο μάλλον όταν όλες οι στιγμές ευτυχίας που ζουν όλοι οι ήρωες είναι πάντα μισές και συνοδευόμενες από φόνους, συνομοσίες κ.α.
Την Εριέττα την ξέρουν μισό χρόνο και σαν αδερφή του Λουκά λίγους μήνες οπότε καλό είναι να κρατανε μια πισινή και αυτοί και εμείς. Αν και θέλω πολύ να είναι αυτό που δείχνει!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:21 pm

Πολύ καλό από εμένα.. Μου άρεσε πολύ και ουτε καν ασχολήθηκα με τη Μελίτα!

Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Επεισόδιο 518 - Ημερομηνία 04-03-2011 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:26 pm

Το επεισόδιο γενικώς μου άρεσε. Ξεκίνησε με έναν πολύ γλυκό και ρομαντικό χορό του Λουκά και της Νόρας και με έναν ωραίο με ανάμεικτα τα ζευγάρια. Πείτε με κακιά αλλά μόλις είδα τα μούτρα της Μελίτας όταν είδε τον Στέφανο και την Ερριέτα να χορεύουν το καταευχαριστήθηκα. Στην συνέχεια όμως τα χάλασαν και η ευχαρίστηση χάθηκε από το πρόσωπό μου. Δεν είδα την Μελίτα να ζηλεύει αλλά να κατινιάζει! Την μία χτυπιέται που ο Στέφανος την απάτησε και από την άλλη δεν τον θέλει. Πες της τα Αμαλία μπας και βάλει μυαλό.
Η σκηνές στο γαμήλιο δωμάτιο ήταν μαγικές και της λάτρεψα πραγματικά!! 2 όσκαρ σε Δρακουλάκη-Πετράκη για δύο ακόμα υπέροχες ερμηνείες.

Ήμουν ανάμεσα στο Καλό και στο Πολύ Καλό, αλλά επειδή έχω τις καλές που θα ψηφίσω το δεύτερο. Θα ψήφιζα τέλειο μόνο για Νόρα-Λουκά αλλά δεν μπορώ! Η Μελίτα μου έσπασε τα νεύρα για χιλιοστή φόρα.

Περιμένω τα επεισόδια με λιγότερη Μελίτα, με περισσότερη παρέα, με περισσότερο Νόρα-Λουκά, με περισσότερα Εύα! Και επειδή είμαι αισιόδοξη θα περιμένω!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:28 pm

Το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ όμορφο. Ο γάμος συνεχίστηκε και εξελλίχθηκε πολύ καλ΄ύτερα από ότι περίμενα, όλες οι σκηνές ήταν υπέροχες. Και στη σουϊτα μου άρεσαν οι σκηνές τους...Αυτά θα σχολιάσω μόνο γιατί τα υπόλοιπα με αφήνουν παγερά αδιάφορη...!!! ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από euaki Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 9:46 pm

θα κρατήσω και θα σχολιάσω μόνο τα του γάμου
και μόνο που είχε τον πολυαναμενομενο γάμο ήταν τέλειο πολύ πιο ωραίο από ότι περίμενα η Νορα και ο Λουκάς θεοί όπως πάντα. ΚΟΥΚΛΟΙ!!! όσο για την υπόλοιπη παρέα όλοι πολλοί ωραίοι βέβαια με κούρασαν πάρα πολύ η Μελιτα με τον Στέφανο τελικά αυτοί οι δυο είναι για να μας σπάνε τα νεύρα (σε αυτό δεν ξέρω αν συμφωνείτε και θέλω την γνώμη σας). Τέλος η Δάφνη είχε πολύ δίκιο ο γάμος ήταν πολύ πρωτότυπος. Άντε τέτοιες χαρές στην γέννα της μπέμπας πάλι!!!! Wow Wow
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:00 pm

Νορα, ελα τωρα, πες την αλήθεια, ήθελες πραγματικά να διωξεις την Μελίτα ετσι δεν είναι?
Ε, βεβαια, ξέρει για τι ξεκατινιασμενη κυρατσα προκειται που μολις βρει ευκαιρια επιτιθεται με χαστουκια, με καυγαδες στη μεση του δρομου κλπ.
Παντως εριξα πολύ γελιο
"Ειμαι πολύ ευτυχισμενη για σενα Νόρα"(ναι βρε φαίνεται απ'το ξυνισμένο ύφος που είχες κατα τη διαρκεια όλου του γάμου)
"Σ' αγαπαω πολύ κ το ξερεις" (κ εχεις κανει τα παντα για να της το δείξεις-κοψε το λαιμο σου εσυ κ η συμμορια σου, σ'ολες τις δυσκολες στιγμες της εσύ σερνοσουν για τον ενιοτε αμορε της Ευας κλπ)
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:02 pm

JESSIE έγραψε:
fantina έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Έγκωσα πια

Από μένα μόνο για το....σώβρακο του Οδυσσέα τη θεωρώ άξια, και πολύ της είναι, γιατί ο άνθρωπος ήταν αξιοπρεπής και κείνη του φέρθηκε απαίσια !!!!

μα αυτο λεω οτι τρεχει πισω απο ......ωραια σωβρακα !!!!!!πρεπει να το παραδεχτουμε !!!!
τωρα οσον αφορα την Μελιτα πρεπει επισης να παραδεχτουμε οτι υπαρχει στην σειρα ,μονο για να κλαουνιζει ατάλαντα(συγνωμη για την λογοκλοπη ),να γουβιαζει τον καναπε ,και να παραπονιεται σε ολους και για ολα .....
Μεχρι και η Νορα την ημερα του γαμου της,της λεει να την <<κανει>> σιγα σιγα με τον φοβο οτι θα της κανει το γαμο μανταρα ...
σκεψου να δεις !!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:03 pm

lizzie έγραψε:Νορα, ελα τωρα, πες την αλήθεια, ήθελες πραγματικά να διωξεις την Μελίτα ετσι δεν είναι?
Ε, βεβαια, ξέρει για τι ξεκατινιασμενη κυρατσα προκειται που μολις βρει ευκαιρια επιτιθεται με χαστουκια, με καυγαδες στη μεση του δρομου κλπ.
Παντως εριξα πολύ γελιο
"Ειμαι πολύ ευτυχισμενη για σενα Νόρα"(ναι βρε φαίνεται απ'το ξυνισμένο ύφος που είχες κατα τη διαρκεια όλου του γάμου)
"Σ' αγαπαω πολύ κ το ξερεις" (κ εχεις κανει τα παντα για να της το δείξεις-κοψε το λαιμο σου εσυ κ η συμμορια σου, σ'ολες τις δυσκολες στιγμες της εσύ σερνοσουν για τον ενιοτε αμορε της Ευας κλπ)

Θα συμφωνήσω σε όλα. Έχεις απόλυτο δίκιο.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μαρ 04, 2011 10:22 pm

fantina έγραψε:
JESSIE έγραψε:
fantina έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Έγκωσα πια

μα αυτο λεω οτι τρεχει πισω απο ......ωραια σωβρακα !!!!!!πρεπει να το παραδεχτουμε !!!!
τωρα οσον αφορα την Μελιτα πρεπει επισης να παραδεχτουμε οτι υπαρχει στην σειρα ,μονο για να κλαουνιζει ατάλαντα(συγνωμη για την λογοκλοπη ),να γουβιαζει τον καναπε ,και να παραπονιεται σε ολους και για ολα .....
Μεχρι και η Νορα την ημερα του γαμου της,της λεει να την <<κανει>> σιγα σιγα με τον φοβο οτι θα της κανει το γαμο μανταρα ...
σκεψου να δεις !!!!

Ωραία ....σωβρακα, συμφωνώ , αλλά τα δύο απ'αυτά τα είχε "σταμπάρει" πρώτη η Εύα, μόνο αυτό του Οδυσσέα το ανακάλυψε μόνη της, γι'αυτό και δεν της άρεσε για πολύ...
Ε μα τι να κάνει κι η Νόρα, να τη βλέπει να κάθεται μ'αυτό το ξυνισμένο ύφος να της χαλάσει τη γενική ατμόσφαιρα? Ασε που "φόρτιζε" για να πάει να πεί καμμιά απ'τις γνωστές ατάκες της στη κουμπάρα! Κλασσικά φέρεται σαν κακομαθημένο κοριτσάκι που κάνει μούτρα γιατί δεν του αγόρασαν το παιχνίδι που ζητάει....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης