Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

+16
KatsaroYpotheto
nana
Doris_
annamaria
Morena
mimi
giouli_edem
Kika
Petrinaki
jim7
NATALITSA_LOUKITSA
sofaki
anna90
sifantid
konstantina
Clarabelle
20 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_lcap22%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_rcap 22% 
[ 5 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_lcap61%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_rcap 61% 
[ 14 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_lcap17%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 23
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 28, 2009 5:51 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Σεπ 28, 2009 6:15 pm

πολυ ωραιο το χαστουκι της ευας στο μανο!το καταφχαριστηθηκα!δεν ειμαι υπερ της βιας αλλα αυτο το ευχαριστηθηκα!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Σεπ 28, 2009 6:24 pm

να τη και η ζηλεια απο μερος του λουκα!και μαρεσε εκει που λεει ο λουκας στη νορα ΄΄τι θες΄΄?΄΄εσενα΄΄!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 6:39 pm

konstantina έγραψε:να τη και η ζηλεια απο μερος του λουκα!και μαρεσε εκει που λεει ο λουκας στη νορα ΄΄τι θες΄΄?΄΄εσενα΄΄!
Agree Θεϊκή σκηνή!!! Love! Θέλω αν γίνεται να την ανεβάσει κάποιος οπωσδήποτε το συντομότερο δυνατό!!! Και γενικά όλες τις σκηνές Νόρας-Λουκά από το επεισόδιο!!! pleeease Love Να και οι ζήλιες από μέρος του Λουκά!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sifantid στις Δευ Σεπ 28, 2009 7:07 pm, 1 φορά
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 6:59 pm

konstantina έγραψε:πολυ ωραιο το χαστουκι της ευας στο μανο!το καταφχαριστηθηκα!δεν ειμαι υπερ της βιας αλλα αυτο το ευχαριστηθηκα!
Agree xastouki
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από anna90 Δευ Σεπ 28, 2009 7:01 pm

pwwwwwwwwwww.epitelous...
LOUKAS:TI THELEIS?
NORA:ESENA.......

PW....FOVERES STIGMES....EIDE KANEIS TI EGRAFE I KARTA POU AFISE I NTAIZI STON PETRO???
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 7:03 pm

Όλα τα λεφτά αυτό το επεισόδιο!!! gelio gelio gelio Έριξα ένα γέλιο με τις ατάκες Νόρας Λουκά!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Σεπ 28, 2009 7:04 pm

εγω ακομα τις σκεφτομαι και γελαω!λυπηθηκα πολυ την ευα εκι που εκεγε το νυφικο! 😢

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από sofaki Δευ Σεπ 28, 2009 7:07 pm

paidia einai apisteftoi maziiiiii!!! 3erw pws otan tou eipe ston kafe "esena" ekane plaka alla trelenomai otan skeftomai pws telika isws kai na to ennoei katava8os! kala i skini me tin papia.... apisteuti i nora!! a re ntertiaaaaa! Love

sofaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : κορινθος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Δευ Σεπ 28, 2009 7:23 pm

ΔΕ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ...ΨΑΧΝΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΕΠΙΒΑΛΟΝΤΑΙ...ΞΕΚΙΝΑΩΩΩ

ΕΥΑ ΜΑΝΟΣ.....Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ειναι και το ωραιο...αργα και σταθερα να τσουρουφλιζεται ο μανος...
μεχρι να τα χασει ολα...ολο τον κοσμο ηθελε και ολο το κοσμο θα χασει
δε ειμαι κακια αλλα μου αρεσει του αξιζει ρε παιδια να πονεσει οσο πονεσε την ευα κτλ..μου αρεσε το χαστουκι οπως και οτι του θυμισε που ξεκινησαν εκεινη ηταν εκει και εκεινος με καμια ντροπη ρε σηκωσε το κινητο ελα αγαπη μου και κοροιδευε και τις δυο..ελεος τι ειδος αντρας ειναι ρε ???

μελιτα ευα...αλλη και αυτη αμεσως να δικαιολογηθει και το μπαλακι τι ο ενας στον αλλον....η ευα ομως την κολησε ...δε δυο υπεροχα παιδια δε αξιζει τετοιος πατερας και οτι καμια τελικα δε τον ειχε οντως εκεινος ειχε δυο παιχνιδακια εναλαξ απλα για να ικανοποιησει το θελω του και τον εγωισμο του οτι οτι θελει το παιρνει...και τελικα πηρε...τον πηρε και τον χαιρεται

μαριλια χηναρη ευα...δυνατη σκηνη μου αρεσε πολυυυυ

λουκας νορα...χιχι α ρε λουκα και εσυ μπορει το απωθημενο σου να ειναι η νταιζουλα αλλα και το νορακι ζηλειααα ζηλεια...ετσι τι θες ?εσενα...αχ και βαχ...

αρης νταιζη οδυσεας αδιαοφορο.//ο οδυσεας χαλαρουιτα εντελως μα ποσο χαλια ουτε ενα νευρο κατι αλλαξε η ζωη του απο το πουθενα ολα αλλαξαν και εκεινος νυστααα...ελεος ....

αμαλιτσα νταιζη παντου κρυβεται η αμαλια και ολο ελεγα απο καπου θα ερθει και ο φιλτατος κυριακος για την οικογενεια μανταμ αλλα τιποτα..

τελος η σκηνη ολοι μαζεμενοι μου αρεσε αλλα τελικα μας την χαλασε ο μανος,,,ετσι να πονεσει να βιωσει τη μοναξια αλλα και το ευακι πονεσε...α ρε

ηλιας και ρουσος ...τελεια σκηνη να βγει οτι και ο ρουσος δε ειναι και τοσο αθωος ..

την δαφνη τη λυπαμαι κουβαλαιει σταυρο και δε ξερω κατα ποσο μποριε να το αντεξει και πολυυ αλλα ...

πολυχρονιδη λουκας...ελεος πολλα σουρτα φερτα για δουλεια δε πηγαινε να ψαξει κοπελια ...ελεος ρε η νορα εχει θεμα ηθελε καπου να μιλησει και παλι εκει η αλλη ..πες τις να μη ζηλευει οχι βρε δε ζηλευει εχει απλα σκασει...

η σκηνη με ευα και νυφικο δε εχω λογιααααααααα....
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Σεπ 28, 2009 7:27 pm

Τι έγινε βρε παιδιά οι σκηνές από το παρελθόν είναι γυρισμένες στο στάδιο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ και οι τωρινές στο ΟΑΚΑ. Τι συνέβη τσακώθηκαν με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, γιατί η διαφορά είναι ολοφάνερη.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Σεπ 28, 2009 7:33 pm

Τελικά η Εύα καλά τα λέει για τον Μάνο, πραγματικά αυτή και η Μελίνα ήταν παιγνιδάκια στα χέρια του. Το θέμα είναι να το χωνέψουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ αυτό, διότι μέχρι τώρα ούτε η μία ούτε η άλλη το πιστεύουν.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 7:37 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:ΔΕ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ...ΨΑΧΝΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΕΠΙΒΑΛΟΝΤΑΙ...ΞΕΚΙΝΑΩΩΩ

ΕΥΑ ΜΑΝΟΣ.....Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ειναι και το ωραιο...αργα και σταθερα να τσουρουφλιζεται ο μανος...
μεχρι να τα χασει ολα...ολο τον κοσμο ηθελε και ολο το κοσμο θα χασει
δε ειμαι κακια αλλα μου αρεσει του αξιζει ρε παιδια να πονεσει οσο πονεσε την ευα κτλ..μου αρεσε το χαστουκι οπως και οτι του θυμισε που ξεκινησαν εκεινη ηταν εκει και εκεινος με καμια ντροπη ρε σηκωσε το κινητο ελα αγαπη μου και κοροιδευε και τις δυο..ελεος τι ειδος αντρας ειναι ρε ???

μελιτα ευα...αλλη και αυτη αμεσως να δικαιολογηθει και το μπαλακι τι ο ενας στον αλλον....η ευα ομως την κολησε ...δε δυο υπεροχα παιδια δε αξιζει τετοιος πατερας και οτι καμια τελικα δε τον ειχε οντως εκεινος ειχε δυο παιχνιδακια εναλαξ απλα για να ικανοποιησει το θελω του και τον εγωισμο του οτι οτι θελει το παιρνει...και τελικα πηρε...τον πηρε και τον χαιρεται

μαριλια χηναρη ευα...δυνατη σκηνη μου αρεσε πολυυυυ

λουκας νορα...χιχι α ρε λουκα και εσυ μπορει το απωθημενο σου να ειναι η νταιζουλα αλλα και το νορακι ζηλειααα ζηλεια...ετσι τι θες ?εσενα...αχ και βαχ...

αρης νταιζη οδυσεας αδιαοφορο.//ο οδυσεας χαλαρουιτα εντελως μα ποσο χαλια ουτε ενα νευρο κατι αλλαξε η ζωη του απο το πουθενα ολα αλλαξαν και εκεινος νυστααα...ελεος ....

αμαλιτσα νταιζη παντου κρυβεται η αμαλια και ολο ελεγα απο καπου θα ερθει και ο φιλτατος κυριακος για την οικογενεια μανταμ αλλα τιποτα..

τελος η σκηνη ολοι μαζεμενοι μου αρεσε αλλα τελικα μας την χαλασε ο μανος,,,ετσι να πονεσει να βιωσει τη μοναξια αλλα και το ευακι πονεσε...α ρε

ηλιας και ρουσος ...τελεια σκηνη να βγει οτι και ο ρουσος δε ειναι και τοσο αθωος ..

την δαφνη τη λυπαμαι κουβαλαιει σταυρο και δε ξερω κατα ποσο μποριε να το αντεξει και πολυυ αλλα ...

πολυχρονιδη λουκας...ελεος πολλα σουρτα φερτα για δουλεια δε πηγαινε να ψαξει κοπελια ...ελεος ρε η νορα εχει θεμα ηθελε καπου να μιλησει και παλι εκει η αλλη ..πες τις να μη ζηλευει οχι βρε δε ζηλευει εχει απλα σκασει...

η σκηνη με ευα και νυφικο δε εχω λογιααααααααα....
Καλέ ολόκληρη έκθεση έγραψες για το επεισόδιο!!! Αλλά συμφωνώ απόλυτα!!! Και εγώ περιμένω βιντεάκια!!! Μην ξεχνιόμαστε... pleeease Love
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Δευ Σεπ 28, 2009 7:44 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο,η σκηνή που μου άρεσε πολυ είναι η συνομιλία Έυα-Μαρίλια-Αγγέλα.Η Έυα ήταν απίθανη εκεί που γέλασε με μια ευτυχία πολύ μου άρεσε..Ακόμα εκεί που ήταν όλοι μαζεμένοι στον Στέφανο κ θυήθηκαν τα πάλια κ τα αστεία που έκαναν ήταν πολυ όμορφο.Την Νταιζούλα την τρώει ο απ'αυτός της κ απο την Νόρα βλέπω να την βρίσκει..Αυτός πάλι ο Οδυσσέας ήμαρτον δε μιλάει δε λαλάει,φοβάμαι μόνο μη ξυπνήσει απότομα καμιά μέρα κ του βγει το αντριλίκι(λέμε τώρα).Επίσης η Αμαλίτσα μόνη της έβαλε τα χεράκια της κ τα έβγαλε τα ματάκια της,πάει ο κύριος Ρούσσος.Τον βλέπω πρώτο τράπεζι να πετάει γαρύφαλα κ να ανοίγει σαμπάνιες.Τέλος,έχω να δηλώσω πέρσυ η σουίτα ήταν στο Καραϊσκάκη,φέτος μεταφέρθηκε στο Ο.Α.Κ.Α, του χρόνου που θα πάνε? Tongue
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 7:47 pm

Petrinaki έγραψε:Τέλος,έχω να δηλώσω πέρσυ η σουίτα ήταν στο Καραϊσκάκη,φέτος μεταφέρθηκε στο Ο.Α.Κ.Α, του χρόνου που θα πάνε? Tongue
Του χρόνου θα την πουλήσουν! Αν δεν τους την πάρει καμιά τράπεζα! Κοτζάμ οικονομική κρίση!!! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Δευ Σεπ 28, 2009 7:53 pm

Του χρόνου τους βλέπω να βρίσκοντε με διαρκείας σε κανα πέταλο... gelio
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 28, 2009 7:54 pm


Αμαλία Νταίζη κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι. Πρόσεχε Αμαλίτσα γιατί εσύ μπορεί να έχεις κάποιο πτυχίο στην ίντριγκα αλλά η Νταιζούλα σε κάτι τέτοια έχει μάστερ μη σου πω ντοκτορά.
Επιτέλους αρχίσανε να ξυπνάνε τα θύματα:cheers:
Όχι πως περιμένω θαύματα αλλά κάποτε έπρεπε αυτές οι δύο να καταλάβουν οτι τις χρησιμοποίησε και τις δύο.
Μανωλάκη αν σε πάρει είδηση γυναίκα προδομένη και σε βάλει στόχο την έχεις άσχημα αν είναι δύο ούτε ψύλος στον κόρφο σου αγόρι μου.
Το κακό είναι οτι ακόμη είναι μόνο λόγια. Πάει στην Εύα και παρακαλάει, και μετά πάει κι απ τη Μελίτα να της πει δεν είναι έτσι λάθος το παίρνεις.
Το Νοράκι σα να μου φαίνεται οτι ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα. Μόλις φάνηκε η Νταιζάρα γυάλισε το μάτι της και άρχισε να πετάει σπόντες για τον Στέφανο. Αλλά και ο Λουκάκος τσιμπάει νομίζω. Πέρα απ την πλάκα νομίζω οτι η Νόρα έχει αρχίσει να κάνει κινήσεις συνειδητά.
Μου άρεσαν πολύ Ηλίας και Πέτρος. Αντιστράφηκαν οι ρόλοι. Τώρα είναι ο Ηλίας που πρέπει να ''καταλάβει'' τον Πέτρο και τα κίνητρά του. Νομίζω οτι σήμερα φάνηκε πια καθαρά και η άλλη όψη του Ρούσσου. Άνοιξε πια η ρωγμή στην πανοπλία και φάνηκαν και τα δικά του μαύρα σημάδια.
Η Δάφνη είναι πράγματι σε πολύ δύσκολη θέση. Έχει τα δικά της φορτώθηκε και τις αμαρτίες του Μάνου. Νομίζω οτι δεν θα αντέξει πολύ. Κάποια στιγμή θα λυγίσει και θα μιλήσει και τότε βαστάτε τούρκοι τα άλογα.
Ο Στέφανος καλός μάγειρος μπορεί να είναι αλλά θέση για το θέμα του Νικόλα δεν τον βλέπω να παίρνει. Ωραίες οι αναμνήσεις της παρέας απ τις πλάκες στην κατασκήνωση. Μου άρεσε η σκηνή και ακόμη περισσότερο μου άρεσε το φόρεμα της Εύας. (αν εξαιρέσεις οτι η Μελίτα τριγυρνούσε πάλι ξυπόλητη βελτιωνόμαστε ενδυματολογικά)
Η σκηνή στην κουζίνα της Αγγέλας πολύ όμορφη. Όταν η Εύα αγκάλιασε τη Μαρίλια μου βγάλανε κάτι πολύ τρυφερό.
Η Εύα προσπαθεί να κάψει και την αγάπη της για το Μάνο μαζί με τα τούλια αλλά μάλλον τίποτα δεν θα καταφέρει.
Περιμένω να δω τη Νταίζη επί τω έργω. Α ρε Πετράκη τι σου μέλλει να πάθεις!!!!!!!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Σεπ 28, 2009 8:03 pm

το μονο που καταφερε η ευα καιγοντας το νυφικο ειναι να καταστρεψει το νυφικο των ονειρων μου!παιδια ηταν θεικο και η ευα πηγε και το καψε!
δεν με παει!Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 788924

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 28, 2009 8:06 pm

Petrinaki έγραψε:Του χρόνου τους βλέπω να βρίσκοντε με διαρκείας σε κανα πέταλο... gelio


Που να κουβεντιάσουνε πουλάκι μου στο πέταλο. Έχεις πάει ποτέ να δεις τι γίνεται?

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Δευ Σεπ 28, 2009 8:11 pm

[color:27b6=indigο]Όταν πάνε αυτοί δεν έχει κόσμο.. Tongue
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Kika Δευ Σεπ 28, 2009 8:48 pm

jim7 έγραψε:Τι έγινε βρε παιδιά οι σκηνές από το παρελθόν είναι γυρισμένες στο στάδιο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ και οι τωρινές στο ΟΑΚΑ. Τι συνέβη τσακώθηκαν με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, γιατί η διαφορά είναι ολοφάνερη.

Η κ.Ακρίτα, στο προφίλ της στο Facebook, ανέφερε γιαυτό το θέμα
ότι δώσανε μάχη, αλλά δε τους δίνανε το περσινό γήπεδο.
Οπότε, τί να κάνανε, πήγανε αλλού!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Σεπ 28, 2009 8:55 pm

Βρε παιδιά, να ρωτήσω εγώ κάτι ? Πώς πήγε ο Μάνος στο σπίτι του Στέφανου ? Ποιός του είπε για τη συνάντηση ? ΟΛΑ τα ξέρει πια ??
Αναρωτήθηκε κανείς ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 28, 2009 8:58 pm

giouli_edem έγραψε:Βρε παιδιά, να ρωτήσω εγώ κάτι ? Πώς πήγε ο Μάνος στο σπίτι του Στέφανου ? Ποιός του είπε για τη συνάντηση ? ΟΛΑ τα ξέρει πια ??
Αναρωτήθηκε κανείς ?


Φαίνεται οτι παρακολουθεί την Εύα.
Άλλωστε και χθές το ίδιο έκανε όταν πήγε με το Στέφανο στο εστιατόριο και στο τρέιλερ δείχνει οτι και αύριο το ίδιο θα κάνει.
Τι να κάνει ο άνθρωπος αγαπάει είναι και άνεργος..............

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Σεπ 28, 2009 9:08 pm

Clarabelle έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Βρε παιδιά, να ρωτήσω εγώ κάτι ? Πώς πήγε ο Μάνος στο σπίτι του Στέφανου ? Ποιός του είπε για τη συνάντηση ? ΟΛΑ τα ξέρει πια ??
Αναρωτήθηκε κανείς ?


Φαίνεται οτι παρακολουθεί την Εύα.
Άλλωστε και χθές το ίδιο έκανε όταν πήγε με το Στέφανο στο εστιατόριο και στο τρέιλερ δείχνει οτι και αύριο το ίδιο θα κάνει.
Τι να κάνει ο άνθρωπος αγαπάει είναι και άνεργος..............


θ' αρχίσω να κλαίω έχασα και τρέιλερ και επεισόδιο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 28, 2009 9:10 pm

θ' αρχίσω να κλαίω έχασα και τρέιλερ και επεισόδιο


Mην κλαίς το κατέβασα και τώρα θα το δώσω να ανεβαίνει οπότε αν δεν κοιμάσαι συνήθως νωρίς ίσως το δεις απόψε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης